Race Title |
Rerun # |
Time |
Place |
Putsaari 3 intro | | 33:08 | 37 / 162 |
93.7 | |
Punasvaara intro | | 35:29 | 56 / 191 |
77.8 | |
Leppävaara long | | dnf | | | |
Harrop N intro | | 25:26 | 55 / 169 |
| |
colors treasure box | | dnf | | | |
| 2 | 29:25 | 53 / 302 |
| |
Joutsenenpesä 4 short | | 24:43 | 30 / 166 |
| |
Isojärvi 1 middle 4 | 2 | 39:46 | 63 / 233 |
| |
Kalax 1.2 middle | | dnf | | | |
Forest Umbra, Middle | | dnf | | | |
Blumau, middle | | 31:36 | 37 / 176 |
| |
Kalax intro | | 25:14 | 18 / 202 |
| |
Carwells Labyrinth NW, intro | | 25:45 | 63 / 204 |
| |
Teerivaara middle | 2 | 37:55 | 70 / 286 |
| |
Riddarhyttan E, intor | 2 | dnf | | | |
Kauhala | 2 | 30:50 | 68 / 358 |
| |
[CMR]-E8 | | 30:40 | 45 / 190 |
| |
[CMR]-E7 | | 48:02 | 46 / 169 |
| |
Valonsadero, Stage XII | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
[CMR]-E5 | 2 | 32:07 | 81 / 371 |
| |
Honkala Middle | | 31:29 | 29 / 184 |
| |
Honkala Intro | | 9:02 | 24 / 211 |
| |
[CMR]-E2 | 2 | 37:59 | 94 / 315 |
| |
Hevonniemi middle | | 44:42 | 46 / 166 |
| |
Dyrehave Middle1 | | 27:36 | 26 / 176 |
| |
Haukilampi night | | dnf | | | |
| 2 | 48:47 | 36 / 174 |
| |
Whinlatter, intro | | 19:43 | 37 / 188 |
| |
Valonsadero, Stage III-EYOC 2010 | | 23:24 | 17 / 166 |
| |
Valonsadero, Stage I | | dnf | | | |
Valonsadero, Intro | | 7:02 | 15 / 180 |
| |
Haukilampi long 2 | | dnf | | | |
Dalegarth E, middle | | 32:41 | 15 / 151 |
| |
Haukilampi long | | 79:43 | 23 / 118 |
| |
CS2022i | | dnf | | | |
Dalegarth E, intro | | dnf | | | |
Fantasymap North, Middle | | 40:14 | 38 / 166 |
| |
Valonsadero, Short | | 21:14 | 21 / 171 |
| |
Lodore, middle | | 34:55 | 30 / 168 |
| |
Kungälv 3 Middle 2 | 2 | dnf | | | |
Kungälv 3 Middle 1 | 2 | 38:28 | 53 / 255 |
| |
ME22, Rivendell long | 2 | dnf | | | |
| 3 | dnf | | | |
ME22, Isengard sprint | 2 | dnf | | | |
ME22, Mirkwood middle | 2 | 41:35 | 54 / 225 |
| |
| 3 | 44:24 | 61 / 225 |
| |
| 4 | dnf | | | |
Hemfjallstangen NE, night | | 25:44 | 42 / 139 |
| |
Hemfjallstangen NE, middle | | dnf | | | |
Flashback #1 | | dnf | | | |
Waschberg, Middle | | 38:48 | 34 / 183 |
| |
Kellotapulit, contour-o | 2 | 45:02 | 71 / 284 |
| |
Home sprint | | 18:21 | 37 / 192 |
| |
Haukilampi night | | dnf | | | |
| 2 | 43:41 | 42 / 182 |
| |
Haukilampi Intro | | dnf | | | |
Vätsäri 2 night | 2 | 33:57 | 36 / 220 |
| |
Riddarhyttan W, middle | 2 | 32:41 | 46 / 335 |
| |
Hawse End short | | 23:19 | 24 / 148 |
| |
WOC-Training-E5 | | 23:05 | 21 / 171 |
| |
Riddarhyttan 1 | | 33:03 | 21 / 149 |
| |
Open orienteering Mapper test | | 13:17 | 45 / 154 |
| |
Muncaster W, easy intro | | 18:50 | 16 / 150 |
| |
Metsäkylä 1 night | 2 | 44:30 | 44 / 142 |
| |
Metsäkylä 1 middle | | dnf | | | |
Schöckl E, Middle | 2 | dnf | | | |
Tuckland easy course | 2 | 18:32 | 58 / 320 |
| |
An Ras 2021: Stage 2 | | dnf | | | |
NJROTC Area13 challenge 21 day1 | | 22:50 | 55 / 222 |
| |
[WOC2021 Course Setter]Supi hora | | 34:32 | 26 / 235 |
| |
Melville Caves | | 48:57 | 47 / 179 |
| |
Swedish middle | | 25:46 | 28 / 197 |
| |
Kauppi 3.1 night | 2 | 35:26 | 27 / 123 |
| |
Korong Spur Middle | 2 | 28:11 | 37 / 304 |
| |
[CFWOC21]-Relay Leg3 | 2 | 25:23 | 59 / 307 |
| |
[CFWOC21]-Relay Leg2 | 2 | 25:42 | 33 / 347 |
| |
[CFWOC21]-Relay Leg1 | 2 | 24:49 | 55 / 385 |
| |
[CFWOC21]-Sprint | 2 | 18:04 | 150 / 535 |
| |
[CFWOC21]-Night | 2 | 45:10 | 42 / 269 |
| |
[CFWOC21]-Long | 2 | 92:30 | 84 / 333 |
| |
[CFWOC21]-Middle | 2 | 40:19 | 77 / 582 |
| |
[CFWOC2021]-Training2 | 2 | 21:35 | 203 / 698 |
| |
[CFWOC21]-Training1 | 2 | 16:37 | 577 / 1386 |
| |
Isojärvi 1 middle 4 | | 43:18 | 31 / 199 |
| |
Whinlatter | | 25:50 | 30 / 224 |
| |
Fantasy Cup, Stage 1 | | dnf | | | |
Fantasy Cup, Training A | | 8:36 | 31 / 203 |
| |
Setmurthy 2 | | 35:43 | 21 / 195 |
| |
Joutsenenpesä middle 3 | | 38:25 | 29 / 154 |
| |
Vähäjärvi nigh | | 40:12 | 39 / 139 |
| |
Tähiniemi 2 middle 2 | 2 | dnf | | | |
Mount Dufferin 1 | 2 | dnf | | | |
[Svindal] Middle | | 32:31 | 39 / 308 |
| |
[CFWC2020]-E12 | | 79:31 | 65 / 289 |
| |
[CFWC2020]-E11 | | 32:27 | 51 / 375 |
| |
[CFWC2020]Round6-Training | | 16:01 | 100 / 406 |
| |
Konkalampi middle | | 40:50 | 55 / 251 |
| |
Minas Tirith - Intro | | dnf | | | |
Pekonkangas | middle | | 29:25 | 33 / 326 |
| |
[CFWC2020]-E10 | | 73:41 | 64 / 344 |
| |
[CFWC2020]-E9 | | dnf | | | |
| 2 | 44:20 | 87 / 585 |
| |
[CFWC2020]Round5-Training | | 18:23 | 107 / 502 |
| |
| 2 | dnf | | | |
Härkävuori - Middle | | dnf | | | |
Les mines du Roi Salomon - Intro | | 4:38 | 154 / 414 |
| |
[CFWC2020]-E8 | | 78:32 | 67 / 358 |
| |
| 2 | 78:32 | 71 / 407 |
| |
[CFWC2020]-E7 | | 38:03 | 56 / 450 |
| |
[CFWC2020]Round4-Training | | 28:48 | 191 / 484 |
| |
[CFWC2020]-E6 | | 67:48 | 82 / 453 |
| |
[CFWC2020]-E5 | | 35:28 | 57 / 541 |
| |
[CFWC2020]Round3-Training | | 21:49 | 57 / 601 |
| |
[CFWC2020]-E4 | | 60:40 | 48 / 468 |
| |
[CFWC2020]-E3 | | 28:43 | 58 / 570 |
| |
[CFWC2020] Round 2 - Training | | 17:53 | 56 / 569 |
| |
[CFWC2020]-E2 | | 76:26 | 56 / 525 |
| |
[CFWC2020]-E1 | | 31:29 | 53 / 614 |
| |
| 2 | 70:24 | 469 / 846 |
| |
[CFWC2020]-Training | | 14:29 | 41 / 660 |
| |
| 2 | 79:40 | 755 / 1265 |
| |
Josephgrund Sprint Challange A | | dnf | | | |
Mäntänvuori | Short | | 21:42 | 30 / 369 |
| |
Valle Iruelas | | 29:02 | 57 / 272 |
| |
Kytäjä Middle | | dnf | | | |
Saarijärvi new middle | | dnf | | | |
Metsäkylä new middle | | 32:46 | 16 / 109 |
| |
Finspång Night | 2 | 34:27 | 32 / 109 |
| |
Tähtiniemi new middle | 2 | dnf | | | |
Nuikkis66 Southern Fin Sunday | | 37:52 | 8 / 106 |
| |
Konkalampi v4 middle | | dnf | | | |
Juuka | 2 | 36:53 | 21 / 166 |
| |
Isojärvi 3 middle 2 | 2 | 49:12 | 43 / 127 |
| |
Pakkala middle 2 | | dnf | | | |
Rousvaara Middle | | dnf | | | |
Reposärkät middle | 2 | dnf | | | |
Storskatan night | | 33:43 | 21 / 86 |
| |
Storskatan middle | | 33:08 | 24 / 123 |
| |
A hill | | 17:15 | 20 / 124 |
| |
Platte, dense one, Middle | | dnf | | | |
Kynäsberget - Middle 2 | | 23:18 | 16 / 146 |
| |
go | | dnf | | | |
Metsäkylä night 2 | | 40:48 | 28 / 81 |
| |
Babylon, Middle | | dnf | | | |
Kivijärvi short | 2 | 28:16 | 14 / 165 |
| |
Stoardhard Hills | | dnf | | | |
CFEB 2017-09-25 | | dnf | | | |
Schöckl A | 2 | dnf | | | |
Jaanankallio II | 2 | 24:29 | 44 / 202 |
| |
Somewhere short | 2 | dnf | | | |
Jaanankallio | | 26:53 | 12 / 113 |
| |
western brooklinetontown | 2 | dnf | | | |
Sälen 3+3 | 2 | dnf | | | |
WOC Longdistance | 2 | dnf | | | |
Hamina sprint 2 | 2 | 22:20 | 35 / 160 |
| |
10 mila relevant - Skatås | | dnf | | | |
Sarajärvi middle | 2 | dnf | | | |
Huuhkainvuori middle 2 | | dnf | | | |
Somewhere forest night | | dnf | | | |
Koukkuniemi middle | | dnf | | | |
[OCAD]Six Mile Lake Sprint | | 16:05 | 38 / 179 |
| |
CF-WOC'17-Sprint | | 22:25 | 32 / 175 |
| |
St. Leonhard Contours 2 | | 26:43 | 23 / 128 |
| |
CF-WOC'17-Middle | 2 | 44:05 | 47 / 253 |
| |
Babylon, Middle | | dnf | | | |
Grönklitt - Night | | dnf | | | |
Grönklitt - Middle | | 26:47 | 36 / 173 |
| |
CF-League |Couto da Arnela Night | | 27:34 | 35 / 112 |
| |
St. Leonhard, Contour-O | | 34:54 | 18 / 110 |
| |
Random 2 - Night Controlpicking | | 14:00 | 33 / 118 |
| |
Iivaara 2 middle | | dnf | | | |
CF-League | Couto da Arnela Long | | 52:36 | 23 / 120 |
| |
Mount Kooyoora, Middle | | 31:21 | 29 / 120 |
| |
Maze Runner | CF-Edition | | dnf | | | |
Slater Road 5-days | E2 - Middle | | 41:14 | 20 / 115 |
| |
Foppa | CF WOC'17 announcement | | 23:49 | 30 / 159 |
| |
Slater Road 5-days | E1 - Sprint | | 21:01 | 43 / 153 |
| |
Iivaara 1, middle | | 43:21 | 19 / 107 |
| |
Tonsow, Middle | | 44:31 | 28 / 115 |
| |
Random - Middle | | 23:29 | 29 / 132 |
| |
Random - Night | | 19:46 | 35 / 116 |
| |
St. Leonhard 3, Middle | | 25:21 | 40 / 130 |
| |
CF-League | Couto da Arnela M | | 34:22 | 29 / 139 |
| |
Brainfartland short 2 | | dnf | | | |
St. Leonhard 2, Middle 2 | | 30:57 | 25 / 131 |
| |
St. Leonhard 2, Middle | | 26:33 | 38 / 139 |
| |
CF-League | Skatås Night | | 26:57 | 37 / 146 |
| |
| 2 | 82:17 | 129 / 184 |
| |
| 3 | dnf | | | |
La Totale, Controlpicking | | 17:54 | 47 / 160 |
| |
Forest Umbra, Middle | | dnf | | | |
WoO Route to Christmas #2 | | 8:35 | 44 / 175 |
| |
| 2 | 10:11 | 174 / 281 |
| |
| 3 | 9:40 | 154 / 281 |
| |
| 4 | 9:58 | 162 / 281 |
| |
| 5 | 25:38 | 238 / 281 |
| |
| 6 | dnf | | | |
| 7 | 13:06 | 209 / 281 |
| |
Bauerskogen Long | | 48:15 | 31 / 119 |
| |
St. Leonhard, Middle | | 30:17 | 38 / 146 |
| |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | 33:36 | 67 / 188 |
| |
Bauerskogen Short Middle | | 23:16 | 44 / 165 |
| |
| 2 | 24:34 | 64 / 230 |
| |
| 3 | 26:03 | 83 / 230 |
| |
| 4 | 40:23 | 152 / 230 |
| |
Cavedine Night | | 26:55 | 22 / 104 |
| |
Shrinked runners 2 middle | | dnf | | | |
Söderskogen 2 middle | | 35:52 | 24 / 140 |
| |
Gullåsaberget Middle | | 21:27 | 27 / 149 |
| |
Shrinked runners short | | 28:03 | 28 / 131 |
| |
Cavedine short | 2 | 24:44 | 69 / 198 |
| |
Nipfjället - Sprint | | 31:19 | 30 / 164 |
| |
| 2 | 106:40 | 89 / 232 |
| |
| 3 | dnf | | | |
Forbergåsen - Middle | | 35:07 | 50 / 134 |
| |
La Totale, Middle Night | | 24:48 | 28 / 99 |
| |
CF-League | Rudan Long | | dnf | | | |
| 2 | 50:28 | 38 / 206 |
| |
| 3 | 54:13 | 54 / 206 |
| |
Söderskogen 2 short | | 28:15 | 31 / 127 |
| |
Walking on the Moon | | 14:40 | 21 / 120 |
| |
Dense Forest ;) | | 6:34 | 44 / 119 |
| |
CF-League | Sotkamo Short | | 31:02 | 28 / 151 |
| |
| 2 | 85:15 | 136 / 209 |
| |
Mount Kooyoora, Middle | | 34:33 | 32 / 115 |
| |
Mount Kooyoora, Short | | 24:53 | 30 / 137 |
| |
CF-League | Hidden meadow Short | | 21:02 | 58 / 165 |
| |
Houtu Finale - Night | | 25:10 | 29 / 90 |
| |
Houtu Classic Distance | | dnf | | | |
Houtu Middle Distance 2 | | 26:09 | 18 / 115 |
| |
Houtu Middle Distance | | 27:09 | 21 / 133 |
| |
CF-League | MelvilleCaves Long | | 56:00 | 34 / 119 |
| |
Mount Kooyoora, Middle | | 36:19 | 27 / 102 |
| |
Brainfartland short | | 23:08 | 20 / 125 |
| |
La Totale, Middle | | 20:34 | 21 / 153 |
| |
Mount Kooyoora,MindblowingMiddle | | dnf | | | |
CF-League | Skatås Long | | 50:29 | 33 / 110 |
| |
Mount Kooyoora, Controlpicking | | 21:33 | 29 / 129 |
| |
MK Middle 1 | | 24:45 | 23 / 115 |
| |
CF-League | Hidden meadow Long | | 59:14 | 39 / 119 |
| |
Gullåsaberget Intro | | 14:06 | 15 / 132 |
| |
Söderskogen middle | | 27:12 | 18 / 133 |
| |
Plaine du Rosoir - Middle | | 26:25 | 28 / 115 |
| |
Söderskogen | | 20:51 | 43 / 144 |
| |
| 2 | 67:58 | 147 / 194 |
| |
Larchant - Middle | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
Plaine du Rosoir - Short | | 13:11 | 45 / 155 |
| |
Halloween - Special :D | | dnf | | | |
CF-League | Skatås Middle | | dnf | | | |
Mount Kooyoora, Long | | 52:59 | 29 / 107 |
| |
Mount Kooyoora, Intro | | 14:50 | 43 / 151 |
| |
Race 400 night | | 26:50 | 19 / 92 |
| |
Race 399 | | 17:59 | 23 / 131 |
| |
CF-League | Sotkamo MiddleQual | | 61:55 | 30 / 122 |
| |
CF-League | 10mila mashup | | 43:55 | 39 / 135 |
| |
St. Leonhard - Ries, Middle | | 28:49 | 34 / 137 |
| |
CF-League | ForÊt oubliée Short | | dnf | | | |
| 2 | 35:54 | 158 / 240 |
| |
Platte - Dürrgraben | | 19:37 | 19 / 118 |
| |
CF-League | Finnbo Short-night | | 19:23 | 40 / 120 |
| |
[World Cup 2016]-E20 Vardasen | 2 | dnf | | | |
| 3 | 44:07 | 41 / 184 |
| |
Babaylon Middle | | 27:38 | 38 / 116 |
| |
CF-League | JWOC Middle W20 | | 24:23 | 39 / 165 |
| |
Huuhkainvuori short | 2 | dnf | | | |
CF-league | JWOC-Middle M20 | 2 | 29:08 | 41 / 323 |
| |
[OTourBigFinal2015]E28|Ultra | | dnf | | | |
Kauppi north-easr middle | 2 | 35:19 | 20 / 140 |
| |
Korvatunturi 1 (OCAD) middle | | 26:30 | 13 / 90 |
| |
Korvatunturi 1 (OCAD) | | 15:03 | 8 / 102 |
| |
[loading-test]-sandsjöbacka | | 18:27 | 38 / 162 |
| |
Reposärkät 2 (OCAD) | | dnf | | | |
Wheal Florence - NightSprint | | 18:04 | 19 / 129 |
| |
Suololuoppa 2 (OCAD) | | 21:11 | 20 / 121 |
| |
Rousavaara 2070 (OCAD) | | 16:06 | 19 / 146 |
| |
[ROCAD] Vargadalen Sprint | | dnf | | | |
Sprint cup 1 SH5 | | dnf | | | |
Building Sprint I | | dnf | | | |
Loipersdorf Sprint 3 | | 15:04 | 21 / 140 |
| |
Loipersdorf Sprint 2 | | dnf | | | |
Loipersdorf Sprint | | 16:56 | 32 / 174 |
| |
ICFOF-WCUP-25 | | 45:29 | 33 / 158 |
| |
[wcup-map#17-reused]-long | | 116:06 | 53 / 114 |
| |
[wcup-map#17-reused]-middle | | 31:57 | 37 / 161 |
| |
Campomullo Long | | dnf | | | |
Loipersdorf Sprint | 2 | dnf | | | |
Loipersdorf Intro | 2 | 11:02 | 61 / 185 |
| |
[OCAD]Storklinten-reuse | 2 | 47:09 | 54 / 206 |
| |
| 3 | dnf | | | |
[OCAD] Mazayes Sprint | 2 | dnf | | | |
[OCAD] Mazayes Middle | 2 | dnf | | | |
Konkalampi 1 OCAD | 2 | 21:14 | 13 / 229 |
| |
[OCAD] Pizzorne | 2 | dnf | | | |
ICFOF-wcup-stage15-Training | | 9:16 | 55 / 208 |
| |
ICFOF-wcup-stage14-Training | | 9:37 | 36 / 208 |
| |
I love you guys. | | 24:51 | 32 / 159 |
| |
Stretch dem legs | | 34:42 | 31 / 154 |
| |
[wcup-map#6-reused]-sprint | | 18:56 | 59 / 213 |
| |
Cow lake day 1 (OCAD) | | 12:55 | 22 / 201 |
| |
Training-ICFOF-wcup-stage13 | | 13:23 | 61 / 226 |
| |
Cow lake intro (OCAD) | | 12:54 | 41 / 139 |
| |
Mestsäkylä intro (OCAD) | | 9:32 | 20 / 128 |
| |
Vähäjärvi 2, night (OCAD) | | 17:56 | 54 / 124 |
| |
ICFOF-wcup-stage12 | | 80:26 | 23 / 146 |
| |
Training-ICFOF-wcup-stage12 | | 23:13 | 148 / 197 |
| |
| 2 | 24:16 | 190 / 254 |
| |
sprint nignt brst | | 12:33 | 37 / 134 |
| |
Dog track 3, night (OCAD) | | 24:45 | 20 / 96 |
| |
[wcup-map#5(TR)-reused]-bonus | | 22:11 | 53 / 191 |
| |
| 2 | 50:38 | 173 / 238 |
| |
Dog track 3 | | 28:37 | 49 / 146 |
| |
[OCAD]MT.laurie - night 3 | | 23:45 | 15 / 130 |
| |
| 2 | 108:15 | 94 / 173 |
| |
| 3 | 132:38 | 95 / 173 |
| |
Dog track (new)(OCAD) | | dnf | | | |
Vähäjärvi 2B, 2 | | 24:39 | 74 / 166 |
| |
[OCAD]Mt.laurie - middle 3 | | 24:55 | 31 / 177 |
| |
[OCAD]IntroToCF - Village Sprint | | dnf | | | |
| 2 | 13:27 | 39 / 221 |
| |
| 3 | dnf | | | |
ICFOF-wcup-stage11 | | 73:08 | 13 / 153 |
| |
[OCAD] IntroToCF - Sprint | | 16:41 | 49 / 215 |
| |
Training-ICFOF-wcup-stage11 | | 10:15 | 24 / 204 |
| |
AldenoCentre - Sprint | | dnf | | | |
| 2 | 35:39 | 103 / 294 |
| |
[wcup-map#5-reused]-night | | 31:07 | 37 / 105 |
| |
[wcup-map#5-reused]-long | | 44:32 | 36 / 139 |
| |
Training-ICFOF-wcup-stage6 | | 10:36 | 14 / 186 |
| |
Rocad Cup, E4 | | 24:17 | 21 / 137 |
| |
[wcup-map#2-reused]-sprint | | 19:06 | 71 / 180 |
| |
[Idre]Nipfjället - Forest Sprint | 2 | 17:42 | 24 / 225 |
| |
[OCAD] Pedrogao, night | | 25:38 | 28 / 127 |
| |
Blumau, Short 3 | | 18:19 | 46 / 198 |
| |
[OCAD]BAli - Controlpicking | | 17:10 | 17 / 214 |
| |
[OCAD] Pedrogao, middle 2 | | 21:47 | 31 / 185 |
| |
[OCAD] Campo de Anta, long | | 42:10 | 15 / 161 |
| |
| 2 | 42:24 | 20 / 202 |
| |
Dallapet Short Middle | | 18:03 | 9 / 150 |
| |
[OCAD]BAli | | 7:53 | 21 / 142 |
| |
[OCAD] Campo de Anta, middle | | 23:17 | 23 / 209 |
| |
Dallapet Night Sprint | | 14:55 | 21 / 142 |
| |
[OCAD]Sörby, NightSprint | | 10:07 | 10 / 157 |
| |
°CFEB 13B_3 | | 27:46 | 12 / 57 |
| |
°CFEB 13B_5 | | 24:58 | 1 / 59 |
| |
°CFEB 13B_4 | | 28:39 | 12 / 76 |
| |
Lago Santo middle2 | | 20:36 | 13 / 107 |
| |
Lago Santo Middle | | 20:32 | 24 / 139 |
| |
Lago Santo Short2 | | 8:26 | 21 / 146 |
| |
Lago Santo Short1 | | 9:31 | 3 / 191 |
| |
Blumau, Middle 3 | | 31:22 | 17 / 135 |
| |
Lago Santo | | 19:39 | 51 / 158 |
| |
[OCAD] Kauhee, Day 3 | | 12:55 | 19 / 205 |
| |
[OCAD] Kauhee, Day 2 | | 29:14 | 15 / 181 |
| |
[OCAD] Kauhee, Day 1 | | 65:17 | 27 / 154 |
| |
[OCAD]Finnbo middle | | 30:26 | 16 / 110 |
| |
Blumau, Short 2 | | 20:22 | 17 / 144 |
| |
[OCAD]Storico 3 | | 16:14 | 5 / 150 |
| |
Ski-O, Middle | | 23:05 | 16 / 165 |
| |
[OCAD]Sörby - Forestsprint | | 10:04 | 13 / 183 |
| |
[OCAD]finnbo night | | 30:23 | 13 / 92 |
| |
[OCAD]Finnbo short | | 22:18 | 23 / 170 |
| |
Pipposprint | | 17:08 | 14 / 204 |
| |
[OCAD]Storico 2 | | 18:05 | 5 / 139 |
| |
[OCAD]Storico | | 17:40 | 7 / 193 |
| |
Blumau, Middle 2 | | 26:54 | 14 / 186 |
| |
LABY.land 2 | | 11:31 | 10 / 141 |
| |
LABY.land Sprint | | 11:39 | 6 / 189 |
| |
[OCAD]Lärkeskog, Middle 2 | | 24:06 | 16 / 191 |
| |
[OCAD] Lachat, middle | | 26:36 | 26 / 213 |
| |
| 2 | dnf | | | |
Volcano Land | | 17:07 | 11 / 168 |
| |
SKI_O woc2013 + env failes | | 17:01 | 14 / 126 |
| |
SKI-O WOC 2013 | | 19:10 | 5 / 142 |
| |
Geri vakarai CE course 3 | | dnf | | | |
Geri Vakarai CE course2 | | 19:54 | 20 / 96 |
| |
Geri vakarai CE | | 20:22 | 21 / 120 |
| |
[Fontainebleau] E6, long | | 61:42 | 26 / 121 |
| |
[OCAD]TownAli 3 | | dnf | | | |
[Fontainebleau] E5, middle | | dnf | | | |
[Fontainebleau] E4, night | | 26:14 | 9 / 112 |
| |
[Fontainebleau] E3, sprint | | 14:54 | 52 / 201 |
| |
[OCAD]Källviken long | | 30:37 | 15 / 129 |
| |
[OCAD]TownAli | | 16:53 | 19 / 166 |
| |
°CFEB 13A_5 | | dnf | | | |
Geri Vakarai E2 | | 14:56 | 19 / 119 |
| |
[OCAD]TownAli | | dnf | | | |
[OCAD] Grib Skov, test | | 7:56 | 5 / 147 |
| |
[OCAD]Lärkeskog, Middle | | 28:57 | 11 / 135 |
| |
(OCAD) Hakjärvi E | | 16:54 | 23 / 166 |
| |
Did you say Houses? | 2 | 18:50 | 21 / 112 |
| |
[OCAD]Chamarande, Sprint | | 12:22 | 2 / 99 |
| |
Blumau, Middle | | 29:30 | 14 / 111 |
| |
[OCAD]Stangstjärn sprint | | 12:14 | 27 / 133 |
| |
[OCAD] Irbene N Middle | | 27:22 | 15 / 139 |
| |
[OCAD] Irbene N Sprint | | 16:43 | 47 / 172 |
| |
[OCAD] Tahkovaara, long | | 49:50 | 21 / 120 |
| |
[OCAD] Gunnarsö, Controlpicking | | 13:52 | 57 / 164 |
| |
Nya Varvet, Short | | 17:06 | 15 / 158 |
| |
[Ocad] Porkkala V Final | | 31:23 | 26 / 101 |
| |
| 2 | 27:59 | 19 / 117 |
| |
(OCAD) Isosuo sprint | | 18:50 | 20 / 148 |
| |
[Ocad] Porkkala IV | | 24:03 | 15 / 127 |
| |
[Ocad] Porkkala III | | 36:03 | 25 / 127 |
| |
(OCAD)Sorlampi N | | 19:06 | 23 / 124 |
| |
[OCAD] Tahkovaara, middle 3 | | 18:12 | 24 / 122 |
| |
Castle made of Sand, Sprint 2 | | 13:07 | 13 / 149 |
| |
[OCAD] Tahkovaara, middle 2 | | 29:05 | 60 / 153 |
| |
[OCAD] Laantinkulma | | 21:56 | 36 / 211 |
| |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | 36:05 | 169 / 250 |
| |
| 4 | dnf | | | |
| 5 | 29:02 | 129 / 250 |
| |
Klyftamon-Middle | | 18:47 | 30 / 152 |
| |
les étroitures 2 | | 10:30 | 26 / 155 |
| |
Tour de Hemsjön E4 | | 16:29 | 20 / 169 |
| |
Tour de Hemsjön E3 - Long | | 36:52 | 40 / 128 |
| |
| 2 | 40:13 | 64 / 149 |
| |
| 3 | 34:21 | 19 / 149 |
| |
les étroitures | | 14:30 | 20 / 137 |
| |
Lärkeskog-Sprint 2 | | 14:21 | 35 / 137 |
| |
Tour de Hemsjön E2, Night | | 20:23 | 11 / 113 |
| |
| 2 | 22:11 | 36 / 124 |
| |
Tour de Hemsjön E1 | | dnf | | | |
Lärkeskog Syd-Sprint | | 16:44 | 28 / 149 |
| |
| 2 | 16:31 | 24 / 172 |
| |
| 3 | 23:45 | 110 / 172 |
| |
Lärkeskog Syd-Middle | 2 | 25:41 | 42 / 174 |
| |
Tour de Hemsjön, Prolog | | 9:35 | 14 / 185 |
| |
[OCAD] Cheire de Come, sprint 3 | | 14:18 | 53 / 166 |
| |
[OCAD]Badlands - Middle | | 29:26 | 54 / 193 |
| |
| 2 | 25:21 | 34 / 225 |
| |
| 3 | dnf | | | |
| 4 | 29:34 | 60 / 225 |
| |
(OCAD) Vrån Night E4 | | 19:46 | 21 / 131 |
| |
| 2 | 20:39 | 29 / 149 |
| |
| 3 | 25:26 | 57 / 149 |
| |
(OCAD) Vrån Middle E3 | | 24:41 | 43 / 161 |
| |
[OCAD] Cheire de Come, sprint 2 | | 9:34 | 12 / 161 |
| |
[OCAD] Tervaruukinsalo, long | | 81:34 | 23 / 114 |
| |
(OCAD) Vrån Sprint E2 | | 15:33 | 40 / 165 |
| |
(OCAD) Vrån prologue E1 | | 5:02 | 98 / 204 |
| |
| 2 | 15:20 | 235 / 265 |
| |
[OCAD] Cheire de Come, sprint | | 13:10 | 26 / 202 |
| |
Schöckl contours, long | | 43:18 | 23 / 116 |
| |
[OCAD]Olstorp | | 38:30 | 107 / 133 |
| |
[OCAD]Stendörren South - Middle | | 23:59 | 37 / 172 |
| |
| 2 | dnf | | | |
[OCAD] Guilhaumard, sprint | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
Vorab - Sprint | | 14:55 | 47 / 187 |
| |
| 2 | 17:30 | 118 / 233 |
| |
Vorab | | 20:55 | 20 / 186 |
| |
| 2 | 41:34 | 171 / 225 |
| |
| 3 | 22:38 | 83 / 225 |
| |
[OCAD] Mt. Laurie - Middle | | 18:55 | 59 / 203 |
| |
[OCAD] Mt. Laurie | | 14:06 | 40 / 250 |
| |
200th COMPETITION | | 53:41 | 20 / 179 |
| |
(OCAD) Laghi de lama E2 | | 19:07 | 16 / 136 |
| |
[OCAD] Vuelta Alicante - E11 | | 16:57 | 46 / 188 |
| |
[OCAD] Vuelta Alicante - E10 | | 20:23 | 25 / 195 |
| |
[OCAD] Idre Fjäll, E5 | | 25:37 | 15 / 94 |
| |
[OCAD] Idre fjäll, Intro | | 11:03 | 25 / 259 |
| |
Brignoles - Urban sprint | | 27:49 | 30 / 198 |
| |
Middle 8 | | dnf | | | |
[OCAD] Vuelta Alicante - E9 | | dnf | | | |
Middle 1 | | 32:00 | 20 / 181 |
| |
Vezzena | | 25:56 | 11 / 163 |
| |
[OCAD] Bråt reunion | | 33:25 | 16 / 182 |
| |
Rokke korestfjella - 2 | | 10:03 | 9 / 153 |
| |
[OCAD] Fantasy, night | | 13:24 | 17 / 120 |
| |
[OCAD] Fantasy, sprint | | 11:51 | 30 / 211 |
| |
La Verne - Old fantasy map | | 28:08 | 17 / 207 |
| |
Rokke korsetfjella - Middle 1 | | 27:04 | 11 / 161 |
| |
[OCAD] Fylleryd, sprint | | 17:41 | 24 / 208 |
| |
(OCAD) Shortdistance N | | dnf | | | |
[OCAD] Tonsow E2, Middle | | 26:13 | 28 / 165 |
| |
WOC2012 (jorat-long) | | 46:11 | 19 / 197 |
| |
Teisko sprint 2 | | 18:41 | 21 / 152 |
| |
Teisko Sprint 1 | | 8:16 | 42 / 178 |
| |
[OCAD] Graddy, Short dist. | | dnf | | | |
[OCAD] Vuelta Alicante - E5 | | dnf | | | |
[OCAD] Vuelta Alicante - E2 | | 12:54 | 36 / 199 |
| |
Shortdist night | | 14:20 | 32 / 172 |
| |
Høiås North stage3-middle(night) | | 24:17 | 15 / 139 |
| |
Høiås North stage 2 - Sprint | | 14:29 | 39 / 240 |
| |
Giro d'Italia - Stage 3 | | 20:58 | 9 / 185 |
| |
[OCAD]Gesunda Middle | | dnf | | | |
[RndTemp] Martinb | | 13:06 | 7 / 216 |
| |
[OCAD] Middle Distance | | 21:02 | 36 / 240 |
| |
[Fantasy] Unnamed | | 18:25 | 25 / 191 |
| |
[OCAD] Dell'Argentario, middle 4 | | 18:55 | 18 / 223 |
| |
[RndTemp] Cambridgeb Night | | 19:36 | 19 / 148 |
| |
Dzikie Weze | | dnf | | | |
[RndTemp] Cambridgeb | | 18:02 | 11 / 207 |
| |
[OCAD] Altopiano Sud, middle 2 | | 22:24 | 70 / 238 |
| |
[OCAD] Altopiano Sud, middle | | 27:04 | 18 / 235 |
| |
Rokke map-part 2 | | 27:03 | 42 / 190 |
| |
[ocad] Taiwashrine 1 downhill | | 8:46 | 32 / 251 |
| |
[OCAD] Pregrize E1 | | 21:22 | 20 / 294 |
| |
Holt | | 16:23 | 40 / 239 |
| |
Kampersvik E2 | | 11:34 | 14 / 202 |
| |
0ltrebrenta | | dnf | | | |
Kampersvik sprint | | 10:19 | 45 / 240 |
| |
GMOK advent calendar race | | dnf | | | |
One-Leg-Wonders 11 | | 11:25 | 8 / 160 |
| |
Relocation @Surebridge | | dnf | | | |
TEST | | dnf | | | |
Old modified rocad - 3 | | 21:28 | 16 / 184 |
| |
Crosetta Long Championships | | 53:37 | 12 / 112 |
| |
Crosetta Sprint sample sprint | | 15:24 | 24 / 199 |
| |
Rokke | | 13:39 | 25 / 191 |
| |
Vorab-Challange | | 13:42 | 11 / 253 |
| |
| 2 | 32:36 | 292 / 357 |
| |
Contour-O | | 26:07 | 17 / 173 |
| |
Ski-o Ural map !!!! | | 27:45 | 5 / 147 |
| |
[SKI-0] Carlo Magno | | 51:33 | 33 / 107 |
| |
Biathlon-O Ultralong | | dnf | | | |
North Canobieton Township | | dnf | | | |
Hardcore Pointless | | dnf | | | |
Old rocad modified - 2 | | dnf | | | |
| 2 | 25:03 | 45 / 219 |
| |
Pointless | | 49:54 | 22 / 121 |
| |
Jerash Sprint | | dnf | | | |
| 2 | 24:31 | 33 / 230 |
| |
Terelckie prudy SKI-O day 2 | | 31:30 | 1 / 133 |
| |
| 2 | dnf | | | |
RND by D.Atkin | | 25:33 | 1 / 69 |
| |
Crni Graben Middle | | 24:13 | 14 / 130 |
| |
Crni Graben Sprint | | 14:10 | 22 / 196 |
| |
STB Fantasy | | 40:33 | 22 / 163 |
| |
Mo middle | | 20:03 | 24 / 145 |
| |
Terleckie Ski - O day 1 | | 24:59 | 2 / 181 |
| |
[OCAD] Le Semnoz, middle | | 19:00 | 20 / 183 |
| |
Random place day 2 middle | | 23:38 | 13 / 137 |
| |
San Pippo 2 | | 28:01 | 28 / 110 |
| |
OCAD Just a random place -middle | | 27:47 | 17 / 127 |
| |
San Pippo | | dnf | | | |
| 2 | 35:10 | 65 / 178 |
| |
Monteret Easy Sprint | | 10:18 | 15 / 170 |
| |
STB Promo - Sprint (Right) | | 14:07 | 24 / 177 |
| |
STB Promo - Long | | dnf | | | |
STB Promo - Sprint | | 19:07 | 11 / 161 |
| |
STB Promo - Sprint (Night) | | 15:50 | 37 / 138 |
| |
Old modified Rocad | | 34:34 | 22 / 155 |
| |
| 2 | dnf | | | |
STB Promo Middle (Night) | | dnf | | | |
STB Promo - Middle | | 32:05 | 15 / 139 |
| |
Schiltwald3 | | 20:22 | 18 / 127 |
| |
HE Lumbreras (La Rioja) | | 22:14 | 13 / 155 |
| |
Model Event Lumbreras (La Rioja) | | 8:14 | 27 / 209 |
| |
Schiltwald2 | | 19:13 | 3 / 108 |
| |
Schiltwald | | 20:26 | 3 / 138 |
| |
CekyPank Orienteering | | 24:46 | 3 / 112 |
| |
Brünnelichrüz | | dnf | | | |
quickmademap | | 20:22 | 29 / 190 |
| |
[OCAD] Long 1 (good runnability) | | dnf | | | |
[OCAD] Long 1 (bad runnability) | | 54:09 | 12 / 77 |
| |
[OCAD] Sprint 1 (Forest) | | 14:36 | 18 / 229 |
| |
Foppa-Challenge | | 10:56 | 24 / 249 |
| |
Langelandsfjellet - Day 2 middle | | dnf | | | |
[OCAD] Middle 4 | | 24:20 | 14 / 141 |
| |
[OCAD] Middle 3 | | 24:22 | 32 / 166 |
| |
[OCAD]Highland 3 night | | 30:47 | 2 / 119 |
| |
| 2 | 30:18 | 2 / 158 |
| |
[OCAD] Middle 2 | | 21:23 | 28 / 170 |
| |
[OCAD] Middle 1 | | 26:20 | 26 / 188 |
| |
Middle Cansiglio | | 49:18 | 3 / 98 |
| |
(ocad) Hjerteråsen night 2 | | 33:00 | 2 / 91 |
| |
(ocad) Hjerteråsen night | | 17:28 | 14 / 127 |
| |
Langelandsfjellet - Middle | | 30:08 | 14 / 174 |
| |
Glunte | | 32:55 | 15 / 92 |
| |
[OCAD]Gunnfjaun south night | | 29:16 | 12 / 127 |
| |
[OCAD]Nynäs middle 2 | | 28:22 | 23 / 157 |
| |
[OCAD]Nynäs middle 1 | | 30:03 | 27 / 249 |
| |
Crimea | | 24:17 | 19 / 117 |
| |
Waste of time | | 1:04 | 35 / 162 |
| |
[OCAD] Farstanäset Ski-o 2011 | | 22:02 | 5 / 202 |
| |
[OCAD]Gunnfjaun night (right) | | dnf | | | |
[OCAD]Gunnfjaun night | | dnf | | | |
[OCAD]Limanowa Cup | | 58:42 | 10 / 132 |
| |
Kaoz | | 21:04 | 10 / 97 |
| |
norwegian o-holidays | | dnf | | | |
[ocad] EC08 sprint2 | | 8:52 | 35 / 180 |
| |
[ocad] EC08 sprint1 | | 5:57 | 20 / 238 |
| |
(rnd) Four seasons | | 41:58 | 16 / 130 |
| |
Forrest Sprint | | 11:43 | 24 / 178 |
| |
(ocad) Faron Est | | 26:54 | 17 / 161 |
| |
East-cost | | 25:01 | 6 / 125 |
| |
Sandy ground | | 42:34 | 18 / 168 |
| |
[ocad] äktatorpet2 | | 23:36 | 32 / 218 |
| |
[ocad] äktatorpet1 | | 14:15 | 41 / 230 |
| |
[rocad] Junne | | 35:09 | 12 / 187 |
| |
[ocad] Kooyoora Night Middle | | 29:45 | 34 / 171 |
| |
(ocad) Faron Nord | | 33:07 | 14 / 217 |
| |
[OCAD]Halloween! | | 20:40 | 24 / 283 |
| |
| 2 | 18:42 | 11 / 403 |
| |
SOL-Boyz GP ST2 - Billeberget | | 20:10 | 4 / 224 |
| |
| 2 | 20:17 | 8 / 299 |
| |
°Zoothamnium | | 48:09 | 4 / 67 |
| |
°Epicarchesium | | 46:01 | 5 / 69 |
| |
°Pyxidiella | | 26:50 | 3 / 97 |
| |
°Opercularia | | 28:23 | 19 / 111 |
| |
°Epistylis | | 40:40 | 5 / 101 |
| |
[OCAD] Fantasy middle 2 | | 27:08 | 39 / 216 |
| |
[OCAD] Fantasy middle | | dnf | | | |
| 2 | 36:58 | 75 / 476 |
| |
| 3 | 26:03 | 56 / 476 |
| |
SOL-Boyz Grand Prix | | 20:21 | 10 / 201 |
| |
[OCAD]Golen Orienteering Cup #8 | | 39:06 | 15 / 175 |
| |
[OCAD]Golen Orienteering Cup #7 | | 13:20 | 22 / 218 |
| |
| 2 | 13:16 | 30 / 284 |
| |
Climb WC | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
[OCAD]Golen Orienteering Cup #6 | | 30:17 | 19 / 195 |
| |
[OCAD]Golen Orienteering Cup #5 | | 21:46 | 17 / 249 |
| |
china golden championship sprint | | 33:35 | 12 / 135 |
| |
Rokkeveien | | 18:18 | 14 / 117 |
| |
austria | | dnf | | | |
| 2 | 9:40 | 10 / 171 |
| |
[OCAD]Golen Orienteering Cup #4 | | dnf | | | |
| 2 | 35:43 | 19 / 298 |
| |
| 3 | 37:07 | 37 / 298 |
| |
Test Day2 | | 19:04 | 2 / 74 |
| |
Test Day1 | | 12:27 | 3 / 116 |
| |
Test | | 11:44 | 13 / 101 |
| |
Middle Kenmoretown Steeps | | dnf | | | |
konrads gamle endetarm 3 | | 21:09 | 25 / 139 |
| |
[OCAD]Golen Orienteering Cup #3 | | dnf | | | |
| 2 | 53:44 | 11 / 163 |
| |
Test | | dnf | | | |
NOLAN CUP. Day 1 | | 10:35 | 63 / 127 |
| |
[OCAD] Schöckl SE, S2 Sprint | | 15:27 | 15 / 177 |
| |
[OCAD] Schöckl W, S1 Middle | | 19:42 | 12 / 182 |
| |
[OCAD]Golen Orienteering Cup #2 | | 27:15 | 14 / 128 |
| |
[OCAD]Golen Orienteering Cup #1 | | 16:16 | 24 / 206 |
| |
An test map | | dnf | | | |
[OCAD] Schöckl, Model Event | | 5:09 | 9 / 162 |
| |
| 2 | 5:01 | 25 / 237 |
| |
An OL4 sneak peak | | 10:14 | 23 / 154 |
| |
| 2 | dnf | | | |
konrads gamle endetarm 2 | | dnf | | | |
[OCAD] Chateau de Montlosier E15 | | 23:34 | 64 / 198 |
| |
| 2 | 18:26 | 39 / 315 |
| |
[OCAD] Haijainen - Long 2 | | 31:30 | 19 / 153 |
| |
| 2 | 31:09 | 14 / 226 |
| |
konrads gamle endetarm | | 30:39 | 21 / 108 |
| |
Enjoy Day 3 The final | | 15:45 | 14 / 150 |
| |
Enjoy Day 2 | | 17:04 | 38 / 167 |
| |
Enjoy Day 1 | | 17:46 | 11 / 147 |
| |
[OCAD] Surbridge Mountain Long | | 72:17 | 19 / 123 |
| |
[OCAD] Haijainen - Long | | 37:09 | 23 / 150 |
| |
| 2 | 34:31 | 15 / 230 |
| |
[OCAD] Lammhult, sprint | | 15:33 | 31 / 230 |
| |
[OCAD] Aydat E14 | | 39:23 | 22 / 131 |
| |
[OCAD] Aydat E13 | | dnf | | | |
yutrur | | dnf | | | |
[OCAD] Västersjön night middle | | 25:16 | 24 / 122 |
| |
[OCAD] Västersjön night sprint 2 | | 15:48 | 11 / 123 |
| |
[OCAD] Västersjön, night sprint | | 13:28 | 35 / 140 |
| |
Test | | 12:21 | 41 / 134 |
| |
Tulluan short | | 12:12 | 27 / 189 |
| |
city middle | | dnf | | | |
[OCAD] Aydat E12 | | dnf | | | |
| 2 | 29:25 | 56 / 203 |
| |
[OCAD] Aydat Centre E11 | | 13:59 | 36 / 185 |
| |
[OCAD] Innanbäck - Middle 2 | | 28:19 | 27 / 168 |
| |
| 2 | 28:24 | 39 / 244 |
| |
| 3 | 27:47 | 31 / 244 |
| |
[OCAD] Innanbäck - Night | | 25:26 | 28 / 128 |
| |
| 2 | 22:36 | 16 / 171 |
| |
[OCAD] Pian Alba E7 | | 14:51 | 16 / 132 |
| |
[OCAD] Pian Alba E6 | | 14:03 | 20 / 151 |
| |
[OCAD] Pian Alba E5 | | 18:18 | 35 / 157 |
| |
[OCAD] Pian Alba E4 | | 12:18 | 16 / 158 |
| |
[OCAD] Pian Alba E3 | | 14:29 | 25 / 160 |
| |
[OCAD] Pian Alba E2 | | 19:33 | 33 / 167 |
| |
[OCAD] Pian Alba E1 | | dnf | | | |
The Lava Wetlands | | 27:30 | 22 / 164 |
| |
[OCAD] Altes AKH, Sprint Final | | dnf | | | |
[OCAD] Altes AKH, Sprint Quali 2 | | 16:20 | 6 / 151 |
| |
[OCAD] Altes AKH, Sprint Quali 1 | | 17:08 | 23 / 190 |
| |
Sommer ski-o | | dnf | | | |
[OCAD] Härkävuori - Night | | 48:30 | 32 / 125 |
| |
| 2 | 45:44 | 25 / 172 |
| |
OL4tour Mörtsjön2 | | 20:16 | 24 / 183 |
| |
| 2 | 19:42 | 28 / 237 |
| |
| 3 | dnf | | | |
| 4 | 19:08 | 23 / 237 |
| |
OL4tour Mörtsjön | | 18:58 | 34 / 216 |
| |
| 2 | 17:46 | 35 / 322 |
| |
| 3 | 31:42 | 165 / 322 |
| |
[OCAD] Innanbäck - Middle | | 28:57 | 29 / 179 |
| |
| 2 | 25:48 | 19 / 258 |
| |
[OCAD] Irbene N Night | | 31:11 | 26 / 128 |
| |
[OCAD] Irbene N Long | | 48:24 | 51 / 154 |
| |
[OCAD] Irbene N Sprint | | 11:56 | 24 / 197 |
| |
[OCAD] Irbene N Night Sprint | | dnf | | | |
| 2 | 12:14 | 112 / 401 |
| |
[OCAD] Irbene N Middle | | 27:15 | 42 / 201 |
| |
| 2 | 26:26 | 36 / 261 |
| |
| 3 | 26:15 | 29 / 261 |
| |
[OCAD] Rankås N Long | | 54:16 | 29 / 140 |
| |
[OCAD] Rankås Sprint | | 12:27 | 22 / 221 |
| |
[OCAD] Rankås N Night | | 35:13 | 21 / 115 |
| |
[OCAD] Rankås N Middle | | 25:35 | 27 / 180 |
| |
test | | 11:08 | 33 / 166 |
| |
Hogasand middle | | 30:59 | 10 / 82 |
| |
[RND] Upordowne Middle | | dnf | | | |
[RND] Bulgur long | | dnf | | | |
[OCAD] Aydat E10 | | 28:58 | 29 / 128 |
| |
Mount Edina | | 17:39 | 25 / 157 |
| |
Sprint different | | 15:17 | 4 / 151 |
| |
[OCAD] Aydat E9 | | dnf | | | |
| 2 | 23:23 | 47 / 231 |
| |
[Ocad] Hard. core. ish. | | 43:44 | 14 / 127 |
| |
[OCAD] Aydat E8 | | 12:34 | 20 / 217 |
| |
(ocad) La Quillane | | 31:59 | 37 / 188 |
| |
over ruan | | 23:28 | 14 / 100 |
| |
[ocad] JEC Sprint 2 | | 8:57 | 49 / 187 |
| |
[ocad] JEC Sprint 1 | | dnf | | | |
[OCAD] Montagne de Bange, middle | | 26:38 | 41 / 242 |
| |
[rnd] E6 Frankys Alm | | dnf | | | |
[OCAD] Torana, Middle | | 25:00 | 17 / 141 |
| |
WOC 2014 Millegrobbe I | | 28:15 | 13 / 228 |
| |
| 2 | 27:18 | 9 / 292 |
| |
Entenhausen E3 | | dnf | | | |
Predgrize Model Event | | dnf | | | |
Hot and Dry | | 19:28 | 24 / 215 |
| |
[OCAD] Herbouilly Sud, long | | dnf | | | |
SASP-Course2 | | 40:08 | 39 / 149 |
| |
SASP | | 36:11 | 21 / 177 |
| |
(ocad) Foret d'Agre | | dnf | | | |
[OCAD] Aydat E5 | | 52:31 | 27 / 162 |
| |
[Rnd] Long/day | | 112:53 | 29 / 130 |
| |
[ROcad] Sprint | | dnf | | | |
[OCAD] Chateau de Montlosier E2 | | 25:33 | 45 / 238 |
| |
[E1]Hageno kalnas - sprint | | 12:16 | 19 / 191 |
| |
[OCAD]San Giovanni contour-E2 | | dnf | | | |
Litchfieldton_1 | | dnf | | | |
[OCAD]San Giovanni - E1 | | 21:43 | 46 / 209 |
| |
[Rnd] Arling Valley | | 11:27 | 25 / 175 |
| |
[OCAD]LewesLake Sprint Final | | 19:03 | 30 / 201 |
| |
[OCAD]LewesLake Sprint | | 14:27 | 27 / 257 |
| |
[OCAD] La Montagne de Bange E3 | | 55:21 | 56 / 137 |
| |
[OCAD] Salpa-Jukola Training 2 | | 49:58 | 122 / 201 |
| |
[OCAD] Salpa-Jukola Training 1 | | 83:14 | 135 / 244 |
| |
Herbouilly | | 28:31 | 47 / 242 |
| |
Sörby final Slump-O | | dnf | | | |
Sörby 26 Middle | | 19:26 | 22 / 226 |
| |
Sörby 25 Long | | 39:13 | 26 / 162 |
| |
Tuscany Beach Sprint | | dnf | | | |
[Rnd] Bowman National Preserve | | 17:59 | 30 / 131 |
| |
mysig bana:) | | dnf | | | |
Correncon Tour - Stage 8 | | 22:27 | 27 / 177 |
| |
Rnd_temp short/middle | | 19:24 | 30 / 192 |
| |
Versan 2 | | 15:14 | 7 / 86 |
| |
Versan suite techn 1 | | 15:15 | 7 / 103 |
| |
Technicale | | 10:17 | 8 / 144 |
| |
Correncon Tour - Stage 7 | | 34:41 | 28 / 137 |
| |
Correncon Tour - Stage 6 | | dnf | | | |
| 2 | 58:00 | 140 / 246 |
| |
Sörby 24 Middle | | 21:52 | 39 / 206 |
| |
Summertour E5 -Stormuren- | | 42:26 | 35 / 125 |
| |
Summertour -Ryssberget- | | 47:11 | 21 / 117 |
| |
Summertour E3 -Tjakkeli- | | 40:59 | 23 / 139 |
| |
Summertour E2 -Åshöjden- | | dnf | | | |
Summertour E1 -Bosätersvallen- | | 36:17 | 13 / 137 |
| |
Raiasd | | 32:09 | 16 / 165 |
| |
Rnd_temp 1.4k | | 17:38 | 43 / 195 |
| |
Sääkelä | | 29:08 | 28 / 217 |
| |
Correncon Tour, Stage 5 | | 19:58 | 14 / 149 |
| |
justforfuncomp :) | | 12:13 | 14 / 184 |
| |
| 2 | 11:04 | 7 / 225 |
| |
Moscow sprints.stage 2 | | 12:41 | 11 / 88 |
| |
Moscow sprints.stage 1 | | 7:27 | 4 / 94 |
| |
Fabio Aurelio | | 32:18 | 7 / 94 |
| |
Park sprint in Moscow. stage 1 | | dnf | | | |
Correncon Tour, Stage 4 | | 32:04 | 12 / 81 |
| |
| | dnf | | | |
Kjolen sprint | | 20:22 | 43 / 151 |
| |
Piani Praglia | 2 | 35:14 | 23 / 172 |
| |
Gafanhori | | dnf | | | |
Rnd_temp - Middledistance #2 | | 35:23 | 26 / 154 |
| |
Ski-o end the season | | 18:59 | 45 / 123 |
| |
WOC 2003! Moscow Compass | | 12:12 | 2 / 138 |
| |
Sekotsuji by D.Atkin | | dnf | | | |
Slopeing | | 17:02 | 14 / 136 |
| |
[OCAD] Surebridge Mountain E4 | | dnf | | | |
| 2 | 57:51 | 30 / 180 |
| |
Sörby23 Sprint | | 10:07 | 35 / 208 |
| |
| 2 | 19:53 | 202 / 278 |
| |
Sörby22 Long | | 38:03 | 51 / 152 |
| |
Sörby21 Middle | | 17:22 | 19 / 170 |
| |
[OCAD] Surebridge Mountain E3 | | dnf | | | |
[OCAD] Surebridge Mountain E2 | | 55:59 | 17 / 117 |
| |
[OCAD] Surebridge Mountain E1 | | 28:17 | 47 / 210 |
| |
Correncon Tour, Stage 3 | | 33:39 | 28 / 124 |
| |
Rnd_temp - Middledistance | | 28:08 | 20 / 151 |
| |
Sörby 20 middle | | 24:03 | 42 / 207 |
| |
One-leg-Wonder FINAL | | 15:04 | 23 / 140 |
| |
One-leg-wonder 5 | | 17:42 | 51 / 122 |
| |
One-leg-wonders 4 | | 14:51 | 41 / 134 |
| |
One-Leg_wonders-3 | | 17:24 | 96 / 148 |
| |
Correncon Tour - Stage 2 | | 24:24 | 22 / 148 |
| |
Correncon Tour - Stage 1 | | 22:54 | 21 / 203 |
| |
TrentoCity | 2 | 10:57 | 59 / 231 |
| |
Mimizan #1 | | dnf | | | |
One-leg-wonders 2 | | 21:09 | 43 / 183 |
| |
One-leg-wonders-1 | | 20:22 | 48 / 166 |
| |
Summertour Trainingrace 2 East | | dnf | | | |
Summertour Trainingrace 1 West | | 28:42 | 21 / 159 |
| |
Rnd_temp 1.3k | | 18:21 | 66 / 204 |
| |
Jervskogen, ultralong | 2 | 86:22 | 49 / 153 |
| |
map | | dnf | | | |
col de .... | | 29:39 | 20 / 147 |
| |
course en auvergne | | 31:36 | 36 / 157 |
| |
City Sprint | | 20:09 | 11 / 133 |
| |
Braintreeburg cup | | 15:19 | 30 / 154 |
| |
WOC 2005 Middle | | 47:13 | 11 / 95 |
| |
WOC_03 long | | 51:19 | 23 / 144 |
| |
Holmvassnatten Night | | dnf | | | |
Holmvassnatten 3 | | 24:53 | 14 / 178 |
| |
Holmvassnatten 2 | | 27:02 | 51 / 222 |
| |
Holmvassnatten - Prologue | 2 | 15:06 | 47 / 311 |
| |
Buraunet | | 29:41 | 23 / 154 |
| |
[OCAD] San Giovanni Finale | | 42:43 | 23 / 176 |
| |
[OCAD] Cavedine Long | | 61:04 | 30 / 195 |
| |
FIN 5 - 1998 | 2 | 40:31 | 20 / 258 |
| |
Tomaattimehu | | 22:41 | 17 / 217 |
| |
t | | 19:44 | 17 / 162 |
| |
HHerbernheia 2011 (right one!!!) | | 24:50 | 28 / 278 |
| |
Herbernheia 2011 | | 15:21 | 48 / 248 |
| |
Brignoles 03 | | 19:21 | 32 / 293 |
| |
SprintPastu | | 14:37 | 15 / 178 |
| |
Sprint | | 23:05 | 27 / 204 |
| |
Bunketorp Ski-O Middle | | 31:02 | 2 / 243 |
| |
| 2 | dnf | | | |
Bunketorp Ski-O Long | | 40:14 | 1 / 178 |
| |
Long sprint | | 31:18 | 30 / 159 |
| |
Sprint 0.8 KM | | 7:15 | 20 / 213 |
| |
Pijnven Noord | | 29:48 | 12 / 193 |
| |
RunRun | | 8:58 | 4 / 90 |
| |
| | dnf | | | |
Winter Games 2011 [Long] | | dnf | | | |
Winter Games 2011 [Sprint] | | 11:15 | 24 / 188 |
| |
Winter Games [Middle] | | dnf | | | |
Winter Games 2011 [Prolog] | | 7:49 | 16 / 159 |
| |
Winter Games [Prolog] | | 7:56 | 19 / 204 |
| |
[OCAD] San Giovanni Stage 7 | | dnf | | | |
Brignoles 02 | | 23:18 | 29 / 227 |
| |
INGALUNDA CITY SPRINT | | dnf | | | |
Brignoles 01 | | 21:35 | 33 / 246 |
| |
x/z | | 25:36 | 4 / 124 |
| |
short - nybro | | 14:14 | 29 / 252 |
| |
Spring Cup CF Night BONUS | | 14:44 | 5 / 206 |
| |
Swiss O Week - E1 | | 18:23 | 13 / 251 |
| |
Spring Cup CF Day | | 14:05 | 17 / 292 |
| |
Spring Cup CF Night | | 14:21 | 35 / 228 |
| |
Herbernheia Long | | 36:24 | 41 / 210 |
| |
Tallberget Ski-O | | 32:16 | 16 / 252 |
| |
Herbernheia Cahllange | | 15:10 | 28 / 244 |
| |
Trondheimrace | | 20:15 | 43 / 278 |
| |
Swiss O Week - E6 | | 14:45 | 31 / 234 |
| |
Swiss O Week E3 | | 20:57 | 23 / 228 |
| |
Neoprenhåssååå | | dnf | | | |
the run | | 14:42 | 6 / 142 |
| |
Door 11 - PortU | | 21:17 | 28 / 211 |
| |
| 2 | 19:06 | 10 / 281 |
| |
| 3 | dnf | | | |
Dorr 9 - PortU | | 14:41 | 33 / 248 |
| |
| 2 | 12:57 | 4 / 341 |
| |
[OCAD] Sierra del Molino 5 | | 38:52 | 17 / 102 |
| |
[OCAD] San Giovanni 6 | | 17:19 | 24 / 183 |
| |
Door 7 | | 46:56 | 16 / 95 |
| |
Door 6 | | 29:07 | 48 / 182 |
| |
| 2 | 24:38 | 23 / 245 |
| |
Middle Fantasy | | dnf | | | |
Ryssberget Winter Tour | | 39:42 | 18 / 136 |
| |
| 2 | dnf | | | |
Brignoles - Night urban sprint | | 8:20 | 38 / 239 |
| |
Door 5 | | dnf | | | |
Door 10 - Jaanankallio 2 | | 25:59 | 16 / 212 |
| |
| 2 | 27:21 | 43 / 294 |
| |
Psychoda | | 28:06 | 6 / 88 |
| |
Phalacrocera | | 25:55 | 4 / 98 |
| |
Mochlonyx | | 24:17 | 5 / 97 |
| |
Ptychoptera | | 23:41 | 7 / 59 |
| |
Lauterbornia | | dnf | | | |
Door 4 - Jaanankallio | | 39:14 | 19 / 145 |
| |
| 2 | 37:26 | 10 / 198 |
| |
door 8 | | 17:46 | 35 / 234 |
| |
| 2 | 16:10 | 29 / 313 |
| |
[OCAD] Sierra del Molino 4 | | 43:14 | 15 / 149 |
| |
WW Sprint | | 18:43 | 20 / 141 |
| |
Micro O | | 13:32 | 4 / 190 |
| |
[OCAD] San Giovanni Stage 5 | | 27:00 | 23 / 123 |
| |
Door 3 - Forvie | | 27:57 | 21 / 175 |
| |
| 2 | dnf | | | |
Slope run [OCAD] | | 21:32 | 28 / 188 |
| |
| 2 | 21:42 | 39 / 251 |
| |
| 3 | 18:40 | 15 / 251 |
| |
Door 2 - Valey | | 37:27 | 21 / 131 |
| |
[OCAD] San Giovanni Stage 4 | | 43:27 | 23 / 125 |
| |
Rowe Races - 3 of 3 | | 21:39 | 53 / 173 |
| |
Door 1 - Urtgicla | | 27:21 | 26 / 155 |
| |
Whannawhanna - Middle 1 | | 36:50 | 27 / 152 |
| |
Smedley - Middle | | 34:40 | 18 / 161 |
| |
Rowe Races_Stage 2 of 3 | | 31:13 | 14 / 110 |
| |
Fugletjernsmyra 2.7 km | | 22:11 | 15 / 130 |
| |
The Slump - Middle | | dnf | | | |
| 2 | 28:16 | 11 / 191 |
| |
| 3 | dnf | | | |
Rowe races_Stage 1 of 3 | | 29:56 | 16 / 102 |
| |
Aborfield Middle | | 33:26 | 20 / 93 |
| |
Maraetotara - Sprint | | 17:07 | 36 / 223 |
| |
Maraetotara - Long | | 48:26 | 26 / 124 |
| |
Fantasy course | | 31:49 | 11 / 122 |
| |
[OCAD]Nynäs Long | | 30:35 | 29 / 158 |
| |
[OCAD] Sierra del Molino 3 | | 38:53 | 14 / 118 |
| |
Old Dogtrack Sprint | | 11:37 | 14 / 176 |
| |
| 2 | 11:26 | 17 / 252 |
| |
[OCAD]Sierra del Molino v2 | | 34:25 | 32 / 116 |
| |
ForRoss | | dnf | | | |
night | | 10:01 | 9 / 88 |
| |
[OL4an tour] Herrestadsfjället 3 | | 21:28 | 31 / 172 |
| |
Downhill sprint | | 12:24 | 16 / 189 |
| |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | dnf | | | |
Monospilus | | dnf | | | |
Chydorus | | 23:12 | 3 / 62 |
| |
Graptoleberis | | 20:03 | 13 / 84 |
| |
Acroperus | | dnf | | | |
Disparalona II | | 20:50 | 6 / 99 |
| |
sprint | | 9:12 | 15 / 164 |
| |
middle | | 33:30 | 11 / 57 |
| |
Bodafors 2m Contours | | 30:47 | 3 / 116 |
| |
[OL4an tour]Anza Borrego Night | | 10:53 | 14 / 131 |
| |
| 2 | 9:54 | 6 / 157 |
| |
[OCAD] San Giovanni Stage 3 | | 12:21 | 33 / 220 |
| |
| 2 | 11:57 | 32 / 319 |
| |
[OL4an tour]Anza Borrego Middle | | 26:26 | 19 / 136 |
| |
| 2 | 24:49 | 16 / 163 |
| |
Funky | | 13:02 | 3 / 99 |
| |
[OCAD] San Giovanni Stage 2 | | dnf | | | |
| 2 | 35:29 | 33 / 201 |
| |
[OL4an tour] E17 Piskeflöde | | 24:28 | 44 / 190 |
| |
| 2 | 21:20 | 17 / 258 |
| |
Sierra del Molino | | 27:10 | 51 / 148 |
| |
[OCAD] San Giovanni Stage 1 | | 29:02 | 24 / 152 |
| |
| 2 | dnf | | | |
PastCourse | | 26:27 | 29 / 113 |
| |
[OL4an tour] Herrestadsfjället 2 | | 43:54 | 48 / 160 |
| |
| 2 | 37:44 | 41 / 211 |
| |
[OL4an tour]E15 Flinshult | | 21:41 | 25 / 150 |
| |
| 2 | dnf | | | |
[OL4an tour]E14 Flinshult | | 28:10 | 45 / 201 |
| |
SprintPastu.2 | | dnf | | | |
SprintPastu | | 24:33 | 17 / 141 |
| |
Ophryoglena | | 23:24 | 6 / 73 |
| |
Balanonema | | dnf | | | |
Platynematum | | 33:08 | 19 / 65 |
| |
Dexiostoma | | 27:31 | 9 / 75 |
| |
Loxocephalus | | 25:00 | 15 / 102 |
| |
[OL4an tour] Herrestadsfjället 1 | | 20:37 | 34 / 198 |
| |
| 2 | 20:08 | 48 / 269 |
| |
[OCAD] San Giovanni Prologue | | 7:32 | 45 / 255 |
| |
| 2 | 6:53 | 69 / 366 |
| |
| 3 | 7:39 | 102 / 366 |
| |
Training in Briffaut for Jean | | dnf | | | |
[OCAD]Amazing! long/night | | dnf | | | |
| 2 | 34:49 | 28 / 189 |
| |
d | | 47:24 | 17 / 78 |
| |
Pastur | | 22:58 | 26 / 111 |
| |
[OL4an tour] E12 Flinshult | | 25:49 | 21 / 169 |
| |
| 2 | dnf | | | |
vallinas mountain sprint | | 25:07 | 8 / 115 |
| |
Fantasy Sprint | | 12:16 | 31 / 206 |
| |
| 2 | dnf | | | |
[OL4an Tour] Lagga/Östuna 2 | | 19:58 | 62 / 155 |
| |
[OL4an tour]Good Spring MT Night | | 19:06 | 15 / 137 |
| |
| 2 | dnf | | | |
[OL4an tour]Rusia 3 Middle | | 26:58 | 40 / 158 |
| |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | 24:06 | 24 / 196 |
| |
[OL4an tour]Rusia 2 night short | | 16:03 | 33 / 143 |
| |
| 2 | 15:29 | 49 / 181 |
| |
[Ocad] Venice | | 29:34 | 17 / 173 |
| |
OgdensFirstRace | | 22:29 | 6 / 111 |
| |
| 2 | dnf | | | |
[OL4an tour]Anza Borrego Middle | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | 29:14 | 31 / 192 |
| |
[OL4an tour]Sälen | | 32:24 | 32 / 180 |
| |
[OL4an Tour]E5 - Lagga/Östuna 1 | | 14:23 | 40 / 190 |
| |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | 13:32 | 40 / 266 |
| |
| 4 | 13:19 | 31 / 266 |
| |
| 5 | 44:39 | 212 / 266 |
| |
| 6 | 13:29 | 37 / 266 |
| |
nuit | | 1:13 | 12 / 107 |
| |
sprint | | 10:13 | 47 / 118 |
| |
ormen | | 13:36 | 43 / 100 |
| |
kikirace6 | | 52:51 | 24 / 76 |
| |
Eudiaptomus | | 26:16 | 14 / 78 |
| |
Ceriodaphnia | | dnf | | | |
Stylodrilus | | dnf | | | |
Chromadorita | | dnf | | | |
Brachyura | | 23:12 | 5 / 87 |
| |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | dnf | | | |
kikirace 5 | | dnf | | | |
ikirace 5 | | 26:23 | 7 / 75 |
| |
kikirace 4 | | 38:13 | 24 / 78 |
| |
kikirace 3 | | 41:01 | 17 / 98 |
| |
sweet comp. Night (hard) | | 23:48 | 38 / 131 |
| |
sweet comp. prolog | | dnf | | | |
| 2 | 18:43 | 32 / 266 |
| |
[OCAD]Nynäs Middle | | 17:42 | 28 / 194 |
| |
Map | | 15:33 | 34 / 167 |
| |
| 2 | 15:12 | 20 / 201 |
| |
| 3 | 15:22 | 28 / 201 |
| |
[OL4an tour]Rusia 1 Long | | dnf | | | |
| 2 | 41:56 | 32 / 184 |
| |
| 3 | dnf | | | |
[OL4an tour]Goodspring MT Middle | | 20:46 | 29 / 182 |
| |
[OL4an tour]Anza Borrego SW Nigh | | 27:34 | 30 / 128 |
| |
| 2 | dnf | | | |
[OL4an tour]Anza Borrego SW Day | | 18:10 | 41 / 200 |
| |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | 15:46 | 36 / 278 |
| |
kikirace sprint2 | | 21:12 | 27 / 122 |
| |
kikirace sprint | | 24:33 | 30 / 147 |
| |
(ocad)- färsk; Prolog | | 17:39 | 27 / 201 |
| |
| 2 | 16:01 | 22 / 277 |
| |
[Pure and Fast] - middle | | 20:39 | 49 / 134 |
| |
The Gardens Tale Intro2 | | 20:58 | 34 / 123 |
| |
The Gardens Tale Intro | | 25:19 | 25 / 168 |
| |
crazyisland night | | 30:07 | 23 / 100 |
| |
sprint... | | 18:02 | 52 / 169 |
| |
| 2 | dnf | | | |
Sprint2 | | 15:15 | 12 / 112 |
| |
Sprint | | 15:09 | 9 / 155 |
| |
| 2 | dnf | | | |
LE MEGA SPRINT | | 1:13 | 12 / 172 |
| |
| 2 | 1:13 | 51 / 358 |
| |
| 3 | 1:13 | 51 / 358 |
| |
| 4 | 1:14 | 98 / 358 |
| |
| 5 | 1:12 | 13 / 358 |
| |
| 6 | 1:12 | 13 / 358 |
| |
| 7 | 1:12 | 13 / 358 |
| |
| 8 | 1:12 | 13 / 358 |
| |
| 9 | 1:12 | 13 / 358 |
| |
race! | | 22:16 | 16 / 160 |
| |
crazyisland | | 22:31 | 36 / 221 |
| |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | dnf | | | |
| 4 | dnf | | | |
blåbærmåsan by night | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | 20:45 | 18 / 156 |
| |
woc | | 66:13 | 17 / 158 |
| |
| 2 | dnf | | | |
Forest sprint 2 | | 21:57 | 78 / 186 |
| |
| 2 | 18:13 | 27 / 222 |
| |
| 3 | dnf | | | |
blåbærmåsan | | 34:05 | 35 / 184 |
| |
Middle distance | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
Another map | | 21:20 | 25 / 111 |
| |
| 2 | 19:47 | 7 / 131 |
| |
Forest sprint | | 17:13 | 43 / 221 |
| |
| 2 | 16:28 | 31 / 284 |
| |
Map | | 15:09 | 28 / 125 |
| |
| 2 | 14:10 | 8 / 159 |
| |
Hard Challenge | | dnf | | | |
VSO | | 25:40 | 6 / 88 |
| |
[OCAD] Haukkovuori - Long | | 42:36 | 50 / 231 |
| |
| 2 | 40:19 | 50 / 342 |
| |
| 3 | dnf | | | |
| 4 | dnf | | | |
Testudinella | | 26:33 | 32 / 98 |
| |
Macrocyclops | | dnf | | | |
Scapholeberis | | 29:03 | 5 / 76 |
| |
Glossiphonia | | dnf | | | |
Heliophrya | | dnf | | | |
Sprintn | | 14:05 | 17 / 160 |
| |
[Fantasy] Short Middle | | 10:07 | 54 / 149 |
| |
Sippola | | 30:40 | 50 / 210 |
| |
| 2 | 29:32 | 41 / 284 |
| |
Øya 2 | | 9:10 | 11 / 123 |
| |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | 9:01 | 4 / 153 |
| |
Longsprint | | 33:18 | 22 / 114 |
| |
[OCAD] LongLake | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
Halloween Map | | 6:30 | 15 / 180 |
| |
| 2 | 6:33 | 48 / 271 |
| |
the cool map | | dnf | | | |
Øya | | 7:39 | 9 / 178 |
| |
| 2 | 7:43 | 38 / 251 |
| |
FOREST/CITY/GARDEN -sprint | | 16:37 | 16 / 200 |
| |
| 2 | 15:30 | 5 / 249 |
| |
long sprint | | 21:31 | 12 / 93 |
| |
Middle | | 18:58 | 36 / 94 |
| |
map 2 | | dnf | | | |
[OCAD] Rehvalahti, middle | | 27:00 | 62 / 170 |
| |
| 2 | 23:35 | 15 / 212 |
| |
Arctic fall middle | | 32:16 | 24 / 155 |
| |
| 2 | 29:22 | 9 / 181 |
| |
SundayCOMP -NIGHT | | 15:31 | 25 / 144 |
| |
Sprint | | 19:19 | 37 / 119 |
| |
SaturdayCOMP | | 22:31 | 62 / 203 |
| |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | 16:06 | 32 / 282 |
| |
| 4 | 17:31 | 49 / 282 |
| |
FridayCOMP Prologue | | 12:24 | 62 / 206 |
| |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | 10:57 | 55 / 280 |
| |
| 4 | 8:59 | 13 / 280 |
| |
sprint night | | 13:14 | 19 / 97 |
| |
Circles | | 12:26 | 59 / 178 |
| |
Sprint under the glacier | | 17:49 | 63 / 177 |
| |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | 14:29 | 14 / 218 |
| |
On the roof | | 7:46 | 5 / 123 |
| |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | 8:08 | 35 / 233 |
| |
| 4 | dnf | | | |
123 middle | | dnf | | | |
[OCAD] Hardbakkhytta | | 5:16 | 46 / 183 |
| |
| 2 | 4:58 | 29 / 226 |
| |
| 3 | 4:49 | 11 / 226 |
| |
Middle | | 20:20 | 37 / 127 |
| |
| 2 | dnf | | | |
[OCAD] Marchrace | | 15:28 | 62 / 215 |
| |
| 2 | 14:24 | 43 / 279 |
| |
Sprint map | | 19:57 | 62 / 204 |
| |
| 2 | 18:46 | 42 / 271 |
| |
| 3 | dnf | | | |
Roxburyville to nono | | dnf | | | |
Great Braintree to tony | | 33:50 | 19 / 102 |
| |
Oskarshamn Night Short 2 | | 20:50 | 48 / 99 |
| |
| 2 | dnf | | | |
Oskarshamn Night Short 1 | | 16:57 | 43 / 138 |
| |
[ocad] Homysud4 NIGHT Version | | dnf | | | |
[ocad] Homysud4 - DAY Version | | 27:37 | 27 / 198 |
| |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | 27:57 | 36 / 249 |
| |
[ocad] Homysud3 | | 21:22 | 25 / 143 |
| |
| 2 | 19:42 | 20 / 170 |
| |
| 3 | dnf | | | |
The middle | | 45:02 | 42 / 88 |
| |
Sprint | | 13:09 | 70 / 205 |
| |
| 2 | 12:33 | 31 / 272 |
| |
Faskally | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
Sprint in Kunming | 2 | 7:18 | 21 / 101 |
| |
Kunming. | | dnf | | | |
| 2 | 10:39 | 29 / 98 |
| |
Sprint in Brindisi | | 18:13 | 33 / 76 |
| |
Sprint Ingalunda City. | | 13:48 | 23 / 112 |
| |
| 2 | 13:03 | 12 / 152 |
| |
Sprint. Sinte Mette. | | 17:11 | 27 / 75 |
| |
| 2 | dnf | | | |
Good Old Sinte Mette | | dnf | | | |
sprint précision 2/2 | | dnf | | | |
sprint précision 1/2 | | 12:08 | 17 / 138 |
| |
Fantasy map | | dnf | | | |
orient show por jean | | 7:38 | 31 / 82 |
| |
Lepanmaa Night | | dnf | | | |
| 2 | 69:42 | 67 / 159 |
| |
long | | dnf | | | |
Sprint tournois VSO | | 11:07 | 112 / 148 |
| |
| 2 | 7:59 | 23 / 179 |
| |
| 3 | dnf | | | |
Tournois VSO | | 35:16 | 43 / 85 |
| |
Moyen tournois VSO | | 51:47 | 11 / 68 |
| |
Longue tournois VSO | | 86:09 | 12 / 61 |
| |
Matiesko fantasy cup E3 | | 17:27 | 28 / 108 |
| |
The mad grasse for Bu2 | 2 | dnf | | | |
Middle distance | | 27:34 | 40 / 101 |
| |
Apartment race | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | dnf | | | |
| 4 | dnf | | | |
| 5 | dnf | | | |
| 6 | 11:25 | 23 / 303 |
| |
[Fantasy cup] E3 Long | | 41:19 | 45 / 81 |
| |
[Fantasy cup] E2 Sprint | | 15:34 | 61 / 169 |
| |
[Fantasy cup] E1 Middle | | 23:33 | 52 / 118 |
| |
Céléon | | dnf | | | |
| 2 | 27:03 | 88 / 161 |
| |
BRÅSTORP CONTEST | | 21:28 | 67 / 101 |
| |
Lac Mariet VI | | 42:02 | 74 / 139 |
| |
Matiesko fantasy cup E2 | | 23:25 | 22 / 122 |
| |
| 2 | dnf | | | |
Quick sprint :q | | 16:56 | 37 / 141 |
| |
Matiesko fantasy cup E1 | | 55:39 | 21 / 86 |
| |
| 2 | dnf | | | |
[Ocad] Nynäs middle | | 29:23 | 116 / 178 |
| |
| 2 | 24:36 | 126 / 228 |
| |
Nordic middle distance | | 58:06 | 15 / 57 |
| |
Bo-kartan (ocad) - prologe | | dnf | | | |
| 2 | 23:03 | 44 / 204 |
| |
Short sprint | 2 | 7:23 | 53 / 178 |
| |
[OCAD] Sprinta | | 10:04 | 81 / 150 |
| |
A middle race | | 33:57 | 18 / 66 |
| |
| 2 | dnf | | | |
New random map | | dnf | | | |
Random sprint | 2 | 17:12 | 78 / 137 |
| |
Ojer 2.0 Night | | dnf | | | |
Ojer 2.0 Middle | | 31:58 | 35 / 165 |
| |
| 2 | dnf | | | |
VSO | | dnf | | | |
Gölen- Prologue | | 17:27 | 39 / 140 |
| |
| 2 | dnf | | | |
course nono technique spéciale | | 30:58 | 10 / 65 |
| |
Sajaia | 2 | 40:37 | 47 / 132 |
| |
Ocad bute echelle courte | | dnf | | | |
Lac Mariet V | | dnf | | | |
sprint in Autrans to Noé | | 17:01 | 32 / 87 |
| |
| | 18:30 | 58 / 141 |
| |
Random Sprint 2 | | 10:18 | 52 / 142 |
| |
Ojer Middle | | 25:48 | 58 / 167 |
| |
Sprint | 2 | 7:54 | 44 / 168 |
| |
Rassonwood | 2 | 13:06 | 52 / 157 |
| |
1er essais OCAD pour VSO | | 16:00 | 65 / 118 |
| |
Random Sprint | | 6:58 | 98 / 165 |
| |
uyuukaka | 2 | 13:52 | 33 / 128 |
| |
Aldeno Sprint | 2 | dnf | | | |
Idre Vinter Comp 2 Downhill | 2 | 20:01 | 54 / 181 |
| |
Weekend-Sprint | 2 | 22:17 | 74 / 186 |
| |
Neaton-Islands day 4 | | 36:12 | 59 / 113 |
| |
Neaton-Islands day 3 | 2 | 22:03 | 30 / 113 |
| |
sprint! focus | 2 | 20:45 | 31 / 138 |
| |
[HS-Tour] E8 Skummeslöv - Middle | | dnf | | | |
| 2 | 38:59 | 63 / 239 |
| |
[HS-Tour] E7 Holmåsa - Long | | dnf | | | |
[HS-Tour] E6 Skummeslöv Night | | 24:55 | 28 / 124 |
| |
[HS-Tour] E5 Holmåsa - Middle | | 29:01 | 63 / 174 |
| |
[HS-Tour] E4 Skummeslöv - Sprint | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
[HS-Tour] E3 Holmåsa - Night | | 41:55 | 27 / 117 |
| |
[HS-Tour] E2 Skummeslöv - Long | 2 | dnf | | | |
[HS-Tour] E1 Holmåsa - Sprint | 2 | 25:15 | 151 / 307 |
| |
| 3 | dnf | | | |
| 4 | 16:54 | 45 / 307 |
| |
Ocad Stubbmodalen | 2 | dnf | | | |
| 3 | 18:02 | 22 / 165 |
| |
[Fantasy] Junne E2 | 2 | 47:52 | 69 / 144 |
| |
Idre Vinter Comp | 2 | dnf | | | |
[Fantasy] Junne E1 | 2 | 39:54 | 70 / 196 |
| |
Sprint-OL day 3/3 | 2 | 16:03 | 64 / 192 |
| |
Sprint-OL day 2/3 | 2 | 13:15 | 61 / 202 |
| |
Sprint-OL Day 1/3 | 2 | 13:23 | 92 / 318 |
| |
[OCAD] Kjölen | 2 | 26:44 | 82 / 338 |
| |
[OCAD] Saskatchewan | 2 | dnf | | | |
Northern Miltonwoods | 2 | dnf | | | |
[OCAD] Mont Pichietto | | 21:55 | 116 / 231 |
| |
[Minicup] Weekend One - Sprint | | 17:29 | 65 / 221 |
| |
Kahils rocks tour 4 joo | | 18:54 | 56 / 180 |
| |
[] Sprint | | 14:17 | 81 / 185 |
| |
JOK-stgan sprint | | 21:42 | 82 / 282 |
| |
Furuboda Sprint | | dnf | | | |
day4 | 2 | 11:39 | 10 / 77 |
| |
day3 | 2 | 38:52 | 20 / 91 |
| |
[OCAD] Savo | 2 | 44:30 | 88 / 224 |
| |
TinyMap | 2 | 21:08 | 109 / 219 |
| |
[OCAD] Vilhosc I | 2 | 36:12 | 165 / 333 |
| |
Kaleva Churc righ version | 2 | 15:17 | 92 / 320 |
| |
| 3 | 13:18 | 30 / 320 |
| |
Rocky II - E1 Middle | 2 | 28:14 | 103 / 358 |
| |
sprint4 | 2 | dnf | | | |
| 3 | 8:48 | 5 / 132 |
| |
sprint2 | 2 | dnf | | | |
[OCAD] Haukkovuori - Jukkis100th | 2 | dnf | | | |
Ski-o | 2 | 16:43 | 54 / 245 |
| |
Vidingsjö by Night Prologue | 2 | 10:35 | 96 / 245 |
| |