Catching Features



Sweden ra$

Country:Sweden
Club:OLGY Slayers
Email:you must log in
Ranking:7441
Races Run:954
Races Created:0
Upload Limit:6 mb (?)

Recent Races

Race Title Rerun # Time Place
Borrowdale NE dnf  
Hevonniemi middle 39:478 / 96  
Hevonniemi long 69:1812 / 96  
Keltonfell, short dnf  
White Sands West Middle1 24:1930 / 143 81.0 
Hevonniemi intro 29:115 / 143  
siuuuuuuu 35:568 / 122 97.4 
Keltonfell, middle dnf 0.0 
Castle made of Sand, Sprint 17:1514 / 162 87.2 
Campus Uni Wien, Sprint 15:1820 / 164 77.8 
Dyrehave Middle1 dnf 0.0 
S-chanf, long dnf (0.0) 
Dyrehave Intro 19:1511 / 176 76.3 
???? middle 31:236 / 151 105.0 
Suitsaari night 2 dnf (0.0) 
???? intro dnf (0.0) 
Reposärkät night dnf (0.0) 
Askham, short dnf (0.0) 
Reposärkät long 63:543 / 109 102.1 
Reposärkät middle 37:223 / 155 90.6 
Askham, long middle dnf (0.0) 
Micro-Labyrinth 6:0719 / 154  
Rousavaara middle 3 dnf  
Valonsadero, Stage XI 21:095 / 142 101.1 
Valonsadero, Stage X dnf  
Valonsadero, Stage IX 23:268 / 187  
Suitsaari middle 4 dnf  
Orrdals klint night 23:189 / 139  
Orrdals klint short 2 27:3711 / 186  
Back down again dnf  
Climb the rock 32:1728 / 163  
Round the rock 28:284 / 184  
Tähtiniemi middle 2 dnf  
High Rigg S, long 55:548 / 122  
Valonsadero, Stage VIII-EYOC2010 15:3432 / 185  
Valonsadero, Stage VII dnf  
Valonsadero, Stage VI 17:073 / 167  
OLdies-10 32:068 / 168  
Valonsadero, Stage V 37:155 / 152  
High Rigg S, middle 32:369 / 177  
High Rigg S, intro 19:3714 / 180  
Kiimasuo Intro dnf  
OLdies-9 dnf  
Perstorp 2 26:0213 / 150  
OLdies-8 dnf  
OLdies-7 35:009 / 140  
OLdies-6 31:474 / 143  
Olarinniitty short dnf  
OLdies-5 40:4610 / 136  
Perstorp 1 dnf  
OLdies-4 dnf  
OLdies-3 22:021 / 173  
OLdies-2 24:533 / 175  
OLdies-1 29:316 / 187  
Tähtiniemi night dnf  
Whinlatter, long dnf  
Wninlatter, middle 32:2812 / 178  
Haukilampi night 41:402 / 126  
Whinlatter, intro 18:2911 / 188  
CS2022a2 dnf  
CS2022p1 dnf  
Valonsadero, Stage IV dnf  
Valonsadero, Stage III-EYOC 2010 dnf  
CS2022o 12:148 / 129  
Valonsadero, Stage II 21:153 / 140  
Valonsadero, Stage I dnf  
Valonsadero, Intro 6:5011 / 180  
Dalegarth E, middle 2 38:1527 / 153  
Dalegarth E, long 51:283 / 102  
CS2022m dnf  
CS2022l 38:042 / 107  
LOST 13! Forest Umbra dnf  
CS2022k dnf  
Dalegarth E, middle 31:063 / 151  
Dalegarth E, intro dnf  
Lodore, middle dnf  
Carwell's Labyrinth SW, middle dnf  
Kungälv 3, Long 1 49:029 / 112  
Thanks Billo :-) dnf  
Tähtiniemi 2020 middle 2 41:554 / 115  
Kungälv 3 Middle 2 37:3317 / 155  
Carwell's Labyrinth SW, intro 29:3018 / 138  
Haukilampi 2 middle dnf  
Haukilampi 2 intro 30:424 / 149  
Kungälv 3 Middle 1 dnf  
 2dnf  
ME22, Rivendell long 60:441 / 124  
ME22, Isengard sprint dnf  
ME22, Mirkwood middle 33:514 / 159  
Routechoice Middle dnf  
ME22, Edoras night 39:325 / 116  
Test 3, middle 32:386 / 117  
Test 2, middle 27:248 / 157  
ME22, Edoras sprint dnf  
Random test 2 20:593 / 132  
ME22, Rivendell middle 34:2319 / 172  
Middle Earth 22, intro dnf  
Harrop S, control picking 25:441 / 178  
IV COPA CATALANA LLIGA PARLEM 33:226 / 155  
Ramdom map middle 17:497 / 144  
Harrop S, long dnf  
Harrop S, middle 36:507 / 155  
III Copa Catalana - Lliga Parlem dnf  
Haukilampi 2 night 40:109 / 118  
Harrop S, intro 16:482 / 186  
Congrats to Acke Granbarr! dnf  
Gowbarrow route choices 50:5217 / 132  
Haukilampi 2 middle dnf  
Gowbarrow, middle 32:078 / 189  
La Copa Catalana 2022 39:415 / 166  
Hemfjallstangen NE, long dnf  
Hemfjallstangen NE, night 21:3112 / 139  
LIVE #500 dnf  
Flashback #400 17:313 / 140  
Hemfjallstangen NE, middle dnf  
Flashback #300 12:117 / 128  
Flashback #200 dnf  
Flashback #100 12:0435 / 169  
Flashback #1 dnf  
Wildlakes Intro 13:1326 / 133  
Waschberg, Middle dnf  
Home sprint 2 21:5618 / 141  
Haukilampi middle 2 31:221 / 165  
Kellotapulit, contour-o dnf  
Fantasymap Difficulty IV 2 13:241 / 65  
Fantasymap Difficulty III 13:217 / 71  
Fantasymap Difficulty II 2 8:562 / 74  
Fantasymap Difficulty IV 17:039 / 75  
Fantasymap Difficulty II 12:474 / 98  
Fantasymap Difficulty I 7:436 / 172  
Home sprint 15:5813 / 192  
Fantasymap Intro (night) dnf  
Muncaster E, long 52:074 / 134  
Haukilampi night 35:194 / 130  
Haukilampi middle dnf  
Muncaster E, middle 32:292 / 180  
Winter run dnf  
Haukilampi Intro 27:314 / 188  
Muncaster E, intro 19:481 / 198  
Fantasymap, Middle 31:4916 / 157  
Brugeraholz Sprint 18:349 / 181  
Riddarhytan W, middle 2 dnf  
Isebakketjern Short 21:1121 / 208  
Brugeraholz Middle dnf  
Riddarhyttan W, long 47:136 / 151  
Brugeraholz Intro 11:1323 / 180  
Suitsaari night 38:4714 / 123  
Suitsaari green middle 33:015 / 173  
Suitsaari middle 2 dnf  
Vätsäri 2 night 32:5419 / 162  
Riddarhyttan W, short 22:5411 / 225  
Isebakketjern Controlpicking 46:313 / 167  
Riddarhyttan W, middle dnf  
Fantasymap, Long 43:0910 / 160  
Labyrinth 15:377 / 188  
Armboth S, middle 32:1212 / 187  
Smörvatnnet N - Shortened Long 28:053 / 141  
Oversee, Sprint 16:1313 / 200  
Suitsansaari middle 33:5512 / 160  
Isebakketjern Middle 3 31:2817 / 136  
Isebakketjern Middle 2 42:0119 / 131  
Isebakketjern Middle 1 34:561 / 174  
Brugeraholz Sprint 2 17:0420 / 192  
Smörvattnet N - Intro 18:599 / 180  
Armboth S, night 21:0225 / 148  
Waltendorf, Sprint dnf  
 215:5630 / 330  
Ice night 40:3410 / 139  
Suitsansaari intro 20:454 / 195  
Vainanvuori 33:159 / 201  
Brugeraholz 11:169 / 228  
Armboth S, long 53:265 / 151  
Aguiar da Beira norte - Gradiz 25:2546 / 241  
 2dnf  
Armboth long 51:546 / 155  
Hassel South - Long 48:4616 / 146  
Armboth middle 32:4218 / 161  
Örtjärnsklitten 29:1916 / 201  
 2dnf  
 3dnf  
Hassel South - Middle dnf  
 2dnf  
Hassel South - Short 22:123 / 200  
Isebakketjern Many Controls 16:282 / 195  
Isebakketjern Middle 4 36:347 / 166  
Vätsäri 2 intro 20:3811 / 176  
Armboth, short intro 18:3214 / 204  
Smörvattnet - Intro 16:1814 / 218  
Kycklingekulle - Middle 28:0616 / 200  
Vätsäri middle 2 29:0718 / 198  
Aguiar da Beira - Pinheiro 24:548 / 241  
Urberga - Middle 1 25:0919 / 206  
Urberga - Intro 12:0514 / 220  
Paimio middle 19:1916 / 224  
Vätsäri 1 long 51:067 / 176  
Chandossel Long dnf  
Vätsäri 1 night 32:299 / 163  
Chandossel Intro 17:069 / 175  
  dnf  
 2dnf  
Nödinge 2 Long 2 53:536 / 186  
Hassel - Middle 38:116 / 181  
Vätsäri middle 2 38:085 / 196  
Platte South, Middle 2 dnf  
 2dnf  
Vätsäri 1 middle 32:268 / 207  
portrait 7:3743 / 218  
Winter middle 30:2515 / 207  
Platte South, Middle 31:5411 / 223  
Race 700 dnf  
 237:0515 / 253  
Circle City Orthodox Christmas 22:234 / 189  
Winter long dnf  
Isebakketjern Middle 3 Night 33:4916 / 176  
Winter night 17:295 / 195  
Platte Center, Middle 2 32:2510 / 184  
Platte Center, Middle dnf  
Christmas Challenge - Middle 2 dnf  
Dalegarth W, middle 2 32:494 / 189  
Christmas Challenge - Sprint dnf  
Hassel Long 1 dnf  
Christmas Challenge - Middle dnf  
Circle City Christmas night 27:514 / 183  
Christmas Challenge - Intro dnf  
Dalegarth W, long 53:158 / 149  
Isebakketjern Middle 2 31:262 / 162  
Nödinge middle 2 dnf  
 2dnf  
Isebakketjern Middle 1 32:485 / 206  
Hassel Middle 3 30:407 / 147  
Kungälv 2/Nödinge Long 1 dnf  
Hassel - Middle 2 32:492 / 118  
Dalegarth W, middle 32:1517 / 160  
Hassel - Middel 29:331 / 162  
An Ras 2021: Stage 9 14:3825 / 175  
Isebakketjern Intro 3 14:272 / 167  
Kyrkoberget middle 34:506 / 143  
Ski-O, Middle 28:3419 / 155  
Dalegarth W intro 16:524 / 195  
CF 2006 4 night dnf  
CF 2006 4, long 57:4912 / 126  
Quali Campionat de Catalunya 23:137 / 177  
University of Vienna, Sprint dnf  
 220:3714 / 281  
Kungälv 2 Middle 1 dnf  
Winterleitenseen, Short 3 15:3151 / 156  
Winterleitenseen Middle 6 30:0322 / 131  
Winterleitenseen S, Middle 5 dnf  
CF 2006 3 night dnf  
CF 2006 4, middle  38:415 / 97  
Cr^onica 42:3428 / 120  
Venice middle 39:364 / 126  
Winterleitenseen, Middle 4 dnf  
Kungälv 2 Short 13:428 / 186  
Winterleitenseen, Middle 3 dnf  
Winterleitenseen Center, Short 2 22:3912 / 156  
CF 2006 3 middle 36:105 / 147  
Winterleitenseen, Middle 2 28:4815 / 157  
Winterleitenseen, Long 1 dnf  
[Austria Cup] Winterleitenseen dnf  
An Ras 2021: Stage 8 dnf  
Venice, sprint 2 dnf  
 216:3711 / 178  
[Training Camp] Winterleitenseen dnf  
Winterleitenseen NE, Training 11:2753 / 156  
An Ras 2021: Stage 7 dnf  
CF 2006 2 night 36:246 / 102  
CF 2006 2 v2, middle 40:2623 / 127  
Elsaich, Biathlon Middle dnf  
[Austria Cup #10] Waschberg 45:5613 / 128  
[Austrian Championship]Waschberg dnf  
Waschberg, Training 9:314 / 165  
Elsaich, Ski-O Middle 34:3513 / 148  
CF 2006 conversion 2, middle dnf  
Rydskogen Challenge #1 dnf  
Venice, 1 leg challenge 10:1016 / 156  
Isebakketjern Intro 2 FIXED 20:513 / 147  
Isebakketjern Intro 2 23:1111 / 118  
Elsaich 25:195 / 173  
Isebakketjern 15:3221 / 199  
Venice sprint 1 dnf  
 217:3313 / 217  
Kungälv Long  65:099 / 119  
CF 2006 map facelift v2 middle 47:143 / 137  
sargia  11:5421 / 146  
Facelift upon a CF 2006 map 42:147 / 152  
Siitama night 31:145 / 119  
Kungälv 1 Middle 2 30:5123 / 161  
Sprint Challange 41:376 / 130  
renom 18 43:462 / 104  
Reposärkät middle 33:591 / 138  
Reposärkät middle/long night 41:383 / 118  
Kungälv 1 Middle 1 54:1118 / 144  
Some old place in Italy 22:1911 / 178  
Reposärkät long 52:2410 / 131  
Kungälv 1 Short 2 13:213 / 198  
Magdalenaholz Middle dnf  
Magdalenaholz Intro 19:436 / 184  
 2dnf  
Joutsenenpesä 3 night 35:0310 / 126  
Nya Varvet, Short 20:4715 / 181  
Siitama middle 30:226 / 180  
beno c 16:0812 / 176  
Aguiar da Beira - Pinheiro night 21:497 / 130  
Joutsenenpesä 3 middle 40:449 / 143  
Aguiar da Beira - Pinheiro dnf  
High Rigg N, long 55:456 / 132  
Joutsenenpesä middle 38:054 / 163  
JohnT 21:417 / 170  
beni b 23:1213 / 148  
Aguiar da Beira 1 6:444 / 213  
High Rigg N, easy dnf  
beni 1 a 35:227 / 133  
Joutsenenpesä night 31:542 / 126  
Joutsenenpesä 2.1, middle dnf  
Joutsenenpesä 2 middle 27:017 / 190  
High Rigg N, middle 32:209 / 214  
Hailuoto night 27:384 / 148  
Joutsenenpesä night 34:385 / 144  
Middle Earth Cup, Bonus Sprint 3 18:2914 / 205  
Middle Earth Cup 5, middle 34:4010 / 196  
Hailuoto middle dnf  
MIddle Earth Cup 5, long dnf  
Middle Earth Cup 5, training 16:2915 / 190  
Middle Earth Cup 4, long dnf  
Joutsenenpesä middle 36:328 / 162  
Kungälv 1 Short 18:2230 / 196  
Saarijärvi 3 night 37:317 / 138  
Middle Earth Cup 4, middle 30:3714 / 150  
Middle Earth Cup 4, training 11:503 / 153  
Saarijärvi 2 night 36:544 / 106  
Saarijärvi night 30:136 / 128  
Platte, Middle 2 dnf  
Platte Middle 1 23:1611 / 159  
Saarijärvi middle 2 38:2118 / 131  
Platte, Training 9:4535 / 174  
Saarijärvi middle 3 35:078 / 142  
Halland Night Middle 18:245 / 139  
Halland Long 33:282 / 160  
Middle Earth Cup, Bonus Sprint 2 18:485 / 177  
Middle Earth Cup 3, training 16:484 / 170  
Middle Earth Cup 2, middle 30:5314 / 152  
Köttkulla Night Long dnf  
Night Middle 19:093 / 148  
Prologue dnf  
 29:528 / 313  
Middle Earth Cup, Bonus Sprint 1 17:2720 / 163  
Middle Earth Cup 2, training dnf  
Carwell's Labyrinth short middle 29:4917 / 139  
Carwell's Labyrinth middle dnf  
Hawse End middle 33:525 / 144  
Kaleva Church sprint 2 13:323 / 130  
Kaleva Church sprint 16:2626 / 155  
WOC-Training-E5 22:4315 / 171  
WOC2021-Training-E2 dnf  
Threlkeld night dnf  
Schöckl N, Middle dnf  
Schöckl E, Middle 20:2512 / 167  
Swedish middle 27:1536 / 197  
Middle Earth 6, long training 18:066 / 150  
[re-play]CFWOC2021 Relay Finals dnf  
Middle Earth 2, middle training 14:218 / 219  
Korong Spur Night 21:187 / 140  
Middle Earth 1 - Intro 29:056 / 204  
Korong Spur Middle 28:2235 / 224  
Pedrogao (1) 31:2214 / 174  
Korong Spur Intro 10:501 / 260  
Snow Maze dnf  
Return of Holly Hell - Night dnf  
test1 14:581 / 99  
Costa de Lavos (1) 30:1720 / 162  
Kauppi 3.3 36:3422 / 145  
Kauppi 3.2 middle 33:5920 / 196  
Fantasy Cup, Stage 15 31:1328 / 197  
[CFWOC21]-Relay Leg3 23:3613 / 215  
Askham 2 - easy course 15:3846 / 207  
Askham 1 33:0618 / 157  
Middle south 26:281 / 110  
Osso da Baleia 1 25:465 / 193  
[CFWOC21]-Relay Leg2 27:3543 / 236  
[CFWOC21]-Relay Leg1 dnf  
Short fast course  5:217 / 211  
[CFWOC21]-Sprint 15:2616 / 301  
 2dnf  
Fantasy Cup, Stage 14 16:046 / 193  
NIght Middle distans 22:491 / 124  
[CFWOC21]-Night 42:4821 / 205  
Kauppi 3.1 43:4122 / 154  
Brügg Sprint 21:3012 / 185  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Soria Sprint Training 14:051 / 178  
Fairbanksford Steeps, Long dnf  
[CFWOC21]-Long 79:3928 / 252  
Fantasy Cup, Stage 13 60:1910 / 159  
Brügg Prolog dnf  
 2dnf  
 3dnf  
 413:1116 / 229  
Teeside Sprint Training 9:052 / 174  
 29:1020 / 262  
Long 39:308 / 106  
Wubba lubba dub dub 1 dnf  
 2dnf  
[CFWOC21]-Middle 37:1616 / 341  
 2dnf  
 336:1121 / 582  
 4dnf  
Ingalnga City - Labyrinth Sprint 3:5045 / 150  
Kaakkurinlammi - Middle 30:279 / 181  
xy dnf  
Svata Anna, Middle dnf  
North side Easy 16:545 / 169  
Bran, Short 17:3926 / 215  
Svata Anna, Short 10:3832 / 238  
gsdivoc21 (7) 38:1714 / 151  
 2dnf  
test1 37:418 / 89  
[CFWOC2021]-Training2 22:2267 / 346  
 219:16126 / 698  
 319:18127 / 698  
gsdivoc21 (6) dnf  
gsdivoc (5) 26:0125 / 180  
Fantasy Cup, Stage 12 30:0022 / 178  
 2dnf  
gsdivoc (4) 50:396 / 134  
Fantasy Cup, Stage 11 42:4318 / 188  
Darnaway - Wrap up warm 38:255 / 158  
Chesterwoodham Farm 22:364 / 98  
test dnf  
Fell Pond Course 3 dnf  
San Giovanni 3 6:274 / 115  
San Giovanni 2 10:577 / 136  
San Giovanni 15:038 / 205  
newbury national preserve  19:055 / 153  
[CFWOC21]-Training1 dnf  
 212:53427 / 1386  
 3dnf  
High Rigg 3 19:083 / 233  
capanne small81 dnf  
Fantasy Cup, Stage 10 18:3639 / 218  
gsdivoc (3) 39:0218 / 141  
gsdivoc(2) 52:569 / 126  
High Rigg 2 - Easy curse 15:0822 / 210  
High Rigg dnf  
Darnaway - Half Eleven 32:276 / 217  
Fantasy Cup, Bonus 16:436 / 209  
Fantasy Cup, Stage 9 40:1120 / 188  
gsdivoc21(1) dnf  
Vähäjärvi 2, middle 48:535 / 177  
Vähäjärvi 1, middle 2 38:3817 / 221  
Fantasy Cup, Stage 8 46:1912 / 174  
Fantasy Cup, Stage 7 21:4211 / 218  
Setmurthy 3 38:0630 / 185  
Fantasy Cup, Stage 6 15:4430 / 205  
Whinlatter 3 71:4919 / 137  
Fantasy Cup, Bonus 16:5810 / 201  
Circle city Gregorian Christmas  22:129 / 170  
Whinlatter 2 20:166 / 179  
Fantasy Cup, Stage 5 dnf  
Isojärvi 1 middle 4 40:1111 / 199  
Fantasy Cup, Stage 4 24:5813 / 200  
Whinlatter 23:2511 / 224  
 223:4819 / 309  
Fantasy Cup, Stage 3 15:0711 / 197  
Fantasy Cup, Training B 6:233 / 194  
Fantasy Cup, Stage 2 49:5119 / 169  
Fantasy Cup, Stage 1 28:2810 / 195  
 227:206 / 256  
Fantasy Cup, Training A 8:0711 / 203  
Setmurthy 2 33:546 / 195  
 233:254 / 255  
OUnlocked Bestof2020 Sprint Easy 7:5019 / 130  
OUnlocked Bestof2020 Sprint Hard 22:485 / 181  
OUnlocked Bestof2020 World Easy 15:1412 / 148  
OUnlocked Bestof2020 WorldMedium 25:273 / 148  
OUnlocked Bestof2020 World Hard 50:162 / 188  
 2dnf  
OUnlocked Bestof2020 JK1971 Easy 16:139 / 138  
OUnlocked Bestof2020 JK1971 Hard 38:2317 / 209  
Österrödjeberget night 28:223 / 142  
 228:294 / 208  
Buchwald, Bonus 18:439 / 157  
 2dnf  
Buchwald, Night 21:2910 / 133  
 2dnf  
Buchwald, Middle 24:0519 / 203  
 222:378 / 284  
Buchwald, Training 7:0220 / 205  
Dalegarth 2 50:005 / 144  
Dalegarth, West Cumberland 59:573 / 138  
Ardnaskie 5 86:1113 / 110  
Maria Trost, Short 15:409 / 190  
Ardnaskie 4 25:066 / 126  
Ardnaskie 3 73:0412 / 115  
Ardnaskie 2 39:3019 / 137  
Manesty, West Cumberland 29:258 / 144  
Ardnaskie 1 44:3920 / 155  
Joutsenenpesä middle 4 33:3710 / 131  
Nr. 400 - The Map 17:5010 / 198  
Babylon, Middle 27:0010 / 186  
Joutsenenpesä night 34:3411 / 124  
Joutsenenpesä middle 3 36:1311 / 154  
Chaud Clapier - Middle 24:302 / 212  
Österrödjeberget middle 26:287 / 186  
West Cumberland 39:2515 / 163  
Vähäjärvi 1 middle 2 35:097 / 178  
Växjö OK middle 30:5011 / 176  
Vähäjärvi 2 night 40:485 / 128  
 2dnf  
White Sands NP Middle 1 40:456 / 159  
Vähäjärvi nigh 36:2712 / 139  
[CoronaBlues]-E19 22:532 / 214  
Darnaway Half Nine 53:2919 / 146  
Vähäjärvi 2 long 64:224 / 155  
Vähäjärvi middle 1 35:3711 / 197  
 2dnf  
 3dnf  
[CoronaBlues]-E18 35:4922 / 224  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
Erskine 2 10:401 / 157  
Erskine 1 14:3016 / 208  
 2dnf  
Darnaway 10 o'Clock 69:5911 / 126  
Knock-Out Sprint, Final 21:3112 / 171  
Knock-Out Sprint, Heat C 7:4843 / 161  
Knock-Out Sprint, Heat B 6:4053 / 164  
Knock-Out Sprint, Heat A 7:2237 / 192  
Kalkleiten, Sprint 10:023 / 183  
Kalkleiten, Long 45:353 / 135  
Hansta West, long 80:569 / 123  
 2dnf  
 379:203 / 151  
Hansta West, middle 2 37:2331 / 185  
 2dnf  
 334:231 / 256  
Hofwald, Long 43:4317 / 154  
 2dnf  
Hofwald, Short 6:394 / 223  
OUnlocked- WOC99 -Classic Easy3 10:5555 / 101  
OUnlocked- WOC99 -Classic Easy2 9:0418 / 116  
OUnlocked- WOC99 -Classic Easy1 9:4116 / 122  
OUnlocked- WOC99 -Men Classic P3 18:1215 / 152  
OUnlocked- WOC99 -Men Classic P2 53:4730 / 169  
OUnlocked- WOC99 -Men Classic P1 51:4415 / 213  
OUnlocked- WOC99- Short Beginner 9:033 / 163  
OUnlocked- WOC99 -Women's Short 25:322 / 264  
Hansta West, Night 41:017 / 112  
 2dnf  
 3dnf  
Ghosttown V2 Ghostrace 12:232 / 132  
Ghosttown V2 15:0818 / 131  
Col de la Chau - Middle (3?) 37:3820 / 191  
SCFL S2 R5 35:494 / 154  
Ghosttown 16:3514 / 166  
Kalkleiten, Middle 4 28:2352 / 165  
 2dnf  
Kalkleiten Middle 3 19:279 / 168  
Kalkleiten, Middle 2 21:396 / 172  
 220:201 / 229  
[NEW] Kalkleiten, Middle 25:0913 / 180  
 224:4211 / 239  
Upie - Short sprint 8:103 / 194  
SCFL S2 R4 dnf  
CFEB 2020-11-15 dnf  
Forest Umbra, Middle 30:543 / 192  
 2dnf  
Holdhusfjell - Middle 3 dnf  
 230:5531 / 215  
Hansta West, middle 28:541 / 158  
[CoronaBlues]-E17 38:2533 / 177  
 2dnf  
Björköby middle 32:177 / 151  
SCFL S2 R3 40:085 / 165  
[CoronaBlues]-E16 36:465 / 157  
Hailuoto night 31:2015 / 121  
Hansta West, Short 21:361 / 180  
Nya Varvet, Middle 25:109 / 157  
Hamrångefjärden Middle 20:461 / 156  
 220:091 / 225  
WOC2020 45:241 / 93  
[CoronaBlues]-E15 24:021 / 195  
Larsmo long 50:394 / 116  
Söder Getaren Middle  21:191 / 189  
 221:213 / 265  
CFEB 2020-11-01 48:143 / 99  
SCFL S2 R2 - Dalkeith CP 40:163 / 145  
Kyrkoberget middle 33:177 / 147  
Graz - Waltendorf, Sprint dnf  
Peruspohjanvuori long night dnf  
Peruspohjanvuori long / middle 53:477 / 128  
Hailuoto middle 2 28:4210 / 182  
 2dnf  
Hollola night 2 dnf  
Hollola middle 2 38:0122 / 196  
 235:565 / 268  
 3dnf  
SCFL S2 R1 35:241 / 171  
 2dnf  
SCFL S2 Placement Race 39:4112 / 184  
 2dnf  
Not another maze 13:0710 / 116  
GSDIVOC10 53:134 / 81  
GSDIVOC9 43:549 / 90  
GSDIVOC8 22:158 / 152  
 221:326 / 232  
GSDIVOC7 37:065 / 136  
 2dnf  
Tähtiniemi 1 night 37:523 / 96  
GSDIVOC6 29:272 / 126  
GSDIVOC5 28:533 / 165  
 2dnf  
Tähtiniemi 1 middle dnf  
 238:235 / 182  
CFEB 2020-10-01 46:492 / 107  
GSDIVOC 20:221 / 135  
 2dnf  
GSDIVOC4 34:427 / 100  
Tähtiniemi 3 real night dnf  
Tähtiniemi 3 night 46:3612 / 98  
GSDIVOC3 40:4519 / 108  
Tähtiniemi 3 middle 34:458 / 172  
 2dnf  
 3dnf  
GSVIDOC 56:0517 / 142  
 2dnf  
 3dnf  
GSVIDOC1 23:2613 / 204  
 222:488 / 309  
 3dnf  
 4dnf  
CFEB 2020-09-15 48:086 / 95  
Hansta East, Long 40:401 / 155  
 2dnf  
 3dnf  
Triangle Maze 1 dnf  
Mount Dufferin 6 24:004 / 179  
 2dnf  
Hansta East, Middle 27:315 / 165  
 2dnf  
 327:5216 / 243  
 426:352 / 243  
Jarosas Norte 32:5014 / 125  
Micro-O dnf  
Tähtiniemi 2 night dnf  
 231:553 / 114  
 3dnf  
Tähiniemi 2 middle 2 40:595 / 110  
 2dnf  
L1 Forest Umbra dnf  
Mount Dufferin 5 dnf  
Mount Dufferin 4 24:2918 / 114  
Cheire de come - Night 42:335 / 82  
Hansta, Middle 28:2315 / 135  
 2dnf  
M3 Hofwald dnf  
 230:263 / 155  
Mount Dufferin 3 58:3415 / 93  
Hansta, Short 12:1011 / 174  
Cheire de come - Middle 2 dnf  
 2dnf  
Mount Dufferin 2 19:327 / 128  
Mount Dufferin 1 33:2316 / 176  
Tähtiniemi 2 middle 38:464 / 157  
CFEB 2020-09-01 dnf  
Tähtiniemi new night dnf  
 2dnf  
XVI Trofeo Acacyr Magina 41:293 / 94  
 2dnf  
Night middle228:069 / 93  
Night sprint in forest 17:4818 / 93  
XVI Trofeo Acacyr-Model Event dnf  
 225:1615 / 219  
 3dnf  
 4dnf  
Soria 3 24:152 / 124  
S3 Oversee 18:504 / 132  
 2dnf  
Soria 2 24:4313 / 135  
S2 Oversee 13:2014 / 148  
Soria 1 27:072 / 165  
M2 Mantscha 32:423 / 138  
CFEB 2020-08-15 57:591 / 77  
Tähtiniemi new middle dnf  
 2dnf  
 328:553 / 199  
M1 Forest Umbra 24:2712 / 170  
 223:446 / 252  
S1 Campus University of Vienna 15:4722 / 163  
Middle 28:266 / 167  
 229:0713 / 234  
Sweet Short CP 24:0735 / 172  
 221:4112 / 229  
Cheire de come - Middle dnf  
 229:309 / 253  
 328:525 / 253  
Osso da Baleia Model Event 15:074 / 223  
 2dnf  
 315:147 / 313  
Farum, Denmark 3 13:5416 / 147  
Farum, Denmark 2 19:217 / 175  
 2dnf  
Leudimin Tribute  dnf  
Los arboles no son transparentes dnf  
Lagganlia 2020 dnf  
Lockdown-O - Junior - Forest C 11:0140 / 111  
Lockdown-O - Junior - Forest B 28:123 / 114  
 2dnf  
 3dnf  
Lockdown-O - Junior - Forest A 50:292 / 212  
Lockdown-O - Junior - Sprint B 10:109 / 107  
Lockdown-O - Junior - Sprint A dnf  
 226:494 / 352  
Cemetery Road - Sprint 15:0720 / 181  
Packard River - Middle dnf  
Auburnborough - Short 12:145 / 161  
CFEB 2020-08-01 53:315 / 102  
Redmires - Middle 33:4617 / 157  
Farum, Denmark dnf  
middle 34:481 / 101  
Koirarata night 20:453 / 171  
 2dnf  
 320:051 / 219  
Race 600 24:4610 / 208  
 225:4129 / 261  
Cuando chocas contra los arboles 22:435 / 125  
Middel 21:0614 / 149  
Banat Long dnf  
Teesside University 3 20:1019 / 202  
CFEB 2020-07-15 dnf  
Banat dnf  
CFEB 2020-07-01 52:596 / 133  
Conique dnf  
 227:3610 / 249  
Lockdown-O British Open Sprint B 7:3110 / 139  
Lockdown-O British Open Sprint A dnf  
Holdhusfjell - Middle 2 28:4516 / 236  
Lockdown-O British Open Long C 7:389 / 129  
Lockdown-O British Open Long B dnf  
Lockdown-O British Open Long A 67:4610 / 243  
Lockdown-O British Open Middle C 6:592 / 154  
Lockdown-O British Open Middle B 28:0113 / 169  
Lockdown-O British Open Middle A 41:4816 / 326  
Holdhusfjell - Middle 31:3620 / 288  
starstruck part 1 6:581 / 88  
Pizzorne dnf  
San Giovanni 4 34:3618 / 172  
Midsummer Sprint dnf  
[LOTR-SC] Bree 13:046 / 255  
San Anton Night 25:305 / 136  
Picking shrubbery and cliffs 25:2016 / 204  
 2dnf  
San Giovanni 3 dnf  
 2dnf  
ojo arboles 6:375 / 152  
[CFWC2020]Final-E20 dnf  
[CFWC2020]-E19 dnf  
 2dnf  
 333:0228 / 394  
 4dnf  
 5dnf  
[CFWC2020]Round10-Training 15:4125 / 328  
The night of spiders 2 dnf  
San Giovanni 2 dnf  
 239:007 / 193  
Teesside University 2 21:2732 / 180  
Free club on line 19:185 / 129  
Konkalampi 2 night 37:3223 / 142  
Teesside University 1 16:0221 / 231  
Iceland Night dnf  
Ankh-Morpok-the Shades middle dnf  
 2dnf  
Ankh-Morpok - the shades (Sprint 10:3610 / 251  
San Giovanni 1 dnf  
 228:3420 / 279  
trial by fire 16:062 / 188  
competition rings 13:4798 / 204  
Sheffield Botanical Gardens dnf  
[CFWC2020]-E18 56:2321 / 248  
[CFWC2020]-E17 dnf  
 232:3339 / 404  
 3dnf  
 4dnf  
[CFWC2020]Round9-Training 17:1325 / 349  
Lockdown-O June Weekend Forest C 10:033 / 184  
Lockdown-O June Weekend Forest B 28:055 / 178  
Lockdown-O June Weekend Forest A dnf  
Lockdown-O June Weekend -Urban B 5:0932 / 196  
 2dnf  
Lockdown-O June Weekend -Urban A 18:2712 / 357  
Lockdown-O June Weekend - Park A dnf  
Sarkalahti night 2 dnf  
Oldie but NOT goldie.  dnf  
 219:5429 / 286  
 318:294 / 286  
Vilchetes Middle (right version) dnf  
Vilchetes Middle dnf  
Vichetes Easy (Begginers) 11:3836 / 198  
10mila202x-training dnf  
 2dnf  
 321:3933 / 392  
 420:113 / 392  
 dnf  
[MV2020] GRAND SLAM dnf  
 2dnf  
 329:5010 / 311  
[LOTR-SC] Helms Deep dnf  
Chaud Clapier - Night 31:1927 / 203  
[CFWC2020]-E16 70:4051 / 278  
[CFWC2020]-E15 31:3448 / 359  
 230:3126 / 448  
 331:2245 / 448  
[CFWC2020]Round8-Training 12:4628 / 375  
[MV2020] Gara9 dnf  
Konkalampi 2 46:1628 / 174  
[MV2020] Gara8 Sprint 1/2Corona dnf  
Orientatlon Chile dnf  
Desert night race 18:147 / 209  
Fresnedilla Suroeste-2 dnf  
Sarkalahti middle 3 40:3031 / 236  
[CFWC2020]-E14 73:2348 / 282  
[CFWC2020]-E13 dnf  
 238:3816 / 413  
[CFWC2020]Round7-Training 18:4717 / 373  
 2dnf  
Contour-O, Hofwald 2 20:1310 / 206  
Contour-O, Hofwald 1 dnf  
 2dnf  
[MV2020] Gara7 26:5853 / 244  
Fresnedilla Suroeste-1 dnf  
 2dnf  
Col de la Chau - Middle 30:214 / 254  
Lockdown-O - Team Weekend 51:4630 / 321  
Holly Hell - Long 1 dnf  
2a Copa Catalana de e-Orientacio 22:2055 / 331  
Konkalampi 3 middle 43:0839 / 188  
[MV2020] Gara6 Sprint Tiriolo dnf  
Upie - Sprint 1 dnf  
Holly hell - Middle 1 dnf  
[Svindal] Middle dnf  
[MV2020] Gara5 37:5466 / 249  
Board Mill sprint dnf  
Holly hell - Intro 1 17:265 / 224  
[Svindal] Short Middledistance 19:0262 / 239  
Trail-O Goente Elite 4:0748 / 181  
[CFWC2020]-E12 75:0239 / 289  
[CFWC2020]-E11 31:4941 / 375  
[CFWC2020]Round6-Training 12:4123 / 406  
Holly hell - Intro 0 12:0924 / 314  
SandroneCup-Marzabrutto- Picking 22:1221 / 197  
Col de la Chau - Middle 28:0523 / 212  
Konkalampi night 37:127 / 140  
Monte Xalo 19:4520 / 212  
[Grindsted] Etape 3 14:3412 / 140  
[Grindsted] Etape 2 13:0233 / 152  
[Grindsted] Etape 1 12:4616 / 208  
[Grindsted] Prologue 5:0835 / 246  
Chabeuil - Sprint 2 dnf  
Col de la Chau - Short dnf  
 218:2411 / 327  
[MV2020] Gara4 dnf  
Fresnedilla Norte-1 29:4416 / 276  
CF COMA El Chorro Sur 37:3725 / 250  
Lockdown-O - World O Day 40:037 / 536  
Tour de France Part 4 (Middle) dnf  
Chabeuil Sprint 10:347 / 301  
CF COMA El Chorro Media 39:0637 / 234  
Konkalampi middle 38:4434 / 251  
Minas Tirith - Sprint 1 dnf  
Minas Tirith - Intro 4:3552 / 418  
Tour de France Part 3 dnf  
[MV2020] Gara3 16:4325 / 279  
State Park dnf  
Pekonkangas | middle 29:0529 / 326  
Island of Many Island Intro 17:1223 / 183  
[WOC2014] Sprint Relay dnf  
[CFWC2020]-E10 72:3955 / 344  
[CFWC2020]-E9 dnf  
[CFWC2020]Round5-Training dnf  
Sierra de las Villas Open dnf  
[MV2020] Gara2 - The Real One 20:5339 / 290  
FEGADO Sprint [E1] 24:0920 / 239  
Härkävuori - Middle 28:2625 / 325  
Tour de France Part 2 dnf  
Cursa Oberta - I Copa Catalana 22:4218 / 385  
Lockdown-O - Classic - Long C 11:0746 / 151  
Lockdown-O Classic - Middle C 8:2741 / 188  
Lockdown-O Classic - Middle B 24:0648 / 199  
Lockdown-O Classic - Middle A 40:2876 / 425  
Lockdown-O - Classic - Short C 8:1061 / 241  
Lockdown-O - Classic Short B 22:2113 / 253  
Lockdown-O - Classic - Short A 31:3362 / 531  
Orrdals klint 2 middle 26:4526 / 265  
FEGADO [Model Event] dnf  
[MARS] Victoria Crater dnf  
 2dnf  
Jyvaskyla - Long dnf  
Tour de France Part 1 (short) 20:2254 / 382  
Orrdals klint middle 2 28:5248 / 293  
SandroneCup-Cumeglio-long? dnf  
Breizh Cup - Quimper - Etape 1 13:3129 / 326  
[MV2020] Gara1 dnf  
Final Copa Cat 3_5_2020 26:4967 / 278  
morkvedmarka sprint dnf  
Mines du Roi Salomon, Sprint 1 dnf  
Les mines du Roi Salomon - Intro 3:0120 / 414  
Boatorp Middle 33:1452 / 280  
Polish Championships Long dnf  
HuBei orienteering dnf  
[Profi] Blumau, Middle 2 29:1761 / 236  
[Rookie] BLumau, Short 4 22:0796 / 221  
[Rookie] Blumau, Short 3 19:10102 / 304  
1a Copa Catalana- Classificatori 22:4184 / 265  
[CFWC2020]-E7 dnf  
 2dnf  
[CFWC2020]Round4-Training 22:2540 / 484  
[MV2020] Allenamento1 24:1394 / 253  
Polish Championships Middle dnf  
Polish Sprint Championships 20:2728 / 309  
[Profi] Blumau, Middle 1 27:298 / 268  
 2dnf  
[Rookie] Blumau, Short 2 17:2566 / 255  
[Rookie] Blumau, Short 1 18:1729 / 325  
Trail-O Goente Ini_Beginner dnf  
SandroneCup-MonteSandrone-Short 21:4127 / 317  
Haukkavuori cliffs241:0861 / 322  
Lockdown-O - Round 3 - Course A217:5484 / 555  
Lockdown-O - Round 3 - Course B2dnf  
 35:2036 / 303  
[CFWC2020]-E6 64:1042 / 453  
[CFWC2020]-E5 38:10125 / 541  
[CFWC2020]Round3-Training 22:0865 / 601  
WoO-Route to O-Season Day 42 18:25114 / 327  
[RCC]-E32dnf  
[RCC]-E2224:5024 / 205  
Pomaria Village214:4225 / 274  
Mynttila - Intro 8:0273 / 415  
[CFWC2020]-E4 dnf  
[CFWC2020]-E3 32:38133 / 570  
[CFWC2020] Round 2 - Training 21:13187 / 569  
Sätila - middle dnf  
Hakarp - middle228:2626 / 329  
CFEB 2020-05-01 dnf  
 2dnf  
Sprint-Cup E12dnf  
High Chaparral forest - Middle2dnf  
Pink Cacti2dnf  
 3dnf  
 425:1418 / 337  
[CoronaBlues]-E32dnf  

All races shown. View recent races.