Catching Features

sprint tour [22]

Open:16:00 Feb 02 2006
Close:16:30 Feb 20 2006
Map:/rnd-0fu20e80e8jg8c2sgn098cm81y5k015srrdw8i/events/South Martin Brook/day1/22.course
Created by:green goblin
Description:ok, second one is taffer....like it was before x-mas...what do u prefer? i like 21 bit more!...have to see till which tour-stop i go today...:D
Avg Rating:4.8 / 5.0 (8 votes)

Results

95 official (+14 reruns) 5 comments

1. Tero Rist Antarctica OLV Baselland 15:00  *****
2. 8 Norfolk Island GMOK 15:03  *****
3. Krille Bahrain The New Era 15:12  
3. Erik Lima Norway Ganddal IL 15:12  *****
5. Ours du 69 France JOG 15:20  
6. Fincher United Kingdom Stora Tuna OK 15:22  
7. TC Sweden Malungs OK Skogsmårdarna 15:32  
8. Jeremy G Belgium TROL 15:40  
9. ms Norway HMKG 15:42  
10. Andigo Sweden OK Nackhe 15:44  
11. Mat Switzerland OLV Zug 16:02  
12. Millis Sweden Sävedalens AIK 16:04  
13. Jones Italy TST 16:12  
14. Nysse Sweden OK Tyr 16:14  
15. Théo France JOG 16:16  
16. LinusBohman Sweden Malungs OK 16:44  *****
17. pk Scotland ESOC 16:45  
18. Bard Norway Halden SK 16:49  
19. Jonas Papua New Guinea Jÿrla if ok 16:50  
20. Petri Finland Ikaalisten Nouseva-Voima 16:56  
21. beeker New Zealand papo 17:18  
22. alexander Germany DJK Adler 07 Bottrop 17:26  
23. Hingara Sweden Linköpings OK 17:32  
24. casper Denmark FIF Hillerød 17:34  
25. Jens Sweden Furåsens OK 17:35  *****
26. Leizer Sweden Tolered-Utby OL 17:40  *****
27. Warti der Kornkreiscowboy Austria ASKÖ Henndorf 17:42  
28. SV Finland VaHa 18:00  
29. airlinefox Switzerland OLV Baselland 18:01  
30. mood Sweden Attackpoint Juniors 18:18  
31. Samurai Nepal Mountain Rockets 18:32  
32. Mikko Finland 18:41  
33. Teichmann Germany Planeta Radebeul 18:42  
34. Ally Israel Temp OK 18:43  
35. Eddie Harwood Scotland Moravian 18:52  *****
36. chrism United Kingdom Harlequins 19:07  
37. tatam France TheTeam 19:19  
38. Birko Norway OK Skøynar 19:42  
39. scary Norway Asker SK 19:51  
40. benito France theteam 19:55  
41. Pale Finland Vehkalahden Veikot 20:00  
42. ccs United Kingdom DRONGO 20:10  
43. hea Sweden VBOL 20:16  
44. Jamie New Zealand PAPO 20:52  
45. karkar Switzerland OLV Luzern 20:57  
46. Mats Norway Halden SK 21:05  
47. Krami Turkmenistan Dzambul SK 21:11  
48. Zabli Switzerland OLG Rymenzburg 21:20  
49. Benjiii Sweden Kalevan Rasti 21:32  
50. Keios Estonia OK Põlva Kobras 21:40  
51. Kripaps Latvia Riga 22:00  
52. Gante Switzerland OLG Rymenzburg 22:26  
53. markuspuusepp Estonia OK Võru 22:54  
54. Jessica Causley Australia Ludvika OK 22:55  
55. nilmag Sweden LOK 22:56  
56. querem France orientalp 23:05  
57. offa Sweden Tuna 23:16  
58. Olga Heimens Netherlands Argus 23:17  
59. BABSY Israel Ramat Hasharon 24:48  
60. JDP United States QOC 25:40  
61. G-XTC Switzerland OLG Rymenzburg 25:49  
62. yann locatelli France annecy 25:55  
63. truls Norway Bækkelaget 26:14  
64. Thomas Bousser France Fameck 26:16  
65. Sudden Sweden 26:50  
66. Flippo Spain Xinoxano 28:09  
67. crazy Equatorial Guinea Local 28:56  
68. Tolya Latvia Riga 30:00  
69. Dicky Mooij Netherlands Argus 33:02  
70. Vexi Finland Rajamäen Rykmentti 40:12  
71. Babalouwee Bangladesh Central High OC 41:30  
72. tichym Czech Republic tjh 79:54  
flx Netherlands MINOR dnf  
Miguel Morais Portugal CPOC dnf  
skyplane France L.O.Sanchey dnf  
Bjorn Ekeberg Norway IL Tyrving dnf  
apnurmee Finland Kalevan Rasti dnf  
bipbip Switzerland OLV BL dnf  
Sugvaldsen Norway Nydalens SK dnf  
Jose salvador Portugal 20 kms deAlmeirim dnf  
Manon Mensink Netherlands Argus dnf  
nAoMi Austria NTNUI dnf  
wagner Norway KSOL dnf  
mkietis Latvia Ozons dnf  
Engstrand Sweden OK Pers Lärjungar dnf  
Hans Sundqvist Sweden Tullinge SK dnf  
Lukas Schilliger Switzerland OLV Luzern dnf  
T.Nishimura Japan Zombies dnf  
Deo Vannat European Union Ind dnf  
kees Netherlands MINOR dnf  
nilsrolf Sweden Åstrandens IF dnf  
Ernst Poulsen Denmark HOK dnf  
SC Sweden OLC dnf  
Goran Winblad Sweden Rehns BK dnf  
Steinar Beinhard Norway Østmarka OK dnf