Race Title |
Rerun # |
Time |
Place |
Comp 1 | | 14:34 | 92 / 171 |
| |
SPRINT FOREST | | dnf | | | |
[WC-Training] Kjölen | | 22:03 | 40 / 266 |
| |
[OCAD] Jukola Training 2009 | | 51:47 | 70 / 226 |
| |
[ocad] La Quillane 5 | | 30:07 | 88 / 163 |
| |
[World Cup] Berga by (public) | | 27:08 | 115 / 266 |
| |
[OCAD] Ludvika 8 | | 20:39 | 84 / 222 |
| |
[World Cup] Creag Mhic Chailein2 | | 24:26 | 98 / 252 |
| |
RoR-Cup Torpaskogen SW | | 37:57 | 61 / 111 |
| |
[RANDOM] Winter Special 2 | | 14:39 | 30 / 114 |
| |
[OCAD]Gothenburg Winter Prolog | | 12:10 | 89 / 275 |
| |
(O-ringen 2009) SW | | 31:39 | 61 / 168 |
| |
[OCAD] Middle 1,5 km NIGHT | | 16:46 | 83 / 137 |
| |
Hohgant | | 23:27 | 76 / 185 |
| |
[Iglasjön] Night | | 34:28 | 52 / 123 |
| |
Tynset by night! | | 25:49 | 42 / 100 |
| |
[OCAD] Fantasy park | | 19:38 | 75 / 213 |
| |
[OCAD]Ponsa SW Sprint | | 16:55 | 89 / 228 |
| |
[O-Ringen 2009] Holmseryd Golf | | 20:49 | 80 / 261 |
| |
[OCAD] Iglasjön2 (corrected) | | 27:10 | 98 / 228 |
| |
[ocad]Karlination 2.4 km | | 30:07 | 92 / 209 |
| |
[OCAD] Middle 2,5 km | | 41:50 | 40 / 161 |
| |
[OCAD] Middle 1,7 km | | dnf | | | |
[OCAD] Årtlöten | | 30:56 | 44 / 139 |
| |
Pain | | 20:21 | 58 / 160 |
| |
[ROCAD] Open and Steep | | 39:53 | 76 / 172 |
| |
CF OMHOLT SHORT | | dnf | | | |
[ROCAD] Lovers In Japan, Night | | 16:17 | 46 / 118 |
| |
[ROCAD] Lovers In Japan, Sprint | | 24:59 | 106 / 203 |
| |
ROCAD 5-Micro O | | 28:53 | 28 / 116 |
| |
[ROCAD] 3-days NightSprint | | 16:10 | 42 / 141 |
| |
[ROCAD] 3-days Sprint | | 18:46 | 120 / 244 |
| |
[OCAD] Rankås | | 29:16 | 70 / 252 |
| |
Ogan Championship - Night | | 23:48 | 35 / 89 |
| |
Ogan Championship - middle | | 14:54 | 62 / 154 |
| |
Ogan Championship - Long | | 28:42 | 52 / 132 |
| |
Ogan Championchip - Short | | 17:23 | 87 / 207 |
| |
[O-Ringen 2009] Brånstorp S | | 37:29 | 39 / 211 |
| |
ROCAD sprint | | 25:24 | 68 / 146 |
| |
Oeschinen | | 19:37 | 76 / 141 |
| |
[ROCAD] Strawberry Swing, Sprint | | 18:51 | 52 / 126 |
| |
Sosh Sprint 2 | | 21:43 | 55 / 207 |
| |
[ROCAD] Violett Hill, Middle | | 25:59 | 35 / 114 |
| |
[ROCAD] Violett Hill, Sprint | | 13:57 | 31 / 158 |
| |
[OCAD] Vågsbygd 2 Long | | 48:16 | 58 / 160 |
| |
[OCAD] Ala | | 53:33 | 49 / 113 |
| |
[OCAD]Tjärnmarksberget | | 22:55 | 92 / 211 |
| |
[O-Ringen 2009] Vittingsberget | | 33:48 | 74 / 223 |
| |
[OCAD] coca cola town stage 2 | | 19:34 | 53 / 124 |
| |
[OCAD]Coca cola town stage 1 | | 14:54 | 73 / 192 |
| |
Tuchkovo | | 20:21 | 59 / 144 |
| |
Grigorchikovo | | 21:24 | 32 / 154 |
| |
Sprint 1,5 km | | 15:41 | 89 / 179 |
| |
Sosh sprint | | 17:40 | 56 / 187 |
| |
[OCAD] Sörgården2 | | 31:09 | 52 / 145 |
| |
Oslo City Cup Bøler | | 27:03 | 82 / 162 |
| |
[OCAD] Voxna Long | | 30:00 | 48 / 163 |
| |
[OCAD]Sörgården | | 22:34 | 46 / 188 |
| |
[OCAD] Voxna2 Middle | | 41:37 | 133 / 201 |
| |
[O-Ringen 2009] Brånstorp Väst | | 21:06 | 116 / 241 |
| |
[Ocad]Balavil | | 16:55 | 59 / 215 |
| |
[OCAD] Voxna Short | | dnf | | | |
Middle 1,5 km NIGHT | | 17:57 | 39 / 118 |
| |
[OCAD]Sprint Ulvsta | | 14:59 | 39 / 195 |
| |
wsdfgh | | 24:23 | 21 / 83 |
| |
[OCAD] Maajaa 2008 REAL [N] | | 22:46 | 73 / 144 |
| |
[OCAD] Maajaa 2008 Night | | 20:19 | 83 / 158 |
| |
[OCAD] Maajaa 2008 | | 29:37 | 80 / 211 |
| |
Hökensås Semesterbyn 8 | | 26:19 | 34 / 119 |
| |
UpTheHill | | 23:25 | 57 / 138 |
| |
[OCAD] Mödänge 2008 | | 18:10 | 48 / 228 |
| |
[rnd] steep | | dnf | | | |
Hökensås Semesterbyn 5 | | 36:15 | 73 / 164 |
| |
[OCAD] Crni graben night | | 31:05 | 96 / 189 |
| |
Hökensås Semesterbyn 4 | | 41:48 | 84 / 162 |
| |
Whos the fastest runner? | | 6:26 | 113 / 198 |
| |
[OCAD] Skenshyttan stage 5 | | 27:17 | 118 / 204 |
| |
[OCAD] Skenshyttan stage 4 | | 17:32 | 54 / 207 |
| |
[O-Ringen 2009] Contour-O | | 36:54 | 46 / 197 |
| |
[OCAD] Skenshyttan stage 3 | | 17:28 | 44 / 214 |
| |
[OCAD] Skenshyttan stage 2 | | 16:25 | 89 / 246 |
| |
WaterLands Final | | 72:50 | 15 / 41 |
| |
Hökensås Semesterbyn 3 | | 54:53 | 83 / 182 |
| |
Nisunperä | | 23:43 | 119 / 257 |
| |
Hökensås Semesterbyn 2 | | 32:10 | 53 / 167 |
| |
Hökensås Semesterbyn 1 | | 27:22 | 96 / 197 |
| |
O.7km Sprint | | 9:30 | 74 / 209 |
| |
[OCAD] Skenshyttan stage 1 | | 15:10 | 86 / 304 |
| |
OCAD Siitama SW 2 | | 22:44 | 81 / 124 |
| |
[Ocad] Mutala West Middle | | 37:18 | 60 / 130 |
| |
OCAD Siitama SW | | 18:38 | 89 / 191 |
| |
[Ocad] Mutala Normal middle | | 43:21 | 64 / 172 |
| |
Vangsåsen | | 12:04 | 35 / 151 |
| |
Ripan | | 14:12 | 79 / 169 |
| |
The Emilsson Map | | dnf | | | |
OCAD Hills somewhere | | 14:14 | 50 / 178 |
| |
The Oppsal map | | 10:18 | 10 / 167 |
| |
Atkan 4 [OCAD] | | 30:37 | 51 / 114 |
| |
Aktan 3 [OCAD] | | 17:22 | 54 / 140 |
| |
Aktan Middle 2[OCAD] | | 26:44 | 78 / 132 |
| |
Aktan Middle [OCAD] | | 22:19 | 47 / 169 |
| |
[OCAD] Mutala Corridor-O | | 55:03 | 44 / 150 |
| |
Routechoise-test by night | | dnf | | | |
Big Utrish | | 60:08 | 29 / 83 |
| |
MicrOrienteering | | 24:34 | 50 / 107 |
| |
[untitled] | | 9:29 | 61 / 178 |
| |
Sprint | | 30:47 | 72 / 160 |
| |
Mega Race | | 29:19 | 82 / 129 |
| |
Brindisi PWT | | 15:54 | 62 / 135 |
| |
[O-Ringen Stage5] Ludvika | | 31:59 | 54 / 221 |
| |
Forest sprint | | 16:14 | 47 / 216 |
| |
JV map Sinte-Mette | | 22:13 | 53 / 105 |
| |
backe | | 9:50 | 23 / 104 |
| |
[OCAD] Super Bernardia | | dnf | | | |
[O-Ringen Stage4] Tervavaara | | 37:45 | 91 / 195 |
| |
[O-Ringen Stage3] Gyllbergen | | 42:02 | 67 / 201 |
| |
(OCAD)Pessebuske 2 | | 23:18 | 36 / 116 |
| |
[O-Ringen Stage2] Sandbakken | | 76:07 | 66 / 145 |
| |
[ocd] Ventspils_day-3 | | 39:44 | 47 / 97 |
| |
Fantasy city sprint | | 17:54 | 56 / 201 |
| |
[ocd] Beloostrov_day-2 | | 28:08 | 92 / 139 |
| |
[ocd] Beloostrov_day-1 | | 26:15 | 125 / 195 |
| |
(OCAD) The Toffee Mould Extended | | 25:45 | 46 / 112 |
| |
[O-Games 2008] - Koisjärvi | | 43:41 | 99 / 203 |
| |
S:t Anna Cup 1 | | 19:47 | 103 / 171 |
| |
The Toffee Mould 2 | | 23:34 | 36 / 104 |
| |
HC I | | dnf | | | |
HC model event | | 11:46 | 91 / 168 |
| |
Safari Race | | 20:17 | 72 / 177 |
| |
L@uri's Velkeris Cup stage 3 | | 34:54 | 49 / 132 |
| |
L@uri's Velkeris Cup stage 2 | | 33:45 | 56 / 141 |
| |
L@uri's Velkeris Cup stage 1 | | 33:00 | 66 / 213 |
| |
[OCAD]Björke Stage 32 | | dnf | | | |
[OCAD]Björke Stage 30 | | 33:23 | 43 / 159 |
| |
Arhimandritskoe | | 12:52 | 55 / 96 |
| |
[OCAD]Mini Sprint 2 | | 12:32 | 56 / 173 |
| |
[OCAD]Björke Stage 29 | | 29:06 | 56 / 176 |
| |
Sprint/Micro-O | | 17:37 | 58 / 141 |
| |
Rehobottham 2 | | 11:41 | 87 / 109 |
| |
[OCAD]Björke Stage 27 | | 34:15 | 71 / 151 |
| |
[OCAD]Björke Stage 26 | | dnf | | | |
[OCAD]Björke Stage 25 | | 28:03 | 78 / 175 |
| |
Super Sprint Tour 3 | | 19:39 | 80 / 170 |
| |
Super Sprint Tour 2 | | 10:13 | 83 / 189 |
| |
[OCAD]Björke Stage 19 | | 20:42 | 47 / 171 |
| |
[OCAD]Björke Stage 17 | | 37:27 | 79 / 146 |
| |
Sch[Random2] 1.8k | | dnf | | | |
[OCAD]WOC 2009 Training | | 26:34 | 91 / 199 |
| |
Ofenpass Sprint 2 [cows fixed] | | dnf | | | |
[OCAD]Björke Stage 7 | | 29:54 | 62 / 156 |
| |
Open land Random | | 25:20 | 42 / 150 |
| |
World Park Tour 2 | | 14:23 | 85 / 189 |
| |
Park World Tour 1 | | 7:51 | 37 / 178 |
| |
Utfyllnad | | 12:38 | 35 / 177 |
| |
arcivescovile | | 6:38 | 57 / 193 |
| |
[OCAD]Sat'AMbrogio | | dnf | | | |
[OCAD] Kaasen 2.2k | | 16:41 | 57 / 273 |
| |
Short | | 34:04 | 31 / 106 |
| |
[ocad]Cavedine N | | 31:46 | 96 / 293 |
| |
Fantasy | | 24:15 | 61 / 193 |
| |
Bernadia Middle | | 54:55 | 28 / 93 |
| |
Bernadia Sprint | | dnf | | | |
Short Race | | 25:03 | 26 / 103 |
| |
Night Sprint Cup 2 | | 12:16 | 30 / 94 |
| |
Night Sprint Cup 1 | | 14:20 | 30 / 103 |
| |
Ompa Bompa Scheiss | | 33:20 | 57 / 183 |
| |
Fusine Sprint Cup Final | | 42:00 | 28 / 114 |
| |
Fusine Sprint Cup 7 | | 21:04 | 63 / 138 |
| |
Fusine Sprint Cup 6 | | 16:53 | 31 / 153 |
| |
Fusine Sprint Cup 5 | | dnf | | | |
Fusine Sprint Cup 4 | | 26:18 | 47 / 139 |
| |
Fusine Sprint Cup 3 | | 17:03 | 48 / 182 |
| |
Fusine Sprint Cup 2 | | 19:37 | 67 / 195 |
| |
Fusine Sprint Cup 1 | | 18:37 | 21 / 260 |
| |
king of the sea final | | 11:26 | 34 / 100 |
| |
King of the sea night | | 23:21 | 26 / 78 |
| |
king of the sea | | 22:30 | 33 / 124 |
| |
Western Valley | | 37:48 | 29 / 93 |
| |
[OCAD]Ultra-Long SM 2oo8 | | 26:49 | 63 / 206 |
| |
JUKOLA-training | | 101:48 | 60 / 155 |
| |
Natt Trening | | 34:20 | 49 / 139 |
| |
Chateau de Montlosier Sprint | | 19:17 | 81 / 291 |
| |
Fence Mania - Sprint | | 22:22 | 34 / 172 |
| |
Only contours | | 37:53 | 37 / 166 |
| |
slower-backwards | | 8:26 | 84 / 170 |
| |
Vester Thorup | | 22:22 | 75 / 295 |
| |
Random Middle 4K | | dnf | | | |
rOCAD 20min | | 64:39 | 132 / 217 |
| |
Kaakkurilammi Night Sprint | | 19:38 | 28 / 160 |
| |
[ROCAD] Forest 20 min | | 25:00 | 59 / 220 |
| |
[OCAD]Middle | | 54:50 | 71 / 127 |
| |
Jukola Training - T2 | | 26:22 | 70 / 272 |
| |
Jukola Training - T1 | | 56:48 | 79 / 241 |
| |
[OCAD] Suncoast Classic Sprint | | 17:05 | 52 / 191 |
| |
[OCAD] Zelený mocál /Green Plesh | | 41:41 | 67 / 221 |
| |
Hooksettville V2 | | 44:24 | 18 / 77 |
| |
Col du Marchairuz - middle | | 44:31 | 45 / 132 |
| |
[OCAD] Usovo 2 | | 31:14 | 57 / 206 |
| |
[ocd] Lielstraupe_Middle-3 | | dnf | | | |
[ocd] Lielstraupe_Middle-2 | | 35:02 | 60 / 199 |
| |
[ocd] Lielstraupe_Middle-1 | | 28:07 | 73 / 208 |
| |
[ocd] Piejuras Park_Sprint-3 | | 18:56 | 66 / 238 |
| |
[ocd] Piejuras Park_Sprint-2 | | 30:47 | 89 / 194 |
| |
[ocd] Piejuras Park_Sprint-1 | | 21:28 | 135 / 280 |
| |
Bach | | 31:34 | 83 / 150 |
| |
Middle | | 24:43 | 46 / 147 |
| |
[Word-O] "Åsen" | | 48:01 | 76 / 174 |
| |
[OCAD] Forest 17 min | | 23:50 | 115 / 256 |
| |
O-festivalen | | 36:51 | 69 / 200 |
| |
Middle distance, Quincyburg | | 28:51 | 56 / 153 |
| |
Vienna Park Series 2008 - Day1 | | 6:17 | 36 / 280 |
| |
[Ocad Cavedine S] | | 25:16 | 76 / 257 |
| |
haarup sande | | 14:55 | 68 / 176 |
| |
Shawmut Forest 3.2k | | dnf | | | |
Slovenian cup | | 34:21 | 33 / 186 |
| |
skraastad | | 38:25 | 62 / 139 |
| |
[Word-O] WOC Final 2007 | 2 | 37:34 | 74 / 297 |
| |
Horna Fure Vestra | | dnf | | | |
[OCAD] Gamlegrendasen | | 28:30 | 94 / 233 |
| |
[OCAD] Fantasy - City Sprint | | 22:08 | 90 / 233 |
| |
[OCAD] Aamot | | 13:12 | 66 / 279 |
| |
[OCAD] Overnmarka long distance | | 74:07 | 76 / 194 |
| |
[OCAD] Melumbakken | | 30:12 | 79 / 248 |
| |
[OCAD] Chateau de Montlosier | | dnf | | | |
smstafet | | 17:53 | 84 / 210 |
| |
[OCAD] Sardanga City day 2 | | dnf | | | |
[Ocad] Bad Course | | 18:23 | 79 / 162 |
| |
sprint | | 19:37 | 24 / 124 |
| |
[OCAD] Miass lake - 19 min | | 24:49 | 79 / 187 |
| |
rCaHnAdMoPmS-Day 1 | | dnf | | | |
rCaHnAdMoPmS-INTRO | | 17:08 | 44 / 117 |
| |
[OCAD] Sardanga City - SPRINT | | 29:00 | 71 / 193 |
| |
Tvisten Middle | | 26:03 | 44 / 76 |
| |
Tvisten Short | | 15:06 | 56 / 139 |
| |
Tveitan Sprint | | 17:35 | 80 / 155 |
| |
FREDRIK GP | | 16:56 | 45 / 85 |
| |
| | dnf | | | |
| | 6:32 | 80 / 97 |
| |
Fredrik GP M10,W10 | | 4:20 | 51 / 116 |
| |
[OCAD] Predgrize Night | | 21:05 | 71 / 164 |
| |
simple Tour 2008 2 | | 8:53 | 53 / 103 |
| |
Simple tour 2008 1 | | 6:46 | 54 / 134 |
| |
Forest Short/middle | | 21:25 | 36 / 127 |
| |
City sprint! | | 15:54 | 58 / 154 |
| |
7 Days of Southtyrol Stage 4a | | 21:47 | 89 / 197 |
| |
7 Days of Southtyol Stage 3 | | 34:52 | 88 / 158 |
| |
7 Days of Southyrol Model Event | | 10:14 | 53 / 217 |
| |
Forest Middle | | 26:18 | 26 / 121 |
| |
HC2008 | | 17:21 | 70 / 146 |
| |
HC2008-Intro | | 13:54 | 48 / 208 |
| |
[OCAD] Skraastad/Havsåsen | | 49:35 | 105 / 161 |
| |
Schule Meisterschaft | | 36:33 | 44 / 96 |
| |
[ocad]middle | | 22:01 | 64 / 176 |
| |
OCAS Havsåsen | | 30:04 | 80 / 210 |
| |
Forest sprint | | 8:50 | 79 / 196 |
| |
Sprint | | 29:34 | 19 / 111 |
| |
Svalerød West | | 18:00 | 7 / 152 |
| |
middle Tobi | | 51:29 | 69 / 163 |
| |
S.Tyrol Champs M16 | | 14:56 | 84 / 195 |
| |
TÜ Srint1 | | dnf | | | |
Night cup III | | dnf | | | |
san Giovanni short | | 36:28 | 52 / 166 |
| |
Night cup II | | 47:23 | 44 / 112 |
| |
Night cup I | | 40:02 | 80 / 166 |
| |
san Giovanni Sprint | | 20:51 | 82 / 246 |
| |
Sprint | | 18:30 | 97 / 159 |
| |
Burusprint | | 18:38 | 38 / 125 |
| |
City map day2 course1 | | 29:35 | 54 / 95 |
| |
Homer | | 33:38 | 84 / 136 |
| |
Fantasy middle | | 38:48 | 76 / 225 |
| |
best race | | 12:51 | 35 / 141 |
| |
Fantasy map | | 18:52 | 44 / 103 |
| |
hjg | | dnf | | | |
Fantasy Desert day2 | | 10:27 | 94 / 136 |
| |
Fantasy City | | 18:52 | 111 / 190 |
| |
(ocad) Lizogubovka | | 49:33 | 59 / 149 |
| |
[OCAD] Retro Map | | 44:54 | 124 / 240 |
| |
Fantasy Desert | | 17:45 | 70 / 119 |
| |
Sprint 3 | | 34:33 | 29 / 97 |
| |
Sprint 2 | | 17:09 | 58 / 175 |
| |
Sprint 1 | | dnf | | | |
Dizzy Run | | dnf | | | |
Sahara middle | | 27:04 | 57 / 172 |
| |
fantasy | | 19:06 | 99 / 237 |
| |
[OCAD] Middle | | 30:34 | 84 / 191 |
| |
[OCAD] Sprint, Växjö | | dnf | | | |
Downhill Middle | | 26:23 | 55 / 140 |
| |
fanoe NV | | 27:54 | 60 / 172 |
| |
Downhill Ultra sprint | | 16:14 | 54 / 171 |
| |
Fanoe2008 | | 22:57 | 70 / 221 |
| |
(FOCAD)Sprint | | 16:52 | 72 / 232 |
| |
sprint Champ FINAL!!! | | 17:34 | 147 / 247 |
| |
[ROCAD] Forest 22 min | | 25:52 | 77 / 235 |
| |
[OCAD] Mini-Tis Sprint | | 22:08 | 59 / 249 |
| |
[OCAD] Mini-Tis Middle | | 46:50 | 62 / 205 |
| |
Arutua Sprint | | 14:15 | 93 / 167 |
| |
neXus forrest | | 14:02 | 55 / 115 |
| |
Parco s agata | | 14:56 | 79 / 150 |
| |
sverige | | 15:14 | 78 / 126 |
| |
[OCAD] Ängnesnäs | | 13:50 | 54 / 202 |
| |
[OCAD] Littoinen | | dnf | | | |
1m contours | | 13:22 | 17 / 179 |
| |
ski=1 | | 19:05 | 33 / 64 |
| |
Ocad Series [2] | | 8:25 | 79 / 139 |
| |
Ocad Series [1] | | 10:29 | 103 / 200 |
| |
[OCAD] Dunserud Sprint Day-1 | | 18:58 | 79 / 226 |
| |
(OCAD)Buhalsberget! IV | | 16:57 | 51 / 119 |
| |
(OCAD)Buhalsberget! III | | 13:20 | 67 / 121 |
| |
Fantasy Parkrace Part 1 | | 18:07 | 89 / 156 |
| |
Völser Weiher 2 | | 27:56 | 59 / 147 |
| |
SKI-O sprint! | | 24:34 | 125 / 205 |
| |
[OCAD] Finspång Middle | | 34:34 | 88 / 186 |
| |
More maps! | | dnf | | | |
1,5km, OK race! | | 11:20 | 109 / 197 |
| |
[ROCAD] The hidden valley | | 37:25 | 69 / 201 |
| |
The first Skijump event ever!!! | | 2:11 | 184 / 276 |
| |
Hard One 2 | | dnf | | | |
Hard One 1 | | dnf | | | |
10-Mila 10 | | 28:17 | 55 / 247 |
| |
The Cross Hills | | 34:28 | 125 / 188 |
| |
A-B-C-D | | 13:26 | 45 / 195 |
| |
Windows [RANDOM] | | dnf | | | |
Maze day 2 | | dnf | | | |
Maze day 1 | | 19:44 | 80 / 151 |
| |
Fantasy | | 22:11 | 68 / 182 |
| |
[ocad]short race | | 20:19 | 104 / 200 |
| |
Small Real Ocad | | 18:06 | 88 / 223 |
| |
[OCAD]2.5 km Springsburg 2 | | 22:42 | 95 / 272 |
| |
*? | | dnf | | | |
[OCAD]2.5 km Springsburg | | 32:17 | 76 / 181 |
| |
[ROCAD] Butterfly test | | 28:39 | 98 / 175 |
| |
Who is the O expert | | 15:32 | 79 / 257 |
| |
Ski-butterfly NIGHT 2.7km | | 24:27 | 19 / 152 |
| |
Sprint-O | | 13:13 | 90 / 229 |
| |
Ski | | dnf | | | |
Test 2 | | dnf | | | |
Test 1 | | 6:42 | 51 / 109 |
| |
Maroltingerschulmeisterschaft13 | | 22:46 | 111 / 206 |
| |
[OCAD] Langelandsfjellet - Dag 1 | | 40:11 | 118 / 181 |
| |
Tour de flat land 2 | | dnf | | | |
Tour de flat land 1 | | 10:03 | 75 / 193 |
| |
Völs | | dnf | | | |
Test | | 5:55 | 7 / 138 |
| |
[OCAD] Finspång | | 32:25 | 79 / 189 |
| |
Insjösprinten! | | 17:10 | 67 / 202 |
| |
[OCAD]Ulvsta utsnitt..3 km | | dnf | | | |
[OCAD] Finspång | | 26:24 | 95 / 193 |
| |
[OCAD]Idre | | 39:50 | 148 / 282 |
| |
[OCAD] Fylleryd | | 11:41 | 72 / 302 |
| |
Jophn Boy | | dnf | | | |
HELP!! | | 1:09 | 27 / 153 |
| |
maroltingerschulmeisterschaft12 | | 30:42 | 97 / 193 |
| |
Sekotsuji course 3.4km | | 33:19 | 79 / 115 |
| |
Sprint | | 15:22 | 99 / 149 |
| |
Hummelfoten | | 16:01 | 63 / 201 |
| |
[RANDOM] Series 2 | | 14:50 | 75 / 138 |
| |
[OCAD] Maajaa C2 | | 27:01 | 101 / 282 |
| |
[ocad]>smario<:) | | 5:08 | 33 / 136 |
| |
10-Mila 7 | | 50:05 | 83 / 170 |
| |
Canada Cup #3 | | 19:33 | 60 / 170 |
| |
Fantasy 2 | | 18:42 | 63 / 172 |
| |
Fantasy 1 | | 14:13 | 98 / 205 |
| |
Maroltingerschulmeisterschaft11 | | 23:41 | 72 / 123 |
| |
Tour De Skien Lap 5 | | 11:54 | 40 / 107 |
| |
Tour De Skien Lap 4 | | dnf | | | |
OCADsprint | | 15:01 | 83 / 181 |
| |
Who's the best jumper? Own Made! | | 10:07 | 59 / 165 |
| |
Fun Forest | | 20:15 | 64 / 212 |
| |
Amsterdam Centre (middle) | | 34:37 | 86 / 153 |
| |
[OCAD] Maajaa C1 | | 50:06 | 137 / 252 |
| |
Amsterdam Centre | | 6:10 | 83 / 230 |
| |
Swamp Island | | 21:21 | 37 / 180 |
| |
Very Nice Sekotusji Course :) | | 22:26 | 113 / 211 |
| |
Easy Run | | 9:28 | 49 / 129 |
| |
[OCAD]Idre middle | | 50:25 | 110 / 231 |
| |
10-Mila 5 | | 25:04 | 24 / 136 |
| |
10-Mila | | 100:58 | 51 / 99 |
| |
10-Mila 3 | | 39:37 | 56 / 126 |
| |
Blueberry forest | | 9:17 | 41 / 240 |
| |
10-Mila 2 | | 70:45 | 62 / 135 |
| |
Kid Course NIGHT | | 11:10 | 40 / 71 |
| |
Sprint in open terrains | | 8:43 | 83 / 194 |
| |
Purple Desert 1 | | dnf | | | |
Sortest coomp ever this time | | 0:02 | 1 / 77 |
| |
Middle 1,6 km | | 27:21 | 34 / 119 |
| |
[ocad] Russia - Sosnovskoe | | 23:04 | 37 / 137 |
| |
Haralanharju | | dnf | | | |
Highland sprint 55 | | 15:13 | 37 / 107 |
| |
[OCAD] Sprint | 2 | 16:55 | 90 / 209 |
| |
[RANDOM] Middle course | | 33:19 | 50 / 122 |
| |
[OCAD]Sprint (controlpicking) | | 20:00 | 78 / 147 |
| |
[OCAD] Forest 23 min | | 29:25 | 92 / 193 |
| |
Paulup 3 | | 13:26 | 56 / 106 |
| |
Tour De Skien Lap 1 | | 18:08 | 75 / 123 |
| |
rocad, suppaterrain | | dnf | | | |
OCAD Micro-O | | 27:06 | 63 / 114 |
| |
SHORTEST COMP. EVER! | | 0:05 | 1 / 178 |
| |
[RnD] Lechmeretown c2 | | 24:57 | 60 / 149 |
| |
Club competition | | 20:23 | 127 / 214 |
| |
Paulup | | 9:19 | 23 / 102 |
| |
[OCAD]Beautiful forest sprint!! | | 18:53 | 151 / 198 |
| |
Cool map | | 1:46 | 69 / 103 |
| |
NIGHT CUP!!!! | | 31:00 | 57 / 97 |
| |
OCAD | | 30:30 | 74 / 118 |
| |
Sprint O | | 16:48 | 81 / 164 |
| |
[ocad] Semenkino by Anton | | 23:43 | 94 / 177 |
| |
Which one is the fastest? - Two | | 9:20 | 18 / 117 |
| |
Which one is the fastest? - One | | 8:13 | 54 / 142 |
| |
North RehobotbergtonValley short | | 14:25 | 36 / 93 |
| |
L@uri's Lazbergis middle | | dnf | | | |
Maroltingerschulmeisterschaft7 | | 21:27 | 70 / 111 |
| |
Random | | 29:46 | 27 / 61 |
| |
10-mila training!! | | 21:54 | 29 / 52 |
| |
Intro EASY :D | | 3:36 | 52 / 125 |
| |
Easy, easy, easy... | | 6:30 | 19 / 113 |
| |
[RANDOM] 11 min | | 19:15 | 55 / 178 |
| |
Adigeya Yogovostok Sprint | | 25:02 | 99 / 174 |
| |
OCAD test sprint | | 11:40 | 110 / 183 |
| |
Really difficult ROCAD | | dnf | | | |
Forest-15 min | | 25:36 | 87 / 175 |
| |
[OCAD] Lauhtu | | 26:54 | 149 / 245 |
| |
fast and open sprint | | 8:41 | 49 / 136 |
| |
Maroltinger Schulmeisterschaft 1 | | dnf | | | |
JO A KULT DETTE OGSÅ 1,5 KM | | 14:23 | 40 / 133 |
| |
[rnd] night 2.8k | | dnf | | | |
Random Cup II Fixed | | dnf | | | |
rnD']] 10-11mins Sprint ! | | dnf | | | |
Karpalosuo | | 26:46 | 102 / 222 |
| |
[OCAD] OO.Cup stage 1 fixed | 2 | 40:56 | 129 / 292 |
| |
R-Cup Preview | 2 | 22:33 | 107 / 234 |
| |
Pomaria Lake E3 | | 28:52 | 10 / 46 |
| |
Night orienteering!!! | | 20:56 | 83 / 147 |
| |
(OCAD) New Metsäkylä Sprint | | 24:02 | 180 / 278 |
| |
[ROCAD] Forest 18 min | | 22:24 | 79 / 184 |
| |
Fantasy map | | 25:17 | 76 / 182 |
| |
(rand) Open Air and Water | | dnf | | | |
D/H10 | | 7:12 | 24 / 141 |
| |
[ocd] Tula region_training | | 14:11 | 170 / 239 |
| |
Hirvikallio | | 25:22 | 88 / 235 |
| |
[ocd] s.Kuzmolovskii[for child] | | 6:32 | 22 / 144 |
| |
OCAD - Sprint in Piter | | 18:41 | 119 / 214 |
| |
Fantasy 5-days Preview | | 20:23 | 94 / 175 |
| |
Desert Sprint | | 12:31 | 49 / 157 |
| |
Random Map | | 16:53 | 39 / 118 |
| |
Target Mars | | 19:38 | 83 / 139 |
| |
Kääpäkorpi - Sprint | | 19:19 | 153 / 196 |
| |
Scrambled eggs night fixed | | 28:28 | 62 / 98 |
| |
Mix 17 min | | 22:36 | 86 / 187 |
| |
Ingalunda city night | | 30:32 | 54 / 112 |
| |
(OCAD) New Dogtrack Sprint | | 13:16 | 45 / 192 |
| |
Sanderis andra älsklingsbana | | 5:33 | 35 / 106 |
| |
Col du Marchairuz | | 85:40 | 101 / 157 |
| |
Scrambled eggs middle 4 | | 39:44 | 84 / 124 |
| |
Scrambled eggs middle 3 | | 25:37 | 74 / 151 |
| |
Scrambled eggs middle 2 | | 31:37 | 110 / 217 |
| |
Chaute de Montlosier | | 44:52 | 79 / 193 |
| |
[ROCAD] highland Middle | | 49:41 | 105 / 176 |
| |
Sekotsuji | | 55:09 | 71 / 153 |
| |
[ocd]_Anapa_2 (night) | | 31:33 | 51 / 123 |
| |
[ocd]_Anapa_1 | | 20:40 | 76 / 214 |
| |
OCAD Sprint 3 | | 27:03 | 106 / 205 |
| |
Test | | 12:26 | 61 / 144 |
| |
(OCAD)Manges fjäll-OL Night | | 25:35 | 36 / 72 |
| |
(OCAD) Manges fjäll-OL Medel | | 24:17 | 105 / 167 |
| |
(OCAD) Manges fjäll-OL Sprint | | 15:00 | 67 / 191 |
| |
Sanderis älsklingsbana | | 3:34 | 34 / 87 |
| |
OCAD Forest Sprint | | 18:45 | 145 / 263 |
| |
Nice course | | dnf | | | |
OCAD Sprint 2 | | 27:33 | 71 / 154 |
| |
OCAD Sprint | | 11:17 | 61 / 249 |
| |
(OCAD) Manges Idre map Stage 2 | | 32:34 | 35 / 96 |
| |
(OCAD) Manges Idre map stage 1 | | 34:34 | 77 / 180 |
| |
Roggas bana | | 16:20 | 49 / 137 |
| |
North Bristol sprint | | 15:08 | 24 / 124 |
| |
intro steg 1 | | 3:47 | 71 / 114 |
| |
1.5k 9c | 2 | 19:19 | 19 / 132 |
| |
Keihässalmi Sprint 2 | | 37:19 | 111 / 174 |
| |
Keihässalmi Sprint 1 | | 39:53 | 110 / 197 |
| |
(OCAD) Bergen NORWAY Stage3 | | 16:57 | 57 / 120 |
| |
(OCAD) Bergen NORWAY Stage2 | | 16:24 | 65 / 161 |
| |
(OCAD) Bergen NORWAY Stage1 | | 18:12 | 63 / 187 |
| |
[OCAD] Vågsbygd 2 | | 47:48 | 40 / 172 |
| |
Sprint 1,3k 10c | | 22:25 | 64 / 123 |
| |
Scrambled eggs sprint | | 11:16 | 42 / 172 |
| |
(OCAD)Manges 3-days Stage 1 | | 29:31 | 55 / 145 |
| |
[OCAD] Kaarma | | 25:17 | 100 / 173 |
| |
Rold 3-days 3 | | 48:30 | 116 / 163 |
| |
Rold 3-days 2 | | 45:50 | 81 / 157 |
| |
Rold 3-days 1 | | 36:19 | 76 / 186 |
| |
[OCAD]Vågsbygd NIGHT | | 73:14 | 29 / 109 |
| |
(OCAD) Pärvijärvii | | 30:54 | 33 / 139 |
| |
[OCAD] SkatasTest | | 20:29 | 160 / 289 |
| |
Vehkakorpi Day | | 27:54 | 126 / 233 |
| |
Vehkakorpi night Sprint | | dnf | | | |
Mostly Downhill 2,2 km | | 20:39 | 38 / 180 |
| |
Volzhskie Prostori | | 23:28 | 85 / 190 |
| |
Middle 2,5 km | | 29:12 | 71 / 156 |
| |
Middle 1,8 km | | 22:00 | 65 / 175 |
| |
[OCAD] Finneveien 2 | | 40:06 | 98 / 203 |
| |
[OCAD] Garganico | | 13:26 | 72 / 279 |
| |
[NM-trening] Sagen | | 26:19 | 96 / 171 |
| |
Lower Hamptonford Lake | | 24:40 | 15 / 106 |
| |
watertown | | dnf | | | |
My own 4-days Stage 2 | | 11:00 | 33 / 120 |
| |
Kinbrafield River | | dnf | | | |
Eliot Pond | | 24:51 | 55 / 110 |
| |
Great Madison Range | | 8:22 | 33 / 132 |
| |
Cabroelo Oeste | | 15:46 | 50 / 157 |
| |
[OCAD] Ekskogen Löt | | 17:23 | 60 / 172 |
| |
Kollen 4 | | 15:44 | 54 / 174 |
| |
[OCAD] Kalvoya Island 2 | | 24:55 | 86 / 197 |
| |
[Ocad] Fontainbleu Night | | dnf | | | |
Kollen 2 | | 15:47 | 97 / 186 |
| |
[OCAD] Kalvoya Island | | 15:26 | 41 / 247 |
| |
Sprint | | dnf | | | |
[OCAD] Lakaliininvuori II | | 26:21 | 42 / 188 |
| |
[OCAD] Fantasy map | | 15:40 | 62 / 173 |
| |
Bakken | | 8:28 | 133 / 206 |
| |
Svetlogorsk [ocd] - Day_2 | | 32:19 | 92 / 162 |
| |
Ingalunda Sprint Day 2 | | 22:50 | 65 / 159 |
| |
Skidstugeområdet07 | | 10:30 | 53 / 191 |
| |
[ROCAD] Forest 20 min | | 37:21 | 120 / 186 |
| |
veivalg | | 4:00 | 11 / 115 |
| |
random - 2.2km - black ground | | dnf | | | |
Friggans tävling #3 (SM 2003) | | 13:53 | 91 / 177 |
| |
Skråli | | 10:30 | 84 / 116 |
| |
[ocad]skönvik 2.2 km | | 21:27 | 76 / 238 |
| |
[OCAD] Pereslavskoe 2.2 km | | 29:11 | 128 / 198 |
| |
Middle 1,5 km ***NIGHT*** | | dnf | | | |
Orienteerings map | | 13:02 | 52 / 161 |
| |
[OCAD] JWOC 07 trainingmap | | 52:29 | 85 / 190 |
| |
Thomas' 5days [Day1] | | 35:56 | 37 / 118 |
| |
[ROCAD] Sprint II | | 22:52 | 60 / 149 |
| |
very long distance | | 201:32 | 11 / 58 |
| |
Random ~ Middle | | 45:09 | 44 / 101 |
| |
[RANDOM] Masontowne | | dnf | | | |
A wonderful Sprint | | 9:56 | 20 / 125 |
| |
RANDOM Sprint 1.4 Km | | 13:35 | 12 / 92 |
| |
RAMDOM Sprint 1.5 Km | | 9:57 | 22 / 96 |
| |
[ocad] buildings long | | 48:12 | 38 / 83 |
| |
[Ocad] buildings | | 42:38 | 87 / 128 |
| |
[RANDOM] ~ Alewife | | 28:59 | 53 / 124 |
| |
(RND - New middle 3.2 km) | | 31:25 | 30 / 57 |
| |
[OCAD] El Pinet | | 24:35 | 86 / 167 |
| |
[OCAD] STONAH as in reality NEW | | 18:00 | 88 / 224 |
| |
Middle 1,7 km | | 33:41 | 47 / 92 |
| |
same as last here | | 13:24 | 36 / 82 |
| |
Middle 2,2 km | | dnf | | | |
[ocad] Happy Birstday! - middle | | 25:41 | 31 / 85 |
| |
Marshallburg 3days ~ Sprint | | 21:50 | 49 / 95 |
| |
Marshallburg 3days ~ Intro | | 15:55 | 62 / 142 |
| |
[Random] ~ Sprint | | dnf | | | |
Bahn Meeting 1 day | | 0:37 | 1 / 76 |
| |
[ocad]Ufa-koms Sprint | | 23:12 | 61 / 110 |
| |
[Random] ~ Middle II | | dnf | | | |
[Random] ~ Middle I | | 31:21 | 48 / 77 |
| |
Middle 1.5 | | 12:48 | 44 / 123 |
| |
Sprint | | 13:45 | 54 / 84 |
| |
[OCAD] tunhovd 3 | | 37:47 | 42 / 75 |
| |
[OCAD] tunhovd 2 | | dnf | | | |
[OCAD] tunhovd 1 | | 20:10 | 46 / 160 |
| |
Tyras Elitträff | | 21:46 | 55 / 77 |
| |
Ski-O TEST | | 2:36 | 50 / 143 |
| |
[OCAD] Pilpajarvi middle | | 33:21 | 44 / 80 |
| |
[ROCAD] Fishing Camp | | 20:28 | 84 / 145 |
| |
[OCAD] Pass dal Fuorn | | 14:41 | 59 / 181 |
| |
Western Pawtucketland 2 | | 21:01 | 59 / 108 |
| |
Arbor [Random Examplemap] | | 27:18 | 55 / 83 |
| |
Middle 2,1 km | | 18:48 | 50 / 116 |
| |
Lollipop | | 13:36 | 32 / 109 |
| |
Middle 2,3 km | | 24:14 | 63 / 115 |
| |
[OCAD] USM 2007 sprint | | 41:10 | 70 / 145 |
| |
[OCAD]Tenerife Day2 | | 26:54 | 82 / 143 |
| |
[RND]Sprint | | 26:15 | 33 / 83 |
| |
[OCAD]Tambov - EasyNight | | 22:33 | 34 / 69 |
| |
Short 1,2km | | 24:54 | 42 / 82 |
| |
[OCAD]Tambov | | 44:51 | 66 / 116 |
| |
[OCAD] Tenerife Sprint | | 19:57 | 72 / 191 |
| |
Short 1,5 km | | 26:26 | 61 / 87 |
| |
Sprint | | 13:41 | 39 / 124 |
| |
Fairbankston | | 21:03 | 44 / 84 |
| |
Short 1,3 km | | 20:23 | 79 / 135 |
| |
Middle, 1,1 km | | 18:04 | 69 / 146 |
| |
Middle 1,6 km | | 22:31 | 52 / 139 |
| |
[OCAD] Piigaste sprint | | 19:55 | 89 / 175 |
| |
United Kingdom Woman | | 5:49 | 61 / 101 |
| |
Public Area 2,2 km | | 22:23 | 52 / 107 |
| |
Mount Blandtowne Purchase | | 19:09 | 26 / 85 |
| |
Timotica beach | | 16:24 | 23 / 82 |
| |
STONAH as in reality | | 13:33 | 159 / 201 |
| |
m sprinten | | 16:24 | 28 / 86 |
| |
[OCAD] Stonah sprint 5 | | 27:40 | 51 / 127 |
| |
Igeltjärn | | 55:29 | 64 / 110 |
| |
Dalsjö Golfbana 3,7 km | | 30:24 | 81 / 129 |
| |
[OCAD]LE CARTE OF FRANCE | | 19:44 | 40 / 175 |
| |
sprint | | 12:58 | 13 / 91 |
| |
[OCAD] City/Forest Sprint | | dnf | | | |
| 2 | 28:36 | 72 / 174 |
| |
[OCAD] Stonah sprint 3 | | 42:24 | 120 / 173 |
| |
[OCAD] Ponsa NW 2 | | 27:25 | 91 / 119 |
| |
5-days Sprint Tour Prolouge | | 26:59 | 81 / 140 |
| |
[OCAD] Ponsa NE 1 | | 20:32 | 99 / 208 |
| |
Genesön | | 22:02 | 40 / 112 |
| |
Herama | | 30:03 | 61 / 157 |
| |
OCAD Real Map | | 33:14 | 56 / 106 |
| |
Hillside 2,6 km DAY 3 | | 30:30 | 64 / 83 |
| |
ROCAD Hernenenä III | | 32:55 | 44 / 114 |
| |
ROCAD Hernenenä II | | 40:02 | 85 / 128 |
| |
Puttberget 1,4 km | | 12:38 | 42 / 165 |
| |
Beginers | | 13:14 | 79 / 142 |
| |
Grötracet 4 | | dnf | | | |
Grötracet 3 | | 17:00 | 66 / 112 |
| |
5-Days-Germany/Day4 | | 4:00 | 50 / 80 |
| |
5-Days-Germany/Day3 | | 14:41 | 52 / 85 |
| |
5-Days-Germany/Day2 | | 4:11 | 45 / 104 |
| |
5-Days-Germany/Day1 | | 7:55 | 50 / 112 |
| |
[ocad]SPRINT FESTIVAL qual 2 | | 24:24 | 48 / 94 |
| |
[ocad]SPRINT FESTIVAL qual 1 | | 18:31 | 101 / 171 |
| |
[OCAD] BEGINNERS !!! | | 16:56 | 98 / 179 |
| |
Open Middle | | dnf | | | |
[OCAD]Trolldalen Middle | | 38:58 | 96 / 159 |
| |
KB Sprint | | 23:18 | 87 / 126 |
| |
OCAD Sprint | | 23:09 | 109 / 179 |
| |
(OCAD) Vähäjärvi Sprint 2 | | 20:57 | 78 / 163 |
| |
Upper Walpoletowne | | 15:58 | 10 / 96 |
| |
Cheire de Mazayes | | dnf | | | |
Injent Supersprint | | 15:19 | 95 / 171 |
| |
Puttberget 2,5 km | | 41:02 | 53 / 116 |
| |
(OCAD) Niihama Sprint 2 | | 16:47 | 167 / 200 |
| |
[OCAD] Kahli's Rocks - jwoc 07 | | 16:00 | 103 / 202 |
| |
[OCAD] Kahli's Rocks - JOWC07 | | 16:22 | 138 / 246 |
| |
Finch Random | | dnf | | | |
Random Middle 3 | | 20:07 | 49 / 111 |
| |
Sahara Night-O | | 21:48 | 12 / 69 |
| |
Good map | | 11:07 | 88 / 151 |
| |
Model-Event 0,6km | | 7:37 | 40 / 118 |
| |
[OCAD]Simpsons | | 27:44 | 31 / 86 |
| |
Eriks Race 2 | | 22:23 | 43 / 90 |
| |
Kus Pekelce - speed16 sprint | | 33:33 | 81 / 179 |
| |
Eriks Race | | 16:46 | 12 / 81 |
| |
[OCAD]Fantasy | | 27:12 | 69 / 136 |
| |
mackanfejden V.18 | | 19:42 | 27 / 111 |
| |
[ROCAD] Forest 20 min | | 35:16 | 77 / 123 |
| |
Control Sprint | | 19:00 | 60 / 125 |
| |
Desert sprint | | 27:56 | 61 / 143 |
| |
Skidstavallen 1.4km | | dnf | | | |
Random Middle 2 | | 29:54 | 32 / 109 |
| |
Desert sprint | | 23:19 | 25 / 70 |
| |
small Island sprint | | 15:51 | 59 / 115 |
| |
Rönnberget 1,7 km | | 25:58 | 59 / 140 |
| |
Sprint 2300 m only | | dnf | | | |
Ingalunda sprint | | 25:15 | 51 / 96 |
| |
Brunos Birthday Map | | 14:41 | 75 / 123 |
| |
Boafall Vaestra - Super Sprint | | 16:58 | 105 / 201 |
| |
Kliniken Schnarenberg | | 9:06 | 69 / 121 |
| |
RedYarComp - Miass (night) | | 37:25 | 56 / 111 |
| |
HOMER SIMPSONS | | 13:52 | 74 / 141 |
| |
Random Middle | | 31:22 | 67 / 141 |
| |
Cambridge Valley 2 | | 14:00 | 40 / 119 |
| |
Very short Sprint | | dnf | | | |
Kepi Sprint | | 13:24 | 102 / 128 |
| |
KINGILINGKARTAN | | 38:44 | 102 / 140 |
| |
1.5 km | | 13:07 | 43 / 118 |
| |
[ocad]sprint 1.1 :D | | 15:58 | 42 / 120 |
| |
9 min's Winnertime | | 9:09 | 60 / 138 |
| |
Eskön 1.0 km | | 8:16 | 42 / 156 |
| |
[OCAD] 5-days of Belgium DAY 3 | | 23:06 | 66 / 164 |
| |
CFL Qualification 3 | | 27:52 | 52 / 116 |
| |
Nice Sprint | | 30:37 | 93 / 107 |
| |
Simpsons :) .jpg | | 14:59 | 48 / 145 |
| |
OCAD fantasy Short D. | | 36:54 | 59 / 77 |
| |
BS | | 49:14 | 16 / 49 |
| |
Sprint in Miass | | 16:19 | 51 / 156 |
| |
Easy | | 25:52 | 60 / 84 |
| |
Miass - Center - Intro | | 8:28 | 41 / 100 |
| |
[OCAD] 0,8 km | | 25:44 | 134 / 159 |
| |
[OCAD] 0,6 km | | 7:05 | 123 / 189 |
| |
[OCAD] Sprint-test | | 9:23 | 71 / 152 |
| |
[ocad] Alol-3day | | 32:34 | 49 / 91 |
| |
Short sprint 2 | | 18:25 | 86 / 118 |
| |
(OCAD) Sprint for beginners | | 13:12 | 83 / 133 |
| |
[OCAD] langtvekkistan 3-days d-1 | | 44:58 | 70 / 98 |
| |
Miass | | 18:01 | 52 / 119 |
| |
Final Championship o Russia '05 | | 7:35 | 79 / 158 |
| |
(OCAD) Vähäjärvi 3 Short | | 23:17 | 68 / 144 |
| |
[OCAD] Furuboda | | 22:23 | 111 / 224 |
| |
Short sprint | | 19:40 | 72 / 112 |
| |
Final Championship of Russia '05 | | 24:46 | 61 / 137 |
| |
Haugan. | | 26:22 | 15 / 67 |
| |
(OCAD) Saarijärvi Sprint | | 13:34 | 74 / 166 |
| |
WHOS THE FASTER ONE?? | | 13:41 | 59 / 108 |
| |
RedYarComp-UkrTur-BerezovijGay | | 23:48 | 49 / 113 |
| |
CFL Warm-up | | 49:42 | 69 / 133 |
| |
RedYarComp-UkrTur-BerezovijGay | | 33:17 | 75 / 110 |
| |
[ocad]noc 2005 sprint | | 17:38 | 99 / 191 |
| |
SPRINT NEW MAP | | 24:44 | 41 / 96 |
| |
Sprint 2, NIGHT | | 13:16 | 36 / 78 |
| |
NICE RUN RUN RUN | | 25:21 | 52 / 79 |
| |
Man Map SPRINT [7 min] | | 8:47 | 50 / 84 |
| |
Sprint course | | 14:32 | 38 / 104 |
| |
Hannas 5-Dagars! Day 4 | | 6:13 | 12 / 71 |
| |
Hannas 5-Dagars! Day 1 | | 19:46 | 22 / 74 |
| |
Tyras tävlingar 1 | | 6:04 | 1 / 67 |
| |
FAST_BAD_SPRINT | | 11:54 | 51 / 95 |
| |
[OCAD] Skatas 2 | | 33:06 | 93 / 182 |
| |
[OCAD] Skatas Gotenborg | | 25:54 | 93 / 244 |
| |
Sprint | | 19:35 | 116 / 169 |
| |
OPEN Terrain 1,1km NIGHT | | dnf | | | |
[ocad] part of noc 2005( sprint) | | 15:33 | 151 / 226 |
| |
för dåliga | | 5:12 | 3 / 49 |
| |
bara för noobs | | 6:16 | 13 / 47 |
| |
RedYarComp-Halmardy | | 24:02 | 64 / 117 |
| |
RedYarComp-Halmaurdy | | 21:18 | 118 / 136 |
| |
[OCAD] Night Beach Sprint | | 33:28 | 117 / 171 |
| |
[ocad]fantasy map 1.3 | | 19:51 | 44 / 134 |
| |
RedYarComp-BashTur-PrezidentVill | | 24:41 | 55 / 85 |
| |
RedYarComp-BashTur-for user park | | 6:15 | 32 / 135 |
| |
RedYarComp-BushTur_Park | | 28:04 | 81 / 113 |
| |
RedYarComp-BarTur | | 33:33 | 82 / 134 |
| |
Middle Distance | | 25:38 | 29 / 75 |
| |
Beautiful Fast Sprint | | 9:39 | 68 / 134 |
| |
Time for a fast course? | | 20:19 | 105 / 150 |
| |
[OCAD] Pass dal fuorn 2 | | 33:27 | 121 / 191 |
| |
Dark Hills 2,1km | | 28:30 | 49 / 108 |
| |
short race | | 4:26 | 62 / 92 |
| |
The EXTREM partners | | 23:17 | 51 / 93 |
| |
Super Sprint - | | 25:46 | 96 / 142 |
| |
Mixed-forrest SPRINT | | 16:38 | 84 / 170 |
| |
Sint-Mette 3,3 km | | 31:11 | 89 / 165 |
| |
Super Course | | 3:36 | 15 / 100 |
| |
[ocad]fantasy map. 0.8 | | 13:30 | 84 / 169 |
| |
' !! Fast Run | | 7:04 | 122 / 165 |
| |
Funny race | | 13:32 | 72 / 102 |
| |
OLway-[1]-Johan_EE | | 30:33 | 63 / 103 |
| |
Swiss Middle Weekend 02 | | 50:46 | 69 / 159 |
| |
Swiss Middle Weekend 01 | | 40:14 | 52 / 216 |
| |
RedYarComp-MoscowRegion-m in Zhu | | 25:23 | 43 / 88 |
| |
RedYarComp-MoscowRegion-Zhukovo | | 20:33 | 81 / 133 |
| |
[OCAD CFP] Fraga - Sprint 3 | | 43:06 | 49 / 94 |
| |
[OCAD CFP] Fraga - Sprint 2 | | 38:19 | 54 / 111 |
| |
[OCAD CFP] Fraga - Sprint 1 | | 50:41 | 76 / 168 |
| |
RedYarComp - UkrainaTur | | 26:17 | 92 / 197 |
| |
night | | 7:04 | 7 / 65 |
| |
Answear to that svante race | | 29:48 | 26 / 119 |
| |
Made by me! | | 16:06 | 37 / 107 |
| |
Hurtig udfordring | | 32:54 | 47 / 62 |
| |
Easy long distance | | 196:02 | 14 / 59 |
| |
[ocad]amsbourg | | 25:27 | 44 / 135 |
| |
Football course | | 7:05 | 92 / 202 |
| |
Small Sprint***** | | 8:50 | 91 / 172 |
| |
[OCAD]best map ever 1.5 | | 22:35 | 54 / 131 |
| |
RedYarComp - Moscow - Vorob. Sou | | 36:03 | 59 / 154 |
| |
RedYarComp - Moscow - Vorob'evi | | 13:47 | 37 / 193 |
| |
Voronezh night | | 46:21 | 73 / 121 |
| |
LOL | | 15:47 | 68 / 148 |
| |
Forest sprint 1.9 | | 21:28 | 56 / 111 |
| |
SP RACE | | 14:09 | 45 / 167 |
| |
RedYarComp|Moscow|Strogino allOK | | 31:11 | 62 / 128 |
| |
[OCAD]Voronezh sprint | | 30:43 | 93 / 160 |
| |
Airport 2.6 km | | 19:46 | 51 / 134 |
| |
[OCAD] Ufa-sprint | | 49:05 | 46 / 103 |
| |
"The BS Tour" Intro run | | 3:07 | 25 / 76 |
| |
[Hard Short-Distance Night] | | 154:23 | 16 / 54 |
| |
Really hard | | dnf | | | |
Not a good course | | 31:16 | 21 / 40 |
| |
Athletics | | 4:14 | 61 / 92 |
| |
BS Sprint 28c *new edition | | 28:19 | 36 / 55 |
| |
Sovarbo 1,8km NIGHT | | dnf | | | |
Neller Og Jalle 2 | | 19:23 | 15 / 49 |
| |
Russia 2007 2,0km | | 29:05 | 49 / 83 |
| |
Prolog 0,6 km | | 9:04 | 78 / 116 |
| |
Sprint weekend DAY 3 | | 12:22 | 88 / 121 |
| |
Sprint weekend DAY 1 | | 13:35 | 101 / 132 |
| |
Russia 2007 1,8km | | 23:54 | 89 / 157 |
| |
(OCAD) Hiidenhuippu | | 75:14 | 79 / 142 |
| |
[OCAD] JWOC 97 Middle | | 50:21 | 152 / 250 |
| |
[OCADCFP]Estarreja P9S1 | | 35:37 | 51 / 91 |
| |
[OCADCFP]Estarreja P6S1 | | 55:37 | 110 / 131 |
| |
Grätjärn 1,0 km NIGHT | | dnf | | | |
NIGHT-Sprint | | 22:05 | 46 / 76 |
| |
[OCAD] O-ringen07 e5 | | 24:36 | 129 / 213 |
| |
Ol-Berget race 2 | | 50:31 | 66 / 105 |
| |
WOC2059 Sprint | | 22:21 | 36 / 88 |
| |
Mohed Short Distans | | 18:51 | 96 / 164 |
| |
Bøsse'Bøsse | | 33:30 | 37 / 50 |
| |
[OCAD] Csakvar short | | 21:59 | 65 / 109 |
| |
[OCAD] JWOC selection Norway | | 21:16 | 61 / 207 |
| |
[OCAD] Smrk short | | 20:45 | 87 / 174 |
| |
[OCAD]Hultagöl 1.9 | | 20:44 | 100 / 173 |
| |
sulä sprint | | 32:35 | 30 / 70 |
| |
Tyras Toppenbra tävlingar 5 | | 15:35 | 14 / 62 |
| |
JWOC IN VIVE | | 17:56 | 8 / 60 |
| |
NOC in my garden | | 18:02 | 16 / 65 |
| |
Till Amanda Leo | | 5:44 | 17 / 113 |
| |
BS Hardcore | | 20:53 | 32 / 54 |
| |
Tyras Toppenbra Tävlingar 4 | | dnf | | | |
Schive 3-days | | 34:47 | 102 / 156 |
| |
my first creation | | 10:47 | 50 / 120 |
| |
lolot | | 3:30 | 22 / 75 |
| |
lol | | 3:32 | 35 / 71 |
| |
Tyras Toppenbra tävlingar 1 | | 13:20 | 27 / 73 |
| |
Lilla Kringelträffen | | 12:38 | 3 / 61 |
| |
Supersprinten | | 12:44 | 3 / 36 |
| |
mit.park-0 | | 22:00 | 42 / 78 |
| |
Tynne's steep 5-days, stage 4 | | 22:28 | 53 / 91 |
| |
Tynne's steep 5-days, stage 2 | | dnf | | | |
Tynne's Steep 5-days, stage 1 | | 21:51 | 123 / 168 |
| |
GOOD | | dnf | | | |
INTRO CHAMPS | | 4:19 | 20 / 110 |
| |
intro course 3 battle | | 9:34 | 49 / 86 |
| |
yoyoyo | | 10:54 | 85 / 123 |
| |
playthegame | | dnf | | | |
CF cup 8 | | 42:01 | 41 / 68 |
| |
random longdistans | | 123:00 | 41 / 61 |
| |