Catching Features



Austria Peter Ebster sen.

Country:Austria
Club:ASKÖ Henndorf Orienteering
Email:you must log in
Ranking:6699
Races Run:756
Races Created:0
Upload Limit:6 mb (?)

Recent Races

Race Title Rerun # Time Place
Rydskogen Challenge #1222:1145 / 129  
Circle map dnf (0.0) 
Try to complete in 1 hour < 66:3813 / 57 74.1 
Isebakketjern Intro 2 FIXED 36:0569 / 120  
Isebakketjern Intro 2 35:0953 / 94  
 2dnf  
Elsaich 35:3690 / 145  
Sprint 10:1561 / 131  
Isebakketjern 23:2087 / 179 (48.5) 
sargi 38:4251 / 98 68.2 
 2dnf  
ñïðèíò òóð1 32:0237 / 77 71.3 
 2dnf  
ñïðèíò òóð 2 31:3424 / 48 73.1 
ñìîëåíñê67235:1825 / 47  
Venice sprint 1 23:0145 / 138 65.1 
Kungälv Long  91:5169 / 109 65.3 
CF 2006 map facelift v2 middle 61:1266 / 125 75.5 
sargia  17:36112 / 135 (55.8) 
Facelift upon a CF 2006 map 62:2679 / 137 66.1 
 2dnf  
Western Kinbrae night 32:2552 / 75 (60.1) 
Siitama night 43:5556 / 111 71.9 
Kungälv 1 Middle 2 44:3499 / 150 60.8 
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Sprint Challange 56:0659 / 123 71.0 
renom 182dnf  
Reposärkät middle2dnf  
Reposärkät middle/long night dnf (0.0) 
Kungälv 1 Middle 1 79:0579 / 137 61.7 
Some old place in Italy dnf (0.0) 
 235:5398 / 217  
 3dnf  
 4dnf  
Reposärkät long 79:2081 / 127 65.3 
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Kungälv 1 Short 2 23:40136 / 188 (48.3) 
 2dnf  
 3dnf  
Magdalenaholz Middle 46:3289 / 148 65.0 
Magdalenaholz Intro 27:32100 / 177 62.2 
Joutsenenpesä 3 night 56:1474 / 123 63.3 
Nya Varvet, Short 28:5088 / 172 69.7 
Siitama middle 43:54105 / 176 62.3 
 2dnf  
 3dnf  
Little 7:3466 / 95  
 2dnf  
HEj 9:2965 / 105  
Middel down Forest dnf (0.0) 
beno c 22:04115 / 171 (57.1) 
 2dnf  
 3dnf  
Aguiar da Beira - Pinheiro night dnf (0.0) 
 2dnf  
Joutsenenpesä 3 middle 61:5084 / 140 (60.2) 
 2dnf  
Aguiar da Beira - Pinheiro 40:18103 / 205 (45.9) 
High Rigg N, long dnf (0.0) 
Joutsenenpesä middle 53:4169 / 162 (60.8) 
 2dnf  
JohnT 27:5078 / 170  
beni b 31:3379 / 148 61.0 
 2dnf  
 3dnf  
Aguiar da Beira 1 12:14106 / 213  
 2dnf  
High Rigg N, easy 38:01114 / 178  
 2dnf  
beni 1 a 49:1075 / 133  
Mount Halifaxham Gorge, long. 105:3021 / 87  
Joutsenenpesä night 53:0372 / 126  
Joutsenenpesä 2.1, middle 44:1572 / 160  
 2dnf  
Joutsenenpesä 2 middle 39:5999 / 189  
 2dnf  
 3dnf  
High Rigg N, middle dnf  
Hailuoto night dnf  
Joutsenenpesä night dnf  
 2dnf  
Middle Earth Cup, Bonus Sprint 3 25:0466 / 204  
 2dnf  
Middle Earth Cup 5, middle dnf  
 2dnf  
 3dnf  
Hailuoto middle 35:1277 / 190  
MIddle Earth Cup 5, long dnf  
Middle Earth Cup 5, training 24:43101 / 190  
Joutsenenpesä middle2dnf  
 3dnf  
Saarijärvi 3 night 58:2880 / 138  
Middle Earth Cup 3, training 21:2494 / 170  
Langeland Day 2 for real! 49:0599 / 154  
Technical Challange, Final 24:1368 / 139  
Sardanga Sprint dnf  
 2dnf  
 322:5852 / 227  
Langeland day 2 43:0557 / 153  
Middle Earth cup 1, middle 46:3872 / 142  
 2dnf  
Technical Challange, Q3 17:1474 / 125  
 2dnf  
Technical Challange, Q2 18:0167 / 135  
Technical Challange, Q1 14:4859 / 179  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Middle Earth cup 1, training 27:2596 / 145  
Middle Earth Cup intro, LakeTown 27:4749 / 158  
Fantasy-Cup, Stage 3 81:4471 / 121  
Loka, easy middle219:4373 / 184  
Fantasy Cup, Stage 2 53:2961 / 138  
 2dnf  
 3dnf  
Fantasy Cup, Stage 1 49:0171 / 159  
 2dnf  
Hemfjallstangen SO, middle 48:1076 / 165  
Hemfjallstangen SO, long middle dnf  
 2dnf  
Mantscha, Contour-O 83:3464 / 130  
Krikan dnf  
 232:3336 / 101  
Kalkleiten-Buch, Short 30:1474 / 186  
Hemfjallstangen SO, short 32:5597 / 185  
 2dnf  
r.old.m-E4 57:3463 / 158  
 2dnf  
Langeland Day 1 dnf  
 2dnf  
Jerash Day 1 dnf  
 2dnf  
 326:4450 / 204  
Mawbray, control picking 30:2161 / 123  
 2dnf  
Kairobadet middle 48:1154 / 114  
Teisko 1 night  dnf  
 255:4465 / 124  
Øyberget Middle 41:5767 / 126  
Fremo CP 36:5572 / 130  
Teisko 1 short 33:3963 / 152  
 2dnf  
 3dnf  
r.old.m-E3 63:1067 / 128  
 2dnf  
Teisko 1 middle dnf  
 2dnf  
Carwell's Labyrinth S, long 98:3955 / 98  
Manchester Farm 41:5453 / 120  
 2dnf  
Carwell's Labyrinth S, short 26:4774 / 160  
 2dnf  
 3dnf  
Carwell's Labyrinth S, middle 47:4478 / 135  
 2dnf  
r.old.m-E2 64:2964 / 157  
 2dnf  
Kairobadet Short 24:4181 / 204  
 2dnf  
 3dnf  
r.old.m-E1 64:0264 / 131  
 2dnf  
Carwell's Labyrinth long 109:1952 / 105  
WOC2021-Are you ready? 45:0561 / 188  
Carwell's Labyrinth short middle 38:1870 / 139  
 2dnf  
 3dnf  
Portugal O' Summer 2 79:0358 / 120  
Carwell's Labyrinth middle 58:4968 / 129  
 2dnf  
 3dnf  
Forest Umbra, Long 139:0450 / 95  
Forest Umbra, Middle 75:2182 / 147  
Portugal O' Summer 42:2757 / 155  
 2dnf  
Osso da Baleia (Multitechnics) 65:1658 / 147  
Hawse End middle dnf  
 244:2597 / 193  
Kaleva Church sprint 2 17:2069 / 130  
Kaleva Church sprint 21:0770 / 155  
Hawse End short 30:5674 / 148  
Riddarhyttan 4 70:3658 / 120  
Riddarhyttan 3 11:5979 / 137  
 2dnf  
Riddarhyttan 2 25:5080 / 138  
WOC-Training-E5 36:5290 / 171  
Riddarhyttan 1 40:2368 / 149  
 2dnf  
Muncaster W, middle 2 50:1191 / 147  
Race 3, Stora ålsjön 50:0449 / 104  
 2dnf  
Day 1, Stora ålsjön2dnf  
The final, Stora ålsjön 70:2252 / 84  
WOC2021-Training-E4 47:4866 / 156  
 2dnf  
Open orienteering Mapper test 15:3672 / 154  
WOC2021-Training-E3 38:0888 / 151  
Muncaster W, easy intro2dnf  
GRAZ City Tour IMPOTANT INFO 12:3770 / 112  
GRAZ City Tour - Race 1 34:3571 / 130  
Metsäkylä 1 night 63:3077 / 109  
WOC2021-Training-E1 47:52127 / 225  
GRAZ, Main Square, Training 2 15:3890 / 129  
 2dnf  
 3dnf  
GRAZ - Main Square, Training 1 15:2791 / 144  
 2dnf  
Africa - Eco Disaster dnf  
Isengard sprint dnf  
 225:12106 / 273  
 3dnf  
Threlkeld day dnf  
Threlkeld downhill challenge 9:2291 / 156  
 2dnf  
Africa - Entire Continent dnf  
Threlkeld night 47:3198 / 135  
 2dnf  
 3dnf  
Night course at an logging area 24:4438 / 97  
Kauppi 1 long dnf  
Africa - North and Sahara 47:4248 / 109  
 2dnf  
Kauppi 1 night dnf  
 2dnf  
Tuckland (tech) middle 22dnf  
Costa de Lavos (2) 43:2374 / 168  
Schöckl N, Middle 33:23116 / 169  
Schöckl E, Middle 28:3288 / 167  
 2dnf  
Schöckl S, Downhill challange 7:17102 / 157  
Schöckl S, Middle 30:3993 / 169  
 2dnf  
Tuckland long part 2 68:4076 / 131  
Hilmteich, Sprint 25:5595 / 211  
 2dnf  
An Ras 2021: Stage 6 52:1261 / 143  
Africa - Night Event 35:0429 / 95  
 2dnf  
Tuckland easy course 22:3494 / 186  
 2dnf  
Pedrogao (2) 55:1576 / 158  
Tuckland middle 1 50:0379 / 165  
Kauppi 1 middle 2 58:4177 / 143  
An Ras 2021: Stage 5 38:2480 / 165  
 2dnf  
Tuckland long part 1 67:2364 / 140  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Kauppi 1 middle 48:4971 / 179  
 2dnf  
Africa - Central Region 79:2035 / 114  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
Opaliha dnf  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Not another Australian map! 32:1789 / 191  
Firenze dnf  
Oversee, Sprint 2 17:0250 / 184  
Oversee, Sprint 1 18:3070 / 217  
 217:41105 / 337  
Africa - Southern Tour 51:3970 / 133  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Våttåsen Long dnf  
Dalegarth long middle 56:2277 / 143  
Saarijärvi 3 middle 56:1167 / 149  
Dalegarth moderate 22:50102 / 172  
 2dnf  
An Ras 2021: Stage 4 121:1063 / 125  
 2dnf  
Resafjellet 51:1595 / 182  
Africa - City Tour 31:1828 / 148  
 2dnf  
Dalegarth short 31:0575 / 174  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Short one 21:4186 / 140  
 2dnf  
 3dnf  
Saarijärvi 2 middle 57:3880 / 148  
 2dnf  
Kårsta, short night 30:5644 / 125  
Kårsta, middle 2 dnf  
Borrowdale 4 49:1973 / 138  
An Ras 2021: Stage 3 29:3571 / 172  
 2dnf  
Borrowdale middle 2 50:2666 / 128  
 2dnf  
Borowdale middle 2 56:0831 / 79  
Saarijärvi middle 2 47:0675 / 124  
 2dnf  
ColesBay dnf  
Kårsta, middle 57:0471 / 153  
 2dnf  
 3dnf  
Borrowdale easy 22:1089 / 158  
 2dnf  
Kauppi 3.5 middle 58:1990 / 120  
 2dnf  
 3dnf  
Kårsta, short 29:1482 / 202  
 2dnf  
Kauppi 3.4 middle 53:1769 / 125  
 2dnf  
Malaysian shortie 29:5661 / 181  
 2dnf  
Borrowdale middle 1 55:28108 / 158  
 2dnf  
Kauppi 3.3 middle 2 58:5089 / 137  
 2dnf  
Kauppi 3.2 middle 2 59:4888 / 146  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Return of Holly Hell - Sprint 1 36:1292 / 192  
An Ras 2021: Stage 2 50:00138 / 204  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Saarijärvi middle dnf  
 2dnf  
 364:02114 / 207  
Night Middle, forest sprint  58:1248 / 116  
NJROTC Area13 challenge 21 day2 19:4884 / 188  
 2dnf  
[WOC2021 Course Setter]Supi hora 91:2674 / 132  
NJROTC Area13 challenge 21 day1 26:3897 / 222  
[WOC2021 Course Setter]Supi hora dnf  
An Ras 2021: Stage 1 95:1990 / 164  
 2dnf  
 3dnf  
[WOC2021 Course Setter]Supi hora 44:10119 / 235  
 2dnf  
 3dnf  
THe Final 76:0774 / 122  
Melville Caves2dnf  
Kauppi 3.5 long 70:2061 / 124  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Return of Holly Hell - Night 2 dnf  
MidEarth 9, Mordor without tears 28:46120 / 175  
 2dnf  
Middle Earth 8, grand final 58:0589 / 158  
 2dnf  
Swedish middle dnf  
 2dnf  
Middle Earth 7, Long 100:4258 / 105  
Middle Earth 6, long training 28:00119 / 150  
Korong Spur Long 2 70:4175 / 122  
 2dnf  
Portugal by night dnf  
Middle Earth 5, Mirkwood by day 44:1279 / 150  
Kauppi 3.1 middle 2 48:3986 / 149  
Kitluv Revir 2/2 30:1880 / 166  
Korong Spur Middle 2 dnf  
 2dnf  
 3dnf  
Middle Earth 4, Night dnf  
Kitluv Revir 1/2 dnf  
Kauppi 3.4 long 86:5162 / 113  
[re-play]CFWOC2021 Relay Finals dnf  
Middle Earth 3, middle distance 49:0294 / 169  
Middle Earth 2, middle training 18:03134 / 219  
 2dnf  
Korong Spur Night 40:1294 / 140  
Middle Earth 1 - Intro dnf  
Short course dnf  
 2dnf  
 318:3993 / 196  
 4dnf  
 516:5475 / 196  
Korong Spur Middle2dnf  
Pedrogao (1)248:11104 / 237  
Korong Spur Intro 14:06109 / 260  
Snow Maze dnf  
Return of Holly Hell - Night2dnf  
test2 dnf  
test1 dnf  
Fantasy Cup, Stage 15251:20157 / 248  
[CFWOC21]-Relay Leg3 dnf  
Askham 2 - easy course225:49153 / 248  
[CFWOC21]-Relay Leg1235:26197 / 385  
Short fast course  6:40117 / 211  
Waterfall dnf  
NIght Middle distans dnf  
Brügg Sprint 24:5232 / 185  
Fairbanksford Steeps, Long 55:0453 / 98  
Fantasy Cup, Stage 13 95:03104 / 159  
Brügg Prolog222:2170 / 229  
 3dnf  
Wubba lubba dub dub 1 dnf  
[CFWOC21]-Middle dnf  
Ingalnga City - Labyrinth Sprint 5:1883 / 150  
Kaakkurinlammi - Middle 43:23106 / 181  
High Rigg 4, long dnf  
Svata Anna, Middle 61:17101 / 180  
North side Easy 24:4692 / 169  
Bran, Short 24:49109 / 215  
Svata Anna, Short 14:02110 / 238  
gsdivoc21 (7) dnf  
Middle Downy Forest 18:0335 / 103  
Chiswickfield National Park  16:2064 / 110  
test1 dnf  
[CFWOC2021]-Training2 32:52189 / 346  
gsdivoc21 (6)2dnf  
 3dnf  
gsdivoc (5) 44:39111 / 180  
Fantasy Cup, Stage 12 44:29116 / 178  
Fantasy Cup, Stage 11 dnf  
Darnaway - Wrap up warm 59:1378 / 158  
Chesterwoodham Farm 33:1334 / 98  
test dnf  
San Giovanni Bonus dnf  
Fell Pond Course 3 30:5263 / 110  
San Giovanni 3 14:0573 / 115  
 2dnf  
San Giovanni 2 17:0558 / 136  
San Giovanni 25:3698 / 205  
 2dnf  
newbury national preserve  24:2569 / 153  
[CFWOC21]-Training1 18:37121 / 384  
High Rigg 3225:15143 / 286  
 3dnf  
capanne small81 64:3672 / 165  
 2dnf  
Fantasy Cup, Stage 10 23:57108 / 218  
gsdivoc (3) 67:2867 / 141  
gsdivoc(2) 67:1071 / 126  
High Rigg 2 - Easy curse 22:56130 / 210  
 2dnf  
High Rigg 81:49100 / 174  
Darnaway - Half Eleven 41:53118 / 217  
Fantasy Cup, Bonus 25:58128 / 209  
Fantasy Cup, Stage 9 60:32115 / 188  
 2dnf  
gsdivoc21(1) dnf  
 2dnf  
Vähäjärvi 2, middle 74:3094 / 177  
 2dnf  
Vähäjärvi 1, middle 2 dnf  
Fantasy Cup, Stage 8 65:1394 / 174  
 2dnf  
Fantasy Cup, Stage 7 32:14114 / 218  
Setmurthy 3 dnf  
Fantasy Cup, Stage 6 20:57100 / 205  
 2dnf  
 3dnf  
Whinlatter 3 96:4172 / 137  
Fantasy Cup, Bonus 27:0498 / 201  
Circle city Gregorian Christmas  35:2574 / 170  
Whinlatter 2 36:49100 / 179  
 2dnf  
Fantasy Cup, Stage 5 73:0083 / 172  
Isojärvi 1 middle 4 58:53104 / 199  
Fantasy Cup, Stage 4 38:0397 / 200  
Whinlatter 39:55111 / 224  
 2dnf  
 3dnf  
Fantasy Cup, Stage 3 20:5381 / 197  
 2dnf  
Fantasy Cup, Training B 15:35120 / 194  
 2dnf  
Sinte-Mette-Sprint 15:1098 / 162  
Fantasy Cup, Stage 2 71:5579 / 169  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
Fantasy Cup, Stage 1 47:30108 / 194  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Fantasy Cup, Training A 13:10135 / 203  
 2dnf  
 3dnf  
Setmurthy 2 52:28111 / 195  
OUnlocked Bestof2020 Sprint Easy 11:5560 / 130  
OUnlocked Bestof2020 Sprint Hard dnf  
OUnlocked Bestof2020 World Easy dnf  
OUnlocked Bestof2020 WorldMedium 37:5768 / 148  
Circle city Christmas night 2020233:3247 / 134  
 3dnf  
OUnlocked Bestof2020 JK1971 Easy 23:1077 / 138  
OUnlocked Bestof2020 JK1971 Hard 58:09104 / 209  
Buchwald, Bonus 26:5182 / 157  
 2dnf  
Buchwald, Night dnf  
Buchwald, Middle 36:0394 / 203  
Buchwald, Training 10:16122 / 205  
Dalegarth 2 69:4170 / 144  
sdasd 17:1763 / 123  
 2dnf  
UFSM - Ok 18:4868 / 117  
Dalegarth, West Cumberland 78:5782 / 138  
A-mazing Grazing dnf  
Ardnaskie 5 127:0357 / 110  
 2dnf  
 3dnf  
Maria Trost, Short dnf  
Ardnaskie 2 63:0587 / 137  
Manesty, West Cumberland dnf  
Ardnaskie 1 72:4786 / 155  
Joutsenenpesä middle 4 dnf  
Nr. 400 - The Map 32:40128 / 198  
Babylon, Middle 42:16110 / 186  
Joutsenenpesä night dnf  
 2dnf  
 3dnf  
Joutsenenpesä middle 3 dnf  
 2dnf  
Chaud Clapier - Middle 53:20115 / 212  
Österrödjeberget middle 38:56113 / 186  
West Cumberland 51:0595 / 163  
Vähäjärvi 1 middle 2 48:27102 / 178  
 2dnf  
Växjö OK middle 43:54112 / 176  
 2dnf  
Vähäjärvi 2 night dnf  
White Sands NP Middle 1 48:1196 / 159  
Vähäjärvi nigh dnf  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
[CoronaBlues]-E19 46:40105 / 214  
Darnaway Half Nine dnf  
Vähäjärvi 2 long 86:2784 / 155  
 2dnf  
Vähäjärvi middle 1 59:37133 / 196  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
[CoronaBlues]-E18 76:19126 / 224  
 2dnf  
Erskine 2 dnf  
Erskine 1 22:2960 / 208  
 2dnf  
Darnaway 10 o'Clock 106:2663 / 126  
 2dnf  
Knock-Out Sprint, Final 29:2173 / 171  
 2dnf  
Knock-Out Sprint, Heat C 9:5693 / 161  
 2dnf  
 3dnf  
Knock-Out Sprint, Heat B 10:09126 / 164  
Knock-Out Sprint, Heat A 11:11115 / 192  
 29:49127 / 256  
 3dnf  
Kalkleiten, Sprint 17:1599 / 183  
 2dnf  
Kalkleiten, Long 72:0574 / 135  
Hansta West, long 113:4271 / 123  
Hansta West, middle 2 76:07130 / 185  
 2dnf  
 3dnf  
Hofwald, Long 65:23106 / 154  
 2dnf  
Hofwald, Short 10:28157 / 223  
 2dnf  
 3dnf  
OUnlocked- WOC99 -Classic Easy3 12:4572 / 101  
OUnlocked- WOC99 -Classic Easy2 11:3170 / 116  
OUnlocked- WOC99 -Classic Easy1 14:3679 / 122  
OUnlocked- WOC99 -Men Classic P3 32:1397 / 152  
OUnlocked- WOC99 -Men Classic P2 dnf  
OUnlocked- WOC99 -Men Classic P1 dnf  
OUnlocked- WOC99- Short Beginner 21:09117 / 163  
OUnlocked- WOC99 -Women's Short dnf  
Hansta West, Night dnf  
 2dnf  
 3dnf  
Ghosttown V2 Ghostrace 43:5873 / 132  
Ghosttown V2 dnf  
 231:4480 / 157  
Col de la Chau - Middle (3?) 59:1184 / 191  
SCFL S2 R5 54:2277 / 154  
Ghosttown 31:3195 / 166  
 2dnf  
Kalkleiten, Middle 4 48:2199 / 165  
 2dnf  
Kalkleiten Middle 3 28:45105 / 168  
 2dnf  
Kalkleiten, Middle 2 31:14102 / 172  
[NEW] Kalkleiten, Middle 39:04118 / 180  
Upie - Short sprint 20:09107 / 194  
SCFL S2 R4 43:2961 / 189  
CFEB 2020-11-15 87:5131 / 88  
Forest Umbra, Middle 55:03116 / 192  
A run on the beach  23:2055 / 112  
Holdhusfjell - Middle 3 42:4387 / 164  
Hansta West, middle 56:25114 / 158  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
[CoronaBlues]-E17 76:47109 / 177  
The real night 40:4931 / 80  
SCFL S2 R3 71:3881 / 165  
 2dnf  
[CoronaBlues]-E16 79:5092 / 157  
Hailuoto night 71:2577 / 121  
Hansta West, Short 42:14122 / 180  
Nya Varvet, Middle 47:53105 / 157  
Hamrångefjärden Middle dnf  
 244:07108 / 225  
WOC2020 62:1242 / 93  
[CoronaBlues]-E15 dnf  
Larsmo long 88:2368 / 116  
Söder Getaren Middle  46:0599 / 189  
CFEB 2020-11-01 102:3339 / 99  
SCFL S2 R2 - Dalkeith CP 113:4172 / 145  
Kyrkoberget middle dnf  
Graz - Waltendorf, Sprint 21:2759 / 194  
Peruspohjanvuori long / middle 98:3563 / 128  
Hailuoto middle 2 48:01112 / 182  
Hollola night 2 76:3481 / 135  
Hollola middle 2 48:3985 / 196  
SCFL S2 R1 47:3469 / 171  
SCFL S2 Placement Race 56:1176 / 184  
Not another maze 18:3034 / 116  
GSDIVOC9 80:3853 / 90  
GSDIVOC8 52:1284 / 152  
GSDIVOC7 dnf  
Tähtiniemi 1 night 64:0551 / 96  
GSDIVOC6 60:4277 / 126  
GSDIVOC5 66:5782 / 165  
Tähtiniemi 1 middle 68:1270 / 126  
CFEB 2020-10-01 94:3945 / 107  
GSDIVOC 43:2671 / 135  
GSDIVOC4 63:3357 / 100  
Tähtiniemi 3 night 84:3862 / 98  
GSDIVOC2 57:3667 / 125  
Tähtiniemi 3 middle 57:1686 / 172  
GSVIDOC dnf  
GSVIDOC1 44:02130 / 204  
Night middle dnf  
Night sprint in forest 30:4254 / 93  
S3 Oversee 33:4061 / 132  
Soria 2 34:1357 / 135  
S2 Oversee 19:1956 / 148  
Soria 1 47:0073 / 165  
M1 Forest Umbra dnf  
S1 Campus University of Vienna 23:0592 / 163  
Sweet Short CP 46:23121 / 172  
Cheire de come - Middle dnf  
Osso da Baleia Model Event 39:36157 / 223  
Farum, Denmark 3 28:00101 / 147  
Farum, Denmark 2 33:0081 / 175  
Los arboles no son transparentes 38:4488 / 137  
Lagganlia 2020 29:2475 / 140  
Lockdown-O - Junior - Forest C 13:0956 / 111  
Lockdown-O - Junior - Forest B 72:2463 / 114  
Lockdown-O - Junior - Forest A 120:45118 / 212  
Lockdown-O - Junior - Sprint B 20:1841 / 107  
Lockdown-O - Junior - Sprint A 45:1556 / 221  
Cemetery Road - Sprint 22:4376 / 181  
Packard River - Middle 20:0534 / 120  
Auburnborough - Short 16:4296 / 161  
Redmires - Middle 44:0899 / 157  
Farum, Denmark 35:01126 / 208  
middle2dnf  
Koirarata night dnf  
Race 600 62:52158 / 208  
Cuando chocas contra los arboles 68:3576 / 125  
Middel 31:0877 / 149  
Banat Long 160:5668 / 135  
Teesside University 3 33:5092 / 202  
Banat dnf  
CFEB 2020-07-01 dnf  
Conique 54:03106 / 195  
Lockdown-O British Open Sprint B 14:4853 / 139  
Lockdown-O British Open Sprint A dnf  
Holdhusfjell - Middle 2 44:22131 / 236  
Lockdown-O British Open Long C 15:2969 / 129  
Lockdown-O British Open Middle C 10:5193 / 154  
Lockdown-O British Open Middle B 63:4173 / 169  
Lockdown-O British Open Middle A 122:25175 / 326  
Holdhusfjell - Middle 73:56202 / 288  
starstruck part 1 9:5835 / 88  
Pizzorne 104:4674 / 151  
San Giovanni 4 dnf  
Midsummer Sprint 50:1457 / 130  
[LOTR-SC] Bree 25:29115 / 255  
Picking shrubbery and cliffs 59:09140 / 204  
ojo arboles dnf  
[CFWC2020]-E19 dnf  
[CFWC2020]Round10-Training dnf  
Teesside University 2 40:23117 / 180  
Free club on line 35:5956 / 129  
Teesside University 1 27:02128 / 231  
Iceland Night dnf  
Ankh-Morpok-the Shades middle 64:2391 / 193  
Ankh-Morpok - the shades (Sprint 20:06136 / 251  
San Giovanni 1 66:35156 / 230  
trial by fire 37:58148 / 188  
competition rings 15:10149 / 204  
Sheffield Botanical Gardens 22:32152 / 292  
[CFWC2020]Round9-Training dnf  
Lockdown-O June Weekend Forest C 22:56139 / 184  
Lockdown-O June Weekend Forest B 57:3798 / 178  
Lockdown-O June Weekend Forest A dnf  
Lockdown-O June Weekend -Urban B 8:21130 / 196  
Lockdown-O June Weekend -Urban A 39:40175 / 357  
Lockdown-O June Weekend - Park B 9:3598 / 163  
Lockdown-O June Weekend - Park A 32:37194 / 418  
Vichetes Easy (Begginers) dnf  
 234:52202 / 245  
10mila202x-training dnf  
[LOTR-SC] Helms Deep dnf  
 214:43157 / 353  
[MV2020] Gara8 Sprint 1/2Corona 51:1495 / 162  
Desert night race 61:16161 / 209  
[CFWC2020]Round7-Training 40:31298 / 373  
Contour-O, Hofwald 2 dnf  
Contour-O, Hofwald 1 dnf  
Upie - Sprint 1 28:38133 / 205  
[LOTR-SC] Minas Tirith 67:4699 / 180  
Board Mill sprint 63:40109 / 174  
[Svindal] Short Middledistance 66:58205 / 239  
[Grindsted] Etape 3 32:26104 / 140  
[Grindsted] Etape 2 38:20124 / 152  
[Grindsted] Etape 1 dnf  
 2dnf  
 328:27169 / 248  
[Grindsted] Prologue 10:29176 / 246  
Chabeuil - Sprint 2 33:21188 / 271  
Col de la Chau - Short dnf  
[MV2020] Gara4 dnf  
Chabeuil Sprint 36:53217 / 301  
[MV2020] Gara3 30:22145 / 279  
[WOC2014] Sprint Relay 38:35225 / 302  
Lockdown-O - Classic Short B 103:25181 / 253  
Lockdown-O - Classic - Short A 61:18290 / 531  
Sprint-Cup E8 32:35175 / 325  
[Rookie] Blumau, Short 1 50:00274 / 325  
Sprint-Cup E8 dnf  
 2dnf  
Sprint-Cup E7 36:42227 / 318  
Sprint-Cup E6 29:08258 / 361  
Sprint-Cup E5 30:21302 / 393  
Sprint-Cup E2 32:41307 / 419  
Sprint-Cup E1 37:53279 / 475  
Eisteichiedlung, Sprint 2 25:38272 / 369  
Eisteichsiedlung, Sprint 1 35:14364 / 461  
 229:27414 / 611  
Josephgrund Sprint Challange A 61:47369 / 493  

All races shown. View recent races.