Race Title |
Rerun # |
Time |
Place |
[CFWOC21]-Training1 | | 21:34 | 167 / 384 |
| |
Vähäjärvi 1, middle 2 | | dnf | | | |
Lockdown-O - Junior - Forest C | 2 | 12:09 | 72 / 159 |
| |
Race 600 | | 28:57 | 52 / 208 |
| |
SummerCup'19 E12-Final | | 44:04 | 32 / 124 |
| |
SummerCup'19 E10-NightSprint | | 14:17 | 31 / 125 |
| |
Gränjesåsvallen | Middle | 2 | 26:10 | 55 / 213 |
| |
Backsjö middle 1 | | 25:11 | 36 / 139 |
| |
Tour de la IKHP #4 | | dnf | | | |
[WorldCup2018]-Final | 2 | 40:06 | 78 / 243 |
| |
A hill | | 20:49 | 46 / 124 |
| |
Ski-O #1 | | 43:28 | 20 / 107 |
| |
Somewhere short 3 | 2 | 26:48 | 38 / 168 |
| |
WySoZa - Shorty Nighty | 2 | 16:38 | 36 / 162 |
| |
Kynäsberget - Middle 2 | 2 | 28:43 | 63 / 230 |
| |
Jaanankallio | | 33:08 | 32 / 113 |
| |
Pomirawick Open 2017 | | dnf | | | |
Rockland - Sprint | | 10:58 | 22 / 90 |
| |
Bermuda O-Meeting Day 1 | 2 | dnf | | | |
Hamina sprint 2 | | dnf | | | |
Micro E2 - Short | 2 | 12:14 | 46 / 124 |
| |
Couto da Arnela - Middle | | 37:00 | 30 / 147 |
| |
CF-League | Resafjellet Long | | dnf | | | |
Grönklitt - Middle | | 30:10 | 54 / 173 |
| |
Foppa | CF WOC'17 announcement | | 29:18 | 53 / 159 |
| |
Tonsow, Ski-O | | 35:11 | 31 / 127 |
| |
CF-League | Skatås Night | | 27:02 | 38 / 146 |
| |
Bauerskogen Long | | dnf | | | |
Söderskogen 2 middle | | dnf | | | |
Gullåsaberget Middle | | 23:37 | 59 / 149 |
| |
Nipfjället - Sprint | | 50:17 | 60 / 164 |
| |
Forbergåsen - Middle | | 33:29 | 36 / 134 |
| |
La Totale, Middle Night | | 27:31 | 55 / 99 |
| |
CF-League | Rudan Long | | 51:40 | 30 / 140 |
| |
Söderskogen 2 short | | 29:30 | 41 / 127 |
| |
Walking on the Moon | | 15:31 | 36 / 120 |
| |
Dense Forest ;) | | 6:15 | 34 / 119 |
| |
CF-League | Sotkamo Short | | dnf | | | |
Mount Kooyoora, Short | | 25:21 | 35 / 137 |
| |
CF-League | Hidden meadow Short | | 20:17 | 46 / 165 |
| |
Houtu Middle Distance 2 | | 27:02 | 30 / 115 |
| |
Houtu Middle Distance | | 41:01 | 83 / 133 |
| |
CF-League | MelvilleCaves Long | | 65:22 | 51 / 119 |
| |
Brainfartland short | | 25:20 | 34 / 125 |
| |
La Totale, Middle | | 22:18 | 47 / 153 |
| |
Mount Kooyoora,MindblowingMiddle | | 68:15 | 47 / 95 |
| |
CF-League | Skatås Long | | 51:13 | 36 / 110 |
| |
Mount Kooyoora, Controlpicking | | 24:33 | 47 / 129 |
| |
CF-League | Hidden meadow Long | | 61:43 | 45 / 119 |
| |
Gullåsaberget Intro | | 18:24 | 67 / 132 |
| |
Söderskogen middle | | 28:05 | 31 / 133 |
| |
Söderskogen | | 21:19 | 49 / 144 |
| |
Plaine du Rosoir - Short | | 12:23 | 22 / 155 |
| |
CF-League | 10mila mashup | | 42:08 | 27 / 135 |
| |
CF-League | ForÊt oubliée Short | | 17:06 | 39 / 169 |
| |
Babylon, Night | | 22:19 | 24 / 99 |
| |
CF-League | Finnbo Short-night | | 17:44 | 19 / 120 |
| |
[World Cup 2016]-E20 Vardasen | | dnf | | | |
Pre Halloween - 300 Special | | 17:50 | 45 / 140 |
| |
CF-League | Resafjellet Middle 1 | | 46:53 | 47 / 151 |
| |
CF-League | Rudan Middle 2 | | 44:09 | 39 / 150 |
| |
Huuhkainvuori 2 middle | | 40:47 | 25 / 128 |
| |
ski - o Kazahstan | | 18:02 | 36 / 113 |
| |
Huuhkainvuori night | | 42:12 | 23 / 87 |
| |
CF-League | ForÊt oubliée Short | | 41:58 | 57 / 161 |
| |
Huuhkainvuori short | | 24:01 | 33 / 149 |
| |
CF-League | Rudan Middle | | 33:22 | 26 / 163 |
| |
CF-League | Munkedal Middle | | 45:56 | 41 / 161 |
| |
Middledistance | | 21:57 | 45 / 166 |
| |
Blumau - fast one 4 | | 23:16 | 27 / 156 |
| |
CF-league | JWOC-Middle M20 | | 33:13 | 57 / 199 |
| |
Hikuwai Middle | | 49:51 | 40 / 129 |
| |
[World Cup 2016]-E19 Tildremyr | | 60:49 | 32 / 124 |
| |
[World Cup 2016]-E1§ Vargatsjarn | | 28:34 | 34 / 191 |
| |
Hikuwai Short 2 | | dnf | | | |
Hikuwai Short | | 25:06 | 36 / 168 |
| |
Somewhereforest 2 | | 17:32 | 41 / 161 |
| |
Blumau Middle | | 33:51 | 46 / 149 |
| |
[World Cup 2016]-E17 Tildremyr | | 91:05 | 28 / 137 |
| |
Olberget | Middle | 2 | dnf | | | |
[World Cup 2016]-E13 Vargatsjärn | | 32:55 | 36 / 174 |
| |
Upper Atkinson National Preserve | | 8:52 | 28 / 112 |
| |
Rautajärvi short | | 24:28 | 33 / 158 |
| |
[ROCAD] O-ringen 2016 style | 2 | 32:35 | 81 / 251 |
| |
[World Cup 2016]-E10 Konsonvuori | | 52:48 | 39 / 121 |
| |
[World Cup 2016]-E9 Vargatsjärns | | 46:52 | 37 / 169 |
| |
Jukola hype Leg 5 | | 31:32 | 29 / 145 |
| |
Kalngale+ short | | 18:43 | 36 / 158 |
| |
Porkkala short | | 23:05 | 32 / 172 |
| |
Koantaus night | | dnf | | | |
Kalajoki 2 middle | | 36:35 | 33 / 136 |
| |
[World Cup 2016]-E1 Holtalsasen | | 55:58 | 36 / 157 |
| |
Metsätalonkulma 2 | | 24:28 | 33 / 132 |
| |
Metsätalonkulma | | 16:59 | 24 / 170 |
| |
Romevaara night | | 27:52 | 42 / 117 |
| |
Peruspohjanvuori night | | dnf | | | |
Pakkala middle | | 38:16 | 36 / 141 |
| |
color maps recycled - E32 Final | | 54:44 | 46 / 130 |
| |
color maps recycled - E30 | | 82:35 | 37 / 124 |
| |
color maps recycled - E2§ | | 34:43 | 33 / 160 |
| |
color maps recycled - E27 | | 58:37 | 31 / 124 |
| |
Reposärkät 2 short | | 19:20 | 22 / 152 |
| |
Kalngale | | 24:42 | 42 / 150 |
| |
Carnikava, short distance | | 20:53 | 38 / 135 |
| |
color maps recycled - E26 | | 52:33 | 33 / 101 |
| |
color maps recycled - E24 | | 26:23 | 16 / 125 |
| |
Garciems Short | | 20:59 | 49 / 149 |
| |
color maps recycled - E23 | | 70:14 | 35 / 103 |
| |
Manga Pirau - Sprint | | 16:37 | 52 / 162 |
| |
Peruspohjanvuori middle | | 43:08 | 28 / 109 |
| |
North Irbene short | | 17:33 | 22 / 150 |
| |
Peruspohjanvuori sprint | | 21:48 | 30 / 132 |
| |
Irbene | | 27:32 | 31 / 120 |
| |
color maps recycled - E20 | | 59:03 | 22 / 93 |
| |
Manga Pirau - Middle | | dnf | | | |
| 2 | 37:10 | 30 / 155 |
| |
Kalngale | | 23:14 | 15 / 109 |
| |
color maps recycled - E19 | | 35:58 | 26 / 112 |
| |
color maps recycled - E1§ | | 34:27 | 23 / 106 |
| |
color maps recycled - E17 | | dnf | | | |
color maps recycled - E16 | | 28:01 | 21 / 105 |
| |
color maps recycled - E15 | | 39:41 | 19 / 89 |
| |
Siitama South-West nigh | | 39:32 | 29 / 76 |
| |
color maps recycled - E14 | | 46:30 | 24 / 98 |
| |
color maps recycled - E13 | | dnf | | | |
color maps recycled - E12 | | 44:45 | 23 / 102 |
| |
Rautajärvi long | | 66:04 | 27 / 69 |
| |
color maps recycled - E11 | | 27:14 | 26 / 145 |
| |
color maps recycled - E10 | | 52:38 | 16 / 95 |
| |
WtfConvert_2 /controlpicking | | 12:31 | 10 / 111 |
| |
color maps recycled - E9 | | 55:44 | 44 / 95 |
| |
color maps recycled - E8 | | 35:11 | 19 / 115 |
| |
Rautajärvi middle | | 40:40 | 14 / 111 |
| |
color maps recycled - E7 | | 50:23 | 32 / 98 |
| |
color maps recycled - E6 | | 49:51 | 23 / 106 |
| |
color maps recycled - E5 | | 59:37 | 34 / 91 |
| |
color maps recycled - E4 | | 71:17 | 48 / 107 |
| |
color maps recycled - E3 | | 40:15 | 28 / 135 |
| |
color maps recycled - E2 | | 43:32 | 24 / 119 |
| |
color maps recycled - E1 | | 25:12 | 17 / 170 |
| |
Siitama South-West middle | | 36:51 | 29 / 123 |
| |
Siitama South-West sprint | | 21:08 | 30 / 146 |
| |
Rocad #3 | | 39:27 | 28 / 95 |
| |
CF WOC Sprint Spectator | Sprint | | 25:02 | 50 / 136 |
| |
Rocad #2 | | 62:21 | 15 / 88 |
| |
Rocad #1 | | 28:16 | 36 / 143 |
| |
Teisko n2 middle | | 37:29 | 38 / 111 |
| |
CF WOC Long Spectator | Long | | 68:30 | 23 / 99 |
| |
Rautajärvi sprint | | 21:45 | 20 / 150 |
| |
CF WOC Middle Spectator | Long | | 47:37 | 12 / 117 |
| |
Teisko n1 night | | 27:39 | 24 / 98 |
| |
Teisko n2 sprint | | 17:58 | 14 / 152 |
| |
CF WOC Sprint Spectator | Sprint | | 26:16 | 72 / 177 |
| |
Teisko long | | 56:23 | 42 / 104 |
| |
Desert Night [fantasy OCAD] | | 25:58 | 36 / 112 |
| |
CF WOC Long Spectator | Middle | | 66:41 | 55 / 137 |
| |
Halseboda|Long Night | | 61:40 | 25 / 105 |
| |
Pikku-Ahvenisto night | | 36:11 | 14 / 116 |
| |
CF WOC Night Spectator | Short | | 13:33 | 42 / 146 |
| |
CF WOC Middle Spectator | Short | | 25:47 | 31 / 183 |
| |
CF WOC Night Spectator | Middle | | 22:27 | 43 / 154 |
| |
Teisko east night | | 38:44 | 37 / 120 |
| |
Halseboda|Middle | | 34:16 | 34 / 161 |
| |
Teisko n+1 sprint | | 20:49 | 61 / 171 |
| |
Halseboda|Intro | | 18:35 | 37 / 197 |
| |
Pikku-Ahvenisto sprint | | 17:49 | 34 / 138 |
| |
WOC 2005 Reskin | | 62:12 | 29 / 131 |
| |
CF WOC16 Night | | 46:59 | 24 / 114 |
| |
Kauppi east middle | | 33:09 | 39 / 136 |
| |
Kaukas #1 | | 30:01 | 32 / 135 |
| |
Siitama middle | | 31:33 | 38 / 145 |
| |
Kauppi east sprint | | 17:15 | 46 / 168 |
| |
CF WOC16 Long Distance | | 132:14 | 37 / 143 |
| |
Joutsenenpesä (n+1) sprint | | 16:47 | 33 / 170 |
| |
Joutsenenpesä night 2 | | 28:35 | 37 / 115 |
| |
CF WOC16 Middle Distance | | 44:38 | 34 / 173 |
| |
Tumba umba | | 21:03 | 17 / 146 |
| |
Tähtiniemi middle | | 31:54 | 25 / 134 |
| |
Tobelbad Middle 3 | | 22:32 | 38 / 145 |
| |
Siitama sprint | | 18:43 | 70 / 163 |
| |
Lethola - CF WOC16 Reminder | | 43:55 | 65 / 158 |
| |
Joutsenenpesä sprint | | 19:16 | 63 / 190 |
| |
[Standard] Smistad 2 | | 63:57 | 27 / 128 |
| |
Joutsenenpesä night | | 35:48 | 38 / 122 |
| |
[Standard] Smistad | | 36:43 | 60 / 147 |
| |
Tobelbad Middle 2 | | 25:57 | 13 / 134 |
| |
Tobelbad, Middle | | 24:41 | 5 / 153 |
| |
Lehtola CF1 | | 30:08 | 43 / 174 |
| |
Joutsenenpesä, middle | | 34:05 | 47 / 163 |
| |
Kalkleiten - Standard | | 15:25 | 17 / 164 |
| |
[New] Ragnitz, Middle | | 34:34 | 40 / 129 |
| |
Kuivuri, Long | | 49:49 | 19 / 115 |
| |
Kuivuri, middle | | 27:19 | 31 / 164 |
| |
[Ski-O] Waltendorf | | 36:26 | 64 / 163 |
| |
Forest Umbra Championship, Final | | 37:52 | 26 / 116 |
| |
Forest Umbra Championship, Q2 | | 16:18 | 20 / 105 |
| |
Forest Umbra Championship, Q1 | | 18:36 | 60 / 122 |
| |
Forest Umbra Championship, Tr. | | 8:34 | 47 / 105 |
| |
[World Cup 2015] Stage #8 Final | | 81:28 | 32 / 115 |
| |
[World Cup 2015] Stage #8 Race 3 | | 40:21 | 32 / 105 |
| |
Lost in Forest Umbra 4 | | 20:05 | 34 / 81 |
| |
[World Cup 2015] Stage #8 Race 2 | | 39:42 | 30 / 144 |
| |
upload 300th and CF WOC16 info | | 37:43 | 38 / 138 |
| |
Tekapo Middle | | dnf | | | |
Lost in Forest Umbra 2 | | dnf | | | |
Lost in Forest Umbra 1 | | 14:43 | 19 / 124 |
| |
[World Cup 2015] Stage 8 | | 79:35 | 58 / 125 |
| |
[Ocad] Federbach | | 28:09 | 33 / 107 |
| |
[World Cup 2015] Stage #7 Race 4 | | 97:02 | 45 / 99 |
| |
Tekapo Intro | | 13:09 | 28 / 125 |
| |
[World Cup 2015] Stage #7 Race 3 | | 59:55 | 34 / 98 |
| |
Pavia O_O | | 20:44 | 47 / 115 |
| |
Middle Series | | 37:00 | 30 / 116 |
| |
Trolla Middle | | 28:03 | 39 / 142 |
| |
o-ints 4 | | 8:14 | 4 / 73 |
| |
o-ints 1 | | 10:40 | 12 / 104 |
| |
[World Cup 2015] Stage #7 Race 2 | | 48:41 | 48 / 147 |
| |
Canada Israel short night | | 18:53 | 20 / 87 |
| |
Canada Israel Short | | 16:38 | 19 / 128 |
| |
[World Cup 2015] Stage #7 | | 46:18 | 32 / 142 |
| |
[KING OF BOXHOLM] - Long Night | | 74:37 | 23 / 87 |
| |
Contour O 7 | | 45:31 | 27 / 72 |
| |
Contour O 6 | | dnf | | | |
Aborrtjärn Short | | 10:52 | 14 / 136 |
| |
Contour O 5 | | 7:20 | 29 / 91 |
| |
Contour O 4 | | 23:53 | 56 / 102 |
| |
Contour O 3 | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
Contour O 2 | | 79:07 | 26 / 80 |
| |
Contour O | | 54:58 | 27 / 108 |
| |
[World Cup 2015] Stage #6 Race 4 | | 71:49 | 45 / 118 |
| |
Iladalen short night | | 13:22 | 35 / 137 |
| |
[World Cup 2015] Stage #6 Race 3 | | 44:04 | 40 / 122 |
| |
Klepp | | 11:37 | 18 / 126 |
| |
[World Cup 2015] Stage #6 Race 2 | | 56:55 | 46 / 131 |
| |
| 2 | dnf | | | |
[KING OF BOXHOLM] - Middle | | 52:54 | 63 / 147 |
| |
[World Cup 2015] Stage #6 | | 65:19 | 64 / 142 |
| |
[KING OF BOXHOLM] - Long | | 83:51 | 43 / 110 |
| |
Iladalen Middle 2 | | 29:08 | 41 / 131 |
| |
[KING OF BOXHOLM] - Intro | | 19:28 | 63 / 160 |
| |
ÖstgötaLeague|Kvarntorp|E18 | | 53:27 | 34 / 94 |
| |
Iladalen Middle | | 24:50 | 31 / 129 |
| |
Bosmalm #02 | | 42:15 | 22 / 85 |
| |
Bosmalm #01 | | 26:35 | 45 / 118 |
| |
ÖstgötaLeague|Kvarntorp|E17 | | 36:55 | 34 / 110 |
| |
[World Cup 2015] Stage #5 | | 22:27 | 54 / 141 |
| |
Styrian Short Track 8 | | 27:18 | 34 / 80 |
| |
ÖstgötaLeague|Kvarntorp|E16 | | 67:44 | 40 / 97 |
| |
Styrian Short Track 3 | | 15:57 | 31 / 98 |
| |
ÖstgötaLeague|Kvarntorp|E15 | | 20:17 | 36 / 146 |
| |
Teisko 2 middle | | 46:31 | 66 / 118 |
| |
[OCAD]Zheleznica | Long | | 52:54 | 46 / 120 |
| |
Kivijärvi Sprint | | 21:20 | 45 / 163 |
| |
KRIM.NASH!race2! | | 10:54 | 24 / 148 |
| |
CFEB 2015 oct E3 | | 25:35 | 27 / 75 |
| |
KRIM.NASH! | | 13:16 | 29 / 183 |
| |
[World Cup 2015] Stage #4 | | 82:17 | 66 / 148 |
| |
Teisko 2 | | 19:22 | 28 / 147 |
| |
Teisko Night | | 22:48 | 31 / 113 |
| |
Teisko Short | | 16:34 | 24 / 166 |
| |
Kangaskylä Sprint 2 | | 20:52 | 72 / 146 |
| |
[CF Beginner] finnish map race3 | | 24:54 | 32 / 155 |
| |
[World Cup 2015] Stage #3 Race 2 | | 67:40 | 51 / 127 |
| |
Kalce | Middle | | 35:13 | 62 / 149 |
| |
[World Cup 2015] Stage #3 | | 42:09 | 38 / 159 |
| |
[OCAD]Zheleznica|Middle | | 23:11 | 67 / 201 |
| |
Trondheim sprint 3 | | 19:20 | 57 / 153 |
| |
[World Cup 2015] Stage #2 Race 4 | | 59:38 | 37 / 108 |
| |
Kalce|Night | | 18:14 | 35 / 128 |
| |
[World Cup 2015] Stage #2 Race 3 | | 74:47 | 31 / 97 |
| |
[CF Beginner] finnish map#2 | | 26:17 | 26 / 153 |
| |
[World Cup 2015] Stage #2 Race 2 | | 78:24 | 31 / 121 |
| |
[CF Beginner] finish map | | 25:47 | 50 / 139 |
| |
[World Cup 2015] Stage #2 | | 42:17 | 47 / 166 |
| |
[Beginner] Ulfsbakk South | | 23:00 | 31 / 144 |
| |
[World Cup 2015] Stage #1 Race 3 | | 44:32 | 30 / 115 |
| |
[World Cup 2015] Stage #1 Race 2 | | 51:14 | 40 / 130 |
| |
[World Cup 2015] Stage #1 | | 51:06 | 42 / 141 |
| |
Torebrate South Middle3 | | 33:22 | 39 / 150 |
| |
Torebrate South Night | | 52:49 | 40 / 105 |
| |
Scotland Stage 3 middle night | | 16:33 | 11 / 54 |
| |
Citad Svizra [Sprintcup] E3 | | 28:54 | 44 / 131 |
| |
Torebrate South Long | | 62:01 | 33 / 105 |
| |
Castle Made Of Sand, Sprint | | 21:12 | 59 / 148 |
| |
Torebrate South Middle2 | | 40:02 | 29 / 137 |
| |
| 2 | dnf | | | |
City Sprint | | 29:58 | 50 / 138 |
| |
Roskilde West [Sprintcup] E1 | | 21:59 | 53 / 162 |
| |
Austria Cup 1, Sprint | | 24:10 | 61 / 139 |
| |
[OCAD] Torebrate South Middle | | 48:53 | 47 / 123 |
| |
middle | | 6:08 | 26 / 89 |
| |
Torebrate West Night | | 26:24 | 34 / 95 |
| |
Buchwald, Middle - Night | | 31:41 | 26 / 77 |
| |
Buchwald, Middle | | 27:24 | 32 / 131 |
| |
Maria Trost, Middle - Night | | 34:08 | 35 / 89 |
| |
Torebrate West Middle2 | | 38:11 | 45 / 130 |
| |
Torebrate West Middle | | 38:37 | 59 / 168 |
| |
Maria Trost, Short | | 13:42 | 31 / 161 |
| |
HastilyCup.controlpicking | | 11:54 | 36 / 120 |
| |
Brindisi sprint | | 23:32 | 47 / 149 |
| |
ÖstgötaLeague|Kvarn|E14 | | 45:21 | 51 / 160 |
| |
[OCAD]Middle Earth - Night | | dnf | | | |
[OCAD]Middle Earth - Middle 2 | | 36:20 | 56 / 131 |
| |
[OCAD]Middle Earth - Middle | | 26:59 | 27 / 138 |
| |
Guess the Country #1 | | 36:15 | 47 / 136 |
| |
ÖstgötaLeague|Kvarn|E13 | | 18:23 | 34 / 158 |
| |
ÖstgötaLeague|Kvarn|E12 | | 78:25 | 19 / 64 |
| |
Sommarserien E9 RyaAsar(Oringen) | | 44:33 | 33 / 122 |
| |
Sommarserien E8 Hindas (Oringen) | | 85:31 | 37 / 76 |
| |
ÖstgötaLeague|Kvarn|E11 | | 43:25 | 33 / 103 |
| |
Sommarserien E7 RyaAsar(Oringen) | | 62:12 | 29 / 92 |
| |
Sommarserien E6 Hindas (Oringen) | | 41:52 | 43 / 134 |
| |
Sommarserien E5 Hindas (Oringen) | | 64:05 | 35 / 115 |
| |
ÖstgötaLeague|Kvarn|E10 | | 56:06 | 29 / 86 |
| |
ÖstgötaLeague|Kvarn|E9 | | 26:28 | 32 / 102 |
| |
CF-Sommarserien E4 Kjölen | | 55:12 | 33 / 97 |
| |
Maria Trost, Short | | 16:52 | 50 / 139 |
| |
Maria Trost, Middle | | 34:36 | 59 / 155 |
| |
CF-Sommarserien E2 10milaBonus | | 53:26 | 37 / 120 |
| |
CF-Sommarserien E1 Björsberg | | 42:22 | 44 / 165 |
| |
Björsberg Middle | | 42:56 | 59 / 168 |
| |
OLLE KALLUE | | 17:14 | 13 / 75 |
| |
middle sekotsuji | | dnf | | | |
ÖstgötaLeague|Kvarn|E8 | | 91:11 | 25 / 92 |
| |
Pre-Jukola 2015 Leg6 | | 50:36 | 25 / 87 |
| |
ÖstgötaLeague|Kvarn|E7 | | 42:37 | 28 / 104 |
| |
ÖstgötaLeague|Kronfallet|E6 | | 24:32 | 31 / 136 |
| |
Pre-Jukola 2015 Leg5 | | 38:21 | 32 / 105 |
| |
Pre-Jukola 2015 Leg4 | | 39:53 | 32 / 85 |
| |
Pre-Jukola 2015 Leg3 | | dnf | | | |
Kalkleiten 1 | | 9:27 | 42 / 132 |
| |
Pre-Jukola Leg2 | | 43:36 | 23 / 95 |
| |
Pre-Jukola Leg1 | | dnf | | | |
ÖstgötaLeague|Kronfallet|E5 | | 51:02 | 25 / 92 |
| |
Kleven #2 Middle | | 26:31 | 24 / 96 |
| |
Kleven #1 Sprint | | 13:08 | 27 / 128 |
| |
ÖstgötaLeague|Kronfallet|E4 | | 34:16 | 38 / 133 |
| |
Bordasee, Middle | | 51:53 | 30 / 118 |
| |
Styrian Relay Champs - 4 | | 23:19 | 42 / 95 |
| |
Styrian Relay Champs - 3 | | 26:31 | 26 / 80 |
| |
Schöckl, Intro | | 5:58 | 43 / 159 |
| |
Fanö #3|ULTRALONG | | 128:59 | 34 / 89 |
| |
[Giro de Farmers]E13|Middle | | 39:48 | 41 / 171 |
| |
Retro-mila 2011 Leg10 | | 79:52 | 25 / 77 |
| |
[OTourBigFinal2015]E28|Ultra | | dnf | | | |
Retro-mila 2011 Leg9 | | 63:48 | 28 / 72 |
| |
Retro-mila 2011 Leg8 | | 42:29 | 30 / 100 |
| |
ÖstgötaLeague|Kronfallet|E3 | | 23:30 | 34 / 150 |
| |
Retro-mila 2011 Leg7 | | 37:35 | 34 / 103 |
| |
[Giro de Farmers]E12|Middle | | 23:49 | 30 / 160 |
| |
Fanö #2|Middledistance | | 42:20 | 49 / 120 |
| |
MIDDLE | | dnf | | | |
Retro-mila 2011 Leg6 | | 44:22 | 26 / 73 |
| |
Fanö #1|Longdistance | | 50:39 | 35 / 83 |
| |
Retro-mila 2011 Leg5 | | 56:10 | 29 / 71 |
| |
Retro-mila 2011 Leg4 | | 77:39 | 29 / 67 |
| |
Retro-mila 2011 Leg3 | | 69:00 | 48 / 79 |
| |
Kjölen E1 | | 41:18 | 45 / 135 |
| |
|SMHGU-Ocup|+Kangaroo Monday #10 | | 61:02 | 52 / 86 |
| |
Retro-mila 2011 Leg2 | | 38:47 | 41 / 103 |
| |
Retro-mila 2011 Leg1 | | 34:25 | 57 / 155 |
| |
ÖstgötaLeague|Kronfallet|E2 | | 63:33 | 34 / 85 |
| |
|SMHGU-Ocup|+Kangaroo Monday #9 | | 43:21 | 37 / 82 |
| |
Utsnitt av Ulfsbakk 5 | | dnf | | | |
Siitama west 1 sprint | | 18:48 | 48 / 170 |
| |
[Giro de Farmers]E11|Middle | | 38:23 | 37 / 85 |
| |
[Giro de Farmers]E10|Sprint | | 20:36 | 73 / 148 |
| |
Utsnitt av Ulfsbakk 4 | | dnf | | | |
[Giro de Farmers]E9|Middle | | 34:25 | 26 / 97 |
| |
Utsnitt av Ulfsbakk 2 | | 39:43 | 40 / 117 |
| |
ÖstgötaLeague|Kronfallet|E1 | | 29:44 | 54 / 176 |
| |
Kauppi Nort-East night | | 47:09 | 33 / 72 |
| |
[Giro de Farmers]E8|Nightsprint | | 23:27 | 32 / 110 |
| |
|SMGHU-Ocup|-BlommenSE2 | | dnf | | | |
|SMHGU-Ocup|+Kangaroo Monday #7 | | 52:27 | 77 / 130 |
| |
Kaleva church sprint | 2 | 18:39 | 76 / 196 |
| |
[Giro de Farmers]E7|Night | 2 | 30:12 | 48 / 120 |
| |
[Giro de Farmers]E6|Middle | 2 | 31:57 | 30 / 148 |
| |
[Giro de Farmers]E5|Forestsprint | 2 | dnf | | | |
[Giro de Farmers] E3|Middle | 2 | 19:00 | 50 / 247 |
| |
[Giro de Farmers] E2|Middle | | dnf | | | |
Kangaroo Monday #1 | | 54:03 | 51 / 113 |
| |
[OTour2015]E19 - Middle Night | | dnf | | | |
10 years online Competitions | | 25:38 | 54 / 146 |
| |
Blumau, Short | | 18:59 | 49 / 147 |
| |
Metsäkylä 1 (OCAD) - middle | | 36:40 | 36 / 120 |
| |
[OTour2015]E17 - Sprint | | 23:13 | 75 / 174 |
| |
[OTour2015]E16 - Gyllbergen | | 51:35 | 29 / 90 |
| |
Sandsjöbacka söder - middle | | dnf | | | |
Castle Made Of Sound, Sprint 4 | | 25:48 | 68 / 161 |
| |
[OTour2015]E14 - Gyllbergen | | dnf | | | |
Metsäkylä 1 (OCAD) - sprint | | 20:49 | 52 / 127 |
| |
Dala Sprint Test | | 17:32 | 54 / 121 |
| |
[OTour2015]E13 - Venåsmarka 2 | | 36:32 | 46 / 129 |
| |
[OTour2015]E12 - Venåsmarka | | 78:57 | 40 / 96 |
| |
Usama-Trophy-race 9 | | 29:20 | 41 / 146 |
| |
Castle made of Sound, Sprint 3 | | 16:53 | 81 / 166 |
| |
[OTour2015]E11 - Eldris, Sprint | | 23:27 | 39 / 137 |
| |
Joutsenenpesä (OCAD) - long | | 63:58 | 45 / 101 |
| |
[OTour2015]E10 - Dutchman Flats | | 39:22 | 31 / 87 |
| |
Usama-Trophy-race 8 | | 46:59 | 31 / 92 |
| |
[OTour2015]E9 - Dutchman Flats | | 77:08 | 40 / 82 |
| |
Usama-Trophy-race 7 | | 19:54 | 33 / 144 |
| |
Usama-Trophy-race 5 | | dnf | | | |
Western Norwoodton Park | | 9:43 | 35 / 130 |
| |
Usama-Trophy-race 3 | | dnf | | | |
Usama-Trophy-race 1 | | 37:14 | 44 / 157 |
| |
Glössbo Sprint | 2 | 13:24 | 40 / 187 |
| |
Glössbo Middle Distance | 2 | 19:15 | 35 / 190 |
| |
[OTour2015] E8 - Dutchman Flats | | dnf | | | |
Pulesjärvi (OCAD) - sprint | | 18:13 | 65 / 183 |
| |
Geargevaggi | Middle | 2 | 27:44 | 56 / 203 |
| |
[loading-test]-sandsjöbacka | | 19:51 | 52 / 162 |
| |
Österrödjeberget 1 (OCAD) | | 15:59 | 76 / 139 |
| |
Paattinen-night | | 26:26 | 37 / 85 |
| |
[wcup-map#22-reused]-middle | | dnf | | | |
[Nordic-Master]-Sandsjöbacka | | dnf | | | |
Autumn Cup 2014 - E12, Middle | | 37:09 | 49 / 124 |
| |
[OCAD] Moulet-Marcenat, sprint | | dnf | | | |
[SM-Staffet-14] Middle 2.5m | | 15:34 | 39 / 155 |
| |
Skullerudasen-longnight | | 37:42 | 31 / 76 |
| |
[90-Min-Challenge]Skullerud | | 25:58 | 51 / 145 |
| |
[CFMAPCOMP-14] Hoyo | | dnf | | | |
Hemossen - middle | | 30:43 | 54 / 189 |
| |
Graz, Maria Trost - Sprint | | 16:07 | 39 / 112 |
| |
Bertelsmyrasen East I | | 23:06 | 58 / 162 |
| |
SlopeStyle | | dnf | | | |
[wcup-map#18-reused]-sprint | | 15:58 | 81 / 179 |
| |
[wcup-24-reused-1] | | dnf | | | |
[OCAD]Storklinten-reuse | | dnf | | | |
[OCAD] Mazayes Middle | | 36:09 | 51 / 159 |
| |
Konkalampi 3 OCAD | | dnf | | | |
Konkalampi 1 OCAD | | 24:41 | 45 / 179 |
| |
JWSOC Spint Estonia M-20 | | dnf | | | |
Schöckl, Short | | 22:02 | 80 / 174 |
| |
| 2 | dnf | | | |
Konkalampi 2 intro OCAD | | 17:42 | 45 / 142 |
| |
Brindisi#Sprint#01# | | 19:33 | 55 / 151 |
| |
Tallimäki intro (OCAD) | | 19:15 | 50 / 122 |
| |
[wcup-map#11-reused]-night | | 46:08 | 51 / 90 |
| |
Livastimäki intro (OCAD) | | 18:50 | 59 / 141 |
| |
[wcup-map#11-reused]-middle | | 31:06 | 49 / 142 |
| |
Arborfield Sprint | | 8:25 | 34 / 117 |
| |
June 4 (Konkalampi) | | 29:36 | 50 / 148 |
| |
[OCAD]Östansjö E2 middle | | 27:40 | 61 / 166 |
| |
[wcup-map#11-reused]-sprint | | 22:40 | 62 / 158 |
| |
June 3 (Kauppi 3) OCAD | | 26:32 | 47 / 182 |
| |
Tähtiniemi 2 intro (OCAD) | | 20:41 | 59 / 146 |
| |
[O-ringen 2013]Storklinten E5 | | 32:27 | 44 / 163 |
| |
Bollnäs Night Race | | dnf | | | |
[OCAD]Östansjö Intro | | 19:21 | 25 / 152 |
| |
[O-ringen 2013]Storklinten E4 | | dnf | | | |
Schöckl, Short C | | 10:44 | 59 / 121 |
| |
Schöckl, Short B | | 10:40 | 52 / 120 |
| |
Schöckl, Short A | | 7:13 | 28 / 135 |
| |
[wcup-map#9-reused] | | dnf | | | |
Tähtinimi intro (OCAD) | | 18:23 | 45 / 127 |
| |
MMM 2013 middle | | 42:20 | 44 / 88 |
| |
[O-ringen 2013]Rödberget E3 | | 34:54 | 35 / 154 |
| |
Jun 2 (Siitama) OCAD | | 24:05 | 32 / 131 |
| |
Jun 1 (WOC 2001 C) OCAD | | 27:50 | 53 / 143 |
| |
Konkalampi 1 intro (OCAD) | | 17:21 | 61 / 157 |
| |
ICFOF-wcup-stage19 | | 66:39 | 56 / 123 |
| |
(OCAD) Stenatjärnarna | | 25:58 | 32 / 100 |
| |
Kauppi 3 intro (OCAD) | | 14:54 | 17 / 172 |
| |
CFWC#10 reused. Night | | dnf | | | |
CFWC#10 reused. Middle | | 26:51 | 29 / 147 |
| |
[OCAD] Japan - Middle | | dnf | | | |
smallworld-E5 | | 9:17 | 57 / 167 |
| |
ICFOF-wcup-stage18 | | 31:55 | 36 / 158 |
| |
Holy Cross #1 | 2 | 12:03 | 27 / 95 |
| |
Training-ICFOF-wcup-stage18/19 | | 9:21 | 60 / 191 |
| |
Wairau Sprint | | 8:10 | 22 / 81 |
| |
montlleo | 2 | dnf | | | |
Kauppi v2 (OCAD) | | 27:14 | 50 / 155 |
| |
[wcup-map#9-reused] | | 32:03 | 67 / 161 |
| |
Julkujärvi 2, day 2 | | 19:32 | 29 / 141 |
| |
Mt. Burnside Middle | | 37:28 | 20 / 79 |
| |
Julkujärvi 2, day 1 | | 18:25 | 33 / 150 |
| |
South Easterfield Sprint | | 18:07 | 17 / 122 |
| |
Pulesjärvi 2, day 2 (OCAD) | | 31:52 | 54 / 134 |
| |
BP 01 | | 20:50 | 23 / 95 |
| |
[OCAD] Japan - Intro | | 26:14 | 50 / 147 |
| |
WOC 2001 C, middle (OCAD) | | 34:12 | 49 / 146 |
| |
Tuomikallio (OCAD) | | 19:57 | 55 / 139 |
| |
Siitama new (OCAD) | | 17:34 | 49 / 155 |
| |
[wcup-map#7-reused]-bonus | | 33:17 | 44 / 122 |
| |
[wcup-map#7-reused]-night | | 36:25 | 34 / 99 |
| |
[wcup-map#7-reused]-long | | 75:04 | 31 / 109 |
| |
Kenricktown Brook | | dnf | | | |
WOC 2001 C (OCAD) | | 21:35 | 99 / 179 |
| |
[wcup-map#7-reused]-middle | | 38:26 | 65 / 143 |
| |
[wcup-map#7-reused]-sprint | | 26:08 | 66 / 180 |
| |
Pulesjärvi 2 (OCAD) | | 22:07 | 83 / 173 |
| |
ICFOF-wcup-stage17 | | 71:43 | 67 / 146 |
| |
Training-ICFOF-wcup-stage17 | | 10:58 | 45 / 204 |
| |
Pulesjärvi v3 (OCAD) | | 25:05 | 41 / 162 |
| |
Pulesjärvi v2, day 2 (OCAD) | | 30:44 | 57 / 162 |
| |
CFEB 2014 may E3 | | 34:12 | 36 / 74 |
| |
Julkujärvi east, night (OCAD) | | 28:27 | 47 / 150 |
| |
[O-ringen 2013]Storklinten E2 | | 49:18 | 62 / 189 |
| |
Julkujärvi east (OCAD) | | 26:12 | 32 / 115 |
| |
Red Pipe Day 6 | | 34:26 | 30 / 81 |
| |
Joutsenenpesä 3 night (OCAD) | | 29:50 | 43 / 85 |
| |
[O-ringen 2013]Storklinten E1 | | 32:05 | 100 / 228 |
| |
Joutsenenpesä night (OCAD) | | 28:17 | 43 / 103 |
| |
Siitama night (OCAD) | | 18:47 | 64 / 124 |
| |
GS230414_e | | 32:54 | 25 / 81 |
| |
GS230414_d | | 19:15 | 20 / 100 |
| |
GS230414_C | | 47:05 | 20 / 83 |
| |
GS230414_a | | 17:28 | 36 / 104 |
| |
Pulesjärvi day 2 (OCAD) | | dnf | | | |
smallworld_E4 | | 40:05 | 75 / 147 |
| |
Pulesjärvi day 1 (OCAD) | | 27:22 | 25 / 136 |
| |
ICFOF-wcup-stage16 | | 61:47 | 36 / 125 |
| |
Training-ICFOF-wcup-stage16 | | 12:25 | 70 / 156 |
| |
[wcup-map#6-reused]-onelegwonder | | 14:37 | 38 / 145 |
| |
Pulesjärvi intro (OCAD) | | 17:49 | 56 / 144 |
| |
Joutsenenpesä 2 intro (OCAD) | | 16:39 | 54 / 164 |
| |
[wcup-map#6-reused]-bonus2 | | 26:59 | 33 / 133 |
| |
Siitama after years(OCAD) | | 19:36 | 32 / 136 |
| |
[wcup-map#6-reused]-bonus1 | | 35:35 | 56 / 145 |
| |
[wcup-map#6-reused]-night | | 45:39 | 45 / 111 |
| |
Saarijärvi day 3 (OCAD) | | 23:57 | 36 / 134 |
| |
Saarijärvi day 2 | | 23:40 | 38 / 157 |
| |
ICFOF-wcup-stage15 | | 76:33 | 34 / 143 |
| |
ICFOF-wcup-stage15-Training | | 9:43 | 66 / 208 |
| |
Water Tower intro (OCAD) | | 20:03 | 23 / 113 |
| |
[JFF#1] Microsprint | | 9:01 | 22 / 108 |
| |
Marylhurst | | 18:43 | 52 / 140 |
| |
Joutsenenpesä day 1 (OCAD) | | 18:16 | 28 / 180 |
| |
Joutsenenpesä v1 intro (OCAD) | | 17:09 | 41 / 159 |
| |
[wcup-map#6-reused]-long | | dnf | | | |
Siitama intro/OCAD/2.5m contours | | dnf | | | |
| 2 | 15:23 | 49 / 177 |
| |
Stenatjärnarna 2 | | dnf | | | |
Saarijärvi day 1 (OCAD) | | 20:45 | 35 / 164 |
| |
ICFOF-wcup-stage14 | | 65:43 | 55 / 155 |
| |
ICFOF-wcup-stage14-Training | | 10:41 | 72 / 208 |
| |
I love you guys. | | 26:31 | 40 / 159 |
| |
Stretch dem legs | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | dnf | | | |
[wcup-map#6-reused]-middle | | 31:21 | 36 / 129 |
| |
CFEB 2014 E5 | | 29:47 | 9 / 45 |
| |
CFEB 2014 apr E4 | | 29:49 | 18 / 62 |
| |
[OCAD]Dun - middle | | 27:04 | 50 / 152 |
| |
Random Map | | 23:39 | 46 / 91 |
| |
(OCAD)Stenatjärnarna | | 43:34 | 31 / 111 |
| |
Saarijärvi intro (OCAD) | | 11:01 | 26 / 143 |
| |
[wcup-map#6-reused]-sprint | | 19:00 | 61 / 213 |
| |
Cow lake, day 2 | | 32:29 | 36 / 146 |
| |
Cow lake day 1 (OCAD) | | 15:01 | 75 / 201 |
| |
ICFOF-wcup-stage13 | | 86:27 | 62 / 146 |
| |
Training-ICFOF-wcup-stage13 | | 15:04 | 94 / 226 |
| |
Cow lake intro (OCAD) | | 11:43 | 24 / 139 |
| |
Metsäkylä night (OCAD) | | 28:31 | 29 / 77 |
| |
Metsäkylä v3 (OCAD) | | 23:02 | 30 / 120 |
| |
Metsäkylä course 2 (OCAD) | | 20:51 | 48 / 136 |
| |
Mestsäkylä intro (OCAD) | | 11:02 | 52 / 128 |
| |
Vähäjärvi 2, night (OCAD) | | 16:35 | 41 / 124 |
| |
ICFOF-wcup-stage12 | | 94:11 | 49 / 146 |
| |
Training-ICFOF-wcup-stage12 | | 14:01 | 95 / 197 |
| |
| 2 | 13:18 | 98 / 254 |
| |
sprint nignt brst | | dnf | | | |
Dog track 3, night (OCAD) | | 26:35 | 32 / 96 |
| |
[wcup-map#5(TR)-reused]-bonus | | 21:24 | 42 / 191 |
| |
Dog track 3 | | 25:40 | 23 / 146 |
| |
[OCAD]MT.laurie - night 3 | | dnf | | | |
| 2 | 25:26 | 32 / 173 |
| |
Dog track (new)(OCAD) | | 20:53 | 52 / 151 |
| |
Vähäjärvi 2B, 2 | | 23:29 | 66 / 166 |
| |
[OCAD]Mt.laurie - middle 3 | | 30:07 | 70 / 177 |
| |
Vähäjärvi 2B | | 14:01 | 17 / 128 |
| |
[OCAD]IntroToCF - Village Sprint | | 15:20 | 43 / 181 |
| |
ICFOF-wcup-stage11 | | 83:19 | 55 / 153 |
| |
[OCAD] IntroToCF - Sprint | | 19:12 | 76 / 215 |
| |
Training-ICFOF-wcup-stage11 | | 11:09 | 64 / 204 |
| |
AldenoCentre - Sprint | | dnf | | | |
[wcup-map#5-reused]-night | | dnf | | | |
[wcup-map#5-reused]-long | 2 | 47:24 | 61 / 186 |
| |
[OCAD]La colline - bonus | 2 | 22:15 | 132 / 255 |
| |
[wcup-map#5-reused]-sprint | | 16:30 | 32 / 185 |
| |
[wcup-map#3-reused]-bonus | | 18:36 | 41 / 156 |
| |
Training-ICFOF-wcup-stage 10 | | dnf | | | |
[OCAD]Mt.laurie - night 2 | 2 | dnf | | | |
[OCAD]Mt.laurie - middle 2 | 2 | dnf | | | |
[OCAD]Mt.laurie - sprint 2 | 2 | dnf | | | |
Training-ICFOF-wcup-stage 9 | 2 | 7:46 | 118 / 320 |
| |
[OCAD]Mt.laurie - middle 1 | 2 | 27:11 | 69 / 226 |
| |
Rocad Cup, E10 | 2 | 17:04 | 80 / 181 |
| |
[OCAD]La colline - sprint 1 | | 16:34 | 90 / 189 |
| |
(OCAD)Surbridge night | | 17:31 | 65 / 119 |
| |
[wcup-map#1-reused]-middle | | dnf | | | |
[wcup-map#1-reused]-sprint | | 16:28 | 66 / 184 |
| |
[OCAD]Galgahraun - Middle Night | | 31:03 | 38 / 117 |
| |
Training-ICFOF-wcup-stage5 | | 11:34 | 33 / 204 |
| |
Hofwald, Nightsprint | | 20:35 | 81 / 130 |
| |
[OCAD] Montlosier, middle | | dnf | | | |
[OCAD]Galgahraun - Sprint | | dnf | | | |
[OCAD]Galgahraun - Middle | | 29:36 | 66 / 177 |
| |
Training-ICFOF-wcup-stage4 | | 14:28 | 72 / 228 |
| |
Training-ICFOF-wcup-stage3 | | 15:30 | 122 / 207 |
| |
smallworld | | 15:06 | 78 / 226 |
| |
[ULLA_HAU]E3,middle | | dnf | | | |
Training-ICFOF-wcup-stage2 | | 10:34 | 33 / 195 |
| |
[ULLA_HAU]E2,Controllpicking | | dnf | | | |
[ULLA_HAU]Prologue,sprint | | 11:19 | 57 / 198 |
| |
Lavis Buona | | 18:28 | 76 / 178 |
| |
EKSJO - SMALAND 3 | | dnf | | | |
tuefelskeller | | 25:31 | 36 / 190 |
| |
remade-swedishmap | | 37:18 | 46 / 159 |
| |
Centro Storico[Re-do] | | 17:34 | 55 / 150 |
| |
[OCAD] Halloween! | | dnf | | | |
Night "sprint" | | 15:58 | 55 / 145 |
| |
Noname reupload | | dnf | | | |
[OCAD] Art, forest sprint | | 14:37 | 49 / 188 |
| |
"Shortdistance" | | 13:45 | 35 / 189 |
| |
Ski-O Kazahstan | | 17:17 | 46 / 206 |
| |
Vezzano Naran | | dnf | | | |
[OCAD] Facho, long 2 | | dnf | | | |
[OCAD] Facho, middle | | 24:27 | 91 / 222 |
| |
paattinen-E3 | | 57:02 | 48 / 133 |
| |
paattinen-E2 | | 20:37 | 34 / 182 |
| |
paattinen-E1 | | 32:18 | 79 / 187 |
| |
saauraai-5 | | 24:49 | 38 / 168 |
| |
sauraai-jwoc2015-4 | | 21:13 | 84 / 225 |
| |
quicky | | dnf | | | |
sauraai-jwoc2015-2 | | dnf | | | |
[OCAD]Noname final | | dnf | | | |
sauraai-jwoc2015 | | 27:54 | 39 / 148 |
| |
[OCAD]Starkebo - ForestSprint | | 16:09 | 51 / 136 |
| |
[OCAD] Krajna - Middle 2 | | dnf | | | |
[OCAD]Noname contour-o | | 12:37 | 36 / 136 |
| |
Skidstugan[Short] | | dnf | | | |
Skidstugan[Middle] | | dnf | | | |
[OCAD]Noname controllpicking | | dnf | | | |
[OCAD]Starkebo - Middle | | 23:07 | 42 / 152 |
| |
[ocad]Noname | | 14:59 | 50 / 212 |
| |
[OCAD] Vilhosc | | dnf | | | |
[OCAD]Starkebo - Long | | 30:52 | 78 / 185 |
| |
[OCAD] Amatjarn, sprint | | dnf | | | |
[OCAD]Flemma - Middle | | 26:20 | 83 / 234 |
| |
test | | 14:21 | 49 / 108 |
| |
[Idre]Nipfjället - Final | | dnf | | | |
[Idre]Nipfjället - Contour-O | | dnf | | | |
[Idre]Nipfjället - Forest Sprint | | 16:19 | 115 / 233 |
| |
[Idre]Nipfjället - Middle | | 24:56 | 51 / 204 |
| |
Colomba middle 1 | | dnf | | | |
Colomba short 2 | | 22:34 | 95 / 180 |
| |
remake Nort-Skadalen | | 44:44 | 43 / 147 |
| |
Foppa remade | | 35:55 | 37 / 140 |
| |
Tangier | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
Crazyisland reremade | | 22:32 | 57 / 171 |
| |
[Idre]Nipfjället - Long | | 46:37 | 43 / 125 |
| |
[Idre]Nipfjället - Middle | | 25:47 | 62 / 168 |
| |
GrandForet | | 30:36 | 41 / 154 |
| |
[Idre]Nipfjället - Middle Night | | 27:31 | 32 / 110 |
| |
GrandForet | | 29:07 | 66 / 150 |
| |
[Idre]Nipfjället - Forest Sprint | | 21:22 | 56 / 170 |
| |
[2nd]Falu Lasarett | | dnf | | | |
Forest Sprint | | 12:43 | 26 / 161 |
| |
[Idre]Nipfjället - Middle Night | | 21:51 | 49 / 144 |
| |
[Idre]Nipfjället - Long | | 37:12 | 94 / 160 |
| |
BR corrego urubu | | 22:54 | 39 / 95 |
| |
BR corrego urubu 2 | | 23:31 | 48 / 95 |
| |
Gruvriset | | dnf | | | |
STRANGANA MLBY OL-E2 | | dnf | | | |
Barres-Artiugese-quillena day3 | | 33:04 | 82 / 155 |
| |
Barres-Artiuges-quillane day 2 | | 18:43 | 75 / 173 |
| |
Barres-Artiuges-quillane | | 23:38 | 85 / 175 |
| |
[Idre]Nipfjället - ForestSprint | | 20:34 | 72 / 233 |
| |
Arco | | 22:24 | 80 / 185 |
| |
[OCAD]Ljungvallen - Middle | | 24:28 | 57 / 182 |
| |
[SummerCup] E5 - Forest Sprint | | 25:51 | 112 / 212 |
| |
[SummerCup] E4 - Long Distance | | 62:57 | 61 / 155 |
| |
[SummerCup] E3 - Middle Distance | | 28:12 | 99 / 224 |
| |
[OCAD] Guilhaumard Ouest, middle | | dnf | | | |
JWOC 2013 Sprint M21 | | 27:44 | 58 / 213 |
| |
O-Ringen 2003: Uddevallaetappen | | 16:11 | 76 / 193 |
| |
Parco di Gocciadoro | | 31:29 | 68 / 203 |
| |
Canada(Israel) middle. | | 27:32 | 86 / 203 |
| |
[WOC2013] Training 6 | | 28:11 | 51 / 169 |
| |
Citta di Ala | | 25:56 | 78 / 200 |
| |
[WOC2013] Training 4 | | 23:12 | 81 / 191 |
| |
[WOC2013] Training 3 | | 21:08 | 97 / 207 |
| |
[WOC2013] Training 2 | | dnf | | | |
[WOC2013] Training 1 | | 23:49 | 37 / 271 |
| |
Jukola2011 - Middle | | 30:46 | 84 / 170 |
| |
| | dnf | | | |
Jukola2011 Sprint | | 24:59 | 110 / 199 |
| |
[10Mila 2013]Leg 3 | | 34:33 | 40 / 132 |
| |
[OCAD]Slätta middle | | 22:48 | 64 / 156 |
| |
[OCAD]Slätta short | | 17:40 | 85 / 179 |
| |
[OCAD]Slätta prologue | | 7:03 | 88 / 171 |
| |
[OCAD]Costa Mediterranea[E3] | | 27:10 | 53 / 169 |
| |
[SpringCup] E9 - Night | | 25:16 | 45 / 127 |
| |
[OCAD]Costa Mediterranea[E2] | | 34:47 | 49 / 152 |
| |
[SpringCup] E6 - Middle Distance | | dnf | | | |
[SpringCup] E4 - Long Distance | | dnf | | | |
[SpringCup] E2 - Middle Distance | | 36:34 | 51 / 179 |
| |
[OCAD]Laghetto di Andalo(Short) | | 13:38 | 25 / 148 |
| |
[OCAD] SlopeStyle Sprints [E2] | | dnf | | | |
[OCAD]Herbouilly night | | dnf | | | |
[OCAD] Mount Ali - Middle | | 30:24 | 34 / 178 |
| |
[Ocad]Näsinge Middle | | dnf | | | |
[OCAD]Näsinge Middle | | 33:02 | 74 / 213 |
| |
[OCAD]KlyftamonSyd,Sprint | | 26:19 | 77 / 221 |
| |
Vezzano Naran SC Short Middle. | | 25:21 | 38 / 109 |
| |
Vezzano Naran SC | | 16:05 | 43 / 149 |
| |
[Forest de Pinus] E3 - Middle | | 31:42 | 62 / 166 |
| |
[Forest de Pinus] E2 - Sprint | | 15:03 | 68 / 165 |
| |
[Forest de Pinus] E1 - Sprint | | dnf | | | |
[SpringCup] Prologue | | 18:02 | 102 / 194 |
| |
[OCAD]Lärkeskog Väst,Nightsprint | | 23:47 | 45 / 122 |
| |
Vezzano Naran | | 15:24 | 37 / 185 |
| |
[Quiaios] E3 - Middle | | 34:16 | 69 / 169 |
| |
[OCAD] Lärkeskog Väst, Middle 2 | | dnf | | | |
[Quiaios] E2 - Sprint | | 12:35 | 56 / 198 |
| |
[Quiaios] E1 - Long | | 54:34 | 83 / 145 |
| |
[OCAD]Dunsen Short-test | | 9:52 | 50 / 132 |
| |
[OCAD] Pedrogao, night | | 30:29 | 41 / 127 |
| |
[OCAD] Lärkeskog Väst, Middle | | 31:20 | 38 / 151 |
| |
Bordasee, Short 2 | | 21:06 | 71 / 154 |
| |
[OCAD]Just a test | | 10:05 | 29 / 139 |
| |
Blumau, Short 3 | | 18:33 | 52 / 198 |
| |
[OCAD] Pedrogao, middle 3 | | 32:37 | 65 / 160 |
| |
[OCAD]BAli - Controlpicking | | 23:46 | 119 / 214 |
| |
[OCAD] Pedrogao, middle | | 35:33 | 105 / 204 |
| |
[OCAD]Källviken short 1 | | dnf | | | |
[OCAD]BAli Middle | | 24:43 | 66 / 175 |
| |
[OCAD] Kauhee, Day 4 | | 34:42 | 52 / 160 |
| |
Sprint-cup E2 | | 5:09 | 44 / 123 |
| |
[OCAD] Campo de Anta, long | | dnf | | | |
Dallapet Short Middle | | 21:00 | 29 / 150 |
| |
[OCAD] Campo de Anta, middle | | 36:55 | 94 / 209 |
| |
Dallapet Night Sprint | | 17:45 | 48 / 142 |
| |
Lago Santo Short1 | | 13:53 | 85 / 191 |
| |
[OCAD] Kauhee, Day 3 | | 16:20 | 64 / 205 |
| |
[OCAD] Kauhee, Day 2 | | dnf | | | |
[OCAD] Kauhee, Day 1 | | 77:23 | 56 / 154 |
| |
Blumau, Short 2 | | dnf | | | |
[OCAD]Storico 3 | | dnf | | | |
Ski-O, Middle | | dnf | | | |
[OCAD]Finnbo short | | 28:16 | 63 / 170 |
| |
Pipposprint | | 18:36 | 53 / 204 |
| |
LABY.land Sprint | | dnf | | | |
[OCAD]Lärkeskog, Middle 2 | | 29:26 | 53 / 191 |
| |
[OCAD] Lachat, middle | | dnf | | | |
Volcano Land | | 18:57 | 64 / 168 |
| |
[OCAD]TownAli 3 | | dnf | | | |
[Fontainebleau] E3, sprint | | 14:33 | 46 / 201 |
| |
[OCAD]Lärkeskog, Middle | | dnf | | | |
(OCAD) Hakjärvi E | | 20:40 | 71 / 166 |
| |
[OCAD]Chamarande, Sprint | | 13:34 | 20 / 99 |
| |
[OCAD] HOUSES city | | dnf | | | |
[OCAD]HOUSES!! | | 21:12 | 47 / 124 |
| |
[OCAD]Stangstjärn sprint | | 17:14 | 80 / 133 |
| |
[OCAD] Irbene N Middle | | 33:14 | 63 / 139 |
| |
[OCAD] Irbene N Sprint | | 16:55 | 52 / 172 |
| |
[OCAD] Tahkovaara, long | | dnf | | | |
[OCAD] Gunnarsö, Controlpicking | | 14:15 | 61 / 164 |
| |
[ocad]källviken sprint (forest) | | 20:11 | 57 / 144 |
| |
Nya Varvet, Short | | 17:48 | 31 / 158 |
| |
short civezzano | | 28:06 | 23 / 114 |
| |
(OCAD) Isosuo sprint | | 23:28 | 76 / 148 |
| |
(OCAD)Sorlampi N | | 26:17 | 78 / 124 |
| |
Geri Vakarai East | | 22:15 | 39 / 144 |
| |
(ocad)cityland Sprint. | | 3:51 | 69 / 137 |
| |
[OCAD] Porkkala II | | 35:32 | 48 / 139 |
| |
[OCAD] Porkkala I | | 20:02 | 50 / 214 |
| |
[OCAD] Tahkovaara, middle 3 | | 20:41 | 44 / 122 |
| |
[OCAD] Gunnarsö, middle | | 29:56 | 51 / 140 |
| |
Castle made of Sand, Sprint 2 | | 16:49 | 69 / 149 |
| |
[OCAD] Ängarna(Lugnet) | | dnf | | | |
[OCAD] Tahkovaara, middle 2 | | 31:22 | 75 / 153 |
| |
(OCAD)Bot Fiena | | 13:25 | 39 / 101 |
| |
Castle made of Sand, Sprint | | 24:11 | 104 / 175 |
| |
EOC short | | 15:27 | 30 / 134 |
| |
Cross Field 3-Days E2 Sprint | | 14:03 | 19 / 96 |
| |
[OCAD]Kottorp 3-days E3 | | dnf | | | |
[OCAD]Kottorp 3-days E2 | | 23:23 | 67 / 167 |
| |
(OCAD) Stadsparken (Falun) | | dnf | | | |
Brixton Hill 2-Days E1 Middle | | 36:38 | 10 / 84 |
| |
Sinte-Mette / 2.8k | | 22:15 | 38 / 99 |
| |
[OCAD]Kottorp 3-days E1 | | 13:02 | 93 / 184 |
| |
[OCAD]Ladgrytet, Middle | | 29:28 | 84 / 175 |
| |
[OCAD]Ladgrytet, Sprint | | 18:04 | 67 / 208 |
| |
[OCAD]Flemma, Middle 2 | | dnf | | | |
[OCAD]Flemma, Sprint | | 13:08 | 69 / 197 |
| |
[OCAD]Flemma, Middle | | 36:12 | 67 / 169 |
| |
[OCAD]Laghi di Lamar Middle 6 | | 23:16 | 39 / 121 |
| |
[OCAD]Laghi di Lamar Middle 5 | | 33:48 | 57 / 139 |
| |
[Fontainebleau] E2, middle | | 33:32 | 66 / 158 |
| |
[Fontainebleau] Prologue, sprint | | 17:21 | 66 / 196 |
| |
CFranky Tour 2, 6. Sprint | | 21:54 | 92 / 180 |
| |
Karpheda, Sprint | | 21:30 | 102 / 163 |
| |
[OCAD] Laantinkulma | | 28:26 | 110 / 211 |
| |
[OCAD] Tahkovaara, middle | | dnf | | | |
Schöckel, Middle | | 30:08 | 93 / 183 |
| |
(OCAD) Råryd night 1 | | 21:10 | 65 / 185 |
| |
[OCAD]Middle Earth - Sprint | | dnf | | | |
[OCAD]Middle Earth - Middle | | 31:41 | 46 / 247 |
| |
[OCAD]Sprint | | 16:02 | 111 / 220 |
| |
Torrao do Lameiro: O-Portugal | | 44:13 | 40 / 169 |
| |
[ocad] Autumn Contours at Aydat | | dnf | | | |
Birth | | 14:24 | 42 / 192 |
| |
ARC 1800 1 | | dnf | | | |
[AutumnCup] Cret du Nu, E4 | | 26:40 | 74 / 179 |
| |
(OCAD) Rengenuma Ski-O | | dnf | | | |
| 2 | 24:55 | 80 / 180 |
| |
Short Track Cup, Stage 3 | | 14:18 | 59 / 162 |
| |
Short Track Cup, Stage 1 | | 19:17 | 125 / 205 |
| |
CFranky Tour, 6. Sprint | | dnf | | | |
CFranky Tour, 2. Short | | dnf | | | |
[AutumnCup] Ferme du Retord, E3 | | 27:44 | 117 / 218 |
| |
[AutumnCup] Cret du Nu, E2 | | dnf | | | |
[OCAD]Stendörren - Sprint | | 23:09 | 126 / 278 |
| |
(OCAD) Svinesund | | 31:11 | 105 / 239 |
| |
[OCAD]Idre - Long(Easy) | | dnf | | | |
[OCAD] Balkello, long | | 48:49 | 83 / 152 |
| |
[OCAD] Balkello, middle | | 24:49 | 102 / 248 |
| |
[OCAD] Izra, long | | dnf | | | |
[JWOC2012] Izra, Middle Women A | | 24:47 | 49 / 182 |
| |
[JWOC2012] Izra, Middle Final A | | 38:23 | 70 / 189 |
| |
[OCAD]Nävekvarn - Corridor-O | | 26:38 | 21 / 168 |
| |
[OCAD] Le Creux Froid, middle | | dnf | | | |
[OCAD]Nävekvarn - Middle 3 | | 24:48 | 63 / 163 |
| |
[OCAD]Nävekvarn - Middle 2 | | 21:20 | 80 / 176 |
| |
[OCAD]Nävekvarn - Middle 1 | | 39:30 | 116 / 205 |
| |
JWOC 2013 | | dnf | | | |
[OCAD] Gesunda, night sprint | | dnf | | | |
[OCAD] Vilhosc, long | | 53:23 | 83 / 144 |
| |
[OCAD] Gesunda, middle | | 29:12 | 85 / 219 |
| |
swe-middle | | 28:26 | 120 / 216 |
| |
[OCAD] Vilhosc, sprint | | dnf | | | |
[OCAD] Vilhosc, middle | | 29:25 | 48 / 184 |
| |
NORT-map-Skadalen | | 40:36 | 86 / 175 |
| |
[ocad] Lepanmaa E2:Sprint | | 25:37 | 78 / 204 |
| |
[ocad]Hemsjön Sprint #1 | | 18:16 | 58 / 176 |
| |
[WOC2013] Vuokatinvaara, middle | | dnf | | | |
NORT E2 middle | | 21:37 | 64 / 206 |
| |
[ocad]Flemma Middle | | 27:16 | 62 / 159 |
| |
czech middle | | 26:39 | 50 / 212 |
| |
Catching Features Championships | | 31:25 | 65 / 210 |
| |
Leppanmaa (again) | | 45:05 | 86 / 172 |
| |
[OCAD] Valonsadero, Long | | dnf | | | |
[OCAD] Schöckel, Long 2 | | 50:28 | 31 / 126 |
| |
[OCAD] Schöckel, Long | | dnf | | | |
[OCAD] Valonsadero, Middle | | 26:41 | 101 / 178 |
| |
Catching Features Championships | | dnf | | | |
[OCAD]Montagne de Bange, sprint2 | | 24:56 | 51 / 165 |
| |
[OCAD] Prépoulain, long | | 58:52 | 46 / 147 |
| |
[OCAD] Schöckl, Short | | 15:19 | 70 / 222 |
| |
[OCAD] Scolty, Short | | 17:29 | 52 / 198 |
| |
[OCAD] Montagne de Bange, sprint | | 12:29 | 80 / 245 |
| |
1ºChicken without head Trophy | | 15:23 | 75 / 206 |
| |
[OCAD] Montagne de Bange, middle | | 27:55 | 69 / 232 |
| |
[OCAD] Idre Fjäll E7, middle | | dnf | | | |
[OCAD] Idre-fjäll E6, sprint | 2 | dnf | | | |
[E2] Vercors Cup | | 19:43 | 31 / 202 |
| |
[OCAD] Schöckel Top, Prolog | | 12:24 | 66 / 241 |
| |
[OCAD] Vuelta Alicante E12 | | 18:33 | 36 / 218 |
| |
°CFEB 12H_1 | | dnf | | | |
Camp Ripley: Frazen Long | | 49:36 | 34 / 183 |
| |
1stComp | | 2:58 | 2 / 120 |
| |
TRES DE MAIO | | 20:48 | 42 / 125 |
| |
[E1]Vercors Cup Sprint | | 10:28 | 50 / 199 |
| |
[ocad] Vieil Annecy | | dnf | | | |
SLAVIERO | | 33:46 | 14 / 122 |
| |
[OCAD] Bordasee, Middle 2 | | 32:07 | 57 / 169 |
| |
stibe sprint 1 | | 19:42 | 57 / 204 |
| |
[OCAD] Bordasee, Middle | | dnf | | | |
[Ski-O]Seewen custom course | | 15:40 | 41 / 169 |
| |
[SpringCup] E24 - Long Final | | dnf | | | |
[OCAD] La Stele E20 | | 14:48 | 46 / 223 |
| |
[OCAD] Fantasy, Sprint | | dnf | | | |
[SpringCup] E21 - Middle | | 28:54 | 75 / 171 |
| |
[SpringCup] E20 - Sprint | | 10:23 | 64 / 202 |
| |
[SpringCup] E14 - Sprint | | 18:40 | 87 / 207 |
| |
[SpringCup] E17 - Sprint | | 21:59 | 92 / 207 |
| |
[SpringCup] E13 - Night | | dnf | | | |
[OCAD] Bullisland South, sprint | | 18:46 | 52 / 223 |
| |
(OCAD) Høiås north-east | | 35:53 | 58 / 200 |
| |
[OCAD] Idre-fjäll, Intro 2 | | 10:52 | 25 / 178 |
| |
[OCAD] Mt. Laurie - Middle | | 24:40 | 103 / 203 |
| |
[OCAD] Mt. Laurie | | 26:44 | 149 / 250 |
| |
[OCAD] Idre fjäll, Intro | | 24:12 | 146 / 259 |
| |
(OCAD) Laghi de lama - Test | | 11:10 | 47 / 191 |
| |
Brignoles - Urban sprint | | 44:02 | 70 / 198 |
| |
[RndTemp] Shortdist | | dnf | | | |
Port el Cuero [Sprint] | | 25:55 | 141 / 222 |
| |
[OCAD] Vuelta Alicante - E9 | | dnf | | | |
Middle Comp, night | | dnf | | | |
Vezzena | | dnf | | | |
[OCAD] Bråt reunion | | 37:28 | 54 / 182 |
| |
(CC2012) Altipiani de arcinazzo | | dnf | | | |
[OCAD] Vuelta Alicante - E8 | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
Rokke korestfjella - 2 | | 16:14 | 38 / 153 |
| |
[OCAD] Fantasy, night | | 14:10 | 28 / 120 |
| |
[OCAD] Fantasy, sprint | | 12:48 | 46 / 211 |
| |
[Ocad] Flona_old Night Sprint | | 33:39 | 35 / 106 |
| |
La Verne - Old fantasy map | | dnf | | | |
[OCAD] Fylleryd, sprint | | dnf | | | |
°Anthophysa | | dnf | | | |
°Dinobrion | | 28:08 | 20 / 90 |
| |
(OCAD) Shortdistance N | | dnf | | | |
[OCAD] Tonsow E2, Middle | | 29:25 | 52 / 165 |
| |
[OCAD] Tonsow, Sprint | | 19:50 | 66 / 184 |
| |
WOC2012 (jorat-long) | | 56:02 | 76 / 197 |
| |
[OCAD] Vuelta Alicante - E7 | | dnf | | | |
[OCAD] Vuelta Alicante - E6 | | 24:04 | 47 / 197 |
| |
February Cup 3 of 3 | | 42:19 | 78 / 124 |
| |
February Cup 2 of 3 | | dnf | | | |
February Cup 1 of 3 | | 35:39 | 57 / 186 |
| |
Giro d'Italia - Stage 8 | | dnf | | | |
Teisko sprint 2 | | 23:14 | 64 / 152 |
| |
Teisko Sprint 1 | | 9:29 | 70 / 178 |
| |
[OCAD] Graddy, Short dist. | | 29:32 | 54 / 148 |
| |
[OCAD] Vuelta Alicante - E5 | | 20:41 | 49 / 209 |
| |
[OCAD] Sengas, Skio Middle 2 | | 29:13 | 51 / 126 |
| |
[OCAD] Vuelta Alicante - E4 | | dnf | | | |
[OCAD] Vuelta Alicante - E3 | | 48:58 | 81 / 157 |
| |
[OCAD] Vuelta Alicante - E2 | | 20:27 | 102 / 199 |
| |
[OCAD] Vuelta Alicante - E1 | | dnf | | | |
[OCAD]Vuelta Alicante - Prologue | | 24:12 | 115 / 235 |
| |
(OCAD) Italy-tour - E2 (real) | | 17:09 | 73 / 192 |
| |
(OCAD) Italy-tour - E1 | | dnf | | | |
Shortdist night #2 | | 12:59 | 45 / 140 |
| |
Shortdist night | | 14:48 | 50 / 172 |
| |
Valsalega long | | dnf | | | |
Høiås North stage3-middle(night) | | dnf | | | |
Høiås North stage 2 - Sprint | | 15:48 | 80 / 240 |
| |
Høiås north stage 1 - Long | | 50:52 | 102 / 182 |
| |
[RndTemp] Everetthamb #2 | | dnf | | | |
Giro d'Italia - Stage 6 | | 46:19 | 65 / 127 |
| |
Fantasy Winter Race | | 24:46 | 24 / 158 |
| |
Giro d'Italia - Stage 5 | | dnf | | | |
Giro d'Italia - Stage 4 | | 27:46 | 48 / 193 |
| |
Giro d'Italia - Stage 3 | | 28:52 | 59 / 185 |
| |
[OCAD]Gesunda Long | | dnf | | | |
| 2 | 111:24 | 49 / 148 |
| |
[OCAD]Gesunda Middle | | 46:29 | 82 / 218 |
| |
Giro d'Italia - Stage 2 | | dnf | | | |
Giro D'Italia - Stage 1 | | dnf | | | |
[OCAD] Bordasee, Middel 2 | | dnf | | | |
[OCAD] Graddy, Middle | | dnf | | | |
[OCAD] Sengas, Skio Long | | dnf | | | |
Remake Steinbruch | | dnf | | | |
[RndTemp] Martinb | | 16:05 | 93 / 216 |
| |
[OCAD] Middle Distance | | 26:49 | 99 / 240 |
| |
[OCAD] Long Distance | | 68:36 | 64 / 177 |
| |
°Lagerheimia | | dnf | | | |
[OCAD] Bordasee, Sprint | | dnf | | | |
Quickmade map-shortened midde 2 | | dnf | | | |
(FANTASY) middle E1? | | 23:59 | 79 / 172 |
| |
[Fantasy] Unnamed | | dnf | | | |
Quickmade map - shortened middle | | 20:51 | 54 / 212 |
| |
[Fantasy] Contour Night | | dnf | | | |
[RndTemp] Cambridgeb | | 23:31 | 100 / 207 |
| |
[OCAD] Altopiano, middle 3 | | 19:32 | 71 / 228 |
| |
[OCAD] Altopiano Sud, middle | | 38:12 | 108 / 235 |
| |
Åktatorpet Middle | | 28:34 | 84 / 154 |
| |
[ocad] Taiwashrine 1 downhill | 2 | 11:42 | 116 / 308 |
| |
[Rnd] Short/night | | dnf | | | |
[OCAD]Valonsadero, Sprint | | 16:23 | 79 / 220 |
| |
The Hole | | 31:41 | 52 / 172 |
| |
[OCAD] La Montagne de Bange E4 | | dnf | | | |
Henriksaasen Middle | | 15:50 | 46 / 247 |
| |
Henriksaasen supersprint | | 2:48 | 53 / 257 |
| |
| 2 | 2:21 | 57 / 419 |
| |
[OCAD]Hagnesta Long | | 37:34 | 77 / 249 |
| |
[OCAD]Hagnesta Sprint | | 17:56 | 73 / 324 |
| |
Marvins løybe | | 16:15 | 40 / 216 |
| |
sennoi 1 | | 24:48 | 67 / 194 |
| |
world cup... | | dnf | | | |
course en auvergne | | dnf | | | |
Train your brain 2 | | dnf | | | |
Train your brain 1 | | dnf | | | |
City Sprint | 2 | dnf | | | |
°Balanonema | | 31:18 | 16 / 82 |
| |
°Sathrophilus | | dnf | | | |
Holmvassnatten 3 | | 28:53 | 96 / 178 |
| |
°Drususbiguttatus | | 21:12 | 20 / 88 |
| |
°Rhyacophila | | 26:04 | 10 / 102 |
| |
Bunketorp Ski-O Long | | 47:15 | 57 / 178 |
| |
Long sprint | | 37:34 | 72 / 159 |
| |
Sprint 0.8 KM | | 7:44 | 65 / 213 |
| |
Pijnven Noord | | 34:58 | 40 / 193 |
| |
Winter Games 2011 [Sprint] | | dnf | | | |
Winter Games 2011 [Prolog] | | 8:16 | 49 / 159 |
| |
Brignoles 02 | | dnf | | | |
INGALUNDA CITY SPRINT | | 21:51 | 39 / 163 |
| |
essai | | 11:54 | 15 / 152 |
| |
Brignoles 01 | | 34:22 | 85 / 246 |
| |
x/z | | 29:34 | 31 / 124 |
| |
short - nybro | | 16:26 | 64 / 252 |
| |
Spring Cup CF Night BONUS | | 19:21 | 73 / 206 |
| |
Swiss O Week - E1 | | 26:13 | 83 / 251 |
| |
Plagiocampa | | 31:38 | 10 / 68 |
| |
Bursellopsis | | 25:19 | 16 / 84 |
| |
Urotricha | | dnf | | | |
Prorodon | | 34:14 | 21 / 88 |
| |
Cylindrocystis | | dnf | | | |
Spring Cup CF Day | | 17:53 | 117 / 292 |
| |
| 2 | 18:51 | 173 / 396 |
| |
Spring Cup CF Night | | 17:25 | 95 / 228 |
| |
Herbernheia Long | | dnf | | | |
Tallberget Ski-O | | 36:12 | 78 / 252 |
| |
Herbernheia Cahllange | | 16:53 | 71 / 244 |
| |
Trondheimrace | | 20:22 | 44 / 278 |
| |
Swiss O Week - E6 | | 16:54 | 64 / 234 |
| |
Swiss O Week E3 | | 22:37 | 100 / 228 |
| |
the run | 2 | dnf | | | |
Door 11 - PortU | | 25:11 | 62 / 211 |
| |
Dorr 9 - PortU | | 16:48 | 65 / 248 |
| |
[OCAD] San Giovanni 6 | | 25:33 | 89 / 183 |
| |
Middle Fantasy | 2 | dnf | | | |
Brignoles - Night urban sprint | | 14:13 | 110 / 239 |
| |
Slope run [OCAD] | 2 | dnf | | | |
[OL4an tour] Herrestadsfjället 3 | 2 | dnf | | | |
[OL4an tour]Anza Borrego Night | 2 | dnf | | | |
| 3 | 20:08 | 92 / 157 |
| |
Funky | | 16:33 | 67 / 99 |
| |
[OCAD] San Giovanni Prologue | | 8:31 | 92 / 255 |
| |
[OL4an tour] E12 Flinshult | | 31:28 | 60 / 169 |
| |
Fantasy Sprint | | 18:10 | 100 / 206 |
| |
LE MEGA SPRINT | | 1:16 | 41 / 172 |
| |
[Fantasy] Short Middle | | 10:00 | 52 / 149 |
| |
FOREST/CITY/GARDEN -sprint | | 18:38 | 39 / 200 |
| |
long sprint | | 27:36 | 45 / 93 |
| |
Arctic fall middle | | dnf | | | |
[OCAD] Hardbakkhytta | | 5:22 | 57 / 183 |
| |
Night! focus | | 20:08 | 26 / 88 |
| |
sprint! focus | | 21:19 | 36 / 121 |
| |
[HS-Tour] E1 Holmåsa - Sprint | | 18:16 | 48 / 227 |
| |
Ocad Stubbmodalen | | 19:33 | 52 / 142 |
| |
Ocad Selbuskogen | | 21:01 | 38 / 148 |
| |
middle! focus | | 34:08 | 44 / 125 |
| |
[Fantasy] Junne E2 | | 35:59 | 48 / 122 |
| |
Neaton-Islands day 2 | | 8:07 | 48 / 149 |
| |
Idre Vinter Comp | | dnf | | | |
[Fantasy] Junne E1 | | 41:21 | 72 / 161 |
| |
Aldeno | | dnf | | | |
Sprint-OL day 3/3 | | 13:44 | 24 / 160 |
| |
Sprint-OL day 2/3 | | 14:25 | 67 / 172 |
| |
Sprint-OL Day 1/3 | | dnf | | | |
Neaton-Islands day 1 | | 19:56 | 79 / 169 |
| |
Oshow | | 13:09 | 46 / 128 |
| |
Sekotsuji | | 32:46 | 56 / 133 |
| |
[OCAD] Kjölen | | 31:39 | 92 / 239 |
| |
[OCAD] Saskatchewan | | 73:48 | 45 / 157 |
| |
Cronwoodhills | | 32:31 | 71 / 139 |
| |
Lago Santo - E2 | | dnf | | | |
Northern Miltonwoods | | dnf | | | |
Pour Oeil de Lynx | | dnf | | | |
Labyrinth | 2 | dnf | | | |
Asaklitt E 1 NIGHT | | 23:42 | 108 / 168 |
| |
tttt | | 11:53 | 12 / 122 |
| |
Lutherfield | | 9:28 | 87 / 143 |
| |
Hopbyn 2 | | 24:41 | 39 / 138 |
| |
Orient Show | | 24:44 | 116 / 197 |
| |
Swaziland | | 19:44 | 29 / 154 |
| |
Random Sprint | | 16:55 | 24 / 200 |
| |
Reykjavik | | 14:13 | 13 / 162 |
| |
Grønholtvang (DEN) | | 23:16 | 73 / 139 |
| |
(ITA-TOUR) Stage 9 S.Anna Pelago | | 42:09 | 89 / 155 |
| |
nice | | 21:46 | 47 / 99 |
| |
(ITA-TOUR) Stage 8 Mt. Amiata | | 74:54 | 82 / 164 |
| |
(ITA-TOUR) Stage 7 Arcinazzo | | 34:05 | 114 / 233 |
| |
(ITA-TOUR) Stage 6 P.d.Catalano | | dnf | | | |
Hopbyn | | 24:00 | 16 / 91 |
| |
Liponeura | | 8:57 | 54 / 93 |
| |
Dreissena | | 17:07 | 27 / 82 |
| |
Gyraulus | | 16:08 | 24 / 90 |
| |
Omphiscola | | 35:26 | 25 / 70 |
| |
Gyrobifastidium | | dnf | | | |
A lovely Sprint | | 18:53 | 70 / 191 |
| |
UpplandsOL!! Day2, Middle | | 20:58 | 51 / 149 |
| |
UpplandsOL!! Day1 Sprint | | 14:50 | 50 / 171 |
| |
UpplandsOL 2-days, Day2 Middle | | dnf | | | |
UpplandsOL 2-days Day1 Sprint | | 25:05 | 27 / 108 |
| |
fast and green Sprint | | dnf | | | |
Klurig Bonus | | 17:15 | 49 / 140 |
| |
Klurig E2 Forest sprint | | 17:51 | 106 / 195 |
| |
(ITA-TOUR) Stage 5 Bosco Ragabo | | dnf | | | |
CoastRace -day1 Night | | 29:46 | 20 / 93 |
| |
Sprint cup 1 | | dnf | | | |
Sprint | | 17:04 | 66 / 152 |
| |
| 2 | 23:24 | 38 / 100 |
| |
(Ocad) ~ OlsenSchive #2 | | dnf | | | |
Easy with that egg Sprint | | 20:22 | 92 / 241 |
| |
1.6k Short | | 13:15 | 67 / 233 |
| |
SchoolSprint | | 18:17 | 70 / 190 |
| |
[ocad] äktatorpet | | 16:58 | 94 / 245 |
| |
JOK-stgan sprint | | 22:30 | 100 / 282 |
| |
Even more Kooyora | | 46:51 | 67 / 140 |
| |
Night Sprintrace | | 12:08 | 39 / 130 |
| |
Furuboda Sprint | | 20:59 | 18 / 136 |
| |
Furuboda Middle | | 28:32 | 77 / 178 |
| |
[OCAD] Furuboda - Prologue | | 9:57 | 43 / 203 |
| |
Dark cones of Dzerzhinsk | | 18:17 | 71 / 201 |
| |
Minisprint | | 7:15 | 97 / 235 |
| |
JVM04 (my first comp) | | dnf | | | |
EYOC - Sample 1 | | 14:02 | 51 / 190 |
| |
[OCAD] Tawnawully - Part 5 | | 16:27 | 105 / 188 |
| |
[OCAD] Tawnawully - Part 4 | | 22:00 | 112 / 210 |
| |
Night sprint | | 15:13 | 80 / 169 |
| |
SuperSprint 2 | | 10:36 | 109 / 216 |
| |
SuperSprint | | dnf | | | |
Kooyoora 2 Short Night | | 25:22 | 56 / 117 |
| |
day10 | | 17:06 | 34 / 56 |
| |
TinyMap 2 | | 18:51 | 88 / 170 |
| |
Tarmåsen by night | | dnf | | | |
Stigtomtakavlen ModelEvent[OCAD] | | 17:43 | 128 / 248 |
| |
[Random] Middle | | dnf | | | |
[OCAD] Piani Di Praglia - short | | 19:49 | 37 / 206 |
| |
TinyMap | | 17:39 | 57 / 177 |
| |
Six Days Tyrol Training 5 | | dnf | | | |
Six Days Tyril Training 5 | | 16:12 | 86 / 189 |
| |
[ocad]EC2008_sprint2 | | 13:24 | 152 / 250 |
| |
[Ultima] Forvie E2 | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
Kerrara | | 9:25 | 53 / 223 |
| |
[OCAD] Vilhosc II | | dnf | | | |
Kaleva Churc righ version | | 15:57 | 80 / 244 |
| |
Kaleva Church New | | dnf | | | |
Rocky II - E1 Middle | | 29:11 | 94 / 277 |
| |
Ski-o | | 16:51 | 46 / 197 |
| |
Binneberg 1 | | 30:16 | 117 / 247 |
| |
Tour de Elx - Skien E3 | | 37:23 | 135 / 286 |
| |
Vidingsjö Night Long | | 31:15 | 62 / 154 |
| |
Vidingsjö by Night Prologue | | 15:59 | 115 / 198 |
| |
Binneberg Prologue | | 19:08 | 107 / 295 |
| |
RandomCreated ~ Sprint | | 13:46 | 60 / 283 |
| |
Miellyttävä | | 36:06 | 60 / 147 |
| |
SOL-Boys Grand Prix Stage 3 | | dnf | | | |
[Ultima] Forvie E1 | | 26:09 | 58 / 253 |
| |
Fast Sprint | | 5:11 | 101 / 164 |
| |
| 2 | 3:18 | 71 / 355 |
| |
Sprint (random) | | 17:09 | 110 / 177 |
| |
Kaleva Church Park O 2 | | 22:18 | 174 / 250 |
| |
Lakaliini A | | 21:46 | 132 / 217 |
| |
[OCAD] Typhloplana | | 31:09 | 13 / 112 |
| |
Kaleva church Park O | | 11:47 | 53 / 206 |
| |
testtävling | | dnf | | | |
rnd'reconverted | | 13:52 | 30 / 139 |
| |
Stavsjø Sprint | | dnf | | | |
r'Halifax | | 30:16 | 34 / 128 |
| |
ski-o map | | 23:36 | 48 / 150 |
| |
Fantasy Night Sprint | | 7:09 | 73 / 144 |
| |
[OCAD]Dessert or desert? | | 17:53 | 92 / 174 |
| |
[OCAD]Dessert or desrt? | | 13:46 | 58 / 230 |
| |
[OCAD] E1 Japan Series (Prolog) | | dnf | | | |
Pavia Leste Preview | | dnf | | | |
OL4an Tour de Ski E6 | | 46:00 | 45 / 105 |
| |
OL4an Tour de Ski-O E5 | | dnf | | | |
OL4an Tour de Ski-O E4 | | 61:14 | 75 / 123 |
| |
OL4an Tour de Ski-O E3 | | 29:27 | 90 / 173 |
| |
OL4an Tour de Ski-O E2 | | 43:31 | 95 / 191 |
| |
OL4an Tour de Ski-O E1 | | 19:27 | 71 / 264 |
| |
Skien-Oslo Part 3 | | dnf | | | |
Labyrint | | dnf | | | |
Micro O #2 | | 14:02 | 45 / 183 |
| |
[OCAD] La Lora - night | | dnf | | | |
[ocad] ARC 1800 Night | | dnf | | | |
Tour de Elx-E1 Sprint Prologe | | dnf | | | |
[OCAD]REVIEW | | 1:29 | 51 / 193 |
| |
[ocad] ARC 1800 | | 32:42 | 137 / 284 |
| |
[OCAD]Sol-Boys Grand Prix | | dnf | | | |
Fagatazyt | | 14:17 | 33 / 113 |
| |
Massey University E1 | | 32:11 | 106 / 201 |
| |
[OCAD]Hagstugan SE - night | | 22:25 | 56 / 99 |
| |
Night Micro O #2 | | 16:44 | 44 / 96 |
| |
Night Micro O #1 | | 16:35 | 26 / 113 |
| |
[Ocad] Torhamn Night Sprint | | dnf | | | |
Fantasy #3 | | 17:28 | 60 / 125 |
| |
Micro O #1 | | 19:21 | 96 / 177 |
| |
[OCAD]Desert | | 37:01 | 128 / 196 |
| |
[OCAD] Fuglemyr 1 | | 22:43 | 99 / 190 |
| |
[OCAD] Bodaforskartan 1.5k | | dnf | | | |
[OCAD] Canada Cup #1 | | dnf | | | |
Aantekkin | | 19:41 | 10 / 168 |
| |
Schönhardt | | 23:28 | 95 / 174 |
| |
Riedlepark Friedrichshafen | | 16:42 | 55 / 197 |
| |
Welland-Sixenhof | | 31:47 | 42 / 142 |
| |
[Ultima] Lepanmaa E8 | | dnf | | | |
[SOK]Veafoss | | dnf | | | |
SpringCupCF Night | | 27:10 | 50 / 185 |
| |
[OCAD] Venezia III | | dnf | | | |
[OCAD] Tour De Santa E3 | | 21:12 | 83 / 207 |
| |
[OCAD] Tour De Santa E1 | | 29:06 | 82 / 311 |
| |
[OCAD] NOM3 | | dnf | | | |
Jämjö Supersprint 3 - Färskesjön | | 22:37 | 51 / 146 |
| |
Färskesjön Warm-up | | 15:55 | 49 / 163 |
| |
Färskesjön Night Tour 4 | | dnf | | | |
Färskesjön - Short | | dnf | | | |
[SOK]Ørnsjtern | | 36:56 | 57 / 88 |
| |
[Ultima] Leppanmaa E7 | | dnf | | | |
Aisus IV | | dnf | | | |
Färskejön Night Tour 2 | | 19:07 | 11 / 89 |
| |
Färskejön Night Tour | | 13:09 | 52 / 122 |
| |
villasel urban | | dnf | | | |
Kashult Middle | | 26:39 | 71 / 118 |
| |
Kashult Night | | 26:37 | 69 / 88 |
| |
Häljarum Middle | | dnf | | | |
Green curves - fast | | 25:13 | 15 / 146 |
| |
Åby N - Night short | | 15:41 | 20 / 79 |
| |
[OCAD] Storbro Sprint | | 14:53 | 46 / 275 |
| |
Åby N - Middle 2 | | 21:55 | 31 / 96 |
| |
Åby N - Middle | | 18:22 | 79 / 144 |
| |
[OCAD] Storbro Middle | | 37:20 | 65 / 203 |
| |
[OCAD] Venezia II | | dnf | | | |
Aisus II | | dnf | | | |
Åby S - Middle | | dnf | | | |
Gnetteryd NW - Middle | | 24:32 | 77 / 152 |
| |
Aisus | | 29:48 | 49 / 142 |
| |
Gnetteryd2 | | 27:25 | 69 / 132 |
| |
Paradiso 4 | | 21:59 | 37 / 100 |
| |
Paradiso 3 | | 20:52 | 46 / 144 |
| |
orange course | | 18:48 | 38 / 63 |
| |
Paradiso 2 Night | | 25:05 | 50 / 112 |
| |
Paradiso 1 | | 33:08 | 106 / 178 |
| |
[SOK] Long | | 41:03 | 75 / 119 |
| |
boro mountain | | 26:18 | 15 / 70 |
| |
............................... | | 25:43 | 40 / 76 |
| |
Gnetteryd 3,4km | | 34:09 | 70 / 172 |
| |
[OCAD]Jämjö Supersprint-2 | | 21:39 | 72 / 201 |
| |
[OCAD]Häljarum S - Short Night | | 21:08 | 62 / 145 |
| |
[Ocad] Venezia | | dnf | | | |
[OCAD] NOM 2 | | 30:36 | 67 / 143 |
| |
[OCAD] NOM 1 | | 43:48 | 102 / 173 |
| |
[SOK] Skifjell | | 19:19 | 64 / 193 |
| |
Sprints championship 1 | | dnf | | | |
Hei 2 | | 43:20 | 59 / 120 |
| |
[OCAD] Långgöl Sprint | | 13:39 | 68 / 266 |
| |
[OCAD] Långgöl Middle | | 34:50 | 147 / 236 |
| |
Labyrintbanan | | 2:49 | 65 / 149 |
| |
[Ultima] Lepanmaa E6 | | 29:23 | 44 / 170 |
| |
[rocad]Kidaz | | 35:24 | 32 / 166 |
| |
[OCAD]Supersprint-Jämjö | | 23:29 | 51 / 159 |
| |
[OCAD]Kråkerum | | dnf | | | |
Findal by day | | 20:28 | 18 / 74 |
| |
Doubleflags | | 14:49 | 49 / 190 |
| |
[OCAD]KUNGSBERGET WEST 2.0 KM | | 17:22 | 66 / 249 |
| |
[SOK] Fast Open | | 21:01 | 11 / 124 |
| |
Islandwood Sprint-O | | 14:43 | 65 / 164 |
| |
[SOK] Sneltvedt | | dnf | | | |
----->super sprint<---- | | 15:14 | 37 / 157 |
| |
[OCAD] Järvafältet | | 39:50 | 129 / 211 |
| |
[Ultima] Lepanmaa E4 | | 51:47 | 73 / 172 |
| |
[OCAD] Kooyoora, night | | dnf | | | |
[OCAD] Kooyoora, day | | 23:26 | 77 / 206 |
| |
[OCAD] Kooyoora test | | 0:27 | 1 / 190 |
| |
[ROCAD] min | | dnf | | | |
Wounderbar | | dnf | | | |
[TAT]Högbo short 1.6 km | | 13:44 | 87 / 277 |
| |
[TAT]Högbo Long 3.3 KM | | 26:18 | 57 / 191 |
| |
The klassic Kunming sprint | | 20:13 | 54 / 135 |
| |
[OCAD] Solberglia | | 30:29 | 77 / 180 |
| |
[ROCAD] New start | | 45:55 | 47 / 111 |
| |
funny track | | 32:26 | 2 / 87 |
| |
Little York by Night | | 35:33 | 102 / 145 |
| |
(OCAD) Teisko SE | | 24:20 | 94 / 237 |
| |
(OCAD) Ingalunda | | 34:08 | 63 / 111 |
| |
[RND]Sprint 1 | | 14:28 | 71 / 131 |
| |
[OCAD] Mont Tendre Sprint | | dnf | | | |
Fanoe Night 2 | | 26:04 | 53 / 146 |
| |
Ningt Hill | | 19:11 | 27 / 58 |
| |
Sparresäter Sprint | | 12:55 | 47 / 165 |
| |
nighttrack | | 9:19 | 56 / 95 |
| |
Purple Land | | 11:36 | 22 / 107 |
| |
Sprint 10min | | 15:01 | 68 / 215 |
| |
Water Desert | | 14:54 | 83 / 118 |
| |
Fast Runner | | dnf | | | |
Zaccros Cup 8 | | 6:01 | 13 / 91 |
| |
Zaccros Cup 6 | | 35:14 | 15 / 36 |
| |
Zaccros Cup 2 | | dnf | | | |
Zaccros Cup 1 | | 6:40 | 14 / 155 |
| |
Fanoe Night | | 28:36 | 95 / 116 |
| |
Lenco 1 - Day 1 | | dnf | | | |
(OCAD) Dogtrack anno 2080 | | 19:42 | 98 / 160 |
| |
[RND] Svartasvängen | | dnf | | | |
Short burst | | 11:27 | 41 / 118 |
| |
(OCAD) Docktrack 2030 | | 19:56 | 69 / 176 |
| |
[TAT] Portugal | | 37:34 | 69 / 187 |
| |
(OCAD) Watertower | | 34:40 | 104 / 151 |
| |
The Final Open Competition 8 | | 7:11 | 71 / 147 |
| |
The Open Competetion 7 | | 5:23 | 79 / 126 |
| |
The Open Competition 6 | | 10:18 | 77 / 119 |
| |
The Open Competition 5 | | 9:43 | 29 / 119 |
| |
The Open Competition 4 | | dnf | | | |
The Open Competition 3 | | 25:22 | 55 / 94 |
| |
The Open Competition 2 | | 10:51 | 26 / 152 |
| |
The Open Competition | | 10:33 | 40 / 177 |
| |
[TAT] Kjölen2 | | 27:22 | 112 / 195 |
| |
| 2 | dnf | | | |
Per Lindman | | 32:27 | 48 / 114 |
| |
[TAT] Kjölen | | 35:16 | 116 / 215 |
| |
[Ultima] Lepanmaa E2 | | 26:24 | 58 / 183 |
| |
Runt Runt Intro | | dnf | | | |
para brasil | | dnf | | | |
[TAT] Inishbofin | | 19:09 | 116 / 217 |
| |
[TAT] Balavil | | 40:42 | 63 / 176 |
| |
(OCAD) Vähäjärvi Night | | dnf | | | |
(OCAD) Teisko NE Sprint | | 21:54 | 72 / 187 |
| |
[OCAD]Svampasjön 3days-day3 | | 37:47 | 75 / 143 |
| |
[OCAD] Djupviken 2,4 km | | 32:21 | 102 / 183 |
| |
Oversjoe again 2 | | 28:38 | 68 / 145 |
| |
(OCAD) Vähäjärvi Short | | 21:12 | 70 / 171 |
| |
(OCAD) Siitama SE Short | | 18:04 | 83 / 175 |
| |
[OCAD]Svampasjön 3days-day2 | | 25:27 | 49 / 165 |
| |
[OCAD] Pappila Middle 2,2km | | dnf | | | |
(OCAD) Kauppi South Sprint | | dnf | | | |
[fantasy,OCAD]LITTLE YORK sprint | | 26:29 | 117 / 171 |
| |
[OCAD]Svampasjön 3days-day1 | | 20:15 | 41 / 203 |
| |
Sunflower - Night! | | 18:32 | 54 / 100 |
| |
Julkujärvi Short | | 24:49 | 66 / 154 |
| |
[ocad] StAgnanEnVercors day2 | | dnf | | | |
[ocad] StAgnanEnVercors - day1 | | 25:20 | 93 / 218 |
| |
[ocad] mellsta,sprint distace | | 13:55 | 125 / 189 |
| |
Tveten Sprint | | dnf | | | |
[ocad]StAgnan-en-Vercors/Night | | dnf | | | |
[ocad] Auvergne | | dnf | | | |
night event3 | | dnf | | | |
Teisko Short 3 | | 16:27 | 93 / 210 |
| |
[OCAD] Vuelta de Norrsätra E3 | | 16:56 | 102 / 191 |
| |
[OCAD] Vuelta de Norrsätra E2 | | 24:52 | 123 / 229 |
| |
[OCAD] Vuelta de Norrsätra E1 | | 8:05 | 83 / 291 |
| |
Micro Orienteering Cup | | 9:57 | 55 / 125 |
| |
[OCAD] Fantasy Sprint | | dnf | | | |
A Real Ocad Sprint | | 12:11 | 102 / 176 |
| |
house race | | 16:03 | 37 / 58 |
| |
[RANDOM]Eastwood | | dnf | | | |
Teisko Short | | 14:12 | 57 / 176 |
| |
[Ultima] Lepanmaa E1 | | 19:22 | 120 / 236 |
| |
[ocad] Äktatorpet Sprint | | 13:22 | 77 / 228 |
| |
[OCAD] - Faron E | | dnf | | | |
[OCAD] Andkärret (Lunsen) | | dnf | | | |
| | dnf | | | |
PPCUP - 8 | | 24:39 | 66 / 124 |
| |
PPCUP - 7 NIGHT | | 20:28 | 33 / 107 |
| |
PPCUP - 4 | | dnf | | | |
PPCUP - 2 | | 20:04 | 111 / 233 |
| |
Word championchip by day | | 45:25 | 54 / 115 |
| |
[Ocad] Knottingly | | 20:13 | 122 / 248 |
| |
Medledistans in luckebo | | 26:45 | 29 / 161 |
| |
Just for fun | | 49:31 | 19 / 86 |
| |
portugal | | dnf | | | |
[OCAD] Laviamäki Long | | 39:48 | 39 / 195 |
| |
[Rocad]- Ardwane - ShortD | | 33:26 | 82 / 167 |
| |
Ocad - Partillebergen 2.0 Night | | dnf | | | |
Winthroptown Park | | dnf | | | |
training sprint3 | | 9:09 | 54 / 134 |
| |
training sprint1 | | 10:51 | 76 / 153 |
| |
[OCAD] Tuna Ting H21 E, part 3 | | 13:19 | 64 / 194 |
| |
[OCAD] Tuna Ting, H21E, part 2 | | 14:19 | 84 / 216 |
| |
[OCAD] Tuna Ting, H21E, part 1 | | 19:21 | 93 / 285 |
| |
Ocad - Partillebergen 1.0 Night | | 22:50 | 79 / 153 |
| |
Ocad - Partillebergen 1.0 | | 15:52 | 34 / 240 |
| |
Old Reveretowne Forest | | 35:42 | 37 / 92 |
| |
[OCAD] Space Cowboy! 2,4 km | | 19:51 | 57 / 179 |
| |
[Ocad] Bråt Night Middle | | 22:55 | 69 / 160 |
| |
[Ocad] Idre | | 8:09 | 65 / 243 |
| |
[Ocad] Bråt long | | 47:37 | 75 / 157 |
| |
10mila v:CF | | 25:11 | 37 / 153 |
| |
[ocad] Äktorpet west | | 43:11 | 67 / 168 |
| |
[OCAD]training map2 | | 14:15 | 38 / 93 |
| |
[OCAD]training map1 | | 14:03 | 41 / 123 |
| |
Extreme Speed Orienteering day 2 | | 40:01 | 15 / 37 |
| |
| | dnf | | | |
Ocad - Archattan 1 | | 24:14 | 41 / 146 |
| |
| 2 | 24:36 | 50 / 182 |
| |
Extreme Speed Orienteering | | 27:31 | 13 / 85 |
| |
Ocad - Bjornasberget 2 | | 24:04 | 36 / 136 |
| |
Ocad - Bjornasberget 1 | | 21:36 | 56 / 193 |
| |
[ocad] Äktorpet East | | 23:07 | 84 / 217 |
| |
H10/H12 | 2 | 13:02 | 48 / 143 |
| |
Skåne H 12 | 2 | 3:39 | 115 / 222 |
| |
GoGetThemTiger | | dnf | | | |
Turnbridge Valley! | | 50:43 | 28 / 96 |
| |
[World Cup] Final Long | | dnf | | | |
Rocad - State 2 | | 20:30 | 32 / 105 |
| |
Rocad - State 1 | | 22:28 | 59 / 159 |
| |
[OCAD] Idrefjall | | 48:37 | 41 / 163 |
| |
[World Cup] Final Middle | | 48:33 | 52 / 159 |
| |
Rocad - Tunein 1 | | 18:38 | 83 / 151 |
| |
Rocad - Xpress 1 | | 17:53 | 80 / 162 |
| |
[World Cup] Final Night | | dnf | | | |
[OCAD] Svartvatnet middle | | 18:23 | 66 / 133 |
| |
[OCAD] Svartvatnet sprint | | dnf | | | |
[World Cup] Final Sprint | | 22:15 | 71 / 234 |
| |
[OCAD] Svartvatnet long(working) | | dnf | | | |
[OCAD] Svartvatnet long | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
[FIN10] E10 Juhtimaki Long | | 40:32 | 66 / 157 |
| |
[FIN10] E9 Koisjärvi Night | | dnf | | | |
| 2 | 21:28 | 46 / 160 |
| |
[FIN10] E8 Laviamäki M1 Middle | | 20:50 | 66 / 195 |
| |
| 2 | 19:47 | 72 / 259 |
| |
[FIN10] E7 Laviamäki M2 Middle | | 23:52 | 48 / 190 |
| |
[FIN10] E6 Juhtimäki Long | | 34:36 | 64 / 173 |
| |
[Ocad]Cavedine | | dnf | | | |
Norwood | | 11:26 | 17 / 141 |
| |
| 2 | 10:48 | 11 / 179 |
| |
[FIN10] E5 Pöylä Middle | | dnf | | | |
Cup 4 | | 38:09 | 40 / 113 |
| |
[FIN10] E4 Laviamäki M1 Middle | | 28:38 | 74 / 193 |
| |
[FIN10] E3 Laviamäki M2 Short | | 18:39 | 74 / 224 |
| |
| 2 | dnf | | | |
[FIN10] E2 Koisjärvi Long Night | | 42:47 | 52 / 125 |
| |
[FIN10] E1 Pöylä Short | | 16:44 | 60 / 248 |
| |
[rocad] Juune Long | | dnf | | | |
[rocad] Juune | | dnf | | | |
[Super Sprint Denmark] 2.Leg | | 12:08 | 22 / 127 |
| |
[Super Sprint Denmark] 1.Leg | | 9:00 | 79 / 188 |
| |
Koitiata Tribute Series 5 | | 37:35 | 31 / 125 |
| |
[ROCAD] Ardwane (day) | | 44:27 | 31 / 101 |
| |
[OCAD] E4 Tour de Sweden, Sprint | | dnf | | | |
[OCAD] E3 Tour de Sweden, Middle | | 19:46 | 34 / 165 |
| |
[OCAD] E2 Tour de Sweden, Middle | | 29:06 | 68 / 198 |
| |
[OCAD] E1 Tour de Sweden, Sprint | | 14:57 | 106 / 268 |
| |
Rocad - Neager 3 | | 36:23 | 44 / 100 |
| |
Rocad - Neager 2 | | 31:04 | 30 / 86 |
| |
Rocad - Neager 1 | | 21:05 | 59 / 149 |
| |
Rocad - Jeager 3 | | 28:25 | 36 / 97 |
| |
Rocad - Jaeger 2 | | 22:34 | 31 / 119 |
| |
Rocad - Jaeger 1 | | 21:28 | 74 / 147 |
| |
[WC-Training] Saskatchewan | | dnf | | | |
Cup 3 | | 39:41 | 76 / 124 |
| |
[OCAD] WOC 2007 Sprint | 2 | dnf | | | |
July | 2 | 32:02 | 40 / 81 |
| |
[ocd] City spint | 2 | dnf | | | |
[ROCAD] Rosthorne Middle | | 33:24 | 79 / 158 |
| |
| 2 | dnf | | | |
[ocad] Mt. Laurie Short | 2 | dnf | | | |
[ROCAD] Dallapet Night Sprint | 2 | 14:47 | 36 / 172 |
| |
Fantasy Sprint 2 | 2 | dnf | | | |
[OCAD] Cyclone 1,8 km NIGHT | 2 | 19:16 | 42 / 110 |
| |
[ROCAD] Dallapet Short | 2 | 20:24 | 34 / 199 |
| |
Fantasy sprint | 2 | 22:14 | 121 / 282 |
| |
Rocad - Blonde 1 | 2 | dnf | | | |
Rocad - Osteabe 1 | 2 | 20:23 | 70 / 140 |
| |
[OCAD] JWOC 2007 Australia C2 | 2 | dnf | | | |
Koitiata Tribute Series 4 | 2 | dnf | | | |
[Fantasy] Hawkley Night O | 2 | dnf | | | |
Koitiata Tribute Series 3 (Day) | 2 | dnf | | | |
Sosh Sprint 3 | 2 | 13:26 | 91 / 300 |
| |
[OCAD] Saglia III | 2 | dnf | | | |
[OCAD] Saglia II | 2 | 33:04 | 93 / 247 |
| |
| 3 | 33:04 | 93 / 247 |
| |
| 4 | dnf | | | |
[OCAD] Fjällen by night 2 | 2 | dnf | | | |
Kolmården long | 2 | dnf | | | |
| 3 | dnf | | | |
[WC-Training] Kjölen2 | 2 | 26:10 | 132 / 302 |
| |
Koitiata Tribute Series | 2 | 49:30 | 56 / 160 |
| |
brasil 3 | 2 | 26:51 | 39 / 120 |
| |
[OCAD] Saglia | 2 | dnf | | | |
[Fantasy] Lake Condra Night | 2 | dnf | | | |
Rocad - Dabone 1 | 2 | 17:28 | 23 / 204 |
| |
Eskor | | 49:31 | 43 / 81 |
| |
Osgiliath | | 21:11 | 72 / 183 |
| |
ocad | | 31:36 | 17 / 112 |
| |
[ocad] Sunshine Series 5 | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | 29:18 | 41 / 222 |
| |
Healt | | 20:52 | 74 / 124 |
| |
Rocks | | 37:44 | 45 / 103 |
| |
Auvergnat | | 26:39 | 105 / 159 |
| |
Random - Citral 2 | | dnf | | | |
Random - Citral 1 | | dnf | | | |
Random - Mitico 1 | | 62:12 | 48 / 72 |
| |
Random - Lotico 2 | | 35:08 | 44 / 103 |
| |
Random - Lotico 1 | | 24:13 | 50 / 120 |
| |
[ocad] Satzbergipfel | | 17:29 | 80 / 208 |
| |
[Random] Holliston Pond Middle | | 31:05 | 37 / 99 |
| |
| 2 | 28:33 | 35 / 119 |
| |
Tour de AJP | | 9:34 | 34 / 97 |
| |
Kempefjell | | 34:28 | 73 / 145 |
| |
training | | 15:24 | 5 / 88 |
| |
| 2 | 18:16 | 33 / 112 |
| |
Comp 1 | 2 | 11:20 | 57 / 208 |
| |
SPRINT FOREST | | 10:11 | 27 / 123 |
| |
| | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | dnf | | | |
| 4 | dnf | | | |
| 5 | dnf | | | |
| 6 | dnf | | | |
[WC-Training] Kjölen | | 22:47 | 52 / 266 |
| |
| 2 | dnf | | | |
King og Sea | | 51:48 | 53 / 102 |
| |
[RANDOM] Four seasons | | 53:01 | 56 / 124 |
| |
Rocad Juice 1 | | 24:00 | 68 / 149 |
| |
OKL | | 6:44 | 44 / 88 |
| |
HALAL | | 11:49 | 37 / 83 |
| |
Super Dreamlsnd 2 | | 10:46 | 15 / 73 |
| |
Super dreamland 2 | | 11:47 | 46 / 92 |
| |
super dreamland | | 21:30 | 27 / 84 |
| |
[Fantasy] Alvore West Middle | | 38:09 | 83 / 152 |
| |
| 2 | dnf | | | |
Rocad - NiceAxe | | 20:53 | 24 / 147 |
| |
| 2 | 21:23 | 34 / 182 |
| |
| 3 | dnf | | | |
[Fantasy] Alvora Sprint | | 22:24 | 96 / 201 |
| |
| 2 | 17:44 | 61 / 240 |
| |
Rocad - Lasagne | | 33:56 | 43 / 146 |
| |
| 2 | 25:49 | 25 / 186 |
| |
[ROCAD] Third | | 38:20 | 57 / 124 |
| |
Random - KitKat 1 | | dnf | | | |
Random - Snickers 1 | | 40:46 | 50 / 124 |
| |
RANDOM - Mars 1 | | 38:19 | 26 / 89 |
| |
[ocad] La Quillane 6 | | 29:25 | 96 / 183 |
| |
| 2 | 26:04 | 67 / 215 |
| |
[OCAD] Jukola Training 2009 | | 51:00 | 68 / 226 |
| |
Random - Bounty 1 | | 38:31 | 98 / 162 |
| |
(ocad)made up map | | 40:29 | 38 / 82 |
| |
O P 6-days day 6 | | 8:52 | 45 / 102 |
| |
O P 6-days day 5 | | 9:05 | 39 / 94 |
| |
O P 6-days day 4 | | 6:54 | 58 / 112 |
| |
O P 6-days day 3 | | 8:40 | 99 / 119 |
| |
O P 6-days day 2 | | 5:50 | 27 / 132 |
| |
| 2 | 5:49 | 25 / 141 |
| |
O P 6-days day 1 | | 5:14 | 87 / 178 |
| |
| 2 | 5:08 | 85 / 239 |
| |
| 3 | dnf | | | |
Open Sprint Seven Final | | 16:57 | 49 / 86 |
| |
Open Sprint 6 | | 17:03 | 33 / 68 |
| |
Open Sprint Five | | 12:47 | 45 / 93 |
| |
Open sprint Four | | 19:46 | 40 / 83 |
| |
SOUSTONS | | 7:22 | 21 / 132 |
| |
Green Mountain Night (M) | | dnf | | | |
Green Mountain (M) | | 21:04 | 15 / 82 |
| |
Western Suillivanberg State Park | | dnf | | | |
Æljforest Final | | dnf | | | |
Æljforest Mellom | | 46:10 | 28 / 58 |
| |
Æljforest 2 long | | 69:57 | 21 / 53 |
| |
Open Sprint Three | | 12:56 | 52 / 101 |
| |
Open Sprint Two | | 11:40 | 56 / 128 |
| |
ÆLJFOREST 1 | | 26:41 | 73 / 97 |
| |
Easy Sprint3 (M) | | 6:08 | 77 / 123 |
| |
Easy Sprint2 (M) | | 5:53 | 78 / 135 |
| |
Easy Sprint1 (M) | | 5:34 | 106 / 166 |
| |
Brive la Gaillarde | | 5:43 | 103 / 150 |
| |
Open Sprint | | 15:35 | 79 / 162 |
| |
[ocad] Provalo | | 66:18 | 33 / 125 |
| |
wester donytown forest | | 14:53 | 19 / 97 |
| |
[Rocad] Juune 2 | | 19:01 | 58 / 199 |
| |
woodland national park | | 6:39 | 42 / 100 |
| |
great babcocktowne | | 11:15 | 11 / 97 |
| |
braintreeton | | 10:04 | 56 / 86 |
| |
brighamham | | 12:54 | 46 / 84 |
| |
| | 7:50 | 34 / 92 |
| |
brighamham sprint1,0 | | 7:10 | 19 / 142 |
| |
[ROCAD] Second | | dnf | | | |
[Rocad] Junne | | 19:40 | 103 / 222 |
| |
Sprint 1.4k DAY 3 | | 23:42 | 81 / 133 |
| |
sprint 2.0k DAY 2 | | 40:39 | 100 / 156 |
| |
Sprint 1.1k DAY 1 | | 15:07 | 116 / 218 |
| |
[RANDOM] Nyslottsbergsskogen | | dnf | | | |
[RANDOM] Tremontbyparken | | dnf | | | |
Hazeloche | | 50:53 | 96 / 164 |
| |
[RANDOM] Se-upp-till-berget | | dnf | | | |
[ROCAD] Lake Forest 3 | | dnf | | | |
[ROCAD] Lake Forest 2 | | dnf | | | |
[ROACAD] Lake Forest1 | | 28:54 | 98 / 187 |
| |
2.3K Open steep remix | 2 | 27:21 | 60 / 138 |
| |
[Fantasy] Tuula | | dnf | | | |
1 | 2 | 41:45 | 28 / 64 |
| |
Tjo | | dnf | | | |
(OCAD) Skien OK, Trening | | 38:20 | 13 / 61 |
| |
[ocad] La Quillane 5 | | 28:18 | 69 / 163 |
| |
| 2 | dnf | | | |
My region - Dzerzhinsk | | 30:32 | 53 / 99 |
| |
| | 24:28 | 37 / 140 |
| |
[OCAD] Sunshien Series 5 | | 34:31 | 104 / 207 |
| |
Walpole Land Sprint 2 | | dnf | | | |
[OCAD] Giro d'OLGY E6 [Night] | | 74:33 | 37 / 87 |
| |
Chestnut Sprint | | 20:49 | 95 / 159 |
| |
[OCAD] Giro d'OLGY E5 [Middle] | | dnf | | | |
[OCAD] Giro d'OLGY E4 [Sprint] | | 24:11 | 87 / 208 |
| |
[OCAD] Giro d'Olgy [Middle] | | 30:57 | 91 / 175 |
| |
run run | | 25:13 | 49 / 87 |
| |
smålandsfighten | | dnf | | | |
[Rocad]Desitore: The Final | | 30:39 | 37 / 119 |
| |
[World Cup] Knottingly | | 50:39 | 95 / 215 |
| |
[OCAD] Sunshine Series 4 | | 36:27 | 45 / 128 |
| |
star | | 28:11 | 35 / 72 |
| |
[OCAD] Giro d'OLGY E2 [Long] | | dnf | | | |
[Rocad] Desitore: Among the Owls | | dnf | | | |
[Ocad] Sunshine series 3 | | 29:10 | 116 / 218 |
| |
[OCAD]Mount Kooyoora SE day 1 | | dnf | | | |
[OCAD] Sunshine Series 2 | | dnf | | | |
| 2 | 24:10 | 177 / 327 |
| |
Giro d'OLGY E1 [Sprint] | | 20:49 | 119 / 213 |
| |
[Rocad] Desitore: Arduus Atrox | | dnf | | | |
[ocd] La Quillane 4 | | dnf | | | |
[World Cup] Jerash (public) | | dnf | | | |
[OCAD] Sunshine Series 1 | | 34:49 | 125 / 207 |
| |
[MC2009] Jerash | | dnf | | | |
wt 25-27 | | 39:44 | 73 / 115 |
| |
[World Cup] Kjolen2 | | 54:59 | 78 / 134 |
| |
[OCAD]KUNGSBERGET 3.7 KM | | dnf | | | |
[OCAD]KUNGSBERGET 1.5KM | | dnf | | | |
| 2 | 17:49 | 173 / 396 |
| |
Random course | | dnf | | | |
[Rocad] Desitore: Rockhopper | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
[Mc09] Cavedine by Elxigo | | 53:38 | 66 / 171 |
| |
[Rocad] Desitore: The Flatlands | | dnf | | | |
[RANDOM] U May Open | 2 | dnf | | | |
[Rocad] Gorsitarie Sprint | | 13:42 | 65 / 192 |
| |
[Rocad] Gorsitarie Long | | 58:53 | 109 / 141 |
| |
HALSBETENELSE | | dnf | | | |
[OCAD] La Quillane 3 | | dnf | | | |
[SprintCup]#4 Grönnåsen | | dnf | | | |
litlle islands run | | dnf | | | |
[MC2009] Kjolen1 | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | 25:10 | 148 / 330 |
| |
[Rocad] Desitore: The Pyramid | | 34:44 | 75 / 214 |
| |
Origin | 2 | 24:31 | 34 / 82 |
| |
[Rocad] Gorsitarie Middle | 2 | 30:18 | 133 / 203 |
| |
worldchamps | 2 | dnf | | | |
champs | 2 | 19:43 | 30 / 82 |
| |
CHAMPS | 2 | 19:58 | 47 / 107 |
| |
Fantasy Sprint Race | | 17:17 | 70 / 169 |
| |
| 2 | 22:13 | 86 / 162 |
| |
Banastars | 2 | 25:52 | 77 / 146 |
| |
[SprintCup]#3 Sosh N | 2 | dnf | | | |
Fantasy Middle Race | | dnf | | | |
[rocad] Gorsitarie Night Sprint | 2 | 22:42 | 103 / 177 |
| |
La Quillane 2 | 2 | 46:01 | 98 / 171 |
| |
(diagonal cup) ingalunda city | 2 | 19:44 | 80 / 151 |
| |
(OCAD)Finish Line | 2 | 3:33 | 132 / 187 |
| |
treino | 2 | 7:25 | 69 / 156 |
| |
(MC2009)Børge sitt Bur | 2 | 4:25 | 108 / 204 |
| |
[World Cup] Berga by (ext) | | dnf | | | |
| 2 | 62:24 | 167 / 315 |
| |
[SprintCup] #2 Stover | 2 | 13:32 | 141 / 213 |
| |
| 3 | dnf | | | |
[SprintCup]#1 Skjerstad | | dnf | | | |
[OCAD] Middle Distance Race | | dnf | | | |
[OCAD] Gyllbergen 2,6 km | | dnf | | | |
[OCAD] Gyllbergen 2,0 km night | 2 | 18:57 | 47 / 138 |
| |
Downhill Carnawaddy | | dnf | | | |
Carnawaddy, 2.6k | | 22:57 | 88 / 136 |
| |
Fantasy-O | 2 | 26:11 | 48 / 139 |
| |
ali's event day 1 | 2 | 11:52 | 55 / 133 |
| |
| 3 | dnf | | | |
[World Cup] Berga by (public) | 2 | 21:34 | 112 / 362 |
| |
[OCAD] Lunsen 1,8 km Night | 2 | 17:52 | 51 / 175 |
| |
Castle | 2 | dnf | | | |
[OCAD] Lunsen 2,8 km | | 30:15 | 112 / 204 |
| |
OCAD Muck east part | 2 | 31:34 | 91 / 175 |
| |
Mt. Kooyoora 1.5 Middle | | dnf | | | |
[World Cup] Saskatchewan | 2 | dnf | | | |
[OCAD] Skimten middle | 2 | dnf | | | |