Catching Features



Germany Alexander Lubina

Country:Germany
Club:Legendary Sweatpack
Email:you must log in
Ranking:7503
Races Run:676
Races Created:0
Upload Limit:6 mb (?)

Recent Races

Race Title Rerun # Time Place
Portugal O' Summer 34:2929 / 70  
Osso da Baleia (Multitechnics) 40:1114 / 73  
Kaleva Church sprint 2 14:0115 / 52  
Kaleva Church sprint dnf  
Hawse End short dnf  
Riddarhyttan 3 10:2122 / 111  
Riddarhyttan 2 20:4250 / 117 71.3 
WOC-Training-E5 26:4553 / 145 69.7 
Riddarhyttan 1 36:3152 / 129 74.1 
Muncaster W, middle 2 dnf (0.0) 
Muncaster W, long dnf (0.0) 
Race 3, Stora ålsjön dnf (0.0) 
Second race, Stora ålsjön  36:4639 / 102 79.8 
Day one, Stora ålsjön dnf (0.0) 
WOC2021-Training-E4 41:4153 / 141 78.7 
 2dnf  
 3dnf  
 436:4245 / 183  
Open orienteering Mapper test dnf (0.0) 
Muncaster middle, guest planner 24:5458 / 141 85.7 
WOC2021-Training-E3 29:1942 / 143 88.4 
Muncaster W, easy intro 21:5857 / 143 81.0 
WOC2021-Training-E2 21:4651 / 168 78.5 
 2dnf  
GRAZ City Tour IMPOTANT INFO 8:2214 / 111  
GRAZ City Tour - Race 1 dnf (0.0) 
 2dnf  
WOC2021-Training-E1 28:3055 / 208 68.8 
 2dnf  
 326:3552 / 278  
GRAZ, Main Square, Training 2 9:3433 / 123  
Metsäkylä 1 middle 47:4451 / 163 66.7 
GRAZ - Main Square, Training 1 10:5440 / 143  
Africa - Eco Disaster dnf (0.0) 
Isengard sprint 17:5218 / 173 57.7 
Threlkeld day dnf (0.0) 
Threlkeld downhill challenge 8:2256 / 156  
Threlkeld night 34:1449 / 135  
Night course at an logging area dnf  
Africa - North and Sahara dnf  
Tuckland (tech) middle 2 dnf  
Costa de Lavos (2) 35:3843 / 168  
Schöckl N, Middle 23:2932 / 169  
Schöckl E, Middle 21:4431 / 167  
Schöckl S, Downhill challange 4:0535 / 157  
Schöckl S, Middle 28:5276 / 168  
Tuckland long part 2 dnf  
Hilmteich, Sprint 23:0972 / 210  
An Ras 2021: Stage 6 42:1950 / 143  
Tuckland easy course 21:2584 / 186  
Pedrogao (2) 42:1846 / 158  
 2dnf  
Tuckland middle 1 dnf  
An Ras 2021: Stage 5 27:0336 / 165  
Tuckland long part 1 dnf  
Kauppi 1 middle dnf  
Africa - Central Region dnf  
Opaliha dnf  
Not another Australian map! dnf  
 2dnf  
 324:2549 / 246  
Oversee, Sprint 2 17:2756 / 184  
Oversee, Sprint 1 16:4149 / 217  
Africa - Southern Tour dnf  
Våttåsen Long 56:4445 / 145  
Dalegarth long middle 49:4658 / 143  
Saarijärvi 3 middle dnf  
Dalegarth moderate 20:1866 / 172  
An Ras 2021: Stage 4 98:2451 / 125  
Resafjellet 48:3889 / 182  
Africa - City Tour 33:4544 / 148  
Dalegarth short dnf  
Short one 18:2554 / 140  
Saarijärvi 2 middle dnf  
Kårsta, short night dnf  
Kårsta, middle 2 dnf  
Borrowdale 4 42:2648 / 138  
An Ras 2021: Stage 3 24:3051 / 172  
Borrowdale middle 2 43:4749 / 127  
Saarijärvi middle 2 dnf  
ColesBay 63:4954 / 130  
Kårsta, middle 41:4246 / 153  
Borrowdale easy 18:3052 / 158  
Kårsta, short 22:4157 / 202  
Malaysian shortie 28:1852 / 181  
Borrowdale middle 1 dnf  
Return of Holly Hell - Sprint 1 dnf  
An Ras 2021: Stage 2 dnf  
 232:0951 / 266  
Saarijärvi middle dnf  
Night Middle, forest sprint  dnf  
NJROTC Area13 challenge 21 day2 19:0669 / 188  
[WOC2021 Course Setter]Supi hora 71:4543 / 132  
 265:0816 / 169  
NJROTC Area13 challenge 21 day1 23:2062 / 222  
[WOC2021 Course Setter]Supi hora 62:3652 / 162  
 2dnf  
An Ras 2021: Stage 1 57:3330 / 164  
 2dnf  
 3dnf  
[WOC2021 Course Setter]Supi hora 37:0659 / 235  
 2dnf  
THe Final 57:4223 / 122  
Melville Caves 50:4053 / 179  
Return of Holly Hell - Night 2 dnf  
MidEarth 9, Mordor without tears 21:3766 / 175  
Middle Earth 8, grand final dnf  
Swedish middle dnf  
Middle Earth 6, long training 20:1966 / 150  
Korong Spur Long 2 57:1635 / 122  
 2dnf  
Portugal by night 39:5260 / 135  
Middle Earth 5, Mirkwood by day dnf  
Kauppi 3.1 middle 2 42:0666 / 149  
Kitluv Revir 2/2 21:2343 / 166  
Korong Spur Middle 2 36:3753 / 167  
 235:4348 / 214  
Kitluv Revir 1/2 17:0354 / 187  
[re-play]CFWOC2021 Relay Finals dnf  
 230:1957 / 273  
Middle Earth 3, middle distance dnf  
Middle Earth 2, middle training 15:4083 / 219  
Korong Spur Night 27:1869 / 140  
 2dnf  
 3dnf  
Middle Earth 1 - Intro dnf  
Korong Spur Long 70:0341 / 142  
 2dnf  
Korong Spur Middle 29:3755 / 224  
 2dnf  
Pedrogao (1) 39:1856 / 174  
Korong Spur Intro 12:1461 / 259  
 212:06191 / 550  
Costa de Lavos (1) 42:5558 / 162  
Fantasy Cup, Stage 15 35:1371 / 197  
[CFWOC21]-Relay Leg3 28:5184 / 215  
 227:3290 / 307  
Askham 2 - easy course 16:1564 / 206  
Askham 1 dnf  
Osso da Baleia 1 dnf  
[CFWOC21]-Relay Leg2 30:2980 / 236  
[CFWOC21]-Relay Leg1 34:30140 / 265  
 2dnf  
 327:12101 / 385  
Short fast course  5:4157 / 211  
Waterfall dnf  
[CFWOC21]-Sprint 19:3985 / 301  
Fantasy Cup, Stage 14 19:3190 / 193  
[CFWOC21]-Night 52:3289 / 205  
 2dnf  
 3dnf  
Kauppi 3.1 dnf  
Brügg Sprint 25:5336 / 185  
Soria Sprint Training 19:0057 / 178  
[CFWOC21]-Long dnf  
 298:04103 / 333  
Brügg Prolog 22:4952 / 171  
Teeside Sprint Training 12:0757 / 174  
Wubba lubba dub dub 1 32:1839 / 209  
[CFWOC21]-Middle 45:4492 / 341  
 2dnf  
 3dnf  
Ingalnga City - Labyrinth Sprint 4:0249 / 150  
High Rigg 4, long dnf  
Svata Anna, Middle 41:0244 / 180  
North side Easy 18:3749 / 169  
Bran, Short 20:3662 / 215  
Svata Anna, Short 12:0572 / 238  
[CFWOC2021]-Training2 24:47117 / 346  
gsdivoc21 (6) dnf  
gsdivoc (5) dnf  
Darnaway - Wrap up warm dnf  
 2dnf  
Fell Pond Course 3 dnf  
San Giovanni 3 9:1338 / 115  
San Giovanni 2 dnf  
San Giovanni 19:1347 / 204  
[CFWOC21]-Training1 dnf  
 2dnf  
 315:12530 / 1385  
 412:57431 / 1385  
High Rigg 3 22:0072 / 233  
capanne small81 dnf  
gsdivoc (3) dnf  
gsdivoc(2) 58:4651 / 126  
 253:4613 / 160  
High Rigg 2 - Easy curse 16:4165 / 210  
High Rigg 59:3541 / 174  
Darnaway - Half Eleven 35:3859 / 217  
gsdivoc21(1) dnf  
Vähäjärvi 2, middle dnf  
Vähäjärvi 1, middle 2 44:0666 / 221  
Setmurthy 3 44:1064 / 185  
Whinlatter 3 dnf  
Circle city Gregorian Christmas  28:3643 / 170  
Whinlatter 2 dnf  
Isojärvi 1 middle 4 dnf  
Whinlatter dnf  
Fantasy Cup, Stage 3 18:3756 / 197  
Fantasy Cup, Training B 8:2339 / 194  
Sinte-Mette-Sprint 10:4336 / 162  
Fantasy Cup, Stage 2 dnf  
Fantasy Cup, Stage 1 dnf  
Fantasy Cup, Training A 8:4643 / 203  
Setmurthy 2 39:3642 / 195  
OUnlocked Bestof2020 Sprint Easy 9:3844 / 130  
OUnlocked Bestof2020 Sprint Hard dnf  
 230:4048 / 247  
 332:0061 / 247  
OUnlocked Bestof2020 World Easy 15:4027 / 148  
OUnlocked Bestof2020 WorldMedium dnf  
OUnlocked Bestof2020 World Hard 67:4736 / 188  
OUnlocked Bestof2020 JK1971 Easy 17:0435 / 138  
OUnlocked Bestof2020 JK1971 Hard 37:5710 / 209  
Österrödjeberget night 36:0052 / 142  
Buchwald, Bonus dnf  
Buchwald, Night dnf  
Buchwald, Middle 30:2763 / 203  
Buchwald, Training 7:3852 / 205  
Dalegarth 2 dnf  
UFSM - Ok dnf  
Dalegarth, West Cumberland 66:1847 / 138  
A-mazing Grazing dnf  
Ardnaskie 5 dnf  
Maria Trost, Short 18:0743 / 190  
Ardnaskie 4 dnf  
Ardnaskie 3 dnf  
Ardnaskie 2 dnf  
Manesty, West Cumberland dnf  
Ardnaskie 1 47:3236 / 155  
Joutsenenpesä middle 4 dnf  
Nr. 400 - The Map 20:5551 / 198  
Babylon, Middle dnf  
Joutsenenpesä middle 3 dnf  
Chaud Clapier - Middle dnf  
Österrödjeberget middle 30:5659 / 186  
West Cumberland 44:1662 / 163  
Vähäjärvi 1 middle 2 40:4764 / 178  
Växjö OK middle 32:5541 / 176  
Vähäjärvi 2 night dnf  
White Sands NP Middle 1 dnf  
Vähäjärvi nigh dnf  
[CoronaBlues]-E19 28:1339 / 214  
Darnaway Half Nine dnf  
Vähäjärvi 2 long 73:0242 / 155  
Vähäjärvi middle 1 40:4462 / 196  
[CoronaBlues]-E18 45:1365 / 224  
Erskine 2 14:3743 / 157  
Erskine 1 20:4956 / 208  
Darnaway 10 o'Clock dnf  
Knock-Out Sprint, Final 24:5248 / 171  
Knock-Out Sprint, Heat C dnf  
Knock-Out Sprint, Heat B 6:2137 / 164  
Knock-Out Sprint, Heat A 7:3645 / 192  
Kalkleiten, Sprint 12:3153 / 183  
Kalkleiten, Long dnf  
Hansta West, long dnf  
Hansta West, middle 2 41:2060 / 185  
Hofwald, Long dnf  
Hofwald, Short 7:1358 / 223  
OUnlocked- WOC99 -Classic Easy3 9:1523 / 101  
OUnlocked- WOC99 -Classic Easy2 10:1549 / 116  
OUnlocked- WOC99 -Classic Easy1 9:5925 / 122  
OUnlocked- WOC99 -Men Classic P3 22:1348 / 152  
OUnlocked- WOC99 -Men Classic P2 55:5032 / 169  
OUnlocked- WOC99 -Men Classic P1 57:2932 / 213  
 2dnf  
OUnlocked- WOC99- Short Beginner 9:5831 / 163  
OUnlocked- WOC99 -Women's Short 35:1438 / 264  
Ghosttown V2 22:2549 / 131  
Col de la Chau - Middle (3?) dnf  
SCFL S2 R5 39:5627 / 154  
 2dnf  
Ghosttown 21:2956 / 166  
Kalkleiten, Middle 4 26:2343 / 165  
Kalkleiten Middle 3 27:2898 / 168  
Kalkleiten, Middle 2 24:2037 / 172  
 2dnf  
[NEW] Kalkleiten, Middle 27:2243 / 180  
Upie - Short sprint 11:0331 / 194  
 2dnf  
 310:4359 / 292  
SCFL S2 R4 37:1234 / 189  
Forest Umbra, Middle dnf  
3.4k 11c dnf  
Holdhusfjell - Middle 3 33:5842 / 164  
Hansta West, middle 33:2749 / 158  
[CoronaBlues]-E17 dnf  
Björköby middle dnf  
SCFL S2 R3 dnf  
[CoronaBlues]-E16 dnf  
Hansta West, Short 28:4380 / 180  
Nya Varvet, Middle dnf  
Hamrångefjärden Middle dnf  
[CoronaBlues]-E15 dnf  
Söder Getaren Middle  dnf  
SCFL S2 R2 - Dalkeith CP dnf  
Kyrkoberget middle dnf  
Graz - Waltendorf, Sprint 19:3444 / 194  
Peruspohjanvuori long / middle dnf  
Hailuoto middle 2 33:2956 / 182  
Hollola night 2 dnf  
Hollola middle 2 40:4246 / 196  
SCFL S2 R1 41:0332 / 171  
 2dnf  
SCFL S2 Placement Race 41:1521 / 184  
GSDIVOC8 dnf  
GSDIVOC7242:5728 / 193  
GSDIVOC5 dnf  
CFEB 2020-10-01 dnf  
GSVIDOC1 30:1072 / 204  
Hansta East, Long 48:3638 / 155  
Mount Dufferin 6 dnf  
Hansta East, Middle dnf  
Jarosas Norte 36:3639 / 125  
Micro-O dnf  
L1 Forest Umbra dnf  
Mount Dufferin 5 dnf  
Hansta, Middle 31:5135 / 134  
M3 Hofwald dnf  
Mount Dufferin 3 dnf  
Hansta, Short dnf  
Mount Dufferin 2 dnf  
Mount Dufferin 1 dnf  
Tähtiniemi 2 middle dnf  
XVI Trofeo Acacyr Magina245:2218 / 138  
XVI Trofeo Acacyr-Model Event 27:0724 / 154  
Soria 3 29:2821 / 124  
S3 Oversee 22:5626 / 132  
Soria 2 28:4537 / 135  
S2 Oversee dnf  
Soria 1 33:2832 / 165  
M2 Mantscha dnf  
CFEB 2020-08-15 dnf  
Tähtiniemi new middle 41:0637 / 141  
M1 Forest Umbra 28:4344 / 170  
S1 Campus University of Vienna 17:2140 / 163  
Middle dnf  
Sweet Short CP dnf  
Osso da Baleia Model Event 17:2749 / 223  
Lockdown-O - Junior - Forest B 35:2323 / 114  
Lockdown-O - Junior - Forest A dnf  
 2dnf  
Lockdown-O - Junior - Sprint B dnf  
Lockdown-O - Junior - Sprint A 32:5719 / 221  
Cemetery Road - Sprint 16:1036 / 181  
Redmires - Middle 34:5738 / 157  
Farum, Denmark 21:1240 / 208  
Koirarata night dnf  
Race 600 32:4179 / 208  
Cuando chocas contra los arboles dnf  
Middel 24:5351 / 149  
Banat Long dnf  
Teesside University 3 22:4838 / 202  
 221:2348 / 289  
 3dnf  
Banat dnf  
 2dnf  
CFEB 2020-07-01 dnf  
Conique 34:1947 / 195  
Lockdown-O British Open Sprint B 9:3328 / 139  
Lockdown-O British Open Sprint A dnf  
Holdhusfjell - Middle 2 30:5142 / 236  
 234:28104 / 322  
Lockdown-O British Open Long C 12:2859 / 129  
Lockdown-O British Open Long B 56:1834 / 114  
Lockdown-O British Open Long A 74:2525 / 243  
Lockdown-O British Open Middle C 7:1030 / 154  
 27:2553 / 189  
Lockdown-O British Open Middle B dnf  
 2dnf  
Lockdown-O British Open Middle A dnf  
 252:1970 / 435  
Holdhusfjell - Middle 36:1764 / 288  
starstruck part 1 7:2810 / 88  
Pizzorne dnf  
San Giovanni 4 dnf  
Midsummer Sprint 29:5719 / 130  
[LOTR-SC] Bree dnf  
San Anton Night dnf  
Picking shrubbery and cliffs 32:1377 / 204  
San Giovanni 3 dnf  
[CFWC2020]Final-E20 95:4073 / 231  
[CFWC2020]-E19 dnf  
[CFWC2020]Round10-Training dnf  
The night of spiders 2 dnf  
San Giovanni 2 45:2235 / 157  
Teesside University 2 25:2961 / 180  
Konkalampi 2 night dnf  
Teesside University 1 19:0962 / 231  
Iceland Night 34:2939 / 173  
Ankh-Morpok-the Shades middle dnf  
Ankh-Morpok - the shades (Sprint 13:3762 / 251  
San Giovanni 1 36:4375 / 230  
competition rings 13:1629 / 204  
Sheffield Botanical Gardens 16:5275 / 292  
[CFWC2020]-E18 dnf  
[CFWC2020]-E17 37:2373 / 312  
[CFWC2020]Round9-Training 21:1489 / 349  
Lockdown-O June Weekend Forest C 11:0555 / 184  
Lockdown-O June Weekend Forest B 34:1750 / 178  
Lockdown-O June Weekend Forest A 43:4351 / 349  
Lockdown-O June Weekend -Urban B 5:1340 / 196  
Lockdown-O June Weekend -Urban A 23:1151 / 357  
Lockdown-O June Weekend - Park B 6:2554 / 163  
Lockdown-O June Weekend - Park A 17:5359 / 418  
Sarkalahti night 2 47:3664 / 148  
Oldie but NOT goldie.  dnf  
M.G. OL-Competition dnf  
Vilchetes Middle (right version) 39:5953 / 189  
Vilchetes Middle 11:4648 / 158  
Vichetes Easy (Begginers) 12:3681 / 198  
10mila202x-training 30:42102 / 288  
 2dnf  
[MV2020] GRAND SLAM 38:2688 / 260  
[LOTR-SC] Helms Deep 11:4360 / 284  
Chaud Clapier - Night dnf  
[CFWC2020]-E16 81:5497 / 278  
[CFWC2020]-E15 40:14152 / 359  
[CFWC2020]Round8-Training 14:37105 / 375  
[MV2020] Gara9 45:00119 / 213  
Konkalampi 2 53:4666 / 174  
[MV2020] Gara8 Sprint 1/2Corona 28:3356 / 162  
Orientatlon Chile dnf  
Desert night race 19:2250 / 209  
Fresnedilla Suroeste-2 dnf  
Sarkalahti middle 3 44:0362 / 236  
[CFWC2020]-E14 79:2887 / 282  
 2dnf  
 3dnf  
[CFWC2020]-E13 48:3491 / 344  
[CFWC2020]Round7-Training 23:34127 / 373  
 220:51111 / 521  
Contour-O, Hofwald 2 dnf  
Contour-O, Hofwald 1 dnf  
[MV2020] Gara7 27:4467 / 244  
Fresnedilla Suroeste-1 33:5085 / 226  
Col de la Chau - Middle dnf  
Lockdown-O - Team Weekend 61:5493 / 321  
 2dnf  
Cursa Oberta - Santa Fe dnf  
2a Copa Catalana de e-Orientacio 21:5840 / 331  
Konkalampi 3 middle 46:0154 / 188  
[MV2020] Gara6 Sprint Tiriolo 40:3957 / 232  
 2dnf  
Upie - Sprint 1 16:2467 / 205  
Holly hell - Middle 1 dnf  
[Svindal] Middle 37:1875 / 308  
[LOTR-SC] Minas Tirith 52:3659 / 180  
[MV2020] Gara5 36:2452 / 249  
Board Mill sprint 37:2646 / 174  
Holly hell - Intro 1 20:4267 / 224  
[Svindal] Short Middledistance 19:2973 / 239  
Trail-O Goente Elite dnf  
[CFWC2020]-E12 99:49134 / 289  
[CFWC2020]-E11 41:44127 / 375  
 2dnf  
 3dnf  
[CFWC2020]Round6-Training 18:27153 / 406  
Holly hell - Intro 0 dnf  
SandroneCup-Marzabrutto- Picking dnf  
Col de la Chau - Middle dnf  
Konkalampi night dnf  
Monte Xalo dnf  
[Grindsted] Etape 3 18:5759 / 140  
[Grindsted] Etape 2 15:5363 / 152  
[Grindsted] Etape 1 15:4165 / 208  
[Grindsted] Prologue 5:2552 / 246  
Chabeuil - Sprint 2 18:1888 / 271  
Col de la Chau - Short dnf  
[MV2020] Gara4 31:58127 / 306  
Fresnedilla Norte-1 dnf  
CF COMA El Chorro Sur 44:06114 / 250  
Lockdown-O - World O Day 49:38115 / 536  
Tour de France Part 4 (Middle) 41:0154 / 232  
Chabeuil Sprint 16:36117 / 301  
CF COMA El Chorro Media 41:0074 / 234  
Konkalampi middle 43:0985 / 251  
Minas Tirith - Sprint 2 24:0474 / 237  
Minas Tirith - Sprint 1 20:1198 / 341  
Minas Tirith - Intro 5:58125 / 418  
Tour de France Part 3 dnf  
[MV2020] Gara3 dnf  
Pekonkangas | middle dnf  
Island of Many Island Intro 19:1391 / 183  
[WOC2014] Sprint Relay 23:50103 / 302  
 2dnf  
 3dnf  
[CFWC2020]-E10 89:45129 / 344  
[CFWC2020]-E9 49:50102 / 449  
[CFWC2020]Round5-Training 23:49180 / 502  
Sierra de las Villas Open dnf  
[MV2020] Gara2 - The Real One dnf  
 2dnf  
FEGADO Sprint [E1] 26:5074 / 239  
[MV2020] Gara2 - Feltre - sprint 28:2093 / 255  
[MV2020]Gara2-Feltre - sprint dnf  
Härkävuori - Middle dnf  
Tour de France Part 2 32:3455 / 315  
Cursa Oberta - I Copa Catalana 26:3085 / 385  
Lockdown-O - Classic - Long C 11:1356 / 151  
Lockdown-O - Classic - Long A 87:3173 / 356  
Lockdown-O Classic - Middle C 10:5586 / 188  
Lockdown-O Classic - Middle B dnf  
Lockdown-O Classic - Middle A 41:5595 / 425  
Lockdown-O - Classic - Short C 8:43116 / 241  
Lockdown-O - Classic Short B dnf  
Lockdown-O - Classic - Short A 33:2792 / 531  
Orrdals klint 2 middle dnf  
FEGADO [Model Event] 9:4838 / 270  
[MARS] Victoria Crater 26:3965 / 356  
Jyvaskyla - Long dnf  
Tour de France Part 1 (short) 19:2028 / 382  
Orrdals klint middle 2 dnf  
SandroneCup-Cumeglio-long? dnf  
Breizh Cup - Quimper - Etape 1 dnf  
 2dnf  
[MV2020] Gara1 21:43113 / 438  
Final Copa Cat 3_5_2020 dnf  
morkvedmarka sprint 21:5121 / 317  
Sprint-Cup E8 dnf  
 220:38111 / 410  
Mines du Roi Salomon, Sprint 1 16:5981 / 338  
Les mines du Roi Salomon - Intro 4:57170 / 414  
[CFWC2020]-E8 87:58120 / 358  
[CFWC2020]-E7 dnf  
[CFWC2020]Round4-Training 29:30202 / 484  
[MV2020] Allenamento1 23:2065 / 253  
Polish Sprint Championships dnf  
[Profi] Blumau, Middle 1 dnf  
[Rookie] Blumau, Short 2 16:4538 / 255  
[Rookie] Blumau, Short 1 21:13125 / 325  
Sprint-Cup E8 29:0083 / 256  
Trail-O Goente Ini_Beginner dnf  
Sprint-Cup E7 16:3779 / 318  
Sprint-Cup E6 17:05125 / 361  
Sprint-Cup E5 16:19123 / 393  
SandroneCup-MonteSandrone-Short dnf  
Lockdown-O - Round 3 - Course A 19:1694 / 449  
[CFWC2020]-E6 77:26170 / 453  
[CFWC2020]-E5 47:25256 / 541  
[CFWC2020]Round3-Training 23:22108 / 601  
WoO-Route to O-Season Day 42 17:55105 / 327  
Lockdown-O - Round 2 - Course B 6:0046 / 187  
Lockdown-O - Round 2 - Course A 34:45100 / 396  
 2dnf  
Lockdown-O - Round 1 - Course B 4:5490 / 246  
Lockdown-O - Round 1 - Course A 30:20108 / 483  
 222:3225 / 628  
SandroneCup - Vialfré - Middle dnf  
short forest 29:12125 / 274  
Mynttila - Long 69:05110 / 258  
Mynttila - Intro 9:18141 / 415  
bamboo middle dnf  
First CF Trail-O (WT = 3min) dnf  
 2dnf  
Platabek 38:4078 / 256  
[CFWC2020]-E4 dnf  
Lammhult, easy sprint dnf  
 210:5792 / 532  
Sprint-Cup E4 20:44111 / 379  
Hakarp - middle dnf  
Fusine 2 dnf  
CFEB 2020-05-01 dnf  
Sprint-Cup E2 dnf  
Sprint-Cup E1 dnf  
Lockdown-O - Day 1 - Course A225:10126 / 720  
Josephgrund Sprint Challange B dnf  
 2dnf  
Josephgrund Sprint Challange A dnf  
Kalngale middle 42:4732 / 153  
Punching Race!!!  9:2321 / 99  
Pakkala middle dnf  
color maps recycled - E32 Final 48:1426 / 130  
color maps recycled - E30 dnf  
color maps recycled - E29 20:4828 / 159  
color maps recycled - E2§ dnf  
Kalngale 28:3274 / 150  
Carnikava, short distance 21:0844 / 135  
Reposärkät sprint 22:2236 / 127  
Pakkala sprint dnf  
color maps recycled - E24 dnf  
Garciems Middle 27:1222 / 120  
Garciems Short 20:3044 / 149  
color maps recycled - E23 dnf  
Manga Pirau - Sprint 24:0279 / 162  
Western Irbene Short dnf  
color maps recycled - E21 39:4233 / 124  
North Irbene Middle 32:1230 / 110  
Peruspohjanvuori middle 41:4524 / 109  
North Irbene short 19:3450 / 150  
Peruspohjanvuori sprint dnf  
Irbene 2 27:2733 / 91  
Irbene 28:0336 / 120  
color maps recycled - E20 63:2637 / 93  
Manga Pirau - Middle dnf  
Kalngale dnf  
color maps recycled - E19 dnf  
color maps recycled - E17 17:5627 / 119  
color maps recycled - E16 dnf  
color maps recycled - E15 dnf  
color maps recycled - E14 dnf  
color maps recycled - E13 dnf  
color maps recycled - E12 46:2136 / 102  
Rautajärvi long dnf  
color maps recycled - E11 dnf  
color maps recycled - E10 dnf  
color maps recycled - E9 50:0226 / 95  
 2dnf  
WtfConvert 2/ middle 35:4639 / 96  
color maps recycled - E8 39:1537 / 115  
WtfConvert /sprint dnf  
Rautajärvi middle 43:5127 / 111  
color maps recycled - E7 dnf  
color maps recycled - E6 52:0631 / 106  
Dragvoll sprint 11:0418 / 112  
color maps recycled - E5 65:2540 / 91  
color maps recycled - E4 dnf  
color maps recycled - E3 40:4530 / 135  
color maps recycled - E2 dnf  
color maps recycled - E1 dnf  
Siitama South-West middle dnf  
Siitama South-West sprint 22:0748 / 146  
CF WOC Sprint Spectator | Sprint 21:1234 / 136  
Littletown|Sprint 2 8:3714 / 111  
Littletown|Sprint 7:1222 / 122  
Teisko n2 middle 37:1535 / 111  
CF WOC Long Spectator | Long dnf  
Rautajärvi sprint dnf  
CF WOC Middle Spectator | Long dnf  
 2dnf  
 3dnf  
Teisko n1 night dnf  
Teisko n2 sprint 20:1048 / 152  
CF WOC Sprint Spectator | Sprint 20:2922 / 177  
Teisko long 53:1334 / 104  
Desert Night [fantasy OCAD] 26:2546 / 112  
CF WOC Long Spectator | Middle dnf  
Halseboda|Long Night 65:1836 / 105  
Pikku-Ahvenisto night dnf  
CF WOC Night Spectator | Short 12:4725 / 146  
CF WOC Middle Spectator | Short 25:0624 / 183  
 2dnf  
CF WOC Night Spectator | Middle 21:1828 / 154  
Teisko east night 43:0851 / 120  
Halseboda|Middle 35:4044 / 161  
Teisko n+1 sprint 22:1375 / 171  
CF WOC16 Sprint 23:4440 / 171  
 218:527 / 262  
Halseboda|Intro 19:5454 / 197  
Bärenberg 20:2118 / 90  
Aalbäunle - Night 21:3127 / 81  
Aalbäumle 19:4727 / 102  
Waldstadion - Aalen 25:359 / 106  
Romevaara dnf  
Pikku-Ahvenisto sprint 18:5346 / 138  
WOC 2005 Reskin dnf  
CF WOC16 Night 52:1544 / 114  
 246:5133 / 165  
Kauppi east middle 31:5830 / 136  
Kaukas #2 dnf  
Kaukas #1 dnf  
Siitama middle dnf  
Kauppi east sprint 17:2252 / 168  
CF WOC16 Long Distance 161:5057 / 143  
WOC 2005 dnf  
Joutsenenpesä (n+1) sprint 19:3179 / 170  
Joutsenenpesä night 2 33:5658 / 115  
CF WOC16 Middle Distance 48:0446 / 173  
 243:5138 / 317  
Siitama sprint 16:5939 / 163  
Lethola - CF WOC16 Reminder 41:1846 / 158  
Joutsenenpesä sprint 17:5342 / 190  
[Standard] Smistad 2 dnf  
Lehtola CF1 29:0029 / 174  
Joutsenenpesä, middle233:1277 / 313  

All races shown. View recent races.