Race Title |
Rerun # |
Time |
Place |
Brugeraholz | | 15:39 | 101 / 229 |
| |
Armboth long | | 84:03 | 99 / 155 |
| |
Hassel South - Long | | 70:31 | 69 / 146 |
| |
Armboth middle | | 42:44 | 69 / 161 |
| |
Örtjärnsklitten | | 71:46 | 107 / 201 |
| |
Hassel South - Middle | | 49:57 | 81 / 179 |
| |
Hassel South - Short | | 38:07 | 104 / 200 |
| |
Isebakketjern Many Controls | | 31:52 | 124 / 195 |
| |
Isebakketjern Middle 4 | | 56:46 | 83 / 166 |
| |
Vätsäri 2 intro | | 24:02 | 79 / 176 |
| |
Armboth, short intro | | 26:03 | 134 / 204 |
| |
| 2 | 27:29 | 165 / 255 |
| |
Smörvattnet - Intro | | 25:11 | 124 / 218 |
| |
Kycklingekulle - Middle | | 43:23 | 103 / 200 |
| |
Vätsäri middle 2 | | 31:36 | 82 / 198 |
| |
Aguiar da Beira - Pinheiro | | 40:49 | 96 / 241 |
| |
| 2 | dnf | | | |
Urberga - Middle 1 | | 42:15 | 89 / 206 |
| |
Urberga - Intro | | 15:35 | 87 / 220 |
| |
Paimio middle | | 21:23 | 90 / 224 |
| |
Vätsäri 1 long | | 59:16 | 85 / 176 |
| |
Vätsäri middle 2 | 2 | dnf | | | |
| 3 | 47:42 | 112 / 286 |
| |
Vätsäri 1 middle | 2 | 35:47 | 115 / 319 |
| |
Winter middle | 2 | 38:33 | 105 / 280 |
| |
Circle City Orthodox Christmas | 2 | 38:32 | 118 / 271 |
| |
Final Copa Cat 3_5_2020 | | 27:39 | 76 / 278 |
| |
Polish Championships Long | | 86:58 | 61 / 166 |
| |
HuBei orienteering | | 32:20 | 58 / 262 |
| |
1a Copa Catalana- Classificatori | | 24:25 | 97 / 265 |
| |
Polish Championships Middle | | 27:19 | 66 / 291 |
| |
Polish Sprint Championships | | 21:10 | 33 / 309 |
| |
SandroneCup-MonteSandrone-Short | | 29:44 | 115 / 317 |
| |
Orrdals klint night, short | | 31:12 | 89 / 238 |
| |
Haukkavuori cliffs | | 53:53 | 135 / 271 |
| |
Lockdown-O - Round 3 - Course A | | 22:07 | 130 / 449 |
| |
Lockdown-O - Round 3 - Course B | | 7:37 | 99 / 236 |
| |
WoO-Route to O-Season Day 42 | | 16:08 | 51 / 327 |
| |
Bedolpian (Trentino) DAY1 | | 35:54 | 57 / 178 |
| |
[RCC]-E3 | | 37:57 | 77 / 157 |
| |
[RCC]-E2 | | 33:10 | 96 / 186 |
| |
Somewhere middle 4 | | 52:26 | 116 / 219 |
| |
Pomaria Village | | 14:51 | 27 / 231 |
| |
SandroneCup - Vialfré - Middle | 2 | 56:54 | 89 / 173 |
| |
[RCC]-E1 | | 20:33 | 118 / 219 |
| |
short forest | | 32:15 | 146 / 274 |
| |
Mynttila - Long | | dnf | | | |
Mynttila - Intro | | 9:46 | 160 / 415 |
| |
bamboo middle | | 22:19 | 70 / 206 |
| |
[CFWC2020]-E4 | | dnf | | | |
[CFWC2020]-E3 | | 39:31 | 219 / 570 |
| |
[CFWC2020] Round 2 - Training | | 23:43 | 234 / 569 |
| |
Sätila - middle | | 52:20 | 101 / 313 |
| |
Fusine Extreme Controlpicking | | dnf | | | |
Sprint-Cup E4 | | dnf | | | |
Hakarp - middle | | 34:37 | 71 / 279 |
| |
Fusine 2 | | 78:20 | 68 / 269 |
| |
Kvänsås | | 47:14 | 83 / 175 |
| |
Sprint-Cup E3 | | 26:25 | 230 / 396 |
| |
Sprint-Cup E2 | | 21:31 | 185 / 419 |
| |
Sprint-Cup E1 | | 28:37 | 222 / 475 |
| |
High Chaparral forest - Middle | | 53:26 | 83 / 210 |
| |
Etang de Lers - Night (2) | | 46:56 | 142 / 215 |
| |
Slättö sand, middle | | 53:46 | 114 / 218 |
| |
Lewes Lake, Middle | | 63:13 | 105 / 312 |
| |
Mäntänvuori | Middle | | 56:43 | 91 / 243 |
| |
Etang de Lers - Night | | 31:04 | 141 / 322 |
| |
Eisteichiedlung, Sprint 2 | | 17:50 | 186 / 369 |
| |
Eisteichsiedlung, Sprint 1 | | 21:41 | 257 / 461 |
| |
[CFWC2020]-E2 | | 123:55 | 298 / 525 |
| |
[CFWC2020]-E1 | | 59:23 | 345 / 614 |
| |
[CFWC2020]-Training | | 23:04 | 268 / 660 |
| |
CFEB 2020-04-15 | | 62:48 | 49 / 182 |
| |
Hikuwai Short | | dnf | | | |
Blumau - fast one | | 24:09 | 65 / 160 |
| |
June No 5 | | dnf | | | |
Jukola hype Leg 2 | | dnf | | | |
Vaaksinjärvi #01 | | 46:59 | 44 / 119 |
| |
summer competition Day 2 Night | | 24:09 | 30 / 73 |
| |
Summer Competition Day 1 | | 15:17 | 38 / 94 |
| |
June No 4 | | 63:47 | 53 / 90 |
| |
[World Cup 2016]-E§ Konsonvuori | | 85:20 | 37 / 105 |
| |
Kalngale+ short | | 18:20 | 33 / 158 |
| |
Sprint training 3 | | 21:49 | 54 / 141 |
| |
June No 3 | | 43:03 | 41 / 100 |
| |
June No 2 | | 29:14 | 30 / 127 |
| |
[World Cup 2016]-E7 Konsonvuori | | 58:30 | 71 / 136 |
| |
Buchwald, Middle | | 41:33 | 45 / 126 |
| |
Philochillo Cup 1 - E | | 5:41 | 31 / 108 |
| |
Philochillo Cup 1 - D | | 3:16 | 42 / 113 |
| |
Philochillo Cup 1 - C | | 8:17 | 65 / 119 |
| |
Philochillo Cup 1 - B | | 3:25 | 53 / 132 |
| |
Philochillo Cup 1 - A | | 4:39 | 46 / 150 |
| |
Trimdas long (middle) | | 60:02 | 50 / 99 |
| |
Sprint training 2 | | 22:22 | 65 / 145 |
| |
Sprint training | | 17:03 | 87 / 153 |
| |
[World Cup 2016]-E6 Eggemoen | | 62:38 | 79 / 156 |
| |
Schönbrunn Irrgarten sprint | | 28:03 | 25 / 133 |
| |
Somewhere forrest 2 middle | | 41:06 | 44 / 125 |
| |
Trimdas short | | dnf | | | |
Somewhereforrest 2 short | | 31:39 | 49 / 138 |
| |
Summercamp Day 3 | | 29:16 | 38 / 92 |
| |
Summercamp Day 2 | | 28:55 | 50 / 93 |
| |
Summercamp Day 1 | | 30:30 | 47 / 116 |
| |
[World Cup 2016]-E5 Holtalsasen | | 78:15 | 47 / 118 |
| |
Somewhereforrest short | | 33:14 | 76 / 168 |
| |
[World Cup 2016]-E4 Eggemoen | | dnf | | | |
Kalce | Night-picking | | dnf | | | |
[SanGiovanniReused] 7-Middle | | 23:57 | 40 / 97 |
| |
Australian middle | | dnf | | | |
Cruz De La Piedra Middle | | 40:25 | 57 / 122 |
| |
[Nordic-Master] Smitingen long | | 107:29 | 39 / 94 |
| |
[wcup-map#23-reused]-night | | 41:17 | 63 / 97 |
| |
(ocad) Labyrint | | 32:47 | 59 / 105 |
| |
Mohed middle | | 25:30 | 41 / 108 |
| |
(OCAD)Granberg, Middle | | 28:57 | 40 / 106 |
| |
[OCAD]La colline - nightsprit 2 | | 27:56 | 80 / 124 |
| |
(OCAD)Bolleberget,Sprint | | 17:03 | 56 / 144 |
| |
(OCAD)Rehn, Middle | | 26:28 | 34 / 103 |
| |
[wcup-(tr)map#2-reused]-bonus1 | | 21:17 | 78 / 140 |
| |
[OCAD]La colline - sprint 1 | | 15:10 | 55 / 189 |
| |
[OCAD] Montlosier, night | | 45:10 | 48 / 116 |
| |
sprint city | | 14:24 | 76 / 134 |
| |
ICFOF-wcup-stage7 | | dnf | | | |
Training-ICFOF-wcup-stage7 | | 6:04 | 86 / 187 |
| |
[wcup-map#2-reused]-night | | 39:29 | 56 / 109 |
| |
January race | | 23:42 | 38 / 150 |
| |
[wcup-map#2-reused]-long | | 81:15 | 76 / 116 |
| |
[wcup-map#2-reused]-middle | | 33:23 | 67 / 170 |
| |
ICFOF-wcup-stage6 | | dnf | | | |
WYK sprint | | 6:24 | 76 / 151 |
| |
Training-ICFOF-wcup-stage6 | | 14:14 | 88 / 186 |
| |
Rocad Cup, E4 | | 28:53 | 65 / 137 |
| |
[wcup-map#2-reused]-sprint | | dnf | | | |
CFEB 13N_2 | | 19:39 | 23 / 82 |
| |
CFEB 13N_1 | | dnf | | | |
easy | | 17:25 | 84 / 128 |
| |
tuefelskeller-E3 | | 43:46 | 64 / 145 |
| |
tuefelskeller-E2 | | 48:24 | 70 / 134 |
| |
tuefelskeller | | 30:53 | 84 / 190 |
| |
esay orantate | | 45:08 | 23 / 96 |
| |
hee | | 21:54 | 44 / 123 |
| |
remade-swedishmap | | dnf | | | |
Centro Storico[Re-do] | | 16:12 | 51 / 150 |
| |
[OCAD] Halloween! | | 36:44 | 53 / 197 |
| |
Night "sprint" | | 15:33 | 50 / 145 |
| |
remade-czech | | 25:48 | 66 / 166 |
| |
Everetthamb (night) | | 41:27 | 42 / 108 |
| |
remade SOW-E1 | | dnf | | | |
Noname reupload | | dnf | | | |
Cupa CRONOS Barlad et.1 Sprint | | 22:38 | 57 / 110 |
| |
[OCAD] Art, forest sprint | | 17:13 | 79 / 188 |
| |
easy | | 48:23 | 31 / 100 |
| |
orantate | | 14:34 | 54 / 110 |
| |
"Shortdistance" | | 14:20 | 57 / 189 |
| |
CFEB 13M_6 | | dnf | | | |
CFEB 13M_5 | | 28:16 | 22 / 69 |
| |
CFEB 13M_4 | | 26:50 | 19 / 60 |
| |
CFEB 13M_3 | | 27:47 | 18 / 62 |
| |
CFEB 13M_2 | | 26:25 | 29 / 81 |
| |
CFEB 13M_1 | | 23:39 | 28 / 112 |
| |
Ski-O Kazahstan | | 21:37 | 82 / 206 |
| |
Wellington College | | 22:06 | 82 / 246 |
| |
woman | | 11:19 | 30 / 105 |
| |
[SpringCup] E13 - Long Distance | | dnf | | | |
Jukola2011 - Long | | 44:58 | 41 / 123 |
| |
[SpringCup]E12 - Middle Distance | | dnf | | | |
[SpringCup] E11 - Forest Sprint | | 34:15 | 83 / 176 |
| |
Jukola2011 - Middle | | 31:10 | 90 / 170 |
| |
Jukola2011 - Middle Night | | 30:54 | 51 / 102 |
| |
[OCAD]Jungfruberget Long | | dnf | | | |
Jukola2011 - Long | | 61:56 | 75 / 123 |
| |
Jukola2011 - Middle Night | | 25:53 | 45 / 117 |
| |
[OCAD]Jungfruberget Middle | | 22:10 | 51 / 154 |
| |
PasturSprint | | 30:14 | 43 / 81 |
| |
| | 29:30 | 60 / 144 |
| |
Jukola2011 - Long Night | | 53:57 | 50 / 99 |
| |
Jukola2011 - Middle | | 27:24 | 72 / 164 |
| |
Jukola2011 Sprint | | 22:38 | 96 / 199 |
| |
Jukola2011 Middle | | 31:52 | 93 / 192 |
| |
[OCAD]Technical Map sprint [E2] | | 17:18 | 51 / 123 |
| |
[OCAD]Technical Map sprint [E1] | | dnf | | | |
[10Mila 2013]Leg 4 | | 66:47 | 37 / 99 |
| |
AKTATORPET | | 32:40 | 20 / 55 |
| |
AKTATORPET 0 | | 30:29 | 34 / 58 |
| |
ATIAMUH 1 (2) | | dnf | | | |
ATIAMUH 1 | | 30:05 | 33 / 80 |
| |
[OCAD]Slätta final | | 21:50 | 64 / 113 |
| |
[10Mila 2013]Leg 3 | | 40:28 | 50 / 132 |
| |
[OCAD]Costa Mediterranea[Final] | | 22:33 | 54 / 168 |
| |
[OCAD]Slätta middle | | 23:37 | 72 / 156 |
| |
°CFEB 13F_6 | | dnf | | | |
°CFEB 13F_5 | | 30:08 | 12 / 40 |
| |
°CFEB 13F_4 | | 28:10 | 12 / 43 |
| |
°CFEB 13F_3 | | dnf | | | |
°CFEB 13F_2 | | 29:37 | 22 / 52 |
| |
°CFEB 13F_1 | | 28:10 | 16 / 67 |
| |
SR O Meeting 13 | | 24:27 | 15 / 51 |
| |
PasturCity | | dnf | | | |
SR O Meeting 12 | | 16:20 | 21 / 61 |
| |
SR O Meeting 11 | | 38:22 | 16 / 50 |
| |
SR O Meeting 10 | | 33:05 | 18 / 55 |
| |
SR O Meeting 9 | | 22:34 | 22 / 73 |
| |
Rudininku poligonas. Right map. | | 20:40 | 36 / 79 |
| |
Rudininku poligonas Short | | 17:49 | 17 / 71 |
| |
[OCAD]Slätta short | | 15:54 | 62 / 179 |
| |
[OCAD]Slätta prologue | | 6:14 | 64 / 171 |
| |
[OCAD]Costa Mediterranea[E4] | | 19:21 | 44 / 134 |
| |
[OCAD]Costa Mediterranea[E3] | | 31:02 | 67 / 169 |
| |
Rudininku poligonas | | 19:08 | 30 / 131 |
| |
SR O Meeting 8 | | 30:47 | 33 / 74 |
| |
[SpringCup] E10 - Long Night | | dnf | | | |
[OCAD]Chaud Clapier sprint | | 7:06 | 43 / 160 |
| |
Babylon, Prolog | | 9:07 | 46 / 140 |
| |
SR O Meeting 7 | | 25:27 | 29 / 73 |
| |
SR O Meeting 6 | | 25:36 | 26 / 62 |
| |
| | 25:02 | 28 / 84 |
| |
SR O Meeting 5 | | 18:29 | 14 / 71 |
| |
SR O Meeting 4 | | 18:37 | 30 / 71 |
| |
SR O Meeting 3 | | 19:27 | 27 / 92 |
| |
SR O Meeiting 2 | | 26:57 | 34 / 81 |
| |
SR O Meeting 1 | | 20:48 | 42 / 132 |
| |
[SpringCup] E9 - Night | | 25:31 | 46 / 127 |
| |
[SpringCup] E8 - Long Distance | | dnf | | | |
10Mila 2013 Leg 2 Short Night | | 26:40 | 50 / 118 |
| |
[OCAD]Costa Mediterranea[E2] | | 36:30 | 60 / 152 |
| |
[SpringCup] E7 - Forest Sprint | | 44:44 | 78 / 194 |
| |
.. | | 10:58 | 18 / 66 |
| |
[SpringCup] E6 - Middle Distance | | 40:05 | 63 / 167 |
| |
[10Mila2013]Leg 1 | | 53:08 | 59 / 150 |
| |
[OCAD] SlopeStyle Sprints [E6] | | dnf | | | |
Salomons mines day 2 - Sprint | | 28:03 | 36 / 116 |
| |
[SpringCup] E5 - Forest Sprint | | dnf | | | |
[OCAD] SlopeStyle Sprints [E5] | | dnf | | | |
longsprint | | 27:30 | 20 / 55 |
| |
long sprint. Anton Källström | | dnf | | | |
[SpringCup] E4 - Long Distance | | dnf | | | |
[SpringCup] E3 - Middle Distance | | 35:20 | 70 / 175 |
| |
[OCAD]Test | | 12:14 | 51 / 143 |
| |
[OCAD]Costa Mediterranea[E1] | | 32:02 | 50 / 149 |
| |
[SpringCup] E2 - Middle Distance | | 38:10 | 61 / 179 |
| |
°CFEB 13E_3 | | dnf | | | |
°CFEB 13E_2 | | dnf | | | |
°CFEB 13E_1 | | 35:41 | 31 / 73 |
| |
[OCAD]Laghetto di Andalo(Short) | | 15:14 | 35 / 148 |
| |
[OCAD] SlopeStyle Sprint [E4] | | 32:27 | 46 / 131 |
| |
East Rehobothtown River | | 35:05 | 19 / 80 |
| |
[OCAD] SlopeStyle Sprints [E3] | | 32:22 | 60 / 131 |
| |
[OCAD] SlopeStyle Sprints [E2] | | 33:42 | 82 / 155 |
| |
[OCAD] SlopeStyle Sprints [E1] | | dnf | | | |
[OCAD]Jurock Park | | 31:44 | 39 / 131 |
| |
[OCAD]No name yet... | | 19:25 | 27 / 124 |
| |
[Ocad] Les Mines du Roi Salomon | | 39:37 | 45 / 146 |
| |
GrandForet Part3 | | 36:10 | 44 / 137 |
| |
[OCAD]Herbouilly night | | 18:34 | 36 / 112 |
| |
Miskiniskes NC | | 27:23 | 63 / 136 |
| |
[OCAD]Lot of Rocks | | 18:40 | 79 / 138 |
| |
[OCAD] Mount Ali - Middle 2 | | 31:18 | 52 / 124 |
| |
GrandForet | | 35:52 | 70 / 156 |
| |
[OCAD] Mount Ali - Long | | 56:07 | 26 / 101 |
| |
[OCAD] Mount Ali - NightSprint | | 13:35 | 48 / 125 |
| |
[OCAD] Mount Ali - Sprint | | 15:11 | 42 / 208 |
| |
[OCAD]Moutnain legend Sprint 2 | | 18:23 | 54 / 125 |
| |
[OCAD]Moutnain Legend Sprint | | 13:14 | 61 / 177 |
| |
[OCAD] Mount Ali - Middle | | 50:00 | 83 / 178 |
| |
[OCAD]Näsinge Long | | 83:56 | 61 / 104 |
| |
[Ocad]Näsinge Middle | | 40:55 | 78 / 150 |
| |
[OCAD]Näsinge Middle | | dnf | | | |
[OCAD]Näsinge Long | | dnf | | | |
GS2013 CHARLIE | | 34:23 | 31 / 83 |
| |
GSmap2013 BRAVO | | 33:42 | 26 / 88 |
| |
GSmap2013 ALFA | | 15:59 | 39 / 137 |
| |
°CFEB 13D_6 | | 20:49 | 25 / 59 |
| |
°CFEB 13D_5 | | 25:54 | 15 / 50 |
| |
°CFEB 13D_4 | | 25:42 | 12 / 48 |
| |
°CFEB 13D_3 | | 19:34 | 13 / 70 |
| |
°CFEB 13D_2 | | 27:02 | 22 / 61 |
| |
°CFEB 13D_1 | | 27:18 | 25 / 89 |
| |
[OCAD]castle 7 sprint | | 11:08 | 34 / 122 |
| |
[OCAD]Colomba_S Short | | 13:50 | 32 / 186 |
| |
park sprint | | 31:29 | 15 / 66 |
| |
(OCAD) Park sprint. | | dnf | | | |
(Okad)field competition | | 33:19 | 18 / 77 |
| |
Vezzano Narran C Night Middle. | | 34:47 | 38 / 95 |
| |
[OCAD]KlyftamonSyd,Sprint | | 28:52 | 90 / 221 |
| |
Vezzano Naran SC Short Middle. | | 25:29 | 39 / 109 |
| |
Langeland - Middle day 1 | 2 | 45:29 | 65 / 114 |
| |
Vezzano Naran SC | | 17:50 | 60 / 149 |
| |
GSMN2013BRAVO | | 33:37 | 17 / 56 |
| |
GSMN2013ALFA | | 16:49 | 30 / 76 |
| |
[0CAD]Romap sprint | | 13:05 | 46 / 143 |
| |
GSRP2013P3 | | 25:47 | 29 / 69 |
| |
[Forest de Pinus]E5 - Final | | 28:53 | 56 / 154 |
| |
[Forest de Pinus] E4 - Long | | dnf | | | |
GSRP2013TEST | | 27:15 | 32 / 75 |
| |
[Forest de Pinus] E3 - Middle | | dnf | | | |
[SpringCup] E1 - Long Distance | | dnf | | | |
[Forest de Pinus] E2 - Sprint | | 13:02 | 33 / 165 |
| |
[Forest de Pinus] E1 - Sprint | | 13:10 | 25 / 204 |
| |
[SpringCup] Prologue | | 18:33 | 106 / 194 |
| |
Vezzano Naran C | | 24:46 | 46 / 147 |
| |
[OCAD]Lärkeskog Väst,Nightsprint | | 25:08 | 53 / 122 |
| |
Vezzano Naran | | 18:49 | 80 / 185 |
| |
[Quiaios] E4 - Long | | 52:32 | 36 / 106 |
| |
[Quiaios] E3 - Middle | | 33:38 | 67 / 169 |
| |
[OCAD] Lärkeskog Väst, Middle 2 | | 35:53 | 40 / 153 |
| |
[Quiaios] E2 - Sprint | | 13:37 | 75 / 198 |
| |
[OCAD]Dunsen Middle 1 | | 44:23 | 29 / 81 |
| |
°CFEB 13C_3b | | 28:57 | 14 / 35 |
| |
°CFEB 13C_2b | | 30:15 | 10 / 32 |
| |
°CFEB 13C_1b | | 24:52 | 12 / 39 |
| |
°CFEB 13C_6 | | 22:07 | 17 / 62 |
| |
°CFEB 13C_5 | | 32:42 | 18 / 52 |
| |
| | 29:21 | 15 / 39 |
| |
°CFEB 13C_3 | | 24:44 | 16 / 47 |
| |
°CFEB 13C_2 | | 29:37 | 10 / 49 |
| |
°CFEB 13C_1 | | 24:30 | 18 / 65 |
| |
[Quiaios] E1 - Long | | 50:28 | 67 / 145 |
| |
Bordasee, Middle | | 51:30 | 60 / 129 |
| |
Rand: Walkerburg | | 15:02 | 39 / 118 |
| |
[OCAD]Dunsen Short-test | | 10:48 | 61 / 132 |
| |
[OCAD] Pedrogao, night | | 31:30 | 46 / 127 |
| |
Japan long | | 63:36 | 14 / 67 |
| |
[OCAD] Lärkeskog Väst, Middle | | 39:35 | 73 / 151 |
| |
Bordasee, Short 2 | | 22:41 | 81 / 154 |
| |
Bordasee, Short | | 22:05 | 47 / 147 |
| |
2-days sprint 1 | | 14:14 | 47 / 139 |
| |
[OCAD] BAli Middle 2 | | 32:41 | 64 / 125 |
| |
[OCAD]Just a test | | 11:02 | 46 / 139 |
| |
Northern Somerfield Preservee | | 18:05 | 22 / 112 |
| |
[OCAD] BAli - Long | | 59:10 | 56 / 112 |
| |
[OCAD] Pedrogao, sprint | | 22:29 | 68 / 180 |
| |
Blumau, Short 3 | | 23:48 | 106 / 198 |
| |
[OCAD] Pedrogao, middle 3 | | 29:06 | 45 / 160 |
| |
[OCAD]BAli - Controlpicking | | 20:00 | 80 / 214 |
| |
[OCAD] Pedrogao, middle 2 | | 29:30 | 83 / 185 |
| |
[OCAD] Pedrogao, middle | | 36:23 | 107 / 204 |
| |
[OCAD]Finnbo | | 27:32 | 31 / 108 |
| |
[OCAD]Källviken short 2 | | 24:08 | 81 / 156 |
| |
[OCAD]Källviken short 1 | | 15:21 | 71 / 178 |
| |
[OCAD]BAli Middle | | 29:10 | 103 / 175 |
| |
[OCAD] Kauhee, Day 4 | | dnf | | | |
Sprint-Cup Final | | 11:47 | 24 / 93 |
| |
Sprint-cup E4 | | 11:35 | 36 / 91 |
| |
Sprint-cup E3 | | 16:10 | 65 / 101 |
| |
Sprint-cup E2 | | 6:23 | 66 / 123 |
| |
Sprint-Cup E1 | | 12:02 | 36 / 151 |
| |
Japan Long nigth | | dnf | | | |
[OCAD] Campo de Anta, long | | 58:37 | 61 / 161 |
| |
Dallapet Short Middle | | 23:55 | 45 / 150 |
| |
[OCAD] Campo de Anta, middle | | 34:19 | 81 / 209 |
| |
Dallapet Night Sprint | 2 | 18:42 | 63 / 163 |
| |
[OCAD]Sörby, NightSprint | | 12:29 | 49 / 157 |
| |
°CFEB 13B_6 | | dnf | | | |
°CFEB 13B_5 | | dnf | | | |
°CFEB 13B_4 | | 35:58 | 27 / 76 |
| |
Lago Santo Short2 | | 10:24 | 60 / 146 |
| |
Lago Santo Short1 | | 15:08 | 100 / 191 |
| |
Blumau, Middle 3 | | 33:29 | 30 / 135 |
| |
Lago Santo | | 31:00 | 104 / 158 |
| |
[OCAD] Kauhee, Day 1 | | 98:16 | 80 / 154 |
| |
[OCAD]Finnbo middle | | 41:34 | 53 / 110 |
| |
Blumau, Short 2 | | 21:48 | 35 / 144 |
| |
[OCAD]Storico 3 | | 20:17 | 76 / 150 |
| |
Ski-O, Middle | | 28:00 | 60 / 165 |
| |
[OCAD]Sörby - Forestsprint | | 12:19 | 50 / 183 |
| |
[OCAD]Finnbo short | | dnf | | | |
Pipposprint | | 22:54 | 120 / 204 |
| |
[OCAD]Storico 2 | | 22:17 | 68 / 139 |
| |
[OCAD]Storico | | 22:49 | 93 / 193 |
| |
Blumau, Middle 2 | | 34:55 | 82 / 186 |
| |
LABY.land 2 | | 13:25 | 79 / 141 |
| |
LABY.land Sprint | | 14:45 | 98 / 189 |
| |
[OCAD]Lärkeskog, Middle 2 | | dnf | | | |
[OCAD] Lachat, middle | | 42:55 | 82 / 213 |
| |
Volcano Land | | 17:22 | 23 / 168 |
| |
Alol - Turist Base | | dnf | | | |
(ocad)cityland sprint2 | 2 | 6:30 | 96 / 156 |
| |
(ocad)cityland Sprint. | 2 | 3:41 | 109 / 202 |
| |
(OCAD) Stadsparken (Falun) | 2 | 22:55 | 38 / 131 |
| |
[OCAD]Flemma, Sprint | 2 | dnf | | | |
Geri Vakarai | | dnf | | | |
[OCAD]Sprint | | 15:20 | 105 / 220 |
| |
[AutumnCup] Pas des Boeufs, E7 | 2 | 33:51 | 133 / 234 |
| |
[OCAD] Tiha Dolina | | 23:08 | 30 / 146 |
| |
(OCAD)CrazyTown Sprint 2 | | 14:10 | 43 / 128 |
| |
(OCAD)CrazyTown Sprint | | 15:40 | 48 / 143 |
| |
fast Ski-O | | 2:25 | 94 / 154 |
| |
| 2 | 2:21 | 164 / 312 |
| |
| 3 | 2:21 | 164 / 312 |
| |
Ski-O, track 2, Middle | | dnf | | | |
(OCAD)KarpCity | | dnf | | | |
ARC 1800 1 | | 32:56 | 86 / 178 |
| |
Portu FUN 1 | | 33:46 | 86 / 157 |
| |
Ski-o LoNG | | dnf | | | |
(OCAD) Rengenuma Ski-O | | 24:48 | 69 / 152 |
| |
Short Track Cup, Stage 5, Final | | 25:20 | 74 / 174 |
| |
Short Track Cup, Stage 4 | | 14:38 | 58 / 179 |
| |
Short Track Cup, Stage 3 | | 14:38 | 66 / 162 |
| |
Short Track Cup, Stage 2 | | 17:27 | 107 / 197 |
| |
Short Track Cup, Stage 1 | | 16:38 | 101 / 205 |
| |
(OCAD) 14min is a good time | | 14:58 | 44 / 249 |
| |
Nasha Mestnost part 2 | | 47:06 | 31 / 135 |
| |
°CFEB 12P_3 | | dnf | | | |
°CFEB 12P_2 | | 32:28 | 39 / 83 |
| |
°CFEB 12P_1 | | 50:43 | 15 / 70 |
| |
Ski-WOC-05 | | 36:56 | 52 / 153 |
| |
CFranky Tour, 5. Middle | | 36:54 | 66 / 163 |
| |
CFranky Tour, 4. Ultralong | | 124:59 | 44 / 118 |
| |
CFranky Tour, 3. Night | | dnf | | | |
CFranky Tour, 2. Short | | 21:39 | 98 / 212 |
| |
CFranky Tour, 1. Long | | 63:21 | 62 / 149 |
| |
[ocad] parc sprint | | 21:53 | 42 / 174 |
| |
[ocad]ingalunda city sprint | | 21:00 | 46 / 192 |
| |
[ocad]col du marchairuzsprint | | 44:37 | 49 / 116 |
| |
[AutumnCup] Ferme du Retord, E3 | | 27:02 | 110 / 218 |
| |
Ski-O middle (Ufa Russia) | | 30:06 | 56 / 152 |
| |
auvergne middle | | 33:43 | 46 / 152 |
| |
colline2middle | | 24:42 | 67 / 119 |
| |
colline2.ocd | | 5:45 | 61 / 141 |
| |
[AutumnCup] Cret du Nu, E2 | | 63:02 | 50 / 144 |
| |
[AutomnCup] Cret du Nu, E1 | | 21:29 | 108 / 250 |
| |
[OCAD]Stendörren - Long | | dnf | | | |
[OCAD]Stendörren - Sprint | | 23:00 | 125 / 278 |
| |
(OCAD) Svinesund | | 26:13 | 64 / 239 |
| |
Pick_pick_pick!!! | | 11:11 | 65 / 206 |
| |
nasha mesnost | | dnf | | | |
SKI-EOC 2012 SPRINT | | dnf | | | |
[OCAD]Idre - Long(Easy) | | dnf | | | |
[OCAD]Idre - Long(Hard) | | dnf | | | |
°CFEB 12O_6 | | 39:29 | 26 / 62 |
| |
°CFEB 12O_5 | | dnf | | | |
°CFEB 12O_4 | | 42:09 | 21 / 62 |
| |
°CFEB 12O_3 | | 33:27 | 18 / 66 |
| |
°CFEB 12O_2 | | 25:53 | 25 / 86 |
| |
°CFEB 12O_1 (circle) | | 33:27 | 18 / 110 |
| |
Ski-O Sierra-o-tour | | 16:36 | 59 / 191 |
| |
[AutumnCup] Cret du Nu, Prologue | | dnf | | | |
svenska-long | | 70:26 | 57 / 148 |
| |
[OCAD] Balkello, long | | 46:26 | 65 / 152 |
| |
[OCAD] Balkello, middle | | 23:39 | 85 / 248 |
| |
[OCAD] Izra, long | | 51:59 | 84 / 168 |
| |
[OCAD] Hofwald, Middle | | 21:42 | 66 / 198 |
| |
Sinte-mette middle | | 29:22 | 34 / 124 |
| |
[OCAD] Forest Umbra, long 2 | | dnf | | | |
Russian bear#3 | | 13:16 | 33 / 138 |
| |
Russian Bear #2 | | 16:42 | 40 / 107 |
| |
Russian Bear #1 | | 27:38 | 37 / 93 |
| |
[OCAD] Buchwald, Short | | 20:15 | 73 / 214 |
| |
[OCAD]Idre - Middle (Hard) | | dnf | | | |
[OCAD] Forest Umbra, Middle 3 | | 27:18 | 67 / 190 |
| |
[OCAD] Blumau, Short | | 19:11 | 69 / 205 |
| |
[OCAD] Forest Umbra, Short | | 19:22 | 100 / 251 |
| |
[OCAD]Idre - Long | | 57:13 | 55 / 166 |
| |
[OCAD]Idre - Downhill Sprint | | 16:29 | 106 / 258 |
| |
[OCAD]Idre, Gränjesåsen - Middle | | dnf | | | |
[OL4an]Köttkulla Long | | 49:35 | 32 / 112 |
| |
(OCAD) Rokkefjella | | 13:21 | 70 / 224 |
| |
[OCAD] Real Blumau, middle | | 25:22 | 38 / 170 |
| |
[OL4an]Köttkulla Night Sprint | | 23:13 | 60 / 153 |
| |
Middle Two-Days | | 22:45 | 14 / 80 |
| |
| | 31:53 | 40 / 95 |
| |
Ski-O woc2010 sprint | | 20:13 | 55 / 164 |
| |
[OCAD] Forest Umbra, night | | 26:47 | 64 / 132 |
| |
[OCAD] Forest Umbra, Long | | dnf | | | |
[OCAD] Blumau, middle 2 | | 32:03 | 52 / 126 |
| |
[OCAD] Blumau, middle | | 28:00 | 52 / 171 |
| |
Catching Features Championships | | 122:44 | 71 / 128 |
| |
°CFEB 12N_6 | | 41:27 | 21 / 41 |
| |
°CFEB 12N_5 | | 32:37 | 20 / 45 |
| |
°CFEB 12N_4 | | 26:09 | 18 / 57 |
| |
°CFEB 12N_3 | | 30:45 | 23 / 56 |
| |
°CFEB 12N_2 | | 23:39 | 19 / 64 |
| |
°CFEB 12N_1 | | 20:08 | 25 / 89 |
| |
[OCAD] The Slump, long | | 55:32 | 54 / 137 |
| |
[OCAD] Gesunda, long | | 93:18 | 50 / 113 |
| |
Catching Features Championship | | 76:19 | 37 / 133 |
| |
Sinte mette sprint | | 14:23 | 83 / 198 |
| |
CZ final | | 46:21 | 69 / 156 |
| |
CZ semifinal | | 58:57 | 69 / 122 |
| |
[JWOC2012] Izra, Middle Women A | | 30:58 | 84 / 182 |
| |
[JWOC2012] Izra, Middle Final A | | 46:28 | 90 / 189 |
| |
[OCAD]Nävekvarn - Corridor-O | | 37:18 | 63 / 168 |
| |
(ocad)Pure? | | 32:26 | 72 / 135 |
| |
[OCAD] Le Creux Froid, middle | | dnf | | | |
JWOC 2013 n2 | | 51:07 | 72 / 149 |
| |
[OCAD] Les Creusates, long | | 54:27 | 69 / 141 |
| |
[OCAD]Nävekvarn - Middle 3 | | 29:13 | 93 / 163 |
| |
[OCAD]Nävekvarn - Middle 2 | | 22:44 | 94 / 176 |
| |
[OCAD]Nävekvarn - Middle 1 | | 36:33 | 104 / 205 |
| |
(ocd) Las Tuerces | | 45:57 | 45 / 144 |
| |
(ocd) Vieil Annecy | | 22:27 | 98 / 204 |
| |
JWOC 2013 | | 43:39 | 91 / 204 |
| |
[ocad] Lepanmaa E3: Night Middle | | dnf | | | |
[OCAD] Gesunda, night sprint | | 17:00 | 64 / 168 |
| |
[OCAD] Vilhosc, long | | 53:28 | 84 / 144 |
| |
[OCAD] Gesunda, middle | | 33:29 | 113 / 219 |
| |
[RND] - Middle | | 49:26 | 43 / 123 |
| |
swe-middle | | 26:33 | 104 / 216 |
| |
[OCAD] Vilhosc, sprint | 2 | 19:16 | 200 / 329 |
| |
[ocad]Flemma Sprint #3 | 2 | 29:22 | 80 / 189 |
| |
[ocad] Lepanmaa E2:Sprint | 2 | 25:40 | 96 / 254 |
| |
[ocad]Hemsjön Sprint #1 | 2 | 19:46 | 98 / 217 |
| |
[WOC2013] Vuokatinvaara, middle | 2 | 35:18 | 57 / 282 |
| |
Catching Features Championships | 2 | dnf | | | |
[OCAD] Foresta Umbra, middle | | dnf | | | |
°CFEB 12J_1 | | 31:17 | 45 / 90 |
| |
[Rnd] Sprint | | 17:29 | 64 / 190 |
| |
[Rnd] Middle | | 40:58 | 42 / 147 |
| |
Pinar de Valladolid | | dnf | | | |
Bohemia cup | | dnf | | | |
[OCAD] Fantasy | | dnf | | | |
(ocad) Vieil Annecy 3 | | dnf | | | |
[OCAD] Hofwald | | 25:41 | 35 / 167 |
| |
[OCAD] Lunsen by NIGHT | | dnf | | | |
[RndTemp] Series #2 Sprint | 2 | 14:21 | 99 / 294 |
| |
[OCAD] Long Distance | | 70:28 | 96 / 154 |
| |
Sprint | 2 | 26:40 | 46 / 194 |
| |
Brignoles - Urban sprint | 2 | 41:00 | 102 / 295 |
| |
[OCAD] Vuelta Alicante - E9 | 2 | 28:12 | 79 / 297 |
| |
Forest Sprint | | 18:37 | 55 / 152 |
| |
[LabRun] Sector E r2 | | 21:10 | 62 / 216 |
| |
[OCAD] Stora Spånsan 1, Middle | | 17:46 | 95 / 226 |
| |
[OCAD] Stora Spånsan 1, Sprint | | 15:45 | 132 / 272 |
| |
Hagnesta10 Sprint | | 22:25 | 147 / 248 |
| |
Sprint on the Moon (OK) | | 18:38 | 72 / 210 |
| |
[LabRun] Sector E | 2 | 18:11 | 303 / 706 |
| |
Magnus cup Sprint | 2 | 26:19 | 185 / 267 |
| |
Short sprint | | 7:56 | 34 / 118 |
| |
Random sprint | | 16:12 | 9 / 116 |
| |
VSO (the real) | | 27:13 | 14 / 72 |
| |
con. | | 45:14 | 12 / 60 |
| |
Sajaia | | 45:32 | 61 / 111 |
| |
Random Sprint 2 | | 10:26 | 62 / 142 |
| |
Husvad | | 29:59 | 44 / 97 |
| |
Sprint | | 8:26 | 44 / 128 |
| |
Rassonwood | | 16:01 | 83 / 134 |
| |
Random Sprint | | 6:41 | 69 / 165 |
| |
uyuukaka | | dnf | | | |
Aldeno Sprint | | 13:48 | 24 / 131 |
| |
course sur chemin pour jean | | 26:58 | 3 / 85 |
| |
Ocad Stubbmodalen | | 38:49 | 39 / 125 |
| |
VSO | | 6:38 | 34 / 101 |
| |
Idre Vinter Comp 2 Downhill | | dnf | | | |
Weekend-Sprint | 2 | 19:34 | 59 / 186 |
| |
Neaton-Islands day 4 | | 37:55 | 64 / 113 |
| |
Neaton-Islands day 3 | | 23:38 | 44 / 104 |
| |
Night! focus | | 20:33 | 29 / 88 |
| |
sprint! focus | | 22:35 | 51 / 121 |
| |
[HS-Tour] E4 Skummeslöv - Sprint | | 19:16 | 74 / 214 |
| |
[HS-Tour] E1 Holmåsa - Sprint | | 25:56 | 120 / 227 |
| |
Ocad Stubbmodalen | | 19:27 | 49 / 142 |
| |
Ocad Selbuskogen | | 20:37 | 30 / 148 |
| |
middle! focus | | 36:52 | 59 / 125 |
| |
[Fantasy] Junne E2 | | 38:43 | 54 / 122 |
| |
Neaton-Islands day 2 | | 8:45 | 56 / 149 |
| |
Idre Vinter Comp | | dnf | | | |
[Fantasy] Junne E1 | | 44:07 | 84 / 161 |
| |
Aldeno | | 22:00 | 30 / 112 |
| |
Sprint-OL day 3/3 | | 17:18 | 71 / 160 |
| |
Sprint-OL day 2/3 | | 12:11 | 41 / 172 |
| |
Sprint-OL Day 1/3 | | 11:19 | 47 / 245 |
| |
Neaton-Islands day 1 | | 17:47 | 55 / 169 |
| |
Oshow | | 14:41 | 78 / 128 |
| |
jole | | dnf | | | |
Sekotsuji | | 29:34 | 37 / 133 |
| |
Butlerwick day 3 | | 18:37 | 20 / 113 |
| |
[OCAD] Kjölen | | 31:05 | 85 / 239 |
| |
[OCAD] Saskatchewan | | dnf | | | |
Cronwoodhills | | 30:22 | 43 / 139 |
| |
Lago Santo - E2 | | dnf | | | |
pour le vso | | 45:34 | 39 / 102 |
| |
Northern Miltonwoods | | 23:00 | 16 / 140 |
| |
Pour Oeil de Lynx | | 52:03 | 52 / 98 |
| |
Central Fenwoodtowne | | dnf | | | |
pour bubu | | 15:18 | 43 / 145 |
| |
Hamp | | 26:58 | 81 / 142 |
| |
Orient Show | 2 | 16:24 | 68 / 255 |
| |
Reykjavik | 2 | 14:06 | 14 / 191 |
| |
easy middle | | 29:43 | 49 / 93 |
| |
[OCAD] E4 Lunsen, Middle Final | | dnf | | | |
bedrich cup no2 | | 18:55 | 49 / 95 |
| |
(OCAD)norr-middle | | 24:41 | 68 / 156 |
| |
(Ocad) ~ [OlsenSchive] | | 15:56 | 89 / 233 |
| |
Middle | | 21:26 | 80 / 171 |
| |
SchoolSprint | | 18:57 | 87 / 190 |
| |
Bot Fiena 2003 2 | | 20:16 | 63 / 190 |
| |
Bot Fiena 2003 | | 53:38 | 48 / 162 |
| |
Short/middle night | | dnf | | | |
Gnetteryd Night | | dnf | | | |
[random] Middle | | dnf | | | |
Lepanmaa Middle | 2 | dnf | | | |
Pista Sprint | | 18:55 | 30 / 104 |
| |
Desert Desert | | 19:49 | 45 / 165 |
| |
Chiswickville Flats 2 | | 12:06 | 59 / 183 |
| |
Sipolappi-Prolog | | 12:17 | 40 / 138 |
| |
johajauki | | 37:58 | 40 / 102 |
| |
Everettwood - | | 11:06 | 27 / 130 |
| |
Chiswickville Flats 1 | | 13:19 | 78 / 176 |
| |
lutherfordborough | | 62:58 | 18 / 106 |
| |
Kahils rocks tour 4 joo | | 20:00 | 76 / 180 |
| |
IrRem - dune cup 2010 | | 27:22 | 55 / 220 |
| |
Long, Nonshaugen - Norway | | 43:34 | 21 / 59 |
| |
Sprint, Nonshaugen - Norway | | 12:55 | 78 / 195 |
| |
Southern Graftonberg Park | | 25:44 | 42 / 95 |
| |
Long | | 63:29 | 21 / 63 |
| |
Edina Preserve | | 33:09 | 42 / 102 |
| |
Sprint.... | | 18:42 | 83 / 163 |
| |
Pastur Long | | 51:47 | 21 / 77 |
| |
Pastur | | 36:42 | 40 / 110 |
| |
Old Dogtown-West | | 12:38 | 38 / 160 |
| |
[Minicup] Opening | | 24:06 | 49 / 140 |
| |
Sumas Mountain Middle | | 39:50 | 62 / 176 |
| |
JOK-stugan middle-long | | 38:20 | 53 / 145 |
| |
JOK-stugan middle | | 37:19 | 100 / 186 |
| |
JOK-stugan night | | 37:46 | 51 / 124 |
| |
JOK-stgan sprint | | 23:13 | 109 / 282 |
| |
Rice Lake #2 | | 45:27 | 64 / 146 |
| |
Even more Kooyora | | 38:39 | 54 / 140 |
| |
Night Sprintrace | | 10:59 | 21 / 130 |
| |
Furuboda Long | | dnf | | | |
[OCAD] Furuboda - Prologue | | 13:03 | 88 / 203 |
| |
More Kooyora - Night | | 36:08 | 85 / 155 |
| |
GP2 | | 18:55 | 49 / 84 |
| |
Trost Open | | 19:16 | 81 / 118 |
| |
Konnerud | | 14:52 | 22 / 111 |
| |
6:e strackan | | 13:16 | 69 / 131 |
| |
tull2 | | 3:31 | 24 / 103 |
| |
GP | | 20:42 | 16 / 98 |
| |
tull | | 1:37 | 30 / 121 |
| |
[OCAD] Tawnawully - Part 2 | | 19:01 | 93 / 227 |
| |
haukilampi ski o | | 64:21 | 40 / 104 |
| |
Sprint | | 16:46 | 30 / 122 |
| |
[OCAD] Stigtomtakavlen Night | | 22:53 | 80 / 196 |
| |
[OCAD] Tawnawully - Part 1 | | 24:13 | 99 / 225 |
| |
[OCAD] Tawnawully - intro | | 11:15 | 159 / 248 |
| |
Ultimate Randoms - E1 | | dnf | | | |
[OCAD] Savo II | | 25:56 | 98 / 224 |
| |
(Ende)tarm(stranden) by night 2! | | dnf | | | |
ACHTUNG DIE KURVE by night | | 17:55 | 55 / 164 |
| |
(Ende)Tarm(stranden) by night | | dnf | | | |
Running on Rooftops | | 31:22 | 50 / 228 |
| |
Prueba (LaBrujula) | | 59:57 | 26 / 66 |
| |
Kooyoora 2 Short Night | | 23:49 | 51 / 117 |
| |
Kooyoora 2 Middle Day | | dnf | | | |
Kooyoora Night Middle | | 27:25 | 50 / 114 |
| |
Kooyoora Night Short | | dnf | | | |
[ocad] Las Tuerces | | 45:13 | 69 / 213 |
| |
day20 | | 12:29 | 13 / 53 |
| |
day19 | | 12:33 | 9 / 46 |
| |
day18 | | 18:57 | 15 / 43 |
| |
day17 | | 10:37 | 13 / 51 |
| |
day16 | | 9:42 | 29 / 71 |
| |
day15 | | 15:16 | 18 / 56 |
| |
day14 | | dnf | | | |
day13 | | 28:46 | 12 / 40 |
| |
day12 | | dnf | | | |
day11 | | 23:35 | 14 / 46 |
| |
day10 | | 14:37 | 14 / 56 |
| |
day9 | | dnf | | | |
day8 | | dnf | | | |
day7 | | 15:26 | 8 / 55 |
| |
day6 | | dnf | | | |
day5 | | 31:06 | 3 / 49 |
| |
day4 | | 15:48 | 29 / 65 |
| |
day3 | | dnf | | | |
day2 | | 13:53 | 26 / 96 |
| |
The 20day day1 | | 10:38 | 8 / 130 |
| |
TinyMap 2 | | 17:23 | 73 / 170 |
| |
Tarmåsen by night | | 25:53 | 43 / 140 |
| |
[OCAD] Savo | | 38:49 | 52 / 179 |
| |
Stigtomtakavlen ModelEvent[OCAD] | | 15:08 | 105 / 248 |
| |
[Random] Middle | | dnf | | | |
[OCAD] Piani Di Praglia - short | | 22:45 | 90 / 206 |
| |
Six Days Tyrol 6 | | 80:33 | 49 / 143 |
| |
TinyMap | | 19:57 | 77 / 177 |
| |
Osua huvy | | 32:57 | 10 / 61 |
| |
Kaunis huvy | | dnf | | | |
Ethmolaimus | | 43:04 | 15 / 57 |
| |
Treubaria | | 61:33 | 15 / 64 |
| |
Six Days Tyrol Training 5 | | 10:40 | 58 / 174 |
| |
Six Days Tyril Training 5 | | 15:21 | 82 / 189 |
| |
Classic | | 24:21 | 34 / 123 |
| |
[ocad]EC2008_sprint2 | | 8:40 | 71 / 250 |
| |
[Ultima] Forvie E2 | | 28:54 | 71 / 210 |
| |
UltimateRandoms-Prologue | | 15:18 | 61 / 135 |
| |
Six Days Tyrol Training 4 | | 73:48 | 57 / 151 |
| |
Kerrara | | 10:00 | 71 / 223 |
| |
The demo random | | 34:02 | 18 / 85 |
| |
Six Days Training 3 | | 67:47 | 60 / 164 |
| |
Six Days Tyrol Training 2 | | 71:51 | 60 / 181 |
| |
cool | | 44:56 | 26 / 87 |
| |
[OCAD] Vilhosc II | | 31:36 | 127 / 225 |
| |
[OCAD] Vilhosc I | | dnf | | | |
| 2 | 36:28 | 168 / 333 |
| |
[OCAD] Nice Hill Middle | | 32:34 | 61 / 162 |
| |
[OCAD] Nice Hill Long | | dnf | | | |
nakna tjejen | | 15:38 | 67 / 149 |
| |
pucko | | 27:35 | 39 / 99 |
| |
[OCAD] Nice Hill Prolog | | 18:08 | 96 / 208 |
| |
Kaleva Churc righ version | | 15:32 | 73 / 244 |
| |
Kaleva Church New | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
[ocad] EC2008_sprint | | 10:24 | 149 / 256 |
| |
Rocky II - E3 Night | | dnf | | | |
Rocky II - E2 Long | | 56:47 | 58 / 155 |
| |
Rocky II - E1 Middle | | 26:19 | 74 / 277 |
| |
Six Days Tyrol Training | | 71:22 | 42 / 147 |
| |
Rocky I | | 32:35 | 102 / 221 |
| |
[OCAD] Haukkovuori - Jukkis100th | | 55:33 | 131 / 255 |
| |
SOL-Boys Grand Prix Stage 4 | | 31:21 | 103 / 207 |
| |
Binneberg 6 | | 24:37 | 71 / 166 |
| |
Binneberg 5 | | 26:33 | 50 / 186 |
| |
Binneberg 4 | | 21:40 | 94 / 227 |
| |
[ROCAD]grassy | | 49:27 | 40 / 127 |
| |
Creag Mhic | | 42:10 | 105 / 176 |
| |
Binneberg 3 | | 32:32 | 88 / 190 |
| |
Binneberg 2 | | 28:59 | 114 / 225 |
| |
Binneberg 1 | | 33:24 | 143 / 247 |
| |
Tour de Elx - Skien E3 | | 27:38 | 65 / 286 |
| |
Siderocelis | | 48:12 | 74 / 130 |
| |
WOC 2004 - Sprint Qualifying | 2 | 15:13 | 100 / 262 |
| |
Kauppi Sprint | 2 | 28:13 | 96 / 182 |
| |
JEC model-event | | 41:01 | 42 / 143 |
| |
ROCAD | | dnf | | | |
[SKI-O] Calaita night | | 25:58 | 54 / 111 |
| |
[SKI-O] Calaita Long | | 82:11 | 48 / 88 |
| |
[SKI-O] Calaita | | 18:51 | 77 / 157 |
| |
Fantasy Night Sprint | | 6:43 | 58 / 144 |
| |
[OCAD] E2 Japan Series (Middle) | | 32:09 | 85 / 171 |
| |
[OCAD] E1 Japan Series (Prolog) | | 14:33 | 60 / 223 |
| |
Pavia Leste Preview | | 6:18 | 52 / 171 |
| |
Selmaton | | dnf | | | |
OL4an Tour de Ski E6 | | 47:19 | 50 / 105 |
| |
OL4an Tour de Ski-O E5 | | 38:44 | 56 / 144 |
| |
OL4an Tour de Ski-O E4 | | 58:03 | 65 / 123 |
| |
OL4an Tour de Ski-O E3 | | 29:25 | 88 / 173 |
| |
OL4an Tour de Ski-O E2 | | 42:30 | 85 / 191 |
| |
OL4an Tour de Ski-O E1 | | 21:12 | 106 / 264 |
| |
[OCAD] Lophocharis | | 44:49 | 73 / 143 |
| |
kikirace5 | | 79:47 | 14 / 55 |
| |
kikirace4 | | 29:00 | 24 / 101 |
| |
Zudoku 3 Night | | 30:24 | 92 / 140 |
| |
Zudoku 2 | | 30:14 | 104 / 201 |
| |
Zudoku 1 | | dnf | | | |
Palm island | | 15:50 | 57 / 192 |
| |
CuevaDeLosFranceses - extra | | 12:37 | 17 / 208 |
| |
[OCAD] Trichocerca | | 45:55 | 58 / 172 |
| |
kikirace3 | | 30:14 | 11 / 86 |
| |
kikirace2 | | 11:37 | 42 / 114 |
| |
Skien-Oslo Part 3 | | dnf | | | |
kikirace | | 10:40 | 33 / 154 |
| |
[OCAD] Aulophorus | | 31:47 | 53 / 157 |
| |
Indoor-O | | dnf | | | |
[OCAD] Noskunai Long | | 68:04 | 79 / 166 |
| |
[OCAD] Knottingly Night Sprint | | 21:53 | 112 / 224 |
| |
[OCAD] Kjölen Middle | | 33:23 | 150 / 296 |
| |
[OCAD] Inishbofin Long | | 47:04 | 69 / 198 |
| |
[OCAD] Gumusdere Long | | 50:47 | 58 / 208 |
| |
[OCAD] Notonecta | | dnf | | | |
Ultralong Woc_05 | | 100:56 | 41 / 116 |
| |
[Ocad]Vindsurfingklubben - SW | | 31:36 | 110 / 222 |
| |
Leksand Spriddle | | 33:20 | 69 / 203 |
| |
Crayz middel | | dnf | | | |
[OCAD]Kråkerum Night Sprint | | 21:51 | 42 / 164 |
| |
[OCAD] Gnetteryd Night-sprint | | 18:22 | 66 / 180 |
| |
Micro Labyrint | | 20:34 | 53 / 157 |
| |
[Ocad]Vindsurfingklubben - night | | 28:37 | 76 / 161 |
| |
Eriocheir middle | | dnf | | | |
Crazy Sprit | | 21:48 | 83 / 196 |
| |
[OCAD] Diplogaster | | 45:48 | 37 / 137 |
| |
Woc05 map | | 54:03 | 61 / 180 |
| |
Labyrint | | 9:13 | 77 / 148 |
| |
Ocd/LaLora/CuevaDeLosFranceses | | 28:12 | 51 / 207 |
| |
Micro O #2 | | 14:07 | 49 / 183 |
| |
[OCAD] La Lora - night | | 12:39 | 38 / 180 |
| |
Rominet | | 68:56 | 34 / 103 |
| |
[ocad] ARC 1800 Night | | 21:22 | 35 / 172 |
| |
Tour de Elx-E1 Sprint Prologe | | dnf | | | |
[OCAD]REVIEW | | 1:32 | 66 / 193 |
| |
[ocad] ARC 1800 | | 28:40 | 87 / 284 |
| |
Blue Spiral | | 43:24 | 25 / 90 |
| |
[OCAD] Trin | | 30:50 | 55 / 142 |
| |
Red Spiral | | 27:03 | 9 / 97 |
| |
[OCAD]Sol-Boys Grand Prix | | 18:58 | 86 / 233 |
| |
Fagatazyt | | dnf | | | |
[OCAD]Jura Event II | | 22:30 | 70 / 156 |
| |
[Ocad] Ronneby Brunn Long | | 50:30 | 38 / 96 |
| |
[Ocad] Ronneby Brunn Night | | 35:44 | 37 / 80 |
| |
[Ocad] Ronneby Brunn | | 26:02 | 64 / 166 |
| |
[OCAD]Waldstadion | | 28:21 | 35 / 130 |
| |
Massey University E1 | | 26:20 | 81 / 201 |
| |
Skien-Oslo Part 2 | | 46:19 | 74 / 183 |
| |
[Ocad]Vindsurfingklubben | | 26:00 | 82 / 173 |
| |
[OCAD]Jura Event | | 27:25 | 25 / 93 |
| |
(OCAD)The Rogga Nilsson comp.2 | | 22:54 | 38 / 81 |
| |
(OCAD) The Rogga Nilsson comp.1 | | 21:17 | 28 / 106 |
| |
Gnetteryd 1,5km | | 21:02 | 71 / 191 |
| |
[OCAD]Hagstugan SE - night | | 20:34 | 49 / 99 |
| |
[Ocad] Kråkerum Challenge 4 | | 30:11 | 41 / 114 |
| |
[Ocad] Kråkerum Challenge 3 | | 23:33 | 28 / 122 |
| |
[Ocad] Kråkerum Challenge 2 | | 14:04 | 60 / 180 |
| |
[Ocad] Kråkerum Challenge 1 | | 10:24 | 61 / 176 |
| |
houses | | 11:49 | 22 / 123 |
| |
Night Micro O #2 | | 14:14 | 17 / 96 |
| |
Night Micro O #1 | | 18:35 | 41 / 113 |
| |
[OCAD]Hagstugan SE - 3,6km | | 28:57 | 65 / 166 |
| |
Skien-Oslo Part 1 | | 49:02 | 57 / 127 |
| |
SpringCupCF Day | | dnf | | | |
[Ocad] Torhamn Night Long | | 43:35 | 42 / 108 |
| |
[Ocad] Torharm Night Middle | | 23:50 | 38 / 120 |
| |
[Ocad] Torhamn Night Sprint | | 18:26 | 77 / 169 |
| |
[SOK]Tvisten | | 37:15 | 42 / 164 |
| |
(OCAD) Fantasy | | 15:31 | 35 / 139 |
| |
Fantasy #3 | | 16:55 | 29 / 125 |
| |
Fantasy #2 | | 22:06 | 20 / 108 |
| |
Fantasy #1 | | 24:16 | 27 / 102 |
| |
Micro O #1 | | 14:04 | 37 / 177 |
| |
Bart | | 17:40 | 42 / 129 |
| |
[OCAD] Venezia IV | | 111:21 | 55 / 97 |
| |
[OCAD] Venezia V | | 41:49 | 61 / 148 |
| |
[OCAD]Desert | | 26:41 | 83 / 196 |
| |
NightRace | | 33:58 | 52 / 129 |
| |
[SOK]Tveitan | | 26:36 | 56 / 180 |
| |
[OCAD] Fuglemyr 2 | | 24:56 | 73 / 152 |
| |
[OCAD] Fuglemyr 1 | | 22:30 | 94 / 190 |
| |
Desert Event III | | dnf | | | |
Desert Event II | | dnf | | | |
Desert Event full of details | | dnf | | | |
Long legs | | 29:08 | 41 / 130 |
| |
Risinge Running | | dnf | | | |
Spring City Tour 2010 #5 | | 22:10 | 53 / 152 |
| |
Spring City Tour 2010 #4 | | 20:01 | 48 / 136 |
| |
Spring City Tour 2010 #3 | | 16:34 | 50 / 157 |
| |
Spring City Tour 2010 #2 | | 21:32 | 48 / 138 |
| |
Spring City Tour 2010 #1 | | 25:30 | 41 / 146 |
| |
Götzenbach | | 28:16 | 45 / 91 |
| |
SKOG Fribourg CH Memorial | | dnf | | | |
[OCAD]Hagstugan - SE | | 22:20 | 119 / 225 |
| |
[OCAD] Bodaforskartan 1.5k | | 16:16 | 76 / 185 |
| |
[OCAD] Crni Graben middle | | dnf | | | |
Figueira II | | 29:00 | 36 / 102 |
| |
New Years Old Classic Memorial 2 | | 24:57 | 75 / 155 |
| |
[OCAD] Canada Cup #2 | | 30:39 | 73 / 150 |
| |
[OCAD]Hagstugan NW - middle | | 18:19 | 95 / 209 |
| |
[OCAD] Canada Cup #1 | | 39:40 | 106 / 200 |
| |
Grimeton skog | | 21:30 | 70 / 172 |
| |
New Years Old Classic Memorial 1 | | 24:27 | 63 / 177 |
| |
cxhgfhgjhhjhhghhh | | dnf | | | |
[OCAD] Venezia IV | | 42:42 | 78 / 174 |
| |
La Verne - S | | 13:59 | 65 / 182 |
| |
La Verne - NW | | 13:59 | 57 / 188 |
| |
La Verne - NE | | 17:17 | 56 / 229 |
| |
Dunajska Buzola Sprint | | 38:06 | 113 / 193 |
| |
NSKSOK Opening | | 35:34 | 88 / 165 |
| |
Aantekkin | 2 | 26:32 | 46 / 211 |
| |
Schönhardt | | 22:28 | 87 / 174 |
| |
Riedlepark Friedrichshafen | | 22:02 | 106 / 197 |
| |
Welland-Sixenhof | 2 | 31:47 | 52 / 184 |
| |
[Ultima] Lepanmaa E8 | | dnf | | | |
[SOK]Veafoss | | 29:54 | 73 / 213 |
| |
SpringCupCF Night | | dnf | | | |
[OCAD] Venezia III | | 40:39 | 44 / 216 |
| |
[OCAD] Tour De Santa E4 | | 39:53 | 76 / 177 |
| |
[OCAD] Tour De Santa E3 | | 22:02 | 90 / 207 |
| |
[OCAD] Tour De Santa E2 | | 45:08 | 88 / 214 |
| |
[OCAD] Tour De Santa E1 | | 30:16 | 88 / 311 |
| |
[OCAD] NOM3 | | 31:59 | 103 / 262 |
| |
Jämjö Supersprint 3 - Färskesjön | | 19:52 | 35 / 146 |
| |
Färskesjön Ultralong | | 54:14 | 44 / 111 |
| |
Färskesjön Warm-up | | 21:51 | 73 / 163 |
| |
Färskesjön Night Tour 4 | | 14:58 | 39 / 121 |
| |
Färskesjön Night Tour 3 | | 48:56 | 27 / 82 |
| |
Färskesjön - Short | | 17:12 | 46 / 156 |
| |
Fast Track | | 10:42 | 17 / 115 |
| |
[SOK]Ørnsjtern | | 28:36 | 44 / 88 |
| |
Aisus VI | | dnf | | | |
[Ultima] Leppanmaa E7 | | dnf | | | |
Aisus V | | dnf | | | |
Aisus IV | | 17:10 | 93 / 216 |
| |
gfds | | 15:53 | 21 / 89 |
| |
Figueira Oeste | | 30:25 | 28 / 75 |
| |
Färskejön Night Tour 2 | | 28:55 | 43 / 89 |
| |
Färskejön Night Tour | | 12:09 | 38 / 122 |
| |
villasel urban | | 29:08 | 17 / 66 |
| |
Kashult Middle | | 24:38 | 58 / 118 |
| |
Kashult Night | | 20:51 | 51 / 88 |
| |
Häljarum Middle | | 28:55 | 73 / 105 |
| |
_____ | | 7:50 | 22 / 94 |
| |
Green curves - fast | | dnf | | | |
Åby N - Night short | | 19:06 | 31 / 79 |
| |
Åby N - Long | | 39:38 | 35 / 88 |
| |
Aisus III | | 17:10 | 84 / 166 |
| |
[OCAD] Storbro Night | | dnf | | | |
[OCAD] Storbro Sprint | | 17:26 | 89 / 275 |
| |
tråååååååkkkkiiiiigggggggg | | 8:42 | 29 / 109 |
| |
Åby N - Middle 2 | | 25:09 | 51 / 96 |
| |
Åby N - Middle | | 18:28 | 81 / 144 |
| |
[OCAD] Storbro Long | | dnf | | | |
[OCAD] Storbro Middle | | 34:28 | 52 / 203 |
| |
[OCAD] Venezia II | | 42:06 | 62 / 157 |
| |
Aisus II | | 38:24 | 73 / 152 |
| |
Åby S - Middle | | 45:05 | 63 / 95 |
| |
Gnetteryd NW - Middle | | 24:31 | 76 / 152 |
| |
Aisus | | dnf | | | |
Gnetteryd2 | | 25:40 | 62 / 132 |
| |
Paradiso 4 | | dnf | | | |
Paradiso 3 | | dnf | | | |
orange course | | 14:17 | 23 / 63 |
| |
| | 13:25 | 19 / 69 |
| |
Paradiso 2 Night | | 35:58 | 70 / 112 |
| |
Paradiso 1 | | 28:22 | 79 / 178 |
| |
[SOK] Long | | 39:11 | 73 / 119 |
| |
same as before | | 18:53 | 20 / 55 |
| |
boro mountain | | 28:19 | 26 / 70 |
| |
Vetlanda long | | dnf | | | |
............................... | | 18:51 | 23 / 76 |
| |
lundbergs competition | | 20:08 | 32 / 87 |
| |
the pink course O_o | | 23:57 | 52 / 99 |
| |
Gnetteryd 3,4km | | 32:13 | 56 / 172 |
| |
Open map =] | | 27:33 | 21 / 103 |
| |
[OCAD]Jämjö Supersprint-2 | | 28:21 | 108 / 201 |
| |
[OCAD]Häljarum S - Short Night | | 22:21 | 71 / 145 |
| |
[Ocad] Venezia | | 61:35 | 81 / 203 |
| |
[OCAD] NOM 2 | | 30:09 | 65 / 143 |
| |
[OCAD] NOM 1 | | dnf | | | |
[SOK] Skifjell | | 18:32 | 47 / 193 |
| |
Sprints championship 1 | | 9:23 | 25 / 135 |
| |
Hei 2 | | dnf | | | |
[OCAD]Vidingsjö SE - Long | | 40:45 | 52 / 132 |
| |
[OCAD]Vidignsjö SE - Middle | | 25:36 | 62 / 174 |
| |
[OCAD] Långgöl Sprint | | 16:06 | 108 / 266 |
| |
[OCAD] Långgöl Middle | | 35:34 | 152 / 236 |
| |
(OCAD) Vealøs, long | | 57:08 | 28 / 71 |
| |
(OCAD) Vealøs | | 19:56 | 47 / 130 |
| |
Utmaning | | 31:59 | 51 / 76 |
| |
Labyrintbanan | | 2:38 | 62 / 149 |
| |
[Ultima] Lepanmaa E6 | | 45:18 | 104 / 170 |
| |
[rocad]Kidaz | | 40:51 | 46 / 166 |
| |
[OCAD]Kråkerum V - Middle short | | 26:46 | 72 / 152 |
| |
[OCAD]Supersprint-Jämjö | | 22:21 | 49 / 159 |
| |
[OCAD]Kråkerum | | 26:43 | 73 / 143 |
| |
[ocad] Kyrpäjooseppi III | | 35:01 | 57 / 104 |
| |
[ocad] Kyrpäjooseppi II | | 25:16 | 54 / 135 |
| |
[ocad] Kyrpäjooseppi | | 46:04 | 104 / 167 |
| |
[SOK]Findal by day | | 21:13 | 31 / 72 |
| |
Findal by day | | 24:12 | 29 / 74 |
| |
[SOK] Findal by night | | 36:52 | 17 / 39 |
| |
| | 28:12 | 10 / 58 |
| |
Doubleflags | | 15:09 | 57 / 190 |
| |
Middle race Omholt | | 28:01 | 62 / 132 |
| |
[OCAD]KUNGSBERGET WEST 2.0 KM | | 32:00 | 170 / 249 |
| |
[OCAD]KUNGSBERGET WEST 4.0 km | | 38:45 | 80 / 189 |
| |
(modified)[ROCAD] - La Verne | | 39:42 | 65 / 167 |
| |
[SOK] Fast Open | | 26:26 | 73 / 124 |
| |
[OCAD] Sennoi2 - middle | | 33:33 | 80 / 153 |
| |
UnPit3 | | 14:39 | 48 / 155 |
| |
[OCAD] Sennoi - middle 2 | | 29:12 | 113 / 187 |
| |
[OCAD] Sennoi - middle (dense) | | 43:15 | 108 / 170 |
| |
[OCAD]Dunajska Buzola Intro | | 22:11 | 55 / 181 |
| |
Islandwood Night-O | | 15:12 | 20 / 74 |
| |
Islandwood Sprint-O | | 15:14 | 89 / 164 |
| |
[SOK] Sneltvedt | | 20:37 | 86 / 163 |
| |
Sinte Mette | | 32:41 | 76 / 137 |
| |
[Ultima] Lepanmaa E5 | | 35:01 | 106 / 214 |
| |
Braintreeberg Reservior | | 24:54 | 58 / 113 |
| |
Laberinto circle | | dnf | | | |
Laberintos shorter | | dnf | | | |
Green curves | | 40:21 | 39 / 112 |
| |
[ROCAD] Hei | | 43:14 | 78 / 157 |
| |
Wocmap, middle | | dnf | | | |
----->super sprint<---- | | dnf | | | |
[OCAD] Järvafältet | | 31:52 | 93 / 211 |
| |
[Ultima] Lepanmaa E4 | | 46:35 | 56 / 172 |
| |
run this one | | 17:19 | 75 / 144 |
| |
[random] Steep 3 | | 42:49 | 66 / 110 |
| |
[OCAD] Kooyoora, night | | 42:15 | 39 / 103 |
| |
[OCAD] Kooyoora, day | | 20:51 | 58 / 206 |
| |
[OCAD] Kooyoora test | | 0:29 | 99 / 190 |
| |
| 2 | dnf | | | |
[ROCAD] min | | 31:14 | 74 / 176 |
| |
Wounderbar | | 26:49 | 49 / 127 |
| |
[TAT]Högbo short 1.6 km | | 15:43 | 133 / 277 |
| |
[TAT]Högbo Long 3.3 KM | | 37:24 | 120 / 191 |
| |
Laberinto Rompecabezas | | dnf | | | |
The klassic Kunming sprint | | 17:16 | 43 / 135 |
| |
Middle | | 39:55 | 66 / 105 |
| |
| 2 | 35:06 | 43 / 119 |
| |
[OCAD] Solberglia | | 29:07 | 69 / 180 |
| |
| 2 | 24:52 | 58 / 205 |
| |
[random] Steep 2 | | dnf | | | |
[ROCAD] New start | | 40:37 | 39 / 111 |
| |
| 2 | 38:26 | 39 / 148 |
| |
funny track | | 36:02 | 16 / 87 |
| |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | 32:50 | 3 / 104 |
| |
Little York by Night | | 29:37 | 78 / 145 |
| |
(OCAD) Teisko SE | | 24:49 | 105 / 237 |
| |
(OCAD) Ingalunda | | 29:40 | 36 / 111 |
| |
| 2 | 29:07 | 42 / 130 |
| |
| 3 | 27:41 | 21 / 130 |
| |
[RND]Sprint 1 | | 13:48 | 38 / 131 |
| |
[OCAD] Mont Tendre Middle | | 50:53 | 75 / 141 |
| |
[OCAD] Mont Tendre Sprint | | 19:52 | 52 / 191 |
| |
Fanoe Night 2 | | 26:29 | 57 / 146 |
| |
Ningt Hill | | 20:47 | 36 / 58 |
| |
Man on the hill | | 14:33 | 48 / 91 |
| |
Sparresäter Sprint | | 13:19 | 61 / 165 |
| |
nighttrack | | 7:43 | 24 / 95 |
| |
Purple Land | | 12:10 | 37 / 107 |
| |
Green map | | 21:35 | 15 / 83 |
| |
Sprint 10min | | 15:48 | 76 / 215 |
| |
[random] Steep | | 34:57 | 50 / 101 |
| |
Water Desert | | 13:48 | 49 / 118 |
| |
[Ultima] Lepanmaa E3 | | 59:52 | 70 / 136 |
| |
Fast Runner | | 14:08 | 84 / 154 |
| |
| 2 | 13:10 | 54 / 180 |
| |
Zaccros Cup 8 | | 9:10 | 55 / 91 |
| |
Zaccros Cup 7 | | 26:33 | 10 / 40 |
| |
Zaccros Cup 6 | | 33:54 | 10 / 36 |
| |
Zaccros Cup 5 | | 22:09 | 5 / 39 |
| |
Zaccros Cup 4 | | 30:33 | 2 / 40 |
| |
Zaccros Cup 3 | | 18:07 | 9 / 78 |
| |
Zaccros Cup 2 | | 7:27 | 20 / 108 |
| |
Zaccros Cup 1 | | 7:45 | 58 / 155 |
| |
Fanoe Night | | 18:56 | 53 / 116 |
| |
| 2 | 19:14 | 66 / 131 |
| |
| 3 | 17:18 | 34 / 131 |
| |
Lenco 1 - Night 1 | | 24:20 | 56 / 100 |
| |
| 2 | 23:20 | 54 / 109 |
| |
Lenco 1 - Day 2 | | 29:39 | 53 / 144 |
| |
| 2 | 38:04 | 83 / 169 |
| |
| 3 | 28:15 | 49 / 169 |
| |
Lenco 1 - Day 1 | | 30:02 | 111 / 192 |
| |
| 2 | 24:41 | 102 / 239 |
| |
| 3 | dnf | | | |
| 4 | dnf | | | |
| 5 | 19:51 | 75 / 239 |
| |
(OCAD) Dogtrack anno 2080 | | 18:22 | 80 / 160 |
| |
| 2 | 16:21 | 61 / 182 |
| |
[RND] Svartasvängen | | 73:29 | 39 / 99 |
| |
Short burst | | 10:52 | 4 / 118 |
| |
(OCAD) Docktrack 2030 | | 22:58 | 94 / 176 |
| |
| 2 | 26:12 | 133 / 199 |
| |
[TAT] Portugal | | 48:29 | 99 / 187 |
| |
(OCAD) Watertower | | 30:55 | 89 / 151 |
| |
The Final Open Competition 8 | | 6:37 | 54 / 147 |
| |
The Open Competetion 7 | | 5:16 | 45 / 126 |
| |
| 2 | 5:07 | 1 / 178 |
| |
The Open Competition 6 | | 9:06 | 26 / 119 |
| |
| 2 | 9:02 | 10 / 137 |
| |
| 3 | 9:03 | 18 / 137 |
| |
The Open Competition 5 | | 34:49 | 84 / 119 |
| |
| 2 | 9:42 | 36 / 142 |
| |
The Open Competition 4 | | 19:09 | 44 / 107 |
| |
| 2 | 21:23 | 62 / 129 |
| |
The Open Competition 3 | | 22:53 | 22 / 94 |
| |
| 2 | 22:22 | 3 / 98 |
| |
The Open Competition 2 | | 13:01 | 82 / 152 |
| |
| 2 | 11:05 | 41 / 168 |
| |
The Open Competition | | 10:43 | 62 / 177 |
| |
| 2 | 10:25 | 18 / 191 |
| |
[ROCAD] c1 | | 48:52 | 53 / 87 |
| |
[ROCAD] SR | | 62:06 | 55 / 97 |
| |
[TAT] Kjölen2 | | 19:54 | 71 / 195 |
| |
Per Lindman | | 32:57 | 54 / 114 |
| |
[TAT] Kjölen | | 33:14 | 109 / 215 |
| |
[Ultima] Lepanmaa E2 | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
Runt Runt | | 37:07 | 27 / 102 |
| |
| 2 | 31:24 | 28 / 128 |
| |
Runt Runt Intro | | 5:00 | 21 / 130 |
| |
| 2 | 4:57 | 24 / 184 |
| |
| 3 | 5:01 | 37 / 184 |
| |
| 4 | 4:55 | 19 / 184 |
| |
para brasil | | 30:14 | 60 / 107 |
| |
| 2 | 39:08 | 86 / 139 |
| |
[TAT] Inishbofin | | 17:00 | 90 / 217 |
| |
| 2 | 15:41 | 98 / 287 |
| |
[TAT] Balavil | | 43:56 | 79 / 176 |
| |
| 2 | 40:50 | 75 / 209 |
| |
| 3 | 37:53 | 50 / 209 |
| |
(OCAD) Vähäjärvi Night | | 31:11 | 51 / 125 |
| |
(OCAD) Siitama 2 Short 2 | | 25:49 | 94 / 178 |
| |
(OCAD) Siitama 2 Short | | 20:23 | 115 / 189 |
| |
Bråt 3 | | 42:52 | 68 / 128 |
| |
| 2 | 47:36 | 101 / 159 |
| |
| 3 | 38:34 | 67 / 159 |
| |
| 4 | 38:06 | 61 / 159 |
| |
[OCAD] Portugal O-Training | | 46:08 | 121 / 217 |
| |
(OCAD) Teisko NE Sprint | | 32:36 | 113 / 187 |
| |
[OCAD]Svampasjön 3days-day3 | | 35:08 | 62 / 143 |
| |
[OCAD] Haukkovuori E3 | | 40:20 | 75 / 130 |
| |
[OCAD] Haukkovuori E2 | | 49:16 | 75 / 152 |
| |
(OCAD) Teisko NE Short | | 26:56 | 75 / 164 |
| |
[OCAD] Haukkovuori E1 | | 51:20 | 91 / 183 |
| |
| 2 | dnf | | | |
[OCAD] Djupviken 2 | | 51:10 | 68 / 114 |
| |
[OCAD] Djupviken 2,4 km | | dnf | | | |
| 2 | 26:24 | 49 / 228 |
| |
(OCAD) Metsäkylä Night | | 24:25 | 44 / 79 |
| |
| 2 | 18:10 | 16 / 89 |
| |
(OCAD) Teisko NE Short | | 29:53 | 66 / 123 |
| |
| 2 | 29:35 | 74 / 152 |
| |
øpen | | 11:25 | 45 / 97 |
| |
| 2 | 9:21 | 44 / 112 |
| |
Ojersjoe again 3 | | 40:40 | 69 / 103 |
| |
Oversjoe again 2 | | 39:30 | 85 / 145 |
| |
Ojersjoe again | | 60:33 | 81 / 124 |
| |
Ojersjoe | | 52:30 | 98 / 140 |
| |
Ojersjoe 1 | | 66:19 | 132 / 196 |
| |
Little York masters | | 18:44 | 75 / 197 |
| |
| 2 | 19:28 | 117 / 266 |
| |
| 3 | 17:34 | 66 / 266 |
| |
[WOC] Middle [OCAD] | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | 43:27 | 70 / 116 |
| |
[WOC]03 Middle [OCAD] | | dnf | | | |
| 2 | 41:34 | 70 / 186 |
| |
Niihama N, middle | | 25:59 | 47 / 124 |
| |
| 2 | 26:53 | 57 / 135 |
| |
(OCAD) Vähäjärvi Short | | 24:50 | 106 / 171 |
| |
(OCAD) Siitama SE Short | | 20:32 | 104 / 175 |
| |
[OCAD]Svampasjön 3days-day2 | | 36:25 | 89 / 165 |
| |
(OCAD) Siitama SW Short | | 25:04 | 102 / 168 |
| |
[OCAD] Pappila Middle 2,2km | | 25:52 | 120 / 203 |
| |
[OCAD] Pappila Middle 2,4km | | 32:03 | 131 / 229 |
| |
(OCAD) Kauppi South Sprint | | 26:21 | 97 / 167 |
| |
| 2 | 26:16 | 108 / 205 |
| |
(OCAD)Niihama Sprint | | 24:51 | 103 / 149 |
| |
| 2 | 19:54 | 112 / 183 |
| |
[fantasy,OCAD]LITTLE YORK sprint | | 22:32 | 92 / 171 |
| |
| 2 | dnf | | | |
vips | | 40:12 | 36 / 64 |
| |
Julkujärvi Night 2 | | 28:55 | 56 / 85 |
| |
[OCAD]Svampasjön 3days-day1 | | 23:08 | 87 / 203 |
| |
Niihama Night | | dnf | | | |
| 2 | 23:46 | 87 / 117 |
| |
Metsäkylä Sprint | | 29:31 | 113 / 158 |
| |
CHFGH | | dnf | | | |
Saarijärvi Short | | 31:30 | 104 / 157 |
| |
Siitama Short | | 30:38 | 137 / 175 |
| |
[OCAD] Mylly-Tyry Night2 | | dnf | | | |
[OCAD] Mylly-Tyry Night | | 36:04 | 76 / 140 |
| |
| 2 | 38:58 | 100 / 179 |
| |
| 3 | 28:07 | 73 / 179 |
| |
[RND] Autumn Random | | dnf | | | |
Sunflower - Night! | | 20:16 | 64 / 125 |
| |
| 2 | dnf | | | |
| | 23:20 | 73 / 100 |
| |
| 2 | 19:00 | 63 / 112 |
| |
Eagle's Night (par 25 ?) | | 30:02 | 77 / 103 |
| |
Tesiko 6 Short | | dnf | | | |
Julkujärvi Night | 2 | 27:02 | 43 / 99 |
| |
Julkujärvi Short | | 32:50 | 117 / 154 |
| |
Made in school | 2 | 19:32 | 94 / 151 |
| |
| 3 | 19:53 | 98 / 151 |
| |
| 4 | 16:25 | 32 / 151 |
| |
funny CF map - use this | 2 | 29:51 | 57 / 110 |
| |
funny catching features map | 2 | dnf | | | |
[OCAD] Maajaa Long | | dnf | | | |
[ocad] StAgnanEnVercors day2 | | 49:06 | 57 / 135 |
| |
| 2 | 49:13 | 64 / 164 |
| |
New Hill Sprint | 2 | 23:52 | 92 / 175 |
| |
[ocad] StAgnanEnVercors - day1 | | dnf | | | |
| 2 | 21:14 | 80 / 274 |
| |
New Dogtrack Sprint | 2 | 20:22 | 105 / 153 |
| |
| 3 | 17:54 | 89 / 153 |
| |
[ocad] mellsta,sprint distace | | 12:18 | 101 / 189 |
| |
Tveten Sprint | 2 | 26:36 | 85 / 134 |
| |
Pike Lake Sprint | 2 | 15:55 | 125 / 190 |
| |
Teisko night sprint | 2 | 28:42 | 119 / 158 |
| |
[ocad]StAgnan-en-Vercors/Night | | 24:33 | 50 / 148 |
| |
Teisko 4 | 2 | 12:29 | 100 / 206 |
| |
[ocad] Auvergne | 2 | dnf | | | |
Orientering in Galut | 2 | dnf | | | |
| 3 | 25:17 | 87 / 123 |
| |
lake | 2 | 11:19 | 36 / 66 |
| |
night event5 | 2 | 21:09 | 31 / 42 |
| |
| 2 | 9:54 | 16 / 43 |
| |
night event4 | 2 | 17:17 | 10 / 38 |
| |
night event3 | 2 | dnf | | | |
| 2 | 33:56 | 9 / 33 |
| |
| 2 | 9:27 | 13 / 52 |
| |
night event2 | 2 | 15:08 | 33 / 49 |
| |
night event1 | 2 | 12:10 | 31 / 73 |
| |
Teisko Short 3 | 2 | 17:42 | 134 / 262 |
| |
[OCAD] Vuelta de Norrsätra E3 | | 25:54 | 155 / 191 |
| |
[OCAD] Vuelta de Norrsätra E2 | | 24:08 | 116 / 229 |
| |
| 2 | 22:51 | 122 / 285 |
| |
| 3 | 19:42 | 62 / 285 |
| |
[OCAD] Vuelta de Norrsätra E1 | | 13:29 | 210 / 291 |
| |
| 2 | 10:12 | 228 / 386 |
| |
| 3 | 9:07 | 188 / 386 |
| |
| 4 | dnf | | | |
| 5 | 8:33 | 160 / 386 |
| |
| 6 | 6:56 | 27 / 386 |
| |
Micro Orienteering Cup | 2 | 10:23 | 108 / 168 |
| |
| 3 | 9:54 | 64 / 168 |
| |
| 4 | 9:51 | 47 / 168 |
| |
[OCAD] Fantasy Sprint | | 29:42 | 159 / 221 |
| |
Teisko Short 2 | 2 | 15:33 | 98 / 198 |
| |
[RANDOM] Suomilainen long | 2 | 72:29 | 51 / 103 |
| |
A Real Ocad Sprint | 2 | 16:06 | 153 / 227 |
| |
very big hill | 2 | 28:10 | 10 / 38 |
| |
big hill race | 2 | 11:23 | 45 / 67 |
| |
lyme park | 2 | 15:16 | 31 / 49 |
| |
hedley sprint | 2 | 17:21 | 34 / 48 |
| |
house race | 2 | 15:34 | 22 / 70 |
| |
macc race | 2 | 23:53 | 20 / 39 |
| |
volcano maze | 2 | 59:00 | 18 / 46 |
| |
time trial | 2 | 17:00 | 59 / 73 |
| |
| 3 | 14:23 | 42 / 73 |
| |
| 4 | 13:58 | 27 / 73 |
| |
| 5 | 13:52 | 18 / 73 |
| |
smile | 2 | 43:32 | 29 / 63 |
| |
[RANDOM]Eastwood | 2 | 44:00 | 22 / 114 |
| |
Teisko Short | 2 | 24:48 | 154 / 217 |
| |
[RANDOM]Boston Sprint 1.6k | 2 | 32:08 | 131 / 193 |
| |
[RANDOM] Quincy long | 2 | dnf | | | |
[Ultima] Lepanmaa E1 | 2 | dnf | | | |
[RANDOM] Chiswicktowne long | 2 | dnf | | | |
sprint 3 | 2 | dnf | | | |
sprint 2 | 2 | dnf | | | |
sprint 1 | 2 | 15:13 | 15 / 47 |
| |
[ocad] Äktatorpet Sprint | 2 | 25:39 | 238 / 292 |
| |
666666u66 | 2 | 17:57 | 4 / 43 |
| |
| 2 | 22:04 | 8 / 72 |
| |
Orienteering in Finland | 2 | 40:58 | 41 / 119 |
| |
[RANDOM] Bäverbyskog middle | 2 | dnf | | | |
[OCAD] - Faron E | 2 | dnf | | | |
| 3 | 42:46 | 67 / 202 |
| |
[OCAD] Faron N | 2 | 37:08 | 88 / 199 |
| |
[OCAD] Andkärret (Lunsen) | 2 | 42:49 | 76 / 189 |
| |
| 2 | 31:59 | 86 / 282 |
| |
PPCUP - 8 | 2 | 31:43 | 125 / 169 |
| |
PPCUP - 7 NIGHT | 2 | 26:11 | 67 / 117 |
| |
PPCUP - 6 NIGHT | 2 | 30:54 | 53 / 110 |
| |
PPCUP - 5 NIGHT | 2 | 28:41 | 63 / 132 |
| |
PPCUP - 4 | 2 | 25:45 | 100 / 192 |
| |
PPCUP - 3 | 2 | 35:27 | 126 / 219 |
| |
PPCUP - 2 | 2 | 21:18 | 158 / 313 |
| |
PPCUP - 1 | 2 | 33:13 | 184 / 308 |
| |
Word championchip by day | 2 | dnf | | | |
| 3 | dnf | | | |
| 4 | 48:44 | 65 / 149 |
| |
[Ocad] Knottingly | 2 | 21:39 | 171 / 315 |
| |
Medledistans in luckebo | 2 | dnf | | | |
| 3 | 43:52 | 111 / 195 |
| |
Just for fun | 2 | 84:49 | 48 / 99 |
| |
Hamptontown Woods | 2 | 44:04 | 53 / 117 |
| |
[Rocad]- Ardwane - ShortD | 2 | 26:16 | 73 / 215 |
| |
Ocad - Partillebergen 2.0 Night | 2 | 31:26 | 79 / 135 |
| |
Ocad - Partillebergen 2.0 | 2 | dnf | | | |
Winthroptown Park | 2 | 38:22 | 82 / 177 |
| |
Ocad - Partillebergen 1.0 | 2 | dnf | | | |
| 3 | dnf | | | |
| 4 | 20:30 | 137 / 308 |
| |