Catching Features

Sprint cup 1 SH5

Open:08:00 Sep 16 2014
Close:08:00 Sep 29 2014
Map:/Karta_Shmidta_s/events/Karta_Shmidta_s/day1/Course1.course
Created by:Rozhok
Description:
Avg Rating:4.2 / 5.0 (13 votes)

Results

98 official (+16 reruns) 7 comments

1. o-chiken Switzerland AOTC 17:41  
2. janands Norway Team Pez And Snapple 17:43  *****
3. Daynee Sweden OLGY Slayers 17:52  
4. jonnyq Ireland UCDO Honeybadgers 17:53  
5. CillinC Ireland Raping Routechoices 18:04  
6. lorrieq Ireland UCDO Honeybadgers 18:05  *****
7. Acke Granbarr Sweden OLGY Slayers 18:08  
8. Subbe Norway Buvik IL 18:17  
9. Insane Great Britain UFO 18:37  
10. Philochillo Austria OLC Graz 18:39  *****
10. ColmM Ireland UCDO Honeybadgers 18:39  
10. perwhite France KLS 18:39  
13. Frzfrz Austria OJE Wappler 18:43  
14. Ukhvanov Andrey Russian Federation bananza 18:50  
15. smed Kenya . 18:58  
16. Landli Sweden Hestra IF 19:02  
17. Rulltrappa Sweden 19:03  
18. BradLund South Africa Tuks-O 19:16  
19. LPasturiza Brazil COSaM 19:28  
20. georgG Austria OLC Graz 19:29  
21. Captain Quark New Zealand Red Kiwis 19:33  
22. Ali Sweden OLGY Slayers 19:40  
22. color Switzerland converter 19:40  
24. Pauls Liepins Latvia Town dummies 19:41  
25. ale France france 19:44  
26. a-haugskott Norway OL Trollelg 19:46  
27. AJ Fowler United States GAOC 19:49  
28. Malthe Denmark FIF Hillerod 20:00  
29. Vimark Kenya Freluga Farmers 20:02  *****
30. jeb France VSO 20:32  *****
31. JohanTW Norway Asker SK 20:36  
32. Gustav Johnsson Sweden IFK Mora 20:44  
33. runningryan2303 New Zealand Auckland OC 20:55  
34. Manuel Horta Portugal Gafanhori 21:12  
35. Ollenilsson Sweden OK Linné 21:13  
36. Nicolas Kastner Austria NF Wien 21:16  
37. Ben Sand France viking 21:17  
38. Everton Markus Brazil COSM 21:34  
39. Bullen Sweden Suraarmaravtegel 21:35  
39. Clemens Wolfram Austria NF Wien 21:35  
41. MariusG Lithuania OK Ravinen 21:39  
42. mr.walta Sweden Freluga Farmers 22:03  *****
43. VegardGul Norway Asker SK 22:05  
44. andre de veirman Belgium trol 22:30  
45. Stian Sundsvik Norway Frol IL 22:53  
46. Xem Belarus BSU OK 23:00  
47. Henjo Sweden OLGY Slayers 23:12  
48. Niels Christian Hellerud Norway Halden SK 23:31  
49. Vill eJ Sweden Karpen Suunnistajat 23:49  
50. Ola Norway Skeid 23:54  
51. Trying Sweden 24:10  
52. GS2013 Brazil COSAM 24:53  
53. Steinthal Denmark FIF Hillerød 24:56  *****
54. GJones Australia 24:58  
55. henrikh3 Sweden Västerås sok 25:18  *****
56. Keios Estonia OK Põlva Kobras 25:39  *****
57. Vicente Lopez Spain Fundi-o 25:53  
58. malejs Latvia OK Meridians 25:57  
59. Elias_Ljungqvist Sweden Tolered-Utby Ol-klubb 26:10  
60. matzeg Austria OLC Graz 26:11  
61. Forestaras Ukraine Volyn-O 26:17  
62. Albinz Sweden OK Njudung 26:20  
63. Baumann Edouard Switzerland SKOG 27:28  
64. Krasimir Bulgaria Trapezica 27:50  *****
65. OskarE Sweden Järfälla OK 28:13  
66. Joacil Brazil CORELE 28:20  
67. beerdog Sweden IKHP 28:22  
68. mk77 France ze ouineurs 28:35  
69. engstrom Sweden OK Orion 29:38  
70. Jean Dourados Brazil CODD 29:48  
71. artemisia_genipi Switzerland CO Cern 29:53  
72. Kiri Finland Tampereen Pyrintö 29:55  
73. Pekka Rantala Finland Suunta-Sepot 30:11  
74. Davve Latvia IKHP 30:39  *****
75. vschetchikov Russian Federation legenda 40:06  
76. Hans123 Germany 41:54  
77. SDSZ 1 China SDSZ 45:00  
Alien Sweden IKHP dnf  
A.S.L. Lubina Germany TV Wattenscheid 01 dnf  
BäverPower Sweden OLGY Slayers dnf  
Paul_Sirum Norway Frol IL dnf  
JMH Finland Lappeen Riento dnf  
j-engström Norway OK Orion dnf  
mr.Apo Finland Vehkalahden Veikot dnf  
Crash United States CAOC dnf  
Yury Russian Federation Strogino dnf  
R.S Italy dnf  
Moi c moi New Caledonia Atlas dnf  
NSmith New Zealand PAPO dnf  
arddu Finland :) dnf  
IvK Sweden Freluga Farmers dnf  
MTØ Denmark IFK Goteborg dnf  
GedasM Lithuania dnf  
Sixten Britain Ockelbo dnf  
Jeff Australia UFO dnf  
dunderklumpen El Salvador tullinke sk dnf  
Alexander Wiklund Sweden Karpen Suunnistajat dnf  
Bendik Eliassen Norway Rekustad OK dnf