Catching Features

Final Copa Cat 3_5_2020

Open:01:00 May 03 2020
Close:06:00 May 05 2020
Map:/Morars/events/I Copa Cat e-orientació 2020 FINAL/day1/Final.course
Created by:eloimarti
Description:Final feta pels finalistes el passat diumenge 3 de Maig, guanyada per Joel Suñe amb un temps de 26:19. Esperem que gaudiu d'aquest mapa in`edit fet per l'Eduard Vizcaya. Fins la proper!
Avg Rating:4.3 / 5.0 (50 votes)

Results

260 official (+52 reruns) 9 comments

1. Pale Finland Vehkalahden Veikot 22:42  
2. IvK Sweden Freluga Farmers 22:57  
3. Philochillo Austria OK Oachkatzlschwoaf 23:03  *****
4. Ali Sweden OLGY Slayers 23:06  
5. Landli Sweden OLGY Slayers 23:15  
6. Acke Granbarr Sweden OLGY Slayers 23:20  
7. JontyO New Zealand Auckland OC 23:25  
8. MuHbl4 Russian Federation OMC - Orienta Moscow Compass 23:27  
9. Roman France VSO 23:28  
9. Daynee Sweden Nyköpings OK 23:28  
11. Anton Uhov Russian Federation Ulsk 23:35  
12. joesunley United Kingdom WCOC 23:40  
13. Jukkis Finland Hiidenkiertäjät 23:47  
14. Carl Josefsson Sweden Sävedalens AIK 23:53  
15. Bullen Sweden Suraarmaravtegel 24:01  
15. Kapa Finland Uroskarhut 24:01  
17. Théo France Annecy SO 24:02  
17. Kim Jon Un Korea, North 24:02  
19. georgG Austria OK Oachkatzlschwoaf 24:07  
19. FryDe Poland Nouski 24:07  *****
21. Mattman Sweden GMOK 24:09  
22. Ugglan Sweden Malungs OK 24:15  
23. Djurisk Sweden Eksjö SOK 24:22  
24. ColmM Ireland UCDO Honeybadgers 24:28  
25. 2good4you Austria OK Oachkatzlschwoaf 24:29  
25. Gäddan Sweden SSOK 24:29  
25. Jesus Rodriguez Corrochano Spain OK Rabonen 24:29  
28. jonnyc United Kingdom SO 24:33  
29. ollieegan New Zealand UCOC 24:34  *****
30. Timpa New Zealand Koovee 24:43  
31. andersem Jamaica NTNUI 24:53  
32. styggajorren Sweden OLGY Slayers 24:54  
33. samlaminilepre Italy Polisportiva Sandroni 24:55  *****
34. Ossa18 Sweden Malungs OK 24:56  
35. Jeremy G Belgium Antwerp Orienteers 25:02  
36. Corentin France NOSE 25:07  
37. Bernat.L Spain XXO 25:08  
38. Gusten Grodslukare Sweden OLGY Slayers 25:12  
39. Isak Jonsson Norway Nydalens SK 25:14  
40. EduGil Spain AD Tjalve 25:20  
40. styggaållan Sweden OLGY Slayers 25:20  
42. seb shafka Czech Republic OK Kamenice 25:21  
42. Louis Haltz France TAD 25:21  
42. OLofsson Sweden Pan-Kristianstad 25:21  
45. Nicooooo Austria OK Oachkatzlschwoaf 25:26  
46. virre Sweden Hestra IF 25:27  
47. Corrochano Spain OK Rabonen 25:28  
48. Moren-o Spain OK Rabonen 25:32  
48. HugoD Sweden ok roxen 25:32  
50. bigE Canada Ottawa OC 25:34  
51. Carlsson Sweden Sumpan OK 25:38  
52. spitsov Norway OK Linné 25:41  
53. OskarEdvardsson Sweden Järfälla OK 25:45  
53. Antoine Becaert France OK Karalhainen 25:45  
53. Simark Sweden Freluga Farmers 25:45  
56. ManueldePaz Spain ALCON 25:47  
57. Christ Canada GHO 25:51  
58. Cap Sweden Sävedalens AIK 25:53  
59. Takle Norway Kristiansand OK 25:57  
60. Roman Bond Russian Federation Malungs OK 26:01  *****
61. Rafael Miguel Portugal Ori-Estarreja 26:09  *****
62. Luca Liba Italy PL O-Maggiore 26:13  
63. Daniel Hájek Czech Republic Malungs OK 26:23  
64. carlit Andorra BO 26:28  
65. christian cuelho Uruguay FUO 26:32  
66. Frasco Italy PL O-Maggiore 26:42  
67. ra$ Sweden OLGY Slayers 26:49  
68. Louison France TOAC 26:54  
69. Hugginator Sweden OLGY Slayers 26:57  
70. fwadsten Sweden Malungs OK 27:03  
71. odds0ck Norway Freidig 27:05  *****
72. VegardBJ Norway Nydalens SK 27:06  
73. Axel Pannier France KLS 27:12  
74. nemytoff Russian Federation Ulsk 27:29  *****
75. jpasturiza Brazil COSAN 27:30  
76. quimsu Korea, North COC 27:39  
76. Karschtl Germany USV TU Dresden 27:39  
78. Quentin France Echo 27:43  
79. Leudimin Spain Peña Guara 27:47  
80. tomiatajfuto Hungary Egri Spartacus SE 27:49  
81. Carles Pokemon Montserrat KEKW 27:55  *****
82. Ben France TAD 28:10  
83. oksove Norway Centrum OK 28:12  *****
83. Ben Sand France viking 28:12  
85. mikkelh Norway Freidig 28:16  
86. Mackanramis United States IKHP 28:20  
87. Permat France NOSE 28:26  
88. PHJ65 Finland SuSe 28:38  
88. kessi Finland SK Teurastajat 28:38  
90. larsyv Norway Nydalens SK 28:47  
91. Uku Estonia Harju OK 28:48  
92. sas Norway n/a 29:15  *****
93. Gohu France KLS 29:23  
94. Fabian Aebersold Switzerland Tampereen Pyrintö 29:24  *****
95. mr.dick Sweden OK Ravinen 29:26  
96. Snaxelbraxel Sweden BSOK 29:28  
97. Felloop Czech Republic Lokomotiva Pardubice 29:32  *****
98. andre de veirman Belgium trol 29:34  
99. Teodor Norway Nydalens SK 29:48  
100. Loobey New Zealand OHV 29:49  
101. engstrom Sweden OK Orion 30:05  
102. Martin Posselt Czech Republic Tatran Jablonec 30:08  *****
103. Quimvich-o Spain CAT-O 30:22  
104. John Wick European Union Killers 30:37  
105. Rune DC Belgium Trol 30:41  
106. Peleg Mitzafon Israel Israel national team 30:54  *****
107. Hugo S. Spain TOTANA-O 31:01  *****
108. Mourice France O'Jura 31:03  
109. sondrerb Norway Nydalens SK 31:05  
110. Thib'O Belgium ECORGA 31:06  
111. mael HERITIER France NOSE 31:09  
112. goran Italy PL O-Maggiore 31:10  
113. MChub Ukraine Ottawa OC 31:23  
113. Snabb Grabb Germany Snättringe SK 31:23  
115. Meis Zambia Lappeen Riento 31:31  
116. Coti Spain COMCU 31:35  
116. Lauri Kahila Finland Tampereen Pyrintö 31:35  
118. Osamoborac Croatia OK Linné 31:42  *****
118. Ultimate Belarus O'Belarus 31:42  
120. Bobafett Sweden Attunda OK 31:45  
120. Tovisen Sweden Knoppen 31:45  
122. Krasimir Bulgaria Trapezica 32:08  *****
123. mkietis Latvia Ozons 32:11  
124. Steffen Germany OC Schwaben 32:22  
125. fernigac Spain colmenar 32:35  *****
126. Tassen Norway NTNUI 32:37  
127. dziobson_runner Poland Paulinum Jelenia Góra 32:49  
128. Kaspar Matthäus Switzerland OLG Bern 33:21  
129. lumpi Papua New Guinea OL 33:31  
130. honzau United States SDO 33:34  
131. jeb France VSO 33:36  
131. Bojan Blumenstein Germany Nydalens SK 33:36  
133. Jöluuu Benin OLG Thun 33:38  *****
134. jakoby Austria HSV OL 33:52  
135. Elia Ren Switzerland Asco Lugano 33:58  
136. ur Germany Berlin 33:59  
137. evr Spain Montsant 34:03  *****
138. ilian angeli Italy PL O-Maggiore 34:05  
139. erbo Antarctica Järfälla OK 34:06  
140. Arthur Raichmann Estonia LSF Pronoking Team 34:10  
141. gvtoukc France TSN 34:23  
142. Cube Austria OK Oachkatzlschwoaf 34:26  *****
143. HMS New Zealand UCOC 34:42  
144. 12scharn Austria ASKÖ Henndorf 35:06  *****
145. tcjasonwong Hong Kong OAHK 35:14  
146. DeErraEma Iceland Escola Esportiva 35:25  
147. BasileB France KLS 35:27  
148. Elias Schafer Switzerland Olc Omström Sense 35:29  
149. PVA Switzerland OK Oachkatzlschwoaf 35:30  
150. erbo13 Austria OK Oachkatzlschwoaf 35:39  
151. Ändi Finland Tampereen Pyrintö 36:22  
152. marco di stefano Italy PL O-Maggiore 36:31  
153. MKG France KLS 36:39  
154. Baumann Edouard Switzerland SKOG 36:50  *****
155. andopor ASEAN FEGADO 37:02  *****
156. shuning China Learnjoy 37:05  
157. Tro.Anoia Andorra BO 37:26  
158. manzen Yemen UUCO 37:41  
159. Esther Gil Brotons Spain CEColivenc 37:55  *****
160. JuBass France KLS 37:58  
161. Lesior Poland UNTS Warszawa 38:43  
162. Bu² France VSO 38:53  
163. Martin United Kingdom SYO 39:02  *****
164. joacilcarlos Brazil CORELE 39:09  *****
165. RunCloud Russian Federation RunCloudRus 39:16  
166. Pedro Lagarto Portugal OK Karalhainen 40:09  
167. ryosuke Japan Okanoue 40:13  *****
168. Erwin Putzeys Belgium Trol 40:20  
169. narcisp Antarctica Aligots 40:27  
170. EvertL Belgium OMEGA 40:51  *****
171. TaivoTi Estonia Hiiumaa OK 41:19  
172. Willis Sweden Järfälla OK 41:52  
173. Arthur Perrin France NOSE 41:58  
174. Nikolaienko Ruslan Ukraine 42:14  
175. pier British Indian Ocean Territory usp 42:25  
176. WN Chung Hong Kong HKOC 42:32  
176. adam_mcc United Kingdom DEE 42:32  
178. fedevenice Italy OrTarzo 42:34  
179. SCOP Italy Fonzaso 42:51  
180. Valentin Shishkov Bulgaria SKO Trapezica 1954 43:07  
181. Hendrik Belgium trol 43:23  
182. Andrea Bruno Italy Oricuneo 44:11  *****
183. Carlos Rescalvo Spain Villacarrillo 44:14  
184. ArnauRequena Sweden CentrumOK 44:23  *****
185. LUDO BROS France BROS 44:32  
186. JJ Sancosmed Spain FEGADO 44:45  
187. Mamen_COMA Spain COMA 45:41  
188. Pfaefi Switzerland OL Zimmerberg 46:22  *****
189. CaracolVeloz Portugal Imperdible 46:23  
190. robin DEV France orient express 42 46:46  
191. Chunkie Wunkie Sweden OLGY Slayers 47:12  
192. DIEGO Spain COBi 47:55  *****
193. Masahide Fukuda Japan Kawagoe OLC 49:35  
194. Eder Canas FIAV Cobi 49:38  
195. LuisLeite Portugal GD4C 50:13  
196. CG Zambia OLV Steinberg 50:33  *****
197. Magi Llaveria Spain Montsant 52:17  
198. Sebasoi Russian Federation Montsant 53:21  
199. rail Andorra COC 53:32  
200. MARKS COSTA DA SILVA Brazil Adventure Sport O' 54:19  
201. Japstersen Norway Nydalens SK 54:47  
202. Lluis Vidal Vatican City COC 55:11  *****
203. Abelainen Nauru XXO 56:48  *****
204. Natalia Pedre Spain O-LICEO 58:41  
205. Jackie Hallett United Kingdom BOK 58:53  
206. pprmada Romania VSK 59:51  
207. Cesc Amat Andorra Aligots Girona Orientacio 60:10  
208. Paco Tower Spain KRRK 66:27  
209. Xus Loro Andorra BO 66:59  
210. roger fonseca Switzerland aligots 67:06  *****
211. David Veleda Spain COC Barcelone 67:35  
212. Karlosso San Marino CDO 69:31  
213. moniagvi Andorra COC 71:25  
214. Elroy Portugal 72:37  
215. Pavel Czech Republic OB Ricany 73:55  
216. Alexcob Andorra COB 74:37  *****
217. Cyril BERTHOLOM France Quimper Orientation 77:15  *****
218. Thom du 26 France VSO 79:16  
219. willard SGP Singapore SGP 83:42  
220. vivesdn Andorra COC 85:53  *****
221. ToniSer Antarctica GO-Xtreme 86:58  *****
222. +++grömsåkra+++ Sweden OKH 88:13  *****
223. paolo Italy Orienteering Club Appennino 89:04  *****
224. Laia CG Spain CEColivenc 93:08  *****
225. oligan France VALMO 95:45  
226. Billo United Kingdom WCOC 96:41  
227. AL PUFI Sweden Aligots 111:09  
228. Ribadevila Spain O-LICEO 116:14  
229. JOSE BAIGORRI GARCIA Spain CLUB IBON ZARAGOZA 121:46  
230. DROR MELAMED Israel IZRAEL 132:11  
sundlof Sweden Gävle OK dnf  *****
Viktorgu Latvia IKHP dnf  
T6nis Estonia Rakvere OK dnf  
B2OBK France KLS dnf  
Aita Spain Limiactiva dnf  
chiodonig Switzerland ASCO dnf  
Alexander Lubina Germany Legendary Sweatpack dnf  
kasper Norway VSOK dnf  
astonkey4444@gmail.com Australia MFR dnf  
AntonB Austria NF Wien dnf  
lluctorne Spain COC dnf  
alvaroberna Spain colivenc dnf  
Roger S Andorra COC CERRR dnf  
R.Anders Spain GOT dnf  
Sandra United Kingdom SMOC dnf  
Rotem Yasur Israel Israel National Team dnf  
Eero Kahila Finland Tampereen Pyrintö dnf  
David Rojas Spain Alabarda-O dnf  
Andrey Pavlov Russian Federation Ekaterinburg dnf  
raulsan Spain Navalcarnero dnf  
RogerP Zambia Aligots dnf  
Maciej Poland Ultramind dnf  
DIngram United States BAOC dnf  
IDALONG Andorra CAO dnf  
Jan Amat Andorra Aligots Girona Orientacio dnf  
Sara Terkelsen Spain CO Sant Joan dnf  
silvia di stefano Italy besanese dnf  
Aligots Sta.Cristina Andorra Aligots dnf  
IshM Andorra UES dnf  
Miquel Rodriguez France Farra-o dnf