Catching Features

Maria Trost, Short 2

Open:07:00 Jul 07 2015
Close:06:45 Jul 24 2015
Map:/Part 1 Maria Trost/events/Part 1 Maria Trost/day1/Track 4.course
Created by:Philochillo
Description:The Next short distance race, Start area is the same as finish area from the previous race, maybe you remember something ;) enjoy
Avg Rating:4.6 / 5.0 (13 votes)

Results

85 official (+31 reruns) 3 comments

1. Daynee Sweden OLGY Slayers 15:09  
2. Pale Finland Vehkalahden Veikot 15:26  
3. mansen Sweden GMOK 15:32  
4. Ali Sweden OLGY Slayers 15:38  
5. jean France VSO 15:42  
6. janands Norway Team Pez And Snapple 15:45  *****
7. Pirpuu Finland 15:46  
8. Alexander Wiklund Sweden Karpen Suunnistajat 15:48  
9. OLofsson Sweden Pan-Kristianstad 16:19  
10. bruce u Uganda :) 16:30  
11. jpasturiza Brazil COSAN 16:36  
12. ColmM Ireland UCDO Honeybadgers 16:56  *****
13. Nicolas Kastner Austria NF Wien 16:58  
14. S.Smith New Zealand PAPO 17:07  
15. LPasturiza Brazil COSaM 17:09  
16. Ukhvanov Andrey Russian Federation bananza 17:14  *****
17. smed Kenya . 17:15  
18. Manuel Horta Portugal Gafanhori 17:16  
19. Bullen Sweden Suraarmaravtegel 17:19  
20. Paul_Sirum Norway Frol IL 17:29  
21. mr.walta Sweden Freluga Farmers 17:33  
22. Landli Sweden OLGY Slayers 17:35  
23. perwhite France KLS 17:47  
24. Captain Quark New Zealand Red Kiwis 17:49  
24. Acke Granbarr Sweden OLGY Slayers 17:49  
26. aaroj Finland MSP 17:52  
27. Anders Haflan Norway Tønberg OL 18:02  *****
28. qqww Sweden OK Linné 18:20  
29. Johan Olson Sweden IK Uven 18:24  
30. Albinz Sweden OK Njudung 18:40  
31. jeb France VSO 18:41  *****
32. Pippo Sweden Hestra IF 18:42  
33. Kipple Sweden 18:49  
34. mr.Apo Finland Vehkalahden Veikot 18:50  
35. Ultimate Belarus O'Belarus 18:56  
36. Everton Markus Brazil COSM 18:59  
37. Pekka Rantala Finland Suunta-Sepot 19:01  
38. Leizer Sweden Tolered-Utby OL 19:07  
39. teddy Norway KLS 19:26  
39. Edvard C Sweden 19:26  
41. LouieM Austria 19:27  
42. JonasG Sweden Freluga Farmers 19:34  
43. BradLund South Africa Tuks-O 19:41  
44. DNF Sweden Stora Tuna OK 19:43  
45. Krasimir Bulgaria Trapezica 19:53  
46. Ehheee Estonia OK Võru 20:16  
46. Polle Denmark FIF Hillerød 20:16  
48. Pauls Liepins Latvia Town dummies 20:22  
49. runit Canada GHO 20:27  
50. Trying Sweden 20:32  
51. artemisia_genipi Switzerland CO Cern 20:37  
52. ogry San Marino EÓK Lamin 20:45  
53. OskarE Sweden Järfälla OK 20:55  
54. MariusG Lithuania OK Ravinen 21:33  *****
55. Corrochano Spain Manzanares 21:45  
56. Senya Belarus O'Belarus 21:56  
57. runningryan2303 New Zealand Auckland OC 22:23  
58. Andersen Sweden IK Gandvik 22:35  *****
59. Dan "Bandanos" Russian Federation Neitron 22:42  *****
60. Mattis Hallberg Sweden IK Uven 22:57  
61. Colko Germany Pacers 22:58  
62. Forestaras Ukraine Volyn-O 23:17  
63. CJsson Sweden Sävedalens AIK 24:45  
64. dylank New Zealand Hawkes Bay Orienteering Club 25:12  
65. Baumann Edouard Switzerland SKOG 26:04  
66. alan Highroll France COLE 26:06  *****
67. aas Norway Asker SK 26:58  
68. Jean Dourados Brazil CODD 27:42  
69. Riento Finland Lappeen Riento 30:14  
70. Yury Russian Federation Strogino 30:25  
71. Bob Hart United States QOC 30:44  
72. Henrik Sjögren Sweden Haninge SOK 31:30  *****
73. Anniken Eriksrud Karlsen Norway Bækkelagets SK 37:28  
74. Klfr Sweden 37:56  
75. Jadir Brazil COC 42:17  
76. MChub Ukraine Ottawa OC 53:34  
77. vschetchikov Russian Federation legenda 55:14  
andersn United States San Diego Orienteering dnf  
Gosha18 France VHSO dnf  
artem Ukraine dnf  
juliano pereira Brazil CODD dnf  
Ludde S Sweden Karpen Suunnistajat dnf  
Rasmus Møller Jess Denmark Copenhagen O dnf  
Alvaro Prieto Spain OK Rabonen dnf  
teme Finland IkNV dnf