Catching Features



United Kingdom joesunley

Country:United Kingdom
Club:WCOC
Email:you must log in
Ranking:
Races Run:851
Races Created:0
Upload Limit:6 mb (?)

Recent Races

Race Title Rerun # Time Place
An Ras 2021: Stage 5 25:2018 / 165  
An Ras 2021: Stage 4 77:3518 / 125  
An Ras 2021: Stage 3 18:419 / 172  
 217:436 / 281  
Borrowdale easy 16:5519 / 158  
Kårsta, short 20:4742 / 202  
Malaysian shortie 24:4627 / 181  
Borrowdale middle 1 34:5526 / 158  
Return of Holly Hell - Sprint 1 23:2125 / 192  
An Ras 2021: Stage 2 31:0032 / 204  
Saarijärvi middle 42:5232 / 158  
Night Middle, forest sprint  37:2916 / 116  
NJROTC Area13 challenge 21 day2 17:4322 / 188  
[WOC2021 Course Setter]Supi hora 70:0334 / 132  
NJROTC Area13 challenge 21 day1 20:3019 / 222  
[WOC2021 Course Setter]Supi hora 51:5526 / 162  
An Ras 2021: Stage 1 50:518 / 164  
 2dnf  
[WOC2021 Course Setter]Supi hora 36:1146 / 235  
THe Final 56:2617 / 122  
Melville Caves dnf  
Kauppi 3.5 long 55:4217 / 124  
MidEarth 9, Mordor without tears 20:0426 / 175  
Middle Earth 8, grand final 43:4631 / 158  
Swedish middle dnf  
Middle Earth 7, Long 68:3630 / 105  
Middle Earth 6, long training 19:0435 / 150  
Middle Earth 5, Mirkwood by day 31:2426 / 150  
Kitluv Revir 2/2 18:5322 / 166  
Korong Spur Middle 2 36:3552 / 167  
Middle Earth 4, Night dnf  
Kitluv Revir 1/2 14:4530 / 187  
[re-play]CFWOC2021 Relay Finals 27:5335 / 202  
Middle Earth 3, middle distance 36:2337 / 169  
Middle Earth 2, middle training 14:4730 / 219  
Korong Spur Night 24:5153 / 140  
Middle Earth 1 - Intro 31:2937 / 203  
Short course 13:5212 / 156  
Korong Spur Long 70:3543 / 142  
Korong Spur Middle 28:4646 / 224  
Pedrogao (1) 32:1721 / 174  
Korong Spur Intro dnf  
gsdivoc21 (8) 45:0821 / 121  
Kauppi 3.2 middle 35:1228 / 196  
Fantasy Cup, Stage 15 31:3334 / 197  
[CFWOC21]-Relay Leg3224:4239 / 307  
Askham 2 - easy course 14:4322 / 207  
Osso da Baleia 1228:0232 / 249  
[CFWOC21]-Relay Leg2227:3962 / 347  
[CFWOC21]-Relay Leg1224:2846 / 385  
Waterfall dnf  
[CFWOC21]-Sprint 15:5326 / 301  
Fantasy Cup, Stage 14 16:3018 / 193  
[CFWOC21]-Night 49:5976 / 205  
Soria Sprint Training216:0339 / 253  
[CFWOC21]-Long280:4233 / 333  
Brügg Prolog213:2418 / 229  
Teeside Sprint Training29:2729 / 262  
[CFWOC21]-Middle 39:2734 / 341  
Chiswickfield National Park  dnf  
[CFWOC2021]-Training22dnf  
 321:37204 / 698  
 4dnf  
newbury national preserve  dnf  
[CFWOC21]-Training1 15:5175 / 384  
 213:11444 / 1385  
Fantasy Cup, Stage 9242:3637 / 221  
Circle city Gregorian Christmas  dnf  
Whinlatter 23:5918 / 224  
Fantasy Cup, Training A 8:016 / 203  
OUnlocked Bestof2020 Sprint Easy 7:3812 / 130  
OUnlocked Bestof2020 World Easy 15:3826 / 148  
OUnlocked Bestof2020 WorldMedium 25:5610 / 148  
OUnlocked Bestof2020 JK1971 Hard dnf  
Buchwald, Training 6:5413 / 205  
Dalegarth 2 dnf  
UFSM - Ok dnf  
Dalegarth, West Cumberland 63:4125 / 138  
Manesty, West Cumberland 30:0523 / 144  
Nr. 400 - The Map 19:0124 / 198  
Babylon, Middle 28:0524 / 186  
Österrödjeberget middle 28:2733 / 186  
West Cumberland 39:2414 / 163  
Vähäjärvi 1 middle 2 37:1529 / 178  
[CoronaBlues]-E19 24:1316 / 214  
 2dnf  
Darnaway Half Nine 51:4413 / 146  
Vähäjärvi middle 1 37:5238 / 196  
[CoronaBlues]-E18 dnf  
 2dnf  
Erskine 2 11:5514 / 157  
Erskine 1 14:0712 / 208  
Darnaway 10 o'Clock 69:509 / 126  
Knock-Out Sprint, Final 20:551 / 171  
Knock-Out Sprint, Heat C 7:1729 / 161  
Knock-Out Sprint, Heat B 6:4657 / 164  
Knock-Out Sprint, Heat A 6:546 / 192  
Kalkleiten, Sprint dnf  
Hansta West, middle 2 dnf  
Hofwald, Long 43:5718 / 154  
Hofwald, Short 6:4614 / 223  
OUnlocked- WOC99 -Women's Short dnf  
Hansta West, Night dnf  
Ghosttown V2 Ghostrace 13:357 / 132  
Ghosttown V2 13:071 / 131  
Col de la Chau - Middle (3?) dnf  
SCFL S2 R5 37:2313 / 154  
Ghosttown 16:019 / 166  
[NEW] Kalkleiten, Middle 26:4634 / 180  
Upie - Short sprint 8:002 / 194  
SCFL S2 R4 27:531 / 189  
 2dnf  
 327:402 / 254  
 4dnf  
 527:041 / 254  
Forest Umbra, Middle 34:1334 / 192  
A run on the beach  19:4613 / 112  
Holdhusfjell - Middle 3 30:2518 / 164  
[CoronaBlues]-E17 37:3027 / 177  
Björköby middle234:1824 / 199  
SCFL S2 R3 46:2024 / 165  
[CoronaBlues]-E16238:5422 / 229  
Hansta West, Short 22:4215 / 180  
Hamrångefjärden Middle221:3915 / 225  
WOC20202dnf  
[CoronaBlues]-E15 26:1018 / 195  
SCFL S2 R2 - Dalkeith CP241:457 / 200  
Kyrkoberget middle dnf  
Graz - Waltendorf, Sprint 15:197 / 194  
SCFL S2 Placement Race2dnf  
Not another maze212:1412 / 175  
Mount Dufferin 1234:1429 / 237  
S3 Oversee218:317 / 174  
S2 Oversee2dnf  
Soria 1227:1410 / 231  
M2 Mantscha dnf  
M1 Forest Umbra 26:0529 / 170  
S1 Campus University of Vienna 16:0227 / 163  
Middle 30:0012 / 167  
Sweet Short CP 22:1416 / 172  
Cheire de come - Middle dnf  
Osso da Baleia Model Event 15:3613 / 223  
Farum, Denmark 3 13:287 / 147  
Farum, Denmark 2 19:104 / 175  
Leudimin Tribute  dnf  
Los arboles no son transparentes dnf  
Lagganlia 2020 20:5329 / 140  
Lockdown-O - Junior - Forest B dnf  
Lockdown-O - Junior - Forest A 58:0113 / 212  
Lockdown-O - Junior - Sprint B2dnf  
Lockdown-O - Junior - Sprint A dnf  
Cemetery Road - Sprint 14:2912 / 181  
 213:063 / 266  
Packard River - Middle dnf  
Redmires - Middle 34:1829 / 157  
Farum, Denmark 18:3816 / 208  
middle dnf  
Koirarata night 21:208 / 171  
Race 600 25:0612 / 208  
Cuando chocas contra los arboles dnf  
Middel 20:011 / 149  
Banat Long 70:006 / 135  
Teesside University 3 18:596 / 202  
Banat 44:4412 / 185  
CFEB 2020-07-01 dnf  
Conique 29:0312 / 195  
Lockdown-O British Open Sprint B 6:491 / 139  
Lockdown-O British Open Sprint A 21:4911 / 276  
 219:152 / 386  
Holdhusfjell - Middle 2 29:0921 / 236  
Lockdown-O British Open Long C 7:296 / 129  
Lockdown-O British Open Long B 44:123 / 114  
Lockdown-O British Open Long A 67:5212 / 243  
Lockdown-O British Open Middle C 7:1030 / 154  
Lockdown-O British Open Middle B 30:3317 / 169  
Lockdown-O British Open Middle A 46:3634 / 326  
 241:4419 / 435  
Holdhusfjell - Middle 30:298 / 288  
starstruck part 1 7:3112 / 88  
 2dnf  
Pizzorne dnf  
San Giovanni 4 dnf  
Midsummer Sprint dnf  
[LOTR-SC] Bree 13:3610 / 255  
 211:5212 / 367  
Picking shrubbery and cliffs 25:0412 / 204  
San Giovanni 3 35:1523 / 187  
ojo arboles dnf  
[CFWC2020]Final-E20 75:5127 / 231  
[CFWC2020]-E19 39:0645 / 289  
[CFWC2020]Round10-Training dnf  
 216:0751 / 501  
 315:1430 / 501  
The night of spiders 2 dnf  
San Giovanni 2 dnf  
Teesside University 2 20:1120 / 180  
 219:3916 / 228  
Free club on line dnf  
Teesside University 1 14:554 / 231  
Iceland Night 31:4725 / 173  
Ankh-Morpok-the Shades middle 22:511 / 193  
Ankh-Morpok - the shades (Sprint 10:237 / 251  
 210:3214 / 327  
San Giovanni 1 30:3133 / 230  
trial by fire 16:3429 / 188  
Sheffield Botanical Gardens 14:1521 / 292  
 2dnf  
[CFWC2020]-E18 58:2533 / 248  
[CFWC2020]-E17 33:5853 / 312  
 231:0519 / 404  
[CFWC2020]Round9-Training 18:1342 / 349  
 217:0237 / 530  
Lockdown-O June Weekend Forest C 10:109 / 184  
Lockdown-O June Weekend Forest A 40:2610 / 349  
Lockdown-O June Weekend -Urban B 4:546 / 196  
Lockdown-O June Weekend -Urban A 18:046 / 357  
 2dnf  
 316:245 / 434  
 4dnf  
Lockdown-O June Weekend - Park A 13:367 / 418  
Sarkalahti night 2 dnf  
Oldie but NOT goldie.  dnf  
M.G. OL-Competition 30:1012 / 150  
Vilchetes Middle (right version) 34:1224 / 189  
Vichetes Easy (Begginers) 11:2930 / 198  
10mila202x-training 21:3727 / 288  
 9:2417 / 189  
[MV2020] GRAND SLAM 31:0221 / 260  
[LOTR-SC] Helms Deep 10:3929 / 284  
Chaud Clapier - Night 32:1830 / 203  
[CFWC2020]-E16 67:5627 / 278  
[CFWC2020]-E15 32:0857 / 359  
 231:5663 / 448  
[CFWC2020]Round8-Training 13:1446 / 375  
 2dnf  
 312:0812 / 545  
[MV2020] Gara9 34:2428 / 213  
Konkalampi 2 45:5626 / 174  
[MV2020] Gara8 Sprint 1/2Corona 18:519 / 162  
Orientatlon Chile dnf  
Desert night race 19:0940 / 209  
Sarkalahti middle 3 40:2730 / 236  
[CFWC2020]-E14 73:4154 / 282  
[CFWC2020]-E13 52:06109 / 344  
[CFWC2020]Round7-Training 19:1527 / 373  
Contour-O, Hofwald 1 dnf  
[MV2020] Gara7 27:0256 / 244  
Fresnedilla Suroeste-1 24:4722 / 226  
Col de la Chau - Middle 36:1452 / 254  
Lockdown-O - Team Weekend 51:3726 / 321  
Holly Hell - Long 1 61:4329 / 155  
Cursa Oberta - Santa Fe 54:3623 / 184  
2a Copa Catalana de e-Orientacio 22:2361 / 331  
Konkalampi 3 middle 39:1113 / 188  
[MV2020] Gara6 Sprint Tiriolo 29:1614 / 232  
Upie - Sprint 1 12:2312 / 205  
Holly hell - Middle 1 44:3829 / 186  
[Svindal] Middle 30:0120 / 308  
[LOTR-SC] Minas Tirith 40:519 / 180  
 2dnf  
[MV2020] Gara5 38:2470 / 249  
Board Mill sprint 33:5031 / 174  
Holly hell - Intro 1 19:0339 / 224  
[Svindal] Short Middledistance 18:5159 / 239  
[CFWC2020]-E12 75:5942 / 289  
[CFWC2020]-E11 34:2667 / 375  
[CFWC2020]Round6-Training 13:5260 / 406  
 214:47117 / 554  
Holly hell - Intro 0 12:2239 / 314  
SandroneCup-Marzabrutto- Picking 21:3415 / 197  
Col de la Chau - Middle 28:4830 / 212  
Monte Xalo 22:0741 / 212  
[Grindsted] Etape 3 dnf  
 214:198 / 173  
[Grindsted] Etape 2 12:0417 / 152  
[Grindsted] Etape 1 12:5017 / 208  
[Grindsted] Prologue 6:0687 / 246  
Chabeuil - Sprint 2 13:2917 / 271  
 212:167 / 320  
Col de la Chau - Short dnf  
[MV2020] Gara4 22:4213 / 306  
Fresnedilla Norte-1 29:3915 / 276  
CF COMA El Chorro Sur 38:5143 / 250  
Lockdown-O - World O Day 41:5134 / 536  
Tour de France Part 4 (Middle) 38:2643 / 232  
Chabeuil Sprint 11:4629 / 301  
 210:016 / 366  
CF COMA El Chorro Media 42:4592 / 234  
Konkalampi middle 38:2830 / 251  
Minas Tirith - Sprint 2 19:1219 / 237  
Minas Tirith - Sprint 1 16:5252 / 341  
Minas Tirith - Intro dnf  
Tour de France Part 3 dnf  
[MV2020] Gara3 16:1319 / 279  
State Park dnf  
Pekonkangas | middle 29:1130 / 326  
 2dnf  
Island of Many Island Intro 17:2033 / 183  
[WOC2014] Sprint Relay 21:5142 / 302  
[CFWC2020]-E10 72:3654 / 344  
[CFWC2020]-E9 48:5191 / 449  
 249:43126 / 585  
 3dnf  
[CFWC2020]Round5-Training 13:5226 / 502  
 213:0933 / 720  
 3dnf  
Sierra de las Villas Open 40:20122 / 312  
[MV2020] Gara2 - The Real One 21:5353 / 290  
FEGADO Sprint [E1] 24:1523 / 239  
[MV2020] Gara2 - Feltre - sprint dnf  
[MV2020]Gara2-Feltre - sprint 19:5318 / 235  
Härkävuori - Middle 31:1856 / 325  
Tour de France Part 2 29:5429 / 315  
Cursa Oberta - I Copa Catalana 23:4634 / 385  
Lockdown-O - Classic - Long C 10:4112 / 151  
Lockdown-O - Classic - Long A 78:0631 / 356  
Lockdown-O Classic - Middle B 134:12139 / 199  
Lockdown-O Classic - Middle A 38:1242 / 425  
Lockdown-O - Classic - Short C 7:466 / 241  
Lockdown-O - Classic Short B dnf  
Lockdown-O - Classic - Short A 30:4447 / 531  
Orrdals klint 2 middle 28:5052 / 265  
FEGADO [Model Event] 9:2929 / 270  
[MARS] Victoria Crater 28:0690 / 356  
Jyvaskyla - Long 56:5356 / 222  
Tour de France Part 1 (short) 18:3716 / 382  
Orrdals klint middle 2 28:1132 / 293  
SandroneCup-Cumeglio-long? 49:3518 / 200  
Breizh Cup - Quimper - Etape 1 13:2625 / 326  
[MV2020] Gara1 16:1415 / 438  
Final Copa Cat 3_5_2020 23:4012 / 278  
morkvedmarka sprint 21:3414 / 317  
Sprint-Cup E8 16:3932 / 325  
Mines du Roi Salomon, Sprint 2 13:064 / 226  
Mines du Roi Salomon, Sprint 1 12:3515 / 338  
Les mines du Roi Salomon - Intro 2:5212 / 414  
Boatorp Middle 30:2823 / 280  
Polish Championships Long 57:435 / 166  
HuBei orienteering 31:3236 / 262  
[Profi] Blumau, Middle 2 30:1870 / 236  
[Rookie] BLumau, Short 4 19:4028 / 221  
[Rookie] Blumau, Short 3 17:4337 / 304  
1a Copa Catalana- Classificatori 14:468 / 265  
[CFWC2020]-E8 83:0494 / 358  
[CFWC2020]-E7 37:5455 / 450  
[CFWC2020]Round4-Training 23:1864 / 484  
[MV2020] Allenamento1 22:2329 / 253  
Polish Championships Middle 24:4228 / 291  
Polish Sprint Championships 18:419 / 309  
[Profi] Blumau, Middle 1 29:4735 / 268  
[Rookie] Blumau, Short 2 16:5146 / 255  
[Rookie] Blumau, Short 1 19:0553 / 325  
Sprint-Cup E8 19:2718 / 256  
Sprint-Cup E7 14:2933 / 318  
Sprint-Cup E6 13:2850 / 361  
Sprint-Cup E5 13:3927 / 393  
SandroneCup-MonteSandrone-Short 21:4829 / 317  
Orrdals klint night, short 23:3324 / 238  
Haukkavuori cliffs 38:1227 / 271  
Lockdown-O - Round 3 - Course A 13:5620 / 449  
Lockdown-O - Round 3 - Course B 37:41181 / 236  
[CFWC2020]-E6 65:5860 / 453  
[CFWC2020]-E5 35:1651 / 541  
 234:1839 / 653  
[CFWC2020]Round3-Training 23:32114 / 601  
WoO-Route to O-Season Day 42 17:3393 / 327  
Bedolpian (Trentino) DAY1 32:5520 / 178  
[RCC]-E3 26:3113 / 157  
[RCC]-E2 25:3334 / 186  
Somewhere middle 4 39:0051 / 219  
Pomaria Village dnf  
 2dnf  
SandroneCup - Vialfré - Middle 44:0320 / 151  
[RCC]-E1 16:3654 / 219  
short forest 21:0624 / 274  
Mynttila - Long 57:5036 / 258  
Mynttila - Intro 7:3136 / 415  
bamboo middle 19:4128 / 206  
First CF Trail-O (WT = 3min) dnf  
Platabek 30:0219 / 256  
Reposärkät 40:4135 / 215  
Västersjön, middle 22:0441 / 309  
[CFWC2020]-E4 63:1974 / 468  
[CFWC2020]-E3 28:4257 / 570  
 2dnf  
[CFWC2020] Round 2 - Training 17:4547 / 569  
 218:13103 / 838  
 318:16106 / 838  
Lammhult, easy sprint 11:1280 / 396  
 210:1435 / 532  
Sätila - middle dnf  
 2dnf  
Fusine Extreme Controlpicking dnf  
Sprint-Cup E4 dnf  
 216:2337 / 461  
 315:2915 / 461  
Hakarp - middle 28:2323 / 279  
Fusine refurbished <10min dnf  
Korvatunturi middle 2 36:2351 / 249  
Kvänsås 39:3745 / 175  
Sprint-Cup E3 15:4435 / 396  
Sprint-Cup E2 15:1325 / 419  
 2dnf  
 314:3513 / 533  
 4dnf  
Oronmylly West Long 55:5141 / 193  
Sprint-Cup E1 dnf  
 215:0315 / 644  
 3dnf  
 4dnf  
High Chaparral forest - Middle 41:4317 / 210  
Old Summer Palace [Test] 12:5335 / 327  
Etang de Lers - Night (2) 34:2354 / 215  
Slättö sand, middle 30:3317 / 218  
Lewes Lake, Middle 46:2535 / 312  
Mäntänvuori | Middle 41:0734 / 243  
Suololuopal middle 3 dnf  
 234:4228 / 286  
Etang de Lers - Night 28:1347 / 322  
city middle dnf  
City Long dnf  
LockdownO - Day 4 Fix - Course C 62:35110 / 144  
LockdownO - Day 4 fix - Course A 40:0544 / 386  
Eisteichiedlung, Sprint 2 11:1826 / 369  
 210:3012 / 440  
Eisteichsiedlung, Sprint 1 11:4217 / 461  
 210:5814 / 611  
[CFWC2020]-E2 77:5169 / 525  
[CFWC2020]-E1 33:5097 / 614  
 230:0740 / 846  
Oak Reservior Middle dnf  
[CFWC2020]-Training 16:47132 / 660  
 2dnf  
[CoronaBlues]-E14 35:4252 / 360  
Lockdown-O - Day 1 - Course A 21:3823 / 572  
Josephgrund Sprint Challange C 23:3647 / 289  
 221:5420 / 344  
Josephgrund Sprint Challange B 21:4826 / 336  
Josephgrund Sprint Challange A 21:0940 / 493  
 220:0332 / 678  
[NJ2D The Game] Middle - Black dnf  
Bran, Middle 4 24:3230 / 305  
Bran, Middle 3 24:3842 / 332  
[CoronaBlues]-E13 30:0034 / 398  
Forbergåsen|Middle 31:0442 / 378  
Bran, Middle 2 30:4747 / 300  
Bran, Miidle 1 27:3944 / 432  
PL O-TEAM | Sprint Cinte Tesino 10:1917 / 504  
 2dnf  
[CoronaBlues]-E12 dnf  
 214:4915 / 551  
Koantakanen middle 4 39:5049 / 224  
Nordjysk 2D Lang H16A 31:108 / 35  
Nordjysk 2D Lang D10B dnf  
Pink Cacti dnf  
[CoronaBlues]-E11 53:1552 / 333  
SpanishCoronaChampionship 30:2130 / 242  
GS030420m 22:3957 / 273  
NJ2D mellem test 23:537 / 39  
Mäntänvuori | Short 20:1016 / 369  
Koantakanen middle 3 41:1976 / 277  
Bordasee, Controlpicking 2 35:5040 / 199  
[CoronaBlues]-E10 61:0178 / 312  
Kalajoki middle 3 39:5255 / 224  
Bordasee, Controlpicking 33:0438 / 283  
Peguerinos Middle dnf  
Middle distance Igualada 24:0116 / 190  
Sprinttraining 1 17:5318 / 248  
Mount Kooyoora, test 7:59103 / 242  
Bordasee, short 2 17:0231 / 309  
Nj2d test 8:1724 / 122  
Akenstaka - Short dnf  
Huuhkainvuori middle 3 41:4259 / 267  
Haukkavuori middle 38:5148 / 253  
[CoronaBlues]-E9 44:4441 / 340  
Prueba dnf  
Bordasee, short dnf  
Bordasee, middle 35:0143 / 291  
Isojärvi middle 4 39:4355 / 224  
[CoronaBlues]-E8 20:0835 / 385  
 219:2029 / 512  
GS280320M 31:1546 / 191  
Kangerluarsunnguaq - Middle 28:3766 / 246  
Gronholt Hegn - Middle 2 43:2625 / 124  
Gronholt Hegn - Middle dnf  
GS270320L dnf  
GS270320m dnf  
Kvarn | Middle 43:1760 / 275  
[CoronaBlues]-E7 16:1721 / 369  
 2dnf  
 3dnf  
 413:356 / 507  
GS260320 dnf  
Isojärvi middle 3 34:2234 / 164  
[CoronaBlues]-E6 dnf  
 234:1929 / 386  
GS240320a 37:3430 / 150  
Maze in the woods 27:4313 / 155  
[CoronaBlues]-E5 29:2435 / 274  
GS220320h dnf  
GS220320g 48:1330 / 111  
GS220320f 20:0049 / 166  
GS220320e dnf  
Woc 2005, Middle 54:5963 / 191  
GS220320d 27:4026 / 147  
GS220320c dnf  
GS220320b 37:3736 / 179  
lokura 5:4750 / 186  
WOC 2003 44:4031 / 180  
GS210320covid dnf  
[CoronaBlues]-E4 dnf  
 246:2749 / 309  
GS210320a 50:4647 / 142  
Nava del Pinar Middle 44:2764 / 175  
[CoronaBlues]-E3 dnf  
 237:1244 / 374  
El Negral (Middle) 28:5149 / 176  
CFEB 2020-04-01 dnf  
Short Middle 25:5046 / 205  
[CoronaBlues]-E2 dnf  
ValleIruelas II 32:5973 / 229  
Cheire de come - Middle 29:1313 / 188  
[CoronaBlues]-E1 dnf  
Valle Iruelas228:4181 / 420  
Orrdalsklint 2.1.1 short 2 26:1726 / 134  
Nybo South - Middle 32:4022 / 139  
Rovigo Sprint 2 13:3415 / 190  
 213:1110 / 363  
Orrdalsklint (reused) short2 26:4037 / 144  
GS190220M244:2030 / 108  
sprint 1 florest220:4324 / 231  
SANTA ROSA 3240:3914 / 115  
Idre, intro2dnf  
Rovigo Sprint218:2470 / 253  
CF-WOC'20-announcement-get ready 52:3238 / 121  
Circle City Christmas night 24:2814 / 76  
Christmas calendar#132dnf  
Long sprint Siente-Mette228:3517 / 125  
Night-sprint Sinte-Mette217:3128 / 127  
Christmas calendar#12248:0535 / 124  
Christmas calendar#11219:2714 / 140  
Christmas calendar#10243:2319 / 131  
Christmas calendar#9238:4120 / 128  
Christmas calendar#8231:5826 / 127  
Christmas calendar#7232:3414 / 121  
Christmas calendar#6214:2553 / 159  
Christmas calendar#5239:5323 / 118  
Christmas calendar#42dnf  
Christmas calendar#3244:3820 / 116  
Christmas calendar#2227:2017 / 142  
Christmas calendar#1 35:2929 / 113  
Huhus III dnf  
Vulcania - Middle dnf  
Dogtrack in the year 2080 short 17:2025 / 93  
Kaleva Church (reused) sprint 13:4318 / 95  
CF-WorldCup2019-[FINAL] 58:4623 / 99  
Suomi7 37:2422 / 90  
Alcubierre dnf  
Kytäjä Middle 2 dnf  
Downhill Ski O217:0550 / 131  
athletics 800mts.23:2816 / 160  
Kytäjä Long dnf  
Oskarshamn Middle 2 21:5038 / 114  
OneLegWonder #1 dnf  
SummerCup'19 E10-NightSprint2dnf  
SummerCup'19 E9-Sprint 17:3630 / 135  
CF-WorldCup2019-[E6] dnf  
SummerCup'19 E8-Sprint 16:5422 / 125  
CF-WorldCup2019-[E4]JWOC-Special dnf  
 237:3854 / 257  
 3dnf  
SummerCup'19 E2-Middle 34:3521 / 114  
SummerCup'19 E1-Sprint dnf  
Jukola 2000 dnf  
Kontioranta Cup III Final2dnf  
Kontiolahti Cup 2 39:5134 / 103  
CF-WorldCup2019-[E3] 102:0127 / 99  
Kontiolahti Cup I 34:0330 / 94  
up-and-down, the downhill part 16:3343 / 106  
up-and-down, the uphill part 12:4640 / 113  
CF-WorldCup2019-[E2] 46:1738 / 121  
CF-WorldCup2019-[E1] dnf  
Pyrenees dnf  
Cofusing Cup - Day 2 29:4518 / 78  
Confusing Cup - Day 1 dnf  
Metsäkylä middle 2 dnf  
[CF SpringCup'19]E6-Long dnf  
[CF SpringCup'19]E5-Middle 24:3920 / 118  
[CF SpringCup'19]E4-Sprint 15:2828 / 133  
Metsäkylä new middle235:3643 / 151  
Tähtiniemi new 1.1 middle245:1137 / 116  
Tähtiniemi new middle 35:0920 / 109  
Gäddhult Long2dnf  
Gäddhult Night dnf  
Gäddhult Middle dnf  
Gäddhult Sprint 16:3913 / 131  
Nuikkis66 Southern Fin Sunday dnf  
Konkalampi v4 middle 37:5318 / 102  
Gena Gaymes 11:0020 / 88  
Oldie but goldie 5 6:5323 / 118  
 26:006 / 188  
 3dnf  
 46:017 / 188  
CFEB 2019-04-01 dnf  
Oldie but goldie 4 26:1426 / 101  
Oldie but goldie 23:4336 / 92  
Oldie but goldie 2 22:2431 / 100  
Competition 27:0430 / 119  
[CF SpringCup'19]E3-Long 53:3634 / 96  
[CF SpringCup'19]E2-Middle 25:3739 / 127  
[CF SpringCup'19]E1-Sprint 16:5536 / 149  
 2dnf  
Oldie but goldie 10:0935 / 137  
Pinheiro III dnf  
Oittaa again 27:5627 / 83  
Pinheiro II 38:0538 / 104  
Konkalampi new middle 43:5024 / 91  
Relay training 17:3524 / 108  
Gjenvollhytta rerun 2 18:0229 / 92  
Oittaa forestsprint 10:0310 / 91  
Pinheiro 17:1025 / 130  
Haijainen | Middle dnf  
Utsjoki Sunday-O II 23:1810 / 86  
Shrink 13:4731 / 113  
South Finland Sunday Easy-O232:1851 / 159  
Dutchman Flats | Sprint 20:1932 / 130  
Juuka dnf  
Isojärvi 3 middle 2250:5149 / 127  
Suololuoppal middle 2243:4515 / 124  
Gjenvollhytta Sprint212:5429 / 154  
Suololuoppal middle232:3326 / 151  
Gjenvollhytta Middle 2232:4234 / 148  
|ReusedSprintMaps|-E4 17:1019 / 95  
|ReusedSprintMaps|-E3 19:1016 / 93  
|ReusedSprintMaps|-E2221:3220 / 144  
|ReusedSprintMaps|-E12dnf  
Kronfallet | Middle237:4633 / 176  
Gjenvollhytta Middle245:0430 / 158  
[OldButGold] Art, short night2dnf  
[OldButGold] Gribskov, short213:4841 / 200  
Lappörarna middle 2237:2030 / 164  
Gribskov Midt - Prologue216:1918 / 165  
CFEB 2019-03-01x260:3122 / 104  
Tahkis240:4234 / 169  
Backsjö middle 1225:0555 / 199  
Horner Hütte dnf  
Desert du Carlit day 1 dnf  
Isojärvi middle 3 36:3240 / 133  
island of carlit  27:4018 / 117  
[WorldCup2018]-Final dnf  
[REUSE]Storklinten Middle 2 35:3614 / 97  
[WorldCup2018]-E9 dnf  
[WorldCup2018]-E8 dnf  
[WorldCup2018]-E7 76:2933 / 100  
[REUSE]Storklinten - Middle 38:3338 / 130  
Larsmo (Luoto) middle 4 dnf  
Tour de la IKHP #12dnf  
Southern Finland dnf  
Kukuljärvi III 75:2133 / 71  
Greycliffordwood dnf  
CFRace dnf  
Käringsund middle dnf  
[WorldCup2018]-E6 60:0421 / 88  
Pineda dnf  
[WorldCup2018]-E5252:0138 / 166  
[WorldCup2018]-E4 dnf  
Nipfjället|Middle dnf  
Larsmo middle 2 dnf  
[WorldCup2018]-E3 dnf  
[WorldCup2018]-E2 48:2823 / 103  
Larsmo middle 33:2029 / 110  
[WorldCup2018]-E1 56:4541 / 127  
Orrdals klint v2 short 24:3222 / 102  
Wheal Florence dnf  
sprint dnf  
kikirace1219:5739 / 171  
Orrdals klint short 24:4243 / 123  
Venice race sprint 41:1110 / 70  
Lewes Lake 19:5828 / 143  
Kiutvaara middle 2 41:3436 / 97  
Somewhere forest middle 2 41:3834 / 110  
Sprint Italian Championship dnf  
Kyrkoberget middle 52dnf  
Dutchman Flats 46:5543 / 108  
sprint2night 28:1218 / 79  
short but hard2dnf  
Björköby middle 4238:5938 / 131  
Col du Marchairuz 28:0211 / 72  
Esten boylstonborough dnf  
WinterCup - Day 1 dnf  
Levico Terme dnf  
Tropical night dnf  
Hailuoto in the year 2099 middle 29:3917 / 100  
Metsäkylä middle 4 43:0016 / 91  
Metsäkylä middle3 dnf  
Woman 11:2611 / 76  
Sekotsuji 37:4919 / 58  
  dnf  
Ekelinniemi long 54:1011 / 67  
Aatsajoki Night 25:5816 / 66  
Aatsajoki 34:5521 / 90  
 2dnf  
Oronmylly middle 3 39:0626 / 101  
Fageda 40:0838 / 97  
Alcubierre est dnf  
Gelendjik232:5461 / 125  
Hedberget Middledistance dnf  
Reposärkät middle 3236:4437 / 183  
 339:2349 / 183  
CFEB 2018-06-15 dnf  
Alcubierre, Zaragoza 56:2617 / 95  
 2dnf  
mapWOC03sprint 20:4722 / 96  
Pakkala long 61:0533 / 77  
Pakkala middle 2 30:1839 / 123  
Rasos dnf  
Race 500 31:0025 / 123  
Rousvaara night 2241:1737 / 118  
Sarkalahti 2 night2dnf  
Pakkala middle 36:5832 / 113  
Lac Aude 36:2137 / 113  
Rousvaara middle 2236:0041 / 141  
Klein Bottle2dnf  
Rousvaara Middle231:4131 / 151  
Sarkalahti 2, middle 2239:2736 / 120  
Sarkalahti 2 middle237:2131 / 157  
Sarkalahti long 70:1831 / 85  
[color treasures]-E6 44:2251 / 116  
Sarkalahti night 39:3933 / 78  
Sarkalahti middle 43:3140 / 104  
 237:4927 / 152  
Boy surface = Moebius + Disc 85:1510 / 67  
[color-treasures]-E5 dnf  
Easter middle distance 31:2553 / 102  
Middle Distance "Svinesund" 28:2946 / 140  
Reposärkät middle 2 dnf  
[color treasures]-E4 dnf  
Reposärkät long 64:2929 / 76  
 2dnf  
Reposärkät night 51:1150 / 74  
Reposärkät middle 38:0349 / 112  
1229:0928 / 109  
 327:2015 / 109  
 425:596 / 109  
 525:313 / 109  
[color treasures]-E3 dnf  
 252:1455 / 161  
 3dnf  
 4dnf  
Konkalampi 1, middle 2 39:1136 / 89  
[color treasures]-E2 33:4131 / 101  
Konkalampi 2 short 19:4639 / 87  
Spring Cup E3 Long Final dnf  
Spring Cup E2 Middle 33:1126 / 96  
 233:3934 / 138  
Spring Cup E1 Sprint 13:0924 / 106  
Spring Cup Prologue 19:0037 / 104  
Livastinmäki middle 2 43:5752 / 83  
Livastinmäki middle 31:1028 / 119  
 231:3536 / 168  
[color treasures]-E1 46:1155 / 110  
Paradiset E2 - Middle dnf  
Paradiset E1 - Night Sprint 29:5434 / 97  
Paradiset Series - Prologue 9:0651 / 96  
Rusia E2 - Middle Night dnf  
Rusia E1 Forest Sprint Prologue dnf  
Middle Oskarshamn dnf  
Hills night dnf  
Konkalampi 1 middle 39:4047 / 102  
Tähtiniemi middle 44:4251 / 105  
Koitsanlahti middle 2 34:1933 / 112  
 2dnf  
CFEB 2018-02-15 dnf  
Koitsanlahden kangas middle2dnf  
Pulesjärvi middle 2243:5192 / 170  
Selbumesterskap 2215:3025 / 85  
Selbumesterskap 16:1943 / 84  
Pulesjärvi night2dnf  
Pulesjärvi middle238:5099 / 221  
Venice dnf  
[CF-WOC'18]-Long2dnf  
 3dnf  
Easy short 12:3942 / 97  
[CF-WOC'18]-Middel2dnf  
Otrhodox Christmas night sprint233:2155 / 134  
CFEB 2018-01-15 54:2027 / 76  
Brandsbo middle 61:3544 / 92  
Vrån short middle 23:2047 / 126  
Circle City Christmas night 25:0627 / 109  
Särkijärvi middle 39:3429 / 105  
Särkijärvi short 26:3932 / 127  
CFEB 2017-12-31 dnf  
[CF WorldCup2017]-Final 75:0443 / 97  
Storskatan long 66:3240 / 82  
irbene foot O dnf  
Storskatan night dnf  
Storskatan middle dnf  
Middle dnf  
A hill 24:0859 / 124  
 2dnf  
CFEB 2017-12-15 50:0737 / 79  
Plitvice Lakes dnf  
 240:5752 / 169  
Ski  36:1528 / 85  
Ski 42:3930 / 76  
Ski-O #1 dnf  
[CF WorldCup2017]-Race22125:0044 / 120  
Somewhere short 3 38:5763 / 105  
[CF WorldCup2017]-Race1 dnf  
WySoZa - Shorty Nighty 3230:3653 / 125  
Ski-O 222:1130 / 130  
Kiutvaara night2dnf  
Downhill ski O 14:4439 / 103  
 214:3345 / 141  
 314:3748 / 141  
 414:077 / 141  
 514:1320 / 141  
 614:0810 / 141  
 714:1216 / 141  
CFEB 2017-11-152dnf  
Kynäsberget - Longlegs 60:3952 / 101  
Kiutvaara short2dnf  
WySoZa - Shorty Nighty dnf  
Kynäsberget - CP dnf  
 262:4295 / 169  
Platte, dense one, Middle 2239:3131 / 124  
Platte, dense one, Middle257:2744 / 139  
Kynäsberget - Middle 2 dnf  
go 34:1067 / 97  
Habarskoe218:5734 / 134  
Uppsala Cup Day 3241:5025 / 77  
Uppsala Cup Day 2 dnf  
Babylon, Middle234:4752 / 169  
The cup 10 dnf  
Dalen Middledistance233:0941 / 111  
Waikawa - Middle2dnf  
Micro RouteRace  23:1151 / 81  
Micro-OL 2017/9/11 13:1353 / 86  
Schöckl D 23:5949 / 96  
Schöckl A 22:5663 / 132  
Sunning Field - Sprint 10:4257 / 98  
Flag Sprint 20:4449 / 90  
Rockland - Sprint212:4456 / 129  
Hamina sprint 2226:2469 / 160  
 325:2962 / 160  
Fredrikshamn sprint232:4376 / 182  
 3dnf  
Red Hill - Day 3 46:3014 / 65  
Red Hill - Day 2 52:0724 / 74  
Red Hill - Day 1 39:5942 / 114  
Micro E2 - Short 2dnf  

All races shown. View recent races.