Catching Features

Qual 2 - Labyrinth

Open:08:00 Jan 16 2007
Close:07:45 Jan 19 2007
Map:/Lab1/events/Lab1/day1/Qual 2.course
Created by:Charly Boichut
Description:5 winners of qual in final + 5 best runners on their 4 best quals
Avg Rating: / 5.0 (0 votes)

Results

82 official (+12 reruns) 5 comments

1. green goblin Switzerland OLJG Holde 3:43  
2. Gio Switzerland Gold Savosa 4:00  
3. airlinefox Switzerland OLV Baselland 4:09  
4. not in game anymore Virgin Islands ... 4:15  
4. L@uri Estonia KJ SK 4:15  
6. Calle Stenberg Sao Tome & Principe OK Skogshjortarna 4:18  
7. Sabro Switzerland OLV Baselland 4:19  
8. Vojcek Czech Republic SSU 4:23  
9. samppoo Finland SK Teurastajat 4:26  
10. Tynne Sweden www.Tynne.se 4:27  
11. Rico Denmark St. Binderup OK 4:31  
12. Nails United Kingdom SYO 4:40  
13. jover Belgium OMEGA 4:43  
14. oscar sjökvist Niger sttuna 4:47  
15. hamilton Sweden OK Linné 4:49  
16. Swampman Namibia Namibia tigers 4:54  
17. Pakhtakor Russian Federation Neitron 4:58  
18. Julien_ France COTS 5:06  
19. Gian Andri Switzerland OLJG Holde 5:08  
20. Orienterik Norway NTNUI 5:13  
21. Keios Estonia OK Põlva Kobras 5:14  
22. severin Switzerland OLG Herzogenbuchsee 5:15  
23. Tero Rist Antarctica OLV Baselland 5:18  
24. alexander Germany DJK Adler 07 Bottrop 5:20  
24. Jeremy G Belgium TROL 5:20  
26. orienteerer89 Switzerland OLG Basel 5:25  
27. Jonas_91 Sweden Tullinge SK 5:29  
28. Saku Finland Hiisirasti 5:36  
29. MKa Russian Federation Neitron 5:41  
30. Razz. Sweden OK Linné 5:47  
30. OLofsson Sweden Pan-Kristianstad 5:47  
32. Often Norway Tynset 5:54  
33. iso-ville Finland SK Teurastajat 5:59  
34. OJ United Kingdom SYO 6:03  
35. PHJ65 Finland SuSe 6:10  
36. joggi European Union OL-Teamet 6:16  
37. olive France esat 6:21  
38. Jüri Estonia OK Võru 6:26  
39. jeroen.van.der.kleij Belgium hamok 6:29  
40. stockholm Belgium 6:30  
41. the confused Austria ASKÖ Henndorf 6:31  
42. frOls Norway OK Moss 6:33  
43. Sugvaldsen Norway Nydalens SK 6:44  
44. TottaNN Sweden tgok 6:53  
45. Charlotte France OK Hällen 6:54  
46. Vasili Ukraine Kiev 7:06  
47. Simi Vatican City OK Kullingshof 7:17  
48. Dan "Bandanos" Russian Federation Neitron 7:21  
49. Mchal21 France dijon 7:36  
50. Gurr Sweden Stora Tuna IK 8:09  
51. Marius Ødum Denmark OK ØST 8:11  
51. Timo Sild Estonia OK Võru 8:11  
53. mike denver Costa Rica 8:29  
54. Yuriy Ukraine Odessa 8:34  
55. Sebastian Ekman Sweden Västvärmlands OK 8:53  
56. bzou France Dijon 9:19  
57. Renaudhvo France HVO 9:20  
58. Irene Switzerland OLG Säuliamt 9:50  
59. sundlof Sweden Gävle OK 10:06  
60. Andrew Dalgleish Scotland Edinburgh Southern OC 10:16  
61. markuspuusepp Estonia OK Võru 10:49  
62. Genar D Belgium TROL 10:51  
63. Serg Doronin Russian Federation SneGoVik o-team 11:51  
64. *Anton* Sweden Strängnäs Malmby OL 11:53  
65. Adriaan Pelckmans Belgium Trol 12:12  
66. Luis M Santos Portugal CPOC 12:32  
67. Sklenicka Czech Republic SSU 19:03  
Vetle Norway Raumar o-lag dnf  
LinusBohman Sweden Malungs OK dnf  
jeb France VSO dnf  
Jens Sweden Furåsens OK dnf  
Nuno Pires Portugal Ori-Estarreja dnf  
Erik M Sweden Ok Nolaskogsarna dnf  
casper Denmark FIF Hillerød dnf  
mr Sweden OK Linné dnf  
Hingara Sweden Linköpings OK dnf  
Pardal Finland Lynx dnf  
Tinski Finland Vehkalahden Veikot dnf  
Mariule Lithuania OK Javonis dnf  
Penta Sweden Hestra IF dnf  
emil Sweden Stora Tuna dnf  
MrHenz Estonia OK Võru dnf