Catching Features



Sweden Simark

Country:Sweden
Club:Tullinge SK
Email:you must log in
Ranking:2101
Races Run:883
Races Created:2
Upload Limit:8 mb (?)

Recent Races

Race Title Rerun # Time Place
Kungälv 1 Short 2 dnf 0.0 
Magdalenaholz Intro 20:4020 / 177 84.0 
Night Middle 21:1915 / 148  
Middle Earth Cup 2, training 18:4336 / 164  
Opening Night dnf  
Kalkleiten-Buch, Short 23:069 / 186  
Hemfjallstangen SO, short 22:1713 / 185  
Teisko 1 short dnf  
Carwell's Labyrinth S, short 20:2713 / 160  
r.old.m-E2 dnf  
Kairobadet Short dnf  
Hilmteich, Sprint dnf  
Africa - Central Region dnf  
Not another Australian map! 22:5924 / 191  
Oversee, Sprint 2 14:4121 / 184  
Oversee, Sprint 1 14:5527 / 217  
An Ras 2021: Stage 3 19:0016 / 172  
Kårsta, short dnf  
Return of Holly Hell - Sprint 1 dnf  
[WOC2021 Course Setter]Supi hora 66:1917 / 132  
  50:5220 / 162  
  36:2547 / 235  
Melville Caves dnf  
Swedish middle dnf  
Middle Earth 1 - Intro dnf  
Korong Spur Intro 11:1520 / 260  
[CFWOC21]-Relay Leg3 23:109 / 215  
Askham 1 dnf  
Osso da Baleia 1 26:4215 / 193  
[CFWOC21]-Relay Leg2 29:4368 / 236  
[CFWOC21]-Relay Leg1 28:0076 / 265  
Short fast course  5:3131 / 211  
[CFWOC21]-Sprint 14:471 / 301  
[CFWOC21]-Night 43:3230 / 205  
[CFWOC21]-Long 78:3722 / 252  
Wubba lubba dub dub 1 dnf  
[CFWOC21]-Middle 36:408 / 341  
Bran, Short 16:4713 / 215  
Svata Anna, Short 10:1320 / 238  
[CFWOC2021]-Training2 18:315 / 346  
gsdivoc (5) 25:5724 / 180  
[CFWOC21]-Training1 13:0222 / 384  
 2dnf  
High Rigg 3 dnf  
High Rigg 2 - Easy curse 14:5815 / 210  
Fantasy Cup, Bonus 16:5211 / 209  
Fantasy Cup, Stage 7 22:5530 / 218  
Fantasy Cup, Stage 6 14:085 / 205  
Whinlatter dnf  
Fantasy Cup, Training A 8:3936 / 203  
OUnlocked Bestof2020 JK1971 Hard dnf  
Österrödjeberget night 31:2621 / 142  
Buchwald, Bonus 20:3936 / 157  
Buchwald, Middle dnf  
Buchwald, Training 6:487 / 205  
sdasd 13:4212 / 123  
Dalegarth, West Cumberland 61:189 / 138  
A-mazing Grazing dnf  
Maria Trost, Short 16:2721 / 190  
Manesty, West Cumberland 29:4413 / 144  
Ardnaskie 1 43:1412 / 155  
Nr. 400 - The Map 19:1626 / 198  
Babylon, Middle 28:1428 / 186  
Chaud Clapier - Middle 26:5515 / 212  
Österrödjeberget middle 26:5914 / 186  
Växjö OK middle dnf  
White Sands NP Middle 1 41:2819 / 159  
[CoronaBlues]-E19 23:4111 / 214  
Vähäjärvi middle 1 36:2421 / 196  
[CoronaBlues]-E18 34:2413 / 224  
Erskine 2 13:1231 / 157  
Erskine 1 15:4729 / 208  
Darnaway 10 o'Clock dnf  
Knock-Out Sprint, Final 22:2222 / 171  
Knock-Out Sprint, Heat C 7:0616 / 161  
Knock-Out Sprint, Heat B 5:433 / 164  
Knock-Out Sprint, Heat A 6:411 / 192  
Kalkleiten, Sprint 10:4311 / 183  
Hofwald, Short 6:5021 / 223  
OUnlocked- WOC99 -Women's Short dnf  
Ghosttown V2 Ghostrace dnf  
Ghosttown V2 dnf  
Col de la Chau - Middle (3?) dnf  
Ghosttown 15:333 / 166  
Kalkleiten Middle 3 19:4816 / 168  
[NEW] Kalkleiten, Middle dnf  
 2dnf  
Upie - Short sprint dnf  
Forest Umbra, Middle 32:2417 / 192  
Holdhusfjell - Middle 3 30:2417 / 164  
Hansta West, middle 29:345 / 158  
[CoronaBlues]-E17 dnf  
Björköby middle dnf  
[CoronaBlues]-E16 38:4112 / 157  
Hansta West, Short 22:109 / 180  
Nya Varvet, Middle dnf  
Hamrångefjärden Middle221:2310 / 225  
WOC2020 dnf  
[CoronaBlues]-E15 25:0112 / 195  
Söder Getaren Middle 2dnf  
Graz - Waltendorf, Sprint 16:0817 / 194  
Hailuoto middle 2 28:4511 / 182  
Hollola middle 2 37:1415 / 196  
CFEB 2020-10-15 dnf  
SCFL S2 R1 dnf  
SCFL S2 Placement Race 38:205 / 184  
GSVIDOC1 23:2211 / 204  
Triangle Maze 1 dnf  
Mount Dufferin 6 dnf  
Hansta East, Middle 28:0612 / 165  
S1 Campus University of Vienna 15:5124 / 163  
Sweet Short CP 21:5111 / 172  
Osso da Baleia Model Event 15:4516 / 223  
Leudimin Tribute  dnf  
Los arboles no son transparentes dnf  
Cemetery Road - Sprint 14:096 / 181  
Auburnborough - Short 12:3013 / 161  
Farum, Denmark 18:0312 / 208  
Koirarata night 22:4021 / 171  
Race 600 25:5422 / 208  
Teesside University 3 dnf  
Banat 42:258 / 185  
Lockdown-O British Open Sprint A dnf  
Holdhusfjell - Middle 2 28:0612 / 236  
San Giovanni 4 dnf  
[CFWC2020]Final-E20 dnf  
[CFWC2020]-E19 dnf  
[CFWC2020]Round10-Training 17:2747 / 328  
Teesside University 1 dnf  
Iceland Night dnf  
Ankh-Morpok-the Shades middle dnf  
Ankh-Morpok - the shades (Sprint dnf  
competition rings 13:1940 / 204  
Sheffield Botanical Gardens dnf  
[CFWC2020]-E18 57:4328 / 248  
[CFWC2020]-E17 dnf  
[CFWC2020]Round9-Training 19:1764 / 349  
Lockdown-O June Weekend Forest A dnf  
Lockdown-O June Weekend - Park A dnf  
Sarkalahti night 2 dnf  
Oldie but NOT goldie.  dnf  
M.G. OL-Competition dnf  
Vilchetes Middle 11:3840 / 158  
10mila202x-training dnf  
[MV2020] GRAND SLAM dnf  
Chaud Clapier - Night dnf  
[CFWC2020]-E16 68:1232 / 278  
[CFWC2020]-E15 30:5129 / 359  
[CFWC2020]Round8-Training 13:3159 / 375  
Desert night race dnf  
Sarkalahti middle 3 dnf  
[CFWC2020]-E14 76:1664 / 282  
[CFWC2020]-E13 37:497 / 344  
[CFWC2020]Round7-Training 18:139 / 373  
Contour-O, Hofwald 2 20:2716 / 206  
Col de la Chau - Middle dnf  
2a Copa Catalana de e-Orientacio dnf  
Upie - Sprint 1 12:2011 / 205  
[Svindal] Middle dnf  
[LOTR-SC] Minas Tirith dnf  
Board Mill sprint dnf  
Holly hell - Intro 1 18:1925 / 224  
[Svindal] Short Middledistance 18:1842 / 239  
Trail-O Goente Elite 3:592 / 181  
[CFWC2020]-E12 dnf  
[CFWC2020]-E11 29:5223 / 375  
[CFWC2020]Round6-Training 12:5328 / 406  
Holly hell - Intro 0 11:5811 / 314  
[Grindsted] Etape 3 14:5715 / 140  
[Grindsted] Etape 2 dnf  
[Grindsted] Etape 1 13:4434 / 208  
[Grindsted] Prologue 5:1847 / 246  
Chabeuil - Sprint 2 13:2515 / 271  
Col de la Chau - Short 20:0228 / 273  
CF COMA El Chorro Sur dnf  
Lockdown-O - World O Day 41:4131 / 536  
Chabeuil Sprint 10:151 / 301  
Konkalampi middle 37:5419 / 251  
Minas Tirith - Sprint 2 dnf  
Minas Tirith - Sprint 1 dnf  
Minas Tirith - Intro dnf  
Tour de France Part 3 dnf  
Pekonkangas | middle 30:1945 / 326  
Island of Many Island Intro 17:1830 / 183  
[CFWC2020]-E10 72:5557 / 344  
[CFWC2020]-E9 dnf  
[CFWC2020]Round5-Training 15:5761 / 502  
[MV2020]Gara2-Feltre - sprint dnf  
Härkävuori - Middle 28:0722 / 325  
Lockdown-O - Classic - Short C 7:5216 / 241  
Orrdals klint 2 middle dnf  
[MARS] Victoria Crater dnf  
[MV2020] Gara1 16:3924 / 438  
Final Copa Cat 3_5_2020 25:4553 / 278  
Mines du Roi Salomon, Sprint 1 dnf  
Les mines du Roi Salomon - Intro 3:0530 / 414  
HuBei orienteering dnf  
[Profi] Blumau, Middle 2 dnf  
1a Copa Catalana- Classificatori dnf  
[CFWC2020]-E8 75:0947 / 358  
[CFWC2020]-E7 dnf  
[CFWC2020]Round4-Training 21:4326 / 484  
Polish Sprint Championships dnf  
Trail-O Goente Ini_Beginner 3:2524 / 207  
Sprint-Cup E7 16:2475 / 318  
Sprint-Cup E6 dnf  
Sprint-Cup E5 13:5541 / 393  
Orrdals klint night, short 26:5458 / 238  
[CFWC2020]-E6 65:5059 / 453  
[CFWC2020]-E5 37:13101 / 541  
[CFWC2020]Round3-Training 21:4655 / 601  
 2dnf  
WoO-Route to O-Season Day 42 dnf  
Lockdown-O - Round 1 - Course A dnf  
GoenteModelEvent 0:5142 / 151  
[RCC]-E1 15:2414 / 219  
short forest dnf  
Mynttila - Intro 7:1518 / 415  
First CF Trail-O (WT = 3min) dnf  
Platabek 33:0946 / 256  
Reposärkät 38:5220 / 215  
Västersjön, middle 21:3624 / 309  
[CFWC2020]-E4 62:4966 / 468  
[CFWC2020]-E3 26:3015 / 570  
[CFWC2020] Round 2 - Training 17:2026 / 569  
 2dnf  
Lammhult, easy sprint 11:2999 / 396  
Sätila - middle 32:267 / 313  
Sprint-Cup E4 15:148 / 379  
Hakarp - middle 27:2215 / 279  
Fusine 2 dnf  
Fusine refurbished <10min dnf  
Kvänsås 39:1338 / 175  
Sprint-Cup E3 17:4375 / 396  
Sprint-Cup E2 15:1426 / 419  
Sprint-Cup E1 16:3832 / 475  
High Chaparral forest - Middle dnf  
Old Summer Palace [Test] 12:4124 / 327  
Etang de Lers - Night (2) 34:2957 / 215  
Slättö sand, middle dnf  
Lewes Lake, Middle 46:4337 / 312  
Etang de Lers - Night 27:4726 / 322  
city sprint 26:4113 / 301  
Eisteichiedlung, Sprint 2 dnf  
Eisteichsiedlung, Sprint 1 12:0527 / 461  
[CFWC2020]-E2 71:5023 / 525  
[CFWC2020]-E1 29:1719 / 614  
Oak Reservior Middle dnf  
[CFWC2020]-Training 14:2740 / 660  
[CoronaBlues]-E14 dnf  
Lockdown-O - Day 1 - Course B 5:125 / 414  
Lockdown-O - Day 1 - Course A 21:2419 / 572  
Josephgrund Sprint Challange C 21:034 / 289  
Josephgrund Sprint Challange B 21:5028 / 336  
Josephgrund Sprint Challange A 20:1620 / 493  
[CoronaBlues]-E13 30:4846 / 398  
Forbergåsen|Middle dnf  
Bran, Miidle 1 dnf  
PL O-TEAM | Sprint Cinte Tesino dnf  
[CoronaBlues]-E12 14:3310 / 444  
Pink Cacti dnf  
[CoronaBlues]-E11 50:2425 / 333  
SpanishCoronaChampionship 27:258 / 242  
Test af Kirkemile upload 9:0530 / 201  
Mäntänvuori | Short dnf  
Koantakanen middle 3 37:5236 / 277  
Akenstaka - Long 53:3458 / 255  
[CoronaBlues]-E10 dnf  
Kalajoki middle 3 dnf  
Bordasee, Controlpicking dnf  
Peguerinos Middle 32:0928 / 249  
Middle distance Igualada dnf  
Mount Kooyoora, test dnf  
Bordasee, short 2 dnf  
Akenstaka - Short 21:1597 / 334  
Huuhkainvuori middle 3 38:5938 / 267  
Haukkavuori middle 38:0943 / 253  
[CoronaBlues]-E9 44:3239 / 340  
Bordasee, short dnf  
Isojärvi middle 4 37:5133 / 224  
[CoronaBlues]-E8 18:5019 / 385  
GS280320S dnf  
GS280320M dnf  
Kangerluarsunnguaq - Middle 25:197 / 246  
Gronholt Hegn - Middle dnf  
GS270320m dnf  
Kvarn | Middle dnf  
[CoronaBlues]-E7 17:0434 / 369  
[CoronaBlues]-E5 dnf  
Valle Iruelas dnf  
[reused]-Middle dnf  
Hikuwai - Short dnf  
Rovigo Sprint 2 13:4116 / 190  
SummerCup'19 E10-NightSprint dnf  
SummerCup'19 E9-Sprint 17:2223 / 135  
CF-WorldCup2019-[E6] dnf  
 2dnf  
up-and-down, the downhill part 13:3115 / 106  
up-and-down, the uphill part 11:5117 / 113  
CF-WorldCup2019-[E2] dnf  
CF-WorldCup2019-[E1] 29:2210 / 131  
Pyrenees dnf  
Confusing Cup - Day 3 dnf  
Cofusing Cup - Day 2 dnf  
Confusing Cup - Day 1 dnf  
Gena Gaymes dnf  
Oldie but goldie dnf  
Pinheiro III 22:4321 / 112  
Relay training dnf  
Pinheiro 16:3317 / 130  
Utsjoki Sunday-O II dnf  
Shrink 13:0222 / 113  
South Finland Sunday Easy-O 28:116 / 108  
Dutchman Flats | Sprint 17:588 / 130  
Gjenvollhytta Middle 2 dnf  
|ReusedSprintMaps|-E3 17:337 / 93  
|ReusedSprintMaps|-E2 dnf  
|ReusedSprintMaps|-E1 dnf  
Perahikia Norht Karelia 37:3011 / 95  
Gjenvollhytta Night 42:145 / 67  
Lappörarna night 33:0410 / 76  
Kronfallet | Middle 33:087 / 118  
Gjenvollhytta Middle dnf  
Lappörarna middle 3  34:213 / 106  
[OldButGold] Art, short night dnf  
[OldButGold] Gribskov, short 13:2220 / 137  
Lappörarna middle 2 35:5419 / 130  
Gribskov Midt - Prologue 16:2616 / 125  
Tahkis 39:3119 / 122  
Gjenvollhytta short dnf  
Gjenvollhytta 24:088 / 105  
dyynimasto 36:5211 / 106  
Lappörarna middle 26:3225 / 138  
Terrain B dnf  
Super short series 2 2:5716 / 102  
Super short series 1 3:266 / 111  
[CF WOC 2019] Night 57:4117 / 101  
[CF WOC 2019] Relay Leg12dnf  
Isojärvi 2 middle231:1213 / 185  
Levico Terme 11:0310 / 96  
Tropical night 27:1911 / 91  
Hailuoto in the year 2099 middle dnf  
Woman dnf  
Sekotsuji dnf  
Ekelinniemi night dnf  
Aatsajoki Night 22:556 / 66  
Aatsajoki 31:354 / 90  
Oronmylly middle 3 dnf  
Fageda dnf  
CFEB 2018-06-01 dnf  
Rasos dnf  
Boy surface = Moebius + Disc dnf  
Middle Distance "Svinesund" dnf  
[color treasures]-E2 27:1512 / 101  
Konkalampi 2 short dnf  
Spring Cup E2 Middle dnf  
Spring Cup E1 Sprint 12:0410 / 106  
Spring Cup Prologue 17:0616 / 104  
[color treasures]-E1 35:0611 / 110  
Paradiset E2 - Middle dnf  
Paradiset E1 - Night Sprint 18:518 / 97  
Paradiset Series - Prologue25:1013 / 153  
Rusia E1 Forest Sprint Prologue2dnf  
Middle Oskarshamn2dnf  
Koitsanlahden kangas middle228:1213 / 161  
Circle City Christmas night 16:464 / 109  
Särkijärvi short dnf  
[CF WorldCup2017]-Final dnf  
A hill 16:0811 / 124  
Ski-O #1 dnf  
Downhill ski O 14:077 / 103  
WySoZa - Shorty Nighty 2 dnf  
WySoZa - Shorty Nighty dnf  
Sunning Field - Sprint 8:229 / 98  
Flag Sprint 18:055 / 90  
Rockland - Sprint 10:2111 / 90  
WOC Longdistance dnf  
Hamina sprint 2 dnf  
Fredrikshamn sprint dnf  
Red Hill - Day 3 dnf  
Micro - Night dnf  
Upper Sherman - Short 11:415 / 114  
Summer 2017-E4 dnf  
Miass small forest 22:1414 / 104  
Summer 2017-E3 35:2214 / 130  
Summer 2017-E2 16:1815 / 125  
Summer 2017-E1 25:1011 / 144  
Simpele sprint 29:5315 / 130  
Oronmylly SE short220:0612 / 166  
[OCAD]Six Mile Lake Sprint2 dnf  
Börsskäret short dnf  
Oronmylly 3 short 22:2234 / 167  
5 Days of Dunes|E1 - Middle 29:5431 / 166  
CF-League | Sotkamo Middle2 dnf  
CF-WOC'17-Long dnf  
Cittá di Perduta - Sprint dnf  
Random - Final 27:3824 / 127  
Somewhere forest night dnf  
CF-League | Resafjellet Long 67:3617 / 126  
CF-WOC'17-Night 43:4827 / 126  
Koukkuniemi middle  30:0529 / 163  
[OCAD]Six Mile Lake Sprint 14:3220 / 179  
CF-WOC'17-Sprint dnf  
St. Leonhard Contours 2 dnf  
CF-WOC'17-Middle dnf  
Babylon, Middle dnf  
Grönklitt - Night 32:2923 / 109  
Grönklitt - Middle 26:5837 / 173  
Random 3 - Middle dnf  
CF-League |Couto da Arnela Night 27:2834 / 112  
Merry Christ-maze dnf  
St. Leonhard, Contour-O dnf  
Random 2 - Night Controlpicking dnf  
CF-League | Couto da Arnela Long 55:3736 / 120  
Mount Kooyoora, Middle 30:5826 / 120  
Maze Runner | CF-Edition 45:1721 / 131  
Slater Road 5-days | E2 - Middle 42:5631 / 115  
Foppa | CF WOC'17 announcement dnf  
Tonsow, Ski-O 37:0742 / 127  
Tonsow, Short dnf  
Slater Road 5-days | E1 - Sprint 22:2151 / 153  
Random - Middle 2 dnf  
Random - Middle 24:0431 / 132  
Random - Night 19:1229 / 116  
CF-League | Couto da Arnela M 35:2135 / 139  
St. Leonhard 2, Middle 26:4242 / 139  
CF-League | Skatås Night 27:2340 / 146  
La Totale, Controlpicking 17:4543 / 160  
Forest Umbra, Middle dnf  
WoO Route to Christmas #2 8:1114 / 175  
St. Leonhard, Middle 29:5636 / 146  
Bauerskogen Short Middle 22:1731 / 165  
Gullåsaberget Middle 21:3529 / 149  
Shrinked runners short dnf  
Cavedine Short 2 27:5346 / 126  
Nipfjället - Sprint dnf  
CF-League | Hidden meadow Short2dnf  
Plaine du Rosoir - Short 14:3372 / 155  
Halloween - Special :D 16:3823 / 118  
CF-League | Skatås Middle 33:2144 / 151  
Mount Kooyoora, Intro 15:4552 / 151  
Race 399 dnf  
CF-League | Sotkamo MiddleQual dnf  
CF-League | 10mila mashup dnf  
CF-League | ForÊt oubliée Short 17:5646 / 169  
Platte - Dürrgraben 20:0932 / 118  
Babylon, Night 23:3635 / 99  
CF-League | Finnbo Short-night dnf  
[World Cup 2016]-E20 Vardasen 42:2924 / 131  
CF-League | JWOC Middle W20 24:1036 / 165  
Babaylon, Short Intro 18:3659 / 141  
CF-League | Resafjellet Middle 1 40:1122 / 151  
ski -o 28:3934 / 102  
CF-League/Southern Fairbankswood 21:2232 / 114  
Rautajärvi 2 short dnf  
Hikuwai Finale 22:5522 / 111  
yo 12:387 / 104  
CF-League | ForÊt oubliée Short 29:5427 / 161  
CF-League | Rudan Middle dnf  
CF-League | Munkedal Middle 43:0034 / 161  
Middledistance 21:5142 / 166  
CF-league | JWOC-Middle M20 dnf  
Hikuwai Short 2 23:2928 / 119  
Real Somewhereforest 2b night dnf  
Somewhereforest 2b night dnf  
Hikuwai Short dnf  
Somewhereforest 2 middle 41:3434 / 136  
Downeyboroughboro OPEN dnf  
Blumau - fast one 3 24:4923 / 126  
Blumau - fast one 2 dnf  
Blumau - fast one 19:3522 / 160  
Somewhereforest 2 17:2638 / 161  
Blumau, Middle 2 dnf  
[World Cup 2016]-E17 Tildremyr dnf  
 2dnf  
Olberget | Middle-Night dnf  
Lammhult, sprint 15:3528 / 164  
Art, short dnf  
Fylleryd, middle dnf  
Olberget | C-pick 39:5721 / 160  
Olberget | Middle dnf  
Maze Event dnf  
[World Cup 2016]-E15 Vargatsjärn 32:1932 / 153  
Teisko middle 34:3626 / 153  
Sprint Cup 9 14:4031 / 138  
Sprint Cup 8 15:2218 / 164  
[World Cup 2016]-E13 Vargatsjärn2dnf  
Reposärkät short/middle dnf  
Upper Atkinson National Preserve 8:4021 / 112  
Rautajärvi short 24:2935 / 158  
Sprint Cup 6 19:0913 / 106  
Sprint Cup 5 17:3128 / 119  
Sprint Cup 4 19:5621 / 110  
Sprint Cup 3 dnf  
Sprint Cup 2 21:3124 / 139  
Philochillo's Sprint Cup dnf  
[ROCAD] O-ringen 2016 style 29:4944 / 157  
[World Cup 2016]-E12 JWOC Long 55:0824 / 123  
[World Cup 2016]-E11 JWOC Long 72:1820 / 137  
Hh 8:217 / 96  
EYOC2016 Long Men eighteen dnf  
Somewhereforrest long 59:5822 / 104  
[World Cup 2016]-E9 Vargatsjärns244:5649 / 276  
Jukola hype Leg 22dnf  
June No 3 39:3322 / 100  
Philochillo Cup 1 - E25:1410 / 143  
Philochillo Cup 1 - D23:1959 / 143  
Philochillo Cup 1 - C26:5624 / 159  
Philochillo Cup 1 - A23:5322 / 207  
Sprint training215:0756 / 223  
Trimdas short218:0036 / 221  
Metsätalonkulma 19:0352 / 170  
Hamina sprint dnf  
 224:5245 / 230  
Siitama South-West sprint 23:1260 / 146  
Teisko n2 sprint 18:4326 / 152  
CF WOC Sprint Spectator | Sprint dnf  
Aalbäunle - Night 20:2517 / 81  
Aalbäumle 19:5329 / 102  
CF WOC16 Night dnf  
Kaukas #1 29:4428 / 135  
UPPER ATKINSON NATIONAL PRESERVE 8:5038 / 119  
Kauppi east sprint 16:4027 / 168  
CF WOC16 Long Distance dnf  
Joutsenenpesä (n+1) sprint 16:4836 / 170  
Tobelbad Middle 3 23:2046 / 145  
Siitama sprint 16:4634 / 163  
Lethola - CF WOC16 Reminder dnf  
Joutsenenpesä sprint 17:5342 / 190  
[Standard] Smistad 2 63:4526 / 128  
Lehtola CF1 29:0931 / 174  
OCADconvert Standard 2 9:3244 / 136  
Kalkleiten - Standard 15:3122 / 164  
OCADconvert Standard 6:5541 / 130  
Hamina 2 sprint dnf  
Ragnitz, One Leg Wonder 8:4872 / 153  
[OCAD]Zheleznica|Middle 19:2525 / 201  
Jukola 2015, short 2 24:2517 / 132  
Citad Svizra [Sprintcup] E4 dnf  
Scotland Stage 3 middle night 18:0517 / 54  
City Sprint 2 18:4327 / 116  
Roskilde West [Sprintcup] E1 21:0349 / 162  
Austria Cup 1, Sprint 18:3332 / 139  
[OCAD] Torebrate South Middle 42:1837 / 123  
Boylstonberg Hill dnf  
Buchwald, Middle - Night dnf  
Torebrate West Middle 33:4642 / 168  
Maria Trost, Short 15:1944 / 161  
Styrian Relay Champs - 3 dnf  
[Giro de Farmers]E13|Middle 43:0048 / 171  
[Giro de Farmers] E3|Middle 18:4342 / 199  
[Giro de Farmers]E1-Prologue dnf  
[OTour2015]E21 - Middle dnf  
[OTour2015]E20 - Sprint dnf  
CF WOC'15 Sprint Distance 22:4172 / 189  
CF WOC'15 Night Event dnf  
CF WOC'15 Middle Distance 45:5334 / 201  
[OTour2015] E1 - Hiås, Sprint dnf  
[loading-test]-smallworld1 11:3441 / 119  
Dalethorpe Sprints 1 15:2546 / 100  
[loading-test]crazyisland3 dnf  
Autumn Cup 2014 - E7, Middle dnf  
SM-Medel-upplandsberget-D21 33:2529 / 120  
[OCAD]Zhelezina - sprint 1 17:2437 / 178  
Brizky South Middle Night dnf  
Autumn Cup 2014 - E5, Night dnf  
Autumn Cup 2014 - E4, Sprint dnf  
Brizky South Middle dnf  
Krakeroy dnf  
Autumn Cup 2014 - E3, Middle 28:5340 / 165  
Blankheia dnf  
[SM-Stafett-14] Long Night 34:2239 / 79  
[OCAD] Moulet-Marcenat, sprint dnf  
Marylhurst 25:3815 / 77  
[SM-Medel]-Upplandsberget 19:1935 / 160  
[OCAD] Moulet-Marcenat, long dnf  
[SM-Staffet-14] Middle 2.5m 14:2026 / 155  
[SM-Relay-14] Middle Night 20:0620 / 98  
Skullerudasen-longnight dnf  
[SM-Relay-14] Sprint 18:0176 / 180  
Seefin Original dnf  
[90-min-challenge]Tipspromenad dnf  
Skullerudasen-long 47:2044 / 114  
[wcup-map#23-reused]-sprint 19:5561 / 155  
Skullerudasen-Night 27:1955 / 106  
Skullerudasen-Sprint 16:2180 / 174  
[SanGiovanniReused] 2-Sprint 15:5449 / 135  
[SanGiovanniReused] 1-Sprint dnf  
[SanGiovanniReused]0-Sprint 16:1068 / 181  
[90-Min-Challenge]Brizky 25:4651 / 140  
[CFMAPCOMP-14] Hoyo dnf  
Hemossen - middle 26:5127 / 189  
Graz, Maria Trost - Sprint 14:5522 / 112  
ICFOF-wcup-final dnf  
Bertelsmyrasen East Corridor 35:3325 / 116  
Building Sprint II dnf  
Bertelsmyrasen East III 20:4069 / 115  
SlopeStyle dnf  
Loipersdorf Sprint 3 dnf  
night dnf  
sprint distance 19:3116 / 66  
Hemossen2.5m 42:0347 / 127  
[wcup-map#18-reused]-sprint 16:3790 / 179  
Bran Middle 3 22:3553 / 131  
Bran, Middle 2 dnf  
Bran Intro dnf  
 27:3819 / 139  
[OCAD] Mazayes Night dnf  
 226:1438 / 145  
[OCAD]Storklinten-reuse 46:5346 / 155  
långa natten dnf  
ikhp dnf  
[OCAD] Mazayes Sprint dnf  
[OCAD] Mazayes Long dnf  
[OCAD] Mazayes Middle dnf  
Forest Umbra, Long dnf  
sprint 10:2740 / 148  
Konkalampi 3 OCAD dnf  
Konkalampi 1 OCAD dnf  
AUSLAND dnf  
[OCAD] Pizzorne dnf  
Have fun dnf  
JWSOC Spint Estonia M-20 25:4029 / 168  
ICFOF-WCUP-24 - lorrieq 100th 36:2231 / 190  
[wcup-map#13-reused]-middle2dnf  
Ski Russia Junior championship dnf  
Livastinmäki 2 OCAD 5:1720 / 111  
Livastinmäki 2 (OCAD) dnf  
Brindisi#Sprint#01# 17:3145 / 151  
Brindisi#Sprint#02# 19:1736 / 113  
Sprint 17:1528 / 118  
Ski o Belarus chempionship 2014  dnf  
June 4 (Konkalampi) 30:0251 / 148  
[wcup-map#11-reused]-sprint dnf  
Tähtiniemi 2 intro (OCAD) dnf  
o-ringen dnf  
Bollnäs Night Race dnf  
Sprint cup #FINAL dnf  
Tähtinimi intro (OCAD) 21:5764 / 127  
go faster go 8:1150 / 97  
MMM 2013 middle 37:5323 / 88  
[O-ringen 2013]Rödberget E3 dnf  
Jun 2 (Siitama) OCAD 25:4447 / 131  
faster 9:3923 / 93  
ICFOF-wcup-stage19 56:2041 / 123  
(OCAD) Stenatjärnarna 27:0742 / 100  
Kauppi 3 intro (OCAD) 21:3587 / 172  
CFWC#10 reused. Night dnf  
CFWC#10 reused. Middle dnf  
[OCAD] Japan - Middle 48:0050 / 128  
smallworld-E5 8:4645 / 167  
Murrays Bay Sprint2dnf  
Training-ICFOF-wcup-stage18/19 9:0849 / 191  
Kauppi v2 (OCAD) 24:4829 / 155  
Tuomikallio (OCAD) dnf  
[wcup-map#7-reused]-long 78:5844 / 109  
Kenricktown Brook 27:5622 / 106  
WOC 2001 C (OCAD) dnf  
[wcup-map#7-reused]-sprint 27:5682 / 180  
Pulesjärvi 2 (OCAD) 19:4454 / 173  
Training-ICFOF-wcup-stage17 dnf  
 211:3875 / 248  
Pulesjärvi v2, day 2 (OCAD) 30:5159 / 162  
CFEB 2014 may E6 39:3115 / 53  
Julkujärvi east, night (OCAD) 26:0036 / 150  
[O-ringen 2013]Storklinten E2 dnf  
Red Pipe Day 6 dnf  
FAST AND FURIOUS 2 6:4744 / 88  
[O-ringen 2013]Storklinten E1 28:5873 / 228  
GS230414_C 46:2219 / 83  
Pulesjärvi day 2 (OCAD) 22:0326 / 148  
smallworld_E4 31:3636 / 147  
Pulesjärvi day 1 (OCAD) 32:4551 / 136  
Training-ICFOF-wcup-stage16 12:2570 / 156  
[wcup-map#6-reused]-onelegwonder 14:4246 / 145  
[wcup-map#6-reused]-bonus1 38:5271 / 145  
ICFOF-wcup-stage15 79:4741 / 143  
ICFOF-wcup-stage15-Training 10:1977 / 208  
Water Tower intro (OCAD)2dnf  
[JFF#1] Microsprint27:2825 / 150  
Siitama intro/OCAD/2.5m contours214:1835 / 177  
[OCAD]Flemma - Middle 22:3054 / 234  
[Idre]Nipfjället - Final dnf  
 2dnf  
Kålgårn dnf  
 2dnf  
[Idre]Nipfjället - Contour-O dnf  
[Idre]Nipfjället - Forest Sprint 14:43102 / 233  
[OCAD] Fantasy map Sprint 7:3037 / 217  
[OCAD] Guilhaumard Ouest, middle dnf  
JWOC 2013 Sprint M21 27:2255 / 213  
O-Ringen 2003: Uddevallaetappen2 40:4457 / 190  
Lago Santo Short1 dnf  
[OCAD] Kauhee, Day 1 dnf  
Pipposprint 18:0539 / 204  
Altopiano dell'Argentario Middle 25:5086 / 209  
[OCAD] Cornus, sprint 20:3458 / 252  
[OCAD] Balkello, middle dnf  
(ocd) Vieil Annecy 19:3970 / 204  
[OCAD] Gesunda, night sprint 15:1344 / 168  
[OCAD] Gesunda, middle 26:0040 / 219  
[ocad]Olstorp Long 41:3336 / 138  
swe-middle 21:3742 / 216  
[OCAD] Vilhosc, sprint 11:4447 / 223  
JWOC 2009_Laghetto Welsperg 31:3532 / 163  
[OCAD] Vilhosc, middle 28:4940 / 184  
NORT-map-Skadalen 34:2549 / 175  
Våxmossen Middle #4 35:0747 / 123  
czech middle 2 30:4652 / 183  
NORT E2 women 17:4734 / 201  
[ocad]Flemma Sprint #3 24:1340 / 154  
[ocad] Lepanmaa E2:Sprint dnf  
[ocad]Hemsjön nightsprint #2 23:3325 / 111  
[ocad]Hemsjön Sprint #1 17:5250 / 176  
[WOC2013] Vuokatinvaara, long dnf  
[WOC2013] Vuokatinvaara, middle 32:0229 / 212  
NORT E2 middle 20:2148 / 206  
[ocad]Flemma Middle 24:5940 / 159  
Across the maze 17:4653 / 152  
czech middle 26:0145 / 212  
Catching Features Championships dnf  
Leppanmaa (again) 36:3641 / 172  
RND - sprint dnf  
[OCAD] Valonsadero, Long dnf  
[OCAD] Schöckel, Long 2 52:3937 / 126  
[OCAD] Schöckel, Long 45:4832 / 127  
[OCAD] Valonsadero, Middle 19:0322 / 178  
  19:4255 / 210  
[OCAD] Valonsadero, Short 12:4355 / 205  
Catching Features Championships 103:2650 / 191  
Samobor open - night2 28:2133 / 106  
Samobor open - night dnf  
[OCAD]Montagne de Bange, sprint2 dnf  
[OCAD]Montagne de Bange, sprint1 dnf  
[OCAD] Prépoulain, long 51:4930 / 147  
[OCAD] Montagne de Bange, long 2 59:0263 / 158  
Våxmossen 30:1021 / 137  
Dayneetown dnf  
[OCAD] Schöckl, Short 14:1040 / 222  
[OCAD] Scolty, Short 20:4290 / 198  
[OCAD] Montagne de Bange, night dnf  
Forest Sprint 13:3858 / 170  
[OCAD] Scolty, middle 41:4984 / 201  
[OCAD] Montagne de Bange, long 73:1843 / 158  
Test 13:0034 / 175  
[OCAD] Montagne de Bange, sprint 12:4586 / 245  
1ºChicken without head Trophy 15:3583 / 206  
SANTA MARIA dnf  
3ª COPA SR 37:2517 / 111  
[OCAD] Montagne de Bange, middle dnf  
Brindisi Sprint 21:3755 / 169  
3ª COPA SR BRINDI 15:5521 / 89  
  14:4031 / 106  
Sinte-Mette Sprint 24:2322 / 123  
Kunming short Sprint 14:3427 / 136  
Ingalunda 2-days E2 21:0837 / 117  
(OCAD Høiås North sprint - Night 18:1964 / 158  
Ingalunda 2-days E1 20:2548 / 134  
[OCAD] Le Creux Froid, sprint 19:1173 / 207  
[OCAD] Lachat, sprint 14:4056 / 217  
°CFEB 12K_6 24:2217 / 66  
[OCAD] Lachat Conour'O, night 2 dnf  
[OCAD] Lachat Contour'O, night dnf  
[OCAD] Lachat Contour'O, long 54:4051 / 120  
[OCAD] Lachat Contour'O, sprint 12:5657 / 199  
Night4fun dnf  
[OCAD] Lachat Contour'O, middle 33:2476 / 172  
[OCAD]Foret de Charvette, middle dnf  
[OCAD] Le Creux Froid, middle dnf  
[ocad] Finnish Sprints E3 18:1846 / 162  
[ocad] Finnish Sprints E2 dnf  
[ocad] Finnish Sprints E1 dnf  
Long sprint 38:3542 / 164  
[OCAD] Siitama 2 23:3550 / 163  
Easy Sprint 9:4430 / 151  
[OCAD] Siitama 23:0448 / 198  
Sekotsuji 25:4169 / 161  
Filler dnf  
Sprint-cup E 1 11:4553 / 175  
Sprint 2 dnf  
Sprint 17:0144 / 141  
[OCAD] Foresta Umbra, middle 2 23:5574 / 240  
[OCAD] Idre Fjäll E7, middle 35:0345 / 171  
[OCAD] Idre-fjäll E6, sprint 24:4644 / 204  
Blåbærmåsan by night 51:4821 / 131  
Beaver Lake 8:2846 / 127  
b 12:4324 / 106  
woc 03 middle distance 50:1744 / 142  
[OCAD] Foresta Umbra, middle 36:39107 / 228  
 2dnf  
°CFEB 12J_5 38:3122 / 58  
[Rnd] Sprint 18:2071 / 190  
[Rnd] Middle 40:5141 / 147  
Pinar de Valladolid 20:1850 / 160  
Bohemia cup dnf  
[OCAD] Fantasy dnf  
(ocad) Vieil Annecy 3 17:4650 / 195  
 213:2844 / 309  
[OCAD] Chateau de Montlosier E26 dnf  
[OCAD] Scolty, Long-night dnf  
[OCAD] CF-Training 2 11:5140 / 204  
[OCAD] CF-Training 1 10:1671 / 237  
[OCAD] Velo d'Astico, Long 70:3876 / 156  
[OCAD] Velo d'Astico 32:2974 / 239  
International long distance comp dnf  
woc05 middle distance dnf  
 2dnf  
Woc-05 long distance 117:2439 / 93  
[OCAD] Komsomolsky dnf  
TREINO 4 52:4155 / 102  
°CFEB 12I_3b 37:1719 / 41  
°CFEB 12I_6 dnf  
°CFEB 12I_2 dnf  
[OCAD] Schöckel-Cup E9, Short-N 14:3758 / 199  
TREINO 1 dnf  
(ocad) Vieil Annecy 2 11:0255 / 240  
[OCAD] Chateau de Montlosier E22 117:4242 / 138  
[OCAD] Schöckel-Cup E7, Night 32:4736 / 122  
[OCAD] S.-Cup E6, Downhillsprint 14:0459 / 204  
[OCAD] Schöckel-Cup E2, Middle 30:1588 / 178  
[OCAD] Schöckl-Cup E1, Middle 24:3179 / 206  
°Anthophysa dnf  
[OCAD] Vuelta Alicante - E7 dnf  
+Cupelopagis 37:5025 / 67  
[ocad] Taiwashrine 1 downhill 12:2498 / 251  
(ocad) St-Agnan-En-Vercors dnf  
[OCAD] Pregrize E1 26:09101 / 294  
Holt 21:12108 / 239  
Kampersvik E2 15:0895 / 202  
0ltrebrenta 52:1776 / 144  
Kampersvik sprint 12:4995 / 240  
GMOK advent calendar race dnf  
Cansiglio by night 15:1161 / 129  
Corridor-Contour-Hardcore-O dnf  
contour-o LONG dnf  
One-Leg-Wonders 11 43:1313 / 160  
Relocation @Surebridge 8:3138 / 168  
TEST 5:1929 / 144  
Controlpicking dnf  
Rokke 2 30:4571 / 159  
Old modified rocad - 3 24:4146 / 184  
Crosetta Long Championships 64:0263 / 112  
Crosetta Sprint sample sprint 19:4798 / 199  
Rokke 24:48124 / 191  
Vorab-Challange 14:3889 / 253  
Contour-O dnf  
 2dnf  
Biathlon-O Ultralong dnf  
North Canobieton Township 34:3145 / 119  
Old rocad modified - 2 43:47104 / 177  
Pointless dnf  
Crni Graben Middle dnf  
Crni Graben Sprint 27:00106 / 196  
STB Fantasy 59:5178 / 163  
Terleckie Ski - O day 1 39:51112 / 181  
[OCAD] Le Semnoz, middle 28:2582 / 183  
STB Promo - Sprint (Right) 19:4480 / 177  
STB Promo - Long 79:1046 / 101  
STB Promo - Sprint dnf  
Model Event Lumbreras (La Rioja) 14:28136 / 209  
 29:0988 / 269  
[SprintCup] #2 Stover 7:5232 / 134  
Fantasy-O 35:1772 / 117  
THE THORNTONS EVENT dnf  
[SkiO][ROCAD] Skinnheisætra 4km 54:5680 / 127  
[OCAD]Suunto Games 1 45:17209 / 277  
O.7km Sprint dnf  
[OCAD]Björke Stage 27 61:55108 / 151  
[OCAD]Björke Stage 9 42:49121 / 161  
Open land Random.. dnf  
Tynne steep 3days stage 2 63:3494 / 138  
[Rocad] middle dnf  
Maajaa - Middle dnf  
Pahkionvuori - Middle dnf  
Park World Tour 4 38:21100 / 165  
[OCAD] Sardanga City - SPRINT dnf  
 2dnf  
 329:2395 / 244  
Norwood dnf  
[OCAD] Forest 27 min dnf  
7 Days of Southyrol Model Event dnf  
[ROCAD] Highlands Middle 2 dnf  
 2dnf  

All races shown. View recent races.