Race Title |
Rerun # |
Time |
Place |
[O-ringen 2013]Storklinten E2 | | 47:53 | 53 / 189 |
| |
Julkujärvi east (OCAD) | | 29:17 | 52 / 115 |
| |
Red Pipe Day 1 | | 12:56 | 27 / 100 |
| |
FAST AND FURIOUS 2 | | 6:08 | 12 / 88 |
| |
FAST AND FURIOUS | | 13:54 | 5 / 116 |
| |
Joutsenenpesä 3 night (OCAD) | | 27:32 | 28 / 85 |
| |
GS240414_a | | 19:58 | 31 / 96 |
| |
Siitama night (OCAD) | | 17:27 | 51 / 124 |
| |
Pulesjärvi day 2 (OCAD) | | dnf | | | |
smallworld_E4 | | 35:08 | 61 / 147 |
| |
Pulesjärvi day 1 (OCAD) | | 29:02 | 40 / 136 |
| |
ICFOF-wcup-stage16 | | 60:14 | 32 / 125 |
| |
Training-ICFOF-wcup-stage16 | | 10:47 | 45 / 156 |
| |
| | 11:44 | 53 / 156 |
| |
[wcup-map#6-reused]-onelegwonder | | 14:50 | 51 / 145 |
| |
[wcup-map#6-reused]-bonus2 | | dnf | | | |
Siitama after years(OCAD) | | 20:02 | 40 / 136 |
| |
[wcup-map#6-reused]-bonus1 | | 34:36 | 51 / 145 |
| |
[wcup-map#6-reused]-night | | 46:37 | 47 / 111 |
| |
Saarijärvi day 2 | | 24:32 | 46 / 157 |
| |
ICFOF-wcup-stage15-Training | | 10:28 | 79 / 208 |
| |
Water Tower intro (OCAD) | | 24:49 | 46 / 113 |
| |
[JFF#1] Microsprint | | 8:27 | 15 / 108 |
| |
Marylhurst | | 18:23 | 47 / 140 |
| |
Joutsenenpesä day 1 (OCAD) | | 19:23 | 44 / 180 |
| |
Joutsenenpesä v1 intro (OCAD) | | 15:53 | 24 / 159 |
| |
[wcup-map#6-reused]-long | | 98:18 | 50 / 122 |
| |
Siitama intro/OCAD/2.5m contours | | 15:01 | 33 / 143 |
| |
Saarijärvi day 1 (OCAD) | | 22:24 | 49 / 164 |
| |
ICFOF-wcup-stage14 | | 51:50 | 39 / 155 |
| |
ICFOF-wcup-stage14-Training | | 10:24 | 66 / 208 |
| |
I love you guys. | | 29:47 | 60 / 159 |
| |
Stretch dem legs | | 38:45 | 44 / 154 |
| |
[wcup-map#6-reused]-middle | | 34:50 | 52 / 129 |
| |
CFEB 2014 apr E2 | | 32:53 | 22 / 57 |
| |
CFEB 2014 apr E1 | | 38:23 | 10 / 91 |
| |
[OCAD]Dun - middle | | dnf | | | |
| 2 | 27:14 | 56 / 180 |
| |
[wcup-map#6-reused]-sprint | | 19:15 | 64 / 213 |
| |
Cow lake, day 2 | | 34:43 | 49 / 146 |
| |
Training-ICFOF-wcup-stage13 | | 12:15 | 32 / 226 |
| |
Vähäjärvi 2B | | 14:49 | 31 / 128 |
| |
Training-ICFOF-wcup-stage 10 | | dnf | | | |
[OCAD]Mt.laurie - sprint 2 | | 19:19 | 60 / 169 |
| |
Training-ICFOF-wcup-stage 9 | | 9:32 | 79 / 174 |
| |
WYK sprint | | 4:47 | 5 / 151 |
| |
Training-ICFOF-wcup-stage6 | | 11:47 | 48 / 186 |
| |
(OCAD)Surbridge forestsprint | | 16:57 | 41 / 146 |
| |
[wcup-map#2-reused]-sprint | | 16:40 | 49 / 180 |
| |
Rocad Cup, E2 | | dnf | | | |
(OCAD)Surbridge night | | 15:26 | 48 / 119 |
| |
Rocad Cup, E1 | | 31:37 | 53 / 163 |
| |
[wcup-map#1-reused]-bonus | | 48:13 | 86 / 154 |
| |
ROCAD Test | | 28:01 | 46 / 130 |
| |
Hofwald, Contours, Long | | 55:39 | 39 / 91 |
| |
(OCAD)Surbridge middle | | 21:45 | 45 / 148 |
| |
Mars Middledistance 2 | | 22:38 | 9 / 68 |
| |
Mars Middledistance 1 | | 16:58 | 6 / 76 |
| |
Mars Nightsprint | | 11:35 | 29 / 86 |
| |
Mars Night | | 24:02 | 8 / 53 |
| |
Mars Longdistance 2 | | 27:41 | 5 / 54 |
| |
Mars Sprint 1 | | 14:21 | 19 / 134 |
| |
Mars Longdistance 1 | | 31:03 | 12 / 73 |
| |
CFEB 2014 jan_6 | | 19:00 | 13 / 53 |
| |
CFEB 2014 jan_5 | | 24:34 | 17 / 41 |
| |
CFEB 2014 jan_4 | | 24:53 | 10 / 46 |
| |
CFEB 2014 jan_3 | | 34:36 | 13 / 45 |
| |
CFEB 2014 jan_2 | | 24:45 | 12 / 60 |
| |
CFEB 2014 jan_1 | | 26:48 | 3 / 69 |
| |
[wcup-map#1-reused]-night | | 28:21 | 31 / 111 |
| |
[wcup-map#1-reused]-long | | 56:49 | 34 / 120 |
| |
[wcup-map#1-reused]-middle | | 33:40 | 52 / 159 |
| |
[wcup-map#1-reused]-sprint | | 16:31 | 67 / 184 |
| |
[Short]Cuoto da Arnela | | 15:16 | 17 / 173 |
| |
ICFOF-wcup-stage5 | | 41:35 | 47 / 163 |
| |
Training-ICFOF-wcup-stage5 | | 12:34 | 49 / 204 |
| |
[OCAD] Montlosier, middle | | 35:29 | 46 / 179 |
| |
Special New Year 2014 !!! | | 78:33 | 42 / 152 |
| |
Ski-O woc2010 sprint | | 19:22 | 47 / 164 |
| |
[OCAD] Forest Umbra, Long | | 55:01 | 33 / 126 |
| |
[OCAD] Blumau, middle 2 | | 28:54 | 32 / 126 |
| |
[OCAD] Blumau, middle | | 25:51 | 38 / 171 |
| |
Catching Features Championships | | 105:27 | 42 / 128 |
| |
°CFEB 12N_6 | | 30:40 | 5 / 41 |
| |
°CFEB 12N_5 | | dnf | | | |
°CFEB 12N_4 | | dnf | | | |
°CFEB 12N_3 | | 27:57 | 12 / 56 |
| |
°CFEB 12N_2 | | 24:45 | 30 / 64 |
| |
°CFEB 12N_1 | | 19:17 | 16 / 89 |
| |
Sinte mette sprint | | 13:28 | 35 / 198 |
| |
CZ final | | dnf | | | |
[JWOC2012] Izra, Middle Women A | | 28:34 | 71 / 182 |
| |
[JWOC2012] Izra, Middle Final A | | 38:04 | 69 / 189 |
| |
[OCAD]Nävekvarn - Corridor-O | | 27:48 | 26 / 168 |
| |
(ocad)Pure? | | 27:30 | 55 / 135 |
| |
[OCAD] Le Creux Froid, middle | | 31:04 | 43 / 180 |
| |
JWOC 2013 n2 | | 46:09 | 60 / 149 |
| |
[OCAD] Les Creusates, long | | 54:23 | 68 / 141 |
| |
[OCAD]Nävekvarn - Middle 3 | | 23:50 | 48 / 163 |
| |
[OCAD]Nävekvarn - Middle 2 | | 20:04 | 60 / 176 |
| |
[OCAD]Nävekvarn - Middle 1 | | 28:56 | 60 / 205 |
| |
(ocd) Las Tuerces | | 40:56 | 37 / 144 |
| |
(ocd) Vieil Annecy | | 20:15 | 77 / 204 |
| |
JWOC 2013 | | 44:52 | 97 / 204 |
| |
[ocad] Lepanmaa E3: Night Middle | | dnf | | | |
[OCAD] Gesunda, night sprint | | dnf | | | |
[OCAD] Vilhosc, long | | 41:04 | 38 / 144 |
| |
[OCAD] Gesunda, middle | | 26:03 | 43 / 219 |
| |
[RND] - Middle | | 34:02 | 21 / 123 |
| |
[ocad]Olstorp Long | | 42:37 | 46 / 138 |
| |
swe-middle | | 22:12 | 54 / 216 |
| |
[OCAD] Vilhosc, sprint | | 15:59 | 109 / 223 |
| |
| 2 | 10:49 | 47 / 329 |
| |
°CFEB 12M_6 | | 34:56 | 17 / 46 |
| |
°CFEB 12M_5 | | 34:23 | 27 / 46 |
| |
°CFEB 12M_4 | | 21:54 | 7 / 62 |
| |
°CFEB 12M_3 | | 30:36 | 9 / 54 |
| |
°CFEB 12M_2 | | dnf | | | |
°CFEB 12M_1 | | 34:56 | 34 / 75 |
| |
JWOC 2009_Laghetto Welsperg | | 37:32 | 60 / 163 |
| |
[OCAD] Vilhosc, middle | | dnf | | | |
NORT-map-Skadalen | | 36:15 | 57 / 175 |
| |
Våxmossen Middle #4 | | 37:16 | 61 / 123 |
| |
czech middle 2 | | 35:59 | 93 / 183 |
| |
NORT E2 women | | 18:32 | 42 / 201 |
| |
[ocad]Flemma Sprint #3 | | 31:06 | 78 / 154 |
| |
[ocad] Lepanmaa E2:Sprint | | 23:40 | 65 / 204 |
| |
[ocad]Hemsjön nightsprint #2 | | 33:08 | 72 / 111 |
| |
[ocad]Hemsjön Sprint #1 | | 19:56 | 83 / 176 |
| |
[WOC2013] Vuokatinvaara, long | | 68:50 | 39 / 130 |
| |
[WOC2013] Vuokatinvaara, middle | | 46:47 | 75 / 212 |
| |
NORT E2 middle | | 28:00 | 110 / 206 |
| |
Across the maze | | 22:33 | 62 / 152 |
| |
Catching Features Championships | | 33:21 | 79 / 210 |
| |
RND - sprint | | dnf | | | |
[OCAD] Schöckel, Long | | 54:41 | 71 / 127 |
| |
°CFEB 12L_4 | | dnf | | | |
[OCAD] Valonsadero, Middle | | 23:26 | 79 / 178 |
| |
| | 22:28 | 91 / 210 |
| |
Forest Sprint | | 13:29 | 43 / 170 |
| |
[OCAD] Scolty, middle | | 38:28 | 60 / 201 |
| |
[OCAD] Montagne de Bange, sprint | | 13:09 | 98 / 245 |
| |
1ºChicken without head Trophy | | 15:39 | 85 / 206 |
| |
[OCAD] Montagne de Bange, middle | | 35:31 | 113 / 232 |
| |
Brindisi Sprint | | 24:39 | 86 / 169 |
| |
(OCAD Høiås North sprint - Night | | dnf | | | |
[OCAD] Le Creux Froid, sprint | 2 | 20:28 | 116 / 278 |
| |
[OCAD] Lachat, sprint | 2 | 15:34 | 99 / 306 |
| |
[OCAD] Schöckel-Cup E8, Middle | | 23:40 | 59 / 213 |
| |
(ocad) Vieil Annecy 2 | | 12:36 | 82 / 240 |
| |
[OCAD] Chateau de Montlosier E23 | | 49:46 | 93 / 215 |
| |
[OCAD] S.-Cup E6, Downhillsprint | | dnf | | | |
[OCAD] Schöckel-Cup E2, Middle | | 29:04 | 80 / 178 |
| |
Random Middle | | 49:25 | 46 / 97 |
| |
NewMapTest | | 6:53 | 22 / 123 |
| |
[OCAD] Schöckel Top, Prolog | | 13:10 | 93 / 241 |
| |
[ocad] Vieil Annecy | | 9:15 | 39 / 243 |
| |
[OCAD] Sengas, Skio Long | | 50:13 | 23 / 130 |
| |
One Leg Wonder Fusine | | dnf | | | |
[RndTemp] Martinb | | 15:03 | 81 / 216 |
| |
°Chlorella | | dnf | | | |
°Lagerheimia | | 20:05 | 15 / 83 |
| |
[OCAD] Sengas, Ski-O Middle | | 24:03 | 40 / 145 |
| |
[OCAD] Sengas, Ski-O Sprint | | 15:12 | 18 / 195 |
| |
[OCAD] Bordasee, Middle | | 36:46 | 60 / 139 |
| |
(FANTASY) middle E1? | | 21:06 | 43 / 172 |
| |
[Fantasy] Unnamed | | 20:30 | 68 / 191 |
| |
Quickmade map - shortened middle | | 20:40 | 51 / 212 |
| |
[OCAD] Dell'Argentario, multi'O | | 47:10 | 60 / 172 |
| |
[RndTemp] Cambridgeb | | dnf | | | |
[OCAD] Altopiano, middle 3 | | 23:08 | 110 / 228 |
| |
Bradbury's Race | | 24:13 | 63 / 188 |
| |
[OCAD] Contour'O, short middle | | dnf | | | |
[OCAD]La Glacière, Sprint | 2 | dnf | | | |
Ekeby 17 Sprint | 2 | 11:57 | 64 / 404 |
| |
Jervskogen, long | | dnf | | | |
Capanne di Marcarolo | | dnf | | | |
Kahil's Rocks n7 | | 11:45 | 37 / 232 |
| |
COurse pour bourain pas techniqu | | 49:50 | 25 / 95 |
| |
Carte d'entrainement à la carte | | 29:38 | 85 / 147 |
| |
Forest Sprint | | 17:16 | 32 / 152 |
| |
Spring Tour Stage 3 | | 82:09 | 69 / 195 |
| |
[LabRun] Sector E r2 | | 24:53 | 73 / 216 |
| |
Ekeby13 Ultralong | | 55:46 | 41 / 154 |
| |
Ekeby12 Middle | | 18:17 | 56 / 263 |
| |
Ekeby11 Corridor-O Night | | 81:24 | 63 / 153 |
| |
Controlpicking | | dnf | | | |
| 2 | 24:37 | 60 / 191 |
| |
| 3 | dnf | | | |
Spring Tour Stage 2 | | 52:29 | 82 / 192 |
| |
Spring Tour Stage 1 | | 49:36 | 77 / 194 |
| |
[OCAD] Stora Spånsan 1, Night | | 65:11 | 64 / 123 |
| |
[OCAD] Stora Spånsan 1, Middle | | 15:50 | 50 / 226 |
| |
[OCAD] Stora Spånsan 1, Sprint | | 12:36 | 79 / 272 |
| |
Hagnesta10 Sprint | | 15:16 | 66 / 248 |
| |
Hagnesta9 Longer | | 46:19 | 73 / 192 |
| |
[OCAD] Småland, Long Night | | 41:34 | 78 / 149 |
| |
fantasy | | 17:23 | 16 / 142 |
| |
[OCAD] Småland, Middle | | 26:04 | 50 / 246 |
| |
[OCAD] Småland, Night Sprint | | 20:35 | 90 / 202 |
| |
Sprint on the Moon (OK) | | 15:48 | 44 / 210 |
| |
(FUN)Walking on the Moon (OK) | | 13:33 | 42 / 193 |
| |
Rocky | | 24:29 | 42 / 127 |
| |
°Stigeaclonium | | 40:40 | 13 / 45 |
| |
°Desmococcus | | dnf | | | |
°Draparnaldia | | 29:38 | 10 / 59 |
| |
°Coleochaete | | 27:10 | 7 / 74 |
| |
| 2 | dnf | | | |
°Tetrasyphon | | 38:28 | 7 / 71 |
| |
| 2 | 38:01 | 4 / 79 |
| |
St. Andrews | | 50:35 | 33 / 110 |
| |
Different | | 40:20 | 15 / 94 |
| |
[LabRun] Sector E | | dnf | | | |
| 2 | 19:33 | 315 / 706 |
| |
Hagnesta8 Long Night | | dnf | | | |
Hagnesta7 Corridor-O | | 20:38 | 45 / 180 |
| |
Hagnesta6 Middle | | 28:15 | 79 / 198 |
| |
Yoga Shmoga | | dnf | | | |
Christchurch CF Racers | | 38:50 | 49 / 214 |
| |
Hagnesta5 Middle | | 26:42 | 51 / 214 |
| |
(ocad) AABB Night | | 23:28 | 42 / 115 |
| |
Worlds Shittiest Competition | | 28:21 | 59 / 165 |
| |
(ocad) Sprint AABB | | 15:07 | 20 / 187 |
| |
| 2 | 15:24 | 37 / 229 |
| |
| 3 | 14:24 | 11 / 229 |
| |
| 4 | 13:42 | 1 / 229 |
| |
Hagnesta 4 Long | | 36:51 | 41 / 172 |
| |
[OCAD] WUOC 2010, Contour-O | | 86:58 | 52 / 113 |
| |
| | 19:03 | 30 / 195 |
| |
Long | | 62:09 | 46 / 122 |
| |
crazyisland-remade | | 60:09 | 112 / 194 |
| |
kikirace prologue | | 11:35 | 73 / 152 |
| |
Magnus cup Sprint | | 19:42 | 77 / 207 |
| |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | 17:39 | 44 / 267 |
| |
Husby Klitplantage DK | | 19:01 | 19 / 148 |
| |
Easy | | 4:02 | 79 / 168 |
| |
Magnus cup prologue | | 43:19 | 89 / 150 |
| |
Matt Give Me A Ride | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | 39:05 | 23 / 165 |
| |
SlumpLong | | 42:03 | 36 / 169 |
| |
Slump-WoodhillNight | | 55:50 | 55 / 135 |
| |
Middle | | 46:47 | 48 / 155 |
| |
Sprint | | 31:23 | 77 / 215 |
| |
Russia Style | | 33:17 | 28 / 142 |
| |
Martins løype | | 17:55 | 20 / 155 |
| |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | 17:13 | 20 / 180 |
| |
| 4 | 15:38 | 2 / 180 |
| |
Fantasycourse | | 11:59 | 98 / 216 |
| |
°Collotheca | | 34:52 | 28 / 72 |
| |
°Filinia | | 28:10 | 23 / 73 |
| |
°Hexarthra | | 36:00 | 45 / 86 |
| |
°Pompholyx | | 32:37 | 53 / 121 |
| |
°Bothrioplana | | dnf | | | |
Hagnesta 3 Middle Night | | dnf | | | |
SlumpSprint | | 17:24 | 66 / 237 |
| |
SlumpPrologue | | 18:17 | 43 / 223 |
| |
Henriksaasen Middle | | 19:33 | 99 / 247 |
| |
Henriksaasen supersprint | | dnf | | | |
[OCAD]Hagnesta Long | | 38:36 | 91 / 249 |
| |
[OCAD]Hagnesta Sprint | | 19:01 | 86 / 324 |
| |
Marvins løybe | | 18:11 | 93 / 216 |
| |
map | | 35:43 | 18 / 99 |
| |
Train your brain 2 | | 13:48 | 64 / 198 |
| |
Train your brain 1 | | dnf | | | |
random map | | 27:46 | 90 / 167 |
| |
Braintreeburg cup | | 16:37 | 65 / 154 |
| |
Ermatown cup | | 13:07 | 58 / 146 |
| |
ermatown cup sprint | | 12:41 | 40 / 133 |
| |
Kev's Sicko | | 39:30 | 39 / 126 |
| |
°Cohnilembus | | 37:54 | 32 / 79 |
| |
°Balanonema | | dnf | | | |
°Loxocephalus | | dnf | | | |
°Sathrophilus | | 39:45 | 30 / 80 |
| |
°Golenkiniopsis | | 33:37 | 17 / 96 |
| |
Holmvassnatten Night | | dnf | | | |
Holmvassnatten 3 | | 29:09 | 99 / 178 |
| |
Holmvassnatten 2 | | 31:24 | 109 / 222 |
| |
Holmvassnatten - Prologue | | 18:32 | 116 / 252 |
| |
-monteferrato | | dnf | | | |
Buraunet | | dnf | | | |
[OCAD] San Giovanni Finale | | 57:55 | 82 / 176 |
| |
[OCAD] Cavedine Long | | 74:55 | 70 / 195 |
| |
FIN 5 - 1998 | | dnf | | | |
Tomaattimehu | | 28:01 | 108 / 217 |
| |
t | | dnf | | | |
| | 21:15 | 29 / 104 |
| |
HHerbernheia 2011 (right one!!!) | | dnf | | | |
Herbernheia 2011 | | 18:49 | 99 / 248 |
| |
Brignoles 03 | | dnf | | | |
SprintPastu | | 15:53 | 37 / 178 |
| |
Sprint | | 23:54 | 39 / 204 |
| |
Bunketorp Ski-O Middle | | 35:31 | 97 / 243 |
| |
°Platambus | | 31:26 | 3 / 85 |
| |
°Drususbiguttatus | | 27:22 | 45 / 88 |
| |
°Hydropsyche | | 31:19 | 20 / 88 |
| |
°Rhyacophila | | 28:14 | 25 / 102 |
| |
°Sericostoma | | 46:47 | 26 / 96 |
| |
Bunketorp Ski-O Long | | 43:57 | 33 / 178 |
| |
Long sprint | | dnf | | | |
Sprint 0.8 KM | | 7:56 | 76 / 213 |
| |
Pijnven Noord | | 34:18 | 36 / 193 |
| |
RunRun | | 8:49 | 2 / 90 |
| |
| | 9:28 | 11 / 113 |
| |
Winter Games [Middle] | | 25:21 | 66 / 213 |
| |
Winter Games 2011 [Prolog] | | 8:26 | 57 / 159 |
| |
Winter Games [Prolog] | | 8:06 | 37 / 204 |
| |
[OCAD] San Giovanni Stage 7 | | dnf | | | |
Brignoles 02 | | 33:34 | 72 / 227 |
| |
INGALUNDA CITY SPRINT | | 23:05 | 54 / 163 |
| |
| 2 | dnf | | | |
essai | | 12:11 | 29 / 152 |
| |
Brignoles 01 | | 27:41 | 62 / 246 |
| |
x/z | | dnf | | | |
short - nybro | | 14:21 | 32 / 252 |
| |
Spring Cup CF Night BONUS | | dnf | | | |
Swiss O Week - E1 | | 23:09 | 56 / 251 |
| |
Plagiocampa | | dnf | | | |
Bursellopsis | | 31:36 | 41 / 84 |
| |
Urotricha | | 32:13 | 8 / 68 |
| |
Prorodon | | 31:49 | 6 / 88 |
| |
Cylindrocystis | | 31:27 | 12 / 106 |
| |
Spring Cup CF Day | | 15:37 | 63 / 292 |
| |
Spring Cup CF Night | | dnf | | | |
Herbernheia Long | | 35:46 | 37 / 210 |
| |
Tallberget Ski-O | | dnf | | | |
Herbernheia Cahllange | | 17:42 | 90 / 244 |
| |
Trondheimrace | | 25:57 | 117 / 278 |
| |
Swiss O Week - E6 | | 16:46 | 62 / 234 |
| |
Swiss O Week E3 | | 22:40 | 102 / 228 |
| |
Neoprenhåssååå | | dnf | | | |
the run | | 14:58 | 8 / 142 |
| |
Door 11 - PortU | | dnf | | | |
Dorr 9 - PortU | | 15:18 | 44 / 248 |
| |
[OCAD] San Giovanni 6 | | dnf | | | |
Door 6 | | 28:42 | 45 / 182 |
| |
Middle Fantasy | | 16:55 | 32 / 169 |
| |
Ryssberget Winter Tour | | 40:24 | 25 / 136 |
| |
Brignoles - Night urban sprint | | 9:05 | 49 / 239 |
| |
Door 10 - Jaanankallio 2 | | 29:05 | 48 / 212 |
| |
Psychoda | | 31:10 | 25 / 88 |
| |
Phalacrocera | | 31:45 | 36 / 98 |
| |
Mochlonyx | | 25:18 | 16 / 97 |
| |
Ptychoptera | | 33:33 | 33 / 59 |
| |
Lauterbornia | | 28:37 | 35 / 93 |
| |
Door 4 - Jaanankallio | | dnf | | | |
door 8 | | 18:47 | 43 / 234 |
| |
[OCAD] Sierra del Molino 4 | | 44:18 | 30 / 149 |
| |
WW Sprint | | 23:31 | 47 / 141 |
| |
Micro O | | 13:52 | 29 / 190 |
| |
[OCAD] San Giovanni Stage 5 | | 38:15 | 62 / 123 |
| |
Door 3 - Forvie | | dnf | | | |
Slope run [OCAD] | | 21:52 | 30 / 188 |
| |
Door 2 - Valey | | 41:23 | 39 / 131 |
| |
[OCAD] San Giovanni Stage 4 | | dnf | | | |
Rowe Races - 3 of 3 | | 19:47 | 28 / 173 |
| |
Door 1 - Urtgicla | | 29:15 | 40 / 155 |
| |
Whannawhanna - Middle 1 | | dnf | | | |
Smedley - Middle | | 37:15 | 43 / 161 |
| |
Rowe Races_Stage 2 of 3 | | 33:35 | 23 / 110 |
| |
Fugletjernsmyra 2.7 km | | 26:00 | 38 / 130 |
| |
The Slump - Middle | | dnf | | | |
Rowe races_Stage 1 of 3 | | 32:33 | 26 / 102 |
| |
Aborfield Middle | | 37:16 | 43 / 93 |
| |
Maraetotara - Sprint | | 22:50 | 113 / 223 |
| |
Maraetotara - Long | | 48:31 | 27 / 124 |
| |
Fantasy course | | 32:09 | 19 / 122 |
| |
[OCAD]Nynäs Long | | 34:01 | 55 / 158 |
| |
[OCAD] Sierra del Molino 3 | | 40:08 | 31 / 118 |
| |
Old Dogtrack Sprint | | 12:56 | 53 / 176 |
| |
[OCAD]Sierra del Molino v2 | | 34:58 | 42 / 116 |
| |
ForRoss | | dnf | | | |
night | | dnf | | | |
[OL4an tour] Herrestadsfjället 3 | | 30:08 | 65 / 172 |
| |
Downhill sprint | | 15:13 | 61 / 189 |
| |
Acroperus | | dnf | | | |
Disparalona II | | 26:18 | 42 / 99 |
| |
sprint | | 9:22 | 38 / 164 |
| |
middle | 2 | 34:04 | 21 / 72 |
| |
Bodafors 2m Contours | | 75:39 | 16 / 116 |
| |
[OL4an tour]Anza Borrego Night | | 13:58 | 48 / 131 |
| |
[OCAD] San Giovanni Stage 3 | | 13:54 | 80 / 220 |
| |
[OL4an tour]Anza Borrego Middle | | 33:24 | 48 / 136 |
| |
Funky | 2 | dnf | | | |
[OCAD] San Giovanni Stage 2 | | 53:46 | 79 / 158 |
| |
[OL4an tour] E17 Piskeflöde | | dnf | | | |
Sierra del Molino | | 27:49 | 53 / 148 |
| |
[OCAD] San Giovanni Stage 1 | | dnf | | | |
PastCourse | | 25:51 | 23 / 113 |
| |
[OL4an tour] Herrestadsfjället 2 | | 52:25 | 62 / 160 |
| |
[OL4an tour]E15 Flinshult | | dnf | | | |
[OL4an tour]E14 Flinshult | | 29:06 | 54 / 201 |
| |
SprintPastu.2 | | 24:01 | 32 / 117 |
| |
SprintPastu | | 24:47 | 22 / 141 |
| |
Ophryoglena | | 26:53 | 28 / 73 |
| |
Balanonema | | 35:39 | 24 / 75 |
| |
Platynematum | | 33:39 | 21 / 65 |
| |
Dexiostoma | | 33:11 | 20 / 75 |
| |
Loxocephalus | | 25:11 | 18 / 102 |
| |
[OL4an tour] Herrestadsfjället 1 | | 21:42 | 40 / 198 |
| |
[OCAD] San Giovanni Prologue | | 8:15 | 81 / 255 |
| |
Training in Briffaut for Jean | | 19:43 | 13 / 96 |
| |
[OCAD]Amazing! long/night | | 97:03 | 63 / 144 |
| |
d | | 44:42 | 5 / 78 |
| |
Pastur | | 24:07 | 42 / 111 |
| |
[OL4an tour] E12 Flinshult | | 39:52 | 90 / 169 |
| |
vallinas mountain sprint | | 29:00 | 35 / 115 |
| |
Fantasy Sprint | | 13:27 | 56 / 206 |
| |
| 2 | dnf | | | |
[OL4an Tour] Lagga/Östuna 2 | | dnf | | | |
[OL4an tour]Good Spring MT Night | | dnf | | | |
[OL4an tour]Rusia 3 Middle | | 26:44 | 37 / 158 |
| |
[OL4an tour]Rusia 2 night short | | dnf | | | |
[Ocad] Venice | | dnf | | | |
OgdensFirstRace | | 41:06 | 65 / 111 |
| |
[OL4an tour]Anza Borrego Middle | | 36:58 | 47 / 155 |
| |
[OL4an tour]Sälen | | dnf | | | |
| 2 | 33:09 | 53 / 241 |
| |
[OL4an Tour]E5 - Lagga/Östuna 1 | | 16:33 | 79 / 190 |
| |
nuit | | 1:18 | 48 / 107 |
| |
sprint | | dnf | | | |
ormen | | 11:15 | 7 / 100 |
| |
kikirace6 | | 61:06 | 38 / 76 |
| |
Eudiaptomus | | dnf | | | |
Ceriodaphnia | | 23:20 | 10 / 68 |
| |
Stylodrilus | | 33:45 | 19 / 63 |
| |
Chromadorita | | 22:29 | 10 / 70 |
| |
Brachyura | | 29:57 | 36 / 87 |
| |
kikirace 5 | | 28:34 | 21 / 69 |
| |
ikirace 5 | | 29:40 | 21 / 75 |
| |
kikirace 4 | | 37:33 | 19 / 78 |
| |
kikirace 3 | | 48:41 | 48 / 98 |
| |
sweet comp. Night (hard) | | 46:58 | 75 / 131 |
| |
sweet comp. prolog | | dnf | | | |
| 2 | 23:07 | 58 / 266 |
| |
[OCAD]Nynäs Middle | | 32:34 | 95 / 194 |
| |
| 2 | 22:22 | 77 / 259 |
| |
Map | | 16:47 | 89 / 167 |
| |
[OL4an tour]Rusia 1 Long | | dnf | | | |
[OL4an tour]Goodspring MT Middle | | 27:07 | 87 / 182 |
| |
[OL4an tour]Anza Borrego SW Nigh | | 40:36 | 72 / 128 |
| |
[OL4an tour]Anza Borrego SW Day | | 17:56 | 39 / 200 |
| |
kikirace sprint2 | | 25:13 | 60 / 122 |
| |
kikirace sprint | | 26:11 | 53 / 147 |
| |
(ocad)- färsk; Prolog | | 25:23 | 68 / 201 |
| |
[Pure and Fast] - middle | | 18:42 | 36 / 134 |
| |
The Gardens Tale Intro2 | | 24:29 | 45 / 123 |
| |
The Gardens Tale Intro | | 26:31 | 33 / 168 |
| |
crazyisland night | | 92:02 | 55 / 100 |
| |
sprint... | | 18:04 | 53 / 169 |
| |
Sprint2 | | 15:25 | 13 / 112 |
| |
Sprint | | 16:23 | 16 / 155 |
| |
LE MEGA SPRINT | | 1:23 | 82 / 172 |
| |
| 2 | 1:13 | 51 / 358 |
| |
| 3 | dnf | | | |
race! | | 23:29 | 20 / 160 |
| |
| 2 | dnf | | | |
crazyisland | | dnf | | | |
blåbærmåsan by night | | 30:17 | 69 / 135 |
| |
woc | | dnf | | | |
Forest sprint 2 | | 23:25 | 87 / 186 |
| |
blåbærmåsan | | 52:26 | 92 / 184 |
| |
Middle distance | | dnf | | | |
Another map | | 23:34 | 45 / 111 |
| |
Forest sprint | | 19:08 | 74 / 221 |
| |
Map | | 16:24 | 55 / 125 |
| |
| 2 | 14:48 | 27 / 159 |
| |
Hard Challenge | | dnf | | | |
VSO | | 28:34 | 22 / 88 |
| |
[OCAD] Haukkovuori - Long | | 50:42 | 75 / 231 |
| |
Testudinella | | 31:06 | 52 / 98 |
| |
Macrocyclops | | 28:42 | 10 / 69 |
| |
Scapholeberis | | 34:27 | 13 / 76 |
| |
Glossiphonia | | 29:15 | 25 / 92 |
| |
Heliophrya | | 21:26 | 11 / 132 |
| |
Sprintn | | 14:03 | 15 / 160 |
| |
| 2 | 14:16 | 45 / 223 |
| |
[Fantasy] Short Middle | | 8:57 | 20 / 149 |
| |
Sippola | | 32:34 | 67 / 210 |
| |
Øya 2 | | 9:18 | 23 / 123 |
| |
Longsprint | | dnf | | | |
| 2 | 36:29 | 33 / 133 |
| |
[OCAD] LongLake | | 32:46 | 81 / 219 |
| |
Halloween Map | | 6:29 | 7 / 180 |
| |
| 2 | 6:32 | 38 / 271 |
| |
| 3 | 6:27 | 7 / 271 |
| |
the cool map | | 54:04 | 13 / 66 |
| |
Øya | | 7:51 | 45 / 178 |
| |
FOREST/CITY/GARDEN -sprint | | 22:28 | 73 / 200 |
| |
long sprint | | 23:23 | 24 / 93 |
| |
Middle | | 18:58 | 36 / 94 |
| |
map 2 | | 36:48 | 21 / 70 |
| |
[OCAD] Rehvalahti, middle | | 26:42 | 59 / 170 |
| |
Arctic fall middle | | 37:35 | 56 / 155 |
| |
SundayCOMP -NIGHT | | dnf | | | |
Sprint | | 18:35 | 28 / 119 |
| |
SaturdayCOMP | | 21:44 | 58 / 203 |
| |
FridayCOMP Prologue | | 24:06 | 126 / 206 |
| |
sprint night | | dnf | | | |
Circles | | 12:27 | 62 / 178 |
| |
| 2 | 12:24 | 60 / 218 |
| |
| 3 | 12:25 | 65 / 218 |
| |
Sprint under the glacier | | 17:05 | 53 / 177 |
| |
On the roof | | dnf | | | |
| 2 | 8:04 | 30 / 233 |
| |
123 middle | | 20:51 | 17 / 96 |
| |
[OCAD] Hardbakkhytta | | 6:03 | 82 / 183 |
| |
Middle | | 20:15 | 24 / 127 |
| |
[OCAD] Marchrace | | 16:50 | 87 / 215 |
| |
Sprint map | | 19:55 | 59 / 204 |
| |
Roxburyville to nono | | dnf | | | |
Great Braintree to tony | | 38:09 | 49 / 102 |
| |
Oskarshamn Night Short 2 | | dnf | | | |
Oskarshamn Night Short 1 | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | dnf | | | |
[ocad] Homysud4 NIGHT Version | | dnf | | | |
[ocad] Homysud4 - DAY Version | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
[ocad] Homysud3 | | dnf | | | |
The middle | | 42:19 | 20 / 88 |
| |
Sprint | | 12:38 | 24 / 205 |
| |
Faskally | 2 | 37:51 | 36 / 100 |
| |
Sprint in Kunming | 2 | 7:41 | 28 / 101 |
| |
Kunming. | | 10:13 | 20 / 76 |
| |
Sprint in Brindisi | | 16:24 | 23 / 76 |
| |
Sprint Ingalunda City. | 2 | 14:09 | 49 / 152 |
| |
Sprint. Sinte Mette. | | dnf | | | |
Good Old Sinte Mette | 2 | 23:44 | 37 / 92 |
| |
sprint précision 2/2 | | dnf | | | |
sprint précision 1/2 | | 13:11 | 25 / 138 |
| |
orient show por jean | 2 | 7:25 | 30 / 95 |
| |
Lepanmaa Night | | dnf | | | |
long | 2 | dnf | | | |
Sprint tournois VSO | | 8:20 | 66 / 148 |
| |
Tournois VSO | | 34:00 | 6 / 85 |
| |
Moyen tournois VSO | | 51:35 | 7 / 68 |
| |
Longue tournois VSO | | 85:55 | 9 / 61 |
| |
Matiesko fantasy cup E3 | 2 | 17:38 | 39 / 133 |
| |
The mad grasse for Bu2 | 2 | 13:47 | 39 / 85 |
| |
Apartment race | | dnf | | | |
[Fantasy cup] E3 Long | | 31:25 | 18 / 81 |
| |
[Fantasy cup] E2 Sprint | | 15:22 | 55 / 169 |
| |
[Fantasy cup] E1 Middle | | 20:25 | 25 / 118 |
| |
Céléon | | 13:15 | 15 / 135 |
| |
| 2 | dnf | | | |
BRÅSTORP CONTEST | 2 | 19:03 | 24 / 127 |
| |
Matiesko fantasy cup E2 | | 25:51 | 63 / 122 |
| |
Quick sprint :q | 2 | 15:16 | 30 / 175 |
| |
Matiesko fantasy cup E1 | | dnf | | | |
Bo-kartan (ocad) - prologe | 2 | 25:31 | 63 / 204 |
| |
Short sprint | 2 | dnf | | | |
[OCAD] Sprinta | | 9:56 | 73 / 150 |
| |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | 9:32 | 46 / 212 |
| |
Random sprint | 2 | 16:46 | 66 / 137 |
| |
VSO | 2 | 16:11 | 23 / 110 |
| |
Gölen- Prologue | | 17:02 | 31 / 140 |
| |
Ocad bute echelle courte | 2 | 13:44 | 27 / 108 |
| |
sprint in Autrans to Noé | | dnf | | | |
| | dnf | | | |
Random Sprint 2 | 2 | 10:14 | 61 / 176 |
| |
Ojer Middle | | dnf | | | |
Sprint | 2 | 8:30 | 72 / 168 |
| |
1er essais OCAD pour VSO | 2 | 15:02 | 64 / 134 |
| |
Random Sprint | 2 | 6:36 | 80 / 231 |
| |
uyuukaka | 2 | dnf | | | |
Aldeno Sprint | 2 | 11:39 | 32 / 178 |
| |
VSO | 2 | dnf | | | |
Idre Vinter Comp 2 Downhill | 2 | 22:31 | 63 / 181 |
| |
Weekend-Sprint | 2 | dnf | | | |
sprint! focus | 2 | 20:07 | 25 / 138 |
| |
[HS-Tour] E4 Skummeslöv - Sprint | 2 | 24:26 | 135 / 292 |
| |
[HS-Tour] E1 Holmåsa - Sprint | 2 | 26:35 | 160 / 307 |
| |
Neaton-Islands day 2 | 2 | dnf | | | |
Idre Vinter Comp | 2 | dnf | | | |
Sprint-OL day 3/3 | 2 | 17:19 | 85 / 192 |
| |
Sprint-OL day 2/3 | 2 | 15:00 | 83 / 202 |
| |
Sprint-OL Day 1/3 | 2 | dnf | | | |
Neaton-Islands day 1 | 2 | dnf | | | |
Oshow | 2 | 12:45 | 41 / 169 |
| |
jole | 2 | dnf | | | |
UpplandsOL!! Day1 Sprint | | dnf | | | |
UpplandsOL 2-days Day1 Sprint | | dnf | | | |
fast and green Sprint | | 24:15 | 36 / 98 |
| |
Klurig E2 Forest sprint | | 14:34 | 68 / 195 |
| |
go hard or go home! | | 23:03 | 32 / 109 |
| |
CoastRace -day2 Sprint | | 15:33 | 46 / 139 |
| |
CoastRace -day1 Night | | dnf | | | |
Sprint cup final | | 18:31 | 40 / 109 |
| |
Sprint cup 2 | | 12:08 | 32 / 132 |
| |
Sprint cup 1 | | 16:23 | 62 / 150 |
| |
(ITA-TOUR) Prolog SGONICO | | 33:22 | 172 / 258 |
| |
[Ultima] Pavia Leste E2 | | 28:30 | 81 / 172 |
| |
UnPit3 | | 15:14 | 70 / 155 |
| |
[OCAD]Dunajska Buzola Intro | | 23:47 | 67 / 181 |
| |
Islandwood Sprint-O | | 14:43 | 65 / 164 |
| |
----->super sprint<---- | | 16:16 | 49 / 157 |
| |
[OCAD] Järvafältet | | 30:16 | 77 / 211 |
| |
[OCAD] Kooyoora, day | | dnf | | | |
[OCAD] Kooyoora test | | 0:28 | 67 / 190 |
| |
[TAT]Högbo short 1.6 km | | 19:13 | 171 / 277 |
| |
[OCAD] Solberglia | | dnf | | | |
vips | | 33:57 | 20 / 64 |
| |
[OCAD]Svampasjön 3days-day1 | | 21:52 | 72 / 203 |
| |
Metsäkylä Sprint | | dnf | | | |
Saarijärvi Short | | dnf | | | |
Siitama Short | | 20:28 | 101 / 175 |
| |
Sunflower - Night! | | dnf | | | |
Eagle's Night (par 25 ?) | | dnf | | | |
Tesiko 6 Short | | 21:37 | 78 / 170 |
| |
Julkujärvi Short | | dnf | | | |
Made in school | | 18:22 | 72 / 130 |
| |
funny CF map - use this | | dnf | | | |
[OCAD] Maajaa Long | | dnf | | | |
[ocad] StAgnanEnVercors day2 | | dnf | | | |
New Hill Sprint | | 21:52 | 67 / 141 |
| |
[ocad] StAgnanEnVercors - day1 | | 21:42 | 71 / 218 |
| |
New Dogtrack Sprint | | dnf | | | |
[ocad] mellsta,sprint distace | | 10:50 | 75 / 189 |
| |
Tveten Sprint | | dnf | | | |
Pike Lake Sprint | | dnf | | | |
Teisko night sprint | | dnf | | | |
[ocad]StAgnan-en-Vercors/Night | | dnf | | | |
Teisko Short 3 | | 16:54 | 102 / 210 |
| |
[OCAD] Vuelta de Norrsätra E3 | | dnf | | | |
[OCAD] Vuelta de Norrsätra E2 | | 23:09 | 103 / 229 |
| |
[OCAD] Vuelta de Norrsätra E1 | | 8:08 | 86 / 291 |
| |
Micro Orienteering Cup | | 9:46 | 12 / 125 |
| |
[OCAD] Fantasy Sprint | | dnf | | | |
Teisko Short 2 | | 15:49 | 83 / 162 |
| |
A Real Ocad Sprint | | 10:28 | 65 / 176 |
| |
very big hill | | 29:43 | 13 / 32 |
| |
big hill race | | 11:10 | 36 / 57 |
| |
lyme park | | 12:58 | 14 / 42 |
| |
hedley sprint | | 16:57 | 33 / 44 |
| |
house race | | 15:27 | 9 / 58 |
| |
macc race | | 23:52 | 18 / 34 |
| |
volcano maze | | dnf | | | |
time trial | | dnf | | | |
lake | | dnf | | | |
heaton park | | dnf | | | |
smile | | dnf | | | |
Teisko Short | | 16:55 | 104 / 176 |
| |
[RANDOM]Boston Sprint 1.6k | | 16:48 | 49 / 151 |
| |
[Ultima] Lepanmaa E1 | | dnf | | | |
[ocad] Äktatorpet Sprint | | 15:09 | 131 / 228 |
| |
[RANDOM] Martinford Sprint | | dnf | | | |
[RANDOM] Bäverbyskog middle | | dnf | | | |
[OCAD] - Faron E | | dnf | | | |
[OCAD] Faron N | | dnf | | | |
[OCAD] Andkärret (Lunsen) | | dnf | | | |
| | dnf | | | |
PPCUP - 8 | | 29:02 | 84 / 124 |
| |
PPCUP - 7 NIGHT | | 28:38 | 66 / 107 |
| |
PPCUP - 6 NIGHT | | dnf | | | |
PPCUP - 5 NIGHT | | dnf | | | |
PPCUP - 4 | | dnf | | | |
PPCUP - 3 | | dnf | | | |
PPCUP - 2 | | 16:22 | 55 / 233 |
| |
PPCUP - 1 | | 27:12 | 114 / 238 |
| |
[OCAD] Fjelles SuperSprint | | 5:30 | 28 / 213 |
| |
[OCAD]WOC 2009 Training | | dnf | | | |
[OCAD]Björke Stage 10 | | dnf | | | |
Northern Eliotwood Run | | 14:58 | 19 / 138 |
| |
Beauchamp Sprint | | 19:04 | 70 / 187 |
| |
SKIO Memory | | dnf | | | |
Ofenpass Sprint | | 24:35 | 86 / 205 |
| |
(OCAD) Skärmfrossan Stage 2 | | 25:12 | 43 / 152 |
| |
Skärmfrossan 4-days Stage 1 | | 12:56 | 44 / 204 |
| |
Tynne steep 3days stage 2 | | 28:33 | 39 / 138 |
| |
[OCAD]Portugal 2.3 | | 22:26 | 64 / 219 |
| |
[OCAD]Björke Stage 2 | | dnf | | | |
[OCAD]Björke Stage 1 | | dnf | | | |
Par World Tour 3 | | dnf | | | |
World Park Tour 2 | | 13:45 | 68 / 189 |
| |
Park World Tour 1 | | dnf | | | |
arcivescovile | | 5:30 | 29 / 193 |
| |
[ocad]Cavedine N | | 32:19 | 100 / 293 |
| |
O-festivalen | | dnf | | | |
Vienna Park Series 2008 - Day1 | | 7:13 | 115 / 280 |
| |
[Ocad Cavedine S] | | 28:22 | 111 / 257 |
| |
haarup sande | | 14:59 | 75 / 176 |
| |
Shawmut Forest 3.2k | | dnf | | | |
Middle dist | | dnf | | | |
[Word-O] WOC Final 2007 | | dnf | | | |
Horna Fure Vestra | | dnf | | | |
[OCAD] Gamlegrendasen | | 32:36 | 128 / 233 |
| |
[OCAD] Fantasy - City Sprint | | 17:24 | 52 / 233 |
| |
[OCAD] Aamot | | 14:50 | 115 / 279 |
| |
[OCAD] Melumbakken | | dnf | | | |
[OCAD] Chateau de Montlosier | | dnf | | | |
HC2008-Intro | | 14:10 | 61 / 208 |
| |
[ocad]middle | | 21:25 | 53 / 176 |
| |
OCAS Havsåsen | | 27:53 | 57 / 210 |
| |
Forest sprint | | 10:04 | 113 / 196 |
| |
Svalerød West | | 20:05 | 45 / 152 |
| |
S.Tyrol Champs M16 | | 15:23 | 92 / 195 |
| |
San Giovanni Middle | | 48:39 | 66 / 130 |
| |
TÜ Srint1 | | 28:03 | 58 / 161 |
| |
The first Skijump event ever!!! | | 1:15 | 44 / 276 |
| |
Windows [RANDOM] | | dnf | | | |
Single Leg Random | | dnf | | | |
Sprint-O | | 12:45 | 60 / 229 |
| |
The Adventure | | 36:50 | 46 / 140 |
| |
Ski | | 1:50 | 2 / 232 |
| |
Tour de flat land 1 | | 9:30 | 17 / 193 |
| |
Völs | | 16:13 | 25 / 162 |
| |
Insjösprinten! | | 15:40 | 8 / 202 |
| |
[OCAD]Ulvsta utsnitt..3 km | | dnf | | | |
[OCAD] Finspång | | 23:38 | 49 / 193 |
| |
[OCAD]Idre | | 30:37 | 48 / 282 |
| |
[OCAD] Fylleryd | | 11:45 | 76 / 302 |
| |
ingalunda 2 | | 27:53 | 5 / 96 |
| |
Jophn Boy | | dnf | | | |
HELP!! | | 1:08 | 13 / 153 |
| |
maroltingerschulmeisterschaft12 | | dnf | | | |
Sekotsuji course 3.4km | | 23:52 | 15 / 115 |
| |
Sprint | | 11:05 | 32 / 149 |
| |
[OCAD] Gropen, Ultrasprint | | dnf | | | |
Random Sprint | | dnf | | | |
Hummelfoten | | 18:49 | 117 / 201 |
| |
[RANDOM] Series 10 | | dnf | | | |
[RANDOM] Series 2 | | 13:19 | 30 / 138 |
| |
[RANDOM] Series 1 | | 17:22 | 68 / 171 |
| |
[OCAD] Maajaa C2 | | 25:38 | 69 / 282 |
| |
[ocad]>smario<:) | | dnf | | | |
Fantasy 2 | | 20:10 | 86 / 172 |
| |
Fantasy 1 | | 11:42 | 26 / 205 |
| |
Maroltingerschulmeisterschaft11 | | dnf | | | |
Tour De Skien Lap 5 | | 11:05 | 23 / 107 |
| |
Tour De Skien Lap 4 | | 11:31 | 40 / 139 |
| |
OCADsprint | | 11:03 | 18 / 181 |
| |
Who's the best jumper? Own Made! | | dnf | | | |
Fun Forest | | 18:44 | 18 / 212 |
| |
[OCAD] Maajaa C1 | | dnf | | | |
Swamp Island | | dnf | | | |
Very Nice Sekotusji Course :) | | 19:59 | 70 / 211 |
| |
10-Mila 6 | | dnf | | | |
[Rnd] Test | | dnf | | | |
[OCAD]Idre middle | | 39:20 | 51 / 231 |
| |
Canada Cup #2 | | 10:39 | 3 / 119 |
| |
Blueberry forest | | 8:53 | 28 / 240 |
| |
Tour De Skien Lap 3 | | 22:42 | 39 / 75 |
| |
Boys 10 course | | 9:57 | 4 / 129 |
| |
City fantasie sprint | | dnf | | | |
long sprint | | 20:09 | 18 / 184 |
| |
Sprint in open terrains | | 8:23 | 15 / 194 |
| |
Tour De Skien Lap 2 | | 5:54 | 5 / 136 |
| |
Sprint-o Day3 | | dnf | | | |
Sprint-o Day2 | | 7:56 | 30 / 119 |
| |
Sprinto-Day1 | | 7:56 | 10 / 148 |
| |
Road Race 2!! | | 4:57 | 18 / 100 |
| |
[OCAD] Hammarslaget | | 16:53 | 42 / 154 |
| |
rocad rb | | 18:09 | 51 / 135 |
| |
Ski-O | | 9:58 | 2 / 127 |
| |
Loch Vaa Sprint | | 17:00 | 25 / 179 |
| |
Nice Forest | | 29:19 | 18 / 88 |
| |
Highland Sprint 56 | | 26:08 | 24 / 56 |
| |
Highland sprint 55 | | dnf | | | |
[OCAD]Sprint (controlpicking) | | 13:45 | 29 / 147 |
| |
[OCAD] Forest 23 min | | 28:28 | 85 / 193 |
| |
Paulup 3 | | 13:06 | 45 / 106 |
| |
[OCAD] Herama | | 37:32 | 67 / 221 |
| |
Day2 | | dnf | | | |
Day1 | | dnf | | | |
Tour De Skien Lap 1 | | dnf | | | |
[OCAD] Bonn City Sprint | | dnf | | | |
OCAD Micro-O | | 24:23 | 26 / 114 |
| |
SHORTEST COMP. EVER! | | 0:05 | 1 / 178 |
| |
. | | 7:22 | 17 / 116 |
| |
[OCAD]Beautiful forest sprint 2 | | dnf | | | |
[OCAD] Ein Zeitim part 3 | | dnf | | | |
[OCAD] Ein Zeitim part 2 | | dnf | | | |
[OCAD] Ein Zeitim part 1 | | 23:07 | 36 / 201 |
| |
[OCAD]Beautiful forest sprint!! | | dnf | | | |
veivalg | | 3:58 | 43 / 100 |
| |
[RnD] 'Lechmeretown Shortdist' | | 27:55 | 46 / 126 |
| |
[Ocad] Luch | | 31:06 | 70 / 193 |
| |
(OCAD) Haukilampi Ski O | | dnf | | | |
| 2 | 33:35 | 43 / 145 |
| |
[OCAD] Savo III | | dnf | | | |
Kännönvuori | | 17:29 | 52 / 209 |
| |
[Fin] Lauhtu | | 37:22 | 110 / 238 |
| |