Catching Features

1a Copa Catalana- Classificatori

Open:08:00 May 01 2020
Close:08:00 May 02 2020
Map:/mapa catching puigco ocad 8/events/Prova de selecció/day1/prova de seleccio.course
Created by:Quimvich-o
Description:Classificatoria per a la 1a Copa Catalana, al mapa Puigcornet d'Igualada. Recordem que passaran de ronda els 20 primers catalans/es inscrits i que nomes conta el 1r intent. Per a mes info: @cat_catching a instagram Sort!
Avg Rating:4.2 / 5.0 (59 votes)

Results

224 official (+87 reruns) 28 comments

1. Daynee Sweden Nyköpings OK 14:08  
2. sundlof Sweden Gävle OK 14:09  *****
3. Roman France VSO 14:26  
4. Jesus Rodriguez Corrochano Spain OK Rabonen 14:32  
5. mansen Sweden GMOK 14:39  
6. Pale Finland Vehkalahden Veikot 14:40  
7. EduGil Spain AD Tjalve 14:45  
8. joesunley United Kingdom WCOC 14:46  
9. Jeremy G Belgium Antwerp Orienteers 14:48  
10. mikkelh Norway Freidig 15:05  
10. OLofsson Sweden Pan-Kristianstad 15:05  
12. lucasbasset France OK Linné 15:34  
13. Théo France Annecy SO 15:35  
14. Frasco Italy PL O-Maggiore 15:41  
15. ColmM Ireland UCDO Honeybadgers 15:45  *****
16. Christ Canada GHO 15:46  
17. romeu Italy clus bologna 15:49  
18. Chäspu Switzerland OLG Bern 15:50  
19. show Switzerland Tampereen Pyrintö 15:51  
20. mogd001 New Zealand OK Linné 16:02  
21. Bullen Sweden Suraarmaravtegel 16:05  
21. styggajorren Sweden OLGY Slayers 16:05  
23. bigE Canada Ottawa OC 16:08  
24. Cinis Latvia Vehkalahden Veikot 16:23  
25. Cap Sweden Sävedalens AIK 16:30  
26. georgG Austria OK Oachkatzlschwoaf 16:34  
27. Rune DC Belgium Trol 16:36  
28. Nicooooo Austria OK Oachkatzlschwoaf 16:39  
29. James Hammond United Kingdom FVO 16:44  
29. Corentin France NOSE 16:44  
31. Timpa New Zealand Koovee 16:49  
32. Mattman Sweden GMOK 16:52  
33. Takle Norway Kristiansand OK 16:53  *****
34. Djurisk Sweden Eksjö SOK 16:56  
35. Ossa18 Sweden Malungs OK 16:59  
36. seb shafka Czech Republic OK Kamenice 17:05  
37. Bernat.L Spain XXO 17:08  
38. Corrochano Spain OK Rabonen 17:20  
39. quimsu Korea, North COC 17:27  
40. color Switzerland converter 17:45  
41. martip Andorra Aligots 17:47  
42. carlit Andorra BO 17:52  *****
43. ollieegan New Zealand UCOC 17:54  *****
44. HugoD Sweden ok roxen 18:07  
45. Osamoborac Croatia OK Linné 18:13  *****
46. Stigsmark Sweden Stora Tuna OK 18:17  
47. Antoine Becaert France OK Karalhainen 18:20  
48. jeb France VSO 18:24  
49. Tomas Lima Portugal OK Karalhainen 18:26  
50. T6nis Estonia Rakvere OK 18:27  
51. Fabian Aebersold Switzerland Tampereen Pyrintö 18:29  
52. Gohu France KLS 18:37  
53. Louis Haltz France TAD 18:38  
54. kessi Finland SK Teurastajat 18:47  
55. RADONDY_Thomas France TAD 19:03  
56. andre de veirman Belgium trol 19:20  
57. Coti Spain COMCU 19:22  
58. Leudimin Spain Peña Guara 19:34  
59. MarcSA Spain Go-Xtrem 19:43  *****
60. Lukas Matthäus Switzerland OLG Bern 19:52  
61. Valentin Shishkov Bulgaria SKO Trapezica 1954 20:00  
62. goran Italy PL O-Maggiore 20:11  
63. PHJ65 Finland SuSe 20:21  
64. oksove Norway Centrum OK 20:22  *****
65. Biel Rafols Andorra COC 20:26  
66. Quentin France Echo 20:38  
67. Fabius B. Italy U.S.Primiero 20:45  
68. Carles Pokemon Montserrat KEKW 20:48  *****
68. Andreu Aliu Spain Aligots 20:48  *****
70. Gardner Finland TuMe 20:59  
71. Rotem Yasur Israel Israel National Team 21:08  
72. MKG France KLS 21:09  
73. Felloop Czech Republic Lokomotiva Pardubice 21:10  
74. Laia CG Spain CEColivenc 21:16  *****
75. Didac Sanjo Costa Rica Escola Esportiva Igualada (COC) 21:19  *****
76. Martin Posselt Czech Republic Tatran Jablonec 21:21  *****
76. EuanT United Kingdom SYO 21:21  
78. stampfo Italy brauch i ned 21:34  
79. Claus Bobach Denmark Aalborg OK 21:42  
80. OskarEdvardsson Sweden Järfälla OK 21:43  
81. robin DEV France orient express 42 21:44  
82. eloimarti Spain ALIGOTS 21:53  *****
83. David Rojas Spain Alabarda-O 22:35  
84. ra$ Sweden OLGY Slayers 22:41  
85. MF Italy PL O-Maggiore 22:50  
86. Ben Sand France viking 23:10  
87. Snaxelbraxel Sweden BSOK 23:24  
88. Mourice France O'Jura 23:36  
89. Elia Ren Switzerland Asco Lugano 23:37  
90. Pau Llorens Andorra COB 23:42  
91. MikiDi_pl Poland WKS Slask Wroclaw 23:44  
92. Cube Austria OK Oachkatzlschwoaf 23:51  *****
93. Haruki Ohashi Japan UTOLK 24:00  
94. tcjasonwong Hong Kong OAHK 24:03  *****
95. Tro.Anoia Andorra BO 24:07  
96. engstrom Sweden OK Orion 24:21  
97. Karschtl Germany USV TU Dresden 24:25  
98. Daniel Hájek Czech Republic Malungs OK 24:29  
99. Aita Spain Limiactiva 24:31  
100. ernestp Sweden Aligot 24:40  
101. DeErraEma Iceland Escola Esportiva 24:45  
102. Johann T France O'Team Besançon 24:59  
103. Steve O'Neill New Zealand PAPO 25:11  *****
104. dziobson_runner Poland Paulinum Jelenia Góra 25:12  
105. Sebasoi Russian Federation Montsant 25:17  
106. Krasimir Bulgaria Trapezica 25:19  
107. Roger S Andorra COC CERRR 25:43  *****
108. CaracolVeloz Portugal Imperdible 25:54  
109. Magi Llaveria Spain Montsant 25:55  
110. kasper Norway VSOK 26:41  
111. shuning China Learnjoy 26:52  
112. yannsavoie France Course d'orientation 27:10  
113. sisu27 Romania VSK 27:24  
114. IbonGoiko Trinidad & Tobago GOT 27:56  
115. Lluis Vidal Vatican City COC 28:01  
116. sergimarcouriarte Andorra CAESP 28:18  
117. silvia di stefano Italy besanese 28:26  
118. honzau United States SDO 28:48  
119. Falun 2016 Sweden 10mila 29:00  *****
120. ArnauRequena Sweden CentrumOK 29:28  *****
121. Mackanramis United States IKHP 29:29  *****
122. MChub Ukraine Ottawa OC 29:53  
123. Desmond Franssen Belgium Trol 30:11  
124. Pavel Czech Republic OB Ricany 30:19  
125. Carlos Rescalvo Spain Villacarrillo 30:23  
126. Masahide Fukuda Japan Kawagoe OLC 30:24  
127. Eder Canas FIAV Cobi 30:33  
128. christian cuelho Uruguay FUO 30:36  
129. potetisaksen Rwanda :-) 31:13  
130. Elia Oleotto Italy Friuli MTB 31:16  
131. nemytoff Russian Federation Ulsk 31:20  
132. lluctorne Spain COC 31:27  
132. Sergei Belgium Balise 10 31:27  
134. Kaspar Matthäus Switzerland OLG Bern 31:29  
135. CMP Austria OC Apfelstrudel 32:22  
136. jbaudson France VALMO 32:29  *****
137. midnightoil Australia 32:35  *****
138. Ondrej Strelba Czech Republic SK Praga 32:45  
139. Archibald Vanuatu Aligots 33:03  
140. evr Spain Montsant 33:09  *****
141. XAXA74 France ASO 33:20  
142. David Veleda Spain COC Barcelone 33:54  *****
143. manipulator France VSO 34:21  
144. DaveR Scotland CLYDE 34:22  
145. ddavi Mali Coc 34:57  *****
146. aperpen Spain peña guara 35:35  
147. Cyril BERTHOLOM France Quimper Orientation 35:43  
148. narcisp Antarctica Aligots 35:56  *****
149. Baumann Edouard Switzerland OLC SKOG Freiburg 36:01  
150. Miquel Rodriguez France Farra-o 36:05  
151. Nirvana Raid Italy Nirvana Verde 36:14  *****
152. Abelainen Nauru XXO 36:41  *****
153. andopor ASEAN FEGADO 37:29  *****
154. asakusa11 Spain BO 38:15  *****
155. Jadir Brazil COC 38:37  
156. Ericloree Belarus COC 39:14  
157. Angelito Spain Ibon Zaragoza 39:40  
158. Sandra United Kingdom SMOC 39:45  *****
159. Xenia Ledesma Spain XXO 39:55  
160. JiMMiZ Scotland COC 40:36  
161. roger fonseca Switzerland aligots 41:45  
162. Jan Amat Andorra Aligots Girona Orientacio 41:51  *****
163. pprmada Romania VSK 42:05  
164. CG Zambia OLV Steinberg 43:16  *****
165. DIEGO Spain COBi 43:40  *****
166. joacilcarlos Brazil CORELE 44:16  *****
167. Olat1303 France MARCO 45:08  
168. JMC Spain UES 47:04  *****
169. Marti Spain aligots 48:07  *****
170. moniagvi Andorra COC 48:09  
171. Fidelcr Brazil escola esportiva igd 48:56  
172. Andrey Pavlov Russian Federation Ekaterinburg 50:27  
173. Laiuska Spain BO 52:07  *****
174. AL PUFI Sweden Aligots 52:48  
175. Alexcob Andorra COB 53:23  *****
176. Arnau Loro Sansa Puerto Rico BO 53:47  
177. maria_gm Spain Aligots, club orientacio 56:25  *****
178. Dmitry Ushakov United Kingdom LOK 58:38  
179. Fabricio Reis da Fonseca Brazil COFerD 59:21  *****
180. rail Andorra COC 59:32  
181. nickfury European Union Aligots 60:14  *****
182. LUDO BROS France BROS 60:34  
183. Albert Boix Andorra Escola esporiva 60:42  *****
184. xtorras Spain Aligots 61:05  *****
185. David Toll Spain Peña Guara 63:26  
186. Elroy Portugal 64:27  
187. oligan France VALMO 65:33  
188. Xus Loro Andorra BO 66:23  
189. ChemaMS Spain BO 77:55  *****
190. Aligots Sta.Cristina Andorra Aligots 83:35  *****
191. Marc Amat Isle of Man Aligots Catalonia 92:26  
192. Xevisu Andorra Aligots 102:13  
193. Madico Spain Club Orientacio Catalunya 104:07  
194. IDALONG Andorra CAO 107:00  
195. evamaremaria Spain Aligots 112:44  *****
196. DROR MELAMED Israel IZRAEL 120:04  
Paco Delgado Spain COV dnf  
FatMan Sweden IKHP dnf  
Simark Sweden Tullinge SK dnf  
artemisia_genipi Switzerland CO Cern dnf  
fedevenice Italy OrTarzo dnf  
Kipchoge Kenya UCOC dnf  
Carl Josefsson Sweden Sävedalens AIK dnf  
Pietroo Italy PL O-Maggiore dnf  
Louison France TOAC dnf  
paolo Italy Orienteering Club Appennino dnf  
Alastair Dunlop Scotland Clyde dnf  
angusivory Scotland Interlopers dnf  
Axel Pannier France KLS dnf  
samlaminilepre Italy Polisportiva Sandroni dnf  *****
JMSanti Andorra Aligots Girona Orientacio dnf  
Chris Terkelsen Denmark OK Gorm dnf  
SCOP Italy Fonzaso dnf  
Cesc Amat Andorra Aligots Girona Orientacio dnf  
Billy Italy PL O-Maggiore dnf  
marco di stefano Italy PL O-Maggiore dnf  
Mazi Poland KOS BnO Szczecin dnf  
IshM Andorra UES dnf  
ToniSer Antarctica GO-Xtreme dnf  
JMMIGUEZC Spain ALIGOTS dnf  
Julss Spain Aligots, Club Orientacio dnf  
Helianthus Iceland Aligots dnf  
ricardam817 Korea, North Escola Esportiva dnf  
Gosmort Somaliland Aligots dnf