Catching Features



Sweden William

Country:Sweden
Club:Malungs OK
Email:you must log in
Ranking:
Races Run:1481
Races Created:0
Upload Limit:6 mb (?)

Recent Races

Race Title Rerun # Time Place
Kauppi 1 night 49:0930 / 110  
Costa de Lavos (2) 37:4753 / 168  
Schöckl E, Middle 24:5770 / 167  
Schöckl S, Middle 29:0680 / 169  
Tuckland long part 2 54:0333 / 131  
An Ras 2021: Stage 6 37:5235 / 143  
Tuckland easy course 19:2545 / 186  
Pedrogao (2) 42:0945 / 158  
Tuckland middle 1 38:0641 / 165  
Kauppi 1 middle 2 41:3726 / 143  
An Ras 2021: Stage 5 dnf  
Tuckland long part 1 56:3439 / 140  
Kauppi 1 middle 42:1152 / 179  
Africa - Central Region dnf  
Not another Australian map! 26:5567 / 191  
Africa - Southern Tour 44:5251 / 133  
Våttåsen Long 56:2643 / 145  
Dalegarth long middle 45:2234 / 143  
Saarijärvi 3 middle 42:0430 / 149  
Dalegarth moderate 19:3149 / 172  
An Ras 2021: Stage 4 98:0550 / 125  
Resafjellet 39:4157 / 182  
Dalegarth short 27:4958 / 174  
Short one 16:5821 / 140  
Saarijärvi 2 middle 39:3828 / 148  
Kårsta, short night 27:4834 / 125  
Kårsta, middle 2 40:4842 / 155  
Borrowdale 4 44:2757 / 138  
Borrowdale middle 2 40:4239 / 128  
Saarijärvi middle 2 36:1428 / 124  
ColesBay 54:1429 / 130  
Kårsta, middle 36:0325 / 153  
Borrowdale easy 17:5039 / 158  
Kauppi 3.5 middle 42:1363 / 120  
Kårsta, short 23:4160 / 202  
Kauppi 3.4 middle 39:3326 / 125  
Malaysian shortie 30:1165 / 181  
Borrowdale middle 1 dnf  
 238:2468 / 202  
Kauppi 3.3 middle 2 46:4951 / 137  
Kauppi 3.2 middle 2 49:2863 / 146  
Return of Holly Hell - Sprint 1 24:3036 / 192  
An Ras 2021: Stage 2 38:04100 / 204  
Saarijärvi middle 44:3346 / 158  
Night Middle, forest sprint  42:3631 / 116  
NJROTC Area13 challenge 21 day2 18:4759 / 188  
[WOC2021 Course Setter]Supi hora 69:1830 / 132  
NJROTC Area13 challenge 21 day1 21:4040 / 222  
[WOC2021 Course Setter]Supi hora 55:2935 / 162  
An Ras 2021: Stage 1 59:3936 / 164  
[WOC2021 Course Setter]Supi hora 39:2985 / 235  
 236:0552 / 307  
THe Final 59:3032 / 122  
Melville Caves 47:5039 / 179  
Kauppi 3.5 long 62:2946 / 124  
Return of Holly Hell - Night 2 55:4831 / 109  
MidEarth 9, Mordor without tears 21:0553 / 175  
Middle Earth 8, grand final 46:2347 / 158  
Swedish middle 25:3726 / 197  
Middle Earth 7, Long 66:1420 / 105  
Middle Earth 6, long training 19:2342 / 150  
Korong Spur Long 2 56:0931 / 122  
Kauppi 3.1 night 38:0836 / 104  
Portugal by night 36:2436 / 135  
Middle Earth 5, Mirkwood by day 33:4044 / 150  
Kauppi 3.1 middle 2 36:2930 / 149  
Korong Spur Middle 2 36:2451 / 167  
Middle Earth 4, Night 62:5547 / 100  
Kauppi 3.4 long dnf  
[re-play]CFWOC2021 Relay Finals 31:4147 / 202  
Middle Earth 3, middle distance 36:3339 / 169  
Middle Earth 2, middle training 15:1460 / 219  
Korong Spur Night 24:1550 / 140  
Middle Earth 1 - Intro 30:5933 / 203  
Korong Spur Long 71:5550 / 142  
Korong Spur Middle 29:5960 / 224  
Pedrogao (1) 34:3932 / 174  
Korong Spur Intro 12:0858 / 260  
 213:17245 / 551  
Return of Holly Hell - Night 52:1857 / 141  
Costa de Lavos (1) 44:2362 / 162  
Kauppi 3.3 38:3341 / 145  
Kauppi 3.2 middle 36:4243 / 196  
Fantasy Cup, Stage 15 33:1755 / 197  
[CFWOC21]-Relay Leg3 26:5955 / 215  
 228:45111 / 307  
Askham 1 37:2648 / 157  
Osso da Baleia 1 33:3566 / 193  
[CFWOC21]-Relay Leg2 34:02109 / 236  
 232:49126 / 347  
 331:37115 / 347  
[CFWOC21]-Relay Leg1 27:0868 / 265  
 227:35105 / 385  
Short fast course  5:2616 / 211  
Waterfall dnf  
[CFWOC21]-Sprint 23:10136 / 301  
NIght Middle distans 26:0638 / 124  
[CFWOC21]-Night 48:5765 / 205  
 251:3597 / 269  
 352:31104 / 269  
Kauppi 3.1 45:0834 / 154  
Fairbanksford Steeps, Long 47:5620 / 98  
[CFWOC21]-Long 96:5688 / 252  
 294:0192 / 333  
 385:1556 / 333  
Fantasy Cup, Stage 13 74:5872 / 159  
Long 42:2943 / 106  
Wubba lubba dub dub 1 31:4036 / 209  
[CFWOC21]-Middle 43:5874 / 341  
 249:30184 / 582  
 340:4186 / 582  
Kaakkurinlammi - Middle 31:3230 / 181  
High Rigg 4, long 85:0835 / 135  
Svata Anna, Middle 55:0085 / 180  
Bran, Short 21:1369 / 215  
Svata Anna, Short 13:3296 / 238  
gsdivoc21 (7) 52:1887 / 151  
Middle Downy Forest dnf  
test1 44:1421 / 89  
[CFWOC2021]-Training2 21:2554 / 346  
 225:33313 / 698  
gsdivoc21 (6) 43:5326 / 122  
gsdivoc (5) 28:0241 / 180  
Fantasy Cup, Stage 12 34:2964 / 178  
gsdivoc (4) 61:5339 / 134  
Fantasy Cup, Stage 11 45:2833 / 188  
Darnaway - Wrap up warm 45:1538 / 158  
test 60:4035 / 99  
Fell Pond Course 3 27:3755 / 110  
San Giovanni 3 10:1046 / 115  
San Giovanni 2 15:0747 / 136  
San Giovanni 20:4059 / 205  
newbury national preserve  19:4122 / 153  
[CFWOC21]-Training1 17:19100 / 384  
 215:11528 / 1385  
High Rigg 3 20:4047 / 233  
capanne small81 46:0128 / 165  
gsdivoc (3) 46:3836 / 141  
gsdivoc(2) 65:2468 / 126  
High Rigg 65:5467 / 174  
Darnaway - Half Eleven 35:0550 / 217  
Fantasy Cup, Bonus 18:4653 / 209  
Fantasy Cup, Stage 9 43:5042 / 188  
gsdivoc21(1) 72:2634 / 149  
Vähäjärvi 2, middle 57:2653 / 177  
Vähäjärvi 1, middle 2 43:0956 / 221  
Fantasy Cup, Stage 8 51:4248 / 174  
Fantasy Cup, Stage 7 24:0841 / 218  
Setmurthy 3 41:2551 / 185  
Whinlatter 3 77:4335 / 137  
Fantasy Cup, Bonus 19:1642 / 201  
Whinlatter 2 22:5231 / 179  
Fantasy Cup, Stage 5 53:4523 / 172  
Isojärvi 1 middle 4 43:1030 / 199  
Fantasy Cup, Stage 4 29:4661 / 200  
Whinlatter 26:3538 / 224  
Fantasy Cup, Training B 11:2084 / 194  
Fantasy Cup, Stage 2 53:0529 / 169  
Fantasy Cup, Stage 1 31:3926 / 194  
Fantasy Cup, Training A 9:1161 / 203  
Setmurthy 2 39:3642 / 195  
OUnlocked Bestof2020 World Easy 15:3123 / 148  
OUnlocked Bestof2020 WorldMedium 27:0722 / 148  
OUnlocked Bestof2020 World Hard dnf  
Österrödjeberget night 31:2420 / 142  
Buchwald, Bonus 20:2031 / 157  
Buchwald, Night 23:0218 / 133  
Buchwald, Middle 28:2254 / 203  
Buchwald, Training 7:1128 / 205  
Dalegarth 2 56:1238 / 144  
Dalegarth, West Cumberland 64:4436 / 138  
Ardnaskie 5 97:4133 / 110  
Maria Trost, Short 17:2535 / 190  
Ardnaskie 4 37:0354 / 126  
Ardnaskie 3 78:5626 / 115  
Ardnaskie 2 47:0956 / 137  
Manesty, West Cumberland 34:4149 / 144  
Ardnaskie 1 50:3947 / 155  
Joutsenenpesä middle 4 49:5564 / 131  
Nr. 400 - The Map 22:3267 / 198  
Babylon, Middle 29:1635 / 186  
Joutsenenpesä night 37:2131 / 124  
Joutsenenpesä middle 3 40:3239 / 154  
Chaud Clapier - Middle 31:0238 / 212  
Österrödjeberget middle 29:3047 / 186  
West Cumberland 41:1131 / 163  
Vähäjärvi 1 middle 2 38:2836 / 178  
Växjö OK middle 32:5541 / 176  
Vähäjärvi 2 night 60:4261 / 128  
White Sands NP Middle 1 43:2660 / 159  
Vähäjärvi nigh 46:0365 / 139  
[CoronaBlues]-E19 25:5425 / 214  
Darnaway Half Nine 54:4224 / 146  
Vähäjärvi 2 long 71:4736 / 155  
Vähäjärvi middle 1 39:4853 / 196  
[CoronaBlues]-E18 40:1440 / 224  
Darnaway 10 o'Clock dnf  
Kalkleiten, Long 50:1718 / 135  
Hansta West, long 87:4133 / 123  
Hansta West, middle 2 41:1459 / 185  
Hofwald, Long 47:5741 / 154  
Hofwald, Short 6:5224 / 223  
OUnlocked- WOC99 -Men Classic P3 19:1125 / 152  
OUnlocked- WOC99 -Men Classic P2 51:5420 / 169  
OUnlocked- WOC99 -Men Classic P1 62:1542 / 213  
OUnlocked- WOC99 -Women's Short 31:0126 / 264  
Hansta West, Night 46:1526 / 112  
Col de la Chau - Middle (3?) 40:0232 / 191  
SCFL S2 R5 40:2328 / 154  
Kalkleiten, Middle 4 25:1334 / 165  
Kalkleiten Middle 3 26:2889 / 168  
Kalkleiten, Middle 2 24:0630 / 172  
[NEW] Kalkleiten, Middle 26:2731 / 180  
SCFL S2 R4 dnf  
Forest Umbra, Middle 36:4350 / 192  
Holdhusfjell - Middle 3 33:1337 / 164  
Hansta West, middle 32:1335 / 158  
[CoronaBlues]-E17 40:2738 / 177  
Björköby middle 35:4723 / 151  
SCFL S2 R3 49:5238 / 165  
[CoronaBlues]-E16 47:3737 / 157  
Hailuoto night 35:1831 / 121  
Hansta West, Short 25:3445 / 180  
Nya Varvet, Middle 33:0768 / 157  
Hamrångefjärden Middle 28:5936 / 156  
[CoronaBlues]-E15 27:0727 / 195  
Larsmo long 60:0321 / 116  
Kyrkoberget middle 40:2649 / 147  
Peruspohjanvuori long night dnf  
Hollola night 2 39:4117 / 135  
Hollola middle 2 46:0976 / 196  
GSDIVOC9 60:3739 / 90  
GSDIVOC8 24:4220 / 152  
GSDIVOC7 41:3820 / 136  
Tähtiniemi 1 night 50:0730 / 96  
GSDIVOC6 32:5916 / 126  
GSDIVOC5 41:2949 / 165  
Tähtiniemi 1 middle 44:5830 / 126  
GSDIVOC 26:2240 / 135  
GSDIVOC4 37:3014 / 100  
Tähtiniemi 3 night 49:0319 / 98  
GSDIVOC3 40:2017 / 108  
GSDIVOC2 28:238 / 125  
Tähtiniemi 3 middle 42:5449 / 172  
GSVIDOC 69:2635 / 142  
GSVIDOC1 25:5740 / 204  
CFEB 2020-09-15 56:2030 / 95  
Hansta East, Long 46:4933 / 155  
Mount Dufferin 6 29:2045 / 179  
Hansta East, Middle 31:0437 / 165  
Jarosas Norte 36:2237 / 125  
L1 Forest Umbra 72:4630 / 108  
Cheire de come - Night 63:0926 / 82  
Hansta, Short 18:1176 / 174  
Cheire de come - Middle 2 49:1255 / 132  
Mount Dufferin 2 26:3848 / 128  
Mount Dufferin 1 33:4919 / 176  
Tähtiniemi 2 middle 75:2770 / 157  
Tähtiniemi new night 50:0649 / 108  
XVI Trofeo Acacyr Magina 53:5328 / 94  
XVI Trofeo Acacyr-Model Event 31:4054 / 154  
Soria 3 dnf  
M2 Mantscha 48:3238 / 138  
CFEB 2020-08-15 72:0421 / 77  
Tähtiniemi new middle 38:1530 / 141  
M1 Forest Umbra 27:4137 / 170  
Middle 31:1720 / 167  
Cheire de come - Middle 47:5459 / 183  
Osso da Baleia Model Event 17:1145 / 223  
Los arboles no son transparentes 26:4917 / 137  
Lockdown-O - Junior - Forest A 63:1530 / 212  
Koirarata night 25:3543 / 171  
Race 600 28:0843 / 208  
Banat Long 84:3225 / 135  
Banat 61:3439 / 185  
CFEB 2020-07-01 68:2030 / 133  
San Giovanni 4 dnf  
Picking shrubbery and cliffs 30:5267 / 204  
San Giovanni 3 37:5040 / 187  
[CFWC2020]-E19 87:17148 / 289  
[CFWC2020]Round10-Training 20:4679 / 328  
 226:10172 / 501  
The night of spiders 2 46:1961 / 163  
San Giovanni 2 49:3151 / 157  
Konkalampi 2 night 48:4458 / 142  
Ankh-Morpok-the Shades middle 41:1960 / 193  
San Giovanni 1 39:2694 / 230  
[CFWC2020]-E18 80:14115 / 248  
[CFWC2020]-E17 55:20159 / 312  
[CFWC2020]Round9-Training 22:23106 / 349  
 222:31158 / 530  
Lockdown-O June Weekend Forest B dnf  
Lockdown-O June Weekend Forest A 44:0857 / 349  
Sarkalahti night 2 45:3554 / 148  
Oldie but NOT goldie.  29:3984 / 214  
Vilchetes Middle (right version) 48:2080 / 189  
10mila202x-training dnf  
[MV2020] GRAND SLAM 36:1572 / 260  
[LOTR-SC] Helms Deep 17:34171 / 284  
Chaud Clapier - Night 53:1193 / 203  
[CFWC2020]-E16 91:28134 / 278  
[CFWC2020]-E15 33:0976 / 359  
[CFWC2020]Round8-Training 13:5577 / 375  
 213:3785 / 545  
[MV2020] Gara9 36:5758 / 213  
Konkalampi 2 48:3644 / 174  
Sarkalahti middle 3 48:05102 / 236  
[CFWC2020]-E14 85:01109 / 282  
[CFWC2020]-E13 57:40132 / 344  
 257:29145 / 413  
[CFWC2020]Round7-Training 23:22124 / 373  
 220:3295 / 521  
Contour-O, Hofwald 2 32:33117 / 206  
[MV2020] Gara7 28:4485 / 244  
Col de la Chau - Middle 35:4049 / 254  
Holly Hell - Long 1 65:1438 / 155  
Cursa Oberta - Santa Fe 59:3448 / 184  
2a Copa Catalana de e-Orientacio 24:15123 / 331  
Konkalampi 3 middle 49:5173 / 188  
[MV2020] Gara5 48:41116 / 249  
[CFWC2020]-E12 93:09110 / 289  
[CFWC2020]-E11 38:2198 / 375  
[CFWC2020]Round6-Training 18:11148 / 406  
 215:18130 / 554  
SandroneCup-Marzabrutto- Picking 31:5171 / 197  
[Grindsted] Prologue 5:4574 / 246  
 24:2548 / 355  
Col de la Chau - Short 27:5794 / 273  
[MV2020] Gara4 30:15110 / 306  
Fresnedilla Norte-1 34:2973 / 276  
CF COMA El Chorro Sur 41:5593 / 250  
Lockdown-O - World O Day 43:2851 / 536  
CF COMA El Chorro Media 40:4167 / 234  
Konkalampi middle 41:0857 / 251  
Pekonkangas | middle 36:39107 / 326  
[CFWC2020]-E10 dnf  
 294:50166 / 405  
[CFWC2020]-E9 49:52103 / 449  
[CFWC2020]Round5-Training 17:5388 / 502  
 218:52182 / 720  
Sierra de las Villas Open 36:4466 / 312  
[MV2020] Gara2 - The Real One 25:5298 / 290  
Härkävuori - Middle 40:43130 / 325  
Tour de France Part 2 41:54123 / 315  
Cursa Oberta - I Copa Catalana 27:59114 / 385  
Lockdown-O Classic - Middle B236:12111 / 239  
Orrdals klint 2 middle 30:5175 / 265  
Jyvaskyla - Long 58:2863 / 222  
Tour de France Part 1 (short) 20:1951 / 382  
Orrdals klint middle 2 34:49123 / 293  
[MV2020] Gara1 24:04144 / 438  
[Rookie] Blumau, Short 3 18:4279 / 304  
[CFWC2020]-E8 92:52148 / 358  
[CFWC2020]-E7 53:58198 / 450  
[CFWC2020]Round4-Training 31:05229 / 484  
Polish Championships Middle 35:02139 / 291  
[Profi] Blumau, Middle 1 33:3771 / 268  
[Rookie] Blumau, Short 1 20:0198 / 325  
Sprint-Cup E5 24:58265 / 393  
Orrdals klint night, short 31:2091 / 238  
Haukkavuori cliffs 45:1488 / 271  
[CFWC2020]-E6 74:54153 / 453  
[CFWC2020]-E5 44:00221 / 541  
[CFWC2020]Round3-Training 22:4081 / 601  
 229:17320 / 841  
[RCC]-E2 25:3635 / 186  
Platabek238:5287 / 309  
Västersjön, middle 23:0181 / 309  
[CFWC2020]-E4 69:15120 / 468  
[CFWC2020]-E3 33:40148 / 570  
[CFWC2020] Round 2 - Training 18:1271 / 569  
 220:05213 / 838  
Sätila - middle 52:16100 / 313  
Fusine 2 73:2461 / 269  
Fusine refurbished <10min 24:03142 / 346  
Korvatunturi middle 2 39:1375 / 249  
Sprint-Cup E2 19:34148 / 419  
Oronmylly West Long 59:5459 / 193  
Lewes Lake, Middle 73:49130 / 312  
Etang de Lers - Night 29:51110 / 322  
City Long 138:4184 / 181  
LockdownO - Day 4 fix - Course A 47:41108 / 386  
[CFWC2020]-E2 86:47130 / 525  
[CFWC2020]-E1 31:2852 / 614  
[CFWC2020]-Training 18:02179 / 660  
 215:13143 / 1265  
Josephgrund Sprint Challange A 34:24245 / 493  
[NJ2D The Game] Long - Black 48:5055 / 178  
[NJ2D The Game] Middle - Green 12:1436 / 187  
[NJ2D The Game] Middle - Black 36:4835 / 208  
[CoronaBlues]-E13 37:07116 / 398  
Forbergåsen|Middle 38:06127 / 378  
Bran, Middle 2 30:0342 / 300  
Bran, Miidle 1 30:3386 / 432  
[CoronaBlues]-E12 20:11105 / 444  
Koantakanen middle 4 dnf  
[CoronaBlues]-E11 dnf  
GS030420m 23:0564 / 273  
Mäntänvuori | Short 24:0769 / 369  
Koantakanen middle 3 38:1340 / 277  
Akenstaka - Long 63:15133 / 255  
Bordasee, Controlpicking 2 36:2752 / 199  
[CoronaBlues]-E10 62:1686 / 312  
Bordasee, Controlpicking 41:44154 / 283  
Peguerinos Middle 42:0475 / 249  
Mount Kooyoora, test 8:34127 / 242  
Bordasee, short 2 23:47135 / 309  
Akenstaka - Short 25:41149 / 334  
Huuhkainvuori middle 3 43:5280 / 267  
Haukkavuori middle 43:2687 / 253  
[CoronaBlues]-E9 57:54116 / 340  
Bordasee, short 27:50138 / 346  
Bordasee, middle 40:50125 / 291  
[CoronaBlues]-E8 32:01147 / 385  
GS280320M 35:1873 / 191  
Kangerluarsunnguaq - Middle 37:09132 / 246  
Larsmo night 53:0052 / 118  
Isojärvi middle 3 41:2580 / 164  
[CoronaBlues]-E6 47:5269 / 286  
Maze in the woods 35:0452 / 155  
[CoronaBlues]-E5 44:38122 / 274  
Woc 2005, Middle 52:0348 / 191  
WOC 2003 60:4679 / 180  
GS210320b 30:2658 / 164  
[CoronaBlues]-E4 55:2478 / 231  
Cheire de come - Night 73:3253 / 157  
[CoronaBlues]-E3 76:24118 / 254  
Short Middle 30:40109 / 205  
[CoronaBlues]-E2 33:5163 / 254  
ValleIruelas night 30:2347 / 162  
ValleIruelas II 31:5059 / 229  
Cheire de come - Middle 45:4456 / 188  
[CoronaBlues]-E1 52:5269 / 240  
Random-Map-E1 50:5958 / 153  
Valle Iruelas 33:0595 / 272  
Luoto middle 5 46:2156 / 126  
Pahakuru 58:2945 / 167  
[reused]-Middle 45:0640 / 185  
Orrdalsklint 2.1.1 short 2 26:2827 / 134  
Nybo South - Middle 34:1430 / 139  
Rovigo Sprint 2 16:0950 / 190  
Orrdalsklint (reused) short2 25:4731 / 144  
GS220220M27 43:3017 / 63  
GS220220M28 44:0324 / 71  
GS220220 39:2616 / 91  
GS190220L 52:2917 / 53  
GS190220M 45:2319 / 70  
GS180220M 36:5626 / 86  
GS140220L 53:4714 / 77  
GS130220M 45:0734 / 93  
MEDIO 1 29:2921 / 97  
sprint 1 florest 22:3929 / 142  
[reused]-E1 37:1441 / 114  
hyvat tuulet night 34:1729 / 104  
Kikirace 4 19:3324 / 93  
Loka,middle 25:3842 / 97  
? 42:5724 / 94  
Idre, intro 17:3072 / 122  
Jyvaskyla - Long 57:1619 / 103  
kikirace 2 19:4528 / 94  
Rovigo Sprint 19:1242 / 136  
cfeb 2020-0201 88:3417 / 56  
Jyvaskyla - Intro 18:3161 / 119  
Nybo South - Night 66:2937 / 81  
[CF-WOC2020]-Middle 58:2641 / 114  
Happy new 5 230:2124 / 81  
Happy new year 4235:5745 / 88  
Happy new year 3225:2518 / 101  
[CF-WOC2020]-RelayLeg3 57:4036 / 95  
[CF-WOC2020]-RelayLeg2 54:2138 / 100  
[CF-WOC2020]-RelayLeg1 40:5729 / 110  
Basic 37:5329 / 82  
Hoøya Middle 27:2631 / 108  
Happy new year 1 27:4023 / 98  
Nybo Middle 36:4450 / 96  
Nybo Intro 19:5437 / 109  
Urban Night 23:3943 / 91  
Adigeya 3 middle 51:4727 / 74  
Øyberget Middle 29:3119 / 92  
Beach Middle 32:3353 / 107  
[CF-WOC2020]-Long 113:0726 / 91  
[CF-WOC2020]-Night 75:4028 / 85  
Col du Night 24:4036 / 88  
Col du Remake dnf  
Night 29:0032 / 79  
Cheire de come - Short 38:1863 / 128  
SANTA ROSA 2 43:0338 / 88  
SANTA ROSA 1 31:3935 / 104  
CF-WOC'20-announcement-get ready 47:3428 / 121  
el Dorado235:3068 / 173  
feliz 2020 45:3825 / 98  
CFEB 2020-01-01 56:5825 / 73  
Christmas calendar#24-[FINAL] 27:1739 / 120  
Christmas calendar#23 51:0941 / 93  
Christmas calendar#22 96:4820 / 84  
Christmas calendar#21 21:3067 / 120  
Christmas calendar#20 dnf  
Christmas calendar#19 33:0255 / 95  
Christmas calendar#18 74:1536 / 75  
Christmas calendar#17 43:4746 / 90  
Christmas calendar#16 45:4842 / 85  
Christmas calendar#15 46:3521 / 81  
Christmas calendar#14 28:5057 / 107  
Herbouilly - Middle 33:4927 / 92  
Christmas calendar#13 51:5443 / 86  
Herbouilly - Short 25:5129 / 95  
Long sprint Siente-Mette 33:0232 / 90  
Night-sprint Sinte-Mette 20:1643 / 86  
Christmas calendar#12 50:2231 / 90  
Christmas calendar#11 20:2226 / 97  
Christmas calendar#10 47:5435 / 92  
Christmas calendar#9 45:1452 / 93  
Christmas calendar#8 34:1333 / 96  
Christmas calendar#7 40:1541 / 97  
Christmas calendar#5 43:5033 / 93  
Christmas calendar#4 29:1940 / 115  
Christmas calendar#3 dnf  
Christmas calendar#2 31:0641 / 105  
Christmas calendar#1 41:1555 / 113  
Huhus III 63:3220 / 74  
RyaAsar-short 29:1330 / 124  
Vulcania - Middle 48:2823 / 104  
Utsjoki Night II 62:3437 / 72  
Huhus II 70:1244 / 72  
Huhus beisik run 42:5125 / 70  
Dogtrack in the year 2080 short 19:0538 / 93  
Night in Lappland 63:5737 / 71  
CF-WorldCup2019-[FINAL] 75:5044 / 99  
Suomi7 60:0553 / 90  
Loka, night middle 28:4639 / 78  
Alcubierre dnf  
Loka, short 35:0665 / 97  
Kytäjä Middle 2 44:4950 / 95  
Return to Schönbrunn labyrinths 51:2936 / 89  
Downhill Ski O 16:5434 / 94  
Laikko middle  41:0722 / 82  
Cheire de come - Sprint 2 20:0026 / 96  
Vorssa 49:4633 / 92  
Kytäjä Night Long 132:3924 / 57  
Cheire de come - Sprint 21:3128 / 116  
CFEB 2019-11-15 dnf  
H/D10RR course 2 12:3318 / 98  
Playa 75:3236 / 97  
Kytäjä Middle 39:3423 / 87  
H/D10 RR course 1 8:0329 / 107  
CF-WorldCup2019-[E10] dnf  
 2dnf  
CFEB 2019-11-01 dnf  
Kytäjä Sprint 24:0834 / 115  
Riiainen dnf  
 233:4739 / 163  
vp245:1531 / 122  
Kytäjä Long2dnf  
Oskarshamn Middle 2 23:0946 / 114  
Nordmarka Middle241:4664 / 147  
OneLegWonder #8217:2668 / 147  
Playa del Ingles2dnf  
 370:2631 / 137  
CF-WorldCup2019-[E9]2dnf  
 352:1776 / 177  
Oskarshamn Night Sprint 2 24:3051 / 99  
Urkiola246:2841 / 135  
Laikko middle238:5390 / 156  
Oskarshamn Middle237:0554 / 153  
Tahkovaara233:5482 / 192  
Oskarshamn Night Long2dnf  
OneLegWonder #7213:4363 / 218  
OneLegWonder #6211:02104 / 219  
Momarka Middle2dnf  
French WOC10 training226:3091 / 200  
OneLegWonder #529:2272 / 164  
OneLegWonder #4211:3094 / 161  
OneLegWonder #3212:5741 / 156  
OneLegWonder #2217:08178 / 232  
OneLegWonder #1224:39108 / 252  
THIS IS NOT EASY! 44:5435 / 141  
Tour de Elx - E2 Long 40:07109 / 284  
Stavsjø Sprint 15:1973 / 260  
Yatzy 4 NIGHT 26:3436 / 120  
Yatzy 3 22:2440 / 179  
Yatzy 2 18:4781 / 201  
Yatzy 1 18:26112 / 264  
Zudoku 2 27:4379 / 201  
Zudoku 1 20:0089 / 258  
[OCAD] Kjölen Middle 23:1968 / 296  
Middle 35:5446 / 105  
[OCAD] Solberglia 27:5360 / 180  
[ROCAD] New start 37:3734 / 111  
(OCAD) Teisko SE 23:0572 / 237  
[OCAD] Mont Tendre Middle 32:2744 / 141  
[OCAD] Mont Tendre Sprint 22:3964 / 191  
Fanoe Night 2 26:4463 / 146  
Sprint 10min 15:2874 / 215  
[Ultima] Lepanmaa E3 43:4545 / 136  
Fanoe Night 17:3034 / 116  
Lenco 1 - Night 1 22:2943 / 100  
Lenco 1 - Day 2 29:0552 / 144  
Lenco 1 - Day 1 22:3981 / 192  
(OCAD) Docktrack 2030 18:4050 / 176  
[TAT] Portugal 33:0139 / 187  
(OCAD) Watertower 28:3664 / 151  
The Final Open Competition 8 6:109 / 147  
[TAT] Kjölen2 20:1075 / 195  
[TAT] Kjölen 35:36117 / 215  
[Ultima] Lepanmaa E2 27:2062 / 183  
[TAT] Inishbofin 14:5661 / 217  
[TAT] Balavil 39:4857 / 176  
(OCAD) Vähäjärvi Night dnf  
(OCAD) Siitama 2 Short 2 dnf  
(OCAD) Siitama 2 Short 18:41101 / 189  
Bråt 3 37:4750 / 128  
[OCAD] Portugal O-Training 36:0975 / 217  
(OCAD) Teisko NE Sprint dnf  
[OCAD]Svampasjön 3days-day3 37:3174 / 143  
[OCAD] Haukkovuori E3 30:1153 / 130  
[OCAD] Haukkovuori E2 39:2253 / 152  
(OCAD) Teisko NE Short 25:4364 / 164  
[OCAD] Haukkovuori E1 43:0367 / 183  
(OCAD) Teisko NE Short 24:4737 / 123  
Ojersjoe again 3 30:5646 / 103  
Oversjoe again 2 21:1849 / 145  
Ojersjoe again dnf  
Ojersjoe 40:1668 / 140  
Ojersjoe 1 40:2476 / 196  
Little York masters 17:2952 / 197  
[WOC]03 Middle [OCAD] 36:3936 / 146  
Niihama N, middle 31:1277 / 124  
(OCAD) Vähäjärvi Short 20:0357 / 171  
(OCAD) Siitama SE Short dnf  
[OCAD]Svampasjön 3days-day2 33:2479 / 165  
(OCAD) Siitama SW Short 24:2098 / 168  
[OCAD] Pappila Middle 2,2km 23:59107 / 203  
[OCAD] Pappila Middle 2,4km 28:38112 / 229  
(OCAD) Kauppi South Sprint 22:1080 / 167  
(OCAD)Niihama Sprint 15:4368 / 149  
Julkujärvi Night 2 23:2731 / 85  
[OCAD]Svampasjön 3days-day1 22:0575 / 203  
Niihama Night 17:1446 / 105  
Metsäkylä Sprint 18:3361 / 158  
Saarijärvi Short 21:1439 / 157  
Siitama Short 18:2856 / 175  
[OCAD] Mylly-Tyry Night2 dnf  
[OCAD] Mylly-Tyry Night 33:0668 / 140  
[RND] Autumn Random 45:4322 / 105  
Eagle's Night (par 25 ?) 22:5651 / 103  
Tesiko 6 Short 19:5255 / 170  
Julkujärvi Short dnf  
[OCAD] Maajaa Long 60:3544 / 164  
[ocad] StAgnanEnVercors day2 35:3035 / 135  
New Hill Sprint 20:1754 / 141  
[ocad] StAgnanEnVercors - day1 19:4154 / 218  
New Dogtrack Sprint 16:2158 / 127  
Pike Lake Sprint 12:4362 / 155  
Teisko night sprint 13:1742 / 130  
[ocad]StAgnan-en-Vercors/Night 13:3817 / 148  
Teisko 4 11:3065 / 165  
[ocad] Auvergne 29:5850 / 141  
[OCAD] Vuelta de Norrsätra E3 dnf  
[OCAD] Vuelta de Norrsätra E2 19:3244 / 229  
[OCAD] Vuelta de Norrsätra E1 dnf  
[OCAD] Fantasy Sprint 19:4362 / 221  
Teisko Short 2 14:3767 / 162  
A Real Ocad Sprint 12:38109 / 176  
Teisko Short 13:2844 / 176  
[Ultima] Lepanmaa E1 14:4673 / 236  
[ocad] Äktatorpet Sprint 13:58104 / 228  
[OCAD] Faron N 37:4978 / 159  
[OCAD] Andkärret (Lunsen) 43:2368 / 153  
  dnf  
PPCUP - 8 24:2864 / 124  
PPCUP - 7 NIGHT 22:2647 / 107  
PPCUP - 6 NIGHT 28:5840 / 97  
PPCUP - 5 NIGHT 27:3247 / 112  
PPCUP - 4 22:4435 / 153  
PPCUP - 3 28:5369 / 176  
PPCUP - 2 20:37114 / 233  
PPCUP - 1 24:4395 / 238  
[WOC 2005] Route Choices dnf  
portugal "o" summer 60:1429 / 108  
[OCAD] Laviamäki Long 50:0693 / 195  
[Rocad]- Ardwane - ShortD 24:0248 / 167  
Ocad - Partillebergen 2.0 35:05103 / 187  
[OCAD] Tuna Ting H21 E, part 3 12:3837 / 194  
Ocad - Partillebergen 1.0 Night 20:0869 / 153  
Ocad - Partillebergen 1.0 19:3299 / 240  
[OCAD] Space Cowboy! 2,4 km 24:48100 / 179  
[Ocad] Idre 8:2076 / 243  
10mila v:CF 40:5477 / 153  
[ocad] Äktorpet East 22:1068 / 217  
GoGetThemTiger 27:5871 / 165  
[RANDOM] Tremontbyparken dnf  
[RANDOM] Se-upp-till-berget 32:2749 / 138  
[ROCAD] Lake Forest 2 27:2294 / 156  
[ocad] La Quillane 5 29:3884 / 163  
Walpole Land Sprint 2 21:0053 / 166  
[OCAD] Giro d'OLGY E4 [Sprint] 22:1773 / 208  
[OCAD] Giro d'Olgy [Middle] 26:5762 / 175  
run run 23:4133 / 87  
[OCAD] Sunshine Series 4 dnf  
[OCAD] Giro d'OLGY E2 [Long] 47:5347 / 137  
[Ocad] Sunshine series 3 23:1076 / 218  
[OCAD]Mount Kooyoora SE day 1 23:5083 / 191  
[OCAD] Sunshine Series 2 17:5262 / 238  
Giro d'OLGY E1 [Sprint] 16:2052 / 213  
[Rocad] Desitore: Arduus Atrox 47:2634 / 121  
[ocd] La Quillane 4 30:3435 / 129  
[World Cup] Jerash (public) dnf  
[OCAD] Sunshine Series 1 28:5596 / 207  
[MC2009] Jerash dnf  
wt 25-27 32:4042 / 115  
[World Cup] Kjolen2 41:4254 / 134  
[OCAD]KUNGSBERGET 3.7 KM 32:4959 / 186  
[OCAD]KUNGSBERGET 1.5KM 15:24100 / 278  
[Rocad] Desitore: Rockhopper 21:5664 / 179  
[Mc09] Cavedine by Elxigo 49:1556 / 171  
[Rocad] Desitore: The Flatlands 32:1658 / 167  
[RANDOM] U May Open 27:5545 / 135  
[Rocad] Gorsitarie Sprint 13:3458 / 192  
[Rocad] Gorsitarie Long 37:2147 / 141  
[RANDOM] U May run 61:5931 / 108  
[OCAD] La Quillane 3 33:1262 / 166  
[SprintCup]#4 Grönnåsen 13:137 / 253  
[MC2009] Kjolen1 21:5373 / 251  
[Rocad] Desitore: The Pyramid 32:0851 / 214  
[Rocad] Gorsitarie Middle 24:5942 / 170  
[SprintCup]#3 Sosh N 20:58136 / 242  
[World Cup] Jerash dnf  
Fantasy Middle Race 28:0921 / 125  
[rocad] Gorsitarie Night Sprint 21:0385 / 151  
[World Cup] Berga by (ext) dnf  
[SprintCup] #2 Stover 7:1520 / 134  
[OCAD] Middle Distance Race 28:2171 / 151  
[OCAD] Gyllbergen 2,6 km 21:0675 / 248  
[OCAD] La Quillane 1 36:2674 / 182  
[OCAD] Gyllbergen 2,0 km night 19:3249 / 120  
[OCAD] Gyllbergen NIGHT 25:4234 / 106  
Downhill Carnawaddy 11:4347 / 149  
Carnawaddy, 2.6k 17:3650 / 136  
Arbor Park Sprint 16:0841 / 158  
[rnd] 20 min dnf  
[World Cup] Berga by (public) 30:07127 / 266  
[OCAD] Lunsen 1,8 km Night 22:1579 / 152  
[OCAD] Lunsen 2,8 km 23:0453 / 204  
[MC2009] Lunsen Night 38:2758 / 141  
OCAD Muck west part dnf  
OCAD Muck middle part 40:3041 / 82  
[World Cup] Berga by dnf  
Mt. Kooyoora 1.5 Middle 14:0387 / 195  
[OCAD] San Giovanni dnf  
[MC2009] Ponsa dnf  
[OCAD] Ludvika extra 17:5643 / 172  
Furlowfield township 22:1920 / 74  
Vildmarken 25:2481 / 163  
[OCAD] Ludvika 10 20:4687 / 178  
[OCAD] Ludvika 9 26:1041 / 194  
[World Cup] Ilulissat 35:2670 / 196  
[OCAD] Ludvika 8 20:1075 / 222  
[OCAD] Ludvika 7 28:50109 / 228  
[OCAD] Middle 1,6 km NIGHT 19:2528 / 140  
[ROCAD] Laksedraget 2 36:2348 / 142  
[ocd]Trandum Aur 15:4755 / 174  
[OCAD] Vintervassmyra 18:4830 / 144  
 2dnf  
[OCAD] Skimten middle 34:4864 / 100  
[OCAD] Skimten Night dnf  
 2dnf  
(OCAD) Island Sprint 18:0346 / 197  
 242:36185 / 239  
[OCAD] Skimten downhill 9:4355 / 153  
Fantasy OCAD 13:1242 / 157  
[OCAD] Stykketsprinten 22:2083 / 161  
[OCAD] Ludvika 6 21:2837 / 179  
[OCAD] Middle distance 21:4634 / 152  
Mt Takaoka Sprint dnf  
{Mt. FOX 4 Day} Sprint dnf  
[OCAD] Ludvika 5 19:5145 / 222  
Open-Cup 5 22:3147 / 106  
 232:3084 / 120  
[ROCAD] Laksedraget W Intro 46:4058 / 147  
Wt ~ 20 min 26:2249 / 137  
Open-Cup 2 17:05115 / 180  
 2dnf  
 319:27158 / 227  
[World Cup] Gumusdere 37:3483 / 238  
[ocd] Control picking Night 17:3045 / 99  
[ROCAD] Rumpetrollryggen Open dnf  
[OCAD] San Giovanni NIGHT dnf  
[OCAD] Kulltorp 3,8 km NIGHT 37:3446 / 123  
[OCAD] Ludvika 4 29:4185 / 228  
[OCAD] Ludvika 3 20:0565 / 220  
Random Series - Day 5 15:2045 / 141  
Random Series - Day 4 16:3875 / 132  
Random Series - Day 3 20:0254 / 131  
Random Series - Day 2 20:2044 / 132  
Random Series - Day 1 17:5431 / 167  
[World Cup] Surbridge Mountain 30:2167 / 234  
[ROCAD] South Toteland Middle 48:3366 / 122  
[World Cup] Tarrywile 60:4859 / 182  
[World Cup] Creag Mhic Chailein2 24:2096 / 252  
[World Cup] Creag Mhic Chailein 46:0055 / 157  
[OCAD] Ludvika 2 25:3368 / 265  
Steep long Random dnf  
[OCAD] Ludvika 1 24:1540 / 291  
[ROCAD] Skinnheisætra night 2 dnf  
[ROCAD] Skinnheisætra night 44:2937 / 86  
[OCAD] Foret d'Agre - NE 28:1914 / 174  
Glbal Warming 21:1052 / 214  
[OCAD] kivivuorinw day 2 21:2459 / 195  
[ROCAD] Museseter Summer Sprint 25:2473 / 134  
[OCAD]KUNGSBERGET EAST 2.5km 21:4753 / 191  
[OCAD]KUNGSBERGET EAST 2.0 km 20:3264 / 251  
Mount Kendall 19:4648 / 144  
[OCAD] Foret d'Agre 31:2738 / 157  
RoR-Cup Torpaskogen SW 28:0439 / 111  
RoR-Cup Erma Bluffs 36:3140 / 108  
RoR-Cup Torpaskogen SE 32:4640 / 160  
[OCAD] Hestmyra North-East 41:4240 / 212  
[OCAD] Kivivuorinw 30:4054 / 123  
Walker Sprint 17:1737 / 156  
stage 2 dnf  
downhill 11:4750 / 140  
2008 M16 Middle Italian Champs 3 8:1384 / 172  
2008 M16 Middle Italian Champs 2 7:5713 / 169  
2008 M16 Middle Italian Champs 1 8:3915 / 192  
NEW RANDOM SERIES dnf  
Chestmount 3-Days - Day 3 19:109 / 104  
Chestmount 3-Days - Day 2 34:4624 / 61  
[ROCAD] Rassetasslia 2 30:1458 / 123  
[Ocad]kivimaki 23:5534 / 116  
[O-Ringen 2009] Klacksjön SE 18:5796 / 266  
[O-ringen 2009] Klacksjön N 2 29:1251 / 246  
[RANDOM]Medwayberg Night dnf  
[RANDOM]Medwayberg middle 33:2220 / 102  
Føggelhaugen Middle 31:2436 / 86  
Englewood 3-2 17:5946 / 140  
Englewood 3-1 dnf  
San Giovanni again 16:3444 / 195  
[ROCAD] Rassetasslia Nightsprint 14:2867 / 115  
[ROCAD] Rassetasshaugen Short 18:2162 / 153  
[OCAD] NEW tripple-map-mix 23:0933 / 132  
[OCAD] Rensåsen super sprint dnf  
[Rocad] Badlands - Night 23:0737 / 111  
[Rocad] Badlands - Long 49:2783 / 161  
[OCAD] tripple-map-mix dnf  
Micro-O Tour 1 15:0799 / 182  
[ROCAD] Sioberg 1.4 19:0321 / 119  
  29:4546 / 117  
Newbury Test 18:3852 / 156  
another one.. 19:5335 / 119  
[OCAD] Ocad-cup Culbin Middle2 23:5753 / 160  
[OCAD] Ocad-cup - Högalid Night 24:0343 / 131  
[OCAD] Ocad-cup - Norlida Long dnf  
[OCAD] Ocad-cup - Noskunai Mid.. 20:5160 / 184  
[OCAD] Ocad-cup - Culbin Middle1 35:3897 / 212  
[OCAD] Ocad-cup - Norlida Middle 30:46144 / 235  
[OCAD] Ocad-cup - Högalid Middle 25:52108 / 259  
[OCAD] Ocad-cup - Noskunai Night dnf  
pmm6 (night) 34:2235 / 140  
F-rocad 22:43102 / 205  
[OCAD]KUNGSBERGET 1.8 KM 20:0563 / 228  
[OCAD]KUNGSBERGET 1.7 km 17:4167 / 296  
pmm (night) dnf  
[OCAD]Suunto Games 2 Night 23:0894 / 181  
[OCAD] skogshem 2 36:2939 / 138  
[O-Ringen 2009] Klacksjön SV 23:57119 / 312  
Talvapaa I 16:55142 / 256  
[OCAD]HÖGBO 2.1 KM 22:39113 / 252  
[OCAD]HÖGBO 1.8 KM 17:25107 / 331  
virendra 16:0932 / 118  
MaroltingerSchulmeisterschaft9 13:5248 / 183  
Januari Cup 3 (Februari) 31:5652 / 161  
Miini Maaapi cup / day 3 14:2744 / 108  
Miini Maaapi cup / day 2 18:2746 / 97  
Miini Maaapi cup / day 1 25:0033 / 150  
[ROCAD] Former training map 17:2554 / 213  
--[ROCAD]-- 38:5137 / 125  
Cool Forest 32:4328 / 103  
[OCAD]Suunto Games 1 26:52118 / 277  
Forest Sprint 19:5418 / 200  
Volser Weiher Day 2 dnf  
Walpole Land 27:2166 / 189  
Snapphanefejden 13:1366 / 235  
Italian Sprint Champs 15:1399 / 221  
Bernadia 2 dnf  
NSB-sprinten 18:3140 / 220  
Old Greycliff Champs [BEGINNER} 22:3251 / 176  
Old Greycliff Champs [ELITE] 38:5837 / 146  
Januari Cup 2 31:3870 / 146  
Xtreme Rocad 30:0647 / 131  
Storsteinnes Night Championships dnf  
Bousieyas 36:2870 / 190  
Water Town Sprint 21:3259 / 144  
Test and Comment 13:3074 / 140  
[OCAD] skogshem 1 39:2665 / 190  
[OCAD] Maajaa -09, Middle 44:13108 / 294  
MaroltingerSchulmeisterschaft8 31:5749 / 199  
Dunas de Maspalomas 3 25:4555 / 99  
Monte Bernadia 1 25:4461 / 153  
Januari Cup 1 33:2180 / 169  
[OCAD] Ils Aults New Sprint 18:2964 / 232  
(OCAD) jwoc08 middle final 28:3156 / 211  
Tuchkovo 1 18:5972 / 196  
Geitvassflåen long distance 32:3222 / 60  
Geitvassflåen middle distance 28:2536 / 96  
Dunas de Maspalomas 2 22:3971 / 161  
Geitvassflåen short distance 24:5172 / 141  
Skogdag 2 på Haugsbøtangen, long 37:2526 / 69  
Dunas de Maspalomas 23:2426 / 151  
Fairbanksborough 34:1585 / 143  
Steinbruch INTRO 5:4650 / 151  
[OCAD] Ramlaklint2 33:1094 / 266  
Cupa Barladului 1 22:0427 / 128  
[OCAD] Albogasprinten 2 20:4044 / 211  
[OCAD] Albogasprinten 15:0755 / 253  
Närke Night 57:5077 / 150  
MaroltingerSchulmeisterschaft7 17:2156 / 183  
[OCAD] Ramlaklint 38:32110 / 244  
S3D Final 20:4641 / 136  
S3D Day 3 - Long 45:5644 / 89  
Cupa Cronos Park Teatru Barlad dnf  
Cronos Barlad Park Teatru 15:4748 / 138  
NAM dnf  
S3D Day 2 27:2930 / 94  
[OCAD] Balavil2 Night 37:5054 / 193  
S3D Day 1 - Sprint 21:1957 / 220  
[OCAD]Garp 28:56105 / 236  
MaroltingerSchulmeisterschaft6 23:3757 / 193  
Januari Cup 26:4445 / 150  
Downhill Italy 2 14:4844 / 132  
Downhill Italy 1 17:1977 / 181  
Four Seasons - Spring 25:0656 / 202  
Cupa CRONOS Barlad 20:2741 / 155  
[OCAD] Liersprinten 13:5742 / 229  
[O-Ringen] Klacksjön N corrected 38:3785 / 221  
[O-Ringen 2009] Kaffekullen 29:3287 / 210  
[OCAD]Garp intro 16:13100 / 209  
[OCAD] Elvelia middle 20:2056 / 102  
[OCAD] Elvelia prologue 8:4868 / 186  
[RANDOM] Tremontford long dnf  
The Boston Classic 43:4841 / 110  
[OCAD] Solbergaasen NM 1979 18:2642 / 152  
[OCAD]The Närke double 2 38:5688 / 171  
[OCAD]The Närke double 1 20:4570 / 276  
[OCAD] Tallbacken 2.5 23:5362 / 157  
[OCAD] Tallbacken 2.0 20:1198 / 185  
[OCAD] Tallbacken 1.3 12:08104 / 252  
[OCAD] Henriksaasen South 39:5456 / 116  
[OCAD] Fjellseter SE 29:5850 / 167  
Chestnut Middle 2 32:4069 / 134  
[OCAD] Fjellseter West 17:4926 / 130  
[RANDOM] Winter Special 3 18:3434 / 93  
[RANDOM] Winter Special 2 15:4647 / 114  
[RANDOM] Winter Special 1 31:1962 / 126  
OCAD Fjellseter 17:1968 / 182  
OCAD-winter sprint 2 27:1439 / 109  
Henriksaasen 15:5618 / 143  
MaroltingerSchulmeisterschaft5 20:2979 / 163  
Mt. Laurie Winter-O Preview 13:4869 / 236  
[OCAD]Belgium 3-days St.3 24:2248 / 200  
[OCAD]Belgium 3-days St.2 Night dnf  
[OCAD]Belgium 3-days St.1 Night dnf  
(O-Ringen 2009) Christmas 32:2918 / 108  
[OCAD] Turkey_Sprint-1 dnf  
Highland Sprint 57 dnf  
Da South Cup. day4 21:1844 / 128  
[OCAD] Häggum, Sprint 18:5944 / 195  
[RANDOM] Xmas cup - day 2 of 7 dnf  
[ROCAD] Xmas cup - day 1 of 7 29:5949 / 212  
Middle "sprint" - SinteMette dnf  
[OCAD] San Giovanni Winter 21:1071 / 168  
  13:5655 / 220  
[O-Ringen 2009] Vittingsberget 2 31:0084 / 230  
East Reserve Sprint 21:2633 / 122  
East Reserve Middle dnf  
MaroltingerSchulmeisterschaft2 21:5860 / 140  
[OCAD] Ånnaboda2 Sprint 12:5055 / 244  
[OCAD] Ånnaboda2 Long 43:0240 / 174  
Fast Random 29:0331 / 133  
[OCAD] Ånnaboda Night 23:0156 / 143  
[OCAD] Ånnaboda Middle 20:3162 / 275  
[O-Ringen 2009] Holmseryd Cmp 2 24:4246 / 273  
[OCAD] San Giovanni NIGHT 1,8km 21:0742 / 141  
Sprint easy 5:0735 / 179  
[ROCAD] Fast'n'Easy Middle 26:5055 / 170  
[OCAD] Downhill/MicrO NIGHT 13:5253 / 153  
[OCAD] Stabberget 3,1 km 26:5762 / 187  
[OCAD] Stabberget 2,2 km 15:5939 / 239  
CF SKIEN OK 14:3045 / 135  
Luvebo southwest 28:3666 / 141  
(OCAD)Luvebo west dnf  
Maze 2 dnf  
Ski - O @ Salt Placid day 2 27:4453 / 161  
Sprint 5 days [day 3] 12:0917 / 136  
SKI-O @ Salt Placid stadium day1 32:2642 / 198  
Night middel/long 49:0129 / 49  
[OCAD] Kulltorp 2,3 km dnf  
ONE LEG WONDERS STAGE 1 5:3555 / 121  
Sprint 5 days [day 2] 12:5962 / 159  
Sprint 5 days[prolouge] 12:4164 / 179  
vest day1 19:2887 / 126  
[OCAD] Kulltorp 1,9 km dnf  
Fantasy! 17:0352 / 130  
First CF comp MADE with a MAC 14:40108 / 170  
[Beginner] Haråsstugan 6:1762 / 144  
[OCAD] Middle 3,3 km 37:5070 / 134  
[OCAD] Middle 2,3 km dnf  
[RANDOM] Longish course 2 dnf  
[Ski-O] CF Ski-O Demo 22:0573 / 166  
Middle 42:1758 / 126  
Long distance 62:2542 / 88  
arborfor wood 20:4226 / 108  
Forest test 29:2656 / 115  
[ROCAD] Supikko Demo 27:4756 / 127  
(O-ringen 2009) SW 2 43:29115 / 202  
Maze dnf  
Night forest sprint 15:1732 / 120  
Sprint 10:3227 / 147  
Ottawa Night Sprint 2 19:5254 / 90  
(O-ringen 2009) SW 35:4077 / 168  
[RANDOM] Longish course 38:0728 / 80  
Ottawa Night Sprint 1 15:0135 / 119  
ROCAD - 1.6k 17:3746 / 139  
[OCAD] Koisjärvi - Short 25:55117 / 231  
[OCAD]Ponsa SW 15:49107 / 212  
[[Random]-Been there,done that] 41:1036 / 93  
(OCAD)Humble 13:5059 / 158  
Kandersteg 18:1065 / 149  
[OCAD] Fantasy 2 15:2529 / 189  
[OCAD] Middle 2,7 km NIGHT 22:0948 / 90  
Contour O - Day 2 dnf  
[OCAD] Middle 2,6 km NIGHT 27:5863 / 105  
[OCAD] Fast Middle 2,8 km 16:4425 / 170  
Texture test 7:5163 / 156  
[OCAD] Middle 1,9 km NIGHT 17:2841 / 109  
[OCAD] Middle 1,5 km NIGHT 18:5494 / 137  
Hohgant_middle 26:1839 / 138  
Miners-O 14:5169 / 219  
Contour-O 27:4263 / 129  
Hohgant 22:4973 / 185  
[Iglasjön] Night 33:4148 / 123  
Tynset by night! 25:1938 / 100  
[OCAD] Fantasy park 19:3171 / 213  
[OCAD]Ponsa SW Sprint 16:4088 / 228  
[O-Ringen 2009] Holmseryd Golf 19:5667 / 261  
[OCAD] Iglasjön2 (corrected) 25:5381 / 228  
[OCAD] Iglasjön Long 51:14106 / 179  
[ocad]Karlination 2.4 km 24:2561 / 209  
[OCAD] Middle 2,5 km dnf  
[OCAD] Middle 1,7 km dnf  
[OCAD] Årtlöten 30:1437 / 139  
Pain 18:5352 / 160  
[OCAD] Rankås2 dnf  
[ROCAD] Open and Steep 38:0151 / 172  
CF OMHOLT SHORT 18:2532 / 121  
[ROCAD] Lovers In Japan, Night 24:5181 / 118  
[ROCAD] Lovers In Japan, Sprint 20:2275 / 203  
[ROCAD] 3-days NightSprint 18:4678 / 141  
[ROCAD] 3-days Sprint 19:11126 / 244  
[OCAD] Rankås dnf  
Ogan Championship - Night 23:5236 / 89  
Ogan Championship - middle 16:58100 / 154  
Ogan Championship - Long 28:2950 / 132  
[O-Ringen 2009] Brånstorp S 40:4673 / 211  
Sosh Sprint 2 22:1369 / 207  
[OCAD] Vågsbygd 2 Long 49:1361 / 160  
[OCAD] Vågsbygd Long 53:5545 / 158  
[OCAD]Tjärnmarksberget 27:04113 / 211  
[OCAD] Åsen Middle 2,9 km NIGHT 33:1075 / 125  
Tuchkovo Night dnf  
Tuchkovo dnf  
Grigorchikovo dnf  
[OCAD] Voxna2 Long Night 49:4954 / 88  
[OCAD] Voxna Long 36:4276 / 163  
[OCAD]Sörgården 22:3948 / 188  
Hökensås Semesterbyn Contour-O 43:4747 / 149  
[OCAD] Voxna2 Middle 34:13123 / 201  
[OCAD]Sprint Ulvsta 19:3196 / 195  
[rnd] steep dnf  
Hökensås Semesterbyn 7 38:2584 / 133  
Hökensås Semesterbyn 6 41:3685 / 157  
Hökensås Semesterbyn 5 38:0878 / 164  
[OCAD] Crni graben night 17:5750 / 189  
Hökensås Semesterbyn 4 55:06121 / 162  
Whos the fastest runner? 6:41155 / 198  
[OCAD] Skenshyttan stage 5 25:04105 / 204  
[OCAD] Skenshyttan stage 4 16:0131 / 207  
[O-Ringen 2009] Contour-O 43:0567 / 197  
[OCAD] Skenshyttan stage 3 20:0890 / 214  
[OCAD] Skenshyttan stage 2 20:55142 / 246  
Hökensås Semesterbyn 3 57:4790 / 182  
Nisunperä 21:5594 / 257  
Hökensås Semesterbyn 2 37:0682 / 167  
Hökensås Semesterbyn 1 23:5475 / 197  
[OCAD] Skenshyttan stage 1 16:42116 / 304  
Aktan 5 40:2322 / 98  
[Ocad] Mutala West Middle 40:2673 / 130  
Under the red Line 45:3045 / 104  
OCAD Siitama SW 18:2984 / 191  
[Ocad] Mutala Normal middle 47:0087 / 172  
Ripan 14:0575 / 169  
 226:57169 / 204  
OCAD Hills somewhere 16:3391 / 178  
Atkan 4 [OCAD] 35:5973 / 114  
Aktan 3 [OCAD] 17:1651 / 140  
Aktan Middle 2[OCAD] 26:1775 / 132  
Aktan Middle [OCAD] 22:3349 / 169  
[OCAD] Mutala Corridor-O dnf  
[untitled] 10:43109 / 178  
Sprint dnf  
Long Legs 65:4935 / 74  
Mega Race 22:1160 / 129  
Chateau de Montlosier 46:3135 / 85  
Sekotsuji 44:2254 / 98  
ZA][odi 11:3342 / 85  
Brindisi PWT 13:5841 / 135  
[O-Ringen Stage5] Ludvika 36:1787 / 221  
Middle 42:4658 / 96  
Forest sprint 28:41108 / 216  
JV map Sinte-Mette dnf  
[OCAD]Small sprint 10:5391 / 160  
[OCAD] Super Bernardia 38:2681 / 122  
[O-Ringen Stage4] Tervavaara 43:07110 / 195  
[O-Ringen Stage3] Gyllbergen 56:55107 / 201  
(OCAD)Pessebuske 2 27:3459 / 116  
(OCAD)Pessebuske 1 28:3938 / 129  
[O-Ringen Stage2] Sandbakken 73:5960 / 145  
[ocd] Ventspils_day-3 46:3154 / 97  
[ocd] Ventspils_day-2 55:4743 / 102  
[ocd] Ventspils_day-1 43:0858 / 180  
[O-Ringen Stage1] Skräddarbacken 55:1174 / 210  
Fantasy city sprint 29:45109 / 201  
[ocd] Beloostrov_day-2 29:0898 / 139  
[ocd] Beloostrov_day-1 19:5979 / 195  
[ocad] Borgberget 42:1892 / 150  
[O-Games 2008] - Koisjärvi 42:2487 / 203  
S:t Anna Cup 2 dnf  
[OCAD]sankt anna 30:1192 / 158  
HC I 36:4552 / 143  
HC model event 8:4360 / 168  
L@uri's Velkeris Cup stage 1 32:1157 / 213  
test: low-density 10:2134 / 139  
arhdman.... dnf  
[OCAD]Björke Stage 31 dnf  
[OCAD]Björke Stage 30 39:0365 / 159  
[OCAD]Mini Sprint 3 18:3739 / 127  
[OCAD]Mini Sprint 2 12:4763 / 173  
[OCAD]Mini Sprint 1 10:2051 / 201  
[OCAD]Björke Stage 29 dnf  
[OCAD]Björke Stage 28 dnf  
Sprint/Micro-O dnf  
Rehobothham 1 10:4198 / 150  
[OCAD]Björke Stage 27 28:4546 / 151  
[OCAD]Björke Stage 26 36:4195 / 167  
[OCAD]Björke Stage 25 28:0077 / 175  
Night Cup, stage 3 dnf  
[OCAD]Björke Stage 24 30:5045 / 128  
[OCAD]Björke Stage 23 35:0958 / 129  
Pyölinmäki 24:2343 / 127  
 248:24101 / 153  
[OCAD] Super Lago Santo 27:4170 / 141  
[OCAD]Björke Stage 21 36:0487 / 135  
Aussie Middle 33:1839 / 120  
 2dnf  
Super Sprint Tour 2 12:43132 / 189  
[fantasy] Forest sprint 20:2834 / 120  
[OCAD] Downhill Run 2 27:0239 / 105  
 270:2589 / 121  
[OCAD] Ulvsta Prolog 11:1986 / 171  
 235:22163 / 209  
[OCAD]Björke Stage 20 31:5975 / 147  
[OCAD]Björke Stage 19 dnf  
[OCAD] Downhill run 1 28:1738 / 135  
Northern Halifax, day 4 35:172 / 57  
Northern Halifax, Day 2 dnf  
  38:0138 / 70  
Northern Halifax, Day1 19:298 / 87  
Tibetan Orientshow dnf  
[OCAD] Fjelles SuperSprint 5:4847 / 213  
 212:15218 / 284  
[OCAD]Björke Stage 14 48:4548 / 115  
[OCAD]Björke Stage 13 40:5688 / 131  
Sealand Short 31:2235 / 107  
[OCAD] Ils Aults Night Sprint 17:1565 / 147  
[OCAD]Björke Stage 12 33:0137 / 125  
[OCAD] Ils Aults Middle 40:5581 / 148  
Sch[Random2] 1.8k 24:3954 / 121  
O-Quiz 2 dnf  
[OCAD]WOC 2009 Training 27:50109 / 199  
[OCAD]Björke Stage 11 28:1435 / 145  
 2dnf  
O-Training dnf  
Random Short 21:3725 / 137  
[OCAD]Björke Stage 10 22:2643 / 163  
[OCAD]Björke Stage 9 21:1746 / 161  
Northern Eliotwood Run 15:5661 / 138  
(OCAD) Wintervalley Stage 2 39:5142 / 105  
Beauchamp Sprint 20:0384 / 187  
(OCAD)Wintervalley Stage 1 33:1044 / 117  
(OCAD) Skärmfrossan 4 31:3330 / 88  
Ofenpass Sprint 2 [cows fixed] 22:4860 / 171  
(OCAD) Skärmfrossan 3 31:2957 / 116  
Ofenpass Sprint 23:5781 / 205  
[OCAD]Björke Stage 8 28:2774 / 151  
[OCAD]Björke Stage 7 27:5344 / 156  
(OCAD) Skärmfrossan Stage 2 dnf  
Skärmfrossan 4-days Stage 1 12:5442 / 204  
[OCAD]Björke Stage 6 45:1362 / 145  
Open land Random.. dnf  
Open land Random 26:2563 / 150  
[OCAD]Björke Stage 5 47:1174 / 159  
Sch[Random] 2.1k 29:1448 / 147  
[OCAD]Björke Stage 4 44:3158 / 160  
[random] Sprint 19:3025 / 149  
[OCAD]Björke Stage 3 dnf  
Hawes 3 Day, day 3 37:4524 / 72  
Hawes 3 Day, day 2 32:3444 / 90  
Fantasy sprint 17:1093 / 204  
[OCAD]Portugal 2.3 23:4783 / 219  
[OCAD]Björke Stage 2 23:5748 / 224  
[OCAD]Björke Stage 1 dnf  
Tynne steep 3day stage 1 dnf  
Tynne steep 3days prolog 13:1246 / 164  
[OCAD]Le Lac 30:0059 / 208  
[Rocad] middle 37:1858 / 130  
Maajaa - Middle 38:3340 / 208  
Pahkionvuori - Middle 36:5067 / 188  
[OCAD] Malmenbadet 19:1964 / 185  
[OCAD]Strangleburg 2.5 km dnf  
[OCAD]Björke Prolog 14:5848 / 255  
Vester Thorup 34:3198 / 229  
[ROCAD] Solmukorpi dnf  
Kancák 32:0141 / 149  
The CF Intro Map 22:4042 / 221  
[Ocad] Ofenpass New part 27:48119 / 217  
[ocd]_Ventspils_Middle 27:1732 / 198  
[ocd]_Nice middle. 37:2536 / 155  
[ocd]_Voronez_Middle-3 43:2858 / 115  
[ocd]_Voronez_Middle-2 dnf  
[ocd]_Voronez_Middle-1 34:4747 / 200  
[ROCAD] middle dnf  
Rocad Sprint 30:1649 / 192  
(OCAD)The Stubborn Winchat 33:5030 / 114  
[OCAD]-city middle dnf  
[OCAD]Stonah sprint 20:50107 / 280  
[OCAD]Stonah middle 2 32:5570 / 183  
[OCAD]Stonah Middle 38:1573 / 194  
[OCAD]Stonah Night sprint 2 dnf  
[OCAD]Stonah Night sprint 22:0644 / 204  
SnowSprint 2.4k 16:4184 / 209  
[OCAD]Fontainebleau III 19:3531 / 205  
[OCAD]Fontainebleau II 22:03103 / 251  
[OCAD]Fontainebleau I 32:03112 / 270  
[OCAD] Zelený mocál /Green Plesh dnf  
[ocd] Piejuras Park_Sprint-3 20:3887 / 238  
O-festivalen 30:2453 / 200  
Random Test dnf  
fantasy 19:35105 / 237  
Fanoe: Long distance. dnf  
[OCAD] Middle 26:4057 / 191  
Downhill Middle 23:3823 / 140  
fanoe NV 25:4249 / 172  
Omholt 2-dagers dag 2 32:579 / 107  
[OCAD] Brennåsen Long 54:3051 / 155  
(FOCAD)Sprint 16:3660 / 232  
sprint Champ FINAL!!! 14:3388 / 247  
[ROCAD] Forest 22 min 25:3570 / 235  
[OCAD] Mini-Tis Sprint 21:5154 / 249  
[OCAD] Mini-Tis Middle 45:2860 / 205  
Ocad Sprint 22:4180 / 186  
[OCAD] Ponsa 38:5759 / 251  
Völser Weiher 2 29:4386 / 147  
Gatineau(sprint) 21:42118 / 216  
[OCAD] Finspång Middle 2 25:4355 / 216  
Baila baila! 47:4830 / 75  
[OCAD] Usovo 24:33132 / 244  
Fantasy City-Sprint 25:4489 / 211  
[ROCAD] The hidden valley 40:0784 / 201  
10-Mila 10 28:2459 / 247  
The Cross Hills 36:47135 / 188  
CFMC08 1st: Ice Castle dnf  
CFMC08 3rd: Windsor Castle dnf  
Canada Cup Biathlon #1 (long) dnf  
Biathlon 3 dnf  
Maze day 2 17:4664 / 116  
Maze day 1 18:4054 / 151  
10-Mila 9 33:5593 / 248  
Fantasy 25:2990 / 182  
First ski biathlon 43:0815 / 188  
Final Fun Series dnf  
[ocad]short race 19:1586 / 200  
Small Real Ocad 18:59111 / 223  
[OCAD]2.5 km Springsburg 2 22:4696 / 272  
[ROCAD] Butterfly test 24:5640 / 175  
Who is the O expert 11:3033 / 257  
Sprint-O 13:0180 / 229  
Maroltingerschulmeisterschaft13 18:3863 / 206  
10-Mila 8 62:3662 / 178  
[OCAD]Ulvsta utsnitt..3 km 28:0049 / 261  
[OCAD] Finspång 25:5691 / 193  
[OCAD]Idre 30:1139 / 282  
maroltingerschulmeisterschaft12 24:2056 / 193  
[OCAD] Gropen, Ultrasprint dnf  
Random Middle 3 27:3036 / 77  
Hummelfoten 17:51103 / 201  
Random Middle 30:5458 / 99  
[OCAD] Maajaa C1 43:19109 / 252  
Amsterdam Centre 5:5748 / 230  
10-Mila 6 dnf  
[Rnd] Test 13:0967 / 129  
[OCAD] Forest 25 min 29:0540 / 205  
[Rocad] Fjäll-OL 41:0576 / 188  
[RANDOM] Middle course 4 53:5628 / 93  
Haralanharju 22:2947 / 200  
[OCAD] Herama 2 40:48104 / 203  
[OCAD] Forest 23 min 28:5389 / 193  
[ocad] Piter (small night) 32:1462 / 117  
[ocad] 2,5 in Piter 35:4997 / 183  
[ROCAD]Realistic and difficult 16:4364 / 155  
Kaanaa 64:3886 / 148  
limi first run 4:1867 / 145  
b.Sennoi [ocd]_Day-4 24:2550 / 146  
b.Sennoi [ocd]_Day-3 dnf  
  32:0257 / 128  
b.Sennoi [ocd]_Day-1 28:3179 / 245  
[ocad] Forest midle 34:2955 / 175  
Rocad/fantasy 2 28:1640 / 119  
[OCAD] Gussjön 4 20:28106 / 208  
[OCAD] Ponsa North 10 min 20:4873 / 186  
Pitkäjärvi 2-days [day2] 25:0796 / 173  
Pitkäjärvi 2-days [day1] 44:4398 / 158  
Rocad/fantasy 34:5898 / 149  
Wallflower middle 32:3665 / 145  
[OCAD] Crni Graben Night 22:2252 / 141  
Pro Tour - Kivivaara 25:1549 / 126  
Pro Tour - Valkeavaara 2 18:5633 / 146  
Pro Tour - Viikeri 22:4338 / 158  
Pro Tour - Palojoki 26:5556 / 169  
Curve-OL 51:5661 / 131  
(OCAD) Kauppi North Sprint 22:14100 / 212  
[ROCAD] Night middle 41:2562 / 129  
[Rocad] Forest 15 min 19:1683 / 283  
[Rocad] Forest 22 26:4664 / 232  
[rnd] Short Middle - 20min 30:3571 / 235  
[OCAD] Vinterrejset 2007 16:24146 / 235  
1 kp 8:3230 / 117  
Rocad-cup prolog 24:2960 / 159  
[ROCAD] Middle 30:3562 / 136  
[ocd] Tula region_day-3 60:2165 / 128  
The battle of Epping mountain 67:49132 / 158  
(OCAD)Forest Sprint 2 22:0879 / 218  
Keihässalmi Sprint 2 24:1868 / 174  
Keihässalmi Sprint 1 21:5126 / 197  
(OCAD) Bergen NORWAY Stage2 16:2465 / 161  
[OCAD] Vågsbygd 2 47:2935 / 172  
Scrambled eggs middle 1 43:1236 / 105  
Scrambled eggs sprint 11:3068 / 172  
(OCAD)Manges 3-days Stage 1 27:2041 / 145  
Rold 3-days 3 35:4553 / 163  
Rold 3-days 2 38:3435 / 157  
Rold 3-days 1 34:1757 / 186  
[OCAD]Vågsbygd NIGHT dnf  
[OCAD] SkatasTest 16:56100 / 289  
Vehkakorpi Day 18:0058 / 233  
Vehkakorpi night Sprint 40:3581 / 156  
Mostly Downhill 2,2 km 26:51104 / 180  
Volzhskie Prostori 23:4490 / 190  
[OCAD] 3-day Sprint (3) FIXED 16:2669 / 200  
[OCAD]_Malcantone 52:3673 / 186  
[OCAD] 3-day Sprint (3) 32:4716 / 102  
[OCAD] Finneveien 2 38:2574 / 203  
[OCAD] Garganico 13:4584 / 279  
[OCAD] WOC 05 trainingmap 42:5774 / 200  
[OCAD] Kalvoya Island 2 32:08118 / 197  
[OCAD] Pereslavskoe 2.2 km 21:2958 / 198  
[ROCAD] Middle 3.6k 48:4467 / 154  
[OCAD] JWOC 07 trainingmap dnf  
  47:0574 / 190  
[OCAD] Sekotsuji 03 RACE 2 22:5680 / 180  
[OCAD] Sekotsuji 03 22:0960 / 196  
[OCAD] Sekotsuji 01 RACE 2 18:0286 / 230  
[OCAD] Simpsio - Jukola 07 18:41145 / 261  
{ROCAD] Forest 11 min 10:4059 / 164  
[OCAD] Gallipoli sprint 38:2796 / 217  
[OCAD] Hargla dnf  
 222:1294 / 223  
Ribeira de Pena.COM - Day2 20:4961 / 122  
5-days Stage 1, 1,4 km NIGHT 15:5846 / 140  
Sprint Ultimate ;D 3:4434 / 71  
Gunstock 19:2121 / 75  
Schönhardt 20:4738 / 145  
Thomas 5days [LAST day] 48:2020 / 87  
løp løp løp 3:4560 / 114  
mortens_prøveløp 6:3840 / 115  
Desert-Sprint 27:1143 / 84  
Thomas' 5days [Day4] 37:0624 / 89  
Open Vieira Minho - Presentation 22:5734 / 94  
Easy Park Sprint Stage 5 11:2546 / 126  
Thomas' 5days [Day3] 25:0035 / 115  
Thomas' 5days [Day 2] 28:3640 / 126  
Highland Long 68:2441 / 92  
Welland - Sixenhof 34:5848 / 100  
Thomas' 5days [Day1] 44:1350 / 118  
Thomas' 5days [INTRO] 10:2042 / 142  
[ROCAD] One-Leg-Race 10:1357 / 164  
[OCAD]Mini-Sprint 31:3779 / 136  
[Random] - Middle 23:2816 / 106  
Czech selections 2007 16:3946 / 150  
[ROCAD] Highland sprint 22:2235 / 169  
[OCAD] Sirince SW - 1 26:4766 / 149  
[ROCAD] Sprint III 24:1172 / 146  
[OCAD] Vallon St Antoine(France) 25:3037 / 135  
rOcad ~ c2 29:0950 / 95  
rOcad ~ c1 19:5618 / 109  
Vacha (Day Sprint) 16:3433 / 130  
Vacha (My region) dnf  
(OCAD)sprint map contact 9:3837 / 118  
Middle 2,3 km 35:1256 / 118  
Brasil O CUP 43:5818 / 70  
Fantasy 10 min 11:1144 / 136  
Fantasy 15 min 17:0737 / 160  
Fantasy 19 min 23:3651 / 129  
Short 1,7 km 34:1167 / 120  
Roger Nilsson 24:4243 / 114  
Voronezh nice convert dnf  
[OCAD] Komsomolsky 26:2467 / 157  
[ocad] Voronezh 3(night) dnf  
[ocad]Voronezh 2 32:4033 / 117  
[ocad]Voronezh - 1 33:5649 / 145  
[ROCAD] middle I 36:2518 / 83  
[ROCAD] Sprint II 23:2762 / 149  
mjao cat 14:2123 / 69  
1,3 km Sprint 24:4142 / 95  
[ROCAD] Sprint "Look at the map" 23:4346 / 124  
ROCAD Middle - OK 46:3272 / 126  
ROCAD short 31:4622 / 82  
Easy Sprint Race 15:1713 / 71  
[ROCAD] Forest 20min 33:4280 / 149  
[OCAD] Fantasy forest 13:0923 / 161  
BW Relay Champs W/M 14 31:4887 / 131  
Mania Day 3 - Long 49:4035 / 75  
Random ~ Middle 71:0062 / 101  
[Kaasen] new conv. c2 18:3863 / 150  
[Kaasen] new conv. 24:1181 / 136  
Lake Yocad night 44:0161 / 99  
[Rocad] Manialand day 1 - Sprint 19:4465 / 177  
Easy Park Sprint 4. STage 1:4225 / 145  
Rocad 3-days 3 (long) 33:2340 / 88  
Rocad 3-days 2 (sprint) 9:4147 / 139  
Rocad 3-days 1 (medel) 18:0653 / 133  
[OCAD] Velika Planina Night-O 36:1645 / 91  
Middle 3,1 km 32:5547 / 100  
Middle 2,8 km 27:5977 / 138  
[OCAD] Halmaurdy night 19:4455 / 104  
[OCAD] Halmaurdy 2 44:3679 / 146  
[OCAD] Gruitrode JWOC 97 2 dnf  
[OCAD] Gruitrode JWOC 97 26:5481 / 177  
[OCAD] Halmaurdy 47:4787 / 136  
[OCAD] Velika Planina 2.3km 44:5289 / 163  
[OCAD] Velika Planina 2.8km 39:3075 / 140  
 2dnf  
 3dnf  
[OCAD]Baneheia 43:4445 / 132  
Florsjön camping 31:2198 / 124  
 224:3099 / 144  
[OCAD] Komsomolsky 24:1244 / 157  
[OCAD] Voronezh 53:31102 / 154  
WOC2007 46:0480 / 183  
[OCAD] ~ Fantasy 2 14:46117 / 174  
[OCAD] 3-days Sprint! 38:0855 / 96  
  23:2466 / 133  
 2dnf  
  33:4471 / 171  
 234:0982 / 203  
[OCAD] Hovden 62:1995 / 156  
 2dnf  
 391:43120 / 174  
[OCAD] ~ Fantasy 13:10112 / 201  
 2dnf  
 319:09173 / 231  
 416:50157 / 231  
[OCAD] STONAH as in reality NEW 36:35151 / 224  

All races shown. View recent races.