Race Title |
Rerun # |
Time |
Place |
Honister middle | 2 | 40:44 | 93 / 250 |
| |
Honister intro | 2 | 23:45 | 157 / 291 |
| |
Vall Civera 600th | 2 | 44:27 | 24 / 256 |
| |
Chateau de Montlosier night | 2 | 32:37 | 16 / 225 |
| |
Valonsadero, Stage IV | 2 | 33:05 | 34 / 216 |
| |
Valonsadero, Stage III-EYOC 2010 | 2 | 26:32 | 62 / 253 |
| |
CS2022o | 2 | 13:32 | 63 / 190 |
| |
WOC2021-Training-E3 | 2 | 35:31 | 105 / 201 |
| |
Kauppi 1 middle | 2 | dnf | | | |
Pedrogao (1) | 2 | 34:38 | 39 / 237 |
| |
Return of Holly Hell - Night | | 44:05 | 32 / 141 |
| |
Kauppi 3.3 | 2 | 37:21 | 33 / 175 |
| |
Kauppi 3.2 middle | | dnf | | | |
Fantasy Cup, Stage 15 | | 31:36 | 36 / 197 |
| |
[CFWOC21]-Sprint | 2 | 18:10 | 153 / 535 |
| |
Fantasy Cup, Stage 14 | 2 | 17:56 | 75 / 247 |
| |
SandroneCup-MonteSandrone-Short | | 22:17 | 42 / 317 |
| |
Haukkavuori cliffs | 2 | 37:37 | 24 / 322 |
| |
Sprint-Cup E1 | 2 | 21:41 | 171 / 644 |
| |
Oskarshamn Night Sprint 1 | 2 | 23:20 | 65 / 170 |
| |
Pakkala middle 2 | | 31:31 | 45 / 123 |
| |
Hailuoto in the year 2100 middle | | dnf | | | |
Rautajärvi night | 2 | 63:12 | 75 / 126 |
| |
Pineforest middle | 2 | 32:03 | 27 / 164 |
| |
Pineforest short | | 31:00 | 24 / 171 |
| |
Oronmylly 3 short | | 22:59 | 41 / 167 |
| |
CF-WOC'17-Relay-Leg3 of 3 | | 54:27 | 21 / 115 |
| |
CF-WOC'17-Relay-Leg2 of 3 | 2 | 47:14 | 7 / 161 |
| |
CF-WOC'17-Relay- Leg1 of 3 | 2 | 54:08 | 26 / 198 |
| |
5 Days of Dunes|E1 - Middle | 2 | 29:18 | 36 / 245 |
| |
Cittá di Perduta - Sprint | 2 | 20:40 | 14 / 196 |
| |
[OCAD]Six Mile Lake Sprint | 2 | 14:53 | 49 / 304 |
| |
CF-WOC'17-Sprint | 2 | 21:40 | 38 / 245 |
| |
Rautajärvi short | 2 | 22:40 | 22 / 216 |
| |
Jukola hype Leg 2 | | dnf | | | |
Vaaksinjärvi #01 | | 32:29 | 12 / 119 |
| |
CF WOC16 Middle Distance | | dnf | | | |
Tobelbad Middle 3 | | 20:34 | 6 / 145 |
| |
Joutsenenpesä sprint | | 17:20 | 25 / 190 |
| |
[Standard] Smistad 2 | | 61:42 | 16 / 128 |
| |
[Standard] Smistad | | dnf | | | |
Lehtola CF1 | | 27:46 | 25 / 174 |
| |
Teisko Night | | dnf | | | |
Teisko Short | | 16:12 | 20 / 166 |
| |
Kangaskylä Sprint 2 | | 15:19 | 21 / 146 |
| |
Kangaskylä Sprint | 2 | 16:13 | 23 / 177 |
| |
Trondheim sprint 3 | 2 | 16:09 | 39 / 215 |
| |
Citad Svizra [Sprintcup] E5 | | dnf | | | |
Austria Cup 2, Sprint | | dnf | | | |
Jukola 2015, short 2 | | 25:47 | 31 / 132 |
| |
Citad Svizra [Sprintcup] E4 | | 23:41 | 16 / 114 |
| |
Jukola 2015, short | | 16:15 | 21 / 157 |
| |
Citad Svizra [Sprintcup] E3 | | 23:28 | 29 / 131 |
| |
Torebrate South Long | | 54:29 | 17 / 105 |
| |
Castle Made Of Sand, Sprint | | 18:34 | 38 / 148 |
| |
Pre-Jukola 2015 Leg3 | | dnf | | | |
Pre-Jukola Leg2 | | 44:46 | 29 / 95 |
| |
Pre-Jukola Leg1 | | 50:46 | 27 / 132 |
| |
|SMHGU-Ocup|+Kangaroo Monday #7 | | 38:14 | 48 / 130 |
| |
|SMHGU-Ocup|-BlommenSE | | 47:31 | 17 / 106 |
| |
|SMHGU-Ocup|+Kangaroo Monday #6 | | 54:27 | 37 / 113 |
| |
[wcup-map#13-reused]-night | | dnf | | | |
[OCAD] Barricata, middle | | 26:38 | 24 / 169 |
| |
[wcup-map#13-reused]-long | | 55:11 | 23 / 110 |
| |
[wcup-map#13-reused]-sprint | | 22:41 | 50 / 175 |
| |
[wcup-map#13-reused]-middle | | 26:44 | 10 / 157 |
| |
ICFOF-wcup-stage23 | | 62:43 | 14 / 129 |
| |
Pulesjärvi intro (OCAD) | | dnf | | | |
[wcup-map#6-reused]-bonus2 | | 24:47 | 11 / 133 |
| |
| 2 | 23:31 | 7 / 165 |
| |
| 3 | 26:34 | 43 / 165 |
| |
Siitama after years(OCAD) | | 18:49 | 23 / 136 |
| |
[wcup-map#6-reused]-bonus1 | | 29:15 | 16 / 145 |
| |
ICFOF-wcup-stage15-Training | | 8:22 | 22 / 208 |
| |
Marylhurst | | 15:17 | 3 / 140 |
| |
Joutsenenpesä day 1 (OCAD) | | 19:17 | 42 / 180 |
| |
Saarijärvi day 1 (OCAD) | | 19:28 | 11 / 164 |
| |
ICFOF-wcup-stage14 | | 45:51 | 19 / 155 |
| |
ICFOF-wcup-stage14-Training | | 9:48 | 40 / 208 |
| |
I love you guys. | | 26:55 | 43 / 159 |
| |
Stretch dem legs | | dnf | | | |
[wcup-map#6-reused]-middle | | 30:13 | 25 / 129 |
| |
ICFOF-wcup-stage13 | | 70:07 | 21 / 146 |
| |
Training-ICFOF-wcup-stage13 | | 12:11 | 31 / 226 |
| |
Training-ICFOF-wcup-stage11 | | 10:40 | 48 / 204 |
| |
[wcup-map#5-reused]-middle | | 27:01 | 15 / 152 |
| |
[wcup-map#3-reused]-night | | 37:43 | 32 / 103 |
| |
[wcup-map#3-reused]-long | | 67:47 | 25 / 118 |
| |
[OCAD]Mt.laurie - night | | 46:22 | 34 / 107 |
| |
[OCAD]Mt.laurie - middle 2 | | 26:14 | 39 / 177 |
| |
[wcup-map#4-reused]-long | 2 | 49:11 | 27 / 191 |
| |
[OCAD]Mt.laurie - middle 1 | 2 | 23:05 | 34 / 226 |
| |
[OCAD]Mt.laurie - sprint 1 | 2 | 15:02 | 25 / 217 |
| |
[wcup-map#3-reused]-sprint | 2 | 19:13 | 26 / 225 |
| |
[Idre]Nipfjället - Middle | | 20:37 | 19 / 204 |
| |
O-Ringen 2003: Uddevallaetappen | | 15:22 | 20 / 193 |
| |
Jukola2011 - Middle | | 25:01 | 30 / 170 |
| |
Jukola2011 - Middle Night | | 26:01 | 11 / 102 |
| |
Jukola2011 - Long | | 43:58 | 14 / 123 |
| |
Jukola2011 - Middle Night | | 22:47 | 20 / 117 |
| |
Jukola2011 - Long Night | | 43:15 | 23 / 99 |
| |
Jukola2011 - Middle | | 22:30 | 29 / 164 |
| |
Jukola2011 Sprint | | 17:31 | 12 / 199 |
| |
Jukola2011 Middle | | 24:20 | 21 / 192 |
| |
Vezzano Naran C | | 19:40 | 16 / 147 |
| |
Bordasee, Short 2 | | 18:22 | 23 / 154 |
| |
Bordasee, Short | | 19:15 | 13 / 147 |
| |
2-days sprint 1 | | 10:46 | 9 / 139 |
| |
[OCAD] Pedrogao, sprint | | 17:59 | 21 / 180 |
| |
[OCAD] Pedrogao, middle 3 | | 25:34 | 28 / 160 |
| |
[OCAD]BAli - Controlpicking | | 18:30 | 50 / 214 |
| |
[OCAD] Pedrogao, middle 2 | | 21:09 | 24 / 185 |
| |
[OCAD] Pedrogao, middle | | 24:46 | 11 / 204 |
| |
[OCAD]Källviken short 2 | | 19:49 | 50 / 156 |
| |
[OCAD] Kauhee, Day 4 | | 29:19 | 18 / 160 |
| |
[OCAD] Campo de Anta, middle | | 21:59 | 16 / 209 |
| |
Dallapet Night Sprint | | 20:37 | 66 / 142 |
| |
[OCAD]Sörby, NightSprint | | 10:20 | 16 / 157 |
| |
Blumau, Middle 3 | | 29:58 | 8 / 135 |
| |
[OCAD] Kauhee, Day 3 | | 12:42 | 14 / 205 |
| |
[OCAD] Kauhee, Day 2 | | 34:49 | 55 / 181 |
| |
[OCAD] Kauhee, Day 1 | 2 | 64:04 | 27 / 205 |
| |
[OCAD]Sörby - Forestsprint | 2 | 10:32 | 29 / 253 |
| |
[OCAD]Middle Earth - Middle | | 28:02 | 36 / 247 |
| |
[AutumnCup] La Pile, E9 | | 47:21 | 38 / 180 |
| |
[OCAD]Idre - Middle (Hard) | | 21:22 | 14 / 193 |
| |
[OCAD] Forest Umbra, Middle 3 | | 23:13 | 28 / 190 |
| |
Ski-O woc2010 sprint | | 15:48 | 17 / 164 |
| |
[OCAD] Forest Umbra, night | | 19:10 | 18 / 132 |
| |
[OCAD] Forest Umbra, Long | | 44:38 | 6 / 126 |
| |
[OCAD] Blumau, middle 2 | | 24:45 | 4 / 126 |
| |
[OCAD] Blumau, middle | | 22:33 | 15 / 171 |
| |
Catching Features Championships | | 96:51 | 11 / 128 |
| |
[OCAD] The Slump, long | | 49:19 | 14 / 137 |
| |
[OCAD] Gesunda, long | | dnf | | | |
Catching Features Championship | | 64:18 | 6 / 133 |
| |
Sinte mette sprint | | 13:20 | 24 / 198 |
| |
CZ final | | 27:06 | 2 / 156 |
| |
CZ semifinal | | 35:28 | 9 / 122 |
| |
[JWOC2012] Izra, Middle Women A | | 20:17 | 3 / 182 |
| |
[JWOC2012] Izra, Middle Final A | | 29:05 | 9 / 189 |
| |
[OCAD]Nävekvarn - Corridor-O | | 27:56 | 27 / 168 |
| |
| 2 | dnf | | | |
(ocad)Pure? | | 20:05 | 16 / 135 |
| |
[OCAD] Le Creux Froid, middle | | 23:50 | 15 / 180 |
| |
| 2 | 22:01 | 14 / 243 |
| |
JWOC 2013 n2 | | 33:08 | 10 / 149 |
| |
[OCAD] Les Creusates, long | | 40:18 | 10 / 141 |
| |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | dnf | | | |
[OCAD]Nävekvarn - Middle 3 | | 20:32 | 19 / 163 |
| |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | 19:48 | 12 / 208 |
| |
[OCAD]Nävekvarn - Middle 2 | | 16:58 | 6 / 176 |
| |
| 2 | dnf | | | |
[OCAD]Nävekvarn - Middle 1 | | 24:38 | 20 / 205 |
| |
| 2 | 23:56 | 10 / 279 |
| |
(ocd) Las Tuerces | | 29:44 | 10 / 144 |
| |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | 26:58 | 6 / 202 |
| |
| 4 | dnf | | | |
(ocd) Vieil Annecy | | 13:48 | 8 / 204 |
| |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | 12:47 | 12 / 304 |
| |
| 4 | 12:41 | 8 / 304 |
| |
JWOC 2013 | | 29:30 | 17 / 204 |
| |
[ocad] Lepanmaa E3: Night Middle | | 31:29 | 11 / 121 |
| |
[OCAD] Gesunda, night sprint | | 13:45 | 24 / 168 |
| |
[OCAD] Vilhosc, long | | 38:06 | 16 / 144 |
| |
[OCAD] Gesunda, middle | | 24:36 | 21 / 219 |
| |
[RND] - Middle | | 28:33 | 3 / 123 |
| |
[ocad]Olstorp Long | | 39:57 | 24 / 138 |
| |
swe-middle | | 19:27 | 9 / 216 |
| |
[OCAD] Vilhosc, sprint | | 13:29 | 75 / 223 |
| |
JWOC 2009_Laghetto Welsperg | | 32:09 | 36 / 163 |
| |
[OCAD] Vilhosc, middle | | 25:12 | 15 / 184 |
| |
NORT-map-Skadalen | | 29:33 | 9 / 175 |
| |
Våxmossen Middle #4 | | 29:23 | 7 / 123 |
| |
czech middle 2 | | 26:25 | 15 / 183 |
| |
NORT E2 women | | 15:29 | 7 / 201 |
| |
| 2 | 15:39 | 11 / 243 |
| |
[ocad]Flemma Sprint #3 | | dnf | | | |
[ocad] Lepanmaa E2:Sprint | | 19:53 | 30 / 204 |
| |
[ocad]Hemsjön nightsprint #2 | | 22:33 | 19 / 111 |
| |
[ocad]Hemsjön Sprint #1 | | 15:49 | 9 / 176 |
| |
[WOC2013] Vuokatinvaara, long | | 53:02 | 8 / 130 |
| |
[WOC2013] Vuokatinvaara, middle | | 27:03 | 5 / 212 |
| |
NORT E2 middle | | 16:38 | 7 / 206 |
| |
[ocad]Flemma Middle | | 25:55 | 51 / 159 |
| |
Across the maze | | 10:40 | 12 / 152 |
| |
czech middle | | 24:52 | 28 / 212 |
| |
Catching Features Championships | | 24:23 | 12 / 210 |
| |
Leppanmaa (again) | | 32:11 | 15 / 172 |
| |
RND - sprint | | 17:54 | 9 / 146 |
| |
[OCAD] Valonsadero, Long | | 57:49 | 15 / 120 |
| |
[OCAD] Schöckel, Long 2 | | 43:44 | 2 / 126 |
| |
[OCAD] Schöckel, Long | | 43:37 | 21 / 127 |
| |
[OCAD] Valonsadero, Middle | | 18:56 | 18 / 178 |
| |
| | 17:24 | 11 / 210 |
| |
[OCAD] Valonsadero, Short | | 11:51 | 37 / 205 |
| |
| 2 | 10:40 | 19 / 313 |
| |
Catching Features Championships | | 83:29 | 12 / 191 |
| |
| 2 | dnf | | | |
Samobor open - night2 | 2 | 24:46 | 9 / 123 |
| |
Samobor open - night | | 30:05 | 20 / 99 |
| |
[OCAD]Montagne de Bange, sprint2 | | 18:58 | 4 / 165 |
| |
| 2 | 18:29 | 4 / 230 |
| |
[OCAD]Montagne de Bange, sprint1 | | 20:23 | 22 / 234 |
| |
[OCAD] Prépoulain, long | | 49:27 | 24 / 147 |
| |
[OCAD] Montagne de Bange, long 2 | | 45:06 | 13 / 158 |
| |
Dayneetown | | dnf | | | |
[OCAD] Schöckl, Short | | 13:17 | 18 / 222 |
| |
[OCAD] Scolty, Short | | 14:41 | 12 / 198 |
| |
[OCAD] Montagne de Bange, night | | 67:43 | 3 / 98 |
| |
Forest Sprint | | 13:52 | 82 / 170 |
| |
[OCAD] Scolty, middle | | 33:24 | 15 / 201 |
| |
[OCAD] Montagne de Bange, long | | 63:34 | 12 / 158 |
| |
Test | | 10:51 | 4 / 175 |
| |
[OCAD] Montagne de Bange, sprint | | 11:50 | 59 / 245 |
| |
1ºChicken without head Trophy | | 13:27 | 16 / 206 |
| |
[OCAD] Montagne de Bange, middle | | 21:17 | 21 / 232 |
| |
Brindisi Sprint | | 17:50 | 13 / 169 |
| |
| 2 | dnf | | | |
(OCAD Høiås North sprint - Night | | 14:16 | 22 / 158 |
| |
[OCAD] Le Creux Froid, sprint | | 16:05 | 32 / 207 |
| |
[OCAD] Lachat, long | | 56:07 | 26 / 140 |
| |
[OCAD] Lachat, sprint | | 18:41 | 113 / 217 |
| |
Swedish-Middle | | 29:45 | 14 / 200 |
| |
[OCAD] Siitama 2 | | 19:16 | 3 / 163 |
| |
Easy Sprint | | 9:37 | 27 / 151 |
| |
Hofwald Sprint | | 18:03 | 2 / 135 |
| |
[OCAD] Siitama | | 21:36 | 23 / 198 |
| |
A run in the sun E 1 | | 23:01 | 5 / 151 |
| |
A run | | 33:34 | 17 / 111 |
| |
Sekotsuji | | 20:54 | 19 / 161 |
| |
Filler | | 27:11 | 18 / 164 |
| |
Sprint 3 | | 17:51 | 29 / 148 |
| |
Sprint-cup E 5 | | 10:28 | 14 / 135 |
| |
Sprint-cup E 4 | | 9:19 | 5 / 136 |
| |
Sprint-cup E 3 | | 13:52 | 85 / 139 |
| |
Sprint-cup E 2 | | 3:40 | 5 / 156 |
| |
Sprint-cup E 1 | | 10:54 | 11 / 175 |
| |
Sprint 2 | | dnf | | | |
Sprint | | 9:31 | 4 / 141 |
| |
Old OCAD map comp | | 15:47 | 6 / 141 |
| |
[OCAD] Foresta Umbra, middle 2 | | 19:29 | 14 / 240 |
| |
[OCAD] Idre Fjäll E7, middle | | 25:35 | 10 / 171 |
| |
[OCAD] Idre-fjäll E6, sprint | | 21:13 | 20 / 204 |
| |
Blåbærmåsan by night | | 43:21 | 10 / 131 |
| |
Beaver Lake | | 8:22 | 19 / 127 |
| |
[OCAD] Foresta Umbra, middle | | 23:53 | 27 / 228 |
| |
[Rnd] Sprint | | 14:14 | 15 / 190 |
| |
[Rnd] Middle | | 30:54 | 6 / 147 |
| |
Pinar de Valladolid | | 17:21 | 17 / 160 |
| |
Bohemia cup | | 27:00 | 1 / 135 |
| |
[OCAD] Fantasy | | dnf | | | |
(ocad) Vieil Annecy 3 | | 12:40 | 8 / 195 |
| |
| 2 | 10:34 | 4 / 309 |
| |
| 3 | 10:53 | 7 / 309 |
| |
[OCAD] Chateau de Montlosier E26 | | 32:24 | 22 / 153 |
| |
[OCAD] Schöckel-Cup E12, Short | | 13:12 | 11 / 204 |
| |
[OCAD] Schöckel-Cup E11, Middle | | 17:50 | 9 / 194 |
| |
[OCAD] Schöckel-Cup E13, Middle | | 21:01 | 19 / 145 |
| |
[OCAD] Schöckel-Cup E10, Long | | 35:08 | 15 / 166 |
| |
[OCAD] Chateau de Montlosier E25 | | 21:21 | 54 / 210 |
| |
[OCAD] Scolty, Long-night | | 45:15 | 14 / 110 |
| |
[OCAD] CF-Training 2 | | 10:10 | 9 / 204 |
| |
[OCAD] CF-Training 1 | | 8:28 | 3 / 237 |
| |
[OCAD] Velo d'Astico, Long | | 44:39 | 5 / 156 |
| |
[OCAD] Velo d'Astico | | 26:24 | 31 / 239 |
| |
| 2 | 26:15 | 38 / 316 |
| |
[OCAD] Chateau de Montlosier E24 | | 29:36 | 30 / 199 |
| |
International long distance comp | | dnf | | | |
[OCAD] Schöckel-Cup E9, Short-N | | 12:16 | 10 / 199 |
| |
[OCAD] Schöckel-Cup E8, Middle | | 20:31 | 14 / 213 |
| |
(ocad) Vieil Annecy 2 | | 8:22 | 12 / 240 |
| |
[OCAD] Chateau de Montlosier E23 | | 32:23 | 48 / 215 |
| |
| 2 | 23:44 | 14 / 312 |
| |
[OCAD] Chateau de Montlosier E22 | | 84:07 | 16 / 138 |
| |
[OCAD] Schöckel-Cup E4, Long | | 39:51 | 45 / 145 |
| |
[OCAD] Schöckel-Cup E3, Short | 2 | 15:22 | 25 / 263 |
| |
[OCAD] La Stele E19 | | 13:43 | 16 / 161 |
| |
[OCAD] La Stele E18 | | 22:40 | 15 / 167 |
| |
[Rnd] East Braintreetowne Brook | | 23:51 | 10 / 100 |
| |
Italian sprint champs 2006 ME | | 19:45 | 4 / 132 |
| |
Marce Cup | | 24:15 | 5 / 124 |
| |
[OCAD] Rönnberget, Night Sprint | | 22:28 | 34 / 117 |
| |
[OCAD] Rönnberget 2 | | 23:26 | 6 / 137 |
| |
[OCAD] Rönnberget | | 26:41 | 14 / 173 |
| |
[OCAD] Fantasy, Sprint | | 16:38 | 34 / 185 |
| |
[OCAD] Hamptjärnsstugan 2, NIGHT | | dnf | | | |
One Leg Wonder Montefallonio | | 17:12 | 9 / 148 |
| |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | 16:14 | 7 / 204 |
| |
[SpringCup] E23 - Sprint | | 14:34 | 35 / 189 |
| |
| 2 | 13:36 | 29 / 274 |
| |
[SpringCup] E22 - Night | | 27:31 | 7 / 106 |
| |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | 27:06 | 9 / 131 |
| |
[SpringCup] E21 - Middle | | 20:44 | 9 / 171 |
| |
[SpringCup] E20 - Sprint | | 8:24 | 14 / 202 |
| |
| 2 | 7:56 | 4 / 332 |
| |
| 3 | 7:56 | 4 / 332 |
| |
[SpringCup] E18 - Night | | 24:01 | 4 / 109 |
| |
[OCAD] Hamptjärnsstugan, NIGHT | | 25:02 | 29 / 150 |
| |
[SpringCup] E19 - Middle | | 21:36 | 9 / 173 |
| |
| 2 | 20:41 | 5 / 223 |
| |
[SpringCup] E16 - Long | | 50:32 | 7 / 129 |
| |
[SpringCup] E14 - Sprint | | 12:23 | 10 / 207 |
| |
[SpringCup] E17 - Sprint | | 12:05 | 4 / 207 |
| |
[SpringCup] E15 - Middle | | 23:22 | 30 / 166 |
| |
[SpringCup] E13 - Night | | 18:53 | 14 / 110 |
| |
[SpringCup] E12 - Middle | | 23:08 | 22 / 189 |
| |
| 2 | 21:42 | 26 / 264 |
| |
[SpringCup] E11 - Long | | 48:21 | 9 / 129 |
| |
[SpringCup] E10 - Sprint | | 12:30 | 17 / 222 |
| |
[SpringCup] E9 - Middle | | 21:05 | 9 / 179 |
| |
[SpringCup] E8 - Night | | 25:40 | 53 / 129 |
| |
| 2 | 19:44 | 19 / 154 |
| |
[SpringCup] E7 - Middle | | 17:56 | 9 / 208 |
| |
[SpringCup] E6 - Long | | 76:13 | 30 / 145 |
| |
| 2 | 61:03 | 4 / 189 |
| |
| 3 | dnf | | | |
[SpringCup] E5 - Sprint | | 13:05 | 28 / 272 |
| |
[SpringCup] E4 - Middle | | 32:37 | 25 / 229 |
| |
[SpringCup] E3 - Night | | dnf | | | |
| 2 | 19:18 | 32 / 235 |
| |
[OCAD] Bullisland South, Night | | 17:28 | 7 / 126 |
| |
[OCAD] Aydat E17 | 2 | 29:30 | 6 / 256 |
| |
[OCAD] Bullisland South, sprint | 2 | dnf | | | |
(CC2012)Arcinazzo | | 37:25 | 27 / 164 |
| |
[OCAD] Mt. Laurie | | 12:55 | 21 / 250 |
| |
Middle 14 | | dnf | | | |
Middle 13 | | 29:43 | 20 / 106 |
| |
[OCAD] Idre Fjäll, E1 | | 19:15 | 26 / 172 |
| |
(OCAD) Laghi de lama - Test | | 8:59 | 1 / 191 |
| |
Brignoles - Urban sprint | 2 | 27:14 | 52 / 295 |
| |
[CC2012] Altipiani di Arcinazzo | | 31:18 | 14 / 159 |
| |
[OCAD] Vuelta Alicante - E9 | 2 | 23:51 | 52 / 297 |
| |
(CC2012) Altipiani de arcinazzo | | 30:54 | 2 / 149 |
| |
Rokke korsetfjella - Middle 1 | | 30:46 | 29 / 161 |
| |
[OCAD] Tonsow, Sprint | | 16:24 | 25 / 184 |
| |
Raven`s Cleavage | | 36:44 | 10 / 113 |
| |
[OCAD] Vuelta Alicante - E7 | | 47:41 | 27 / 159 |
| |
[OCAD] Vuelta Alicante - E6 | | dnf | | | |
Giro d'Italia - Stage 9 | | 45:58 | 9 / 71 |
| |
Giro d'Italia - Stage 8 | | 19:20 | 6 / 173 |
| |
Teisko sprint 2 | | 18:38 | 19 / 152 |
| |
Teisko Sprint 1 | | 7:52 | 22 / 178 |
| |
[OCAD] Graddy, Short dist. | | 21:32 | 6 / 148 |
| |
[OCAD] Vuelta Alicante - E5 | | 17:33 | 23 / 209 |
| |
[OCAD] Graddy, Middle 2 | | 28:16 | 20 / 142 |
| |
[OCAD] Sengas, Ski-O Sprint 2 | | 17:30 | 34 / 184 |
| |
[OCAD] Sengas, Skio Middle 2 | | 26:29 | 30 / 126 |
| |
(OCAD) WWI battlefields middle | | 40:00 | 4 / 104 |
| |
[OCAD] Vuelta Alicante - E4 | | 18:05 | 5 / 139 |
| |
[OCAD] Vuelta Alicante - E3 | | 33:08 | 13 / 157 |
| |
[OCAD] Vuelta Alicante - E2 | | 12:14 | 26 / 199 |
| |
[OCAD] Vuelta Alicante - E1 | | 24:57 | 27 / 212 |
| |
[OCAD]Vuelta Alicante - Prologue | | 15:20 | 35 / 235 |
| |
| 2 | 14:14 | 21 / 318 |
| |
(OCAD) Italy-tour - E2 (real) | | 14:13 | 9 / 192 |
| |
| 2 | 14:16 | 13 / 254 |
| |
(OCAD) Italy-tour - E1 | | 23:03 | 25 / 208 |
| |
Shortdist night #2 | | 10:34 | 3 / 140 |
| |
Shortdist night | | 13:26 | 11 / 172 |
| |
Giro d'Italia - Stage 7 | | 65:13 | 5 / 103 |
| |
Valsalega long | | 57:27 | 3 / 88 |
| |
Høiås North stage3-middle(night) | | 24:45 | 24 / 139 |
| |
Høiås North stage 2 - Sprint | | 13:45 | 8 / 240 |
| |
Høiås north stage 1 - Long | | 37:07 | 18 / 182 |
| |
[RndTemp] Everetthamb #2 | | 39:56 | 9 / 122 |
| |
Giro d'Italia - Stage 6 | | 28:21 | 4 / 127 |
| |
Giro d'Italia - Stage 5 | | 20:52 | 7 / 171 |
| |
Giro d'Italia - Stage 4 | | 25:52 | 38 / 193 |
| |
Giro d'Italia - Stage 3 | | 22:30 | 25 / 185 |
| |
[OCAD]Gesunda Long | | 85:48 | 13 / 124 |
| |
[OCAD]Gesunda Middle | | 30:34 | 9 / 218 |
| |
Giro d'Italia - Stage 2 | | 24:00 | 6 / 152 |
| |
Giro D'Italia - Stage 1 | | 30:44 | 14 / 154 |
| |
[RndTemp] Martinb | | 13:09 | 11 / 216 |
| |
[OCAD] Middle Distance | | 19:33 | 6 / 240 |
| |
[OCAD] Long Distance | | 54:23 | 11 / 177 |
| |
Dzikie Weze | | dnf | | | |
Bradbury's Race | | 20:10 | 11 / 188 |
| |
[OCAD] Altopiano Sud, middle | | 28:57 | 41 / 235 |
| |
Skollenborg E2 Night | | 16:32 | 2 / 138 |
| |
[OCAD] Contour'O, short middle | | 15:43 | 4 / 188 |
| |
(OCAD)Skollenborg E1 Long | | 37:21 | 5 / 150 |
| |
Rokke map-part 2 E2 | | 24:03 | 35 / 182 |
| |
[OCAD]Pregrize E4 | | 25:22 | 31 / 177 |
| |
[OCAD]San Giovanni Contour-O | | 48:38 | 12 / 104 |
| |
[ocad] taiwashrine 6 realnight | | 33:21 | 15 / 87 |
| |
[ocad] taiwashrine 5 night | | 16:21 | 5 / 116 |
| |
[ocad] taiwashrine 4 somanyctrls | | 17:23 | 49 / 178 |
| |
[OCAD] Contour'O, long | | 83:36 | 4 / 114 |
| |
Christmas Special | | 41:06 | 6 / 178 |
| |
Rokke map-part 2 | | 23:10 | 6 / 190 |
| |
[ocad] taiwashrine 3 long | | 39:07 | 9 / 148 |
| |
[ocad] taiwashrine 2 middle | | 18:17 | 46 / 215 |
| |
[ocad] Taiwashrine 1 downhill | | 8:08 | 17 / 251 |
| |
| 2 | dnf | | | |
[OCAD]Pregrize E3 | | 36:03 | 4 / 195 |
| |
| 2 | 38:30 | 19 / 248 |
| |
| 3 | dnf | | | |
(ocad) St-Agnan-En-Vercors | | 43:43 | 70 / 172 |
| |
[OCAD]Pregrize E2 | | 36:45 | 17 / 208 |
| |
| 2 | 37:17 | 29 / 268 |
| |
| 3 | 36:03 | 15 / 268 |
| |
[OCAD] Pregrize E1 | | 20:19 | 5 / 294 |
| |
| 2 | 20:17 | 12 / 413 |
| |
Holt | | 14:47 | 9 / 239 |
| |
Kampersvik E2 | | 11:36 | 16 / 202 |
| |
0ltrebrenta | | 29:58 | 2 / 144 |
| |
Kampersvik sprint | | 10:22 | 47 / 240 |
| |
GMOK advent calendar race | | 29:20 | 15 / 199 |
| |
Cansiglio by night | | 10:41 | 20 / 129 |
| |
Corridor-Contour-Hardcore-O | | dnf | | | |
contour-o LONG | | dnf | | | |
One-Leg-Wonders 11 | | dnf | | | |
Relocation @Surebridge | | dnf | | | |
TEST | | 4:58 | 11 / 144 |
| |
Rokke 2 | | 22:10 | 12 / 159 |
| |
Old modified rocad - 3 | | 21:18 | 11 / 184 |
| |
Vorab-Challange | | 13:39 | 6 / 253 |
| |
Old rocad modified - 2 | | 23:20 | 19 / 177 |
| |
Crni Graben Middle | | 23:17 | 11 / 130 |
| |
Crni Graben Sprint | | 13:48 | 17 / 196 |
| |
STB Fantasy | | 36:41 | 5 / 163 |
| |
[OCAD] Le Semnoz, middle | | 17:55 | 6 / 183 |
| |
STB Promo - Sprint (Right) | | 14:27 | 32 / 177 |
| |
quickmademap | | 19:11 | 16 / 190 |
| |
Foppa-Challenge | 2 | 12:02 | 81 / 365 |
| |
[ocad] EC08 sprint2 | | dnf | | | |
[ocad] EC08 sprint1 | | 8:22 | 86 / 238 |
| |
Forrest Sprint | | 12:06 | 39 / 178 |
| |
(ocad) Faron Est | | 25:44 | 12 / 161 |
| |
Sandy ground | | 42:01 | 14 / 168 |
| |
[ocad] äktatorpet2 | | 25:11 | 57 / 218 |
| |
[ocad] äktatorpet1 | | 12:47 | 11 / 230 |
| |
[rocad] Junne | | 35:51 | 24 / 187 |
| |
[ocad] Kooyoora Night Middle | | 26:45 | 11 / 171 |
| |
(ocad) Faron Nord | | 33:40 | 18 / 217 |
| |
[OCAD]Halloween! | | 18:38 | 6 / 283 |
| |
SOL-Boyz GP ST2 - Billeberget | | 20:37 | 19 / 224 |
| |
[OCAD] Fantasy middle 2 | | 23:59 | 31 / 216 |
| |
[OCAD] Fantasy middle | | dnf | | | |
| 2 | 21:00 | 38 / 476 |
| |
| 3 | dnf | | | |
| 4 | dnf | | | |
SOL-Boyz Grand Prix | | 20:58 | 39 / 201 |
| |
[OCAD]Golen Orienteering Cup #8 | | 37:59 | 5 / 175 |
| |
[OCAD]Golen Orienteering Cup #7 | | 12:12 | 4 / 218 |
| |
Climb WC | | 17:19 | 13 / 169 |
| |
[OCAD]Golen Orienteering Cup #6 | | 29:55 | 12 / 195 |
| |
[OCAD]Golen Orienteering Cup #5 | | 21:36 | 13 / 249 |
| |
[OCAD]Golen Orienteering Cup #4 | | 36:06 | 17 / 228 |
| |
konrads gamle endetarm 3 | | 19:48 | 16 / 139 |
| |
[OCAD]Golen Orienteering Cup #3 | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
NOLAN CUP. Day 1 | | 10:14 | 14 / 127 |
| |
[OCAD] Schöckl SE, S2 Sprint | | 15:18 | 10 / 177 |
| |
[OCAD] Schöckl W, S1 Middle | | 19:34 | 10 / 182 |
| |
[OCAD]Golen Orienteering Cup #2 | | 26:50 | 9 / 128 |
| |
[OCAD]Golen Orienteering Cup #1 | | 15:03 | 5 / 206 |
| |
An test map | | 26:39 | 32 / 95 |
| |
[OCAD] Schöckl, Model Event | | 5:25 | 24 / 162 |
| |
An OL4 sneak peak | | 8:51 | 6 / 154 |
| |
konrads gamle endetarm 2 | | 13:17 | 5 / 149 |
| |
[OCAD] Chateau de Montlosier E15 | | 16:49 | 10 / 198 |
| |
[OCAD] Haijainen - Long 2 | | 30:51 | 11 / 153 |
| |
konrads gamle endetarm | | 28:52 | 16 / 108 |
| |
Enjoy Day 3 The final | | 15:24 | 1 / 150 |
| |
Enjoy Day 2 | | 15:35 | 7 / 167 |
| |
Enjoy Day 1 | | 18:01 | 18 / 147 |
| |
[OCAD] Surbridge Mountain Long | | 72:32 | 20 / 123 |
| |
[OCAD] Haijainen - Long | | 34:36 | 11 / 150 |
| |
[OCAD] Lammhult, sprint | | 15:15 | 16 / 230 |
| |
| 2 | 14:25 | 7 / 349 |
| |
[OCAD] Aydat E14 | | 37:19 | 14 / 131 |
| |
[OCAD] Aydat E13 | | 52:15 | 21 / 106 |
| |
yutrur | | 11:28 | 9 / 83 |
| |
[OCAD] Västersjön night middle | | 22:26 | 7 / 122 |
| |
[OCAD] Västersjön night sprint 2 | | 16:00 | 13 / 123 |
| |
[OCAD] Västersjön, night sprint | | 12:52 | 18 / 140 |
| |
Test | | 12:14 | 37 / 134 |
| |
Tulluan short | | 11:36 | 8 / 189 |
| |
city middle | | 25:16 | 7 / 147 |
| |
[OCAD] Aydat E12 | | 37:18 | 72 / 167 |
| |
[OCAD] Aydat Centre E11 | | 16:25 | 49 / 185 |
| |
[OCAD] Innanbäck - Middle 2 | | 25:38 | 12 / 168 |
| |
[OCAD] Innanbäck - Night | | 22:33 | 13 / 128 |
| |
[OCAD] Pian Alba E7 | | 13:52 | 11 / 132 |
| |
[OCAD] Pian Alba E6 | | 12:53 | 9 / 151 |
| |
[OCAD] Pian Alba E5 | | 15:53 | 17 / 157 |
| |
[OCAD] Pian Alba E4 | | 11:32 | 8 / 158 |
| |
[OCAD] Pian Alba E3 | | 14:59 | 33 / 160 |
| |
[OCAD] Pian Alba E2 | | 15:53 | 11 / 167 |
| |
[OCAD] Pian Alba E1 | | 15:36 | 16 / 203 |
| |
The Lava Wetlands | | 24:50 | 8 / 164 |
| |
[OCAD] Altes AKH, Sprint Final | | 21:42 | 11 / 179 |
| |
[OCAD] Altes AKH, Sprint Quali 2 | | 20:29 | 78 / 151 |
| |
[OCAD] Altes AKH, Sprint Quali 1 | | 16:36 | 12 / 190 |
| |
[OCAD] Härkävuori - Night | | 42:59 | 11 / 125 |
| |
OL4tour Mörtsjön2 | | 18:39 | 10 / 183 |
| |
OL4tour Mörtsjön | | 15:58 | 4 / 216 |
| |
[OCAD] Innanbäck - Middle | | 27:03 | 16 / 179 |
| |
| 2 | 26:16 | 21 / 258 |
| |
[OCAD] Irbene N Night | | 32:00 | 34 / 128 |
| |
[OCAD] Irbene N Long | | 46:02 | 38 / 154 |
| |
[OCAD] Irbene N Sprint | | 12:25 | 59 / 197 |
| |
[OCAD] Irbene N Night Sprint | | 12:10 | 11 / 168 |
| |
[OCAD] Irbene N Middle | | 26:30 | 32 / 201 |
| |
[OCAD] Rankås N Long | | 53:30 | 27 / 140 |
| |
[OCAD] Rankås Sprint | | 11:51 | 11 / 221 |
| |
[OCAD] Rankås N Night | | 34:00 | 17 / 115 |
| |
[OCAD] Rankås N Middle | | 24:33 | 16 / 180 |
| |
test | | 11:24 | 38 / 166 |
| |
[RND] Upordowne Middle | | 17:25 | 3 / 111 |
| |
| 2 | 15:39 | 1 / 132 |
| |
[RND] Bulgur long | | 30:21 | 12 / 96 |
| |
[RND] Coscos long | | 43:13 | 17 / 95 |
| |
[OCAD] Aydat E10 | | 25:43 | 11 / 128 |
| |
Mount Edina | | 17:00 | 11 / 157 |
| |
[OCAD] Aydat E9 | | 23:43 | 37 / 182 |
| |
[Ocad] Hard. core. ish. | | 49:25 | 23 / 127 |
| |
[OCAD] Aydat E8 | | 15:47 | 53 / 217 |
| |
(ocad) La Quillane | | 30:40 | 12 / 188 |
| |
[ocad] JEC Sprint 3 | | 7:21 | 15 / 161 |
| |
[ocad] JEC Sprint 2 | | 7:46 | 9 / 187 |
| |
[ocad] JEC Sprint 1 | | 8:17 | 12 / 255 |
| |
[OCAD] Montagne de Bange, middle | | 24:30 | 17 / 242 |
| |
[rnd] E6 Frankys Alm | | 21:30 | 16 / 140 |
| |
[OCAD] Torana, Sprint | | 15:04 | 22 / 163 |
| |
Ingalunda city new course | | 25:48 | 15 / 137 |
| |
WOC 2014 Millegrobbe I | | 28:37 | 14 / 228 |
| |
Entenhausen E3 | | 55:18 | 6 / 107 |
| |
Predgrize Long | 2 | 54:15 | 28 / 148 |
| |
Predgrize Model Event | | 9:39 | 8 / 191 |
| |
Castelfiorentino East | | dnf | | | |
| 2 | 27:07 | 4 / 210 |
| |
Castelfiorentino West | | 21:34 | 33 / 180 |
| |
Hot and Dry | | 29:21 | 105 / 215 |
| |
[OCAD] Torana middle RIGHT ONE | | 25:16 | 5 / 180 |
| |
[OCAD] Herbouilly Sud, long | | 59:07 | 5 / 174 |
| |
[rnd] E3 Frankonia | | 18:36 | 21 / 162 |
| |
[rnd] E2 Foxwick | | 66:22 | 13 / 138 |
| |
[Rnd] Long/day | | 106:06 | 12 / 130 |
| |
[ROcad] Sprint | 2 | dnf | | | |
Sprint | | 14:36 | 18 / 179 |
| |
Shortdist ~ | | 21:23 | 18 / 168 |
| |
[OCAD] Chateau de Montlosier E3 | | 41:35 | 25 / 162 |
| |
[OCAD] Chateau de Montlosier E2 | | 20:52 | 9 / 238 |
| |
[rnd] Bousieyas | | 30:21 | 4 / 149 |
| |
[OCAD] Chateau de Montlosier | | 24:50 | 38 / 215 |
| |
| 2 | 20:02 | 25 / 369 |
| |
[JWOC2011] Middle Final M20 | | 28:20 | 8 / 255 |
| |
[OCAD] Sega di Ala, Sprint | | 15:37 | 23 / 234 |
| |
| 2 | 14:07 | 14 / 418 |
| |
| 3 | 14:07 | 14 / 418 |
| |
| 4 | dnf | | | |
[OCAD] Mount Kooyoora, middle | | 19:53 | 14 / 252 |
| |
| 2 | 20:15 | 29 / 373 |
| |
Litchfieldton_2 | | 36:59 | 4 / 139 |
| |
| 2 | dnf | | | |
Shortdist | | 10:36 | 9 / 143 |
| |
[OCAD] Portugal Contours E2 | | 25:31 | 9 / 111 |
| |
[OCAD] Portugal Contours E1 | | 15:09 | 35 / 210 |
| |
[E3]Hageno Kalnas - Middle | | 23:11 | 21 / 147 |
| |
[E2]Hageno Kalnas - Night | | 31:18 | 24 / 84 |
| |
La Burla | | 12:48 | 15 / 128 |
| |
A BORING COURSE...... | | 16:29 | 29 / 134 |
| |
[OCAD] San Giovanni- Final | | 24:07 | 8 / 157 |
| |
[E1]Hageno kalnas - sprint | | 11:38 | 10 / 191 |
| |
[OCAD]San Giovanni contour-E2 | | 42:06 | 13 / 110 |
| |
Litchfieldton_1 | | 39:32 | 12 / 146 |
| |
[OCAD]San Giovanni - E1 | | 18:46 | 15 / 209 |
| |
| 2 | 19:43 | 46 / 286 |
| |
[Rnd] Arling Valley | | 10:43 | 4 / 175 |
| |
Takt - Night Sprint 2 | | 16:46 | 52 / 139 |
| |
Takt - Night Sprint 1 | | 14:13 | 20 / 180 |
| |
[OCAD]LewesLake Sprint Final | | 17:48 | 14 / 201 |
| |
[OCAD]LewesLake Sprint | | 14:39 | 30 / 257 |
| |
| 2 | 13:18 | 4 / 387 |
| |
[Rnd] Short/night | | 13:07 | 23 / 120 |
| |
[OCAD]Valonsadero, Sprint 2 | | 13:41 | 9 / 202 |
| |
| 2 | 14:26 | 44 / 329 |
| |
| 3 | 12:20 | 2 / 329 |
| |
[OCAD]Valonsadero, middle 2 | | 20:10 | 12 / 176 |
| |
| 2 | 22:41 | 66 / 276 |
| |
| 3 | 17:20 | 10 / 276 |
| |
| 4 | 16:44 | 5 / 276 |
| |
| 5 | 17:11 | 8 / 276 |
| |
| 6 | 17:03 | 7 / 276 |
| |
| 7 | 16:30 | 3 / 276 |
| |
[OCAD]Valonsadero, middle | | 30:20 | 23 / 152 |
| |
[OCAD]Valonsadero, Sprint | | 12:38 | 13 / 220 |
| |
[OCAD]Revard, middle 2 | | 18:44 | 10 / 172 |
| |
[OCAD]Revard, middle | | 28:34 | 18 / 193 |
| |
[Rnd] Middledistance | | 35:22 | 26 / 96 |
| |
The Hole | | 22:03 | 6 / 172 |
| |
Mepha | | 36:24 | 10 / 106 |
| |
[OCAD] La Montagne de Bange E4 | | 19:30 | 30 / 233 |
| |
[Rnd] Lovely Longdistance | | 82:59 | 9 / 84 |
| |
[OCAD] La Montagne de Bange E3 | | 41:49 | 16 / 137 |
| |
[OCAD] La Montagne de Bange E2 | | dnf | | | |
| 2 | 50:24 | 38 / 196 |
| |
[OCAD] La Montagne de Bange E1 | | 53:23 | 16 / 165 |
| |
[OCAD] Salpa-Jukola Training 2 | | 22:34 | 12 / 201 |
| |
[OCAD] Salpa-Jukola Training 1 | | 35:21 | 55 / 244 |
| |
[Rocad] Training 1 | | 35:19 | 3 / 159 |
| |
pitiful[Rnd] middle | | dnf | | | |
Joulumae II | | 33:58 | 23 / 157 |
| |
Joulumae I | | 15:27 | 22 / 266 |
| |
Middle Alpine | | 33:21 | 3 / 184 |
| |
[Rnd] Southern Milton | | 25:45 | 10 / 161 |
| |
[Rnd] Beaconsham | | 30:43 | 19 / 172 |
| |
[Rnd] Fultontowne Hill | | 57:41 | 21 / 125 |
| |
Vealos | | 31:12 | 14 / 199 |
| |
Craft cup Skien 2013 | | 26:17 | 7 / 198 |
| |
Night Sprint | | 17:41 | 2 / 134 |
| |
middle | | 25:43 | 2 / 162 |
| |
Mixed middle | | 36:51 | 19 / 130 |
| |
Beach Puglia | | 16:10 | 2 / 179 |
| |
WOC 2005 area - Course 2011 | | 37:39 | 17 / 136 |
| |
Roraima Sprint | | 12:04 | 11 / 163 |
| |
[Rnd] Safari-o! | | 32:17 | 12 / 146 |
| |
[E2] Herbouilly, night | | 20:56 | 41 / 183 |
| |
Pilzwald 3 | | 45:40 | 9 / 133 |
| |
Pilzwald 2 | | 22:23 | 62 / 204 |
| |
Herbouilly | | 27:22 | 30 / 242 |
| |
Test Relay run | | 35:10 | 12 / 70 |
| |
WOC 2003 | | 58:27 | 7 / 96 |
| |
Test comp | | 43:13 | 12 / 55 |
| |
Rnd tour LONG | | 35:42 | 10 / 60 |
| |
RND tour | | 15:32 | 23 / 125 |
| |
Pilzwald 1 | | 18:28 | 3 / 124 |
| |
Just4fun | | dnf | | | |
Sörby final Slump-O | | 27:01 | 23 / 193 |
| |
| 2 | 16:33 | 4 / 271 |
| |
[Rnd] Hudsonford Lake | | 14:26 | 4 / 160 |
| |
| 2 | 14:18 | 9 / 199 |
| |
| 3 | 13:01 | 2 / 199 |
| |
Sörby 26 Middle | | 19:08 | 16 / 226 |
| |
Sörby 25 Long | | 36:48 | 10 / 162 |
| |
[Rnd] Lower Somerboro Heights | | 27:09 | 14 / 149 |
| |
Tuscany by night | | 65:25 | 9 / 68 |
| |
| 2 | 53:20 | 1 / 77 |
| |
Sprint-O -Irish Style! | | 17:01 | 4 / 212 |
| |
| 2 | 16:17 | 10 / 293 |
| |
[Rnd] West Washnington <3 | | 88:14 | 8 / 90 |
| |
Tuscany Beach Sprint | | 24:56 | 9 / 118 |
| |
| 2 | dnf | | | |
Tuscany Beach Race | | 47:53 | 6 / 99 |
| |
[Rnd] Long Distance-Irish Style | | 50:17 | 12 / 103 |
| |
[R_t] Bowman National Preserve | | 18:28 | 12 / 198 |
| |
[Rnd] Bowman National Preserve | | 16:28 | 8 / 131 |
| |
mysig bana:) | | 16:41 | 19 / 131 |
| |
Correncon Tour - Stage 8 | | 24:04 | 46 / 177 |
| |
Rnd_temp short/middle | | 19:25 | 31 / 192 |
| |
| 2 | 19:43 | 59 / 245 |
| |
Technicale | | 10:34 | 17 / 144 |
| |
Correncon Tour - Stage 7 | | 34:36 | 27 / 137 |
| |
Correncon Tour - Stage 6 | | 18:54 | 13 / 192 |
| |
Sörby 24 Middle | | 19:54 | 10 / 206 |
| |
Summertour E5 -Stormuren- | | 38:16 | 21 / 125 |
| |
Summertour -Ryssberget- | | 55:30 | 37 / 117 |
| |
Summertour E3 -Tjakkeli- | | 39:56 | 15 / 139 |
| |
Summertour E2 -Åshöjden- | | 35:38 | 14 / 143 |
| |
Summertour E1 -Bosätersvallen- | | 41:19 | 38 / 137 |
| |
Raiasd | | 32:35 | 20 / 165 |
| |
Rnd_temp 1.4k | | 15:09 | 6 / 195 |
| |
Sääkelä | | 30:01 | 44 / 217 |
| |
Correncon Tour, Stage 5 | | 20:42 | 16 / 149 |
| |
justforfuncomp :) | | 12:54 | 21 / 184 |
| |
Park sprint in Moscow. stage 1 | | 18:25 | 14 / 125 |
| |
Correncon Tour, Stage 4 | | 28:20 | 2 / 81 |
| |
| | 28:30 | 6 / 124 |
| |
Kjolen sprint | | 16:45 | 1 / 151 |
| |
Piani Praglia | | 38:24 | 21 / 118 |
| |
| 2 | 31:08 | 14 / 172 |
| |
Gafanhori | | 48:15 | 23 / 94 |
| |
Rnd_temp - Middledistance #2 | | 36:06 | 38 / 154 |
| |
Ski-o end the season | | 18:42 | 18 / 123 |
| |
WOC 2003! Moscow Compass | | 12:22 | 5 / 138 |
| |
Sekotsuji by D.Atkin | | 36:33 | 44 / 103 |
| |
Slopeing | | 21:18 | 62 / 136 |
| |
[OCAD] Surebridge Mountain E4 | | 52:23 | 9 / 138 |
| |
Sörby23 Sprint | | 9:46 | 21 / 208 |
| |
| 2 | 9:50 | 33 / 278 |
| |
Sörby22 Long | | 31:33 | 6 / 152 |
| |
Sörby21 Middle | | 18:06 | 37 / 170 |
| |
| 2 | 16:19 | 3 / 213 |
| |
| 3 | 16:44 | 7 / 213 |
| |
[OCAD] Surebridge Mountain E3 | | 17:54 | 17 / 200 |
| |
| 2 | 19:54 | 59 / 270 |
| |
[OCAD] Surebridge Mountain E2 | | 55:09 | 16 / 117 |
| |
| 2 | 57:17 | 24 / 150 |
| |
[OCAD] Surebridge Mountain E1 | | 23:22 | 8 / 210 |
| |
Correncon Tour, Stage 3 | | 28:40 | 3 / 124 |
| |
Rnd_temp - Middledistance | | 28:13 | 22 / 151 |
| |
Sörby 20 middle | | 23:03 | 16 / 207 |
| |
One-leg-Wonder FINAL | | 16:00 | 40 / 140 |
| |
| 2 | 19:32 | 122 / 191 |
| |
| 3 | 14:02 | 27 / 191 |
| |
One-leg-wonder 5 | | 16:47 | 33 / 122 |
| |
| 2 | 14:15 | 1 / 150 |
| |
One-leg-wonders 4 | | 14:01 | 26 / 134 |
| |
| 2 | 12:29 | 2 / 167 |
| |
| 3 | 13:53 | 29 / 167 |
| |
| 4 | 13:25 | 13 / 167 |
| |
One-Leg_wonders-3 | | 13:00 | 31 / 148 |
| |
Correncon Tour - Stage 2 | | 23:55 | 17 / 148 |
| |
| 2 | 25:06 | 37 / 193 |
| |
Correncon Tour - Stage 1 | | 21:10 | 4 / 203 |
| |
TrentoCity | | 9:54 | 1 / 165 |
| |
Mimizan #1 | | 21:10 | 46 / 201 |
| |
ATTENTION ONE LEG WONDER BUG | | 7:04 | 21 / 131 |
| |
One-leg-wonders 2 | | 20:02 | 32 / 183 |
| |
| 2 | 18:18 | 21 / 245 |
| |
One-leg-wonders-1 | | 17:50 | 6 / 166 |
| |
| 2 | 19:16 | 41 / 211 |
| |
| 3 | 18:55 | 32 / 211 |
| |
Summertour Trainingrace 2 East | | dnf | | | |
Summertour Trainingrace 1 West | | 31:10 | 48 / 159 |
| |
Hard Sprint Tour - Stage 4 | | 19:09 | 8 / 144 |
| |
Hard Sprint Tour - S3 Jerash | 2 | 17:39 | 10 / 198 |
| |
Hard Sprint Tour - S2: Downhill | | 23:02 | 53 / 166 |
| |
Hard Sprint Tour - Stage 1 | 2 | dnf | | | |
Rnd_temp 1.3k | | 16:10 | 32 / 204 |
| |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | 15:05 | 26 / 260 |
| |
Bosbergheia, middle | | 22:09 | 14 / 198 |
| |
Sörby 19 Long | | 37:37 | 35 / 158 |
| |
Sörby 18 Controlpicking | | 22:35 | 26 / 213 |
| |
[OCAD] Correncon, middle | | 25:42 | 39 / 167 |
| |
Jervskogen, ultralong | | 77:13 | 16 / 125 |
| |
Tropical challange | | 37:53 | 9 / 159 |
| |
Dunes longish | | 33:29 | 30 / 120 |
| |
[OCAD] La glacière, middle | | 27:36 | 29 / 218 |
| |
[OCAD]La Glacière, Sprint | | 14:55 | 25 / 218 |
| |
Happy Birthday Razz. !!!! | | 42:16 | 9 / 220 |
| |
Cavedine | | 26:41 | 30 / 192 |
| |
kahil's roks tour | | 23:02 | 24 / 159 |
| |
Spring Tour Stage 4 | | 47:08 | 29 / 191 |
| |
Jervskogen, long 2 | | 41:42 | 27 / 206 |
| |
Ekeby 17 Sprint | | 12:09 | 43 / 272 |
| |
Ekeby 16 Long | | 28:04 | 10 / 185 |
| |
Ekeby 15 Middle | | 20:06 | 10 / 249 |
| |
Jervskogen, long | | 47:19 | 8 / 209 |
| |
Capanne di Marcarolo | | 35:15 | 6 / 122 |
| |
Ekeby 14 Night Sprint | | 16:15 | 8 / 193 |
| |
Kahil's Rocks n7 | | 11:47 | 39 / 232 |
| |
Forest Sprint | | 15:11 | 1 / 152 |
| |
Spring Tour Stage 3 | | 62:31 | 5 / 195 |
| |
[LabRun] Sector E r2 | | 10:32 | 5 / 216 |
| |
Ekeby13 Ultralong | | 51:21 | 19 / 154 |
| |
Ekeby12 Middle | | 19:48 | 82 / 263 |
| |
Ekeby11 Corridor-O Night | | dnf | | | |
| 2 | 26:07 | 5 / 194 |
| |
Controlpicking | | 19:42 | 8 / 132 |
| |
Spring Tour Stage 2 | | 29:01 | 12 / 192 |
| |
Spring Tour Stage 1 | | 39:11 | 39 / 194 |
| |
[OCAD] Stora Spånsan 1, Night | | 45:18 | 24 / 123 |
| |
[OCAD] Stora Spånsan 1, Middle | | 14:04 | 1 / 226 |
| |
[OCAD] Stora Spånsan 1, Sprint | | 10:57 | 18 / 272 |
| |
Hagnesta10 Sprint | | 13:09 | 13 / 248 |
| |
Hagnesta9 Longer | | 39:06 | 13 / 192 |
| |
[OCAD] Småland, Long Night | | 29:57 | 5 / 149 |
| |
[OCAD] Småland, Middle | | 26:52 | 68 / 246 |
| |
[OCAD] Småland, Night Sprint | | 15:42 | 29 / 202 |
| |
(FUN)Walking on the Moon (OK) | | 13:26 | 28 / 193 |
| |
[LabRun] Sector E | | 12:07 | 11 / 253 |
| |
Hagnesta8 Long Night | | 31:19 | 10 / 165 |
| |
Hagnesta7 Corridor-O | | 15:33 | 6 / 180 |
| |
Hagnesta6 Middle | | 22:51 | 28 / 198 |
| |
Yoga Shmoga | | dnf | | | |
Christchurch CF Racers | | 35:53 | 26 / 214 |
| |
Hagnesta5 Middle | | 23:00 | 16 / 214 |
| |
Worlds Shittiest Competition | | 23:12 | 24 / 165 |
| |
(ocad) Sprint AABB | | dnf | | | |
Hagnesta 4 Long | | 33:21 | 18 / 172 |
| |
[OCAD] WUOC 2010, Contour-O | | dnf | | | |
| | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
Long | | 58:41 | 39 / 122 |
| |
Magnus cup Sprint | | 16:38 | 6 / 207 |
| |
Middle | | 43:45 | 38 / 155 |
| |
Sprint | | 26:35 | 41 / 215 |
| |
Fantasycourse | | dnf | | | |
Hagnesta 3 Middle Night | | 29:02 | 60 / 191 |
| |
SlumpSprint | | 16:54 | 59 / 237 |
| |
SlumpPrologue | | 16:21 | 11 / 223 |
| |
Henriksaasen Middle | | 14:38 | 19 / 247 |
| |
Henriksaasen supersprint | | 2:39 | 40 / 257 |
| |
[OCAD]Hagnesta Long | | 30:32 | 5 / 249 |
| |
[OCAD]Hagnesta Sprint | | 14:42 | 4 / 324 |
| |
Train your brain 2 | | 8:45 | 6 / 198 |
| |
Train your brain 1 | | dnf | | | |
Winter Games [Middle] | | 22:07 | 17 / 213 |
| |
Winter Games 2011 [Prolog] | | 7:40 | 6 / 159 |
| |
Winter Games [Prolog] | | 8:01 | 29 / 204 |
| |
[OCAD] San Giovanni Stage 7 | | 41:17 | 5 / 155 |
| |
Brignoles 02 | | 19:11 | 8 / 227 |
| |
INGALUNDA CITY SPRINT | | 19:00 | 12 / 163 |
| |
Brignoles 01 | | 18:32 | 10 / 246 |
| |
| 2 | 16:10 | 55 / 441 |
| |
short - nybro | | 14:51 | 44 / 252 |
| |
Spring Cup CF Night BONUS | | 14:45 | 6 / 206 |
| |
Swiss O Week - E1 | | 19:22 | 20 / 251 |
| |
Spring Cup CF Day | | 13:15 | 1 / 292 |
| |
Spring Cup CF Night | | 13:36 | 15 / 228 |
| |
Herbernheia Long | | 32:41 | 12 / 210 |
| |
Tallberget Ski-O | | 31:53 | 12 / 252 |
| |
Herbernheia Cahllange | | 15:59 | 44 / 244 |
| |
| 2 | 13:53 | 15 / 367 |
| |
Trondheimrace | | 19:23 | 17 / 278 |
| |
Swiss O Week - E6 | | 14:15 | 22 / 234 |
| |
Swiss O Week E3 | | 20:45 | 11 / 228 |
| |
Door 11 - PortU | | 20:33 | 22 / 211 |
| |
Dorr 9 - PortU | | 13:28 | 8 / 248 |
| |
| 2 | 12:39 | 2 / 341 |
| |
[OCAD] Sierra del Molino 5 | | 36:37 | 3 / 102 |
| |
[OCAD] San Giovanni 6 | | 15:39 | 9 / 183 |
| |
Door 7 | | 40:27 | 11 / 95 |
| |
Door 6 | | 23:17 | 10 / 182 |
| |
Middle Fantasy | | 16:22 | 25 / 169 |
| |
Ryssberget Winter Tour | | 37:46 | 5 / 136 |
| |
Brignoles - Night urban sprint | | 5:35 | 3 / 239 |
| |
| 2 | 4:59 | 17 / 381 |
| |
Door 5 | | 20:23 | 7 / 144 |
| |
| 2 | 19:04 | 2 / 195 |
| |
Door 10 - Jaanankallio 2 | | 26:23 | 20 / 212 |
| |
Door 4 - Jaanankallio | | 37:43 | 10 / 145 |
| |
door 8 | | 15:02 | 11 / 234 |
| |
[OCAD] Sierra del Molino 4 | | 42:30 | 6 / 149 |
| |
WW Sprint | | 16:56 | 6 / 141 |
| |
Micro O | | 13:40 | 16 / 190 |
| |
[OCAD] San Giovanni Stage 5 | | 24:23 | 7 / 123 |
| |
Door 3 - Forvie | | 30:37 | 28 / 175 |
| |
Slope run [OCAD] | | 19:17 | 14 / 188 |
| |
Door 2 - Valey | | 37:19 | 20 / 131 |
| |
[OCAD] San Giovanni Stage 4 | | 39:40 | 8 / 125 |
| |
Rowe Races - 3 of 3 | | 18:41 | 17 / 173 |
| |
Door 1 - Urtgicla | | 26:11 | 13 / 155 |
| |
Rowe races_Stage 1 of 3 | | dnf | | | |
Maraetotara - Sprint | | 15:36 | 10 / 223 |
| |
[OCAD]Nynäs Long | 2 | 27:12 | 8 / 214 |
| |
[OCAD] Sierra del Molino 3 | 2 | dnf | | | |
| 3 | 37:49 | 3 / 155 |
| |
night | | dnf | | | |
[OL4an tour] Herrestadsfjället 3 | | 20:55 | 26 / 172 |
| |
Downhill sprint | | 12:24 | 16 / 189 |
| |
sprint | | 9:17 | 27 / 164 |
| |
middle | | 33:31 | 12 / 57 |
| |
Bodafors 2m Contours | | dnf | | | |
[OL4an tour]Anza Borrego Night | | 10:23 | 7 / 131 |
| |
| 2 | 9:53 | 5 / 157 |
| |
[OCAD] San Giovanni Stage 3 | | 11:43 | 5 / 220 |
| |
| 2 | dnf | | | |
[OL4an tour]Anza Borrego Middle | | 27:21 | 20 / 136 |
| |
Funky | | 13:18 | 18 / 99 |
| |
[OCAD] San Giovanni Stage 2 | | 32:51 | 13 / 158 |
| |
[OL4an tour] E17 Piskeflöde | | 23:58 | 36 / 190 |
| |
Sierra del Molino | | 23:59 | 11 / 148 |
| |
[OCAD] San Giovanni Stage 1 | | 29:42 | 27 / 152 |
| |
PastCourse | | dnf | | | |
[OL4an tour] Herrestadsfjället 2 | | 34:34 | 15 / 160 |
| |
| 2 | 34:38 | 21 / 211 |
| |
[OL4an tour]E15 Flinshult | | 19:37 | 12 / 150 |
| |
[OL4an tour]E14 Flinshult | | 25:02 | 20 / 201 |
| |
SprintPastu.2 | | 21:36 | 24 / 117 |
| |
SprintPastu | | 21:11 | 4 / 141 |
| |
[OL4an tour] Herrestadsfjället 1 | | 18:32 | 18 / 198 |
| |
| 2 | 17:49 | 22 / 269 |
| |
[OCAD] San Giovanni Prologue | | 6:29 | 16 / 255 |
| |
| 2 | 6:31 | 49 / 366 |
| |
[OCAD]Amazing! long/night | | 34:00 | 21 / 144 |
| |
d | | 42:13 | 1 / 78 |
| |
[OL4an tour] E12 Flinshult | | 24:28 | 10 / 169 |
| |
| 2 | 25:07 | 30 / 242 |
| |
Fantasy Sprint | | 13:32 | 58 / 206 |
| |
[OL4an Tour] Lagga/Östuna 2 | | 17:30 | 42 / 155 |
| |
[OL4an tour]Good Spring MT Night | | 18:41 | 11 / 137 |
| |
[OL4an tour]Rusia 3 Middle | | 22:35 | 8 / 158 |
| |
[OL4an tour]Rusia 2 night short | | 15:24 | 28 / 143 |
| |
| 2 | dnf | | | |
[Ocad] Venice | | 26:52 | 10 / 173 |
| |
[OL4an tour]Anza Borrego Middle | | 26:42 | 14 / 155 |
| |
[OL4an tour]Sälen | | 29:40 | 15 / 180 |
| |
[OL4an Tour]E5 - Lagga/Östuna 1 | | 13:05 | 9 / 190 |
| |
| 2 | 13:48 | 53 / 266 |
| |
nuit | | 1:31 | 64 / 107 |
| |
sprint | | 8:27 | 7 / 118 |
| |
ormen | | 11:19 | 8 / 100 |
| |
Eudiaptomus | | 24:06 | 5 / 78 |
| |
sweet comp. Night (hard) | | 17:51 | 9 / 131 |
| |
sweet comp. prolog | | 16:55 | 12 / 194 |
| |
[OCAD]Nynäs Middle | | 15:18 | 4 / 194 |
| |
Map | | 15:46 | 43 / 167 |
| |
[OL4an tour]Rusia 1 Long | | 40:43 | 23 / 143 |
| |
[OL4an tour]Goodspring MT Middle | | 20:17 | 24 / 182 |
| |
| 2 | 19:03 | 13 / 236 |
| |
[OL4an tour]Anza Borrego SW Nigh | | 25:55 | 21 / 128 |
| |
[OL4an tour]Anza Borrego SW Day | | 15:11 | 14 / 200 |
| |
(ocad)- färsk; Prolog | | 20:45 | 47 / 201 |
| |
[Pure and Fast] - middle | | 16:45 | 18 / 134 |
| |
The Gardens Tale Intro | | 26:33 | 34 / 168 |
| |
crazyisland night | | 28:23 | 19 / 100 |
| |
crazyisland | | 25:54 | 56 / 221 |
| |
blåbærmåsan by night | | 19:36 | 4 / 135 |
| |
Forest sprint 2 | | 16:51 | 7 / 186 |
| |
blåbærmåsan | | 29:22 | 5 / 184 |
| |
Forest sprint | | dnf | | | |
Hard Challenge | | dnf | | | |
[OCAD] Haukkovuori - Long | | 39:18 | 34 / 231 |
| |
Fantasy map | | dnf | | | |
Lepanmaa Night | | 45:06 | 4 / 123 |
| |
long | | dnf | | | |
Sprint tournois VSO | | 7:52 | 3 / 148 |
| |
Tournois VSO | | 34:32 | 26 / 85 |
| |
Matiesko fantasy cup E3 | | 17:08 | 7 / 108 |
| |
The mad grasse for Bu2 | | 12:17 | 6 / 57 |
| |
Middle distance | | 24:18 | 6 / 101 |
| |
Apartment race | | 11:04 | 8 / 212 |
| |
[Fantasy cup] E3 Long | | 28:32 | 4 / 81 |
| |
[Fantasy cup] E2 Sprint | | 13:25 | 2 / 169 |
| |
[Fantasy cup] E1 Middle | | 18:11 | 9 / 118 |
| |
Céléon | | 11:51 | 9 / 135 |
| |
BRÅSTORP CONTEST | | 18:33 | 5 / 101 |
| |
Lac Mariet VI | | 23:56 | 22 / 139 |
| |
Matiesko fantasy cup E2 | | 21:45 | 1 / 122 |
| |
Quick sprint :q | | 13:44 | 6 / 141 |
| |
Matiesko fantasy cup E1 | | dnf | | | |
[Ocad] Nynäs middle | | 16:38 | 33 / 178 |
| |
Nordic middle distance | | 51:19 | 2 / 57 |
| |
Bo-kartan (ocad) - prologe | | 20:08 | 17 / 159 |
| |
Short sprint | | 6:34 | 7 / 118 |
| |
[OCAD] Sprinta | | 9:25 | 17 / 150 |
| |
A middle race | | 26:52 | 2 / 66 |
| |
New random map | | 38:22 | 11 / 71 |
| |
Random sprint | | 16:13 | 13 / 116 |
| |
long random to the VSO | | 41:06 | 4 / 74 |
| |
Ojer 2.0 Night | | 36:20 | 23 / 78 |
| |
Ojer 2.0 Middle | | 29:59 | 24 / 165 |
| |
VSO (the real) | | dnf | | | |
VSO | | dnf | | | |
Gölen- Prologue | | 24:03 | 61 / 140 |
| |
con. | | 43:34 | 6 / 60 |
| |
Sajaia | | 35:46 | 11 / 111 |
| |
Ocad bute echelle courte | | 13:30 | 14 / 93 |
| |
Lac Mariet V | | 25:51 | 18 / 138 |
| |
sprint in Autrans to Noé | | 16:19 | 23 / 87 |
| |
| | 18:47 | 61 / 141 |
| |
Random Sprint 2 | | 9:50 | 27 / 142 |
| |
Ojer Middle | | 21:50 | 22 / 167 |
| |
Husvad | | 26:07 | 8 / 97 |
| |
Sprint | | 7:34 | 10 / 128 |
| |
Rassonwood | | 12:07 | 14 / 134 |
| |
1er essais OCAD pour VSO | | 12:44 | 13 / 118 |
| |
Random Sprint | | 6:33 | 40 / 165 |
| |
uyuukaka | | 13:00 | 5 / 112 |
| |
Aldeno Sprint | | 11:30 | 14 / 131 |
| |
course sur chemin pour jean | | 27:23 | 7 / 85 |
| |
Ocad Stubbmodalen | | dnf | | | |
Idre Vinter Comp 2 Downhill | | 16:37 | 35 / 153 |
| |
Weekend-Sprint | | 15:44 | 11 / 146 |
| |
Neaton-Islands day 4 | | 29:09 | 8 / 113 |
| |
Neaton-Islands day 3 | | 19:59 | 6 / 104 |
| |
Night! focus | | 20:01 | 22 / 88 |
| |
sprint! focus | | 17:08 | 4 / 121 |
| |
[HS-Tour] E8 Skummeslöv - Middle | | 25:47 | 22 / 161 |
| |
[HS-Tour] E7 Holmåsa - Long | | 63:25 | 28 / 120 |
| |
| 2 | 55:11 | 17 / 156 |
| |
| 3 | 50:43 | 2 / 156 |
| |
[HS-Tour] E6 Skummeslöv Night | | 20:27 | 15 / 124 |
| |
[HS-Tour] E5 Holmåsa - Middle | | 21:17 | 5 / 174 |
| |
[HS-Tour] E4 Skummeslöv - Sprint | | 18:26 | 64 / 214 |
| |
| 2 | 12:10 | 16 / 292 |
| |
[HS-Tour] E3 Holmåsa - Night | | 41:11 | 24 / 117 |
| |
| 2 | 31:10 | 3 / 153 |
| |
[HS-Tour] E2 Skummeslöv - Long | | 44:48 | 11 / 162 |
| |
| 2 | 46:49 | 14 / 201 |
| |
[HS-Tour] E1 Holmåsa - Sprint | | 16:57 | 31 / 227 |
| |
| 2 | 17:24 | 53 / 307 |
| |
Ocad Stubbmodalen | | 20:53 | 76 / 142 |
| |
Ocad Selbuskogen | | 19:56 | 23 / 148 |
| |
middle! focus | | 28:32 | 8 / 125 |
| |
[Fantasy] Junne E2 | | 50:43 | 63 / 122 |
| |
Neaton-Islands day 2 | | 6:23 | 2 / 149 |
| |
Idre Vinter Comp | | 29:01 | 49 / 183 |
| |
| 2 | 12:45 | 13 / 233 |
| |
[Fantasy] Junne E1 | | 35:13 | 21 / 161 |
| |
Aldeno | | 19:45 | 6 / 112 |
| |
Sprint-OL day 3/3 | | 14:22 | 32 / 160 |
| |
Sprint-OL day 2/3 | | 10:24 | 2 / 172 |
| |
Sprint-OL Day 1/3 | | 9:18 | 9 / 245 |
| |
Neaton-Islands day 1 | | 15:17 | 17 / 169 |
| |
Oshow | | 12:43 | 24 / 128 |
| |
jole | | 18:16 | 9 / 96 |
| |
Valtjønn 1 | | 17:39 | 4 / 44 |
| |
Sekotsuji | | 32:36 | 55 / 133 |
| |
Butlerwick day 3 | | 18:08 | 2 / 113 |
| |
Butlerwick day 2 | | 21:03 | 2 / 104 |
| |
Lac Mariet, night | | 20:51 | 14 / 110 |
| |
Lac Mariet III | | 19:18 | 30 / 182 |
| |
[OCAD] Kjölen | | 22:07 | 8 / 239 |
| |
Lac Mariet II | | 27:28 | 32 / 173 |
| |
Lac Mariet [ocad] | | 11:07 | 10 / 249 |
| |
Butlerwick day 1 | | 13:13 | 34 / 125 |
| |
[OCAD] Saskatchewan | | dnf | | | |
| 2 | 60:10 | 36 / 203 |
| |
Cronwoodhills | | 28:56 | 14 / 139 |
| |
Middle night | | 24:50 | 18 / 113 |
| |
Lago Santo - E2 | | 30:15 | 12 / 129 |
| |
pour le vso | | 42:56 | 6 / 102 |
| |
Smiley-Map | | 10:44 | 11 / 115 |
| |
Northern Miltonwoods | | 23:32 | 28 / 140 |
| |
Central Fenwoodtowne | | dnf | | | |
Hamp | | 22:38 | 15 / 142 |
| |
no name | | 6:29 | 3 / 123 |
| |
Aktatorpet | | 33:13 | 6 / 79 |
| |
Col_du_Marchairuz | | 33:29 | 15 / 161 |
| |
my garden | | 17:25 | 2 / 99 |
| |
Random Long | | 46:12 | 16 / 87 |
| |
Labyrinth | | 17:19 | 2 / 112 |
| |
| 2 | 16:25 | 1 / 142 |
| |
[Day] Asaklitt 3,2 km | | 29:05 | 61 / 179 |
| |
[Day] Asaklitt 2,2 km | | 20:23 | 29 / 185 |
| |
[Day] Asaklitt 1,8 km | | 11:49 | 28 / 265 |
| |
WOC_03 Middle | | 37:35 | 24 / 140 |
| |
Asaklitt E 3 NIGHT | | 46:24 | 15 / 100 |
| |
Alstad - Bodø | | 25:20 | 1 / 144 |
| |
Lago Santo - E1 | | 12:20 | 18 / 167 |
| |
Asaklitt E 2 NIGHT | | 25:34 | 10 / 135 |
| |
[ocd] Homysud 2 | | 22:31 | 11 / 185 |
| |
Lago Santo - Prologue | | 16:54 | 17 / 214 |
| |
Asaklitt E 1 NIGHT | | 17:36 | 31 / 168 |
| |
afa | | 14:14 | 82 / 122 |
| |
for fun. | | 12:15 | 11 / 140 |
| |
Lutherfield | | 9:02 | 67 / 143 |
| |
Hopbyn 2 | | 23:55 | 14 / 138 |
| |
Orient Show | | 14:58 | 24 / 197 |
| |
Random Sprint | | 15:51 | 15 / 200 |
| |
Reykjavik | | 14:05 | 10 / 162 |
| |
Grønholtvang (DEN) | | 19:29 | 16 / 139 |
| |
(ITA-TOUR) Stage 9 S.Anna Pelago | | 32:19 | 25 / 155 |
| |
nice | | 19:42 | 17 / 99 |
| |
(ITA-TOUR) Stage 8 Mt. Amiata | | 63:59 | 68 / 164 |
| |
(ITA-TOUR) Stage 7 Arcinazzo | | 19:42 | 17 / 233 |
| |
(ITA-TOUR) Stage 6 P.d.Catalano | | 33:06 | 19 / 187 |
| |
Liponeura | | 6:23 | 8 / 93 |
| |
Random Short | | 23:37 | 7 / 123 |
| |
A lovely Sprint | | 14:34 | 19 / 191 |
| |
klurig sprint | | 15:13 | 4 / 112 |
| |
A lovely middle | | 20:25 | 15 / 135 |
| |
Klurig E2 Forest sprint | 2 | 13:07 | 40 / 238 |
| |
(ITA-TOUR) Stage 5 Bosco Ragabo | 2 | 28:35 | 22 / 137 |
| |
(ITA-TOUR) Stage 4 Firenze | 2 | dnf | | | |
(ITA-TOUR) Stage 3 Lago d. Lame | 2 | 61:52 | 25 / 206 |
| |
[OCAD] Highland night 2 | 2 | 30:53 | 13 / 123 |
| |
(ITA-TOUR) Stage 2 Barricata | 2 | 30:36 | 12 / 190 |
| |
(ITA-TOUR) Stage 1 Venice | 2 | dnf | | | |
(ITA-TOUR) Prolog SGONICO | 2 | 15:05 | 7 / 332 |
| |
[Ultima] Pavia Leste E2 | | 17:45 | 32 / 172 |
| |
4,6k | | 43:58 | 3 / 50 |
| |
Sprint | | 19:07 | 1 / 74 |
| |
Middle distance | | dnf | | | |
Middle | | 39:50 | 3 / 59 |
| |
[OCAD] Highland night | | 24:50 | 62 / 144 |
| |
CANDYWOOD SkiO | | 24:35 | 29 / 91 |
| |
(Ocad) ~ OlsenSchive #2 | | 15:15 | 16 / 174 |
| |
| 2 | 14:27 | 10 / 210 |
| |
| 3 | dnf | | | |
| 4 | 14:04 | 8 / 210 |
| |
[Ultima] Pavia Leste | | 8:27 | 37 / 176 |
| |
| 2 | 6:34 | 22 / 234 |
| |
[RANDOM] Summer randoms #7 | | 36:17 | 26 / 110 |
| |
| 2 | 34:25 | 14 / 136 |
| |
[RANDOM] Summer randoms #6 | | 32:33 | 9 / 86 |
| |
| 2 | 30:15 | 1 / 108 |
| |
Manual Effort | | 62:27 | 8 / 47 |
| |
easy middle | | 26:12 | 13 / 93 |
| |
[OCAD] E5 Lunsen, Night Bonus | | 31:07 | 17 / 107 |
| |
| 2 | 26:17 | 16 / 152 |
| |
sprint departage courreurs | | 7:03 | 52 / 125 |
| |
tournois vso 4 | | 26:52 | 12 / 61 |
| |
tournois vso 3 | | 29:33 | 7 / 63 |
| |
serie longue 2 tournois vso | | 19:17 | 46 / 96 |
| |
serie longue tournois VSO | | 17:25 | 11 / 93 |
| |
Altered random - Long | 2 | 80:53 | 14 / 96 |
| |
[OCAD] E4 Lunsen, Middle Final | | 22:35 | 10 / 196 |
| |
Sprint from 2-days | | 20:53 | 16 / 119 |
| |
[OCAD] Lunsen E3, Night [HARD!] | | 19:43 | 9 / 128 |
| |
| 2 | dnf | | | |
[OCAD] E2 Lunsen, Middle | | 20:27 | 18 / 181 |
| |
[OCAD] E1 Lunsen, Prolog | | 13:43 | 30 / 241 |
| |
| 2 | 15:13 | 104 / 365 |
| |
(Ocad)2-days Night | | 34:17 | 5 / 53 |
| |
(OCAD)2-days Middle | | 34:53 | 6 / 113 |
| |
super course pour le vso | | 27:59 | 5 / 88 |
| |
(ocad)norr shortlong | | 23:51 | 3 / 83 |
| |
(OCAD)lillanorr middle | | 28:24 | 9 / 83 |
| |
Lovely Area Long | | 145:02 | 10 / 83 |
| |
| 2 | 157:34 | 18 / 99 |
| |
Lovely Area Model | | 12:29 | 20 / 157 |
| |
| 2 | 11:40 | 7 / 184 |
| |
bedrich cup last stage | | dnf | | | |
bedrich cup no2 | | 15:10 | 1 / 95 |
| |
Automatic Puppy | | 27:28 | 35 / 132 |
| |
bedrich cup | | 17:25 | 25 / 87 |
| |
pour le vso de merl | | 10:24 | 25 / 153 |
| |
(OCAD)norr-long | | 32:42 | 3 / 96 |
| |
| | 46:18 | 58 / 98 |
| |
(OCAD)norr-middle | | 22:24 | 14 / 156 |
| |
4-stage Japan Stage.4 | | 38:29 | 3 / 94 |
| |
4-stage Japan Stage.3 | | 18:04 | 8 / 107 |
| |
4-stage Japan Stage.2 | | 40:40 | 3 / 51 |
| |
4-stage Japan Stage.1 Middle | | 40:33 | 8 / 78 |
| |
My first | | 14:31 | 3 / 116 |
| |
(ocad)Lucomagno1 Night | | 13:58 | 11 / 135 |
| |
PastuStaRosa_Night | | 25:17 | 25 / 67 |
| |
PastuStaRosa_Long | | 50:08 | 5 / 66 |
| |
(OCAD) Embrapa RJ - 2010/1 | | 23:12 | 2 / 120 |
| |
PastuStaRosa_Middle | | 22:35 | 9 / 113 |
| |
PasturSprint | | 14:28 | 17 / 150 |
| |
(Ocad) ~ [OlsenSchive] | | 12:51 | 13 / 233 |
| |
| 2 | 13:43 | 41 / 293 |
| |
PasturNight | | 29:37 | 16 / 54 |
| |
PasturMiddle | | 30:36 | 26 / 92 |
| |
Pastur | | 46:47 | 27 / 71 |
| |
(OCAD)Chacara do Tome 2010/1 | | 26:33 | 9 / 103 |
| |
Middle | | 18:54 | 28 / 171 |
| |
Shawmutboro | | 23:38 | 12 / 100 |
| |
Alstad - Long Sprint | | 27:41 | 29 / 129 |
| |
czech open | | 25:05 | 4 / 61 |
| |
TUNA CONTEST | | 31:36 | 4 / 97 |
| |
[RANDOM] Summer randoms #5 | | 50:25 | 6 / 59 |
| |
[OCAD] Night middle | | 31:41 | 20 / 111 |
| |
[RANDOM] Summer randoms #4 | | 38:05 | 4 / 68 |
| |
3-Days Stage 3 Middle | | 24:13 | 13 / 89 |
| |
3-Days Stage 2 - Longdistance | | 42:44 | 5 / 72 |
| |
3-Days - Middle | | 23:42 | 2 / 107 |
| |
[RANDOM] Summer randoms #3 | | 20:42 | 7 / 97 |
| |
East terrain | | 19:54 | 53 / 118 |
| |
| | 32:53 | 12 / 92 |
| |
[RANDOM] Summer randoms #2 | | 47:49 | 14 / 81 |
| |
[random] Boylston short/middle | | 18:55 | 7 / 113 |
| |
Kahil's Rocks tour | | 22:53 | 18 / 104 |
| |
[RANDOM] Summer randoms #1 | | 26:03 | 10 / 101 |
| |
sprint | | 21:12 | 16 / 139 |
| |
[random] Björkbergen short | | 15:06 | 7 / 135 |
| |
[random] Bristol Short | | 16:42 | 12 / 137 |
| |
Another rnd-Template | | 12:31 | 37 / 146 |
| |
Blackwood North | | 24:17 | 10 / 115 |
| |
[ocad]Homysud | | 17:23 | 52 / 192 |
| |
2k Short | | 15:08 | 38 / 186 |
| |
Fårup Skov sprint | | 17:45 | 17 / 166 |
| |
Nygrund 2.0 - Long | | 39:48 | 21 / 128 |
| |
Nygrund 1.0 - Night | | 16:53 | 7 / 136 |
| |
Nygrund 1.0 - Middle | | 22:49 | 23 / 206 |
| |
Volzhskie prostory | | 15:19 | 5 / 158 |
| |
1.7k Short | | 12:18 | 36 / 188 |
| |
Kolmården forest sprint | | 16:32 | 5 / 215 |
| |
Lerbæk | | 29:36 | 9 / 145 |
| |
Easy with that egg Sprint | | 16:20 | 9 / 241 |
| |
Pour le VSO | | 20:07 | 8 / 79 |
| |
Pour Oeil de lynx | | 20:38 | 19 / 97 |
| |
Pour Bu² | | 15:55 | 16 / 117 |
| |
Pour jean 1 | | 13:08 | 32 / 140 |
| |
(OCAD) Hole-y Hell | | 21:14 | 13 / 180 |
| |
HAHAHA | | 0:03 | 1 / 112 |
| |
(OCAD) Civezzano 2 | | 68:08 | 25 / 153 |
| |
1.6k Short | | 11:19 | 10 / 233 |
| |
SchoolSprint | | 20:04 | 98 / 190 |
| |
NAOC Model | | 29:08 | 50 / 232 |
| |
desert desert 2 | | 24:26 | 105 / 163 |
| |
(OCAD) Civezzano | | 60:09 | 8 / 147 |
| |
ROFL | | 33:50 | 31 / 138 |
| |
hahahahah | | 4:45 | 78 / 183 |
| |
Las Tuerces - Long and short | | 15:22 | 14 / 253 |
| |
| 2 | 14:01 | 7 / 318 |
| |
Night 3k | | 23:18 | 63 / 135 |
| |
Bot Fiena 2003 2 | | 18:36 | 13 / 190 |
| |
Bot Fiena 2003 | | 46:37 | 13 / 162 |
| |
Ophrydium | | 41:19 | 5 / 66 |
| |
Pleurotaenium | | 24:33 | 6 / 88 |
| |
Closterium | | 30:38 | 4 / 121 |
| |
Ultimate Randoms - E2 | | 24:03 | 35 / 174 |
| |
äktatorpet 3 lonight | | 40:32 | 17 / 125 |
| |
Short/middle night | | 21:39 | 8 / 109 |
| |
Middle by Night | | 20:50 | 16 / 118 |
| |
Gnetteryd Night | | 26:00 | 17 / 160 |
| |
[ocad] Rehvalahti, short | | 26:24 | 48 / 136 |
| |
[ocad] äktatorpet 2 | | 14:41 | 128 / 213 |
| |
[ocad] äktatorpet | | 14:20 | 14 / 245 |
| |
[random] Middle | | dnf | | | |
Hallo | | 14:41 | 48 / 205 |
| |
Omholt | | 34:01 | 8 / 138 |
| |
Las Tuerces/Rock(s) the night | | 41:36 | 106 / 199 |
| |
Lepanmaa Middle | | 27:10 | 33 / 254 |
| |
| 2 | 34:02 | 96 / 367 |
| |
[Minicup] Weekend One - Middle | 2 | dnf | | | |
[OCAD] Mont Pichietto | | 18:27 | 24 / 231 |
| |
[Minicup] Weekend One - Sprint | 2 | 14:17 | 1 / 317 |
| |
Pista Sprint | | 17:03 | 7 / 104 |
| |
Desert Desert | | 19:22 | 17 / 165 |
| |
Chiswickville Flats 2 | | 11:14 | 9 / 183 |
| |
Sipolappi-Prolog | | 11:42 | 19 / 138 |
| |
johajauki | | 34:56 | 8 / 102 |
| |
Everettwood - | | 13:39 | 83 / 130 |
| |
Chiswickville Flats 1 | | 11:38 | 8 / 176 |
| |
lutherfordborough | | 62:57 | 17 / 106 |
| |
Kahils rocks tour 4 joo | | 16:35 | 14 / 180 |
| |
IrRem - dune cup 2010 | | 24:16 | 15 / 220 |
| |
Long, Nonshaugen - Norway | | dnf | | | |
Sprint, Nonshaugen - Norway | | 11:50 | 18 / 195 |
| |
Southern Graftonberg Park | | 23:04 | 8 / 95 |
| |
Long | | 57:57 | 4 / 63 |
| |
Edina Preserve | | 26:50 | 2 / 102 |
| |
Middle | | 34:48 | 13 / 107 |
| |
Omholt Challenge Middle | | 22:14 | 8 / 156 |
| |
Sprint.... | | 15:56 | 9 / 163 |
| |
Pastur Long | | 45:35 | 3 / 77 |
| |
Pastur | | 35:10 | 19 / 110 |
| |
Old Dogtown-West | | 11:40 | 15 / 160 |
| |
Castelo Assombrado | | 58:57 | 7 / 71 |
| |
[Minicup] Opening | 2 | 18:30 | 12 / 175 |
| |
West Mire | | dnf | | | |
Mt. High | | 9:20 | 85 / 138 |
| |
Sumas Mountain Middle | | 36:35 | 27 / 176 |
| |
JOK-stugan middle-long | | 29:41 | 12 / 145 |
| |
JOK-stugan middle | | 22:34 | 17 / 186 |
| |
JOK-stugan night | | 28:27 | 12 / 124 |
| |
RobRoy Middle | | 31:32 | 7 / 101 |
| |
JOK-stgan sprint | | 19:54 | 37 / 282 |
| |
Rice Lake #2 | | 39:46 | 35 / 146 |
| |
Even more Kooyora | | 32:58 | 38 / 140 |
| |
Night Sprintrace | | 10:01 | 5 / 130 |
| |
Furuboda Long | | 33:15 | 11 / 113 |
| |
Furuboda Sprint | | 22:27 | 25 / 136 |
| |
Furuboda Middle | | 25:24 | 64 / 178 |
| |
[OCAD] Furuboda - Prologue | | 10:04 | 44 / 203 |
| |
| 2 | 8:10 | 54 / 305 |
| |
More Kooyora - Night | | 30:58 | 63 / 155 |
| |
Rice Lake #1 | | 29:47 | 2 / 79 |
| |
kikirace3 | | 24:01 | 10 / 80 |
| |
kikirac2 | | dnf | | | |
kikirace 1 | | 17:09 | 16 / 107 |
| |
[ocad] Running in circles | 2 | 27:33 | 30 / 108 |
| |
[ocad] Just one more | 2 | 19:10 | 5 / 127 |
| |
Dark cones of Dzerzhinsk | | 14:49 | 10 / 201 |
| |
| 2 | 13:54 | 15 / 273 |
| |
Finnbo [ocad] | | 16:19 | 53 / 177 |
| |
| 2 | 14:20 | 9 / 247 |
| |
Minisprint | | 6:54 | 28 / 235 |
| |
| 2 | 6:56 | 65 / 347 |
| |
Pinnularia | | dnf | | | |
Ophiocytium | | 19:43 | 8 / 92 |
| |
Rhabdomonas | | 30:04 | 10 / 78 |
| |
Aulacoseira | | 21:37 | 3 / 91 |
| |
Euglena gracilis | | dnf | | | |
JVM04 (my first comp) | | 26:12 | 15 / 163 |
| |
| 2 | 25:27 | 8 / 195 |
| |
| 3 | 25:49 | 15 / 195 |
| |
Fun orienteering | | 69:33 | 26 / 111 |
| |
winthroptowne national | | 39:04 | 11 / 67 |
| |
eastern wellington | | 23:08 | 7 / 83 |
| |
Ruggles | | 13:38 | 22 / 151 |
| |
Storåsen | | 45:11 | 32 / 129 |
| |
A nice map | | 35:29 | 6 / 66 |
| |
EYOC - Sample 1 | | 10:12 | 6 / 190 |
| |
Long | | 44:26 | 28 / 147 |
| |
| 2 | 42:46 | 24 / 188 |
| |
Night | | 18:56 | 23 / 139 |
| |
Middle | | 16:57 | 7 / 223 |
| |
| 2 | dnf | | | |
Sprint | | 20:11 | 7 / 104 |
| |
Prologue short | | 11:39 | 13 / 253 |
| |
| 2 | 11:39 | 18 / 339 |
| |
Kaakkurilammi | | 23:27 | 2 / 102 |
| |
GP2 | | 17:55 | 36 / 84 |
| |
Trost Open | | 13:36 | 6 / 118 |
| |
Konnerud | | 13:40 | 2 / 111 |
| |
6:e strackan | | 14:41 | 82 / 131 |
| |
tull2 | | 3:06 | 16 / 103 |
| |
GP | | 21:01 | 21 / 98 |
| |
tull | | 2:47 | 65 / 121 |
| |
Granlia | | 25:00 | 67 / 185 |
| |
[OCAD] Tawnawully - Part 5 | | 13:44 | 33 / 188 |
| |
| 2 | 14:17 | 62 / 217 |
| |
[OCAD] Tawnawully - Part 4 | | 17:13 | 13 / 210 |
| |
[OCAD] Tawnawully - Part 3 | | 22:17 | 30 / 238 |
| |
| 2 | dnf | | | |
[ocad] Las Tuerces II | | 22:08 | 10 / 230 |
| |
| 2 | 21:26 | 14 / 315 |
| |
| 3 | 23:02 | 27 / 315 |
| |
? | | 14:32 | 19 / 150 |
| |
| 2 | 13:27 | 7 / 170 |
| |
[OCAD] Tawnawully - Part 2 | | 15:46 | 52 / 227 |
| |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | 15:11 | 41 / 271 |
| |
SuperSprint 3 | | 7:34 | 14 / 201 |
| |
Night sprint | | 9:30 | 7 / 169 |
| |
SuperSprint 2 | | 8:11 | 15 / 216 |
| |
haukilampi ski o | | 49:25 | 1 / 104 |
| |
SuperSprint | | 10:03 | 26 / 251 |
| |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | dnf | | | |
Sprint | | dnf | | | |
Is very easy | | 36:33 | 26 / 109 |
| |
cfocad day 1 | | 13:42 | 16 / 137 |
| |
[OCAD] Stigtomtakavlen Night | | 17:49 | 42 / 196 |
| |
THIS IS NOT EASY! | | 43:19 | 28 / 141 |
| |
[OCAD] Tawnawully - Part 1 | | 23:28 | 49 / 225 |
| |
[OCAD] Tawnawully - intro | | 9:26 | 35 / 248 |
| |
| 2 | 9:28 | 68 / 330 |
| |
Ultimate Randoms - E1 | | 46:26 | 12 / 89 |
| |
[OCAD] Savo II | | 22:34 | 46 / 224 |
| |
(Ende)tarm(stranden) by night 2! | | 36:28 | 45 / 106 |
| |
ACHTUNG DIE KURVE by night | | 12:54 | 13 / 164 |
| |
(Ende)Tarm(stranden) by night | | 28:45 | 65 / 133 |
| |
Running on Rooftops | | 14:33 | 8 / 228 |
| |
| 2 | 14:40 | 22 / 449 |
| |
| 3 | dnf | | | |
| 4 | dnf | | | |
| 5 | 13:05 | 2 / 449 |
| |
Prueba (LaBrujula) | | dnf | | | |
Kooyoora 2 Short Night | | 23:13 | 46 / 117 |
| |
Kooyoora 2 Middle Day | | 28:07 | 21 / 189 |
| |
Kooyoora Night Middle | | 23:51 | 33 / 114 |
| |
Kooyoora Night Short | | 17:47 | 33 / 141 |
| |
[ocad] Las Tuerces | | 39:05 | 51 / 213 |
| |
| 2 | 38:57 | 63 / 291 |
| |
day20 | | 12:06 | 7 / 53 |
| |
day19 | | 12:01 | 6 / 46 |
| |
day18 | | 15:38 | 2 / 43 |
| |
day17 | | 10:04 | 8 / 51 |
| |
day16 | | 9:14 | 16 / 71 |
| |
day15 | | 14:38 | 5 / 56 |
| |
day14 | | 41:05 | 2 / 43 |
| |
day13 | | 25:25 | 1 / 40 |
| |
day12 | | 30:16 | 2 / 33 |
| |
day11 | | 21:30 | 1 / 46 |
| |
day10 | | 14:43 | 16 / 56 |
| |
day9 | | 8:47 | 8 / 67 |
| |
day8 | | 71:02 | 2 / 33 |
| |
day7 | | 15:24 | 4 / 55 |
| |
day6 | | dnf | | | |
day5 | | 31:07 | 4 / 49 |
| |
day4 | | 13:46 | 18 / 65 |
| |
day3 | | 19:01 | 7 / 70 |
| |
day2 | | 13:34 | 9 / 96 |
| |
The 20day day1 | | 10:37 | 5 / 130 |
| |
TinyMap 2 | 2 | dnf | | | |
Tarmåsen by night | | 21:26 | 14 / 140 |
| |
[OCAD] Savo | | 34:04 | 25 / 179 |
| |
Stigtomtakavlen ModelEvent[OCAD] | | 12:04 | 28 / 248 |
| |
[Random] Middle | | 24:38 | 23 / 172 |
| |
[OCAD] Piani Di Praglia - short | | 18:43 | 14 / 206 |
| |
Six Days Tyrol 6 | | 74:54 | 37 / 143 |
| |
TinyMap | 2 | dnf | | | |
Osua huvy | | 35:47 | 24 / 61 |
| |
Kaunis huvy | | dnf | | | |
Ethmolaimus | | 35:34 | 2 / 57 |
| |
Treubaria | | 59:10 | 12 / 64 |
| |
Six Days Tyrol Training 5 | | 9:06 | 33 / 174 |
| |
Six Days Tyril Training 5 | | 11:24 | 39 / 189 |
| |
Classic | | 19:54 | 10 / 123 |
| |
[ocad]EC2008_sprint2 | | 6:57 | 20 / 250 |
| |
[Ultima] Forvie E2 | | 22:44 | 23 / 210 |
| |
UltimateRandoms-Prologue | | 17:51 | 72 / 135 |
| |
Six Days Tyrol Training 4 | | 56:15 | 33 / 151 |
| |
Kerrara | | 9:25 | 53 / 223 |
| |
The demo random | | 32:34 | 9 / 85 |
| |
Six Days Training 3 | | 53:07 | 32 / 164 |
| |
Six Days Tyrol Training 2 | | 53:35 | 29 / 181 |
| |
cool | | 46:32 | 30 / 87 |
| |
[OCAD] Vilhosc II | | 24:46 | 93 / 225 |
| |
[OCAD] Vilhosc I | | 25:41 | 56 / 262 |
| |
[OCAD] Nice Hill Middle | | 27:22 | 16 / 162 |
| |
[OCAD] Nice Hill Long | | 32:23 | 17 / 160 |
| |
nakna tjejen | | 14:18 | 19 / 149 |
| |
| 2 | dnf | | | |
pucko | | 26:03 | 7 / 99 |
| |
[OCAD] Nice Hill Prolog | | 16:31 | 70 / 208 |
| |
Kaleva Churc righ version | | 13:35 | 28 / 244 |
| |
Kaleva Church New | | dnf | | | |
[ocad] EC2008_sprint | | 7:41 | 85 / 256 |
| |
Rocky II - E3 Night | | 28:34 | 24 / 134 |
| |
Rocky II - E2 Long | | 42:45 | 22 / 155 |
| |
Rocky II - E1 Middle | | 23:01 | 32 / 277 |
| |
Six Days Tyrol Training | | 52:22 | 14 / 147 |
| |
sprint10 | | 14:46 | 4 / 92 |
| |
sprint9 | | 27:25 | 4 / 66 |
| |
sprint8 | | 30:12 | 1 / 66 |
| |
sprint7 | | 23:20 | 13 / 74 |
| |
sprint6 | | 10:53 | 25 / 107 |
| |
sprint5 | | 13:08 | 20 / 132 |
| |
sprint4 | | 9:04 | 9 / 106 |
| |
sprint3 | | 15:38 | 18 / 97 |
| |
sprint2 | | dnf | | | |
sprint1 | | 13:53 | 16 / 154 |
| |
Rocky I | | 23:07 | 48 / 221 |
| |
[OCAD] Haukkovuori - Jukkis100th | | 32:59 | 13 / 255 |
| |
founddeadinforrest | 2 | 23:51 | 12 / 135 |
| |
SOL-Boys Grand Prix Stage 4 | | 29:27 | 78 / 207 |
| |
Binneberg 6 | | 21:05 | 22 / 166 |
| |
Binneberg 5 | | 25:50 | 33 / 186 |
| |
Binneberg 4 | | 19:49 | 61 / 227 |
| |
Ski-o | | 15:37 | 28 / 197 |
| |
[ROCAD]grassy | | 57:28 | 55 / 127 |
| |
Creag Mhic | | 26:48 | 23 / 176 |
| |
[Random] SVM course | | 47:07 | 12 / 99 |
| |
Binneberg 3 | | 26:08 | 31 / 190 |
| |
Binneberg 2 | | 23:37 | 17 / 225 |
| |
Binneberg 1 | | 26:58 | 70 / 247 |
| |
| 2 | dnf | | | |
Tour de Elx - Skien E3 | | 25:35 | 35 / 286 |
| |
Siderocelis | | 43:02 | 45 / 130 |
| |
Vidingsjö by Night Prologue | 2 | 9:47 | 73 / 245 |
| |
Suloinen | | 51:29 | 27 / 85 |
| |
Binneberg Prologue | | 16:40 | 62 / 295 |
| |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | dnf | | | |
Kohtelias | | 91:29 | 11 / 69 |
| |
Kummallinen | | 26:21 | 6 / 130 |
| |
RandomCreated ~ Sprint | | 14:14 | 92 / 283 |
| |
| 2 | 13:17 | 37 / 339 |
| |
[Ultima] Forvie E1 | 2 | 33:43 | 136 / 317 |
| |
Tour de Elx - E2 Long | 2 | 39:49 | 123 / 377 |
| |
SOL-Boys Grand Prix Stage 2 | 2 | 17:47 | 73 / 308 |
| |
Yatzy 1 | 2 | 15:41 | 23 / 336 |
| |
OL4an Tour de Ski-O E1 | | dnf | | | |
Fagatazyt | | dnf | | | |
[OCAD] Crni Graben middle | | 30:30 | 52 / 197 |
| |
Figueira II | | 34:38 | 60 / 102 |
| |
New Years Old Classic Memorial 2 | | 23:35 | 53 / 155 |
| |
[OCAD] Canada Cup #2 | | dnf | | | |
[OCAD]Hagstugan NW - middle | | 17:19 | 79 / 209 |
| |
[OCAD] Canada Cup #1 | | 19:37 | 45 / 200 |
| |
Grimeton skog | | 19:34 | 15 / 172 |
| |
New Years Old Classic Memorial 1 | | 22:20 | 10 / 177 |
| |
cxhgfhgjhhjhhghhh | | 26:45 | 2 / 87 |
| |
[OCAD] Venezia IV | | 34:39 | 40 / 174 |
| |
Dunajska Buzola Sprint | | 17:45 | 14 / 193 |
| |
Aantekkin | | 20:39 | 18 / 168 |
| |
Schönhardt | | 19:19 | 20 / 174 |
| |
Riedlepark Friedrichshafen | | 12:04 | 18 / 197 |
| |
Welland-Sixenhof | | 30:09 | 26 / 142 |
| |
[Ultima] Lepanmaa E8 | | 31:51 | 17 / 198 |
| |
[SOK]Veafoss | | 27:47 | 52 / 213 |
| |
SpringCupCF Night | | 28:11 | 58 / 185 |
| |
[OCAD] Venezia III | | 34:48 | 24 / 216 |
| |
[OCAD] Tour De Santa E3 | | dnf | | | |
[OCAD] Tour De Santa E1 | | 28:18 | 71 / 311 |
| |
[OCAD] NOM3 | | 25:59 | 16 / 262 |
| |
| 2 | 25:00 | 12 / 355 |
| |
[Ultima] Leppanmaa E7 | | 22:10 | 55 / 206 |
| |
orange course | | 13:09 | 15 / 69 |
| |
[OCAD] NOM 1 | | 29:11 | 32 / 173 |
| |
[OCAD]Vidingsjö SE - Long | | 36:51 | 30 / 132 |
| |
[OCAD] Långgöl Sprint | | 11:05 | 9 / 266 |
| |
[OCAD] Långgöl Middle | | 22:16 | 50 / 236 |
| |
[Ultima] Lepanmaa E6 | | 27:47 | 30 / 170 |
| |
[OCAD]Dunajska Buzola Intro | 2 | 21:11 | 54 / 223 |
| |
Laberintos shorter | | dnf | | | |
(OCAD) Ingalunda | | 27:17 | 10 / 111 |
| |
[OCAD] Mont Tendre Middle | | 27:35 | 16 / 141 |
| |
[OCAD] Mont Tendre Sprint | | dnf | | | |
Sparresäter Sprint | | 12:01 | 10 / 165 |
| |
nighttrack | | dnf | | | |
Purple Land | | 11:37 | 24 / 107 |
| |
Green map | | 22:13 | 21 / 83 |
| |
Sprint 10min | | 17:31 | 92 / 215 |
| |
[random] Steep | | 26:49 | 11 / 101 |
| |
Water Desert | | 15:18 | 86 / 118 |
| |
[Ultima] Lepanmaa E3 | | 39:43 | 35 / 136 |
| |
Fast Runner | | 12:46 | 14 / 154 |
| |
Zaccros Cup 2 | | dnf | | | |
Zaccros Cup 1 | | 10:48 | 86 / 155 |
| |
Fanoe Night | | 17:36 | 36 / 116 |
| |
Lenco 1 - Night 1 | | 19:41 | 23 / 100 |
| |
Lenco 1 - Day 2 | | 28:04 | 45 / 144 |
| |
Lenco 1 - Day 1 | | 17:17 | 39 / 192 |
| |
(OCAD) Dogtrack anno 2080 | | 17:12 | 68 / 160 |
| |
[RND] Svartasvängen | | 49:05 | 14 / 99 |
| |
Short burst | | 10:58 | 12 / 118 |
| |
(OCAD) Docktrack 2030 | | 21:27 | 82 / 176 |
| |
[TAT] Portugal | | 41:21 | 85 / 187 |
| |
(OCAD) Watertower | | 25:26 | 43 / 151 |
| |
The Final Open Competition 8 | | 8:07 | 90 / 147 |
| |
The Open Competetion 7 | | 5:14 | 27 / 126 |
| |
The Open Competition 6 | | 9:05 | 24 / 119 |
| |
The Open Competition 5 | | 9:27 | 21 / 119 |
| |
The Open Competition 4 | | 19:53 | 51 / 107 |
| |
The Open Competition 3 | | 22:53 | 22 / 94 |
| |
The Open Competition 2 | | 11:30 | 50 / 152 |
| |
The Open Competition | | 11:42 | 103 / 177 |
| |
[ROCAD] c1 | | 42:01 | 34 / 87 |
| |
[ROCAD] SR | | 46:35 | 42 / 97 |
| |
[TAT] Kjölen2 | | dnf | | | |
Per Lindman | | 26:38 | 23 / 114 |
| |
[TAT] Kjölen | | 24:20 | 56 / 215 |
| |
[Ultima] Lepanmaa E2 | | 29:54 | 79 / 183 |
| |
Runt Runt | 2 | dnf | | | |
Runt Runt Intro | | 4:55 | 13 / 130 |
| |
para brasil | | 27:06 | 51 / 107 |
| |
[TAT] Inishbofin | | 13:16 | 16 / 217 |
| |
[TAT] Balavil | | 37:56 | 46 / 176 |
| |
(OCAD) Vähäjärvi Night | | 26:22 | 38 / 125 |
| |
(OCAD) Siitama 2 Short 2 | | 20:15 | 40 / 178 |
| |
(OCAD) Siitama 2 Short | | 17:28 | 84 / 189 |
| |
Bråt 3 | | 37:44 | 48 / 128 |
| |
[OCAD] Portugal O-Training | | 35:55 | 74 / 217 |
| |
[OCAD]Svampasjön 3days-day3 | | 36:49 | 70 / 143 |
| |
[OCAD] Haukkovuori E3 | | 29:07 | 49 / 130 |
| |
[OCAD] Haukkovuori E2 | | 39:07 | 52 / 152 |
| |
(OCAD) Teisko NE Short | 2 | 21:42 | 15 / 213 |
| |
[OCAD] Haukkovuori E1 | | 35:36 | 35 / 183 |
| |
[OCAD] Djupviken 2 | | 25:06 | 6 / 114 |
| |
[OCAD] Djupviken 2,4 km | | 27:09 | 53 / 183 |
| |
(OCAD) Metsäkylä Night | 2 | dnf | | | |
Ojersjoe again 3 | | 25:47 | 16 / 103 |
| |
Oversjoe again 2 | | 19:45 | 43 / 145 |
| |
Ojersjoe again | | 28:42 | 39 / 124 |
| |
Ojersjoe | | 35:04 | 34 / 140 |
| |
Ojersjoe 1 | | 38:29 | 69 / 196 |
| |
Little York masters | | 15:34 | 5 / 197 |
| |
[WOC] Middle [OCAD] | 2 | 33:50 | 14 / 116 |
| |
[OCAD]Svampasjön 3days-day2 | 2 | 24:34 | 44 / 195 |
| |
[OCAD] Pappila Middle 2,2km | 2 | 19:45 | 70 / 253 |
| |
[OCAD] Pappila Middle 2,4km | 2 | 23:01 | 86 / 301 |
| |
[OCAD] Mylly-Tyry Night2 | 2 | 16:45 | 38 / 186 |
| |
Made in school | | 18:15 | 67 / 130 |
| |
[OCAD] Vuelta de Norrsätra E2 | | dnf | | | |
[OCAD] Vuelta de Norrsätra E1 | | 7:35 | 48 / 291 |
| |
Micro Orienteering Cup | | 9:49 | 27 / 125 |
| |
[OCAD] Fantasy Sprint | | 22:01 | 107 / 221 |
| |
Teisko Short 2 | | dnf | | | |
A Real Ocad Sprint | | 9:54 | 51 / 176 |
| |
Teisko Short | | 15:35 | 87 / 176 |
| |
[RANDOM]Boston Sprint 1.6k | | 15:54 | 30 / 151 |
| |
[RANDOM] Quincy long | | 56:27 | 18 / 70 |
| |
[Ultima] Lepanmaa E1 | 2 | 16:30 | 140 / 345 |
| |
sprint 1 | | 14:51 | 7 / 34 |
| |
[ocad] Äktatorpet Sprint | | 14:24 | 119 / 228 |
| |
[RANDOM] Martinford Sprint | | dnf | | | |
[OCAD] - Faron E | | dnf | | | |
| 2 | 29:55 | 34 / 202 |
| |
[OCAD] Faron N | | 34:31 | 59 / 159 |
| |
[OCAD] Andkärret (Lunsen) | | 33:01 | 38 / 153 |
| |
| | 35:57 | 84 / 226 |
| |
PPCUP - 8 | | 20:43 | 22 / 124 |
| |
PPCUP - 7 NIGHT | | 22:58 | 49 / 107 |
| |
PPCUP - 6 NIGHT | | dnf | | | |
| 2 | 27:10 | 29 / 110 |
| |
PPCUP - 5 NIGHT | | 31:59 | 63 / 112 |
| |
PPCUP - 4 | | 22:58 | 40 / 153 |
| |
PPCUP - 3 | | 27:13 | 55 / 176 |
| |
PPCUP - 2 | | 16:08 | 49 / 233 |
| |
PPCUP - 1 | | 23:37 | 83 / 238 |
| |
Word championchip by day | | 38:35 | 44 / 115 |
| |
| 2 | 26:18 | 1 / 149 |
| |
heaton park | | 33:08 | 20 / 38 |
| |
Time trial | | 13:41 | 9 / 60 |
| |
sprint 1 | | 5:09 | 8 / 45 |
| |
smile | | 40:03 | 18 / 39 |
| |
[Ocad] Knottingly | | 16:08 | 50 / 248 |
| |
LAKE race | | 10:44 | 14 / 31 |
| |
Medledistans in luckebo | | 25:46 | 19 / 161 |
| |
Just for fun | | 41:26 | 2 / 86 |
| |
bramhall 09 | | 13:53 | 9 / 52 |
| |
[WOC 2005] Route Choices | | dnf | | | |
| 2 | 63:40 | 19 / 161 |
| |
portugal | | dnf | | | |
portugal "o" summer | | dnf | | | |
sprint | | 5:21 | 8 / 36 |
| |
Tay day1 | | 10:26 | 4 / 33 |
| |
[OCAD] Laviamäki Long | | 41:47 | 51 / 195 |
| |
sprint 3 | | 19:45 | 4 / 35 |
| |
srint 2 | | 12:30 | 8 / 33 |
| |
spirnt 1 | | 9:04 | 1 / 46 |
| |
ali event | | 10:46 | 16 / 54 |
| |
Hamptontown Woods | | 37:40 | 33 / 93 |
| |
[Rocad]- Ardwane - ShortD | | dnf | | | |
Ocad - Partillebergen 2.0 Night | | 21:14 | 34 / 118 |
| |
Ocad - Partillebergen 2.0 | | 27:29 | 54 / 187 |
| |
Winthroptown Park | | 31:58 | 38 / 158 |
| |
training sprint3 | | 8:44 | 1 / 134 |
| |
training sprint2 | | 12:41 | 8 / 124 |
| |
training sprint1 | | 10:25 | 10 / 153 |
| |
[OCAD] Tuna Ting H21 E, part 3 | | 18:14 | 129 / 194 |
| |
[OCAD] Tuna Ting, H21E, part 2 | | 13:07 | 55 / 216 |
| |
[OCAD] Tuna Ting, H21E, part 1 | | 16:02 | 56 / 285 |
| |
Ocad - Partillebergen 1.0 Night | | 17:25 | 48 / 153 |
| |
Ocad - Partillebergen 1.0 | | 22:09 | 125 / 240 |
| |
[OCAD] Space Cowboy! 2,1 km | | 25:31 | 105 / 149 |
| |
[OCAD] Space Cowboy! 2,4 km | | 21:05 | 72 / 179 |
| |
[Ocad] Bråt Night Middle | | 22:46 | 68 / 160 |
| |
[Ocad] Idre | | 8:26 | 85 / 243 |
| |
Ocad - Archattan 1 | | 28:05 | 79 / 146 |
| |
Ocad - Bjornasberget 2 | | 32:59 | 72 / 136 |
| |
Ocad - Bjornasberget 1 | | 21:52 | 58 / 193 |
| |
[ocad] Äktorpet East | | 26:16 | 114 / 217 |
| |
Rocad - Tunein 1 | | 17:22 | 75 / 151 |
| |
[World Cup] Final Sprint | | dnf | | | |
[Ocad]Cavedine | | 31:50 | 56 / 170 |
| |
Norwood | | 12:50 | 25 / 141 |
| |
[FIN10] E5 Pöylä Middle | | 24:51 | 41 / 181 |
| |
Cup 4 | | 39:53 | 47 / 113 |
| |
| 2 | dnf | | | |
[FIN10] E4 Laviamäki M1 Middle | | 25:36 | 47 / 193 |
| |
[FIN10] E3 Laviamäki M2 Short | | 17:19 | 60 / 224 |
| |
[FIN10] E2 Koisjärvi Long Night | | dnf | | | |
[FIN10] E1 Pöylä Short | | 18:09 | 78 / 248 |
| |
[rocad] Juune Long | | dnf | | | |
[rocad] Juune | | 29:01 | 57 / 177 |
| |
[Super Sprint Denmark] 2.Leg | | 11:53 | 12 / 127 |
| |
[Super Sprint Denmark] 1.Leg | | 7:48 | 16 / 188 |
| |
Koitiata Tribute Series 5 | | 37:29 | 30 / 125 |
| |
[ROCAD] Ardwane (day) | | 46:26 | 34 / 101 |
| |
[OCAD] E4 Tour de Sweden, Sprint | | 16:31 | 94 / 213 |
| |
[OCAD] E3 Tour de Sweden, Middle | | dnf | | | |
[OCAD] E2 Tour de Sweden, Middle | | 29:34 | 71 / 198 |
| |
[OCAD] E1 Tour de Sweden, Sprint | | 11:05 | 34 / 268 |
| |
Rocad - Neager 3 | | 31:12 | 21 / 100 |
| |
Rocad - Neager 2 | | dnf | | | |
Rocad - Neager 1 | | 19:30 | 48 / 149 |
| |
Rocad - Jeager 3 | | 28:03 | 35 / 97 |
| |
Rocad - Jaeger 2 | | 22:48 | 33 / 119 |
| |
Rocad - Jaeger 1 | | 19:19 | 49 / 147 |
| |
[OCAD] WOC 2007 Middle | | dnf | | | |
[WC-Training] Saskatchewan | | dnf | | | |
Cup 3 | | 32:09 | 37 / 124 |
| |
[OCAD] WOC 2007 Sprint | | dnf | | | |
July | | 29:14 | 17 / 61 |
| |
[ocd] City spint | | dnf | | | |
[ROCAD] Rosthorne Middle | | 30:07 | 64 / 158 |
| |
[ocad] Mt. Laurie Short | | dnf | | | |
Cup 2 | | 22:13 | 17 / 77 |
| |
[ROCAD] Dallapet Night Sprint | | 15:26 | 36 / 135 |
| |
Koitiata Tribute Series 4b | | dnf | | | |
Cup 1 | | 34:50 | 41 / 86 |
| |
Fantasy Sprint 2 | | 13:00 | 9 / 187 |
| |
| 2 | 12:17 | 18 / 298 |
| |
[OCAD] Cyclone 1,8 km NIGHT | | 22:25 | 42 / 90 |
| |
[OCAD] Cyclone 2,5 km | | 21:10 | 33 / 163 |
| |
[OCAD] Cyclone 5,0 km NIGHT | | dnf | | | |
[ROCAD] Dallapet Short | | dnf | | | |
[World Cup] Inishbofin | | 37:06 | 54 / 146 |
| |
Fantasy sprint | | 18:08 | 55 / 214 |
| |
Rocad - Blonde 1 | | 16:09 | 33 / 118 |
| |
Rocad - Osteabe 1 | | dnf | | | |
[OCAD] JWOC 2007 Australia C2 | | 26:54 | 17 / 160 |
| |
Koitiata Tribute Series 4 | | 40:06 | 41 / 128 |
| |
[OCAD] JWOC 2007 Australia | | 30:22 | 47 / 213 |
| |
[OCAD]Cavedine | | 23:57 | 96 / 185 |
| |
[Fantasy] Hawkley Night O | | 24:44 | 42 / 84 |
| |
[Rocad] - Ardwane (Night) | | 29:04 | 19 / 90 |
| |
Koitiata Tribute Series 3 (Day) | | 31:34 | 25 / 117 |
| |
Sosh Sprint 3 | | 14:50 | 76 / 183 |
| |
| 2 | 12:10 | 5 / 300 |
| |
Ocad- Forzen Fritz | | 81:42 | 8 / 112 |
| |
[OCAD] Saglia III | | 26:22 | 42 / 157 |
| |
[OCAD] Saglia II | | 32:26 | 69 / 196 |
| |
Koitiata Tribute Series 3 | | dnf | | | |
[OCAD] Fjällen by night 3 | | 23:47 | 22 / 85 |
| |
[OCAD] Fjällen by night 2 | | 15:06 | 23 / 98 |
| |
[OCAD] Fjällen by night | | 16:49 | 52 / 152 |
| |
[OCAD]Kilsbergen night | | 48:48 | 55 / 101 |
| |
Kilsbergen lång | | 47:54 | 57 / 133 |
| |
Kolmården long | | 48:33 | 31 / 173 |
| |
[WC-Training] Kjölen2 | | 25:52 | 106 / 239 |
| |
Koitiata Tribute Series | | dnf | | | |
| 2 | 46:33 | 47 / 160 |
| |
brasil 3 | | 25:53 | 22 / 109 |
| |
[OCAD] Saglia | | 21:56 | 48 / 215 |
| |
| 2 | dnf | | | |
[Fantasy] Lake Condra Night | | 37:44 | 63 / 106 |
| |
Four Seasons 3 - CORRECTION | | 21:22 | 23 / 108 |
| |
Vista | | 43:08 | 22 / 111 |
| |
Koitiata Tribute Series 1 | | 34:13 | 77 / 169 |
| |
[RANDOM] Four seasons 3 | | 25:47 | 27 / 73 |
| |
[RANDOM] Four seasons 2 | | 25:06 | 46 / 132 |
| |
brasil 02 | | 18:35 | 35 / 51 |
| |
[RANDOM] Brignoles, Middle | | 34:08 | 61 / 135 |
| |
Rocad - Dabone 2 | | dnf | | | |
| 2 | 33:18 | 78 / 150 |
| |
Rocad - Dabone 1 | | 28:28 | 104 / 178 |
| |
Tour de AJP | | 21:41 | 18 / 59 |
| |
| | dnf | | | |
[OCAD] Hørtekollen | | 19:45 | 56 / 136 |
| |
[OCAD] Svartvatnet | | 17:17 | 98 / 229 |
| |
| 2 | 11:18 | 21 / 306 |
| |
Tour de AJP | | dnf | | | |
[World Cup] Parana | | 20:39 | 66 / 261 |
| |
brasil gel | | 22:58 | 15 / 60 |
| |
BRASIL | | 23:03 | 21 / 69 |
| |
[Fantasy] Sunshine Series 8 | | dnf | | | |
| 2 | 46:09 | 49 / 220 |
| |
course des grenouilles2 | | 9:46 | 16 / 73 |
| |
course des grnouilles | | 11:09 | 11 / 96 |
| |
[OCAD] sprint | | 20:53 | 44 / 143 |
| |
Renard Orange | | 9:39 | 33 / 97 |
| |
Lutekollen Nordic | | 31:15 | 82 / 143 |
| |
| 2 | dnf | | | |
Tour de AJP | | 18:21 | 62 / 100 |
| |
| 2 | dnf | | | |
[OCAD] Sunshine Series 7 | | dnf | | | |
| 2 | 20:51 | 26 / 202 |
| |
Lutekollen | | 24:19 | 71 / 120 |
| |
| 2 | 23:22 | 72 / 139 |
| |
Eskor | | 48:56 | 39 / 81 |
| |
Osgiliath | | 21:03 | 68 / 183 |
| |
ocad | | dnf | | | |
[ocad] Sunshine Series 5 | | 31:16 | 45 / 182 |
| |
Healt | | 19:42 | 51 / 124 |
| |
Rocks | | dnf | | | |
Auvergnat | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | 24:25 | 101 / 179 |
| |
Random - Citral 2 | | dnf | | | |
Random - Citral 1 | | 50:03 | 27 / 73 |
| |
| 2 | dnf | | | |
Random - Mitico 1 | | 43:46 | 21 / 72 |
| |
Random - Lotico 2 | | 37:21 | 61 / 103 |
| |
| 2 | 33:49 | 38 / 124 |
| |
Random - Lotico 1 | | 23:51 | 46 / 120 |
| |
| 2 | 25:04 | 61 / 129 |
| |
[ocad] Satzbergipfel | | 17:26 | 78 / 208 |
| |
| 2 | 13:42 | 51 / 241 |
| |
[Random] Holliston Pond Middle | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
Tour de AJP | | 7:46 | 9 / 97 |
| |
Kempefjell | | 30:59 | 37 / 145 |
| |
Comp 1 | | 9:55 | 16 / 171 |
| |
SPRINT FOREST | | 7:21 | 4 / 123 |
| |
| | dnf | | | |
[WC-Training] Kjölen | | 39:36 | 148 / 266 |
| |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | dnf | | | |
King og Sea | | 47:45 | 20 / 102 |
| |
[RANDOM] Four seasons | | dnf | | | |
Rocad Juice 1 | | 25:59 | 79 / 149 |
| |
Rocad - NiceAxe | | 35:49 | 80 / 147 |
| |
[Fantasy] Alvora Sprint | | 24:21 | 106 / 201 |
| |
| 2 | dnf | | | |
Rocad - Lasagne | | 28:49 | 33 / 146 |
| |
[ROCAD] Third | | 45:55 | 75 / 124 |
| |
Random - KitKat 1 | | dnf | | | |
Random - Snickers 1 | | 49:05 | 62 / 124 |
| |
[ocad] La Quillane 6 | | 26:11 | 64 / 183 |
| |
| 2 | 23:39 | 25 / 215 |
| |
[OCAD] Jukola Training 2009 | | dnf | | | |
Random - Bounty 1 | | dnf | | | |
O P 6-days day 6 | | 8:50 | 42 / 102 |
| |
O P 6-days day 5 | | dnf | | | |
| 2 | 8:43 | 28 / 103 |
| |
O P 6-days day 4 | | 6:51 | 52 / 112 |
| |
O P 6-days day 3 | | 6:44 | 42 / 119 |
| |
O P 6-days day 2 | | 6:31 | 77 / 132 |
| |
O P 6-days day 1 | | dnf | | | |
| 2 | 5:02 | 42 / 239 |
| |