Catching Features

r

Open:08:00 Aug 27 2010
Close:08:00 Sep 03 2010
Map:/rnd-1bkm0sg0e81gb1e4cno27x82q5f66p161ai12m4hl/events/Eastern Fox Woods/day1/Course06.course
Created by:tastaiwan
Description:
Avg Rating:2.5 / 5.0 (12 votes)

Results

62 official (+19 reruns) 2 comments

1. janands Norway Team Pez And Snapple 24:30  
2. antfor Sweden L-100 IF 24:34  
3. OggePogge Sweden IKHP 24:50  
4. ittam Sweden IKHP 24:55  
5. Fippe94 Sweden Stora Tuna OK 25:06  
5. go straight Austria OCFF 25:06  
7. Grueni Austria Youth Team Austria 25:18  
7. Olman Sweden Byasjöns OK 25:18  
9. Ludvig Eriksson Sweden SNO 25:21  *****
10. Steken Sweden IF Rigor 25:25  
11. Jönu Switzerland OLV Hindelbank 25:29  *****
12. Manuel Horta Portugal Gafanhori 25:33  
13. Riento Finland Lappeen Riento 25:34  
14. Jonas Ressem Norway Frol IL 25:35  
14. lorrieq Ireland UCDO Honeybadgers 25:35  
16. erikblomgren Sweden Swedish Ski-O Mafia 25:40  
17. Luis M Santos Portugal CPOC 25:46  
18. -=MoGiLaN=- Belarus O'Belarus 25:55  *****
19. Gustaf Sweden OK Hällen 25:57  
19. Forzza Sweden Motala aif ol 25:57  
21. Victor Bergstrand Sweden Motala AIF OL 26:03  
22. Carlos Never Gets Lost Spain Peña Guara 26:08  
23. honzau United States SDO 26:19  
24. jonnyq Ireland UCDO Honeybadgers 26:26  
25. PHJ65 Finland SuSe 26:32  
26. melkerjohansson Sweden OK Orion 26:34  
27. Krasimir Bulgaria Trapezica 26:36  
28. Skodak Czech Republic Slavia Liberec Orienteering 26:38  *****
29. Tiago Romao Portugal Gafanhori 26:41  
30. Vegard Ressem Norway Frol IL 26:45  
31. Bobafett Sweden Attunda OK 26:48  
32. Mala Sweden Hestra IF 26:51  
33. sailormoon Austria SU Klagenfurt 26:54  
34. Freddie Sweden 26:55  
35. joergen Czech Republic SKOB ZLIN 27:01  *****
36. Alex Malygin Russian Federation Voronezh 27:05  
37. tio Pepe Sweden Kalmar 27:06  
38. Mariana Moreira Portugal CPOC 27:08  
39. gvtoukc France TSN 27:49  
40. Baumann Edouard Switzerland SKOG 27:52  *****
41. Tof France Annecy SO 27:58  
42. jean France VSO 28:01  
43. LSV Ukraine O-club 28:11  
44. PVA Switzerland OLC Graz 28:13  
45. Ola Norway Skeid 28:24  *****
46. Boris Isaikin Russian Federation DINAMO 28:40  
47. Adam Bedrich Wanek Czech Republic Loko Trutnov 28:44  
48. Melvin Norway Løten O-lag 29:12  
49. Linus Sweden 29:30  *****
50. Acke Granbarr Sweden OLGY Slayers 29:32  
51. jeb France VSO 29:53  *****
52. Akva Ukraine Odessa 30:04  
53. Vilperi Finland Kalevan Rasti 30:41  
54. Sylvain Emo France COBS 35:21  
55. Emine Turkey Gata 50:03  
56. Markus Allemann Switzerland SKOG 55:40  
Sleipner Iceland OK Gynge dnf  *****
Anton Dryankov Russian Federation Nizhegorodec dnf  
Trying Sweden dnf  
richi Spain toledo dnf  
Robert Baumann Switzerland OLC Ueli dnf  
Didde Sweden Nyköpings OK dnf