Catching Features

Welcome back to CF Mats

Open:16:00 Sep 15 2006
Close:16:00 Sep 22 2006
Map:/rnd-0akr0e80e8rrrrp3pt078c5a258ldwmxjgrr2s/events/Middle Cambridge Bald/day1/swim.course
Created by:frOls
Description:tror ingen av høydepunkta eller gropene eller hva det enn kalles eksisterer :(
Avg Rating:4.8 / 5.0 (5 votes)

Results

75 official (+4 reruns) 7 comments

1. Tero Rist Antarctica OLV Baselland 13:33  
2. Gio Switzerland Gold Savosa 13:40  *****
3. daddy Cape Verde Cape Verde 13:50  
4. Tobi Austria OK Tyr 13:52  
5. Øyvind Norway NTNUI 14:01  
6. green goblin Switzerland OLJG Holde 14:06  *****
7. 8 Norfolk Island GMOK 14:09  
8. Bard Norway Halden SK 14:23  
9. airlinefox Switzerland OLV Baselland 14:32  *****
10. mike denver Costa Rica 14:41  
11. Warti der Kornkreiscowboy Austria ASKÖ Henndorf 14:42  
12. Konring Denmark FIF Hillerød 14:43  
13. Pale Finland Vehkalahden Veikot 14:44  
14. casper Denmark FIF Hillerød 14:54  
15. Eirik Norway NTNUI 15:15  
16. Jouni Kujala Finland KoS 15:20  
17. LinusBohman Sweden Malungs OK 15:29  
18. Sabro Switzerland OLV Baselland 15:39  
19. Calle Stenberg Sao Tome & Principe OK Skogshjortarna 15:44  
20. Petri Finland Ikaalisten Nouseva-Voima 16:00  
21. BABSY Israel Ramat Hasharon 16:13  
22. Ally Israel Temp OK 16:16  
23. Julien_ France COTS 16:23  
24. VoiToi Czech Republic ToiToi Team 16:31  *****
25. sundlof Sweden Gävle OK 16:42  
26. Marcus Sweden Malungs OK Skogsmårdarna 16:48  
27. Razz. Sweden OK Linné 16:51  
28. Goran Winblad Sweden Rehns BK 17:02  
29. Leizer Sweden Tolered-Utby OL 17:20  
29. Vincent France Scapa Nancy 17:20  
31. Oon_Suomesta Finland Espoon suunta 17:23  
32. Jimmy L Sweden Malungs OK Skogsmårdarna 17:40  
33. Lakedaimon Finland Vehkalahden Veikot 17:54  
34. Mellbye Norway Compass Club 17:59  
35. Gustav N Sweden IF Snödrakarna Skid-O 18:14  
36. Jonas_91 Sweden Tullinge SK 18:42  
37. MackeE Sweden SOL-BoyZ 19:02  
38. Vojcek Czech Republic SSU 19:13  
39. Mook Chile Orienteer Kansas 19:16  
40. PHJ65 Finland SuSe 19:34  
41. Lake leg jr Sweden Gävle OK 19:36  
42. Saku Finland Hiisirasti 19:54  
43. t0m rYAN Poland OK Computer 20:20  
44. wagner Norway KSOL 21:11  
45. Magnus_84 Sweden OK Älvsjö Örby 21:38  
46. kajari Finland 21:40  
47. davida Sweden Malungs OK Skogsmårdarna 21:44  
48. stefan Sweden OK Älvsjö Örby 21:45  
49. stevegregg United States BAOC 22:11  
49. Eddie Harwood Scotland Moravian 22:11  *****
51. Tinski Finland Vehkalahden Veikot 22:45  
52. nicole Switzerland OLK Argus 25:40  
53. Lauri Heikka Finland SK Teurastajat 25:55  
54. henrik jonsson Sweden OK Älgen 26:06  
55. yobbienteer Australia Red Roos 26:20  
56. Birko Norway OK Skøynar 26:27  
57. barbichou France LIFCO 28:43  
58. Babalouwee Bangladesh Central High OC 39:31  
59. Ida Norway OK Moss 43:10  
60. mlyons United States ROC 43:51  
Pim France HVO dnf  
Blackburn Finland TP dnf  
steefi Switzerland oljg holde dnf  
Sugvaldsen Norway Nydalens SK dnf  
Ulf Norway Frol IL dnf  
alexander Germany DJK Adler 07 Bottrop dnf  
PHJ Panama OrientAlp dnf  
Bernardo Nanclares Spain CORZO dnf  
jeroen.van.der.kleij Belgium hamok dnf  
Alfred Netherlands UZO dnf  
korv British Antarctic Territory Absolut OK dnf  
Edik Czech Republic BambusovyHustnik.cz dnf  
vaskinn Norway NTNUI dnf  
Boström Sweden Jÿrla if ok dnf  
not in game anymore Virgin Islands ... dnf