Catching Features

Ocad bute echelle courte

Open:08:00 Sep 22 2010
Close:08:00 Oct 07 2010
Map:/jeux forêt/events/jeux forêt/day1/Course0.course
Created by:merl
Description:
Avg Rating:3.1 / 5.0 (15 votes)

Results

86 official (+15 reruns) 1 comments

1. noe France VSO 12:01  *****
2. Challe Sweden Rehns BK 12:06  
3. LPasturiza Brazil COSaM 12:13  
4. Ivar Lundanes Norway Södertälje-Nykvarn Orientering 12:14  
5. Warti der Kornkreiscowboy Austria ASKÖ Henndorf 12:28  
6. OggePogge Sweden IKHP 12:30  
6. Daynee Sweden OLGY Slayers 12:30  
8. Carlos Never Gets Lost Spain Peña Guara 12:40  
9. Grangren Sweden OLGY Slayers 12:41  
10. Razz. Sweden OK Linné 12:52  
11. Anton Dryankov Russian Federation Nizhegorodec 13:09  
12. Paul_Sirum Norway Frol IL 13:10  
13. jean France VSO 13:22  *****
14. Thynnmas Norway Team Pez And Snapple 13:30  
15. Forzza Sweden Motala aif ol 13:37  
15. PHJ65 Finland SuSe 13:37  
15. Bullen Sweden Suraarmaravtegel 13:37  
15. vasily Ukraine Kiev 13:37  
19. Acke Granbarr Sweden OLGY Slayers 13:38  
20. Brzi Slovenia OKB 13:42  
21. Ljung Sweden IKHP 13:43  
22. antfor Sweden L-100 IF 13:44  
23. -=MoGiLaN=- Belarus O'Belarus 13:47  *****
24. Skodak Czech Republic Slavia Liberec Orienteering 13:48  
25. Didde Sweden Nyköpings OK 13:54  
26. Gustaf Sweden OK Hällen 13:59  
27. DanielBarkasz Romania CSU Craiova 14:00  
28. Steken Sweden IF Rigor 14:16  
29. gvtoukc France TSN 14:21  
30. Simon Kappel Sweden Haninge SOK 14:29  *****
31. ittam Sweden IKHP 14:31  
32. Matej Kamenický Czech Republic Lokomotiva Pardubice 14:32  *****
33. color Switzerland converter 14:34  
34. Ekhard Denmark neXus OK 14:46  
35. Trying Sweden 14:50  
35. Jan Petržela Czech Republic Loko Trutnov 14:50  
37. Hjerrild Denmark neXus OK 15:03  
38. rossmaxmo New Zealand HBOC 15:04  
39. Mala Sweden Hestra IF 15:05  
40. Tof France Annecy SO 15:08  
41. Grueni Austria Youth Team Austria 15:26  
42. fabiomars Italy U.s Primiero 15:30  
43. Eric Nauru Ultra Boys 15:58  
44. Ola Norway Skeid 15:59  
44. T6nis Estonia Rakvere OK 15:59  
46. Ben Sand France viking 16:01  
47. Tom Italy NTNUI 16:06  
48. Zbynek Finland Lappeen Riento 16:09  
49. Olman Sweden Byasjöns OK 16:10  
50. jeb France VSO 16:12  *****
51. Jonas Ressem Norway Frol IL 16:14  
52. tio Pepe Sweden Kalmar 16:17  
53. Bandyerik Sweden Målilla OK 16:19  
54. bzou France Dijon 16:25  
55. Bobafett Sweden Attunda OK 17:08  
56. Bu² France VSO 17:19  
57. Riento Finland Lappeen Riento 17:25  
58. Henrik Andersson Sweden Bredaryds SOK 17:40  
59. Adam Bedrich Wanek Czech Republic Loko Trutnov 18:26  
60. andis Latvia azimuts 18:50  *****
61. mogd001 New Zealand OK Linné 19:01  
62. Ben France TAD 19:07  
63. Venla Finland Vehkalahden Veikot 19:55  
64. andre de veirman Belgium trol 21:05  
65. Usain Bolt Jamaica Kingston 21:11  
66. Boris Isaikin Russian Federation DINAMO 21:39  *****
67. Krasimir Bulgaria Trapezica 21:51  
68. Freddie Sweden 23:17  
69. Banne Cayman Islands Sol-Boyz 23:51  
70. Baumann Edouard Switzerland SKOG 23:52  *****
71. grete Norway Skien OK 27:50  
72. Gosha18 France VHSO 28:49  
73. King of Tol Italy www.tyrol2010.com 31:28  
74. Linus Sweden 33:12  *****
75. faure gwenael France VSO 54:31  *****
76. Vexi Finland Rajamäen Rykmentti 58:42  
MatteA Virgin Islands OK Tisaren dnf  
O-funk Norway Tyrving dnf  
janands Norway Team Pez And Snapple dnf  *****
blazo Serbia Rtanj dnf  
JMH Finland Lappeen Riento dnf  
Vegard Ressem Norway Frol IL dnf  
Remy Switzerland OLG Skandia dnf  
Tobias Kamenický Czech Republic Lokomotiva Pardubice dnf  
Stevo Cosovic Serbia PSD Kopaonik dnf  
mr.Apo Finland Vehkalahden Veikot dnf