Catching Features



Portugal Tomas Lima

Country:Portugal
Club:OK Karalhainen
Email:you must log in
Ranking:9224
Races Run:691
Races Created:12
Upload Limit:10 mb (?)

Recent Races

Race Title Rerun # Time Place
Quali Campionat de Catalunya 24:2417 / 75  
Kungälv 2 Middle 1 33:4426 / 64  
CF 2006 3 night 33:5719 / 51  
CF 2006 4, middle  39:5317 / 89 91.2 
Kungälv 2 Short 14:0415 / 85  
CF 2006 3 middle 40:5145 / 95  
Winterleitenseen, Long 1 62:0120 / 67  
[Austria Cup] Winterleitenseen 20:3323 / 108  
An Ras 2021: Stage 8 dnf  
[Training Camp] Winterleitenseen 31:1320 / 121  
Winterleitenseen NE, Training dnf  
An Ras 2021: Stage 7 30:386 / 131 111.7 
CF 2006 2 night 41:0925 / 95 91.5 
CF 2006 2 v2, middle 39:1315 / 112 91.1 
Elsaich, Biathlon Middle 36:1326 / 132 (68.4) 
[Austria Cup #10] Waschberg dnf (0.0) 
[Austrian Championship]Waschberg 37:3238 / 143 85.3 
Waschberg, Training 11:0670 / 154  
Elsaich, Ski-O Middle 36:0328 / 133 (76.9) 
CF 2006 conversion 2, middle 37:4416 / 131 94.1 
Rydskogen Challenge #1 14:065 / 120 112.5 
Isebakketjern Intro 2 FIXED 23:5327 / 135 90.5 
Isebakketjern Intro 2 dnf (0.0) 
Elsaich 27:2033 / 158 (78.7) 
Isebakketjern 15:2720 / 183 86.2 
Venice sprint 1 18:4020 / 143 (83.4) 
Kungälv Long  68:5426 / 111 88.3 
CF 2006 map facelift v2 middle 48:4814 / 127 93.1 
sargia  12:0436 / 137 (80.7) 
Facelift upon a CF 2006 map 45:0426 / 141 89.7 
Western Kinbrae night 21:509 / 76 87.4 
Siitama night 32:5614 / 114 93.8 
Kungälv 1 Middle 2 32:2946 / 153 (77.8) 
Sprint Challange 46:2824 / 125 86.3 
Reposärkät middle 36:4111 / 135 96.2 
Reposärkät middle/long night dnf (0.0) 
Kungälv 1 Middle 1 54:2619 / 138 84.0 
Some old place in Italy 23:0118 / 172 (81.9) 
Reposärkät long 54:4320 / 129 92.7 
Kungälv 1 Short 2 14:0321 / 192 (77.9) 
Magdalenaholz Middle 34:0619 / 149 86.4 
Magdalenaholz Intro 21:0729 / 179 (77.8) 
Joutsenenpesä 3 night 37:1118 / 124 92.8 
Nya Varvet, Short 23:3353 / 176 (79.0) 
Siitama middle 32:3637 / 178 (81.1) 
Middel down Forest 24:579 / 100  
beno c 16:2023 / 176 (64.8) 
Aguiar da Beira - Pinheiro night2dnf  
Joutsenenpesä 3 middle dnf  
Aguiar da Beira - Pinheiro221:2417 / 302  
High Rigg N, long dnf  
Joutsenenpesä middle 41:3121 / 163  
JohnT 24:3454 / 170  
beni b 23:2922 / 148  
Aguiar da Beira 127:0357 / 413  
High Rigg N, easy 24:2018 / 178  
beni 1 a 37:1323 / 133  
Joutsenenpesä night 35:3123 / 126  
Joutsenenpesä 2.1, middle 33:5120 / 160  
Joutsenenpesä 2 middle 27:5419 / 189  
High Rigg N, middle 34:1022 / 211  
Hailuoto night dnf  
Joutsenenpesä night 40:4137 / 144  
Middle Earth Cup, Bonus Sprint 3 dnf  
Kungälv 1 Short 18:2129 / 196  
Middle Earth Cup 4, middle 31:0321 / 150  
Saarijärvi 2 night dnf  
Saarijärvi night 33:3125 / 128  
Platte Middle 1 25:0133 / 159  
Saarijärvi middle 2 39:0321 / 131  
Platte, Training 11:3878 / 174  
Halland Night Middle 20:3330 / 139  
Halland Long 37:5948 / 160  
Middle Earth Cup, Bonus Sprint 2 20:3318 / 177  
Fantasy Cup, Stage 10 33:5618 / 138  
Middle Earth cup 3, middle 33:2032 / 145  
Laikko v2 night 43:0415 / 109  
Laikko v2 middle 44:0524 / 152  
Middle Earth Cup 3, training 19:5679 / 170  
Köttkulla Night Long dnf  
Köttkulla Long 46:5427 / 161  
Middle Earth Cup 2, training 19:0343 / 164  
Technical Challange, Q1 13:2333 / 179  
Loka, easy middle 15:439 / 97  
Fantasy Cup, Stage 1 38:4424 / 159  
Hemfjallstangen SO, middle 30:4220 / 165  
Hemfjallstangen SO, long middle 47:5116 / 138  
Mantscha, Contour-O 35:2813 / 130  
Kalkleiten-Buch, Short 28:4161 / 186  
Hemfjallstangen SO, short 22:079 / 185  
r.old.m-E4 38:1119 / 158  
r.old.m-E1 46:1028 / 131  
Carwell's Labyrinth short middle 31:3932 / 139  
Portugal O' Summer 22dnf  
 3dnf  
Carwell's Labyrinth middle 38:5920 / 129  
Forest Umbra, Long 104:0116 / 95  
Forest Umbra, Middle 41:0116 / 147  
Hawse End middle 35:5732 / 144  
Kaleva Church sprint 2 13:448 / 130  
Kaleva Church sprint 16:1218 / 155  
Hawse End short 22:1911 / 148  
Riddarhyttan 4 48:5411 / 120  
Riddarhyttan 3 10:1713 / 137  
Riddarhyttan 2 19:0521 / 138  
WOC-Training-E5 22:4617 / 171  
Riddarhyttan 1 35:3444 / 149  
Muncaster W, middle 2 29:2017 / 147  
Muncaster W, long 61:1126 / 109  
Race 3, Stora ålsjön 36:3327 / 104  
Second race, Stora ålsjön  31:5514 / 111  
Day one, Stora ålsjön 40:5317 / 116  
The final, Stora ålsjön 48:096 / 84  
WOC2021-Training-E4 32:2216 / 156  
Open orienteering Mapper test 12:5235 / 154  
Muncaster middle, guest planner 22:1016 / 148  
WOC2021-Training-E3 29:0740 / 151  
Muncaster W, easy intro 19:4126 / 150  
WOC2021-Training-E2 21:0644 / 177  
GRAZ City Tour IMPOTANT INFO 8:2113 / 112  
GRAZ City Tour - Race 1 17:235 / 130  
Metsäkylä 1 night 42:1531 / 109  
WOC2021-Training-E1 23:3717 / 225  
 2dnf  
GRAZ, Main Square, Training 2 8:336 / 129  
Metsäkylä 1 middle 40:3414 / 171  
 2dnf  
GRAZ - Main Square, Training 1 9:5414 / 144  
Africa - Eco Disaster 49:1813 / 111  
Isengard sprint 24:3260 / 173  
Threlkeld day 52:1823 / 141  
Threlkeld downhill challenge 7:2411 / 156  
Africa - Entire Continent 40:5015 / 146  
Threlkeld night 32:2625 / 135  
Night course at an logging area dnf  
Kauppi 1 long 68:2018 / 127  
 265:5117 / 179  
Africa - North and Sahara 34:2916 / 109  
Kauppi 1 night 40:447 / 110  
Tuckland (tech) middle 2 47:2351 / 152  
Costa de Lavos (2)229:516 / 228  
Schöckl N, Middle 24:0042 / 169  
Schöckl E, Middle 22:4145 / 167  
 223:3464 / 215  
Schöckl S, Downhill challange 3:219 / 157  
 23:2433 / 240  
 3dnf  
Schöckl S, Middle 26:1434 / 169  
Tuckland long part 2 50:4414 / 131  
Hilmteich, Sprint 20:3644 / 211  
An Ras 2021: Stage 6 dnf  
Africa - Night Event 26:2411 / 95  
Tuckland easy course 18:5529 / 186  
Pedrogao (2)233:454 / 219  
Tuckland middle 1 35:2217 / 165  
Kauppi 1 middle 2 47:2956 / 143  
An Ras 2021: Stage 5 24:5110 / 165  
Tuckland long part 1 54:0729 / 140  
Kauppi 1 middle 35:1321 / 179  
Africa - Central Region dnf  
Opaliha dnf  
Not another Australian map! 22:4821 / 191  
Firenze 17:3715 / 107  
Oversee, Sprint 2 14:2617 / 184  
Oversee, Sprint 1 13:4813 / 217  
Africa - Southern Tour 39:5624 / 133  
Våttåsen Long 50:1815 / 145  
Dalegarth long middle 41:3012 / 143  
Saarijärvi 3 middle 41:2824 / 149  
Dalegarth moderate 18:4434 / 172  
An Ras 2021: Stage 4 dnf  
Resafjellet 35:4728 / 182  
Africa - City Tour 27:2911 / 148  
Dalegarth short 23:0112 / 174  
Short one 17:2939 / 140  
Saarijärvi 2 middle 38:4924 / 148  
Kårsta, short night 24:4122 / 125  
Kårsta, middle 2 35:3324 / 155  
Borrowdale 4 38:1923 / 138  
An Ras 2021: Stage 3 21:5435 / 172  
Borrowdale middle 2 37:2221 / 128  
ColesBay 54:2231 / 130  
Kårsta, middle2dnf  
Kauppi 3.5 middle 37:1033 / 120  
Kårsta, short 18:4712 / 202  
Kauppi 3.4 middle 37:5516 / 125  
Malaysian shortie223:2721 / 237  
Borrowdale middle 1 33:5220 / 158  
Kauppi 3.3 middle 2 44:2135 / 137  
Kauppi 3.2 middle 2 44:4440 / 146  
An Ras 2021: Stage 2 31:0734 / 204  
Saarijärvi middle 42:0029 / 158  
NJROTC Area13 challenge 21 day2 17:2310 / 188  
[WOC2021 Course Setter]Supi hora 71:0039 / 132  
NJROTC Area13 challenge 21 day1 24:2876 / 222  
[WOC2021 Course Setter]Supi hora 50:5721 / 162  
An Ras 2021: Stage 1 52:1519 / 164  
[WOC2021 Course Setter]Supi hora 32:427 / 235  
THe Final 55:5713 / 122  
Melville Caves 42:0017 / 179  
Kauppi 3.5 long 57:1326 / 124  
Return of Holly Hell - Night 2 46:4014 / 109  
MidEarth 9, Mordor without tears 19:3514 / 175  
Middle Earth 8, grand final 43:3729 / 158  
Swedish middle 23:529 / 197  
Middle Earth 7, Long dnf  
Middle Earth 6, long training 18:4124 / 150  
Korong Spur Long 2 55:3028 / 122  
Kauppi 3.1 night 33:3314 / 104  
Portugal by night 38:0147 / 135  
Middle Earth 5, Mirkwood by day 30:0615 / 150  
Kauppi 3.1 middle 2 35:5127 / 149  
 2dnf  
Kitluv Revir 2/2 17:3212 / 166  
Korong Spur Middle 2 34:2530 / 167  
Middle Earth 4, Night 48:0217 / 100  
Kitluv Revir 1/2 14:3226 / 187  
Kauppi 3.4 long 66:3725 / 113  
[re-play]CFWOC2021 Relay Finals 30:0240 / 202  
 2dnf  
Middle Earth 3, middle distance 33:2614 / 169  
Middle Earth 2, middle training 14:2511 / 219  
Korong Spur Night 22:3125 / 140  
Middle Earth 1 - Intro 30:3526 / 203  
Short course 14:0520 / 156  
Korong Spur Long 64:4112 / 142  
Korong Spur Middle 27:5126 / 224  
 228:5556 / 304  
Pedrogao (1)233:5636 / 237  
 330:4413 / 237  
Korong Spur Intro 13:58106 / 260  
 212:06191 / 551  
gsdivoc21 (8) 43:3612 / 121  
Snow Maze 22:0421 / 140  
Return of Holly Hell - Night 46:4344 / 141  
Costa de Lavos (1)227:305 / 222  
Kauppi 3.3 38:2739 / 145  
Kauppi 3.2 middle 37:1347 / 196  
 235:1334 / 238  
Fantasy Cup, Stage 15 31:0025 / 197  
[CFWOC21]-Relay Leg3 23:5519 / 215  
Askham 2 - easy course 19:45103 / 207  
Askham 1 35:3736 / 157  
Middle south dnf  
Osso da Baleia 1225:041 / 249  
[CFWOC21]-Relay Leg2 26:1830 / 236  
[CFWOC21]-Relay Leg1 27:3070 / 265  
 224:2744 / 385  
Short fast course  5:3234 / 211  
Waterfall 45:1519 / 151  
[CFWOC21]-Sprint 18:2473 / 301  
 214:5958 / 535  
Fantasy Cup, Stage 14 17:2848 / 193  
NIght Middle distans 24:1315 / 124  
[CFWOC21]-Night 45:1140 / 205  
Kauppi 3.1 44:5232 / 154  
Brügg Sprint dnf  
Soria Sprint Training 16:4034 / 178  
Fairbanksford Steeps, Long 45:375 / 98  
[CFWOC21]-Long283:0947 / 333  
Fantasy Cup, Stage 13 64:3435 / 159  
Brügg Prolog dnf  
Teeside Sprint Training 10:0723 / 174  
 2dnf  
Long 39:4111 / 106  
Wubba lubba dub dub 1 30:0530 / 209  
[CFWOC21]-Middle238:4556 / 582  
 3dnf  
 437:3543 / 582  
Kaakkurinlammi - Middle 30:4820 / 181  
High Rigg 4, long 84:3931 / 135  
Svata Anna, Middle 37:3130 / 180  
North side Easy dnf  
Bran, Short 18:3339 / 215  
Svata Anna, Short 9:4910 / 238  
gsdivoc21 (7) 39:5229 / 151  
Middle Downy Forest 14:5425 / 103  
Chiswickfield National Park  13:316 / 110  
test1 39:5416 / 89  
[CFWOC2021]-Training2 21:3055 / 346  
 220:22162 / 698  
gsdivoc21 (6) 44:2328 / 122  
gsdivoc (5) 27:0433 / 180  
Fantasy Cup, Stage 12 29:2317 / 178  
gsdivoc (4) 55:4124 / 134  
Fantasy Cup, Stage 11 45:2632 / 188  
Darnaway - Wrap up warm 41:0321 / 158  
Fell Pond Course 3 dnf  
[CFWOC21]-Training1 14:0139 / 384  
 2dnf  
 3dnf  
 412:05381 / 1385  
 512:19394 / 1385  
 611:36355 / 1385  
 711:37357 / 1385  
 811:05274 / 1385  
 911:10299 / 1385  
 1011:10299 / 1385  
 1111:00249 / 1385  
 1210:57236 / 1385  
 1310:52217 / 1385  
High Rigg 3 19:4723 / 233  
capanne small81 44:1727 / 165  
Fantasy Cup, Stage 10 18:1130 / 218  
gsdivoc (3) 43:1229 / 141  
gsdivoc(2) 58:4049 / 126  
High Rigg 2 - Easy curse 17:0275 / 210  
High Rigg 56:4228 / 174  
Darnaway - Half Eleven 32:4910 / 217  
Fantasy Cup, Bonus 17:1320 / 209  
Fantasy Cup, Stage 9 42:4233 / 188  
gsdivoc21(1) 71:1230 / 149  
Vähäjärvi 2, middle 50:5220 / 177  
Vähäjärvi 1, middle 2 40:0331 / 221  
Fantasy Cup, Stage 8 47:1922 / 174  
Fantasy Cup, Stage 7 22:3824 / 218  
Setmurthy 3 38:2232 / 185  
Fantasy Cup, Stage 6 15:4833 / 205  
Whinlatter 3 72:3725 / 137  
Fantasy Cup, Bonus dnf  
Circle city Gregorian Christmas  25:5029 / 170  
Whinlatter 2 20:5712 / 179  
Fantasy Cup, Stage 5 59:1246 / 172  
Isojärvi 1 middle 4 40:4716 / 199  
Fantasy Cup, Stage 4 26:1626 / 200  
Whinlatter 25:0225 / 224  
 223:4017 / 309  
Fantasy Cup, Stage 3 15:2117 / 197  
 2dnf  
Fantasy Cup, Training B 6:5514 / 194  
Sinte-Mette-Sprint 9:566 / 162  
Fantasy Cup, Stage 2 53:1931 / 169  
Fantasy Cup, Stage 1 31:3725 / 194  
Fantasy Cup, Training A 12:25128 / 203  
Setmurthy 2 35:2417 / 195  
OUnlocked Bestof2020 Sprint Easy 8:1124 / 130  
OUnlocked Bestof2020 Sprint Hard 24:5211 / 181  
OUnlocked Bestof2020 World Easy 15:007 / 148  
OUnlocked Bestof2020 WorldMedium 25:345 / 148  
OUnlocked Bestof2020 World Hard 53:5914 / 188  
OUnlocked Bestof2020 JK1971 Easy 16:3220 / 138  
OUnlocked Bestof2020 JK1971 Hard 38:0413 / 209  
Österrödjeberget night 33:2439 / 142  
Buchwald, Bonus 19:4023 / 157  
Buchwald, Night 23:0218 / 133  
Buchwald, Middle 26:2041 / 203  
Buchwald, Training 8:0475 / 205  
Dalegarth 2 53:4122 / 144  
sdasd 14:0121 / 123  
UFSM - Ok 14:0424 / 117  
Dalegarth, West Cumberland 64:1932 / 138  
A-mazing Grazing dnf  
Ardnaskie 5 92:5225 / 110  
Maria Trost, Short 20:3482 / 190  
Ardnaskie 4 31:0635 / 126  
Ardnaskie 3 78:3525 / 115  
Ardnaskie 2 42:0633 / 137  
Manesty, West Cumberland 29:5117 / 144  
Ardnaskie 1 45:0525 / 155  
Joutsenenpesä middle 4 35:3825 / 131  
Nr. 400 - The Map 19:3930 / 198  
Babylon, Middle 35:1380 / 186  
Joutsenenpesä night 37:5635 / 124  
Joutsenenpesä middle 3 37:3323 / 154  
 2dnf  
Chaud Clapier - Middle 27:3517 / 212  
Österrödjeberget middle 27:3222 / 186  
West Cumberland 39:4521 / 163  
Vähäjärvi 1 middle 2 38:3540 / 178  
Växjö OK middle 31:4423 / 176  
Vähäjärvi 2 night 44:2321 / 128  
White Sands NP Middle 1 41:5527 / 159  
Vähäjärvi nigh 41:2841 / 139  
[CoronaBlues]-E19 37:5176 / 214  
 226:0738 / 347  
Darnaway Half Nine 60:0240 / 146  
Vähäjärvi 2 long 68:5525 / 155  
Vähäjärvi middle 1 37:3035 / 196  
[CoronaBlues]-E18 40:2243 / 224  
Erskine 1 16:0431 / 208  
Darnaway 10 o'Clock 77:2229 / 126  
Knock-Out Sprint, Final 23:3432 / 171  
Knock-Out Sprint, Heat C 7:4038 / 161  
Knock-Out Sprint, Heat B 6:3747 / 164  
Knock-Out Sprint, Heat A 8:0855 / 192  
Kalkleiten, Sprint 12:0042 / 183  
Kalkleiten, Long 58:0443 / 135  
Hansta West, long 87:0631 / 123  
Hansta West, middle 2 36:3825 / 185  
Ghosttown V2 Ghostrace 16:4218 / 132  
Hansta West, Short 24:1731 / 180  
Hamrångefjärden Middle 33:4455 / 156  
[CoronaBlues]-E15 27:3930 / 195  
Tähtiniemi 3 middle 38:5030 / 172  
GSVIDOC1 23:5520 / 204  
Hexagon Maze 1 dnf  
CFEB 2020-09-15 dnf  
Hansta East, Long 45:0322 / 155  
Mount Dufferin 6 26:4122 / 179  
Hansta East, Middle 29:2527 / 165  
Jarosas Norte 33:5621 / 125  
Tähtiniemi 2 night 42:4827 / 88  
L1 Forest Umbra 69:4926 / 108  
Mount Dufferin 5 90:4720 / 80  
Mount Dufferin 4 29:3035 / 114  
Cheire de come - Night 59:3622 / 82  
Hansta, Middle 29:3223 / 134  
Cheire de come - Middle 2 38:3330 / 132  
Night sprint in forest 22:3539 / 93  
XVI Trofeo Acacyr-Model Event 28:4936 / 154  
S2 Oversee 17:0745 / 148  
Soria 1 dnf  
M2 Mantscha 39:4622 / 138  
Middle 34:0834 / 167  
Sweet Short CP 25:1842 / 172  
Cheire de come - Middle 39:0036 / 183  
 2dnf  
Farum, Denmark 3 14:5431 / 147  
Farum, Denmark 2 26:4448 / 175  
Los arboles no son transparentes 26:5922 / 137  
Lockdown-O - Junior - Forest A265:2356 / 290  
Lockdown-O - Junior - Sprint A2dnf  
Auburnborough - Short 12:2610 / 161  
CFEB 2020-08-01 61:5919 / 102  
Farum, Denmark 20:1633 / 208  
Koirarata night 23:4731 / 171  
Race 600 27:4739 / 208  
CFEB 2020-07-15 dnf  
Banat dnf  
CFEB 2020-07-01 57:3616 / 133  
Conique 29:1215 / 195  
Holdhusfjell - Middle 2236:37123 / 322  
Lockdown-O British Open Long A 76:2930 / 243  
Lockdown-O British Open Middle A 51:0950 / 326  
Holdhusfjell - Middle 35:5058 / 288  
Pizzorne 63:3830 / 151  
San Giovanni 4 37:5626 / 172  
[LOTR-SC] Bree 17:4648 / 255  
Picking shrubbery and cliffs 29:1647 / 204  
San Giovanni 3 44:2269 / 187  
[CFWC2020]Final-E20 116:31108 / 231  
[CFWC2020]-E19 37:0435 / 289  
[CFWC2020]Round10-Training 21:4386 / 328  
 217:5282 / 501  
San Giovanni 2 44:0332 / 157  
Konkalampi 2 night 37:3824 / 142  
Iceland Night 38:3558 / 173  
San Giovanni 1 30:1930 / 230  
trial by fire 17:4065 / 188  
competition rings 13:2253 / 204  
Sheffield Botanical Gardens 18:0197 / 292  
[CFWC2020]-E18 69:3280 / 248  
[CFWC2020]-E17 39:1085 / 312  
 234:1164 / 404  
 3dnf  
[CFWC2020]Round9-Training 25:01131 / 349  
 217:1646 / 530  
 3dnf  
 417:1042 / 530  
Sarkalahti night 2 39:0221 / 148  
Oldie but NOT goldie.  24:3751 / 214  
M.G. OL-Competition 32:2724 / 150  
Vilchetes Middle (right version) 37:1844 / 189  
Vichetes Easy (Begginers) 11:1416 / 198  
10mila202x-training 24:3564 / 288  
 9:3822 / 189  
[MV2020] GRAND SLAM 33:5449 / 260  
[LOTR-SC] Helms Deep 12:0970 / 284  
Chaud Clapier - Night 33:0540 / 203  
[CFWC2020]-E16 73:3763 / 278  
[CFWC2020]-E15 34:3387 / 359  
 2dnf  
[CFWC2020]Round8-Training 14:2293 / 375  
 212:2119 / 545  
[MV2020] Gara9 34:1323 / 213  
Konkalampi 2 49:3948 / 174  
Desert night race 18:3822 / 209  
Sarkalahti middle 3 41:4842 / 236  
[CFWC2020]-E14 73:1545 / 282  
[CFWC2020]-E13 41:5238 / 344  
 2dnf  
[CFWC2020]Round7-Training 26:51180 / 373  
 218:3324 / 521  
Contour-O, Hofwald 2 20:5924 / 206  
Contour-O, Hofwald 1 32:2466 / 177  
[MV2020] Gara7 30:42110 / 244  
Col de la Chau - Middle 34:2341 / 254  
Lockdown-O - Team Weekend 56:0554 / 321  
Holly Hell - Long 1 61:0325 / 155  
Cursa Oberta - Santa Fe 58:5744 / 184  
2a Copa Catalana de e-Orientacio 21:5435 / 331  
Konkalampi 3 middle 44:5449 / 188  
[MV2020] Gara6 Sprint Tiriolo dnf  
Holly hell - Middle 1 44:0123 / 186  
[Svindal] Middle 34:5056 / 308  
[MV2020] Gara5 dnf  
Holly hell - Intro 1 18:5337 / 224  
[CFWC2020]-E12 77:2956 / 289  
[CFWC2020]-E11 37:4693 / 375  
 233:5671 / 473  
[CFWC2020]Round6-Training 15:2994 / 406  
 213:0150 / 554  
Holly hell - Intro 0 12:1228 / 314  
SandroneCup-Marzabrutto- Picking dnf  
Col de la Chau - Middle 30:3441 / 212  
Konkalampi night 43:1239 / 140  
Monte Xalo 20:5829 / 212  
[Grindsted] Prologue 4:458 / 246  
Chabeuil - Sprint 2 16:3364 / 271  
Col de la Chau - Short 21:0238 / 273  
[MV2020] Gara4 30:13107 / 306  
Fresnedilla Norte-1 35:2684 / 276  
CF COMA El Chorro Sur 39:3755 / 250  
Lockdown-O - World O Day 49:11108 / 536  
Chabeuil Sprint 15:1595 / 301  
Konkalampi middle 39:4245 / 251  
Minas Tirith - Sprint 1 21:04110 / 341  
Minas Tirith - Intro 6:19144 / 418  
Tour de France Part 3 dnf  
State Park dnf  
Pekonkangas | middle 34:2486 / 326  
[CFWC2020]-E10 81:1397 / 344  
[CFWC2020]-E9 50:01104 / 449  
 2dnf  
[CFWC2020]Round5-Training 20:02139 / 502  
 218:09151 / 720  
Sierra de las Villas Open 36:5971 / 312  
[MV2020] Gara2 - The Real One 22:3361 / 290  
FEGADO Sprint [E1] 26:4370 / 239  
[MV2020] Gara2 - Feltre - sprint 22:2036 / 255  
[MV2020]Gara2-Feltre - sprint dnf  
Härkävuori - Middle 31:0752 / 325  
Tour de France Part 2 32:0750 / 315  
Cursa Oberta - I Copa Catalana 25:1160 / 385  
Lockdown-O - Classic - Long A 86:2768 / 356  
Lockdown-O Classic - Middle A 38:4452 / 425  
Lockdown-O - Classic Short B 22:2817 / 253  
Lockdown-O - Classic - Short A 31:1958 / 531  
Orrdals klint 2 middle 30:4471 / 265  
[MARS] Victoria Crater 26:5767 / 356  
Jyvaskyla - Long 57:2860 / 222  
Tour de France Part 1 (short) 28:21153 / 382  
Orrdals klint middle 2 33:51116 / 293  
SandroneCup-Cumeglio-long? dnf  
Breizh Cup - Quimper - Etape 1 16:41113 / 326  
[MV2020] Gara1 19:1677 / 438  
morkvedmarka sprint 26:43112 / 317  
Sprint-Cup E8 19:1972 / 325  
Mines du Roi Salomon, Sprint 1 19:20115 / 338  
Les mines du Roi Salomon - Intro 7:42278 / 414  
Boatorp Middle 30:4226 / 280  
Polish Championships Long 65:1226 / 166  
HuBei orienteering 33:0067 / 262  
[Profi] Blumau, Middle 2 dnf  
[Rookie] BLumau, Short 4 22:19101 / 221  
[Rookie] Blumau, Short 3 19:25111 / 304  
1a Copa Catalana- Classificatori 18:2649 / 265  
[CFWC2020]-E8 85:55111 / 358  
[CFWC2020]-E7 40:2477 / 450  
 2dnf  
 341:20105 / 543  
[CFWC2020]Round4-Training 29:22200 / 484  
 224:27117 / 670  
 324:08105 / 670  
Polish Championships Middle 37:50153 / 291  
Polish Sprint Championships 20:0520 / 309  
[Rookie] Blumau, Short 1 18:3439 / 325  
Sprint-Cup E7 dnf  
Sprint-Cup E5 13:5643 / 393  
SandroneCup-MonteSandrone-Short 26:4087 / 317  
Orrdals klint night, short dnf  
Haukkavuori cliffs 42:0459 / 271  
Lockdown-O - Round 3 - Course A 18:1478 / 449  
Lockdown-O - Round 3 - Course B 6:1665 / 236  
[CFWC2020]-E6 67:1977 / 453  
[CFWC2020]-E5 37:23103 / 541  
 2dnf  
 338:32148 / 653  
[CFWC2020]Round3-Training dnf  
 222:35108 / 841  
 321:0448 / 841  
 421:0144 / 841  
WoO-Route to O-Season Day 42 16:0148 / 327  
Bedolpian (Trentino) DAY1 35:0849 / 178  
[RCC]-E2 30:1477 / 186  
Lockdown-O - Round 2 - Course A 34:1898 / 396  
Lockdown-O - Round 1 - Course B 4:2638 / 246  
Lockdown-O - Round 1 - Course A 29:2998 / 483  
Somewhere middle 4 40:4164 / 219  
Pomaria Village 14:4525 / 231  
SandroneCup - Vialfré - Middle 54:2977 / 151  
forest long 75:1147 / 130  
[RCC]-E1 19:44106 / 219  
short forest 30:19135 / 274  
Mynttila - Long 61:0463 / 258  
Mynttila - Intro 8:57123 / 415  
bamboo middle 19:2024 / 206  
First CF Trail-O (WT = 3min) dnf  
 2dnf  
Platabek 44:0696 / 256  
Reposärkät 45:0782 / 215  
Västersjön, middle 28:24187 / 309  
[CFWC2020]-E4 64:3983 / 468  
[CFWC2020]-E3 32:28130 / 570  
 238:51249 / 732  
 330:33107 / 732  
[CFWC2020] Round 2 - Training 18:4292 / 569  
 2dnf  
 318:18108 / 838  
 419:15171 / 838  
Lammhult, easy sprint 12:32165 / 396  
Sätila - middle 39:3144 / 313  
Fusine Extreme Controlpicking dnf  
Sprint-Cup E4 17:2845 / 379  
Hakarp - middle 32:4563 / 279  
Fusine 2 dnf  
CFEB 2020-05-01 57:3329 / 147  
Fusine refurbished <10min dnf  
Korvatunturi middle 2 38:0163 / 249  
Kvänsås 40:4554 / 175  
Sprint-Cup E3 19:11108 / 396  
Sprint-Cup E2 17:0189 / 419  
Oronmylly West Long 67:3089 / 193  
Sprint-Cup E1 19:1892 / 475  
High Chaparral forest - Middle 47:4754 / 210  
Old Summer Palace [Test] 13:2158 / 327  
Etang de Lers - Night (2) 38:43100 / 215  
Slättö sand, middle 37:1454 / 218  
Lewes Lake, Middle 56:2182 / 312  
Mäntänvuori | Middle 47:5564 / 243  
Suololuopal middle 3 dnf  
Etang de Lers - Night 30:03115 / 322  
city sprint 37:1492 / 301  
city middle 69:2587 / 175  
City Long 125:4469 / 181  
LockdownO - Day 4 Fix - Course C 16:4344 / 144  
LockdownO - Day 4 fix - Course A dnf  
Eisteichiedlung, Sprint 2 18:06191 / 369  
Eisteichsiedlung, Sprint 1 13:4671 / 461  
[CFWC2020]-E2 83:56107 / 525  
[CFWC2020]-E1 38:43169 / 614  
 233:48118 / 846  
Oak Reservior Middle 27:0477 / 189  
[CFWC2020]-Training 19:51231 / 660  
 220:43394 / 1265  
[CoronaBlues]-E14 49:15137 / 360  
Lockdown-O - Day 1 - Course B 6:41169 / 414  
Lockdown-O - Day 1 - Course A 24:5497 / 572  
Josephgrund Sprint Challange C 23:4548 / 289  
Josephgrund Sprint Challange B 26:03110 / 336  
Josephgrund Sprint Challange A 24:34102 / 493  
[NJ2D The Game] Long - Green 13:1669 / 270  
[NJ2D The Game] Long - White 21:1864 / 194  
[NJ2D The Game] Long - Yellow 29:4625 / 169  
[NJ2D The Game] Long - Black 49:0857 / 178  
[NJ2D The Game] Middle - Green 12:1215 / 187  
[NJ2D The Game] Middle - White 14:4153 / 167  
[NJ2D The Game] Middle - Yellow 24:4463 / 177  
[NJ2D The Game] Middle - Black 42:4586 / 208  
Bran, Middle 4 32:15134 / 305  
Bran, Middle 3 28:25114 / 332  
[CoronaBlues]-E13 dnf  
Forbergåsen|Middle 35:1897 / 378  
Bran, Middle 2 37:43117 / 300  
Bran, Miidle 1 31:54106 / 432  
Test2 NJ2D Lang 21:2386 / 171  
PL O-TEAM | Sprint Cinte Tesino 13:0759 / 504  
[CoronaBlues]-E12 21:46139 / 444  
Koantakanen middle 4 49:31124 / 224  
Pink Cacti 26:3037 / 279  
[CoronaBlues]-E11 68:08145 / 333  
GS030420m 24:3784 / 273  
Mäntänvuori | Short 29:12125 / 369  
Koantakanen middle 3 44:56118 / 277  
Akenstaka - Long 62:52132 / 255  
Bordasee, Controlpicking 2 40:4289 / 199  
[CoronaBlues]-E10 dnf  
Kalajoki middle 3 dnf  
Bordasee, Controlpicking 37:54114 / 283  
Bordasee, short 2 24:24144 / 309  
Huuhkainvuori middle 3 50:23125 / 267  
CFEB 2020-04-15 56:0831 / 182  
Haukkavuori middle 64:25156 / 253  
[CoronaBlues]-E9 dnf  
GS280320S 41:22106 / 209  
GS280320M 40:15101 / 194  
Gronholt Hegn - Middle dnf  
Kvarn | Middle dnf  
[CoronaBlues]-E7 28:27171 / 369  
San Giovanni - contour2dnf  
[CoronaBlues]-E5230:5968 / 371  

All races shown. View recent races.