Catching Features

Ojer 2.0 Night

Open:08:00 Sep 24 2010
Close:07:45 Oct 10 2010
Map:/Ojer 3/events/Ojer 2.0/day1/Middle Night.course
Created by:Kreiberg
Description:Once again, good luck.
Avg Rating:4.2 / 5.0 (24 votes)

Results

71 official (+16 reruns) 17 comments

1. Pale Finland Vehkalahden Veikot 27:14  *****
2. mansen Sweden GMOK 28:05  *****
3. Daynee Sweden OLGY Slayers 28:48  
4. Knubbe Sweden OK Computer 29:05  
5. Grangren Sweden OLGY Slayers 29:14  *****
6. OggePogge Sweden IKHP 29:19  *****
7. Daniels Sweden Attunda OK 29:24  
8. Olof Sandgren Sweden OL4 29:25  *****
9. SlaR Sweden OK Computer 30:29  *****
10. Sergey Shorokhov Russian Federation OMC - Orienta Moscow Compass 30:33  *****
11. Captain Quark New Zealand Red Kiwis 30:47  
12. Yury Masnyy Russian Federation SKIRUNNER.RU 30:49  *****
13. Razz. Sweden OK Linné 31:12  
14. mr Sweden OK Linné 31:55  
15. MuHbl4 Russian Federation OMC - Orienta Moscow Compass 31:59  *****
16. Matsubitsu Finland Vehkalahden Veikot 32:05  
17. lorrieq Ireland UCDO Honeybadgers 32:40  *****
18. janands Norway Team Pez And Snapple 33:45  *****
19. Ljung Sweden IKHP 33:52  *****
20. Bullen Sweden Suraarmaravtegel 34:15  
21. Valverde Sweden OK Hällen 36:07  
22. Philochillo Austria OLC Graz 36:17  
23. Thynnmas Norway Team Pez And Snapple 36:20  
24. antfor Sweden L-100 IF 36:48  
25. sundlof Sweden Gävle OK 37:05  
26. Forzza Sweden Motala aif ol 39:08  
27. Hjerrild Denmark neXus OK 40:30  
28. jean France VSO 43:15  
29. Tobias Kamenický Czech Republic Lokomotiva Pardubice 43:18  
30. Bobafett Sweden Attunda OK 43:56  
31. Jakob Andersson Bhutan Bredaryds SOK 44:46  
32. Ben Sand France viking 45:08  
33. gvtoukc France TSN 46:53  
34. andre de veirman Belgium trol 46:56  *****
35. LPasturiza Brazil COSaM 47:44  
36. Terkelsen Finland LS-37 49:20  *****
37. Boris Isaikin Russian Federation DINAMO 49:37  *****
38. GeneO New Zealand NWOC 56:30  
39. Matej Kamenický Czech Republic Lokomotiva Pardubice 58:15  *****
40. Baumann Edouard Switzerland SKOG 58:57  *****
41. Pekka Rantala Finland Suunta-Sepot 61:26  
42. Storesandgubben Norway Express 63:24  *****
43. Vitaliy Mayorov Russian Federation O'Belarus 77:58  *****
44. Linus Sweden 81:59  *****
45. faure gwenael France VSO 101:44  *****
46. Ura Russian Federation 117:05  
Alri Sweden OK Linné dnf  
BABSY Israel Ramat Hasharon dnf  
Lakedaimon Finland Vehkalahden Veikot dnf  
korv British Antarctic Territory Absolut OK dnf  
sparven Sweden IKHP dnf  
Trying Sweden dnf  
Krasimir Bulgaria Trapezica dnf  
Frzfrz Austria OJE Wappler dnf  
MH Norway NTNUI dnf  
LSV Ukraine O-club dnf  
-=MoGiLaN=- Belarus O'Belarus dnf  *****
Olman Sweden Byasjöns OK dnf  
SERG Russian Federation dnf  
rossmaxmo New Zealand HBOC dnf  
Steken Sweden IF Rigor dnf  
Paul_Sirum Norway Frol IL dnf  
PoznaAndras Hungary VBTSE dnf  
Carlos Never Gets Lost Spain Peña Guara dnf  *****
Mala Sweden Hestra IF dnf  
mogd001 New Zealand OK Linné dnf  
Riento Finland Lappeen Riento dnf  
JMH Finland Lappeen Riento dnf  
Markus Allemann Switzerland SKOG dnf  
Didde Sweden OLGY Slayers dnf  
MC2 Great Britain RainoMesa dnf