Race Title |
Rerun # |
Time |
Place |
Castle | | 16:49 | 16 / 162 |
| |
Carrera 2.1 | | 12:22 | 34 / 92 |
| |
[World Cup] Saskatchewan | | 16:01 | 25 / 147 |
| |
Carrera 4 | | 1:49 | 2 / 102 |
| |
[World Cup]Saskatchewan (Public) | | 20:22 | 22 / 182 |
| |
[OCAD] Ludvika extra | | dnf | | | |
Vildmarken | | 19:32 | 35 / 163 |
| |
[OCAD] Ludvika 10 | | 18:33 | 54 / 178 |
| |
[OCAD] Ludvika 9 | | dnf | | | |
[World Cup] Ilulissat | | 34:34 | 59 / 196 |
| |
[OCAD] Ludvika 8 | | dnf | | | |
Carrera 1 | | 13:36 | 13 / 141 |
| |
Old Newtontowne - Middle | | dnf | | | |
[ocd]Trandum Aur | | 16:03 | 62 / 174 |
| |
[OCAD] Vintervassmyra | | dnf | | | |
(OCAD) Island Sprint | | 20:21 | 87 / 197 |
| |
Fantasy OCAD | | 13:20 | 48 / 157 |
| |
[OCAD] Stykketsprinten | | 19:29 | 54 / 161 |
| |
Mt Takaoka Sprint | | dnf | | | |
{Mt. FOX 4 Day} Sprint | | 11:56 | 31 / 210 |
| |
[OCAD] Ludvika 5 | | 21:52 | 75 / 222 |
| |
[World Cup] Gumusdere | | dnf | | | |
Open-Cup 1 | | 9:41 | 71 / 178 |
| |
UpTheHill | | dnf | | | |
[OCAD] Mödänge 2008 | | dnf | | | |
[rnd] steep | | 28:21 | 22 / 133 |
| |
Hökensås Semesterbyn 7 | | 29:06 | 25 / 133 |
| |
Hökensås Semesterbyn 6 | | 37:15 | 69 / 157 |
| |
Hökensås Semesterbyn 5 | | 28:35 | 41 / 164 |
| |
[OCAD] Crni graben night | | dnf | | | |
Hökensås Semesterbyn 4 | | 36:30 | 37 / 162 |
| |
Whos the fastest runner? | | 6:24 | 73 / 198 |
| |
[OCAD] Skenshyttan stage 5 | | 22:03 | 79 / 204 |
| |
[OCAD] Skenshyttan stage 4 | | 17:34 | 55 / 207 |
| |
[OCAD] Skenshyttan stage 3 | | 17:37 | 51 / 214 |
| |
Valleys of Stone (sprint) | | 40:29 | 39 / 95 |
| |
[OCAD] Skenshyttan stage 2 | | dnf | | | |
WaterLands Sprint | | 7:22 | 16 / 105 |
| |
Hökensås Semesterbyn 3 | | 41:43 | 41 / 182 |
| |
Nisunperä | | 23:08 | 110 / 257 |
| |
Hökensås Semesterbyn 2 | | 34:04 | 63 / 167 |
| |
Hökensås Semesterbyn 1 | | 21:40 | 49 / 197 |
| |
O.7km Sprint | | 9:31 | 75 / 209 |
| |
[OCAD] Skenshyttan stage 1 | | 14:01 | 62 / 304 |
| |
OCAD Siitama SW 2 | | 20:50 | 60 / 124 |
| |
Aktan 5 | | 42:32 | 39 / 98 |
| |
[Ocad] Mutala West Middle | | 34:54 | 32 / 130 |
| |
Under the red Line | | 48:30 | 56 / 104 |
| |
OCAD Siitama SW | | 19:17 | 100 / 191 |
| |
[Ocad] Mutala Normal middle | | 45:26 | 76 / 172 |
| |
Vangsåsen | | 12:12 | 42 / 151 |
| |
Ripan | | 13:52 | 54 / 169 |
| |
The Emilsson Map | | dnf | | | |
OCAD Hills somewhere | | 14:08 | 47 / 178 |
| |
The Oppsal map | | 10:09 | 6 / 167 |
| |
Ocad long sprint | | 39:02 | 5 / 100 |
| |
Atkan 4 [OCAD] | | 29:26 | 42 / 114 |
| |
Aktan 3 [OCAD] | | 18:03 | 60 / 140 |
| |
Aktan Middle 2[OCAD] | | 27:09 | 83 / 132 |
| |
Aktan Middle [OCAD] | | dnf | | | |
[OCAD] Mutala Corridor-O | | dnf | | | |
Marlay Park | | 18:08 | 11 / 129 |
| |
super easy | | 6:08 | 32 / 160 |
| |
Routechoise-test by night | | dnf | | | |
Big Utrish | | dnf | | | |
MicrOrienteering | | 22:45 | 13 / 107 |
| |
[untitled] | | 9:32 | 64 / 178 |
| |
Random | 2 | dnf | | | |
Santry Ireland | | 16:40 | 22 / 144 |
| |
Routechoise-test | | 18:25 | 36 / 189 |
| |
Sprint | | 17:37 | 20 / 160 |
| |
Long Legs | | 60:25 | 28 / 74 |
| |
Mega Race | | 22:08 | 59 / 129 |
| |
Chateau de Montlosier | | 39:39 | 26 / 85 |
| |
Ùûåóêûãòâ | | 10:33 | 12 / 85 |
| |
Sekotsuji | | dnf | | | |
ZA][odi | | 11:01 | 21 / 85 |
| |
Brindisi PWT | | 15:07 | 57 / 135 |
| |
[O-Ringen Stage5] Ludvika | | 37:31 | 90 / 221 |
| |
Middle | | 38:48 | 44 / 96 |
| |
Forest sprint | | 14:16 | 17 / 216 |
| |
JV map Sinte-Mette | | 19:12 | 18 / 105 |
| |
backe | | 10:07 | 32 / 104 |
| |
[OCAD]Small sprint | | 9:16 | 33 / 160 |
| |
[OCAD] Super Bernardia | | 29:23 | 55 / 122 |
| |
[O-Ringen Stage4] Tervavaara | | 33:41 | 56 / 195 |
| |
Square Park - Night Sprint New! | | 15:08 | 26 / 118 |
| |
Square Park - Night Sprint | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
[O-Ringen Stage3] Gyllbergen | | 42:03 | 68 / 201 |
| |
(OCAD)Pessebuske 2 | | 24:49 | 47 / 116 |
| |
(OCAD)Pessebuske 1 | | 27:25 | 27 / 129 |
| |
[O-Ringen Stage2] Sandbakken | | 74:40 | 61 / 145 |
| |
Bones | | 12:27 | 29 / 120 |
| |
[ocd] Ventspils_day-3 | | 29:13 | 12 / 97 |
| |
[ocd] Ventspils_day-2 | | dnf | | | |
[ocd] Ventspils_day-1 | | 31:45 | 33 / 180 |
| |
[O-Ringen Stage1] Skräddarbacken | | 47:32 | 51 / 210 |
| |
Fantasy city sprint | | 18:21 | 66 / 201 |
| |
CURSA ANDORRA | | 8:21 | 13 / 147 |
| |
Short forest sprint | | 17:12 | 42 / 147 |
| |
[ocd] Beloostrov_day-2 | | 22:54 | 56 / 139 |
| |
[ocd] Beloostrov_day-1 | | 18:37 | 49 / 195 |
| |
[ocad] Borgberget | | 29:24 | 22 / 150 |
| |
(OCAD) The Toffee Mould Extended | | dnf | | | |
[O-Games 2008] - Koisjärvi | | 40:37 | 76 / 203 |
| |
S.t Anna Cup 3 | | 23:05 | 35 / 81 |
| |
S:t Anna Cup 2 | | 23:25 | 17 / 100 |
| |
S:t Anna Cup 1 | | 16:05 | 48 / 171 |
| |
The Toffee Mould 2 | | 24:53 | 47 / 104 |
| |
The Toffee Mould 1 | | 25:03 | 55 / 135 |
| |
[OCAD]sankt anna | | 26:00 | 46 / 158 |
| |
Easy | 2 | 22:59 | 20 / 148 |
| |
HC I | | 32:07 | 27 / 143 |
| |
HC model event | | 7:09 | 39 / 168 |
| |
Safari Race | | 16:46 | 24 / 177 |
| |
L@uri's Velkeris Cup stage 3 | | 35:55 | 57 / 132 |
| |
L@uri's Velkeris Cup stage 2 | | 37:04 | 70 / 141 |
| |
L@uri's Velkeris Cup stage 1 | | 31:24 | 49 / 213 |
| |
[OCAD]Björke Stage 32 | | dnf | | | |
test: low-density | | 12:12 | 63 / 139 |
| |
arhdman.... | | 62:34 | 34 / 98 |
| |
[OCAD]Björke Stage 31 | | 35:20 | 32 / 149 |
| |
Lakken | | 15:03 | 26 / 94 |
| |
Hummelfoten | | 16:38 | 60 / 124 |
| |
| 2 | 15:02 | 25 / 148 |
| |
[OCAD]Björke Stage 30 | | 30:44 | 33 / 159 |
| |
Random 1 | | 17:23 | 5 / 55 |
| |
Arhimandritskoe | | 10:58 | 18 / 96 |
| |
[OCAD] Middle | | dnf | | | |
(OCAD) Vähäjärvi 4 new | | 16:34 | 51 / 105 |
| |
[OCAD]Mini Sprint 3 | | 17:22 | 10 / 127 |
| |
[OCAD]Mini Sprint 2 | | 10:57 | 7 / 173 |
| |
[OCAD] Mini Sprint 2 | | 12:04 | 26 / 95 |
| |
| 2 | 11:55 | 25 / 115 |
| |
[OCAD]Mini Sprint 1 | | 11:10 | 73 / 201 |
| |
[OCAD]Björke Stage 29 | | 25:47 | 28 / 176 |
| |
[OCAD]Björke Stage 28 | | 35:58 | 74 / 156 |
| |
Sprint/Micro-O | | dnf | | | |
Rehobothham 4 [FINAL] | | 20:11 | 41 / 111 |
| |
Rehobthham 3 [NIGHT] | | 10:45 | 43 / 80 |
| |
Rehobottham 2 | | 12:19 | 89 / 109 |
| |
Rehobothham 1 | | 7:50 | 58 / 150 |
| |
[OCAD]Björke Stage 27 | | 27:25 | 33 / 151 |
| |
medium | | dnf | | | |
[OCAD]Björke Stage 26 | | 26:51 | 41 / 167 |
| |
[OCAD]Björke Stage 25 | | 24:51 | 52 / 175 |
| |
Hartola III night | | dnf | | | |
Hartola II | | 20:52 | 36 / 137 |
| |
Hartola I | | 24:35 | 89 / 192 |
| |
Night Cup, 4. and last stage | | 25:12 | 31 / 58 |
| |
Night Cup, stage 3 | | dnf | | | |
Night Cup, stage 2 | | dnf | | | |
Night Cup, stage 1 | | 36:04 | 39 / 84 |
| |
[OCAD]Björke Stage 24 | | 31:14 | 46 / 128 |
| |
[OCAD]Björke Stage 23 | | 34:25 | 56 / 129 |
| |
[OCAD] Ulvsta Day 2 Ultrasprint | | 10:49 | 36 / 132 |
| |
[OCAD]Björke Stage 22 | | 24:53 | 59 / 131 |
| |
Pyölinmäki by night | | dnf | | | |
Super Sprint Tour 9 | | 16:11 | 30 / 121 |
| |
Super Sprint Tour 8 | | 15:13 | 44 / 118 |
| |
Super Sprint Tour 7 | | 18:58 | 48 / 137 |
| |
[OCAD] Ulvsta Day 1 Middle | | 28:39 | 37 / 114 |
| |
Russian Short Race | | 21:09 | 44 / 113 |
| |
Pyölinmäki | | 35:31 | 83 / 127 |
| |
Super Sprint Tour 6 | | 25:15 | 36 / 97 |
| |
Super Sprint Tour 5 | | dnf | | | |
[OCAD] Super Lago Santo | | 24:55 | 40 / 141 |
| |
Super Sprint Tour 4 | | dnf | | | |
[OCAD]Björke Stage 21 | | dnf | | | |
Hinderbanan | | 23:48 | 55 / 124 |
| |
Aussie Middle | | 29:41 | 17 / 120 |
| |
Super Sprint Tour 3 | | 18:15 | 56 / 170 |
| |
Super Sprint Tour 2 | | 10:16 | 87 / 189 |
| |
[fantasy] Forest sprint | | 23:47 | 59 / 120 |
| |
[OCAD] Downhill Run 2 | | 36:15 | 69 / 105 |
| |
Super Sprint Tour 1 | | 31:39 | 45 / 170 |
| |
[OCAD] Ulvsta Prolog | | 11:36 | 90 / 171 |
| |
[OCAD]Björke Stage 20 | | 26:49 | 52 / 147 |
| |
[random]middle | | 26:57 | 11 / 50 |
| |
steepish night sprint | | 24:23 | 19 / 39 |
| |
[OCAD]Björke Stage 19 | | 25:00 | 76 / 171 |
| |
[OCAD] Downhill run 1 | | 30:34 | 53 / 135 |
| |
Middle Fox Valley | | 10:29 | 27 / 87 |
| |
Random - Mt Kenrick | | 29:03 | 15 / 73 |
| |
Northern Halifax, Day 6 | | dnf | | | |
Northern Halifax, Day 5 | | 13:40 | 35 / 81 |
| |
Northern Halifax, day 4 | | 36:22 | 23 / 57 |
| |
Northern Halifax, Day 3 | | 25:32 | 15 / 56 |
| |
Northern Halifax, Day 2 | | 34:13 | 10 / 46 |
| |
| | 33:22 | 1 / 70 |
| |
[OCAD]Björke Stage 18 | | dnf | | | |
HARD, ROCK, ORIENTEERING | | 26:54 | 27 / 103 |
| |
[Random] Long | | 78:11 | 28 / 62 |
| |
Northern Halifax, Day1 | | 20:06 | 39 / 87 |
| |
Climbing Test | | 4:16 | 122 / 168 |
| |
Random Short Middle | | dnf | | | |
[OCAD]Björke Stage 17 | | dnf | | | |
Tibetan Orientshow | | 23:43 | 58 / 147 |
| |
test | | 17:03 | 31 / 89 |
| |
[random] middle | | 42:50 | 27 / 77 |
| |
[OCAD]Björke Stage 16 | | 29:41 | 46 / 123 |
| |
Litchfiwldberg random | | 40:02 | 14 / 38 |
| |
Steep | | dnf | | | |
Middle in Sullivantownberg | | 43:50 | 4 / 45 |
| |
Fulton Race | | dnf | | | |
[OCAD]Björke Stage 15 | | dnf | | | |
[OCAD] Fjelles SuperSprint | | 5:58 | 63 / 213 |
| |
Random sprint | | dnf | | | |
[OCAD]Björke Stage 14 | | dnf | | | |
[OCAD]Björke Stage 13 | | 29:27 | 36 / 131 |
| |
Sealand Short | | 28:59 | 26 / 107 |
| |
[OCAD] Ils Aults Night Sprint | | dnf | | | |
[OCAD]Björke Stage 12 | | dnf | | | |
[OCAD] Ils Aults Middle | | dnf | | | |
Sch[Random2] 1.8k | | 19:33 | 20 / 121 |
| |
O-Quiz 2 | | dnf | | | |
Random Short 2 | | 28:33 | 43 / 106 |
| |
[OCAD]WOC 2009 Training | | dnf | | | |
[OCAD]Björke Stage 11 | | dnf | | | |
O-Training | | dnf | | | |
Random Short | | 25:10 | 64 / 137 |
| |
Steep Random | | dnf | | | |
[OCAD]Björke Stage 10 | | dnf | | | |
Real map short | | dnf | | | |
[OCAD]Björke Stage 9 | | 24:46 | 83 / 161 |
| |
[random] Sprint | | dnf | | | |
Northern Eliotwood Run | | 17:04 | 84 / 138 |
| |
(OCAD) Wintervalley Stage 2 | | 42:18 | 51 / 105 |
| |
Beauchamp Sprint | | 20:25 | 91 / 187 |
| |
SKIO Memory | | 27:21 | 24 / 145 |
| |
(OCAD)Wintervalley Stage 1 | | 37:09 | 63 / 117 |
| |
(OCAD) Skärmfrossan 4 | | dnf | | | |
Ofenpass Sprint 2 [cows fixed] | | 19:17 | 17 / 171 |
| |
(OCAD) Skärmfrossan 3 | | 28:51 | 39 / 116 |
| |
Ofenpass Sprint | | 25:37 | 101 / 205 |
| |
[OCAD]Björke Stage 8 | | 25:14 | 54 / 151 |
| |
[OCAD]Björke Stage 7 | | 33:25 | 89 / 156 |
| |
(OCAD) Skärmfrossan Stage 2 | | 21:37 | 21 / 152 |
| |
Skärmfrossan 4-days Stage 1 | | 12:27 | 31 / 204 |
| |
[OCAD]Björke Stage 6 | | 49:24 | 73 / 145 |
| |
Open land Random.. | 2 | dnf | | | |
Open land Random | | dnf | | | |
[OCAD]Björke Stage 5 | | 40:20 | 42 / 159 |
| |
Sch[Random] 2.1k | | 29:28 | 49 / 147 |
| |
[OCAD]Björke Stage 4 | | 41:46 | 47 / 160 |
| |
Tynne Steep 3days stage 3 | 2 | 67:29 | 18 / 96 |
| |
Pchelka Steep | | dnf | | | |
[random] Sprint | 2 | 20:33 | 44 / 173 |
| |
[OCAD]Björke Stage 3 | | dnf | | | |
Tynne steep 3days stage 2 | 2 | 30:01 | 57 / 161 |
| |
Hawes 3 Day, Day 1 | 2 | 14:38 | 19 / 155 |
| |
Fantasy sprint | 2 | 16:19 | 101 / 254 |
| |
[OCAD]Portugal 2.3 | | dnf | | | |
[OCAD]Björke Stage 2 | | 29:41 | 113 / 224 |
| |
[OCAD]Björke Stage 1 | | dnf | | | |
Tynne steep 3days prolog | 2 | 13:03 | 71 / 222 |
| |
[OCAD]Le Lac | 2 | 29:49 | 70 / 263 |
| |
Maajaa - Middle | | dnf | | | |
Pahkionvuori - Middle | 2 | 33:46 | 37 / 241 |
| |
[OCAD] Malmenbadet | 2 | 17:34 | 27 / 229 |
| |
[OCAD]Björke Prolog | 2 | 13:29 | 29 / 328 |
| |
Short-5 | 2 | 8:50 | 8 / 107 |
| |
Short-1 | 2 | 5:35 | 8 / 179 |
| |