Catching Features

serie longue 2 tournois vso

Open:08:00 Jul 16 2010
Close:07:45 Jul 31 2010
Map:/warrenfield/events/my father's run/day1/Course2.course
Created by:noe
Description:
Avg Rating:3.9 / 5.0 (14 votes)

Results

83 official (+16 reruns) 1 comments

1. mr Sweden OK Linné 17:04  
2. Koliasik Russian Federation peppers 17:09  
3. LPasturiza Brazil COSaM 17:18  *****
4. Artem Timakov Russian Federation Rostov-on-Don 17:22  
5. Ljung Sweden IKHP 17:23  *****
6. wangis Sweden OLGY Slayers 17:27  
6. Olof Larén-Sandgren Sweden Växjö OK 17:27  
8. janands Norway Team Pez And Snapple 17:28  
8. Leizer Sweden Tolered-Utby OL 17:28  
8. Lakedaimon Finland Vehkalahden Veikot 17:28  
11. PHJ65 Finland SuSe 17:30  
12. antfor Sweden L-100 IF 17:33  
13. Fredrik Wigertz Sweden L-100 IF 17:39  
14. BäverPower Sweden OLGY Slayers 17:40  
15. LarZsa Sweden Hestra IF 17:42  
15. challe_swe Sweden IFK Mora 17:42  
17. jeb France VSO 17:47  *****
18. Forzza Sweden Motala aif ol 17:48  
18. AndersPB Norway Nydalens SK 17:48  *****
20. BradLund South Africa UCDO Honeybadgers 17:49  
21. thiago Brazil Fuzileiros Navais 17:50  
22. Krasimir Bulgaria Trapezica 17:51  
23. Daynee Sweden Nyköpings OK 17:52  
24. MMoreira Portugal CPOC 17:55  
25. Arvid Glowka Germany Borussia Dortmund 17:58  
26. Anton Dryankov Russian Federation Nizhegorodec 18:06  
27. Melvin Norway Løten O-lag 18:08  
28. gvtoukc France TSN 18:15  
29. -=MoGiLaN=- Belarus O'Belarus 18:23  *****
29. Captain Quark New Zealand Red Kiwis 18:23  *****
31. Charlie the Unicorn Austria OK Oachkatzlschwoaf 18:27  
32. Olman Sweden Byasjöns OK 18:29  
33. Ludvig Eriksson Sweden SNO 18:36  
34. CillinC Ireland Raping Routechoices 18:37  
35. Trying Sweden 18:41  
35. JH Finland MS Parma 18:41  
37. Paul_Sirum Norway Frol IL 18:47  
38. LSV Ukraine O-club 18:51  
39. Ged Ireland 3ROC 18:55  
39. matze s. Austria OLC Wienerwald 18:55  
41. Tintin93 Sweden Tullinge Sk 18:58  
42. Alex Malygin Russian Federation Voronezh 19:03  *****
43. go straight Austria OCFF 19:04  
44. Tiago Romao Portugal Gafanhori 19:07  
45. sailormoon Austria SU Klagenfurt 19:11  
46. Thynnmas Norway Team Pez And Snapple 19:17  
47. OggePogge Sweden IKHP 19:31  
48. Grueni Austria Youth Team Austria 19:34  
49. Bullen Sweden Suraarmaravtegel 19:38  
50. Carlos Never Gets Lost Spain Peña Guara 19:42  
51. Tof France Annecy SO 19:59  
52. Akva Ukraine Odessa 20:04  
53. Anden Bhutan Eksjö SOK 20:39  *****
54. Oeil de Lynx France VSO 20:58  
55. cherries New Zealand HBOC 21:04  
56. Boris Isaikin Russian Federation DINAMO 21:06  
57. Baumann Edouard Switzerland OLC SKOG Freiburg 21:41  *****
58. BB King Sweden ÖOK 22:23  
59. Zbynek Finland Lappeen Riento 22:36  
60. Freddie Sweden 22:43  
61. nAoMi Austria NTNUI 22:58  
62. Linus Landergren Sweden Hestra if 24:02  
62. anjo Sweden OK Orion 24:02  
64. Adam Bedrich Wanek Czech Republic Loko Trutnov 24:58  
65. Jesper Hedar Sweden Eskilstuna OL 25:07  
66. faure gwenael France CROCO 25:35  *****
67. Apetren Sweden GMOK 25:37  
68. Linus Sweden 25:38  *****
69. Mala Sweden Hestra IF 25:45  
70. GAndrey Brazil COGA 28:43  
71. Storesandgubben Norway Express 28:49  *****
72. Bu² France VSO 28:59  
73. Irina Russian Federation o-sport.ru 31:09  
74. Casper Hedar Sweden EOL 32:31  
75. Meissi Finland Lappeen Riento 38:04  
76. PoznaAndras Hungary VBTSE 42:54  
Mikajanu Finland dnf  
Erik M Sweden Ok Nolaskogsarna dnf  
Peter Eriksson Russian Federation LInköpings OK dnf  
Serg Doronin Russian Federation SneGoVik o-team dnf  
Razí Sweden OK Bävern dnf  
Val France Orient'alp dnf  
oriski Sweden Kvarnsvedens Goif dnf