Catching Features

(OCAD)Bot Fiena

Open:08:00 Feb 16 2013
Close:08:00 Feb 26 2013
Map:/WOC03/events/bot fiena/day1/Course1.course
Created by:Roman
Description:sprint.
Avg Rating:3.1 / 5.0 (21 votes)

Results

94 official (+20 reruns) 11 comments

1. Piero France I'm Noob 8:12  
2. Daynee Sweden OLGY Slayers 8:28  *****
3. janands Norway Team Pez And Snapple 8:59  *****
4. jean France VSO 9:22  
5. PHJ65 Finland SuSe 9:23  
6. Bullen Sweden Suraarmaravtegel 9:26  
7. Pauls Liepins Latvia Town dummies 9:31  
8. Orienterik Norway NTNUI 9:37  
9. Trying Sweden 9:44  
10. Bobafett Sweden Attunda OK 9:45  
11. MariusG Lithuania OK Ravinen 9:47  
12. Bruno77 France OPA Montigny 10:04  
13. Jompe Sweden HBMB 10:06  
14. Mariule Lithuania OK Javonis 10:07  *****
15. jonnyq Ireland UCDO Honeybadgers 10:15  *****
16. LPasturiza Brazil COSaM 10:33  
17. Ali Sweden OLGY Slayers 10:34  
17. Leontev Ilya Russian Federation Mordva blyaha-muha 10:34  *****
19. Vorient Ukraine Volyn-O 10:49  
20. Landli Sweden OLGY Slayers 11:09  
21. Infinite Ways Austria LAC 11:10  
22. Vladimir T Russian Federation Malungs OK 11:17  
23. Oleg Kazanin Russian Federation ÊÑÎ "Ñïàðòàê" 11:36  *****
23. Oskar Leinonen Sweden Karpen Suunnistajat 11:36  
25. Werner Sweden Karpen Suunnistajat 11:37  
26. Hjortronet Sweden Attunda OK 11:38  
27. EVERTON Brazil COSM 11:43  *****
28. OrienterarN Sweden OLGY Slayers 11:51  *****
29. Martin Posselt Czech Republic Tatran Jablonec 11:54  *****
30. viktorfett Sweden Attunda OK 11:57  
31. Juliano Pasturiza Brazil COSM 12:15  
32. ErikH Sweden Chesthair OK 12:23  *****
33. Ben Sand France viking 12:25  
34. Florian Attinger Switzerland OL Zimmerberg 12:27  
35. Dan "Bandanos" Russian Federation Neitron 12:33  
36. georgG Austria OLC Graz 12:36  
37. fedevenice Italy OrTarzo 12:48  
38. Baumann Edouard Switzerland SKOG 13:18  
39. Roman Bond Russian Federation Malungs OK 13:25  
39. Moa Sweden SNO 13:25  
41. Skodak Czech Republic Slavia Liberec Orienteering 13:43  
42. Ultimate Belarus O'Belarus 13:54  
43. youllnevercatchme Seychelles O-Seychelles 14:02  *****
44. gvtoukc France TSN 14:09  
45. Norbert Kulda Czech Republic SKS Forever 14:21  
46. JonasG Sweden Freluga Farmers 14:52  *****
47. artemisia_genipi Switzerland CO Cern 14:55  
48. Acke Granbarr Sweden OLGY Slayers 15:02  
49. Linus Sweden 15:17  *****
50. perwhite France KLS 15:40  
51. Vorob'ev Vladimir Moldova Tiras-Orient 15:58  
52. butros Switzerland OLV Zug 16:12  
53. Heller Serbia PD Pobeda 16:22  
54. Terkelsen Finland LS-37 16:44  
55. Waldemar 98 Sweden OK Roslagen 16:57  *****
56. grigoras sorin Romania Cronos Barlad 17:34  
57. Yury Russian Federation Strogino 18:25  
58. Àëåêñàíäð Àëèìáåêîâ Russian Federation Spartak 19:13  
59. tio Pepe Sweden Kalmar 20:24  
60. andre de veirman Belgium trol 21:37  
61. Boris Isaikin Russian Federation DINAMO 23:40  
62. David G Sweden IKHP 24:04  
63. IdanNivut Israel Izrael Orienteering Club 27:52  *****
64. Irene Switzerland OLG Säuliamt 28:43  
65. Felloop Czech Republic Lokomotiva Pardubice 28:55  *****
66. SINED France OPA Montigny 30:01  *****
67. vschetchikov Russian Federation legenda 30:40  
68. Moi c moi New Caledonia Atlas 36:27  
69. Joacil Brazil CORELE 57:04  
HV Finland Tampereen Pyrintö dnf  *****
jeb France VSO dnf  *****
Akva Ukraine Odessa dnf  
Tintin93 Sweden Tullinge Sk dnf  
Stigsmark Sweden Stora Tuna OK dnf  
Jadir Brazil COC dnf  
stampfo Italy www.tyrol2010.com dnf  
CillinC Ireland Raping Routechoices dnf  
Nigelasi Sweden Ulricehamns OK dnf  
Baune Denmark OK Roskilde dnf  
grete Norway Skien OK dnf  
Yosyp Ukraine dnf  
Alfredsson Sweden Ok Tylöskog dnf  
Riento Finland Lappeen Riento dnf  
ale France france dnf  
SG Sweden IF Rigor dnf  
Gafr Norway Team Skauen dnf  
André LALANDE New Caledonia Convergence dnf  
Model Switzerland OLV Zug dnf  
NSmith New Zealand PAPO dnf  
JS Sweden OK Kullingshof dnf  
lost Switzerland dnf  
Clok boy United Kingdom CLOK dnf  
IvK Sweden Freluga Farmers dnf  *****
Szmulek Poland MlodeOrly dnf