Race Title |
Rerun # |
Time |
Place |
SCFL S2 Placement Race | | 48:28 | 52 / 184 |
| |
GSDIVOC | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
GSVIDOC1 | | 30:09 | 71 / 204 |
| |
[CFWC2020] Round 2 - Training | | dnf | | | |
Sprint-Cup E2 | | 19:57 | 153 / 419 |
| |
Sprint-Cup E1 | | 18:48 | 85 / 475 |
| |
[CFWC2020]-Training | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
Akenstaka - Short | | 34:50 | 202 / 334 |
| |
[CoronaBlues]-E8 | | dnf | | | |
Zs 1 Apr Sprint | | dnf | | | |
[OTourFinals2015]E25|Middle | | dnf | | | |
Anywhere, first upload | | 9:08 | 10 / 68 |
| |
Komenskeho sady sprint 3 | | 23:26 | 25 / 129 |
| |
Kauppi north-east - sprint | | 21:24 | 52 / 167 |
| |
2nd 10 years old course | | 20:50 | 30 / 130 |
| |
Harjulinna 3 sprint | | 20:50 | 19 / 122 |
| |
[Giro de Farmers] E3|Middle | | 20:10 | 57 / 199 |
| |
Komenskeho sady 2 - sprint | | 27:00 | 31 / 110 |
| |
CFWOC'15-spectator-race 3 | | 29:01 | 73 / 199 |
| |
Komenskeho sady sprint | 2 | 14:00 | 42 / 162 |
| |
Kairobadet, test | | dnf | | | |
10 years old CF sprint | | 8:33 | 62 / 140 |
| |
| 2 | 7:19 | 29 / 186 |
| |
Harjulinna 3, sprint | | 19:56 | 22 / 122 |
| |
Harjulinna 2, sprint | | 20:32 | 20 / 126 |
| |
Harjulinna - sprint | | 13:49 | 31 / 152 |
| |
[Giro de Farmers]E1-Prologue | | 24:42 | 62 / 180 |
| |
[OTour2015]E20 - Sprint | 2 | 27:55 | 65 / 167 |
| |
Downtown Sprint 1 | | dnf | | | |
Brizky South Middle | | 22:15 | 37 / 168 |
| |
kort | 2 | 16:18 | 30 / 68 |
| |
[wcup-map#17-reused]-bonus2 | | 45:14 | 60 / 133 |
| |
[wcup-map#17-reused]-bonus | 2 | 42:30 | 104 / 203 |
| |
[wcup-map#16-reused]-bonus2 | | 44:24 | 49 / 124 |
| |
[wcup-map#16-reused]-bonus1 | | 53:37 | 49 / 127 |
| |
[wcup-map#16-reused]-sprint | | 20:27 | 70 / 212 |
| |
Loipersdorf Sprint 2 | | 25:09 | 57 / 152 |
| |
[wcup-24-reused-2] | | dnf | | | |
ZS q1 Cheremyshki middle2 | | 26:13 | 34 / 128 |
| |
Loipersdorf Sprint | | 22:00 | 73 / 171 |
| |
[wcup-24-reused-1] | | dnf | | | |
Training-ICFOF-wcup-stage11 | | 13:38 | 110 / 204 |
| |
AldenoCentre - Sprint | 2 | dnf | | | |
Training-ICFOF-wcup-stage5 | | 17:15 | 92 / 204 |
| |
Bollnäs 3 days E1 | | 18:44 | 30 / 165 |
| |
Island Open Day 2 | | 18:33 | 23 / 151 |
| |
smallworld_E2 | | 26:37 | 95 / 213 |
| |
Vezzano Naran | | dnf | | | |
sauraai-jwoc2015-4 | | 19:37 | 65 / 225 |
| |
karta | | 29:33 | 27 / 96 |
| |
[OCAD] Amatjarn, sprint | | dnf | | | |
[OCAD]Flemma - Middle | | 26:47 | 85 / 234 |
| |
test | | 34:53 | 54 / 107 |
| |
Kålgårn | | dnf | | | |
BRASIL TEST... | | 7:30 | 33 / 108 |
| |
test | | 15:50 | 54 / 119 |
| |
Arco | | 19:52 | 55 / 185 |
| |
[OCAD] Fantasy map Sprint | | 8:09 | 73 / 217 |
| |
[SummerCup] E3 - Middle Distance | | dnf | | | |
[OCAD] Guilhaumard Ouest, middle | | dnf | | | |
[WOC2013] Training 7 | | 32:20 | 80 / 170 |
| |
[WOC2013] Training 6 | | 30:11 | 59 / 169 |
| |
[WOC2013] Training 2 | 2 | 31:53 | 117 / 267 |
| |
[WOC2013] Training 1 | | dnf | | | |
WOC middle | | 56:53 | 31 / 107 |
| |
[plate terrain]Prologue | | 7:24 | 14 / 125 |
| |
Wellington College | | 18:48 | 37 / 246 |
| |
woman | | 11:16 | 29 / 105 |
| |
Jukola2011 - Middle | | 32:50 | 59 / 141 |
| |
Jukola2011 - Middle Night | | 38:41 | 54 / 100 |
| |
Jukola2011 - Middle | | 20:42 | 58 / 154 |
| |
Jukola2011 - Sprint | 2 | 18:25 | 53 / 250 |
| |
[OCAD]Technical Map sprint [E1] | | dnf | | | |
[OCAD]Costa Mediterranea[Final] | | 24:11 | 65 / 168 |
| |
[OCAD]Slätta short | | 16:57 | 80 / 179 |
| |
[OCAD]Slätta prologue | | 6:15 | 66 / 171 |
| |
SR O Meeting 1 | | 19:36 | 33 / 132 |
| |
[OCAD]Costa Mediterranea[E2] | | 39:29 | 68 / 152 |
| |
[SpringCup] E7 - Forest Sprint | | dnf | | | |
[10Mila2013]Leg 1 | | dnf | | | |
[OCAD]Costa Mediterranea[E1] | | 19:49 | 22 / 149 |
| |
[OCAD]Laghetto di Andalo(Short) | | 15:34 | 37 / 148 |
| |
Langeland - Middle day 1 | | 25:25 | 12 / 90 |
| |
GSMN2013ALFA | | 19:34 | 44 / 76 |
| |
[Forest de Pinus]E5 - Final | | 31:25 | 63 / 154 |
| |
[Forest de Pinus] E2 - Sprint | | dnf | | | |
[Forest de Pinus] E1 - Sprint | | 16:31 | 97 / 204 |
| |
[Quiaios] E2 - Sprint | | 17:13 | 121 / 198 |
| |
[OCAD]Dunsen Short-test | | 9:22 | 36 / 132 |
| |
Bordasee, Short 2 | | 19:38 | 48 / 154 |
| |
2-days sprint 1 | | 13:55 | 44 / 139 |
| |
Paparata | | 20:29 | 26 / 105 |
| |
[OCAD]Finnbo | | dnf | | | |
[OCAD]Källviken short 2 | | 21:13 | 66 / 156 |
| |
[OCAD] Kauhee, Day 4 | | 34:55 | 55 / 160 |
| |
Sprint-cup E3 | | 11:15 | 22 / 101 |
| |
Sprint-cup E2 | | 4:10 | 16 / 123 |
| |
Sprint-Cup E1 | | 11:07 | 18 / 151 |
| |
Dallapet Short Middle | | 24:22 | 48 / 150 |
| |
[OCAD] Campo de Anta, middle | | 33:14 | 73 / 209 |
| |
[OCAD]Sörby, NightSprint | | 12:15 | 47 / 157 |
| |
Lago Santo Short2 | | 8:26 | 21 / 146 |
| |
Lago Santo Short1 | | dnf | | | |
| 2 | 11:01 | 43 / 239 |
| |
Blumau, Middle 3 | | 32:20 | 25 / 135 |
| |
Lago Santo | | 22:52 | 73 / 158 |
| |
Blumau, Short 2 | | 21:00 | 23 / 144 |
| |
Ski-O, Middle | | 23:31 | 23 / 165 |
| |
Pipposprint | | 18:58 | 61 / 204 |
| |
Blumau, Middle 2 | | 33:04 | 72 / 186 |
| |
LABY.land 2 | | 13:10 | 74 / 141 |
| |
LABY.land Sprint | | 12:53 | 45 / 189 |
| |
[OCAD] Lachat, middle | | dnf | | | |
Volcano Land | | 18:30 | 55 / 168 |
| |
[OCAD]Källviken long | | 36:05 | 37 / 129 |
| |
GSmap22013 | | dnf | | | |
Geri Vakarai C | | 21:56 | 28 / 100 |
| |
[OCAD] Grib Skov, test | | 9:03 | 57 / 147 |
| |
[OCAD]Isac:s City | | dnf | | | |
(OCAD) Hakjärvi E | | 19:44 | 64 / 166 |
| |
[OCAD] HOUSES city | | 14:33 | 38 / 98 |
| |
[OCAD]French Map, SPRINT | | 15:31 | 45 / 105 |
| |
[OCAD]Stangstjärn sprint | | 14:02 | 55 / 133 |
| |
[OCAD]Stangsjärn middle | | 31:56 | 45 / 126 |
| |
[ocad]källviken sprint (forest) | | 17:39 | 36 / 144 |
| |
(OCAD) Isosuo sprint | | 34:02 | 107 / 148 |
| |
Geri Vakarai East | | 21:11 | 28 / 144 |
| |
(ocad)cityland Sprint. | 2 | 3:07 | 61 / 202 |
| |
[OCAD] Porkkala II | | 35:07 | 45 / 139 |
| |
[OCAD] Porkkala I | | 19:22 | 46 / 214 |
| |
East Pond 2-Days E1 Sprint | | dnf | | | |
Castle made of Sand, Sprint | | 16:05 | 38 / 175 |
| |
EOC short | | 15:44 | 35 / 134 |
| |
lugnet | | dnf | | | |
Cross Field 3-Days E2 Sprint | | 15:00 | 30 / 96 |
| |
Sinte-Mette / 2.8k | | 22:56 | 45 / 99 |
| |
[OCAD]Kottorp 3-days E1 | | 11:55 | 73 / 184 |
| |
George Swamp 2-Days E2 Middle | | dnf | | | |
[OCAD]Ladgrytet, Middle | | 27:19 | 66 / 175 |
| |
[OCAD]Ladgrytet, Sprint | | 17:00 | 51 / 208 |
| |
[OCAD]Flemma, Middle 2 | | 28:08 | 62 / 148 |
| |
[OCAD]Flemma, Sprint | | 11:44 | 51 / 197 |
| |
[OCAD]Flemma, Middle | | 28:52 | 41 / 169 |
| |
K | | 22:18 | 19 / 83 |
| |
[OCAD]Laghi di Lamar Middle 5 | | 33:20 | 55 / 139 |
| |
[OCAD]Laghi di Lamar Middle3 | | 44:10 | 43 / 108 |
| |
[Fontainebleau] E2, middle | | 29:42 | 54 / 158 |
| |
[Fontainebleau] Prologue, sprint | 2 | 14:55 | 74 / 256 |
| |
barcelonne sprint(2) | | 9:37 | 28 / 119 |
| |
(OCAD) Himmelbjerget Middle | | 21:08 | 40 / 154 |
| |
CFranky Tour 2, 6. Sprint | | 15:28 | 37 / 180 |
| |
CFranky Tour 2, 5. Short night | | 19:27 | 13 / 124 |
| |
CFranky Tour 2, 4. Middle | | 31:25 | 34 / 116 |
| |
[OCAD] Laantinkulma II | | 38:36 | 69 / 118 |
| |
CFranky Tour 2, 2. Short | | 18:00 | 40 / 128 |
| |
Karpheda, Sprint | | 16:17 | 45 / 163 |
| |
Herrestadsfjället 3-days Middle | | 30:47 | 57 / 135 |
| |
[OCAD]Karpheda, Long | | dnf | | | |
Herbouilly Sprint 2 | | 15:49 | 48 / 164 |
| |
Grande Forret | | 26:47 | 59 / 163 |
| |
Herbouilly | | 13:26 | 119 / 191 |
| |
Kinnekulle-Sprint | | dnf | | | |
herbouilly north | 2 | dnf | | | |
[OCAD] Laantinkulma | | 33:09 | 134 / 211 |
| |
[OCAD] Tahkovaara, sprint | | 13:53 | 61 / 205 |
| |
Les étroitures-Middle | | 23:03 | 40 / 160 |
| |
[OCAD] Tahkovaara, middle | | 35:50 | 83 / 196 |
| |
Schöckel, Middle | | 27:11 | 78 / 183 |
| |
Arco | | dnf | | | |
Tour de Hemsjön E8 | | 38:26 | 66 / 171 |
| |
(OCAD)SPRINT | | 8:53 | 25 / 89 |
| |
Nittedal sprint | | dnf | | | |
les étroitures-Sprint | | 8:30 | 13 / 179 |
| |
O-Ringen E2 Middle | | dnf | | | |
Klyftamon-Middle | | 24:40 | 75 / 152 |
| |
les étroitures 2 | 2 | 11:28 | 60 / 188 |
| |
[OCAD]Aldeno - Sprint | 2 | 28:41 | 34 / 248 |
| |
Lärkeskog-Sprint 2 | | 17:47 | 61 / 137 |
| |
Tour de Hemsjön E2, Night | | 25:21 | 58 / 113 |
| |
Tour de Hemsjön E1 | | 22:31 | 58 / 181 |
| |
Lärkeskog Syd-Sprint | | 19:14 | 69 / 149 |
| |
Desert Cup E1/7 | | 12:30 | 34 / 117 |
| |
Lärkeskog Syd-Middle | | 35:05 | 86 / 147 |
| |
Passo Coe | | dnf | | | |
Tour de Hemsjön, Prolog | | 10:43 | 68 / 185 |
| |
Nittedal beginner | | 2:34 | 45 / 126 |
| |
[OCAD] Cheire de Come, sprint 3 | | dnf | | | |
| 2 | 15:26 | 77 / 191 |
| |
[OCAD]Badlands - Middle | | 33:14 | 68 / 193 |
| |
(OCAD) Vrån Middle E3 | | 28:08 | 66 / 161 |
| |
[OCAD] Cheire de Come, sprint 2 | | 11:08 | 33 / 161 |
| |
(OCAD) Vrån Sprint E2 | | 17:19 | 76 / 165 |
| |
(OCAD) Vrån prologue E1 | | 4:58 | 95 / 204 |
| |
[OCAD] Cheire de Come, sprint | | 18:10 | 80 / 202 |
| |
Schöckl contours, long | | dnf | | | |
[OCAD]Olstorp | 2 | 25:42 | 87 / 159 |
| |
[OCAD]Stendörren South - Middle | | 34:53 | 86 / 172 |
| |
Vorab - Sprint | 2 | 16:22 | 102 / 233 |
| |
Vorab | | 26:04 | 111 / 186 |
| |
Kunming Sprint | | 14:47 | 20 / 105 |
| |
Nya Varvet, Sprint | | 16:35 | 100 / 203 |
| |
[OCAD]Olstorp | | 26:32 | 73 / 176 |
| |
Nya Varvet, Short 2 | | 15:36 | 38 / 203 |
| |
[OCAD] Cornus, sprint | | 34:40 | 113 / 252 |
| |
Middle Earth NZ-Championships | | dnf | | | |
[OCAD]Middle Earth - Sprint | | 21:49 | 69 / 218 |
| |
Lug gnidava | | 11:57 | 63 / 140 |
| |
GS2012 3 | | 14:15 | 16 / 131 |
| |
Ski- Tomsk | | 17:18 | 54 / 195 |
| |
WW middle | | dnf | | | |
Plitvice Lakes middle | | 38:40 | 66 / 183 |
| |
Birth | | 22:05 | 115 / 192 |
| |
Ravshan | | 29:46 | 41 / 175 |
| |
test | | 17:09 | 39 / 212 |
| |
Alpine Middle | | 33:52 | 44 / 171 |
| |
(OCAD)CrazyTown Sprint | 2 | 13:12 | 27 / 188 |
| |
(OCAD) Rengenuma Ski-O | | 23:20 | 37 / 152 |
| |
Short Track Cup, Stage 5, Final | | dnf | | | |
Short Track Cup, Stage 1 | 2 | 14:22 | 99 / 283 |
| |
(OCAD) 14min is a good time | | 15:28 | 83 / 249 |
| |
Ski-WOC-05 | | 38:56 | 63 / 153 |
| |
CFranky Tour, 5. Middle | | dnf | | | |
CFranky Tour, 2. Short | | 21:28 | 94 / 212 |
| |
[ocad] parc sprint | | dnf | | | |
[ocad]ingalunda city sprint | | 20:46 | 39 / 192 |
| |
[ocad]col du marchairuzsprint | | dnf | | | |
Ski-O middle (Ufa Russia) | | 30:00 | 55 / 152 |
| |
auvergne middle | | dnf | | | |
colline2middle | | 20:01 | 34 / 119 |
| |
colline2.ocd | | 5:38 | 53 / 141 |
| |
[AutumnCup] Cret du Nu, E2 | | 66:51 | 63 / 144 |
| |
[AutomnCup] Cret du Nu, E1 | | 17:48 | 70 / 250 |
| |
[OCAD]Stendörren - Long | | 80:22 | 69 / 154 |
| |
[OCAD]Stendörren - Sprint | | 26:53 | 156 / 278 |
| |
(OCAD) Svinesund | | 31:19 | 106 / 239 |
| |
Pick_pick_pick!!! | | 12:13 | 97 / 206 |
| |
nasha mesnost | | dnf | | | |
SKI-EOC 2012 SPRINT | | 16:17 | 45 / 215 |
| |
[OCAD]Idre - Long(Easy) | 2 | dnf | | | |
Ski-O Sierra-o-tour | | 17:03 | 65 / 191 |
| |
svenska-long | 2 | dnf | | | |
| 3 | 80:42 | 83 / 178 |
| |
[OCAD] Balkello, middle | | 22:08 | 59 / 248 |
| |
[OCAD] Izra, long | | 57:30 | 96 / 168 |
| |
[OCAD] Hofwald, Middle | | 21:40 | 65 / 198 |
| |
Sinte-mette middle | | 28:39 | 24 / 124 |
| |
[OCAD] Forest Umbra, long 2 | | 81:13 | 69 / 122 |
| |
Russian bear#3 | | 17:13 | 83 / 138 |
| |
Russian Bear #2 | | 20:57 | 62 / 107 |
| |
Russian Bear #1 | 2 | dnf | | | |
[OCAD] Buchwald, Short | | 17:23 | 36 / 214 |
| |
[OCAD]Idre - Middle (Hard) | | dnf | | | |
[OCAD] Forest Umbra, Middle 3 | | 29:52 | 90 / 190 |
| |
[OCAD] Blumau, Short | | 26:58 | 130 / 205 |
| |
[OCAD] Forest Umbra, Short | | 23:10 | 142 / 251 |
| |
[OCAD]Idre - Downhill Sprint | | 27:34 | 186 / 258 |
| |
[OCAD]Idre, Gränjesåsen - Middle | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
(OCAD) Rokkefjella | | 15:44 | 100 / 224 |
| |
[OCAD] Real Blumau, middle | | dnf | | | |
Ski-O woc2010 sprint | | 20:55 | 63 / 164 |
| |
[OCAD] Forest Umbra, Long | 2 | dnf | | | |
°CFEB 12N_4 | | 39:14 | 30 / 57 |
| |
°CFEB 12N_1 | | 24:59 | 43 / 89 |
| |
Sinte mette sprint | | dnf | | | |
CZ final | | 46:03 | 66 / 156 |
| |
CZ semifinal | | dnf | | | |
[JWOC2012] Izra, Middle Final A | | dnf | | | |
JWOC 2013 n2 | | dnf | | | |
[ocad]Olstorp Long | | 42:08 | 42 / 138 |
| |
[OCAD] Vilhosc, sprint | | 12:17 | 56 / 223 |
| |
°CFEB 12M_1 | | 37:03 | 39 / 75 |
| |
[OCAD] Vilhosc, middle | | 40:26 | 104 / 184 |
| |
NORT-map-Skadalen | | 39:12 | 76 / 175 |
| |
czech middle 2 | | 39:28 | 109 / 183 |
| |
RND - sprint | | dnf | | | |
[OCAD] Valonsadero, Middle | | dnf | | | |
| | 20:15 | 64 / 210 |
| |
[OCAD] Valonsadero, Short | | 13:45 | 71 / 205 |
| |
[OCAD] Schöckl, Short | | 13:23 | 20 / 222 |
| |
Forest Sprint | | 15:44 | 128 / 170 |
| |
[OCAD] Scolty, middle | | 40:17 | 75 / 201 |
| |
[OCAD] Montagne de Bange, long | 2 | dnf | | | |
Test | | dnf | | | |
Night4fun | | dnf | | | |
[ocad] Finnish Sprints E1 | | dnf | | | |
1ª copa SR P | | 16:43 | 35 / 129 |
| |
1ª copa SR F | | 16:09 | 69 / 157 |
| |
Swedish-Middle | | 46:14 | 81 / 200 |
| |
Easy Sprint | 2 | 10:05 | 79 / 262 |
| |
Hofwald Sprint | 2 | dnf | | | |
[OCAD] Siitama | | 29:15 | 100 / 198 |
| |
Sprint-cup E 5 | | 11:06 | 22 / 135 |
| |
Sprint-cup E 4 | | 9:49 | 19 / 136 |
| |
Sprint-cup E 3 | | 11:32 | 38 / 139 |
| |
Sprint-cup E 2 | | 3:55 | 13 / 156 |
| |
Sprint-cup E 1 | | 11:05 | 20 / 175 |
| |
Sprint | | dnf | | | |
[OCAD] Fantasy | | dnf | | | |
International long distance comp | | 43:44 | 51 / 155 |
| |
SLAVIERO | | dnf | | | |
[OCAD] Bordasee, Middle | | dnf | | | |
[SpringCup] E21 - Middle | | dnf | | | |
[SpringCup] E4 - Middle | | dnf | | | |
[OCAD] Hofwald | | dnf | | | |
[OCAD] Elsaich | | 44:32 | 34 / 129 |
| |
[OCAD] Aydat E17 | | dnf | | | |
[OCAD] Idre-fjäll, Intro 2 | | dnf | | | |
[OCAD] Mt. Laurie - Middle | | 21:25 | 79 / 203 |
| |
[OCAD] Mt. Laurie | | 15:47 | 66 / 250 |
| |
200th COMPETITION | | dnf | | | |
(OCAD) Laghi de lama - Test | | 11:16 | 48 / 191 |
| |
[CC2012] Altipiani di Arcinazzo | | 39:19 | 64 / 159 |
| |
Middle 4 | 2 | dnf | | | |
Rokke korestfjella - 2 | | 29:00 | 64 / 153 |
| |
[OCAD] Fantasy, sprint | | 14:44 | 73 / 211 |
| |
[Ocad] Flona_old Night Sprint | | dnf | | | |
Rokke korsetfjella - Middle 1 | | dnf | | | |
[OCAD] Fylleryd, sprint | | 25:08 | 69 / 208 |
| |
°Dinobrion | | dnf | | | |
(OCAD) Shortdistance N | | dnf | | | |
[OCAD] Tonsow E2, Middle | | 33:41 | 78 / 165 |
| |
WOC2012 (jorat-long) | 2 | 57:27 | 100 / 251 |
| |
[OCAD] Sengas, Ski-O Sprint | | 17:47 | 60 / 195 |
| |
[OCAD] Bordasee, Sprint | | 15:04 | 60 / 186 |
| |
Quickmade map - shortened middle | | 31:16 | 124 / 212 |
| |
[OCAD] Dell'Argentario, middle 4 | | 25:38 | 87 / 223 |
| |
Bradbury's Race | | 25:22 | 80 / 188 |
| |
[OCAD] Altopiano Sud, middle 2 | | 26:05 | 102 / 238 |
| |
[OCAD] Contour'O, short middle | | dnf | | | |
Rokke map-part 2 E2 | | 28:03 | 72 / 182 |
| |
[OCAD] Pregrize E1 | | dnf | | | |
[OCAD] Middle 2 | 2 | 26:06 | 84 / 206 |
| |
[OCAD] Middle 1 | | dnf | | | |
Glunte | 2 | 38:42 | 40 / 106 |
| |
[OCAD]Nynäs middle 1 | | dnf | | | |
Waste of time | 2 | 1:17 | 404 / 558 |
| |
[OCAD] Farstanäset Ski-o 2011 | | 23:41 | 66 / 202 |
| |
[OCAD]Gunnfjaun night (right) | | dnf | | | |
[OCAD]Gunnfjaun night | | 26:39 | 66 / 134 |
| |
[ocad] EC08 sprint2 | 2 | 14:33 | 127 / 228 |
| |
[ocad] EC08 sprint1 | | 8:24 | 87 / 238 |
| |
Sandy ground | | 52:46 | 67 / 168 |
| |
[ocad] äktatorpet1 | | dnf | | | |
| 2 | 14:31 | 71 / 320 |
| |
(ocad) Faron Nord | | 40:00 | 70 / 217 |
| |
[OCAD]Halloween! | | dnf | | | |
SOL-Boyz GP ST2 - Billeberget | 2 | 24:09 | 113 / 299 |
| |
[OCAD] Fantasy middle | | dnf | | | |
[OCAD]Golen Orienteering Cup #8 | | 47:14 | 69 / 175 |
| |
Climb WC | | dnf | | | |
[OCAD]Golen Orienteering Cup #5 | | 29:26 | 110 / 249 |
| |
china golden championship sprint | | 36:25 | 20 / 135 |
| |
austria | | 11:38 | 55 / 123 |
| |
[OCAD]Golen Orienteering Cup #4 | | 59:14 | 105 / 228 |
| |
Test Day1 | | 16:55 | 69 / 116 |
| |
[OCAD]Golen Orienteering Cup #3 | | dnf | | | |
Test | | dnf | | | |
[OCAD] Schöckl W, S1 Middle | | 23:05 | 73 / 182 |
| |
[OCAD] Schöckl, Model Event | | 6:13 | 65 / 162 |
| |
An OL4 sneak peak | | 11:37 | 43 / 154 |
| |
[OCAD] Haijainen - Long 2 | | 41:55 | 65 / 153 |
| |
Enjoy Day 3 The final | | 17:24 | 63 / 150 |
| |
Enjoy Day 2 | | 19:38 | 74 / 167 |
| |
Enjoy Day 1 | | 19:25 | 57 / 147 |
| |
[OCAD] Haijainen - Long | | 58:14 | 74 / 150 |
| |
[OCAD] Lammhult, sprint | | 16:05 | 54 / 230 |
| |
Tulluan short | | 19:09 | 117 / 189 |
| |
city middle | | 30:58 | 54 / 147 |
| |
[OCAD] Aydat Centre E11 | | dnf | | | |
[OCAD] Pian Alba E3 | | 25:50 | 85 / 160 |
| |
[OCAD] Pian Alba E2 | | dnf | | | |
[OCAD] Pian Alba E1 | | 27:55 | 63 / 203 |
| |
OL4tour Mörtsjön | | dnf | | | |
[OCAD] Irbene N Sprint | | 18:03 | 130 / 197 |
| |
test | | 14:51 | 95 / 166 |
| |
Sprint different | | 18:26 | 71 / 151 |
| |
[ocad] JEC Sprint 3 | | 10:50 | 72 / 161 |
| |
[ocad] JEC Sprint 2 | | 8:52 | 46 / 187 |
| |
[ocad] JEC Sprint 1 | | 15:31 | 149 / 255 |
| |
[OCAD] Montagne de Bange, middle | | dnf | | | |
WOC 2014 Millegrobbe I | | dnf | | | |
Entenhausen E3 | | dnf | | | |
Predgrize Model Event | | dnf | | | |
Castelfiorentino East | | dnf | | | |
Castelfiorentino West | | 21:11 | 15 / 180 |
| |
Hot and Dry | | dnf | | | |
Stonlaita Platabek | | dnf | | | |
city | | dnf | | | |
[OCAD] first one | | 15:36 | 59 / 221 |
| |
(ocad) Foret d'Agre | | dnf | | | |
[rnd] E2 Foxwick | | 77:06 | 57 / 138 |
| |
[rnd] E1 Marshallwood | | 25:09 | 25 / 205 |
| |
[JWOC2011] Middle Final M20 | | dnf | | | |
Shortdist | | 12:20 | 54 / 143 |
| |
| 2 | 11:12 | 46 / 221 |
| |
[OCAD]LewesLake Sprint | | dnf | | | |
[OCAD] La Montagne de Bange E1 | | dnf | | | |
[OCAD] Salpa-Jukola Training 2 | | 36:35 | 98 / 201 |
| |
[OCAD] Salpa-Jukola Training 1 | | dnf | | | |
[Rocad] Training 1 | | 47:57 | 65 / 159 |
| |
Joulumae II | | dnf | | | |
Joulumae I | | 20:07 | 88 / 266 |
| |
RND tour | | 17:21 | 57 / 125 |
| |
Sörby 25 Long | | 46:27 | 62 / 162 |
| |
[Rnd] Lower Somerboro Heights | | dnf | | | |
Sprint-O -Irish Style! | | 24:54 | 76 / 212 |
| |
[R_t] Bowman National Preserve | | 20:36 | 66 / 198 |
| |
Correncon Tour - Stage 8 | | 28:46 | 79 / 177 |
| |
Rnd_temp short/middle | | 27:50 | 138 / 192 |
| |
Piani Praglia | | dnf | | | |
[OCAD] Surebridge Mountain E4 | | dnf | | | |
Sörby23 Sprint | | 12:08 | 101 / 208 |
| |
Sörby22 Long | | 46:21 | 82 / 152 |
| |
Sörby21 Middle | | 22:21 | 95 / 170 |
| |
[OCAD] Surebridge Mountain E3 | | dnf | | | |
Sörby 20 middle | | 31:41 | 113 / 207 |
| |
Correncon Tour - Stage 1 | | dnf | | | |
Rnd_temp 1.3k | | 20:48 | 92 / 204 |
| |
Island long | | 42:36 | 84 / 148 |
| |
Spring Tour Stage 2 | | dnf | | | |
[LabRun] Sector E | | dnf | | | |
Hagnesta6 Middle | | dnf | | | |
Hagnesta5 Middle | | 30:56 | 90 / 214 |
| |
Hagnesta 4 Long | | 44:21 | 83 / 172 |
| |
SlumpPrologue | | 24:13 | 128 / 223 |
| |
[OCAD]Hagnesta Sprint | | 24:08 | 161 / 324 |
| |
Train your brain 1 | | dnf | | | |
Holmvassnatten 3 | | 27:49 | 86 / 178 |
| |
Holmvassnatten 2 | | 33:55 | 122 / 222 |
| |
Holmvassnatten - Prologue | | 16:26 | 71 / 252 |
| |
-monteferrato | | dnf | | | |
Buraunet | | dnf | | | |
FIN 5 - 1998 | | 67:44 | 87 / 175 |
| |
t | | 26:57 | 79 / 162 |
| |
| | 22:20 | 34 / 104 |
| |
| 2 | 25:00 | 55 / 128 |
| |
HHerbernheia 2011 (right one!!!) | | 29:45 | 94 / 278 |
| |
Herbernheia 2011 | | 19:30 | 108 / 248 |
| |
Sprint | | 27:21 | 78 / 204 |
| |
Bunketorp Ski-O Middle | | dnf | | | |
°Rhyacophila | | 41:43 | 60 / 102 |
| |
Brignoles 02 | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
Brignoles 01 | | dnf | | | |
| 2 | 24:27 | 132 / 441 |
| |
Spring Cup CF Day | | 16:15 | 78 / 292 |
| |
[OCAD] Sierra del Molino 5 | | 47:25 | 42 / 102 |
| |
Middle Fantasy | | 26:54 | 89 / 169 |
| |
Ryssberget Winter Tour | | 45:22 | 49 / 136 |
| |
Door 10 - Jaanankallio 2 | | 38:16 | 91 / 212 |
| |
door 8 | | dnf | | | |
[OCAD] Sierra del Molino 4 | | 50:17 | 75 / 149 |
| |
Micro O | | 21:03 | 117 / 190 |
| |
Door 2 - Valey | | 50:27 | 70 / 131 |
| |
[OCAD] San Giovanni Stage 4 | | 44:42 | 29 / 125 |
| |
Rowe Races - 3 of 3 | | 29:48 | 96 / 173 |
| |
Door 1 - Urtgicla | | 35:41 | 85 / 155 |
| |
Whannawhanna - Middle 1 | | 50:02 | 74 / 152 |
| |
Smedley - Middle | | 40:56 | 66 / 161 |
| |
The Slump - Middle | | dnf | | | |
Maraetotara - Sprint | | 22:31 | 110 / 223 |
| |
Fantasy course | | 34:51 | 60 / 122 |
| |
Disparalona II | | dnf | | | |
Sierra del Molino | | 31:37 | 75 / 148 |
| |
| 2 | 29:07 | 87 / 182 |
| |
Loxocephalus | | dnf | | | |
| 2 | 40:15 | 75 / 114 |
| |
[OCAD] San Giovanni Prologue | | 12:06 | 164 / 255 |
| |
Fantasy Sprint | | 20:45 | 118 / 206 |
| |
Brachyura | | dnf | | | |
Middle distance | | dnf | | | |
Halloween Map | | 6:46 | 75 / 180 |
| |
Sprint-OL Day 1/3 | | dnf | | | |
Northern Miltonwoods | | dnf | | | |
Grønholtvang (DEN) | | 31:34 | 99 / 139 |
| |
nice | | 21:45 | 44 / 99 |
| |
(ITA-TOUR) Stage 6 P.d.Catalano | | dnf | | | |
Hopbyn | | 31:23 | 49 / 91 |
| |
Gyraulus | | dnf | | | |
Omphiscola | | dnf | | | |
Random Short | | dnf | | | |
A lovely Sprint | 2 | 20:03 | 100 / 247 |
| |
Klurig middle | | dnf | | | |
A lovely middle | | 32:37 | 72 / 135 |
| |
UpplandsOL!! Day1 Sprint | | 15:04 | 53 / 171 |
| |
UpplandsOL 2-days Day1 Sprint | | dnf | | | |
fast and green Sprint | | dnf | | | |
Fast and green middle | | 30:50 | 31 / 93 |
| |
Klurig Bonus | | 21:23 | 86 / 140 |
| |
Klurig E3 middle | | 25:35 | 92 / 141 |
| |
Klurig E2 Forest sprint | | 19:37 | 112 / 195 |
| |
Klurig E1 | | 27:32 | 56 / 131 |
| |
go hard or go home! | | 31:34 | 69 / 109 |
| |
(ITA-TOUR) Stage 5 Bosco Ragabo | | dnf | | | |
CoastRace -day2 Sprint | | dnf | | | |
(ITA-TOUR) Stage 4 Firenze | | 36:22 | 63 / 140 |
| |
Sprint cup final | | dnf | | | |
Sprint cup 2 | | dnf | | | |
Sprint cup 1 | | 14:21 | 9 / 150 |
| |
Middle | | dnf | | | |
Ice Sprint | | dnf | | | |
Sprint | | 15:38 | 46 / 152 |
| |
| | 12:54 | 67 / 157 |
| |
[OCAD] Highland night | | dnf | | | |
[Ultima] Pavia Leste | | dnf | | | |
Lovely Area Model | | 14:55 | 79 / 157 |
| |
Automatic Puppy | | 34:22 | 83 / 132 |
| |
pour le vso de merl | | 10:29 | 36 / 153 |
| |
Trost Open | | 18:55 | 79 / 118 |
| |
tull2 | | dnf | | | |
tull | | dnf | | | |
[OCAD] Tawnawully - Part 1 | | 32:04 | 163 / 225 |
| |
[OCAD] Tawnawully - intro | | 9:41 | 66 / 248 |
| |
training sprint3 | | 10:44 | 95 / 134 |
| |
[OCAD] Tuna Ting, H21E, part 1 | | dnf | | | |
[ROCAD] Lake Forest 2 | | dnf | | | |
[OCAD]KUNGSBERGET 1.5KM | | dnf | | | |
[SprintCup]#4 Grönnåsen | | 17:26 | 118 / 253 |
| |
Fantasy Sprint Race | | dnf | | | |
[SprintCup]#3 Sosh N | | 18:21 | 110 / 242 |
| |
[OCAD] Gyllbergen 2,6 km | | dnf | | | |
Mt Takaoka Sprint | | dnf | | | |
{Mt. FOX 4 Day} Sprint | | 13:30 | 57 / 210 |
| |
[OCAD] Ludvika 1 | | dnf | | | |
[OCAD] kivivuorinw day 2 | | dnf | | | |
[O-Ringen 2009] Klacksjön SE | | 19:58 | 118 / 266 |
| |
[ROCAD] Rassetasshaugen Short | | dnf | | | |
Sky city E | | dnf | | | |
Newbury Test | | 20:59 | 74 / 156 |
| |
Random 0.8k 4c | | 13:37 | 42 / 147 |
| |
[OCAD]KUNGSBERGET 1.8 KM | | 23:56 | 88 / 228 |
| |
[OCAD]KUNGSBERGET 1.7 km | | dnf | | | |
Bokskoen | | dnf | | | |
emils superbana | | 15:42 | 61 / 101 |
| |
MROCAD 2 | | 12:40 | 80 / 162 |
| |
MROCAD 1 | | dnf | | | |
[O-Ringen 2009] Klacksjön SV | | 30:07 | 178 / 312 |
| |
Talvapaa I | | 17:43 | 156 / 256 |
| |
[OCAD]HÖGBO 1.8 KM | | dnf | | | |
virendra | | 17:08 | 49 / 118 |
| |
Miini Maaapi cup / day 3 | | 17:05 | 61 / 108 |
| |
Miini Maaapi cup / day 1 | | 28:46 | 53 / 150 |
| |
[ROCAD] Former training map | | 18:29 | 79 / 213 |
| |
craig's awesome course 2 | | 7:04 | 41 / 147 |
| |
craig awsome course day 1 | | 13:03 | 66 / 116 |
| |
The last on of eleven - Final | | 1:30 | 11 / 134 |
| |
The tenth (10) one of eleven | | 2:17 | 36 / 116 |
| |
The ninth (9) one of eleven | | 8:38 | 66 / 91 |
| |
The eight one of eleven | | 17:10 | 4 / 77 |
| |
The seventh one of eleven | | 11:59 | 9 / 91 |
| |
The sixth one of eleven | | 18:41 | 56 / 107 |
| |
Snapphanefejden | | 16:06 | 143 / 235 |
| |
Italian Sprint Champs | | 20:01 | 132 / 221 |
| |
MicrO | | 3:14 | 42 / 141 |
| |
Bernadia 2 | | dnf | | | |
NSB-sprinten | | 24:42 | 130 / 220 |
| |
[OCAD] Ramlaklint2 | | dnf | | | |
Short O-course | | 6:38 | 69 / 138 |
| |
Middle "sprint" - SinteMette | | dnf | | | |
MaroltingerSchulmeisterschaft2 | | 24:02 | 81 / 140 |
| |
| 2 | 22:19 | 98 / 214 |
| |
[RANDOM] Sprint Mt. Kenrickwick | | dnf | | | |
Sprint | | 25:36 | 55 / 130 |
| |
[O-Ringen 2009] Holmseryd Cmp 2 | | 30:31 | 136 / 273 |
| |
Winter-O [ROCAD] | | dnf | | | |
MaroltingerSchulmeisterschaft1 | | 18:42 | 95 / 216 |
| |
| 2 | 12:31 | 63 / 343 |
| |
| 3 | 12:33 | 66 / 343 |
| |
| 4 | 12:10 | 54 / 343 |
| |
| 5 | 11:34 | 33 / 343 |
| |
[OCAD]Gothenburg Winter Prolog | | 18:31 | 186 / 275 |
| |
Micr-O | | 9:47 | 52 / 182 |
| |
[Ocad] Ingalunda Short | | 11:20 | 35 / 97 |
| |
-Port El Cuero- Sprint cup [1] | | 21:24 | 123 / 176 |
| |
Sprint easy 6 | | 12:08 | 58 / 115 |
| |
Sprint easy 5 | | 9:21 | 40 / 106 |
| |
Sprint 5 days [day 4] | | dnf | | | |
Sprint easy 4 | | dnf | | | |
| 2 | 4:37 | 39 / 141 |
| |
Sprint easy 3 | | 6:52 | 77 / 130 |
| |
Sprint easy 2 | | 8:16 | 115 / 157 |
| |
[OCAD] Sprint Island | | dnf | | | |
[OCAD] Middle 4,9 km NIGHT | | dnf | | | |
[ROCAD] Fast'n'Easy Middle | | dnf | | | |
Luvebo east | | dnf | | | |
Brindisi sprint | | 16:19 | 78 / 155 |
| |
[OCAD]Furutorpskartan H12-Sprint | | 9:51 | 68 / 209 |
| |
Sleivåsen, stage 2 | | 29:31 | 104 / 181 |
| |
[OCAD] Gullåsaberget | | dnf | | | |
go swimming | | 2:53 | 68 / 187 |
| |
| 2 | 2:41 | 83 / 347 |
| |
Marsh Run | | 3:02 | 33 / 154 |
| |
(OCAD)Luvebo west | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
[OCAD] Forest 27 min | | 40:30 | 93 / 181 |
| |
[OCAD] Ponsa | | dnf | | | |
Ski | | 3:26 | 163 / 232 |
| |
Test 1 | | 5:52 | 12 / 109 |
| |
Test | | 9:25 | 93 / 138 |
| |
[OCAD] Fylleryd | | 18:56 | 177 / 302 |
| |
maroltingerschulmeisterschaft12 | | dnf | | | |
Woman New course | | dnf | | | |
OCAD - moutain and open! | | dnf | | | |
ROCAD Skandinavien middle | | 30:15 | 103 / 205 |
| |
Maroltingerschulmeisterschaft7 | | 23:04 | 75 / 111 |
| |
[ocad] Forest sprint | | dnf | | | |
Headache course 2007 | | dnf | | | |
Maroltinger Schulmeisterschaft3 | | 27:02 | 6 / 84 |
| |
MERRY CHRISTMAS!!! | | dnf | | | |
Intro EASY :D | | 3:28 | 15 / 125 |
| |
[OCAD] Hohe Wand Wiese (Slalom) | | 3:08 | 77 / 168 |
| |
IndoorOL | | dnf | | | |
Salom - Ski O Combi Sprint | | 28:40 | 96 / 134 |
| |
[OCAD] PH | | dnf | | | |
[OCAD] Runosmäki | | dnf | | | |
slalom | | dnf | | | |
Maroltinger Schulmeisterschaft 3 | | 29:59 | 12 / 79 |
| |
Vildmarks OL | | dnf | | | |
[ocd] Hard Training | | dnf | | | |
OK Grip Fun OL | | 28:46 | 41 / 78 |
| |
[OCAD]Uaul Grond Trin Sprint | | 29:50 | 154 / 246 |
| |
SKI Downhill Competition | | 5:50 | 39 / 189 |
| |
Meeting:Marathon | | 210:00 | 7 / 64 |
| |
Meeting:5km | | 24:46 | 20 / 34 |
| |
Meeting:3km | | 16:10 | 47 / 94 |
| |
Meeting:1mile | | 7:49 | 57 / 71 |
| |
Meeting:800m | | 4:16 | 70 / 117 |
| |
Meeting:400m | | 1:59 | 1 / 191 |
| |
[OCAD] Ponsa North | | dnf | | | |
Slalom | | 15:41 | 23 / 151 |
| |
Giant Slalom | | 13:19 | 54 / 209 |
| |
OCAD Sprint/Middle in forest | | 17:56 | 72 / 173 |
| |
Nice Forest Sprint | | dnf | | | |
Mega sprint 2.5 k | | 27:16 | 30 / 102 |
| |
Spikertjern Day1 | | 37:19 | 107 / 139 |
| |
Sprint Final | | 24:21 | 24 / 82 |
| |
Sprint Kval | | 23:54 | 13 / 101 |
| |
Maroltinger Schulmeisterschaft2 | | 18:28 | 57 / 145 |
| |
EL OASIS RACE2 | | 46:29 | 27 / 74 |
| |
Adigeya Yogovostok Sprint | | dnf | | | |
Mountain-15min | | 20:01 | 118 / 233 |
| |
The airfield forest (sprint) | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
Maroltinger Schulmeisterschaft 1 | | dnf | | | |
| 2 | 19:00 | 13 / 249 |
| |
(3 days of Simpsons) Stage 1 | | 15:10 | 69 / 125 |
| |
fast sprint | | 19:30 | 61 / 117 |
| |
[ocd] Alit Ski-O | | dnf | | | |
[ocad] Adigeya | | dnf | | | |
. sprint . | | dnf | | | |
Skid-o | | 23:57 | 53 / 116 |
| |
Ski-O testing | | 22:06 | 50 / 146 |
| |
Ökenplågan | | 10:17 | 73 / 149 |
| |
[Rocad] Forest 17 min | | dnf | | | |
[focad] Micro-O 1 | | dnf | | | |
(OCAD) Hill Sprint 3 | | dnf | | | |
Ruuhikorpi D2 | | 31:55 | 91 / 155 |
| |
Ruuhikorpi D1 | | 16:19 | 137 / 238 |
| |
Sprint/Middle Nice forest | | dnf | | | |
[Rocad] Forest 15 min | | dnf | | | |
Teckna själv 1 | | dnf | | | |
[rnd] Short Middle - 20min | | 33:19 | 84 / 235 |
| |
Rocad 3-days Middle | | 36:40 | 76 / 135 |
| |
Rocad 3-days Prolog | | dnf | | | |
[rocad]sprint | | 32:45 | 64 / 89 |
| |
nature | | 5:07 | 19 / 88 |
| |
ThompsonsIsland Cup-Day 1 | | 7:52 | 36 / 92 |
| |
Random Cup I | | dnf | | | |
rnD']] 10-11mins Sprint ! | | 12:46 | 67 / 205 |
| |
SIDNEY SPRINTS by Chricke | | 56:35 | 18 / 54 |
| |
Forest Sprint | | dnf | | | |
Niihama Sprint 2 | | 22:36 | 100 / 208 |
| |
[OCAD] Vinterrejset 2007 | | 12:32 | 82 / 235 |
| |
Fantacy Sprint | | 22:19 | 99 / 164 |
| |
1 kp | | dnf | | | |
Tammimäki | | 21:06 | 69 / 132 |
| |
[ROCAD] Forest 15 min | | dnf | | | |
| 2 | 23:34 | 132 / 206 |
| |
ROCAD cup IV | | 29:07 | 99 / 157 |
| |
ROCAD cup I | | dnf | | | |
Rnd' G0DL!K3 Sprint/Middle | | dnf | | | |
[OCAD] OO.Cup stage 1 fixed | | dnf | | | |
R-Cup Preview | | 21:53 | 83 / 206 |
| |
Hilmers fourth race | | 18:42 | 39 / 77 |
| |
Hilmers third race | | 11:28 | 17 / 111 |
| |
Hilmers second race | | 9:19 | 40 / 98 |
| |
Hilmers race | | 11:07 | 57 / 115 |
| |
Upper Wonderbergwood | | 28:45 | 35 / 82 |
| |
Pomaria Lake E1 | | dnf | | | |
Pembroke Island | | dnf | | | |
[ROCAD]Western Rugglesham E1 | | 17:39 | 89 / 160 |
| |
Green forest stage 1, sprint | | 29:26 | 62 / 115 |
| |
Night orienteering!!! | | 25:44 | 96 / 147 |
| |
rnD [foxburg] short dist' :D | | dnf | | | |
(OCAD) Metsäkylä II Short | | 25:47 | 100 / 150 |
| |
Sparresäter sprint | | 13:20 | 50 / 156 |
| |
(OCAD)Forest Sprint 2 | | 24:02 | 120 / 218 |
| |
(OCAD) New Metsäkylä Sprint | | 23:38 | 176 / 278 |
| |
Middel Distance in the Dessert | | dnf | | | |
[ROCAD] Forest 18 min | | dnf | | | |
CF Children 1 | | 23:30 | 121 / 174 |
| |
Anders tävling | | 3:29 | 21 / 106 |
| |
Anders M,s tävling | | 3:28 | 13 / 118 |
| |
Test | | dnf | | | |
intro day 1 | | 3:30 | 22 / 121 |
| |
D/H10 | | 7:25 | 41 / 141 |
| |
rnD' middledistance (: | | dnf | | | |
My region - Habarskoe | | 19:01 | 121 / 205 |
| |
(OCAD) Niihama Sprint | | 22:05 | 154 / 231 |
| |
(OCAD) Hill Sprint 2 | | dnf | | | |
Stupid race | | dnf | | | |
[ocd] Tula region_training | | 10:51 | 92 / 239 |
| |
Hirvikallio | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
[OCAD] Forest sprint | | 14:52 | 77 / 188 |
| |
La donna mobile forest sprint | | 17:55 | 93 / 193 |
| |
sprintsprint_2 | | 14:54 | 91 / 140 |
| |
sprintsprint_1 | | 12:33 | 102 / 162 |
| |
(OCAD) Julkujärvi New | | dnf | | | |
My own 5-days Stage 1 | | 13:50 | 58 / 108 |
| |
[ocd] s.Kuzmolovskii[for child] | | 11:38 | 97 / 144 |
| |
njut av brödet - day 2 | | 37:14 | 96 / 131 |
| |
OCAD - Sprint in Piter | | 21:49 | 148 / 214 |
| |
The Maze-Intro | | dnf | | | |
[OCAD] Capriasca ovest | | 35:10 | 126 / 219 |
| |
Desert Sprint | | 18:31 | 95 / 157 |
| |
Random Map | | 16:04 | 33 / 118 |
| |
(OCAD) New Watertower Sprint | | 26:02 | 88 / 193 |
| |
Target Mars | | 18:55 | 66 / 139 |
| |
Kääpäkorpi - Middle | | 29:49 | 85 / 146 |
| |
Kääpäkorpi - Sprint | | 16:38 | 126 / 196 |
| |
Mix 17 min | | 34:55 | 132 / 187 |
| |
Sanderis älsklingsbana_jaha | | 5:17 | 16 / 122 |
| |
Ingalunda city night | | dnf | | | |
(OCAD) New Dogtrack Sprint | | dnf | | | |
Sanderis andra älsklingsbana | | 6:05 | 58 / 106 |
| |
Scrambled eggs middle 4 | | dnf | | | |
OCAD Sprint 3 | | dnf | | | |
(OCAD) Manges fjäll-OL Lång | | 39:29 | 78 / 115 |
| |
(OCAD) Manges fjäll-OL Medel | | 25:33 | 120 / 167 |
| |
(OCAD) Manges fjäll-OL Sprint | | 18:39 | 129 / 191 |
| |
Sanderis älsklingsbana | | 3:30 | 19 / 87 |
| |
for the childrens | | 3:43 | 86 / 163 |
| |
Nice course | | dnf | | | |
OCAD Sprint 2 | | dnf | | | |
OCAD Sprint | | dnf | | | |
Sidney sprint | 2 | dnf | | | |
[OCAD] Vågsbygd 2 | | dnf | | | |
Scrambled eggs middle 1 | | dnf | | | |
Rold 3-days 3 | | dnf | | | |