Catching Features

Valtjønn 1

Open:08:00 Sep 10 2010
Close:08:00 Sep 11 2010
Map:/Valtjønn/events/Treningsløp/day1/Course2.course
Created by:Stormoen
Description:My first conversion. It's not very good. The special details on the map, aren't in the terrain...
Avg Rating:3.5 / 5.0 (13 votes)

Results

18 official (+29 reruns) 1 comments

1. Hjojo (4) Sweden OL4 16:46  
2. janands Norway Team Pez And Snapple 17:25  *****
3. Jakenm Sweden Gävle OK 17:29  
4. Wellington Pasturiza Brazil COSaM 17:38  *****
4. Red (3) Sweden Ronneby OK 17:38  
6. Thynnmas Norway Team Pez And Snapple 17:39  
6. OggePogge (2) Sweden IKHP 17:39  
8. Hjojo (3) Sweden OL4 17:40  
9. Glennj Rodnej (2) Norway Frol IL 17:41  
10. Hjojo (2) Sweden OL4 18:07  
11. Forzza Sweden Motala aif ol 18:16  
11. Trying (2) Sweden 18:16  
13. Grangren (2) Jamaica NTNUI 18:20  
14. Jocke78 (2) Sweden 18:24  
15. Steken (2) Sweden IF Rigor 18:28  
16. Paul_Sirum (2) Norway Frol IL 18:30  
17. Philochillo (2) Austria OK Oachkatzlschwoaf 18:49  
18. LPasturiza Brazil COSaM 18:52  *****
19. Stormoen (2) Norway Birkenes IL 18:59  *****
20. Ben Sand (2) France viking 19:05  
21. Kojon (2) Netherlands HOC93 19:06  *****
22. fabiomars Italy U.s Primiero 19:16  
23. jean France VSO 19:24  *****
24. -=MoGiLaN=- Belarus O'Belarus 19:41  *****
25. gvtoukc France TSN 19:44  *****
26. stampfo (2) Italy brauch i ned 19:46  
27. Acke Granbarr (2) Sweden OLGY Slayers 19:51  
27. Red (2) Sweden Ronneby OK 19:51  
29. glaBRoss New Zealand HBOC 19:52  
30. Adam Bedrich Wanek (2) Czech Republic Loko Trutnov 20:00  
31. PHJ65 (2) Finland SuSe 20:21  
32. Krasimir (2) Bulgaria Trapezica 20:38  
33. jeb France VSO 20:44  *****
34. artem (2) Ukraine 21:25  *****
35. Vegard Ressem (2) Norway Frol IL 21:49  
36. Santi 13ño Spain ALCON 24:02  
37. tio Pepe Sweden Kalmar 24:04  
38. Boris Isaikin (2) Russian Federation DINAMO 24:10  *****
39. rh355 (2) New Zealand Auckland OC 24:48  
40. Meissi Finland Lappeen Riento 25:21  
41. faure gwenael France CROCO 27:02  *****
42. Vilperi Finland Kalevan Rasti 27:58  
43. Linus (2) Sweden 30:47  *****
44. shurik (2) Ukraine OK Orion 31:25  
go straight Austria OCFF dnf  
Olof Larén-Sandgren (2) Sweden Växjö OK dnf  
SERG (2) Russian Federation dnf