Race Title |
Rerun # |
Time |
Place |
CF-league | JWOC-Middle M20 | | dnf | | | |
Hikuwai Short | | dnf | | | |
Blumau - fast one 2 | | 28:06 | 32 / 132 |
| |
Blumau - fast one | | 19:57 | 25 / 160 |
| |
[World Cup 2016]-E16 Tildremyr | | 74:43 | 28 / 149 |
| |
1,8 KM | | 10:27 | 7 / 106 |
| |
East Selma Lake Middle | | 35:56 | 38 / 104 |
| |
Maze Event | | 14:55 | 4 / 109 |
| |
[World Cup 2016]-E15 Vargatsjärn | | dnf | | | |
Teisko middle | | 40:08 | 44 / 153 |
| |
Boaze de agost 2016 | | 49:31 | 13 / 93 |
| |
Sprint Cup 9 | | 13:04 | 1 / 138 |
| |
Sprint Cup 8 | | 15:30 | 22 / 164 |
| |
| 2 | 13:38 | 4 / 235 |
| |
[World Cup 2016]-E13 Vargatsjärn | | dnf | | | |
Metsätalonkulma | | 17:05 | 27 / 170 |
| |
North Irbene short | | 19:03 | 47 / 150 |
| |
Kalngale 2 | | dnf | | | |
WtfConvert /sprint | | 29:04 | 16 / 115 |
| |
CFEB 2016 mar 2 | | 25:35 | 11 / 83 |
| |
CFEB 2016 mar 1 | | 27:28 | 12 / 105 |
| |
Dragvoll sprint | | 10:03 | 7 / 112 |
| |
| 2 | 8:51 | 2 / 146 |
| |
Littletown|Sprint3 | | 5:24 | 2 / 126 |
| |
| 2 | 5:20 | 8 / 187 |
| |
| 3 | 5:10 | 2 / 187 |
| |
color maps recycled - E5 | | dnf | | | |
color maps recycled - E4 | | 61:44 | 30 / 107 |
| |
color maps recycled - E3 | | dnf | | | |
Night race in Allston. | | 6:24 | 4 / 81 |
| |
color maps recycled - E2 | | 43:45 | 26 / 119 |
| |
color maps recycled - E1 | | 25:47 | 21 / 170 |
| |
Siitama South-West middle | | dnf | | | |
Siitama South-West sprint | | 20:02 | 15 / 146 |
| |
Rocad #3 | | 34:08 | 17 / 95 |
| |
CF WOC Sprint Spectator | Sprint | | 18:55 | 21 / 136 |
| |
Rocad #2 | | dnf | | | |
Littletown|Sprint 2 | | 8:22 | 11 / 111 |
| |
| 2 | dnf | | | |
Littletown|Sprint | | 6:25 | 8 / 122 |
| |
| 2 | 5:57 | 6 / 174 |
| |
| 3 | 5:54 | 4 / 174 |
| |
| 4 | 5:47 | 1 / 174 |
| |
Rocad #1 | | 17:01 | 2 / 143 |
| |
Teisko n2 middle | | 34:17 | 18 / 111 |
| |
CF WOC Long Spectator | Long | | dnf | | | |
Rautajärvi sprint | | 21:03 | 13 / 150 |
| |
CF WOC Middle Spectator | Long | | 48:34 | 18 / 117 |
| |
Teisko n1 night | | 28:10 | 27 / 98 |
| |
Teisko n2 sprint | | 18:53 | 30 / 152 |
| |
| 2 | 17:05 | 3 / 201 |
| |
CF WOC Sprint Spectator | Sprint | | 19:29 | 16 / 177 |
| |
Teisko long | | 56:37 | 43 / 104 |
| |
Desert Night [fantasy OCAD] | | 25:14 | 8 / 112 |
| |
| 2 | 24:48 | 2 / 140 |
| |
Little Alewifetown - Short | | dnf | | | |
CF WOC Long Spectator | Middle | | 52:37 | 29 / 137 |
| |
Halseboda|Long Night | | dnf | | | |
night-o | | 26:57 | 7 / 52 |
| |
Pikku-Ahvenisto night | | dnf | | | |
CF WOC Night Spectator | Short | | 13:00 | 31 / 146 |
| |
CF WOC Middle Spectator | Short | | 29:33 | 57 / 183 |
| |
CF WOC Night Spectator | Middle | | 21:41 | 33 / 154 |
| |
Teisko east night | | 33:40 | 17 / 120 |
| |
Halseboda|Middle | | 34:31 | 35 / 161 |
| |
Teisko n+1 sprint | | 20:12 | 53 / 171 |
| |
CF WOC16 Sprint | | 22:08 | 23 / 171 |
| |
Halseboda|Intro | | dnf | | | |
Bärenberg | | 20:07 | 14 / 90 |
| |
Aalbäunle - Night | | 20:24 | 15 / 81 |
| |
Aalbäumle | | 18:26 | 9 / 102 |
| |
Waldstadion - Aalen | | 25:23 | 5 / 106 |
| |
Romevaara | | dnf | | | |
Pikku-Ahvenisto sprint | | 16:18 | 10 / 138 |
| |
| 2 | 15:43 | 4 / 214 |
| |
WOC 2005 Reskin | | 59:15 | 12 / 131 |
| |
CF WOC16 Night | | 44:01 | 10 / 114 |
| |
Kauppi east middle | | 30:35 | 21 / 136 |
| |
Kaukas #2 | | 36:34 | 14 / 106 |
| |
Kaukas #1 | | 28:10 | 11 / 135 |
| |
UPPER ATKINSON NATIONAL PRESERVE | | 8:23 | 15 / 119 |
| |
| 2 | 7:59 | 1 / 151 |
| |
Siitama middle | | 29:26 | 19 / 145 |
| |
Kauppi east sprint | | 16:41 | 28 / 168 |
| |
CF WOC16 Long Distance | | 119:37 | 25 / 143 |
| |
WOC 2005 | | 59:10 | 17 / 109 |
| |
Joutsenenpesä (n+1) sprint | | 16:45 | 31 / 170 |
| |
Joutsenenpesä night 2 | | 26:49 | 23 / 115 |
| |
CF WOC16 Middle Distance | | 44:24 | 33 / 173 |
| |
Tumba umba | | 22:32 | 33 / 146 |
| |
Tähtiniemi middle | | 29:54 | 14 / 134 |
| |
Tobelbad Middle 3 | | 20:48 | 15 / 145 |
| |
Siitama sprint | | 18:26 | 68 / 163 |
| |
Lethola - CF WOC16 Reminder | | dnf | | | |
Joutsenenpesä sprint | | 17:00 | 18 / 190 |
| |
[Standard] Smistad 2 | | 66:35 | 40 / 128 |
| |
Joutsenenpesä night | | 34:15 | 33 / 122 |
| |
[Standard] Smistad | | 30:25 | 10 / 147 |
| |
Tobelbad Middle 2 | | 26:42 | 32 / 134 |
| |
Tobelbad, Middle | | 26:02 | 30 / 153 |
| |
Hagatjern test | | dnf | | | |
Joutsenenpesä, middle | | 32:38 | 37 / 163 |
| |
Merry Christmas! | | dnf | | | |
Kuivuri, middle 2 | | 28:13 | 14 / 116 |
| |
Kuivuri, night | | 35:14 | 8 / 86 |
| |
Hamina Christmas Night sprint | | 21:46 | 8 / 94 |
| |
| 2 | 19:44 | 1 / 136 |
| |
Kalkleiten - Standard | | 15:28 | 20 / 164 |
| |
OCADconvert Standard | | 6:43 | 26 / 130 |
| |
Hamina 2 sprint | | 19:35 | 11 / 151 |
| |
| 2 | 17:44 | 1 / 258 |
| |
Ragnitz 4, Middle | | 36:50 | 28 / 110 |
| |
Ragnitz, One Leg Wonder | | 8:27 | 55 / 153 |
| |
[New] Ragnitz 2, Middle | | dnf | | | |
[New] Ragnitz, Middle | | 33:57 | 32 / 129 |
| |
Kuivuri, Long | | 49:34 | 18 / 115 |
| |
Kuivuri, middle | | 26:07 | 19 / 164 |
| |
Øvre Torridal by Night | | 38:50 | 25 / 111 |
| |
Lost in Forest Umbra 13 | | 2:38 | 1 / 64 |
| |
Lost in Forest Umbra 12 | | 4:12 | 3 / 58 |
| |
[Ski-O] Waltendorf | | 32:52 | 32 / 163 |
| |
Schönbrunn sprint 2 | | 21:19 | 15 / 152 |
| |
Middle Series | | 37:19 | 12 / 142 |
| |
Lost in Forest Umbra 11 | | 7:54 | 14 / 59 |
| |
Lost In Forest Umbra 10 | | 4:21 | 7 / 58 |
| |
Lost in Forest Umbra 9 | | 2:55 | 1 / 62 |
| |
Forest Umbra Championship, Final | | 43:03 | 50 / 116 |
| |
Forest Umbra Championship, Q2 | | 15:57 | 15 / 105 |
| |
Forest Umbra Championship, Q1 | | 18:28 | 59 / 122 |
| |
Forest Umbra Championship, Tr. | | 7:18 | 9 / 105 |
| |
Lost in Forest Umbra 8 | | dnf | | | |
Lost in Forest Umbra 7 | | 9:44 | 19 / 61 |
| |
[World Cup 2015] Stage #8 Final | | 81:32 | 33 / 115 |
| |
Lost in Forest Umbra 6 | | 5:57 | 9 / 60 |
| |
Middle Series | | 35:25 | 23 / 127 |
| |
Lost in Forest Umbra 5 | | 5:42 | 3 / 71 |
| |
[World Cup 2015] Stage #8 Race 3 | | 43:42 | 42 / 105 |
| |
Schönbrunn sprint | | dnf | | | |
Lost in Forest Umbra 4 | | 4:56 | 12 / 81 |
| |
[World Cup 2015] Stage #8 Race 2 | | 38:49 | 23 / 144 |
| |
upload 300th and CF WOC16 info | | 40:16 | 53 / 138 |
| |
Tekapo Night | | 20:49 | 6 / 75 |
| |
Tekapo Middle 3 | | 27:29 | 14 / 87 |
| |
Tekapo Middle 2 | | 26:01 | 6 / 101 |
| |
Middle Series | | 39:20 | 33 / 113 |
| |
Tekapo Middle | | 30:45 | 17 / 122 |
| |
Lost in Forest Umbra 3 | | 33:58 | 33 / 89 |
| |
Lost in Forest Umbra 2 | | 8:42 | 9 / 106 |
| |
Lost in Forest Umbra 1 | | 12:15 | 16 / 124 |
| |
[World Cup 2015] Stage 8 | | 66:33 | 23 / 125 |
| |
[Ocad] Federbach | | 22:20 | 11 / 107 |
| |
Middle Series | | 52:00 | 19 / 101 |
| |
[World Cup 2015] Stage #7 Race 4 | | 84:40 | 26 / 99 |
| |
Hamina sprint 2 | | 20:14 | 19 / 105 |
| |
Tekapo Intro | | 16:05 | 57 / 125 |
| |
Middle Series | | 40:43 | 24 / 119 |
| |
El Sprinto 2 | | 15:02 | 20 / 86 |
| |
[World Cup 2015] Stage #7 Race 3 | | 54:04 | 23 / 98 |
| |
Pavia O_O | | 15:30 | 16 / 115 |
| |
El sprinto | | 14:35 | 10 / 116 |
| |
Middle Series | | 36:02 | 26 / 116 |
| |
Trolla Middle | | 25:18 | 21 / 142 |
| |
o-ints 4 | | 10:25 | 36 / 73 |
| |
o-ints 3 | | 12:32 | 31 / 71 |
| |
o-ints 2 | | 8:49 | 1 / 77 |
| |
o-ints 1 | | 11:05 | 26 / 104 |
| |
Hamina sprint | | 15:41 | 22 / 126 |
| |
Styrian Sprint Series 4 | | 16:57 | 19 / 89 |
| |
[World Cup 2015] Stage #7 Race 2 | | 38:59 | 21 / 147 |
| |
sprint 2 | | 17:16 | 21 / 66 |
| |
Styrian Sprint Series | | 16:08 | 7 / 77 |
| |
Canada Israel short night | | 19:36 | 23 / 87 |
| |
Canada Israel Short | | 22:20 | 61 / 128 |
| |
Styrian Sprint Series 2 | | 16:34 | 9 / 90 |
| |
Styrian Sprint Series | | 22:56 | 39 / 121 |
| |
[World Cup 2015] Stage #7 | | 45:08 | 29 / 142 |
| |
[KING OF BOXHOLM] - Long Night | | dnf | | | |
Sprint 1 | | 22:29 | 21 / 74 |
| |
| 2 | 19:33 | 6 / 97 |
| |
Styria Cup 15 | | 33:31 | 13 / 81 |
| |
Aborrtjärn Short | | 17:40 | 54 / 136 |
| |
Contour O 5 | | dnf | | | |
Contour O 4 | | 10:52 | 15 / 102 |
| |
Contour O 3 | | 38:57 | 48 / 115 |
| |
Contour O 2 | | dnf | | | |
Contour O | | dnf | | | |
[World Cup 2015] Stage #6 Race 4 | | 67:19 | 38 / 118 |
| |
Styria Cup 14 | | 61:01 | 11 / 74 |
| |
Styria Cup 13 | | 36:08 | 16 / 111 |
| |
Styrian Short Track 12 | | dnf | | | |
The maze runner | | dnf | | | |
Iladalen short night | | 14:24 | 50 / 137 |
| |
[World Cup 2015] Stage #6 Race 3 | | dnf | | | |
Klepp | | 11:14 | 11 / 126 |
| |
Paper mill sprint 4 | | 29:59 | 9 / 103 |
| |
| 2 | 26:44 | 1 / 128 |
| |
[World Cup 2015] Stage #6 Race 2 | | dnf | | | |
[KING OF BOXHOLM] - Middle | | 47:46 | 42 / 147 |
| |
Maze Event | | 19:53 | 53 / 86 |
| |
[World Cup 2015] Stage #6 | | 55:37 | 39 / 142 |
| |
Sprintking #1 | | 22:04 | 23 / 60 |
| |
| 2 | 19:38 | 8 / 94 |
| |
Paper mill sprint 3 | | 27:51 | 12 / 102 |
| |
[KING OF BOXHOLM] - Long | | dnf | | | |
Iladalen Middle 2 | | 25:33 | 21 / 131 |
| |
[KING OF BOXHOLM] - Intro | | 17:03 | 21 / 160 |
| |
[World Cup 2015] Stage #5 Race 3 | | 25:22 | 25 / 124 |
| |
Night | | dnf | | | |
Paper mill sprint 2 | | 28:24 | 8 / 95 |
| |
Styrian Short Track 11 | | 30:40 | 19 / 69 |
| |
ÖstgötaLeague|Kvarntorp|E18 | | dnf | | | |
NIght | | dnf | | | |
Iladalen Middle | | 23:50 | 24 / 129 |
| |
Styrian Short Track 10 | | 22:54 | 13 / 93 |
| |
[World Cup 2015] Stage #5 Race 2 | | 24:11 | 24 / 120 |
| |
Styrian Short Track 9 | | 32:27 | 22 / 86 |
| |
Bosmalm #02 | | 48:30 | 44 / 85 |
| |
Bosmalm #01 | | 24:15 | 23 / 118 |
| |
ÖstgötaLeague|Kvarntorp|E17 | | 36:39 | 31 / 110 |
| |
Paper mill sprint | | 25:31 | 9 / 95 |
| |
| 2 | 23:31 | 3 / 123 |
| |
[World Cup 2015] Stage #5 | | 17:28 | 20 / 141 |
| |
| 2 | 16:44 | 21 / 174 |
| |
Styrian Short Track 8 | | 26:37 | 32 / 80 |
| |
ÖstgötaLeague|Kvarntorp|E16 | | 62:58 | 25 / 97 |
| |
Styrian Short Track 7 night | | 20:53 | 46 / 73 |
| |
Styrian Short Track 6 | | 34:06 | 16 / 64 |
| |
Styrian Short Track 5 | | 24:31 | 31 / 84 |
| |
Kivijärvi 3 sprint | | 21:48 | 15 / 105 |
| |
Styrian Short Track 4 | | 25:37 | 22 / 84 |
| |
Styrian Short Track 3 | | 16:59 | 39 / 98 |
| |
ÖstgötaLeague|Kvarntorp|E15 | | 21:36 | 49 / 146 |
| |
Styrian Short Track 2 | | 22:08 | 27 / 103 |
| |
Styrian Short Track | | 14:32 | 13 / 138 |
| |
[World Cup 2015] Stage #4 Race 4 | | dnf | | | |
Teisko 2 middle | | 38:29 | 31 / 118 |
| |
Kivijärvi Sprint 2 | | 15:23 | 8 / 106 |
| |
| 2 | 14:50 | 1 / 126 |
| |
[OCAD]Zheleznica | Long | | dnf | | | |
Kivijärvi 2 Sprint | | 16:26 | 8 / 134 |
| |
| 2 | 16:01 | 4 / 169 |
| |
Kivijärvi Sprint | | 19:08 | 20 / 163 |
| |
[World Cup 2015] Stage #4 Race 3 | | 60:44 | 37 / 112 |
| |
KRIM.NASH! race3! | | dnf | | | |
[World Cup 2015] Stage #4 Race2 | | 41:36 | 38 / 148 |
| |
KRIM.NASH!race2! | | 11:15 | 38 / 148 |
| |
| 2 | 10:29 | 22 / 178 |
| |
CFEB 2015 oct E6 | | 31:11 | 18 / 45 |
| |
CFEB 2015 oct E5 | | dnf | | | |
CFEB 2015 oct E4 | | 25:01 | 28 / 74 |
| |
CFEB 2015 oct E3 | | 23:28 | 18 / 75 |
| |
CFEB 2015 oct E2 | | 39:12 | 23 / 64 |
| |
CFEB 2015 oct E1 | | 37:28 | 27 / 82 |
| |
KRIM.NASH! | | 15:01 | 54 / 183 |
| |
[World Cup 2015] Stage #4 | | 68:48 | 33 / 148 |
| |
Oilrun | | 31:10 | 8 / 70 |
| |
Teisko 2 | | 18:12 | 13 / 147 |
| |
Kangaskylä Sprint 3 | | 17:43 | 25 / 137 |
| |
Voronezh test Butterfly | | 41:29 | 23 / 91 |
| |
Teisko Night | | 26:08 | 43 / 113 |
| |
Teisko Short | | 18:30 | 52 / 166 |
| |
Kangaskylä Sprint 2 | | 15:16 | 20 / 146 |
| |
Kangaskylä Sprint | | 15:51 | 12 / 129 |
| |
[CF Beginner] finnish map race3 | | 24:49 | 30 / 155 |
| |
[World Cup 2015] Stage #3 Race 3 | | 49:07 | 37 / 113 |
| |
[OCAD] Zheleznica | Forestsprint | | 17:04 | 64 / 190 |
| |
[World Cup 2015] Stage #3 Race 2 | | 72:44 | 72 / 127 |
| |
Kalce | Night-picking | | dnf | | | |
[OCAD]Zheleznica|Middle 2 | | 34:39 | 49 / 141 |
| |
Kalce | Middle | | 28:48 | 22 / 149 |
| |
[World Cup 2015] Stage #3 | | 41:02 | 32 / 159 |
| |
Citad Svizra [Sprintcup] E8 | | dnf | | | |
[OCAD]Zheleznica|Middle | | 27:03 | 99 / 201 |
| |
Finland 3 controlpicking | | 18:35 | 6 / 84 |
| |
Finland 2 long | | 44:54 | 7 / 59 |
| |
Finland 1middle | | 14:14 | 25 / 94 |
| |
Trondheim sprint 3 | | 15:48 | 19 / 153 |
| |
SwimORdie | | 28:35 | 7 / 79 |
| |
Night cup 2 | | 24:35 | 19 / 52 |
| |
Fast and furious!! | | 14:50 | 31 / 141 |
| |
[World Cup 2015] Stage #2 Race 4 | | 57:56 | 31 / 108 |
| |
Kalce|Night | | 24:41 | 69 / 128 |
| |
Citad Svizra [Sprintcup] E7 | | 17:00 | 28 / 145 |
| |
[World Cup 2015] Stage #2 Race 3 | | dnf | | | |
[CF Beginner] finnish map#2 | | 25:46 | 20 / 153 |
| |
[World Cup 2015] Stage #2 Race 2 | | dnf | | | |
Short forest course | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
[CF Beginner] finish map | | 23:22 | 14 / 139 |
| |
[World Cup 2015] Stage #2 | | 40:24 | 38 / 166 |
| |
Vaffelhaugen Sprintcup 2 | | 30:33 | 28 / 95 |
| |
TEST | | dnf | | | |
Trondheim Sprint 2 | | 18:07 | 20 / 101 |
| |
[Beginner] Ulfsbakk South | | 22:48 | 29 / 144 |
| |
[World Cup 2015] Stage #1 Race 3 | | 46:33 | 38 / 115 |
| |
Citad Svizra [Sprintcup] E6 | | dnf | | | |
Trondheim Sprint | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
midlledistance | | 25:49 | 15 / 97 |
| |
[World Cup 2015] Stage #1 Race 2 | | 49:17 | 32 / 130 |
| |
WOC 2003 longdistance | | 56:58 | 12 / 67 |
| |
Dingwall - Sprint E1 | | 25:51 | 23 / 134 |
| |
[World Cup 2015] Stage #1 | | 52:06 | 46 / 141 |
| |
Torebrate South Middle3 | | 31:33 | 31 / 150 |
| |
Citad Svizra [Sprintcup] E5 | | 23:33 | 23 / 120 |
| |
Torebrate South Night | | dnf | | | |
Austria Cup 2, Sprint | | dnf | | | |
Jukola 2015, short 2 | | 26:03 | 35 / 132 |
| |
Citad Svizra [Sprintcup] E4 | | 23:57 | 17 / 114 |
| |
Jukola 2015, short | | 19:49 | 69 / 157 |
| |
Scotland Stage 5 and final | | 26:47 | 9 / 69 |
| |
Scotland Stage 4 Ulta long | | 72:35 | 5 / 40 |
| |
Scotland Stage 3 middle night | | 15:12 | 5 / 54 |
| |
Scotland Stage 2 long | | 37:39 | 11 / 50 |
| |
Scotland Stage 1 Middle | | 21:20 | 18 / 95 |
| |
Citad Svizra [Sprintcup] E3 | | 30:01 | 47 / 131 |
| |
Woman- It's all about the hair | | 21:59 | 9 / 51 |
| |
Women, is it that easy? | | 16:20 | 7 / 24 |
| |
Selmaham Preserve - Middle | | dnf | | | |
Torebrate South Long | | dnf | | | |
dude sprint | | 9:47 | 12 / 61 |
| |
Middle race | | 16:20 | 7 / 38 |
| |
| 2 | 15:05 | 3 / 58 |
| |
Castle Made Of Sand, Sprint | | 20:50 | 57 / 148 |
| |
WOC Middle Men 2010 - part 1 | | 20:35 | 49 / 89 |
| |
| 2 | 16:44 | 12 / 115 |
| |
WOC 2010 Middle Men part 1 | | 16:49 | 5 / 109 |
| |
Kings Hill Middle Distance | | 35:39 | 9 / 62 |
| |
City Sprint 2 | | 19:53 | 29 / 116 |
| |
Short Distance at Grahz Hill | | 14:59 | 13 / 76 |
| |
Torebrate South Middle2 | | 44:10 | 41 / 137 |
| |
City Sprint | | dnf | | | |
Middle | | dnf | | | |
Roskilde West [Sprintcup] E2 | | 15:35 | 33 / 148 |
| |
Stockhill Middle | | dnf | | | |
Roskilde West [Sprintcup] E1 | | dnf | | | |
Fell Heights | | 7:31 | 49 / 73 |
| |
Boob to nose | | dnf | | | |
Austria Cup 1, Sprint | | 19:00 | 35 / 139 |
| |
[OCAD] Torebrate South Middle | | dnf | | | |
middle | | 6:00 | 6 / 89 |
| |
| 2 | 6:09 | 40 / 125 |
| |
Vaffelhaugen Sprintcup 2 | | dnf | | | |
Vaffelhaugen Sprintcup 1 | | dnf | | | |
Sprint Y | | 28:00 | 8 / 39 |
| |
Sprint x | | 31:18 | 3 / 27 |
| |
Boylstonberg Hill | | dnf | | | |
Torebrate West Night | | dnf | | | |
Comp - 200 - Long Distance | | 49:36 | 18 / 93 |
| |
Buchwald, Middle - Night | | 32:26 | 29 / 77 |
| |
Buchwald, Middle | | 31:38 | 43 / 131 |
| |
Greenlover | | dnf | | | |
The Farm middle | | 16:52 | 3 / 47 |
| |
Maria Trost, Middle - Night | | dnf | | | |
Kommpasskurs heile vein | | 5:41 | 6 / 65 |
| |
Torebrate West Middle2 | | 35:53 | 32 / 130 |
| |
beaconswick | | dnf | | | |
The Farm | | 13:24 | 10 / 80 |
| |
Upper Atkinson National Preserve | | 15:32 | 10 / 54 |
| |
Trout | | 14:18 | 9 / 50 |
| |
Madisonburg | | 18:52 | 2 / 34 |
| |
vanskligste løypa noen sinne R | | dnf | | | |
qreq | | 2:11 | 6 / 52 |
| |
Torebrate West Middle | | 32:44 | 40 / 168 |
| |
Night Hawk | | 35:21 | 11 / 51 |
| |
Villsvinet er hardcore | | 24:17 | 2 / 47 |
| |
HastilyCup#4 | | 19:25 | 20 / 117 |
| |
Punta Pizzo | | 42:17 | 7 / 47 |
| |
Sprint jwoc | | 7:30 | 5 / 76 |
| |
Middle competition | | 31:27 | 17 / 79 |
| |
Hollistonwood | | 13:37 | 17 / 81 |
| |
old fox hill | | 12:15 | 3 / 58 |
| |
Omholt long distance | | dnf | | | |
Maria Trost, Short | | 12:30 | 18 / 161 |
| |
HasitlyCup | | 32:26 | 43 / 100 |
| |
HastilyCup.controlpicking | | 11:53 | 35 / 120 |
| |
HastilyCup | | 28:30 | 14 / 74 |
| |
Brindisi sprint | | 19:27 | 28 / 149 |
| |
sprint | | dnf | | | |
sprint woc | | dnf | | | |
woc (ofoc)2015 middle distans | | 64:03 | 6 / 51 |
| |
FOX SWE | | 73:20 | 3 / 52 |
| |
STAFETT LONG 1 | | 34:06 | 31 / 63 |
| |
middle sKOTTLAND | | 12:18 | 4 / 88 |
| |
Tomtatjärn Middle | | dnf | | | |
spanish nihgt e3 | | 57:13 | 3 / 31 |
| |
sprint dm | | dnf | | | |
wmoc 2015 e1 | | 29:15 | 12 / 76 |
| |
DAY START | | 8:55 | 13 / 84 |
| |
SPRINT BY DAY | | 11:58 | 27 / 87 |
| |
Sprint | | 10:11 | 6 / 95 |
| |
MIDDLE | | 21:16 | 11 / 83 |
| |
spanish night e2 | | 80:25 | 3 / 38 |
| |
ÖstgötaLeague|Kvarn|E14 | | dnf | | | |
Höga Kusten Orientering | | 76:15 | 11 / 76 |
| |
[OCAD]Middle Earth - Night | | dnf | | | |
[OCAD]Middle Earth - Long | | dnf | | | |
[OCAD]Middle Earth - Middle 2 | | 26:41 | 20 / 131 |
| |
[OCAD]Middle Earth - Middle | | dnf | | | |
Guess the Country #1 | | 25:29 | 24 / 136 |
| |
ÖstgötaLeague|Kvarn|E13 | | dnf | | | |
Sommarserien E9 RyaAsar(Oringen) | | 40:21 | 21 / 122 |
| |
Sommarserien E8 Hindas (Oringen) | | 76:59 | 24 / 76 |
| |
ÖstgötaLeague|Kvarn|E11 | | dnf | | | |
Sommarserien E7 RyaAsar(Oringen) | | 56:16 | 19 / 92 |
| |
Sommarserien E6 Hindas (Oringen) | | 41:26 | 40 / 134 |
| |
Lost in Maria Trost 4 | | 6:43 | 38 / 80 |
| |
Lost in Maria Trost 3 | | 8:45 | 49 / 91 |
| |
Lost in Maria Trost 2 | | 4:15 | 26 / 99 |
| |
Lost in Maria Trost-DESCRIPTION! | | 3:28 | 21 / 119 |
| |
Sommarserien E5 Hindas (Oringen) | | 62:19 | 33 / 115 |
| |
ÖstgötaLeague|Kvarn|E10 | | dnf | | | |
ÖstgötaLeague|Kvarn|E9 | | 25:33 | 29 / 102 |
| |
Maria Trost, Short 2 | | 18:02 | 27 / 102 |
| |
CF-Sommarserien E4 Kjölen | | 54:19 | 30 / 97 |
| |
Maria Trost, Short | | dnf | | | |
Buttes Pass day 1 | | 30:16 | 24 / 107 |
| |
Sommarserien E3 Ulfsbakk | | dnf | | | |
CFEB 2015 july E6 | | 16:09 | 7 / 63 |
| |
Maria Trost, Middle 2 | | 32:57 | 28 / 96 |
| |
Maria Trost, Middle | | 32:15 | 45 / 155 |
| |
CF-Sommarserien E2 10milaBonus | | 55:10 | 43 / 120 |
| |
First CF comps on Polish map | | 31:38 | 24 / 100 |
| |
CFEB 2015 july E5 night | | 20:00 | 8 / 55 |
| |
CFEB 2015 july E4 | | dnf | | | |
CF-Sommarserien E1 Björsberg | | 41:02 | 37 / 165 |
| |
CFEB 2015 july E3 | | 47:21 | 17 / 41 |
| |
Windsor castle middle | | 81:22 | 12 / 74 |
| |
CFEB 2015 july E2 | | dnf | | | |
Ungdomsserien | | 13:37 | 22 / 87 |
| |
CFEB 2015 july E1 | | dnf | | | |
dwioencw9m8983cen89y | | 14:31 | 12 / 64 |
| |
Albatrrosiggis.GOOOOOD! | | 9:41 | 13 / 70 |
| |
10mila 2011 Bonus race | | 47:13 | 35 / 129 |
| |
Western Washingtonbotough | | 33:41 | 6 / 55 |
| |
Björsberg Middle | | 39:22 | 45 / 168 |
| |
OLLE KALLUR | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
OLLE KALLUE | | 18:17 | 20 / 75 |
| |
| 2 | dnf | | | |
middle sekotsuji | | 39:05 | 18 / 85 |
| |
ÖstgötaLeague|Kvarn|E8 | | dnf | | | |
Middle Chateau de Montlosier | | dnf | | | |
Pre-Jukola 2015 Leg7 | | 91:36 | 30 / 73 |
| |
Pre-Jukola 2015 Leg6 | | 51:32 | 28 / 87 |
| |
ÖstgötaLeague|Kvarn|E7 | | 47:22 | 32 / 104 |
| |
ÖstgötaLeague|Kronfallet|E6 | | 24:21 | 30 / 136 |
| |
Pre-Jukola 2015 Leg5 | | 38:57 | 36 / 105 |
| |
Kalkleiten 2 | | 26:47 | 48 / 117 |
| |
| 2 | 26:06 | 54 / 152 |
| |
Pre-Jukola 2015 Leg4 | | 41:18 | 37 / 85 |
| |
Pre-Jukola 2015 Leg3 | | 76:40 | 37 / 73 |
| |
Kalkleiten 1 | | 9:22 | 38 / 132 |
| |
Pre-Jukola Leg2 | | 52:39 | 48 / 95 |
| |
Pre-Jukola Leg1 | | 52:13 | 34 / 132 |
| |
ÖstgötaLeague|Kronfallet|E5 | | dnf | | | |
WOC long | | 70:26 | 15 / 56 |
| |
Middle Distance STØ | | 30:37 | 12 / 45 |
| |
Kleven #2 Middle | | 29:16 | 36 / 96 |
| |
Kleven #1 Sprint | | 13:30 | 36 / 128 |
| |
| 2 | dnf | | | |
Breña 1 | | dnf | | | |
Bordasee, Short | | dnf | | | |
ÖstgötaLeague|Kronfallet|E4 | | 44:16 | 66 / 133 |
| |
Bordasee, Middle 2 | | 42:02 | 40 / 103 |
| |
Middle distance | | 26:50 | 12 / 50 |
| |
My First Convert | | 30:52 | 43 / 67 |
| |
woc 15 | | 6:50 | 7 / 44 |
| |
TEVLINg | | 18:33 | 5 / 41 |
| |
course | | 10:02 | 6 / 25 |
| |
sprint 0303 | | 10:31 | 6 / 42 |
| |
Middle distance in USA | | dnf | | | |
Bordasee, Middle | | 57:15 | 43 / 118 |
| |
Styrian Relay Champs - 4 | | dnf | | | |
Styrian Relay Champs - 3 | | 30:15 | 35 / 80 |
| |
Styrian Relay Champs - 2 | | 27:03 | 48 / 106 |
| |
Styrian Relay Champs - 1 | | 20:51 | 47 / 129 |
| |
Schöckl, Intro | | 6:47 | 63 / 159 |
| |
| 2 | 4:59 | 13 / 206 |
| |
CFEB 2015 may E6 | | 26:24 | 19 / 42 |
| |
CFEB 2015 may E5 | | 29:24 | 9 / 33 |
| |
CFEB 2015 may E4 | | 31:32 | 14 / 41 |
| |
CFEB 2015 may E3 | | dnf | | | |
CFEB 2015 may E2 night | | 39:16 | 24 / 38 |
| |
CFEB 2015 may E1 | | dnf | | | |
Fanö #3|ULTRALONG | | 121:46 | 30 / 89 |
| |
[Giro de Farmers]E13|Middle | | 54:36 | 74 / 171 |
| |
Long night | | dnf | | | |
Retro-mila 2011 Leg10 | | 83:31 | 29 / 77 |
| |
[OTourBigFinal2015]E28|Ultra | | 156:06 | 22 / 73 |
| |
Retro-mila 2011 Leg9 | | dnf | | | |
Retro-mila 2011 Leg8 | | 48:47 | 37 / 100 |
| |
ÖstgötaLeague|Kronfallet|E3 | | 29:59 | 70 / 150 |
| |
Retro-mila 2011 Leg7 | | 40:03 | 39 / 103 |
| |
[Giro de Farmers]E12|Middle | | 47:52 | 94 / 160 |
| |
Fanö #2|Middledistance | | 47:24 | 57 / 120 |
| |
MIDDLE | | 13:18 | 21 / 91 |
| |
Retro-mila 2011 Leg6 | | dnf | | | |
Fanö #1|Longdistance | | 52:19 | 43 / 83 |
| |
Retro-mila 2011 Leg3 | | 68:46 | 47 / 79 |
| |
Kjölen E1 | | dnf | | | |
|SMHGU-Ocup|+Kangaroo Monday #10 | | dnf | | | |
Retro-mila 2011 Leg2 | | 39:25 | 43 / 103 |
| |
Retro-mila 2011 Leg1 | | 48:48 | 79 / 155 |
| |
ÖstgötaLeague|Kronfallet|E2 | | 76:58 | 44 / 85 |
| |
Utsnitt av Ulfsbakk 7 | | dnf | | | |
Utsnitt av Ulfsbakk 6 | | 51:11 | 43 / 94 |
| |
|SMHGU-Ocup|+Kangaroo Monday #9 | | 61:57 | 58 / 82 |
| |
Utsnitt av Ulfsbakk 5 | | 49:01 | 39 / 94 |
| |
[Giro de Farmers]E11|Middle | | dnf | | | |
[Giro de Farmers]E10|Sprint | | 31:21 | 92 / 148 |
| |
Utsnitt av Ulfsbakk 4 | | 38:56 | 60 / 122 |
| |
[Giro de Farmers]E9|Middle | | dnf | | | |
| 2 | 49:19 | 49 / 110 |
| |
Utsnitt av Ulfsbakk 2 | | 54:25 | 62 / 117 |
| |
Utsnitt av Ulfsbakk | | dnf | | | |
ÖstgötaLeague|Kronfallet|E1 | | 34:16 | 76 / 176 |
| |