Catching Features

1ª copa Sr U

Open:12:00 Jul 12 2012
Close:12:00 Jul 19 2012
Map:/CFMC06_U3rd_Sinte_Mette/events/Sinte-Mette/day1/SINTE-METTE URBANO.course
Created by:GS2013
Description:14 min (mapa sinte-mette)
Avg Rating:3.3 / 5.0 (13 votes)

Results

83 official (+29 reruns) 9 comments

1. Razí Sweden OK Bävern 18:06  
2. mansen Sweden GMOK 18:11  
3. jean France VSO 18:20  
4. R.S Italy 18:41  
5. Shamus Morrison New Zealand WOC 18:44  
5. Paul_Sirum Norway Frol IL 18:44  
7. antfor Sweden L-100 IF 18:52  
8. DBS Oggi Sweden OLGY Slayers 18:56  
9. BäverPower Sweden OLGY Slayers 18:57  
10. jonnyq Ireland UCDO Honeybadgers 19:16  
11. Captain Quark New Zealand Red Kiwis 19:41  
12. Didde Sweden Nyköpings OK 20:05  
12. devonbeckman New Zealand HBOC 20:05  
14. David G Sweden IKHP 20:08  
15. jeb France VSO 20:09  *****
16. Brzi Slovenia OKB 20:21  
17. -=MoGiLaN=- Belarus O'Belarus 20:36  
18. Padrin-o Spain OK rabonen 20:43  
19. eddies Sweden OL-Teamet 21:01  
19. Jocke78 Sweden 21:01  
21. Stenvikteam Norway Byåsen IL 21:06  
22. Bullen Sweden Suraarmaravtegel 21:10  
23. SG Sweden IF Rigor 21:15  
24. Ged Ireland 3ROC 21:17  
25. Frzfrz Austria OJE Wappler 21:22  
26. Empa Sweden Freluga Farmers 21:23  *****
27. Lill Helge Sweden Hestra IF 21:24  
28. Martin Posselt Czech Republic Tatran Jablonec 21:30  
29. ON FIAV VSO 21:32  
30. PVA Switzerland OLC Graz 21:34  
31. Muhammar Khaddafi Libya taliban murder society 21:37  
32. Danskeman Sweden Pan-Kristianstad 21:39  
33. Ultimate Belarus O'Belarus 21:58  
34. falck'en Denmark Tisvilde Hegn OK 22:07  *****
35. Shipxc United States DVOA 22:17  
36. PHJ65 Finland SuSe 22:31  
37. nacho rubio Spain ALCON 23:04  *****
38. ale France france 23:09  
39. Felloop Czech Republic Lokomotiva Pardubice 23:18  *****
40. Pauls Liepins Latvia Town dummies 23:28  
41. Davveking Sweden IKHP 23:30  
42. OliB Switzerland SKOG 23:37  
43. ittam Sweden IKHP 23:49  
44. Per Lindman Sweden Karpen Suunnistajat 23:57  *****
45. Karl Vervoort Belgium Trol 24:58  
46. EVERTON Brazil COSM 25:22  
47. Trying Sweden 26:03  
48. Filip Rosjö Sweden Jönköpings OK 26:11  
49. rainrunner Austria HSV OL 26:22  
50. tio Pepe Sweden Kalmar 26:50  
51. Jadir Brazil COC 27:50  
52. Krasimir Bulgaria Trapezica 27:51  *****
53. Boris Isaikin Russian Federation DINAMO 29:03  *****
54. ingess Norway 29:23  
55. Tuv Mol Sweden OK Linne 29:51  
56. Roman France VSO 30:14  
57. Benjamin CLEMENT-AGONI France Talant Sport Orientation 30:27  
58. Emiliyan_Onoufriev Bulgaria Dream Team Sofia 30:43  
59. MOR Brazil PAM-BR 31:47  
60. Baumann Edouard Switzerland SKOG 32:14  
61. Andrade Brazil COC 32:18  
62. BigJohn United States PTOC 35:22  *****
63. vschetchikov Russian Federation legenda 51:33  
engstrom Sweden OK Orion dnf  
O-funk Norway Tyrving dnf  
andre de veirman Belgium trol dnf  
Linus Sweden dnf  *****
Jompe Sweden HBMB dnf  
mr.Apo Finland Vehkalahden Veikot dnf  
artemisia_genipi Switzerland CO Cern dnf  *****
Coentjen Belgium EPOS vzw dnf  
Adair MS Brazil CODD dnf  
felipeha Spain COV dnf  
Yury Russian Federation Strogino dnf  
Murel Sweden dnf  
Gaddafi Libya Libya OC dnf  
Moi c moi New Caledonia Atlas dnf  
Espen S Skiri Norway Bodø og Omegns IF dnf  *****
Barbara Italy dnf  
Infinite Ways Austria LAC dnf  
D'n'B Moldova Edelveis dnf  
JanekP Estonia OK Võru dnf  
andreaochtotte Sweden Finspångs SOK dnf