Race Title |
Rerun # |
Time |
Place |
[MV2020] Gara3 | | 16:11 | 17 / 279 |
| |
Island of Many Island Intro | | dnf | | | |
[WOC2014] Sprint Relay | | 21:36 | 30 / 302 |
| |
[MV2020] Gara2 - Feltre - sprint | | 22:30 | 40 / 255 |
| |
Cursa Oberta - I Copa Catalana | | 24:10 | 41 / 385 |
| |
Lockdown-O Classic - Middle A | | 38:53 | 55 / 425 |
| |
Lockdown-O - Classic - Short A | | 30:39 | 46 / 531 |
| |
[MARS] Victoria Crater | | 24:29 | 21 / 356 |
| |
Tour de France Part 1 (short) | | 21:26 | 68 / 382 |
| |
Breizh Cup - Quimper - Etape 1 | | 13:00 | 10 / 326 |
| |
[MV2020] Gara1 | | 17:26 | 39 / 438 |
| |
Final Copa Cat 3_5_2020 | | 24:01 | 15 / 278 |
| |
morkvedmarka sprint | | 22:22 | 32 / 317 |
| |
[CFWC2020]-E7 | | 39:36 | 68 / 450 |
| |
[CFWC2020]Round4-Training | | dnf | | | |
Polish Championships Middle | | 25:51 | 45 / 291 |
| |
Sprint-Cup E7 | | 13:08 | 8 / 318 |
| |
Sprint-Cup E6 | | 12:30 | 20 / 361 |
| |
Haukkavuori cliffs | | 38:03 | 24 / 271 |
| |
Lockdown-O - Round 3 - Course A | | 15:53 | 49 / 449 |
| |
[CFWC2020]-E5 | | 34:21 | 35 / 541 |
| |
[CFWC2020]Round3-Training | | 21:05 | 39 / 601 |
| |
WoO-Route to O-Season Day 42 | | 17:01 | 69 / 327 |
| |
Somewhere middle 4 | | 36:19 | 26 / 219 |
| |
short forest | | 20:37 | 17 / 274 |
| |
Mynttila - Intro | | 7:47 | 57 / 415 |
| |
bamboo middle | | 18:35 | 11 / 206 |
| |
Västersjön, middle | | 21:26 | 18 / 309 |
| |
[CFWC2020]-E3 | | 27:39 | 37 / 570 |
| |
[CFWC2020] Round 2 - Training | | 17:39 | 41 / 569 |
| |
Lammhult, easy sprint | | 10:09 | 14 / 396 |
| |
Sprint-Cup E4 | | 15:31 | 12 / 379 |
| |
Fusine 2 | | dnf | | | |
Fusine refurbished <10min | | 11:03 | 14 / 346 |
| |
Korvatunturi middle 2 | | 36:11 | 50 / 249 |
| |
Sprint-Cup E2 | | 14:48 | 16 / 419 |
| |
Oronmylly West Long | | 56:57 | 43 / 193 |
| |
Sprint-Cup E1 | | 15:23 | 9 / 475 |
| |
Old Summer Palace [Test] | | 12:28 | 15 / 327 |
| |
Mäntänvuori | Middle | | dnf | | | |
Suololuopal middle 3 | | 36:12 | 36 / 257 |
| |
Etang de Lers - Night | | 29:17 | 89 / 322 |
| |
city sprint | | 26:19 | 8 / 301 |
| |
city middle | | 50:27 | 23 / 175 |
| |
LockdownO - Day 4 fix - Course A | | 38:00 | 19 / 386 |
| |
Eisteichiedlung, Sprint 2 | | 11:04 | 18 / 369 |
| |
Eisteichsiedlung, Sprint 1 | | 12:04 | 26 / 461 |
| |
[CFWC2020]-E2 | | 74:42 | 45 / 525 |
| |
[CoronaBlues]-E14 | | 36:34 | 60 / 360 |
| |
Lockdown-O - Day 1 - Course B | | 5:28 | 40 / 414 |
| |
Lockdown-O - Day 1 - Course A | | 21:18 | 16 / 572 |
| |
Josephgrund Sprint Challange C | | 22:41 | 26 / 289 |
| |
Josephgrund Sprint Challange B | | 21:29 | 20 / 336 |
| |
Josephgrund Sprint Challange A | | 21:13 | 43 / 493 |
| |
[NJ2D The Game] Long - Green | | 13:17 | 78 / 270 |
| |
[NJ2D The Game] Middle - Green | | 12:11 | 5 / 187 |
| |
Bran, Middle 4 | | 25:11 | 40 / 305 |
| |
Bran, Middle 3 | | 26:56 | 80 / 332 |
| |
[CoronaBlues]-E13 | | 31:57 | 56 / 398 |
| |
Forbergåsen|Middle | | 31:19 | 47 / 378 |
| |
Bran, Middle 2 | | 31:07 | 52 / 300 |
| |
Bran, Miidle 1 | | 25:01 | 13 / 432 |
| |
Test2 NJ2D Lang | | 20:31 | 15 / 171 |
| |
PL O-TEAM | Sprint Cinte Tesino | | 11:52 | 40 / 504 |
| |
[CoronaBlues]-E12 | | 15:42 | 22 / 444 |
| |
Koantakanen middle 4 | | 37:48 | 28 / 224 |
| |
Pink Cacti | | 27:33 | 51 / 279 |
| |
[CoronaBlues]-E11 | | 52:59 | 47 / 333 |
| |
SpanishCoronaChampionship | | 39:26 | 61 / 242 |
| |
GS030420m | | 23:01 | 62 / 273 |
| |
Test af Kirkemile upload | | 9:04 | 27 / 201 |
| |
Mäntänvuori | Short | | 23:25 | 59 / 369 |
| |
Koantakanen middle 3 | | 37:37 | 33 / 277 |
| |
Akenstaka - Long | | 52:53 | 47 / 255 |
| |
Bordasee, Controlpicking 2 | | 34:38 | 27 / 199 |
| |
[CoronaBlues]-E10 | | 59:13 | 68 / 312 |
| |
Kalajoki middle 3 | | 36:56 | 37 / 224 |
| |
Bordasee, Controlpicking | | 32:27 | 25 / 283 |
| |
Huuhkainvuori middle 3 | | 40:51 | 51 / 267 |
| |
Haukkavuori middle | | 37:34 | 40 / 253 |
| |
[CoronaBlues]-E9 | | 43:25 | 34 / 340 |
| |
Isojärvi night | | 66:35 | 47 / 116 |
| |
Bordasee, short | | 23:44 | 44 / 346 |
| |
Bordasee, middle | | 32:56 | 21 / 291 |
| |
Isojärvi middle 4 | | 39:46 | 57 / 224 |
| |
[CoronaBlues]-E8 | | 19:35 | 25 / 385 |
| |
GS280320S | | 23:56 | 35 / 209 |
| |
GS280320M | | 28:12 | 28 / 194 |
| |
GS270320m | | 29:19 | 85 / 208 |
| |
Kvarn | Middle | | 40:22 | 38 / 275 |
| |
[CoronaBlues]-E7 | | 17:34 | 43 / 369 |
| |
GS260320 | | 43:24 | 27 / 140 |
| |
[CoronaBlues]-E6 | | 40:22 | 43 / 286 |
| |
Hamina sprint | | 14:40 | 10 / 126 |
| |
Canada Israel short night | | 19:38 | 25 / 87 |
| |
Styrian Sprint Series 2 | | 16:38 | 11 / 90 |
| |
Styrian Sprint Series | | 18:22 | 5 / 121 |
| |
Klepp | | 12:21 | 40 / 126 |
| |
Maze Event | | 12:57 | 1 / 86 |
| |
Iladalen Middle 2 | | 25:25 | 20 / 131 |
| |
[KING OF BOXHOLM] - Intro | | 17:16 | 29 / 160 |
| |
[World Cup 2015] Stage #5 Race 3 | | dnf | | | |
Paper mill sprint 2 | | dnf | | | |
Iladalen Middle | | 28:50 | 55 / 129 |
| |
[World Cup 2015] Stage #5 Race 2 | | 22:18 | 14 / 120 |
| |
Paper mill sprint | | 27:19 | 22 / 95 |
| |
[World Cup 2015] Stage #5 | | 17:41 | 25 / 141 |
| |
Styrian Short Track 8 | | 25:04 | 23 / 80 |
| |
Styrian Short Track 5 | | 22:07 | 15 / 84 |
| |
Kivijärvi 3 sprint | | 19:40 | 3 / 105 |
| |
Styrian Short Track 4 | | 26:00 | 24 / 84 |
| |
Styrian Short Track 3 | | 14:26 | 15 / 98 |
| |
ÖstgötaLeague|Kvarntorp|E15 | | 20:31 | 40 / 146 |
| |
Styrian Short Track 2 | | 24:00 | 35 / 103 |
| |
Styrian Short Track | | 16:06 | 33 / 138 |
| |
[World Cup 2015] Stage #4 Race 4 | | 74:21 | 32 / 114 |
| |
Teisko 2 middle | | 35:25 | 13 / 118 |
| |
Kivijärvi Sprint 2 | | 15:52 | 17 / 106 |
| |
[OCAD]Zheleznica | Long | | 50:07 | 35 / 120 |
| |
Kivijärvi 2 Sprint | | 16:48 | 21 / 134 |
| |
[OCAD] Avelengo Hafling, middle | | 37:19 | 59 / 167 |
| |
ski o sprint! | | 29:24 | 72 / 152 |
| |
[Long]Santavaara | | 28:27 | 47 / 179 |
| |
AldenoCentre | | 33:52 | 13 / 163 |
| |
EKSJO - SMALAND 1 | | 16:00 | 12 / 123 |
| |
tuefelskeller | | 26:19 | 44 / 190 |
| |
[OCAD] Halloween! | | dnf | | | |
Ski-O Kazahstan | | 16:57 | 41 / 206 |
| |
[OCAD] Facho, middle | | 19:58 | 39 / 222 |
| |
paattinen-E1 | | 24:54 | 19 / 187 |
| |
sauraai-jwoc2015-4 | | 17:38 | 25 / 225 |
| |
Atlantis | | 16:48 | 5 / 168 |
| |
[OCAD] Fantasy map Sprint | | 7:19 | 15 / 217 |
| |
[OCAD] Guilhaumard Ouest, middle | | dnf | | | |
[OCAD] Guilhaumard Ouest, Sprint | | 13:52 | 14 / 257 |
| |
Parco di Gocciadoro | | 20:06 | 22 / 203 |
| |
Canada(Israel) middle. | | 19:29 | 16 / 203 |
| |
°CFEB 13H_2 | | 14:37 | 1 / 71 |
| |
[WOC2013] Training 7 | | 18:38 | 11 / 170 |
| |
Citta di Ala | | 20:38 | 22 / 200 |
| |
[WOC2013] Training 1 | | 22:38 | 27 / 271 |
| |
[SpringCup]Final - Long Distance | | 42:44 | 20 / 151 |
| |
Ski-WOC-05 | | 32:30 | 20 / 153 |
| |
Ski-O middle (Ufa Russia) | | 27:22 | 14 / 152 |
| |
[OCAD]Stendörren - Sprint | | 17:28 | 41 / 278 |
| |
Catching Features Championship | | dnf | | | |
swe-middle | | 20:02 | 19 / 216 |
| |
[OCAD] Vilhosc, sprint | | 14:50 | 94 / 223 |
| |
1ºChicken without head Trophy | | dnf | | | |
[OCAD] Lachat, sprint | | 12:05 | 13 / 217 |
| |
[OCAD] Lachat Contour'O, long | | 41:54 | 13 / 120 |
| |
[OCAD] Lachat Contour'O, sprint | | dnf | | | |
[OCAD] Lachat Contour'O, middle | | 20:31 | 7 / 172 |
| |
[OCAD]Foret de Charvette, middle | | dnf | | | |
[OCAD] Siitama 2 | | dnf | | | |
Hofwald Sprint | | 24:25 | 17 / 135 |
| |
[OCAD] Foresta Umbra, middle 2 | | 22:06 | 52 / 240 |
| |
[OCAD] Idre-fjäll E6, sprint | | dnf | | | |
[OCAD] Foresta Umbra, middle | | 23:18 | 17 / 228 |
| |
Pinar de Valladolid | | 16:36 | 5 / 160 |
| |
[OCAD] Fantasy | | dnf | | | |
(ocad) Vieil Annecy 3 | | 12:38 | 7 / 195 |
| |
[OCAD] Schöckel-Cup E11, Middle | | 18:04 | 13 / 194 |
| |
[OCAD] Schöckel-Cup E13, Middle | | 19:51 | 10 / 145 |
| |
[OCAD] Chateau de Montlosier E25 | | 15:44 | 11 / 210 |
| |
[OCAD] CF-Training 1 | | 8:32 | 5 / 237 |
| |
[OCAD] Velo d'Astico | | 24:37 | 8 / 239 |
| |
[OCAD] Chateau de Montlosier E24 | | 19:32 | 4 / 199 |
| |
[OCAD] Komsomolsky | | 32:57 | 12 / 180 |
| |
[OCAD] Schöckel-Cup E8, Middle | | 20:13 | 10 / 213 |
| |
(ocad) Vieil Annecy 2 | | dnf | | | |
[E3] Vercors Cup | | 25:50 | 11 / 200 |
| |
[manual ocad] Summer Ski Slope | | 7:10 | 1 / 136 |
| |
[OCAD] S.-Cup E6, Downhillsprint | | 10:58 | 5 / 204 |
| |
[OCAD] Schöckel-Cup E4, Middle | | 21:02 | 16 / 172 |
| |
[OCAD] Schöckel-Cup E2, Middle | | 22:16 | 7 / 178 |
| |
[OCAD] Schöckl-Cup E1, Middle | | 19:05 | 6 / 206 |
| |
[OCAD] Schöckel Top, Prolog | | 10:34 | 8 / 241 |
| |
[OCAD] Vuelta Alicante E12 | | 16:49 | 5 / 218 |
| |
[SpringCup] E24 - Long Final | | 70:59 | 20 / 148 |
| |
[OCAD] La Stele E19 | | 13:42 | 15 / 161 |
| |
[OCAD] La Stele E18 | | 21:05 | 6 / 167 |
| |
Italian sprint champs 2006 ME | | 20:15 | 16 / 132 |
| |
Marce Cup | | 24:26 | 8 / 124 |
| |
[SpringCup] E21 - Middle | | 20:17 | 6 / 171 |
| |
[SpringCup] E20 - Sprint | | 8:17 | 9 / 202 |
| |
[SpringCup] E18 - Night | | 29:08 | 24 / 109 |
| |
[SpringCup] E19 - Middle | | 21:35 | 8 / 173 |
| |
[SpringCup] E16 - Long | | 54:48 | 21 / 129 |
| |
[SpringCup] E17 - Sprint | | 14:01 | 27 / 207 |
| |
[SpringCup] E15 - Middle | | 20:59 | 10 / 166 |
| |
[SpringCup] E11 - Long | | 47:53 | 4 / 129 |
| |
[SpringCup] E10 - Sprint | | 12:49 | 27 / 222 |
| |
[SpringCup] E9 - Middle | | 21:25 | 11 / 179 |
| |
[SpringCup] E8 - Night | | 28:32 | 67 / 129 |
| |
[SpringCup] E7 - Middle | | 17:50 | 8 / 208 |
| |
[SpringCup] E6 - Long | | 65:52 | 10 / 145 |
| |
[SpringCup] E5 - Sprint | | 13:26 | 35 / 272 |
| |
[SpringCup] E4 - Middle | | 31:25 | 19 / 229 |
| |
[SpringCup] E3 - Night | | 16:34 | 2 / 183 |
| |
[OCAD] Hofwald | | 23:19 | 27 / 167 |
| |
[OCAD] Lunsen by NIGHT | | 16:45 | 28 / 176 |
| |
[OCAD] Elsaich | | 41:57 | 16 / 129 |
| |
[OCAD] Idre Fjäll, E6 | | 16:05 | 57 / 205 |
| |
[OCAD] Long Distance | | 39:06 | 13 / 154 |
| |
[OCAD] Bullisland South, sprint | | 17:03 | 28 / 223 |
| |
(OCAD) Høiås north-east | | 28:24 | 19 / 200 |
| |
[OCAD] Short Long | | 28:22 | 12 / 185 |
| |
[OCAD] Aydat E16 | | 21:09 | 17 / 189 |
| |
[OCAD] Idre-fjäll, Intro 2 | | 12:02 | 35 / 178 |
| |
(CC2012)Arcinazzo | | 36:21 | 12 / 164 |
| |
[OCAD] Mt. Laurie - Middle | | 15:48 | 14 / 203 |
| |
[OCAD] Mt. Laurie | | 12:47 | 20 / 250 |
| |
200th COMPETITION | | 50:05 | 9 / 179 |
| |
Sprint | | 16:32 | 4 / 137 |
| |
(OCAD) Laghi de lama E2 | | 18:45 | 13 / 136 |
| |
Middle 16 | | 28:23 | 18 / 95 |
| |
Middle 15 | | 32:07 | 3 / 86 |
| |
Middle 14 | | 22:19 | 3 / 124 |
| |
Middle 13 | | 30:31 | 24 / 106 |
| |
Middle 12 | | 34:18 | 3 / 101 |
| |
[OCAD] Vuelta Alicante - E11 | | 15:03 | 21 / 188 |
| |
[OCAD] Vuelta Alicante - E10 | | 18:23 | 3 / 195 |
| |
[OCAD] Idre Fjäll, E5 | | 22:27 | 5 / 94 |
| |
[OCAD] Idre fjäll, E4 | | 32:35 | 4 / 99 |
| |
[OCAD] Idre Fjäll, E3 | | 19:58 | 12 / 117 |
| |
[OCAD] Idre Fjäll, E2 | | 21:58 | 7 / 139 |
| |
[OCAD] Idre Fjäll, E1 | | 19:31 | 28 / 172 |
| |
Arcinazzo | | 45:12 | 17 / 128 |
| |
[OCAD] Idre fjäll, Intro | | 10:26 | 15 / 259 |
| |
(OCAD) Laghi de lama - Test | | 9:12 | 3 / 191 |
| |
Brignoles - Urban sprint | | 23:11 | 14 / 198 |
| |
[CC2012] Altipiani di Arcinazzo | | 29:53 | 8 / 159 |
| |
Middle 8 | | 30:34 | 10 / 151 |
| |
[OCAD] Vuelta Alicante - E9 | | 22:52 | 33 / 235 |
| |
Middle 7 | | 17:55 | 8 / 105 |
| |
Middle 6 | | 22:26 | 28 / 115 |
| |
Middle 5 | | 49:08 | 20 / 112 |
| |
Middle Comp, night | | 21:19 | 4 / 81 |
| |
Middle 4 | | 36:23 | 8 / 111 |
| |
Middle 3 | | 21:32 | 31 / 164 |
| |
Middle 2 | | 23:50 | 8 / 141 |
| |
Middle 1 | | 30:30 | 10 / 181 |
| |
Vezzena | | 27:43 | 19 / 163 |
| |
[OCAD] Bråt reunion | | 33:00 | 10 / 182 |
| |
(CC2012) Altipiani de arcinazzo | | 33:51 | 6 / 149 |
| |
[OCAD] Vuelta Alicante - E8 | | 32:02 | 33 / 153 |
| |
Rokke korestfjella - 2 | | 17:52 | 43 / 153 |
| |
[OCAD] Fantasy, night | | 12:27 | 11 / 120 |
| |
[OCAD] Fantasy, sprint | | 11:21 | 23 / 211 |
| |
[Ocad] Flona_old Night Sprint | | 26:08 | 16 / 106 |
| |
La Verne - Old fantasy map | | 27:51 | 16 / 207 |
| |
Rokke korsetfjella - Middle 1 | | 29:27 | 24 / 161 |
| |
[OCAD] Fylleryd, sprint | | 16:24 | 11 / 208 |
| |
(OCAD) Shortdistance N | | 22:12 | 17 / 151 |
| |
[OCAD] Tonsow E2, Middle | | 23:24 | 9 / 165 |
| |
[OCAD] Tonsow, Sprint | | 15:32 | 12 / 184 |
| |
WOC2012 (jorat-long) | | 44:12 | 7 / 197 |
| |
Raven`s Cleavage | | 38:18 | 20 / 113 |
| |
[OCAD] Tonsow, Ski-O Long | | 37:04 | 12 / 125 |
| |
[OCAD] Vuelta Alicante - E7 | | 39:34 | 3 / 159 |
| |
[OCAD] Vuelta Alicante - E6 | | 21:28 | 35 / 197 |
| |
Teisko sprint 2 | | 18:02 | 8 / 152 |
| |
[OCAD] Graddy, Short dist. | | 21:39 | 7 / 148 |
| |
[OCAD] Graddy, Middle 2 | | 28:30 | 22 / 142 |
| |
[OCAD] Sengas, Ski-O Sprint 2 | | 16:43 | 12 / 184 |
| |
[OCAD] Sengas, Skio Middle 2 | | 24:34 | 13 / 126 |
| |
[OCAD] Vuelta Alicante - E4 | | 19:57 | 22 / 139 |
| |
[OCAD] Vuelta Alicante - E3 | | 33:59 | 22 / 157 |
| |
[OCAD] Vuelta Alicante - E2 | | 11:43 | 8 / 199 |
| |
[OCAD] Vuelta Alicante - E1 | | 22:59 | 8 / 212 |
| |
[OCAD]Vuelta Alicante - Prologue | | 14:07 | 13 / 235 |
| |
(OCAD) Italy-tour - E1 | | 22:15 | 12 / 208 |
| |
Shortdist night #2 | | 10:32 | 2 / 140 |
| |
Shortdist night | | 13:21 | 8 / 172 |
| |
Høiås North stage 2 - Sprint | | 24:02 | 162 / 240 |
| |
Giro d'Italia - Stage 6 | | 28:21 | 4 / 127 |
| |
Giro d'Italia - Stage 5 | | 21:51 | 14 / 171 |
| |
Giro d'Italia - Stage 4 | | 21:51 | 16 / 193 |
| |
[OCAD] Bordasee, Middel 2 | | 25:38 | 10 / 156 |
| |
[OCAD] Sengas, Skio Long | | 46:00 | 12 / 130 |
| |
[OCAD] Middle Distance | | 19:43 | 11 / 240 |
| |
[OCAD] Long Distance | | 56:50 | 27 / 177 |
| |
[OCAD] Sengas, Ski-O Middle | | 21:30 | 2 / 145 |
| |
[OCAD] Sengas, Ski-O Sprint | | 13:59 | 3 / 195 |
| |
[OCAD] Bordasee, Middle | | 22:41 | 5 / 139 |
| |
[OCAD] Bordasee, Sprint | | 13:48 | 41 / 186 |
| |
(FANTASY) middle E1? | | 18:12 | 7 / 172 |
| |
Quickmade map - shortened middle | | 19:00 | 35 / 212 |
| |
[Fantasy] Contour Night | | 24:38 | 38 / 139 |
| |
[OCAD] Dell'Argentario, multi'O | | 29:24 | 14 / 172 |
| |
[OCAD]Monte Amiata | | 24:50 | 11 / 112 |
| |
[OCAD] Dell'Argentario, middle 4 | | 18:43 | 16 / 223 |
| |
Dzikie Weze | | 32:55 | 7 / 145 |
| |
°Gloeocapsa | | 36:51 | 4 / 55 |
| |
°Rhabdogloea | | 46:28 | 17 / 74 |
| |
[OCAD] Altopiano, middle 3 | | 16:40 | 11 / 228 |
| |
Bradbury's Race Long | | 40:32 | 23 / 136 |
| |
Bradbury's Race | | 20:02 | 9 / 188 |
| |
[OCAD] Altopiano Sud, middle 2 | | 18:14 | 10 / 238 |
| |
[OCAD] Altopiano Sud, middle | | 28:26 | 31 / 235 |
| |
Skollenborg E2 Night | | 17:33 | 7 / 138 |
| |
Åktatorpet Middle | | 22:27 | 17 / 154 |
| |
[OCAD] Contour'O, short middle | | 22:23 | 32 / 188 |
| |
(OCAD)Skollenborg E1 Long | | 40:33 | 14 / 150 |
| |
Rokke map-part 2 E2 | | 22:39 | 13 / 182 |
| |
[OCAD]Pregrize E4 | | 23:27 | 19 / 177 |
| |
[OCAD]San Giovanni Contour-O | | 50:25 | 13 / 104 |
| |
[ocad] taiwashrine 6 realnight | | 33:34 | 16 / 87 |
| |
[ocad] taiwashrine 5 night | | 17:49 | 18 / 116 |
| |
[ocad] taiwashrine 4 somanyctrls | | 14:16 | 9 / 178 |
| |
[OCAD] Contour'O, long | | 124:20 | 16 / 114 |
| |
Christmas Special | | 57:52 | 16 / 178 |
| |
Rokke map-part 2 | | 25:56 | 30 / 190 |
| |
°Lembadion | | 48:18 | 3 / 54 |
| |
+Cupelopagis | | 33:04 | 10 / 67 |
| |
°Habrotrocha | | 25:10 | 15 / 72 |
| |
°Dissotrocha | | 25:18 | 2 / 77 |
| |
Sathrophilus2 | | 37:38 | 7 / 73 |
| |
[ocad] taiwashrine 3 long | | 41:03 | 17 / 148 |
| |
[ocad] taiwashrine 2 middle | | 17:50 | 41 / 215 |
| |
[ocad] Taiwashrine 1 downhill | | 10:05 | 66 / 251 |
| |
[OCAD]Pregrize E3 | | 37:43 | 13 / 195 |
| |
(ocad) St-Agnan-En-Vercors | | 27:16 | 10 / 172 |
| |
[OCAD]Pregrize E2 | | 36:43 | 15 / 208 |
| |
[OCAD] Pregrize E1 | | 21:29 | 22 / 294 |
| |
Holt | | 15:48 | 25 / 239 |
| |
Kampersvik E2 | | 10:54 | 1 / 202 |
| |
0ltrebrenta | | 34:54 | 21 / 144 |
| |
Kampersvik sprint | | 8:39 | 4 / 240 |
| |
GMOK advent calendar race | | 33:10 | 46 / 199 |
| |
Cansiglio by night | | 10:47 | 24 / 129 |
| |
TEST | | 4:46 | 2 / 144 |
| |
Rokke 2 | | 23:28 | 24 / 159 |
| |
Old modified rocad - 3 | | 31:29 | 79 / 184 |
| |
Crosetta Long Championships | | 51:49 | 4 / 112 |
| |
Crosetta Sprint sample sprint | | 16:19 | 51 / 199 |
| |
Rokke | | 12:40 | 9 / 191 |
| |
Vorab-Challange | | 13:50 | 27 / 253 |
| |
Contour-O | | dnf | | | |
Ski-o Ural map !!!! | | 28:11 | 11 / 147 |
| |
[SKI-0] Carlo Magno | | 44:14 | 1 / 107 |
| |
Biathlon-O Ultralong | | 69:13 | 13 / 116 |
| |
Hardcore Pointless | | dnf | | | |
Old rocad modified - 2 | | 25:36 | 43 / 177 |
| |
Pointless | | 56:08 | 31 / 121 |
| |
Jerash Sprint | | dnf | | | |
Terelckie prudy SKI-O day 2 | | 33:41 | 28 / 133 |
| |
Crni Graben Middle | | 24:46 | 17 / 130 |
| |
Crni Graben Sprint | | 13:34 | 10 / 196 |
| |
STB Fantasy | | 38:47 | 16 / 163 |
| |
Mo middle | | 23:50 | 47 / 145 |
| |
Terleckie Ski - O day 1 | | 25:04 | 3 / 181 |
| |
San Pippo 2 | | dnf | | | |
OCAD Just a random place -middle | | 27:29 | 15 / 127 |
| |
San Pippo | | 26:26 | 18 / 147 |
| |
Monteret Easy Sprint | | 10:47 | 50 / 170 |
| |
STB Promo - Sprint (Right) | | 12:41 | 4 / 177 |
| |
STB Promo - Long | | 49:43 | 10 / 101 |
| |
STB Promo - Sprint | | 17:51 | 3 / 161 |
| |
STB Promo - Sprint (Night) | | 13:09 | 6 / 138 |
| |
Old modified Rocad | | 35:44 | 28 / 155 |
| |
STB Promo Middle (Night) | | 25:11 | 28 / 94 |
| |
STB Promo - Middle | | 32:16 | 16 / 139 |
| |
HE Lumbreras (La Rioja) | | 22:07 | 10 / 155 |
| |
Model Event Lumbreras (La Rioja) | | 8:08 | 17 / 209 |
| |
Schiltwald2 | | 20:35 | 12 / 108 |
| |
Schiltwald | | 22:16 | 12 / 138 |
| |
CekyPank Orienteering | | 24:51 | 4 / 112 |
| |
Brünnelichrüz | | 28:29 | 24 / 156 |
| |
quickmademap | | 19:06 | 14 / 190 |
| |
[OCAD] Sprint 1 (Forest) | | 15:23 | 35 / 229 |
| |
Foppa-Challenge | | 10:01 | 10 / 249 |
| |
Langelandsfjellet - Day 2 middle | | 39:05 | 22 / 152 |
| |
[OCAD] Middle 4 | | 24:21 | 15 / 141 |
| |
[OCAD]Highland 3 night | | 30:40 | 1 / 119 |
| |
[OCAD] Middle 2 | | 19:08 | 5 / 170 |
| |
[OCAD] Middle 1 | | 25:10 | 14 / 188 |
| |
(ocad) Hjerteråsen night 2 | | 34:41 | 7 / 91 |
| |
(ocad) Hjerteråsen night | | 17:02 | 11 / 127 |
| |
Langelandsfjellet - Middle | | 30:10 | 15 / 174 |
| |
Glunte | | 31:23 | 11 / 92 |
| |
[OCAD]Gunnfjaun south night | | 31:29 | 21 / 127 |
| |
[OCAD]Nynäs middle 2 | | 53:16 | 69 / 157 |
| |
[OCAD]Nynäs middle 1 | | 30:57 | 29 / 249 |
| |
Crimea | | 23:14 | 14 / 117 |
| |
Waste of time | | 1:05 | 51 / 162 |
| |
[OCAD] Farstanäset Ski-o 2011 | | 22:09 | 11 / 202 |
| |
[OCAD]Gunnfjaun night (right) | | 24:47 | 21 / 119 |
| |
[OCAD]Gunnfjaun night | | 20:27 | 8 / 134 |
| |
[OCAD]Limanowa Cup | | 63:23 | 26 / 132 |
| |
Kaoz | | 21:33 | 11 / 97 |
| |
[ocad] EC08 sprint1 | | 5:33 | 6 / 238 |
| |
Forrest Sprint | | 11:25 | 9 / 178 |
| |
(ocad) Faron Est | | 30:35 | 26 / 161 |
| |
°Ophryglena | | 48:36 | 3 / 59 |
| |
°Pusillus | | 34:59 | 3 / 63 |
| |
°Chondrocladia lampadiglobus | | 37:18 | 9 / 60 |
| |
°Uronema | | 45:18 | 2 / 62 |
| |
°Trichodina | | 52:42 | 2 / 71 |
| |
Sandy ground | | 41:37 | 10 / 168 |
| |
[ocad] äktatorpet2 | | 22:10 | 9 / 218 |
| |
[ocad] äktatorpet1 | | 13:07 | 16 / 230 |
| |
[rocad] Junne | | 34:36 | 9 / 187 |
| |
[ocad] Kooyoora Night Middle | | 32:40 | 52 / 171 |
| |
(ocad) Faron Nord | | 33:02 | 13 / 217 |
| |
[OCAD]Halloween! | | 24:44 | 62 / 283 |
| |
SOL-Boyz GP ST2 - Billeberget | | 21:27 | 46 / 224 |
| |
°Epicarchesium | | 46:21 | 6 / 69 |
| |
°Pyxidiella | | 28:38 | 11 / 97 |
| |
°Opercularia | | 25:39 | 5 / 111 |
| |
°Epistylis | | 40:07 | 3 / 101 |
| |
[OCAD] Fantasy middle 2 | | 16:18 | 13 / 216 |
| |
[OCAD] Fantasy middle | | 18:05 | 6 / 244 |
| |
SOL-Boyz Grand Prix | | 22:16 | 76 / 201 |
| |
[OCAD]Golen Orienteering Cup #8 | | 38:40 | 10 / 175 |
| |
[OCAD]Golen Orienteering Cup #7 | | 13:08 | 18 / 218 |
| |
[OCAD]Golen Orienteering Cup #6 | | 31:04 | 30 / 195 |
| |
[OCAD]Golen Orienteering Cup #5 | | 22:18 | 25 / 249 |
| |
china golden championship sprint | | 33:09 | 10 / 135 |
| |
Rokkeveien | | 19:37 | 33 / 117 |
| |
[OCAD]Golen Orienteering Cup #4 | | 36:14 | 18 / 228 |
| |
konrads gamle endetarm 3 | | 19:51 | 17 / 139 |
| |
[OCAD]Golen Orienteering Cup #3 | | 56:37 | 10 / 106 |
| |
[OCAD] Schöckl SE, S2 Sprint | | 15:59 | 23 / 177 |
| |
[OCAD] Schöckl W, S1 Middle | | 19:58 | 23 / 182 |
| |
[OCAD]Golen Orienteering Cup #2 | | 26:59 | 11 / 128 |
| |
[OCAD]Golen Orienteering Cup #1 | | 22:02 | 80 / 206 |
| |
[OCAD] Schöckl, Model Event | | 5:21 | 20 / 162 |
| |
An OL4 sneak peak | | 10:14 | 23 / 154 |
| |
[OCAD] Chateau de Montlosier E15 | | 17:42 | 14 / 198 |
| |
[OCAD] Haijainen - Long 2 | | 34:26 | 37 / 153 |
| |
[OCAD] Surbridge Mountain Long | | 84:26 | 39 / 123 |
| |
[OCAD] Haijainen - Long | | 34:37 | 12 / 150 |
| |
[OCAD] Lammhult, sprint | | 17:30 | 90 / 230 |
| |
[OCAD] Aydat E14 | | 40:59 | 25 / 131 |
| |
[OCAD] Aydat E13 | | dnf | | | |
[OCAD] Västersjön night middle | | 24:24 | 22 / 122 |
| |
[OCAD] Västersjön night sprint 2 | | 17:08 | 26 / 123 |
| |
[OCAD] Västersjön, night sprint | | 12:09 | 5 / 140 |
| |
Tulluan short | | 12:49 | 45 / 189 |
| |
city middle | | 25:51 | 11 / 147 |
| |
[OCAD] Aydat E12 | | 25:23 | 26 / 167 |
| |
[OCAD] Aydat Centre E11 | | 12:43 | 20 / 185 |
| |
sommer ski-o (the better) | | 29:02 | 4 / 69 |
| |
[OCAD] Innanbäck - Middle 2 | | 32:45 | 60 / 168 |
| |
[OCAD] Innanbäck - Night | | 26:15 | 30 / 128 |
| |
[OCAD] Pian Alba E7 | | 18:30 | 37 / 132 |
| |
[OCAD] Pian Alba E6 | | 13:04 | 10 / 151 |
| |
[OCAD] Pian Alba E5 | | 19:52 | 47 / 157 |
| |
[OCAD] Pian Alba E4 | | 14:23 | 30 / 158 |
| |
[OCAD] Pian Alba E3 | | 16:03 | 42 / 160 |
| |
[OCAD] Pian Alba E2 | | 18:55 | 27 / 167 |
| |
[OCAD] Pian Alba E1 | | 16:45 | 23 / 203 |
| |
The Lava Wetlands | | 26:31 | 17 / 164 |
| |
[OCAD] Altes AKH, Sprint Final | | 22:31 | 24 / 179 |
| |
[OCAD] Altes AKH, Sprint Quali 2 | | 15:55 | 2 / 151 |
| |
[OCAD] Altes AKH, Sprint Quali 1 | | 16:28 | 6 / 190 |
| |
Sommer ski-o | | 26:34 | 13 / 102 |
| |
[OCAD] Härkävuori - Night | | 46:36 | 24 / 125 |
| |
OL4tour Mörtsjön2 | | 20:17 | 25 / 183 |
| |
OL4tour Mörtsjön | | 16:56 | 18 / 216 |
| |
[OCAD] Innanbäck - Middle | | 26:28 | 13 / 179 |
| |
[OCAD] Irbene N Night | | 30:43 | 24 / 128 |
| |
[OCAD] Irbene N Long | | 44:03 | 12 / 154 |
| |
[OCAD] Irbene N Sprint | | 11:48 | 14 / 197 |
| |
[OCAD] Irbene N Night Sprint | | 12:52 | 51 / 168 |
| |
[OCAD] Irbene N Middle | | 25:56 | 19 / 201 |
| |
[OCAD] Rankås N Long | | 56:02 | 37 / 140 |
| |
[OCAD] Rankås Sprint | | 13:07 | 36 / 221 |
| |
[OCAD] Rankås N Night | | 33:04 | 12 / 115 |
| |
[OCAD] Rankås N Middle | | 35:15 | 73 / 180 |
| |
Hogasand middle | | 29:46 | 1 / 82 |
| |
[OCAD] Aydat E10 | | 26:38 | 18 / 128 |
| |
Sprint different | | 15:05 | 2 / 151 |
| |
[OCAD] Aydat E9 | | 22:13 | 22 / 182 |
| |
[Ocad] Hard. core. ish. | | 55:15 | 29 / 127 |
| |
[OCAD] Aydat E8 | | 13:28 | 27 / 217 |
| |
(ocad) La Quillane | | 30:52 | 16 / 188 |
| |
over ruan | | 23:21 | 13 / 100 |
| |
[ocad] JEC Sprint 2 | | 9:29 | 66 / 187 |
| |
[ocad] JEC Sprint 1 | | 8:42 | 26 / 255 |
| |
°Thiopedia | | 46:57 | 14 / 46 |
| |
°Gallionella | | 33:03 | 2 / 74 |
| |
[OCAD] Montagne de Bange, middle | | 31:03 | 69 / 242 |
| |
[OCAD] Torana, Middle | | 25:49 | 24 / 141 |
| |
[OCAD] Torana, Sprint | | 14:57 | 17 / 163 |
| |
WOC 2014 Millegrobbe I | | 34:19 | 55 / 228 |
| |
Predgrize Long | | 53:39 | 19 / 116 |
| |
Predgrize Model Event | | 10:36 | 30 / 191 |
| |
Castelfiorentino East | | 27:56 | 4 / 158 |
| |
Castelfiorentino West | | 22:05 | 47 / 180 |
| |
Hot and Dry | | 18:28 | 11 / 215 |
| |
Stonlaita Platabek | | 67:05 | 20 / 161 |
| |
city | | 17:09 | 13 / 205 |
| |
[OCAD] Torana middle RIGHT ONE | | 26:48 | 21 / 180 |
| |
[OCAD] first one | | 14:50 | 25 / 221 |
| |
SASP-Course2 | | 38:00 | 23 / 149 |
| |
SASP | | 34:56 | 10 / 177 |
| |
(OCAD) Buraunet | | 24:34 | 25 / 177 |
| |
Sprint Reupload. | | 15:39 | 6 / 190 |
| |
(ocad) Foret d'Agre | | 35:40 | 47 / 196 |
| |
muerte | | 13:06 | 45 / 116 |
| |
Sprint. | | 21:17 | 4 / 120 |
| |
Middle. | | 14:03 | 12 / 149 |
| |
Hellz Yeah! | | 13:26 | 23 / 129 |
| |
[OCAD] Chateau de Montlosier E4 | | 20:48 | 31 / 201 |
| |
[ROcad] Sprint | | 11:40 | 23 / 224 |
| |
Shortdist ~ | | 24:14 | 69 / 168 |
| |
[OCAD] Chateau de Montlosier E3 | | 52:57 | 60 / 162 |
| |
[OCAD] Chateau de Montlosier E2 | | 24:02 | 32 / 238 |
| |
[OCAD] Chateau de Montlosier | | 34:31 | 78 / 215 |
| |
[JWOC2011] Middle Final M20 | | 32:35 | 41 / 255 |
| |
[OCAD] Sega di Ala, Sprint | | 15:31 | 19 / 234 |
| |
°Chironomus | | 57:58 | 19 / 50 |
| |
°Heliscus | | 31:57 | 1 / 62 |
| |
°Chaoborus | | 33:06 | 8 / 69 |
| |
°Micrasterias | | 42:12 | 18 / 75 |
| |
[OCAD] Mount Kooyoora, middle | | 22:15 | 52 / 252 |
| |
Shortdist | | 10:52 | 15 / 143 |
| |
[OCAD] Portugal Contours E2 | | 31:31 | 23 / 111 |
| |
[OCAD] Portugal Contours E1 | | 17:16 | 47 / 210 |
| |
La Burla | | 13:30 | 20 / 128 |
| |
[OCAD] San Giovanni- Final | | 28:08 | 28 / 157 |
| |
[E1]Hageno kalnas - sprint | | 11:37 | 9 / 191 |
| |
[OCAD]San Giovanni contour-E2 | | 68:26 | 20 / 110 |
| |
[OCAD]San Giovanni - E1 | | 19:17 | 23 / 209 |
| |
Takt - Night Sprint 2 | | 16:40 | 50 / 139 |
| |
Takt - Night Sprint 1 | | 14:07 | 19 / 180 |
| |
[OCAD]LewesLake Sprint Final | | 17:41 | 11 / 201 |
| |
[OCAD]LewesLake Sprint | | 15:29 | 46 / 257 |
| |
°Aphanocapsa | | 40:10 | 31 / 64 |
| |
[OCAD]Valonsadero, Sprint 2 | | 14:07 | 12 / 202 |
| |
[OCAD]Valonsadero, middle 2 | | 25:10 | 48 / 176 |
| |
[OCAD]Valonsadero, middle | | 32:44 | 30 / 152 |
| |
[OCAD]Valonsadero, Sprint | | 13:39 | 37 / 220 |
| |
[OCAD]Revard, middle 2 | | 18:45 | 11 / 172 |
| |
[OCAD]Revard, middle | | 29:43 | 24 / 193 |
| |
The Hole | | 24:36 | 21 / 172 |
| |
[OCAD] La Montagne de Bange E4 | | 20:02 | 33 / 233 |
| |
°Hyalogonium | | 30:40 | 11 / 54 |
| |
°Kalyptorhynchia | | 40:02 | 9 / 66 |
| |
[OCAD] La Montagne de Bange E3 | | 48:34 | 43 / 137 |
| |
[OCAD] Salpa-Jukola Training 2 | | 25:12 | 31 / 201 |
| |
[OCAD] Salpa-Jukola Training 1 | | 33:32 | 38 / 244 |
| |
[Rocad] Training 1 | 2 | dnf | | | |
Joulumae II | | 35:20 | 31 / 157 |
| |
Joulumae I | | 17:24 | 51 / 266 |
| |
Vealos | | 36:11 | 70 / 199 |
| |
Sprint (test | | 9:51 | 30 / 181 |
| |
Craft cup Skien 2013 | | 26:45 | 12 / 198 |
| |
Night Sprint | | 21:32 | 18 / 134 |
| |
middle | | 34:31 | 68 / 162 |
| |
Beach Puglia | | 20:40 | 54 / 179 |
| |
Roraima Sprint | | 13:43 | 42 / 163 |
| |
°Monoblepharis | | 41:18 | 22 / 46 |
| |
°Mesotaenium | | 39:07 | 9 / 64 |
| |
°Geocentrophora | | 40:29 | 17 / 75 |
| |
[E2] Herbouilly, night | | 18:40 | 29 / 183 |
| |
Herbouilly | | 43:03 | 113 / 242 |
| |
Sörby final Slump-O | | 32:34 | 33 / 193 |
| |
Sörby 26 Middle | | 22:08 | 62 / 226 |
| |
Sörby 25 Long | | 39:49 | 33 / 162 |
| |
Sprint-O -Irish Style! | | 18:19 | 14 / 212 |
| |
Tuscany Beach Sprint | | 25:19 | 11 / 118 |
| |
Tuscany Beach Race | | 83:08 | 22 / 99 |
| |
[R_t] Bowman National Preserve | | 18:38 | 17 / 198 |
| |
mysig bana:) | | 18:36 | 39 / 131 |
| |
Correncon Tour - Stage 8 | | 24:08 | 47 / 177 |
| |
Correncon Tour - Stage 6 | | 21:06 | 34 / 192 |
| |
Sörby 24 Middle | | 21:43 | 36 / 206 |
| |
Summertour E2 -Åshöjden- | | 59:35 | 55 / 143 |
| |
Summertour E1 -Bosätersvallen- | | 43:10 | 42 / 137 |
| |
Rnd_temp 1.4k | | 17:01 | 36 / 195 |
| |
Sääkelä | | 28:33 | 22 / 217 |
| |
Correncon Tour, Stage 5 | | 21:11 | 21 / 149 |
| |
justforfuncomp :) | | 18:45 | 54 / 184 |
| |
Moscow sprints.stage 2 | | 12:28 | 9 / 88 |
| |
Park sprint in Moscow. stage 1 | | 18:45 | 16 / 125 |
| |
Kjolen sprint | | 19:05 | 29 / 151 |
| |
Ski-o end the season | | 18:33 | 5 / 123 |
| |
Sörby23 Sprint | | 10:20 | 44 / 208 |
| |
Sörby21 Middle | | 21:02 | 82 / 170 |
| |
[OCAD] Surebridge Mountain E3 | | 18:38 | 27 / 200 |
| |
[OCAD] Surebridge Mountain E1 | | 31:39 | 71 / 210 |
| |
Sörby 20 middle | | 25:36 | 66 / 207 |
| |
Correncon Tour - Stage 1 | | 27:12 | 70 / 203 |
| |
TrentoCity | | 11:00 | 39 / 165 |
| |
Summertour Trainingrace 2 East | | 49:29 | 29 / 124 |
| |
Summertour Trainingrace 1 West | | 32:45 | 61 / 159 |
| |
Hard Sprint Tour - Stage 4 | | 19:58 | 25 / 144 |
| |
Hard Sprint Tour - S3 Jerash | | 22:24 | 38 / 154 |
| |
Hard Sprint Tour - Stage 1 | | 13:36 | 22 / 186 |
| |
Rnd_temp 1.3k | | 29:57 | 134 / 204 |
| |
Bosbergheia, middle | | 23:38 | 48 / 198 |
| |
Sörby 18 Controlpicking | | 26:06 | 74 / 213 |
| |
Tropical challange | | 39:42 | 32 / 159 |
| |
Island long | | 46:55 | 98 / 148 |
| |
[LabRun] Sector E r2 | 2 | dnf | | | |
Spring Tour Stage 1 | | 45:01 | 66 / 194 |
| |
Hagnesta9 Longer | | 49:20 | 87 / 192 |
| |
(FUN)Walking on the Moon (OK) | | 16:05 | 115 / 193 |
| |
Henriksaasen Middle | | 21:55 | 121 / 247 |
| |
Marvins løybe | | 16:05 | 33 / 216 |
| |
Sprint | | 15:52 | 12 / 155 |
| |
[OCAD] Haukkovuori - Long | | 41:38 | 45 / 231 |
| |
[OCAD] LongLake | | 27:18 | 59 / 219 |
| |
Lac Mariet [ocad] | | 12:58 | 73 / 249 |
| |
[Day] Asaklitt 1,8 km | | 12:16 | 59 / 265 |
| |
Lago Santo - Prologue | | 25:59 | 125 / 214 |
| |
Orient Show | | 17:01 | 55 / 197 |
| |
Random Sprint | | 40:18 | 105 / 200 |
| |
[ocad] Kyrpäjooseppi | | 30:20 | 69 / 167 |
| |
[OCAD] Solberglia | | 23:42 | 42 / 180 |
| |
[RND]Sprint 1 | | 14:03 | 53 / 131 |
| |
Sparresäter Sprint | | dnf | | | |
(OCAD) Docktrack 2030 | | 17:16 | 18 / 176 |
| |
Runt Runt | | 19:42 | 3 / 102 |
| |
(OCAD) Vähäjärvi Night | | 24:24 | 29 / 125 |
| |
(OCAD) Siitama 2 Short 2 | | 19:56 | 32 / 178 |
| |
(OCAD) Siitama 2 Short | | 16:01 | 51 / 189 |
| |
(OCAD) Teisko NE Sprint | | 20:03 | 53 / 187 |
| |
(OCAD) Teisko NE Short | | dnf | | | |
[OCAD] Haukkovuori E1 | | dnf | | | |
[OCAD] Djupviken 2,4 km | | 25:23 | 31 / 183 |
| |
(OCAD) Metsäkylä Night | | dnf | | | |
(OCAD) Teisko NE Short | | 21:44 | 9 / 123 |
| |
Niihama N, middle | | dnf | | | |
[OCAD]Svampasjön 3days-day2 | | 20:55 | 18 / 165 |
| |
(OCAD) Siitama SW Short | | 20:21 | 26 / 168 |
| |
[OCAD] Pappila Middle 2,2km | | 18:47 | 41 / 203 |
| |
[OCAD] Pappila Middle 2,4km | | 19:41 | 19 / 229 |
| |
(OCAD)Niihama Sprint | | 13:01 | 16 / 149 |
| |
[fantasy,OCAD]LITTLE YORK sprint | | 20:09 | 41 / 171 |
| |
vips | | dnf | | | |
Sunflower - Night! | | 14:57 | 14 / 125 |
| |
| | 16:59 | 36 / 100 |
| |
Eagle's Night (par 25 ?) | | 22:53 | 48 / 103 |
| |
Tesiko 6 Short | | 18:34 | 32 / 170 |
| |
Julkujärvi Short | | 22:46 | 25 / 154 |
| |
New Hill Sprint | | 16:35 | 9 / 141 |
| |
New Dogtrack Sprint | | 14:03 | 26 / 127 |
| |
Tveten Sprint | | 15:24 | 10 / 110 |
| |
Pike Lake Sprint | | 11:40 | 36 / 155 |
| |
Teisko night sprint | | 12:09 | 23 / 130 |
| |
[ocad]StAgnan-en-Vercors/Night | | dnf | | | |
Orientering in Galut | | 14:13 | 6 / 103 |
| |
night event4 | | dnf | | | |
night event2 | | 13:54 | 16 / 47 |
| |
night event1 | | 10:56 | 6 / 70 |
| |
Teisko Short 3 | | 17:38 | 110 / 210 |
| |
[OCAD] Vuelta de Norrsätra E3 | | 14:30 | 49 / 191 |
| |
[OCAD] Vuelta de Norrsätra E2 | | 17:36 | 16 / 229 |
| |
[OCAD] Vuelta de Norrsätra E1 | | 7:13 | 28 / 291 |
| |
Micro Orienteering Cup | | 10:09 | 70 / 125 |
| |
[OCAD] Fantasy Sprint | | 19:48 | 64 / 221 |
| |
A Real Ocad Sprint | | 8:09 | 6 / 176 |
| |
[Ultima] Lepanmaa E1 | | 12:30 | 18 / 236 |
| |
[ocad] Äktatorpet Sprint | | 12:07 | 22 / 228 |
| |
666666u66 | | 17:25 | 3 / 36 |
| |
| | 25:49 | 14 / 63 |
| |
[OCAD] - Faron E | | 29:22 | 12 / 141 |
| |
[OCAD] Faron N | | 31:53 | 42 / 159 |
| |
[OCAD] Andkärret (Lunsen) | | 39:10 | 92 / 226 |
| |
PPCUP - 2 | | dnf | | | |
PPCUP - 1 | | 20:10 | 31 / 238 |
| |
Word championchip by day | | 31:50 | 12 / 115 |
| |
Time trial | | 14:11 | 28 / 60 |
| |
[Ocad] Knottingly | | 14:46 | 15 / 248 |
| |
Medledistans in luckebo | | 35:06 | 71 / 161 |
| |
[OCAD] Laviamäki Long | | 38:57 | 33 / 195 |
| |
[Rocad]- Ardwane - ShortD | | 20:31 | 20 / 167 |
| |
Ocad - Partillebergen 2.0 | | 28:13 | 63 / 187 |
| |
training sprint2 | | 12:51 | 23 / 124 |
| |
training sprint1 | | 10:38 | 51 / 153 |
| |
[OCAD] Tuna Ting H21 E, part 3 | | 12:38 | 37 / 194 |
| |
[OCAD] Tuna Ting, H21E, part 2 | | 12:42 | 35 / 216 |
| |
[OCAD] Tuna Ting, H21E, part 1 | | 14:57 | 28 / 285 |
| |
Ocad - Partillebergen 1.0 | | 16:23 | 47 / 240 |
| |
[OCAD] Space Cowboy! 2,1 km | | 15:43 | 40 / 149 |
| |
[OCAD] Space Cowboy! 2,4 km | | 19:33 | 54 / 179 |
| |
10mila v:CF | | 21:31 | 21 / 153 |
| |
Ocad - Archattan 1 | | 26:49 | 72 / 146 |
| |
Ocad - Bjornasberget 1 | | 20:25 | 51 / 193 |
| |
[World Cup] Final Middle | | dnf | | | |
Rocad - Xpress 1 | | 13:39 | 44 / 162 |
| |
[OCAD] E1 Tour de Sweden, Sprint | | 11:57 | 49 / 268 |
| |
Cup 1 | | 41:46 | 66 / 86 |
| |
Fantasy Sprint 2 | | 14:59 | 39 / 187 |
| |
[OCAD] Cyclone 2,5 km | | 27:54 | 60 / 163 |
| |
Rocad - Osteabe 1 | | 18:37 | 45 / 109 |
| |
[OCAD] JWOC 2007 Australia | | dnf | | | |
Simple Race Day 2 | | 22:28 | 6 / 83 |
| |
Lutekollen Nordic | | 22:35 | 44 / 143 |
| |
ocad | | 34:33 | 36 / 112 |
| |
Healt | | 18:37 | 2 / 124 |
| |
Rocad Juice 1 | | 17:09 | 5 / 149 |
| |
[OCAD] Sunshine Series 2 | | 14:58 | 12 / 238 |
| |
[OCAD] San Giovanni | | 32:17 | 25 / 181 |
| |
Glbal Warming | | dnf | | | |
[ROCAD] Museseter Summer Sprint | | 23:23 | 44 / 134 |
| |
[OCAD]KUNGSBERGET EAST 2.0 km | | 18:47 | 42 / 251 |
| |
[Rocad] Badlands - Long | | 36:05 | 37 / 161 |
| |
Talvapaa I | | 13:35 | 30 / 256 |
| |
[OCAD]Suunto Games 1 | | 26:10 | 100 / 277 |
| |
Volser Weiher Day 2 | | 29:10 | 26 / 182 |
| |
MicrO | | 2:35 | 11 / 141 |
| |
Xtreme Rocad | | dnf | | | |
[OCAD] Maajaa -09, Middle | | dnf | | | |
Cupa Barladului 1 | | 22:08 | 31 / 128 |
| |
[OCAD] Albogasprinten 2 | | 20:30 | 38 / 211 |
| |
[OCAD] Albogasprinten | | 15:36 | 75 / 253 |
| |
MaroltingerSchulmeisterschaft7 | | dnf | | | |
[OCAD] Ramlaklint | | 36:39 | 105 / 244 |
| |
MaroltingerSchulmeisterschaft4 | | 19:03 | 43 / 167 |
| |
The Shining - The Overlook Hotel | | dnf | | | |
MaroltingerSchulmeisterschaft3 | | 20:29 | 35 / 162 |
| |
[OCAD]Gyllbergen 2days step 1 | | dnf | | | |
[OCAD] SkiO Idkerberget 2 | | dnf | | | |
[OCAD] SkiO Idkerberget | | dnf | | | |
MaroltingerSchulmeisterschaft2 | | 20:41 | 34 / 140 |
| |
[OCAD]Ogan Ski-O Short | | dnf | | | |
[OCAD] Ånnaboda Middle | | 21:02 | 71 / 275 |
| |
[O-Ringen 2009] Holmseryd Cmp 2 | | dnf | | | |
MaroltingerSchulmeisterschaft1 | | 11:18 | 1 / 216 |
| |
[OCAD]Gothenburg Winter Prolog | | 11:44 | 69 / 275 |
| |
-Port El Cuero- Sprint cup [1] | 2 | dnf | | | |
[OCAD] Råsjön 3-days Middle | | 22:58 | 19 / 210 |
| |
[OCAD] Sprint Island | | 16:03 | 43 / 189 |
| |
[OCAD] Ski-O 2,8 km | | 18:33 | 6 / 137 |
| |
[Fantasyocad] 2.0 km WinterOL | | dnf | | | |
sinte-mette | | 17:30 | 20 / 146 |
| |
[OCAD] Volvic I | | 14:48 | 48 / 242 |
| |
Sprint easy | | 5:11 | 71 / 179 |
| |
[OCAD] Downhill/MicrO NIGHT | | dnf | | | |
[OCAD] Stabberget 3,1 km | | 24:50 | 47 / 187 |
| |
[OCAD] Stabberget 2,2 km | | 15:06 | 12 / 239 |
| |
Brindisi sprint | | dnf | | | |
[OCAD]Furutorpskartan H12-Sprint | | 8:56 | 4 / 209 |
| |
[OCAD] Gornozavodsk-Dachi | | dnf | | | |
CF SKIEN OK | | dnf | | | |
go swimming | | 2:40 | 21 / 187 |
| |
Marsh Run | | dnf | | | |
[Fantasy] Winter-O | | 18:02 | 24 / 163 |
| |
Ski - O @ Salt Placid day 2 | | dnf | | | |
SKI-O @ Salt Placid stadium day1 | | 31:28 | 7 / 198 |
| |
Who find the best way? | | dnf | | | |
ONE LEG WONDERS STAGE 1 | | 5:08 | 33 / 121 |
| |
Sprint 5 days[prolouge] | | 11:17 | 44 / 179 |
| |
vest day1 | | 11:59 | 12 / 126 |
| |
First CF comp MADE with a MAC | | 12:33 | 68 / 170 |
| |
Middle | | dnf | | | |
[Ski-O] CF Ski-O Demo | | 20:10 | 23 / 166 |
| |
Forest test | | dnf | | | |
Sprint | | dnf | | | |
Ottawa Night Sprint 1 | | dnf | | | |
[OCAD] Koisjärvi - Short | | 21:16 | 56 / 231 |
| |
Orienteerers Heaven | | dnf | | | |
[OCAD] Fantasy 2 | | 15:17 | 20 / 189 |
| |
Texture test | | 7:30 | 46 / 156 |
| |
Miners-O | | 13:41 | 3 / 219 |
| |
[OCAD] Fantasy park | | 17:20 | 14 / 213 |
| |
[OCAD]Ponsa SW Sprint | | dnf | | | |
[O-Ringen 2009] Holmseryd Golf | | dnf | | | |
[OCAD] Middle 1,7 km | | dnf | | | |
[OCAD] Rankås | | 24:24 | 34 / 252 |
| |
Ogan Championchip - Short | | dnf | | | |
mappa di silvio | | 12:51 | 18 / 122 |
| |
ROCAD sprint | | dnf | | | |
Oeschinen | | dnf | | | |
[ROCAD] Strawberry Swing, Sprint | | 20:54 | 58 / 126 |
| |
| | 14:44 | 14 / 155 |
| |
Super Quick Sprint 2 | | 11:42 | 9 / 101 |
| |
[ROCAD] Violett Hill, Middle | | dnf | | | |
[ROCAD] Violett Hill, Sprint | | 13:31 | 23 / 158 |
| |
Tranum | | 18:28 | 40 / 99 |
| |
Half real-half fantasy | | dnf | | | |
Ingalunda City | | 18:39 | 8 / 108 |
| |
Super Quick Sprint | | 2:31 | 26 / 179 |
| |
[O-Ringen 2009] Vittingsberget | | dnf | | | |
[OCAD]Coca cola town stage 1 | | 11:54 | 19 / 192 |
| |
Tuchkovo | | 19:07 | 44 / 144 |
| |
Grigorchikovo | | 21:42 | 37 / 154 |
| |
Middle 2,2 km NIGHT | | dnf | | | |
Sosh sprint | | 17:14 | 39 / 187 |
| |
[OCAD] Sörgården2 | | dnf | | | |
[ROCAD] 2,4 km | | 20:39 | 40 / 164 |
| |
Oslo City Cup Bøler | | 22:10 | 8 / 162 |
| |
Zhukovo day2 | | 21:46 | 11 / 95 |
| |
[OCAD] O-ringen sprint | | 31:27 | 45 / 178 |
| |
[OCAD]Sörgården | | 21:43 | 31 / 188 |
| |
Middle 2,0 km | | dnf | | | |
[OCAD] Voxna2 Middle | | dnf | | | |
[OCAD] Voxna Middle | | 21:52 | 66 / 193 |
| |
[O-Ringen 2009] Brånstorp Väst | | 18:57 | 73 / 241 |
| |
city sprint | | 16:26 | 17 / 197 |
| |
Middle 1,5 km NIGHT | | dnf | | | |
[O-Ringen 2009] Branteberg | | 35:05 | 110 / 200 |
| |
[OCAD] Maajaa 2008 Night | | 17:53 | 54 / 158 |
| |
[OCAD] Crni graben night | | 14:00 | 5 / 189 |
| |
Whos the fastest runner? | | 6:23 | 36 / 198 |
| |
[O-Ringen 2009] Contour-O | | 36:00 | 42 / 197 |
| |
[OCAD] Skenshyttan stage 3 | | dnf | | | |
[OCAD] Skenshyttan stage 2 | | 16:20 | 86 / 246 |
| |
Nisunperä | | 19:18 | 42 / 257 |
| |
Hökensås Semesterbyn 1 | | 20:13 | 31 / 197 |
| |
O.7km Sprint | | dnf | | | |
[OCAD] Skenshyttan stage 1 | | 15:12 | 87 / 304 |
| |
The Emilsson Map | | dnf | | | |
The Oppsal map | | dnf | | | |
Aktan Middle [OCAD] | | 21:01 | 30 / 169 |
| |
super easy | | dnf | | | |
Santry Ireland | | 16:41 | 24 / 144 |
| |
Brindisi PWT | | dnf | | | |
Fantasy city sprint | | dnf | | | |
(OCAD) The Toffee Mould Extended | | 18:46 | 9 / 112 |
| |
[O-Games 2008] - Koisjärvi | | 36:33 | 29 / 203 |
| |
S:t Anna Cup 1 | | 16:23 | 54 / 171 |
| |
HC model event | | dnf | | | |
Safari Race | | 19:00 | 57 / 177 |
| |
L@uri's Velkeris Cup stage 1 | | 29:50 | 29 / 213 |
| |
[OCAD]Björke Stage 31 | | dnf | | | |
[OCAD] Middle | | 21:49 | 6 / 98 |
| |
[OCAD]Mini Sprint 2 | | dnf | | | |
[OCAD]Mini Sprint 1 | | 10:05 | 41 / 201 |
| |
[OCAD]Björke Stage 29 | | 24:59 | 25 / 176 |
| |
Sprint/Micro-O | | dnf | | | |
[OCAD]Björke Stage 26 | | 26:50 | 40 / 167 |
| |
[OCAD]Björke Stage 25 | | 24:54 | 53 / 175 |
| |
Hartola II | | 19:26 | 18 / 137 |
| |
Hartola I | | 19:08 | 34 / 192 |
| |
[OCAD] Ulvsta Day 2 Ultrasprint | | dnf | | | |
Pyölinmäki | | 22:21 | 14 / 127 |
| |
Super Sprint Tour 4 | | dnf | | | |
Aussie Middle | | 28:01 | 7 / 120 |
| |
Super Sprint Tour 3 | | dnf | | | |
Super Sprint Tour 2 | | 8:56 | 12 / 189 |
| |
Super Sprint Tour 1 | | dnf | | | |
[OCAD] Downhill run 1 | | dnf | | | |
Middle Fox Valley | | dnf | | | |
Random - Mt Kenrick | | dnf | | | |
HARD, ROCK, ORIENTEERING | | dnf | | | |
Climbing Test | | 4:19 | 127 / 168 |
| |
Lower Luther | | dnf | | | |
Tibetan Orientshow | | dnf | | | |
[OCAD] Fjelles SuperSprint | | 5:21 | 17 / 213 |
| |
Random sprint | | dnf | | | |
[OCAD]Björke Stage 12 | | dnf | | | |
Sch[Random2] 1.8k | | 21:21 | 30 / 121 |
| |
O-Quiz 2 | | dnf | | | |
[OCAD]WOC 2009 Training | | 23:53 | 36 / 199 |
| |
[OCAD]Björke Stage 11 | | dnf | | | |
[OCAD]Björke Stage 10 | | dnf | | | |
[OCAD]Björke Stage 9 | | 19:03 | 7 / 161 |
| |
[random] Sprint | | dnf | | | |
Northern Eliotwood Run | | 14:52 | 12 / 138 |
| |
(OCAD) Wintervalley Stage 2 | | dnf | | | |
Beauchamp Sprint | | 17:15 | 17 / 187 |
| |
SKIO Memory | | dnf | | | |
Ofenpass Sprint | | 21:10 | 21 / 205 |
| |
Skärmfrossan 4-days Stage 1 | | 13:55 | 62 / 204 |
| |
Sch[Random] 2.1k | | 26:02 | 22 / 147 |
| |
Tynne Steep 3days stage 3 | | dnf | | | |
Pchelka Steep | | dnf | | | |
[random] Sprint | | 18:48 | 15 / 149 |
| |
Tynne steep 3days stage 2 | | 27:27 | 31 / 138 |
| |
Hawes 3 Day, day 2 | | dnf | | | |
Hawes 3 Day, Day 1 | | 14:32 | 12 / 138 |
| |
Fantasy sprint | | 11:54 | 32 / 204 |
| |
[OCAD]Portugal 2.3 | | dnf | | | |
[OCAD]Björke Stage 1 | | dnf | | | |
Tynne steep 3day stage 1 | | dnf | | | |
Tynne steep 3days prolog | | 11:39 | 11 / 164 |
| |
[OCAD]Le Lac | | 28:47 | 47 / 208 |
| |
[Rocad] middle | | 30:14 | 14 / 130 |
| |
Maajaa - Middle | | 38:15 | 38 / 208 |
| |
Japan Open | | dnf | | | |
woman | | dnf | | | |
Pahkionvuori - Middle | | 35:36 | 50 / 188 |
| |
[OCAD] Malmenbadet | | 17:13 | 13 / 185 |
| |
[OCAD] Sega Di Ala | | 9:44 | 6 / 110 |
| |
l-100 sprint3 | | 12:43 | 12 / 86 |
| |
l-100 sprint 1 | | 11:57 | 10 / 146 |
| |
[OCAD]Strangleburg 2.5 km | | dnf | | | |
6 Aveyron Days Training | | dnf | | | |
Rájec | | 35:22 | 27 / 139 |
| |
[OCAD]Björke Prolog | | 13:18 | 16 / 255 |
| |
Short-2 | | dnf | | | |
Short-1 | | 5:40 | 14 / 134 |
| |
Short 6 | | 14:52 | 4 / 86 |
| |
Short 5 | | dnf | | | |
Short 4 | | 12:43 | 8 / 94 |
| |
Short 3 | | 10:31 | 36 / 96 |
| |
Short 2 | | 9:44 | 50 / 116 |
| |
Short 1 | | dnf | | | |
Vester Thorup | | 29:17 | 44 / 229 |
| |
Chateau de Montlosier | | dnf | | | |
Sucka | | dnf | | | |
[ROCAD] Solmukorpi | | dnf | | | |
The CF Intro Map | | 24:04 | 71 / 221 |
| |
[Ocad] Ofenpass New part | | 17:19 | 19 / 217 |
| |
Ingalunda City | | 20:19 | 23 / 139 |
| |
[ocd]_Voronez_Middle-1 | | dnf | | | |
[ROCAD] middle | | 28:27 | 49 / 201 |
| |
Rocad Sprint | 2 | dnf | | | |
[OCAD]-city middle | | dnf | | | |
SnowSprint 2.4k | | 13:55 | 14 / 209 |
| |
[OCAD] Kaasen 2.2k | | 16:11 | 44 / 273 |
| |
Chateau de Montlosier Sprint | | dnf | | | |
Fence Mania - Sprint | | dnf | | | |
Jukola Training - T2 | | 22:18 | 15 / 272 |
| |
Jukola Training - T1 | | 45:10 | 38 / 241 |
| |
[OCAD] Suncoast Classic Sprint | | dnf | | | |
[ocd] Piejuras Park_Sprint-1 | | dnf | | | |
Vienna Park Series 2008 - Day1 | | 7:09 | 108 / 280 |
| |
[Word-O] WOC Final 2007 | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
[OCAD] Fantasy - City Sprint | | 16:41 | 36 / 233 |
| |
[OCAD] Aamot | | dnf | | | |
Terrain-Running | | 11:11 | 2 / 149 |
| |
[OCAD] Chateau de Montlosier | | dnf | | | |
smstafet | | dnf | | | |
[OCAD} Sardanga City day 2 FIXED | | dnf | | | |
[Ocad] Bad Course | | 16:13 | 58 / 162 |
| |
sprint | | 19:06 | 12 / 124 |
| |
[OCAD] Miass lake - 19 min | | 20:07 | 40 / 187 |
| |
[OCAD] Sardanga City - SPRINT | | 21:53 | 30 / 193 |
| |
Tveitan Sprint | | 14:10 | 28 / 155 |
| |
[OCAD] Forest 27 min | | 28:45 | 30 / 181 |
| |
7 Days of Southtyrol Stage 4a | | dnf | | | |
7 Days of Southtyol Stage 3 | | 24:29 | 26 / 158 |
| |
HC2008-Intro | | 13:30 | 17 / 208 |
| |
Sprint . | | dnf | | | |
city map course1 | | dnf | | | |
Homer | | 18:20 | 22 / 136 |
| |
Fantasy City | | 13:38 | 48 / 190 |
| |
Sprint 1 | | 23:53 | 19 / 206 |
| |
Dizzy Run | | 16:14 | 24 / 172 |
| |
fantasy | | 16:15 | 32 / 237 |
| |
[OCAD] Sprint, Växjö | | 12:06 | 12 / 269 |
| |
Downhill Ultra sprint | | 13:19 | 10 / 171 |
| |
Fanoe2008 | | dnf | | | |
[OCAD] Mini-Tis Sprint | | 21:33 | 48 / 249 |
| |
Sprint Champ. semifinal! | | 14:55 | 19 / 183 |
| |
Sprint | | 18:39 | 14 / 145 |
| |
Ocad Sprint | | 19:41 | 38 / 186 |
| |
agges bana | | 10:43 | 18 / 108 |
| |
sverige | | 10:15 | 4 / 126 |
| |
[r][A][n][D][o][M] | | dnf | | | |
[OCAD] Heikkilä | | 21:57 | 24 / 129 |
| |
[OCAD] Ängnesnäs | | 14:29 | 76 / 202 |
| |
[OCAD] Littoinen | | dnf | | | |
Spring Cup 2008 | | 25:40 | 8 / 156 |
| |
Ocad_Easy_03 | | 20:30 | 14 / 108 |
| |
Ocad Easy 02 | | 12:49 | 21 / 140 |
| |
Ocad_Easy_ | | 13:29 | 8 / 177 |
| |
1m contours | | 13:07 | 12 / 179 |
| |
Test | | 17:31 | 2 / 29 |
| |
ski=1 | | dnf | | | |
Bowman Twin- Day 1 | | 21:23 | 9 / 109 |
| |
Test | | 19:26 | 17 / 58 |
| |
Fanatsy ski-o (test) | | dnf | | | |
Fantasy parkrace - Part 2 | | 18:44 | 16 / 118 |
| |
Fantasy Parkrace Part 1 | | dnf | | | |
Götzenbachtal Süd | | 23:31 | 8 / 151 |
| |
HeatoN [Rnd] | | dnf | | | |
Völser Weiher 2 | | 27:24 | 52 / 147 |
| |
Big OCAD Quiz! | | dnf | | | |
[RANDOM] Long course 3 | | dnf | | | |
Open Land 1 | | 15:54 | 32 / 127 |
| |
Are you a good swimmer ? | | 6:39 | 6 / 132 |
| |
My Race 1 | | dnf | | | |
SKI-O short! | | 14:42 | 43 / 144 |
| |
SKI-O sprint! | | 10:34 | 11 / 205 |
| |
1.3km | | 9:39 | 8 / 134 |
| |
1,5km, OK race! | | 9:15 | 3 / 197 |
| |
PUT OUT MORE MAPS! | | dnf | | | |
Don´t run this it´s just a test | | 1:07 | 1 / 119 |
| |
[OCAD] Usovo | | 18:35 | 39 / 244 |
| |
Fantasy City-Sprint | | 22:39 | 11 / 211 |
| |
[ROCAD] The hidden valley | | dnf | | | |
The first Skijump event ever!!! | | 1:12 | 3 / 276 |
| |
Hard One 2 | | dnf | | | |
Hard One 1 | | dnf | | | |
10-Mila 10 | | dnf | | | |
Ski-O | | dnf | | | |
Craziest race ever | | dnf | | | |
A-B-C-D | | 12:42 | 16 / 195 |
| |
CFMC08 1st: Ice Castle | | 35:32 | 54 / 222 |
| |
CFMC08 2nd: Seewen Ski-O | | 49:08 | 5 / 189 |
| |
CFMC08 3rd: Windsor Castle | | dnf | | | |
Maze day 3 | | 11:41 | 8 / 116 |
| |
Canada Cup biathlon #2 (sprint) | | 22:57 | 13 / 143 |
| |
Cross Country [RANDOM] 2 | | dnf | | | |
Crosss Country [RANDOM] | | 11:09 | 21 / 137 |
| |
Canada Cup Biathlon #1 (long) | | 46:17 | 12 / 87 |
| |
Maze day 2 | | 15:08 | 4 / 116 |
| |
10-Mila 9 | | 31:16 | 47 / 248 |
| |
Fantasy | | dnf | | | |
Biathlon 2 | | 49:47 | 11 / 114 |
| |
First ski biathlon | | dnf | | | |
City O | | 16:35 | 25 / 139 |
| |
Final Fun Series | | dnf | | | |
[ocad]short race | | 17:23 | 40 / 200 |
| |
Cross Country | | dnf | | | |
Climbing test! | | 6:20 | 99 / 146 |
| |
*? | | dnf | | | |
Morrgoncupen Finspång | | dnf | | | |
[OCAD]2.5 km Springsburg | | dnf | | | |
[ROCAD] Butterfly test | | dnf | | | |
Who is the O expert | | dnf | | | |
omholt | | 45:34 | 2 / 73 |
| |
Ski-butterfly NIGHT 2.7km | | dnf | | | |
[Random] Somewhere 1 | | 24:51 | 12 / 159 |
| |
Sprint-O | | 12:09 | 20 / 229 |
| |
Ski | | 1:58 | 14 / 232 |
| |
Test 2 | | dnf | | | |
Maroltingerschulmeisterschaft13 | | 17:08 | 20 / 206 |
| |
Test | | 6:05 | 22 / 138 |
| |
Insjösprinten! | | 16:23 | 33 / 202 |
| |
[OCAD]Ulvsta utsnitt..3 km | | dnf | | | |
[OCAD] Finspång | | 26:53 | 104 / 193 |
| |
[OCAD]Idre | | 29:20 | 19 / 282 |
| |
[OCAD] Fylleryd | | 10:42 | 24 / 302 |
| |
ingalunda 2 | | 29:05 | 23 / 96 |
| |
Jophn Boy | | dnf | | | |
HELP!! | | 1:08 | 13 / 153 |
| |
maroltingerschulmeisterschaft12 | | 21:08 | 17 / 193 |
| |
Short Random | | 14:51 | 13 / 132 |
| |
Random 2.8km | | dnf | | | |
[OCAD] Gropen, Ultrasprint | | dnf | | | |
Random Sprint | | 10:35 | 20 / 127 |
| |
Random Middle 2 | | 37:11 | 31 / 77 |
| |
[RANDOM] Series 10 | | 14:31 | 15 / 95 |
| |
[RANDOM] Series 9 | | dnf | | | |
[RANDOM] Series 8 | | 13:48 | 1 / 118 |
| |
0.0 km! what is the best way?? | | dnf | | | |
[RANDOM] Series 7 | | dnf | | | |
[RANDOM] Series 6 | | 18:09 | 19 / 85 |
| |
[RANDOM] Series 5 | | 21:40 | 42 / 79 |
| |
[RANDOM] Series 4 | | 20:53 | 21 / 86 |
| |
[RANDOM] Series 3 | | 24:26 | 12 / 100 |
| |
[RANDOM] Series 2 | | 12:50 | 7 / 138 |
| |
[RANDOM] Series 1 | | 15:30 | 34 / 171 |
| |
[OCAD] Maajaa C2 | | dnf | | | |
Canada Cup #3 | | 18:10 | 20 / 170 |
| |
Fantasy 2 | | 17:48 | 38 / 172 |
| |
Fantasy 1 | | 11:14 | 4 / 205 |
| |
[RANDOM] Long course 2 | | 60:58 | 29 / 107 |
| |
routechoice! | | dnf | | | |
Maroltingerschulmeisterschaft11 | | 20:35 | 5 / 123 |
| |
HGDF | | 8:41 | 7 / 115 |
| |
Tour De Skien Lap 5 | | dnf | | | |
Tour De Skien Lap 4 | | dnf | | | |
The castle | | dnf | | | |
Who's the best jumper? Own Made! | | dnf | | | |
Amsterdam Centre (middle) | | 28:02 | 3 / 153 |
| |
[OCAD] Maajaa C1 | | dnf | | | |
Amsterdam Centre | | 5:47 | 5 / 230 |
| |
Follow the Controls! | | dnf | | | |
Swamp Island | | 19:42 | 7 / 180 |
| |
Easy Run | | 8:41 | 4 / 129 |
| |
[Rnd] Test | | 10:12 | 5 / 129 |
| |
sdfsdf | | 37:50 | 13 / 103 |
| |
Canada Cup #2 | | 10:55 | 6 / 119 |
| |
Nice one. | | dnf | | | |
Sunday-Training | | 21:51 | 2 / 66 |
| |
Blueberry forest | | 8:42 | 24 / 240 |
| |
10-mila | | dnf | | | |
Difficult | | 12:51 | 1 / 99 |
| |
Line-o | | dnf | | | |
[OCAD] Forest 25 min | | 31:28 | 73 / 205 |
| |
Tour De Skien Lap 3 | | 18:34 | 1 / 75 |
| |
Hepburn Sprint | | 17:13 | 11 / 125 |
| |
Boys 10 course | | dnf | | | |
Maroltingerschulmeisterschaft10 | | 11:21 | 12 / 143 |
| |
Kid Course | | 7:26 | 19 / 119 |
| |
[Rocad] Fjäll-OL | | dnf | | | |
Canada Cup 1 | | 12:43 | 2 / 98 |
| |
[RANDOM] Middle course 4 | | dnf | | | |
Greenham forest | | 38:56 | 46 / 115 |
| |
City fantasie sprint | | 19:40 | 16 / 113 |
| |
[RANDOM] Middle course 3 | | 42:07 | 32 / 70 |
| |
long sprint | | 20:17 | 20 / 184 |
| |
Sprint in open terrains | | 8:23 | 15 / 194 |
| |
[OCD]Minimap | | 25:46 | 24 / 84 |
| |
MG | | 30:57 | 5 / 105 |
| |
Purple Desert 1 | | 23:41 | 16 / 94 |
| |
Sortest coomp ever this time | | 0:02 | 1 / 77 |
| |
Middle 1,6 km | | dnf | | | |
Tour De Skien Lap 2 | | 7:05 | 43 / 136 |
| |
ingalunda | | dnf | | | |
Kärrleken | | 1:45 | 17 / 132 |
| |
Sprint-o Day3 | | 14:06 | 57 / 120 |
| |
Sprint-o Day2 | | 7:47 | 10 / 119 |
| |
Sprinto-Day1 | | 8:02 | 16 / 148 |
| |
Road Race 2!! | | dnf | | | |
[ocad] Russia - Sosnovskoe | | 23:14 | 41 / 137 |
| |
[OCAD] Hammarslaget | | dnf | | | |
Paulup 4 - NIGHT | | 12:44 | 17 / 62 |
| |
Paulup 4 | | 13:03 | 56 / 137 |
| |
[rocad] voimia long | | dnf | | | |
rocad rb | | dnf | | | |
[OCAD] Bonn City day 3 | | 21:34 | 65 / 170 |
| |
Ski-O | | dnf | | | |
Loch Vaa Sprint | | dnf | | | |
Nice Forest | | 34:49 | 39 / 88 |
| |
Haralanharju | | 22:11 | 44 / 200 |
| |
Maroltingerschulmeisterschaft9 | | 17:42 | 1 / 104 |
| |
Highland Sprint 56 | | 23:08 | 11 / 56 |
| |
Highland sprint 55 | | 14:55 | 32 / 107 |
| |
Highland Sprint 54 :p | | dnf | | | |
[OCAD] Herama 2 | | 31:08 | 40 / 203 |
| |
asd | | dnf | | | |
[OCAD] Sprint | | 15:29 | 17 / 186 |
| |
[RANDOM] Middle course 2 | | 28:49 | 22 / 112 |
| |
[RANDOM] Middle course | | dnf | | | |
[OCAD]Sprint (controlpicking) | | dnf | | | |
[OCAD] Forest 23 min | | 23:49 | 30 / 193 |
| |
Middle 1,9 km | | dnf | | | |
Paulup 3 | | 12:05 | 2 / 106 |
| |
[OCAD] Herama, night | | dnf | | | |
[OCAD] Herama | | dnf | | | |
[OCAD] Bonn City Day 2 middle | | dnf | | | |
Day2 | | dnf | | | |
Day1 | | dnf | | | |
Tour De Skien Lap 1 | | 16:38 | 40 / 123 |
| |
[ocad] Mäntlahti night | | 16:15 | 12 / 107 |
| |
[ocad] Mäntlahti middle | | 18:16 | 6 / 206 |
| |
[OCAD] Bonn City Sprint | | 20:57 | 36 / 190 |
| |
rocad, suppaterrain | | 25:37 | 41 / 143 |
| |
Middle 3,4 km | | dnf | | | |
OCAD Micro-O | | 22:55 | 2 / 114 |
| |
[OCAD]Gant middle 2 | | 34:32 | 27 / 181 |
| |
SHORTEST COMP. EVER! | | 0:05 | 1 / 178 |
| |
Limi The 7. One | | 8:26 | 25 / 110 |
| |
. | | dnf | | | |
[RnD] Lechmeretown c2 | | dnf | | | |
Beautiful middle | | 18:56 | 3 / 102 |
| |
routchoice (fixed) | | dnf | | | |
Paulup - Day 2 | | 9:20 | 12 / 105 |
| |
Hitta målet | | 2:32 | 6 / 88 |
| |
Routchoice | | 3:08 | 13 / 95 |
| |
Woman New course | | 35:50 | 15 / 54 |
| |
Club competition | | 14:42 | 29 / 214 |
| |
[OCAD]Beautiful forest sprint 2 | | 11:43 | 21 / 188 |
| |
NIGHT CUP!!!!!!!!!!!! | | 21:57 | 17 / 98 |
| |
Vårflåset | | 16:26 | 2 / 70 |
| |
Paulup | | 8:54 | 5 / 102 |
| |
Random | | dnf | | | |
Limi 6. Race | | 6:14 | 8 / 121 |
| |
[OCAD] Ein Zeitim part 3 | | 22:02 | 27 / 138 |
| |
[OCAD] Ein Zeitim part 2 | | 22:38 | 67 / 164 |
| |
Im sorry! her is open moutain | | 9:28 | 5 / 81 |
| |
[OCAD] Ein Zeitim part 1 | | dnf | | | |
City sprint | | 18:27 | 5 / 111 |
| |
[OCAD]Beautiful forest sprint!! | | 8:10 | 47 / 198 |
| |
Desert Night Race | | 31:06 | 17 / 56 |
| |
[OCAD]Gant middle 1 | | dnf | | | |
OCAD - moutain and open! | | 10:43 | 2 / 102 |
| |
ol | | dnf | | | |
Short sprint, just night! | | 12:35 | 2 / 44 |
| |
Short sprint! | | 12:11 | 1 / 77 |
| |
Who are the best night sprinter? | | 18:59 | 3 / 55 |
| |
Långa natten | | dnf | | | |
Poik streakan | | 10:51 | 3 / 81 |
| |
veivalg | | 3:42 | 2 / 100 |
| |
Cool map | | 1:33 | 29 / 103 |
| |
[RnD] 'Lechmeretown Shortdist' | | dnf | | | |
NIGHT CUP!!!! | | 21:24 | 21 / 97 |
| |
OCAD | | dnf | | | |
NIGHT CUP!!! | | 26:21 | 12 / 74 |
| |
Maroltingerschulmeisterschaft8 | | 20:06 | 4 / 96 |
| |
Sprint løp | | dnf | | | |
Sprint O | | 15:33 | 26 / 164 |
| |
[Ocad] Luch | | 27:12 | 32 / 193 |
| |
(OCAD) Haukilampi Ski O | | 30:02 | 5 / 130 |
| |
ocad Night in Semenkino by Anton | | dnf | | | |
[ocad] Semenkino by Anton | | 19:39 | 29 / 177 |
| |
[OCAD] Savo III | | 21:22 | 74 / 219 |
| |
WHO`S THE BEST CF JUMPER | | dnf | | | |
[RANDOM] Long | | dnf | | | |
Lac Beauchamp Middle | | 27:19 | 26 / 109 |
| |
Kännönvuori | | 16:24 | 20 / 209 |
| |
city sprint | | 18:42 | 4 / 99 |
| |
mountain | | 27:31 | 6 / 72 |
| |
Lac Beauchamp | | 13:23 | 32 / 166 |
| |
SPANISH TERRAIN | | 17:25 | 5 / 167 |
| |
Col du Marchairuz | | dnf | | | |
Mountain and haard:D | | 20:21 | 11 / 72 |
| |
Rdzmr Ultra long | | dnf | | | |
Gatineau Park test | | 10:51 | 4 / 162 |
| |
IntroDay 1 | | 3:24 | 1 / 111 |
| |
Road race | | 2:03 | 2 / 170 |
| |
| 2 | dnf | | | |
Which one is the fastest? - Two | | 10:33 | 54 / 117 |
| |
Which one is the fastest? - One | | 7:29 | 4 / 142 |
| |
North RehobotbergtonValley short | | dnf | | | |
North Rehobotbergton Valley Long | | 14:22 | 1 / 107 |
| |
Franklin-run | | 12:40 | 2 / 101 |
| |
Angry Mette new course | | dnf | | | |
[Fin] Lauhtu | | 31:50 | 60 / 238 |
| |
OL in Norway | | 3:25 | 1 / 126 |
| |
OL in orientering in London | | dnf | | | |
MIT spesial | | 18:10 | 2 / 77 |
| |
Byaasen | | 3:29 | 19 / 111 |
| |
run!(spring nu) | | 11:01 | 26 / 103 |
| |
TEST | | 22:22 | 2 / 136 |
| |
Limi 5. Run | | 15:54 | 23 / 100 |
| |
L@uri's Lazbergis middle | | 34:38 | 67 / 197 |
| |
An easy rocad | | 15:29 | 6 / 152 |
| |
happy new year | | dnf | | | |
very funny race | | dnf | | | |
Gunstock Day1 | | 17:06 | 3 / 71 |
| |
ROCAD Skandinavien middle | | dnf | | | |
Maroltingerschulmeisterschaft7 | | 16:33 | 18 / 111 |
| |
[ROCAD] Middle 1 | | 32:14 | 32 / 158 |
| |
[OCAD] Forest 20 min | | 22:27 | 38 / 209 |
| |
ungdomsstaffetten til skien ok | | 24:59 | 12 / 124 |
| |
[OCAD]Städjan | | dnf | | | |
Motorvägs-ruschen | | 16:20 | 11 / 138 |
| |
East Oak Pond Day Three - Night | | 23:23 | 6 / 46 |
| |
East Oak Pond Day Two - Short | | 13:49 | 3 / 102 |
| |
East Oak Pond Day One - LONG | | 26:15 | 5 / 67 |
| |
Testmap | | 10:37 | 17 / 139 |
| |
[OCAD] West Mine | | 25:27 | 34 / 87 |
| |
god jul everybody | | 25:29 | 9 / 50 |
| |
Wall-OL | | 19:52 | 9 / 74 |
| |
[Ski-O] Mass start M17 C | | dnf | | | |
Wallflower forest sprint | | 15:45 | 19 / 184 |
| |
Gåsefjell | | 27:50 | 12 / 170 |
| |
[Ski-O] Made for David | | 17:32 | 1 / 117 |
| |
Maroltingerschulmeisterschaft6 | | 11:33 | 9 / 121 |
| |
[OCAD] Savo II | | 19:47 | 40 / 215 |
| |
[ocad] Piter (small night) | | 20:25 | 18 / 117 |
| |
[ocad] 2,5 in Piter | | 23:15 | 27 / 183 |
| |
[ROCAD]difficult and fast sprint | | 22:41 | 72 / 172 |
| |
[ROCAD]Realistic and difficult | | dnf | | | |
Limi 4. Run | | 9:52 | 24 / 133 |
| |
col du marchairuz | | 21:16 | 28 / 127 |
| |
pjul | | 21:32 | 5 / 51 |
| |
[OCAD] My first, self made! | | dnf | | | |
REAL MAP from WOC Ski-o 2006 | | 14:50 | 14 / 119 |
| |
[OCAD] Savo | | 14:37 | 15 / 243 |
| |
RUN!!!!!!!!!!! | | 11:00 | 17 / 89 |
| |
Routechoice test!(2) | | dnf | | | |
Routechoice test! | | 12:04 | 10 / 185 |
| |
[ROCAD] Middle in Pensylvania 2 | | 13:52 | 10 / 123 |
| |
[ROCAD] Middle in Pensylvania | | dnf | | | |
Limi 3. Sprint | | 15:48 | 25 / 155 |
| |
Limi 2. Run | | dnf | | | |
limi first run | | 3:58 | 17 / 145 |
| |
b.Sennoi [ocd]_Day-4 | | 22:51 | 20 / 146 |
| |
b.Sennoi [ocd]_Day-3 | | dnf | | | |
| | 29:38 | 18 / 128 |
| |
b.Sennoi [ocd]_Day-2 | | 26:53 | 6 / 162 |
| |
b.Sennoi [ocd]_Day-1 | | 26:59 | 21 / 245 |
| |
[ocad] 2.0 in Piter | | 17:33 | 30 / 215 |
| |
[ocad] Forest midle | | dnf | | | |
Rocad/fantasy 2 | | 25:42 | 9 / 119 |
| |
kjerringa rundt | | 19:56 | 17 / 65 |
| |
[ocad] Forest sprint | | 15:37 | 37 / 206 |
| |
[OCAD] Forest Sprint | | 21:05 | 10 / 103 |
| |
[OCAD] Gussjön 4 | | 15:26 | 17 / 208 |
| |
macro orienteering | | dnf | | | |
No orienteering at all just... | | 1:05 | 32 / 160 |
| |
Skara OLGY | | dnf | | | |
Woman - race | | 10:59 | 13 / 72 |
| |
Maroltingerschulmeisterschaft5 | | dnf | | | |
Headache course 2007 | | 21:23 | 9 / 88 |
| |
Random | | dnf | | | |
frognersprinten 08 | | dnf | | | |
Sprint 3-days day3 NIGHT! | | dnf | | | |
Sprint 3-days day2 | | dnf | | | |
Sprint 3-days day1 | | dnf | | | |
[OCAD] Ponsa North 10 min | | dnf | | | |
[OCAD] Ski-0 Bashkiriya | | 20:02 | 33 / 165 |
| |
Rocad/fantasy | | 27:53 | 54 / 149 |
| |
[OCAD] Crni Graben Night | | dnf | | | |
[OCAD] Gussjön 3 | | 18:55 | 17 / 177 |
| |
[Ocad] Just for fun course. | | 38:24 | 9 / 57 |
| |
[OCAD] Sprint - Kiilopaa | | dnf | | | |
[OCAD] Middle in Finland map | | dnf | | | |
The other side on Lost-Island | | dnf | | | |
Easy. Open. Second map ive made! | | 13:06 | 9 / 113 |
| |
[Ocad] sprint | | dnf | | | |
[OCAD] Gussjön 1 | | dnf | | | |
My first map Fun n easy 5-6 | | 13:14 | 7 / 114 |
| |
Random | | 16:07 | 3 / 88 |
| |
10-mila training!! | | dnf | | | |
| | dnf | | | |
Pro Tour - Kivivaara | | 24:21 | 42 / 126 |
| |
Pro Tour - Valkeavaara 2 | | dnf | | | |
Pro Tour - Viikeri | | dnf | | | |
Pro Tour - Palojoki | | 24:11 | 17 / 169 |
| |
Pro Tour - Valkeavaara 1 | | dnf | | | |
Maroltinger Schulmeisterschaft4 | | dnf | | | |
Maroltinger Schulmeisterschaft3 | | dnf | | | |
Curv-OL | | dnf | | | |
MERRY CHRISTMAS!!! | | dnf | | | |
Stenen Day 2 | | 33:49 | 10 / 87 |
| |
Stenen Day 1 | | 25:10 | 2 / 124 |
| |
middle/sprint on a good map | | 22:00 | 15 / 75 |
| |
Intro EASY :D | | 3:27 | 7 / 125 |
| |
Nyrsery Cryme forest sprint | | 19:09 | 13 / 159 |
| |
Peton do Xalo | | 12:21 | 8 / 126 |
| |
[OCAD] Hohe Wand Wiese (Slalom) | | 3:05 | 58 / 168 |
| |
Sprint Championship! Quick Run!! | | dnf | | | |
slalom | | dnf | | | |
Ski O - Slalom combi 2 | | 23:44 | 5 / 102 |
| |
IndoorOL | | 2:01 | 9 / 207 |
| |
Man-O (island) | | dnf | | | |
[ocad] forest sprint | | 11:27 | 5 / 151 |
| |
Salom - Ski O Combi Sprint | | 21:00 | 19 / 134 |
| |
[OCAD] PH | | 22:13 | 18 / 136 |
| |
[OCAD] Runosmäki | | dnf | | | |
[OCAD] Ponsa Middle | | dnf | | | |
Giant Salom 2 | | 13:03 | 29 / 88 |
| |
slalom | | dnf | | | |
Giant Salom | | 7:43 | 9 / 129 |
| |
Ski-O 15 min | | 11:16 | 12 / 186 |
| |
(OCAD) Adigeya Sprint 2 | | dnf | | | |
Ski-O sprint | | dnf | | | |
Vildmarks OL | | dnf | | | |
[ocd] Hard Training | | dnf | | | |
OK Grip Fun OL | | 23:04 | 5 / 78 |
| |
Brödrabacken 5 (my house!!!) | | 1:15 | 21 / 160 |
| |
old Fantasy map | | dnf | | | |
Barerock mountains | | dnf | | | |
[OCAD]Uaul Grond Trin Sprint | | dnf | | | |
SKI Downhill Competition | | 5:48 | 28 / 189 |
| |
[OCAD] Ponsa West Sprint | | 11:45 | 13 / 228 |
| |
Meeting:10km | | 49:33 | 1 / 18 |
| |
Meeting:5km | | 24:32 | 1 / 34 |
| |
Meeting:3km | | 16:06 | 25 / 94 |
| |
Meeting:1mile | | 7:38 | 1 / 71 |
| |
Meeting:800m | | 4:15 | 50 / 117 |
| |
Meeting:400m | | 1:59 | 1 / 191 |
| |
[OCAD] Ponsa North | | dnf | | | |
Slalom | | 15:06 | 10 / 151 |
| |
[OCAD] Majaalahti2 | | dnf | | | |
Giant Slalom | | dnf | | | |
OCAD Sprint/Middle in forest | | 15:48 | 22 / 173 |
| |
[OCAD] Majaalahti | | dnf | | | |
Nice Forest Sprint | | dnf | | | |
Midtskogen middle distance | | dnf | | | |
[RANDOM] 11 min | | dnf | | | |
Mega sprint 2.5 k | | dnf | | | |
Spikertjern Day1 | | 28:24 | 47 / 139 |
| |
nice middle distance ocad | | 26:36 | 82 / 198 |
| |
Sprint Final | | dnf | | | |
Sprint Kval | | 23:04 | 7 / 101 |
| |
Maroltinger Schulmeisterschaft2 | | dnf | | | |
Adigeya Yogovostok Sprint | | dnf | | | |
Mountain-15min | | 18:45 | 84 / 233 |
| |
OCAD test sprint | | 8:19 | 33 / 183 |
| |
SPANISH TERRAIN_1 | | 32:39 | 64 / 138 |
| |
The airfield forest (sprint) | | 18:52 | 18 / 115 |
| |
Forest 24 min night... | | 24:54 | 12 / 87 |
| |
Upper Selma National Preserve | | 16:42 | 14 / 80 |
| |
| | 16:56 | 15 / 140 |
| |
22 min forest night | | 26:32 | 26 / 88 |
| |
a race | | dnf | | | |
Foxtrot forest sprint | | 17:29 | 55 / 177 |
| |
Forest-15 min | | dnf | | | |
fast and open sprint | | 8:26 | 42 / 136 |
| |
Trespass forest sprint | | 13:03 | 44 / 137 |
| |
Maroltinger Schulmeisterschaft 1 | | 18:44 | 5 / 181 |
| |
(3 Days of simpsons)Stage 3 | | 9:35 | 6 / 69 |
| |
(3 days of Simpsons) Stage 1 | | 12:10 | 44 / 125 |
| |
Log off | | 11:15 | 29 / 115 |
| |
ROCAD map | | dnf | | | |
fast sprint | | 12:23 | 1 / 117 |
| |
JO A KULT DETTE OGSÅ 1,5 KM | | dnf | | | |
town sprint | | 19:07 | 10 / 109 |
| |
Very difficult and routechoices | | dnf | | | |
[ocd] Alit Ski-o Day3 | | dnf | | | |
[ocd] Alit Ski-o Day2 | | 21:22 | 25 / 123 |
| |
[ocd] Alit Ski-O | | 23:25 | 47 / 176 |
| |
[ocad] Adigeya 2 | | dnf | | | |
[ocad] Adigeya | | 20:41 | 25 / 176 |
| |
Park-OL | | 9:39 | 29 / 133 |
| |
Mt Richmond sprint | | 12:29 | 53 / 187 |
| |
. sprint . | | 12:17 | 30 / 171 |
| |
[rnd] night 2.8k | | dnf | | | |
(OCAD) Metsäkylä Ski O 2007 | | dnf | | | |
Skid-o | | 21:56 | 1 / 116 |
| |
(OCAD) Kauppi North Sprint 2 | | 23:36 | 11 / 164 |
| |
Ski-O testing | | 19:23 | 2 / 146 |
| |
[ROCAD] Ahinko short (night) | | 17:14 | 57 / 135 |
| |
Ökenplågan | | 10:28 | 84 / 149 |
| |
[ocad] One Man Relay in Alol' | | dnf | | | |
One long and difficult leg! | | dnf | | | |
rggljkgjsfr | | dnf | | | |
[rnd] Cambridgewick 2.5k | | dnf | | | |
Labyrintutmaningen | | 27:34 | 11 / 123 |
| |
[focad] Micro-O 2 | | dnf | | | |
[focad] Micro-O 1 | | dnf | | | |
(OCAD) Dogtrack Sprint 3 | | 15:21 | 60 / 169 |
| |
High speed mountain course! | | 20:47 | 20 / 134 |
| |
(OCAD) Kauppi North Sprint | | 20:52 | 61 / 212 |
| |
(OCAD) Hill Sprint 3 | | 22:51 | 28 / 175 |
| |
Ruuhikorpi D2 | | 27:31 | 9 / 155 |
| |
Ruuhikorpi D1 | | dnf | | | |
[ROCAD] Night middle | | dnf | | | |
Sprint/Middle Nice forest | | 14:06 | 3 / 128 |
| |
[Rocad] Forest 15 min | | 18:11 | 60 / 283 |
| |
[Rocad] Forest 22 | | 24:00 | 15 / 232 |
| |
Dumbomsslitet | | 5:23 | 5 / 217 |
| |
Teckna själv 1 | | dnf | | | |
swim test!! | | dnf | | | |
Grey xP | | 14:12 | 13 / 116 |
| |
[rnd] Short Middle - 20min | | dnf | | | |
Rocad 3-days Night | | dnf | | | |
Rocad 3-days Middle | | 34:05 | 65 / 135 |
| |
Rocad 3-days Prolog | | 12:25 | 31 / 138 |
| |
[rocad]sprint | | 22:12 | 36 / 89 |
| |
nature | | 4:25 | 6 / 88 |
| |
ThompsonsIsland Cup-Day 3 | | 12:57 | 9 / 71 |
| |
ThompsonsIsland Cup-Day 2 | | 42:04 | 30 / 55 |
| |
ThompsonsIsland Cup-Day 1 | | 7:41 | 20 / 92 |
| |
Random Cup II | | dnf | | | |
rnD']] 10-11mins Sprint ! | | 12:09 | 47 / 205 |
| |
Niihama Sprint 2 | | dnf | | | |
Karpalosuo | | 23:47 | 9 / 222 |
| |
[OCAD] Vinterrejset 2007 | | 12:44 | 91 / 235 |
| |
Anders's nigtht-cup 1 | | dnf | | | |
Fantacy Sprint | | dnf | | | |
1 kp | | dnf | | | |
Tammimäki | | 14:19 | 31 / 209 |
| |
[OCAD) Sagen 5-days Day 1 | | dnf | | | |
[ROCAD] Forest 15 min | | 18:53 | 80 / 181 |
| |
ROCAD cup V | | 34:50 | 7 / 103 |
| |
ROCAD cup IV | | 19:03 | 2 / 157 |
| |
ROCAD cup III | | dnf | | | |
ROCAD cup II | | dnf | | | |
ROCAD cup I | | dnf | | | |
Rnd' G0DL!K3 Sprint/Middle | | 25:30 | 8 / 105 |
| |
[ROCAD] Forest 20 min | | dnf | | | |
Heinälaakso C2 (Fixed) | | 17:44 | 57 / 168 |
| |
Heinälaakso C1 | | 16:14 | 35 / 186 |
| |
Myra | | 23:07 | 18 / 81 |
| |
Aleksin | | 32:19 | 9 / 148 |
| |
Rocad-cup prolog | | dnf | | | |
[OCAD] OO.Cup stage 5 fixed | | 31:20 | 58 / 153 |
| |
[OCAD] OO.Cup Stage 2 fixed | | dnf | | | |
[OCAD] OO.Cup stage 1 fixed | | 31:47 | 83 / 240 |
| |
[OCAD] OO.Cup Stage 3 | | 38:07 | 70 / 139 |
| |
[OCAD] OO.Cup Training | | dnf | | | |
R-Cup Preview | | 21:04 | 64 / 206 |
| |
Hilmers fourth race | | 15:54 | 5 / 77 |
| |
Hilmers third race | | 11:22 | 14 / 111 |
| |
Hilmers second race | | dnf | | | |
Hilmers race | | 9:38 | 16 / 115 |
| |
Upper Wonderbergwood | | dnf | | | |
| | 27:16 | 17 / 82 |
| |
Pomaria Lake E4 | | dnf | | | |
Pomaria Lake E3 | | dnf | | | |
Pomaria Lake E2 | | 21:10 | 15 / 80 |
| |
Pomaria Lake E1 | | dnf | | | |
Pembroke Island | | dnf | | | |
[ROCAD] Middle | | dnf | | | |
[ROCAD]Western Rugglesham E5 | | 38:38 | 7 / 45 |
| |
[ROCAD]Western Rugglesham E4 | | 36:11 | 13 / 47 |
| |
[ROCAD]Western Rugglesham E2 | | 33:56 | 28 / 61 |
| |
| | dnf | | | |
[ROCAD]Western Rugglesham E1 | | 16:42 | 60 / 160 |
| |
Green forest stage 1, sprint | | dnf | | | |
Night orienteering!!! | | dnf | | | |
The battle of Epping mountain | | 35:00 | 22 / 158 |
| |
rnD [foxburg] short dist' :D | | dnf | | | |
hahhha | | 16:32 | 39 / 148 |
| |
(OCAD) Metsäkylä II Short | | 20:17 | 30 / 150 |
| |
Sparresäter sprint | | 14:28 | 77 / 156 |
| |
(OCAD)Forest Sprint 2 | | 21:39 | 66 / 218 |
| |
(OCAD) New Metsäkylä Sprint | | dnf | | | |
Alans psychedelic breakfast | | 33:47 | 37 / 156 |
| |
Middel Distance in the Dessert | | 22:07 | 5 / 153 |
| |
The battle of epping forest | | dnf | | | |
[ROCAD] Forest 18 min | | dnf | | | |
Le Bouveret - middle | | dnf | | | |
CF Children 1 | | 13:51 | 2 / 174 |
| |
Nice middle distance OCAD | | 21:27 | 28 / 154 |
| |
Niihama Short | | 27:51 | 23 / 104 |
| |
Kallebo 2007 Part #2 | | 17:01 | 30 / 177 |
| |
my first competition | | 3:26 | 4 / 99 |
| |
Anders tävling | | 3:24 | 1 / 106 |
| |
Anders M,s tävling | | 3:27 | 7 / 118 |
| |
Fantasy map | | 24:22 | 55 / 182 |
| |
Test | | 3:02 | 8 / 167 |
| |
intro day 1 | | 3:26 | 2 / 121 |
| |
(rand) Open Air and Water | | 10:28 | 9 / 126 |
| |
rnD' middledistance (: | | dnf | | | |
[ROCAD] 3,9 km | | 34:12 | 96 / 222 |
| |
[OCAD] Afterkarp sprint | | dnf | | | |
gul | | dnf | | | |
My region - Habarskoe | | 18:19 | 94 / 205 |
| |
Kallebo 2007 | | dnf | | | |
(OCAD) Niihama Sprint | | 16:22 | 34 / 231 |
| |
(OCAD) Hill Sprint 2 | | 22:07 | 54 / 222 |
| |
Fantasy terrain, fantasy map | | 35:33 | 24 / 78 |
| |
Stupid race | | dnf | | | |
[OCAD] Middle | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
[ocd] Tula region_middle | | dnf | | | |
[ocd] Tula region_training | | 11:05 | 102 / 239 |
| |
Fantasy Map | | dnf | | | |
Bad night | | 15:59 | 7 / 71 |
| |
Hirvikallio | | 23:03 | 46 / 235 |
| |
Col du Marhairuz | | dnf | | | |
mountain-orienteering.. | | 23:12 | 16 / 93 |
| |
[OCAD] Forest sprint | | 13:32 | 34 / 188 |
| |
Gilla läget | | 16:43 | 5 / 96 |
| |
La donna mobile forest sprint | | 14:12 | 21 / 193 |
| |
sprintsprint_1 | | 8:43 | 58 / 162 |
| |
[RANDOM] Litchfield | | dnf | | | |
(OCAD) Julkujärvi New | | dnf | | | |
My own 5-days Stage 1 | | 11:59 | 22 / 108 |
| |
[ocd] s.Kuzmolovskii[for child] | | 7:13 | 47 / 144 |
| |
njut av brödet - day 3 | | 34:22 | 5 / 73 |
| |
njut av brödet - day 2 | | 13:37 | 13 / 131 |
| |
njut av brödet | | 15:56 | 11 / 142 |
| |
[ocd] s.Kuzmolovskii | | dnf | | | |
OCAD - Sprint in Piter | | 14:30 | 31 / 214 |
| |
The-Maze-middle | | dnf | | | |
The Maze-Intro | | dnf | | | |
[OCAD] Capriasca ovest | | 26:56 | 72 / 219 |
| |
Fantasy 5-days Preview | | dnf | | | |
Forest 18 min | | 25:13 | 82 / 188 |
| |
Middel 1 | | 31:57 | 12 / 101 |
| |
Desert Sprint | | 11:01 | 12 / 157 |
| |
Random Map | | dnf | | | |
Forest 31 min | | 36:46 | 39 / 137 |
| |
(OCAD) New Watertower Sprint | | 21:10 | 23 / 193 |
| |
Target Mars | | 18:36 | 51 / 139 |
| |
Kääpäkorpi - Middle | | 26:00 | 6 / 146 |
| |
Kääpäkorpi - Sprint | | 13:37 | 26 / 196 |
| |
Scrambled eggs night fixed | | 24:31 | 40 / 98 |
| |
Scrambled eggs night | | 23:08 | 12 / 84 |
| |
Mix 17 min | | 23:01 | 89 / 187 |
| |
Sanderis älsklingsbana_jaha | | 5:46 | 56 / 122 |
| |
Middle Cambridgeburg | | 58:17 | 31 / 79 |
| |
Ingalunda city night | | dnf | | | |
(OCAD) New Dogtrack Sprint | | 12:54 | 31 / 192 |
| |
Col du Marchairuz | | dnf | | | |
Scrambled eggs middle 4 | | 25:41 | 32 / 124 |
| |
Scrambled eggs middle 3 | | 22:36 | 37 / 151 |
| |
Scrambled eggs middle 2 | | dnf | | | |
Chaute de Montlosier | | 37:10 | 42 / 193 |
| |
[ROCAD] highland Middle | | 44:10 | 80 / 176 |
| |
Sekotsuji | | dnf | | | |
[ocd]_Anapa_2 (night) | | 27:23 | 27 / 123 |
| |
[ocd]_Anapa_1 | | 17:56 | 9 / 214 |
| |
OCAD Sprint 3 | | 20:53 | 19 / 205 |
| |
Test | | 11:38 | 52 / 144 |
| |
(OCAD)Manges fjäll-OL Night fixe | | 25:05 | 20 / 64 |
| |
(OCAD)Manges fjäll-OL Night | | 24:55 | 31 / 72 |
| |
(OCAD) Manges fjäll-OL Lång | | dnf | | | |
(OCAD) Manges fjäll-OL Medel | | 19:23 | 41 / 167 |
| |
(OCAD) Manges fjäll-OL Sprint | | 14:40 | 53 / 191 |
| |
Sanderis älsklingsbana | | 3:27 | 4 / 87 |
| |
OCAD Forest Sprint | | 15:37 | 61 / 263 |
| |
for the childrens | | dnf | | | |
Nice course | | 21:12 | 10 / 88 |
| |
OCAD Sprint 2 | | dnf | | | |
OCAD Sprint | | dnf | | | |
(OCAD) Manges Idre map Stage 2 | | dnf | | | |
(OCAD) Manges Idre map stage 1 | | 20:48 | 33 / 180 |
| |
Sidney sprint | | 12:21 | 3 / 97 |
| |
[OCAD]Sankt-Pitersburg | | 56:43 | 36 / 147 |
| |
Roggas bana | | 15:53 | 30 / 137 |
| |
East Madison day 2 - 3,3km night | | dnf | | | |
East Madison | | 37:44 | 10 / 79 |
| |
North Bristol sprint | | 14:41 | 9 / 124 |
| |
intro steg 1 | | 3:27 | 4 / 114 |
| |
1.5k 9c | | dnf | | | |
Keihässalmi Sprint 2 | | 29:26 | 87 / 174 |
| |
Keihässalmi Sprint 1 | | 20:08 | 6 / 197 |
| |
(OCAD) Bergen NORWAY Stage3 | | dnf | | | |
(OCAD) Bergen NORWAY Stage2 | | dnf | | | |
(OCAD) Bergen NORWAY Stage1 | | 15:39 | 42 / 187 |
| |
[OCAD] Vågsbygd 2 | | 48:50 | 46 / 172 |
| |
Sprint 1,3k 10c | | 13:29 | 14 / 123 |
| |
Scrambled eggs middle 1 | | dnf | | | |
Scrambled eggs sprint | | 12:00 | 91 / 172 |
| |
(OCAD)Manges 3-days Stage 1 | | 23:10 | 12 / 145 |
| |
[OCAD] Kaarma | | 18:14 | 45 / 173 |
| |
Rold 3-days 3 | | 39:04 | 72 / 163 |
| |
Rold 3-days 2 | | 37:25 | 20 / 157 |
| |
Rold 3-days 1 | | 32:38 | 32 / 186 |
| |
[OCAD]Vågsbygd NIGHT | | 82:17 | 35 / 109 |
| |
(OCAD) Pärvijärvii | | 26:36 | 16 / 139 |
| |
ausvika sprint | | 25:42 | 1 / 92 |
| |
[OCAD] SkatasTest | | 15:52 | 70 / 289 |
| |
Vehkakorpi Day | | dnf | | | |
Eastern rugglesford heights | | dnf | | | |
Vehkakorpi night Sprint | | dnf | | | |
Ski-O | | 33:23 | 29 / 122 |
| |
Mostly Downhill 2,2 km | | 22:45 | 64 / 180 |
| |
Volzhskie Prostori | | 22:56 | 73 / 190 |
| |
Middle 2,5 km | | 23:06 | 27 / 156 |
| |
Middle 1,8 km | | dnf | | | |
[OCAD] 3-day Sprint (3) FIXED | | 17:02 | 78 / 200 |
| |
[OCAD]_Malcantone | | dnf | | | |
[OCAD] 3-day Night (2) | | dnf | | | |
[OCAD] 3-day Middle (1) | | dnf | | | |
[OCAD] Finneveien 2 | | 40:22 | 102 / 203 |
| |
[OCAD] Garganico | | 14:03 | 90 / 279 |
| |
[OCAD] WOC 05 trainingmap | | 42:14 | 68 / 200 |
| |
[NM-trening] Sagen | | 22:47 | 55 / 171 |
| |
Short forest sprint | | 13:49 | 1 / 105 |
| |
Lower Hamptonford Lake | | 23:19 | 8 / 106 |
| |
test | | 0:34 | 1 / 126 |
| |
watertown | | dnf | | | |
My own 4-days Stage 2 | | 11:23 | 44 / 120 |
| |
Kinbrafield River | | 12:34 | 5 / 100 |
| |
Eliot Pond | | dnf | | | |
Great Madison Range | | 8:29 | 44 / 132 |
| |
Cabroelo Oeste | | 16:00 | 52 / 157 |
| |
waterspeed | | 26:32 | 37 / 86 |
| |
[OCAD] Ekskogen Löt | | dnf | | | |
Ravinen.. | | 22:00 | 64 / 162 |
| |
My own 4-days stage 1 | | 3:52 | 45 / 147 |
| |
Kollen 4 | | 15:06 | 33 / 174 |
| |
Ingalunda Sprint night race | | dnf | | | |
OCAD FAGYOS -Hungry | | dnf | | | |
[OCAD] Kalvoya Island 2 | | dnf | | | |
[OCAD]Night epilog | | dnf | | | |
[Ocad] Fontainbleu Night | | 20:53 | 38 / 157 |
| |
Kollen 2 | | 14:10 | 66 / 186 |
| |
[OCAD] Kalvoya Island | | 17:19 | 73 / 247 |
| |
Sprint | | 23:36 | 38 / 147 |
| |
[OCAD] Fantasy map 2 | | 26:43 | 60 / 136 |
| |
[OCAD] Lakaliininvuori II | | dnf | | | |
[OCAD] Lakaliininvuori I | | 14:32 | 45 / 242 |
| |
Fantasy map | | 5:51 | 48 / 100 |
| |
[OCAD] Fantasy map | | 13:56 | 40 / 173 |
| |
Bakken | | 5:49 | 28 / 206 |
| |
Svetlogorsk [ocd] - Day_3 | | 49:08 | 50 / 125 |
| |
Svetlogorsk [ocd] - Day_2 | | dnf | | | |
Svetlogorsk [ocd] - Day_1 | | 27:19 | 27 / 186 |
| |
Ingalunda Sprint Day 2 | | 16:48 | 6 / 159 |
| |
[OCAD]Stage 7 | | 73:22 | 49 / 167 |
| |
[OCAD]Stage 6 | | dnf | | | |
[OCAD]Stage 5 | | dnf | | | |
[OCAD]Stage 4 | | 30:14 | 46 / 172 |
| |
[OCAD]Stage 3 | | 33:42 | 39 / 183 |
| |
Skidstugeområdet07 | | 11:26 | 77 / 191 |
| |
[OCAD]Stage 2 | | 39:08 | 65 / 179 |
| |
[OCAD]Stage 1 | | 37:23 | 52 / 236 |
| |
[ROCAD] middle 3.4 km | | 24:15 | 25 / 160 |
| |
[ROCAD] Forest 20 min | | 25:01 | 45 / 186 |
| |
Ingalunda Sprint | | 18:48 | 15 / 113 |
| |
veivalg | | dnf | | | |
[ocad]Solsta Orienteringen | | 40:56 | 65 / 115 |
| |
another random - 3.4km - Middle | | dnf | | | |
random - 2.2km - black ground | | 19:58 | 19 / 118 |
| |
detail weird forest comp | | dnf | | | |
Friggans tävling #3 (SM 2003) | | 11:32 | 32 / 177 |
| |
Ravinen | | 16:18 | 65 / 165 |
| |
Skråli | | 7:08 | 32 / 116 |
| |
[ocad]skönvik 2.2 km | | dnf | | | |
Swan Bay: Day 3 | | dnf | | | |
Swan Bay: Day 2 | | 40:47 | 12 / 67 |
| |
Swan Bay: Day 1 | | 41:51 | 26 / 99 |
| |
city and park | | 25:12 | 11 / 97 |
| |
Skidorientering. Test sprint | | 4:27 | 17 / 218 |
| |
siedney sprint | | 13:39 | 10 / 84 |
| |
[OCAD] Semenkino | | 53:04 | 65 / 196 |
| |
Sprint_day-3 | | dnf | | | |
Sprint_day-2 | | 18:02 | 52 / 164 |
| |
Sprint_day-1 | | 19:47 | 62 / 152 |
| |
Black Horse ..... down | | 23:20 | 51 / 99 |
| |
[OCAD] Micro Fun Sprint | | 22:04 | 25 / 107 |
| |
[OCAD] Black Horse ..... down | | 20:22 | 59 / 145 |
| |
BingO | | dnf | | | |
[OCAD] Pereslavskoe 2.2 km | | 22:55 | 80 / 198 |
| |
Middle 1,5 km ***NIGHT*** | | 18:17 | 22 / 104 |
| |
Alol. Lake "Beloe" Day 2 | | 24:57 | 62 / 132 |
| |
[OCAD] Alol. Lake "Beloe" | | 20:52 | 55 / 150 |
| |
Fun sprint. | | 12:19 | 68 / 145 |
| |
[OCAD] "Tarakanovi" hills | | dnf | | | |
Fantasy sprint | | 22:18 | 64 / 142 |
| |
[ROCAD] Middle 3.6k | | 36:52 | 32 / 154 |
| |
[ocad]skönvik 1.9 | | 34:44 | 145 / 220 |
| |
Middle 2,1 km | | 19:50 | 27 / 181 |
| |
City-O 2,9 km | | 27:02 | 32 / 158 |
| |
[ocad]fantasy test 1.0 km | | 10:02 | 11 / 154 |
| |
Tyras träning 1 | | 3:40 | 3 / 151 |
| |
Easy | | 21:48 | 29 / 135 |
| |
[OCAD] JWOC 07 trainingmap | | 44:16 | 83 / 172 |
| |
Who´s the best climber?Or some. | | 36:29 | 26 / 89 |
| |
which one??? | | 7:12 | 12 / 62 |
| |
Orienteerings map | | 9:35 | 17 / 161 |
| |
smolfejden | | 27:23 | 22 / 98 |
| |
[OCAD] JWOC 07 trainingmap | | dnf | | | |
[OCAD] WOC 05 trainingmap | | 39:32 | 66 / 148 |
| |
| | 38:15 | 79 / 144 |
| |
[OCAD] WOC06 training1 | | 30:03 | 78 / 194 |
| |
[OCAD] Spring Lake | | 14:33 | 48 / 243 |
| |
Aberystwyth, 4.8km 8c | | 56:18 | 28 / 93 |
| |
[ocad]chalterburg 2 2.6 | | 31:43 | 50 / 132 |
| |
Bluefields, 3.7km 11c | | dnf | | | |
Night-O, 3.1km 10c | | 20:07 | 1 / 50 |
| |
[ROCAD] Short c2 2,7k | | 25:28 | 46 / 139 |
| |
[ROCAD] Short 2,5k | | 23:32 | 30 / 174 |
| |
[ocad]2.2 km Chalterburg | | 28:01 | 56 / 169 |
| |
mackanfejden:P | | 9:23 | 42 / 119 |
| |
WOC 2007 Training | | dnf | | | |
Horn - village sprint | | dnf | | | |
[OCAD] Sekotsuji 03 RACE 2 | | 30:33 | 120 / 180 |
| |
[OCAD] Sekotsuji 03 | | 26:29 | 91 / 196 |
| |
Påvens | | 16:02 | 11 / 79 |
| |
Gul bana | | 8:09 | 20 / 110 |
| |
Middle 2,4 km | | dnf | | | |
Chlosterwald sprint | | dnf | | | |
[Oesteraasen] long middle | | 45:40 | 36 / 118 |
| |
ATLANTIS City Crap ocad | | dnf | | | |
Chlosterwald 2,5 km | | 29:55 | 58 / 131 |
| |
Ramsö-Olof Special | | dnf | | | |
Chlosterwald middle | | 20:59 | 42 / 153 |
| |
Teaser | | 12:18 | 40 / 136 |
| |
Dronninglund (Read Description) | | 35:41 | 38 / 121 |
| |
[OCAD] Monte Pichetto | | 35:33 | 28 / 122 |
| |
[OCAD] Sekotsuji 02 | | 19:31 | 25 / 177 |
| |
[OCAD] Sekotsuji 01 RACE 2 | | 16:57 | 68 / 230 |
| |
TEST 0,4 km | | 4:38 | 42 / 152 |
| |
Rajd.se ARVIDSJAUR | | 18:42 | 6 / 106 |
| |
Middle 1,3 km | | 17:05 | 11 / 129 |
| |
[ocad] Park - middle | | 27:44 | 10 / 132 |
| |
Ocad fantasi | | 32:38 | 21 / 61 |
| |
Fantasi kartan!! :P | | 32:03 | 27 / 103 |
| |
heja | | 22:10 | 1 / 62 |
| |
sala oks server | | 13:06 | 7 / 93 |
| |
<<<<>>>> | | dnf | | | |
Middle 2,9 km | | dnf | | | |
Long sprint - map:MIT | | 20:58 | 19 / 140 |
| |
To FrOls! :D | | 60:38 | 34 / 92 |
| |
Ocad fantasy 2 | | 28:58 | 23 / 107 |
| |
[OCAD] Simpsio - Jukola 07 | | 15:24 | 79 / 261 |
| |
{ROCAD] Forest 11 min | | dnf | | | |
[ROCAD] Forest 23 min | | 24:57 | 38 / 137 |
| |
3,5 km middle ***NIGHT*** | | 53:23 | 32 / 89 |
| |
[OCAD] Sekotsuji NEW | | dnf | | | |
[OCAD] Sant'Agata sprint | | 36:49 | 25 / 153 |
| |
Braintreeville Sprint | 2 | 9:52 | 3 / 157 |
| |
[OCAD] Gallipoli sprint | | 27:15 | 60 / 217 |
| |
Short middle distance. glhf | | 38:49 | 71 / 156 |
| |
Orienterik Cup - Final | | 29:24 | 29 / 102 |
| |
Orienterik Cup - Long | | 39:14 | 32 / 106 |
| |
Orienterik Cup - Sprint | | 12:32 | 44 / 189 |
| |
Orienterik Cup - Medel | | 26:45 | 94 / 168 |
| |
Long Sprint/short Midle, urban | | 29:29 | 47 / 123 |
| |
Challenge01 | | 23:42 | 15 / 117 |
| |
Still can't see any City-O maps | | 14:11 | 51 / 137 |
| |
Middle 2,7 km NIGHT | | dnf | | | |
Middle 2,7 km | | 32:34 | 28 / 118 |
| |
[OCAD] Micr-O | | 43:53 | 19 / 58 |
| |
Noobs,make some hard city-O :D | | 18:39 | 78 / 142 |
| |
Ocad fantasy | | 42:23 | 49 / 127 |
| |
[ocad]Åland 2.3 km real one | | 27:29 | 79 / 181 |
| |
[ocad]Åland 2.3 km | | 25:05 | 28 / 133 |
| |
Middle 2,4 km | | 37:23 | 55 / 141 |
| |
Middle 1,8 km | | 26:58 | 51 / 145 |
| |
Thompson Island 3/3 day | | 17:06 | 54 / 110 |
| |
Thompson Island 2/3 days | | 38:02 | 23 / 94 |
| |
Thompson Island 1/3 days | | 6:46 | 67 / 131 |
| |
Middle 4,4 km | | dnf | | | |
5-days stage 5 | | 36:21 | 36 / 98 |
| |
5-days stage 4 | | 47:19 | 43 / 105 |
| |
Mt. Packard Preserve | | dnf | | | |
5-days stage 3 | | 19:47 | 29 / 124 |
| |
[OCAD] Hargla | | 22:16 | 81 / 185 |
| |
My region - VolzhskieProstori | | 25:04 | 46 / 140 |
| |
My region - VP2007 | | 31:41 | 97 / 207 |
| |
I Trofeu SC de Orientaçao Virtua | | 3:35 | 10 / 50 |
| |
5-days Stage 2 | | 37:54 | 42 / 119 |
| |
[OCAD] Vilhosc | | 34:07 | 85 / 217 |
| |
Ribeira de Pena.COM - Day2 | | 21:21 | 63 / 122 |
| |
Ribeira de Pena.COM | | 16:24 | 32 / 130 |
| |
[Ocad] Predgrize | | 48:52 | 125 / 209 |
| |
5-days Stage 1, 1,4 km NIGHT | | 13:29 | 20 / 140 |
| |
5-days Prolog | | 16:24 | 51 / 181 |
| |
Mini Sprint (day2) | | 3:34 | 17 / 64 |
| |
Mini sprint(day1) | | 3:31 | 6 / 86 |
| |
Sprint Ultimate ;D | | 3:30 | 6 / 71 |
| |
Middledistance | | dnf | | | |
Gunstock | | 17:50 | 7 / 75 |
| |
Schönhardt | | 21:20 | 52 / 145 |
| |
Thomas 5days [LAST day] | | dnf | | | |
Sprint | | 24:30 | 29 / 80 |
| |
løp løp løp | | 3:32 | 21 / 114 |
| |
mortens_prøveløp | | 6:07 | 6 / 115 |
| |
Desert-Sprint | | 22:28 | 23 / 84 |
| |
Thomas' 5days [Day4] | | 39:19 | 35 / 89 |
| |
Open Vieira Minho - Presentation | | 23:39 | 39 / 94 |
| |
Easy Park Sprint Stage 5 | | 10:52 | 20 / 126 |
| |
Thomas' 5days [Day3] | | 31:14 | 65 / 115 |
| |
I Trofeu Brasil de ORI Online | | dnf | | | |
Thomas' 5days [Day 2] | | 29:45 | 45 / 126 |
| |
Highland Long | | 69:51 | 42 / 92 |
| |
Welland - Sixenhof | | 34:07 | 41 / 100 |
| |
no soo easy or? | | 77:46 | 9 / 37 |
| |
Thomas' 5days [Day1] | | dnf | | | |
Thomas' 5days [INTRO] | | 10:36 | 51 / 142 |
| |
???????????????????????????????? | | 9:18 | 67 / 122 |
| |
[ROCAD] One-Leg-Race | | 12:04 | 76 / 164 |
| |
Comp in two halves | | 14:20 | 24 / 97 |
| |
| | 2:47 | 37 / 47 |
| |
[OCAD]Mini-Sprint | | 9:00 | 49 / 136 |
| |
[Random] - Middle | 2 | 22:48 | 12 / 115 |
| |
Sprint in China | | dnf | | | |
Czech selections 2007 | | 26:28 | 91 / 150 |
| |
[ROCAD] Highland sprint | | 26:41 | 81 / 169 |
| |
[OCAD] Sirince SW - 1 | | 25:13 | 55 / 149 |
| |
Revange of cat`s paw (sprint 1) | | 11:41 | 61 / 113 |
| |
[ROCAD] Sprint III | | 25:54 | 78 / 146 |
| |
[OCAD] Vallon St Antoine(France) | | 26:02 | 44 / 135 |
| |
rOcad ~ c2 | | 32:26 | 57 / 95 |
| |
rOcad ~ c1 | | 23:36 | 58 / 109 |
| |
Sprint-SM | | 15:35 | 80 / 131 |
| |
[OCAD]the devils march!! | | dnf | | | |
Vacha | | dnf | | | |
Vacha (Day Sprint) | | 21:10 | 53 / 130 |
| |
Vacha (My region) | | dnf | | | |
(OCAD)sprint map contact | | 13:04 | 69 / 118 |
| |
Middle 2,3 km | | 42:15 | 66 / 118 |
| |
Brasil O CUP | | dnf | | | |
Fantasy 10 min | | 13:42 | 88 / 136 |
| |
Fantasy 15 min | | 18:19 | 61 / 160 |
| |
Fantasy 19 min | | dnf | | | |
Short 1,7 km | | 32:53 | 65 / 120 |
| |
Roger Nilsson | | 25:22 | 47 / 114 |
| |
Voronezh nice convert | | dnf | | | |
[OCAD] Komsomolsky | | 56:08 | 116 / 157 |
| |
[ocad] Voronezh 3(night) | | 64:51 | 27 / 57 |
| |
[ocad]Voronezh 2 | | 42:31 | 50 / 117 |
| |
[ocad]Voronezh - 1 | | 115:30 | 70 / 145 |
| |
[ROCAD] middle I | | 48:19 | 48 / 83 |
| |
[ROCAD] Sprint II | | dnf | | | |
mjao cat | | 15:54 | 30 / 69 |
| |
1,3 km Sprint | | dnf | | | |
Middle 2,4 km | | 64:05 | 13 / 55 |
| |
[ROCAD] Sprint "Look at the map" | | dnf | | | |
EXTREEME SPRINT 2.0 | | 3:33 | 13 / 43 |
| |
EXTREEME SPRINT 1.2 | | 3:40 | 24 / 47 |
| |
EXTREEME SPRINT | | 3:45 | 30 / 57 |
| |
Random - Long | | 64:48 | 16 / 33 |
| |
| 2 | dnf | | | |
Random - Sprint | | 44:19 | 50 / 61 |
| |
Fast cup ::NIGHT::2 | | 4:26 | 30 / 35 |
| |
Fast cup::NIGHT:: | | 4:13 | 27 / 47 |
| |
ROCAD Middle - OK | | 48:12 | 75 / 126 |
| |
ROCAD short | | 64:15 | 32 / 51 |
| |
| | 40:27 | 41 / 82 |
| |
Easy Sprint Race | | 20:42 | 25 / 71 |
| |
[ROCAD] Forest 20min | | 85:42 | 107 / 149 |
| |
[OCAD] Fantasy forest | | 16:46 | 99 / 161 |
| |
BW Relay Champs W/M 14 | | dnf | | | |
Mania Day 3 - Long | | 59:30 | 47 / 75 |
| |
Random ~ Middle | | 63:39 | 58 / 101 |
| |
[Kaasen] new conv. c2 | | dnf | | | |
[Kaasen] new conv. | | dnf | | | |
[RANDOM] Masontowne | | dnf | | | |
Lake Yocad night | | dnf | | | |
[ROCAD] Manialand Day 2 - Medium | | 37:03 | 56 / 99 |
| |
[Rocad] Manialand day 1 - Sprint | | 25:36 | 128 / 177 |
| |
A wonderful Sprint | | 12:25 | 80 / 125 |
| |
RANDOM Sprint 1.4 Km | | dnf | | | |
Easy Park Sprint 4. STage | | 2:03 | 72 / 145 |
| |
RAMDOM Sprint 1.5 Km | | dnf | | | |
Sprint | | dnf | | | |
Easy Park Race 3 stage | | 3:44 | 74 / 105 |
| |
Rocad 3-days 2 (sprint) | | dnf | | | |
Fast cup 2 | | 5:09 | 68 / 81 |
| |
[OCAD] Halmaurdy night | | dnf | | | |
[OCAD] Halmaurdy 2 | | 71:51 | 102 / 146 |
| |
[OCAD] Gruitrode JWOC 97 2 | | dnf | | | |
[OCAD] Halmaurdy | | 47:53 | 88 / 136 |
| |
test | | 23:38 | 52 / 100 |
| |
[OCAD]Baneheia | | 66:13 | 73 / 132 |
| |
[OCAD] Komsomolsky | | dnf | | | |
[OCAD] Voronezh | | dnf | | | |
WOC2007 | | dnf | | | |