Catching Features

VSO

Open:08:00 Sep 24 2010
Close:08:00 Oct 09 2010
Map:/map7/events/map7/day1/Course0.course
Created by:jean
Description:
Avg Rating:2.8 / 5.0 (16 votes)

Results

90 official (+14 reruns) 4 comments

1. LPasturiza Brazil COSaM 15:09  
2. Ivar Lundanes Norway Södertälje-Nykvarn Orientering 15:11  
3. Ekhard Denmark neXus OK 15:13  
4. Warti der Kornkreiscowboy Austria ASKÖ Henndorf 15:21  
5. Ljung Sweden IKHP 15:25  *****
5. Carlos Never Gets Lost Spain Peña Guara 15:25  *****
7. ittam Sweden IKHP 15:26  
8. antfor Sweden L-100 IF 15:28  
9. noe France VSO 15:36  *****
10. jeb France VSO 15:39  *****
11. OggePogge Sweden IKHP 15:42  
12. Steken Sweden IF Rigor 15:43  
13. Mala Sweden Hestra IF 15:49  
14. Gustaf Sweden OK Hällen 15:53  
14. fabiomars Italy U.s Primiero 15:53  
16. Olman Sweden Byasjöns OK 15:54  
16. PHJ65 Finland SuSe 15:54  
18. Adam Bedrich Wanek Czech Republic Loko Trutnov 16:01  
19. Ola Norway Skeid 16:02  
20. -=MoGiLaN=- Belarus O'Belarus 16:05  *****
21. fasodes Ukraine Odessa 16:10  
22. Hjerrild Denmark neXus OK 16:17  
23. Jonas Ressem Norway Frol IL 16:19  
24. gvtoukc France TSN 16:23  
25. go straight Austria OCFF 16:30  *****
25. Acke Granbarr Sweden OLGY Slayers 16:30  
25. Zbynek Finland Lappeen Riento 16:30  
28. Ben Sand France viking 16:34  
29. Fippe94 Sweden Stora Tuna OK 16:42  
30. T6nis Estonia Rakvere OK 16:48  
31. Brzi Slovenia OKB 16:49  
31. Tobias Kamenický Czech Republic Lokomotiva Pardubice 16:49  
33. mogd001 New Zealand OK Linné 16:58  
34. andre de veirman Belgium trol 17:06  
35. Henrik Andersson Sweden Bredaryds SOK 17:09  *****
36. Tof France Annecy SO 17:15  
37. Eric Nauru Ultra Boys 17:47  
38. Moren-o Spain OK Rabonen 17:51  
39. tio Pepe Sweden Kalmar 18:00  
40. Charlie the Unicorn Austria WiN Team 18:12  
41. hea Sweden VBOL 18:15  
42. honzau United States SDO 18:17  
43. Krasimir Bulgaria Trapezica 18:19  
44. Freddie Sweden 18:25  
45. Vegard Ressem Norway Frol IL 18:38  
46. nacho rubio Spain ALCON 18:43  *****
47. Bobafett Sweden Attunda OK 19:12  
48. JohRid Sweden OK Linné 19:25  
49. Didde Sweden Nyköpings OK 19:33  
50. Matej Kamenický Czech Republic Lokomotiva Pardubice 20:00  
51. LSV Ukraine O-club 20:23  
52. Boris Isaikin Russian Federation DINAMO 22:12  *****
53. Baumann Edouard Switzerland SKOG 23:59  *****
54. Bernardo Nanclares Spain CORZO 24:09  
55. Gosha18 France VHSO 25:14  
56. Glennj Rodnej Norway Frol IL 26:54  *****
57. faure gwenael France VSO 27:02  *****
58. blazo Serbia Rtanj 27:36  
59. MC2 Great Britain RainoMesa 28:17  
60. Chy Nick Ukraine Odessa 28:27  
61. King of Tol Italy www.tyrol2010.com 30:51  
62. tony France vso 50:07  *****
63. Ura Russian Federation 51:46  
bzou France Dijon dnf  
Grueni Austria Youth Team Austria dnf  
Trying Sweden dnf  
Daynee Sweden OLGY Slayers dnf  
O-funk Norway Tyrving dnf  
ozq Finland Espoon Suunta dnf  
Charlie DeWeese United States WCOC dnf  
Linus Sweden dnf  *****
rossmaxmo New Zealand HBOC dnf  
GAndrey Brazil COGA dnf  
Thynnmas Norway Team Pez And Snapple dnf  
janands Norway Team Pez And Snapple dnf  
Paul_Sirum Norway Frol IL dnf  
Jan Petržela Czech Republic Loko Trutnov dnf  
Forzza Sweden Motala aif ol dnf  
Bu² France VSO dnf  
Riento Finland Lappeen Riento dnf  
JMH Finland Lappeen Riento dnf  
Markus Allemann Switzerland SKOG dnf  
Remy Switzerland OLG Skandia dnf  
Vitaliy Mayorov Russian Federation O'Belarus dnf  
filip trofast Sweden bredaryds SOK dnf  
Banne Cayman Islands Sol-Boyz dnf  
serafinisantos Brazil COUFRJ dnf  
tony 2 France vso dnf  
mr.Apo Finland Vehkalahden Veikot dnf  
Kajsa Stina Norway Frol il dnf