Catching Features

Butlerwick day 1

Open:08:00 Sep 06 2010
Close:08:00 Sep 13 2010
Map:/rnd-07wg16o16oglrre3aeejitrr0000mu10grrmm01/events/Butlerwick/day1/Course00.course
Created by:Jonas Ressem
Description:Random
Avg Rating:3.7 / 5.0 (19 votes)

Results

113 official (+23 reruns) 1 comments

1. Êîðñàð Ukraine Monolit 12:16  *****
2. Korik Ukraine 12:19  *****
3. Lakedaimon Finland Vehkalahden Veikot 12:20  
4. Victor Bergstrand (2) Sweden Motala AIF OL 12:21  
4. Ðóñåöêèé Ñåðãåé Ukraine 12:21  *****
6. Ljung Sweden IKHP 12:26  
6. mansen Sweden GMOK 12:26  
8. Pale Finland Vehkalahden Veikot 12:29  *****
9. challe_swe Sweden IFK Mora 12:31  
10. LPasturiza Brazil COSaM 12:34  *****
10. Trying (2) Sweden 12:34  
12. Kalered Sweden Skogspojkarnas OK 12:37  
13. go straight (2) Austria OCFF 12:38  
13. Carlos Never Gets Lost Spain Peña Guara 12:38  
15. Acke Granbarr Sweden OLGY Slayers 12:39  
16. Ivo Kamenarov Bulgaria Stora Tuna OK 12:40  
17. Jakenm Sweden Gävle OK 12:41  
18. jeb France VSO 12:45  *****
18. RUSIA (2) Guernsey monolit 12:45  
20. HuggE Saudi Arabia SOL-BoyZ 12:46  
21. Daynee Sweden Nyköpings OK 12:47  
22. Leizer (2) Sweden Tolered-Utby OL 12:50  
23. Wellington Pasturiza Brazil COSaM 12:51  
23. Victor Bergstrand Sweden Motala AIF OL 12:51  
25. lill-erik Sweden OLGY Slayers 12:57  
25. ittam Sweden IKHP 12:57  
25. jean (2) France VSO 12:57  
28. SlaR Sweden OK Computer 13:00  *****
28. Red Sweden Ronneby OK 13:00  
28. Frzfrz Austria OK Oachkatzlschwoaf 13:00  
31. Kobrik Czech Republic TATRAN JABLONEC 13:01  *****
32. MMoreira Portugal CPOC 13:02  
33. Tof France Annecy SO 13:04  
34. MH Norway NTNUI 13:05  
34. Luis M Santos Portugal CPOC 13:05  
36. Revo Sweden Bergnäsets AIK 13:06  
37. stampfo (2) Italy brauch i ned 13:08  
38. Ludvig Eriksson Sweden SNO 13:09  *****
38. Helder Marcolino Portugal GD4C 13:09  
40. janands Norway Team Pez And Snapple 13:11  
41. -=MoGiLaN=- Belarus O'Belarus 13:13  *****
41. Thynnmas Norway Team Pez And Snapple 13:13  
43. Mala Sweden Hestra IF 13:14  
43. Anton Dryankov Russian Federation Nizhegorodec 13:14  
45. Sylvain Emo France COBS 13:17  
46. antfor Sweden L-100 IF 13:18  
47. Matsubitsu Finland Vehkalahden Veikot 13:19  
48. glaBRoss New Zealand HBOC 13:22  
49. Hjojo (2) Sweden OL4 13:24  
50. Adam Bedrich Wanek Czech Republic Loko Trutnov 13:26  
50. Jocke78 (2) Sweden 13:26  
52. Steken Sweden IF Rigor 13:27  
53. GeneO New Zealand NWOC 13:29  
54. shurik (2) Ukraine OK Orion 13:32  
55. leckan Sweden ORIENTERINGSKLUBBEN OK KARE 13:34  
56. andre de veirman Belgium trol 13:35  
57. Olman Sweden Byasjöns OK 13:36  
57. PHJ65 Finland SuSe 13:36  
59. Paul_Sirum Norway Frol IL 13:38  
59. jean France VSO 13:38  *****
61. color Switzerland converter 13:55  
62. Didde Sweden OK Kåre 13:59  
62. Michael Granqvist Sweden OK Ravinen 13:59  
64. davida Sweden Malungs OK Skogsmårdarna 14:00  *****
65. Grueni Austria Youth Team Austria 14:05  
66. Jan Petržela Czech Republic Loko Trutnov 14:17  
67. tio Pepe Sweden Kalmar 14:18  
68. OggePogge Sweden IKHP 14:31  
69. Jonas Ressem (2) Norway Frol IL 14:36  
69. Trying Sweden 14:36  
71. honzau United States SDO 14:38  
72. Krasimir Bulgaria Trapezica 14:40  
72. Brzi Slovenia OKB 14:40  
74. wangis Sweden OLGY Slayers 14:44  
75. Nils Rolf Owensjö Sweden Åstrandens IF 14:49  *****
76. melkerjohansson Sweden OK Orion 14:57  
77. Baumann Edouard Switzerland OLC SKOG Freiburg 15:04  *****
78. joergen Czech Republic SKOB ZLIN 15:05  *****
79. Ben Sand France viking 15:06  
80. Freddie Sweden 15:09  
81. VoiToi Czech Republic ToiToi Team 15:14  
82. Bobafett Sweden Attunda OK 15:15  
83. Philochillo Austria OK Oachkatzlschwoaf 15:17  
84. Eric Nauru Ultra Boys 15:19  
85. mogd001 New Zealand OK Linné 15:34  
86. Santi 13ño Spain ALCON 15:35  
87. wasa Sweden IFK Mora OK 15:41  
88. Gustaf Sweden OK Hällen 15:44  
89. fabiomars Italy U.s Primiero 15:46  
90. Ura Russian Federation 15:54  
91. Banne (6) Cayman Islands Sol-Boyz 16:34  
92. thiago Brazil Fuzileiros Navais 16:44  
93. OscaJ Sweden OLGY Slayers 16:45  
94. Hulda (2) Sweden OM Orion 16:54  
95. King of Tol Italy www.tyrol2010.com 16:56  
96. Storesandgubben Norway Express 17:05  *****
97. Apetren Sweden GMOK 17:06  
98. runit (2) Canada GHO 17:09  
99. nacho rubio Spain ALCON 17:17  *****
100. Linus Sweden 17:23  *****
101. gvtoukc France TSN 17:33  
102. Moren-o (2) Spain OK Rabonen 17:34  
103. faure gwenael France CROCO 17:54  *****
104. JH Finland MS Parma 18:05  
105. blazo Serbia Rtanj 18:42  
106. BB King Sweden ÖOK 18:50  
107. Banne (5) Cayman Islands Sol-Boyz 19:30  
108. RUSIA Guernsey monolit 19:48  
109. Markus Allemann Switzerland SKOG 20:15  
110. Meissi Finland Lappeen Riento 20:21  
111. Vorob'ev Vladimir Moldova Tiras-Orient 21:09  
112. Boris Isaikin Russian Federation DINAMO 21:43  
113. Henrik Andersson Sweden Bredaryds SOK 22:26  
114. Banne (2) Cayman Islands Sol-Boyz 23:09  
115. Lom Russian Federation SportIdent.ru 23:44  
116. Vilperi Finland Kalevan Rasti 31:05  
117. Banne Cayman Islands Sol-Boyz 33:05  
118. Vexi Finland Rajamäen Rykmentti 34:24  
Vegard Ressem Norway Frol IL dnf  
Bullen Sweden Suraarmaravtegel dnf  
go straight Austria OCFF dnf  
Grangren Jamaica NTNUI dnf  
Forzza Sweden Motala aif ol dnf  
Remy Switzerland OLG Skandia dnf  
bigE Canada Ottawa OC dnf  
yann France EMHM dnf  
filip trofast Sweden bredaryds SOK dnf  
SV Finland VaHa dnf  
Högis Sweden OK Räven dnf  
SebastianD Canada Stars dnf  
Bullen (2) Sweden Suraarmaravtegel dnf  
Sergey Shorokhov (2) Russian Federation OMC - Orienta Moscow Compass dnf  
Riento (2) Finland Lappeen Riento dnf  
MC2 (2) Great Britain RainoMesa dnf  
Banne (3) Cayman Islands Sol-Boyz dnf  
Banne (4) Cayman Islands Sol-Boyz dnf