Catching Features



Sweden ogry

Country:Sweden
Club:OK Linné
Email:you must log in
Ranking:8194
Races Run:840
Races Created:0
Upload Limit:6 mb (?)

Recent Races

Race Title Rerun # Time Place
An Ras 2021: Stage 8 40:0316 / 40  
[Training Camp] Winterleitenseen dnf  
Winterleitenseen NE, Training 10:4415 / 59  
An Ras 2021: Stage 7 dnf  
CF 2006 2 v2, middle dnf  
Elsaich, Biathlon Middle dnf  
Waschberg, Training 10:2435 / 88  
Elsaich, Ski-O Middle 35:3617 / 68  
CF 2006 conversion 2, middle 41:4924 / 73  
Rydskogen Challenge #1 dnf (0.0) 
Isebakketjern Intro 2 FIXED 24:0627 / 87  
Isebakketjern Intro 2 29:5535 / 67  
Elsaich 27:5730 / 97  
Isebakketjern dnf  
CF 2006 map facelift v2 middle dnf (0.0) 
sargia  11:5726 / 135 76.2 
Facelift upon a CF 2006 map 49:2848 / 135 83.2 
Western Kinbrae night 22:2618 / 74 87.1 
Siitama night dnf (0.0) 
Kungälv 1 Middle 2 33:2151 / 149 79.9 
Sprint Challange dnf (0.0) 
renom 18 dnf (0.0) 
Reposärkät middle 40:0829 / 132 90.0 
Reposärkät middle/long night dnf (0.0) 
Kungälv 1 Middle 1 59:5142 / 136 82.5 
Some old place in Italy dnf (0.0) 
Reposärkät long dnf (0.0) 
Kungälv 1 Short 2 14:1836 / 187 80.0 
Magdalenaholz Middle 35:4834 / 148 84.3 
Magdalenaholz Intro 22:2856 / 176 77.5 
Joutsenenpesä 3 night dnf (0.0) 
Nya Varvet, Short dnf (0.0) 
Siitama middle 34:3255 / 176 78.7 
Little 7:003 / 94  
HEj 7:4920 / 104  
Middel down Forest 24:476 / 99 84.5 
beno c 16:2226 / 171 77.1 
Aguiar da Beira - Pinheiro night 26:3248 / 129 88.1 
Joutsenenpesä 3 middle 45:0235 / 140 81.5 
 244:2537 / 172  
Aguiar da Beira - Pinheiro 24:1547 / 202 79.8 
High Rigg N, long dnf (0.0) 
Joutsenenpesä middle 44:5538 / 160 (72.9) 
JohnT 23:4644 / 170  
beni b 24:0829 / 147 84.6 
Aguiar da Beira 1 8:0237 / 213  
High Rigg N, easy 25:4040 / 176 (59.6) 
beni 1 a 38:5335 / 133 77.7 
Mount Halifaxham Gorge, long. dnf  
Joutsenenpesä night 39:3443 / 126  
Joutsenenpesä 2.1, middle 38:0147 / 160  
Joutsenenpesä 2 middle 30:1140 / 189  
High Rigg N, middle 35:0633 / 211  
Hailuoto night dnf  
Joutsenenpesä night 37:4424 / 144  
Middle Earth Cup, Bonus Sprint 3 dnf  
Middle Earth Cup 5, middle 38:3037 / 196  
Hailuoto middle 30:2839 / 190  
 2dnf  
MIddle Earth Cup 5, long dnf  
EGYPT 29:5213 / 97  
Middle Earth Cup 5, training 19:2264 / 190  
 216:5375 / 346  
Middle Earth Cup 4, long 56:5027 / 120  
Joutsenenpesä middle 41:4247 / 162  
 238:0431 / 237  
Kungälv 1 Short 21:2367 / 196  
Saarijärvi 3 night 40:4331 / 138  
Middle Earth Cup 4, middle 32:4437 / 150  
Middle Earth Cup 4, training 12:1318 / 153  
Saarijärvi 2 night 42:2430 / 106  
Saarijärvi night dnf  
Water Features 66:4622 / 98  
Hillside Run 43:4019 / 107  
Platte, Middle 2 27:0231 / 140  
Platte Middle 1 25:4843 / 159  
Saarijärvi middle 2 39:5326 / 131  
Platte, Training 11:2475 / 174  
Saarijärvi middle 3 41:5752 / 142  
Middle Earth Cup 3, long 65:2637 / 107  
Halland Night Middle 19:4720 / 139  
Halland Long 36:3234 / 160  
Middle Earth Cup, Bonus Sprint 2 26:5961 / 177  
Fantasy Cup, Stage 10 dnf  
Laikko 3 night dnf  
Middle Earth cup 3, middle 34:2636 / 145  
Laikko v2 night 44:5629 / 109  
Laikko v2 middle 45:3033 / 152  
Middle Earth Cup 3, training 19:1967 / 170  
Dawn Breaks dnf  
Middle Earth Cup 2, middle 31:5225 / 152  
Köttkulla Night Long 48:3122 / 112  
Köttkulla Long dnf  
Long dnf  
Night Middle dnf  
Prologue2dnf  
Laikko middle249:1630 / 184  
Kairobadet Middle 2241:3531 / 203  
Langeland day 22dnf  
Hemfjallstangen SO, middle230:4327 / 232  
Open orienteering Mapper test 13:0140 / 154  
Muncaster middle, guest planner 24:3151 / 148  
WOC2021-Training-E3 29:5644 / 151  
Muncaster W, easy intro 19:2421 / 150  
WOC2021-Training-E2 20:1830 / 177  
GRAZ City Tour IMPOTANT INFO 8:1910 / 112  
GRAZ City Tour - Race 1 20:2926 / 130  
Metsäkylä 1 night 41:4129 / 109  
WOC2021-Training-E1 23:2111 / 225  
GRAZ, Main Square, Training 2 dnf  
Metsäkylä 1 middle 43:5033 / 171  
GRAZ - Main Square, Training 1 11:5857 / 144  
Africa - Eco Disaster dnf  
Isengard sprint 20:2636 / 173  
Threlkeld day dnf  
Threlkeld downhill challenge 8:0544 / 156  
Africa - Entire Continent dnf  
Threlkeld night 33:1133 / 135  
Night course at an logging area 17:1015 / 97  
Africa - North and Sahara 36:2925 / 109  
Tuckland (tech) middle 2 dnf  
Costa de Lavos (2) dnf  
Schöckl N, Middle dnf  
Schöckl E, Middle 22:0839 / 167  
Schöckl S, Downhill challange dnf  
Schöckl S, Middle 28:0561 / 169  
Tuckland long part 2 dnf  
Hilmteich, Sprint 18:5229 / 211  
Africa - Night Event dnf  
Tuckland easy course 19:4350 / 186  
Tuckland middle 1 dnf  
Not another Australian map!2dnf  
Kårsta, short night dnf  
Kårsta, middle 2 35:5226 / 155  
An Ras 2021: Stage 3 22:4842 / 172  
Borrowdale middle 2 39:0730 / 127  
Saarijärvi middle 2 35:3726 / 124  
Kårsta, middle dnf  
Borrowdale easy 17:1326 / 158  
Kauppi 3.5 middle 37:3735 / 120  
Kårsta, short 20:2739 / 202  
Malaysian shortie dnf  
Borrowdale middle 1 35:3332 / 158  
Return of Holly Hell - Sprint 1 24:0631 / 192  
An Ras 2021: Stage 2 dnf  
NJROTC Area13 challenge 21 day2 17:4523 / 188  
[WOC2021 Course Setter]Supi hora 36:5152 / 235  
Melville Caves 45:3331 / 179  
Kauppi 3.5 long 56:4524 / 124  
Return of Holly Hell - Night 2 dnf  
MidEarth 9, Mordor without tears 20:5850 / 175  
Middle Earth 8, grand final 40:3212 / 158  
Swedish middle 24:3519 / 197  
Middle Earth 6, long training 19:0234 / 150  
Korong Spur Long 2 59:0747 / 122  
Kauppi 3.1 night dnf  
Portugal by night 34:1221 / 135  
Middle Earth 5, Mirkwood by day 31:3828 / 150  
Kauppi 3.1 middle 2 36:5333 / 149  
Kitluv Revir 2/2 dnf  
Korong Spur Middle 2 35:0037 / 167  
Middle Earth 4, Night 49:0820 / 100  
Kitluv Revir 1/2 dnf  
[re-play]CFWOC2021 Relay Finals dnf  
Middle Earth 3, middle distance 35:4630 / 169  
Middle Earth 2, middle training 15:0446 / 219  
 2dnf  
Korong Spur Night 23:3843 / 140  
Middle Earth 1 - Intro 32:1547 / 203  
Short course 13:5917 / 156  
Korong Spur Long 67:2630 / 142  
Korong Spur Middle 30:3069 / 224  
Pedrogao (1) 33:0726 / 174  
Korong Spur Intro 12:3067 / 260  
gsdivoc21 (8) 49:2238 / 121  
Snow Maze dnf  
Costa de Lavos (1) dnf  
Kauppi 3.2 middle 37:4054 / 196  
Fantasy Cup, Stage 15 33:0853 / 197  
[CFWOC21]-Relay Leg3 26:5754 / 215  
Askham 2 - easy course 15:3642 / 207  
Askham 1 34:5434 / 157  
Middle south 29:5625 / 110  
Osso da Baleia 1 dnf  
[CFWOC21]-Relay Leg2 28:4855 / 236  
[CFWOC21]-Relay Leg1 29:0689 / 265  
Short fast course  5:2720 / 211  
Waterfall dnf  
[CFWOC21]-Sprint dnf  
Fantasy Cup, Stage 14 17:2848 / 193  
NIght Middle distans dnf  
Kauppi 3.1 45:3637 / 154  
Brügg Sprint dnf  
Soria Sprint Training dnf  
Fantasy Cup, Stage 13 67:0845 / 159  
Brügg Prolog dnf  
Long 39:5215 / 106  
Wubba lubba dub dub 1 dnf  
 2dnf  
[CFWOC21]-Middle 42:5265 / 341  
Ingalnga City - Labyrinth Sprint 3:2720 / 150  
Kaakkurinlammi - Middle 31:4135 / 181  
High Rigg 4, long dnf  
Svata Anna, Middle 40:1938 / 180  
North side Easy 17:2014 / 169  
Bran, Short dnf  
Svata Anna, Short 12:0168 / 238  
gsdivoc21 (7) 38:5018 / 151  
Middle Downy Forest dnf  
Chiswickfield National Park  13:274 / 110  
test1 dnf  
[CFWOC2021]-Training2 24:17107 / 346  
gsdivoc21 (6) dnf  
gsdivoc (5) 29:0654 / 180  
Fantasy Cup, Stage 12 31:0536 / 178  
gsdivoc (4) 56:1726 / 134  
Fantasy Cup, Stage 11 50:1864 / 188  
Darnaway - Wrap up warm dnf  
Chesterwoodham Farm dnf  
test dnf  
San Giovanni Bonus dnf  
Fell Pond Course 3 18:5020 / 110  
San Giovanni 3 7:1111 / 115  
San Giovanni 2 12:2723 / 136  
San Giovanni 17:1733 / 205  
newbury national preserve  19:4927 / 153  
[CFWOC21]-Training1 17:27104 / 384  
 213:01434 / 1385  
 3dnf  
High Rigg 3 21:2358 / 233  
capanne small81 dnf  
Fantasy Cup, Stage 10 18:2435 / 218  
gsdivoc (3) dnf  
 2dnf  
 3dnf  
gsdivoc(2) 55:5525 / 126  
 2dnf  
High Rigg 2 - Easy curse 15:0822 / 210  
High Rigg dnf  
Darnaway - Half Eleven 35:3960 / 217  
Fantasy Cup, Bonus 17:5634 / 209  
Fantasy Cup, Stage 9 42:2329 / 188  
gsdivoc21(1) dnf  
Vähäjärvi 2, middle 52:4330 / 177  
Vähäjärvi 1, middle 2 39:5429 / 221  
Fantasy Cup, Stage 8 47:0618 / 174  
Fantasy Cup, Stage 7 24:0841 / 218  
Setmurthy 3 39:1038 / 185  
Fantasy Cup, Stage 6 15:4430 / 205  
Whinlatter 3 72:3024 / 137  
Fantasy Cup, Bonus 18:0126 / 201  
 218:3439 / 271  
Circle city Gregorian Christmas  26:2736 / 170  
Whinlatter 2 20:5410 / 179  
Fantasy Cup, Stage 5 dnf  
 254:4136 / 237  
Isojärvi 1 middle 4 42:3126 / 199  
Fantasy Cup, Stage 4 28:3545 / 200  
Whinlatter 25:1727 / 224  
 224:0224 / 309  
Fantasy Cup, Stage 3 dnf  
 215:3929 / 270  
Fantasy Cup, Training B dnf  
Sinte-Mette-Sprint 10:3029 / 162  
Fantasy Cup, Stage 2 dnf  
Fantasy Cup, Stage 1 32:5333 / 194  
Fantasy Cup, Training A 8:2625 / 203  
Setmurthy 2 36:5728 / 195  
OUnlocked Bestof2020 Sprint Easy 8:0322 / 130  
OUnlocked Bestof2020 Sprint Hard dnf  
OUnlocked Bestof2020 World Easy 15:4833 / 148  
OUnlocked Bestof2020 WorldMedium 27:3526 / 148  
OUnlocked Bestof2020 World Hard 56:2424 / 188  
Circle city Christmas night 2020 dnf  
OUnlocked Bestof2020 JK1971 Easy 16:139 / 138  
OUnlocked Bestof2020 JK1971 Hard 38:0614 / 209  
Österrödjeberget night 31:3422 / 142  
 230:5324 / 208  
Buchwald, Bonus 20:1330 / 157  
Buchwald, Night dnf  
Buchwald, Middle dnf  
Buchwald, Training 7:5567 / 205  
Dalegarth 2 53:5424 / 144  
sdasd 13:335 / 123  
UFSM - Ok 13:257 / 117  
Dalegarth, West Cumberland 63:5327 / 138  
A-mazing Grazing dnf  
Ardnaskie 5 90:4321 / 110  
Maria Trost, Short dnf  
 2dnf  
Ardnaskie 4 27:3425 / 126  
Ardnaskie 3 dnf  
Ardnaskie 2 41:1625 / 137  
Manesty, West Cumberland dnf  
Ardnaskie 1 44:4222 / 155  
Joutsenenpesä middle 4 36:1926 / 131  
 2dnf  
Nr. 400 - The Map 20:0138 / 198  
Babylon, Middle 30:0841 / 186  
Joutsenenpesä night 36:0624 / 124  
Joutsenenpesä middle 3 40:1638 / 154  
 237:4429 / 203  
Chaud Clapier - Middle 29:2525 / 212  
Österrödjeberget middle dnf  
 228:1932 / 251  
West Cumberland 40:2927 / 163  
Vähäjärvi 1 middle 2 37:3331 / 178  
Växjö OK middle 31:3522 / 176  
Vähäjärvi 2 night 45:4123 / 128  
White Sands NP Middle 1 42:1938 / 159  
Vähäjärvi nigh 39:5237 / 139  
[CoronaBlues]-E19 31:4152 / 214  
 226:4242 / 347  
Darnaway Half Nine 54:1122 / 146  
Vähäjärvi 2 long 71:3234 / 155  
Vähäjärvi middle 1 37:4537 / 196  
 237:1037 / 286  
[CoronaBlues]-E18 dnf  
 2dnf  
Erskine 2 16:2359 / 157  
Erskine 1 18:3042 / 208  
Darnaway 10 o'Clock 74:4620 / 126  
Knock-Out Sprint, Final 24:0739 / 171  
 221:1412 / 235  
Knock-Out Sprint, Heat C dnf  
 2dnf  
Knock-Out Sprint, Heat B 7:0673 / 164  
 25:5826 / 214  
Knock-Out Sprint, Heat A 7:5149 / 192  
 27:0625 / 256  
Kalkleiten, Sprint dnf  
Kalkleiten, Long 54:1427 / 135  
Hansta West, long 87:4534 / 123  
Hansta West, middle 2 dnf  
Hofwald, Long dnf  
Hofwald, Short 7:2984 / 223  
OUnlocked- WOC99 -Classic Easy3 9:4633 / 101  
OUnlocked- WOC99 -Classic Easy2 9:0922 / 116  
OUnlocked- WOC99 -Classic Easy1 9:5823 / 122  
OUnlocked- WOC99 -Men Classic P3 dnf  
OUnlocked- WOC99 -Men Classic P2 53:4229 / 169  
OUnlocked- WOC99 -Men Classic P1 54:4324 / 213  
OUnlocked- WOC99- Short Beginner 9:5128 / 163  
OUnlocked- WOC99 -Women's Short dnf  
Hansta West, Night dnf  
 245:2729 / 143  
Ghosttown V2 Ghostrace dnf  
 213:4917 / 174  
Ghosttown V2 dnf  
 2dnf  
Col de la Chau - Middle (3?) 38:5625 / 191  
SCFL S2 R5 44:2947 / 154  
Ghosttown dnf  
 2dnf  
Kalkleiten, Middle 4 dnf  
 2dnf  
Kalkleiten Middle 3 20:1220 / 168  
Kalkleiten, Middle 2 24:0933 / 172  
 222:0619 / 229  
[NEW] Kalkleiten, Middle 27:4248 / 180  
 225:5229 / 239  
Upie - Short sprint 11:5940 / 194  
SCFL S2 R4 dnf  
CFEB 2020-11-15 50:436 / 88  
Forest Umbra, Middle 34:0632 / 192  
A run on the beach  19:033 / 112  
Holdhusfjell - Middle 3 32:0429 / 164  
Hansta West, middle 31:0526 / 158  
[CoronaBlues]-E17 38:5335 / 177  
The real night dnf  
Björköby middle 37:2035 / 151  
SCFL S2 R3 48:0830 / 165  
[CoronaBlues]-E16 dnf  
Hailuoto night 32:2020 / 121  
Hansta West, Short 23:4924 / 180  
Nya Varvet, Middle 27:0923 / 157  
Hamrångefjärden Middle dnf  
 2dnf  
[CoronaBlues]-E15 dnf  
Larsmo long dnf  
Söder Getaren Middle  dnf  
 2dnf  
CFEB 2020-11-01 53:0011 / 99  
SCFL S2 R2 - Dalkeith CP dnf  
Kyrkoberget middle 37:5033 / 147  
 2dnf  
Graz - Waltendorf, Sprint 21:4961 / 194  
Peruspohjanvuori long night dnf  
Peruspohjanvuori long / middle dnf  
Hailuoto middle 2 29:3918 / 182  
 2dnf  
 3dnf  
Hollola night 2 dnf  
Hollola middle 2 39:2636 / 196  
CFEB 2020-10-15 53:235 / 80  
SCFL S2 R1 39:3622 / 171  
SCFL S2 Placement Race 45:0944 / 184  
Tähtiniemi 1 night 45:5320 / 96  
 2dnf  
GSDIVOC6 33:1318 / 126  
GSDIVOC5 32:1721 / 165  
Tähtiniemi 1 middle 43:1426 / 126  
CFEB 2020-10-01 49:168 / 107  
GSDIVOC dnf  
 222:5319 / 209  
 3dnf  
GSDIVOC4 dnf  
Tähtiniemi 3 real night 50:4923 / 76  
Tähtiniemi 3 night 51:5426 / 98  
GSDIVOC3 40:4519 / 108  
GSDIVOC2 30:4025 / 125  
Tähtiniemi 3 middle 37:1923 / 172  
GSVIDOC dnf  
GSVIDOC1 27:1856 / 204  
Hexagon Maze 12dnf  
CFEB 2020-09-15 48:278 / 95  
Hansta East, Long 45:3824 / 155  
Mount Dufferin 6 dnf  
Hansta East, Middle 30:2434 / 165  
Jarosas Norte dnf  
Micro-O dnf  
 218:0916 / 174  
Tähtiniemi 2 night dnf  
Tähiniemi 2 middle 2 44:0615 / 110  
L1 Forest Umbra 67:4218 / 108  
Mount Dufferin 5 89:5517 / 80  
Mount Dufferin 4 dnf  
 2dnf  
Cheire de come - Night dnf  
Hansta, Middle 31:0733 / 134  
 229:5730 / 175  
M3 Hofwald 32:0017 / 121  
Mount Dufferin 3 60:5923 / 93  
Hansta, Short 13:1726 / 174  
Cheire de come - Middle 2 dnf  
Mount Dufferin 2 dnf  
 2dnf  
Mount Dufferin 1 34:2321 / 176  
Tähtiniemi 2 middle 48:0725 / 157  
CFEB 2020-09-01 dnf  
Tähtiniemi new night 38:2122 / 108  
XVI Trofeo Acacyr Magina dnf  
Night middle 29:1315 / 74  
Night sprint in forest 18:0220 / 93  
XVI Trofeo Acacyr-Model Event 27:4329 / 154  
Soria 3 dnf  
S3 Oversee dnf  
Soria 2 29:2743 / 135  
S2 Oversee dnf  
 213:3029 / 220  
Soria 1 35:0241 / 165  
M2 Mantscha dnf  
 2dnf  
 3dnf  
CFEB 2020-08-15 dnf  
Tähtiniemi new middle dnf  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
M1 Forest Umbra 27:5539 / 170  
 2dnf  
 325:0029 / 252  
S1 Campus University of Vienna 18:2753 / 163  
Middle dnf  
 2dnf  
Sweet Short CP 24:0936 / 172  
 223:1036 / 229  
Cheire de come - Middle dnf  
 2dnf  
 3dnf  
Osso da Baleia Model Event dnf  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Farum, Denmark 3 15:5039 / 147  
Farum, Denmark 2 23:4035 / 175  
Leudimin Tribute  dnf  
 220:317 / 125  
Los arboles no son transparentes dnf  
Lagganlia 2020 dnf  
Lockdown-O - Junior - Forest C dnf  
Lockdown-O - Junior - Forest B dnf  
Lockdown-O - Junior - Forest A dnf  
Lockdown-O - Junior - Sprint B dnf  
 29:5914 / 153  
Lockdown-O - Junior - Sprint A dnf  
Cemetery Road - Sprint dnf  
Packard River - Middle dnf  
 2dnf  
 3dnf  
Auburnborough - Short 12:4525 / 161  
CFEB 2020-08-01 dnf  
 2dnf  
Redmires - Middle dnf  
 233:216 / 191  
Farum, Denmark 21:0639 / 208  
 218:5247 / 303  
 317:3627 / 303  
middle dnf  
 2dnf  
Koirarata night 23:1725 / 171  
 2dnf  
 322:0419 / 219  
Race 600 27:1535 / 208  
 225:1319 / 261  
 324:4512 / 261  
 4dnf  
Cuando chocas contra los arboles dnf  
Middel 22:1827 / 149  
 2dnf  
 3dnf  
 420:177 / 174  
Banat Long dnf  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Teesside University 3 dnf  
 2dnf  
CFEB 2020-07-15 dnf  
 2dnf  
 3dnf  
 455:108 / 138  
Banat dnf  
 2dnf  
CFEB 2020-07-01 dnf  
Conique dnf  
 229:5826 / 249  
Lockdown-O British Open Sprint B 9:2125 / 139  
Lockdown-O British Open Sprint A 30:2449 / 276  
Holdhusfjell - Middle 2 29:2528 / 236  
 229:1228 / 322  
 3dnf  
Lockdown-O British Open Long C dnf  
 28:1032 / 183  
 37:3111 / 183  
 4dnf  
 5dnf  
 67:182 / 183  
Lockdown-O British Open Long B 48:2516 / 114  
 249:1423 / 149  
Lockdown-O British Open Long A dnf  
Lockdown-O British Open Middle C 7:1132 / 154  
Lockdown-O British Open Middle B 31:4921 / 169  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
 6dnf  
Lockdown-O British Open Middle A 49:3346 / 326  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Holdhusfjell - Middle 35:5659 / 288  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
starstruck part 1 7:3817 / 88  
 27:2511 / 126  
Pizzorne dnf  
San Giovanni 4 39:2028 / 172  
 2dnf  
 336:4324 / 220  
Midsummer Sprint 34:5538 / 130  
[LOTR-SC] Bree dnf  
San Anton Night 27:3723 / 136  
Picking shrubbery and cliffs dnf  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
 6dnf  
 7dnf  
 8dnf  
San Giovanni 3 dnf  
ojo arboles 7:0625 / 152  
[CFWC2020]Final-E20 103:3589 / 231  
 2dnf  
 386:2663 / 289  
[CFWC2020]-E19 dnf  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
[CFWC2020]Round10-Training dnf  
 2dnf  
 3dnf  
 416:1755 / 501  
The night of spiders 2 32:5022 / 163  
 2dnf  
San Giovanni 2 dnf  
 243:4936 / 193  
Teesside University 2 26:4471 / 180  
 221:3038 / 228  
Free club on line 20:4611 / 129  
Konkalampi 2 night dnf  
 2dnf  
Teesside University 1 18:3255 / 231  
Iceland Night 31:0620 / 173  
 2dnf  
 328:5011 / 226  
Ankh-Morpok-the Shades middle dnf  
Ankh-Morpok - the shades (Sprint dnf  
 2dnf  
 3dnf  
San Giovanni 1 33:4353 / 230  
trial by fire 16:3731 / 188  
competition rings 13:1837 / 204  
Sheffield Botanical Gardens 17:3189 / 292  
[CFWC2020]-E18 66:4671 / 248  
[CFWC2020]-E17 44:12117 / 312  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
[CFWC2020]Round9-Training dnf  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
Lockdown-O June Weekend Forest C 12:0577 / 184  
Lockdown-O June Weekend Forest B dnf  
Lockdown-O June Weekend Forest A 49:41107 / 349  
Lockdown-O June Weekend -Urban B 5:5274 / 196  
 25:0243 / 253  
 34:533 / 253  
Lockdown-O June Weekend -Urban A dnf  
 2dnf  
Lockdown-O June Weekend - Park B 5:3336 / 163  
Lockdown-O June Weekend - Park A dnf  
Sarkalahti night 2 46:3759 / 148  
 2dnf  
Oldie but NOT goldie.  dnf  
 221:4644 / 286  
M.G. OL-Competition 32:1223 / 150  
Vilchetes Middle (right version) dnf  
Vilchetes Middle 11:3134 / 158  
 211:0810 / 186  
Vichetes Easy (Begginers) dnf  
 211:3341 / 245  
 311:1420 / 245  
10mila202x-training 27:2984 / 288  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
 6dnf  
 722:5449 / 392  
 823:1356 / 392  
 9:5834 / 189  
[MV2020] GRAND SLAM 38:4889 / 260  
 238:4896 / 311  
 3dnf  
[LOTR-SC] Helms Deep dnf  
 212:56117 / 353  
 3dnf  
Chaud Clapier - Night dnf  
 2dnf  
[CFWC2020]-E16 dnf  
[CFWC2020]-E15 37:32117 / 359  
[CFWC2020]Round8-Training dnf  
[MV2020] Gara9 40:3689 / 213  
Konkalampi 2 50:3453 / 174  
[MV2020] Gara8 Sprint 1/2Corona2dnf  
Orientatlon Chile2dnf  
Desert night race dnf  
Fresnedilla Suroeste-22dnf  
Sarkalahti middle 3 dnf  
[CFWC2020]-E14 84:50106 / 282  
[CFWC2020]-E13 47:2576 / 344  
 2dnf  
[CFWC2020]Round7-Training 22:25102 / 373  
 2dnf  
Contour-O, Hofwald 2 27:49100 / 206  
Contour-O, Hofwald 12dnf  
[MV2020] Gara7227:1064 / 276  
Fresnedilla Suroeste-12dnf  
Col de la Chau - Middle 38:3565 / 254  
 2dnf  
 3dnf  
Lockdown-O - Team Weekend2dnf  
Holly Hell - Long 1 71:2751 / 155  
2a Copa Catalana de e-Orientacio2dnf  
Konkalampi 3 middle 46:4059 / 188  
[Svindal] Middle2dnf  
[LOTR-SC] Minas Tirith2dnf  
[MV2020] Gara5235:3341 / 298  
Board Mill sprint2dnf  
[Svindal] Short Middledistance218:1350 / 285  
Trail-O Goente Elite2dnf  
[CFWC2020]-E122dnf  
[CFWC2020]-E112dnf  
[CFWC2020]Round6-Training216:39160 / 554  
Holly hell - Intro 02dnf  
Col de la Chau - Middle2dnf  
Konkalampi night2dnf  
Monte Xalo2dnf  
[Grindsted] Etape 12dnf  
[Grindsted] Prologue2dnf  
Col de la Chau - Short2dnf  
[MV2020] Gara42dnf  
CF COMA El Chorro Sur2dnf  
Lockdown-O - World O Day2dnf  
Tour de France Part 4 (Middle)2dnf  
Chabeuil Sprint2dnf  
CF COMA El Chorro Media2dnf  
Konkalampi middle242:0080 / 282  
Minas Tirith - Sprint 12dnf  
Minas Tirith - Intro2dnf  
Tour de France Part 32dnf  
State Park2dnf  
Pekonkangas | middle234:1294 / 405  
[CFWC2020]-E92dnf  
[CFWC2020]Round5-Training218:26164 / 720  
Härkävuori - Middle2dnf  
Jyvaskyla - Long2dnf  
Sprint-Cup E82dnf  
[Profi] Blumau, Middle 22dnf  
[Rookie] Blumau, Short 3218:1363 / 336  
[CFWC2020]-E72dnf  
[CFWC2020]Round4-Training2dnf  
[MV2020] Allenamento1223:2273 / 290  
Orrdals klint night, short dnf  
[CFWC2020]Round3-Training 27:35207 / 601  
Pomaria Village 14:5833 / 231  
short forest 23:5968 / 274  
Mynttila - Intro 9:27149 / 415  
bamboo middle 24:3591 / 206  
Slättö sand, middle dnf  
Oak Reservior Middle dnf  
 226:0376 / 214  
[CFWC2020]-Training 20:40241 / 660  
KRIM.NASH! 13:2231 / 183  
 212:2413 / 242  
Oilrun dnf  
Teisko 2 dnf  
Teisko Night 21:3625 / 113  
Teisko Short 18:1449 / 166  
Kangaskylä Sprint 2 17:2944 / 146  
[OCAD] Zheleznica | Forestsprint 16:0638 / 190  
Kalce | Night-picking dnf  
 2dnf  
[OCAD]Zheleznica|Middle 2 dnf  
Kalce | Middle dnf  
Night cup 2 dnf  
Fast and furious!! 14:2524 / 141  
Kalce|Night dnf  
Citad Svizra [Sprintcup] E7 dnf  
[CF Beginner] finnish map#2 26:3732 / 153  
[CF Beginner] finish map 23:4623 / 139  
[Beginner] Ulfsbakk South dnf  
Torebrate South Middle3 36:4252 / 150  
Short Distance at Grahz Hill 14:499 / 76  
Fell Heights 5:2113 / 73  
middle 6:0111 / 89  
Vaffelhaugen Sprintcup 1 34:332 / 70  
Torebrate West Night dnf  
Buchwald, Middle 25:1916 / 131  
Maria Trost, Middle - Night 31:1026 / 89  
Torebrate West Middle2 37:2041 / 130  
Torebrate West Middle dnf  
Maria Trost, Short dnf  
HasitlyCup 24:1917 / 100  
 223:4018 / 134  
HastilyCup.controlpicking 10:094 / 120  
 210:169 / 156  
HastilyCup 28:3014 / 74  
 226:4315 / 95  
Brindisi sprint 15:304 / 149  
 215:105 / 208  
 314:554 / 208  
sprint 9:205 / 63  
 29:144 / 73  
sprint woc  13:2236 / 83  
 211:546 / 100  
woc (ofoc)2015 middle distans 58:373 / 51  
FOX SWE dnf  
STAFETT LONG 1 33:0619 / 63  
middle sKOTTLAND 12:2611 / 88  
 212:229 / 115  
Tomtatjärn Middle 34:583 / 81  
 235:0910 / 109  
spanish nihgt e3 60:076 / 31  
sprint dm 12:423 / 74  
 212:331 / 90  
wmoc 2015 e1 30:1317 / 76  
 2dnf  
DAY START 8:465 / 84  
 28:5413 / 104  
 38:281 / 104  
SPRINT BY DAY 11:134 / 87  
 211:178 / 125  
Sprint dnf  
 2dnf  
 3dnf  
 49:577 / 132  
 510:1519 / 132  
MIDDLE 21:5822 / 83  
 2dnf  
spanish night e2 dnf  
ÖstgötaLeague|Kvarn|E14 41:2038 / 160  
 239:5937 / 225  
Höga Kusten Orientering dnf  
[OCAD]Middle Earth - Night 21:4819 / 88  
 2dnf  
[OCAD]Middle Earth - Long dnf  
[OCAD]Middle Earth - Middle 2 36:5959 / 131  
 2dnf  
[OCAD]Middle Earth - Middle  dnf  
 227:0533 / 184  
Guess the Country #1 dnf  
ÖstgötaLeague|Kvarn|E13 dnf  
 2dnf  
ÖstgötaLeague|Kvarn|E12 dnf  
Sommarserien E9 RyaAsar(Oringen) dnf  
Sommarserien E8 Hindas (Oringen) dnf  
 2dnf  
ÖstgötaLeague|Kvarn|E11 dnf  
Sommarserien E7 RyaAsar(Oringen) dnf  
Sommarserien E6 Hindas (Oringen) 43:2249 / 134  
Lost in Maria Trost 3 9:1851 / 91  
Lost in Maria Trost 2 dnf  
Sommarserien E5 Hindas (Oringen) dnf  
ÖstgötaLeague|Kvarn|E10 50:5923 / 86  
ÖstgötaLeague|Kvarn|E9 dnf  
 227:2549 / 148  
Maria Trost, Short 2 20:4552 / 102  
Maria Trost, Short 13:1217 / 139  
 2dnf  
 3dnf  
Buttes Pass day 1 dnf  
CFEB 2015 july E6 18:2721 / 63  
Maria Trost, Middle 2 36:3236 / 96  
Maria Trost, Middle dnf  
First CF comps on Polish map  dnf  
 231:5830 / 126  
CFEB 2015 july E5 night dnf  
CFEB 2015 july E4 32:3412 / 47  
CF-Sommarserien E1 Björsberg dnf  
CFEB 2015 july E3 41:5812 / 41  
CFEB 2015 july E2 42:0417 / 53  
CFEB 2015 july E1 29:4415 / 99  

All races shown. View recent races.