CF.com
Competitions
Series Events
Rankings
Help?
Username:
pw:
Walkerland Day 3
Open:
16:00 Nov 25 2005
Close:
16:00 Nov 29 2005
Map:
/Walkerland/events/Walkerland/day1/Course03.course
Created by:
jover
Description:
Day 3 Sprint 2
Avg Rating:
3.2
/ 5.0 (9 votes)
Results
100 official (
+20 reruns
)
15 comments
1.
Théo
Annecy SO
10:37
****
*
2.
PerØyvind
OK Moss
10:42
3.
jenstorb
Fart OK
10:46
4.
Gio
Gold Savosa
10:47
4.
lucasbasset
OK Linné
10:47
6.
Simon
Västerås SOK
10:49
7.
t0m rYAN
OK Computer
10:50
8.
TC
Malungs OK Skogsmårdarna
10:53
9.
Leizer
Tolered-Utby OL
10:54
****
*
10.
Barre
Linköpings OK
10:55
10.
green goblin
OLJG Holde
10:55
10.
Lee
Södertälje-Nykvarn
10:55
13.
CalleR
JRV
10:56
14.
goofy
Ok tyr
10:57
14.
tschive
Bækkelagets SK
10:57
***
**
14.
FLO
Tampereen Pyrintö
10:57
17.
Nails
SYO
10:59
***
**
17.
godders
Interlopers
10:59
19.
Gian Andri
OLJG Holde
11:00
19.
Bjorn Ekeberg
IL Tyrving
11:00
19.
bipbip
OLV BL
11:00
22.
Olga
OuTa
11:01
****
*
22.
Tomasz Polewka
UKS Kometa Gliwice
11:01
24.
Joenu
OLG Rymenzburg
11:02
24.
J9
Ylistaron Kilpa-Veljet
11:02
26.
Andigo
OK Nackhe
11:04
27.
EMSV
OL-Teamet
11:05
****
*
27.
marcusm
Sävedalens AIK
11:05
29.
LinusBohman
Malungs OK
11:06
*****
29.
Ours du 69
JOG
11:06
31.
tiltnes
Tyrving IL
11:07
31.
MKG
KLS
11:07
33.
Tero Rist
OLV Baselland
11:08
33.
mb
FSK
11:08
33.
Eirik
Nydalens SK
11:08
33.
Charly Boichut
11:08
33.
Millis
Sävedalens AIK
11:08
38.
VRB
Raumar o-lag
11:10
38.
Tom
NTNUI
11:10
40.
benito
theteam
11:11
41.
Marky Mark
Southampton OC
11:12
42.
Blackburn
TP
11:15
42.
8
GMOK
11:15
42.
Jones
TST
11:15
45.
Gante
OLG Rymenzburg
11:16
45.
Superman
JO (jamaica orienteering)
11:16
45.
Dr. Matt Destruction
Motala Aiiiif
11:16
48.
Tobi
OK Tyr
11:17
*
****
49.
Aleksandra Polewka
UKS Kometa Gliwice
11:19
50.
bbbb
11:21
50.
Warti
OK Oachkatzlschwoaf
11:21
50.
Vassenden
Frol IL
11:21
53.
severin
OLG Herzogenbuchsee
11:22
53.
Too slow
NOSE
11:22
55.
Mat
OLV Zug
11:23
56.
Ben
TAD
11:25
57.
Ulf
Frol IL
11:28
58.
too fast!
theteam
11:30
59.
maetthu
OLG Rymenzburg
11:31
60.
Daniele
Linda OK
11:32
61.
Nysse
OK Tyr
11:33
*
****
62.
kola
iskatel
11:39
63.
Gion-Gieri
OLG Chur
11:43
63.
Pantse
YP
11:43
65.
Agnieszka
UKS Kometa Gliwice
11:45
66.
jimy
IFK Bombarda
11:50
67.
Bard
Halden SK
11:55
68.
TIK
OOO
12:00
69.
sim
TAD
12:12
70.
Karuott
OK Thunderstruck
12:13
71.
Bastestad
Tolered-Utby OL
12:15
72.
piel
ACA
12:19
73.
skimber
DVO
12:25
74.
Jimmy L
Malungs OK Skogsmårdarna
12:27
74.
chrism
Harlequins
12:27
76.
remox
rem maps
12:28
77.
Trufflehound
laoc
12:52
78.
Erik Lima
Ganddal IL
12:53
79.
MapRunner
HH
13:00
80.
pk
ESOC
13:08
81.
BLegg
ORCA
13:16
82.
Jessica Causley
Ludvika OK
13:25
83.
HV
Tampereen Pyrintö
13:35
83.
PMH
Malungs OK Skogsmårdarna
13:35
85.
Daniel Perret
OLV Zug
13:46
86.
Birko
OK Skøynar
14:37
87.
Gottfridsson
Nittedal IL
14:50
88.
hea
VBOL
16:29
89.
Etienne
CSMR
18:36
90.
JDP
QOC
18:57
91.
Beata Polewka
UKS Kometa Gliwice
19:00
92.
peatereater
LAOC
19:03
OJ
SYO
dnf
Champ
Bsk
dnf
julien
coatarmor 29
dnf
Mellbye
Compass Club
dnf
jeb
VSO
dnf
Sugvaldsen
Nydalens SK
dnf
Jamie
PAPO
dnf
olav ers
Fana IL
dnf