Catching Features

Sprint Cup 2 - Stage 4

Open:16:00 Apr 06 2005
Close:16:00 Apr 14 2005
Map:/latte/events/latte/day1/Gio-4.course
Created by:Gio
Description:Night Race!!
Avg Rating:4.1 / 5.0 (9 votes)

Results

52 official (+11 reruns) 10 comments

1. Sytov Nikolay Russian Federation Mosmeridian 19:10  *****
2. Théo France JOG 19:37  *****
3. TrygveT Norway Raumar OL 20:08  *****
4. Pantse Finland YP 20:18  
5. Gio Switzerland Gold Savosa 20:21  *****
6. SchIve Norway Halden SK 21:28  *****
7. marcusm Sweden Sävedalens AIK 21:30  
8. tiltnes Norway Tyrving IL 22:07  
9. Martin Jullum Norway Halden SK 22:09  
10. Chris Switzerland OLV Zug 22:59  
11. Mat Switzerland OLV Zug 23:11  
12. jenstorb Norway Fart OK 23:13  
13. Torgny Sweden Ronneby OK 23:46  
14. Mike United Kingdom SYO 24:07  
15. Sarah Sweden Ronneby OK 24:10  
16. Jouni Kujala Finland KoS 24:13  
17. J9 Finland Ylistaron Kilpa-Veljet 25:23  
18. CalleR Finland JRV 25:25  
19. Rhys United Kingdom ShUOC 25:28  
20. mindsweeper Norway CSU 25:57  
21. Kai Pasonen Finland VaHa 28:27  
22. Pevi Finland Rasti-Nokia 28:49  
23. Nails United Kingdom SYO 29:29  
24. Mikko Finland 29:34  
25. Entwistle Norway Lillehammer OK 31:54  
26. mio Switzerland OLV Zug 32:04  
27. frog Grenada run tan plan 33:00  *****
28. 100percent Austria OLC Wienerwald 34:49  
29. Christopher Norway OK Moss 39:25  
30. gorlosky United States NEOC 42:41  *****
31. WimJonk Virgin Islands Team Currywurst 50:16  
32. Lars Erik Norway OK Moss 99:24  
Per Svantesson Sweden IK Ymer dnf  
ele Switzerland Gold Savosa dnf  
Eirik Norway NTNUI dnf  *****
Mikee Switzerland Bussola OK dnf  
PatrickChg Hong Kong HKOC dnf  
Andrew Sweden IFK Lidingö dnf  
Bob Borienteer United Kingdom Borienteering OK dnf  
Erik Sweden OK Denseln dnf  
David Svantesson Sweden IK Ymer dnf  
pettern Mongolia Konsberg o-lag dnf  
Jeremy G Belgium TROL dnf  
Anna Simkovics Austria OLC Wienerwald dnf  
Falki Germany USV TU Dresden dnf  
OrjanC Sweden OK Skogsfalken dnf  
Torjus Norway OK Moss dnf  
Holmsa Norway OK Moss dnf  
Gureev Russian Federation Iskatel dnf  
Kripaps Latvia Riga dnf  
Vetle Norway Raumar o-lag dnf  
Per Forsberg Sweden IK Ymer dnf