Race Title |
Rerun # |
Time |
Place |
Labyrinth sprint 1 | | dnf | | | |
EKSJO 2 | | 28:34 | 16 / 103 |
| |
sprint | | dnf | | | |
EKSJO - SMALAND 3 | | 18:19 | 19 / 99 |
| |
tuefelskeller-E3 | | 36:48 | 37 / 145 |
| |
tuefelskeller | | 23:58 | 17 / 190 |
| |
remade-swedishmap | | 39:52 | 52 / 159 |
| |
[OCAD]Näsinge Long | | dnf | | | |
park sprint | 2 | 30:55 | 6 / 90 |
| |
[OCAD]KlyftamonSyd,Sprint | 2 | 21:45 | 61 / 317 |
| |
[0CAD]Romap sprint | | dnf | | | |
[Forest de Pinus] E3 - Middle | 2 | 31:49 | 78 / 222 |
| |
[Forest de Pinus] E1 - Sprint | | dnf | | | |
[SpringCup] Prologue | | 13:31 | 29 / 194 |
| |
[OCAD]Lärkeskog Väst,Nightsprint | 2 | 18:10 | 19 / 152 |
| |
[Quiaios] E3 - Middle | 2 | 29:15 | 48 / 220 |
| |
2-days sprint 1 | 2 | dnf | | | |
| 3 | 10:42 | 15 / 191 |
| |
Sprint-cup E2 | 2 | 3:53 | 31 / 181 |
| |
Sprint-Cup E1 | 2 | 12:39 | 71 / 216 |
| |
| 3 | dnf | | | |
Pipposprint | | 20:28 | 92 / 204 |
| |
[OCAD]Lärkeskog, Middle 2 | 2 | dnf | | | |
[OCAD] Lachat, middle | 2 | 41:54 | 97 / 278 |
| |
[OCAD]Källviken long | | dnf | | | |
[OCAD]Kottorp 3-days E2 | 2 | 20:49 | 36 / 195 |
| |
[OCAD]Ladgrytet, Middle | 2 | 25:45 | 65 / 202 |
| |
| 3 | dnf | | | |
[OCAD]Flemma, Middle 2 | 2 | 20:31 | 23 / 173 |
| |
sekotsuji | | 29:48 | 8 / 84 |
| |
Tour de Hemsjön E1 | | 20:09 | 13 / 181 |
| |
Tour de Hemsjön, Prolog | | 9:38 | 16 / 185 |
| |
[OCAD]Badlands - Middle | | 24:49 | 24 / 193 |
| |
[OCAD] Cheire de Come, sprint 2 | | 10:05 | 21 / 161 |
| |
(OCAD) Vrån Sprint E2 | | 14:22 | 15 / 165 |
| |
(OCAD) Vrån prologue E1 | | 4:34 | 21 / 204 |
| |
[OCAD] Cheire de Come, sprint | | 12:04 | 12 / 202 |
| |
Schöckl contours, long | | dnf | | | |
[OCAD]Olstorp | 2 | dnf | | | |
[OCAD]Stendörren South - Middle | 2 | 22:29 | 29 / 218 |
| |
[OCAD] Guilhaumard, middle | 2 | dnf | | | |
| 3 | 29:50 | 27 / 153 |
| |
Vorab - Sprint | 2 | 13:14 | 10 / 233 |
| |
[OCAD]Middle Earth - Middle | | dnf | | | |
[OCAD] Balkello, middle | | 21:29 | 50 / 248 |
| |
[OCAD]Idre - Middle (Hard) | | 19:09 | 6 / 193 |
| |
[OCAD] Forest Umbra, Middle 3 | | 22:50 | 22 / 190 |
| |
[OCAD] Blumau, Short | | 16:12 | 26 / 205 |
| |
[OCAD] Forest Umbra, Short | | 15:25 | 24 / 251 |
| |
[OCAD]Idre - Long | | 45:34 | 16 / 166 |
| |
[OCAD]Idre - Downhill Sprint | | 11:40 | 2 / 258 |
| |
[OCAD]Idre, Gränjesåsen - Middle | | 21:15 | 8 / 232 |
| |
CZ semifinal | | dnf | | | |
[JWOC2012] Izra, Middle Women A | | dnf | | | |
(ocd) Vieil Annecy | | 14:22 | 16 / 204 |
| |
[ocad] Lepanmaa E3: Night Middle | | dnf | | | |
[OCAD] Gesunda, night sprint | | 13:27 | 20 / 168 |
| |
[OCAD] Gesunda, middle | | 25:09 | 28 / 219 |
| |
[ocad]Olstorp Long | 2 | dnf | | | |
[OCAD] Vilhosc, sprint | | 11:31 | 43 / 223 |
| |
[OCAD] Vilhosc, middle | 2 | 27:40 | 49 / 247 |
| |
NORT-map-Skadalen | | 32:04 | 27 / 175 |
| |
NORT E2 middle | | 19:17 | 37 / 206 |
| |
Catching Features Championships | | 25:52 | 22 / 210 |
| |
Forest Sprint | | 13:19 | 25 / 170 |
| |
[OCAD] Scolty, middle | | 33:19 | 13 / 201 |
| |
[OCAD] Montagne de Bange, sprint | | 10:41 | 27 / 245 |
| |
[OCAD] Montagne de Bange, middle | | 20:25 | 10 / 232 |
| |
Brindisi Sprint | | 20:22 | 42 / 169 |
| |
Sinte-Mette Sprint | | 24:17 | 19 / 123 |
| |
(OCAD Høiås North sprint - Night | | 12:34 | 4 / 158 |
| |
[OCAD] Le Creux Froid, sprint | | 15:20 | 13 / 207 |
| |
[OCAD] Lachat, sprint | | 13:27 | 34 / 217 |
| |
[OCAD] Lachat Contour'O, sprint | | 11:29 | 36 / 199 |
| |
[OCAD] Lachat Contour'O, middle | | dnf | | | |
[OCAD] Le Creux Froid, middle | | 23:28 | 15 / 215 |
| |
[ocad] Finnish Sprints E3 | | 13:33 | 5 / 162 |
| |
[ocad] Finnish Sprints E2 | | dnf | | | |
[ocad] Finnish Sprints E1 | | dnf | | | |
1ª copa SR P | 2 | dnf | | | |
Swedish-Middle | | dnf | | | |
Vastersjon E 1 | 2 | 37:00 | 22 / 131 |
| |
A run in the sun E 1 | | 23:56 | 17 / 151 |
| |
Sprint 3 | | 15:10 | 7 / 148 |
| |
Sprint-cup E 1 | | 10:44 | 8 / 175 |
| |
Old OCAD map comp | | 16:25 | 14 / 141 |
| |
[OCAD] Foresta Umbra, middle 2 | | 19:24 | 12 / 240 |
| |
[OCAD] Idre Fjäll E7, middle | | 24:13 | 6 / 171 |
| |
[OCAD] Idre-fjäll E6, sprint | | 24:10 | 41 / 204 |
| |
Blåbærmåsan by night | | dnf | | | |
[OCAD] Foresta Umbra, middle | | 23:35 | 21 / 228 |
| |
[Rnd] Sprint | | 15:09 | 26 / 190 |
| |
[OCAD] Fantasy | | dnf | | | |
| 2 | 17:44 | 31 / 289 |
| |
[OCAD] Chateau de Montlosier E26 | | 30:37 | 16 / 153 |
| |
[OCAD] Schöckel-Cup E12, Short | | 13:00 | 8 / 204 |
| |
[OCAD] Schöckel-Cup E11, Middle | | 17:55 | 10 / 194 |
| |
[OCAD] Schöckel-Cup E10, Long | | dnf | | | |
[OCAD] Chateau de Montlosier E25 | | 16:27 | 14 / 210 |
| |
[OCAD] CF-Training 2 | | 10:18 | 15 / 204 |
| |
[OCAD] CF-Training 1 | | 9:07 | 33 / 237 |
| |
[OCAD] Velo d'Astico, Long | | 49:45 | 25 / 156 |
| |
[OCAD] Velo d'Astico | | 26:42 | 33 / 239 |
| |
[OCAD] Chateau de Montlosier E24 | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
TREINO 7 (6) | | 39:35 | 6 / 96 |
| |
TREINO 6 | | 33:53 | 6 / 103 |
| |
International long distance comp | | 37:21 | 13 / 155 |
| |
[OCAD] Komsomolsky | | dnf | | | |
TREINO 5 | | 24:23 | 6 / 105 |
| |
TREINO 4 | | dnf | | | |
[OCAD] Euro Forest Sprint | | 23:51 | 44 / 145 |
| |
| 2 | dnf | | | |
[OCAD] Schöckel-Cup E9, Short-N | | 13:21 | 31 / 199 |
| |
[OCAD] Schöckel-Cup E8, Middle | | dnf | | | |
TREINO 2 | | dnf | | | |
TREINO 1 | | 49:35 | 4 / 95 |
| |
(ocad) Vieil Annecy 2 | | 8:13 | 9 / 240 |
| |
| 2 | 6:44 | 5 / 384 |
| |
[OCAD] Chateau de Montlosier E23 | | dnf | | | |
| 2 | 27:54 | 48 / 312 |
| |
[OCAD] Chateau de Montlosier E22 | | dnf | | | |
[E3] Vercors Cup | | 25:44 | 9 / 200 |
| |
[manual ocad] Summer Ski Slope | | 7:25 | 3 / 136 |
| |
??????? VAI SER | | 15:10 | 3 / 151 |
| |
sprint | | 12:13 | 26 / 131 |
| |
[OCAD] Schöckel-Cup E7, Night | | 30:00 | 18 / 122 |
| |
[OCAD] S.-Cup E6, Downhillsprint | | 13:08 | 39 / 204 |
| |
[OCAD] Schöckel-Cup E4, Middle | | 20:27 | 8 / 172 |
| |
| 2 | 20:55 | 18 / 228 |
| |
[OCAD] Schöckel-Cup E4, Long | | 36:10 | 12 / 145 |
| |
[OCAD] Schöckel-Cup E3, Short | | 14:46 | 10 / 209 |
| |
[OCAD] Schöckel-Cup E2, Middle | | 23:01 | 16 / 178 |
| |
[OCAD] Schöckl-Cup E1, Middle | | 19:14 | 8 / 206 |
| |
NewMapTest | | 7:33 | 49 / 123 |
| |
[E2] Vercors Cup | | 15:30 | 7 / 202 |
| |
[OCAD] Schöckel Top, Prolog | | 10:58 | 20 / 241 |
| |
[OCAD] Vuelta Alicante E12 | | 18:30 | 33 / 218 |
| |
Camp Ripley: Frazen Long | | dnf | | | |
1stComp | | 3:02 | 4 / 120 |
| |
TRES DE MAIO | | 17:28 | 15 / 125 |
| |
| 2 | dnf | | | |
[E1]Vercors Cup Sprint | | 9:58 | 42 / 199 |
| |
[ocad] Vieil Annecy | | 6:57 | 5 / 243 |
| |
SLAVIERO | | dnf | | | |
STIBE SPRINT 2 | | 14:39 | 8 / 138 |
| |
[OCAD] Bordasee, Middle 2 | | 24:19 | 8 / 169 |
| |
stibe sprint 1 | | 17:09 | 26 / 204 |
| |
[OCAD] Bordasee, Middle | | 22:21 | 15 / 198 |
| |
| 2 | 21:11 | 7 / 251 |
| |
[Ski-O]Seewen custom course | | 15:31 | 30 / 169 |
| |
[SpringCup] E24 - Long Final | | 70:16 | 19 / 148 |
| |
[OCAD] La Stele E21 | | 37:11 | 10 / 156 |
| |
[OCAD] La Stele E20 | | 13:37 | 27 / 223 |
| |
| 2 | 12:19 | 17 / 286 |
| |
SNOW RUNNING | 2 | 25:49 | 12 / 99 |
| |
[OCAD] La Stele E19 | | 14:47 | 31 / 161 |
| |
[OCAD] La Stele E18 | | dnf | | | |
Italian sprint champs 2006 ME | | 20:23 | 23 / 132 |
| |
Marce Cup | | 24:56 | 13 / 124 |
| |
[OCAD] Rönnberget, Night Sprint | | dnf | | | |
[OCAD] Rönnberget 2 | | 25:39 | 19 / 137 |
| |
[OCAD] Rönnberget | | 28:11 | 24 / 173 |
| |
[OCAD] Fantasy, Sprint | | 16:49 | 38 / 185 |
| |
[OCAD] Hamptjärnsstugan 2, NIGHT | | 17:08 | 12 / 126 |
| |
One Leg Wonder Montefallonio | | 16:57 | 7 / 148 |
| |
[SpringCup] E22 - Night | | 28:25 | 15 / 106 |
| |
| 2 | dnf | | | |
[SpringCup] E21 - Middle | | 21:18 | 18 / 171 |
| |
[SpringCup] E20 - Sprint | | 8:47 | 25 / 202 |
| |
[OCAD] Hamptjärnsstugan, NIGHT | | 22:23 | 9 / 150 |
| |
[SpringCup] E19 - Middle | | 22:43 | 23 / 173 |
| |
| 2 | 21:38 | 14 / 223 |
| |
[SpringCup] E14 - Sprint | | 12:23 | 10 / 207 |
| |
°Atractides (200th) | | 27:21 | 2 / 64 |
| |
°Lebertia | | 34:38 | 6 / 88 |
| |
[SpringCup] E17 - Sprint | | 12:28 | 12 / 207 |
| |
[SpringCup] E15 - Middle | | 23:44 | 33 / 166 |
| |
[SpringCup] E13 - Night | | 19:56 | 25 / 110 |
| |
[SpringCup] E12 - Middle | | 23:23 | 25 / 189 |
| |
[SpringCup] E11 - Long | | 48:30 | 10 / 129 |
| |
[SpringCup] E10 - Sprint | | 13:43 | 37 / 222 |
| |
[SpringCup] E9 - Middle | | 22:24 | 21 / 179 |
| |
[SpringCup] E8 - Night | | 18:30 | 10 / 129 |
| |
[SpringCup] E7 - Middle | | 18:24 | 16 / 208 |
| |
[SpringCup] E6 - Long | | dnf | | | |
[SpringCup] E5 - Sprint | | 11:55 | 12 / 272 |
| |
[SpringCup] E4 - Middle | | 32:36 | 24 / 229 |
| |
[SpringCup] E3 - Night | | 18:49 | 17 / 183 |
| |
[OCAD] Hofwald | | 21:09 | 10 / 167 |
| |
| 2 | dnf | | | |
[OCAD] Lunsen by NIGHT | | 16:27 | 21 / 176 |
| |
| 2 | 16:43 | 32 / 219 |
| |
[OCAD] Bullisland South, Night | | dnf | | | |
| 2 | 17:59 | 19 / 159 |
| |
[OCAD] Elsaich | | 40:50 | 8 / 129 |
| |
[OCAD] Idre Fjäll, E6 | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | 13:30 | 31 / 262 |
| |
[OCAD] Bullisland South, Long | | 37:49 | 7 / 143 |
| |
[OCAD] Aydat E17 | | 34:51 | 26 / 188 |
| |
[RndTemp] Series #3 Middle | | 17:26 | 13 / 168 |
| |
[RndTemp] Series #2 Sprint | | 12:13 | 15 / 216 |
| |
[RndTemp] Series #1 Long | | 56:09 | 20 / 124 |
| |
[OCAD] Long Distance | | 41:04 | 18 / 154 |
| |
[OCAD] Bullisland South, sprint | | 21:19 | 67 / 223 |
| |
Pagrenda south | | 39:04 | 6 / 57 |
| |
(OCAD) Høiås north-east | | 26:23 | 8 / 200 |
| |
| 2 | dnf | | | |
[OCAD] Short Long | | 31:10 | 26 / 185 |
| |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | dnf | | | |
[OCAD] Aydat E16 | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
[RndTemp] Shortdist night | | dnf | | | |
[OCAD] Idre-fjäll, Intro 2 | | dnf | | | |
(CC2012)Arcinazzo | | 37:17 | 26 / 164 |
| |
[OCAD] Mt. Laurie - Middle | | 17:41 | 48 / 203 |
| |
[OCAD] Mt. Laurie | | 14:34 | 47 / 250 |
| |
200th COMPETITION | | 49:27 | 7 / 179 |
| |
Sprint | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
(OCAD) Laghi de lama E2 | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
supersprint | | 14:53 | 10 / 111 |
| |
| 2 | dnf | | | |
Middle 16 | | 34:55 | 27 / 95 |
| |
Middle 15 | | 34:27 | 7 / 86 |
| |
Middle 14 | | 23:27 | 8 / 124 |
| |
Middle 13 | | 30:49 | 25 / 106 |
| |
Middle 12 | | 34:39 | 4 / 101 |
| |
[OCAD] Vuelta Alicante - E11 | | 16:56 | 45 / 188 |
| |
| 2 | 14:29 | 10 / 254 |
| |
[OCAD] Vuelta Alicante - E10 | | 19:46 | 15 / 195 |
| |
[OCAD] Idre Fjäll, E5 | | 26:13 | 17 / 94 |
| |
[OCAD] Idre fjäll, E4 | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
[OCAD] Idre Fjäll, E3 | | 19:13 | 8 / 117 |
| |
[OCAD] Idre Fjäll, E2 | | 22:58 | 16 / 139 |
| |
[OCAD] Idre Fjäll, E1 | | 16:27 | 2 / 172 |
| |
Arcinazzo | | 45:04 | 16 / 128 |
| |
[OCAD] Idre fjäll, Intro | | 12:08 | 41 / 259 |
| |
(OCAD) Laghi de lama - Test | | 9:37 | 14 / 191 |
| |
Brignoles - Urban sprint | | 25:20 | 20 / 198 |
| |
Middle 11 | | 34:38 | 5 / 115 |
| |
[CC2012] Altipiani di Arcinazzo | | 32:26 | 28 / 159 |
| |
[RndTemp] Shortdist | | 12:23 | 13 / 163 |
| |
Middle 10 | | 34:35 | 3 / 88 |
| |
Middle 9 | | 53:41 | 27 / 123 |
| |
| 2 | dnf | | | |
Middle 8 | | 31:25 | 15 / 151 |
| |
Port el Cuero [Sprint] | | 15:36 | 32 / 222 |
| |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | 13:05 | 6 / 288 |
| |
[OCAD] Vuelta Alicante - E9 | | 20:18 | 17 / 235 |
| |
Middle 7 | | dnf | | | |
| 2 | 18:23 | 15 / 137 |
| |
Middle 6 | | 21:45 | 23 / 115 |
| |
Middle 5 | | 49:07 | 19 / 112 |
| |
Middle Comp, night | | dnf | | | |
| 2 | 21:10 | 5 / 102 |
| |
| 3 | dnf | | | |
Middle 4 | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
Middle 3 | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | 19:06 | 19 / 206 |
| |
| 4 | 20:30 | 34 / 206 |
| |
Middle 2 | | 23:59 | 9 / 141 |
| |
Middle 1 | | 31:28 | 15 / 181 |
| |
Vezzena | | 28:44 | 24 / 163 |
| |
[OCAD] Bråt reunion | | 35:15 | 33 / 182 |
| |
(CC2012) Altipiani de arcinazzo | | 36:09 | 17 / 149 |
| |
[OCAD] Vuelta Alicante - E8 | | 35:04 | 42 / 153 |
| |
Rokke korestfjella - 2 | | dnf | | | |
[OCAD] Fantasy, night | | 12:13 | 7 / 120 |
| |
[OCAD] Fantasy, sprint | | 10:44 | 7 / 211 |
| |
[Ocad] Flona_old Night Sprint | | 24:32 | 10 / 106 |
| |
| 2 | dnf | | | |
La Verne - Old fantasy map | | 29:16 | 28 / 207 |
| |
Rokke korsetfjella - Middle 1 | | 29:54 | 26 / 161 |
| |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | 27:04 | 16 / 219 |
| |
[OCAD] Fylleryd, sprint | | 19:39 | 39 / 208 |
| |
°Dinobrion | | dnf | | | |
(OCAD) Shortdistance N | | 21:14 | 13 / 151 |
| |
[OCAD] Tonsow E2, Middle | | 26:15 | 29 / 165 |
| |
[OCAD] Tonsow, Sprint | | 15:45 | 19 / 184 |
| |
WOC2012 (jorat-long) | | 44:57 | 13 / 197 |
| |
Raven`s Cleavage | | 47:40 | 48 / 113 |
| |
[OCAD] Tonsow, Ski-O Long | | 37:23 | 22 / 125 |
| |
Middle (test) | | 27:52 | 2 / 73 |
| |
[OCAD] Vuelta Alicante - E7 | | dnf | | | |
[OCAD] Vuelta Alicante - E6 | | 17:39 | 6 / 197 |
| |
February Cup 3 of 3 | | 31:28 | 10 / 124 |
| |
February Cup 2 of 3 | | 27:02 | 26 / 152 |
| |
February Cup 1 of 3 | | 31:05 | 17 / 186 |
| |
Giro d'Italia - Stage 9 | | dnf | | | |
Giro d'Italia - Stage 8 | | 20:23 | 10 / 173 |
| |
Teisko sprint 2 | | 19:11 | 29 / 152 |
| |
Teisko Sprint 1 | | 7:44 | 19 / 178 |
| |
[OCAD] Graddy, Short dist. | | 23:20 | 20 / 148 |
| |
| 2 | 21:30 | 7 / 180 |
| |
[OCAD] Vuelta Alicante - E5 | | 15:31 | 9 / 209 |
| |
[OCAD] Graddy, Middle 2 | | 27:15 | 12 / 142 |
| |
[OCAD] Sengas, Ski-O Sprint 2 | | 17:12 | 28 / 184 |
| |
[OCAD] Sengas, Skio Middle 2 | | 29:48 | 55 / 126 |
| |
(OCAD) WWI battlefields middle | | 58:53 | 19 / 104 |
| |
°Disparaloma | | 32:05 | 3 / 36 |
| |
°Camptocercus | | 25:20 | 8 / 47 |
| |
°Acroperus | | 24:12 | 4 / 49 |
| |
°Westella | | 33:28 | 11 / 58 |
| |
[OCAD] Vuelta Alicante - E4 | | 21:45 | 35 / 139 |
| |
[OCAD] Vuelta Alicante - E3 | | 32:41 | 8 / 157 |
| |
[OCAD] Vuelta Alicante - E2 | | 12:13 | 25 / 199 |
| |
[OCAD] Vuelta Alicante - E1 | | 25:07 | 30 / 212 |
| |
[OCAD]Vuelta Alicante - Prologue | | 14:13 | 17 / 235 |
| |
(OCAD) Italy-tour - E2 (real) | | 15:08 | 28 / 192 |
| |
(OCAD) Italy-tour - E1 | | 22:32 | 17 / 208 |
| |
Shortdist night #2 | | 10:50 | 8 / 140 |
| |
Shortdist night | | 14:23 | 33 / 172 |
| |
kaktus race | | 10:31 | 4 / 120 |
| |
Giro d'Italia - Stage 7 | | 69:24 | 12 / 103 |
| |
Valsalega long | | 61:00 | 14 / 88 |
| |
Høiås North stage3-middle(night) | | 24:07 | 12 / 139 |
| |
Høiås North stage 2 - Sprint | | 14:00 | 18 / 240 |
| |
| 2 | 13:43 | 9 / 296 |
| |
Høiås north stage 1 - Long | | 37:48 | 28 / 182 |
| |
[RndTemp] Everetthamb #2 | | 41:48 | 16 / 122 |
| |
Giro d'Italia - Stage 6 | | 30:57 | 17 / 127 |
| |
Fantasy Winter Race | | 27:42 | 51 / 158 |
| |
| 2 | 22:59 | 2 / 190 |
| |
Giro d'Italia - Stage 5 | | dnf | | | |
Giro d'Italia - Stage 4 | | 27:50 | 51 / 193 |
| |
| 2 | 24:16 | 41 / 240 |
| |
Giro d'Italia - Stage 3 | | 21:39 | 15 / 185 |
| |
[OCAD]Gesunda Long | | 89:37 | 16 / 124 |
| |
[OCAD]Gesunda Middle | | 30:28 | 8 / 218 |
| |
| 2 | 32:23 | 23 / 305 |
| |
Giro d'Italia - Stage 2 | | 28:18 | 29 / 152 |
| |
Giro D'Italia - Stage 1 | | 35:02 | 27 / 154 |
| |
[OCAD] Bordasee, Middel 2 | | 25:21 | 8 / 156 |
| |
[OCAD] Graddy, Middle | | 23:23 | 12 / 129 |
| |
[OCAD] Sengas, Skio Long | | 47:45 | 18 / 130 |
| |
Remake Steinbruch | | dnf | | | |
One Leg Wonder Fusine | | dnf | | | |
| 2 | 6:57 | 7 / 193 |
| |
[RndTemp] Martinb | | 14:36 | 67 / 216 |
| |
[OCAD] Middle Distance | | 22:06 | 51 / 240 |
| |
[OCAD] Long Distance | | dnf | | | |
| 2 | 55:19 | 25 / 232 |
| |
°Chlorella | | 19:57 | 11 / 83 |
| |
°Lagerheimia | | dnf | | | |
°Quadricoccus | | dnf | | | |
°Spondylosium | | dnf | | | |
[OCAD] Sengas, Ski-O Middle | | 22:16 | 11 / 145 |
| |
[OCAD] Sengas, Ski-O Sprint | | 14:38 | 8 / 195 |
| |
[OCAD] Bordasee, Middle | | 25:20 | 23 / 139 |
| |
[OCAD] Bordasee, Sprint | | 13:00 | 23 / 186 |
| |
| 2 | 11:32 | 17 / 248 |
| |
Quickmade map-shortened midde 2 | | 18:45 | 42 / 165 |
| |
(FANTASY) middle E1? | | dnf | | | |
| 2 | 18:54 | 30 / 217 |
| |
[Fantasy] Unnamed | | 16:54 | 4 / 191 |
| |
| 2 | dnf | | | |
Quickmade map - shortened middle | | 17:30 | 12 / 212 |
| |
| 2 | 16:14 | 2 / 260 |
| |
| 3 | dnf | | | |
[Fantasy] Contour Night | | 21:58 | 19 / 139 |
| |
[RndTemp] Everetthamb | | 39:05 | 10 / 146 |
| |
[OCAD] Dell'Argentario, multi'O | | 28:33 | 11 / 172 |
| |
[OCAD]Monte Amiata | | 26:31 | 37 / 112 |
| |
[OCAD] Dell'Argentario, middle 4 | | 18:30 | 12 / 223 |
| |
| 2 | dnf | | | |
[RndTemp] Cambridgeb Night | | 20:57 | 37 / 148 |
| |
Dzikie Weze | | 35:58 | 21 / 145 |
| |
[RndTemp] Cambridgeb | | 20:56 | 71 / 207 |
| |
(RND) Hard and long (and dark..) | | dnf | | | |
°Pleurocapsa | | 31:32 | 9 / 52 |
| |
°Tetrapedia | | dnf | | | |
°Merismopedia | | dnf | | | |
[OCAD] Altopiano, middle 3 | | 17:16 | 21 / 228 |
| |
Bradbury's Race Long | | dnf | | | |
Bradbury's Race | | 23:02 | 51 / 188 |
| |
[OCAD] Altopiano Sud, middle 2 | | 21:40 | 61 / 238 |
| |
[OCAD] Altopiano Sud, middle | | 30:30 | 58 / 235 |
| |
| 2 | 24:54 | 10 / 316 |
| |
Skollenborg E2 Night | | 21:17 | 34 / 138 |
| |
| 2 | 17:06 | 8 / 157 |
| |
Åktatorpet Middle | | 22:19 | 13 / 154 |
| |
[OCAD] Contour'O, short middle | | dnf | | | |
| 2 | 25:27 | 56 / 257 |
| |
(OCAD)Skollenborg E1 Long | | 37:05 | 4 / 150 |
| |
| 2 | dnf | | | |
Rokke map-part 2 E2 | | 23:16 | 23 / 182 |
| |
| 2 | 22:21 | 12 / 229 |
| |
[OCAD]Pregrize E4 | | 23:33 | 20 / 177 |
| |
[OCAD]San Giovanni Contour-O | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
[ocad] taiwashrine 6 realnight | | dnf | | | |
[ocad] taiwashrine 5 night | | 19:27 | 35 / 116 |
| |
[ocad] taiwashrine 4 somanyctrls | | 16:21 | 37 / 178 |
| |
[OCAD] Contour'O, long | | dnf | | | |
Christmas Special | | 67:18 | 20 / 178 |
| |
| 2 | dnf | | | |
Rokke map-part 2 | | 28:16 | 57 / 190 |
| |
| 2 | 24:05 | 12 / 229 |
| |
°Habrotrocha | | 29:10 | 31 / 72 |
| |
°Dissotrocha | | dnf | | | |
Sathrophilus2 | | 40:33 | 18 / 73 |
| |
[ocad] taiwashrine 3 long | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
[ocad] taiwashrine 2 middle | | 18:20 | 47 / 215 |
| |
| 2 | 14:54 | 8 / 259 |
| |
| 3 | 15:04 | 11 / 259 |
| |
[ocad] Taiwashrine 1 downhill | | 8:23 | 22 / 251 |
| |
[OCAD]Pregrize E3 | | 37:36 | 12 / 195 |
| |
(ocad) St-Agnan-En-Vercors | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
[OCAD]Pregrize E2 | | 38:21 | 32 / 208 |
| |
[OCAD] Pregrize E1 | | 26:32 | 106 / 294 |
| |
| 2 | dnf | | | |
Holt | | 16:47 | 50 / 239 |
| |
| 2 | 17:02 | 64 / 289 |
| |
Kampersvik E2 | | 11:02 | 5 / 202 |
| |
| 2 | 10:44 | 1 / 259 |
| |
0ltrebrenta | | 34:59 | 22 / 144 |
| |
Kampersvik sprint | | 9:24 | 18 / 240 |
| |
| 2 | 8:19 | 2 / 372 |
| |
GMOK advent calendar race | | 27:50 | 8 / 199 |
| |
| 2 | 45:35 | 124 / 263 |
| |
| 3 | 29:12 | 17 / 263 |
| |
| 4 | 28:49 | 15 / 263 |
| |
Cansiglio by night | | 9:58 | 5 / 129 |
| |
contour-o LONG | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
One-Leg-Wonders 11 | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | dnf | | | |
| 4 | dnf | | | |
Relocation @Surebridge | | dnf | | | |
| 2 | 4:46 | 45 / 239 |
| |
TEST | | 5:11 | 24 / 144 |
| |
Controlpicking | 2 | dnf | | | |
Rokke 2 | | 25:00 | 37 / 159 |
| |
| 2 | 23:34 | 28 / 192 |
| |
Old modified rocad - 3 | | dnf | | | |
Crosetta Sprint sample sprint | 2 | 17:26 | 91 / 256 |
| |
Rokke | | dnf | | | |
| 2 | 13:56 | 47 / 240 |
| |
Vorab-Challange | | 13:53 | 37 / 253 |
| |
Contour-O | 2 | dnf | | | |
Biathlon-O Ultralong | 2 | 67:49 | 9 / 142 |
| |
Old rocad modified - 2 | | 24:10 | 28 / 177 |
| |
| 2 | 21:57 | 15 / 219 |
| |
Jerash Sprint | 2 | 30:43 | 56 / 230 |
| |
| 3 | dnf | | | |
Crni Graben Middle | 2 | dnf | | | |
Crni Graben Sprint | 2 | 14:53 | 53 / 254 |
| |
Mo middle | 2 | 20:52 | 38 / 183 |
| |
Terleckie Ski - O day 1 | | 26:28 | 28 / 181 |
| |
[OCAD] Le Semnoz, middle | | 18:23 | 14 / 183 |
| |
| 2 | 19:32 | 35 / 260 |
| |
San Pippo 2 | | 25:50 | 8 / 110 |
| |
OCAD Just a random place -middle | | 29:02 | 25 / 127 |
| |
San Pippo | | dnf | | | |
Monteret Easy Sprint | | 10:49 | 52 / 170 |
| |
STB Promo - Sprint (Right) | | 15:25 | 47 / 177 |
| |
STB Promo - Sprint | | 18:19 | 6 / 161 |
| |
STB Promo - Sprint (Night) | | 13:29 | 8 / 138 |
| |
Old modified Rocad | 2 | 38:35 | 54 / 207 |
| |
STB Promo Middle (Night) | | dnf | | | |
| 2 | 23:12 | 21 / 110 |
| |
STB Promo - Middle | | 33:23 | 23 / 139 |
| |
Schiltwald3 | | 19:16 | 4 / 127 |
| |
HE Lumbreras (La Rioja) | | dnf | | | |
Model Event Lumbreras (La Rioja) | | 8:02 | 8 / 209 |
| |
Schiltwald2 | | dnf | | | |
Schiltwald | | dnf | | | |
Brünnelichrüz | | dnf | | | |
quickmademap | | 19:43 | 22 / 190 |
| |
[OCAD] Long 1 (good runnability) | | dnf | | | |
[OCAD] Sprint 1 (Forest) | | 15:36 | 42 / 229 |
| |
Foppa-Challenge | | 10:38 | 17 / 249 |
| |
| 2 | dnf | | | |
Langelandsfjellet - Day 2 middle | | 37:47 | 14 / 152 |
| |
[OCAD] Middle 4 | | 24:50 | 22 / 141 |
| |
[OCAD] Middle 3 | | dnf | | | |
[OCAD] Middle 2 | | 19:41 | 10 / 170 |
| |
[OCAD] Middle 1 | | dnf | | | |
Langelandsfjellet - Middle | 2 | 33:24 | 48 / 229 |
| |
[OCAD]Nynäs middle 2 | | 30:39 | 27 / 157 |
| |
| 2 | 24:23 | 14 / 193 |
| |
[OCAD]Nynäs middle 1 | | dnf | | | |
[OCAD]Gunnfjaun night (right) | | dnf | | | |
[OCAD]Gunnfjaun night | | 20:42 | 13 / 134 |
| |
[OCAD]Limanowa Cup | 2 | dnf | | | |
Kaoz | | dnf | | | |
norwegian o-holidays | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
[ocad] EC08 sprint2 | | dnf | | | |
[ocad] EC08 sprint1 | | 6:03 | 26 / 238 |
| |
Forrest Sprint | | 11:43 | 24 / 178 |
| |
(ocad) Faron Est | | dnf | | | |
East-cost | | 26:01 | 25 / 125 |
| |
°Pusillus | | dnf | | | |
Sandy ground | | 44:58 | 31 / 168 |
| |
[ocad] äktatorpet2 | | 25:04 | 54 / 218 |
| |
[ocad] äktatorpet1 | | 13:12 | 17 / 230 |
| |
[rocad] Junne | | 35:45 | 21 / 187 |
| |
[ocad] Kooyoora Night Middle | | 29:17 | 31 / 171 |
| |
(ocad) Faron Nord | | 37:01 | 48 / 217 |
| |
[OCAD]Halloween! | | dnf | | | |
SOL-Boyz GP ST2 - Billeberget | | 21:09 | 36 / 224 |
| |
| 2 | dnf | | | |
°Pyxidiella | | dnf | | | |
°Opercularia | | dnf | | | |
[OCAD] Fantasy middle 2 | | dnf | | | |
[OCAD] Fantasy middle | | dnf | | | |
SOL-Boyz Grand Prix | | 20:16 | 4 / 201 |
| |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | dnf | | | |
[OCAD]Golen Orienteering Cup #7 | | 14:36 | 45 / 218 |
| |
Climb WC | | dnf | | | |
[OCAD]Golen Orienteering Cup #6 | | dnf | | | |
[OCAD]Golen Orienteering Cup #5 | | 22:36 | 31 / 249 |
| |
| 2 | 23:19 | 48 / 321 |
| |
china golden championship sprint | | dnf | | | |
Rokkeveien | | 18:59 | 26 / 117 |
| |
konrads gamle endetarm 3 | | dnf | | | |
[OCAD] Schöckl SE, S2 Sprint | | 17:10 | 42 / 177 |
| |
[OCAD] Schöckl W, S1 Middle | | 19:49 | 17 / 182 |
| |
| 2 | dnf | | | |
[OCAD]Golen Orienteering Cup #1 | | 18:17 | 53 / 206 |
| |
[OCAD] Schöckl, Model Event | | 5:11 | 10 / 162 |
| |
An OL4 sneak peak | | dnf | | | |
[OCAD] Chateau de Montlosier E15 | | 20:58 | 47 / 198 |
| |
[OCAD] Haijainen - Long 2 | | dnf | | | |
Enjoy Day 3 The final | | 15:26 | 4 / 150 |
| |
Enjoy Day 2 | | 15:57 | 11 / 167 |
| |
Enjoy Day 1 | | 17:46 | 11 / 147 |
| |
[OCAD] Surbridge Mountain Long | | dnf | | | |
[OCAD] Haijainen - Long | | 37:24 | 25 / 150 |
| |
[OCAD] Lammhult, sprint | | 16:18 | 63 / 230 |
| |
[OCAD] Västersjön night middle | | dnf | | | |
[OCAD] Västersjön, night sprint | | 14:17 | 45 / 140 |
| |
Tulluan short | | 11:42 | 12 / 189 |
| |
[OCAD] Aydat E12 | | 30:49 | 51 / 167 |
| |
[OCAD] Aydat Centre E11 | | dnf | | | |
[OCAD] Innanbäck - Middle 2 | | 29:08 | 31 / 168 |
| |
[OCAD] Pian Alba E4 | | dnf | | | |
[OCAD] Pian Alba E3 | | dnf | | | |
[OCAD] Pian Alba E2 | | dnf | | | |
[OCAD] Pian Alba E1 | | 21:51 | 48 / 203 |
| |
[OCAD] Altes AKH, Sprint Final | | 24:45 | 60 / 179 |
| |
OL4tour Mörtsjön2 | | 21:33 | 38 / 183 |
| |
[OCAD] Innanbäck - Middle | | 27:28 | 21 / 179 |
| |
[OCAD] Irbene N Sprint | | 12:04 | 40 / 197 |
| |
| 2 | 11:47 | 43 / 293 |
| |
[OCAD] Irbene N Night Sprint | | 12:31 | 31 / 168 |
| |
[OCAD] Irbene N Middle | | dnf | | | |
[OCAD] Rankås N Long | | 55:36 | 34 / 140 |
| |
[OCAD] Rankås Sprint | | dnf | | | |
[OCAD] Rankås N Night | | dnf | | | |
[OCAD] Rankås N Middle | | 26:43 | 32 / 180 |
| |
test | | dnf | | | |
| 2 | 10:15 | 24 / 196 |
| |
Sprint different | | 15:41 | 12 / 151 |
| |
[ocad] JEC Sprint 1 | | dnf | | | |
[OCAD] Montagne de Bange, middle | | 30:09 | 63 / 242 |
| |
WOC 2014 Millegrobbe I | | 36:23 | 67 / 228 |
| |
Entenhausen E2 | | dnf | | | |
[OCAD] Aydat E7 | | dnf | | | |
[OCAD] Aydat E6 | | 19:38 | 29 / 171 |
| |
[OCAD] Chateau de Montlosier E4 | | dnf | | | |
[OCAD] Chateau de Montlosier E3 | | 51:59 | 55 / 162 |
| |
[OCAD] Chateau de Montlosier E2 | | dnf | | | |
[JWOC2011] Middle Final M20 | | dnf | | | |
[OCAD] Sega di Ala, Sprint | | 16:12 | 30 / 234 |
| |
[OCAD]San Giovanni - E1 | | dnf | | | |
[OCAD]LewesLake Sprint | | 15:03 | 39 / 257 |
| |
[OCAD]Valonsadero, middle 2 | | dnf | | | |
[OCAD] Salpa-Jukola Training 2 | | 24:06 | 23 / 201 |
| |
[OCAD] Salpa-Jukola Training 1 | | 33:46 | 42 / 244 |
| |
[Rocad] Training 1 | | dnf | | | |
Middle Alpine | | dnf | | | |
Vealos | | dnf | | | |
Sprint (test | | dnf | | | |
Craft cup Skien 2013 | | dnf | | | |
Night Sprint | | dnf | | | |
middle | | 29:25 | 40 / 162 |
| |
| 2 | dnf | | | |
Mixed middle | | dnf | | | |
Beach Puglia | | 16:59 | 12 / 179 |
| |
WOC 2005 area - Course 2011 | | dnf | | | |
Roraima Sprint | | 12:43 | 24 / 163 |
| |
[E2] Herbouilly, night | | 19:30 | 32 / 183 |
| |
Pilzwald 2 | | dnf | | | |
Herbouilly | | 26:21 | 21 / 242 |
| |
Test comp | | dnf | | | |
RND tour | | 14:49 | 2 / 125 |
| |
Pilzwald 1 | | dnf | | | |
Sörby final Slump-O | | dnf | | | |
Sörby 25 Long | | 39:21 | 27 / 162 |
| |
[Rnd] Lower Somerboro Heights | | 28:48 | 35 / 149 |
| |
Sprint-O -Irish Style! | | 18:05 | 10 / 212 |
| |
Tuscany Beach Sprint | | 23:59 | 8 / 118 |
| |
[R_t] Bowman National Preserve | | 18:16 | 8 / 198 |
| |
[Rnd] Bowman National Preserve | | 17:57 | 29 / 131 |
| |
mysig bana:) | | dnf | | | |
Correncon Tour - Stage 8 | | 26:16 | 66 / 177 |
| |
Rnd_temp short/middle | | 19:38 | 44 / 192 |
| |
Correncon Tour - Stage 6 | | dnf | | | |
Summertour E5 -Stormuren- | | dnf | | | |
Summertour E2 -Åshöjden- | | dnf | | | |
Summertour E1 -Bosätersvallen- | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
Rnd_temp 1.4k | | dnf | | | |
Sääkelä | | 29:27 | 34 / 217 |
| |
justforfuncomp :) | | 17:32 | 51 / 184 |
| |
Moscow sprints.stage 2 | | 13:18 | 15 / 88 |
| |
Kjolen sprint | 2 | 21:32 | 66 / 200 |
| |
Gafanhori | 2 | dnf | | | |
WOC 2003! Moscow Compass | | 13:06 | 17 / 138 |
| |
[OCAD] Surebridge Mountain E4 | | dnf | | | |
Sörby23 Sprint | | 10:07 | 35 / 208 |
| |
Sörby22 Long | | 37:48 | 50 / 152 |
| |
Sörby21 Middle | | 17:42 | 29 / 170 |
| |
[OCAD] Surebridge Mountain E2 | | dnf | | | |
[OCAD] Surebridge Mountain E1 | | 28:41 | 51 / 210 |
| |
Rnd_temp - Middledistance | 2 | 33:06 | 97 / 181 |
| |
Sörby 20 middle | | 23:17 | 25 / 207 |
| |
One-leg-Wonder FINAL | | 18:10 | 68 / 140 |
| |
One-leg-wonder 5 | | 16:56 | 37 / 122 |
| |
One-leg-wonders 4 | | 16:00 | 65 / 134 |
| |
One-Leg_wonders-3 | | 15:20 | 76 / 148 |
| |
Correncon Tour - Stage 2 | | 27:02 | 38 / 148 |
| |
Correncon Tour - Stage 1 | | 22:33 | 18 / 203 |
| |
TrentoCity | | 10:47 | 31 / 165 |
| |
Mimizan #1 | | 20:17 | 25 / 201 |
| |
ATTENTION ONE LEG WONDER BUG | | 6:04 | 2 / 131 |
| |
One-leg-wonders 2 | | 16:11 | 1 / 183 |
| |
One-leg-wonders-1 | | 19:48 | 38 / 166 |
| |
Summertour Trainingrace 1 West | | 33:15 | 66 / 159 |
| |
Hard Sprint Tour - Stage 4 | | 19:45 | 15 / 144 |
| |
Hard Sprint Tour - S3 Jerash | | 19:27 | 6 / 154 |
| |
Hard Sprint Tour - S2: Downhill | | 21:13 | 37 / 166 |
| |
Hard Sprint Tour - Stage 1 | | 13:01 | 17 / 186 |
| |
Rnd_temp 1.3k | | dnf | | | |
Bosbergheia, middle | | 23:06 | 35 / 198 |
| |
Sörby 19 Long | | 37:22 | 31 / 158 |
| |
Sörby 18 Controlpicking | | 23:14 | 35 / 213 |
| |
[OCAD] Correncon, middle | | dnf | | | |
Tropical challange | | dnf | | | |
[OCAD] La glacière, middle | | 25:07 | 7 / 218 |
| |
Happy Birthday Razz. !!!! | | dnf | | | |
| 2 | 54:21 | 103 / 304 |
| |
Jervskogen, long 2 | 2 | 44:34 | 40 / 268 |
| |
Ekeby 17 Sprint | | 12:54 | 70 / 272 |
| |
Jervskogen, long | | 54:07 | 53 / 209 |
| |
[OCAD] Stora Spånsan 1, Sprint | | 11:24 | 37 / 272 |
| |
Hagnesta10 Sprint | | 14:29 | 49 / 248 |
| |
fantasy | | 17:55 | 41 / 142 |
| |
[OCAD] Småland, Night Sprint | | 21:57 | 103 / 202 |
| |
Sprint on the Moon (OK) | | 14:55 | 25 / 210 |
| |
Rocky | | 22:51 | 24 / 127 |
| |
[LabRun] Sector E | | dnf | | | |
Hagnesta8 Long Night | | dnf | | | |
Hagnesta7 Corridor-O | | dnf | | | |
Hagnesta6 Middle | | 23:56 | 38 / 198 |
| |
Christchurch CF Racers | | 36:23 | 34 / 214 |
| |
Hagnesta5 Middle | | 25:21 | 40 / 214 |
| |
Worlds Shittiest Competition | | 21:49 | 11 / 165 |
| |
(ocad) Sprint AABB | | 15:23 | 26 / 187 |
| |
Hagnesta 4 Long | | 35:34 | 32 / 172 |
| |
[OCAD] WUOC 2010, Contour-O | | dnf | | | |
Long | | 46:16 | 12 / 122 |
| |
crazyisland-remade | | 28:56 | 23 / 194 |
| |
kikirace prologue | | 10:52 | 43 / 152 |
| |
Magnus cup Sprint | | 16:33 | 4 / 207 |
| |
| 2 | dnf | | | |
Easy | | 3:59 | 29 / 168 |
| |
Magnus cup prologue | | dnf | | | |
Matt Give Me A Ride | | dnf | | | |
SlumpLong | | dnf | | | |
Slump-WoodhillNight | | dnf | | | |
Middle | | 41:34 | 27 / 155 |
| |
Sprint | | 23:28 | 17 / 215 |
| |
Martins løype | | 17:10 | 13 / 155 |
| |
Fantasycourse | | 10:27 | 19 / 216 |
| |
Hagnesta 3 Middle Night | | dnf | | | |
SlumpSprint | | dnf | | | |
SlumpPrologue | | 17:47 | 36 / 223 |
| |
Henriksaasen Middle | | 15:37 | 39 / 247 |
| |
Henriksaasen supersprint | | 4:51 | 128 / 257 |
| |
[OCAD]Hagnesta Long | | 33:30 | 31 / 249 |
| |
[OCAD]Hagnesta Sprint | | 15:42 | 25 / 324 |
| |
Marvins løybe | | 15:29 | 17 / 216 |
| |
sennoi 1 | | 23:39 | 27 / 194 |
| |
world cup... | | dnf | | | |
col de .... | | 29:53 | 25 / 147 |
| |
course en auvergne | | dnf | | | |
Train your brain 1 | | dnf | | | |
Ermatown cup | | 12:17 | 18 / 146 |
| |
Holmvassnatten 2 | | 28:40 | 78 / 222 |
| |
Holmvassnatten - Prologue | | 15:22 | 37 / 252 |
| |
| 2 | 13:34 | 2 / 311 |
| |
-monteferrato | 2 | dnf | | | |
| 3 | dnf | | | |
Buraunet | | 31:52 | 46 / 154 |
| |
[OCAD] Cavedine Long | | dnf | | | |
FIN 5 - 1998 | | 44:20 | 35 / 175 |
| |
Tomaattimehu | | 23:30 | 39 / 217 |
| |
t | | 19:40 | 16 / 162 |
| |
HHerbernheia 2011 (right one!!!) | | 23:40 | 18 / 278 |
| |
Herbernheia 2011 | | 14:19 | 21 / 248 |
| |
Brignoles 03 | | 19:24 | 33 / 293 |
| |
| 2 | 19:22 | 65 / 419 |
| |
Bunketorp Ski-O Middle | 2 | 32:02 | 36 / 345 |
| |
short - nybro | | 20:34 | 108 / 252 |
| |
Spring Cup CF Night BONUS | 2 | 16:56 | 47 / 260 |
| |
Swiss O Week - E1 | | 21:29 | 37 / 251 |
| |
Spring Cup CF Night | | 13:42 | 18 / 228 |
| |
Herbernheia Long | | 38:03 | 62 / 210 |
| |
Herbernheia Cahllange | | 16:58 | 73 / 244 |
| |
Trondheimrace | | 20:05 | 35 / 278 |
| |
Swiss O Week E3 | | 21:12 | 39 / 228 |
| |
Brignoles - Night urban sprint | | dnf | | | |
Door 10 - Jaanankallio 2 | | 27:27 | 36 / 212 |
| |
Slope run [OCAD] | | dnf | | | |
Rowe Races - 3 of 3 | | 22:57 | 63 / 173 |
| |
Door 1 - Urtgicla | | 28:10 | 34 / 155 |
| |
Maraetotara - Sprint | | 17:00 | 34 / 223 |
| |
Fantasy course | | 32:19 | 22 / 122 |
| |
Old Dogtrack Sprint | | 11:58 | 31 / 176 |
| |
Downhill sprint | | 13:23 | 29 / 189 |
| |
Disparalona II | | 23:04 | 24 / 99 |
| |
sprint | | 9:30 | 69 / 164 |
| |
Bodafors 2m Contours | | dnf | | | |
[OCAD] San Giovanni Stage 3 | | 12:16 | 29 / 220 |
| |
Sierra del Molino | | 25:09 | 24 / 148 |
| |
PastCourse | | 26:43 | 31 / 113 |
| |
[OL4an tour]E14 Flinshult | | 25:45 | 29 / 201 |
| |
SprintPastu.2 | | dnf | | | |
Dexiostoma | | dnf | | | |
Loxocephalus | | 24:21 | 7 / 102 |
| |
[OL4an tour] Herrestadsfjället 1 | | dnf | | | |
[OCAD] San Giovanni Prologue | | dnf | | | |
[OCAD]Amazing! long/night | | dnf | | | |
Pastur | | 21:32 | 13 / 111 |
| |
Fantasy Sprint | | 13:58 | 65 / 206 |
| |
| 2 | 10:42 | 19 / 275 |
| |
[OL4an Tour] Lagga/Östuna 2 | | 15:44 | 24 / 155 |
| |
| 2 | 16:32 | 45 / 204 |
| |
[OL4an tour]Good Spring MT Night | | dnf | | | |
[OL4an tour]Rusia 3 Middle | | 29:09 | 56 / 158 |
| |
[OL4an tour]Rusia 2 night short | | dnf | | | |
[Ocad] Venice | | 30:17 | 20 / 173 |
| |
OgdensFirstRace | | 22:44 | 8 / 111 |
| |
[OL4an tour]Anza Borrego Middle | | dnf | | | |
[OL4an tour]Sälen | | 32:45 | 35 / 180 |
| |
[OL4an Tour]E5 - Lagga/Östuna 1 | | 14:22 | 39 / 190 |
| |
sprint | | 8:32 | 9 / 118 |
| |
kikirace6 | | 52:57 | 26 / 76 |
| |
ikirace 5 | | 27:49 | 14 / 75 |
| |
kikirace 4 | | 35:17 | 10 / 78 |
| |
kikirace 3 | | dnf | | | |
sweet comp. prolog | | dnf | | | |
[OCAD]Nynäs Middle | | dnf | | | |
Map | | 15:29 | 31 / 167 |
| |
[OL4an tour]Rusia 1 Long | 2 | dnf | | | |
[OL4an tour]Goodspring MT Middle | | 20:03 | 21 / 182 |
| |
[OL4an tour]Anza Borrego SW Nigh | | 27:53 | 37 / 128 |
| |
[OL4an tour]Anza Borrego SW Day | | dnf | | | |
kikirace sprint2 | | 19:19 | 10 / 122 |
| |
kikirace sprint | | dnf | | | |
(ocad)- färsk; Prolog | | dnf | | | |
[Pure and Fast] - middle | | 17:42 | 25 / 134 |
| |
The Gardens Tale Intro2 | | dnf | | | |
The Gardens Tale Intro | | 25:11 | 22 / 168 |
| |
crazyisland night | | dnf | | | |
sprint... | | 17:09 | 23 / 169 |
| |
Sprint2 | | 15:50 | 20 / 112 |
| |
Sprint | | dnf | | | |
LE MEGA SPRINT | | 1:14 | 24 / 172 |
| |
race! | | 22:28 | 17 / 160 |
| |
crazyisland | | dnf | | | |
blåbærmåsan by night | | dnf | | | |
woc | | dnf | | | |
Forest sprint 2 | | 16:58 | 11 / 186 |
| |
blåbærmåsan | | 32:49 | 27 / 184 |
| |
| 2 | 31:41 | 25 / 218 |
| |
Another map | | 20:20 | 14 / 111 |
| |
Forest sprint | | 15:40 | 10 / 221 |
| |
Map | | 14:15 | 9 / 125 |
| |
Hard Challenge | | dnf | | | |
[OCAD] Haukkovuori - Long | | 41:44 | 46 / 231 |
| |
Testudinella | | dnf | | | |
Sprintn | | 14:08 | 19 / 160 |
| |
[Fantasy] Short Middle | | 8:33 | 8 / 149 |
| |
| 2 | 8:34 | 11 / 194 |
| |
Sippola | | 30:31 | 47 / 210 |
| |
Longsprint | | 32:36 | 21 / 114 |
| |
[OCAD] LongLake | | 28:07 | 63 / 219 |
| |
Halloween Map | | 6:30 | 15 / 180 |
| |
Øya | | 7:41 | 16 / 178 |
| |
| 2 | 7:39 | 18 / 251 |
| |
FOREST/CITY/GARDEN -sprint | | 17:48 | 31 / 200 |
| |
long sprint | | 21:54 | 14 / 93 |
| |
Middle | | 18:22 | 24 / 94 |
| |
[OCAD] Rehvalahti, middle | | 25:02 | 30 / 170 |
| |
| 2 | 24:53 | 34 / 212 |
| |
Arctic fall middle | | 31:16 | 13 / 155 |
| |
| 2 | 31:02 | 14 / 181 |
| |
SundayCOMP -NIGHT | | 15:42 | 29 / 144 |
| |
Sprint | | dnf | | | |
SaturdayCOMP | | 16:26 | 27 / 203 |
| |
FridayCOMP Prologue | | 9:18 | 14 / 206 |
| |
sprint night | | 12:19 | 9 / 97 |
| |
Circles | | 12:19 | 29 / 178 |
| |
Sprint under the glacier | | 14:46 | 15 / 177 |
| |
On the roof | | 8:23 | 24 / 123 |
| |
123 middle | | dnf | | | |
[OCAD] Hardbakkhytta | | 5:10 | 35 / 183 |
| |
Middle | | 20:12 | 17 / 127 |
| |
[OCAD] Marchrace | | 19:58 | 127 / 215 |
| |
Sprint map | | 18:29 | 13 / 204 |
| |
| 2 | 17:41 | 13 / 271 |
| |
Great Braintree to tony | | 33:10 | 14 / 102 |
| |
Oskarshamn Night Short 2 | | dnf | | | |
Oskarshamn Night Short 1 | | 13:25 | 20 / 138 |
| |
[ocad] Homysud4 - DAY Version | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | dnf | | | |
[ocad] Homysud3 | | 18:38 | 12 / 143 |
| |
The middle | | 41:18 | 10 / 88 |
| |
Sprint | | 12:34 | 18 / 205 |
| |
Sprint Ingalunda City. | | dnf | | | |
sprint précision 2/2 | | 14:24 | 14 / 93 |
| |
sprint précision 1/2 | | 10:42 | 6 / 138 |
| |
Lepanmaa Night | | 47:16 | 15 / 123 |
| |
Sprint tournois VSO | | 8:09 | 47 / 148 |
| |
Middle distance | | dnf | | | |
Apartment race | | 12:16 | 22 / 212 |
| |
[Fantasy cup] E2 Sprint | | 14:08 | 19 / 169 |
| |
[Fantasy cup] E1 Middle | | dnf | | | |
Céléon | | 11:41 | 8 / 135 |
| |
BRÅSTORP CONTEST | | 19:24 | 33 / 101 |
| |
Lac Mariet VI | | 21:06 | 10 / 139 |
| |
Matiesko fantasy cup E2 | 2 | 24:19 | 51 / 146 |
| |
Quick sprint :q | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
Matiesko fantasy cup E1 | | dnf | | | |
[Ocad] Nynäs middle | | 16:15 | 26 / 178 |
| |
Bo-kartan (ocad) - prologe | | 20:53 | 21 / 159 |
| |
Short sprint | | 6:03 | 4 / 118 |
| |
[OCAD] Sprinta | | 9:36 | 35 / 150 |
| |
Random sprint | | 16:27 | 31 / 116 |
| |
Ojer 2.0 Middle | | 26:31 | 10 / 165 |
| |
Gölen- Prologue | | 15:34 | 28 / 140 |
| |
Sajaia | | 39:08 | 29 / 111 |
| |
Lac Mariet V | | 27:40 | 24 / 138 |
| |
sprint in Autrans to Noé | | dnf | | | |
Random Sprint 2 | | 10:01 | 41 / 142 |
| |
Ojer Middle | | 23:03 | 30 / 167 |
| |
Sprint | | 7:37 | 13 / 128 |
| |
Rassonwood | | 12:01 | 10 / 134 |
| |
Random Sprint | | 6:28 | 19 / 165 |
| |
Aldeno Sprint | | dnf | | | |
Ocad Stubbmodalen | | dnf | | | |
Idre Vinter Comp 2 Downhill | | dnf | | | |
Night! focus | | 18:54 | 16 / 88 |
| |
sprint! focus | | 21:09 | 34 / 121 |
| |
[HS-Tour] E4 Skummeslöv - Sprint | | 14:00 | 30 / 214 |
| |
[HS-Tour] E2 Skummeslöv - Long | | 51:30 | 26 / 162 |
| |
[HS-Tour] E1 Holmåsa - Sprint | | dnf | | | |
Ocad Stubbmodalen | | 18:15 | 27 / 142 |
| |
Ocad Selbuskogen | | 19:29 | 13 / 148 |
| |
middle! focus | | 31:05 | 21 / 125 |
| |
[Fantasy] Junne E2 | | 35:12 | 44 / 122 |
| |
Idre Vinter Comp | | dnf | | | |
[Fantasy] Junne E1 | | 37:47 | 36 / 161 |
| |
Sprint-OL Day 1/3 | | 13:31 | 77 / 245 |
| |
Lac Mariet, night | 2 | 26:56 | 51 / 144 |
| |
[OCAD] Kjölen | | dnf | | | |
[OCAD] Saskatchewan | | dnf | | | |