Race Title |
Rerun # |
Time |
Place |
(OCAD) Siitama SW Short | | 21:53 | 61 / 168 |
| |
[OCAD]Svampasjön 3days-day1 | | 22:56 | 84 / 203 |
| |
Saarijärvi Short | | 21:45 | 47 / 157 |
| |
Siitama Short | | 18:39 | 66 / 175 |
| |
[OCAD] Maajaa Long | | dnf | | | |
[ocad] StAgnanEnVercors - day1 | | 19:25 | 48 / 218 |
| |
Fantasy Sprint 2 | | 13:35 | 20 / 187 |
| |
Fantasy sprint | | 18:04 | 53 / 214 |
| |
[OCAD] JWOC 2007 Australia | | 30:28 | 48 / 213 |
| |
Koitiata Tribute Series 3 (Day) | | 36:17 | 45 / 117 |
| |
Sosh Sprint 3 | | 12:43 | 30 / 183 |
| |
Kilsbergen lång | | 40:14 | 22 / 133 |
| |
Kolmården long | | 49:16 | 33 / 173 |
| |
[WC-Training] Kjölen2 | | 23:18 | 83 / 239 |
| |
Koitiata Tribute Series | | 41:48 | 25 / 132 |
| |
[OCAD] Saglia | | dnf | | | |
Rocad - Dabone 1 | | 22:55 | 71 / 178 |
| |
[World Cup] Parana | | 19:41 | 44 / 261 |
| |
[World Cup] Kjolen2 | | 39:46 | 45 / 134 |
| |
[OCAD]KUNGSBERGET 3.7 KM | | 29:10 | 24 / 186 |
| |
[OCAD]KUNGSBERGET 1.5KM | | 11:52 | 23 / 278 |
| |
[Rocad] Desitore: Rockhopper | | 17:52 | 22 / 179 |
| |
[Mc09] Cavedine by Elxigo | | dnf | | | |
[SprintCup]#4 Grönnåsen | | dnf | | | |
[MC2009] Kjolen1 | | 20:45 | 54 / 251 |
| |
[Rocad] Desitore: The Pyramid | | 30:39 | 33 / 214 |
| |
[World Cup] Berga by (ext) | | 42:07 | 73 / 244 |
| |
[rnd] 20 min | | 22:27 | 25 / 149 |
| |
[World Cup] Berga by (public) | | 17:21 | 42 / 266 |
| |
[OCAD] Lunsen 1,8 km Night | | 18:29 | 51 / 152 |
| |
[OCAD] Lunsen 2,8 km | | 21:48 | 31 / 204 |
| |
[MC2009] Lunsen Night | | 32:00 | 36 / 141 |
| |
[World Cup] Berga by | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
Carrera 5 | | 20:41 | 9 / 105 |
| |
[MC2009] Ponsa | | 29:37 | 48 / 202 |
| |
[World Cup] Saskatchewan | | 16:51 | 37 / 147 |
| |
[World Cup]Saskatchewan (Public) | | 22:40 | 33 / 182 |
| |
[OCAD] Ludvika extra | | 19:59 | 59 / 172 |
| |
| 2 | 16:22 | 24 / 206 |
| |
Vildmarken | | 20:00 | 42 / 163 |
| |
[OCAD] Ludvika 10 | | 17:09 | 21 / 178 |
| |
[OCAD] Ludvika 9 | | 27:00 | 51 / 194 |
| |
[World Cup] Ilulissat | | 32:25 | 37 / 196 |
| |
[OCAD] Ludvika 8 | | 18:09 | 38 / 222 |
| |
[OCAD] Ludvika 7 | | 21:49 | 41 / 228 |
| |
[OCAD] Middle 1,6 km NIGHT | | 21:17 | 34 / 140 |
| |
[ROCAD] Laksedraget 2 | | 35:20 | 40 / 142 |
| |
[ocd]Trandum Aur | | 16:27 | 69 / 174 |
| |
[OCAD] Vintervassmyra | | 18:30 | 24 / 144 |
| |
[OCAD] Skimten middle | | 28:02 | 38 / 100 |
| |
[OCAD] Skimten Night | | 36:29 | 29 / 78 |
| |
(OCAD) Island Sprint | | 17:42 | 36 / 197 |
| |
[OCAD] Skimten downhill | | dnf | | | |
Fantasy OCAD | | dnf | | | |
[SKI-O] Skinnheisetra day 2 | | dnf | | | |
[OCAD] Stykketsprinten | | 17:03 | 26 / 161 |
| |
[OCAD] Ludvika 6 | | 21:53 | 40 / 179 |
| |
[OCAD] Middle distance | | 31:56 | 81 / 152 |
| |
Mt Takaoka Sprint | | 23:17 | 21 / 170 |
| |
{Mt. FOX 4 Day} Sprint | | 13:09 | 52 / 210 |
| |
[OCAD] Ludvika 5 | | 20:25 | 51 / 222 |
| |
[ROCAD] Laksedraget W Intro | | 41:20 | 33 / 147 |
| |
Wt ~ 20 min | | 23:52 | 22 / 137 |
| |
[World Cup] Gumusdere | | 29:51 | 23 / 238 |
| |
[ROCAD] Rumpetrollryggen Open | | 55:21 | 25 / 92 |
| |
[OCAD] Ludvika 4 | | 25:50 | 44 / 228 |
| |
[OCAD] Ludvika 3 | | 18:54 | 48 / 220 |
| |
[World Cup] Surbridge Mountain | | 40:33 | 131 / 234 |
| |
[World Cup] Tarrywile | | dnf | | | |
[World Cup] Creag Mhic Chailein2 | | 23:18 | 76 / 252 |
| |
[OCAD] Ludvika 2 | | 25:43 | 74 / 265 |
| |
[OCAD] Ludvika 1 | | 31:02 | 114 / 291 |
| |
[OCAD]KUNGSBERGET EAST 2.0 km | | 22:35 | 86 / 251 |
| |
RoR-Cup Torpaskogen SW | | 28:58 | 43 / 111 |
| |
[OCAD] Hestmyra North-East | | 45:05 | 63 / 212 |
| |
stage 2 | | dnf | | | |
[O-Ringen 2009] Klacksjön SE | | 17:47 | 73 / 266 |
| |
Talvapaa I | | 14:46 | 84 / 256 |
| |
MaroltingerSchulmeisterschaft9 | | dnf | | | |
| 2 | 14:32 | 79 / 217 |
| |
Steinbrucht | | 24:39 | 30 / 137 |
| |
Volser Weiher Day 2 | | 29:11 | 27 / 182 |
| |
Walpole Land | | 31:40 | 105 / 189 |
| |
Snapphanefejden | | 13:54 | 92 / 235 |
| |
Old Greycliff Champs [ELITE] | | 38:34 | 33 / 146 |
| |
Bousieyas | | 34:19 | 50 / 190 |
| |
[OCAD] Maajaa -09, Middle | | 32:47 | 61 / 294 |
| |
MaroltingerSchulmeisterschaft8 | | 32:11 | 53 / 199 |
| |
Monte Bernadia 1 | | 25:19 | 55 / 153 |
| |
Januari Cup 1 | | 31:05 | 66 / 169 |
| |
[OCAD] Ils Aults New Sprint | | 19:05 | 66 / 232 |
| |
(OCAD) jwoc08 middle final | | 27:03 | 35 / 211 |
| |
Tuchkovo 1 | | 17:27 | 15 / 196 |
| |
Geitvassflåen middle distance | | 25:59 | 21 / 96 |
| |
Dunas de Maspalomas 2 | | 24:47 | 108 / 161 |
| |
Geitvassflåen short distance | | 20:17 | 32 / 141 |
| |
Skogdag på Haugsbøtangen, middle | | 26:19 | 19 / 100 |
| |
The second one of eleven | | 1:04 | 92 / 125 |
| |
vetlanda medel | | 19:41 | 27 / 138 |
| |
[OCAD] Ramlaklint2 | | 28:07 | 42 / 266 |
| |
Cupa Barladului 1 | | 22:17 | 34 / 128 |
| |
[OCAD] Albogasprinten 2 | | 20:48 | 52 / 211 |
| |
[OCAD] Albogasprinten | | 15:52 | 84 / 253 |
| |
MaroltingerSchulmeisterschaft7 | | 17:36 | 68 / 183 |
| |
[OCAD] Ramlaklint | | dnf | | | |
[OCAD] Balavil2 Night | | dnf | | | |
[OCAD]Garp | | 27:36 | 85 / 236 |
| |
Cupa CRONOS Barlad 1 | | dnf | | | |
MaroltingerSchulmeisterschaft6 | | dnf | | | |
[OCAD] Liersprinten | | 13:52 | 39 / 229 |
| |
[O-Ringen] Klacksjön N corrected | | 37:23 | 73 / 221 |
| |
OCAD-winter sprint prolog | | 7:43 | 30 / 196 |
| |
Henriksaasen | | 16:36 | 37 / 143 |
| |
Mt. Laurie Winter-O Preview | | 14:49 | 91 / 236 |
| |
[OCAD]Belgium 3-days St.3 | | 25:01 | 56 / 200 |
| |
Kandersteg | | 21:47 | 91 / 149 |
| |
Contour O - Day 2 | | 29:05 | 49 / 137 |
| |
Hohgant_middle | | 25:36 | 34 / 138 |
| |
Hohgant | | 25:05 | 83 / 185 |
| |
Waldner | | 31:55 | 28 / 91 |
| |
[OCAD]Ponsa SW Sprint | | 18:48 | 106 / 228 |
| |
| 2 | dnf | | | |
[O-Ringen 2009] Holmseryd Golf | | 20:49 | 80 / 261 |
| |
[OCAD] Iglasjön2 (corrected) | | 27:38 | 102 / 228 |
| |
[OCAD] Iglasjön Long | | 42:56 | 69 / 179 |
| |
[ocad]Karlination 2.4 km | | 22:21 | 45 / 209 |
| |
[OCAD] Middle 2,5 km | | 28:51 | 27 / 161 |
| |
[OCAD] Middle 1,7 km | | 20:42 | 32 / 220 |
| |
[OCAD] Årtlöten | | 31:12 | 49 / 139 |
| |
Hudsonboro Competitions - Sprint | | 17:06 | 15 / 123 |
| |
Racetrack | | 24:54 | 15 / 118 |
| |
Flpping Fish Lake | | 11:16 | 6 / 158 |
| |
Flopping Fish Lake | | 13:41 | 61 / 125 |
| |
Pain | | dnf | | | |
[OCAD] Rankås2 | | 24:44 | 75 / 235 |
| |
[ROCAD] Open and Steep | | 37:50 | 49 / 172 |
| |
CF OMHOLT SHORT | | 18:05 | 23 / 121 |
| |
[ROCAD] Lovers In Japan, Night | | 14:55 | 32 / 118 |
| |
[ROCAD] Lovers In Japan, Sprint | | 17:59 | 43 / 203 |
| |
ROCAD 5-Micro O | | 29:21 | 32 / 116 |
| |
[ROCAD] 3-days Middle/Long | | dnf | | | |
| 2 | 43:41 | 72 / 151 |
| |
[ROCAD] 3-days NightSprint | | 17:17 | 59 / 141 |
| |
[ROCAD] 3-days Sprint | | 16:43 | 68 / 244 |
| |
[OCAD] Rankås | | dnf | | | |
Ogan Championship - middle | | 14:52 | 59 / 154 |
| |
Ogan Championship - Long | | 28:22 | 46 / 132 |
| |
Ogan Championchip - Short | | 16:35 | 54 / 207 |
| |
mappa di silvio | | 13:54 | 41 / 122 |
| |
[O-Ringen 2009] Brånstorp S | | 38:50 | 59 / 211 |
| |
ROCAD 3-Contour-O | | 31:10 | 30 / 100 |
| |
ROCAD 2 | | dnf | | | |
| 2 | 21:58 | 45 / 102 |
| |
ROCAD sprint | | 20:25 | 42 / 146 |
| |
Oeschinen | | 16:18 | 44 / 141 |
| |
[ROCAD] Strawberry Swing, Sprint | | dnf | | | |
| | 17:41 | 40 / 155 |
| |
Sosh Sprint 2 | | 20:58 | 40 / 207 |
| |
[ROCAD] Violett Hill, Sprint | | 13:58 | 32 / 158 |
| |
[OCAD] Vågsbygd 2 Long | | dnf | | | |
[OCAD] Ala | | 34:40 | 33 / 113 |
| |
[OCAD] Vågsbygd Long | | 55:52 | 53 / 158 |
| |
[OCAD]Tjärnmarksberget | | 21:15 | 75 / 211 |
| |
[OCAD] Åsen Middle 2,9 km NIGHT | | 28:04 | 60 / 125 |
| |
[O-Ringen 2009] Vittingsberget | | 33:18 | 68 / 223 |
| |
[OCAD] Sörgården2 | | 30:31 | 44 / 145 |
| |
[O-Ringen 2009] Contour-O | | 35:39 | 38 / 197 |
| |
[OCAD] Skenshyttan stage 3 | | 17:19 | 39 / 214 |
| |
Valleys of Stone (sprint) | | 36:01 | 31 / 95 |
| |
[OCAD] Skenshyttan stage 2 | | 15:44 | 76 / 246 |
| |
Hökensås Semesterbyn 3 | | dnf | | | |
Hökensås Semesterbyn 2 | | 31:34 | 47 / 167 |
| |
Hökensås Semesterbyn 1 | | 22:39 | 62 / 197 |
| |
[OCAD] Skenshyttan stage 1 | | dnf | | | |
OCAD Siitama SW 2 | | 19:25 | 34 / 124 |
| |
Aktan 5 | | 42:08 | 34 / 98 |
| |
| 2 | 39:07 | 13 / 110 |
| |
[Ocad] Mutala West Middle | | 37:03 | 55 / 130 |
| |
Under the red Line | | dnf | | | |
OCAD Siitama SW | | 16:50 | 33 / 191 |
| |
[Ocad] Mutala Normal middle | | 43:52 | 67 / 172 |
| |
Vangsåsen | | 13:23 | 82 / 151 |
| |
Ripan | | 13:41 | 32 / 169 |
| |
OCAD Hills somewhere | | 16:26 | 90 / 178 |
| |
The Oppsal map | | 10:43 | 16 / 167 |
| |
Ocad long sprint | | 44:13 | 32 / 100 |
| |
Atkan 4 [OCAD] | | 27:28 | 23 / 114 |
| |
Aktan 3 [OCAD] | | 15:57 | 27 / 140 |
| |
Aktan Middle 2[OCAD] | | 22:23 | 37 / 132 |
| |
Aktan Middle [OCAD] | | 23:07 | 53 / 169 |
| |
[OCAD] Mutala Corridor-O | | 40:13 | 29 / 150 |
| |
Marlay Park | | dnf | | | |
super easy | | dnf | | | |
Routechoise-test by night | | 20:32 | 17 / 110 |
| |
Big Utrish | | dnf | | | |
MicrOrienteering | | 23:06 | 23 / 107 |
| |
[untitled] | | 9:41 | 69 / 178 |
| |
Santry Ireland | | 16:30 | 14 / 144 |
| |
Routechoise-test | | 17:46 | 27 / 189 |
| |
Sprint | | 19:30 | 33 / 160 |
| |
Long Legs | | 55:57 | 19 / 74 |
| |
Mega Race | | 17:57 | 20 / 129 |
| |
Ùûåóêûãòâ | | dnf | | | |
Brindisi PWT | | 12:43 | 22 / 135 |
| |
[O-Ringen Stage5] Ludvika | | 32:12 | 58 / 221 |
| |
Middle | | 34:33 | 21 / 96 |
| |
Forest sprint | | 14:59 | 26 / 216 |
| |
backe | | 10:28 | 43 / 104 |
| |
[OCAD]Small sprint | | 9:09 | 24 / 160 |
| |
[OCAD] Super Bernardia | | 27:51 | 41 / 122 |
| |
[O-Ringen Stage4] Tervavaara | | 31:25 | 42 / 195 |
| |
Square Park - Night Sprint New! | | 14:48 | 23 / 118 |
| |
[O-Ringen Stage3] Gyllbergen | | 46:26 | 88 / 201 |
| |
[O-Ringen Stage2] Sandbakken | | dnf | | | |
[ocd] Ventspils_day-2 | 2 | dnf | | | |
[ocd] Ventspils_day-1 | | 35:05 | 45 / 180 |
| |
[O-Ringen Stage1] Skräddarbacken | | 43:50 | 37 / 210 |
| |
Fantasy city sprint | | 19:21 | 74 / 201 |
| |
| 2 | 16:21 | 47 / 250 |
| |
CURSA ANDORRA | | 8:01 | 7 / 147 |
| |
Short forest sprint | | 18:56 | 61 / 147 |
| |
[ocd] Beloostrov_day-2 | | 22:20 | 49 / 139 |
| |
[ocd] Beloostrov_day-1 | | 19:29 | 69 / 195 |
| |
[ocad] Borgberget | | 30:48 | 38 / 150 |
| |
[O-Games 2008] - Koisjärvi | 2 | 39:06 | 71 / 288 |
| |
S:t Anna Cup 1 | | 16:00 | 46 / 171 |
| |
The Toffee Mould 2 | | 24:30 | 44 / 104 |
| |
The Toffee Mould 1 | | 23:55 | 46 / 135 |
| |
[OCAD]sankt anna | | 25:18 | 36 / 158 |
| |
Easy | | 23:19 | 23 / 126 |
| |
HC I | | dnf | | | |
Safari Race | | 16:59 | 29 / 177 |
| |
L@uri's Velkeris Cup stage 3 | | 36:13 | 59 / 132 |
| |
L@uri's Velkeris Cup stage 2 | | 33:29 | 52 / 141 |
| |
L@uri's Velkeris Cup stage 1 | | 32:20 | 60 / 213 |
| |
[OCAD]Björke Stage 31 | | 35:32 | 35 / 149 |
| |
Hummelfoten | 2 | 15:17 | 33 / 148 |
| |
[OCAD]Björke Stage 30 | | 34:31 | 50 / 159 |
| |
[OCAD]Mini Sprint 3 | | 17:56 | 21 / 127 |
| |
[OCAD]Mini Sprint 2 | | 13:48 | 85 / 173 |
| |
[OCAD]Mini Sprint 1 | | dnf | | | |
[OCAD]Björke Stage 29 | | 27:04 | 45 / 176 |
| |
[OCAD]Björke Stage 26 | 2 | dnf | | | |
| 3 | 27:05 | 49 / 193 |
| |
Hartola II | | 21:56 | 51 / 137 |
| |
Hartola I | | 19:46 | 44 / 192 |
| |
[OCAD]Björke Stage 22 | 2 | 23:14 | 40 / 149 |
| |
[OCAD] Ulvsta Day 1 Middle | | 29:32 | 48 / 114 |
| |
Pyölinmäki | | 25:11 | 49 / 127 |
| |
[OCAD] Super Lago Santo | | 25:47 | 50 / 141 |
| |
[OCAD]Björke Stage 21 | 2 | 31:19 | 64 / 161 |
| |
Aussie Middle | | dnf | | | |
[fantasy] Forest sprint | | 21:38 | 45 / 120 |
| |
[OCAD] Ulvsta Prolog | | 9:34 | 61 / 171 |
| |
[OCAD] Downhill run 1 | | 29:35 | 48 / 135 |
| |
Random - Mt Kenrick | | 29:45 | 16 / 73 |
| |
Northern Halifax, Day 5 | | 13:17 | 10 / 81 |
| |
Northern Halifax, Day1 | | 19:23 | 4 / 87 |
| |
Climbing Test | | 3:51 | 13 / 168 |
| |
| 2 | 4:12 | 286 / 424 |
| |
[OCAD]Björke Stage 17 | 2 | 30:51 | 48 / 173 |
| |
Tibetan Orientshow | | 21:05 | 39 / 147 |
| |
[random] middle | | 36:53 | 17 / 77 |
| |
[OCAD] Fjelles SuperSprint | | 7:59 | 130 / 213 |
| |
Random sprint | | 14:08 | 12 / 103 |
| |
[OCAD] Ils Aults Middle | | 33:05 | 29 / 148 |
| |
Sch[Random2] 1.8k | | 22:15 | 38 / 121 |
| |
Random Short 2 | | 26:37 | 21 / 106 |
| |
[OCAD]WOC 2009 Training | | 25:49 | 82 / 199 |
| |
[OCAD]Björke Stage 11 | | 28:49 | 39 / 145 |
| |
Random Short | | 20:55 | 10 / 137 |
| |
[OCAD]Björke Stage 9 | | 20:59 | 40 / 161 |
| |
[random] Sprint | | dnf | | | |
Northern Eliotwood Run | | 14:57 | 18 / 138 |
| |
(OCAD) Wintervalley Stage 2 | | 40:04 | 44 / 105 |
| |
(OCAD)Wintervalley Stage 1 | | 31:13 | 35 / 117 |
| |
Ofenpass Sprint 2 [cows fixed] | | 22:00 | 55 / 171 |
| |
(OCAD) Skärmfrossan 3 | | 31:08 | 53 / 116 |
| |
(OCAD) Skärmfrossan Stage 2 | | 25:05 | 42 / 152 |
| |
Skärmfrossan 4-days Stage 1 | | 13:43 | 59 / 204 |
| |
[OCAD]Björke Stage 6 | | 41:54 | 50 / 145 |
| |
Sch[Random] 2.1k | | 27:52 | 35 / 147 |
| |
Pchelka Steep | | 33:40 | 48 / 156 |
| |
[OCAD]Björke Stage 3 | | dnf | | | |
| 2 | 44:24 | 54 / 197 |
| |
[OCAD]Portugal 2.3 | | 21:45 | 54 / 219 |
| |
[OCAD]Björke Stage 2 | | 24:40 | 67 / 224 |
| |
Tynne steep 3days prolog | | 12:27 | 31 / 164 |
| |
[OCAD]Le Lac | | 29:00 | 49 / 208 |
| |
[OCAD] Malmenbadet | | 18:32 | 47 / 185 |
| |
l-100 sprint2 | | 9:15 | 19 / 135 |
| |
l-100 sprint 1 | | 13:25 | 40 / 146 |
| |
[OCAD]Strangleburg 2.5 km | | 23:52 | 60 / 178 |
| |
6 Aveyron Days Training | | dnf | | | |
Rájec | | 40:37 | 40 / 139 |
| |
[OCAD]Björke Prolog | | 15:03 | 51 / 255 |
| |
| | 27:37 | 6 / 45 |
| |
| | 20:41 | 8 / 75 |
| |
Short 2 | | 9:56 | 54 / 116 |
| |
Short 1 | | 8:21 | 34 / 186 |
| |
Vester Thorup | | 36:32 | 117 / 229 |
| |
BlE3 | | 18:11 | 9 / 79 |
| |
Knifetown | | 13:56 | 33 / 163 |
| |
Franklin | | 24:45 | 25 / 78 |
| |
Sucka | | dnf | | | |
[ROCAD] Solmukorpi | | 37:13 | 30 / 138 |
| |
Kancák | | 30:12 | 31 / 149 |
| |
The CF Intro Map | | 23:34 | 61 / 221 |
| |
[ocd]_Ventspils_Middle | | 28:09 | 37 / 198 |
| |
[ocd]_Voronez_Middle-1 | | 33:03 | 40 / 200 |
| |
[ROCAD] middle | | 27:43 | 40 / 201 |
| |
Rocad Sprint | | 29:47 | 40 / 192 |
| |
(OCAD)The Stubborn Winchat | | 31:16 | 13 / 114 |
| |
[OCAD]-city middle | | 43:12 | 22 / 183 |
| |
The Golden Sausage Middle | | 27:51 | 26 / 155 |
| |
[OCAD]Stonah sprint | | 20:10 | 91 / 280 |
| |
[OCAD]Stonah middle 2 | | 31:10 | 42 / 183 |
| |
[OCAD]Stonah Middle | | 36:57 | 56 / 194 |
| |
SnowSprint 2.4k | | 14:33 | 44 / 209 |
| |
Utfyllnad | | 12:51 | 43 / 177 |
| |
Curve-ol | | 35:34 | 24 / 113 |
| |
[OCAD]Fontainebleau III | | 23:05 | 74 / 205 |
| |
[OCAD]Fontainebleau II | | 19:11 | 72 / 251 |
| |
[OCAD]Fontainebleau I | | 27:09 | 75 / 270 |
| |
arcivescovile | | 5:35 | 33 / 193 |
| |
[OCAD]Sat'AMbrogio | | 41:32 | 65 / 234 |
| |
[OCAD] Kaasen 2.2k | | 15:45 | 27 / 273 |
| |
Short | | 29:36 | 9 / 106 |
| |
[ocad]Cavedine N | | 29:34 | 65 / 293 |
| |
Fantasy | | 23:23 | 42 / 193 |
| |
Bernadia Middle | | 49:07 | 19 / 93 |
| |
Bernadia Sprint | | 25:51 | 33 / 192 |
| |
Ompa Bompa Scheiss | | 30:28 | 42 / 183 |
| |
Random | | 34:38 | 18 / 99 |
| |
Fusine Sprint Cup Final | | 42:28 | 29 / 114 |
| |
Fusine Sprint Cup 7 | | 18:57 | 41 / 138 |
| |
Fusine Sprint Cup 6 | | 18:07 | 49 / 153 |
| |
Fusine Sprint Cup 5 | | 13:06 | 43 / 187 |
| |
Fusine Sprint Cup 4 | | 28:51 | 65 / 139 |
| |
Fusine Sprint Cup 3 | | 16:32 | 38 / 182 |
| |
Fusine Sprint Cup 2 | | 19:21 | 64 / 195 |
| |
Fusine Sprint Cup 1 | | 19:34 | 39 / 260 |
| |
Western Valley | | 36:15 | 9 / 93 |
| |
[OCAD]Ultra-Long SM 2oo8 | | 27:15 | 67 / 206 |
| |
Random | | 36:55 | 18 / 106 |
| |
JUKOLA-training | | 54:25 | 32 / 155 |
| |
Natt Trening | | dnf | | | |
| 2 | 34:39 | 60 / 179 |
| |
Chateau de Montlosier Sprint | | 18:53 | 72 / 291 |
| |
Fence Mania - Sprint | | 21:17 | 30 / 172 |
| |
Only contours | | 29:21 | 14 / 166 |
| |
slower-backwards | | 6:58 | 12 / 170 |
| |
Vester Thorup | | 21:13 | 48 / 295 |
| |
Random Middle 4K | | dnf | | | |
rOCAD 20min | | 22:47 | 30 / 217 |
| |
[ROCAD] Forest 20 min | | 23:49 | 46 / 220 |
| |
Jukola Training - T2 | | 25:46 | 62 / 272 |
| |
Jukola Training - T1 | | 40:47 | 19 / 241 |
| |
[OCAD] Usovo 2 | | 29:40 | 37 / 206 |
| |
[ocd] Lielstraupe_Middle-3 | | 30:14 | 70 / 187 |
| |
[ocd] Lielstraupe_Middle-2 | | 33:42 | 34 / 199 |
| |
[ocd] Lielstraupe_Middle-1 | | 25:59 | 30 / 208 |
| |
[ocd] Piejuras Park_Sprint-3 | | 17:06 | 16 / 238 |
| |
[ocd] Piejuras Park_Sprint-2 | | 22:20 | 20 / 194 |
| |
[ocd] Piejuras Park_Sprint-1 | | 15:37 | 8 / 280 |
| |
Bach | | 26:00 | 31 / 150 |
| |
Middle | | 21:40 | 7 / 147 |
| |
[Word-O] "Åsen" | | 33:51 | 30 / 174 |
| |
[OCAD] Forest 17 min | | 20:11 | 58 / 256 |
| |
O-festivalen | | 25:34 | 24 / 200 |
| |
Middle distance, Quincyburg | | 28:03 | 43 / 153 |
| |
[RANDOM] Middle | | dnf | | | |
Vienna Park Series 2008 - Day1 | | 6:01 | 17 / 280 |
| |
[Ocad Cavedine S] | | 24:49 | 64 / 257 |
| |
haarup sande | | 14:27 | 50 / 176 |
| |
Shawmut Forest 3.2k | | 31:20 | 45 / 174 |
| |
Slovenian cup | | dnf | | | |
skraastad | | 28:50 | 32 / 139 |
| |
Winter Short | | 10:45 | 25 / 195 |
| |
Middle dist | | dnf | | | |
[Word-O] WOC Final 2007 | | dnf | | | |
Horna Fure Vestra | | 27:02 | 84 / 219 |
| |
[OCAD] Gamlegrendasen | | 25:15 | 38 / 233 |
| |
[OCAD] Fantasy - City Sprint | | 18:21 | 60 / 233 |
| |
Shawmut Forest 3.4k | | 36:56 | 34 / 133 |
| |
[OCAD] Aamot | | 12:45 | 48 / 279 |
| |
[OCAD] Overnmarka long distance | | 69:40 | 62 / 194 |
| |
[OCAD] Melumbakken | | 28:49 | 50 / 248 |
| |
[OCAD] Chateau de Montlosier | | dnf | | | |
smstafet | | 17:07 | 64 / 210 |
| |
[OCAD} Sardanga City day 2 FIXED | | dnf | | | |
[Ocad] Bad Course | | 15:17 | 46 / 162 |
| |
sprint | | 19:30 | 21 / 124 |
| |
[OCAD] Miass lake - 19 min | | 24:04 | 75 / 187 |
| |
[ROCAD] Long/middle | 2 | 33:36 | 29 / 195 |
| |
rCaHnAdMoPmS-Day 1 | 2 | 26:58 | 48 / 130 |
| |
HC2008-Final | 2 | 29:56 | 53 / 142 |
| |
Tvisten Short | 2 | 12:07 | 8 / 159 |
| |
Tveitan Sprint | 2 | 14:55 | 61 / 196 |
| |
Fredrik GP M10,W10 | | 4:14 | 42 / 116 |
| |
[OCAD] Forest 27 min | | 28:26 | 21 / 181 |
| |
Forest Short/middle | | 22:17 | 44 / 127 |
| |
City sprint! | | 9:51 | 19 / 154 |
| |
7 Days of Southtyrol Stage 5 | | 73:21 | 33 / 113 |
| |
7 Days of Southtyrol Stage 4a | | 18:39 | 39 / 197 |
| |
7 Days of Southtyol Stage 3 | | 26:39 | 49 / 158 |
| |
7 Days of Southyrol Model Event | | 9:48 | 40 / 217 |
| |
Forest long | | 34:41 | 23 / 70 |
| |
Forest Middle | | 31:04 | 39 / 121 |
| |
HC2008 | | 9:38 | 22 / 146 |
| |
HC2008-Middle | | 33:52 | 22 / 125 |
| |
HC2008-Intro | | 13:23 | 12 / 208 |
| |
[ROCAD] Highlands Middle 2 | | 45:05 | 68 / 153 |
| |
Sprint . | | dnf | | | |
San Giovanni Final | | 60:52 | 50 / 164 |
| |
[OCAD] Skraastad/Havsåsen | | 33:43 | 48 / 161 |
| |
Schule Meisterschaft | | 31:32 | 16 / 96 |
| |
[ocad]middle | | 21:57 | 63 / 176 |
| |
OCAS Havsåsen | | 28:15 | 59 / 210 |
| |
Forest sprint | | 8:06 | 27 / 196 |
| |
Sprint | 2 | 29:40 | 25 / 140 |
| |
Svalerød West | | 22:40 | 85 / 152 |
| |
middle Tobi | | 39:30 | 27 / 163 |
| |
S.Tyrol Champs M16 | | dnf | | | |
TÜ Srint1 | | dnf | | | |
Night cup III | | dnf | | | |
san Giovanni short | | 32:38 | 35 / 166 |
| |
Night cup II | | dnf | | | |
Night cup I | | 32:48 | 59 / 166 |
| |
san Giovanni Sprint | | 18:15 | 37 / 246 |
| |
Ocad San Giovanni | | 53:15 | 49 / 176 |
| |
Sprint | | 17:22 | 72 / 159 |
| |
Burusprint | 2 | dnf | | | |
Nice | | 35:36 | 39 / 124 |
| |
Hvetbo Bakker - Bane 1. | | 30:01 | 17 / 96 |
| |
Fantasy middle | | 35:37 | 41 / 225 |
| |
best race | | 12:28 | 23 / 141 |
| |
Fantasy City | | 14:05 | 56 / 190 |
| |
DESERT!!!! | | 38:39 | 11 / 95 |
| |
(ocad) Lizogubovka | | 37:58 | 30 / 149 |
| |
[OCAD] Retro Map | | 38:04 | 85 / 240 |
| |
Fantasy Desert | | 17:05 | 6 / 119 |
| |
Sprint 3 | | 34:12 | 27 / 97 |
| |
Sprint 2 | | 15:39 | 34 / 175 |
| |
Sprint 1 | | dnf | | | |
Dizzy Run | | 15:25 | 11 / 172 |
| |
Random Test | | dnf | | | |
fantasy | | 17:15 | 54 / 237 |
| |
[OCAD] Sprint, Växjö | 2 | dnf | | | |
[r][A][n][D][o][M] | | dnf | | | |
[OCAD] Brennåsen Middle | | 32:42 | 74 / 194 |
| |
Spring Cup 2008 | | 27:48 | 37 / 156 |
| |
[OCAD] Finspång Middle 2 | | 25:39 | 54 / 216 |
| |
Forest 2,2km | | 14:11 | 8 / 163 |
| |
[OCAD] Usovo | | 19:05 | 48 / 244 |
| |
The Cross Hills | | 24:45 | 19 / 188 |
| |
10-Mila 3 | | dnf | | | |
[Rocad] Fjäll-OL | | 38:35 | 39 / 188 |
| |
[ocad] Russia - Sosnovskoe | | 23:15 | 42 / 137 |
| |
[rocad] voimia long | | 65:18 | 53 / 97 |
| |
rocad rb | | 17:34 | 41 / 135 |
| |
[OCAD] Bonn City day 3 | | 21:01 | 55 / 170 |
| |
Haralanharju | | 24:38 | 86 / 200 |
| |
[OCAD] Sprint | | 15:43 | 29 / 186 |
| |
[RANDOM] Middle course 2 | | dnf | | | |
[OCAD] Forest 23 min | | 25:49 | 55 / 193 |
| |
Middle 1,9 km | | 17:57 | 24 / 157 |
| |
[OCAD] Herama, night | | 27:48 | 41 / 111 |
| |
[OCAD] Herama | | 36:14 | 49 / 221 |
| |
Tour De Skien Lap 1 | | 17:52 | 68 / 123 |
| |
[ocad] Mäntlahti night | | 17:45 | 37 / 107 |
| |
[ocad] Mäntlahti middle | | 20:11 | 58 / 206 |
| |
[OCAD] Bonn City Sprint | | 20:59 | 37 / 190 |
| |
rocad, suppaterrain | | 24:24 | 19 / 143 |
| |
Middle 3,4 km | | 28:48 | 40 / 163 |
| |
[OCAD]Gant middle 2 | | 35:51 | 37 / 181 |
| |
[RnD] Lechmeretown c2 | | 22:17 | 37 / 149 |
| |
Beautiful middle | | 20:24 | 16 / 102 |
| |
routchoice (fixed) | | 7:05 | 61 / 118 |
| |
Paulup - Day 2 | | 9:14 | 9 / 105 |
| |
Woman New course | | dnf | | | |
Club competition | | 15:09 | 40 / 214 |
| |
[OCAD]Beautiful forest sprint 2 | | dnf | | | |
NIGHT CUP!!!!!!!!!!!! | | 23:45 | 29 / 98 |
| |
Vårflåset | | 17:02 | 6 / 70 |
| |
Limi 6. Race | | 6:14 | 8 / 121 |
| |
[OCAD] Ein Zeitim part 3 | | 23:38 | 34 / 138 |
| |
[OCAD] Ein Zeitim part 2 | | 21:42 | 59 / 164 |
| |
Im sorry! her is open moutain | | 9:41 | 15 / 81 |
| |
[OCAD] Ein Zeitim part 1 | | 23:51 | 42 / 201 |
| |
City sprint | | 19:11 | 17 / 111 |
| |
[OCAD]Beautiful forest sprint!! | | 8:07 | 46 / 198 |
| |
Desert Night Race | | 31:43 | 20 / 56 |
| |
OCAD - moutain and open! | | 11:35 | 12 / 102 |
| |
| 2 | dnf | | | |
Short sprint, just night! | | 13:03 | 4 / 44 |
| |
Short sprint! | | 12:50 | 4 / 77 |
| |
Cool map | | 1:30 | 4 / 103 |
| |
NIGHT CUP!!!! | | 23:35 | 32 / 97 |
| |
OCAD | | 26:01 | 41 / 118 |
| |
NIGHT CUP!!! | | 30:58 | 25 / 74 |
| |
Maroltingerschulmeisterschaft8 | | 21:35 | 23 / 96 |
| |
Sprint O | | 15:16 | 8 / 164 |
| |
[Ocad] Luch | | 29:54 | 57 / 193 |
| |
(OCAD) Haukilampi Ski O | | 33:30 | 37 / 130 |
| |
ocad Night in Semenkino by Anton | | 56:03 | 24 / 69 |
| |
[ocad] Semenkino by Anton | | 20:05 | 43 / 177 |
| |
[OCAD] Savo III | | 20:29 | 55 / 219 |
| |
Lac Beauchamp Middle | | 28:48 | 46 / 109 |
| |
Kännönvuori | | 17:08 | 42 / 209 |
| |
city sprint | | 19:02 | 11 / 99 |
| |
mountain | | 32:55 | 16 / 72 |
| |
Lac Beauchamp | | 13:36 | 45 / 166 |
| |
SPANISH TERRAIN | | 21:54 | 78 / 167 |
| |
Col du Marchairuz | | 41:48 | 32 / 152 |
| |
Mountain and haard:D | | 18:56 | 5 / 72 |
| |
Rdzmr Ultra long | | 96:28 | 5 / 52 |
| |
Gatineau Park test | | 12:32 | 58 / 162 |
| |
Road race | | 2:07 | 22 / 170 |
| |
Which one is the fastest? - Two | | 9:21 | 20 / 117 |
| |
Which one is the fastest? - One | | 7:43 | 24 / 142 |
| |
North RehobotbergtonValley short | | 14:07 | 29 / 93 |
| |
North Rehobotbergton Valley Long | | 15:22 | 34 / 107 |
| |
Franklin-run | | 13:19 | 8 / 101 |
| |
Angry Mette new course | | 13:57 | 11 / 106 |
| |
[Fin] Lauhtu | | 31:29 | 57 / 238 |
| |
OL in Norway | | 3:36 | 35 / 126 |
| |
OL in orientering in London | | 5:35 | 25 / 153 |
| |
Byaasen | | 3:30 | 27 / 111 |
| |
run!(spring nu) | | 10:57 | 19 / 103 |
| |
TEST | | 24:15 | 34 / 136 |
| |
Limi 5. Run | | 15:55 | 24 / 100 |
| |
L@uri's Lazbergis middle | | dnf | | | |
An easy rocad | | 16:26 | 25 / 152 |
| |
Gunstock Day1 | | 18:13 | 18 / 71 |
| |
ROCAD Skandinavien middle | | 19:45 | 27 / 205 |
| |
[ROCAD] Middle 1 | | 32:29 | 35 / 158 |
| |
[OCAD] Forest 20 min | | 23:15 | 51 / 209 |
| |
[OCAD]Städjan | | 27:55 | 87 / 250 |
| |
Motorvägs-ruschen | | dnf | | | |
East Oak Pond Day Two - Short | 2 | 14:11 | 12 / 122 |
| |
Testmap | | 11:45 | 39 / 139 |
| |
[OCAD] West Mine | | 23:44 | 21 / 87 |
| |
god jul everybody | | 25:35 | 11 / 50 |
| |
Wall-OL | | 21:25 | 18 / 74 |
| |
[Ski-O] Mass start M17 C | | 8:03 | 21 / 116 |
| |
Wallflower forest sprint | | 16:37 | 36 / 184 |
| |
Gåsefjell | | 34:20 | 60 / 170 |
| |
[Ski-O] Made for David | | 19:45 | 41 / 117 |
| |
Maroltingerschulmeisterschaft6 | | 12:14 | 12 / 121 |
| |
[OCAD] Savo II | | 20:26 | 59 / 215 |
| |
[ocad] Piter (small night) | | 22:30 | 28 / 117 |
| |
[ocad] 2,5 in Piter | | 25:48 | 53 / 183 |
| |
[ROCAD]difficult and fast sprint | | 16:14 | 35 / 172 |
| |
[ROCAD]Realistic and difficult | | dnf | | | |
Limi 4. Run | | 10:53 | 57 / 133 |
| |
col du marchairuz | | 21:33 | 33 / 127 |
| |
pjul | | 22:33 | 12 / 51 |
| |
[OCAD] My first, self made! | | 22:38 | 25 / 97 |
| |
REAL MAP from WOC Ski-o 2006 | | dnf | | | |
Kaanaa | | 31:01 | 32 / 148 |
| |
RUN!!!!!!!!!!! | | 10:47 | 5 / 89 |
| |
Routechoice test!(2) | | 18:04 | 15 / 96 |
| |
Routechoice test! | | 15:56 | 69 / 185 |
| |
[ROCAD] Middle in Pensylvania 2 | | 14:53 | 32 / 123 |
| |
[ROCAD] Middle in Pensylvania | | 21:05 | 17 / 106 |
| |
Limi 3. Sprint | | dnf | | | |
limi first run | | 3:55 | 9 / 145 |
| |
b.Sennoi [ocd]_Day-4 | | 23:45 | 36 / 146 |
| |
b.Sennoi [ocd]_Day-3 | | 30:01 | 37 / 154 |
| |
| | 30:01 | 26 / 128 |
| |
b.Sennoi [ocd]_Day-2 | | 28:30 | 33 / 162 |
| |
b.Sennoi [ocd]_Day-1 | | 27:41 | 46 / 245 |
| |
[ocad] Forest midle | | 28:14 | 34 / 175 |
| |
Rocad/fantasy 2 | | 28:05 | 39 / 119 |
| |
kjerringa rundt | | dnf | | | |
Skien Sprints 3 | | 27:15 | 7 / 43 |
| |
Skien Sprints Part 2 | | 23:13 | 6 / 33 |
| |
Sidney Sprint Part 1 | | 13:14 | 9 / 67 |
| |
[ocad] Forest sprint | | 16:01 | 41 / 206 |
| |
[OCAD] Forest Sprint | | 24:07 | 47 / 103 |
| |
[OCAD] Gussjön 4 | | 17:53 | 75 / 208 |
| |
No orienteering at all just... | | 1:14 | 96 / 160 |
| |
| 2 | 1:04 | 126 / 384 |
| |
Skara OLGY | | dnf | | | |
Sakotsuji | | 32:44 | 21 / 73 |
| |
Maroltingerschulmeisterschaft5 | | 15:30 | 38 / 169 |
| |
Headache course 2007 | | dnf | | | |
skien ok by night 2 | | 26:52 | 20 / 59 |
| |
Random | | 26:11 | 8 / 61 |
| |
frognersprinten 08 | | 19:44 | 9 / 79 |
| |
Sprint 3-days day3 NIGHT! | | 18:01 | 38 / 60 |
| |
Sprint 3-days day2 | | 12:37 | 11 / 89 |
| |
Sprint 3-days day1 | | 12:20 | 47 / 110 |
| |
LOL | | dnf | | | |
This Sprint ROCK!! | | 19:24 | 32 / 97 |
| |
[OCAD] Ponsa North 10 min | | dnf | | | |
Pitkäjärvi 2-days [day2] | | 20:10 | 42 / 173 |
| |
Pitkäjärvi 2-days [day1] | | 33:31 | 58 / 158 |
| |
[OCAD] Ski-0 Bashkiriya | | 19:11 | 22 / 165 |
| |
Rocad/fantasy | | 27:15 | 49 / 149 |
| |
Wallflower middle | | 29:48 | 45 / 145 |
| |
[OCAD] Crni Graben Night | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
[OCAD] Gussjön 3 | | 20:16 | 47 / 177 |
| |
[OCAD] Sprint on Finland map 1 | | 20:03 | 53 / 178 |
| |
[Ocad] Just for fun course. | | dnf | | | |
[OCAD] Sprint - Kiilopaa | | 22:52 | 36 / 113 |
| |
[OCAD] Middle in Finland map | | 24:14 | 52 / 178 |
| |
The other side on Lost-Island | | 23:40 | 17 / 64 |
| |
Stadsorientering | | 24:58 | 37 / 97 |
| |
Easy. Open. Second map ive made! | | 13:25 | 49 / 113 |
| |
[OCAD] Gussjön 2 | | 34:13 | 74 / 173 |
| |
[Ocad] sprint | | dnf | | | |
[OCAD] Gussjön 1 | | 17:10 | 40 / 210 |
| |
My first map Fun n easy 5-6 | | 14:28 | 59 / 114 |
| |
10-mila training!! | | 18:16 | 17 / 52 |
| |
| | 19:24 | 48 / 142 |
| |
Pro Tour - Kivivaara | | 25:15 | 49 / 126 |
| |
Pro Tour - Valkeavaara 2 | | 20:04 | 48 / 146 |
| |
Pro Tour - Viikeri | | 20:51 | 27 / 158 |
| |
Pro Tour - Palojoki | | 26:30 | 53 / 169 |
| |
Pro Tour - Valkeavaara 1 | | 18:44 | 30 / 230 |
| |
Maroltinger Schulmeisterschaft4 | | 29:30 | 39 / 82 |
| |
Curv-OL | | dnf | | | |
MERRY CHRISTMAS!!! | | dnf | | | |
Stenen Day 2 | | 35:43 | 36 / 87 |
| |
Stenen Day 1 | | 26:28 | 27 / 124 |
| |
middle/sprint on a good map | | 22:40 | 19 / 75 |
| |
Nyrsery Cryme forest sprint | | 21:48 | 57 / 159 |
| |
Peton do Xalo | 2 | 13:44 | 73 / 147 |
| |
[OCAD] Hohe Wand Wiese (Slalom) | | 3:07 | 72 / 168 |
| |
Beinlia-night | | 28:00 | 43 / 116 |
| |
[ocad] forest sprint | 2 | 14:00 | 67 / 169 |
| |
[OCAD] Runosmäki | 2 | dnf | | | |
[OCAD] Ponsa Middle | | 21:51 | 70 / 214 |
| |
Granskauen-night | | 28:09 | 51 / 126 |
| |
Ski-O 15 min | | dnf | | | |
(OCAD) Adigeya Sprint 2 | | 32:41 | 25 / 149 |
| |
Ski-O sprint | | 12:15 | 27 / 150 |
| |
[ocd] Hard Training | | 37:25 | 14 / 115 |
| |
old Fantasy map | | 24:31 | 15 / 126 |
| |
Barerock mountains | | 20:38 | 35 / 149 |
| |
[OCAD]Uaul Grond Trin Sprint | | 26:11 | 109 / 246 |
| |
[OCAD] Ponsa West Sprint | | 12:36 | 36 / 228 |
| |
[OCAD] Ponsa North | 2 | 24:20 | 85 / 231 |
| |
[OCAD] Majaalahti2 | | 46:03 | 65 / 170 |
| |
Giant Slalom | 2 | dnf | | | |
Surprise | | 20:40 | 54 / 109 |
| |
Forest 15min-night | | 20:03 | 53 / 135 |
| |
[OCAD] Majaalahti | | 47:26 | 74 / 216 |
| |
Midtskogen middle distance | | 25:51 | 49 / 196 |
| |
Mountain-15min | 2 | 18:54 | 94 / 267 |
| |
Upper Selma National Preserve | 2 | 17:46 | 41 / 153 |
| |
[OCAD] Lauhtu | 2 | 19:07 | 57 / 310 |
| |
Log off | 2 | 11:14 | 39 / 148 |
| |
ROCAD map | | dnf | | | |
[ocd] Alit Ski-o Day3 | | 27:38 | 19 / 90 |
| |
[ocd] Alit Ski-o Day2 | | 28:19 | 44 / 123 |
| |
[ocd] Alit Ski-O | | 16:16 | 28 / 176 |
| |
[ocad] Adigeya | | 30:24 | 60 / 176 |
| |
. sprint . | | 15:03 | 58 / 171 |
| |
Hill map | | 24:52 | 41 / 99 |
| |
(OCAD) Kauppi North Sprint 2 | | 27:37 | 66 / 164 |
| |
Ökenplågan | | 9:26 | 25 / 149 |
| |
One long and difficult leg! | | dnf | | | |
[rnd] Cambridgewick 2.5k | | dnf | | | |
[Rocad] Forest 17 min | | 22:21 | 94 / 192 |
| |
Labyrintutmaningen | | 29:17 | 40 / 123 |
| |
High speed mountain course! | | 21:35 | 29 / 134 |
| |
(OCAD) Kauppi North Sprint | | 22:40 | 106 / 212 |
| |
(OCAD) Hill Sprint 3 | | 40:18 | 118 / 175 |
| |
Ruuhikorpi D2 | | 30:28 | 75 / 155 |
| |
Ruuhikorpi D1 | | 13:03 | 53 / 238 |
| |
[ROCAD] Night middle | | 34:15 | 32 / 129 |
| |
Sprint/Middle Nice forest | | 17:31 | 71 / 128 |
| |
[Rocad] Forest 15 min | | 18:13 | 61 / 283 |
| |
[Rocad] Forest 22 | | 28:12 | 76 / 232 |
| |
Dumbomsslitet | | 5:29 | 48 / 217 |
| |
Teckna själv 1 | | 5:04 | 28 / 132 |
| |
swim test!! | | 13:05 | 56 / 177 |
| |
Grey xP | | 16:17 | 49 / 116 |
| |
[rnd] Short Middle - 20min | | 28:29 | 53 / 235 |
| |
Rocad 3-days Long | | 56:35 | 35 / 79 |
| |
Rocad 3-days Night | | 33:06 | 31 / 75 |
| |
Rocad 3-days Middle | | 34:47 | 68 / 135 |
| |
Rocad 3-days Prolog | | 12:16 | 23 / 138 |
| |
[rocad]sprint | | 24:30 | 48 / 89 |
| |
nature | | 4:29 | 9 / 88 |
| |
ThompsonsIsland Cup-Day 3 | | 14:55 | 28 / 71 |
| |
ThompsonsIsland Cup-Day 2 | | 39:22 | 10 / 55 |
| |
ThompsonsIsland Cup-Day 1 | | 10:51 | 72 / 92 |
| |
Anders'night-cup 2 | | 41:51 | 17 / 62 |
| |
Random Cup II | | dnf | | | |
Random Cup I | | dnf | | | |
rnD']] 10-11mins Sprint ! | | 19:59 | 149 / 205 |
| |
Rocad *Middle* | | 33:56 | 34 / 127 |
| |
sidney sprints by chricke | | 43:34 | 6 / 50 |
| |
SIDNEY SPRINTS by Chricke | | dnf | | | |
| | 46:30 | 16 / 67 |
| |
Forest Sprint | | 10:04 | 41 / 160 |
| |
Niihama Sprint 2 | | 36:26 | 146 / 208 |
| |
Karpalosuo | | 25:18 | 66 / 222 |
| |
[OCAD] Vinterrejset 2007 | | dnf | | | |
Anders's nigtht-cup 1 | | 34:09 | 20 / 56 |
| |
Fantacy Sprint | | 20:09 | 76 / 164 |
| |
| 2 | 19:16 | 67 / 186 |
| |
| 3 | dnf | | | |
1 kp | | dnf | | | |
Tammimäki | | 14:23 | 27 / 132 |
| |
| | 15:36 | 65 / 209 |
| |
[ROCAD] Forest 15 min | | 17:12 | 56 / 181 |
| |
ROCAD cup V | | 39:39 | 37 / 103 |
| |
ROCAD cup IV | | 23:27 | 64 / 157 |
| |
ROCAD cup III | | 54:20 | 68 / 136 |
| |
ROCAD cup II | | 51:37 | 29 / 153 |
| |
ROCAD cup I | | 40:12 | 55 / 170 |
| |
Rnd' G0DL!K3 Sprint/Middle | | 71:19 | 22 / 105 |
| |
[ROCAD] Forest 20 min | | 28:01 | 89 / 176 |
| |
| 2 | 27:26 | 88 / 197 |
| |
| 3 | 29:48 | 107 / 197 |
| |
Heinälaakso C2 (Fixed) | | dnf | | | |
Heinälaakso C1 | | 18:48 | 104 / 186 |
| |
Myra | | 23:59 | 22 / 81 |
| |
Aleksin | | 83:37 | 85 / 148 |
| |
Rocad-cup prolog | | 22:39 | 36 / 159 |
| |
Stodeneskogen OCAD Sprint | | dnf | | | |
[OCAD] OO.Cup stage 5 fixed | | 51:07 | 97 / 153 |
| |
[OCAD] OO.Cup Stage 2 fixed | | dnf | | | |
Torroella | | 19:46 | 4 / 48 |
| |
[OCAD] OO.Cup stage 1 fixed | | dnf | | | |
[OCAD] OO.Cup Stage 4 | | 63:23 | 69 / 116 |
| |
[OCAD] OO.Cup Stage 3 | | 44:59 | 81 / 139 |
| |
[OCAD] OO.Cup Training | | dnf | | | |
R-Cup Preview | | 22:07 | 89 / 206 |
| |
Hilmers fourth race | | 16:19 | 9 / 77 |
| |
Hilmers third race | | 11:45 | 31 / 111 |
| |
Hilmers second race | | 10:11 | 58 / 98 |
| |
Hilmers race | | 9:42 | 22 / 115 |
| |
Upper Wonderbergwood (Final) | | 53:17 | 8 / 31 |
| |
Upper Wonderbergwood | | 49:22 | 11 / 35 |
| |
| | 30:01 | 15 / 44 |
| |
| | 28:50 | 36 / 82 |
| |
Pomaria Lake E7 | | dnf | | | |
Pomaria Lake E6 | | dnf | | | |
Pomaria Lake E3 | | 35:22 | 18 / 46 |
| |
Pomaria Lake E2 | | dnf | | | |
Pomaria Lake E1 | | dnf | | | |
Pembroke Island | | 19:50 | 11 / 92 |
| |
[ROCAD] Middle | | 29:51 | 54 / 136 |
| |
[ocd] Tula region_day-3 | | dnf | | | |
[ROCAD]Western Rugglesham E6 | | 47:50 | 15 / 34 |
| |
[ROCAD]Western Rugglesham E5 | | 40:35 | 14 / 45 |
| |
[ROCAD]Western Rugglesham E4 | | 40:35 | 24 / 47 |
| |
[ROCAD]Western Rugglesham E2 | | 28:15 | 5 / 61 |
| |
| | 28:17 | 36 / 91 |
| |
[ROCAD]Western Rugglesham E1 | | 16:53 | 68 / 160 |
| |
Green forest stage 1, sprint | | 19:12 | 29 / 115 |
| |
Night orienteering!!! | | 24:26 | 93 / 147 |
| |
The battle of Epping mountain | | 36:26 | 56 / 158 |
| |
rnD [foxburg] short dist' :D | | 30:15 | 50 / 173 |
| |
hahhha | | 15:44 | 23 / 148 |
| |
(OCAD) Metsäkylä II Short | | 27:41 | 110 / 150 |
| |
Sparresäter sprint | | dnf | | | |
(OCAD)Forest Sprint 2 | | dnf | | | |
(OCAD) New Metsäkylä Sprint | | 21:43 | 145 / 278 |
| |
| 2 | dnf | | | |
Alans psychedelic breakfast | | 37:18 | 67 / 156 |
| |
Middel Distance in the Dessert | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
The battle of epping forest | | dnf | | | |
| 2 | 41:37 | 36 / 156 |
| |
[ROCAD] Forest 18 min | | 23:39 | 98 / 184 |
| |
Le Bouveret - middle | | 46:53 | 21 / 101 |
| |
CF Children 1 | | dnf | | | |
| 2 | 14:43 | 36 / 206 |
| |
Nice middle distance OCAD | | dnf | | | |
Niihama Short | | dnf | | | |
| 2 | 38:45 | 46 / 129 |
| |
Kallebo 2007 Part #2 | | 17:20 | 40 / 177 |
| |
Anders M,s tävling | | 3:29 | 21 / 118 |
| |
Fantasy map | | 23:51 | 41 / 182 |
| |
Test | | 3:13 | 50 / 167 |
| |
intro day 1 | | 3:34 | 44 / 121 |
| |
(rand) Open Air and Water | | 10:58 | 36 / 126 |
| |
D/H10 | | 7:20 | 36 / 141 |
| |
rnD' middledistance (: | | dnf | | | |
[ROCAD] 3,9 km | | 35:30 | 114 / 222 |
| |
[OCAD] Afterkarp sprint | | 20:50 | 98 / 255 |
| |
| 2 | dnf | | | |
gul | | dnf | | | |
My region - Habarskoe | | 17:49 | 69 / 205 |
| |
| 2 | 18:03 | 93 / 243 |
| |
| 3 | dnf | | | |
| 4 | 17:54 | 86 / 243 |
| |
Kallebo 2007 | | 16:11 | 72 / 196 |
| |
(OCAD) Niihama Sprint | | 18:44 | 107 / 231 |
| |
(OCAD) Hill Sprint 2 | | 22:12 | 57 / 222 |
| |
Fantasy terrain, fantasy map | | 33:26 | 9 / 78 |
| |
Stupid race | | dnf | | | |
[OCAD] Middle | | dnf | | | |
[ocd] Tula region_middle | | 44:11 | 39 / 191 |
| |
[ocd] Tula region_training | | 10:18 | 47 / 239 |
| |
Fantasy Map | | 23:39 | 36 / 104 |
| |
Bad night | | 20:26 | 30 / 71 |
| |
Hirvikallio | | 28:26 | 110 / 235 |
| |
Col du Marhairuz | | 84:41 | 54 / 187 |
| |
mountain-orienteering.. | | dnf | | | |
[OCAD] Forest sprint | | 14:42 | 72 / 188 |
| |
La donna mobile forest sprint | | 16:30 | 71 / 193 |
| |
sprintsprint_2 | | 11:08 | 58 / 140 |
| |
sprintsprint_1 | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | 7:46 | 25 / 201 |
| |
[RANDOM] Litchfield | | dnf | | | |
(OCAD) Julkujärvi New | | 28:38 | 81 / 205 |
| |
My own 5-days Stage 1 | | 11:41 | 13 / 108 |
| |
[ocd] s.Kuzmolovskii[for child] | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
[ocd] s.Kuzmolovskii_long | | 49:01 | 58 / 138 |
| |
njut av brödet - day 3 | | 37:20 | 21 / 73 |
| |
njut av brödet - day 2 | | dnf | | | |
njut av brödet | | 16:33 | 27 / 142 |
| |
[ocd] s.Kuzmolovskii | | 31:28 | 67 / 181 |
| |
OCAD - Sprint in Piter | | 15:06 | 52 / 214 |
| |
The Maze-Intro | | dnf | | | |
[OCAD] Capriasca ovest | | dnf | | | |
Fantasy 5-days Preview | | 13:09 | 25 / 175 |
| |
Forest 18 min | | 26:16 | 95 / 188 |
| |
Middel 1 | | dnf | | | |
Desert Sprint | | dnf | | | |
Forest 31 min | | 37:21 | 44 / 137 |
| |
(OCAD) New Watertower Sprint | | 22:55 | 57 / 193 |
| |
Target Mars | | 18:25 | 40 / 139 |
| |
Kääpäkorpi - Middle | | 28:50 | 71 / 146 |
| |
Kääpäkorpi - Sprint | | 13:42 | 32 / 196 |
| |
Scrambled eggs night | | 23:37 | 24 / 84 |
| |
Mix 17 min | | 21:42 | 77 / 187 |
| |
(OCAD) New Dogtrack Sprint | | dnf | | | |
Col du Marchairuz | | 52:01 | 40 / 157 |
| |
Scrambled eggs middle 4 | | dnf | | | |
Scrambled eggs middle 3 | | 25:56 | 81 / 151 |
| |
Scrambled eggs middle 2 | | 26:56 | 69 / 217 |
| |
Chaute de Montlosier | | 41:51 | 66 / 193 |
| |
[ROCAD] highland Middle | | 40:58 | 58 / 176 |
| |
[ocd]_Anapa_2 (night) | | 34:44 | 61 / 123 |
| |
[ocd]_Anapa_1 | | 23:59 | 120 / 214 |
| |
OCAD Sprint 3 | | 25:04 | 90 / 205 |
| |
(OCAD) Manges fjäll-OL Medel | | 21:52 | 81 / 167 |
| |
(OCAD) Manges fjäll-OL Sprint | | 17:00 | 113 / 191 |
| |
Sanderis älsklingsbana | | dnf | | | |
OCAD Forest Sprint | | 16:15 | 90 / 263 |
| |
for the childrens | | 3:36 | 57 / 163 |
| |
OCAD Sprint 2 | | 30:05 | 80 / 154 |
| |
OCAD Sprint | | 10:59 | 55 / 249 |
| |
(OCAD) Manges Idre map Stage 2 | | dnf | | | |
(OCAD) Manges Idre map stage 1 | | 21:02 | 34 / 180 |
| |
Keihässalmi Sprint 2 | | 25:13 | 72 / 174 |
| |
Keihässalmi Sprint 1 | | 31:48 | 94 / 197 |
| |
Sprint 1,3k 10c | 2 | dnf | | | |
Rold 3-days 2 | | 45:53 | 82 / 157 |
| |
[OCAD] SkatasTest | 2 | dnf | | | |
| 3 | dnf | | | |
| 4 | 14:57 | 41 / 365 |
| |
Vehkakorpi Day | 2 | 18:31 | 72 / 278 |
| |
[OCAD] Garganico | 2 | 16:12 | 180 / 324 |
| |
Ingalunda Sprint night race | | dnf | | | |
[OCAD] Kalvoya Island | 2 | dnf | | | |
Ingalunda Sprint Day 2 | | dnf | | | |
| 2 | 23:38 | 89 / 222 |
| |
[ROCAD] middle 3.4 km | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | 37:54 | 94 / 187 |
| |
| 4 | 27:01 | 56 / 187 |
| |
Middle 1,5 km ***NIGHT*** | | dnf | | | |
Middle 2,1 km | | dnf | | | |
City-O 2,9 km | | 28:53 | 39 / 158 |
| |
Easy | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
[OCAD] Sekotsuji 01 RACE 2 | | 16:48 | 60 / 230 |
| |
[OCAD] Simpsio - Jukola 07 | 2 | 16:22 | 127 / 322 |
| |
RANDOM Sprint 1.4 Km | | dnf | | | |
RAMDOM Sprint 1.5 Km | | 9:45 | 16 / 96 |
| |
[OCAD] Velika Planina Night-O | | dnf | | | |
Middle 3,1 km | | 31:26 | 45 / 100 |
| |
Middle 2,8 km | | 25:14 | 55 / 138 |
| |
[OCAD] Gruitrode JWOC 97 | | 23:52 | 60 / 177 |
| |
[OCAD] Velika Planina 2.3km | 2 | dnf | | | |
WOC2007 | | dnf | | | |
Sprint 3 Final (fixed) | | dnf | | | |
[Ocad] Fürsti | | 29:05 | 49 / 140 |
| |
Sprint 2 | | dnf | | | |
Sprint 1 | | 16:08 | 33 / 139 |
| |
Short Sprint | | 8:28 | 17 / 101 |
| |
[Random] ~ Middle III | | 29:17 | 17 / 69 |
| |
Sprint km c | | 14:09 | 77 / 106 |
| |
Sprint 1,5 Km | | 12:00 | 22 / 94 |
| |
[OCAD] Finneveien 1b | | 27:05 | 62 / 151 |
| |
[OCAD] Finneveien 1a | | 37:45 | 83 / 171 |
| |
[OCAD] 3KM 13c. Nice | | 25:52 | 62 / 150 |
| |
Park-OL | | dnf | | | |
What about this? | | dnf | | | |
[ROCAD] Desert-O | | 19:06 | 55 / 102 |
| |
Short 1,5 km | | 17:11 | 37 / 123 |
| |
[OCAD] USM 2007 sprint | | dnf | | | |
[RND]Middle | | dnf | | | |
Short 1,2km | | 16:03 | 26 / 82 |
| |
[OCAD] Tenerife Sprint | | 20:15 | 76 / 191 |
| |
Short 1,5 km | | 15:20 | 27 / 87 |
| |
Sprint | | dnf | | | |
STONAH as in reality | | 6:23 | 39 / 201 |
| |
[ocad] LE CARTE OF FRANCE 2 | | dnf | | | |
[OCAD] Stonah sprint 5 | 2 | 24:11 | 41 / 151 |
| |
[OCAD]LE CARTE OF FRANCE | 2 | 26:39 | 100 / 205 |
| |
(OCAD) Niihama Sprint 3 | | 19:40 | 65 / 124 |
| |
ROCAD Remix | | 37:44 | 39 / 82 |
| |
| 2 | 40:09 | 48 / 86 |
| |
(OCAD) Niihama Sprint 2 | | 9:23 | 50 / 200 |
| |
[OCAD]Kahli's Rocks - jwoc 07 | | 29:55 | 58 / 161 |
| |
[OCAD]Protugal 2 | | dnf | | | |
[OCAD]Simpsons | | 27:54 | 34 / 86 |
| |
Eriks Race 2 | | 19:04 | 16 / 90 |
| |
Kus Pekelce - speed16 sprint | | dnf | | | |
brasillllllllll | | 3:52 | 40 / 83 |
| |
Eriks Race | | dnf | | | |
Fast Food and McDonald | | 9:47 | 11 / 63 |
| |
easy =) | | 4:07 | 55 / 73 |
| |
sweden competition sprint | | dnf | | | |
[OCAD]Fantasy | | dnf | | | |
mackanfejden V.18 | | 20:07 | 31 / 111 |
| |
[ROCAD] Forest 20 min | | 24:24 | 43 / 123 |
| |
Control Sprint | | dnf | | | |
Testebo 2.4 km | | 16:24 | 49 / 100 |
| |
Desert sprint | | dnf | | | |
Ijkn Sprint Chapionships | | dnf | | | |
Skidstavallen 1.4km | | 11:12 | 91 / 156 |
| |
Sprint 2.6 | | 15:39 | 13 / 83 |
| |
Random Middle 2 | | 27:14 | 20 / 109 |
| |
Desert sprint | | 22:02 | 15 / 70 |
| |
Small City Course | | 17:13 | 26 / 84 |
| |
small Island sprint | | 14:56 | 50 / 115 |
| |
Lätt bana! | | 8:54 | 9 / 99 |
| |
| 2 | 8:34 | 5 / 118 |
| |
Rönnberget 2,8 km | | dnf | | | |
| 2 | 38:56 | 56 / 109 |
| |
| 3 | dnf | | | |
Extreme fast course | | 11:25 | 12 / 53 |
| |
Rönnberget 1,7 km | | dnf | | | |
Sprint 2300 m only | | dnf | | | |
Rönnberget middle 3,9 km | | 36:27 | 16 / 90 |
| |
Random Middle | | dnf | | | |
Ingalunda sprint | | 20:52 | 37 / 96 |
| |
Brunos Birthday Map | | 14:12 | 59 / 123 |
| |
Sint-Mette | | 11:35 | 40 / 106 |
| |
[OCAD]-> FOREST SPRINT!!! | | 21:59 | 62 / 152 |
| |
Easy | | 7:51 | 34 / 73 |
| |
Boafall Vaestra - Super Sprint | | dnf | | | |
My first Map | | 4:18 | 41 / 102 |
| |
Kliniken Schnarenberg | | 8:54 | 52 / 121 |
| |
| 2 | 8:56 | 64 / 144 |
| |
new gunstock course | | dnf | | | |
Fantasy2 | | 3:35 | 40 / 95 |
| |
Fantasy1 | | 4:41 | 64 / 115 |
| |
RedYarComp - Miass (RuChamp05) | | dnf | | | |
HOMER SIMPSONS | | 13:01 | 47 / 141 |
| |
Random Middle | | 23:20 | 40 / 141 |
| |
Course1 | | 4:30 | 14 / 90 |
| |
Cambridge Valley 2 | | 14:55 | 49 / 119 |
| |
RTspint | | 9:16 | 73 / 106 |
| |
Very short Sprint | | dnf | | | |
BORING?? | | dnf | | | |
Mackanfejden V17 | | 12:19 | 30 / 111 |
| |
Kepi Sprint | | 11:12 | 54 / 128 |
| |
KINGILINGKARTAN | | 26:20 | 55 / 140 |
| |
Sandviken | | dnf | | | |
Kepi sprint | | 6:35 | 18 / 121 |
| |
1.5 km | | 14:36 | 67 / 118 |
| |
visholmensprinten | | 4:34 | 77 / 119 |
| |
Sprint in forest | | 9:07 | 33 / 115 |
| |
sprint | | dnf | | | |
mackanfejden V16 | | dnf | | | |
[OCAD]Uniküla long | | 80:43 | 42 / 105 |
| |
[OCAD]Yaita Shioda | | 28:57 | 51 / 152 |
| |
[OCAD] Yaita Shioda | | dnf | | | |
[ocad]sprint 1.1 :D | | 15:06 | 37 / 120 |
| |
9 min's Winnertime | | 8:47 | 51 / 138 |
| |
Eskön 1.0 km | 2 | 8:29 | 57 / 169 |
| |
Mackans Nattävling | | 30:09 | 6 / 65 |
| |
Bolognerskogen | | 12:04 | 27 / 106 |
| |
[OCAD] 5-days of Belgium DAY 5 | | 37:47 | 31 / 116 |
| |
[OCAD] 5-days of Belgium DAY 4 | | 37:10 | 62 / 128 |
| |
[OCAD] 5-days of Belgium DAY 3 | | 22:09 | 52 / 164 |
| |
[OCAD] 5-days of Belgium DAY 2 | | 40:37 | 70 / 156 |
| |
[OCAD] 5-days of Belgium DAY 1 | | dnf | | | |
[OCAD] Preview 5-days of Belgium | | dnf | | | |
Rogaing | | 59:02 | 20 / 57 |
| |
Hygget 2,3 km | | dnf | | | |
[ROCAD] Forest 16 min | 2 | 22:16 | 99 / 193 |
| |
Long | | dnf | | | |
Simpsons :) .jpg | | dnf | | | |
[OCAD] Sinte-Mette CFMC New Race | | 29:23 | 69 / 207 |
| |
Miass - center - sprint | | dnf | | | |
Sprint in Miass | | 16:08 | 48 / 156 |
| |
GoldenMile | | 17:24 | 68 / 149 |
| |
0.4 | | 2:11 | 21 / 135 |
| |
[OCAD] 0,8 km | | 9:09 | 60 / 159 |
| |
[OCAD] 0,6 km | | 5:32 | 77 / 189 |
| |
[OCAD] Sprint-test | | 10:41 | 95 / 152 |
| |
.Com "o" sprint | | 24:15 | 18 / 79 |
| |
[ocad] Alol-3day | | 25:10 | 23 / 91 |
| |
[ocad] Alol-2day | | 34:22 | 32 / 93 |
| |
[ocad] Alol-day1 | | dnf | | | |
RedYarComp - MTB-O | | 26:19 | 80 / 165 |
| |
Short sprint 2 | | 15:25 | 56 / 118 |
| |
.COM - ORIJE | | 36:28 | 28 / 80 |
| |
[OCAD] Langtvekkistan 3days day3 | | dnf | | | |
(OCAD) Sprint for beginners | | 10:37 | 32 / 133 |
| |
[OCAD]Küka middle | | 25:13 | 58 / 106 |
| |
[OCAD] Langtvekkistan 3days day2 | | 35:01 | 25 / 77 |
| |
[OCAD] langtvekkistan 3-days d-1 | | 25:53 | 39 / 98 |
| |
(OCAD) Vähäjärvi 4 Short | 2 | 27:02 | 64 / 161 |
| |
Final Championship o Russia '05 | 2 | 8:02 | 100 / 192 |
| |
(OCAD) Vähäjärvi 3 Short | | 21:07 | 41 / 144 |
| |
[OCAD] Furuboda | | dnf | | | |
| 2 | 26:03 | 163 / 285 |
| |
Short sprint | | dnf | | | |
(OCAD) Metsäkylä Short | | 24:29 | 27 / 131 |
| |
(OCAD) WOC 2001 C Short | | 35:02 | 60 / 143 |
| |
(OCAD) Saarijärvi Sprint | | 12:46 | 57 / 166 |
| |
CFL Qualification 2 | | 36:40 | 41 / 77 |
| |
CFL Qualification 1 | | dnf | | | |
[OCAD] Farkas Hajtas | | 44:04 | 55 / 151 |
| |
WHOS THE FASTER ONE?? | | 13:31 | 51 / 108 |
| |
CFL Warm-up 4 | | 47:57 | 26 / 69 |
| |
L@uri's Ähijärve middle 2 | | 32:50 | 49 / 128 |
| |
RedYarComp-UkrTur-BerezovijGay | 2 | 21:13 | 34 / 123 |
| |
CFL Warm-up | | 39:18 | 59 / 133 |
| |
RedYarComp-UkrTur-BerezovijGay | | 27:06 | 49 / 110 |
| |
[ocad]noc 2005 sprint | | 16:01 | 54 / 191 |
| |
SPRINT NEW MAP | | 25:45 | 50 / 96 |
| |
[ocad]KaliningradCity-3day | | dnf | | | |
[ocad]Kaliningradcity race-2day | | 13:52 | 54 / 91 |
| |
[ocad]KaliningradCity race-1day | | 9:32 | 62 / 142 |
| |
Sprint 2, NIGHT | | 14:05 | 44 / 78 |
| |
Sprint 1 | | 9:57 | 14 / 121 |
| |
Man Map SPRINT [7 min] | | 9:17 | 58 / 84 |
| |
Sprint course | | dnf | | | |
OLway[6] | | dnf | | | |
Hannas 5-Dagars! Day 5 | | 7:17 | 15 / 54 |
| |
Hannas 5-Dagars! Day 4 | | 6:18 | 16 / 71 |
| |
Hannas 5-Dagars! Day 3 | | 56:25 | 13 / 43 |
| |
Hannas 5-Dagars! Day 2 | | dnf | | | |
Hannas 5-Dagars! Day 1 | | 19:45 | 20 / 74 |
| |
Waldstadion Aalen | 2 | 33:11 | 88 / 160 |
| |
Pekelny middle | | 35:59 | 39 / 113 |
| |
[ocad] Vehkarinne 2 | 2 | 30:44 | 46 / 146 |
| |
L@uri's Perajärve FIXED! | | dnf | | | |
(OCAD) Kiova Park Sprint | | 11:13 | 82 / 160 |
| |
Long_cool_sprint | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | 35:32 | 76 / 162 |
| |
[ocad] Vehkarinne | | 31:09 | 66 / 162 |
| |
FAST_BAD_SPRINT | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
[OCAD] Skatas 2 | | 24:44 | 46 / 182 |
| |
[OCAD] Skatas Gotenborg | | dnf | | | |
| 2 | 23:41 | 90 / 293 |
| |
CF cup 10 | | dnf | | | |
Omholt 3,2km | | 31:48 | 45 / 119 |
| |
Sprint | | 15:50 | 77 / 169 |
| |
L@uri's Lazbergis middle | | dnf | | | |
OPEN Terrain 1,1km NIGHT | | dnf | | | |
[ocad] part of noc 2005( sprint) | | 12:20 | 87 / 226 |
| |
[Ocad] Monte Picchetto | | dnf | | | |
Garden labyrint | | dnf | | | |
| 2 | 35:24 | 56 / 109 |
| |
Forest - hard | | 58:19 | 59 / 110 |
| |
[OCAD] Night Beach Sprint | 2 | 18:27 | 111 / 200 |
| |
[ocad]fantasy map 1.3 | | 26:59 | 59 / 134 |
| |
RedYarComp-BashTur-PrezidentVill | | 15:35 | 21 / 85 |
| |
RedYarComp-BashTur-for user park | | 6:35 | 55 / 135 |
| |
RedYarComp-BushTur_Park | | 16:45 | 40 / 113 |
| |
RedYarComp-BarTur | | 29:29 | 66 / 134 |
| |
Beautiful Fast Sprint | 2 | 9:14 | 46 / 148 |
| |
Time for a fast course? | | 17:32 | 79 / 150 |
| |
[OCAD] Pass dal fuorn 2 | 2 | 25:13 | 113 / 237 |
| |
[ocad] Okulovka | | 27:45 | 59 / 139 |
| |
Super Sprint - | 2 | 27:46 | 115 / 165 |
| |
Mixed-forrest SPRINT | | 18:29 | 95 / 170 |
| |
Sekotsuji 2,5 km | 2 | 28:57 | 54 / 155 |
| |
[ocad]fantasy map. 0.8 | 2 | 10:20 | 73 / 189 |
| |
Forest | 2 | 29:23 | 64 / 167 |
| |
Swiss Middle Weekend 01 | 2 | dnf | | | |
RedYarComp-MoscowRegion-Zhukovo | 2 | 16:59 | 48 / 152 |
| |
[OCAD CFP] Fraga - Sprint 2 | | dnf | | | |
[OCAD CFP] Fraga - Sprint 1 | 2 | dnf | | | |
RedYarComp - UkrainaTur | 2 | 21:00 | 58 / 221 |
| |
Answear to that svante race | 2 | dnf | | | |
| 3 | dnf | | | |
Football course | 2 | 6:50 | 46 / 229 |
| |
Small Sprint***** | 2 | 10:02 | 114 / 203 |
| |
[OCAD]best map ever 1.5 | 2 | 19:14 | 25 / 150 |
| |
RedYarComp - Moscow - Vorob'evi | 2 | 14:12 | 57 / 213 |
| |
SP RACE | 2 | 14:29 | 55 / 190 |
| |
[OCAD]Voronezh sprint | 2 | 30:52 | 104 / 185 |
| |
Airport 2.6 km | 2 | 21:59 | 72 / 146 |
| |
[OCAD]Hälge 2.2 | 2 | dnf | | | |
[rnd-OCAD] 15' Sprint | 2 | 24:18 | 58 / 182 |
| |
[OCAD] JWOC 97 Middle | 2 | 38:10 | 136 / 302 |
| |
[OCADCFP]Estarreja P1M1 | 2 | 41:04 | 71 / 188 |
| |
Naglarbyberget 1,4 km | 2 | 21:47 | 62 / 138 |
| |