Catching Features

(ocad)norr shortlong

Open:08:00 Jul 15 2010
Close:08:00 Jul 30 2010
Map:/bättre än lusse/events/bättre än lusse/day1/Course3.course
Created by:Ljung
Description:
Avg Rating:3.6 / 5.0 (8 votes)

Results

77 official (+10 reruns) 3 comments

1. MuHbl4 Russian Federation OMC - Orienta Moscow Compass 22:44  *****
2. antfor Sweden L-100 IF 23:48  
3. Thynnmas Norway Team Pez And Snapple 23:51  
4. Leizer Sweden Tolered-Utby OL 24:08  
5. janands Norway Team Pez And Snapple 24:23  
6. sundlof Sweden Gävle OK 24:43  
7. jeb France VSO 25:00  *****
8. Koliasik Russian Federation peppers 25:10  
9. Mariana Moreira Portugal CPOC 25:32  
10. OggePogge Sweden IKHP 25:33  
11. Paul_Sirum Norway Frol IL 26:06  
12. Artem Timakov Russian Federation Rostov-on-Don 26:36  
13. Victor Bergstrand Sweden Motala AIF OL 26:37  *****
13. nAoMi Austria NTNUI 26:37  
15. Temyakov Andrey Russian Federation Rostov-on-Don 26:53  
16. Tof France Annecy SO 27:06  
17. LPasturiza Brazil COSaM 27:11  
18. ittam Sweden IKHP 27:37  
19. jonnyq Ireland UCDO Honeybadgers 27:48  
20. Riento Finland Lappeen Riento 27:50  
21. Anton Dryankov Russian Federation Nizhegorodec 28:00  
22. andre de veirman Belgium trol 28:08  
23. gvtoukc France TSN 28:14  
24. Ged Ireland 3ROC 28:32  
25. lorrieq Ireland UCDO Honeybadgers 29:48  *****
26. Adam Bedrich Wanek Czech Republic Loko Trutnov 31:36  
27. Philochillo Austria OLC Graz 31:47  
28. LSV Ukraine O-club 32:06  
29. Mala Sweden Hestra IF 32:48  
30. Olman Sweden Byasjöns OK 33:11  
31. Trying Sweden 33:16  
32. PHJ65 Finland SuSe 33:21  
33. CillinC Ireland Raping Routechoices 35:22  
34. Alex Malygin Russian Federation Voronezh 36:13  *****
35. Ben Sand France viking 37:42  
36. go straight Austria OCFF 38:58  
37. jean France VSO 43:33  
38. sailormoon Austria SU Klagenfurt 44:59  
39. MuchTooFastJohn Austria OCFF 47:25  
40. Baumann Edouard Switzerland SKOG 48:47  *****
41. Irina Russian Federation o-sport.ru 54:57  
42. faure gwenael France VSO 61:06  *****
43. Boris Isaikin Russian Federation DINAMO 61:56  *****
44. PoznaAndras Hungary VBTSE 76:43  
Mikajanu Finland dnf  
Peter Eriksson Russian Federation LInköpings OK dnf  
Lakedaimon Finland Vehkalahden Veikot dnf  
Tintin93 Sweden Tullinge Sk dnf  
Serg Doronin Russian Federation SneGoVik o-team dnf  
Grueni Austria Youth Team Austria dnf  
Bullen Sweden Suraarmaravtegel dnf  
Ludvig Eriksson Sweden SNO dnf  
Krasimir Bulgaria Trapezica dnf  
snwg00 Sweden Skattkärrs IF dnf  
Fredrik Wigertz Sweden L-100 IF dnf  
Arvid Glowka Germany Borussia Dortmund dnf  
matze s. Austria OLC Wienerwald dnf  
Grann Norway NTNUI dnf  
thiago Brazil Fuzileiros Navais dnf  
PeJi Sweden Orion dnf  
Linus Sweden dnf  
Val France Orient'alp dnf  
RUSIA Guernsey monolit dnf  
Carlos Never Gets Lost Spain Peña Guara dnf  
jasiekpol Poland MKS Pogoñ Siedlce dnf  
Forzza Sweden Motala aif ol dnf  
Vilperi Finland Kalevan Rasti dnf  
Meissi Finland Lappeen Riento dnf  
jegger Switzerland OLV Hindelbank dnf  
Tiago Romao Portugal Gafanhori dnf  
Jonas Ressem Norway Frol IL dnf  
Vegard Ressem Norway Frol IL dnf  
Freddie Sweden dnf  
Markus Allemann Switzerland SKOG dnf  
noe France VSO dnf  
Casper Hedar Sweden EOL dnf  
Jesper Hedar Sweden Eskilstuna OL dnf