Race Title |
Rerun # |
Time |
Place |
Home sprint | | dnf | | | |
Muncaster E, long | | 55:38 | 35 / 134 |
| |
Muncaster E, middle | | 34:24 | 22 / 180 |
| |
Winter run | | dnf | | | |
| 2 | 30:25 | 37 / 244 |
| |
Haukilampi Intro | | 29:32 | 21 / 188 |
| |
Muncaster E, intro | 2 | 21:13 | 37 / 279 |
| |
Isebakketjern Short | 2 | dnf | | | |
| 3 | dnf | | | |
Suitsaari green middle | 2 | dnf | | | |
| 3 | dnf | | | |
Riddarhyttan W, middle | 2 | dnf | | | |
Kalkleiten-Buch, Short | | 24:56 | 32 / 187 |
| |
Teisko 1 short | | 23:50 | 26 / 152 |
| |
r.old.m-E3 | | 32:47 | 15 / 128 |
| |
Teisko 1 middle | | dnf | | | |
Carwell's Labyrinth S, short | | dnf | | | |
r.old.m-E2 | | 43:30 | 20 / 157 |
| |
Carwell's Labyrinth short middle | | 29:29 | 14 / 139 |
| |
Carwell's Labyrinth middle | | 40:16 | 24 / 129 |
| |
Forest Umbra, Middle | | 39:52 | 13 / 148 |
| |
Portugal O' Summer | | 31:29 | 24 / 155 |
| |
Osso da Baleia (Multitechnics) | | 35:05 | 8 / 148 |
| |
Hawse End middle | | 34:26 | 13 / 144 |
| |
Kaleva Church sprint 2 | | 14:23 | 38 / 130 |
| |
Kaleva Church sprint | | 15:16 | 7 / 155 |
| |
Hawse End short | | 23:12 | 22 / 148 |
| |
WOC2021-Training-E4 | | dnf | | | |
Open orienteering Mapper test | | dnf | | | |
Muncaster middle, guest planner | 2 | dnf | | | |
WOC2021-Training-E3 | | dnf | | | |
Muncaster W, easy intro | | 18:26 | 10 / 150 |
| |
WOC2021-Training-E2 | | 20:23 | 34 / 177 |
| |
Metsäkylä 1 night | | 40:04 | 25 / 109 |
| |
WOC2021-Training-E1 | | 29:14 | 64 / 225 |
| |
Metsäkylä 1 middle | | dnf | | | |
GRAZ - Main Square, Training 1 | | 13:30 | 71 / 144 |
| |
Isengard sprint | | 18:54 | 26 / 173 |
| |
Threlkeld day | | 50:24 | 14 / 141 |
| |
Threlkeld downhill challenge | | 8:32 | 69 / 156 |
| |
Threlkeld night | | 33:28 | 39 / 135 |
| |
Schöckl E, Middle | | 22:01 | 36 / 167 |
| |
Schöckl S, Downhill challange | | 3:32 | 19 / 157 |
| |
Schöckl S, Middle | | 25:43 | 20 / 169 |
| |
Hilmteich, Sprint | | dnf | | | |
An Ras 2021: Stage 6 | | 35:57 | 29 / 143 |
| |
Tuckland easy course | | 19:21 | 44 / 186 |
| |
Tuckland middle 1 | | 36:22 | 23 / 166 |
| |
Saarijärvi middle 2 | 2 | 38:06 | 43 / 154 |
| |
Kårsta, middle | 2 | 36:31 | 30 / 199 |
| |
Kårsta, short | 2 | 20:25 | 49 / 294 |
| |
Mount Dufferin 6 | | dnf | | | |
Tähiniemi 2 middle 2 | | 40:36 | 4 / 110 |
| |
Hansta, Middle | | 29:17 | 19 / 135 |
| |
Hansta, Short | | dnf | | | |
Mount Dufferin 2 | | 19:37 | 9 / 128 |
| |
Mount Dufferin 1 | | 32:21 | 12 / 176 |
| |
Tähtiniemi 2 middle | | dnf | | | |
Tähtiniemi new night | | 33:51 | 8 / 108 |
| |
XVI Trofeo Acacyr-Model Event | | 24:36 | 8 / 154 |
| |
Soria 3 | | dnf | | | |
S3 Oversee | | 24:26 | 30 / 132 |
| |
Soria 2 | | 25:25 | 19 / 135 |
| |
S2 Oversee | | 16:40 | 40 / 148 |
| |
| 2 | 12:30 | 11 / 220 |
| |
Soria 1 | | dnf | | | |
M2 Mantscha | | dnf | | | |
Tähtiniemi new middle | | dnf | | | |
M1 Forest Umbra | | 24:36 | 16 / 170 |
| |
S1 Campus University of Vienna | | dnf | | | |
Middle | | dnf | | | |
| 2 | 28:26 | 7 / 234 |
| |
Sweet Short CP | | 21:11 | 3 / 172 |
| |
Cheire de come - Middle | | 33:34 | 20 / 183 |
| |
Osso da Baleia Model Event | | 16:10 | 27 / 223 |
| |
Farum, Denmark 3 | | 16:13 | 40 / 147 |
| |
Farum, Denmark 2 | | 20:58 | 22 / 175 |
| |
Cemetery Road - Sprint | | 15:24 | 25 / 181 |
| |
CFEB 2020-08-01 | | dnf | | | |
Farum, Denmark | | dnf | | | |
Koirarata night | | 24:17 | 34 / 171 |
| |
Race 600 | | 24:52 | 11 / 208 |
| |
Banat Long | | dnf | | | |
Teesside University 3 | | dnf | | | |
Banat | | dnf | | | |
CFEB 2020-07-01 | | dnf | | | |
Conique | | 26:58 | 3 / 195 |
| |
Holdhusfjell - Middle 2 | | 28:52 | 18 / 236 |
| |
Lockdown-O British Open Middle C | 2 | 6:58 | 2 / 189 |
| |
Holdhusfjell - Middle | | dnf | | | |
San Giovanni 4 | | 32:25 | 13 / 172 |
| |
[LOTR-SC] Bree | | dnf | | | |
| 2 | 15:18 | 52 / 367 |
| |
San Anton Night | | 25:33 | 6 / 136 |
| |
Picking shrubbery and cliffs | | 25:59 | 21 / 204 |
| |
San Giovanni 3 | | 37:54 | 41 / 187 |
| |
[CFWC2020]Final-E20 | | 73:27 | 18 / 231 |
| |
[CFWC2020]-E19 | | dnf | | | |
[CFWC2020]Round10-Training | | 15:12 | 16 / 328 |
| |
Teesside University 1 | | 15:48 | 15 / 231 |
| |
[CFWC2020]-E18 | | 63:12 | 56 / 248 |
| |
[CFWC2020]-E17 | | 31:49 | 25 / 312 |
| |
[CFWC2020]Round9-Training | | 21:49 | 99 / 349 |
| |
10mila202x-training | | 20:54 | 16 / 288 |
| |
[CFWC2020]-E15 | | 31:47 | 53 / 359 |
| |
[CFWC2020]Round8-Training | | 12:48 | 30 / 375 |
| |
[CFWC2020]-E14 | | dnf | | | |
[CFWC2020]-E13 | | 48:18 | 87 / 344 |
| |
[CFWC2020]Round7-Training | | 18:41 | 15 / 373 |
| |
Contour-O, Hofwald 2 | | 20:24 | 14 / 206 |
| |
[CFWC2020]-E12 | | dnf | | | |
[CFWC2020]-E11 | | 30:44 | 32 / 375 |
| |
[CFWC2020]Round6-Training | | 12:22 | 15 / 406 |
| |
[CFWC2020]-E10 | | 69:17 | 33 / 344 |
| |
[CFWC2020]-E9 | | 42:36 | 53 / 449 |
| |
[CFWC2020]Round5-Training | | 13:29 | 22 / 502 |
| |
Härkävuori - Middle | | 29:48 | 39 / 325 |
| |
Jyvaskyla - Long | | 51:12 | 31 / 222 |
| |
[MV2020] Gara1 | | dnf | | | |
Boatorp Middle | | dnf | | | |
[CFWC2020]-E8 | | 76:06 | 53 / 358 |
| |
[CFWC2020]-E7 | | 39:43 | 69 / 450 |
| |
| 2 | dnf | | | |
[CFWC2020]Round4-Training | | 21:30 | 23 / 484 |
| |
[CFWC2020]-E6 | | 61:31 | 13 / 453 |
| |
[CFWC2020]-E5 | | 34:01 | 31 / 541 |
| |
[CFWC2020]Round3-Training | | 21:38 | 51 / 601 |
| |
| 2 | dnf | | | |
Mynttila - Intro | | 7:30 | 35 / 415 |
| |
Reposärkät | | 38:17 | 14 / 215 |
| |
[CFWC2020]-E4 | | 59:58 | 46 / 468 |
| |
[CFWC2020]-E3 | | 28:09 | 45 / 570 |
| |
[CFWC2020] Round 2 - Training | | 16:59 | 3 / 569 |
| |
Korvatunturi middle 2 | | 33:22 | 18 / 249 |
| |
Suololuopal middle 3 | | 33:01 | 8 / 257 |
| |
Etang de Lers - Night | | 27:52 | 29 / 322 |
| |
[CFWC2020]-E2 | | 69:33 | 8 / 525 |
| |
[CFWC2020]-E1 | | 30:06 | 32 / 614 |
| |
[CFWC2020]-Training | | 16:29 | 122 / 660 |
| |
[CoronaBlues]-E13 | | 29:38 | 29 / 398 |
| |
Forbergåsen|Middle | | 35:43 | 101 / 378 |
| |
Peguerinos Middle | 2 | dnf | | | |
Sprinttraining 1 | 2 | 19:23 | 55 / 371 |
| |
Akenstaka - Short | | dnf | | | |
Huuhkainvuori middle 3 | | dnf | | | |
[CoronaBlues]-E9 | | dnf | | | |
Bordasee, short | | dnf | | | |
Isojärvi middle 4 | | 36:16 | 10 / 224 |
| |
[CoronaBlues]-E8 | | 19:48 | 28 / 385 |
| |
Kvarn | Middle | | 40:40 | 43 / 275 |
| |
[CoronaBlues]-E7 | | dnf | | | |
[CoronaBlues]-E6 | | 37:17 | 30 / 286 |
| |
San Giovanni - contour | 2 | dnf | | | |
[reused]-E1 | | 33:23 | 28 / 114 |
| |
hyvat tuulet night | | dnf | | | |
Rovigo Sprint | 2 | dnf | | | |
Night-sprint Sinte-Mette | | 17:49 | 21 / 86 |
| |
Christmas calendar#7 | | dnf | | | |
Christmas calendar#6 | | 12:58 | 12 / 114 |
| |
Christmas calendar#4 | | dnf | | | |
| 2 | 25:39 | 25 / 165 |
| |
Christmas calendar#2 | | 25:52 | 1 / 105 |
| |
Christmas calendar#1 | | 32:36 | 12 / 113 |
| |
RyaAsar-short | | 27:34 | 19 / 124 |
| |
Vulcania - Middle | | dnf | | | |
Dunas de Maspalomas (reused) | | 27:52 | 19 / 98 |
| |
Kytäjä Middle 2 | | 26:19 | 9 / 95 |
| |
Laikko middle | | dnf | | | |
Playa | | 46:19 | 25 / 97 |
| |
H/D10 RR course 1 | | dnf | | | |
CF-WorldCup2019-[E10] | | 43:02 | 27 / 117 |
| |
Kytäjä Sprint | | 19:02 | 14 / 115 |
| |
Riiainen | | 33:23 | 31 / 110 |
| |
OSkarshamn Long Night | | 54:18 | 13 / 63 |
| |
CFEB 2019-10-15 | | dnf | | | |
vp | | dnf | | | |
Kytäjä Long | | 56:48 | 7 / 93 |
| |
Laikko night | | 46:16 | 7 / 74 |
| |
Oskarshamn Middle 2 | | 18:11 | 6 / 114 |
| |
Nordmarka Middle | | 32:28 | 11 / 102 |
| |
OneLegWonder #8 | | 15:48 | 15 / 105 |
| |
CF-WorldCup2019-[E9] | | 31:05 | 14 / 117 |
| |
Oskarshamn Night Sprint 2 | | 14:45 | 5 / 99 |
| |
| 2 | 14:32 | 3 / 132 |
| |
Oskarshamn Night Sprint 1 | | 15:02 | 7 / 116 |
| |
Laikko middle | | 30:45 | 33 / 104 |
| |
Oskarshamn Middle | | 27:26 | 6 / 106 |
| |
Tahkovaara | | 23:47 | 7 / 125 |
| |
Oskarshamn Night Long | | 45:00 | 9 / 91 |
| |
CFEB 2019-10-01 | | 56:37 | 5 / 49 |
| |
Kalle Anka Mästerskapen | | dnf | | | |
OneLegWonder #7 | | 12:28 | 24 / 126 |
| |
OneLegWonder #6 | | 9:54 | 28 / 112 |
| |
Momarka Middle | | dnf | | | |
| 2 | 24:44 | 2 / 182 |
| |
French WOC10 training | | dnf | | | |
| 2 | 21:25 | 6 / 200 |
| |
OneLegWonder #5 | | dnf | | | |
OneLegWonder #4 | | 8:56 | 32 / 107 |
| |
OneLegWonder #3 | | dnf | | | |
CFEB 2019-09-15 | | 60:23 | 6 / 62 |
| |
OneLegWonder #2 | | 10:56 | 39 / 121 |
| |
OneLegWonder #1 | | dnf | | | |
CF-WorldCup2019-[E8] | | 38:47 | 15 / 130 |
| |
CFEB 2019-09-01 | | 56:58 | 10 / 63 |
| |
CF-WorldCup2019-[E7] | | dnf | | | |
| 2 | 48:13 | 17 / 199 |
| |
SummerCup'19 E12-Final | | 40:58 | 18 / 124 |
| |
SummerCup'19 E11-Long | | dnf | | | |
| 2 | 77:00 | 9 / 142 |
| |
Litchfield Randomized | | 43:04 | 5 / 80 |
| |
SummerCup'19 E10-NightSprint | | 12:56 | 11 / 125 |
| |
SummerCup'19 E9-Sprint | | 16:10 | 3 / 135 |
| |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | 16:26 | 27 / 239 |
| |
CF-WorldCup2019-[E6] | | 38:26 | 16 / 120 |
| |
CFEB 2019-08-15 | | dnf | | | |
Gränjesåsvallen | Middle | 2 | 21:16 | 13 / 213 |
| |
Kynäsberget re-use | Middle | 2 | dnf | | | |
| 3 | 26:09 | 21 / 250 |
| |
CFEB 2019-08-01 | | 76:53 | 6 / 56 |
| |
SummerCup'19 E8-Sprint | | 16:47 | 20 / 125 |
| |
| 2 | 15:34 | 3 / 194 |
| |
| 3 | dnf | | | |
CF-WorldCup2019-[E4]JWOC-Special | | 35:25 | 20 / 136 |
| |
SummerCup'19 E7-Middle | | dnf | | | |
SummerCup'19 E2-Middle | | 34:06 | 18 / 114 |
| |
SummerCup'19 E1-Sprint | | dnf | | | |
Jukola Night | | dnf | | | |
Jukola 2000 | | 46:13 | 14 / 115 |
| |
Peruspintis | | dnf | | | |
| 2 | 45:02 | 8 / 148 |
| |
Kontioranta Cup III Final | | dnf | | | |
Våttåsen Night | | 29:53 | 19 / 87 |
| |
Kontiolahti Cup I | | dnf | | | |
Saarijärvi new middle | | 37:51 | 30 / 109 |
| |
[CF SpringCup'19]E7-Final | | dnf | | | |
[CF SpringCup'19]E4-Sprint | 2 | 14:30 | 23 / 201 |
| |
Finspång Night | | 29:27 | 9 / 77 |
| |
Kvarn Night | | 44:17 | 32 / 78 |
| |
Kvarn middle | | 33:23 | 12 / 118 |
| |
Tähtiniemi new 1.1 middle | | 36:47 | 6 / 90 |
| |
Tähtiniemi new middle | | 34:39 | 14 / 109 |
| |
Gäddhult Long | | 64:46 | 20 / 81 |
| |
Gäddhult Night | | 20:23 | 10 / 91 |
| |
Gäddhult Middle | | 30:25 | 17 / 109 |
| |
Gäddhult Sprint | | 15:42 | 9 / 132 |
| |
Nuikkis66 Southern Fin Sunday | | dnf | | | |
Konkalampi v4 middle | | 40:01 | 24 / 102 |
| |
Oldie but goldie 5 | | 6:25 | 8 / 118 |
| |
Oldie but goldie 4 | | 25:36 | 22 / 101 |
| |
Oldie but goldie | | 19:21 | 2 / 92 |
| |
Oldie but goldie 2 | | dnf | | | |
Competition | | 23:21 | 15 / 119 |
| |
[CF SpringCup'19]E2-Middle | | 22:11 | 5 / 127 |
| |
[CF SpringCup'19]E1-Sprint | | 16:22 | 19 / 149 |
| |
Oldie but goldie | | 9:08 | 23 / 137 |
| |
Pinheiro III | | 22:58 | 25 / 112 |
| |
Pinheiro II | | 35:56 | 26 / 104 |
| |
Gjenvollhytta rerun | | 19:11 | 10 / 94 |
| |
Pinheiro | | 19:24 | 48 / 130 |
| |
Haijainen | Middle | | 28:57 | 7 / 117 |
| |
South Finland Sunday Easy-O | | 29:15 | 14 / 108 |
| |
Dutchman Flats | Sprint | | dnf | | | |
Gjenvollhytta Sprint | | 11:51 | 5 / 107 |
| |
Gjenvollhytta Middle 2 | | 31:20 | 11 / 107 |
| |
Gjenvollhytta Middle | | 37:42 | 9 / 113 |
| |
Lappörarna middle 3 | | dnf | | | |
[OldButGold] Art, short night | | 15:17 | 14 / 115 |
| |
[OldButGold] Gribskov, short | | 13:04 | 13 / 137 |
| |
Lappörarna middle 2 | | 33:17 | 11 / 130 |
| |
Gribskov Midt - Prologue | | 16:19 | 10 / 125 |
| |
Tahkis | | 38:02 | 8 / 122 |
| |
[CF WOC 2019] Relay Leg3 | | 44:33 | 41 / 130 |
| |
Backsjö middle 1 | | 21:53 | 11 / 139 |
| |
[CF WOC 2019] Relay Leg2 | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
[CF WOC 2019] Relay Leg1 | | 40:23 | 30 / 136 |
| |
Poble de Lillet Nocturna | | dnf | | | |
Isojärvi 3 middle | 2 | 34:58 | 21 / 192 |
| |
Isojärvi 2 middle | | 33:40 | 28 / 127 |
| |
Isojärvi middle 3 | | 36:08 | 37 / 133 |
| |
[WorldCup2018]-Final | 2 | 31:12 | 43 / 243 |
| |
Isojärvi middle 2 | 2 | 39:19 | 10 / 133 |
| |
[REUSE]Storklinten - Middle | 2 | 29:36 | 19 / 200 |
| |
Ski-o Tomsk Sprint | 2 | 18:11 | 22 / 159 |
| |
Larsmo (Luoto) middle 4 | 2 | dnf | | | |
CFEB 2017-05-18 | | 39:27 | 7 / 82 |
| |
Oronmylly NW short | | 22:23 | 5 / 139 |
| |
Rautajärvi night | | 39:26 | 13 / 85 |
| |
Rautajärvi short 3 | | 24:29 | 17 / 136 |
| |
Archipelago middle | 2 | 31:12 | 1 / 172 |
| |
Couto da Arnela - Middle | | 30:29 | 12 / 147 |
| |
Pineforest middle 2 | | 31:59 | 4 / 110 |
| |
Pineforest night | | 39:47 | 2 / 81 |
| |
Pineforest long | | 49:17 | 3 / 113 |
| |
Pineforest middle | | dnf | | | |
CFEB 2017 mar E6 | | 37:06 | 11 / 51 |
| |
CFEB 2017 mar E5 | | dnf | | | |
CFEB 2017 mar E4 | | 25:39 | 2 / 71 |
| |
CFEB 2017 mar E3 | | 17:06 | 3 / 81 |
| |
CFEB 2017 mar E2 | | 37:02 | 1 / 63 |
| |
CFEB 2017 mar E1 | | 39:37 | 1 / 95 |
| |
Les 3 Mares - Middle | | dnf | | | |
Pineforest short | | 28:56 | 4 / 171 |
| |
Kikirace2 | | dnf | | | |
Kikirace1 | | 36:09 | 17 / 84 |
| |
Götzenbachtal | | 22:11 | 4 / 99 |
| |
Fantasy park sprint | | 20:03 | 2 / 120 |
| |
Storsund long | | 65:48 | 11 / 98 |
| |
Storsund middle | | 40:29 | 12 / 122 |
| |
Storsund night | | 36:41 | 4 / 93 |
| |
Börsskäret short | | 24:53 | 18 / 151 |
| |
Hofwald, Middle 2 | | 35:54 | 27 / 127 |
| |
Ritterwald - Night | | dnf | | | |
| | dnf | | | |
Oronmylly 3 night | | 38:56 | 9 / 83 |
| |
Oronmylly 3 long | | 53:12 | 6 / 91 |
| |
Hofwald, Middle | | 39:47 | 22 / 146 |
| |
Oronmylly 3 short | | 21:27 | 14 / 167 |
| |
| 2 | dnf | | | |
CF-WOC'17-Relay-Leg3 of 3 | | dnf | | | |
5 Days of Dunes | E2 - Middle | | 33:05 | 8 / 168 |
| |
Oronmylly 2 night | | 29:50 | 2 / 101 |
| |
Oronmylly 2 middle | | 35:04 | 13 / 134 |
| |
CF-WOC'17-Relay-Leg2 of 3 | | 51:27 | 22 / 111 |
| |
Oronmylly long | | 50:29 | 8 / 87 |
| |
CF-WOC'17-Relay- Leg1 of 3 | | 54:12 | 17 / 133 |
| |
| 2 | 48:00 | 4 / 198 |
| |
5 Days of Dunes|E1 - Middle | | 25:52 | 9 / 166 |
| |
| 2 | 25:06 | 4 / 245 |
| |
| 3 | dnf | | | |
Oronmylly night | | 35:22 | 3 / 80 |
| |
Oronmylly middle | | 44:19 | 14 / 123 |
| |
CF-League | Sotkamo Middle2 | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | 36:23 | 1 / 256 |
| |
| 4 | dnf | | | |
CF-WOC'17-Long | | 101:35 | 14 / 119 |
| |
San Marinera - Sprint | | dnf | | | |
Hapua Long Distance | | 67:51 | 11 / 103 |
| |
Somewhere forest night | | 36:36 | 2 / 72 |
| |
Cittá di Perduta - Sprint | | 23:17 | 18 / 143 |
| |
| 2 | dnf | | | |
Random - Final | | 27:40 | 25 / 127 |
| |
| 2 | 24:55 | 4 / 191 |
| |
| 3 | dnf | | | |
Somewhere fore4st middle 2 | | 39:59 | 6 / 98 |
| |
Huuhkainvuori middle 2 | | 39:57 | 11 / 116 |
| |
Somewhere forest night | | 29:04 | 19 / 100 |
| |
Koukkuniemi night | | 31:41 | 19 / 90 |
| |
CF-League | Resafjellet Long | | 66:54 | 15 / 126 |
| |
CF-WOC'17-Night | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
Koukkuniemi middle 2 | | 31:24 | 10 / 115 |
| |
Koukkuniemi middle | | dnf | | | |
[OCAD]Six Mile Lake Sprint | | dnf | | | |
| 2 | 13:46 | 21 / 304 |
| |
| 3 | 13:38 | 15 / 304 |
| |
CF-WOC'17-Sprint | | 19:57 | 14 / 175 |
| |
| 2 | 20:48 | 30 / 245 |
| |
CF-WOC'17-Middle | | dnf | | | |
Babylon, Middle | 2 | dnf | | | |
Grönklitt - Middle | | 24:55 | 16 / 173 |
| |
CF-League |Couto da Arnela Night | | 24:31 | 10 / 112 |
| |
Random 2 - Night Controlpicking | | 11:44 | 2 / 118 |
| |
Random 2 - Middle | | dnf | | | |
Mount Kooyoora, Middle | | 29:21 | 6 / 120 |
| |
Maze Runner | CF-Edition | | dnf | | | |
Slater Road 5-days | E2 - Middle | | dnf | | | |
Random - Middle 3 | | 35:24 | 20 / 106 |
| |
Foppa | CF WOC'17 announcement | | 21:13 | 17 / 159 |
| |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | dnf | | | |
Tonsow, Ski-O | | dnf | | | |
Tonsow, Short | | dnf | | | |
Slater Road 5-days | E1 - Sprint | | 19:28 | 17 / 153 |
| |
Iivaara 1, middle | | 41:35 | 10 / 107 |
| |
Tonsow, Middle 2 | | 38:05 | 13 / 92 |
| |
Tonsow, Middle | | 42:15 | 16 / 115 |
| |
Random - Middle 2 | | 28:38 | 18 / 107 |
| |
Random - Middle | | 21:13 | 8 / 132 |
| |
Random - Night | | 21:52 | 52 / 116 |
| |
St. Leonhard 3, Middle | | dnf | | | |
CF-League | Couto da Arnela M | | 31:50 | 9 / 139 |
| |
Brainfartland short 2 | | 38:43 | 26 / 127 |
| |
St. Leonhard 2, Middle 2 | | 30:27 | 19 / 131 |
| |
| 2 | dnf | | | |
St. Leonhard 2, Middle | | 24:55 | 18 / 139 |
| |
CF-League | Skatås Night | | 23:23 | 1 / 146 |
| |
La Totale, Controlpicking | | 15:44 | 9 / 160 |
| |
Forest Umbra, Middle | | 22:03 | 6 / 149 |
| |
The night of non-hiting spiders | | 35:30 | 11 / 79 |
| |
WoO Route to Christmas #2 | | 8:15 | 20 / 175 |
| |
Bauerskogen Long | | 40:24 | 1 / 119 |
| |
St. Leonhard, Middle | | 28:52 | 27 / 146 |
| |
Bauerskogen Short Middle | | 21:28 | 12 / 165 |
| |
| 2 | 20:35 | 2 / 230 |
| |
Cavedine Night | | 25:45 | 13 / 104 |
| |
| 2 | dnf | | | |
Shrinked runners 2 middle | | dnf | | | |
Söderskogen 2 middle | | 33:56 | 3 / 140 |
| |
| 2 | 33:46 | 3 / 179 |
| |
Gullåsaberget Middle | | 21:11 | 24 / 149 |
| |
| 2 | 20:17 | 2 / 208 |
| |
Shrinked runners short | | 28:07 | 30 / 131 |
| |
Cavedine Short 2 | | 26:01 | 36 / 126 |
| |
| 2 | 21:56 | 3 / 160 |
| |
| 3 | dnf | | | |
Cavedine short | | 17:31 | 1 / 149 |
| |
Nipfjället - Sprint | | 21:16 | 2 / 164 |
| |
Forbergåsen - Middle | | 30:13 | 17 / 134 |
| |
| 2 | 27:52 | 2 / 186 |
| |
La Totale, Middle Night | | 22:57 | 7 / 99 |
| |
CF-League | Rudan Long | | 44:04 | 4 / 140 |
| |
Söderskogen 2 short | | 26:56 | 12 / 127 |
| |
Walking on the Moon | | 13:57 | 13 / 120 |
| |
Dense Forest ;) | | 5:11 | 1 / 119 |
| |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | dnf | | | |
| 4 | 5:02 | 7 / 193 |
| |
| 5 | dnf | | | |
| 6 | dnf | | | |
| 7 | 5:01 | 6 / 193 |
| |
| 8 | dnf | | | |
| 9 | dnf | | | |
| 10 | dnf | | | |
| 11 | dnf | | | |
| 12 | dnf | | | |
| 13 | dnf | | | |
| 14 | 5:00 | 5 / 193 |
| |
| 15 | 4:57 | 3 / 193 |
| |
| 16 | dnf | | | |
| 17 | 4:58 | 4 / 193 |
| |
| 18 | 4:54 | 2 / 193 |
| |
| 19 | dnf | | | |
| 20 | 4:49 | 1 / 193 |
| |
CF-League | Sotkamo Short | | 28:31 | 11 / 151 |
| |
| 2 | dnf | | | |
Mount Kooyoora, Middle | | 29:49 | 2 / 115 |
| |
Mount Kooyoora, Short | | 22:37 | 2 / 137 |
| |
CF-League | Hidden meadow Short | | 18:12 | 9 / 165 |
| |
Houtu Finale - Night | | 24:56 | 25 / 90 |
| |
Houtu Classic Distance | | dnf | | | |
Houtu Middle Distance 2 | | 26:37 | 24 / 115 |
| |
| 2 | 24:55 | 8 / 142 |
| |
Houtu Middle Distance | | dnf | | | |
CF-League | MelvilleCaves Long | | 51:47 | 25 / 119 |
| |
Mount Kooyoora, Middle | | 31:01 | 4 / 102 |
| |
Brainfartland short | | 21:29 | 11 / 125 |
| |
| 2 | dnf | | | |
La Totale, Middle | | 19:57 | 9 / 153 |
| |
| 2 | dnf | | | |
Mount Kooyoora,MindblowingMiddle | | 53:13 | 16 / 95 |
| |
CF-League | Skatås Long | | dnf | | | |
Mount Kooyoora, Controlpicking | | 20:37 | 17 / 129 |
| |
MK Middle 1 | | 23:07 | 6 / 115 |
| |
| 2 | dnf | | | |
CF-League | Hidden meadow Long | | 52:22 | 6 / 119 |
| |
Gullåsaberget Intro | | dnf | | | |
| 2 | 13:13 | 4 / 178 |
| |
Söderskogen middle | | 25:57 | 3 / 133 |
| |
| 2 | dnf | | | |
Plaine du Rosoir - Middle | | 24:41 | 9 / 115 |
| |
| 2 | dnf | | | |
Söderskogen | | 19:04 | 11 / 144 |
| |
Larchant - Middle | | 22:03 | 10 / 122 |
| |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | 18:35 | 4 / 184 |
| |
| 4 | dnf | | | |
| 5 | dnf | | | |
| 6 | dnf | | | |
| 7 | dnf | | | |
| 8 | dnf | | | |
| 9 | 17:25 | 2 / 184 |
| |
| 10 | dnf | | | |
| 11 | 16:46 | 1 / 184 |
| |
Plaine du Rosoir - Short | | 12:17 | 18 / 155 |
| |
| 2 | 11:17 | 1 / 205 |
| |
Halloween - Special :D | | 17:37 | 33 / 118 |
| |
CF-League | Skatås Middle | | 31:14 | 27 / 151 |
| |
| 2 | dnf | | | |
Mount Kooyoora, Long | | 53:06 | 31 / 107 |
| |
Mount Kooyoora, Intro | | 13:25 | 14 / 151 |
| |
| 2 | 12:38 | 1 / 229 |
| |
Race 400 night | | dnf | | | |
Race 399 | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
CF-League | Sotkamo MiddleQual | | 50:23 | 2 / 122 |
| |
CF-League | 10mila mashup | | 42:35 | 30 / 135 |
| |
| 2 | dnf | | | |
St. Leonhard - Ries, Middle | | 25:31 | 10 / 137 |
| |
| 2 | dnf | | | |
CF-League | ForÊt oubliée Short | | 14:53 | 12 / 169 |
| |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | 14:16 | 5 / 240 |
| |
Platte - Dürrgraben | | 19:40 | 21 / 118 |
| |
| 2 | 18:27 | 9 / 164 |
| |
| 3 | 18:14 | 4 / 164 |
| |
Skatås Middle | | 26:32 | 31 / 123 |
| |
| 2 | 21:23 | 9 / 165 |
| |
| 3 | dnf | | | |
Babylon, Night | | 21:18 | 12 / 99 |
| |
Blumau, Middle | | dnf | | | |
| 2 | 35:58 | 7 / 127 |
| |
CF-League | Finnbo Short-night | | 17:02 | 2 / 120 |
| |
| 2 | 16:57 | 1 / 164 |
| |
[World Cup 2016]-E20 Vardasen | | 40:58 | 19 / 131 |
| |
| 2 | 38:03 | 12 / 184 |
| |
Babaylon Middle | | dnf | | | |
CF-League | JWOC Middle W20 | | 21:36 | 4 / 165 |
| |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | dnf | | | |
Babaylon, Short Intro | | 16:33 | 4 / 141 |
| |
Pre Halloween - 300 Special | | 14:32 | 22 / 140 |
| |
| 2 | dnf | | | |
CF-League | Resafjellet Middle 1 | | 38:53 | 14 / 151 |
| |
| 2 | 37:30 | 17 / 234 |
| |
ski-o | | 17:01 | 14 / 97 |
| |
CF-League | Munkedal Long-night | | 66:58 | 4 / 94 |
| |
ski -o | | 28:08 | 27 / 102 |
| |
CF-League/Southern Fairbankswood | | 20:15 | 10 / 114 |
| |
CF-League | Rudan Middle 2 | | 36:35 | 4 / 150 |
| |
| 2 | 34:58 | 3 / 251 |
| |
Rautajärvi 2 short | | dnf | | | |
| 2 | 25:43 | 19 / 163 |
| |
| 3 | 25:00 | 10 / 163 |
| |
Huuhkainvuori 2 night | | 41:15 | 9 / 83 |
| |
Huuhkainvuori 2 middle | | 37:49 | 11 / 128 |
| |
Hikuwai Finale | | dnf | | | |
yo | | 12:38 | 7 / 104 |
| |
ski - o Kazahstan | | 16:49 | 7 / 113 |
| |
Huuhkainvuori night | | 41:42 | 22 / 87 |
| |
| 2 | dnf | | | |
Ski-o | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
CF-League | ForÊt oubliée Short | | 23:26 | 1 / 161 |
| |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | dnf | | | |
Huuhkainvuori short | | 21:14 | 9 / 149 |
| |
CF-League | Rudan Middle | | 33:50 | 28 / 163 |
| |
| 2 | 30:01 | 17 / 270 |
| |
| 3 | dnf | | | |
CF-League | Munkedal Middle | | 39:50 | 18 / 161 |
| |
| 2 | dnf | | | |
Middledistance | | 19:44 | 11 / 166 |
| |
| 2 | 19:09 | 1 / 231 |
| |
Blumau - fast one 4 | | 27:09 | 58 / 156 |
| |
CF-league | JWOC-Middle M20 | | 29:10 | 27 / 199 |
| |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | 26:14 | 1 / 323 |
| |
Hikuwai Middle | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | 23:33 | 10 / 180 |
| |
| 4 | dnf | | | |
[World Cup 2016]-E19 Tildremyr | | 54:23 | 23 / 124 |
| |
| 2 | dnf | | | |
[World Cup 2016]-E1§ Vargatsjarn | | 25:19 | 10 / 191 |
| |
Somewhereforest 2b middle | | 36:28 | 8 / 126 |
| |
Hikuwai Short 2 | | 16:27 | 10 / 119 |
| |
Real Somewhereforest 2b night | | 40:16 | 12 / 84 |
| |
| 2 | 36:10 | 1 / 115 |
| |
Somewhereforest 2b night | | 38:01 | 5 / 97 |
| |
Hikuwai Short | | 15:36 | 7 / 168 |
| |
| 2 | dnf | | | |
Somewhereforest 2 middle | | 36:44 | 4 / 136 |
| |
Blumau - fast one 3 | | 24:46 | 20 / 126 |
| |
Blumau - fast one 2 | | 26:02 | 17 / 132 |
| |
Blumau - fast one | | 19:09 | 16 / 160 |
| |
Somewhereforest 2 | | 16:33 | 14 / 161 |
| |
Blumau, Middle 2 | | 28:48 | 13 / 133 |
| |
Blumau Middle | | 29:54 | 8 / 149 |
| |
[World Cup 2016]-E17 Tildremyr | | dnf | | | |
Olberget | Middle-Night | | 41:28 | 6 / 118 |
| |
Lammhult, sprint | | 14:38 | 5 / 164 |
| |
Art, short | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
Fylleryd, middle | | 14:03 | 6 / 154 |
| |
Olberget | C-pick | | 32:46 | 2 / 160 |
| |
Olberget | Middle | | dnf | | | |
[World Cup 2016]-E16 Tildremyr | | dnf | | | |
Sprint Cup 9 | | 13:46 | 13 / 138 |
| |
[World Cup 2016]-E13 Vargatsjärn | | 27:12 | 3 / 174 |
| |
Rautajärvi short | | 22:44 | 19 / 158 |
| |
Livastinmäki short | | dnf | | | |
Sprint Cup 6 | | 21:32 | 25 / 106 |
| |
Sprint Cup 5 | | 15:41 | 15 / 119 |
| |
Sprint Cup 4 | | dnf | | | |
| 2 | 18:17 | 15 / 151 |
| |
Sprint Cup 3 | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
Sprint Cup 2 | | 20:22 | 9 / 139 |
| |
Philochillo's Sprint Cup | | dnf | | | |
[ROCAD] O-ringen 2016 style | | 24:54 | 2 / 157 |
| |
| 2 | 24:44 | 2 / 251 |
| |
[World Cup 2016]-E12 JWOC Long | | 50:35 | 4 / 123 |
| |
[World Cup 2016]-E11 JWOC Long | | 71:47 | 18 / 137 |
| |
Konkalampi 3 short | | 23:09 | 15 / 135 |
| |
EYOC2016 Long Men sixteen | | dnf | | | |
EYOC2016 Long Men eighteen | | dnf | | | |
Kaltrimdas | | dnf | | | |
| 2 | 25:24 | 8 / 226 |
| |
| 3 | 25:15 | 6 / 226 |
| |
Somewhereforrest long | | dnf | | | |
[World Cup 2016]-E10 Konsonvuori | | 47:00 | 22 / 121 |
| |
[World Cup 2016]-E9 Vargatsjärns | | 38:51 | 11 / 169 |
| |
| 2 | 37:15 | 2 / 276 |
| |
Quip | | dnf | | | |
Jukola hype Leg 7 | | 57:05 | 5 / 104 |
| |
Jukola hype Leg6 | | 52:15 | 14 / 93 |
| |
June No 5 | 2 | 39:46 | 4 / 135 |
| |
Jukola hype Leg 5 | | 31:08 | 27 / 145 |
| |
Jukola hype Leg 4 | | 42:49 | 15 / 99 |
| |
Jukola hype Leg3 | | 58:03 | 2 / 77 |
| |
Jukola hype Leg 2 | | 61:43 | 7 / 113 |
| |
Vaaksinjärvi #01 | | 31:07 | 5 / 119 |
| |
Summer Competition Day 1 | | dnf | | | |
June No 4 | | dnf | | | |
[World Cup 2016]-E§ Konsonvuori | | dnf | | | |
| 2 | 61:00 | 11 / 162 |
| |
Kalngale+ short | | 15:50 | 10 / 158 |
| |
| 2 | dnf | | | |
Sprint training 3 | | 21:05 | 26 / 141 |
| |
June No 3 | | dnf | | | |
June No 2 | | 28:41 | 24 / 127 |
| |
| 2 | dnf | | | |
[World Cup 2016]-E7 Konsonvuori | | 39:50 | 21 / 136 |
| |
Buchwald, Middle | | 29:58 | 6 / 126 |
| |
Philochillo Cup 1 - E | | 5:16 | 7 / 108 |
| |
Philochillo Cup 1 - D | | 2:47 | 1 / 113 |
| |
Philochillo Cup 1 - C | | 7:17 | 40 / 119 |
| |
Philochillo Cup 1 - B | | dnf | | | |
| 2 | 3:02 | 15 / 175 |
| |
Philochillo Cup 1 - A | | 5:02 | 59 / 150 |
| |
Trimdas long (middle) | | 48:23 | 8 / 99 |
| |
Sprint training 2 | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
Sprint training | | 15:26 | 45 / 153 |
| |
[World Cup 2016]-E6 Eggemoen | | 36:55 | 6 / 156 |
| |
Schönbrunn Irrgarten sprint | | 24:12 | 17 / 133 |
| |
Somewhere forrest 2 middle | | dnf | | | |
Trimdas short | | 16:42 | 3 / 158 |
| |
Somewhereforrest 2 short | | dnf | | | |
| 2 | 26:20 | 4 / 197 |
| |
Summercamp Day 3 | | 24:17 | 14 / 92 |
| |
Summercamp Day 2 | | 19:52 | 2 / 93 |
| |
Summercamp Day 1 | | dnf | | | |
| 2 | 22:10 | 3 / 152 |
| |
[World Cup 2016]-E5 Holtalsasen | | 46:40 | 5 / 118 |
| |
Somewhereforrest short | | 26:17 | 20 / 168 |
| |
Rock Sprint | | 10:11 | 6 / 157 |
| |
[World Cup 2016]-E4 Eggemoen | | 64:49 | 33 / 142 |
| |
Porkkala long | | 57:19 | 13 / 106 |
| |
Porkkala short | | 22:26 | 18 / 172 |
| |
| 2 | 22:16 | 19 / 214 |
| |
| 3 | dnf | | | |
| 4 | 21:28 | 3 / 214 |
| |
Kalajoki 2 night | | 44:06 | 18 / 95 |
| |
Training Race 2 | | 10:46 | 11 / 109 |
| |
| 2 | 9:09 | 8 / 163 |
| |
| 3 | 8:50 | 1 / 163 |
| |
May No 6 | | dnf | | | |
Koantaus night | | 35:00 | 20 / 103 |
| |
Kalajoki 2 middle | | 34:19 | 7 / 136 |
| |
Training Race 1 | | 9:32 | 38 / 133 |
| |
| 2 | 8:40 | 3 / 186 |
| |
May No 5 | | dnf | | | |
May No 4 | | 23:09 | 7 / 102 |
| |
Kalajoki Dunes short | | 27:59 | 2 / 105 |
| |
May No 1 | | 20:15 | 11 / 138 |
| |
Koantaus middle 2 | | 38:25 | 5 / 109 |
| |
[World Cup 2016]-E3 Holtalsasen | | 44:53 | 5 / 149 |
| |
[World Cup 2016]-E2 Eggemoen | | 66:30 | 21 / 128 |
| |
Koantaus middle | | 36:28 | 23 / 129 |
| |
[World Cup 2016]-E1 Holtalsasen | | dnf | | | |
| 2 | 49:12 | 17 / 236 |
| |
Koantaus short | | 23:55 | 21 / 149 |
| |
Metsätalonkulma 2 | | 21:44 | 3 / 132 |
| |
| 2 | 24:48 | 42 / 180 |
| |
Metsätalonkulma | | 17:24 | 30 / 170 |
| |
Romevaara night | | 25:38 | 30 / 117 |
| |
Hamina sprint | | 22:01 | 16 / 160 |
| |
Romevaara 2 | | 26:33 | 22 / 159 |
| |
East Rugglesburg | | dnf | | | |
Pakkala night | | 28:44 | 3 / 113 |
| |
Kalngale middle | | 38:59 | 12 / 153 |
| |
Reposärkät night | | dnf | | | |
Punching Race!!! | | dnf | | | |
| 2 | 4:23 | 3 / 146 |
| |
Reposärkät long | | 54:30 | 5 / 103 |
| |
Peruspohjanvuori night | | dnf | | | |
Pakkala middle | | 33:27 | 4 / 141 |
| |
color maps recycled - E32 Final | | dnf | | | |
| 2 | 42:43 | 5 / 198 |
| |
color maps recycled - E31 | | 76:54 | 12 / 113 |
| |
Madrasham | | 20:53 | 1 / 75 |
| |
| | dnf | | | |
color maps recycled - E30 | | 69:55 | 7 / 124 |
| |
color maps recycled - E29 | | dnf | | | |
| 2 | 15:54 | 15 / 215 |
| |
| 3 | dnf | | | |
color maps recycled - E2§ | | 29:07 | 4 / 160 |
| |
Reposärkät 2 middle | | dnf | | | |
color maps recycled - E27 | | 48:39 | 12 / 124 |
| |
Irbene middle | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
Reposärkät 2 short | | 18:13 | 10 / 152 |
| |
Kalngale | | 22:05 | 11 / 150 |
| |
Peruspohjanvuori long | | 56:53 | 10 / 96 |
| |
Carnikava, middle distance | | 27:36 | 7 / 110 |
| |
Carnikava, short distance | | 18:04 | 14 / 135 |
| |
Reposärkät sprint | | 21:11 | 27 / 127 |
| |
color maps recycled - E26 | | 40:50 | 5 / 101 |
| |
Pakkala sprint | | dnf | | | |
color maps recycled - E25 | | 38:13 | 10 / 111 |
| |
color maps recycled - E24 | | 27:40 | 24 / 125 |
| |
Garciems Middle | | 27:21 | 24 / 120 |
| |
Garciems Short | | 17:28 | 1 / 149 |
| |
color maps recycled - E23 | | 62:03 | 17 / 103 |
| |
Manga Pirau - Sprint | | 14:15 | 32 / 162 |
| |
color maps recycled - E22 | | 36:55 | 21 / 110 |
| |
Western Irbene Middle | | 25:22 | 12 / 127 |
| |
Western Irbene Short | | 19:48 | 1 / 81 |
| |
color maps recycled - E21 | | dnf | | | |
| 2 | 25:44 | 12 / 158 |
| |
Charlesham|Middle | | 23:05 | 2 / 103 |
| |
North Irbene Middle | | 28:12 | 5 / 110 |
| |
Peruspohjanvuori middle | | 38:15 | 15 / 109 |
| |
North Irbene short | | 16:52 | 17 / 150 |
| |
Peruspohjanvuori sprint | | 19:16 | 10 / 132 |
| |
Irbene 2 | | 24:56 | 16 / 91 |
| |
Irbene | | 25:02 | 10 / 120 |
| |
Kalngale 2 | | dnf | | | |
color maps recycled - E20 | | dnf | | | |
Manga Pirau - Middle | | 32:47 | 8 / 121 |
| |
Kalngale | | 20:31 | 1 / 109 |
| |
color maps recycled - E19 | | 31:21 | 6 / 112 |
| |
color maps recycled - E1§ | | 28:42 | 4 / 106 |
| |
| 2 | dnf | | | |
color maps recycled - E17 | | 16:14 | 21 / 119 |
| |
| 2 | dnf | | | |
color maps recycled - E16 | | 25:14 | 1 / 105 |
| |
| 2 | 25:53 | 8 / 145 |
| |
color maps recycled - E15 | | 37:18 | 5 / 89 |
| |
Siitama South-West nigh | | 31:52 | 5 / 76 |
| |
color maps recycled - E14 | | 43:50 | 18 / 98 |
| |
color maps recycled - E13 | | 27:26 | 4 / 120 |
| |
color maps recycled - E12 | | 41:12 | 8 / 102 |
| |
Rautajärvi long | | 58:07 | 9 / 69 |
| |
color maps recycled - E11 | | 25:03 | 9 / 145 |
| |
color maps recycled - E10 | | 50:04 | 12 / 95 |
| |
WtfConvert_2 /controlpicking | | 11:16 | 2 / 111 |
| |
color maps recycled - E9 | | 44:11 | 3 / 95 |
| |
WtfConvert 2/ middle | | 26:29 | 6 / 96 |
| |
color maps recycled - E8 | | 32:35 | 8 / 115 |
| |
WtfConvert /sprint | | 23:44 | 8 / 115 |
| |
Rautajärvi middle | | 37:38 | 8 / 111 |
| |
color maps recycled - E7 | | 47:45 | 27 / 98 |
| |
| 2 | 39:35 | 13 / 132 |
| |
color maps recycled - E6 | | 49:45 | 22 / 106 |
| |
CFEB 2016 mar 6 | | 25:03 | 5 / 50 |
| |
CFEB 2016 mar 5 | | 26:20 | 1 / 41 |
| |
CFEB 2016 mar 4 | | 22:42 | 2 / 58 |
| |
| | 32:58 | 2 / 58 |
| |
CFEB 2016 mar 2 | | dnf | | | |
CFEB 2016 mar 1 | | 25:36 | 3 / 105 |
| |
Dragvoll sprint | | dnf | | | |
Littletown|Sprint3 | | 5:38 | 13 / 126 |
| |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | dnf | | | |
| 4 | 5:14 | 4 / 187 |
| |
| 5 | dnf | | | |
| 6 | 5:09 | 1 / 187 |
| |
color maps recycled - E5 | | 47:56 | 7 / 91 |
| |
color maps recycled - E4 | | 59:12 | 22 / 107 |
| |
| 2 | dnf | | | |
color maps recycled - E3 | | 35:28 | 7 / 135 |
| |
| 2 | 34:19 | 2 / 198 |
| |
Night race in Allston. | | dnf | | | |
color maps recycled - E2 | | 37:44 | 1 / 119 |
| |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | dnf | | | |
color maps recycled - E1 | | 22:40 | 2 / 170 |
| |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | dnf | | | |
Siitama South-West middle | | 32:29 | 5 / 123 |
| |
Siitama South-West sprint | | 19:42 | 9 / 146 |
| |
| 2 | 19:04 | 1 / 194 |
| |
Rocad #3 | | 39:11 | 27 / 95 |
| |
| 2 | 27:00 | 7 / 128 |
| |
CF WOC Sprint Spectator | Sprint | | 17:30 | 11 / 136 |
| |
Rocad #2 | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
Littletown|Sprint 2 | | 8:15 | 9 / 111 |
| |
Littletown|Sprint | | 8:28 | 49 / 122 |
| |
Rocad #1 | | dnf | | | |
| 2 | 16:17 | 3 / 185 |
| |
Teisko n2 middle | | 33:18 | 9 / 111 |
| |
| 2 | dnf | | | |
CF WOC Long Spectator | Long | | 59:39 | 5 / 99 |
| |
Rautajärvi sprint | | 20:21 | 5 / 150 |
| |
CF WOC Middle Spectator | Long | | 46:50 | 9 / 117 |
| |
Teisko n1 night | | 24:34 | 2 / 98 |
| |
Teisko n2 sprint | | 17:30 | 5 / 152 |
| |
| 2 | 17:12 | 7 / 201 |
| |
CF WOC Sprint Spectator | Sprint | | 23:45 | 56 / 177 |
| |
| 2 | 20:12 | 44 / 275 |
| |
Teisko long | | 49:35 | 19 / 104 |
| |
| 2 | dnf | | | |
Desert Night [fantasy OCAD] | | 25:19 | 10 / 112 |
| |
Little Alewifetown - Short | | dnf | | | |
CF WOC Long Spectator | Middle | | 51:33 | 26 / 137 |
| |
Halseboda|Long Night | | 55:53 | 3 / 105 |
| |
night-o | | dnf | | | |
Pikku-Ahvenisto night | | 34:53 | 7 / 116 |
| |
CF WOC Night Spectator | Short | | 14:23 | 56 / 146 |
| |
| 2 | dnf | | | |
CF WOC Middle Spectator | Short | | 23:37 | 10 / 183 |
| |
CF WOC Night Spectator | Middle | | 20:02 | 4 / 154 |
| |
Teisko east night | | 32:12 | 3 / 120 |
| |
| 2 | 32:06 | 3 / 142 |
| |
Halseboda|Middle | | 31:38 | 8 / 161 |
| |
| 2 | 32:16 | 18 / 230 |
| |
Teisko n+1 sprint | | 17:54 | 4 / 171 |
| |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | 17:37 | 1 / 245 |
| |
CF WOC16 Sprint | | dnf | | | |
Halseboda|Intro | | 18:24 | 31 / 197 |
| |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | dnf | | | |
Bärenberg | | 20:37 | 19 / 90 |
| |
Aalbäunle - Night | | 20:30 | 18 / 81 |
| |
Aalbäumle | | 19:32 | 22 / 102 |
| |
Waldstadion - Aalen | | 26:21 | 18 / 106 |
| |
Romevaara | | 51:41 | 17 / 109 |
| |
Pikku-Ahvenisto sprint | | 16:32 | 14 / 138 |
| |
| 2 | dnf | | | |
WOC 2005 Reskin | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
CF WOC16 Night | | 47:08 | 26 / 114 |
| |
| 2 | dnf | | | |
Kauppi east middle | | 28:22 | 1 / 136 |
| |
Kaukas #2 | | 34:23 | 3 / 106 |
| |
Kaukas #1 | | 28:52 | 21 / 135 |
| |
| 2 | dnf | | | |
UPPER ATKINSON NATIONAL PRESERVE | | 8:43 | 34 / 119 |
| |
Siitama middle | | 28:15 | 8 / 145 |
| |
Kauppi east sprint | | 17:02 | 42 / 168 |
| |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | 16:08 | 4 / 246 |
| |
CF WOC16 Long Distance | | 111:20 | 18 / 143 |
| |
WOC 2005 | | dnf | | | |
Joutsenenpesä (n+1) sprint | | 15:45 | 6 / 170 |
| |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | dnf | | | |
Joutsenenpesä night 2 | | 25:23 | 14 / 115 |
| |
| 2 | 26:08 | 24 / 167 |
| |
CF WOC16 Middle Distance | | 44:21 | 32 / 173 |
| |
| 2 | 40:28 | 13 / 317 |
| |
| 3 | 40:24 | 11 / 317 |
| |
Tumba umba | | 27:14 | 57 / 146 |
| |
| 2 | dnf | | | |
Tähtiniemi middle | | 35:59 | 45 / 134 |
| |
| 2 | 36:30 | 59 / 192 |
| |
Tobelbad Middle 3 | | 23:51 | 52 / 145 |
| |
Siitama sprint | | 15:47 | 10 / 163 |
| |
Lethola - CF WOC16 Reminder | | 34:28 | 8 / 158 |
| |
Joutsenenpesä sprint | | 16:49 | 15 / 190 |
| |
[Standard] Smistad 2 | | 59:30 | 7 / 128 |
| |
Joutsenenpesä night | | 30:39 | 10 / 122 |
| |
Middle Distance | | 17:58 | 2 / 120 |
| |
[Standard] Smistad | | 30:18 | 7 / 147 |
| |
Tobelbad Middle 2 | | 28:55 | 50 / 134 |
| |
Tobelbad, Middle | | 27:31 | 57 / 153 |
| |
Lehtola CF1 | | 26:59 | 16 / 174 |
| |
Joutsenenpesä, middle | | 31:29 | 25 / 163 |
| |
Kuivuri, middle 2 | | 27:52 | 9 / 116 |
| |
| 2 | dnf | | | |
Kuivuri, night | | 34:40 | 4 / 86 |
| |
OCADconvert Standard 2 | | dnf | | | |
Hamina Christmas Night sprint | | dnf | | | |
Kalkleiten 3, Standard | | 27:43 | 22 / 117 |
| |
Kalkleiten 2 - Standard | | 17:08 | 4 / 133 |
| |
| 2 | 17:31 | 19 / 183 |
| |
Kalkleiten - Standard | | 15:08 | 8 / 164 |
| |
OCADconvert Standard | | 6:23 | 7 / 130 |
| |
Hamina 2 sprint | | 22:24 | 45 / 151 |
| |
| 2 | 18:29 | 9 / 258 |
| |
Ragnitz 4, Middle | | 34:35 | 18 / 110 |
| |
| 2 | 33:08 | 17 / 157 |
| |
Ragnitz, One Leg Wonder | | 8:15 | 41 / 153 |
| |
[New] Ragnitz 2, Middle | | 25:12 | 22 / 119 |
| |
[New] Ragnitz, Middle | | dnf | | | |
Kuivuri, Long | | 50:33 | 24 / 115 |
| |
Kuivuri, middle | | 25:48 | 14 / 164 |
| |
Øvre Torridal by Night | | 32:57 | 3 / 111 |
| |
Lost in Forest Umbra 13 | | dnf | | | |
[Ski-O] Waltendorf | | dnf | | | |
Schönbrunn sprint 2 | | 25:19 | 36 / 152 |
| |
Middle Series | | 41:01 | 43 / 142 |
| |
Lost in Forest Umbra 11 | | 6:20 | 8 / 59 |
| |
Lost In Forest Umbra 10 | | 8:55 | 27 / 58 |
| |
Lost in Forest Umbra 9 | | 9:44 | 27 / 62 |
| |
Forest Umbra Championship, Final | | 35:20 | 14 / 116 |
| |
Forest Umbra Championship, Q2 | | 17:33 | 42 / 105 |
| |
| 2 | dnf | | | |
Forest Umbra Championship, Q1 | | 15:36 | 7 / 122 |
| |
Forest Umbra Championship, Tr. | | 7:41 | 21 / 105 |
| |
| 2 | 7:04 | 1 / 142 |
| |
Lost in Forest Umbra 8 | | dnf | | | |
Lost in Forest Umbra 7 | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
[World Cup 2015] Stage #8 Final | | dnf | | | |
Lost in Forest Umbra 6 | | 23:55 | 34 / 60 |
| |
Middle Series | | 33:26 | 10 / 127 |
| |
Lost in Forest Umbra 5 | | 20:58 | 24 / 71 |
| |
| 2 | dnf | | | |
[World Cup 2015] Stage #8 Race 3 | | dnf | | | |
Schönbrunn sprint | | dnf | | | |
Lost in Forest Umbra 4 | | 4:11 | 8 / 81 |
| |
[World Cup 2015] Stage #8 Race 2 | | 38:04 | 17 / 144 |
| |
| 2 | dnf | | | |
upload 300th and CF WOC16 info | | 39:39 | 49 / 138 |
| |
Tekapo Night | | 20:38 | 4 / 75 |
| |
Tekapo Middle 3 | | 26:23 | 4 / 87 |
| |
Tekapo Middle 2 | | 29:23 | 21 / 101 |
| |
| 2 | 24:49 | 1 / 118 |
| |
Middle Series | | 38:12 | 22 / 113 |
| |
Tekapo Middle | | 27:58 | 5 / 122 |
| |
Lost in Forest Umbra 3 | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | 9:20 | 21 / 124 |
| |
Lost in Forest Umbra 2 | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
Lost in Forest Umbra 1 | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | dnf | | | |
[World Cup 2015] Stage 8 | | 65:01 | 18 / 125 |
| |
[Ocad] Federbach | | 21:43 | 6 / 107 |
| |
Middle Series | | 51:06 | 18 / 101 |
| |
| 2 | 46:54 | 4 / 130 |
| |
[World Cup 2015] Stage #7 Race 4 | | 78:28 | 17 / 99 |
| |
Hamina sprint 2 | | 21:04 | 27 / 105 |
| |
Tekapo Intro | | 11:49 | 2 / 125 |
| |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | dnf | | | |
Middle Series | | 40:32 | 22 / 119 |
| |
El Sprinto 2 | | 15:50 | 32 / 86 |
| |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | dnf | | | |
[World Cup 2015] Stage #7 Race 3 | | 46:09 | 12 / 98 |
| |
Pavia O_O | | 15:54 | 21 / 115 |
| |
El sprinto | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
Middle Series | | 35:14 | 21 / 116 |
| |
| 2 | dnf | | | |
Trolla Middle | | 24:23 | 15 / 142 |
| |
| 2 | dnf | | | |
o-ints 4 | | 8:58 | 11 / 73 |
| |
o-ints 1 | | dnf | | | |
Hamina sprint | | 18:50 | 49 / 126 |
| |
Styrian Sprint Series 4 | | 15:05 | 4 / 89 |
| |
| 2 | 14:47 | 7 / 108 |
| |
[World Cup 2015] Stage #7 Race 2 | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | 37:09 | 22 / 198 |
| |
sprint 2 | | dnf | | | |
Styrian Sprint Series | | 18:37 | 31 / 77 |
| |
| 2 | dnf | | | |
Canada Israel short night | | 18:31 | 17 / 87 |
| |
| 2 | dnf | | | |
Canada Israel Short | | 16:27 | 16 / 128 |
| |
Styrian Sprint Series 2 | | dnf | | | |
| 2 | 15:36 | 2 / 103 |
| |
Styrian Sprint Series | | 21:51 | 29 / 121 |
| |
[World Cup 2015] Stage #7 | | 42:15 | 12 / 142 |
| |
| 2 | 42:06 | 17 / 188 |
| |
[KING OF BOXHOLM] - Long Night | | 64:43 | 9 / 87 |
| |
| 2 | dnf | | | |
Sprint 1 | | 20:21 | 11 / 74 |
| |
Contour O 7 | | dnf | | | |
Styria Cup 15 | | 36:32 | 21 / 81 |
| |
Contour O 6 | | dnf | | | |
Aborrtjärn Short | | 9:17 | 2 / 136 |
| |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | dnf | | | |
| 4 | dnf | | | |
Contour O 5 | | 6:00 | 9 / 91 |
| |
| 2 | 5:36 | 10 / 144 |
| |
| 3 | dnf | | | |
| 4 | dnf | | | |
| 5 | 5:30 | 7 / 144 |
| |
| 6 | dnf | | | |
| 7 | 5:24 | 6 / 144 |
| |
| 8 | dnf | | | |
| 9 | dnf | | | |
| 10 | 5:18 | 5 / 144 |
| |
| 11 | dnf | | | |
| 12 | dnf | | | |
| 13 | dnf | | | |
| 14 | 5:13 | 2 / 144 |
| |
| 15 | dnf | | | |
| 16 | dnf | | | |
Contour O 4 | | 12:44 | 30 / 102 |
| |
Contour O 3 | | 19:22 | 6 / 115 |
| |
| 2 | dnf | | | |
Contour O 2 | | 69:51 | 18 / 80 |
| |
Contour O | | dnf | | | |
[World Cup 2015] Stage #6 Race 4 | | 62:45 | 28 / 118 |
| |
Styria Cup 14 | | 64:14 | 17 / 74 |
| |
Styria Cup 13 | | 33:55 | 12 / 111 |
| |
Styrian Short Track 12 | | 32:07 | 21 / 108 |
| |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | dnf | | | |
The maze runner | | dnf | | | |
Iladalen short night | | 10:37 | 1 / 137 |
| |
| 2 | dnf | | | |
[World Cup 2015] Stage #6 Race 3 | | 36:39 | 7 / 122 |
| |
| 2 | 35:31 | 8 / 148 |
| |
Klepp | | dnf | | | |
| 2 | 10:53 | 5 / 173 |
| |
Paper mill sprint 4 | | 30:16 | 13 / 103 |
| |
[World Cup 2015] Stage #6 Race 2 | | 49:28 | 29 / 131 |
| |
[KING OF BOXHOLM] - Middle | | dnf | | | |
| 2 | 42:45 | 21 / 194 |
| |
Maze Event | | 16:43 | 40 / 86 |
| |
[World Cup 2015] Stage #6 | | 56:19 | 41 / 142 |
| |
| 2 | 52:07 | 35 / 201 |
| |
Sprintking #1 | | 20:48 | 10 / 60 |
| |
Paper mill sprint 3 | | 27:06 | 9 / 102 |
| |
| 2 | dnf | | | |
[KING OF BOXHOLM] - Long | | 72:15 | 13 / 110 |
| |
Iladalen Middle 2 | | 26:46 | 25 / 131 |
| |
| 2 | 25:08 | 23 / 174 |
| |
[KING OF BOXHOLM] - Intro | | 16:11 | 5 / 160 |
| |
| 2 | 15:37 | 1 / 244 |
| |
[World Cup 2015] Stage #5 Race 3 | | dnf | | | |
Paper mill sprint 2 | | 27:55 | 3 / 95 |
| |
Styrian Short Track 11 | | dnf | | | |
ÖstgötaLeague|Kvarntorp|E18 | | 50:27 | 25 / 94 |
| |
NIght | | dnf | | | |
Iladalen Middle | | 22:37 | 14 / 129 |
| |
Styrian Short Track 10 | | 27:07 | 32 / 93 |
| |
[World Cup 2015] Stage #5 Race 2 | | 23:30 | 23 / 120 |
| |
Styrian Short Track 9 | | 33:25 | 28 / 86 |
| |
Bosmalm #02 | | 46:29 | 38 / 85 |
| |
Bosmalm #01 | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
ÖstgötaLeague|Kvarntorp|E17 | | 32:27 | 9 / 110 |
| |
Paper mill sprint | | 26:48 | 18 / 95 |
| |
[World Cup 2015] Stage #5 | | 19:32 | 37 / 141 |
| |
Styrian Short Track 8 | | 22:53 | 15 / 80 |
| |
| 2 | 21:25 | 5 / 90 |
| |
ÖstgötaLeague|Kvarntorp|E16 | | 70:06 | 47 / 97 |
| |
Styrian Short Track 7 night | | 23:36 | 52 / 73 |
| |
Styrian Short Track 6 | | 36:01 | 26 / 64 |
| |
Styrian Short Track 5 | | 23:29 | 21 / 84 |
| |
Kivijärvi 3 sprint | | 22:41 | 22 / 105 |
| |
Styrian Short Track 4 | | 25:47 | 23 / 84 |
| |
Styrian Short Track 3 | | 13:54 | 11 / 98 |
| |
ÖstgötaLeague|Kvarntorp|E15 | | 19:30 | 24 / 146 |
| |
| 2 | 18:17 | 13 / 227 |
| |
Styrian Short Track 2 | | 19:49 | 12 / 103 |
| |
Styrian Short Track | | 15:52 | 30 / 138 |
| |
| 2 | dnf | | | |
[World Cup 2015] Stage #4 Race 4 | | dnf | | | |
Teisko 2 middle | | 35:05 | 12 / 118 |
| |
Kivijärvi Sprint 2 | | 16:33 | 25 / 106 |
| |
| 2 | 16:35 | 28 / 126 |
| |
[OCAD]Zheleznica | Long | | dnf | | | |
Kivijärvi 2 Sprint | | 20:17 | 58 / 134 |
| |
| 2 | 16:30 | 13 / 169 |
| |
Kivijärvi Sprint | | 20:22 | 35 / 163 |
| |
[World Cup 2015] Stage #4 Race 3 | | 57:42 | 28 / 112 |
| |
KRIM.NASH! race3! | | dnf | | | |
[World Cup 2015] Stage #4 Race2 | | 37:04 | 14 / 148 |
| |
| 2 | dnf | | | |
KRIM.NASH!race2! | | 9:30 | 3 / 148 |
| |
| 2 | dnf | | | |
CFEB 2015 oct E6 | | 30:59 | 17 / 45 |
| |
CFEB 2015 oct E5 | | dnf | | | |
CFEB 2015 oct E4 | | 23:10 | 16 / 74 |
| |
CFEB 2015 oct E3 | | dnf | | | |
CFEB 2015 oct E2 | | 33:36 | 1 / 64 |
| |
CFEB 2015 oct E1 | | 30:15 | 2 / 82 |
| |
KRIM.NASH! | | 12:22 | 10 / 183 |
| |
[World Cup 2015] Stage #4 | | dnf | | | |
Teisko 2 | | dnf | | | |
Kangaskylä Sprint 3 | | 16:50 | 14 / 137 |
| |
Teisko Night | | 20:34 | 20 / 113 |
| |
| 2 | 19:03 | 4 / 139 |
| |
Teisko Short | | 16:00 | 19 / 166 |
| |
Kangaskylä Sprint 2 | | 15:46 | 29 / 146 |
| |
Kangaskylä Sprint | | 18:19 | 35 / 129 |
| |
| 2 | 15:39 | 14 / 177 |
| |
[CF Beginner] finnish map race3 | | 25:38 | 41 / 155 |
| |
[OCAD] Zheleznica | Forestsprint | | 16:11 | 40 / 190 |
| |
| 2 | 15:20 | 28 / 247 |
| |
| 3 | 14:50 | 16 / 247 |
| |
[OCAD]Zheleznica|Middle 2 | | 32:53 | 40 / 141 |
| |
| 2 | 30:10 | 20 / 185 |
| |
Kalce | Middle | | 30:32 | 36 / 149 |
| |
Citad Svizra [Sprintcup] E8 | | dnf | | | |
[OCAD]Zheleznica|Middle | | 21:54 | 55 / 201 |
| |
Citad Svizra [Sprintcup] E6 | | dnf | | | |
CF-Sommarserien E1 Björsberg | | 44:23 | 56 / 165 |
| |
ÖstgötaLeague|Kronfallet|E6 | | 23:22 | 25 / 136 |
| |
Pre-Jukola 2015 Leg5 | | 35:33 | 19 / 105 |
| |
Pre-Jukola 2015 Leg4 | | 36:33 | 22 / 85 |
| |
Pre-Jukola Leg2 | | 44:32 | 27 / 95 |
| |
Pre-Jukola Leg1 | | 46:48 | 8 / 132 |
| |
ÖstgötaLeague|Kronfallet|E5 | | dnf | | | |
Bordasee, Short | | 19:33 | 52 / 145 |
| |
| 2 | 16:01 | 14 / 206 |
| |
ÖstgötaLeague|Kronfallet|E4 | | 43:11 | 64 / 133 |
| |
Bordasee, Middle | | 55:00 | 37 / 118 |
| |
Styrian Relay Champs - 4 | | 18:50 | 16 / 95 |
| |
Styrian Relay Champs - 3 | | 32:00 | 37 / 80 |
| |
Styrian Relay Champs - 2 | | 21:37 | 27 / 106 |
| |
Styrian Relay Champs - 1 | | 19:14 | 37 / 129 |
| |
Schöckl, Intro | | dnf | | | |
CFEB 2015 may E6 | | 22:58 | 10 / 42 |
| |
[Giro de Farmers]E13|Middle | | dnf | | | |
Retro-mila 2011 Leg10 | | 74:19 | 19 / 77 |
| |
Retro-mila 2011 Leg9 | | 62:22 | 24 / 72 |
| |
Retro-mila 2011 Leg8 | | 44:10 | 32 / 100 |
| |
ÖstgötaLeague|Kronfallet|E3 | | 26:07 | 52 / 150 |
| |
Retro-mila 2011 Leg7 | | 32:07 | 7 / 103 |
| |
[Giro de Farmers]E12|Middle | | 20:34 | 5 / 160 |
| |
Fanö #2|Middledistance | | dnf | | | |
Siitama west 1 sprint | 2 | 20:19 | 81 / 226 |
| |
[Giro de Farmers]E10|Sprint | 2 | dnf | | | |
Hofwald Middle | | dnf | | | |
Sandsjöbacka söder - middle | | 22:27 | 10 / 159 |
| |
Castle Made Of Sound, Sprint 4 | | 18:17 | 28 / 161 |
| |
| 2 | 16:19 | 10 / 224 |
| |
[OTour2015]E15 | | 53:40 | 16 / 93 |
| |
[OTour2015]E14 - Gyllbergen | | 22:56 | 39 / 165 |
| |
| 2 | 18:23 | 17 / 227 |
| |
Metsäkylä 1 (OCAD) - sprint | | 17:46 | 12 / 127 |
| |
Usama Trophy final | | 101:53 | 23 / 74 |
| |
Dala Sprint Test | | 12:31 | 5 / 121 |
| |
Usama-Trophy-race 10 | | 67:58 | 22 / 97 |
| |
Faucille Nord | | dnf | | | |
[OTour2015]E13 - Venåsmarka 2 | | 30:38 | 1 / 129 |
| |
[OTour2015]E12 - Venåsmarka | | dnf | | | |
Usama-Trophy-race 9 | | dnf | | | |
Castle made of Sound, Sprint 3 | | dnf | | | |
| 2 | 11:09 | 29 / 238 |
| |
[OTour2015]E11 - Eldris, Sprint | | 19:02 | 12 / 137 |
| |
Joutsenenpesä (OCAD) - long | | 54:06 | 19 / 101 |
| |
[OTour2015]E10 - Dutchman Flats | | 37:46 | 27 / 87 |
| |
Usama-Trophy-race 8 | | dnf | | | |
[OTour2015]E9 - Dutchman Flats | | 64:00 | 13 / 82 |
| |
Usama-Trophy-race 7 | | dnf | | | |
| 2 | 20:56 | 48 / 171 |
| |
Usama-Trophy-race 6 | | 69:24 | 23 / 81 |
| |
Usama-Trophy-race 5 | | 43:09 | 23 / 106 |
| |
Western Norwoodton Park | | 9:33 | 33 / 130 |
| |
Joutsenenpesä (OCAD) - sprint | | 16:27 | 33 / 129 |
| |
Tobroåsen Night | | dnf | | | |
Usama-Trophy-race 4 | | 53:09 | 15 / 86 |
| |
Usama-Trophy-race 3 | | dnf | | | |
Usama-Trophy-race 2 | | 69:55 | 27 / 99 |
| |
Castle Made Of Sound, Sprint 2 | | dnf | | | |
Castle Made Of Sound, Sprint | | 14:00 | 52 / 164 |
| |
Pulesjärvi 2 (OCAD) - night | | 37:16 | 27 / 89 |
| |
Usama-Trophy-race 1 | | dnf | | | |
Tobelbad, Middle 2 | | dnf | | | |
Glössbo Sprint | | 11:18 | 3 / 159 |
| |
Glössbo Middle Distance | | 17:25 | 13 / 159 |
| |
[OTour2015] E8 - Dutchman Flats | | 19:59 | 41 / 140 |
| |
Pulesjärvi 2 (OCAD) - middle | | dnf | | | |
[OTour2015] E7 - Long, Eldris | | 80:47 | 30 / 111 |
| |
Pulesjärvi 2 (OCAD) - sprint | | 18:59 | 24 / 139 |
| |
Pulesjärvi (OCAD) - sprint | 2 | 15:03 | 29 / 230 |
| |
[RCup] E6 - Middle Distance | | 27:47 | 20 / 138 |
| |
[OTour2015] E4 - Forbergåsen | 2 | 32:17 | 63 / 190 |
| |
[random] North Kenmore E2 | 2 | dnf | | | |
[random] North Kenmore E1 | 2 | 19:32 | 26 / 133 |
| |
[OTour2015] E1 - Hiås, Sprint | 2 | 18:51 | 41 / 261 |
| |
Geargevaggi | Middle | 2 | 27:42 | 54 / 203 |
| |
[Tour Florence]Pine, Sprint | 2 | dnf | | | |
Livastinmäki 2 OCAD | | 5:18 | 21 / 111 |
| |
| 2 | 4:50 | 11 / 166 |
| |
| 3 | 4:45 | 8 / 166 |
| |
Konkalampi 2 intro OCAD | | dnf | | | |
Brindisi#Sprint#01# | | dnf | | | |
Livastimäki intro (OCAD) | | 14:49 | 15 / 141 |
| |
[wcup-map#11-reused]-sprint | | 20:48 | 37 / 158 |
| |
June 3 (Kauppi 3) OCAD | | 21:22 | 9 / 182 |
| |
Tähtiniemi 2 intro (OCAD) | | dnf | | | |
[O-ringen 2013]Storklinten E5 | | 30:42 | 30 / 163 |
| |
o-----------------ringen | | 9:38 | 1 / 74 |
| |
[wcup-map#9-reused] | | dnf | | | |
[OCAD]Östansjö Intro | | 18:10 | 6 / 152 |
| |
[O-ringen 2013]Storklinten E4 | | 49:19 | 35 / 136 |
| |
Schöckl, Short C | | 8:28 | 1 / 121 |
| |
Schöckl, Short B | | 10:49 | 56 / 120 |
| |
| 2 | 8:12 | 6 / 139 |
| |
Schöckl, Short A | | 6:30 | 5 / 135 |
| |
[wcup-map#9-reused] | | 23:21 | 28 / 111 |
| |
Tähtinimi intro (OCAD) | | 15:01 | 6 / 127 |
| |
CFEB 2014 jun E1 | | 26:02 | 4 / 75 |
| |
go faster go | | dnf | | | |
[O-ringen 2013]Rödberget E3 | | 28:08 | 5 / 154 |
| |
Jun 2 (Siitama) OCAD | | 22:54 | 24 / 131 |
| |
Jun 1 (WOC 2001 C) OCAD | | 29:35 | 62 / 143 |
| |
Konkalampi 1 intro (OCAD) | | 13:48 | 10 / 157 |
| |
ICFOF-wcup-stage19 | | 60:54 | 46 / 123 |
| |
(OCAD) Stenatjärnarna | | dnf | | | |
Kauppi 3 intro (OCAD) | | 14:19 | 5 / 172 |
| |
CFWC#10 reused. Night | | 33:41 | 7 / 88 |
| |
CFWC#10 reused. Middle | | dnf | | | |
[OCAD] Japan - Middle | | 41:22 | 30 / 128 |
| |
smallworld-E5 | | 7:20 | 4 / 167 |
| |
ICFOF-wcup-stage18 | | 30:22 | 25 / 158 |
| |
Training-ICFOF-wcup-stage18/19 | | 8:23 | 16 / 191 |
| |
Kauppi v2 (OCAD) | | 22:16 | 9 / 155 |
| |
[wcup-map#9-reused] | | 25:45 | 39 / 161 |
| |
Julkujärvi 2, day 2 | | 18:29 | 16 / 141 |
| |
Julkujärvi 2, day 1 | | 15:55 | 6 / 150 |
| |
South Easterfield Sprint | | 17:33 | 11 / 122 |
| |
Pulesjärvi 2, day 2 (OCAD) | | 27:45 | 26 / 134 |
| |
[OCAD] Japan - Intro | | 24:57 | 38 / 147 |
| |
WOC 2001 C, middle (OCAD) | | 30:45 | 25 / 146 |
| |
Tuomikallio (OCAD) | | 16:33 | 29 / 139 |
| |
Siitama new (OCAD) | | 17:03 | 34 / 155 |
| |
[wcup-map#7-reused]-bonus | | 30:32 | 16 / 122 |
| |
[wcup-map#7-reused]-night | | 31:30 | 15 / 99 |
| |
[wcup-map#7-reused]-long | | 74:02 | 30 / 109 |
| |
WOC 2001 C (OCAD) | | 19:15 | 76 / 179 |
| |
[wcup-map#7-reused]-middle | | 30:29 | 12 / 143 |
| |
[wcup-map#7-reused]-sprint | | 24:40 | 48 / 180 |
| |
Pulesjärvi 2 (OCAD) | | 17:51 | 27 / 173 |
| |
ICFOF-wcup-stage17 | | 58:20 | 23 / 146 |
| |
Training-ICFOF-wcup-stage17 | | 10:59 | 46 / 204 |
| |
Pulesjärvi v3 (OCAD) | | 23:18 | 23 / 162 |
| |
Pulesjärvi v2, day 2 (OCAD) | | 25:25 | 33 / 162 |
| |
CFEB 2014 may E2 | | 21:23 | 8 / 82 |
| |
CFEB 2014 may E1 | | 27:19 | 17 / 99 |
| |
Julkujärvi east, night (OCAD) | | 27:58 | 45 / 150 |
| |
[O-ringen 2013]Storklinten E2 | | 38:24 | 16 / 189 |
| |
[O-ringen 2013]Storklinten E1 | | 22:59 | 17 / 228 |
| |
Joutsenenpesä night (OCAD) | | 22:59 | 8 / 103 |
| |
Siitama night (OCAD) | | 14:25 | 12 / 124 |
| |
GS230414_d | | 18:37 | 16 / 100 |
| |
GS230414_a | | 16:02 | 22 / 104 |
| |
Pulesjärvi day 2 (OCAD) | | 21:21 | 18 / 148 |
| |
smallworld_E4 | | dnf | | | |
[OCAD]MT.laurie - night 3 | 2 | dnf | | | |
| 3 | dnf | | | |
[OCAD]Mt.laurie - middle 3 | 2 | dnf | | | |
[wcup-map#3-reused]-sprint | | 19:55 | 29 / 175 |
| |
(OCAD)Surbridge night | | 14:22 | 38 / 119 |
| |
[wcup-map#1-reused]-bonus | | 30:38 | 35 / 154 |
| |
Hofwald, Nightsprint | | 10:31 | 2 / 130 |
| |
[Ocad]Ullahau - middle | | dnf | | | |
| 2 | 18:45 | 35 / 215 |
| |
Hofwald, Middle | | dnf | | | |
[OCAD]Galgahraun - Sprint | | 14:44 | 33 / 185 |
| |
Bollnäs 3 days E1 | | 19:16 | 39 / 165 |
| |
Hofwald, Short 2 | | 15:17 | 19 / 156 |
| |
Hofwald, Short | | 13:35 | 22 / 172 |
| |
[OCAD]Galgahraun - Middle | | 24:33 | 11 / 177 |
| |
Training-ICFOF-wcup-stage4 | | 10:41 | 12 / 228 |
| |
smallworld_E2 | | 18:45 | 10 / 213 |
| |
smallworld | | dnf | | | |
ski o RB2013 | | 22:30 | 18 / 130 |
| |
[ULLA_HAU]E3,middle | | dnf | | | |
[ULLA_HAU]E2,Controllpicking | | 11:32 | 8 / 160 |
| |
[ULLA_HAU]E1,middle | | 22:41 | 37 / 174 |
| |
[OCAD] Avelengo Hafling, middle | | 24:30 | 42 / 189 |
| |
Lavis Buona | | 14:54 | 8 / 178 |
| |
Mapgen Middle | | 22:13 | 22 / 141 |
| |
AldenoCentre | | dnf | | | |
Ravai Middle | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
Ravai | | 12:27 | 10 / 201 |
| |
EKSJO 2 | | dnf | | | |
EKSJO 1 | | 29:18 | 20 / 123 |
| |
remade-czech2 | | 24:55 | 15 / 201 |
| |
sprint | | dnf | | | |
EKSJO SMALAND 6 | | 18:38 | 3 / 67 |
| |
EKSJO SMALAND 5 | | dnf | | | |
EKSJO SMALAND 4 | | 19:32 | 38 / 104 |
| |
EKSJO - SMALAND 3 | | 19:18 | 27 / 99 |
| |
| 2 | 19:03 | 27 / 113 |
| |
EKSJO - SMALAND 2 | | 20:35 | 9 / 89 |
| |
EKSJO - SMALAND 1 | | 15:12 | 2 / 123 |
| |
FLORESTA TROPICAL | | 15:37 | 9 / 120 |
| |
CFEB 13N_6 | | 33:07 | 1 / 48 |
| |
CFEB 13N_5 | | 30:11 | 11 / 48 |
| |
CFEB 13N_4 | | 29:57 | 6 / 48 |
| |
CFEB 13N_3 | | 27:54 | 5 / 58 |
| |
CFEB 13N_2 | | 17:32 | 2 / 82 |
| |
CFEB 13N_1 | | 19:46 | 1 / 93 |
| |
easy | | 9:07 | 14 / 128 |
| |
tuefelskeller-E3 | | 34:52 | 23 / 145 |
| |
tuefelskeller-E2 | | 29:10 | 11 / 134 |
| |
tuefelskeller | | 24:05 | 20 / 190 |
| |
| 2 | 24:35 | 35 / 251 |
| |
remade-swedishmap | | 31:22 | 22 / 159 |
| |
[OCAD] Halloween! | | dnf | | | |
Night "sprint" | | 13:34 | 4 / 145 |
| |
remade-czech | | 21:30 | 19 / 166 |
| |
| 2 | 22:29 | 37 / 207 |
| |
Everetthamb (night) | | dnf | | | |
remade SOW-E1 | | dnf | | | |
Noname reupload | | 20:36 | 7 / 169 |
| |
"Shortdistance" | | 13:39 | 26 / 189 |
| |
CFEB 13M_6 | | 23:59 | 3 / 73 |
| |
CFEB 13M_5 | | dnf | | | |
CFEB 13M_4 | | 25:24 | 8 / 60 |
| |
CFEB 13M_3 | | dnf | | | |
CFEB 13M_1 | | dnf | | | |
Vezzano Naran | | dnf | | | |
| 2 | 12:32 | 9 / 302 |
| |
cf middle | | 22:21 | 13 / 126 |
| |
[OCAD] Facho, long 2 | | dnf | | | |
Plitvice | | 28:13 | 15 / 172 |
| |
[OCAD] Facho, long 1 | | 41:52 | 34 / 126 |
| |
[OCAD] Facho, middle | | 20:44 | 49 / 222 |
| |
paattinen-E3 | | dnf | | | |
paattinen-E2 | | 22:22 | 50 / 182 |
| |
paattinen-E1 | | 23:59 | 14 / 187 |
| |
saauraai-5 | | 23:40 | 29 / 168 |
| |
sauraai-jwoc2015-4 | | 17:05 | 15 / 225 |
| |
[OCAD]Noname final | | 17:14 | 5 / 119 |
| |
[OCAD]Starkebo - ForestSprint | | 13:18 | 4 / 136 |
| |
[OCAD] Krajna - Middle 1 | | 32:51 | 70 / 142 |
| |
Skidstugan[Short] | | 16:29 | 13 / 164 |
| |
Skidstugan[Middle] | | 19:53 | 8 / 157 |
| |
[OCAD]Noname controllpicking | | 16:10 | 49 / 175 |
| |
[OCAD]Starkebo - Middle | | 21:31 | 28 / 152 |
| |
[ocad]Noname | | 14:19 | 42 / 212 |
| |
[OCAD]Starkebo - Long | | 26:35 | 13 / 185 |
| |
[OCAD] Amatjarn, sprint | | 18:27 | 6 / 228 |
| |
[OCAD]Flemma - Middle | | 22:39 | 56 / 234 |
| |
[Idre]Nipfjället - Final | | dnf | | | |
[Idre]Nipfjället - Contour-O | | dnf | | | |
[Idre]Nipfjället - Forest Sprint | | 12:45 | 62 / 233 |
| |
Colomba middle 1 | 2 | dnf | | | |
[Idre]Nipfjället - Middle | 2 | 19:00 | 8 / 230 |
| |
[2nd]Falu Lasarett | 2 | 17:11 | 38 / 179 |
| |
CFranky Tour 2, 1. Middle, night | | 36:30 | 29 / 96 |
| |
Karpheda, Sprint | | 16:57 | 60 / 163 |
| |
Herrestadsfjället 3-days Sprint | | 13:37 | 18 / 190 |
| |
Grande Forret | | 22:35 | 18 / 163 |
| |
Herbouilly | | 7:54 | 37 / 191 |
| |
Kinnekulle-Sprint | | dnf | | | |
[OCAD] Laantinkulma | | 21:38 | 32 / 211 |
| |
[OCAD] Tahkovaara, sprint | | 11:38 | 18 / 205 |
| |
| 2 | 10:43 | 5 / 262 |
| |
Les étroitures-Middle | | 19:27 | 9 / 160 |
| |
[OCAD] Tahkovaara, middle | | 26:38 | 30 / 196 |
| |
Schöckel, Middle | | 20:30 | 18 / 183 |
| |
Klyftamon-Middle | | 22:57 | 67 / 152 |
| |
les étroitures 2 | | 11:25 | 46 / 155 |
| |
Tour de Hemsjön E5 | | 23:51 | 15 / 120 |
| |
Tour de Hemsjön E4 | | 16:52 | 30 / 169 |
| |
[OCAD]Aldeno - Sprint | | 41:15 | 70 / 173 |
| |
Tour de Hemsjön E2, Night | | 22:26 | 38 / 113 |
| |
Tour de Hemsjön E1 | | 20:18 | 16 / 181 |
| |
Lärkeskog Syd-Sprint | | 16:28 | 21 / 149 |
| |
[OCAD] Cheire de Come, sprint 3 | | 12:17 | 20 / 166 |
| |
[OCAD]Badlands - Middle | | 22:34 | 8 / 193 |
| |
(OCAD) Vrån Long(?) E5 | | 25:42 | 23 / 144 |
| |
(OCAD) Vrån Middle E3 | | 22:11 | 21 / 161 |
| |
(OCAD) Vrån Sprint E2 | | 14:12 | 13 / 165 |
| |
[OCAD] Cheire de Come, sprint | | 12:21 | 18 / 202 |
| |
Nya Varvet, Sprint | | 11:06 | 11 / 203 |
| |
[OCAD]Olstorp | | 24:14 | 27 / 176 |
| |
[OCAD]Torshaug | | 29:33 | 16 / 178 |
| |
[OCAD]Altopiano Cup E5 | | dnf | | | |
[OCAD]Altopiano Cup E4 | | 16:11 | 7 / 182 |
| |
[OCAD]Altopiano Cup E3 | | 25:53 | 4 / 133 |
| |
[OCAD]Altopiano Cup E2 | | 26:54 | 11 / 149 |
| |
(OCAD) Cavedine Night E2 | | 12:20 | 11 / 151 |
| |
[OCAD] Vika, middle | | 25:28 | 11 / 177 |
| |
[OCAD]Altopiano Cup E1 | | 19:04 | 6 / 177 |
| |
(OCAD) Hunstmens path | | 33:07 | 31 / 159 |
| |
[OCAD] Cornus, middle | | 27:09 | 7 / 167 |
| |
[OCAD]Altopiano Argentario | | 24:48 | 17 / 159 |
| |
Campus Uni Wien, Sprint | | 15:04 | 34 / 227 |
| |
Nya Varvet, Middle | | dnf | | | |
(OCAD)Borgarekullen middle | | 31:48 | 24 / 162 |
| |
[OCAD] Cornus, long | | 73:45 | 35 / 138 |
| |
Altopiano dell'Argentario Middle | | 22:18 | 34 / 209 |
| |
[OCAD] Pedrogao, long | | 44:08 | 26 / 174 |
| |
Nya Varvet, Short 2 | | 12:59 | 5 / 203 |
| |
[OCAD] Cornus, sprint | | 18:04 | 39 / 252 |
| |
[OCAD]Contour-O | | 35:36 | 21 / 123 |
| |
(OCAD) Cavedine Night E1 | | 27:33 | 16 / 147 |
| |
Nya Varvet, Short | | 15:20 | 23 / 211 |
| |
Scolty, Short Track | | 13:32 | 6 / 210 |
| |
(OCAD) Råryd night 3 | | 28:01 | 26 / 118 |
| |
(OCAD) Råryd night 2 | | dnf | | | |
Middle Earth NZ-Championships | | 20:28 | 20 / 182 |
| |
(OCAD) Råryd night 1 | | 16:42 | 18 / 185 |
| |
[OCAD]Middle Earth - Sprint | | 13:29 | 13 / 218 |
| |
[OCAD]Middle Earth - Long | | 40:28 | 18 / 141 |
| |
[OCAD]Middle Earth - Middle | | 27:04 | 32 / 247 |
| |
| 2 | 21:16 | 3 / 334 |
| |
[OCAD]AutumnMiddle | | 21:13 | 7 / 172 |
| |
[AutumnCup] Pas des Boeufs, E11 | | 24:15 | 19 / 189 |
| |
[OCAD]Middle 2 | | dnf | | | |
[AutumnCup] La Pile, E10 | | 18:09 | 16 / 234 |
| |
[OCAD]Middle | | 20:47 | 36 / 173 |
| |
[AutumnCup] La Pile, E9 | | 44:11 | 21 / 180 |
| |
Under 10? | | dnf | | | |
[OCAD]Sprint | | 13:45 | 71 / 220 |
| |
Alpine Middle 2 | | 25:13 | 47 / 181 |
| |
Ski- Tomsk | | 15:41 | 39 / 195 |
| |
°CFEB 12Q 6 | | 28:07 | 5 / 47 |
| |
°CFEB 12Q 5 | | 30:52 | 1 / 44 |
| |
°CFEB 12Q 4 | | 26:00 | 9 / 62 |
| |
°CFEB 12Q 3 | | 29:34 | 9 / 59 |
| |
°CFEB 12Q 2 | | 31:20 | 9 / 70 |
| |
°CFEB 12Q 1 | | 33:06 | 4 / 79 |
| |
[ocad] Autumn Contours at Aydat | | dnf | | | |
| 2 | 24:12 | 31 / 250 |
| |
Plitvice Lakes middle | | 28:57 | 21 / 183 |
| |
Birth | | 14:28 | 48 / 192 |
| |
Ravshan | | 27:10 | 24 / 175 |
| |
test | | 19:57 | 88 / 212 |
| |
[AutumnCup] Pas des Boeufs, E8 | | 74:36 | 17 / 137 |
| |
Alpine Middle | | 28:47 | 12 / 171 |
| |
(OCADCrazyTown2 | | 44:14 | 45 / 95 |
| |
[AutumnCup] Pas des Boeufs, E7 | | 21:39 | 6 / 187 |
| |
[OCAD] Tiha Dolina | | 16:14 | 3 / 146 |
| |
(OCAD)CrazyTown Sprint 2 | | 11:36 | 14 / 128 |
| |
[AutumnCup] Pas des Boeufs, E6 | | 63:21 | 34 / 148 |
| |
ARC 1800 1 | | 26:27 | 28 / 178 |
| |
Portu FUN 1 | | 24:38 | 19 / 157 |
| |
Nasha mesnost /Part 3 and last . | | dnf | | | |
| 2 | 21:11 | 6 / 156 |
| |
[AutumnCup] Cret du Nu, E5 | | 12:20 | 25 / 178 |
| |
| 2 | 11:40 | 14 / 243 |
| |
[AutumnCup] Cret du Nu, E4 | | 22:44 | 39 / 179 |
| |
Short Track Cup, Stage 5, Final | | 15:57 | 17 / 174 |
| |
Short Track Cup, Stage 4 | | dnf | | | |
Short Track Cup, Stage 3 | | 10:58 | 5 / 162 |
| |
Short Track Cup, Stage 2 | | 14:36 | 24 / 197 |
| |
Short Track Cup, Stage 1 | | 12:27 | 27 / 205 |
| |
| 2 | 11:07 | 8 / 283 |
| |
(OCAD) 14min is a good time | | 14:37 | 22 / 249 |
| |
Nasha Mestnost part 2 | | 38:04 | 18 / 135 |
| |
°CFEB 12P_6 | | dnf | | | |
°CFEB 12P_3 | | 23:39 | 6 / 66 |
| |
°CFEB 12P_2 | | dnf | | | |
CFranky Tour, 6. Sprint | | 17:50 | 48 / 208 |
| |
CFranky Tour, 5. Middle | | 30:53 | 12 / 163 |
| |
CFranky Tour, 4. Ultralong | | dnf | | | |
CFranky Tour, 3. Night | | 35:53 | 4 / 110 |
| |
CFranky Tour, 2. Short | | 17:53 | 34 / 212 |
| |
CFranky Tour, 1. Long | | 53:23 | 15 / 149 |
| |
[ocad] parc sprint | | 17:19 | 16 / 174 |
| |
[ocad]ingalunda city sprint | | dnf | | | |
[ocad]col du marchairuzsprint | | 36:11 | 7 / 116 |
| |
[AutumnCup] Ferme du Retord, E3 | | 21:57 | 35 / 218 |
| |
auvergne middle | | 26:54 | 9 / 152 |
| |
[AutumnCup] Cret du Nu, E2 | | 53:16 | 21 / 144 |
| |
[AutomnCup] Cret du Nu, E1 | | 18:51 | 88 / 250 |
| |
| 2 | 14:02 | 17 / 355 |
| |
[OCAD]Stendörren - Long | | dnf | | | |
[OCAD]Stendörren - Sprint | | 17:01 | 35 / 278 |
| |
(OCAD) Svinesund | | 22:07 | 15 / 239 |
| |
| 2 | 19:24 | 3 / 307 |
| |
Pick_pick_pick!!! | | 10:30 | 14 / 206 |
| |
nasha mesnost | | dnf | | | |
SKI-EOC 2012 SPRINT | | dnf | | | |
[OCAD]Idre - Long(Easy) | | 41:03 | 17 / 166 |
| |
[OCAD]Idre - Long(Hard) | | 59:15 | 15 / 104 |
| |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | 51:43 | 11 / 131 |
| |
| 4 | 45:52 | 2 / 131 |
| |
°CFEB 12O_6 | | 30:16 | 8 / 62 |
| |
°CFEB 12O_5 | | 21:49 | 5 / 82 |
| |
°CFEB 12O_4 | | dnf | | | |
°CFEB 12O_3 | | 29:54 | 2 / 66 |
| |
°CFEB 12O_2 | | 24:05 | 15 / 86 |
| |
°CFEB 12O_1 (circle) | | 30:35 | 2 / 110 |
| |
Ski-O Sierra-o-tour | | dnf | | | |
[AutumnCup] Cret du Nu, Prologue | | 115:31 | 14 / 115 |
| |
svenska-long | | 61:19 | 25 / 148 |
| |
[OCAD] Balkello, long | | 42:19 | 32 / 152 |
| |
[OCAD] Balkello, middle | | 22:07 | 58 / 248 |
| |
[OCAD] Izra, long | | 41:34 | 34 / 168 |
| |
[OCAD] Hofwald, Middle | | 20:09 | 30 / 198 |
| |
[OCAD] Forest Umbra, long 2 | | 56:11 | 15 / 122 |
| |
[OCAD] Buchwald, Short | | 15:46 | 14 / 214 |
| |
[OCAD]Idre - Middle (Hard) | | 32:07 | 47 / 193 |
| |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | dnf | | | |
[OCAD] Forest Umbra, Middle 3 | | 21:31 | 5 / 190 |
| |
[OCAD] Blumau, Short | | 15:18 | 15 / 205 |
| |
[OCAD] Forest Umbra, Short | | 15:38 | 28 / 251 |
| |
[OCAD]Idre - Long | | 48:42 | 28 / 166 |
| |
[OCAD]Idre - Downhill Sprint | | 11:56 | 10 / 258 |
| |
[OCAD]Idre, Gränjesåsen - Middle | | 20:54 | 5 / 232 |
| |
[OL4an]Köttkulla Long | | 40:51 | 9 / 112 |
| |
(OCAD) Rokkefjella | | 12:00 | 29 / 224 |
| |
[OCAD] Real Blumau, middle | | 22:24 | 9 / 170 |
| |
[OL4an]Köttkulla Night Sprint | | 13:20 | 7 / 153 |
| |
[OCAD] Forest Umbra, night | | 18:54 | 12 / 132 |
| |
[OCAD] Forest Umbra, Long | | 49:44 | 23 / 126 |
| |
| 2 | 49:14 | 25 / 155 |
| |
[OCAD] Blumau, middle 2 | | 30:00 | 41 / 126 |
| |
[OCAD] Blumau, middle | | 22:37 | 16 / 171 |
| |
[OCAD] The Slump, long | | 49:03 | 13 / 137 |
| |
Sinte mette sprint | | 13:08 | 7 / 198 |
| |
CZ final | | 32:17 | 24 / 156 |
| |
CZ semifinal | | 33:56 | 4 / 122 |
| |
[JWOC2012] Izra, Middle Women A | | dnf | | | |
[JWOC2012] Izra, Middle Final A | | 31:37 | 31 / 189 |
| |
[OCAD]Nävekvarn - Corridor-O | | dnf | | | |
(ocad)Pure? | | 19:03 | 9 / 135 |
| |
[OCAD] Le Creux Froid, middle | | 24:50 | 17 / 180 |
| |
JWOC 2013 n2 | | 33:33 | 12 / 149 |
| |
[OCAD] Les Creusates, long | | 40:10 | 9 / 141 |
| |
[OCAD]Nävekvarn - Middle 3 | | 22:13 | 36 / 163 |
| |
[OCAD]Nävekvarn - Middle 2 | | 19:01 | 41 / 176 |
| |
[OCAD]Nävekvarn - Middle 1 | | 24:15 | 12 / 205 |
| |
(ocd) Vieil Annecy | | 17:25 | 50 / 204 |
| |
[ocad] Lepanmaa E3: Night Middle | 2 | dnf | | | |
[OCAD] Gesunda, night sprint | | 12:29 | 7 / 168 |
| |
[OCAD] Vilhosc, long | | 36:41 | 4 / 144 |
| |
[OCAD] Gesunda, middle | | 28:11 | 75 / 219 |
| |
swe-middle | | 20:33 | 25 / 216 |
| |
[OCAD] Vilhosc, sprint | | 10:21 | 11 / 223 |
| |
[OCAD] Vilhosc, middle | 2 | dnf | | | |
NORT E2 women | 2 | 16:21 | 23 / 243 |
| |
[ocad] Lepanmaa E2:Sprint | 2 | 19:53 | 40 / 254 |
| |
Catching Features Championships | 2 | 27:38 | 52 / 285 |
| |
RND - sprint | 2 | dnf | | | |
[OCAD] Valonsadero, Middle | 2 | 21:03 | 97 / 281 |
| |
[OCAD] Lachat Contour'O, sprint | | 11:16 | 31 / 199 |
| |
[OCAD] Le Creux Froid, middle | | dnf | | | |
| 2 | 23:41 | 31 / 321 |
| |
[ocad] Finnish Sprints E3 | | 16:07 | 31 / 162 |
| |
[ocad] Finnish Sprints E2 | | 17:04 | 38 / 166 |
| |
[ocad] Finnish Sprints E1 | | dnf | | | |
| 2 | 17:00 | 33 / 274 |
| |
Long sprint | | 38:01 | 35 / 164 |
| |
Random | | dnf | | | |
2ª copa SR U | | 21:18 | 14 / 85 |
| |
2ª copa SR P | | 13:29 | 7 / 85 |
| |
2ª copa SR F | | 19:21 | 2 / 86 |
| |
1ª copa Sr U | | 20:05 | 12 / 92 |
| |
1ª copa SR P | | 14:54 | 15 / 129 |
| |
1ª copa SR F | | 13:13 | 17 / 157 |
| |
Swedish-Middle | | dnf | | | |
[OCAD] Siitama 2 | 2 | 21:45 | 40 / 241 |
| |
Hofwald Sprint | | 20:39 | 9 / 135 |
| |
Vastersjon E 1 | | 36:28 | 11 / 111 |
| |
[OCAD] Siitama | | 20:04 | 6 / 198 |
| |
A run in the sun E 1 | | 27:28 | 47 / 151 |
| |
Omholt | | 39:10 | 10 / 106 |
| |
Sekotsuji | | 21:39 | 31 / 161 |
| |
Filler | | 35:08 | 51 / 164 |
| |
Sprint 3 | 2 | 20:10 | 51 / 185 |
| |
WOC 03 | | 43:16 | 8 / 113 |
| |
Sprint-cup E 5 | | 11:57 | 41 / 135 |
| |
Sprint-cup E 4 | | 9:19 | 5 / 136 |
| |
Sprint-cup E 3 | | 10:56 | 6 / 139 |
| |
Sprint-cup E 2 | | 4:38 | 45 / 156 |
| |
Sprint-cup E 1 | | 10:47 | 9 / 175 |
| |
Sprint 2 | | 18:40 | 4 / 121 |
| |
Sprint | | 10:55 | 14 / 141 |
| |
[OCAD] Foresta Umbra, middle 2 | 2 | 19:26 | 17 / 313 |
| |
[OCAD] Idre-fjäll E6, sprint | 2 | dnf | | | |
| 3 | 19:03 | 7 / 272 |
| |
[OCAD] Foresta Umbra, middle | 2 | dnf | | | |
[Rnd] Sprint | 2 | 18:06 | 82 / 238 |
| |
[OCAD] Chateau de Montlosier E26 | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
[OCAD] Schöckel-Cup E12, Short | | 15:36 | 56 / 204 |
| |
| 2 | 13:40 | 24 / 258 |
| |
[OCAD] Schöckel-Cup E11, Middle | | 21:26 | 59 / 194 |
| |
[OCAD] Chateau de Montlosier E25 | | 18:22 | 31 / 210 |
| |
[OCAD] CF-Training 2 | | 13:17 | 63 / 204 |
| |
[OCAD] CF-Training 1 | | 11:50 | 112 / 237 |
| |
[OCAD] Velo d'Astico | | dnf | | | |
[OCAD] Chateau de Montlosier E24 | | dnf | | | |
| 2 | 21:31 | 23 / 265 |
| |
[OCAD] Euro Forest Sprint | | 20:27 | 1 / 145 |
| |
[OCAD] Schöckel-Cup E9, Short-N | | 12:28 | 14 / 199 |
| |
[OCAD] Schöckel-Cup E8, Middle | | 19:50 | 5 / 213 |
| |
(ocad) Vieil Annecy 2 | | 9:00 | 20 / 240 |
| |
[OCAD] Chateau de Montlosier E23 | | 32:49 | 50 / 215 |
| |
[OCAD] Schöckel-Cup E7, Night | | 27:15 | 6 / 122 |
| |
[OCAD] S.-Cup E6, Downhillsprint | | 11:31 | 11 / 204 |
| |
[OCAD] Schöckel-Cup E4, Middle | | 20:27 | 8 / 172 |
| |
[OCAD] Schöckel-Cup E4, Long | | 37:12 | 19 / 145 |
| |
[OCAD] Schöckel-Cup E3, Short | | 16:33 | 52 / 209 |
| |
[OCAD] Schöckel-Cup E2, Middle | | 24:23 | 31 / 178 |
| |
TRES DE MAIO | | 19:23 | 28 / 125 |
| |
[E1]Vercors Cup Sprint | | 9:07 | 25 / 199 |
| |
| 2 | 11:17 | 94 / 296 |
| |
[ocad] Vieil Annecy | | 8:33 | 29 / 243 |
| |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | dnf | | | |
[OCAD] Bordasee, Middle 2 | | 27:28 | 21 / 169 |
| |
stibe sprint 1 | | 16:18 | 16 / 204 |
| |
[OCAD] Bordasee, Middle | | 21:33 | 9 / 198 |
| |
[Ski-O]Seewen custom course | | 16:20 | 75 / 169 |
| |
[SpringCup] E24 - Long Final | | dnf | | | |
| 2 | 70:34 | 24 / 212 |
| |
[OCAD] La Stele E21 | | 40:39 | 34 / 156 |
| |
[OCAD] La Stele E20 | | dnf | | | |
[OCAD] La Stele E19 | | 15:15 | 38 / 161 |
| |
[OCAD] La Stele E18 | | 27:58 | 46 / 167 |
| |
[OCAD] Rönnberget, Night Sprint | | dnf | | | |
[OCAD] Fantasy, Sprint | | 15:35 | 29 / 185 |
| |
[OCAD] Hamptjärnsstugan 2, NIGHT | | 17:01 | 8 / 126 |
| |
One Leg Wonder Montefallonio | | 21:01 | 38 / 148 |
| |
[SpringCup] E23 - Sprint | | 15:20 | 38 / 189 |
| |
[SpringCup] E22 - Night | | 28:58 | 17 / 106 |
| |
[SpringCup] E21 - Middle | | 21:31 | 20 / 171 |
| |
[SpringCup] E20 - Sprint | | dnf | | | |
[SpringCup] E18 - Night | | 25:16 | 11 / 109 |
| |
[OCAD] Hamptjärnsstugan, NIGHT | | 23:32 | 19 / 150 |
| |
[SpringCup] E19 - Middle | | 23:25 | 30 / 173 |
| |
[SpringCup] E14 - Sprint | | 12:12 | 3 / 207 |
| |
°Unionicola | | dnf | | | |
°Limnesia | | 23:19 | 2 / 80 |
| |
[SpringCup] E17 - Sprint | | 14:03 | 28 / 207 |
| |
| 2 | 12:05 | 11 / 288 |
| |
[SpringCup] E15 - Middle | | 22:54 | 26 / 166 |
| |
[SpringCup] E13 - Night | | dnf | | | |
[SpringCup] E12 - Middle | | 21:50 | 18 / 189 |
| |
[SpringCup] E11 - Long | | 49:21 | 12 / 129 |
| |
[SpringCup] E10 - Sprint | | 16:39 | 89 / 222 |
| |
[SpringCup] E9 - Middle | | 23:50 | 35 / 179 |
| |
[SpringCup] E8 - Night | | 20:59 | 24 / 129 |
| |
[SpringCup] E7 - Middle | | 18:57 | 25 / 208 |
| |
[SpringCup] E6 - Long | | 63:48 | 4 / 145 |
| |
[SpringCup] E5 - Sprint | | 12:16 | 21 / 272 |
| |
| 2 | 11:28 | 7 / 383 |
| |
[SpringCup] E4 - Middle | | 35:40 | 39 / 229 |
| |
| 2 | dnf | | | |
[SpringCup] E3 - Night | | 24:26 | 50 / 183 |
| |
| 2 | 23:21 | 61 / 235 |
| |
[OCAD] Hofwald | | dnf | | | |
[OCAD] Lunsen by NIGHT | | 16:32 | 22 / 176 |
| |
[OCAD] Bullisland South, Night | | 21:09 | 36 / 126 |
| |
[OCAD] Elsaich | | 41:29 | 14 / 129 |
| |
[OCAD] Idre Fjäll, E6 | | 13:03 | 17 / 205 |
| |
[OCAD] Bullisland South, Long | | dnf | | | |
[OCAD] Aydat E17 | | 34:01 | 23 / 188 |
| |
[RndTemp] Series #3 Middle | | 17:04 | 8 / 168 |
| |
[RndTemp] Series #2 Sprint | | 12:08 | 9 / 216 |
| |
[RndTemp] Series #1 Long | | 55:21 | 16 / 124 |
| |
[OCAD] Long Distance | | 39:38 | 14 / 154 |
| |
[OCAD] Bullisland South, sprint | | dnf | | | |
(OCAD) Høiås north-east | | 33:47 | 48 / 200 |
| |
[OCAD] Short Long | | 29:51 | 22 / 185 |
| |
[OCAD] Aydat E16 | | 21:00 | 14 / 189 |
| |
[RndTemp] Shortdist night | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | dnf | | | |
(CC2012)Arcinazzo | | 39:08 | 34 / 164 |
| |
[OCAD] Mt. Laurie - Middle | | 15:34 | 9 / 203 |
| |
[OCAD] Mt. Laurie | | 16:36 | 73 / 250 |
| |
(OCAD) Laghi de lama E2 | | dnf | | | |
supersprint | | 15:58 | 23 / 111 |
| |
Middle 16 | | 22:04 | 2 / 95 |
| |
Middle 15 | | 41:39 | 20 / 86 |
| |
Middle 14 | | 23:44 | 12 / 124 |
| |
Middle 13 | | dnf | | | |
Middle 12 | | dnf | | | |
[OCAD] Vuelta Alicante - E11 | | dnf | | | |
[OCAD] Vuelta Alicante - E10 | | 20:02 | 21 / 195 |
| |
[OCAD] Idre fjäll, E4 | | dnf | | | |
[OCAD] Idre Fjäll, E2 | | 24:14 | 25 / 139 |
| |
[OCAD] Idre Fjäll, E1 | | dnf | | | |
[OCAD] Idre fjäll, Intro | | 10:41 | 22 / 259 |
| |
(OCAD) Laghi de lama - Test | | dnf | | | |
Brignoles - Urban sprint | | 32:07 | 43 / 198 |
| |
| 2 | dnf | | | |
[CC2012] Altipiani di Arcinazzo | | 30:03 | 9 / 159 |
| |
[RndTemp] Shortdist | | 10:54 | 1 / 163 |
| |
Middle 10 | | dnf | | | |
Middle 8 | | 32:06 | 17 / 151 |
| |
[OCAD] Vuelta Alicante - E9 | | 18:28 | 3 / 235 |
| |
Middle 7 | | 17:33 | 5 / 105 |
| |
Middle 6 | | 18:40 | 1 / 115 |
| |
Middle 5 | | dnf | | | |
Middle Comp, night | | 21:46 | 6 / 81 |
| |
Middle 4 | | 37:58 | 16 / 111 |
| |
Middle 3 | | 18:19 | 7 / 164 |
| |
Middle 2 | | 24:15 | 10 / 141 |
| |
Middle 1 | | 33:04 | 25 / 181 |
| |
| 2 | dnf | | | |
Vezzena | | 28:52 | 25 / 163 |
| |
[OCAD] Bråt reunion | | 34:58 | 31 / 182 |
| |
[OCAD] Vuelta Alicante - E8 | | 27:33 | 16 / 153 |
| |
Rokke korestfjella - 2 | | 9:43 | 1 / 153 |
| |
| 2 | 9:31 | 1 / 205 |
| |
[OCAD] Fantasy, night | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
[OCAD] Fantasy, sprint | | 10:41 | 6 / 211 |
| |
[Ocad] Flona_old Night Sprint | | 29:02 | 25 / 106 |
| |
La Verne - Old fantasy map | | dnf | | | |
Rokke korsetfjella - Middle 1 | | 26:45 | 7 / 161 |
| |
[OCAD] Fylleryd, sprint | | 18:24 | 31 / 208 |
| |
°Aulacoseira | | dnf | | | |
°Anthophysa | | 26:35 | 3 / 57 |
| |
(OCAD) Shortdistance N | | dnf | | | |
[OCAD] Tonsow E2, Middle | | 23:21 | 8 / 165 |
| |
[OCAD] Tonsow, Sprint | | 15:35 | 14 / 184 |
| |
| 2 | 14:39 | 4 / 230 |
| |
WOC2012 (jorat-long) | | 48:25 | 36 / 197 |
| |
Raven`s Cleavage | | 37:10 | 12 / 113 |
| |
Middle (test) | | dnf | | | |
[OCAD] Vuelta Alicante - E7 | | 39:10 | 1 / 159 |
| |
[OCAD] Vuelta Alicante - E6 | | 18:41 | 16 / 197 |
| |
February Cup 3 of 3 | | dnf | | | |
February Cup 2 of 3 | | 26:05 | 13 / 152 |
| |
February Cup 1 of 3 | | 30:10 | 7 / 186 |
| |
Giro d'Italia - Stage 9 | | dnf | | | |
Giro d'Italia - Stage 8 | | 22:20 | 30 / 173 |
| |
Teisko sprint 2 | | dnf | | | |
Teisko Sprint 1 | | 7:33 | 12 / 178 |
| |
[OCAD] Graddy, Short dist. | | dnf | | | |
[OCAD] Vuelta Alicante - E5 | | 19:02 | 37 / 209 |
| |
[OCAD] Graddy, Middle 2 | | 27:20 | 15 / 142 |
| |
[OCAD] Sengas, Ski-O Sprint 2 | | 17:24 | 32 / 184 |
| |
[OCAD] Sengas, Skio Middle 2 | | 26:16 | 25 / 126 |
| |
°Camptocercus | | 23:52 | 2 / 47 |
| |
°Acroperus | | dnf | | | |
[OCAD] Vuelta Alicante - E4 | | 26:44 | 57 / 139 |
| |
| 2 | dnf | | | |
[OCAD] Vuelta Alicante - E3 | | 38:28 | 48 / 157 |
| |
[OCAD] Vuelta Alicante - E2 | | 11:40 | 6 / 199 |
| |
[OCAD] Vuelta Alicante - E1 | | 24:32 | 24 / 212 |
| |
[OCAD]Vuelta Alicante - Prologue | | 20:09 | 90 / 235 |
| |
| 2 | 14:14 | 21 / 318 |
| |
(OCAD) Italy-tour - E2 (real) | | 16:11 | 58 / 192 |
| |
(OCAD) Italy-tour - E1 | | 22:41 | 19 / 208 |
| |
Shortdist night #2 | | 10:54 | 10 / 140 |
| |
Shortdist night | | 14:07 | 27 / 172 |
| |
kaktus race | | 10:28 | 3 / 120 |
| |
Giro d'Italia - Stage 7 | | 70:21 | 13 / 103 |
| |
Høiås North stage3-middle(night) | | 24:27 | 19 / 139 |
| |
Høiås North stage 2 - Sprint | | 14:00 | 18 / 240 |
| |
Høiås north stage 1 - Long | | dnf | | | |
[RndTemp] Everetthamb #2 | | dnf | | | |
Giro d'Italia - Stage 6 | | dnf | | | |
Fantasy Winter Race | | 25:48 | 32 / 158 |
| |
Giro d'Italia - Stage 5 | | 20:29 | 6 / 171 |
| |
Giro d'Italia - Stage 4 | | 21:34 | 13 / 193 |
| |
Giro d'Italia - Stage 3 | | dnf | | | |
[OCAD]Gesunda Long | | 84:35 | 10 / 124 |
| |
[OCAD]Gesunda Middle | | 32:50 | 22 / 218 |
| |
Giro d'Italia - Stage 2 | | 28:01 | 28 / 152 |
| |
Giro D'Italia - Stage 1 | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
[OCAD] Bordasee, Middel 2 | | 28:24 | 22 / 156 |
| |
[OCAD] Graddy, Middle | | 24:33 | 19 / 129 |
| |
Remake Steinbruch | | 23:48 | 13 / 130 |
| |
[RndTemp] Martinb | | 13:19 | 17 / 216 |
| |
[OCAD] Middle Distance | | 24:40 | 83 / 240 |
| |
| 2 | 19:07 | 4 / 311 |
| |
[OCAD] Long Distance | | 54:46 | 13 / 177 |
| |
°Chlorella | | 18:58 | 7 / 83 |
| |
°Siderocelis | | 22:14 | 14 / 65 |
| |
°Lagerheimia | | 19:03 | 8 / 83 |
| |
°Quadricoccus | | dnf | | | |
°Spondylosium | | dnf | | | |
[OCAD] Bordasee, Middle | | 24:04 | 15 / 139 |
| |
[OCAD] Bordasee, Sprint | | 13:00 | 23 / 186 |
| |
| 2 | 11:12 | 9 / 248 |
| |
Quickmade map-shortened midde 2 | | 15:50 | 4 / 165 |
| |
(FANTASY) middle E1? | | 17:45 | 6 / 172 |
| |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | 17:20 | 4 / 217 |
| |
| 4 | 16:53 | 2 / 217 |
| |
[Fantasy] Unnamed | | 18:18 | 23 / 191 |
| |
Quickmade map - shortened middle | | 21:38 | 67 / 212 |
| |
[Fantasy] Contour Night | | 24:04 | 35 / 139 |
| |
| 2 | 21:58 | 27 / 170 |
| |
[RndTemp] Everetthamb | | 40:04 | 20 / 146 |
| |
[OCAD] Dell'Argentario, multi'O | | dnf | | | |
| 2 | 33:41 | 38 / 202 |
| |
[OCAD]Monte Amiata | | 24:29 | 2 / 112 |
| |
[OCAD] Dell'Argentario, middle 4 | | 20:02 | 30 / 223 |
| |
| 2 | 16:31 | 3 / 313 |
| |
[RndTemp] Cambridgeb Night | | dnf | | | |
| 2 | 19:14 | 13 / 180 |
| |
| 3 | dnf | | | |
Dzikie Weze | | 37:20 | 26 / 145 |
| |
[RndTemp] Cambridgeb | | 19:43 | 51 / 207 |
| |
(RND) Hard and long (and dark..) | | dnf | | | |
°Pleurocapsa | | 33:19 | 13 / 52 |
| |
°Tetrapedia | | dnf | | | |
°Merismopedia | | dnf | | | |
°Gloeocapsa | | 37:46 | 7 / 55 |
| |
°Rhabdogloea | | 42:03 | 8 / 74 |
| |
[OCAD] Altopiano, middle 3 | | 24:38 | 124 / 228 |
| |
| 2 | 16:25 | 17 / 311 |
| |
| 3 | 15:53 | 3 / 311 |
| |
Bradbury's Race Long | | 41:19 | 32 / 136 |
| |
Bradbury's Race | | dnf | | | |
[OCAD] Altopiano Sud, middle 2 | | dnf | | | |
| 2 | 18:50 | 24 / 300 |
| |
[OCAD] Altopiano Sud, middle | | 29:51 | 51 / 235 |
| |
| 2 | 25:12 | 14 / 316 |
| |
Skollenborg E2 Night | | 19:24 | 19 / 138 |
| |
Åktatorpet Middle | | 22:20 | 14 / 154 |
| |
| 2 | 20:52 | 1 / 183 |
| |
[OCAD] Contour'O, short middle | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | 17:13 | 15 / 257 |
| |
(OCAD)Skollenborg E1 Long | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
Rokke map-part 2 E2 | | 25:26 | 47 / 182 |
| |
| 2 | 21:13 | 5 / 229 |
| |
[OCAD]Pregrize E4 | | 21:56 | 5 / 177 |
| |
| 2 | 22:28 | 16 / 249 |
| |
[OCAD]San Giovanni Contour-O | | 70:52 | 26 / 104 |
| |
[ocad] taiwashrine 6 realnight | | 36:45 | 19 / 87 |
| |
[ocad] taiwashrine 5 night | | 17:28 | 13 / 116 |
| |
[ocad] taiwashrine 4 somanyctrls | | 15:44 | 28 / 178 |
| |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | dnf | | | |
[OCAD] Contour'O, long | | dnf | | | |
Christmas Special | | dnf | | | |
Rokke map-part 2 | | 24:29 | 13 / 190 |
| |
°Lembadion | | 46:51 | 2 / 54 |
| |
+Cupelopagis | | 31:37 | 4 / 67 |
| |
°Habrotrocha | | 23:24 | 2 / 72 |
| |
°Dissotrocha | | 24:53 | 1 / 77 |
| |
Sathrophilus2 | | 35:39 | 1 / 73 |
| |
[ocad] taiwashrine 3 long | | dnf | | | |
[ocad] taiwashrine 2 middle | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
[ocad] Taiwashrine 1 downhill | | 8:06 | 16 / 251 |
| |
| 2 | 7:31 | 11 / 308 |
| |
[OCAD]Pregrize E3 | | dnf | | | |
(ocad) St-Agnan-En-Vercors | | dnf | | | |
[OCAD]Pregrize E2 | | 39:39 | 48 / 208 |
| |
[OCAD] Pregrize E1 | | 21:29 | 22 / 294 |
| |
| 2 | 19:59 | 7 / 413 |
| |
Holt | | 14:29 | 5 / 239 |
| |
| 2 | 15:02 | 20 / 289 |
| |
Kampersvik E2 | | 11:19 | 10 / 202 |
| |
0ltrebrenta | | dnf | | | |
Kampersvik sprint | | dnf | | | |
| 2 | 8:35 | 4 / 372 |
| |
GMOK advent calendar race | | 26:51 | 2 / 199 |
| |
Cansiglio by night | | 9:49 | 2 / 129 |
| |
One-Leg-Wonders 11 | | dnf | | | |
Relocation @Surebridge | | dnf | | | |
TEST | | 5:15 | 26 / 144 |
| |
Rokke 2 | | 23:25 | 23 / 159 |
| |
Old modified rocad - 3 | | 24:31 | 45 / 184 |
| |
Crosetta Sprint sample sprint | | 16:25 | 55 / 199 |
| |
Rokke | | 12:45 | 11 / 191 |
| |
Vorab-Challange | | 13:42 | 11 / 253 |
| |
Contour-O | | 33:09 | 46 / 173 |
| |
Ski-o Ural map !!!! | | dnf | | | |
Hardcore Pointless | | dnf | | | |
Old rocad modified - 2 | | 21:30 | 6 / 177 |
| |
Pointless | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
Jerash Sprint | | dnf | | | |
Terelckie prudy SKI-O day 2 | | 34:56 | 43 / 133 |
| |
Crni Graben Middle | | 33:53 | 41 / 130 |
| |
Crni Graben Sprint | | 14:25 | 27 / 196 |
| |
| 2 | dnf | | | |
STB Fantasy | | 42:02 | 26 / 163 |
| |
Mo middle | | dnf | | | |
Terleckie Ski - O day 1 | | 27:24 | 45 / 181 |
| |
[OCAD] Le Semnoz, middle | | 27:02 | 76 / 183 |
| |
Random place day 2 middle | | 25:20 | 32 / 137 |
| |
San Pippo 2 | | 25:48 | 7 / 110 |
| |
OCAD Just a random place -middle | | 27:23 | 14 / 127 |
| |
San Pippo | | 30:43 | 40 / 147 |
| |
Monteret Easy Sprint | | 10:11 | 3 / 170 |
| |
STB Promo - Sprint (Right) | | dnf | | | |
STB Promo - Long | | dnf | | | |
STB Promo - Sprint | | dnf | | | |
STB Promo - Sprint (Night) | | 14:19 | 15 / 138 |
| |
Old modified Rocad | | dnf | | | |
STB Promo Middle (Night) | | 21:43 | 10 / 94 |
| |
STB Promo - Middle | | 29:32 | 4 / 139 |
| |
Schiltwald3 | | 25:07 | 57 / 127 |
| |
HE Lumbreras (La Rioja) | | 22:24 | 17 / 155 |
| |
Model Event Lumbreras (La Rioja) | | 8:06 | 12 / 209 |
| |
quickmademap | | 23:00 | 59 / 190 |
| |
[OCAD] Sprint 1 (Forest) | | 17:18 | 80 / 229 |
| |
Foppa-Challenge | | 11:28 | 38 / 249 |
| |
[OCAD] Middle 4 | | 24:58 | 23 / 141 |
| |
[OCAD] Middle 3 | | dnf | | | |
[OCAD] Middle 2 | | 21:20 | 27 / 170 |
| |
[OCAD]Nynäs middle 1 | 2 | dnf | | | |
(ocad) Faron Est | | dnf | | | |
Blue-cost | | 26:50 | 7 / 109 |
| |
East-cost | | 26:45 | 36 / 125 |
| |
°Ophryglena | | 51:20 | 6 / 59 |
| |
°Pusillus | | 35:42 | 4 / 63 |
| |
°Chondrocladia lampadiglobus | | 40:51 | 17 / 60 |
| |
°Uronema | | 47:38 | 4 / 62 |
| |
°Trichodina | | 54:08 | 3 / 71 |
| |
Sandy ground | | 44:10 | 28 / 168 |
| |
[ocad] äktatorpet2 | | 22:12 | 10 / 218 |
| |
[ocad] äktatorpet1 | | 13:39 | 24 / 230 |
| |
| 2 | 12:16 | 4 / 320 |
| |
[rocad] Junne | | 36:16 | 27 / 187 |
| |
[ocad] Kooyoora Night Middle | | 27:34 | 19 / 171 |
| |
(ocad) Faron Nord | | 38:26 | 58 / 217 |
| |
[OCAD]Halloween! | | 24:43 | 61 / 283 |
| |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | dnf | | | |
SOL-Boyz GP ST2 - Billeberget | | 20:57 | 27 / 224 |
| |
°Zoothamnium | | 52:11 | 9 / 67 |
| |
°Epicarchesium | | 46:33 | 7 / 69 |
| |
°Pyxidiella | | 27:13 | 4 / 97 |
| |
°Opercularia | | 24:55 | 1 / 111 |
| |
°Epistylis | | dnf | | | |
[OCAD] Fantasy middle 2 | | 26:46 | 37 / 216 |
| |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | 18:41 | 31 / 302 |
| |
| 4 | dnf | | | |
[OCAD] Fantasy middle | | 19:52 | 9 / 244 |
| |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | dnf | | | |
| 4 | dnf | | | |
| 5 | dnf | | | |
| 6 | 23:21 | 48 / 476 |
| |
| 7 | dnf | | | |
SOL-Boyz Grand Prix | | 20:27 | 14 / 201 |
| |
[OCAD]Golen Orienteering Cup #8 | | 40:17 | 25 / 175 |
| |
[OCAD]Golen Orienteering Cup #7 | | 16:10 | 71 / 218 |
| |
| 2 | dnf | | | |
Climb WC | | 16:15 | 6 / 169 |
| |
[OCAD]Golen Orienteering Cup #6 | | 29:25 | 10 / 195 |
| |
[OCAD]Golen Orienteering Cup #5 | | 23:29 | 40 / 249 |
| |
| 2 | 22:34 | 38 / 321 |
| |
china golden championship sprint | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
Rokkeveien | | 18:35 | 19 / 117 |
| |
austria | | dnf | | | |
| 2 | 10:03 | 37 / 171 |
| |
[OCAD]Golen Orienteering Cup #4 | | 37:58 | 32 / 228 |
| |
Test Day7 | | dnf | | | |
Test Day6 | | 35:33 | 4 / 46 |
| |
Test Day5 | | 28:52 | 1 / 53 |
| |
Test Day4 | | 26:01 | 1 / 51 |
| |
Test Day3 | | 22:00 | 4 / 61 |
| |
Test Day2 | | 21:44 | 27 / 74 |
| |
Test Day1 | | 12:41 | 17 / 116 |
| |
Test | | 11:40 | 11 / 101 |
| |
| 2 | 11:14 | 5 / 119 |
| |
| 3 | 11:20 | 9 / 119 |
| |
| 4 | 11:00 | 1 / 119 |
| |
konrads gamle endetarm 3 | | 26:10 | 45 / 139 |
| |
[OCAD]Golen Orienteering Cup #3 | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
Test | | 18:33 | 6 / 86 |
| |
NOLAN CUP. Day 1 | | 10:24 | 42 / 127 |
| |
[OCAD] Schöckl SE, S2 Sprint | | 16:44 | 33 / 177 |
| |
[OCAD] Schöckl W, S1 Middle | | 19:53 | 19 / 182 |
| |
| 2 | 19:26 | 10 / 238 |
| |
[OCAD]Golen Orienteering Cup #2 | | 30:41 | 31 / 128 |
| |
[OCAD]Golen Orienteering Cup #1 | | 15:28 | 14 / 206 |
| |
An test map | | 26:22 | 29 / 95 |
| |
[OCAD] Schöckl, Model Event | | 5:01 | 3 / 162 |
| |
| 2 | 5:38 | 74 / 237 |
| |
| 3 | dnf | | | |
| 4 | 4:58 | 22 / 237 |
| |
| 5 | dnf | | | |
| 6 | 4:40 | 1 / 237 |
| |
An OL4 sneak peak | | 10:26 | 26 / 154 |
| |
konrads gamle endetarm 2 | | 16:24 | 38 / 149 |
| |
[OCAD] Chateau de Montlosier E15 | | 20:53 | 46 / 198 |
| |
| 2 | 16:58 | 17 / 315 |
| |
| 3 | dnf | | | |
[OCAD] Haijainen - Long 2 | | 33:15 | 31 / 153 |
| |
konrads gamle endetarm | | 27:07 | 5 / 108 |
| |
Enjoy Day 3 The final | | 16:21 | 38 / 150 |
| |
Enjoy Day 2 | | 17:45 | 50 / 167 |
| |
Enjoy Day 1 | | 18:00 | 17 / 147 |
| |
[OCAD] Surbridge Mountain Long | | 77:43 | 30 / 123 |
| |
| 2 | dnf | | | |
[OCAD] Haijainen - Long | | 39:21 | 33 / 150 |
| |
[OCAD] Lammhult, sprint | | 15:54 | 48 / 230 |
| |
[OCAD] Aydat E14 | | 50:22 | 50 / 131 |
| |
[OCAD] Aydat E13 | | 46:55 | 14 / 106 |
| |
yutrur | | 12:32 | 29 / 83 |
| |
[OCAD] Västersjön night middle | | dnf | | | |
[OCAD] Västersjön night sprint 2 | | 16:00 | 13 / 123 |
| |
[OCAD] Västersjön, night sprint | | 14:06 | 44 / 140 |
| |
Test | | 12:52 | 53 / 134 |
| |
| 2 | 11:22 | 11 / 172 |
| |
Tulluan short | | 12:50 | 46 / 189 |
| |
city middle | | 28:43 | 37 / 147 |
| |
[OCAD] Aydat E12 | | 27:46 | 36 / 167 |
| |
| 2 | 23:56 | 26 / 203 |
| |
[OCAD] Aydat Centre E11 | | dnf | | | |
| 2 | 15:11 | 60 / 240 |
| |
[OCAD] Innanbäck - Middle 2 | | 31:40 | 52 / 168 |
| |
[OCAD] Innanbäck - Night | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | 24:30 | 32 / 171 |
| |
[OCAD] Pian Alba E7 | | 15:23 | 22 / 132 |
| |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | 13:56 | 15 / 160 |
| |
[OCAD] Pian Alba E6 | | 15:58 | 35 / 151 |
| |
[OCAD] Pian Alba E5 | | 15:42 | 16 / 157 |
| |
[OCAD] Pian Alba E4 | | 11:59 | 13 / 158 |
| |
[OCAD] Pian Alba E3 | | 14:37 | 27 / 160 |
| |
| 2 | dnf | | | |
[OCAD] Pian Alba E2 | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | 15:58 | 19 / 216 |
| |
| 4 | dnf | | | |
[OCAD] Pian Alba E1 | | 24:50 | 56 / 203 |
| |
| 2 | 16:34 | 33 / 267 |
| |
| 3 | 14:33 | 16 / 267 |
| |
The Lava Wetlands | | 28:41 | 26 / 164 |
| |
[OCAD] Altes AKH, Sprint Final | | dnf | | | |
[OCAD] Altes AKH, Sprint Quali 2 | | 18:46 | 50 / 151 |
| |
[OCAD] Altes AKH, Sprint Quali 1 | | 17:53 | 45 / 190 |
| |
Sommer ski-o | | dnf | | | |
[OCAD] Härkävuori - Night | | 46:55 | 27 / 125 |
| |
OL4tour Mörtsjön2 | | 21:54 | 43 / 183 |
| |
OL4tour Mörtsjön | | 19:34 | 41 / 216 |
| |
[OCAD] Innanbäck - Middle | | 30:05 | 37 / 179 |
| |
[OCAD] Irbene N Night | | 29:38 | 16 / 128 |
| |
[OCAD] Irbene N Long | | 49:41 | 58 / 154 |
| |
[OCAD] Irbene N Sprint | | 11:50 | 17 / 197 |
| |
[OCAD] Irbene N Night Sprint | | 13:48 | 80 / 168 |
| |
| 2 | 12:09 | 102 / 401 |
| |
[OCAD] Irbene N Middle | | 26:03 | 21 / 201 |
| |
[OCAD] Rankås N Long | | 53:34 | 28 / 140 |
| |
[OCAD] Rankås Sprint | | 14:28 | 55 / 221 |
| |
[OCAD] Rankås N Night | | 33:27 | 13 / 115 |
| |
[OCAD] Rankås N Middle | | 24:30 | 15 / 180 |
| |
test | | dnf | | | |
[RND] Upordowne Middle | | dnf | | | |
[RND] Bulgur long | | dnf | | | |
[RND] Coscos long | | 42:32 | 13 / 95 |
| |
[OCAD] Aydat E10 | | 31:34 | 41 / 128 |
| |
Mount Edina | | 17:37 | 23 / 157 |
| |
Sprint different | | 17:48 | 58 / 151 |
| |
[OCAD] Aydat E9 | | 22:17 | 23 / 182 |
| |
| 2 | dnf | | | |
[Ocad] Hard. core. ish. | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
[OCAD] Aydat E8 | | 12:33 | 19 / 217 |
| |
(ocad) La Quillane | | 31:24 | 26 / 188 |
| |
over ruan | | 22:52 | 4 / 100 |
| |
[ocad] JEC Sprint 3 | | 8:01 | 27 / 161 |
| |
[ocad] JEC Sprint 2 | | 9:44 | 74 / 187 |
| |
[ocad] JEC Sprint 1 | | 8:28 | 16 / 255 |
| |
°Methanothrix | | 35:48 | 3 / 44 |
| |
°Thiospirillum | | 39:37 | 4 / 39 |
| |
°Lamprocystia | | 41:04 | 5 / 47 |
| |
°Thiopedia | | dnf | | | |
°Gallionella | | 34:15 | 3 / 74 |
| |
[OCAD] Montagne de Bange, middle | | 26:20 | 35 / 242 |
| |
[rnd] E6 Frankys Alm | | 21:59 | 23 / 140 |
| |
[OCAD] Torana, Middle | | 27:18 | 42 / 141 |
| |
[rnd] Foxwick-Hills 2 | | 43:13 | 24 / 98 |
| |
[OCAD] Torana, Sprint | | 15:53 | 44 / 163 |
| |
Ingalunda city new course | | 27:17 | 32 / 137 |
| |
WOC 2014 Millegrobbe I | | 27:31 | 8 / 228 |
| |
Entenhausen E3 | | dnf | | | |
Predgrize Long | | 50:57 | 8 / 116 |
| |
Predgrize Model Event | | dnf | | | |
Castelfiorentino East | | dnf | | | |
Castelfiorentino West | | 22:09 | 49 / 180 |
| |
Hot and Dry | | 22:24 | 64 / 215 |
| |
Stonlaita Platabek | | 67:21 | 22 / 161 |
| |
city | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
[OCAD] Torana middle RIGHT ONE | | 27:06 | 22 / 180 |
| |
[rnd] E4 Sullivan | | dnf | | | |
[OCAD] Torana middle | | dnf | | | |
[OCAD] Herbouilly Sud, long | | dnf | | | |
[OCAD] first one | | 14:20 | 12 / 221 |
| |
[rnd] E3 Frankonia | | 18:54 | 26 / 162 |
| |
SASP-Course2 | | dnf | | | |
SASP | | 40:57 | 50 / 177 |
| |
(OCAD) Buraunet | | 25:12 | 32 / 177 |
| |
(ocad) Foret d'Agre | | 33:45 | 32 / 196 |
| |
[rnd] E2 Foxwick | | 70:02 | 28 / 138 |
| |
[rnd] E1 Marshallwood | | 27:59 | 55 / 205 |
| |
Trail | | dnf | | | |
Sprint | | 17:01 | 42 / 130 |
| |
Middle.. | | 13:10 | 43 / 146 |
| |
Entenhausen E1 | | dnf | | | |
[OCAD] Aydat E7 | | 24:38 | 21 / 211 |
| |
[OCAD] Aydat E6 | | 21:21 | 44 / 171 |
| |
[OCAD] Aydat E5 | | 53:32 | 32 / 162 |
| |
[OCAD] Chateau de Montlosier E4 | | 20:52 | 32 / 201 |
| |
[Rnd] Short/middle | | 19:12 | 27 / 192 |
| |
| 2 | 17:16 | 3 / 245 |
| |
[Rnd] Middle | | 28:45 | 23 / 176 |
| |
[ROcad] Sprint | | 11:01 | 7 / 224 |
| |
Sprint | | 14:45 | 26 / 179 |
| |
Shortdist ~ | | 23:40 | 60 / 168 |
| |
[OCAD] Chateau de Montlosier E3 | | 46:57 | 39 / 162 |
| |
[OCAD] Chateau de Montlosier E2 | | 23:48 | 30 / 238 |
| |
[rnd] Bousieyas | | 33:47 | 24 / 149 |
| |
[OCAD] Chateau de Montlosier | | 20:51 | 14 / 215 |
| |
[JWOC2011] Middle Final M20 | | 34:01 | 52 / 255 |
| |
[OCAD] Sega di Ala, Sprint | | 16:19 | 32 / 234 |
| |
°Folsomia | | 40:36 | 8 / 58 |
| |
°Chironomus | | 43:00 | 3 / 50 |
| |
°Heliscus | | dnf | | | |
°Chaoborus | | 31:30 | 2 / 69 |
| |
°Micrasterias | | dnf | | | |
[OCAD] Mount Kooyoora, middle | | 21:48 | 42 / 252 |
| |
Litchfieldton_2 | | 39:30 | 11 / 139 |
| |
Shortdist | | 10:53 | 16 / 143 |
| |
[OCAD] Portugal Contours E2 | | 34:10 | 26 / 111 |
| |
| 2 | dnf | | | |
[OCAD] Portugal Contours E1 | | 17:10 | 46 / 210 |
| |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | 14:25 | 50 / 344 |
| |
[E3]Hageno Kalnas - Middle | | 21:17 | 15 / 147 |
| |
[E2]Hageno Kalnas - Night | | 29:58 | 19 / 84 |
| |
La Burla | | 11:37 | 8 / 128 |
| |
A BORING COURSE...... | | 16:34 | 31 / 134 |
| |
[OCAD] San Giovanni- Final | | 24:33 | 9 / 157 |
| |
[E1]Hageno kalnas - sprint | | 17:14 | 73 / 191 |
| |
[OCAD]San Giovanni contour-E2 | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
Litchfieldton_1 | | 42:01 | 21 / 146 |
| |
[OCAD]San Giovanni - E1 | | 22:59 | 58 / 209 |
| |
[Rnd] Arling Valley | | 11:39 | 30 / 175 |
| |
Takt - Night Sprint 2 | | 14:28 | 21 / 139 |
| |
Takt - Night Sprint 1 | | 13:45 | 15 / 180 |
| |
[OCAD]LewesLake Sprint Final | | 18:16 | 21 / 201 |
| |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | 18:00 | 22 / 265 |
| |
[OCAD]LewesLake Sprint | | 15:54 | 51 / 257 |
| |
| 2 | 14:20 | 38 / 387 |
| |
°Mallomonas | | 42:22 | 3 / 40 |
| |
°Aphanocapsa | | 30:03 | 2 / 64 |
| |
°Prolohmannella | | 39:34 | 8 / 46 |
| |
°Arremurus | | 40:22 | 7 / 58 |
| |
°Carteria | | 50:53 | 5 / 61 |
| |
[Rnd] Short/night | | 12:26 | 14 / 120 |
| |
[OCAD]Valonsadero, Sprint 2 | | 14:50 | 24 / 202 |
| |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | 13:16 | 20 / 329 |
| |
| 4 | 13:07 | 17 / 329 |
| |
| 5 | dnf | | | |
[OCAD]Valonsadero, middle 2 | | 27:29 | 53 / 176 |
| |
| 2 | 20:27 | 38 / 276 |
| |
[OCAD]Valonsadero, middle | | dnf | | | |
| 2 | 31:07 | 35 / 210 |
| |
[OCAD]Valonsadero, Sprint | | 14:53 | 60 / 220 |
| |
[OCAD]Revard, middle 2 | | 17:40 | 4 / 172 |
| |
[OCAD]Revard, middle | | 33:12 | 41 / 193 |
| |
[Rnd] Middledistance | | 31:13 | 16 / 96 |
| |
The Hole | | 24:25 | 19 / 172 |
| |
Mepha | | 37:40 | 18 / 106 |
| |
[OCAD] La Montagne de Bange E4 | | 18:04 | 14 / 233 |
| |
| 2 | dnf | | | |
[Rnd] Lovely Longdistance | | 84:45 | 10 / 84 |
| |
°Pyramimonas | | 42:47 | 3 / 33 |
| |
°Polytoma | | 38:25 | 5 / 38 |
| |
°Hyalogonium | | 33:29 | 19 / 54 |
| |
°Chlamydomonas | | 35:46 | 7 / 45 |
| |
°Kalyptorhynchia | | dnf | | | |
[OCAD] La Montagne de Bange E3 | | 43:38 | 23 / 137 |
| |
| 2 | 39:34 | 8 / 191 |
| |
[OCAD] La Montagne de Bange E2 | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | 53:31 | 43 / 196 |
| |
[OCAD] La Montagne de Bange E1 | | 53:02 | 14 / 165 |
| |
| 2 | 52:29 | 20 / 254 |
| |
[OCAD] Salpa-Jukola Training 2 | | 27:51 | 53 / 201 |
| |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | 23:03 | 19 / 293 |
| |
[OCAD] Salpa-Jukola Training 1 | | 31:30 | 30 / 244 |
| |
| 2 | 26:33 | 6 / 361 |
| |
[Rocad] Training 1 | | 36:06 | 4 / 159 |
| |
| 2 | dnf | | | |
pitiful[Rnd] middle | | 20:23 | 2 / 127 |
| |
Joulumae II | | 32:42 | 11 / 157 |
| |
| 2 | 37:40 | 45 / 193 |
| |
Joulumae I | | 17:03 | 41 / 266 |
| |
| 2 | dnf | | | |
Middle Alpine | | 41:57 | 30 / 184 |
| |
| 2 | 34:56 | 27 / 299 |
| |
| 3 | dnf | | | |
[Rnd] Southern Milton | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | 26:20 | 20 / 204 |
| |
[Rnd] Beaconsham | | 30:36 | 18 / 172 |
| |
[Rnd] Fultontowne Hill | | 56:08 | 8 / 125 |
| |
Vealos | | 32:50 | 32 / 199 |
| |
| 2 | 30:54 | 13 / 255 |
| |
Sprint (test | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
Craft cup Skien 2013 | | 40:41 | 93 / 198 |
| |
| 2 | 26:05 | 8 / 260 |
| |
| 3 | dnf | | | |
Night Sprint | | 20:07 | 15 / 134 |
| |
middle | | 26:29 | 8 / 162 |
| |
| 2 | 26:24 | 13 / 206 |
| |
Mixed middle | | 40:19 | 32 / 130 |
| |
| 2 | dnf | | | |
Beach Puglia | | 17:45 | 24 / 179 |
| |
WOC 2005 area - Course 2011 | | dnf | | | |
Roraima Sprint | | 12:55 | 30 / 163 |
| |
| 2 | 12:08 | 21 / 218 |
| |
°Blastocladia | | 36:34 | 2 / 54 |
| |
°Saprolegnia | | 30:49 | 17 / 50 |
| |
°Monoblepharis | | 34:12 | 2 / 46 |
| |
°Mesotaenium | | 39:02 | 8 / 64 |
| |
°Geocentrophora | | 41:16 | 20 / 75 |
| |
[Rnd] Safari-o! | | 40:10 | 21 / 146 |
| |
| 2 | 37:45 | 28 / 189 |
| |
| 3 | 36:01 | 26 / 189 |
| |
| 4 | dnf | | | |
[E2] Herbouilly, night | | 19:50 | 35 / 183 |
| |
| 2 | 17:23 | 27 / 252 |
| |
Pilzwald 3 | | dnf | | | |
Pilzwald 2 | | 15:00 | 7 / 204 |
| |
Herbouilly | | 28:06 | 44 / 242 |
| |
Test Relay run | | 34:29 | 5 / 70 |
| |
WOC 2003 | | 66:00 | 16 / 96 |
| |
Test comp | | 43:03 | 11 / 55 |
| |
Pilzwald 1 | | 19:40 | 15 / 124 |
| |
Sörby final Slump-O | | 20:35 | 7 / 193 |
| |
| 2 | 17:54 | 13 / 271 |
| |
[Rnd] Hudsonford Lake | | 14:59 | 11 / 160 |
| |
Sörby 26 Middle | | 19:05 | 15 / 226 |
| |
Sörby 25 Long | | 36:51 | 12 / 162 |
| |
| 2 | dnf | | | |
[Rnd] Lower Somerboro Heights | | 26:31 | 6 / 149 |
| |
Tuscany by night | | dnf | | | |
Sprint-O -Irish Style! | | 18:48 | 22 / 212 |
| |
| 2 | 20:27 | 63 / 293 |
| |
°Coenocystis | | dnf | | | |
°Gloeocystis | | 38:00 | 3 / 37 |
| |
°Treubaria | | 39:36 | 9 / 43 |
| |
°Acanthosphaera | | 47:00 | 20 / 46 |
| |
°Desmatractum | | 34:57 | 2 / 53 |
| |
[Rnd] West Washnington <3 | | 95:21 | 13 / 90 |
| |
Tuscany Beach Sprint | | dnf | | | |
Tuscany Beach Race | | dnf | | | |
[Rnd] Long Distance-Irish Style | | 51:41 | 23 / 103 |
| |
[R_t] Bowman National Preserve | | 18:05 | 4 / 198 |
| |
[Rnd] Bowman National Preserve | | 17:46 | 28 / 131 |
| |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | dnf | | | |
mysig bana:) | | 23:14 | 69 / 131 |
| |
| 2 | 16:04 | 18 / 172 |
| |
Correncon Tour - Stage 8 | | 27:05 | 70 / 177 |
| |
| 2 | 20:25 | 4 / 226 |
| |
| 3 | 20:04 | 2 / 226 |
| |
| 4 | 20:57 | 14 / 226 |
| |
Rnd_temp short/middle | | 19:32 | 39 / 192 |
| |
| 2 | 19:41 | 57 / 245 |
| |
Versan 3 | | dnf | | | |
Versan 2 | | 16:20 | 17 / 86 |
| |
Versan suite techn 1 | | dnf | | | |
Technicale | | 10:52 | 26 / 144 |
| |
Correncon Tour - Stage 7 | | 31:17 | 1 / 137 |
| |
| 2 | 32:48 | 18 / 165 |
| |
Correncon Tour - Stage 6 | | 18:00 | 1 / 192 |
| |
| 2 | 18:23 | 11 / 246 |
| |
| 3 | 20:36 | 42 / 246 |
| |
Sörby 24 Middle | | 20:05 | 13 / 206 |
| |
Summertour E5 -Stormuren- | | 37:28 | 15 / 125 |
| |
Summertour -Ryssberget- | | dnf | | | |
Summertour E3 -Tjakkeli- | | 43:04 | 38 / 139 |
| |
Summertour E2 -Åshöjden- | | 54:33 | 47 / 143 |
| |
| 2 | 36:31 | 20 / 176 |
| |
Summertour E1 -Bosätersvallen- | | 37:24 | 22 / 137 |
| |
Raiasd | | 31:49 | 12 / 165 |
| |
Rnd_temp 1.4k | | 18:39 | 67 / 195 |
| |
Sääkelä | | 31:09 | 60 / 217 |
| |
| 2 | 29:28 | 44 / 291 |
| |
Correncon Tour, Stage 5 | | 19:41 | 11 / 149 |
| |
| 2 | 18:08 | 1 / 180 |
| |
justforfuncomp :) | | 16:25 | 46 / 184 |
| |
| 2 | 12:51 | 25 / 225 |
| |
Moscow sprints.stage 4 | | 9:45 | 19 / 77 |
| |
Moscow Sprints.stage 3 | | dnf | | | |
Moscow sprints.stage 2 | | 16:17 | 42 / 88 |
| |
Moscow sprints.stage 1 | | 7:38 | 11 / 94 |
| |
| 2 | dnf | | | |
Fabio Aurelio | | dnf | | | |
Park sprint in Moscow. stage 1 | | dnf | | | |
Correncon Tour, Stage 4 | | dnf | | | |
| 2 | 29:06 | 12 / 117 |
| |
| | 31:01 | 19 / 124 |
| |
Kjolen sprint | | 18:56 | 28 / 151 |
| |
| 2 | 17:09 | 8 / 200 |
| |
| 3 | dnf | | | |
Piani Praglia | | 35:56 | 18 / 118 |
| |
| 2 | 40:14 | 37 / 172 |
| |
°Sorastrum | | 39:43 | 9 / 38 |
| |
°Hydrodictyon | | 28:57 | 8 / 44 |
| |
°Netrium | | 33:44 | 4 / 44 |
| |
°Mesotaenium | | dnf | | | |
°Platynematum | | 36:05 | 25 / 65 |
| |
Gafanhori | | 48:58 | 25 / 94 |
| |
Rnd_temp - Middledistance #2 | | 35:43 | 30 / 154 |
| |
Ski-o end the season | | 18:37 | 11 / 123 |
| |
WOC 2003! Moscow Compass | | 13:56 | 36 / 138 |
| |
Sekotsuji by D.Atkin | | 29:36 | 13 / 103 |
| |
Slopeing | | 16:32 | 7 / 136 |
| |
[OCAD] Surebridge Mountain E4 | | 55:21 | 21 / 138 |
| |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | dnf | | | |
Sörby23 Sprint | | 9:49 | 24 / 208 |
| |
| 2 | 10:09 | 48 / 278 |
| |
Sörby22 Long | | 33:04 | 23 / 152 |
| |
Sörby21 Middle | | 17:52 | 34 / 170 |
| |
[OCAD] Surebridge Mountain E3 | | 20:22 | 47 / 200 |
| |
| 2 | 17:27 | 15 / 270 |
| |
| 3 | 17:18 | 11 / 270 |
| |
[OCAD] Surebridge Mountain E2 | | 51:03 | 5 / 117 |
| |
[OCAD] Surebridge Mountain E1 | | dnf | | | |
| 2 | 25:42 | 43 / 289 |
| |
| 3 | dnf | | | |
Correncon Tour, Stage 3 | | 29:33 | 7 / 124 |
| |
| 2 | dnf | | | |
Rnd_temp - Middledistance | | 29:34 | 44 / 151 |
| |
| 2 | 29:16 | 43 / 181 |
| |
Sörby 20 middle | | 23:18 | 26 / 207 |
| |
| 2 | 22:05 | 6 / 253 |
| |
One-leg-Wonder FINAL | | 14:23 | 8 / 140 |
| |
| 2 | 13:25 | 13 / 191 |
| |
| 3 | 13:04 | 9 / 191 |
| |
| 4 | 13:18 | 11 / 191 |
| |
| 5 | 12:46 | 1 / 191 |
| |
| 6 | 12:57 | 3 / 191 |
| |
One-leg-wonder 5 | | 15:29 | 12 / 122 |
| |
One-leg-wonders 4 | | 15:19 | 53 / 134 |
| |
One-Leg_wonders-3 | | 19:09 | 112 / 148 |
| |
| 2 | 12:14 | 26 / 189 |
| |
Correncon Tour - Stage 2 | | 24:44 | 24 / 148 |
| |
| 2 | 22:27 | 5 / 193 |
| |
Correncon Tour - Stage 1 | | 24:31 | 45 / 203 |
| |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | 20:45 | 2 / 256 |
| |
TrentoCity | | 10:08 | 3 / 165 |
| |
| 2 | dnf | | | |
Mimizan #1 | | 21:22 | 50 / 201 |
| |
| 2 | 20:25 | 45 / 258 |
| |
ATTENTION ONE LEG WONDER BUG | | dnf | | | |
One-leg-wonders 2 | | dnf | | | |
| 2 | 16:46 | 9 / 245 |
| |
One-leg-wonders-1 | | 21:14 | 67 / 166 |
| |
| 2 | 20:27 | 69 / 211 |
| |
Summertour Trainingrace 2 East | | 51:58 | 35 / 124 |
| |
Summertour Trainingrace 1 West | | 29:47 | 36 / 159 |
| |
Hard Sprint Tour - Stage 4 | | 20:30 | 44 / 144 |
| |
Hard Sprint Tour - S3 Jerash | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | 19:35 | 21 / 198 |
| |
Hard Sprint Tour - S2: Downhill | | 18:47 | 8 / 166 |
| |
| 2 | 18:20 | 7 / 213 |
| |
Hard Sprint Tour - Stage 1 | | 14:34 | 37 / 186 |
| |
| 2 | 12:03 | 32 / 272 |
| |
| 3 | 11:06 | 13 / 272 |
| |
Rnd_temp 1.3k | | 16:18 | 33 / 204 |
| |
Bosbergheia, middle | | 21:23 | 7 / 198 |
| |
| 2 | 21:41 | 12 / 252 |
| |
Sörby 19 Long | | 36:00 | 16 / 158 |
| |
Sörby 18 Controlpicking | | 23:53 | 41 / 213 |
| |
| 2 | 24:45 | 74 / 282 |
| |
warm-Up | | 12:41 | 42 / 139 |
| |
[OCAD] Correncon, middle | | 23:14 | 5 / 167 |
| |
Jervskogen, ultralong | | 77:07 | 14 / 125 |
| |
Tropical challange | | 37:30 | 6 / 159 |
| |
Dunes longish | | 33:41 | 35 / 120 |
| |
[OCAD] La glacière, middle | | 28:30 | 38 / 218 |
| |
| 2 | 25:07 | 9 / 281 |
| |
Dune middle | | 23:07 | 43 / 167 |
| |
°Stylodrilus | | 41:57 | 6 / 56 |
| |
°Tropidoscyphus | | 30:39 | 1 / 61 |
| |
°Rhopalodia | | 35:44 | 8 / 59 |
| |
°Rhizosolenia2 | | 26:15 | 1 / 81 |
| |
°Tetraplekton2 | | 27:22 | 7 / 88 |
| |
| 2 | 27:38 | 9 / 97 |
| |
Hill | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
City sprint | | 15:07 | 14 / 162 |
| |
| 2 | 14:29 | 16 / 215 |
| |
| 3 | dnf | | | |
Island long | | 36:27 | 20 / 148 |
| |
Cavedine 3 | | 38:38 | 42 / 143 |
| |
Fast sprint | | 7:42 | 23 / 186 |
| |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | 5:41 | 1 / 313 |
| |
Middle | | 26:46 | 12 / 137 |
| |
| 2 | dnf | | | |
[OCAD] La Glacière, Long | | dnf | | | |
| 2 | 43:58 | 41 / 194 |
| |
[OCAD]La Glacière, Sprint | | 15:06 | 29 / 218 |
| |
| 2 | 14:50 | 32 / 278 |
| |
Happy Birthday Razz. !!!! | | dnf | | | |
| 2 | 42:43 | 23 / 304 |
| |
| 3 | 40:41 | 7 / 304 |
| |
[OCAD] Correncon Sud | | 28:04 | 34 / 134 |
| |
fulton | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
Fantasy night | | 33:15 | 10 / 78 |
| |
ermatown cup | | 22:41 | 16 / 134 |
| |
Cavedine 2 | | 29:10 | 30 / 142 |
| |
| 2 | 29:41 | 46 / 176 |
| |
Cavedine | | 29:47 | 67 / 192 |
| |
| 2 | 25:23 | 12 / 246 |
| |
kahil's roks tour | | 22:40 | 13 / 159 |
| |
map | | 11:30 | 24 / 151 |
| |
Spring Tour Stage 4 | | 50:27 | 50 / 191 |
| |
| 2 | 45:07 | 13 / 236 |
| |
Jervskogen, long 2 | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
Easy Middle (NOT NIGHT) | | 15:11 | 31 / 126 |
| |
Easy Middle night | | 14:46 | 15 / 110 |
| |
Ekeby 17 Sprint | | 10:58 | 4 / 272 |
| |
Ekeby 16 Long | | 28:35 | 17 / 185 |
| |
Ekeby 15 Middle | | 19:33 | 5 / 249 |
| |
| 2 | 19:54 | 12 / 340 |
| |
Jervskogen, long | | 49:31 | 19 / 209 |
| |
| 2 | dnf | | | |
Capanne di Marcarolo | | 34:49 | 4 / 122 |
| |
Ekeby 14 Night Sprint | | 16:23 | 11 / 193 |
| |
| 2 | 15:50 | 7 / 244 |
| |
Kahil's Rocks n7 | | 11:33 | 8 / 232 |
| |
COurse pour bourain pas techniqu | | dnf | | | |
Carte d'entrainement à la carte | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | dnf | | | |
Forest Sprint | | dnf | | | |
| 2 | 16:27 | 29 / 201 |
| |
Spring Tour Stage 3 | | dnf | | | |
| 2 | 67:04 | 28 / 261 |
| |
[LabRun] Sector E r2 | | dnf | | | |
| 2 | 10:29 | 42 / 366 |
| |
Ekeby13 Ultralong | | 48:15 | 4 / 154 |
| |
| 2 | dnf | | | |
Ekeby12 Middle | | 18:19 | 58 / 263 |
| |
| 2 | 15:54 | 33 / 364 |
| |
| 3 | 14:45 | 8 / 364 |
| |
Ekeby11 Corridor-O Night | | 24:34 | 2 / 153 |
| |
Controlpicking | | 18:52 | 3 / 132 |
| |
| 2 | 20:10 | 18 / 191 |
| |
| 3 | dnf | | | |
Spring Tour Stage 2 | | 30:51 | 25 / 192 |
| |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | dnf | | | |
Spring Tour Stage 1 | | 33:46 | 13 / 194 |
| |
[OCAD] Stora Spånsan 1, Night | | dnf | | | |
| 2 | 44:43 | 27 / 153 |
| |
| 3 | 41:28 | 13 / 153 |
| |
[OCAD] Stora Spånsan 1, Middle | | 14:12 | 3 / 226 |
| |
| 2 | 14:26 | 20 / 318 |
| |
| 3 | 14:42 | 38 / 318 |
| |
[OCAD] Stora Spånsan 1, Sprint | | 10:16 | 1 / 272 |
| |
| 2 | 10:17 | 2 / 368 |
| |
Hagnesta10 Sprint | | 14:35 | 50 / 248 |
| |
| 2 | 13:57 | 48 / 328 |
| |
| 3 | dnf | | | |
Hagnesta9 Longer | | 39:01 | 12 / 192 |
| |
| 2 | 39:22 | 16 / 254 |
| |
[OCAD] Småland, Long Night | | 30:28 | 8 / 149 |
| |
fantasy | | 17:47 | 34 / 142 |
| |
[OCAD] Småland, Middle | | 22:42 | 3 / 246 |
| |
| 2 | 23:20 | 12 / 316 |
| |
[OCAD] Småland, Night Sprint | | 13:47 | 5 / 202 |
| |
| 2 | 13:59 | 12 / 259 |
| |
Sprint on the Moon (OK) | | 14:49 | 21 / 210 |
| |
(FUN)Walking on the Moon (OK) | | dnf | | | |
Rocky | | 22:51 | 24 / 127 |
| |
°Stigeaclonium | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | 36:57 | 1 / 48 |
| |
°Desmococcus | | 28:21 | 10 / 57 |
| |
°Draparnaldia | | 31:38 | 22 / 59 |
| |
| 2 | dnf | | | |
°Coleochaete | | 25:36 | 1 / 74 |
| |
°Tetrasyphon | | 38:20 | 5 / 71 |
| |
| 2 | dnf | | | |
St. Andrews | | 45:28 | 5 / 110 |
| |
Different | | dnf | | | |
[LabRun] Sector E | | 15:39 | 38 / 253 |
| |
| 2 | dnf | | | |
Hagnesta8 Long Night | | 32:02 | 16 / 165 |
| |
| 2 | 31:10 | 10 / 213 |
| |
| 3 | 30:51 | 5 / 213 |
| |
Hagnesta7 Corridor-O | | 23:27 | 60 / 180 |
| |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | 16:13 | 22 / 232 |
| |
| 4 | 14:28 | 5 / 232 |
| |
Hagnesta6 Middle | | 22:03 | 16 / 198 |
| |
Yoga Shmoga | | 37:53 | 8 / 101 |
| |
Christchurch CF Racers | | 37:04 | 39 / 214 |
| |
| 2 | dnf | | | |
Hagnesta5 Middle | | 25:14 | 37 / 214 |
| |
(ocad) AABB Night | | 19:53 | 7 / 115 |
| |
Worlds Shittiest Competition | | 22:58 | 20 / 165 |
| |
| 2 | 25:33 | 50 / 210 |
| |
(ocad) Sprint AABB | | 16:03 | 40 / 187 |
| |
| 2 | dnf | | | |
Hagnesta 4 Long | | 32:44 | 11 / 172 |
| |
[OCAD] WUOC 2010, Contour-O | | 52:59 | 28 / 113 |
| |
| | 16:21 | 8 / 195 |
| |
| 2 | 17:03 | 18 / 273 |
| |
Long | | dnf | | | |
crazyisland-remade | | 34:11 | 50 / 194 |
| |
| 2 | dnf | | | |
kikirace prologue | | dnf | | | |
Magnus cup Sprint | | 17:28 | 22 / 207 |
| |
Husby Klitplantage DK | | 23:56 | 53 / 148 |
| |
Easy | | 3:58 | 2 / 168 |
| |
| 2 | dnf | | | |
Magnus cup prologue | | 34:35 | 49 / 150 |
| |
Matt Give Me A Ride | | dnf | | | |
SlumpLong | | 40:13 | 31 / 169 |
| |
Slump-WoodhillNight | | dnf | | | |
| 2 | 31:00 | 22 / 161 |
| |
Middle | | dnf | | | |
Sprint | | 25:20 | 29 / 215 |
| |
Russia Style | | 32:57 | 24 / 142 |
| |
Martins løype | | dnf | | | |
Fantasycourse | | 11:02 | 59 / 216 |
| |
°Collotheca | | 28:52 | 6 / 72 |
| |
°Filinia | | 25:58 | 6 / 73 |
| |
°Hexarthra | | 29:45 | 10 / 86 |
| |
°Pompholyx | | 26:57 | 26 / 121 |
| |
°Bothrioplana | | 35:42 | 49 / 129 |
| |
Hagnesta 3 Middle Night | | 25:08 | 29 / 191 |
| |
| 2 | 22:46 | 15 / 254 |
| |
SlumpSprint | | 15:13 | 29 / 237 |
| |
SlumpPrologue | | 17:59 | 38 / 223 |
| |
| 2 | 18:21 | 64 / 298 |
| |
Henriksaasen Middle | | 14:36 | 18 / 247 |
| |
Henriksaasen supersprint | | dnf | | | |
| 2 | 2:14 | 36 / 419 |
| |
| 3 | 2:09 | 23 / 419 |
| |
| 4 | 2:08 | 19 / 419 |
| |
| 5 | 2:07 | 17 / 419 |
| |
| 6 | 2:07 | 17 / 419 |
| |
| 7 | 2:04 | 5 / 419 |
| |
| 8 | dnf | | | |
| 9 | 2:06 | 14 / 419 |
| |
| 10 | 2:05 | 8 / 419 |
| |
| 11 | 2:06 | 14 / 419 |
| |
| 12 | 2:05 | 8 / 419 |
| |
| 13 | dnf | | | |
| 14 | 2:05 | 8 / 419 |
| |
| 15 | 2:05 | 8 / 419 |
| |
[OCAD]Hagnesta Long | | 32:13 | 18 / 249 |
| |
[OCAD]Hagnesta Sprint | | 15:47 | 27 / 324 |
| |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | 16:29 | 70 / 472 |
| |
| 4 | dnf | | | |
Marvins løybe | | 15:23 | 16 / 216 |
| |
| 2 | 15:47 | 44 / 279 |
| |
sennoi 1 | | 23:06 | 9 / 194 |
| |
map | | dnf | | | |
world cup... | | 35:34 | 34 / 143 |
| |
col de .... | | 31:34 | 44 / 147 |
| |
| 2 | 28:12 | 8 / 197 |
| |
course en auvergne | | 31:49 | 37 / 157 |
| |
Train your brain 2 | | dnf | | | |
| 2 | 8:39 | 71 / 336 |
| |
| 3 | 6:33 | 47 / 336 |
| |
| 4 | 6:38 | 48 / 336 |
| |
| 5 | 6:07 | 37 / 336 |
| |
| 6 | 5:52 | 30 / 336 |
| |
Train your brain 1 | | dnf | | | |
random map | | 26:45 | 54 / 167 |
| |
City Sprint | | 21:47 | 41 / 133 |
| |
Braintreeburg cup | | 14:59 | 18 / 154 |
| |
Ermatown cup | | 12:25 | 30 / 146 |
| |
ermatown cup sprint | | 12:19 | 27 / 133 |
| |
Kev's Sicko | | 34:00 | 13 / 126 |
| |
| 2 | 31:32 | 4 / 149 |
| |
WOC 2005 Middle | | 45:32 | 6 / 95 |
| |
WOC_03 long | | 53:01 | 29 / 144 |
| |
| 2 | 49:39 | 13 / 180 |
| |
°Cohnilembus | | 28:57 | 2 / 79 |
| |
°Balanonema | | 27:16 | 8 / 82 |
| |
°Loxocephalus | | 31:00 | 9 / 73 |
| |
°Sathrophilus | | dnf | | | |
| 2 | 33:31 | 13 / 87 |
| |
°Golenkiniopsis | | 30:21 | 2 / 96 |
| |
Holmvassnatten Night | | 19:52 | 4 / 126 |
| |
Holmvassnatten 3 | | 25:49 | 47 / 178 |
| |
| 2 | 25:22 | 38 / 225 |
| |
Holmvassnatten 2 | | 26:00 | 38 / 222 |
| |
| 2 | 24:12 | 6 / 275 |
| |
| 3 | 23:58 | 1 / 275 |
| |
Holmvassnatten - Prologue | | 16:05 | 63 / 252 |
| |
| 2 | dnf | | | |
-monteferrato | | 43:18 | 12 / 152 |
| |
Buraunet | | 31:49 | 45 / 154 |
| |
[OCAD] San Giovanni Finale | | 38:54 | 9 / 176 |
| |
| 2 | 41:56 | 24 / 212 |
| |
[OCAD] Cavedine Long | | 66:58 | 48 / 195 |
| |
| 2 | 58:19 | 25 / 250 |
| |
| 3 | dnf | | | |
FIN 5 - 1998 | | 40:58 | 19 / 175 |
| |
| 2 | 44:10 | 40 / 258 |
| |
Tomaattimehu | | 22:03 | 5 / 217 |
| |
| 2 | 21:48 | 2 / 254 |
| |
t | | 21:04 | 30 / 162 |
| |
| | dnf | | | |
HHerbernheia 2011 (right one!!!) | | 26:03 | 45 / 278 |
| |
| 2 | 22:26 | 16 / 364 |
| |
Herbernheia 2011 | | 14:28 | 25 / 248 |
| |
| 2 | 13:46 | 19 / 316 |
| |
| 3 | 13:08 | 4 / 316 |
| |
Brignoles 03 | | 19:16 | 30 / 293 |
| |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | dnf | | | |
| 4 | dnf | | | |
| 5 | 20:41 | 89 / 419 |
| |
SprintPastu | | 14:30 | 14 / 178 |
| |
| 2 | 13:33 | 25 / 262 |
| |
Sprint | | 21:50 | 9 / 204 |
| |
Bunketorp Ski-O Middle | | 31:28 | 8 / 243 |
| |
°Platambus | | 36:02 | 21 / 85 |
| |
°Drususbiguttatus | | 25:02 | 37 / 88 |
| |
| 2 | 19:18 | 8 / 108 |
| |
°Hydropsyche | | 28:38 | 9 / 88 |
| |
| 2 | 29:20 | 21 / 105 |
| |
| 3 | dnf | | | |
°Rhyacophila | | 31:56 | 48 / 102 |
| |
°Sericostoma | | 49:42 | 36 / 96 |
| |
Bunketorp Ski-O Long | | 45:05 | 42 / 178 |
| |
Long sprint | | 30:23 | 17 / 159 |
| |
Sprint 0.8 KM | | 8:05 | 87 / 213 |
| |
| 2 | 7:15 | 30 / 315 |
| |
Pijnven Noord | | 31:55 | 23 / 193 |
| |
| 2 | 29:00 | 8 / 259 |
| |
RunRun | | dnf | | | |
| | dnf | | | |
| 2 | 11:59 | 31 / 143 |
| |
Winter Games 2011 [Long] | | 36:03 | 22 / 142 |
| |
Winter Games 2011 [Sprint] | | 11:25 | 30 / 188 |
| |
Winter Games [Middle] | | 22:22 | 22 / 213 |
| |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | dnf | | | |
Winter Games 2011 [Prolog] | | 7:46 | 13 / 159 |
| |
Winter Games [Prolog] | | 7:51 | 11 / 204 |
| |
[OCAD] San Giovanni Stage 7 | | 42:52 | 7 / 155 |
| |
| 2 | 45:07 | 12 / 202 |
| |
| 3 | dnf | | | |
Brignoles 02 | | 25:12 | 35 / 227 |
| |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | 25:45 | 86 / 350 |
| |
INGALUNDA CITY SPRINT | | 20:14 | 23 / 163 |
| |
| 2 | 19:33 | 37 / 251 |
| |
essai | | dnf | | | |
| 2 | 11:41 | 10 / 194 |
| |
Brignoles 01 | | 29:58 | 74 / 246 |
| |
x/z | | 28:14 | 24 / 124 |
| |
short - nybro | | 16:39 | 68 / 252 |
| |
| 2 | 12:51 | 18 / 362 |
| |
Spring Cup CF Night BONUS | | 15:13 | 12 / 206 |
| |
| 2 | 15:28 | 21 / 260 |
| |
| 3 | 14:39 | 6 / 260 |
| |
Swiss O Week - E1 | | 22:11 | 47 / 251 |
| |
| 2 | 22:36 | 60 / 317 |
| |
Plagiocampa | | 30:13 | 7 / 68 |
| |
Bursellopsis | | 29:26 | 33 / 84 |
| |
| 2 | 25:04 | 17 / 98 |
| |
Urotricha | | 34:10 | 11 / 68 |
| |
Prorodon | | 31:54 | 9 / 88 |
| |
| 2 | 30:14 | 4 / 102 |
| |
Cylindrocystis | | dnf | | | |
| 2 | 31:57 | 17 / 119 |
| |
| 3 | 31:17 | 11 / 119 |
| |
Spring Cup CF Day | | 17:35 | 112 / 292 |
| |
| 2 | 13:55 | 23 / 396 |
| |
| 3 | 13:54 | 22 / 396 |
| |
| 4 | 14:17 | 38 / 396 |
| |
Spring Cup CF Night | | 15:57 | 72 / 228 |
| |
| 2 | 15:33 | 89 / 309 |
| |
| 3 | 14:54 | 58 / 309 |
| |
| 4 | 14:59 | 66 / 309 |
| |
Herbernheia Long | | 38:09 | 64 / 210 |
| |
| 2 | 33:08 | 23 / 303 |
| |
Tallberget Ski-O | | 34:45 | 58 / 252 |
| |
| 2 | 32:49 | 48 / 418 |
| |
Herbernheia Cahllange | | 22:28 | 146 / 244 |
| |
| 2 | 14:04 | 20 / 367 |
| |
Trondheimrace | | 20:32 | 47 / 278 |
| |
| 2 | 20:23 | 50 / 373 |
| |
| 3 | 21:35 | 85 / 373 |
| |
Swiss O Week - E6 | | 15:55 | 49 / 234 |
| |
| 2 | 14:55 | 39 / 317 |
| |
Swiss O Week E3 | | 21:32 | 59 / 228 |
| |
| 2 | 20:43 | 9 / 309 |
| |
Neoprenhåssååå | | dnf | | | |
the run | | 17:49 | 45 / 142 |
| |
Door 11 - PortU | | 24:51 | 60 / 211 |
| |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | 19:47 | 19 / 281 |
| |
Dorr 9 - PortU | | 22:40 | 115 / 248 |
| |
| 2 | 13:51 | 27 / 341 |
| |
| 3 | dnf | | | |
| 4 | 14:58 | 55 / 341 |
| |
[OCAD] Sierra del Molino 5 | | 46:46 | 40 / 102 |
| |
[OCAD] San Giovanni 6 | | 29:00 | 102 / 183 |
| |
Door 7 | | 58:31 | 24 / 95 |
| |
Door 6 | | 26:49 | 32 / 182 |
| |
| 2 | 23:40 | 14 / 245 |
| |
Middle Fantasy | | 15:11 | 8 / 169 |
| |
| 2 | 16:53 | 46 / 233 |
| |
Ryssberget Winter Tour | | 42:47 | 40 / 136 |
| |
Brignoles - Night urban sprint | | 11:19 | 83 / 239 |
| |
Door 5 | | 27:47 | 43 / 144 |
| |
Door 10 - Jaanankallio 2 | | 27:57 | 41 / 212 |
| |
| 2 | 27:47 | 51 / 294 |
| |
Psychoda | | 34:09 | 40 / 88 |
| |
Phalacrocera | | 30:18 | 25 / 98 |
| |
Mochlonyx | | 26:02 | 21 / 97 |
| |
| 2 | 26:11 | 32 / 119 |
| |
Ptychoptera | | 26:31 | 18 / 59 |
| |
Lauterbornia | | 26:12 | 24 / 93 |
| |
Door 4 - Jaanankallio | | 52:40 | 56 / 145 |
| |
| 2 | 38:57 | 23 / 198 |
| |
door 8 | | 22:59 | 83 / 234 |
| |
| 2 | 16:59 | 39 / 313 |
| |
| 3 | dnf | | | |
[OCAD] Sierra del Molino 4 | | 47:11 | 56 / 149 |
| |
WW Sprint | | 20:16 | 27 / 141 |
| |
| 2 | 17:50 | 18 / 187 |
| |
| 3 | 20:52 | 44 / 187 |
| |
Micro O | | 15:03 | 68 / 190 |
| |
| 2 | 13:42 | 25 / 246 |
| |
| 3 | 13:43 | 27 / 246 |
| |
| 4 | dnf | | | |
[OCAD] San Giovanni Stage 5 | | 32:37 | 50 / 123 |
| |
Door 3 - Forvie | | 31:58 | 31 / 175 |
| |
| 2 | 28:15 | 29 / 243 |
| |
| 3 | dnf | | | |
| 4 | dnf | | | |
| 5 | 27:16 | 27 / 243 |
| |
Slope run [OCAD] | | 31:24 | 70 / 188 |
| |
| 2 | dnf | | | |
Door 2 - Valey | | 38:20 | 24 / 131 |
| |
[OCAD] San Giovanni Stage 4 | | dnf | | | |
| 2 | 46:48 | 46 / 161 |
| |
Rowe Races - 3 of 3 | | 20:34 | 42 / 173 |
| |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | 18:15 | 13 / 208 |
| |
Door 1 - Urtgicla | | 29:39 | 42 / 155 |
| |
| 2 | 29:18 | 49 / 193 |
| |
Whannawhanna - Middle 1 | | 33:11 | 12 / 152 |
| |
| 2 | dnf | | | |
Smedley - Middle | | 36:05 | 31 / 161 |
| |
Rowe Races_Stage 2 of 3 | | 32:26 | 19 / 110 |
| |
Fugletjernsmyra 2.7 km | | 21:26 | 7 / 130 |
| |
| 2 | 22:35 | 23 / 166 |
| |
The Slump - Middle | | dnf | | | |
| 2 | 38:55 | 61 / 191 |
| |
| 3 | 31:33 | 33 / 191 |
| |
Rowe races_Stage 1 of 3 | | 30:48 | 19 / 102 |
| |
Aborfield Middle | | dnf | | | |
| 2 | 32:51 | 19 / 111 |
| |
| 3 | 35:08 | 39 / 111 |
| |
Maraetotara - Sprint | | 17:52 | 47 / 223 |
| |
| 2 | 16:32 | 32 / 303 |
| |
| 3 | 18:20 | 71 / 303 |
| |
Maraetotara - Long | | 49:21 | 28 / 124 |
| |
Fantasy course | | 31:56 | 15 / 122 |
| |
[OCAD]Nynäs Long | | 31:43 | 39 / 158 |
| |
| 2 | 29:40 | 28 / 214 |
| |
| 3 | dnf | | | |
[OCAD] Sierra del Molino 3 | | 41:18 | 39 / 118 |
| |
Old Dogtrack Sprint | | 12:53 | 52 / 176 |
| |
[OCAD]Sierra del Molino v2 | | 34:30 | 34 / 116 |
| |
| 2 | 32:32 | 6 / 140 |
| |
ForRoss | | 41:23 | 41 / 102 |
| |
night | | 9:56 | 7 / 88 |
| |
[OL4an tour] Herrestadsfjället 3 | | 33:27 | 73 / 172 |
| |
| 2 | 19:25 | 9 / 244 |
| |
| 3 | 21:56 | 42 / 244 |
| |
Downhill sprint | | 13:36 | 31 / 189 |
| |
| 2 | dnf | | | |
Monospilus | | 29:28 | 26 / 70 |
| |
Chydorus | | dnf | | | |
| 2 | 25:50 | 13 / 71 |
| |
Graptoleberis | | 25:07 | 41 / 84 |
| |
Acroperus | | 20:53 | 12 / 81 |
| |
| 2 | dnf | | | |
Disparalona II | | 21:06 | 8 / 99 |
| |
| 2 | 20:28 | 3 / 112 |
| |
| 3 | 21:04 | 9 / 112 |
| |
sprint | | 9:18 | 30 / 164 |
| |
Bodafors 2m Contours | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | dnf | | | |
[OL4an tour]Anza Borrego Night | | 11:02 | 17 / 131 |
| |
[OCAD] San Giovanni Stage 3 | | 15:13 | 102 / 220 |
| |
| 2 | 12:03 | 44 / 319 |
| |
[OL4an tour]Anza Borrego Middle | | 27:34 | 23 / 136 |
| |
Funky | | 14:51 | 52 / 99 |
| |
[OCAD] San Giovanni Stage 2 | | 42:53 | 55 / 158 |
| |
| 2 | 38:54 | 54 / 201 |
| |
[OL4an tour] E17 Piskeflöde | | 35:37 | 83 / 190 |
| |
Sierra del Molino | | 25:52 | 30 / 148 |
| |
[OCAD] San Giovanni Stage 1 | | 31:29 | 37 / 152 |
| |
PastCourse | | 24:53 | 8 / 113 |
| |
| 2 | dnf | | | |
[OL4an tour] Herrestadsfjället 2 | | 40:43 | 45 / 160 |
| |
[OL4an tour]E15 Flinshult | | 23:17 | 41 / 150 |
| |
| 2 | 22:46 | 43 / 182 |
| |
[OL4an tour]E14 Flinshult | | 46:09 | 105 / 201 |
| |
SprintPastu.2 | | 30:07 | 55 / 117 |
| |
SprintPastu | | 25:18 | 26 / 141 |
| |
Ophryoglena | | 24:25 | 14 / 73 |
| |
Balanonema | | 31:54 | 9 / 75 |
| |
Platynematum | | 30:52 | 8 / 65 |
| |
Dexiostoma | | 28:03 | 10 / 75 |
| |
Loxocephalus | | 27:43 | 33 / 102 |
| |
[OL4an tour] Herrestadsfjället 1 | | 24:33 | 60 / 198 |
| |
[OCAD] San Giovanni Prologue | | 7:22 | 38 / 255 |
| |
Training in Briffaut for Jean | | 24:38 | 29 / 96 |
| |
[OCAD]Amazing! long/night | | 46:56 | 37 / 144 |
| |
d | 2 | dnf | | | |
Pastur | | 23:31 | 35 / 111 |
| |
[OL4an tour] E12 Flinshult | | 26:28 | 27 / 169 |
| |
vallinas mountain sprint | | 27:33 | 23 / 115 |
| |
Fantasy Sprint | | 14:48 | 72 / 206 |
| |
[OL4an Tour] Lagga/Östuna 2 | | dnf | | | |
[OL4an tour]Good Spring MT Night | | dnf | | | |
[OL4an tour]Rusia 3 Middle | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
[OL4an tour]Rusia 2 night short | | 14:02 | 14 / 143 |
| |
[Ocad] Venice | | dnf | | | |
OgdensFirstRace | | 29:46 | 45 / 111 |
| |
[OL4an tour]Anza Borrego Middle | | dnf | | | |
| 2 | 37:11 | 63 / 192 |
| |
[OL4an tour]Sälen | | 31:15 | 24 / 180 |
| |
[OL4an Tour]E5 - Lagga/Östuna 1 | | 14:02 | 32 / 190 |
| |
nuit | | 1:11 | 1 / 107 |
| |
sprint | | 8:53 | 20 / 118 |
| |
ormen | | 12:35 | 32 / 100 |
| |
kikirace6 | | 53:45 | 27 / 76 |
| |
Eudiaptomus | | 27:37 | 20 / 78 |
| |
Ceriodaphnia | | 26:13 | 22 / 68 |
| |
Stylodrilus | | 32:44 | 15 / 63 |
| |
Chromadorita | | 31:18 | 35 / 70 |
| |
Brachyura | | 24:45 | 13 / 87 |
| |
kikirace 5 | | 31:39 | 33 / 69 |
| |
ikirace 5 | | 25:19 | 3 / 75 |
| |
kikirace 4 | | 37:41 | 20 / 78 |
| |
kikirace 3 | | 39:33 | 10 / 98 |
| |
sweet comp. Night (hard) | | 24:39 | 39 / 131 |
| |
sweet comp. prolog | | 22:31 | 36 / 194 |
| |
| 2 | 20:52 | 44 / 266 |
| |
| 3 | 22:57 | 56 / 266 |
| |
[OCAD]Nynäs Middle | | 28:59 | 88 / 194 |
| |
| 2 | 18:34 | 41 / 259 |
| |
Map | | 15:50 | 48 / 167 |
| |
[OL4an tour]Rusia 1 Long | | 45:55 | 32 / 143 |
| |
[OL4an tour]Goodspring MT Middle | | 23:24 | 58 / 182 |
| |
[OL4an tour]Anza Borrego SW Nigh | | 32:43 | 55 / 128 |
| |
[OL4an tour]Anza Borrego SW Day | | 20:22 | 65 / 200 |
| |
kikirace sprint2 | | 21:03 | 25 / 122 |
| |
kikirace sprint | | dnf | | | |
| 2 | 24:39 | 36 / 188 |
| |
(ocad)- färsk; Prolog | | 17:28 | 24 / 201 |
| |
| 2 | dnf | | | |
[Pure and Fast] - middle | | 21:20 | 52 / 134 |
| |
The Gardens Tale Intro2 | | 18:08 | 11 / 123 |
| |
| 2 | 18:08 | 13 / 149 |
| |
| 3 | 21:36 | 45 / 149 |
| |
The Gardens Tale Intro | | 24:59 | 16 / 168 |
| |
crazyisland night | | 24:07 | 13 / 100 |
| |
| 2 | dnf | | | |
sprint... | | 17:28 | 36 / 169 |
| |
| 2 | 17:28 | 38 / 205 |
| |
Sprint2 | | 21:39 | 68 / 112 |
| |
Sprint | | dnf | | | |
LE MEGA SPRINT | | 1:18 | 57 / 172 |
| |
| 2 | 1:12 | 13 / 358 |
| |
| 3 | 1:13 | 51 / 358 |
| |
| 4 | 1:12 | 13 / 358 |
| |
| 5 | dnf | | | |
race! | | 33:00 | 75 / 160 |
| |
| 2 | 32:08 | 85 / 191 |
| |
crazyisland | | 31:28 | 81 / 221 |
| |
| 2 | 21:48 | 37 / 275 |
| |
blåbærmåsan by night | | 32:23 | 76 / 135 |
| |
| 2 | 23:07 | 47 / 156 |
| |
woc | | dnf | | | |
Forest sprint 2 | | 18:30 | 30 / 186 |
| |
blåbærmåsan | | 32:40 | 25 / 184 |
| |
| 2 | dnf | | | |
Middle distance | | dnf | | | |
Another map | | 21:12 | 20 / 111 |
| |
Forest sprint | | 17:43 | 53 / 221 |
| |
| 2 | 15:23 | 10 / 284 |
| |
| 3 | dnf | | | |
Map | | 14:29 | 12 / 125 |
| |
Hard Challenge | | dnf | | | |
VSO | | 33:14 | 35 / 88 |
| |
[OCAD] Haukkovuori - Long | | 46:34 | 64 / 231 |
| |
| 2 | dnf | | | |
Testudinella | | 25:58 | 19 / 98 |
| |
Macrocyclops | | 29:00 | 14 / 69 |
| |
Scapholeberis | | 36:05 | 19 / 76 |
| |
Glossiphonia | | dnf | | | |
| 2 | 24:51 | 13 / 103 |
| |
| 3 | dnf | | | |
Heliophrya | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | 23:01 | 26 / 149 |
| |
Sprintn | | 14:42 | 35 / 160 |
| |
| 2 | 13:44 | 6 / 223 |
| |
| 3 | 14:17 | 46 / 223 |
| |
| 4 | dnf | | | |
[Fantasy] Short Middle | | 9:45 | 49 / 149 |
| |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | 8:36 | 16 / 194 |
| |
Sippola | | 31:19 | 59 / 210 |
| |
| 2 | 30:00 | 50 / 284 |
| |
Øya 2 | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | 8:59 | 2 / 153 |
| |
| 4 | 9:01 | 4 / 153 |
| |
Longsprint | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | 28:50 | 17 / 133 |
| |
[OCAD] LongLake | | 23:44 | 32 / 219 |
| |
Halloween Map | | 6:34 | 37 / 180 |
| |
the cool map | | 54:27 | 14 / 66 |
| |
Øya | | 7:41 | 16 / 178 |
| |
| 2 | 7:35 | 3 / 251 |
| |
| 3 | 7:32 | 1 / 251 |
| |
| 4 | 7:36 | 7 / 251 |
| |
FOREST/CITY/GARDEN -sprint | | 20:44 | 60 / 200 |
| |
| 2 | dnf | | | |
long sprint | | 22:02 | 16 / 93 |
| |
Middle | | 18:02 | 11 / 94 |
| |
| 2 | 19:08 | 48 / 105 |
| |
map 2 | | dnf | | | |
[OCAD] Rehvalahti, middle | | 29:20 | 83 / 170 |
| |
Arctic fall middle | | 32:47 | 26 / 155 |
| |
SundayCOMP -NIGHT | | 20:07 | 48 / 144 |
| |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | 15:02 | 24 / 171 |
| |
Sprint | | 20:03 | 45 / 119 |
| |
| 2 | 17:35 | 32 / 156 |
| |
SaturdayCOMP | | 29:47 | 85 / 203 |
| |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | dnf | | | |
FridayCOMP Prologue | | 10:14 | 27 / 206 |
| |
| 2 | dnf | | | |
sprint night | | 14:09 | 23 / 97 |
| |
| 2 | 12:57 | 18 / 113 |
| |
Circles | | 12:21 | 41 / 178 |
| |
| 2 | 13:05 | 135 / 218 |
| |
| 3 | dnf | | | |
Sprint under the glacier | | 15:50 | 35 / 177 |
| |
On the roof | | 10:22 | 40 / 123 |
| |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | 8:40 | 52 / 233 |
| |
123 middle | | 22:47 | 36 / 96 |
| |
[OCAD] Hardbakkhytta | | 4:45 | 3 / 183 |
| |
| 2 | 4:58 | 29 / 226 |
| |
| 3 | 4:58 | 29 / 226 |
| |
Middle | | 20:13 | 19 / 127 |
| |
| 2 | 22:37 | 102 / 150 |
| |
[OCAD] Marchrace | | 19:13 | 121 / 215 |
| |
| 2 | 14:50 | 58 / 279 |
| |
| 3 | 13:56 | 30 / 279 |
| |
| 4 | 16:32 | 109 / 279 |
| |
| 5 | 13:30 | 7 / 279 |
| |
| 6 | dnf | | | |
Sprint map | | 18:33 | 15 / 204 |
| |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | 17:51 | 15 / 271 |
| |
| 4 | 17:35 | 10 / 271 |
| |
| 5 | 17:24 | 7 / 271 |
| |
Roxburyville to nono | | dnf | | | |
Great Braintree to tony | | 32:59 | 12 / 102 |
| |
| 2 | dnf | | | |
Oskarshamn Night Short 2 | | 19:20 | 39 / 99 |
| |
| 2 | dnf | | | |
Oskarshamn Night Short 1 | | 17:28 | 46 / 138 |
| |
| 2 | 13:59 | 28 / 172 |
| |
[ocad] Homysud4 NIGHT Version | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | dnf | | | |
[ocad] Homysud4 - DAY Version | | dnf | | | |
[ocad] Homysud3 | | dnf | | | |
| 2 | 29:51 | 71 / 170 |
| |
| 3 | dnf | | | |
The middle | | 42:50 | 25 / 88 |
| |
Sprint | | 12:52 | 44 / 205 |
| |
| 2 | 12:41 | 47 / 272 |
| |
| 3 | 12:20 | 12 / 272 |
| |
| 4 | 30:14 | 225 / 272 |
| |
| 5 | 12:26 | 18 / 272 |
| |
Faskally | | dnf | | | |
| 2 | 33:26 | 27 / 100 |
| |
| 3 | 28:17 | 11 / 100 |
| |
Sprint in Kunming | | 10:56 | 30 / 74 |
| |
| 2 | 6:16 | 16 / 101 |
| |
Kunming. | | 16:23 | 28 / 76 |
| |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | 5:49 | 4 / 98 |
| |
Sprint in Brindisi | | 14:29 | 16 / 76 |
| |
| 2 | dnf | | | |
Sprint Ingalunda City. | | 15:53 | 47 / 112 |
| |
| 2 | 16:17 | 73 / 152 |
| |
Sprint. Sinte Mette. | | 15:07 | 14 / 75 |
| |
| 2 | 15:41 | 19 / 86 |
| |
| 3 | 14:47 | 11 / 86 |
| |
| 4 | 14:29 | 6 / 86 |
| |
Good Old Sinte Mette | | dnf | | | |
sprint précision 2/2 | | dnf | | | |
sprint précision 1/2 | | dnf | | | |
Fantasy map | | 28:19 | 28 / 80 |
| |
| 2 | 28:30 | 32 / 94 |
| |
| 3 | 28:36 | 33 / 94 |
| |
| 4 | dnf | | | |
orient show por jean | | 9:16 | 50 / 82 |
| |
| 2 | 7:04 | 6 / 95 |
| |
Lepanmaa Night | | 60:13 | 46 / 123 |
| |
Sprint tournois VSO | | 8:51 | 86 / 148 |
| |
| 2 | 8:26 | 86 / 179 |
| |
| 3 | 8:16 | 68 / 179 |
| |
Tournois VSO | | 34:14 | 16 / 85 |
| |
| 2 | dnf | | | |
Moyen tournois VSO | | 51:47 | 11 / 68 |
| |
Matiesko fantasy cup E3 | | 18:28 | 63 / 108 |
| |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | 17:51 | 53 / 133 |
| |
The mad grasse for Bu2 | 2 | 12:30 | 17 / 85 |
| |
Middle distance | | 27:56 | 41 / 101 |
| |
| 2 | 25:42 | 28 / 128 |
| |
Apartment race | | 16:35 | 66 / 212 |
| |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | dnf | | | |
[Fantasy cup] E3 Long | | 35:20 | 35 / 81 |
| |
[Fantasy cup] E2 Sprint | | 15:58 | 70 / 169 |
| |
| 2 | 16:43 | 101 / 210 |
| |
[Fantasy cup] E1 Middle | | dnf | | | |
| 2 | 20:34 | 32 / 148 |
| |
Céléon | | dnf | | | |
| 2 | 14:44 | 35 / 161 |
| |
| 3 | 14:08 | 30 / 161 |
| |
BRÅSTORP CONTEST | | dnf | | | |
Lac Mariet VI | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
Matiesko fantasy cup E2 | | 25:53 | 64 / 122 |
| |
| 2 | 23:29 | 29 / 146 |
| |
Quick sprint :q | | 24:05 | 83 / 141 |
| |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | 15:15 | 29 / 175 |
| |
Matiesko fantasy cup E1 | | dnf | | | |
[Ocad] Nynäs middle | | 18:01 | 52 / 178 |
| |
| 2 | 20:20 | 88 / 228 |
| |
| 3 | dnf | | | |
Nordic middle distance | | dnf | | | |
Bo-kartan (ocad) - prologe | | 28:30 | 59 / 159 |
| |
| 2 | 23:54 | 51 / 204 |
| |
Short sprint | | 6:54 | 16 / 118 |
| |
| 2 | 6:20 | 25 / 178 |
| |
| 3 | dnf | | | |
| 4 | dnf | | | |
| 5 | 5:55 | 11 / 178 |
| |
| 6 | 5:49 | 6 / 178 |
| |
| 7 | dnf | | | |
[OCAD] Sprinta | | 11:14 | 104 / 150 |
| |
| 2 | 9:34 | 49 / 212 |
| |
| 3 | 9:34 | 49 / 212 |
| |
A middle race | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
New random map | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
Random sprint | | 17:17 | 71 / 116 |
| |
long random to the VSO | | dnf | | | |
Ojer 2.0 Night | | dnf | | | |
| 2 | 37:38 | 28 / 94 |
| |
Ojer 2.0 Middle | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | 32:10 | 43 / 232 |
| |
VSO (the real) | | 28:58 | 26 / 72 |
| |
VSO | | 19:33 | 49 / 96 |
| |
| 2 | dnf | | | |
Gölen- Prologue | | 14:43 | 16 / 140 |
| |
| 2 | 15:38 | 34 / 175 |
| |
| 3 | 15:26 | 30 / 175 |
| |
| 4 | 16:18 | 37 / 175 |
| |
course nono technique spéciale | | 29:27 | 5 / 65 |
| |
con. | | dnf | | | |
Sajaia | | 42:36 | 50 / 111 |
| |
Ocad bute echelle courte | | 13:54 | 25 / 93 |
| |
| 2 | 13:19 | 15 / 108 |
| |
Lac Mariet V | | 30:36 | 38 / 138 |
| |
| 2 | dnf | | | |
sprint in Autrans to Noé | | 15:35 | 7 / 87 |
| |
| 2 | 15:41 | 11 / 97 |
| |
| | 15:48 | 12 / 141 |
| |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | dnf | | | |
Random Sprint 2 | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
Ojer Middle | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | dnf | | | |
Husvad | | 30:16 | 46 / 97 |
| |
Sprint | | 11:23 | 86 / 128 |
| |
| 2 | 7:51 | 42 / 168 |
| |
| 3 | 7:27 | 11 / 168 |
| |
| 4 | 7:35 | 22 / 168 |
| |
| 5 | 7:19 | 1 / 168 |
| |
| 6 | 7:21 | 3 / 168 |
| |
| 7 | 7:21 | 3 / 168 |
| |
Rassonwood | | 13:41 | 55 / 134 |
| |
1er essais OCAD pour VSO | | 15:25 | 59 / 118 |
| |
| 2 | 13:16 | 29 / 134 |
| |
Random Sprint | | 6:29 | 22 / 165 |
| |
| 2 | 6:46 | 126 / 231 |
| |
| 3 | 6:26 | 13 / 231 |
| |
| 4 | 6:28 | 35 / 231 |
| |
uyuukaka | | 13:47 | 26 / 112 |
| |
| 2 | 13:31 | 24 / 128 |
| |
Aldeno Sprint | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | dnf | | | |
| 4 | 10:02 | 13 / 178 |
| |
course sur chemin pour jean | | 29:39 | 32 / 85 |
| |
Ocad Stubbmodalen | | 39:21 | 44 / 125 |
| |
VSO | | 6:48 | 42 / 101 |
| |
Idre Vinter Comp 2 Downhill | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
Weekend-Sprint | | 26:07 | 70 / 146 |
| |
Neaton-Islands day 4 | | 31:31 | 36 / 113 |
| |
Neaton-Islands day 3 | | 24:01 | 48 / 104 |
| |
Night! focus | | 22:30 | 44 / 88 |
| |
sprint! focus | | dnf | | | |
| 2 | 24:48 | 64 / 138 |
| |
[HS-Tour] E8 Skummeslöv - Middle | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
[HS-Tour] E7 Holmåsa - Long | | dnf | | | |
[HS-Tour] E6 Skummeslöv Night | | dnf | | | |
[HS-Tour] E5 Holmåsa - Middle | | 31:35 | 73 / 174 |
| |
[HS-Tour] E4 Skummeslöv - Sprint | | 22:38 | 92 / 214 |
| |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | dnf | | | |
| 4 | 20:27 | 115 / 292 |
| |
| 5 | dnf | | | |
[HS-Tour] E3 Holmåsa - Night | | 45:56 | 34 / 117 |
| |
[HS-Tour] E2 Skummeslöv - Long | | dnf | | | |
[HS-Tour] E1 Holmåsa - Sprint | | 18:17 | 50 / 227 |
| |
| 2 | dnf | | | |
Ocad Stubbmodalen | | 21:14 | 79 / 142 |
| |
Ocad Selbuskogen | | dnf | | | |
middle! focus | | 31:11 | 22 / 125 |
| |
[Fantasy] Junne E2 | | dnf | | | |
| 2 | 36:33 | 52 / 144 |
| |
| 3 | dnf | | | |
Neaton-Islands day 2 | | 9:47 | 68 / 149 |
| |
| 2 | 7:52 | 41 / 167 |
| |
Idre Vinter Comp | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
[Fantasy] Junne E1 | | dnf | | | |
| 2 | 41:18 | 88 / 196 |
| |
Aldeno | | 20:54 | 14 / 112 |
| |
| 2 | dnf | | | |
Sprint-OL day 3/3 | | 17:51 | 77 / 160 |
| |
| 2 | 16:21 | 72 / 192 |
| |
Sprint-OL day 2/3 | | dnf | | | |
| 2 | 15:27 | 86 / 202 |
| |
| 3 | dnf | | | |
| 4 | 17:16 | 103 / 202 |
| |
Sprint-OL Day 1/3 | | 14:05 | 82 / 245 |
| |
| 2 | 11:13 | 59 / 318 |
| |
| 3 | 13:58 | 103 / 318 |
| |
Neaton-Islands day 1 | | 20:35 | 88 / 169 |
| |
| 2 | dnf | | | |
Oshow | | 13:15 | 51 / 128 |
| |
jole | | dnf | | | |
Sekotsuji | | 39:15 | 74 / 133 |
| |
Butlerwick day 3 | | 21:14 | 75 / 113 |
| |
| 2 | 20:31 | 77 / 132 |
| |
Butlerwick day 2 | | 23:14 | 43 / 104 |
| |
Lac Mariet, night | | 37:03 | 57 / 110 |
| |
Lac Mariet III | | 22:49 | 54 / 182 |
| |
[OCAD] Kjölen | | 28:08 | 68 / 239 |
| |
| 2 | 25:02 | 55 / 338 |
| |
Lac Mariet II | | dnf | | | |
| 2 | 34:21 | 97 / 230 |
| |
Lac Mariet [ocad] | | dnf | | | |
| 2 | 12:51 | 111 / 357 |
| |
| 3 | dnf | | | |
Butlerwick day 1 | | 13:59 | 52 / 125 |
| |
[OCAD] Saskatchewan | | dnf | | | |
Cronwoodhills | | 33:16 | 78 / 139 |
| |
Race! | | dnf | | | |
Middle night | | 32:23 | 56 / 113 |
| |
West Holliston | | dnf | | | |
Lago Santo - E2 | | 41:40 | 42 / 129 |
| |
pour le vso | | 53:09 | 67 / 102 |
| |
Smiley-Map | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | 11:54 | 15 / 94 |
| |
| | 12:31 | 26 / 115 |
| |
| 2 | dnf | | | |
Northern Miltonwoods | | 26:23 | 78 / 140 |
| |
Pour Oeil de Lynx | | 55:30 | 58 / 98 |
| |
Central Fenwoodtowne | | 33:38 | 30 / 115 |
| |
Pour gwenael | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
pour bubu | | 16:59 | 96 / 145 |
| |
| 2 | 15:00 | 21 / 165 |
| |
| 3 | 14:58 | 18 / 165 |
| |
| 4 | 14:49 | 6 / 165 |
| |
| 5 | dnf | | | |
Hamp | | 26:31 | 79 / 142 |
| |
Pour nono | | 47:13 | 33 / 73 |
| |
Pour le vso | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
-- | | dnf | | | |
Home Run | | 23:21 | 51 / 165 |
| |
no name | | 7:29 | 55 / 123 |
| |
Hydrozetes | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
Bothrioplana | | dnf | | | |
Polyphemus | | 24:43 | 26 / 80 |
| |
| 2 | dnf | | | |
Opistomum | | 32:21 | 25 / 75 |
| |
Platycola | | dnf | | | |
| 2 | 24:20 | 52 / 137 |
| |
| 3 | 18:34 | 9 / 137 |
| |
| 4 | dnf | | | |
W Summit | | 25:53 | 54 / 98 |
| |
| 2 | dnf | | | |
[no name] | | 24:51 | 50 / 81 |
| |
4.9 km... | | 23:38 | 24 / 73 |
| |
r | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | dnf | | | |
| 4 | 25:44 | 21 / 92 |
| |
p_L | | 31:23 | 40 / 72 |
| |
oshow | | 22:14 | 40 / 93 |
| |
Aktatorpet | | 39:30 | 28 / 79 |
| |
Col_du_Marchairuz | | dnf | | | |
my garden | | 20:18 | 44 / 99 |
| |
oooo | | 8:13 | 48 / 119 |
| |
hhh | | 17:40 | 34 / 78 |
| |
jkfuk | | 12:58 | 29 / 92 |
| |
[Day] Asaklitt 3,2 km | | dnf | | | |
[Day] Asaklitt 2,2 km | | 30:38 | 99 / 185 |
| |
[Day] Asaklitt 1,8 km | | dnf | | | |
Asaklitt E 3 NIGHT | | dnf | | | |
Alstad - Bodø | | 28:50 | 53 / 144 |
| |
Lago Santo - E1 | | 16:14 | 95 / 167 |
| |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | dnf | | | |
Asaklitt E 2 NIGHT | | dnf | | | |
| 2 | 29:45 | 39 / 168 |
| |
[ocd] Homysud 2 | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | dnf | | | |
Lago Santo - Prologue | | 29:01 | 138 / 214 |
| |
| 2 | 21:17 | 120 / 286 |
| |
Asaklitt E 1 NIGHT | | 21:08 | 90 / 168 |
| |
tttt | | 12:34 | 50 / 122 |
| |
for fun. | | 15:36 | 88 / 140 |
| |
Lutherfield | | 8:31 | 30 / 143 |
| |
mountainous run | | 23:28 | 65 / 115 |
| |
Orient Show | | dnf | | | |
Swaziland | | 23:17 | 70 / 154 |
| |
Random Sprint | | dnf | | | |
Reykjavik | | 19:19 | 79 / 162 |
| |
(ITA-TOUR) Stage 7 Arcinazzo | | 31:11 | 103 / 233 |
| |
(ITA-TOUR) Stage 6 P.d.Catalano | 2 | dnf | | | |
Liponeura | | 10:02 | 62 / 93 |
| |
Dreissena | | 22:35 | 58 / 82 |
| |
Gyraulus | | dnf | | | |
Gyrobifastidium | | 55:50 | 20 / 77 |
| |
Random Short | | dnf | | | |
klurig night | | 24:21 | 13 / 66 |
| |
A lovely night | | 37:40 | 24 / 82 |
| |
A lovely Sprint | | dnf | | | |
klurig sprint | | 39:44 | 80 / 112 |
| |
Klurig middle | | dnf | | | |
| 2 | 47:51 | 44 / 106 |
| |
A lovely middle | | 37:59 | 76 / 135 |
| |
Uppland Bonus Night | | dnf | | | |
UpplandsOL!! Day2, Middle | | dnf | | | |
UpplandsOL!! Day1 Sprint | | dnf | | | |
UpplandsOL 2-days, Day2 Middle | | 59:55 | 36 / 67 |
| |
UpplandsOL 2-days Day1 Sprint | | 36:01 | 43 / 108 |
| |
fast and green Sprint | | 24:26 | 37 / 98 |
| |
Fast and green middle | | dnf | | | |
Klurig Bonus | | 15:35 | 23 / 140 |
| |
Klurig E5 short Night | | 26:12 | 38 / 75 |
| |
Klurig E4 Night | | dnf | | | |
Klurig E3 middle | | dnf | | | |
Klurig E2 Forest sprint | | 37:12 | 144 / 195 |
| |
| 2 | dnf | | | |
Klurig E1 | | dnf | | | |
go hard or go home! | | 32:19 | 71 / 109 |
| |
(ITA-TOUR) Stage 5 Bosco Ragabo | | dnf | | | |
CoastRace -day2 Sprint | | 22:24 | 87 / 139 |
| |
(ITA-TOUR) Stage 4 Firenze | | dnf | | | |
Sprint cup final | | 23:49 | 74 / 109 |
| |
Sprint cup 2 | | 13:06 | 53 / 132 |
| |
Sprint cup 1 | | 20:15 | 89 / 150 |
| |
(ITA-TOUR) Stage 3 Lago d. Lame | | dnf | | | |
Ice short | | 14:14 | 106 / 168 |
| |
Middle | | 57:02 | 85 / 111 |
| |
(ITA-TOUR) Stage 1 Venice | | dnf | | | |
Ice Sprint | | dnf | | | |
(ITA-TOUR) Prolog SGONICO | | 29:06 | 159 / 258 |
| |
Sprint | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | 19:13 | 89 / 187 |
| |
| | 15:49 | 100 / 157 |
| |
| 2 | 13:47 | 117 / 222 |
| |
| 3 | 11:49 | 38 / 222 |
| |
[Ultima] Pavia Leste E2 | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
[OCAD] Highland night | | dnf | | | |
(Ocad) ~ OlsenSchive #2 | | 21:08 | 86 / 174 |
| |
| 2 | dnf | | | |
[Ultima] Pavia Leste | | 11:49 | 76 / 176 |
| |
| 2 | dnf | | | |
[RANDOM] Summer randoms #7 | | 43:31 | 63 / 110 |
| |
[OCAD] E4 Lunsen, Middle Final | | dnf | | | |
[OCAD] E2 Lunsen, Middle | | dnf | | | |
[OCAD] E1 Lunsen, Prolog | | 24:32 | 139 / 241 |
| |
Lovely Area Model | | 14:46 | 78 / 157 |
| |
bedrich cup no2 | | dnf | | | |
pour le vso de merl | | 11:53 | 95 / 153 |
| |
(OCAD)norr-middle | | 56:00 | 122 / 156 |
| |
4-stage Japan Stage.4 | | dnf | | | |
4-stage Japan Stage.1 Middle | | dnf | | | |
PastuStaRosa_Long | | dnf | | | |
(OCAD) Embrapa RJ - 2010/1 | | dnf | | | |
PastuStaRosa_Middle | | 32:19 | 72 / 113 |
| |
PasturSprint | | 22:38 | 108 / 150 |
| |
(Ocad) ~ [OlsenSchive] | | 48:18 | 176 / 233 |
| |
PasturMiddle | | dnf | | | |
Middle | | 27:03 | 114 / 171 |
| |
Shawmutboro | | 35:00 | 74 / 100 |
| |
Alstad - Long Sprint | | 31:46 | 57 / 129 |
| |
TUNA CONTEST | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
| 3 | dnf | | | |
| 4 | 52:04 | 85 / 125 |
| |
[RANDOM] Summer randoms #5 | | dnf | | | |
[OCAD] Night middle | | dnf | | | |
[RANDOM] Summer randoms #4 | | dnf | | | |
[RANDOM] Summer randoms #2 | | dnf | | | |
| 2 | dnf | | | |
Blackwood North | | dnf | | | |