Catching Features

Lake Town, Final

Open:07:00 Jan 23 2023
Close:06:45 Feb 08 2023
Map:/Lake Town/events/Lake Town/day1/Sprint 5.course
Created by:Philochillo
Description:Final Race, a bit longer than the Heats, enjoy!
Avg Rating:4.9 / 5.0 (9 votes)

Results

83 official (+47 reruns) 3 comments

1. Acke Granbarr Sweden OLGY Slayers 11:31  
2. runde Italy PWT Italia 11:38  
3. harrymcm United Kingdom DEVON 11:43  
4. porrepax Sweden IFK Enskede 11:55  
5. Elias Schafer Switzerland Olc Omström Sense 12:07  *****
6. Cap Sweden Biktorsboys OF 12:12  
7. Nicooooo Austria OK Oachkatzlschwoaf 12:16  
8. the confused Austria OK Oachkatzlschwoaf 12:19  
9. Alien Sweden IKHP 12:22  
10. KentaKofot Sweden IKHP 12:23  
11. Frasco Italy PL O-Maggiore 12:29  
12. Gusten Grodslukare Sweden OLGY Slayers 12:31  
13. Erezb64 Britain IVS 12:58  *****
14. Christ Canada GHO 13:03  
15. Slinky Sweden Fryele Fire Hawks 13:14  
16. Leudimin Spain Peña Guara 13:22  
16. Gäddan Sweden Bottenskrapet 13:22  
18. Rodrigo Lima Portugal Amigos da Montanha 13:29  
19. Rasmus Töyrylä Finland Kymin Suunnistajat 13:41  
19. AKey Australia MFR 13:41  
21. Landli Sweden OLGY Slayers 13:43  
22. Ossa18 Sweden Malungs OK 13:44  
23. jantelov Finland Helsingin Suunnistajat 13:50  
24. color Switzerland converters 13:54  
25. silas Switzerland OL Regio Wil 14:01  
25. John Wick European Union Killers 14:01  *****
27. Jolle Sweden Freluga Farmers 14:05  
28. Hugginator Sweden Biktorsboys OF 14:06  
28. EdHellsten Sweden Freluga Farmers 14:06  
30. Champion Finland OK77 14:15  
31. Vekweh Finland SK pohjantähti 14:18  
32. Billo England WCOC 14:26  
33. Anton Uhov Russian Federation Ulsk 14:28  
34. Broxen Sweden Biktorsboys OF 14:30  
35. Nathan Borton New Zealand Auckland OC 14:49  
36. Tapman! Norway Oppsal Orientering 14:57  
37. Jesper Åkesson Burkina Faso Freluga Farmers 14:59  
38. kaarelh Estonia Ok Ilves 15:00  
38. Lukas Wieser Austria HSV Pinkafeld 15:00  
40. jeb France VSO 15:03  
41. quimsu Korea, North COC 15:08  
42. Ben Sand France viking 15:15  
43. Luca Liba Italy PL O-Maggiore 15:20  
44. Janou Switzerland ANCO 15:23  *****
45. MiniSkepp Sweden Sävedalens AIK 15:27  
46. Johann TINCHANT France Orientation Team Besançon 15:32  
47. SeveriS Finland SK Pohjantähti 15:37  
48. jaan Sark OK Cool 15:43  
49. WikM4 Poland UMKS Kwidzyn 15:46  
50. naitsabes lebotnov Switzerland OLG Suhr 15:50  
51. Michel Bastin Belgium ARDOC 15:53  *****
52. juanshingler Australia Big Foot 16:18  
53. andre de veirman Belgium trol 16:41  
54. ANDREY.Gelson Brazil COGA 17:42  
55. RileyC New Zealand Nelson 18:10  
56. ryanaus Australia Ugly Gully Orienteers 18:17  
57. Uffe Sweden Leksand 18:23  
58. Lesior Poland UNTS Warszawa 18:52  *****
59. Fiona Hendrie United Kingdom FVO 19:05  
60. VanielDandas Czech Republic KooVee 19:12  
61. CaracolVeloz Portugal Imperdible 19:18  
62. Ikeysol Scotland WCH 19:28  *****
63. honzau United States SDO 20:20  
64. Plokhenko Andriy Ukraine Suvorovets 21:10  
65. dziobson_runner Poland UMKS Kwidzyn 21:12  
66. BConley United States COC 23:17  
67. Bullen Sweden Suraarmaravtegel 23:56  
68. Nia_Onoufrieva Bulgaria Variant 5 23:57  
69. mattias rokkjær Denmark silkeborg ok 26:31  *****
70. Brent Belgium AO 28:12  
71. XAXA74 France ASO 70:30  
Pale Finland Vehkalahden Veikot dnf  
Viktorgu Sweden IKHP dnf  
Mike3 Israel Mikes dnf  
Filip Stevanovic Serbia OK JASENICA dnf  
IvK Sweden Freluga Farmers dnf  
robert.h Samoa TuS dnf  
Jonas Lange Germany ihw alex dnf  
Noah krikstrom Sweden Hjärnarps ol dnf  
BobbyShmurda Soloman Islands Tveten OK dnf  
Alex Martz Russian Federation Tula Les dnf  
JohnT33 Sweden OKH dnf  
monkeh Botswana Banana Lounge dnf