Catching Features



Norway janands

Country:Norway
Club:Team Pez And Snapple
Email:you must log in
Ranking:9513
Races Run:5042
Races Created:0
Upload Limit:6 mb (?)

Recent Races

Race Title Rerun # Time Place
Threlkeld night 30:399 / 69  
Kauppi 1 long 63:155 / 75  
Africa - North and Sahara 35:4922 / 94 83.5 
Kauppi 1 night 41:168 / 83  
Tuckland (tech) middle 2 38:168 / 108  
Costa de Lavos (2) 30:198 / 143 95.2 
Schöckl N, Middle 21:4611 / 134  
Schöckl E, Middle 20:229 / 151 (73.8) 
Schöckl S, Downhill challange 3:3017 / 145  
Schöckl S, Middle 26:0128 / 155 (72.7) 
Tuckland long part 2 49:329 / 120 92.3 
Hilmteich, Sprint 18:2824 / 191 (72.9) 
An Ras 2021: Stage 6 31:0411 / 137 110.3 
Tuckland easy course 18:148 / 174 (72.2) 
Pedrogao (2) 34:5612 / 147 95.2 
Tuckland middle 1 34:2414 / 152 93.5 
Kauppi 1 middle 2 39:2013 / 132 100.2 
An Ras 2021: Stage 5 24:5613 / 157 95.3 
Tuckland long part 1 49:206 / 130 95.3 
Kauppi 1 middle 34:5620 / 168 91.5 
Not another Australian map! 22:1711 / 182 87.6 
Oversee, Sprint 2 14:1816 / 175 (79.6) 
Oversee, Sprint 1 13:5317 / 208 (76.1) 
Våttåsen Long 48:5711 / 141 96.5 
 2dnf  
Saarijärvi 3 middle 38:2913 / 148 100.1 
Dalegarth moderate 18:1220 / 171 (74.8) 
An Ras 2021: Stage 4 72:4110 / 125  
Resafjellet 34:3720 / 180 (78.2) 
Dalegarth short 23:5421 / 173  
Saarijärvi 2 middle 37:5520 / 148  
Kårsta, middle 2 32:369 / 155  
Borrowdale 4 35:086 / 138  
An Ras 2021: Stage 3 19:4120 / 172  
Borrowdale middle 2 36:1513 / 127  
Saarijärvi middle 2 33:5017 / 124  
ColesBay 48:344 / 130  
Kårsta, middle 34:1419 / 153  
Borrowdale easy 16:198 / 158  
Kauppi 3.5 middle 33:458 / 120  
Kårsta, short 18:4511 / 202  
Kauppi 3.4 middle 37:1910 / 125  
Malaysian shortie 22:369 / 181  
Borrowdale middle 1 33:2014 / 158  
Kauppi 3.3 middle 2 42:0324 / 137  
Kauppi 3.2 middle 2 40:4113 / 146  
Return of Holly Hell - Sprint 1 22:2516 / 191  
An Ras 2021: Stage 2 29:2312 / 204  
Saarijärvi middle 40:0313 / 158  
[WOC2021 Course Setter]Supi hora 65:1916 / 132  
  52:3428 / 162  
  33:4519 / 235  
Melville Caves 42:0818 / 179  
Kauppi 3.5 long dnf  
Fantasy Cup, Stage 14 16:1310 / 193  
Kauppi 3.1 43:2819 / 154  
Brügg Sprint dnf  
Soria Sprint Training 16:2027 / 178  
Fantasy Cup, Stage 13 60:1910 / 159  
Wubba lubba dub dub 1 25:1510 / 209  
[CFWOC21]-Middle 39:1131 / 341  
Svata Anna, Middle 34:049 / 180  
Bran, Short 17:4530 / 215  
Svata Anna, Short 10:2825 / 238  
[CFWOC2021]-Training2 19:4734 / 346  
Fantasy Cup, Stage 12 29:0011 / 178  
Fantasy Cup, Stage 11 41:106 / 188  
[CFWOC21]-Training1 12:4516 / 384  
High Rigg 3 20:0528 / 233  
Fantasy Cup, Stage 10 17:4917 / 218  
Darnaway - Half Eleven 32:134 / 217  
Whinlatter 3 66:305 / 137  
Fantasy Cup, Bonus 16:5810 / 201  
Circle city Gregorian Christmas  24:5826 / 170  
Whinlatter 2 20:207 / 179  
Fantasy Cup, Stage 5 53:0320 / 172  
Isojärvi 1 middle 4 39:015 / 199  
Fantasy Cup, Stage 4 25:3822 / 200  
Whinlatter 23:3914 / 224  
Fantasy Cup, Stage 3 15:3220 / 197  
Fantasy Cup, Training B dnf  
Fantasy Cup, Stage 2 47:4210 / 169  
Fantasy Cup, Stage 1 27:497 / 194  
Fantasy Cup, Training A 8:1818 / 203  
Setmurthy 2 34:5115 / 195  
OUnlocked Bestof2020 Sprint Hard 24:149 / 181  
OUnlocked Bestof2020 World Hard 53:0311 / 188  
OUnlocked Bestof2020 JK1971 Hard dnf  
Österrödjeberget night 28:364 / 142  
Buchwald, Bonus 18:268 / 157  
Buchwald, Night dnf  
Buchwald, Middle 25:4135 / 203  
Buchwald, Training 6:5815 / 205  
Dalegarth 2 50:5311 / 144  
Ardnaskie 5 82:013 / 110  
Maria Trost, Short 16:3522 / 190  
Ardnaskie 4 25:025 / 126  
Ardnaskie 3 72:2610 / 115  
Ardnaskie 2 36:483 / 137  
Manesty, West Cumberland 30:0022 / 144  
Ardnaskie 1 42:115 / 155  
Joutsenenpesä middle 4 34:0414 / 131  
Nr. 400 - The Map 17:131 / 198  
Babylon, Middle 27:1713 / 186  
Joutsenenpesä night 34:269 / 124  
Joutsenenpesä middle 3 36:3315 / 154  
Chaud Clapier - Middle 26:1511 / 212  
Österrödjeberget middle 27:0117 / 186  
Vähäjärvi 1 middle 2 34:504 / 178  
Vähäjärvi nigh 37:2122 / 139  
[CoronaBlues]-E19 24:2618 / 214  
Vähäjärvi 2 long 66:4318 / 155  
Vähäjärvi middle 1 35:217 / 196  
[CoronaBlues]-E18 35:1518 / 224  
Erskine 2 13:2835 / 157  
Erskine 1 15:2225 / 208  
Knock-Out Sprint, Final 21:032 / 171  
Knock-Out Sprint, Heat C 7:1626 / 161  
Knock-Out Sprint, Heat B 5:446 / 164  
Knock-Out Sprint, Heat A 6:422 / 192  
Kalkleiten, Sprint 10:4110 / 183  
Kalkleiten, Long 46:178 / 135  
Hansta West, long 81:3310 / 123  
Hansta West, middle 2 34:535 / 185  
Hofwald, Long 44:1623 / 154  
Hofwald, Short 6:4816 / 223  
OUnlocked- WOC99 -Classic Easy2 8:557 / 116  
OUnlocked- WOC99 -Classic Easy1 9:282 / 122  
 2dnf  
OUnlocked- WOC99 -Men Classic P3 17:079 / 152  
OUnlocked- WOC99 -Men Classic P2 48:569 / 169  
OUnlocked- WOC99 -Men Classic P1 50:276 / 213  
OUnlocked- WOC99- Short Beginner 9:1010 / 163  
OUnlocked- WOC99 -Women's Short 28:3917 / 264  
Hansta West, Night 42:078 / 112  
Col de la Chau - Middle (3?) 36:2215 / 191  
Kalkleiten, Middle 4 21:398 / 165  
Kalkleiten Middle 3 19:3812 / 168  
Kalkleiten, Middle 2 21:4910 / 172  
[NEW] Kalkleiten, Middle 24:131 / 180  
Upie - Short sprint dnf  
SCFL S2 R4 29:525 / 189  
Forest Umbra, Middle 31:126 / 192  
Holdhusfjell - Middle 3 28:303 / 164  
Hansta West, middle 30:0315 / 158  
[CoronaBlues]-E17 34:2811 / 177  
Björköby middle 32:5711 / 151  
SCFL S2 R3 43:4015 / 165  
[CoronaBlues]-E16 38:4513 / 157  
Hailuoto night 30:418 / 121  
Hansta West, Short 22:076 / 180  
Nya Varvet, Middle 24:384 / 157  
Hamrångefjärden Middle 23:5519 / 156  
[CoronaBlues]-E15 24:357 / 195  
Larsmo long 53:0712 / 116  
Söder Getaren Middle  21:483 / 189  
Kyrkoberget middle 33:125 / 147  
Graz - Waltendorf, Sprint 16:1818 / 194  
Peruspohjanvuori long night 60:304 / 93  
Peruspohjanvuori long / middle dnf  
Hailuoto middle 2 29:4220 / 182  
Hollola night 2 37:316 / 135  
Hollola middle 2 36:4612 / 196  
SCFL S2 R1 38:0812 / 171  
SCFL S2 Placement Race 38:132 / 184  
GSDIVOC9 43:447 / 90  
GSDIVOC8 dnf  
GSDIVOC7 dnf  
Tähtiniemi 1 night 38:494 / 96  
GSDIVOC6 29:335 / 126  
GSDIVOC5 30:1612 / 165  
Tähtiniemi 1 middle 39:1310 / 126  
GSDIVOC 20:363 / 135  
GSDIVOC4 34:024 / 100  
Tähtiniemi 3 real night 42:445 / 76  
Tähtiniemi 3 night 45:146 / 98  
GSDIVOC3 37:465 / 108  
GSDIVOC2 dnf  
Tähtiniemi 3 middle 34:166 / 172  
GSVIDOC 48:195 / 142  
GSVIDOC1 23:2312 / 204  
Hansta East, Long 41:305 / 155  
Mount Dufferin 6 28:5543 / 179  
Hansta East, Middle 27:294 / 165  
Tähtiniemi 2 night 33:396 / 88  
Tähiniemi 2 middle 2 41:147 / 110  
L1 Forest Umbra 58:263 / 108  
Mount Dufferin 5 82:324 / 80  
Mount Dufferin 4 22:107 / 114  
Cheire de come - Night 42:044 / 82  
Hansta, Middle 29:3122 / 134  
M3 Hofwald 31:109 / 121  
Mount Dufferin 3 54:315 / 93  
Hansta, Short 11:529 / 174  
Cheire de come - Middle 2 29:358 / 132  
Mount Dufferin 2 dnf  
Mount Dufferin 1 32:027 / 176  
Tähtiniemi 2 middle 38:555 / 157  
Tähtiniemi new night 35:1517 / 108  
XVI Trofeo Acacyr-Model Event 24:357 / 154  
Soria 3 dnf  
S3 Oversee dnf  
Soria 2 24:4414 / 135  
S2 Oversee 12:314 / 148  
Soria 1 29:1119 / 165  
M2 Mantscha 36:379 / 138  
CFEB 2020-08-15 59:455 / 77  
Tähtiniemi new middle 34:3319 / 141  
M1 Forest Umbra 24:2511 / 170  
S1 Campus University of Vienna 16:2433 / 163  
Middle 30:2315 / 167  
Sweet Short CP 21:144 / 172  
Cheire de come - Middle 29:084 / 183  
Osso da Baleia Model Event 15:309 / 223  
Farum, Denmark 3 13:5818 / 147  
Farum, Denmark 2 dnf  
Lockdown-O - Junior - Forest B 28:051 / 114  
Lockdown-O - Junior - Forest A 52:175 / 212  
Lockdown-O - Junior - Sprint A dnf  
Cemetery Road - Sprint 14:5115 / 181  
Farum, Denmark 17:265 / 208  
Koirarata night 20:442 / 171  
Race 600 24:266 / 208  
Banat Long 68:302 / 135  
Teesside University 3 20:2122 / 202  
Banat dnf  
Lockdown-O British Open Sprint B 7:3612 / 139  
Holdhusfjell - Middle 2 30:0636 / 236  
Lockdown-O British Open Long A263:196 / 309  
Lockdown-O British Open Middle B 27:096 / 169  
Lockdown-O British Open Middle A 40:326 / 326  
Holdhusfjell - Middle 34:0637 / 288  
Pizzorne 53:554 / 151  
San Giovanni 4 34:4019 / 172  
Midsummer Sprint dnf  
[LOTR-SC] Bree 15:2330 / 255  
Picking shrubbery and cliffs 24:345 / 204  
San Giovanni 3 32:234 / 187  
[CFWC2020]Final-E20 74:0923 / 231  
[CFWC2020]-E19 36:0031 / 289  
[CFWC2020]Round10-Training 15:0315 / 328  
Teesside University 2 20:1321 / 180  
Konkalampi 2 night 35:255 / 142  
Teesside University 1 16:0423 / 231  
Iceland Night 28:286 / 173  
Ankh-Morpok-the Shades middle 29:2629 / 193  
Ankh-Morpok - the shades (Sprint 11:0421 / 251  
San Giovanni 1 27:456 / 230  
competition rings dnf  
Sheffield Botanical Gardens 13:557 / 292  
[CFWC2020]-E18 56:4222 / 248  
[CFWC2020]-E17 30:4115 / 312  
[CFWC2020]Round9-Training 20:5383 / 349  
Lockdown-O June Weekend Forest C 9:582 / 184  
Lockdown-O June Weekend Forest B 27:433 / 178  
Lockdown-O June Weekend Forest A 42:0532 / 349  
Lockdown-O June Weekend -Urban B 5:0227 / 196  
Lockdown-O June Weekend -Urban A 19:5727 / 357  
Lockdown-O June Weekend - Park B 4:141 / 163  
Lockdown-O June Weekend - Park A 14:5324 / 418  
Sarkalahti night 2 36:446 / 148  
Oldie but NOT goldie.  19:0413 / 214  
Vilchetes Middle (right version) 30:434 / 189  
Vilchetes Middle 11:2025 / 158  
10mila202x-training 20:4011 / 288  
[MV2020] GRAND SLAM 31:2527 / 260  
[LOTR-SC] Helms Deep 11:5461 / 284  
Chaud Clapier - Night 25:381 / 203  
[CFWC2020]-E16 dnf  
[CFWC2020]-E15 30:2319 / 359  
[CFWC2020]Round8-Training 12:3622 / 375  
[MV2020] Gara9 35:5648 / 213  
Konkalampi 2 45:1114 / 174  
[MV2020] Gara8 Sprint 1/2Corona dnf  
 221:2438 / 210  
Desert night race dnf  
Fresnedilla Suroeste-2 28:1311 / 155  
Sarkalahti middle 3 39:3813 / 236  
[CFWC2020]-E14 73:1846 / 282  
[CFWC2020]-E13 41:0031 / 344  
[CFWC2020]Round7-Training 20:1548 / 373  
Contour-O, Hofwald 2 20:1612 / 206  
Contour-O, Hofwald 1 21:579 / 177  
[MV2020] Gara7 26:5650 / 244  
Fresnedilla Suroeste-1 23:035 / 226  
Col de la Chau - Middle 30:417 / 254  
Lockdown-O - Team Weekend 49:267 / 321  
Holly Hell - Long 1 57:3415 / 155  
Cursa Oberta - Santa Fe 50:032 / 184  
2a Copa Catalana de e-Orientacio 21:2718 / 331  
Konkalampi 3 middle 38:389 / 188  
[MV2020] Gara6 Sprint Tiriolo 31:3121 / 232  
Upie - Sprint 1 13:5936 / 205  
Holly hell - Middle 1 40:453 / 186  
[Svindal] Middle 29:0912 / 308  
[LOTR-SC] Minas Tirith 45:0530 / 180  
[MV2020] Gara5 34:2533 / 249  
Board Mill sprint 32:0520 / 174  
Holly hell - Intro 1 17:339 / 224  
[Svindal] Short Middledistance 17:4128 / 239  
[CFWC2020]-E12 71:5622 / 289  
[CFWC2020]-E11 28:228 / 375  
[CFWC2020]Round6-Training 14:3477 / 406  
Holly hell - Intro 0 12:1127 / 314  
Col de la Chau - Middle 28:0122 / 212  
Konkalampi night 38:1313 / 140  
[Grindsted] Etape 3 16:0729 / 140  
[Grindsted] Etape 2 13:4841 / 152  
[Grindsted] Etape 1 14:0745 / 208  
[Grindsted] Prologue dnf  
Chabeuil - Sprint 2 15:2154 / 271  
Col de la Chau - Short 18:107 / 273  
Fresnedilla Norte-1 30:2627 / 276  
CF COMA El Chorro Sur 36:5615 / 250  
Lockdown-O - World O Day 41:0018 / 536  
Tour de France Part 4 (Middle) dnf  
Chabeuil Sprint 12:2544 / 301  
Konkalampi middle 37:087 / 251  
Minas Tirith - Sprint 2 19:2723 / 237  
Minas Tirith - Sprint 1 16:0340 / 341  
Minas Tirith - Intro 4:1434 / 418  
[MV2020] Gara3 dnf  
Pekonkangas | middle 28:2317 / 326  
[WOC2014] Sprint Relay 21:0211 / 302  
[CFWC2020]-E10 67:2924 / 344  
[CFWC2020]-E9 37:0711 / 449  
[CFWC2020]Round5-Training 15:2752 / 502  
Sierra de las Villas Open 34:3019 / 312  
[MV2020] Gara2 - The Real One 20:4430 / 290  
[MV2020] Gara2 - Feltre - sprint 23:5457 / 255  
Härkävuori - Middle 28:0621 / 325  
Lockdown-O - Classic - Long C 10:409 / 151  
Lockdown-O - Classic - Long B 51:373 / 116  
Lockdown-O - Classic - Long A 71:082 / 356  
Lockdown-O Classic - Middle C 7:443 / 188  
Lockdown-O Classic - Middle B 20:103 / 199  
Lockdown-O Classic - Middle A 35:3813 / 425  
Lockdown-O - Classic - Short C 7:5318 / 241  
Lockdown-O - Classic Short B 22:2414 / 253  
Lockdown-O - Classic - Short A 29:2113 / 531  
Orrdals klint 2 middle 25:069 / 265  
Jyvaskyla - Long 48:5619 / 222  
Orrdals klint middle 2 27:1216 / 293  
[MV2020] Gara1 18:1455 / 438  
Sprint-Cup E8 16:2831 / 325  
Mines du Roi Salomon, Sprint 2 14:3820 / 226  
Mines du Roi Salomon, Sprint 1 11:455 / 338  
Les mines du Roi Salomon - Intro 3:1038 / 414  
[Profi] Blumau, Middle 2 26:3322 / 236  
[CFWC2020]-E8 74:1440 / 358  
[CFWC2020]-E7 34:2819 / 450  
[CFWC2020]Round4-Training 21:2619 / 484  
[MV2020] Allenamento1 22:0011 / 253  
[Profi] Blumau, Middle 1 29:3932 / 268  
[Rookie] Blumau, Short 2 16:2121 / 255  
[Rookie] Blumau, Short 1 18:4546 / 325  
Sprint-Cup E8 18:4013 / 256  
Sprint-Cup E7 15:0146 / 318  
Sprint-Cup E6 dnf  
Sprint-Cup E5 13:025 / 393  
Orrdals klint night, short 22:019 / 238  
Haukkavuori cliffs 34:383 / 271  
Lockdown-O - Round 3 - Course A 12:5710 / 449  
Lockdown-O - Round 3 - Course B 5:2034 / 236  
[CFWC2020]-E6 62:5631 / 453  
[CFWC2020]-E5 33:1816 / 540  
[CFWC2020]Round3-Training 20:5228 / 601  
WoO-Route to O-Season Day 42 14:5715 / 327  
Lockdown-O - Round 2 - Course B 5:369 / 187  
Lockdown-O - Round 2 - Course A 26:2934 / 396  
Lockdown-O - Round 1 - Course B 4:1510 / 246  
Lockdown-O - Round 1 - Course A 22:5618 / 483  
Somewhere middle 4 34:316 / 219  
Mynttila - Long 56:0423 / 258  
Mynttila - Intro 7:1620 / 415  
Platabek 28:5410 / 256  
Reposärkät 38:0411 / 215  
Västersjön, middle 21:4127 / 309  
[CFWC2020]-E4 55:5212 / 468  
[CFWC2020]-E3 26:3015 / 570  
[CFWC2020] Round 2 - Training 18:0266 / 569  
 217:3760 / 838  
Lammhult, easy sprint 10:2531 / 396  
Fusine Extreme Controlpicking dnf  
Sprint-Cup E4 15:4417 / 379  
Fusine 2 dnf  
Fusine refurbished <10min 11:0615 / 346  
Korvatunturi middle 2 33:1817 / 249  
Sprint-Cup E3 16:3251 / 396  
Sprint-Cup E2 16:4481 / 419  
Oronmylly West Long 50:307 / 193  
Sprint-Cup E1 18:2176 / 475  
Etang de Lers - Night (2) 31:508 / 215  
Lewes Lake, Middle 48:2147 / 312  
Mäntänvuori | Middle 35:203 / 243  
Suololuopal middle 3 32:434 / 257  
Etang de Lers - Night 27:3321 / 322  
Eisteichiedlung, Sprint 2 11:2430 / 369  
Eisteichsiedlung, Sprint 1 12:4547 / 461  
[CFWC2020]-E2 71:1719 / 525  
[CFWC2020]-E1 30:1433 / 614  
[CFWC2020]-Training 14:1828 / 660  
 213:2614 / 1265  
[CoronaBlues]-E14 31:3616 / 360  
Josephgrund Sprint Challange C 23:0835 / 289  
Josephgrund Sprint Challange B 21:2117 / 336  
Josephgrund Sprint Challange A 20:1519 / 493  
[NJ2D The Game] Middle - Black 34:5013 / 208  
Bran, Middle 4 22:109 / 305  
Bran, Middle 3 23:0617 / 332  
[CoronaBlues]-E13 28:0013 / 398  
Forbergåsen|Middle 28:2410 / 378  
Bran, Middle 2 dnf  
Bran, Miidle 1 26:4232 / 432  
[CoronaBlues]-E12 15:3021 / 444  
Koantakanen middle 4 35:559 / 224  
[CoronaBlues]-E11 49:0915 / 333  
Mäntänvuori | Short 21:1927 / 369  
Koantakanen middle 3 36:1220 / 277  
Akenstaka - Long 49:4511 / 255  
[CoronaBlues]-E10 49:5611 / 312  
Kalajoki middle 3 dnf  
Bordasee, Controlpicking 32:5836 / 283  
Bordasee, short 2 16:3820 / 309  
Akenstaka - Short 16:303 / 334  
Huuhkainvuori middle 3 36:3415 / 267  
Haukkavuori middle 34:148 / 253  
[CoronaBlues]-E9 40:1917 / 340  
Isojärvi night 54:029 / 116  
Bordasee, short 21:506 / 346  
Bordasee, middle 31:483 / 291  
Isojärvi middle 4 36:5621 / 224  
[CoronaBlues]-E8 19:5630 / 385  
Kangerluarsunnguaq - Middle 26:5537 / 246  
Gronholt Hegn - Middle 29:4710 / 205  
Kvarn | Middle 35:385 / 275  
[CoronaBlues]-E7 15:5315 / 369  
[CoronaBlues]-E6 30:498 / 286  
[CoronaBlues]-E5 28:4728 / 274  
[CoronaBlues]-E4 42:4111 / 231  
[CoronaBlues]-E3 34:5620 / 254  
[CoronaBlues]-E2 26:3111 / 254  
[CoronaBlues]-E1 35:3110 / 240  
[reused]-Middle 36:538 / 185  
Christmas calendar#20 19:0313 / 109  
Christmas calendar#19 23:303 / 95  
Adigeya (reused) short 29:2810 / 82  
Christmas calendar#18 dnf  
Christmas calendar#17 29:195 / 90  
Compensation day 15 4:5810 / 105  
Christmas calendar#16 33:512 / 85  
Christmas calendar#15 38:475 / 81  
Christmas calendar#14 19:259 / 107  
Herbouilly - Middle 27:003 / 92  
Christmas calendar#13 35:181 / 86  
Herbouilly - Short 20:574 / 95  
Christmas calendar#12 40:463 / 90  
Christmas calendar#11 19:1410 / 97  
Christmas calendar#10 40:414 / 92  
Christmas calendar#9 38:0313 / 93  
Christmas calendar#8 30:1511 / 96  
Christmas calendar#7 29:432 / 97  
Christmas calendar#6 12:325 / 113  
Christmas calendar#5 39:1517 / 93  
Christmas calendar#4 23:384 / 115  
 2dnf  
Christmas calendar#3 41:224 / 97  
Christmas calendar#2 26:256 / 105  
Christmas calendar#1 dnf  
RyaAsar-short 25:1412 / 124  
Dunas de Maspalomas (reused)  27:133 / 98  
Dogtrack in the year 2080 short 15:535 / 93  
Kaleva Church (reused) sprint 12:362 / 95  
OneLegWonder #9 18:029 / 81  
CF-WorldCup2019-[FINAL] 50:113 / 99  
Suomi7 33:2610 / 90  
Loka, night middle 21:518 / 78  
Loka, short dnf  
Return to Schönbrunn labyrinths 24:368 / 89  
Laikko middle  37:002 / 82  
CF-WorldCup2019-[E10] 34:329 / 117  
vp 37:183 / 92  
Laikko night 44:393 / 74  
Nordmarka Middle 31:091 / 102  
OneLegWonder #8 16:0721 / 105  
Playa del Ingles 46:548 / 94  
CF-WorldCup2019-[E9] 31:2617 / 117  
Urkiola 36:143 / 103  
Laikko middle 27:566 / 104  
Tahkovaara 23:363 / 125  
OneLegWonder #7 11:217 / 126  
OneLegWonder #6 dnf  
 28:248 / 219  
Momarka Middle 25:044 / 126  
French WOC10 training 21:324 / 136  
OneLegWonder #5 7:286 / 112  
OneLegWonder #4 8:154 / 107  
OneLegWonder #3 13:5343 / 114  
OneLegWonder #2 11:0041 / 121  
OneLegWonder #1 dnf  
 213:5621 / 252  
 312:251 / 252  
 414:3931 / 252  
CF-WorldCup2019-[E8] 38:2211 / 130  
CF-WorldCup2019-[E7] 47:569 / 114  
SummerCup'19 E12-Final 37:446 / 124  
SummerCup'19 E11-Long 76:525 / 96  
CF-WorldCup2019-[E6] 32:101 / 120  
Gränjesåsvallen | Middle 21:025 / 126  
Kynäsberget re-use | Middle 24:378 / 133  
CF-WorldCup2019-[E5] 58:4610 / 103  
 256:269 / 181  
SummerCup'19 E8-Sprint 15:381 / 125  
CF-WorldCup2019-[E4]JWOC-Special 33:2612 / 136  
 232:2110 / 257  
CFEB 2019-07-15 58:243 / 62  
SummerCup'19 E7-Middle 32:598 / 103  
SummerCup'19 E6-Long 66:384 / 67  
SummerCup'19 E5-Long 52:244 / 74  
SummerCup'19 E4-Middle 21:151 / 98  
SummerCup'19 E3-Middle 24:081 / 100  
 224:021 / 149  
SummerCup'19 E2-Middle 30:011 / 114  
SummerCup'19 E1-Sprint 14:055 / 136  
Jukola Night 40:452 / 80  
Jukola 2000 42:451 / 115  
Peruspintis II  49:146 / 87  
Peruspintis 46:2314 / 97  
Kontioranta Cup III Final 27:2210 / 101  
Våttåsen Night 25:003 / 87  
Kontiolahti Cup 2 31:323 / 103  
CF-WorldCup2019-[E3] 81:2111 / 99  
Fremo Night 18:426 / 98  
Kontiolahti Cup I 30:209 / 94  
up-and-down, the downhill part 13:117 / 106  
up-and-down, the uphill part 11:438 / 113  
CF-WorldCup2019-[E2] 35:4716 / 121  
CF-WorldCup2019-[E1] 28:587 / 131  
 227:558 / 225  
Pyrenees 37:544 / 93  
Saarijärvi middle 2 36:358 / 105  
 2dnf  
Cofusing Cup - Day 2 dnf  
Confusing Cup - Day 1 dnf  
Kvarntorp | Long  46:065 / 93  
Saarijärvi new middle 33:4513 / 109  
[CF SpringCup'19]E7-Final 30:5521 / 119  
Metsäkylä middle 2 32:225 / 118  
Isotonic Relay April 1986 36:4012 / 111  
[CF SpringCup'19]E6-Long dnf  
[CF SpringCup'19]E5-Middle 23:1813 / 118  
[CF SpringCup'19]E4-Sprint 14:086 / 133  
Metsäkylä new middle 35:1432 / 109  
Finspång Long 48:4310 / 91  
Kvarn Long 51:5911 / 79  
Kvarn Night 33:099 / 78  
Kvarn middle233:4915 / 180  
Tähtiniemi new 1.1 middle 37:3610 / 90  
Gäddhult Long 53:276 / 81  
Gäddhult Night 19:479 / 91  
[CF SpringCup'19]E1-Sprint215:478 / 215  
Pinheiro216:1627 / 216  
Kronfallet | Middle dnf  
[CF WOC 2019] Relay Leg12dnf  
[CF WOC 2019] Long276:1218 / 175  
[CF WOC 2019] Middle240:1827 / 273  
[WorldCup2018]-E1 dnf  
Kiutvaara middle 3 dnf  
Lewes Lake 17:5114 / 143  
Kiutvaara middle 2 35:552 / 97  
Somewhere forest middle 2 34:218 / 110  
Kyrkoberget middle 5 27:295 / 105  
Dutchman Flats 31:5010 / 108  
Sikovuori II 18:453 / 106  
Sikovuori 19:576 / 109  
Kalajoki middle 2 31:004 / 92  
Kyrkoberget night 2229:522 / 94  
Björköby middle 4231:158 / 131  
Kyrkoberget middle 4226:1010 / 151  
Hailuoto night230:0825 / 108  
Hailuoto short219:557 / 172  
WinterCup - Day 12dnf  
Metsäkylä middle 4235:396 / 128  
Alcubierre est dnf  
Gtlendjik-midle 39:211 / 51  
Gelendjik 23:174 / 83  
Reposärkät night 2 dnf  
 232:381 / 115  
Reposärkät middle 3 30:584 / 111  
CFEB 2018-06-15 47:451 / 63  
Alcubierre, Zaragoza 48:285 / 95  
mapWOC03sprint 17:053 / 96  
Pakkala long 48:201 / 77  
Pakkala middle 2 24:482 / 123  
CFEB 2018-06-01 48:485 / 61  
Rasos 32:383 / 96  
Race 500 25:373 / 123  
Rousvaara night 2 30:355 / 85  
Sarkalahti 2 night 37:354 / 67  
Pakkala night 44:306 / 66  
Pakkala middle 31:133 / 113  
Rousvaara middle 2 29:328 / 101  
Rousvaara night 25:422 / 81  
Rousvaara Middle 26:161 / 102  
Sarkalahti 2, middle 2 33:012 / 87  
Sarkalahti 2 middle 32:561 / 104  
Sarkalahti long 57:405 / 85  
[color treasures]-E6 30:0414 / 116  
Sarkalahti night 31:132 / 78  
Sarkalahti middle 33:554 / 104  
[color-treasures]-E5 32:5615 / 122  
Middle Distance "Svinesund" 20:091 / 140  
Reposärkät middle 2 29:117 / 112  
Reposärkät long 54:024 / 76  
[color treasures]-E3 34:133 / 111  
Oskarshamn Night Long 45:353 / 82  
Konkalampi 1, middle 2 33:164 / 89  
[color treasures]-E2 25:526 / 101  
Konkalampi 2 short 16:142 / 87  
Livastinmäki middle 2 33:255 / 83  
Livastinmäki middle 28:538 / 119  
[color treasures]-E1 34:046 / 110  
Paradiset Series E3 - Long 37:546 / 82  
Paradiset E2 - Middle 28:365 / 105  
Kynäsberget - Longlegs 32:265 / 101  
WySoZa - Shorty Nighty 2 13:317 / 85  
Kiutvaara short 23:105 / 108  
WySoZa - Shorty Nighty 15:4519 / 111  
Kynäsberget - CP 29:096 / 108  
Platte, dense one, Middle 2 32:487 / 93  
Platte, dense one, Middle 43:517 / 97  
Kynäsberget - Middle 2 21:495 / 146  
Metsäkylä night 2 31:5712 / 81  
Metsäkylä middle 2 48:224 / 77  
Babylon, Middle 26:141 / 111  
The cup 10 32:491 / 102  
The cup 9 44:554 / 83  
The cup 8 22:3216 / 108  
Lago Santo Middle 2 27:102 / 99  
Lago Santo - Middle230:4812 / 173  
Kivijärvi short227:2811 / 165  
Waikawa - Middle230:0813 / 147  
Kynäsberget - Middle221:1917 / 215  
The 4 marshes 11:213 / 114  
Schöckl D 15:474 / 96  
Schöckl C 20:361 / 96  
Schöckl B 17:573 / 102  
Schöckl A 16:2911 / 132  
Jaanankallio II 20:2810 / 119  
Somewhere short 20:4817 / 132  
Jaanankallio 24:473 / 113  
Rockland - Sprint 10:179 / 90  
WOC Longdistance dnf  
Easy Long dnf  
Hamina sprint 2 20:2014 / 108  
Fredrikshamn sprint 21:3813 / 116  
Red Hill - Day 1 dnf  
Micro E2 - Short  9:382 / 94  
RozhCUP 1 22:592 / 88  
RusCup E1 18:4012 / 90  
CFEB 2017-07-15 44:281 / 83  
Summer 2017-E5 37:169 / 119  
 2dnf  
Summer 2017-E4 29:0910 / 131  
Summer 2017-E3 32:523 / 130  
Summer 2017-E2215:5818 / 177  
Summer 2017-E1224:139 / 237  
Simpele sprint 29:4514 / 130  
Hailuoto in the year 2100 middle 28:253 / 114  
CFEB 2017-06-13 dnf  
Hollola 1 middle 27:562 / 105  
Björköby middle 31:103 / 121  
Oronmylly SE short 20:0110 / 104  
Oronmylly West short 25:5612 / 117  
Cambridge - Middle 17:525 / 116  
CFEB 2017-05-25 41:182 / 85  
CFEB 2017-05-18 dnf  
Oronmylly NW short 22:598 / 139  
Rautajärvi night 38:1010 / 85  
Rautajärvi short 3 23:307 / 136  
10 mila relevant - Skatås 80:2010 / 94  
Somewhere forest middle 2 38:158 / 91  
Sarkalahti night 45:105 / 73  
Archipelago middle 31:514 / 110  
Sarkalahti long 58:504 / 71  
 2dnf  
Somewhere forest middle 35:4313 / 98  
Pineforest 2 night 47:5310 / 71  
Sarkalahti middle 43:109 / 113  
Haukkavuori night 42:141 / 82  
Pineforest 2 middle 36:556 / 110  
Sarajärvi long 52:222 / 93  
LongLake Model 27:155 / 124  
[OCAD]Six Mile Lake Sprint3 19:2316 / 116  
[OCAD]Six Mile Lake Sprint2 17:226 / 150  
Sarajärvi middle 35:427 / 120  
Couto da Arnela - Middle 29:486 / 147  
Pineforest middle 2 32:199 / 110  
Pineforest night 40:474 / 81  
Pineforest long 50:5011 / 113  
Pineforest middle 30:1313 / 119  
Pineforest short 28:471 / 171  
Storsund middle 38:585 / 122  
Storsund night 36:102 / 93  
Börsskäret short 24:0511 / 151  
Hofwald, Middle 2 33:549 / 127  
Ritterwald - Night 23:3113 / 89  
Oronmylly 3 night 37:564 / 83  
Oronmylly 3 long 52:533 / 91  
Hofwald, Middle 37:012 / 146  
Oronmylly 3 short 20:514 / 167  
CF-WOC'17-Relay-Leg3 of 3 54:4322 / 115  
5 Days of Dunes | E2 - Middle 34:1715 / 168  
Oronmylly 2 night 32:3915 / 101  
Oronmylly 2 middle 33:563 / 134  
CF-WOC'17-Relay-Leg2 of 3 47:054 / 111  
Oronmylly long 49:061 / 87  
CF-WOC'17-Relay- Leg1 of 3 dnf  
5 Days of Dunes|E1 - Middle dnf  
Cittá di Perduta - Sprint 20:329 / 143  
Random - Final 24:585 / 127  
Somewhere fore4st middle 2 39:014 / 98  
Huuhkainvuori middle 2 39:5410 / 116  
CF-League | Resafjellet Long 63:102 / 126  
CF-WOC'17-Night 38:5310 / 126  
Koukkuniemi middle 2 30:062 / 115  
Koukkuniemi middle  27:4710 / 163  
[OCAD]Six Mile Lake Sprint 14:0315 / 179  
CF-WOC'17-Sprint 20:0215 / 175  
St. Leonhard Contours 2 24:559 / 128  
CF-WOC'17-Middle 37:4010 / 156  
Babylon 2, Night 23:444 / 96  
Babylon 2, Middle 2 31:0813 / 103  
Babylon 2, Middle 30:312 / 126  
Babylon, Middle 2 23:092 / 120  
Babylon, Middle 22:195 / 145  
Grönklitt - Night dnf  
Grönklitt - Middle 27:4142 / 173  
Random 3 - Middle 24:4121 / 125  
CF-League |Couto da Arnela Night 24:5418 / 112  
St. Leonhard, Contour-O 29:294 / 110  
Random 2 - Middle 30:529 / 96  
Iivaara 2 middle dnf  
CF-League | Couto da Arnela Long 48:377 / 120  
Mount Kooyoora, Middle 29:3210 / 120  
Slater Road 5-days | E2 - Middle 40:3316 / 115  
Random - Middle 3 32:3011 / 106  
Foppa | CF WOC'17 announcement 20:5816 / 159  
Tonsow, Short 27:1317 / 127  
Slater Road 5-days | E1 - Sprint 19:4421 / 153  
Iivaara 1, middle 42:2515 / 107  
Tonsow, Middle 2 37:229 / 92  
Tonsow, Middle 41:206 / 115  
Random - Middle 2 26:0710 / 107  
Random - Middle 21:2710 / 132  
St. Leonhard 3, Middle 23:0815 / 130  
CF-League | Couto da Arnela M 33:0419 / 139  
 231:104 / 215  
Brainfartland short 2 36:0414 / 127  
St. Leonhard 2, Middle 2 28:441 / 131  
St. Leonhard 2, Middle 23:578 / 139  
CF-League | Skatås Night 23:576 / 146  
La Totale, Controlpicking 15:5714 / 160  
Forest Umbra, Middle 21:584 / 149  
WoO Route to Christmas #2 8:1924 / 175  
Bauerskogen Long 41:195 / 119  
St. Leonhard, Middle 27:2010 / 146  
Bauerskogen Short Middle 21:4016 / 165  
Cavedine Night 24:368 / 104  
Söderskogen 2 middle 34:149 / 140  
Gullåsaberget Middle 21:0119 / 149  
Shrinked runners short 26:283 / 131  
Cavedine Short 2 22:4312 / 126  
Cavedine short 19:2517 / 149  
Nipfjället - Sprint dnf  
Forbergåsen - Middle 30:1718 / 134  
La Totale, Middle Night 23:2813 / 99  
CF-League | Rudan Long 46:5915 / 140  
Söderskogen 2 short 27:0113 / 127  
Dense Forest ;) 5:329 / 119  
CF-League | Sotkamo Short 27:215 / 151  
Mount Kooyoora, Middle 30:389 / 115  
Mount Kooyoora, Short 23:4515 / 137  
CF-League | Hidden meadow Short 18:014 / 165  
Houtu Finale - Night 22:0410 / 90  
Houtu Classic Distance 33:328 / 96  
Houtu Middle Distance 2 24:496 / 115  
Houtu Middle Distance 25:043 / 133  
CF-League | MelvilleCaves Long 46:305 / 119  
Mount Kooyoora, Middle 31:477 / 102  
Brainfartland short 20:252 / 125  
La Totale, Middle 21:3735 / 153  
Mount Kooyoora,MindblowingMiddle 50:201 / 95  
CF-League | Skatås Long 46:1010 / 110  
Mount Kooyoora, Controlpicking 20:068 / 129  
MK Middle 1 23:119 / 115  
CF-League | Hidden meadow Long 52:489 / 119  
Gullåsaberget Intro 13:102 / 132  
Söderskogen middle 26:156 / 133  
Plaine du Rosoir - Middle 24:5610 / 115  
Söderskogen 18:488 / 144  
Larchant - Middle 21:558 / 122  
Plaine du Rosoir - Short 11:547 / 155  
Halloween - Special :D 15:4316 / 118  
CF-League | Skatås Middle 28:5810 / 151  
Mount Kooyoora, Long dnf  
Mount Kooyoora, Intro 13:1912 / 151  
Race 400 night 24:347 / 92  
Race 399 16:5212 / 131  
CF-League | Sotkamo MiddleQual 51:548 / 122  
CF-League | 10mila mashup 38:215 / 135  
St. Leonhard - Ries, Middle 25:3411 / 137  
CF-League | ForÊt oubliée Short 14:414 / 169  
Platte - Dürrgraben 18:162 / 118  
Skatås Middle 21:417 / 123  
Babylon, Night 20:544 / 99  
Blumau, Middle 35:475 / 98  
CF-League | Finnbo Short-night dnf  
[World Cup 2016]-E20 Vardasen 39:0013 / 131  
Babaylon Middle 25:217 / 116  
CF-League | JWOC Middle W20 22:0911 / 165  
Babaylon, Short Intro 16:4615 / 141  
Pre Halloween - 300 Special 12:577 / 140  
CF-League | Resafjellet Middle 1 41:3929 / 151  
CF-League | Munkedal Long-night 71:2718 / 94  
CF-League | Rudan Middle 2 37:348 / 150  
Rautajärvi 2 short 24:086 / 122  
Huuhkainvuori 2 night 41:018 / 83  
Huuhkainvuori 2 middle 36:183 / 128  
Huuhkainvuori night 37:579 / 87  
CF-League | ForÊt oubliée Short dnf  
Huuhkainvuori short 21:055 / 149  
CF-League | Rudan Middle 31:5118 / 163  
CF-League | Munkedal Middle 38:222 / 161  
Middledistance 20:3023 / 166  
Blumau - fast one 4 21:094 / 156  
CF-league | JWOC-Middle M20 27:016 / 199  
Hikuwai Middle dnf  
[World Cup 2016]-E19 Tildremyr 44:316 / 124  
[World Cup 2016]-E1§ Vargatsjarn 25:4015 / 191  
Somewhereforest 2b middle dnf  
Hikuwai Short 2 dnf  
Real Somewhereforest 2b night 39:368 / 84  
Somewhereforest 2b night 37:473 / 97  
Hikuwai Short 15:418 / 168  
Somewhereforest 2 middle 37:3412 / 136  
Blumau - fast one 3 22:514 / 126  
Blumau - fast one 2 22:541 / 132  
Blumau - fast one 18:166 / 160  
Somewhereforest 2 16:3213 / 161  
Blumau, Middle 2 27:221 / 133  
Blumau Middle 30:2313 / 149  
[World Cup 2016]-E17 Tildremyr 74:345 / 137  
 2dnf  
Olberget | Middle-Night 44:3916 / 118  
Lammhult, sprint 14:5010 / 164  
Art, short 14:2417 / 168  
Olberget | C-pick 35:2013 / 160  
Olberget | Middle 33:227 / 170  
[World Cup 2016]-E16 Tildremyr 55:121 / 149  
[World Cup 2016]-E15 Vargatsjärn 27:5712 / 153  
Teisko middle 31:561 / 153  
[World Cup 2016]-E14 P.d.Fuorn 50:477 / 145  
Sprint Cup 9 13:5820 / 138  
Sprint Cup 8 14:014 / 164  
[World Cup 2016]-E13 Vargatsjärn 28:2314 / 174  
 228:1013 / 274  
Reposärkät short/middle 32:223 / 120  
Rautajärvi short 21:131 / 158  
Livastinmäki short 26:104 / 131  
Sprint Cup 7 18:251 / 126  
Konkalampi 2, short 30:011 / 136  
Sprint Cup 6 dnf  
Sprint Cup 5 15:2811 / 119  
Sprint Cup 4 18:089 / 110  
Sprint Cup 3 15:056 / 127  
Sprint Cup 2 19:565 / 139  
Philochillo's Sprint Cup dnf  
[ROCAD] O-ringen 2016 style 26:0916 / 157  
[World Cup 2016]-E12 JWOC Long 48:451 / 123  
[World Cup 2016]-E11 JWOC Long 70:2913 / 137  
 267:0412 / 213  
 366:256 / 213  
 464:411 / 213  
Konkalampi 3 short 21:062 / 135  
EYOC2016 Long Men sixteen 43:585 / 139  
EYOC2016 Long Men eighteen 56:206 / 135  
Kaltrimdas 24:562 / 157  
Somewhereforrest long 56:554 / 104  
[World Cup 2016]-E10 Konsonvuori 41:124 / 121  
 2dnf  
[World Cup 2016]-E9 Vargatsjärns 38:133 / 169  
 237:173 / 276  
Jukola hype Leg 7 55:323 / 104  
Jukola hype Leg6 48:172 / 93  
June No 5 39:474 / 99  
Jukola hype Leg 5 29:269 / 145  
Jukola hype Leg 4 39:121 / 99  
Jukola hype Leg3 58:393 / 77  
Jukola hype Leg 2 61:325 / 113  
 261:185 / 153  
Vaaksinjärvi #01 29:542 / 119  
June No 4 42:491 / 90  
[World Cup 2016]-E§ Konsonvuori 62:038 / 105  
Kalngale+ short  15:5111 / 158  
Sprint training 3 19:501 / 141  
June No 3 36:045 / 100  
June No 2 26:312 / 127  
[World Cup 2016]-E7 Konsonvuori 37:519 / 136  
 237:086 / 235  
Buchwald, Middle 27:481 / 126  
Philochillo Cup 1 - E 5:132 / 108  
Philochillo Cup 1 - D 2:524 / 113  
Philochillo Cup 1 - C 6:342 / 119  
Philochillo Cup 1 - B 3:0211 / 132  
Philochillo Cup 1 - A 4:1133 / 150  
Trimdas long (middle) 47:466 / 99  
Sprint training 2 20:4910 / 145  
Sprint training 15:0031 / 153  
 2dnf  
[World Cup 2016]-E6 Eggemoen 36:525 / 156  
Schönbrunn Irrgarten sprint 19:526 / 133  
Somewhere forrest 2 middle 37:0422 / 125  
Trimdas short 16:402 / 158  
Somewhereforrest 2 short 27:4423 / 138  
Summercamp Day 3 dnf  
Summercamp Day 2 21:2414 / 93  
Summercamp Day 1 22:245 / 116  
[World Cup 2016]-E5 Holtalsasen 46:556 / 118  
Somewhereforrest short 25:204 / 168  
Rock Sprint 10:2513 / 157  
[World Cup 2016]-E4 Eggemoen 58:028 / 142  
 258:4615 / 192  
Porkkala long 55:443 / 106  
Porkkala short 21:262 / 172  
Kalajoki 2 night 40:404 / 95  
Training Race 2 dnf  
May No 6 29:505 / 99  
Koantaus night 34:5118 / 103  
Kalajoki 2 middle 35:1116 / 136  
Training Race 1 8:455 / 133  
May No 5 55:591 / 78  
 254:151 / 103  
May No 4 23:108 / 102  
Go on!227:323 / 94  
May No 3 62:384 / 90  
 258:381 / 112  
Kalajoki Dunes short 28:294 / 105  
May No 2 33:392 / 96  
May No 1 20:5422 / 138  
Koantaus middle 2 38:244 / 109  
[World Cup 2016]-E3 Holtalsasen 47:2118 / 149  
[World Cup 2016]-E2 Eggemoen 62:018 / 128  
Koantaus middle 33:293 / 129  
[World Cup 2016]-E1 Holtalsasen 52:2224 / 157  
Koantaus short 23:4719 / 149  
Metsätalonkulma 2 22:2413 / 132  
Metsätalonkulma 16:1312 / 170  
Romevaara night dnf  
Hamina sprint 21:4010 / 160  
Romevaara 2 24:536 / 159  
Pakkala night 28:402 / 113  
Kalngale middle 38:055 / 153  
Reposärkät night 27:524 / 114  
Reposärkät long 54:063 / 103  
Peruspohjanvuori night dnf  
 239:042 / 120  
Pakkala middle 34:015 / 141  
color maps recycled - E32 Final 43:075 / 130  
color maps recycled - E31 67:511 / 113  
color maps recycled - E30 71:5712 / 124  
color maps recycled - E29 15:054 / 159  
color maps recycled - E2§ 29:2810 / 160  
Reposärkät 2 middle 32:229 / 130  
color maps recycled - E27 47:457 / 124  
Irbene middle 35:187 / 143  
Reposärkät 2 short 17:543 / 152  
Kalngale 21:507 / 150  
Peruspohjanvuori long 54:416 / 96  
Carnikava, middle distance 28:1418 / 110  
Carnikava, short distance 18:3018 / 135  
Reposärkät sprint 19:282 / 127  
color maps recycled - E26 40:033 / 101  
Pakkala sprint 20:283 / 139  
color maps recycled - E25 37:153 / 111  
color maps recycled - E24 23:392 / 125  
Garciems Middle 25:317 / 120  
Garciems Short 17:477 / 149  
color maps recycled - E23 61:3315 / 103  
Manga Pirau - Sprint 18:5065 / 162  
color maps recycled - E22 30:593 / 110  
Western Irbene Middle 24:244 / 127  
Western Irbene Short 20:396 / 81  
color maps recycled - E21 28:0010 / 124  
North Irbene Middle dnf  
Peruspohjanvuori middle 35:416 / 109  
North Irbene short 16:005 / 150  
Peruspohjanvuori sprint 19:118 / 132  
Irbene 23:141 / 120  
color maps recycled - E20 53:072 / 93  
Manga Pirau - Middle 32:5310 / 121  
color maps recycled - E19 30:531 / 112  
color maps recycled - E1§ 29:509 / 106  
color maps recycled - E17 dnf  
color maps recycled - E16 26:2110 / 105  
color maps recycled - E15 37:318 / 89  
Siitama South-West nigh 33:3114 / 76  
color maps recycled - E14 41:069 / 98  
color maps recycled - E13 28:486 / 120  
color maps recycled - E12 41:1510 / 102  
Rautajärvi long 53:392 / 69  
color maps recycled - E11 26:0016 / 145  
color maps recycled - E10 46:273 / 95  
color maps recycled - E9 44:448 / 95  
WtfConvert 2/ middle 26:245 / 96  
color maps recycled - E8 32:369 / 115  
Rautajärvi middle 36:302 / 111  
color maps recycled - E7 38:244 / 98  
color maps recycled - E6 46:576 / 106  
color maps recycled - E5 dnf  
color maps recycled - E1 23:175 / 170  
Siitama South-West middle 32:478 / 123  
Siitama South-West sprint 19:4711 / 146  
Rocad #3 dnf  
CF WOC Sprint Spectator | Sprint 16:536 / 136  
Rocad #2 40:573 / 88  
Rocad #1 17:185 / 143  
Teisko n2 middle 32:192 / 111  
CF WOC Long Spectator | Long 56:441 / 99  
Rautajärvi sprint 20:174 / 150  
CF WOC Middle Spectator | Long 46:398 / 117  
Teisko n1 night 25:337 / 98  
Teisko n2 sprint 17:4911 / 152  
CF WOC Sprint Spectator | Sprint 18:095 / 177  
Teisko long 47:519 / 104  
CF WOC Long Spectator | Middle 46:4810 / 137  
Halseboda|Long Night 57:1211 / 105  
Pikku-Ahvenisto night 35:5013 / 116  
CF WOC Night Spectator | Short 11:425 / 146  
CF WOC Middle Spectator | Short 23:327 / 183  
CF WOC Night Spectator | Middle 20:107 / 154  
Halseboda|Middle 32:0212 / 161  
Teisko n+1 sprint 18:2715 / 171  
Halseboda|Intro 17:103 / 197  
WOC 2005 Reskin 58:154 / 131  
CF WOC16 Long Distance 108:1212 / 143  
CF WOC16 Middle Distance 41:2912 / 173  
Tobelbad Middle 3 20:132 / 145  
Siitama sprint 15:437 / 163  
Lethola - CF WOC16 Reminder dnf  
 234:5814 / 230  
Joutsenenpesä sprint 16:264 / 190  
[Standard] Smistad 30:4915 / 147  
Lehtola CF1 25:515 / 174  
[Ski-O] Waltendorf 29:252 / 163  
Schönbrunn sprint 2 19:322 / 152  
Middle Series 36:253 / 142  
Forest Umbra Championship, Q2 16:0516 / 105  
Forest Umbra Championship, Q1  15:378 / 122  
[World Cup 2015] Stage #8 Final 72:182 / 115  
Middle Series 32:574 / 127  
[World Cup 2015] Stage #8 Race 3 36:5211 / 105  
Schönbrunn sprint 15:5820 / 132  
[World Cup 2015] Stage #8 Race 2 37:2111 / 144  
upload 300th and CF WOC16 info 33:1711 / 138  
Middle Series 36:217 / 113  
[World Cup 2015] Stage 8 61:377 / 125  
Middle Series 45:411 / 101  
[World Cup 2015] Stage #7 Race 4 75:3210 / 99  
Middle Series 40:1517 / 119  
[World Cup 2015] Stage #7 Race 3 44:566 / 98  
Middle Series 33:301 / 116  
Styrian Sprint Series 4 15:296 / 89  
[World Cup 2015] Stage #7 Race 2236:3318 / 198  
Canada Israel short night 18:2313 / 87  
Canada Israel Short 15:388 / 128  
Styrian Sprint Series 2 15:562 / 90  
Styrian Sprint Series 18:436 / 121  
[World Cup 2015] Stage #7 41:227 / 142  
[KING OF BOXHOLM] - Long Night 63:013 / 87  
Contour O 7 34:384 / 72  
Styria Cup 15 31:127 / 81  
Aborrtjärn Short dnf  
Contour O 3 dnf  
Contour O dnf  
[World Cup 2015] Stage #6 Race 4 57:177 / 118  
Styria Cup 14 61:3112 / 74  
Styria Cup 13 32:144 / 111  
Styrian Short Track 12 25:121 / 108  
Iladalen short night 11:3513 / 137  
[World Cup 2015] Stage #6 Race 3 36:5910 / 122  
Paper mill sprint 4 28:394 / 103  
[World Cup 2015] Stage #6 Race 2 44:325 / 131  
[KING OF BOXHOLM] - Middle 43:0318 / 147  
[World Cup 2015] Stage #6 47:213 / 142  
Paper mill sprint 3 24:363 / 102  
[KING OF BOXHOLM] - Long 72:0712 / 110  
Iladalen Middle 2 24:1610 / 131  
[KING OF BOXHOLM] - Intro 16:053 / 160  
[World Cup 2015] Stage #5 Race 3 23:3219 / 124  
Paper mill sprint 2 29:4112 / 95  
Styrian Short Track 11 26:341 / 69  
ÖstgötaLeague|Kvarntorp|E18 46:4610 / 94  
Iladalen Middle 22:3213 / 129  
Styrian Short Track 10 19:241 / 93  
[World Cup 2015] Stage #5 Race 2 24:4325 / 120  
Styrian Short Track 9 31:2117 / 86  
Bosmalm #02 38:285 / 85  
Bosmalm #01 23:068 / 118  
ÖstgötaLeague|Kvarntorp|E17 33:3121 / 110  
Paper mill sprint 25:065 / 95  
[World Cup 2015] Stage #5 17:2921 / 141  
Styrian Short Track 8 21:244 / 80  
ÖstgötaLeague|Kvarntorp|E16 58:439 / 97  
Styrian Short Track 7 night 17:0114 / 73  
Styrian Short Track 6 30:351 / 64  
 2dnf  
Styrian Short Track 5 20:433 / 84  
Kivijärvi 3 sprint 20:034 / 105  
Styrian Short Track 4 21:591 / 84  
 2dnf  
Styrian Short Track 3 13:266 / 98  
ÖstgötaLeague|Kvarntorp|E15 dnf  
 219:2434 / 227  
Styrian Short Track 2 18:594 / 103  
Styrian Short Track 13:155 / 138  
[World Cup 2015] Stage #4 Race 4 67:2910 / 114  
Teisko 2 middle 34:073 / 118  
Kivijärvi Sprint 2 15:003 / 106  
[OCAD]Zheleznica | Long 44:487 / 120  
Kivijärvi 2 Sprint 16:175 / 134  
Kivijärvi Sprint 18:1912 / 163  
[World Cup 2015] Stage #4 Race 3 54:1817 / 112  
[World Cup 2015] Stage #4 Race2  37:3522 / 148  
KRIM.NASH! 12:3114 / 183  
[World Cup 2015] Stage #4 64:1316 / 148  
Teisko 2 17:458 / 147  
Kangaskylä Sprint 3 16:015 / 137  
Teisko Short 15:3411 / 166  
Kangaskylä Sprint 2 15:0517 / 146  
[CF Beginner] finnish map race3 23:5221 / 155  
[World Cup 2015] Stage #3 Race 3 45:2119 / 113  
[OCAD] Zheleznica | Forestsprint 14:408 / 190  
[World Cup 2015] Stage #3 Race 2 59:0013 / 127  
 256:493 / 169  
Kalce | Night-picking 28:2610 / 108  
[OCAD]Zheleznica|Middle 2 29:229 / 141  
Kalce | Middle 27:3412 / 149  
[World Cup 2015] Stage #3 36:1312 / 159  
Citad Svizra [Sprintcup] E8 21:0714 / 127  
[OCAD]Zheleznica|Middle 18:2510 / 201  
Finland 1middle2dnf  
Trondheim sprint 3 14:5312 / 153  
Fast and furious!! 13:134 / 141  
[World Cup 2015] Stage #2 Race 4 51:5018 / 108  
Kalce|Night 16:3612 / 128  
Citad Svizra [Sprintcup] E7 16:1924 / 145  
[World Cup 2015] Stage #2 Race 3 66:1017 / 97  
 264:0510 / 122  
[CF Beginner] finnish map#2 25:0913 / 153  
[World Cup 2015] Stage #2 Race 2 68:386 / 121  
[CF Beginner] finish map 23:3117 / 139  
[World Cup 2015] Stage #2 36:0720 / 166  
 2dnf  
Vaffelhaugen Sprintcup 2 29:097 / 95  
Trondheim Sprint 2 14:534 / 101  
 2dnf  
[Beginner] Ulfsbakk South 22:1825 / 144  
[World Cup 2015] Stage #1 Race 3 42:5522 / 115  
Citad Svizra [Sprintcup] E6 18:4817 / 119  
Trondheim Sprint 13:324 / 134  
[World Cup 2015] Stage #1 Race 2 44:219 / 130  
WOC 2003 longdistance dnf  
Dingwall - Sprint E1 26:1928 / 134  
[World Cup 2015] Stage #1 44:407 / 141  
Torebrate South Middle3 28:069 / 150  
Citad Svizra [Sprintcup] E5 20:0913 / 120  
Torebrate South Night dnf  
Austria Cup 2, Sprint 19:289 / 142  
 2dnf  
Citad Svizra [Sprintcup] E4 20:4511 / 114  
Citad Svizra [Sprintcup] E3 19:3113 / 131  
Torebrate South Long 50:461 / 105  
Middle race 14:571 / 38  
Castle Made Of Sand, Sprint 16:045 / 148  
 215:123 / 193  
Kings Hill Middle Distance dnf  
City Sprint 2 17:2622 / 116  
Short Distance at Grahz Hill 15:0416 / 76  
Torebrate South Middle2 36:4110 / 137  
City Sprint 17:0020 / 138  
Roskilde West [Sprintcup] E2 14:4222 / 148  
 212:222 / 199  
Roskilde West [Sprintcup] E1 13:573 / 162  
 212:183 / 214  
Austria Cup 1, Sprint 16:298 / 139  
[OCAD] Torebrate South Middle 37:2016 / 123  
Torebrate West Night 21:5119 / 95  
Comp - 200 - Long Distance 45:074 / 93  
Buchwald, Middle - Night 29:149 / 77  
Buchwald, Middle 23:492 / 131  
Maria Trost, Middle - Night 27:287 / 89  
Torebrate West Middle2 31:4212 / 130  
Torebrate West Middle 26:512 / 168  
Night Hawk 33:045 / 51  
HastilyCup#4 17:165 / 117  
Middle competition 27:524 / 79  
Maria Trost, Short 11:181 / 161  
HasitlyCup 23:5715 / 100  
HastilyCup.controlpicking 11:0723 / 120  
Brindisi sprint 15:222 / 149  
Tomtatjärn Middle 34:032 / 81  
ÖstgötaLeague|Kvarn|E14 37:3421 / 160  
Höga Kusten Orientering 68:261 / 76  
[OCAD]Middle Earth - Night dnf  
[OCAD]Middle Earth - Long 59:404 / 81  
[OCAD]Middle Earth - Middle 2 24:353 / 131  
[OCAD]Middle Earth - Middle  23:5310 / 138  
Guess the Country #1 23:0013 / 136  
ÖstgötaLeague|Kvarn|E13 16:3119 / 158  
ÖstgötaLeague|Kvarn|E12 70:2313 / 64  
Sommarserien E9 RyaAsar(Oringen) 38:075 / 122  
 2dnf  
Sommarserien E8 Hindas (Oringen) 65:574 / 76  
 2dnf  
ÖstgötaLeague|Kvarn|E11 35:065 / 103  
Sommarserien E7 RyaAsar(Oringen) 50:399 / 92  
 2dnf  
Sommarserien E6 Hindas (Oringen) 35:003 / 134  
 2dnf  
Lost in Maria Trost 4 2:207 / 80  
Lost in Maria Trost 3 2:4513 / 91  
Lost in Maria Trost 2 3:5023 / 99  
Lost in Maria Trost-DESCRIPTION! 2:2910 / 119  
Sommarserien E5 Hindas (Oringen) 53:109 / 115  
 2dnf  
ÖstgötaLeague|Kvarn|E10 45:3210 / 86  
ÖstgötaLeague|Kvarn|E9 22:246 / 102  
Maria Trost, Short 2 15:456 / 102  
CF-Sommarserien E4 Kjölen 47:0312 / 97  
 244:428 / 143  
Maria Trost, Short 11:342 / 139  
Buttes Pass day 1 dnf  
Sommarserien E3 Ulfsbakk 44:586 / 102  
 243:211 / 144  
 3dnf  
Maria Trost, Middle 2 25:091 / 96  
Maria Trost, Middle 26:4518 / 155  
CF-Sommarserien E2 10milaBonus 43:018 / 120  
CFEB 2015 july E4 31:145 / 47  
CF-Sommarserien E1 Björsberg 36:035 / 165  
 2dnf  
 3dnf  
CFEB 2015 july E3 38:102 / 41  
Windsor castle middle dnf  
CFEB 2015 july E2 36:362 / 53  
Ungdomsserien 11:552 / 87  
CFEB 2015 july E1 26:482 / 99  
Albatrrosiggis.GOOOOOD! dnf  
10mila 2011 Bonus race 37:355 / 129  
Björsberg Middle 32:105 / 168  
middle sekotsuji dnf  
ÖstgötaLeague|Kvarn|E8 79:504 / 92  
Pre-Jukola 2015 Leg7 74:392 / 73  
Pre-Jukola 2015 Leg6 44:486 / 87  
ÖstgötaLeague|Kvarn|E7 37:294 / 104  
ÖstgötaLeague|Kronfallet|E6 20:296 / 136  
Pre-Jukola 2015 Leg5 34:4511 / 105  
Kalkleiten 2 23:336 / 117  
Pre-Jukola 2015 Leg4 34:127 / 85  
Pre-Jukola 2015 Leg3 57:426 / 73  
Kalkleiten 1 7:475 / 132  
Pre-Jukola Leg2 41:1513 / 95  
Pre-Jukola Leg1 47:4412 / 132  
ÖstgötaLeague|Kronfallet|E5 43:009 / 92  
Kleven #2 Middle 23:194 / 96  
Kleven #1 Sprint 11:263 / 128  
Breña 1 18:283 / 76  
Bordasee, Short 15:451 / 145  
ÖstgötaLeague|Kronfallet|E4 30:344 / 133  
Bordasee, Middle 2 34:222 / 103  
My First Convert 24:491 / 67  
Bordasee, Middle 46:476 / 118  
Styrian Relay Champs - 4 16:435 / 95  
Styrian Relay Champs - 3 22:5510 / 80  
Styrian Relay Champs - 2 18:274 / 106  
Styrian Relay Champs - 1 16:128 / 129  
Schöckl, Intro 4:523 / 159  
Fanö #3|ULTRALONG 91:323 / 89  
UPLOAD-TEST 5:4319 / 58  
[Giro de Farmers]E13|Middle 29:482 / 171  
Retro-mila 2011 Leg10 66:414 / 77  
[OTourBigFinal2015]E28|Ultra 114:435 / 73  
Retro-mila 2011 Leg9 55:3310 / 72  
Retro-mila 2011 Leg8 35:2011 / 100  
ÖstgötaLeague|Kronfallet|E3 20:154 / 150  
Retro-mila 2011 Leg7 31:424 / 103  
[Giro de Farmers]E12|Middle 21:0810 / 160  
Fanö #2|Middledistance 30:175 / 120  
 230:2012 / 166  
Retro-mila 2011 Leg6 37:596 / 73  
Fanö #1|Longdistance 46:209 / 83  
Retro-mila 2011 Leg5 47:2513 / 71  
Retro-mila 2011 Leg4 60:597 / 67  
Retro-mila 2011 Leg3 43:466 / 79  
Kjölen E1 35:0610 / 135  
 2dnf  
|SMHGU-Ocup|+Kangaroo Monday #10 41:2720 / 86  
Retro-mila 2011 Leg2 33:1123 / 103  
Retro-mila 2011 Leg1 27:168 / 155  
ÖstgötaLeague|Kronfallet|E2 52:037 / 85  
Utsnitt av Ulfsbakk 7 31:4713 / 69  
Utsnitt av Ulfsbakk 6 27:073 / 94  
|SMHGU-Ocup|+Kangaroo Monday #9 32:399 / 82  
Utsnitt av Ulfsbakk 5 28:124 / 94  
Siitama west 1 sprint 16:469 / 170  
[Giro de Farmers]E11|Middle 31:3614 / 85  
[Giro de Farmers]E10|Sprint 16:1535 / 148  
Utsnitt av Ulfsbakk 4 23:1711 / 122  
[Giro de Farmers]E9|Middle dnf  
Utsnitt av Ulfsbakk 3 31:425 / 85  
Utsnitt av Ulfsbakk 2 30:106 / 117  
Utsnitt av Ulfsbakk 31:331 / 108  
ÖstgötaLeague|Kronfallet|E1  26:0812 / 176  
Kauppi Nort-East night 37:184 / 72  
|SMHGU-Ocup|+Kangaroo Monday #8 65:346 / 93  
Kauppi north-easr middle 35:5023 / 113  
[OTourFinals2015]E27|Night 59:333 / 65  
Oakford River 2 - Sprint 9:263 / 87  
[Giro de Farmers]E8|Nightsprint 19:508 / 110  
|SMGHU-Ocup|-BlommenSE2 24:2511 / 132  
[OTourFinals2015]E26|Sprint 19:506 / 165  
Kleven short middle 19:4015 / 100  
|SMHGU-Ocup|+Kangaroo Monday #7 28:4811 / 130  
Djursjön Middle 24:188 / 87  
Zs 1 Apr Sprint 20:124 / 85  
[OTourFinals2015]E25|Middle 32:402 / 113  
|SMHGU-Ocup|-Tiirismaa 43:337 / 111  
Kaleva church sprint 15:1911 / 140  
 214:222 / 196  
[Giro de Farmers]E7|Night 25:245 / 99  
[OTourFinals2015]E24|Long 66:392 / 94  
|SMHGU-Ocup|-BlommenSE 43:541 / 106  
[Giro de Farmers]E6|Middle 28:3915 / 116  
|SMHGU-Ocup|+Kangaroo Monday #6 44:0612 / 113  
[Giro de Farmers]E5|Forestsprint 19:2822 / 163  
CFWOC'15-spectator-race 4 31:592 / 132  
Komenskeho sady sprint 3 22:3211 / 129  
Kauppi north-east - sprint 16:274 / 167  
[Giro de Farmers]E4|Long 56:286 / 106  
2nd 10 years old course 17:442 / 130  
Harjulinna 3 sprint 18:042 / 122  
[Giro de Farmers] E3|Middle 16:2216 / 199  
Komenskeho sady 2 - sprint 25:3416 / 110  
CFWOC'15-spectator-race 3 18:552 / 199  
Komenskeho sady sprint 12:455 / 127  
Kairobadet, test 13:317 / 87  
10 years old CF sprint 6:576 / 140  
Harjulinna 3, sprint 18:339 / 122  
Harjulinna 2, sprint 20:0614 / 126  
Harjulinna - sprint 11:432 / 152  
[OTour2015]E23 - Middle 21:329 / 144  
[Giro de Farmers] E2|Middle 28:1313 / 157  
[Giro de Farmers]E1-Prologue 17:338 / 180  
Kangaroo Monday #2 31:0111 / 127  
[OTour2015]E21 - Middle 27:4713 / 147  
CFWOC'15-specator-race 2 36:5415 / 121  
Kangaroo Monday #1 42:2913 / 113  
[OTour2015]E20 - Sprint 16:317 / 137  
[OTour2015]E19 - Middle Night dnf  
10 years online Competitions 22:4713 / 146  
[OTour2015]E18 - Middle 30:2530 / 118  
Blumau, Short 17:4031 / 147  
Blumau, Middle 28:4110 / 115  
Metsäkylä 1 (OCAD) - middle 31:094 / 120  
CFWOC'15-spectator-race 1 53:226 / 100  
[OTour2015]E17 - Sprint 13:5210 / 174  
[OTour2015]E16 - Gyllbergen 45:1719 / 90  
Sandsjöbacka söder - middle 22:219 / 159  
[OTour2015]E15 51:368 / 93  
[OTour2015]E14 - Gyllbergen 18:296 / 165  
[OTour2015]E13 - Venåsmarka 2 31:3610 / 129  
[OTour2015]E12 - Venåsmarka 67:217 / 96  
Usama-Trophy-race 9 21:387 / 146  
Castle made of Sound, Sprint 3 11:4423 / 166  
[OTour2015]E11 - Eldris, Sprint 18:217 / 137  
Joutsenenpesä (OCAD) - long dnf  
[OTour2015]E10 - Dutchman Flats 34:0415 / 87  
Usama-Trophy-race 8 37:163 / 92  
[OTour2015]E9 - Dutchman Flats  61:481 / 82  
Usama-Trophy-race 7 18:2617 / 144  
Usama-Trophy-race 6 65:039 / 81  
Usama-Trophy-race 5 41:0815 / 106  
Joutsenenpesä (OCAD) - sprint 15:208 / 129  
Tobroåsen Night 22:046 / 89  
Usama-Trophy-race 4 55:1118 / 86  
Usama-Trophy-race 3 32:3413 / 97  
Usama-Trophy-race 2 62:1410 / 99  
Castle Made Of Sound, Sprint 2 19:447 / 136  
Castle Made Of Sound, Sprint 11:162 / 164  
Pulesjärvi 2 (OCAD) - night 32:228 / 89  
Usama-Trophy-race 1 31:3318 / 157  
Tobelbad, Middle 2 21:2816 / 119  
Glössbo Sprint 11:4913 / 159  
Glössbo Middle Distance 17:129 / 159  
[OTour2015] E8 - Dutchman Flats 17:324 / 140  
Tobelbad, Long  dnf  
Pulesjärvi 2 (OCAD) - middle 29:437 / 127  
[OTour2015] E7 - Long, Eldris 64:3911 / 111  
Pulesjärvi 2 (OCAD) - sprint 19:3530 / 139  
CF WOC'15 Sprint Distance219:4363 / 264  
Pulesjärvi (OCAD) - night 25:3818 / 92  
Pulesjärvi (OCAD) - Middle227:309 / 152  
[RCup] E6 - Middle Distance 26:359 / 138  
[OTour2015] E6 - Forbergåsen 3 dnf  
[OTour2015] E4 - Forbergåsen228:5543 / 190  
[OTour2015] E3 - Middle, Hiås229:3723 / 208  
CF WOC'15 Middle Distance239:5221 / 305  
[Tour Florence]Final2dnf  
Hyypänmäki v2 (OCAD) - middle 32:076 / 92  
Hyypänmäki (OCAD) - middle 36:128 / 121  
Geargevaggi | Middle 25:2917 / 163  
Kivikangas (OCAD) - night 41:577 / 85  
[Tour Florence]Spruce, Middle dnf  
Korvatunturi 2 (OCAD) - Night 31:115 / 76  
Korvatunturi 2 (OCAD) - sprint 17:433 / 152  
CF WOC'15-Training-Hemossen 21:457 / 136  
[RCup] E5 - Long Distance 60:426 / 98  
Korvatunturi 2 (OCAD)- middle 49:314 / 111  
CF WOC'15-Training-Smitingen 22:4713 / 172  
[RCup] E4 - Middle Distance 23:406 / 159  
[RCup] E2 - Middle Distance 30:114 / 110  
[Mont Noir] Short Long 27:4510 / 143  
 2dnf  
DEC 2014 1 sprint (OCAD) 14:152 / 124  
DEC 2014 middle (OCAD) 29:363 / 98  
[loading-test]-sandsjöbacka3 19:1312 / 104  
[loading-test]-sandsjöbacka2 28:523 / 107  
[loading-test]-sandsjöbacka 14:559 / 162  
[90min-Challenge] Cansiglio 25:1416 / 159  
Österrödjeberget 1 (OCAD) 11:577 / 139  
Paattinen - middle3 28:276 / 122  
[90mn-Challenge] Wheal Florence 14:345 / 166  
[90min-Challenge] Lunsen 10:3512 / 169  
Rousavaara 2070 (OCAD) dnf  
[wcup-map#22-reused]-night 38:434 / 76  
[wcup-map#22-reused]-long 70:486 / 81  
[wcup-map#22-reused]-middle238:1717 / 164  
[ROCAD] Vargadalen Sprint 20:329 / 132  
Badlands Bitches 28:5512 / 104  
Paattinen - sprint 15:1611 / 147  
[Nordic-Master]-Sandsjöbacka  32:457 / 132  
Autumn Cup 2014 - E12, Middle 28:5511 / 124  
[wcup-map#23-reused]-bonus 36:0520 / 111  
Punasvaara (OCAD) 2 16:428 / 132  
[Nordic Master]-HemossenS middle 36:3915 / 123  
[wcup-map#23-reused]-middle 34:444 / 142  
[wcup-map#23-reused]-long 42:393 / 111  
Punasvaara (OCAD) 19:0512 / 130  
Autumn Cup 2014 - E11, Middle dnf  
[Nordic-Master]-Smitingen middle 35:1312 / 135  
Autumn Cup 2014 - E10, Night 16:5323 / 130  
[Nordic-Master] Smitingen long 69:437 / 94  
Peruspohjanvuori (OCAD) 22:3012 / 123  
[SanGiovanniReused] 6-Sprint 15:0823 / 146  
[Nordic-Master]-Paattinen-middle 37:248 / 127  
Brizky North Middle dnf  
[Nordic-Master] Sandsjöbacka-sö. 61:3313 / 97  
Cragmer Intro 18:238 / 96  
Autumn Cup 2014 - E6, Long 37:336 / 126  
[OCAD]Zhelezina - sprint 1 16:1818 / 178  
The Land Of Stairs dnf  
Kakikotuku - Sprint 14:0611 / 142  
[OCAD] Moulet-Marcenat, sprint 13:534 / 165  
[SM-Relay-14] Sprint 11:5720 / 180  
Seefin Original 32:443 / 113  
[SanGiovanniReused]3-NightSprint 15:574 / 100  
[SanGiovanniReused] 3-Middle 18:5825 / 118  
[SanGiovanniReused] 2-Middle 16:5410 / 139  
[SanGiovanniReused] 2-Night 27:426 / 78  
[wcup-map#23-reused]-sprint 17:232 / 155  
Autumn Cup 2014 - E2, Long Night 51:0815 / 89  
Skullerudasen-Night 21:2610 / 106  
Skullerudasen-Sprint 12:307 / 174  
[SanGiovanniReused] 2-Sprint 12:4411 / 135  
[SanGiovanniReused] 2-Long 34:595 / 83  
[90-Min-Challenge]Skullerud 23:3920 / 145  
[SanGiovanniReused] 1-Middle 20:0115 / 122  
[SanGiovanniReused] 1-Sprint 13:368 / 146  
[SanGiovanniReused] 1-Night 30:145 / 87  
[SanGiovanniReused]0-Sprint 13:3315 / 181  
[90-Min-Challenge]Brizky 22:3129 / 140  
[CFMAPCOMP-14] Hoyo 28:407 / 153  
[CFMAPCOMP-14]-Smitingen 81:3411 / 103  
[CFMAPCOMP-14]Cruz De La Piedra 81:5115 / 113  
Autumn Cup 2014 - E1, Long 43:4912 / 132  
Hemossen - middle 28:0438 / 189  
Seefin Forested I 13:3115 / 109  
Graz, Maria Trost-Controlpicking 25:3812 / 112  
Graz, Maria Trost - Sprint 14:2611 / 112  
Graz, Maria Trost - Middle 2 26:427 / 125  
Graz, Maria Trost - Middle 1 27:533 / 136  
ICFOF-wcup-final 100:172 / 121  
Sprint cup 1 SH5 17:432 / 111  
Bertelsmyrasen East Corridor dnf  
[wcup-map#19-reused]-long 43:115 / 98  
Bertelsmyrasen East III 14:2113 / 115  
Bertelsmyrasen East II 31:1114 / 86  
Bertelsmyrasen East I 19:347 / 162  
SlopeStyle 24:4920 / 154  
[wcup-map#19-reused]-middle 28:4814 / 123  
Loipersdorf Sprint 3 dnf  
[wcup-map#19-reused]-sprint 14:438 / 170  
Hemossen3.5m 26:086 / 145  
Hemossen2.5m 36:049 / 127  
Hemossen5m 56:199 / 99  
[wcup-map#18-reused]-night 16:517 / 110  
[wcup-map#18-reused]-long 37:047 / 112  
Loipersdorf Sprint 2 16:157 / 151  
 2dnf  
Loipersdorf Sprint 16:3625 / 174  
[wcup-map#18-reused]-middle 28:528 / 163  
[wcup-map#18-reused]-sprint 12:2433 / 179  
[wcup-map#17-reused]-bonus2 37:4612 / 133  
[wcup-map#17-reused]-bonus 30:567 / 158  
ICFOF-WCUP-25 39:479 / 158  
[wcup-map#17-reused]-night 30:2311 / 118  
[wcup-map#17-reused]-long 84:498 / 114  
[wcup-map#17-reused]-middle 29:2216 / 161  
[wcup-map#17-reused]-sprint 17:2910 / 194  
Campomullo Night Middle dnf  
[wcup-map#16-reused]-bonus2 38:0917 / 124  
[wcup-map#16-reused]-bonus1 43:577 / 127  
Campomullo Long 83:2511 / 125  
[wcup-map#16-reused]-night 29:057 / 118  
[wcup-map#16-reused]-long 54:462 / 131  
Sprint Praspekt Shmidta dnf  
[wcup-map#16-reused]-middle 31:167 / 192  
[wcup-map#16-reused]-sprint 15:072 / 212  
Loipersdorf Sprint 2 23:2639 / 152  
[wcup-24-reused-2] 19:3113 / 146  
ZS q1 Cheremyshki middle2 21:172 / 128  
Z.S.Mg.~1 middle 29:239 / 126  
Loipersdorf Sprint 15:342 / 171  
Loipersdorf Intro 9:423 / 126  
[wcup-24-reused-1] 16:4018 / 159  
Bran Middle 4 22:254 / 136  
Bran Middle 3 18:5017 / 131  
Bran, Middle 2 dnf  
Bran Middle 17:228 / 128  
Bran Intro 9:4339 / 114  
[OCAD] Mazayes Night 24:3427 / 119  
[OCAD]Storklinten-reuse 41:0716 / 155  
[OCAD] Mazayes Sprint 17:4719 / 181  
[OCAD] Mazayes Long 41:1813 / 102  
[OCAD] Mazayes Middle 28:1022 / 159  
Forest Umbra, Long 65:166 / 131  
sprint 10:0222 / 148  
Konkalampi 3 OCAD 30:3521 / 144  
Konkalampi 1 OCAD 20:567 / 179  
AUSLAND dnf  
[OCAD] Pizzorne 46:242 / 148  
Schöckl, Short 17:232 / 172  
ICFOF-WCUP-24 - lorrieq 100th dnf  
[OCAD] Barricata, long 38:5120 / 174  
[wcup-map#13-reused]-night 32:259 / 109  
Forest Umbra, Middle 32:168 / 139  
Schöckl, Short 16:185 / 174  
[OCAD] Barricata, middle 27:2326 / 169  
[wcup-map#13-reused]-long 48:382 / 110  
 2dnf  
[wcup-map#13-reused]-sprint 19:1315 / 175  
 218:5322 / 255  
[wcup-map#13-reused]-middle 26:054 / 157  
 225:424 / 221  
ICFOF-wcup-stage23 61:004 / 129  
CFEB 2014 jul E1 9:317 / 98  
Livastinmäki 2 OCAD 5:0512 / 111  
Livastinmäki 2 day 1 OCAD 20:015 / 78  
Livastinmäki 2 (OCAD) 15:2630 / 160  
July 3 (livastinmäki) OCAD dnf  
 225:174 / 158  
Konkalampi 3 intro OCAD 18:2128 / 122  
Konkalampi 2 intro OCAD 14:4510 / 142  
July 2 (Tähtiniemi 2) OCAD 27:414 / 139  
Brindisi#Sprint#03 dnf  
Brindisi#Sprint#01# 12:479 / 151  
Brindisi#Sprint#02# 15:4912 / 113  
WOC2014-Longdistance4 54:387 / 117  
July 1 (Tähtiniemi 1) (OCAD) 27:1024 / 142  
Sprint 16:188 / 118  
Ski o Belarus chempionship 2014  dnf  
WOC2014-Longdistance3 120:369 / 78  
Tallimäki intro (OCAD) 14:435 / 122  
WOC2014-Longdistance2 dnf  
 2124:328 / 122  
 3dnf  
 4dnf  
WOC2014-Longdistance1 dnf  
 2102:136 / 170  
[wcup-map#11-reused]-night 37:457 / 90  
[wcup-map#11-reused]-long 70:024 / 101  
good luck 6:3210 / 86  
Livastimäki intro (OCAD) 14:5719 / 141  
[wcup-map#11-reused]-middle 26:4118 / 142  
 2dnf  
Arborfield Long 26:331 / 74  
Arborfield Middle 15:3716 / 103  
Arborfield Sprint 6:575 / 117  
June 4 (Konkalampi) 23:4310 / 148  
[OCAD]Östansjö E2 middle  22:1718 / 166  
[wcup-map#11-reused]-sprint 18:527 / 158  
June 3 (Kauppi 3) OCAD 22:2419 / 182  
Tähtiniemi 2 intro (OCAD) 15:0312 / 146  
[O-ringen 2013]Storklinten E5 31:1435 / 163  
Bollnäs Night Race 25:0813 / 88  
Sprint cup #FINAL 23:1110 / 84  
Sprint cup #3 12:056 / 81  
[wcup-map#9-reused] 17:3113 / 100  
[OCAD]Östansjö Intro 18:2712 / 152  
[O-ringen 2013]Storklinten E4 44:3513 / 136  
Schöckl, Short C 8:559 / 121  
Schöckl, Short B 8:419 / 120  
Schöckl, Short A 6:4613 / 135  
[wcup-map#9-reused] 19:008 / 111  
Tähtinimi intro (OCAD) 14:514 / 127  
 216:3423 / 161  
go faster go 7:5544 / 97  
MMM 2013 middle 35:326 / 88  
[O-ringen 2013]Rödberget E3 dnf  
Jun 2 (Siitama) OCAD 22:3119 / 131  
Jun 1 (WOC 2001 C) OCAD 23:3611 / 143  
short 9:361 / 73  
Konkalampi 1 intro (OCAD) 13:324 / 157  
run 12:194 / 72  
faster 8:416 / 93  
ICFOF-wcup-stage19 48:1312 / 123  
(OCAD) Stenatjärnarna 23:529 / 100  
Shklov middle 30:534 / 84  
(OCAD)Gårdberget 19:357 / 105  
Kauppi 3 intro (OCAD) 15:2525 / 172  
CFWC#10 reused. Night 32:495 / 88  
CFWC#10 reused. Middle 21:172 / 147  
[OCAD] Japan - Middle 38:4014 / 128  
smallworld-E5 7:4317 / 167  
[OCAD] Japan - Long 53:097 / 81  
ICFOF-wcup-stage18 30:0324 / 158  
Training-ICFOF-wcup-stage18/19 8:3725 / 191  
Kauppi v2 (OCAD) dnf  
[wcup-map#9-reused] 22:3718 / 161  
Julkujärvi 2, day 2 dnf  
Mt. Burnside Middle 35:041 / 79  
Julkujärvi 2, day 1 16:4516 / 150  
South Easterfield Sprint 17:117 / 122  
Pulesjärvi 2, day 2 (OCAD) 25:5712 / 134  
[OCAD] Japan - Intro 20:413 / 147  
WOC 2001 C, middle (OCAD) 29:2817 / 146  
Tuomikallio (OCAD) 14:5611 / 139  
Siitama new (OCAD) 15:5813 / 155  
[wcup-map#7-reused]-bonus 29:437 / 122  
[wcup-map#7-reused]-night 30:177 / 99  
[wcup-map#7-reused]-long 67:557 / 109  
 2dnf  
WOC 2001 C (OCAD) 16:4518 / 179  
[wcup-map#7-reused]-middle 30:247 / 143  
[wcup-map#7-reused]-sprint 22:049 / 180  
Pulesjärvi 2 (OCAD) 17:1914 / 173  
ICFOF-wcup-stage17 58:0520 / 146  
 253:232 / 177  
Training-ICFOF-wcup-stage17 10:2219 / 204  
Pulesjärvi v3 (OCAD) 22:028 / 162  
Pulesjärvi v2, day 2 (OCAD) 24:2019 / 162  
CFEB 2014 may E3 26:4213 / 74  
CFEB 2014 may E2 dnf  
CFEB 2014 may E1 26:155 / 99  
Julkujärvi east, night (OCAD) dnf  
 222:4314 / 184  
[O-ringen 2013]Storklinten E2 37:3510 / 189  
Julkujärvi east (OCAD) 22:4811 / 115  
Red Pipe Day 6 dnf  
  29:193 / 67  
Red Pipe Day 5 27:403 / 80  
Red Pipe Day 4 22:309 / 85  
Red Pipe Day 3 19:142 / 89  
Red Pipe Day 2 15:4330 / 86  
Red Pipe Day 1 12:394 / 100  
FAST AND FURIOUS 2 6:0914 / 88  
FAST AND FURIOUS 13:556 / 116  
Joutsenenpesä 3 night (OCAD) 24:337 / 85  
[O-ringen 2013]Storklinten E1 23:2621 / 228  
GS240414_b 16:263 / 90  
GS240414_a dnf  
Joutsenenpesä night (OCAD) 23:029 / 103  
Siitama night (OCAD) 14:3114 / 124  
GS230414_e 28:596 / 81  
GS230414_d 16:544 / 100  
GS230414_C 41:363 / 83  
GS230414_b dnf  
GS230414_a 14:385 / 104  
Pulesjärvi day 2 (OCAD) 20:1710 / 148  
smallworld_E4 28:3611 / 147  
 2dnf  
Pulesjärvi day 1 (OCAD) 24:158 / 136  
ICFOF-wcup-stage16 54:119 / 125  
 250:212 / 165  
Training-ICFOF-wcup-stage16 9:105 / 156  
  9:4116 / 156  
[wcup-map#6-reused]-onelegwonder 13:1510 / 145  
 213:5762 / 219  
 312:3723 / 219  
 4dnf  
Pulesjärvi intro (OCAD) 15:1715 / 144  
Joutsenenpesä 2 intro (OCAD) 14:197 / 164  
[wcup-map#6-reused]-bonus2 23:373 / 133  
Siitama after years(OCAD)  17:5311 / 136  
[wcup-map#6-reused]-bonus1 29:5622 / 145  
 227:232 / 181  
[wcup-map#6-reused]-night 34:297 / 111  
Saarijärvi day 3 (OCAD) 19:3411 / 134  
Saarijärvi day 2 20:289 / 157  
ICFOF-wcup-stage15 61:548 / 143  
 2dnf  
ICFOF-wcup-stage15-Training 8:5444 / 208  
Water Tower intro (OCAD) 17:295 / 113  
[JFF#1] Microsprint 7:227 / 108  
Marylhurst 16:2719 / 140  
Joutsenenpesä day 1 (OCAD) 16:4510 / 180  
Joutsenenpesä v1 intro (OCAD) 14:2411 / 159  
[wcup-map#6-reused]-long 72:525 / 122  
Siitama intro/OCAD/2.5m contours dnf  
Stenatjärnarna 2 34:3017 / 110  
Saarijärvi day 1 (OCAD) 19:4317 / 164  
ICFOF-wcup-stage14 47:5326 / 155  
ICFOF-wcup-stage14-Training 8:438 / 208  
I love you guys. 22:0422 / 159  
Stretch dem legs 31:1023 / 154  
[wcup-map#6-reused]-middle 28:4612 / 129  
[OCAD]Dun - middle 25:077 / 152  
trial(1); 36:141 / 67  
Random Map 20:592 / 91  
(OCAD)Stenatjärnarna 38:016 / 111  
Saarijärvi intro (OCAD) 10:4111 / 143  
[wcup-map#6-reused]-sprint 15:034 / 213  
Cow lake, day 2 28:038 / 146  
Cow lake day 1 (OCAD) 12:4315 / 201  
ICFOF-wcup-stage13 68:0411 / 146  
 264:474 / 195  
Training-ICFOF-wcup-stage13 11:2011 / 226  
Cow lake intro (OCAD) 12:5743 / 139  
Metsäkylä night (OCAD) 27:0319 / 77  
Metsäkylä v3 (OCAD) 20:448 / 120  
 220:4710 / 144  
Metsäkylä course 2 (OCAD) 19:3426 / 136  
Mestsäkylä intro (OCAD) 8:415 / 128  
Vähäjärvi 2, night (OCAD) 13:227 / 124  
Vegetation dnf  
ICFOF-wcup-stage12 76:5713 / 146  
 2dnf  
 374:4511 / 216  
Training-ICFOF-wcup-stage12 10:026 / 197  
sprint nignt brst 11:5120 / 134  
Dog track 3, night (OCAD) 21:043 / 96  
[wcup-map#5(TR)-reused]-bonus 18:3114 / 191  
 2dnf  
 3dnf  
Dog track 3 22:184 / 146  
[OCAD]MT.laurie - night 3 23:159 / 130  
Dog track (new)(OCAD) 17:1110 / 151  
Vähäjärvi 2B, 2 19:0427 / 166  
[OCAD]Mt.laurie - middle 3 23:4319 / 177  
Vähäjärvi 2B 13:178 / 128  
[OCAD]IntroToCF - Village Sprint 11:067 / 181  
ICFOF-wcup-stage11 73:3717 / 153  
 273:1522 / 193  
[OCAD] IntroToCF - Sprint 14:3213 / 215  
 2dnf  
Training-ICFOF-wcup-stage11 10:2335 / 204  
 2dnf  
Jax Panik Sprin 18:016 / 116  
Vähäjärvi v2 10:012 / 121  
AldenoCentre - Sprint 23:2225 / 203  
 2dnf  
Vähäjärvi 16:1315 / 125  
[wcup-map#5-reused]-night 26:2818 / 105  
Sprint 12:2212 / 109  
Sprint  11:402 / 145  
[wcup-map#5-reused]-long 39:0114 / 139  
[wcup-map#5-reused]-middle 26:1412 / 152  
[OCAD]La colline - bonus 15:009 / 173  
[wcup-map#5-reused]-sprint 15:4920 / 185  
[wcup-map#3-reused]-bonus 15:507 / 156  
ICFOF-wcup-stage 10 32:1410 / 148  
Training-ICFOF-wcup-stage 10 10:284 / 200  
[wcup-map#3-reused]-night 36:3925 / 103  
[OCAD]Mt.laurie - night 2 27:2010 / 108  
[wcup-map#3-reused]-long 62:337 / 118  
[OCAD]Mt.laurie - night 38:4720 / 107  
(OCAD) Berga middle 21:219 / 104  
[OCAD]Mt.laurie - middle 2 22:5812 / 177  
[OCAD]Mt.laurie - sprint 2 14:268 / 169  
ICFOF-wcup stage 9 20:1328 / 177  
Training-ICFOF-wcup-stage 9 6:5232 / 174  
[wcup-map#4-reused]-long 46:3411 / 113  
Rocad Cup E11 34:274 / 110  
[OCAD]Mt.laurie - middle 1 23:0227 / 169  
ski-o ×èÏ BLR lybyzh middle 21:401 / 121  
[OCAD]Mt.laurie - sprint 1 16:1546 / 165  
Rocad Cup, E10 13:2313 / 143  
[wcup-map#3-reused]-middle 28:1512 / 137  
(OCAD)Bolleberget,Night dnf  
(Ocad) Sodsatt Mohed  20:048 / 127  
Rocad Cup, E9 21:001 / 139  
[OCAD]Mt.laurie 17:0718 / 181  
[wcup-map#3-reused]-sprint 18:4910 / 175  
(ocad) Labyrint 22:1811 / 105  
Rocad Cup, E8 21:4819 / 138  
[wcup-map#4-reused]-sprint 16:5228 / 169  
 215:0229 / 249  
Mohed middle 19:073 / 108  
ICFOF-wcup-stage8 88:499 / 105  
ICFOF-wcup-stage8-Training 16:4726 / 165  
(OCAD)Granberg, Middle 26:244 / 106  
[OCAD]La colline - nightsprit 2 18:1819 / 124  
[OCAD]La colline Nightsprint 1 16:4041 / 134  
Rocad Cup, E7 44:2511 / 76  
Rocad Cup, E6 55:393 / 92  
[wcup-map#2-reused]-bonus2 60:1211 / 89  
(OCAD)Bolleberget,Sprint dnf  
[OCAD]La colline - Sprint 2 14:448 / 165  
[wcup-(tr)map#2-reused]-bonus1 16:0722 / 140  
[OCAD]La colline - sprint 1 12:598 / 189  
[OCAD] Montlosier, night 34:4631 / 116  
sprint city 11:5739 / 134  
ICFOF-wcup-stage7 70:1512 / 122  
Training-ICFOF-wcup-stage7 5:1217 / 187  
[wcup-map#2-reused]-night 28:586 / 109  
middle cup Kart 2 26:112 / 100  
January race 20:1915 / 150  
City sprint 15:228 / 141  
[wcup-map#2-reused]-long 55:489 / 116  
[wcup-map#2-reused]-middle 25:2824 / 170  
ICFOF-wcup-stage6 70:5821 / 132  
Training-ICFOF-wcup-stage6 11:0325 / 186  
Rocad Cup, E4 23:5313 / 137  
Rocad Cup, E3 26:3520 / 132  
[wcup-map#2-reused]-sprint 14:0117 / 180  
Rocad Cup, E2 21:2218 / 176  
Rocad Cup, E1 26:3012 / 163  
[wcup-map#1-reused]-bonus 26:4010 / 154  
[wcup-map#1-reused]-long 52:2816 / 120  
[wcup-map#1-reused]-middle227:2814 / 201  
[wcup-map#1-reused]-sprint213:3112 / 257  
ICFOF-wcup-stage5235:3022 / 224  
[OCAD] Montlosier, middle226:3017 / 256  
Hofwald, Long237:2722 / 139  
Special New Year 2014 !!!262:2435 / 235  
[OCAD]Galgahraun - Sprint214:3750 / 237  
ICFOF-wcup-stage4251:1338 / 247  
smallworld 12:2939 / 226  
[OCAD] Avelengo Hafling, middle 30:0830 / 167  
[WRE]Santavaara Middle 22:5968 / 190  
[ULLA_HAU]E6,long 27:0213 / 122  
[ULLA_HAU]E5.sprint night 13:0811 / 136  
[ULLA_HAU]E4,contourO,long 27:498 / 108  
[ULLA_HAU]E3,middle 22:2720 / 143  
ICFOF-wcup-stage2 79:0912 / 139  
Training-ICFOF-wcup-stage2 10:4140 / 195  
[ULLA_HAU]E2,Controllpicking 12:0518 / 160  
[ULLA_HAU]E1,middle 19:5715 / 174  
[ULLA_HAU]Prologue,sprint 9:5619 / 198  
[OCAD] Avelengo Hafling, middle 19:283 / 189  
Lavis Buona 14:161 / 178  
ICFOF-wcup-stage1244:2623 / 286  
remade-czech2 24:2811 / 201  
tuefelskeller-E3 31:515 / 145  
tuefelskeller-E2 29:1612 / 134  
tuefelskeller 22:424 / 190  
remade-swedishmap 34:4238 / 159  
[OCAD] Halloween! 27:1920 / 197  
remade-czech 20:165 / 166  
remade SOW-E1 15:257 / 176  
Noname reupload 21:4120 / 169  
[OCAD] Art, forest sprint 12:0715 / 188  
"Shortdistance" 13:066 / 189  
Vezzano Naran 13:249 / 204  
[OCAD] Facho, middle 18:5822 / 222  
sauraai-jwoc2015-4 16:215 / 225  
quicky dnf  
sauraai-jwoc2015-3 47:417 / 98  
sauraai-jwoc2015-2 25:4617 / 136  
[OCAD]Noname final 17:4411 / 119  
sauraai-jwoc2015 24:048 / 148  
[OCAD]Noname contour-o part2 21:3330 / 100  
[OCAD]Starkebo - ForestSprint 13:317 / 136  
 213:014 / 202  
[OCAD] Krajna - Middle 2 25:028 / 104  
[OCAD] Krajna - Middle 1 23:2410 / 142  
[OCAD]Noname contour-o 11:1314 / 136  
Skidstugan[Short] 16:3715 / 164  
Skidstugan[Middle] 20:1314 / 157  
[OCAD]Noname controllpicking 13:1316 / 175  
[OCAD]Starkebo - Middle 20:3213 / 152  
[ocad]Noname 14:0037 / 212  
[OCAD] Vilhosc 40:4515 / 177  
[OCAD]Starkebo - Long 26:154 / 185  
karta 28:036 / 96  
Alol' race. beta 0.2 dnf  
[OCAD] Amatjarn, sprint 23:1833 / 228  
[OCAD]Flemma - Middle 19:0416 / 234  
test 27:0814 / 107  
[Idre]Nipfjället - Final dnf  
Kålgårn dnf  
[Idre]Nipfjället - Contour-O 35:189 / 149  
[Idre]Nipfjället - Forest Sprint 12:5266 / 233  
[Idre]Nipfjället - Middle dnf  
Hugset S 33:0023 / 81  
Colomba middle 1 19:264 / 155  
Colomba short 2 13:547 / 180  
remake Nort-Skadalen 36:4415 / 147  
Foppa remade 29:1710 / 140  
Hugset S 20:0912 / 122  
Tangier 16:076 / 189  
Crazyisland reremade 16:4316 / 171  
[Idre]Nipfjället - Long 35:477 / 125  
[Idre]Nipfjället - Middle 20:2219 / 168  
GrandForet 28:0018 / 154  
Middle dist. 27:2210 / 102  
[Idre]Nipfjället - Middle Night 23:2811 / 110  
GrandForet 25:4823 / 150  
Siluva - short. 17:026 / 131  
[Idre]Nipfjället - Forest Sprint 17:2014 / 170  
[2nd]Falu Lasarett 15:5918 / 143  
[2nd]Gruvriset 19:1337 / 153  
Forest Sprint 11:412 / 161  
[Idre]Nipfjället - Middle Night 20:3921 / 144  
[Idre]Nipfjället - Long 34:1253 / 160  
Gruvriset 15:1016 / 181  
Falu Lasarett 22:3613 / 143  
Bonners Cliff E5 Short 12:492 / 134  
Barres-Artiugese-quillena day3 23:447 / 155  
Barres-Artiuges-quillane day 2 17:3040 / 173  
Falu Gruva dnf  
Bonners Cliff E4 Middle Night 20:027 / 117  
Barres-Artiuges-quillane 19:2212 / 175  
Bonners Cliff E3 Long 30:5011 / 137  
[Idre]Nipfjället - ForestSprint 16:5624 / 233  
Arco 17:1416 / 185  
[OCAD]Ljungvallen - Middle 21:1711 / 182  
[OCAD] Fantasy map Sprint dnf  
[SummerCup] E5 - Forest Sprint 15:3112 / 212  
[SummerCup] E4 - Long Distance 46:486 / 155  
[SummerCup] E3 - Middle Distance 19:4715 / 224  
[SummerCup] E2 - Long Distance 39:1012 / 167  
[SummerCup] E1 - Long Distance 42:0812 / 207  
[OCAD] Guilhaumard Ouest, middle 25:467 / 225  
[OCAD] Guilhaumard Ouest, Sprint 13:056 / 257  
O-Ringen 2003: Uddevallaetappen2 34:265 / 190  
°CFEB 13I_3 15:381 / 70  
°CFEB 13I_1 dnf  
O-Ringen 2003: Uddevallaetappen 15:1713 / 193  
Parco di Gocciadoro 18:5814 / 203  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Canada(Israel) middle. 19:2713 / 203  
°CFEB 13H_6 21:501 / 71  
°CFEB 13H_3224:323 / 58  
°CFEB 13H_1 26:243 / 75  
[WOC2013] Training 7 17:564 / 170  
[WOC2013] Training 6 21:3913 / 169  
Citta di Ala 19:328 / 200  
 2dnf  
[WOC2013] Training 5 29:404 / 171  
[WOC2013] Training 4 17:0012 / 191  
[WOC2013] Training 3 15:4836 / 207  
[WOC2013] Training 2 dnf  
[WOC2013] Training 1 20:2816 / 271  
Aldeno 31:2216 / 170  
[SpringCup]Final - Long Distance 38:378 / 151  
[plate terrain]Prologue 7:3018 / 125  
Lewes Lake 5-days E5 23:0418 / 158  
Lewes Lake 5-days E4 14:1213 / 183  
Lewes Lake 5-days E3 25:004 / 138  
Lewes Lake 5-days E2 36:4020 / 160  
Lewes Lake 5-days E1 9:448 / 234  
Wellington College 17:1611 / 246  
 215:3818 / 406  
 3dnf  
 415:037 / 406  
 514:321 / 406  
Siluva 27:586 / 131  
[OLBerget] Night Middle 22:053 / 117  
Jukola2011 - Middle 28:2029 / 141  
Jukola2011 - Middle Night 25:2816 / 100  
Jukola2011 - Middle 16:444 / 154  
Jukola2011 - Middle Night 28:0821 / 102  
Bonners Cliff E2 Middle 22:371 / 123  
Jukola2011 - Middle 22:4914 / 145  
Jukola2011 - Sprint 15:595 / 187  
  15:1038 / 172  
Jukola2011 - Long 38:4216 / 131  
Jukola2011 - Sprint 15:158 / 184  
Jukola2011 - Long Night 35:275 / 105  
[OLBerget] Middle 27:1015 / 164  
[SpringCup] E13 - Long Distance 58:079 / 115  
Jukola2011 - Long 38:268 / 123  
[SpringCup]E12 - Middle Distance 22:3121 / 141  
[SpringCup] E11 - Forest Sprint 18:0315 / 176  
Jukola2011 - Middle 23:4914 / 170  
Jukola2011 - Middle Night 25:4310 / 102  
[OCAD]Jungfruberget Long 25:476 / 116  
Jukola2011 - Long 43:159 / 123  
Jukola2011 - Middle Night 21:085 / 117  
[OCAD]Jungfruberget Middle 19:3419 / 154  
PasturSprint 21:187 / 81  
  dnf  
Jukola2011 - Long Night 40:138 / 99  
Jukola2011 - Middle 21:3918 / 164  
Jukola2011 Sprint 17:4417 / 199  
Jukola2011 Middle 24:2725 / 192  
[OCAD]Technical Map sprint [E2] 11:3322 / 123  
[OCAD]Technical Map sprint [E1] 13:2623 / 152  
[10Mila 2013]Leg 4 51:527 / 99  
[OCAD]Slätta final 15:1315 / 113  
[10Mila 2013]Leg 3 28:268 / 132  
[OCAD]Costa Mediterranea[Final] 17:2314 / 168  
[OCAD]Slätta middle 19:3911 / 156  
PasturCity 18:4111 / 149  
Rudininku poligonas. Right map. 17:3619 / 79  
[OCAD]Slätta short 13:5120 / 179  
[OCAD]Slätta prologue 5:199 / 171  
[OCAD]Costa Mediterranea[E4] 16:5113 / 134  
[OCAD]Costa Mediterranea[E3] 21:2518 / 169  
Rudininku poligonas 16:377 / 131  
[SpringCup] E10 - Long Night 56:3314 / 97  
[OCAD]Chaud Clapier sprint 6:536 / 160  
Babylon, Prolog 9:0948 / 140  
[SpringCup] E9 - Night dnf  
[SpringCup] E8 - Long Distance 53:565 / 132  
10Mila 2013 Leg 2 Short Night 20:0710 / 118  
[OCAD]Costa Mediterranea[E2] 26:0817 / 152  
[SpringCup] E7 - Forest Sprint 19:5118 / 194  
[SpringCup] E6 - Middle Distance 22:5312 / 167  
[10Mila2013]Leg 1 40:1311 / 150  
[OCAD] SlopeStyle Sprints [E7] dnf  
[OCAD] SlopeStyle Sprints [E6] 13:3014 / 151  
Salomons mines day 2 - Sprint dnf  
[SpringCup] E5 - Forest Sprint 14:2220 / 186  
[OCAD] SlopeStyle Sprints [E5] 11:5616 / 151  
[SpringCup] E4 - Long Distance 40:3812 / 135  
[SpringCup] E3 - Middle Distance 27:559 / 175  
[OCAD]Test 9:5218 / 143  
[OCAD]Costa Mediterranea[E1] 16:2610 / 149  
[SpringCup] E2 - Middle Distance 28:3915 / 179  
[OCAD]Laghetto di Andalo(Short) 10:3710 / 148  
[OCAD] SlopeStyle Sprint [E4] 21:298 / 131  
[OCAD] SlopeStyle Sprints [E3] dnf  
[OCAD] SlopeStyle Sprints [E2] 15:4713 / 155  
[OCAD] SlopeStyle Sprints [E1] dnf  
[OCAD]No name yet... dnf  
[Ocad] Les Mines du Roi Salomon 23:189 / 146  
GrandForet Part3 32:1011 / 137  
Miskiniskes NC 19:2020 / 136  
[OCAD] Mount Ali - Middle 2 27:0830 / 124  
GrandForet 28:2317 / 156  
[OCAD] Mount Ali - Long 43:536 / 101  
[OCAD] Mount Ali - NightSprint 10:4011 / 125  
[OCAD] Mount Ali - Sprint 12:385 / 208  
[OCAD]Moutnain Legend Sprint 12:4730 / 177  
[OCAD] Mount Ali - Middle 27:108 / 178  
[OCAD]Näsinge Long 52:1817 / 104  
[Ocad]Näsinge Middle 27:2416 / 150  
[OCAD]Näsinge Middle 26:0234 / 213  
[OCAD]Näsinge Long 46:0321 / 144  
[OCAD]Colomba_S Short 13:0224 / 186  
Vezzano Narran C Night Middle. 26:0710 / 95  
[OCAD]KlyftamonSyd,Sprint 17:149 / 221  
Vezzano Naran SC Short Middle. 20:0712 / 109  
Langeland - Middle day 1 23:004 / 90  
Vezzano Naran SC 13:0812 / 149  
[0CAD]Romap sprint 11:145 / 143  
GSRP2013P3 21:373 / 69  
[Forest de Pinus]E5 - Final 23:536 / 154  
[OCAD]Barcelonne "les ravines" 11:519 / 135  
[Forest de Pinus] E4 - Long 42:4410 / 104  
GSRP2013TEST 22:183 / 75  
[Forest de Pinus] E3 - Middle dnf  
[SpringCup] E1 - Long Distance 67:5930 / 135  
[Forest de Pinus] E2 - Sprint 13:5151 / 165  
[Forest de Pinus] E1 - Sprint 13:1527 / 204  
[SpringCup] Prologue 13:0317 / 194  
 212:0617 / 280  
Vezzano Naran C 18:036 / 147  
[OCAD]Lärkeskog Väst,Nightsprint 19:1322 / 122  
Vezzano Naran 14:2828 / 185  
[Quiaios] E4 - Long 45:078 / 106  
[Quiaios] E3 - Middle 26:2813 / 169  
[OCAD] Lärkeskog Väst, Middle 2 27:3415 / 153  
[Quiaios] E2 - Sprint 11:2525 / 198  
[OCAD]Dunsen Middle 1 27:166 / 81  
[Quiaios] E1 - Long 41:3015 / 145  
Bordasee, Middle 39:257 / 129  
[OCAD]Dunsen Short-test 8:199 / 132  
[OCAD] Pedrogao, night 23:5714 / 127  
[OCAD] Lärkeskog Väst, Middle 25:3313 / 151  
Bordasee, Short 2 17:4212 / 154  
Bordasee, Short 18:174 / 147  
2-days sprint 1 10:123 / 139  
[OCAD] BAli Middle 2 22:594 / 125  
[OCAD]Just a test 10:0730 / 139  
[OCAD] BAli - Long 47:1111 / 112  
[OCAD] Pedrogao, sprint 18:0624 / 180  
Blumau, Short 3 15:255 / 198  
[OCAD] Pedrogao, middle 3 25:3227 / 160  
[OCAD]BAli - Controlpicking 16:387 / 214  
[OCAD] Pedrogao, middle 2 19:035 / 185  
[OCAD] Pedrogao, middle 26:4741 / 204  
[OCAD]Finnbo 19:274 / 108  
[OCAD]Källviken short 2 20:0753 / 156  
[OCAD]Källviken short 1 11:189 / 178  
[OCAD]BAli Middle 21:006 / 175  
[OCAD] Kauhee, Day 4 29:5122 / 160  
Sprint-Cup Final 9:494 / 93  
Sprint-cup E4 9:153 / 91  
Sprint-cup E3 10:401 / 101  
Sprint-cup E2 3:392 / 123  
Sprint-Cup E1 10:384 / 151  
[OCAD] Campo de Anta, long 46:3830 / 161  
Dallapet Short Middle 18:0510 / 150  
[OCAD]BAli 7:347 / 142  
[OCAD] Campo de Anta, middle 20:236 / 209  
[OCAD]Sörby, NightSprint 10:1012 / 157  
°CFEB 13B_2 dnf  
Lago Santo middle2 19:195 / 107  
Lago Santo Middle 19:2815 / 139  
Lago Santo Short2 7:536 / 146  
Lago Santo Short1 9:354 / 191  
Blumau, Middle 3 28:371 / 135  
Lago Santo 14:113 / 158  
[OCAD] Kauhee, Day 3 13:2924 / 205  
[OCAD] Kauhee, Day 2 32:4439 / 181  
[OCAD] Kauhee, Day 1 58:4712 / 154  
[OCAD]Finnbo middle 28:448 / 110  
Blumau, Short 2 20:4720 / 144  
[OCAD]Storico 3 17:0427 / 150  
Ski-O, Middle 24:5337 / 165  
[OCAD]Sörby - Forestsprint 9:285 / 183  
[OCAD]Finnbo short 20:0610 / 170  
Pipposprint 16:181 / 204  
[OCAD]Storico 2 17:593 / 139  
[OCAD]Storico 17:334 / 193  
Blumau, Middle 2 26:4613 / 186  
LABY.land 2 11:3813 / 141  
LABY.land Sprint 13:0248 / 189  
[OCAD]Lärkeskog, Middle 2 22:5510 / 191  
[OCAD] Lachat, middle 23:4212 / 213  
Volcano Land 16:576 / 168  
SKI_O woc2013 + env failes 18:0733 / 126  
SKI-O WOC 2013 19:094 / 142  
Geri vakarai CE course 3 32:0910 / 84  
Geri Vakarai CE course2 18:155 / 96  
Geri vakarai CE 23:3858 / 120  
[Fontainebleau] E6, long 59:5922 / 121  
ANAPA RACE dnf  
[OCAD]TownAli 3 25:519 / 134  
[Fontainebleau] E5, middle 20:1511 / 164  
[Fontainebleau] E4, night 25:278 / 112  
[Fontainebleau] E3, sprint 14:0435 / 201  
 2dnf  
[OCAD]Källviken long 30:2214 / 129  
[OCAD]TownAli 15:484 / 166  
Geri Vakarai E2 14:015 / 119  
Geri Vakarai C 19:5412 / 100  
[OCAD]TownAli 17:5216 / 173  
[OCAD] Grib Skov, test 8:0615 / 147  
[OCAD]Lärkeskog, Middle 29:1412 / 135  
[OCAD]Isac:s City dnf  
(OCAD) Hakjärvi E 16:0510 / 166  
Did you say Houses? 13:448 / 95  
[OCAD]Chamarande, Sprint 12:457 / 99  
[OCAD]HOUSES!! 13:5516 / 124  
Blumau, Middle 27:505 / 111  
Blumau, Short 19:196 / 109  
[OCAD]Stangstjärn sprint dnf  
[OCAD]Stangsjärn middle dnf  
[OCAD] Irbene N Middle 28:3628 / 139  
[OCAD] Irbene N Sprint 17:3058 / 172  
[OCAD] Tahkovaara, long 49:2818 / 120  
[OCAD] Gunnarsö, Controlpicking 12:0617 / 164  
[ocad]källviken sprint (forest) 15:5912 / 144  
Nya Varvet, Short 16:284 / 158  
short civezzano 24:084 / 114  
[Ocad] Porkkala V Final 27:2114 / 101  
(OCAD) Isosuo sprint 18:2316 / 148  
Geri vakarai SE 38:572 / 83  
[Ocad] Porkkala IV 22:556 / 127  
[Ocad] Porkkala III 31:228 / 127  
(OCAD)Sorlampi N 17:5316 / 124  
Geri Vakarai East 20:0110 / 144  
(ocad)cityland sprint2 4:3514 / 116  
(ocad)cityland Sprint. 2:526 / 137  
[OCAD] Porkkala II 28:517 / 139  
[OCAD] Porkkala I 17:4620 / 214  
[OCAD] Tahkovaara, middle 3 16:5911 / 122  
[OCAD] Gunnarsö, middle 24:3310 / 140  
Castle made of Sand, Sprint 2 13:1817 / 149  
[OCAD] Ängarna(Lugnet) dnf  
[OCAD] Tahkovaara, middle 2 23:4731 / 153  
(OCAD)Bot Fiena 8:593 / 101  
Castle made of Sand, Sprint 13:568 / 175  
 2dnf  
 312:233 / 234  
EOC short 12:334 / 134  
lugnet 17:381 / 110  
[OCAD]Kottorp, Longlegs 28:167 / 106  
[OCAD]Kottorp 3-days E3 34:273 / 144  
[OCAD]Kottorp 3-days E2 19:4612 / 167  
(OCAD) Stadsparken (Falun) 17:173 / 109  
Sinte-Mette / 2.8k 19:3811 / 99  
[OCAD]Kottorp 3-days E1 10:0311 / 184  
[OCAD]Ladgrytet, Middle 20:428 / 175  
[OCAD]Ladgrytet, Sprint 14:176 / 208  
[OCAD]Flemma, Middle 2 18:186 / 148  
[OCAD]Flemma, Sprint 9:1510 / 197  
[OCAD]Flemma, Middle 22:474 / 169  
Corridor dnf  
[OCAD]Laghi di Lamar Middle 6 19:517 / 121  
[OCAD]Laghi di Lamar Middle 5 26:055 / 139  
[OCAD]Laghi di Lamar Middle 4 36:1615 / 105  
[OCAD]Laghi di Lamar Middle3 35:4111 / 108  
[Fontainebleau] E2, middle 18:376 / 158  
[Fontainebleau] E1, long 50:0320 / 117  
[Fontainebleau] Prologue, sprint 10:3312 / 196  
[OCAD]Laghi di Lamar 26:014 / 108  
[OCAD]Laghi di Lamar, Middle dnf  
[OCAD] Tervaruukinsalo, long 2 59:1210 / 99  
Grande Foret 25:546 / 122  
(OCAD) Himmelbjerget Long 2 32:395 / 86  
(OCAD) Himmelbjerget Long 1 29:485 / 100  
(OCAD) Himmelbjerget Middle 18:585 / 154  
[OCAD] Portu Fun x150 11:3633 / 148  
CFranky Tour 2, 6. Sprint 14:1521 / 180  
 212:0519 / 271  
CFranky Tour 2, 5. Short night 18:2410 / 124  
CFranky Tour 2, 4. Middle 25:5810 / 116  
[OCAD] Laantinkulma II 23:196 / 118  
CFranky Tour 2, 3. Sprint, night 12:573 / 118  
CFranky Tour 2, 2. Short 15:125 / 128  
CFranky Tour 2, 1. Middle, night 29:147 / 96  
[OCAD] Meymac, Sprint 12:2424 / 167  
 2dnf  
Geri vakari NE 30:525 / 130  
Karpheda, Sprint 14:228 / 163  
Herrestadsfjället 3-days Long 46:4311 / 94  
Herrestadsfjället 3-days Middle 23:3811 / 135  
Herrestadsfjället 3-days Sprint 14:0626 / 190  
[OCAD]Karpheda, Long 38:259 / 105  
Herbouilly Sprint 2 14:1825 / 164  
Grande Forret 22:3217 / 163  
 2dnf  
 3dnf  
Herbouilly 7:015 / 191  
Kinnekulle-Sprint dnf  
herbouilly north dnf  
[OCAD] Laantinkulma 20:126 / 211  
[OCAD] Tahkovaara, sprint 10:597 / 205  
 2dnf  
Les étroitures-Middle 20:3925 / 160  
Geri Vakarai SW 24:173 / 101  
[OCAD] Tahkovaara, middle 25:5129 / 196  
Tour de Hemsjön Final Stage 52:3610 / 132  
Schöckel, Middle 19:153 / 183  
Arco 29:1120 / 167  
Tour de Hemsjön E8 30:122 / 171  
Tour de Hemsjön E7 25:115 / 109  
Tour de Hemsjön E6 34:559 / 96  
(OCAD) Cavedine Night E3 42:4214 / 95  
les étroitures-Sprint 8:036 / 179  
Klyftamon-Long 45:1014 / 116  
Klyftamon-Middle 17:0715 / 152  
les étroitures 2 9:444 / 155  
Tour de Hemsjön E5 23:2712 / 120  
Tour de Hemsjön E4 16:2518 / 169  
Tour de Hemsjön E3 - Long 33:1811 / 128  
[OCAD]Aldeno - Sprint 27:5115 / 173  
les étroitures dnf  
Lärkeskog-Long 45:0310 / 96  
Lärkeskog-Sprint 2 13:1224 / 137  
Tour de Hemsjön E2, Night 21:0823 / 113  
Tour de Hemsjön E1 20:1816 / 181  
Lärkeskog Syd-Sprint 17:2848 / 149  
Passo Coe2dnf  
Tour de Hemsjön, Prolog 9:4522 / 185  
[OCAD] Cheire de Come, sprint 3 11:204 / 166  
[OCAD]Badlands - Middle 25:2832 / 193  
(OCAD) Vrån Long(?) E5 24:4315 / 144  
(OCAD) Vrån Night E4 20:2726 / 131  
(OCAD) Vrån Middle E3 20:455 / 161  
[OCAD] Cheire de Come, sprint 2 9:5518 / 161  
[OCAD] Tervaruukinsalo, long 75:159 / 114  
(OCAD) Vrån Sprint E2 14:029 / 165  
(OCAD) Vrån prologue E1 4:298 / 204  
[OCAD] Cheire de Come, sprint 12:4722 / 202  
Schöckl contours, long 40:5410 / 116  
[OCAD]Olstorp 20:452 / 133  
Omholt short dnf  
 223:331 / 108  
[OCAD]Flemma ContourCorridor dnf  
(OCAD) WOC_05 27:403 / 81  
Tjuka brek long 25:535 / 77  
A-maz(ing) competition dnf  
[OCAD]Stendörren South - Middle 19:519 / 172  
[OCAD] Guilhaumard, middle 24:298 / 122  
[OCAD]Flemma - Long 25:506 / 108  
Bot fiena E1 11:581 / 94  
[OCAD] Guilhaumard, sprint 20:4922 / 180  
Vorab - Sprint 13:108 / 187  
Vorab 20:5520 / 186  
Kunming Sprint 8:504 / 102  
  dnf  
Brindisi Sprint 17:541 / 110  
Sinte Mette Sprint 19:5216 / 136  
Nya Varvet, Sprint 11:1014 / 203  
 2dnf  
 3dnf  
 410:111 / 303  
herbouilly nord sprint 15:138 / 121  
Bare rock short 17:188 / 137  
[OCAD]Olstorp dnf  
[OCAD]Torshaug 28:443 / 178  
 227:391 / 208  
Nya Varvet, Middle 2 35:5458 / 159  
Sørli4 18:3220 / 137  
[OCAD]Altopiano Cup E5 39:451 / 135  
 2dnf  
[OCAD]Altopiano Cup E4 16:3213 / 182  
[OCAD]Altopiano Cup E3 25:545 / 133  
[OCAD]Altopiano Cup E2 26:106 / 149  
Happy New Year! 77:1912 / 110  
(OCAD) Cavedine Night E2 13:0321 / 151  
Sørli 30:2522 / 122  
[OCAD] Vika, middle 26:1414 / 177  
[OCAD]Altopiano Cup E1 20:5638 / 177  
(OCAD) Hunstmens path 29:269 / 159  
[OCAD] Cornus, middle 26:324 / 167  
[OCAD]Altopiano Argentario 23:177 / 159  
 2dnf  
Campus Uni Wien, Sprint 15:1836 / 227  
 212:0617 / 440  
Nya Varvet, Middle 23:1410 / 168  
 2dnf  
(OCAD)Borgarekullen middle 30:0812 / 162  
 2dnf  
[OCAD] Cornus, long 54:2017 / 138  
Altopiano dell'Argentario Middle 20:072 / 209  
[OCAD] Pedrogao, long 39:259 / 174  
 2dnf  
 336:452 / 221  
Merry Christmas ! dnf  
Nya Varvet, Short 2 13:4818 / 203  
[OCAD] Cornus, sprint 16:2623 / 252  
[OCAD]Contour-O 32:2512 / 123  
(OCAD) Cavedine Night E1 27:1812 / 147  
MiddleEarth UltraLong Contour-O dnf  
[OCAD]Lago Santo 24:0210 / 181  
Nya Varvet, Short 15:0118 / 211  
[OCAD]Lago Santo Middle 23:294 / 182  
Pagrenda South Long 42:337 / 101  
Scolty, Middle distance 25:411 / 165  
Scolty, Short Track 13:5415 / 210  
(OCAD) Råryd night 3 25:177 / 118  
(OCAD) Råryd night 2 21:3820 / 142  
Middle Earth NZ-Championships 18:196 / 182  
 2dnf  
(OCAD) Råryd night 1 dnf  
[OCAD]Middle Earth - Sprint 13:1810 / 218  
[OCAD]Middle Earth - Long 41:3524 / 141  
[OCAD]Middle Earth - Middle 26:2827 / 247  
Geri Vakarai 30:362 / 107  
[OCAD]AutumnMiddle 21:005 / 172  
[AutumnCup] Pas des Boeufs, E12 61:0213 / 136  
 260:1118 / 166  
[AutumnCup] Pas des Boeufs, E11 23:5416 / 189  
 222:154 / 242  
[OCAD]Middle 2 23:443 / 128  
[AutumnCup] La Pile, E10 18:0512 / 234  
 218:0413 / 295  
[OCAD]Middle 20:1129 / 173  
[AutumnCup] La Pile, E9 39:582 / 180  
 240:035 / 236  
 337:581 / 236  
Under 10? 10:265 / 199  
[OCAD]Sprint 12:1219 / 220  
Torrao do Lameiro: O-Portugal dnf  
[ocad] Autumn Contours at Aydat 22:5718 / 185  
[AutumnCup] Pas des Boeufs, E8 71:537 / 137  
Alpine Middle dnf  
[AutumnCup] Pas des Boeufs, E7 22:4519 / 187  
[AutumnCup] Pas des Boeufs, E6 56:5512 / 148  
 252:154 / 196  
 352:285 / 196  
 450:042 / 196  
(OCAD)CrazyTown Sprint 13:5926 / 143  
fast Ski-O 2:1929 / 154  
ski-o sprint dnf  
Ski-O, track 2, Middle 26:295 / 128  
(OCAD)KarpCity 41:5711 / 104  
ARC 1800 1 23:598 / 178  
Portu FUN 1 23:304 / 157  
Ski-O, track 1, Sprint 14:2720 / 162  
Nasha mesnost /Part 3 and last . dnf  
Ski-o LoNG 37:4913 / 126  
[AutumnCup] Cret du Nu, E5 11:5918 / 178  
 2dnf  
[AutumnCup] Cret du Nu, E4 21:0819 / 179  
 2dnf  
(OCAD) Rengenuma Ski-O 22:149 / 152  
Short Track Cup, Stage 5, Final 14:346 / 174  
Short Track Cup, Stage 4 12:371 / 179  
Short Track Cup, Stage 3 11:2511 / 162  
Short Track Cup, Stage 2 14:3827 / 197  
Short Track Cup, Stage 1 11:5417 / 205  
(OCAD) 14min is a good time dnf  
Nasha Mestnost part 2 31:507 / 135  
Ski-WOC-05 dnf  
CFranky Tour, 6. Sprint 15:2813 / 208  
CFranky Tour, 5. Middle 30:167 / 163  
CFranky Tour, 4. Ultralong 97:236 / 118  
CFranky Tour, 3. Night dnf  
CFranky Tour, 2. Short 16:4015 / 212  
 2dnf  
 315:334 / 271  
 415:233 / 271  
CFranky Tour, 1. Long 51:186 / 149  
[ocad] parc sprint dnf  
[ocad]ingalunda city sprint 18:5312 / 192  
[AutumnCup] Ferme du Retord, E3 20:206 / 218  
Ski-O middle (Ufa Russia) 27:016 / 152  
[AutumnCup] Cret du Nu, E2 48:445 / 144  
 2dnf  
[AutomnCup] Cret du Nu, E1 15:2831 / 250  
 2dnf  
[OCAD]Stendörren - Long dnf  
[OCAD]Stendörren - Sprint 15:007 / 278  
 2dnf  
(OCAD) Svinesund 20:406 / 239  
SKI-EOC 2012 SPRINT dnf  
[OCAD]Idre - Long(Easy) dnf  
[OCAD]Idre - Long(Hard) 49:117 / 104  
[AutumnCup] Cret du Nu, Prologue 104:116 / 115  
svenska-long 56:389 / 148  
[OCAD] Balkello, long 41:0416 / 152  
[OCAD] Balkello, middle 20:0523 / 248  
 218:455 / 362  
[OCAD] Izra, long 38:4415 / 168  
 2dnf  
[OCAD] Hofwald, Middle 19:2712 / 198  
[OCAD] Forest Umbra, long 2 53:429 / 122  
[OCAD] Buchwald, Short 15:3710 / 214  
[OCAD]Idre - Middle (Hard) 18:544 / 193  
[OCAD] Forest Umbra, Middle 3 21:459 / 190  
[OCAD] Forest Umbra, Short 14:193 / 251  
[OCAD]Idre - Downhill Sprint 11:424 / 258  
Ski-O woc2010 sprint dnf  
[OCAD] Forest Umbra, night 19:3021 / 132  
[OCAD] Forest Umbra, Long 44:284 / 126  
[OCAD] Blumau, middle 2 27:0118 / 126  
 2dnf  
[OCAD] Blumau, middle 21:003 / 171  
 2dnf  
Catching Features Championships 96:5913 / 128  
[OCAD] The Slump, long 47:224 / 137  
[OCAD] Gesunda, long 53:086 / 113  
Catching Features Championship 68:1618 / 133  
Sinte mette sprint 13:042 / 198  
CZ final 27:203 / 156  
CZ semifinal 32:442 / 122  
[JWOC2012] Izra, Middle Women A 20:257 / 182  
[JWOC2012] Izra, Middle Final A 31:3029 / 189  
 227:381 / 272  
[OCAD]Nävekvarn - Corridor-O 23:154 / 168  
(ocad)Pure? 19:4014 / 135  
 2dnf  
[OCAD] Le Creux Froid, middle 21:204 / 180  
JWOC 2013 n2 31:214 / 149  
[OCAD] Les Creusates, long 39:193 / 141  
[OCAD]Nävekvarn - Middle 3 19:163 / 163  
[OCAD]Nävekvarn - Middle 2 18:0326 / 176  
[OCAD]Nävekvarn - Middle 1 24:4221 / 205  
(ocd) Las Tuerces 35:3622 / 144  
 2dnf  
(ocd) Vieil Annecy 13:446 / 204  
 212:254 / 304  
JWOC 2013 27:359 / 204  
[ocad] Lepanmaa E3: Night Middle dnf  
[OCAD] Gesunda, night sprint dnf  
[OCAD] Vilhosc, long 38:0817 / 144  
[OCAD] Gesunda, middle 24:2119 / 219  
 223:105 / 287  
[RND] - Middle 28:302 / 123  
[ocad]Olstorp Long 36:111 / 138  
swe-middle 19:4417 / 216  
[OCAD] Vilhosc, sprint 10:117 / 223  
JWOC 2009_Laghetto Welsperg 24:553 / 163  
[OCAD] Vilhosc, middle 25:1215 / 184  
NORT-map-Skadalen 30:1611 / 175  
Våxmossen Middle #4 28:191 / 123  
czech middle 2 25:447 / 183  
NORT E2 women 15:144 / 201  
[ocad]Flemma Sprint #3 18:152 / 154  
[ocad] Lepanmaa E2:Sprint 19:0720 / 204  
[ocad]Hemsjön nightsprint #2 22:5621 / 111  
[ocad]Hemsjön Sprint #1 15:426 / 176  
[WOC2013] Vuokatinvaara, long 50:304 / 130  
[WOC2013] Vuokatinvaara, middle 27:2310 / 212  
NORT E2 middle 16:195 / 206  
 215:111 / 267  
[ocad]Flemma Middle 22:395 / 159  
Across the maze 10:084 / 152  
czech middle 24:4424 / 212  
 2dnf  
Catching Features Championships 24:5215 / 210  
 2dnf  
Leppanmaa (again) 31:335 / 172  
RND - sprint 17:549 / 146  
[OCAD] Valonsadero, Long dnf  
 256:4617 / 152  
[OCAD] Schöckel, Long 2 44:298 / 126  
[OCAD] Schöckel, Long 41:228 / 127  
°CFEB 12L_1 dnf  
[OCAD] Valonsadero, Middle 18:138 / 178  
 2dnf  
 3dnf  
  16:543 / 210  
 216:111 / 281  
 3dnf  
[OCAD] Valonsadero, Short 10:234 / 205  
 2dnf  
Catching Features Championships 84:0514 / 191  
 279:066 / 274  
Samobor open - night2 24:002 / 106  
Samobor open - night 28:1110 / 99  
[OCAD]Montagne de Bange, sprint2 20:3420 / 165  
 2dnf  
 318:506 / 230  
[OCAD]Montagne de Bange, sprint1 20:3624 / 234  
 218:035 / 302  
 3dnf  
[OCAD] Prépoulain, long dnf  
 243:4310 / 188  
[OCAD] Montagne de Bange, long 2 44:5510 / 158  
Våxmossen 28:141 / 137  
Dayneetown dnf  
[OCAD] Schöckl, Short 12:294 / 222  
 211:521 / 281  
[OCAD] Scolty, Short 16:0830 / 198  
 214:2311 / 247  
[OCAD] Montagne de Bange, night 71:2414 / 98  
Forest Sprint 13:0812 / 170  
[OCAD] Scolty, middle 32:418 / 201  
 232:055 / 248  
[OCAD] Montagne de Bange, long 70:2738 / 158  
 262:5014 / 211  
Test 11:1810 / 175  
[OCAD] Montagne de Bange, sprint 10:5933 / 245  
 2dnf  
1ºChicken without head Trophy 12:595 / 206  
[OCAD] Montagne de Bange, middle 20:129 / 232  
Brindisi Sprint 16:431 / 169  
(OCAD Høiås North sprint - Night 12:446 / 158  
[OCAD] Le Creux Froid, sprint 15:2716 / 207  
 2dnf  
[OCAD] Lachat, long 52:1915 / 140  
[OCAD] Lachat, sprint 11:302 / 217  
 212:0218 / 306  
[OCAD]Foret de Charvette, middle226:5510 / 253  
[OCAD] Le Creux Froid, middle2dnf  
 321:1913 / 321  
[ocad] Finnish Sprints E3214:0017 / 211  
[ocad] Finnish Sprints E22dnf  
[ocad] Finnish Sprints E1218:1647 / 274  
 325:25101 / 274  
Long sprint 35:443 / 164  
Swedish-Middle 27:354 / 200  
[OCAD] Siitama 2 19:256 / 163  
Easy Sprint 7:402 / 151  
RACE9 39:231 / 60  
Vastersjon E 2 46:341 / 69  
Hofwald Sprint 20:4510 / 135  
Vastersjon E 1 34:522 / 111  
[OCAD] Siitama 19:172 / 198  
A run in the sun E 1 23:5416 / 151  
A run dnf  
Omholt 37:223 / 106  
Sekotsuji 19:315 / 161  
Filler 26:0412 / 164  
Sprint 3 14:313 / 148  
WOC 03 41:173 / 113  
Sprint-cup E 5 9:513 / 135  
Sprint-cup E 4 9:151 / 136  
Sprint-cup E 3 10:442 / 139  
Sprint-cup E 2 4:0118 / 156  
Sprint-cup E 1 10:5110 / 175  
Sprint 2 dnf  
Sprint 11:0916 / 141  
Old OCAD map comp 15:335 / 141  
[OCAD] Foresta Umbra, middle 2 18:474 / 240  
 2dnf  
[OCAD] Idre Fjäll E7, middle 26:0514 / 171  
 2dnf  
[OCAD] Idre-fjäll E6, sprint 19:408 / 204  
Blåbærmåsan by night 42:095 / 131  
Madisonham Brook 62:381 / 65  
Beaver Lake 8:172 / 127  
b 10:451 / 106  
woc 03 middle distance 39:316 / 142  
[OCAD] Foresta Umbra, middle 23:1716 / 228  
 221:271 / 324  
[Rnd] Sprint 12:571 / 190  
[Rnd] Middle 30:264 / 147  
 2dnf  
Pinar de Valladolid 16:211 / 160  
Bohemia cup dnf  
 2dnf  
 325:121 / 171  
[OCAD] Fantasy 18:0520 / 205  
(ocad) Vieil Annecy 3 12:134 / 195  
 210:292 / 309  
[OCAD] Chateau de Montlosier E26 26:556 / 153  
 2dnf  
[OCAD] Schöckel-Cup E12, Short 12:121 / 204  
 2dnf  
[OCAD] Schöckel-Cup E11, Middle 17:305 / 194  
 2dnf  
 3dnf  
[OCAD] Schöckel-Cup E13, Middle 19:5911 / 145  
 218:052 / 161  
 3dnf  
[OCAD] Schöckel-Cup E10, Long 32:324 / 166  
 2dnf  
[OCAD] Chateau de Montlosier E25 15:4912 / 210  
 2dnf  
 3dnf  
[OCAD] Scolty, Long-night 44:089 / 110  
[OCAD] CF-Training 2 10:1612 / 204  
[OCAD] CF-Training 1 8:325 / 237  
[OCAD] Velo d'Astico, Long 45:177 / 156  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
[OCAD] Velo d'Astico 24:4810 / 239  
 223:294 / 316  
 3dnf  
[OCAD] Chateau de Montlosier E24 dnf  
 2dnf  
TREINO 7 (6) 38:193 / 96  
TREINO 6 dnf  
International long distance comp 36:287 / 155  
woc05 middle distance 51:371 / 150  
Woc-05 long distance 91:371 / 93  
[OCAD] Komsomolsky 31:533 / 180  
TREINO 5 24:092 / 105  
TREINO 4 44:202 / 102  
[OCAD] Euro Forest Sprint 20:593 / 145  
[OCAD] Schöckel-Cup E9, Short-N 13:3337 / 199  
 2dnf  
[OCAD] Schöckel-Cup E8, Middle 19:344 / 213  
 2dnf  
TREINO 2 27:142 / 87  
TREINO 1 48:402 / 95  
(ocad) Vieil Annecy 2 7:383 / 240  
[OCAD] Chateau de Montlosier E23 24:5313 / 215  
[OCAD] Chateau de Montlosier E22 79:378 / 138  
 273:204 / 187  
 371:352 / 187  
[E3] Vercors Cup 24:516 / 200  
 224:587 / 275  
??????? VAI SER dnf  
[OCAD] Schöckel-Cup E7, Night 27:145 / 122  
[OCAD] S.-Cup E6, Downhillsprint 11:119 / 204  
 210:314 / 240  
THA KLINGN 38:361 / 79  
[OCAD] Schöckel-Cup E4, Middle 19:552 / 172  
[OCAD] Schöckel-Cup E4, Long 34:223 / 145  
 2dnf  
 333:181 / 174  
HOLL 18:092 / 103  
[OCAD] Schöckel-Cup E3, Short 14:234 / 209  
 213:491 / 263  
[OCAD] Schöckel-Cup E2, Middle 20:591 / 178  
 2dnf  
[OCAD] Schöckl-Cup E1, Middle 19:077 / 206  
 2dnf  
 3dnf  
Random Middle 35:351 / 97  
NewMapTest 6:202 / 123  
[E2] Vercors Cup 15:4610 / 202  
 215:0412 / 285  
[OCAD] Schöckel Top, Prolog 10:4210 / 241  
 2dnf  
 3dnf  
 49:571 / 357  
[OCAD] Vuelta Alicante E12 16:352 / 218  
Camp Ripley: Frazen Long 42:2813 / 183  
RandomCup Comp: 3 31:0113 / 68  
RandomCup Comp: 2 18:053 / 92  
RandomCup Comp: 1 dnf  
1stComp 3:207 / 120  
TRES DE MAIO 16:5212 / 125  
[E1]Vercors Cup Sprint 8:4413 / 199  
[ocad] Vieil Annecy 7:4918 / 243  
 25:4411 / 414  
 35:221 / 414  
 4dnf  
SLAVIERO 31:343 / 122  
STIBE SPRINT 2 14:274 / 138  
[OCAD] Bordasee, Middle 2 23:573 / 169  
 223:094 / 220  
stibe sprint 1 14:553 / 204  
[OCAD] Bordasee, Middle 21:5012 / 198  
 2dnf  
 319:322 / 251  
[Ski-O]Seewen custom course 15:115 / 169  
[SpringCup] E24 - Long Final 67:4615 / 148  
[OCAD] La Stele E21 37:2512 / 156  
 235:004 / 196  
[OCAD] La Stele E20 11:546 / 223  
 211:141 / 286  
 3dnf  
Marcesina Cup 35:304 / 100  
°CFEB 12G_2 26:306 / 46  
°CFEB 12G_1 19:212 / 77  
Baba 10:548 / 86  
SNOW RUNNING 22:572 / 84  
[OCAD] La Stele E19 13:229 / 161  
 2dnf  
[OCAD] La Stele E18 23:0517 / 167  
 2dnf  
[Comps4Beginers]Arling- FINAL dnf  
[Comps4Beginners]Foxford 22:551 / 81  
[Comps4Beginners]Graftonfield 7:352 / 128  
[Comps4Beginners]Riversideville 12:2514 / 115  
[Comps4Beginners] Bristol Cliffs 18:486 / 127  
[Comps4Beginners] D1- Alewifeham 34:381 / 109  
[Rnd] East Braintreetowne Brook 22:452 / 100  
Italian sprint champs 2006 ME 19:401 / 132  
Marce Cup dnf  
[OCAD] Rönnberget, Night Sprint 18:1910 / 117  
[OCAD] Rönnberget 2 23:589 / 137  
[OCAD] Rönnberget 25:305 / 173  
[OCAD] Fantasy, Sprint dnf  
[OCAD] Hamptjärnsstugan 2, NIGHT 17:3114 / 126  
One Leg Wonder Montefallonio 18:0015 / 148  
[SpringCup] E23 - Sprint 12:484 / 189  
 2dnf  
 312:353 / 274  
[SpringCup] E22 - Night 31:4827 / 106  
 225:283 / 131  
 3dnf  
 425:081 / 131  
[SpringCup] E21 - Middle 21:5125 / 171  
 220:147 / 225  
[SpringCup] E20 - Sprint 8:146 / 202  
 2dnf  
 37:401 / 332  
[SpringCup] E18 - Night 24:405 / 109  
[OCAD] Hamptjärnsstugan, NIGHT 22:2510 / 150  
[SpringCup] E19 - Middle 20:455 / 173  
 2dnf  
[SpringCup] E16 - Long 48:402 / 129  
[SpringCup] E14 - Sprint 12:2310 / 207  
 212:2923 / 295  
[SpringCup] E17 - Sprint 12:157 / 207  
[SpringCup] E15 - Middle 20:398 / 166  
[SpringCup] E13 - Night 18:033 / 110  
 2dnf  
[SpringCup] E12 - Middle 19:582 / 189  
[SpringCup] E11 - Long 47:545 / 129  
 247:345 / 167  
[SpringCup] E10 - Sprint 12:0914 / 222  
 2dnf  
 311:369 / 310  
 411:262 / 310  
[SpringCup] E9 - Middle 20:393 / 179  
 2dnf  
[SpringCup] E8 - Night 18:235 / 129  
[SpringCup] E7 - Middle 18:1613 / 208  
 217:176 / 272  
 316:562 / 272  
 417:3711 / 272  
[SpringCup] E6 - Long 65:028 / 145  
 2dnf  
 3dnf  
 462:275 / 189  
[SpringCup] E5 - Sprint 11:316 / 272  
[SpringCup] E4 - Middle 34:4834 / 229  
 2dnf  
 3dnf  
[SpringCup] E3 - Night 16:363 / 183  
[OCAD] Hofwald dnf  
[OCAD] Lunsen by NIGHT 16:0210 / 176  
[OCAD] Bullisland South, Night 18:2017 / 126  
 216:385 / 159  
 315:583 / 159  
[OCAD] Elsaich 40:344 / 129  
[OCAD] Idre Fjäll, E6 dnf  
[OCAD] Bullisland South, Long 37:255 / 143  
[OCAD] Aydat E17 30:379 / 188  
 228:162 / 256  
[RndTemp] Series #3 Middle 16:483 / 168  
[RndTemp] Series #2 Sprint 12:077 / 216  
[RndTemp] Series #1 Long 55:2317 / 124  
[OCAD] Long Distance 42:1324 / 154  
 237:456 / 209  
 337:365 / 209  
[OCAD] Bullisland South, sprint 17:5344 / 223  
Pagrenda south 37:395 / 57  
(OCAD) Høiås north-east 27:2013 / 200  
[OCAD] Short Long 28:1010 / 185  
[OCAD] Aydat E16 23:4730 / 189  
 2dnf  
 319:1312 / 247  
 418:093 / 247  
[RndTemp] Shortdist night 12:0211 / 147  
[OCAD] Idre-fjäll, Intro 2 9:209 / 178  
(CC2012)Arcinazzo 36:4216 / 164  
 234:526 / 221  
[OCAD] Mt. Laurie - Middle 15:4011 / 203  
[OCAD] Mt. Laurie 12:3313 / 250  
 211:473 / 337  
 3dnf  
200th COMPETITION 54:3523 / 179  
Sprint 17:147 / 137  
(OCAD) Laghi de lama E2 17:173 / 136  
Middle 16 22:485 / 95  
Middle 15 31:582 / 86  
Middle 14 23:3510 / 124  
Middle 13 27:359 / 106  
Middle 12 dnf  
[OCAD] Vuelta Alicante - E11 16:4644 / 188  
[OCAD] Vuelta Alicante - E10 18:534 / 195  
[OCAD] Idre Fjäll, E5 22:577 / 94  
[OCAD] Idre fjäll, E4 34:179 / 99  
[OCAD] Idre Fjäll, E3 18:517 / 117  
[OCAD] Idre Fjäll, E2 22:109 / 139  
[OCAD] Idre Fjäll, E1 19:0224 / 172  
Arcinazzo 47:5330 / 128  
[OCAD] Idre fjäll, Intro 11:4835 / 259  
(OCAD) Laghi de lama - Test 10:1027 / 191  
Brignoles - Urban sprint 24:1616 / 198  
 222:0021 / 295  
Middle 11 33:392 / 115  
[CC2012] Altipiani di Arcinazzo 31:1814 / 159  
 2dnf  
 329:115 / 203  
[RndTemp] Shortdist 12:007 / 163  
Middle 9 43:4810 / 123  
Middle 8 29:596 / 151  
Port el Cuero [Sprint] 13:132 / 222  
[OCAD] Vuelta Alicante - E9 19:3312 / 235  
Middle 5 41:174 / 112  
Middle 3 18:4010 / 164  
Middle 2 21:453 / 141  
Middle 1 28:354 / 181  
(CC2012) Altipiani de arcinazzo dnf  
[OCAD] Fantasy, sprint 10:5214 / 211  
La Verne - Old fantasy map 24:585 / 207  
Rokke korsetfjella - Middle 1 25:164 / 161  
[OCAD] Fylleryd, sprint 15:444 / 208  
[OCAD] Tonsow E2, Middle 22:142 / 165  
[OCAD] Tonsow, Sprint dnf  
WOC2012 (jorat-long) 44:056 / 197  
[OCAD] Vuelta Alicante - E6 19:5325 / 197  
February Cup 1 of 3 dnf  
Giro d'Italia - Stage 8 18:523 / 173  
[OCAD] Vuelta Alicante - E5 16:0015 / 209  
[OCAD] Graddy, Middle 2 26:064 / 142  
[OCAD] Vuelta Alicante - E4 21:0129 / 139  
[OCAD] Vuelta Alicante - E3 33:4321 / 157  
[OCAD] Vuelta Alicante - E2 12:0117 / 199  
[OCAD] Vuelta Alicante - E1 22:373 / 212  
[OCAD]Vuelta Alicante - Prologue 14:0310 / 235  
(OCAD) Italy-tour - E2 (real) 13:584 / 192  
(OCAD) Italy-tour - E1 dnf  
Shortdist night #2 11:0112 / 140  
Shortdist night 13:218 / 172  
Giro d'Italia - Stage 7 dnf  
Høiås North stage3-middle(night) 23:538 / 139  
Høiås North stage 2 - Sprint 13:302 / 240  
Høiås north stage 1 - Long 36:4512 / 182  
[RndTemp] Everetthamb #2 38:584 / 122  
Giro d'Italia - Stage 6 28:122 / 127  
Fantasy Winter Race 23:033 / 158  
Giro d'Italia - Stage 5 19:301 / 171  
Giro d'Italia - Stage 4 dnf  
 219:148 / 240  
Giro d'Italia - Stage 3 21:5018 / 185  
[OCAD]Gesunda Long 81:223 / 124  
[OCAD]Gesunda Middle 30:025 / 218  
Giro d'Italia - Stage 2 23:483 / 152  
Giro D'Italia - Stage 1 dnf  
[OCAD] Bordasee, Middel 2 24:025 / 156  
[OCAD] Graddy, Middle 22:217 / 129  
[OCAD] Sengas, Skio Long 45:3310 / 130  
Remake Steinbruch dnf  
One Leg Wonder Fusine 7:076 / 136  
[RndTemp] Martinb 13:067 / 216  
[OCAD] Middle Distance 20:0316 / 240  
 219:328 / 311  
[OCAD] Long Distance 53:559 / 177  
 2dnf  
 349:523 / 232  
[OCAD] Sengas, Ski-O Middle 21:565 / 145  
[OCAD] Sengas, Ski-O Sprint 14:074 / 195  
[OCAD] Bordasee, Middle 20:471 / 139  
[OCAD] Bordasee, Sprint 10:433 / 186  
Quickmade map-shortened midde 2 16:089 / 165  
(FANTASY) middle E1? dnf  
[Fantasy] Unnamed 17:187 / 191  
Quickmade map - shortened middle 16:443 / 212  
[Fantasy] Contour Night dnf  
[RndTemp] Everetthamb 38:478 / 146  
[OCAD] Dell'Argentario, multi'O 30:0117 / 172  
[OCAD] Dell'Argentario, middle 4 19:2323 / 223  
 216:221 / 313  
[RndTemp] Cambridgeb Night 19:1812 / 148  
Dzikie Weze 34:4416 / 145  
[RndTemp] Cambridgeb 18:2919 / 207  
(RND) Hard and long (and dark..) dnf  
[OCAD] Altopiano, middle 3 16:3910 / 228  
 215:544 / 311  
Bradbury's Race Long dnf  
Bradbury's Race 19:404 / 188  
[OCAD] Altopiano Sud, middle 2 18:3311 / 238  
 217:246 / 300  
[OCAD] Altopiano Sud, middle 27:4523 / 235  
 223:373 / 316  
Skollenborg E2 Night dnf  
Åktatorpet Middle dnf  
[OCAD] Contour'O, short middle 20:3622 / 188  
(OCAD)Skollenborg E1 Long 39:4911 / 150  
Rokke map-part 2 E2 22:1510 / 182  
[OCAD]Pregrize E4 22:3012 / 177  
 222:1812 / 249  
[OCAD]San Giovanni Contour-O dnf  
[ocad] taiwashrine 6 realnight dnf  
[ocad] taiwashrine 5 night 16:236 / 116  
[ocad] taiwashrine 4 somanyctrls 13:172 / 178  
[OCAD] Contour'O, long dnf  
 2dnf  
 3dnf  
Christmas Special dnf  
 2dnf  
Rokke map-part 2 24:3416 / 190  
Sathrophilus2 dnf  
[ocad] taiwashrine 3 long dnf  
[ocad] taiwashrine 2 middle 15:1113 / 215  
[ocad] Taiwashrine 1 downhill 9:3056 / 251  
[OCAD]Pregrize E3 34:552 / 195  
(ocad) St-Agnan-En-Vercors 31:0530 / 172  
 226:437 / 233  
[OCAD]Pregrize E2 38:2735 / 208  
 233:572 / 268  
 334:487 / 268  
[OCAD] Pregrize E1 21:5032 / 294  
 2dnf  
 319:485 / 413  
Holt 14:428 / 239  
Kampersvik E2 11:066 / 202  
0ltrebrenta dnf  
Kampersvik sprint 8:405 / 240  
GMOK advent calendar race 27:174 / 199  
Cansiglio by night 10:048 / 129  
Corridor-Contour-Hardcore-O dnf  
One-Leg-Wonders 11 dnf  
Rokke 2 21:446 / 159  
Old modified rocad - 3 dnf  
Rokke 12:225 / 191  
Vorab-Challange 13:4925 / 253  
Old rocad modified - 2 21:508 / 177  
Pointless dnf  
Crni Graben Middle 22:276 / 130  
Crni Graben Sprint 13:4312 / 196  
STB Fantasy dnf  
Terleckie Ski - O day 1 25:114 / 181  
[OCAD] Le Semnoz, middle 18:1912 / 183  
Random place day 2 middle 22:184 / 137  
San Pippo 2 dnf  
OCAD Just a random place -middle 25:493 / 127  
San Pippo 25:5710 / 147  
STB Promo - Sprint (Right) 12:363 / 177  
STB Promo - Sprint (Night) dnf  
Old modified Rocad 29:531 / 155  
STB Promo - Middle 29:233 / 139  
Schiltwald2 19:385 / 108  
Schiltwald dnf  
Brünnelichrüz 27:1010 / 156  
quickmademap 18:227 / 190  
[OCAD] Long 1 (good runnability) 51:105 / 119  
[OCAD] Sprint 1 (Forest) 14:094 / 229  
Foppa-Challenge 11:4344 / 249  
Langelandsfjellet - Day 2 middle 34:135 / 152  
[OCAD] Middle 4 22:525 / 141  
[OCAD] Middle 3 20:224 / 166  
[OCAD] Middle 2 19:247 / 170  
[OCAD] Middle 1 24:4910 / 188  
[OCAD]Nynäs middle 2 24:4512 / 157  
[OCAD]Nynäs middle 1 23:436 / 249  
Crimea 22:076 / 117  
Waste of time 1:0222 / 162  
 21:21421 / 558  
[OCAD] Farstanäset Ski-o 2011 22:2922 / 202  
[OCAD]Gunnfjaun night (right) 20:332 / 119  
[OCAD]Gunnfjaun night 21:1726 / 134  
[OCAD]Limanowa Cup 56:265 / 132  
Kaoz 20:396 / 97  
norwegian o-holidays 18:228 / 147  
[ocad] EC08 sprint2 7:5114 / 180  
[ocad] EC08 sprint1 5:252 / 238  
(rnd) Four seasons 38:496 / 130  
 236:212 / 155  
Forrest Sprint 11:3114 / 178  
Longue cost 53:561 / 84  
(ocad) Faron Est 24:379 / 161  
Blue-cost 26:507 / 109  
East-cost 25:079 / 125  
°Pusillus 36:096 / 63  
°Chondrocladia lampadiglobus 34:201 / 60  
Sandy ground 47:4249 / 168  
[ocad] äktatorpet2 22:2313 / 218  
[ocad] äktatorpet1 12:182 / 230  
[rocad] Junne 37:0034 / 187  
[ocad] Kooyoora Night Middle 26:034 / 171  
(ocad) Faron Nord 33:2516 / 217  
 228:421 / 272  
[OCAD]Halloween! 21:3732 / 283  
 2dnf  
 317:291 / 403  
SOL-Boyz GP ST2 - Billeberget 20:249 / 224  
°Opercularia 28:0016 / 111  
°Epistylis dnf  
[OCAD] Fantasy middle 2 15:134 / 216  
[OCAD] Fantasy middle 20:5812 / 244  
 2dnf  
SOL-Boyz Grand Prix 20:2613 / 201  
[OCAD]Golen Orienteering Cup #8 38:4212 / 175  
[OCAD]Golen Orienteering Cup #7 16:2974 / 218  
 213:0224 / 284  
Climb WC dnf  
[OCAD]Golen Orienteering Cup #6 29:4111 / 195  
[OCAD]Golen Orienteering Cup #5 21:168 / 249  
china golden championship sprint dnf  
Rokkeveien 18:0210 / 117  
[OCAD]Golen Orienteering Cup #4 36:1921 / 228  
 236:4734 / 298  
konrads gamle endetarm 3 18:377 / 139  
[OCAD]Golen Orienteering Cup #3 53:044 / 106  
 2dnf  
 3dnf  
 450:274 / 163  
Test 16:041 / 86  
NOLAN CUP. Day 1 10:1720 / 127  
[OCAD] Schöckl SE, S2 Sprint 15:016 / 177  
[OCAD] Schöckl W, S1 Middle 20:4636 / 182  
[OCAD]Golen Orienteering Cup #2 28:2526 / 128  
[OCAD]Golen Orienteering Cup #1 15:2613 / 206  
An test map dnf  
[OCAD] Schöckl, Model Event 5:1615 / 162  
An OL4 sneak peak 9:2014 / 154  
konrads gamle endetarm 2 14:3823 / 149  
[OCAD] Chateau de Montlosier E15 17:2912 / 198  
 216:4213 / 315  
 317:2119 / 315  
[OCAD] Haijainen - Long 2 31:4522 / 153  
konrads gamle endetarm 29:1217 / 108  
Enjoy Day 3 The final 16:1935 / 150  
Enjoy Day 2 15:083 / 167  
Enjoy Day 1 17:264 / 147  
[OCAD] Surbridge Mountain Long dnf  
 273:4031 / 171  
[OCAD] Haijainen - Long 36:2117 / 150  
 234:089 / 230  
[OCAD] Lammhult, sprint 15:0211 / 230  
 2dnf  
 314:162 / 349  
[OCAD] Aydat E14 38:0419 / 131  
 236:4214 / 171  
[OCAD] Aydat E13 dnf  
 243:358 / 135  
[OCAD] Västersjön night middle 22:589 / 122  
[OCAD] Västersjön night sprint 2 15:5712 / 123  
[OCAD] Västersjön, night sprint 12:3811 / 140  
Test 11:246 / 134  
Tulluan short 12:3838 / 189  
city middle 24:471 / 147  
[OCAD] Aydat E12 23:3117 / 167  
 2dnf  
 3dnf  
 420:274 / 203  
 519:471 / 203  
[OCAD] Aydat Centre E11 11:4413 / 185  
[OCAD] Innanbäck - Middle 2 28:0024 / 168  
 2dnf  
[OCAD] Innanbäck - Night dnf  
 223:5430 / 171  
[OCAD] Pian Alba E7 15:1621 / 132  
[OCAD] Pian Alba E6 13:4617 / 151  
[OCAD] Pian Alba E5 13:285 / 157  
[OCAD] Pian Alba E4 11:379 / 158  
[OCAD] Pian Alba E3 12:288 / 160  
[OCAD] Pian Alba E2 14:334 / 167  
 2dnf  
 3dnf  
[OCAD] Pian Alba E1 13:001 / 203  
 2dnf  
The Lava Wetlands 27:2720 / 164  
[OCAD] Altes AKH, Sprint Final 22:1520 / 179  
[OCAD] Altes AKH, Sprint Quali 2 17:4328 / 151  
 2dnf  
[OCAD] Altes AKH, Sprint Quali 1 17:4037 / 190  
[OCAD] Härkävuori - Night dnf  
OL4tour Mörtsjön2 19:4821 / 183  
OL4tour Mörtsjön 17:5423 / 216  
[OCAD] Innanbäck - Middle 27:0717 / 179  
 225:0410 / 258  
[OCAD] Irbene N Night 30:0719 / 128  
[OCAD] Irbene N Long 44:3117 / 154  
[OCAD] Irbene N Sprint 11:5827 / 197  
[OCAD] Irbene N Night Sprint 13:5681 / 168  
 212:24126 / 401  
[OCAD] Irbene N Middle 26:1525 / 201  
[OCAD] Rankås N Long 56:3338 / 140  
[OCAD] Rankås Sprint 13:0635 / 221  
[OCAD] Rankås N Night dnf  
[OCAD] Rankås N Middle 25:3226 / 180  
test 12:4965 / 166  
[RND] Upordowne Middle 19:387 / 111  
 217:486 / 132  
[RND] Bulgur long 31:3616 / 96  
[RND] Coscos long 40:067 / 95  
[OCAD] Aydat E10 28:1926 / 128  
 2dnf  
Mount Edina 16:538 / 157  
[OCAD] Aydat E9 dnf  
 220:3516 / 231  
[Ocad] Hard. core. ish. 44:1317 / 127  
[OCAD] Aydat E8 21:1587 / 217  
 213:0542 / 308  
(ocad) La Quillane 31:1722 / 188  
over ruan223:3721 / 127  
[ocad] JEC Sprint 3 7:3719 / 161  
[ocad] JEC Sprint 2 8:0117 / 187  
[ocad] JEC Sprint 1 8:3825 / 255  
[OCAD] Montagne de Bange, middle 25:1024 / 242  
[rnd] E6 Frankys Alm 20:399 / 140  
[OCAD] Torana, Middle 23:439 / 141  
[rnd] Foxwick-Hills 2 39:163 / 98  
[OCAD] Torana, Sprint 14:4112 / 163  
Ingalunda city new course 25:4815 / 137  
WOC 2014 Millegrobbe I 27:409 / 228  
Entenhausen E3 54:364 / 107  
Predgrize Long 53:1416 / 116  
 251:4615 / 148  
Predgrize Model Event 10:3025 / 191  
Castelfiorentino East 28:2411 / 158  
 227:499 / 210  
Castelfiorentino West 25:27110 / 180  
 221:0125 / 233  
Hot and Dry 18:3012 / 215  
Stonlaita Platabek 64:3515 / 161  
city dnf  
 2dnf  
[Rnd]The Darkness dnf  
[OCAD] Torana middle RIGHT ONE 26:2117 / 180  
[rnd] E4 Sullivan 51:0112 / 87  
[OCAD] Herbouilly Sud, long 65:1215 / 174  
[rnd] E3 Frankonia 18:2316 / 162  
SASP-Course2 36:2913 / 149  
SASP 35:5117 / 177  
(ocad) Foret d'Agre dnf  
[rnd] E2 Foxwick 65:249 / 138  
[rnd] E1 Marshallwood 23:196 / 205  
Sprint 14:4710 / 130  
Entenhausen E2 24:0814 / 138  
[OCAD] Aydat E7 27:2938 / 211  
[Rnd] Short/middle 18:4216 / 192  
Shortdist ~ 25:1582 / 168  
[rnd] Bousieyas 33:0016 / 149  
[OCAD] Chateau de Montlosier 21:0017 / 215  
 219:4118 / 369  
[JWOC2011] Middle Final M20 31:1528 / 255  
[OCAD] Sega di Ala, Sprint 14:232 / 234  
 213:568 / 418  
°Folsomia 33:581 / 58  
°Chironomus 42:072 / 50  
°Heliscus 32:072 / 62  
°Chaoborus 30:421 / 69  
°Micrasterias 37:061 / 75  
[OCAD] Mount Kooyoora, middle 19:137 / 252  
Litchfieldton_2 36:233 / 139  
Shortdist 10:3710 / 143  
[OCAD] Portugal Contours E2 38:1233 / 111  
[OCAD] Portugal Contours E1 21:3965 / 210  
[E3]Hageno Kalnas - Middle 20:4412 / 147  
[E2]Hageno Kalnas - Night dnf  
La Burla 13:0317 / 128  
 28:454 / 186  
A BORING COURSE...... 16:1115 / 134  
[OCAD] San Giovanni- Final 26:2322 / 157  
 225:3926 / 226  
 322:243 / 226  
 4dnf  
 521:091 / 226  
[E1]Hageno kalnas - sprint 12:3424 / 191  
[OCAD]San Giovanni contour-E2 37:1911 / 110  
Litchfieldton_1 38:197 / 146  
[OCAD]San Giovanni - E1 19:4428 / 209  
 217:5520 / 286  
 317:5622 / 286  
 417:197 / 286  
[Rnd] Arling Valley 10:222 / 175  
Takt - Night Sprint 2 13:5615 / 139  
Takt - Night Sprint 1 14:2026 / 180  
[OCAD]LewesLake Sprint Final 20:1145 / 201  
 218:5637 / 265  
[OCAD]LewesLake Sprint 14:2224 / 257  
°Mallomonas 42:384 / 40  
°Aphanocapsa 30:393 / 64  
°Prolohmannella 37:351 / 46  
°Arremurus 37:552 / 58  
°Carteria 49:483 / 61  
[Rnd] Short/night 12:0013 / 120  
[OCAD]Valonsadero, Sprint 2 14:1916 / 202  
 213:2521 / 329  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
 612:263 / 329  
 7dnf  
 812:071 / 329  
[OCAD]Valonsadero, middle 2 19:277 / 176  
 218:2619 / 276  
 3dnf  
 417:2111 / 276  
 5dnf  
 6dnf  
 716:496 / 276  
 8dnf  
 9dnf  
 10dnf  
 1116:344 / 276  
 12dnf  
 13dnf  
 1416:212 / 276  
[OCAD]Valonsadero, middle dnf  
 2dnf  
 324:291 / 210  
[OCAD]Valonsadero, Sprint 12:246 / 220  
[OCAD]Revard, middle 2 26:3057 / 172  
 2dnf  
[OCAD]Revard, middle 27:1811 / 193  
[Rnd] Middledistance 30:1210 / 96  
The Hole 22:219 / 172  
Mepha 36:4412 / 106  
[OCAD] La Montagne de Bange E4 17:176 / 233  
[Rnd] Lovely Longdistance 82:147 / 84  
°Pyramimonas 43:095 / 33  
°Polytoma dnf  
°Hyalogonium 29:055 / 54  
°Chlamydomonas 34:462 / 45  
°Kalyptorhynchia dnf  
[OCAD] La Montagne de Bange E3 42:1319 / 137  
[OCAD] La Montagne de Bange E2 44:2316 / 128  
 242:1814 / 196  
 342:1313 / 196  
[OCAD] La Montagne de Bange E1 55:2918 / 165  
 2dnf  
 351:1912 / 254  
[OCAD] Salpa-Jukola Training 2 29:1565 / 201  
[OCAD] Salpa-Jukola Training 1 dnf  
[Rocad] Training 1 36:5411 / 159  
pitiful[Rnd] middle 21:356 / 127  
Joulumae II 37:5038 / 157  
Joulumae I 17:2552 / 266  
Middle Alpine 33:494 / 184  
 232:096 / 299  
 3dnf  
[Rnd] Southern Milton 28:0528 / 161  
[Rnd] Beaconsham 31:3832 / 172  
[Rnd] Fultontowne Hill 58:0525 / 125  
Vealos 31:3017 / 199  
Sprint (test 7:3910 / 181  
Craft cup Skien 2013 27:2218 / 198  
Night Sprint dnf  
middle 26:085 / 162  
 226:026 / 206  
Mixed middle 34:134 / 130  
Beach Puglia 17:3020 / 179  
WOC 2005 area - Course 2011 35:162 / 136  
Roraima Sprint 11:091 / 163  
°Saprolegnia 29:006 / 50  
°Monoblepharis 34:263 / 46  
°Mesotaenium 37:052 / 64  
°Geocentrophora dnf  
[Rnd] Safari-o! 28:377 / 146  
[E2] Herbouilly, night dnf  
Pilzwald 3 47:4819 / 133  
Pilzwald 2 16:4823 / 204  
Herbouilly 27:5340 / 242  
Test Relay run 35:0511 / 70  
WOC 2003 52:431 / 96  
Test comp dnf  
Rnd tour LONG 34:041 / 60  
Rnd tour middle 27:029 / 74  
RND tour 14:492 / 125  
Pilzwald 1 17:171 / 124  
Just4fun dnf  
Sörby final Slump-O 22:2712 / 193  
 216:397 / 271  
[Rnd] Hudsonford Lake 14:203 / 160  
Sörby 26 Middle 18:399 / 226  
Sörby 25 Long 37:2015 / 162  
[Rnd] Lower Somerboro Heights 25:412 / 149  
Tuscany by night 63:366 / 68  
Sprint-O -Irish Style! 18:028 / 212  
°Coenocystis dnf  
°Gloeocystis 39:084 / 37  
°Treubaria 35:162 / 43  
°Acanthosphaera 37:454 / 46  
°Desmatractum 36:3513 / 53  
[Rnd] West Washnington <3 86:586 / 90  
 2dnf  
 3dnf  
 479:592 / 103  
Tuscany Beach Sprint 26:3715 / 118  
Tuscany Beach Race 54:3410 / 99  
 2dnf  
[Rnd] Long Distance-Irish Style 48:434 / 103  
[R_t] Bowman National Preserve 19:1836 / 198  
[Rnd] Bowman National Preserve 16:155 / 131  
mysig bana:) 15:063 / 131  
Correncon Tour - Stage 8 20:293 / 177  
Rnd_temp short/middle 18:334 / 192  
 218:256 / 245  
Technicale 10:5828 / 144  
Correncon Tour - Stage 7 32:1111 / 137  
Correncon Tour - Stage 6 19:0319 / 192  
Sörby 24 Middle 20:5421 / 206  
Summertour E5 -Stormuren- 39:3625 / 125  
Summertour -Ryssberget- 47:0520 / 117  
Summertour E3 -Tjakkeli- 42:4934 / 139  
Summertour E2 -Åshöjden- 42:2432 / 143  
Summertour E1 -Bosätersvallen- 40:5835 / 137  
Raiasd dnf  
Rnd_temp 1.4k 16:2327 / 195  
Sääkelä 29:1930 / 217  
Correncon Tour, Stage 5 19:278 / 149  
justforfuncomp :) dnf  
Park sprint in Moscow. stage 1 18:5718 / 125  
Correncon Tour, Stage 4 30:026 / 81  
  29:187 / 124  
Kjolen sprint 17:167 / 151  
Piani Praglia 30:458 / 118  
°Sorastrum 38:375 / 38  
°Hydrodictyon dnf  
°Netrium 32:401 / 44  
°Mesotaenium 30:385 / 52  
°Platynematum 32:108 / 65  
Gafanhori 44:2512 / 94  
Rnd_temp - Middledistance #2 41:0067 / 154  
 233:2116 / 206  
Ski-o end the season 19:2965 / 123  
WOC 2003! Moscow Compass 12:276 / 138  
Sekotsuji by D.Atkin 28:476 / 103  
Slopeing 17:3421 / 136  
[OCAD] Surebridge Mountain E4 54:0215 / 138  
Sörby23 Sprint 9:4014 / 208  
Sörby22 Long 31:438 / 152  
Sörby21 Middle 16:514 / 170  
[OCAD] Surebridge Mountain E3 19:0032 / 200  
[OCAD] Surebridge Mountain E2 58:5226 / 117  
[OCAD] Surebridge Mountain E1 23:3610 / 210  
 2dnf  
 323:0810 / 289  
Correncon Tour, Stage 3 34:1030 / 124  
 228:547 / 156  
Rnd_temp - Middledistance 27:3111 / 151  
Sörby 20 middle 22:4413 / 207  
 222:1811 / 253  
One-leg-Wonder FINAL 18:2474 / 140  
 213:5023 / 191  
One-leg-wonder 5 15:208 / 122  
 216:2840 / 150  
One-leg-wonders 4 14:1629 / 134  
One-Leg_wonders-3 14:3461 / 148  
 212:4246 / 189  
Correncon Tour - Stage 2 27:2842 / 148  
Correncon Tour - Stage 1 25:1551 / 203  
 222:0619 / 256  
TrentoCity 10:179 / 165  
 29:532 / 231  
Mimizan #1 19:4913 / 201  
 219:235 / 258  
ATTENTION ONE LEG WONDER BUG 5:351 / 131  
One-leg-wonders 2 19:4829 / 183  
 2dnf  
One-leg-wonders-1 17:559 / 166  
Summertour Trainingrace 2 East dnf  
Summertour Trainingrace 1 West 28:3920 / 159  
Hard Sprint Tour - Stage 4 20:0834 / 144  
 219:4635 / 212  
 318:264 / 212  
Hard Sprint Tour - S3 Jerash dnf  
Hard Sprint Tour - S2: Downhill 19:1715 / 166  
Hard Sprint Tour - Stage 1 15:2546 / 186  
Rnd_temp 1.3k 16:0328 / 204  
 214:2112 / 260  
Bosbergheia, middle 23:0736 / 198  
 2dnf  
Sörby 19 Long 35:5815 / 158  
 235:4717 / 191  
Sörby 18 Controlpicking 22:1521 / 213  
warm-Up 11:0318 / 139  
[OCAD] Correncon, middle 24:3927 / 167  
Jervskogen, ultralong 77:1517 / 125  
Tropical challange 38:5621 / 159  
Dunes longish 31:499 / 120  
[OCAD] La glacière, middle 26:5527 / 218  
Dune middle 21:5821 / 167  
°Stylodrilus 42:268 / 56  
°Tropidoscyphus dnf  
°Rhopalodia dnf  
°Rhizosolenia2 27:556 / 81  
°Tetraplekton2 26:091 / 88  
Hill 21:171 / 118  
City sprint 13:465 / 162  
Island long 38:5653 / 148  
Cavedine 3 32:093 / 143  
Middle dnf  
 223:221 / 162  
[OCAD] La Glacière, Long 38:3219 / 157  
[OCAD]La Glacière, Sprint 14:1910 / 218  
Happy Birthday Razz. !!!! 44:5328 / 220  
 2dnf  
 340:172 / 304  
[OCAD] Correncon Sud 22:118 / 134  
ermatown cup 22:4318 / 134  
Cavedine 2 28:2424 / 142  
Cavedine 28:0645 / 192  
kahil's roks tour 22:5218 / 159  
map 10:597 / 151  
Spring Tour Stage 4 45:1113 / 191  
Jervskogen, long 2 39:3912 / 206  
Easy Middle (NOT NIGHT) 14:5726 / 126  
Ekeby 17 Sprint 10:502 / 272  
Ekeby 16 Long 28:039 / 185  
 2dnf  
Ekeby 15 Middle 20:2318 / 249  
Jervskogen, long 48:2213 / 209  
Capanne di Marcarolo 41:3532 / 122  
Ekeby 14 Night Sprint 17:2022 / 193  
Kahil's Rocks n7 11:4435 / 232  
COurse pour bourain pas techniqu 46:378 / 95  
Carte d'entrainement à la carte 20:135 / 147  
Forest Sprint dnf  
Spring Tour Stage 3 64:2314 / 195  
[LabRun] Sector E r2 dnf  
Ekeby13 Ultralong 52:0025 / 154  
Ekeby12 Middle 15:5722 / 263  
 215:4931 / 364  
Ekeby11 Corridor-O Night 30:2919 / 153  
Controlpicking 19:5410 / 132  
Spring Tour Stage 2 30:5024 / 192  
 229:3830 / 277  
Spring Tour Stage 1 32:139 / 194  
 2dnf  
[OCAD] Stora Spånsan 1, Night 41:4611 / 123  
[OCAD] Stora Spånsan 1, Middle 14:239 / 226  
[OCAD] Stora Spånsan 1, Sprint 10:4214 / 272  
Hagnesta10 Sprint 13:0212 / 248  
Hagnesta9 Longer 41:1731 / 192  
[OCAD] Småland, Long Night 33:0228 / 149  
fantasy 17:107 / 142  
[OCAD] Småland, Middle 23:2011 / 246  
[OCAD] Småland, Night Sprint 16:2741 / 202  
Sprint on the Moon (OK) 15:2033 / 210  
(FUN)Walking on the Moon (OK) 13:3240 / 193  
Rocky 22:2719 / 127  
[LabRun] Sector E 14:3731 / 253  
Hagnesta7 Corridor-O 16:5225 / 180  
Hagnesta6 Middle 23:4435 / 198  
Christchurch CF Racers 34:2916 / 214  
Hagnesta5 Middle 23:4824 / 214  
Magnus cup prologue 28:592 / 150  
Matt Give Me A Ride 34:508 / 138  
SlumpLong 42:1839 / 169  
Slump-WoodhillNight 31:5122 / 135  
Middle 41:3226 / 155  
Sprint 25:3931 / 215  
Russia Style dnf  
 237:0967 / 168  
Martins løype 18:1026 / 155  
Fantasycourse 10:5143 / 216  
°Pompholyx 29:2636 / 121  
°Bothrioplana dnf  
Hagnesta 3 Middle Night 28:0051 / 191  
SlumpSprint 14:075 / 237  
SlumpPrologue 16:5822 / 223  
Henriksaasen Middle 14:3116 / 247  
Henriksaasen supersprint dnf  
[OCAD]Hagnesta Long 33:4232 / 249  
[OCAD]Hagnesta Sprint 17:4771 / 324  
Marvins løybe 17:4084 / 216  
sennoi 1 23:3425 / 194  
map dnf  
world cup... dnf  
col de .... 29:1314 / 147  
course en auvergne 27:307 / 157  
Train your brain 2 15:1781 / 198  
Train your brain 1 dnf  
random map 25:115 / 167  
City Sprint 20:3519 / 133  
Braintreeburg cup 14:4612 / 154  
Ermatown cup 11:491 / 146  
ermatown cup sprint 11:553 / 133  
Kev's Sicko 32:339 / 126  
WOC 2005 Middle 44:022 / 95  
WOC_03 long 48:509 / 144  
Holmvassnatten Night 26:4429 / 126  
Holmvassnatten 3 24:087 / 178  
Holmvassnatten 2 25:3930 / 222  
Holmvassnatten - Prologue 14:3114 / 252  
-monteferrato 48:1525 / 152  
Buraunet 28:1915 / 154  
[OCAD] San Giovanni Finale 39:5015 / 176  
[OCAD] Cavedine Long 55:0910 / 195  
 251:382 / 250  
FIN 5 - 1998 39:158 / 175  
Tomaattimehu 21:533 / 217  
t 17:493 / 162  
  dnf  
HHerbernheia 2011 (right one!!!) 23:4120 / 278  
Herbernheia 2011 14:4832 / 248  
Brignoles 03 18:1224 / 293  
SprintPastu 13:405 / 178  
Sprint 21:155 / 204  
Bunketorp Ski-O Middle 31:064 / 243  
Bunketorp Ski-O Long 41:3715 / 178  
Long sprint dnf  
Sprint 0.8 KM 7:2638 / 213  
Pijnven Noord 32:2726 / 193  
Winter Games 2011 [Long] 34:2611 / 142  
 2dnf  
Winter Games 2011 [Sprint] 10:415 / 188  
Winter Games [Middle] 21:4712 / 213  
Winter Games 2011 [Prolog] 7:383 / 159  
Winter Games [Prolog] 7:5313 / 204  
[OCAD] San Giovanni Stage 7 46:5412 / 155  
Brignoles 02 27:3848 / 227  
INGALUNDA CITY SPRINT 18:171 / 163  
essai 11:304 / 152  
Brignoles 01 18:4311 / 246  
x/z dnf  
short - nybro 14:3039 / 252  
Spring Cup CF Night BONUS 15:0411 / 206  
Swiss O Week - E1 19:3121 / 251  
Plagiocampa 28:372 / 68  
Bursellopsis 23:112 / 84  
Prorodon dnf  
Cylindrocystis 30:576 / 106  
Spring Cup CF Day 13:306 / 292  
Spring Cup CF Night 14:3940 / 228  
Herbernheia Long 33:2719 / 210  
 2dnf  
 330:574 / 303  
 4dnf  
 529:561 / 303  
Tallberget Ski-O 34:5060 / 252  
Herbernheia Cahllange 14:5922 / 244  
Trondheimrace 19:4226 / 278  
Swiss O Week - E6 13:4112 / 234  
Swiss O Week E3 21:0025 / 228  
the run 16:0225 / 142  
Door 11 - PortU 19:2411 / 211  
 2dnf  
Dorr 9 - PortU 12:571 / 248  
[OCAD] Sierra del Molino 5 38:3414 / 102  
Door 7 38:295 / 95  
Door 6 26:0126 / 182  
Middle Fantasy 16:3728 / 169  
Ryssberget Winter Tour 42:1335 / 136  
Brignoles - Night urban sprint 7:2020 / 239  
Door 5 21:5713 / 144  
Door 10 - Jaanankallio 2 24:145 / 212  
Mochlonyx 25:5018 / 97  
Lauterbornia 24:379 / 93  
Door 4 - Jaanankallio dnf  
door 8 14:488 / 234  
[OCAD] Sierra del Molino 4 43:1214 / 149  
WW Sprint 18:2216 / 141  
Micro O 13:5229 / 190  
[OCAD] San Giovanni Stage 5 25:1613 / 123  
Door 3 - Forvie 25:1211 / 175  
Slope run [OCAD] 17:505 / 188  
Door 2 - Valey 39:3627 / 131  
[OCAD] San Giovanni Stage 4 41:3215 / 125  
Rowe Races - 3 of 3 dnf  
Door 1 - Urtgicla 25:5610 / 155  
Whannawhanna - Middle 1 31:014 / 152  
Smedley - Middle 35:3328 / 161  
Rowe Races_Stage 2 of 3 29:085 / 110  
Fugletjernsmyra 2.7 km 20:523 / 130  
The Slump - Middle 25:454 / 149  
Rowe races_Stage 1 of 3 26:396 / 102  
Aborfield Middle 30:526 / 93  
Maraetotara - Sprint 16:3123 / 223  
Maraetotara - Long dnf  
Fantasy course 31:133 / 122  
[OCAD]Nynäs Long 29:4923 / 158  
[OCAD] Sierra del Molino 3 37:594 / 118  
Old Dogtrack Sprint 12:1140 / 176  
[OCAD]Sierra del Molino v2 32:425 / 116  
ForRoss 31:507 / 102  
night 9:392 / 88  
[OL4an tour] Herrestadsfjället 3 19:4610 / 172  
Downhill sprint 13:5941 / 189  
Monospilus 24:5013 / 70  
Chydorus 22:342 / 62  
Graptoleberis 19:5310 / 84  
Acroperus 18:443 / 81  
Disparalona II 20:424 / 99  
sprint 9:107 / 164  
middle 33:197 / 57  
Bodafors 2m Contours dnf  
[OL4an tour]Anza Borrego Night 11:2523 / 131  
[OCAD] San Giovanni Stage 3 12:0623 / 220  
[OL4an tour]Anza Borrego Middle 25:5816 / 136  
Funky 13:1514 / 99  
[OCAD] San Giovanni Stage 2 36:3730 / 158  
[OL4an tour] E17 Piskeflöde 25:0549 / 190  
Sierra del Molino 24:2413 / 148  
[OCAD] San Giovanni Stage 1 26:2813 / 152  
PastCourse 24:256 / 113  
[OL4an tour] Herrestadsfjället 2 34:1913 / 160  
[OL4an tour]E15 Flinshult 20:3020 / 150  
[OL4an tour]E14 Flinshult 25:3726 / 201  
SprintPastu.2 21:0721 / 117  
SprintPastu 22:079 / 141  
Ophryoglena 23:034 / 73  
Balanonema 29:172 / 75  
Platynematum 32:1013 / 65  
Dexiostoma dnf  
Loxocephalus 24:228 / 102  
[OL4an tour] Herrestadsfjället 1 17:289 / 198  
[OCAD] San Giovanni Prologue 7:2439 / 255  
Training in Briffaut for Jean 18:526 / 96  
[OCAD]Amazing! long/night 34:0822 / 144  
d 43:162 / 78  
Pastur 20:537 / 111  
[OL4an tour] E12 Flinshult 26:0224 / 169  
 225:0026 / 242  
vallinas mountain sprint 25:4110 / 115  
Fantasy Sprint 10:149 / 206  
[OL4an Tour] Lagga/Östuna 2 15:5828 / 155  
[OL4an tour]Good Spring MT Night 22:2534 / 137  
[OL4an tour]Rusia 3 Middle dnf  
 2dnf  
[OL4an tour]Rusia 2 night short 14:1418 / 143  
 213:0323 / 181  
[Ocad] Venice dnf  
OgdensFirstRace 23:3416 / 111  
[OL4an tour]Anza Borrego Middle 28:4619 / 155  
[OL4an tour]Sälen 31:0423 / 180  
 229:4619 / 241  
[OL4an Tour]E5 - Lagga/Östuna 1 13:4023 / 190  
 213:2234 / 266  
 313:3443 / 266  
nuit 1:2355 / 107  
sprint 8:143 / 118  
kikirace6 45:493 / 76  
Eudiaptomus 28:2723 / 78  
Ceriodaphnia 21:313 / 68  
Stylodrilus 28:012 / 63  
Chromadorita 22:5515 / 70  
Brachyura 27:0122 / 87  
kikirace 5 26:279 / 69  
ikirace 5 28:3518 / 75  
kikirace 4 34:335 / 78  
kikirace 3 39:3911 / 98  
sweet comp. Night (hard) 19:3822 / 131  
sweet comp. prolog 17:3717 / 194  
[OCAD]Nynäs Middle 18:2731 / 194  
Map 15:3435 / 167  
[OL4an tour]Rusia 1 Long 40:1520 / 143  
[OL4an tour]Goodspring MT Middle 22:1943 / 182  
[OL4an tour]Anza Borrego SW Nigh dnf  
[OL4an tour]Anza Borrego SW Day 14:4510 / 200  
kikirace sprint2 18:435 / 122  
kikirace sprint 22:378 / 147  
(ocad)- färsk; Prolog 15:5313 / 201  
[Pure and Fast] - middle 15:317 / 134  
The Gardens Tale Intro2 dnf  
The Gardens Tale Intro 26:4840 / 168  
crazyisland night 23:3110 / 100  
sprint... 16:5112 / 169  
Sprint2 14:506 / 112  
Sprint 16:4420 / 155  
LE MEGA SPRINT 1:1312 / 172  
race! dnf  
crazyisland 19:3615 / 221  
blåbærmåsan by night 20:1212 / 135  
woc 64:3315 / 158  
Forest sprint 2 16:302 / 186  
blåbærmåsan 30:0311 / 184  
Middle distance dnf  
Another map 21:1924 / 111  
Forest sprint dnf  
 2dnf  
 315:3914 / 284  
Map 14:4118 / 125  
Hard Challenge 65:467 / 122  
VSO 25:5310 / 88  
[OCAD] Haukkovuori - Long 36:3822 / 231  
Testudinella 24:425 / 98  
Macrocyclops 28:5812 / 69  
Scapholeberis dnf  
Glossiphonia 24:147 / 92  
Heliophrya 24:0233 / 132  
Sprintn 13:5910 / 160  
[Fantasy] Short Middle 8:4817 / 149  
Sippola 29:2630 / 210  
Øya 2 9:2026 / 123  
Longsprint 26:248 / 114  
[OCAD] LongLake 24:4639 / 219  
Halloween Map 6:3119 / 180  
Øya 7:4525 / 178  
FOREST/CITY/GARDEN -sprint 16:4623 / 200  
long sprint 20:5611 / 93  
Middle 18:5940 / 94  
[OCAD] Rehvalahti, middle 26:0647 / 170  
Arctic fall middle 31:4719 / 155  
 228:585 / 181  
SundayCOMP -NIGHT 14:3615 / 144  
Sprint dnf  
SaturdayCOMP dnf  
FridayCOMP Prologue 11:5756 / 206  
sprint night 11:554 / 97  
Circles 12:1719 / 178  
Sprint under the glacier 14:5419 / 177  
On the roof 7:414 / 123  
123 middle 20:147 / 96  
[OCAD] Hardbakkhytta 5:0632 / 183  
Middle 20:063 / 127  
[OCAD] Marchrace 13:5320 / 215  
Sprint map 18:4221 / 204  
Roxburyville to nono 55:553 / 79  
Great Braintree to tony dnf  
Oskarshamn Night Short 2 17:1327 / 99  
Oskarshamn Night Short 1 12:0413 / 138  
[ocad] Homysud4 NIGHT Version 33:0116 / 81  
[ocad] Homysud4 - DAY Version dnf  
[ocad] Homysud3 19:2416 / 143  
Sprint 12:3115 / 205  
Faskally dnf  
Sprint in Kunming 7:4018 / 74  
Kunming. dnf  
Sprint in Brindisi dnf  
Sprint Ingalunda City. 12:413 / 112  
Sprint. Sinte Mette. 14:316 / 75  
Good Old Sinte Mette 19:463 / 76  
sprint précision 2/2 13:4111 / 93  
sprint précision 1/2 11:3012 / 138  
Fantasy map 25:1413 / 80  
orient show por jean 7:1221 / 82  
Lepanmaa Night 51:5728 / 123  
long dnf  
Sprint tournois VSO 8:0121 / 148  
Tournois VSO 34:1313 / 85  
Matiesko fantasy cup E3 17:1212 / 108  
The mad grasse for Bu2 12:3310 / 57  
Middle distance 25:2319 / 101  
Apartment race 11:1711 / 212  
 2dnf  
[Fantasy cup] E3 Long 29:5014 / 81  
[Fantasy cup] E2 Sprint 13:5612 / 169  
[Fantasy cup] E1 Middle 20:2424 / 118  
Céléon dnf  
BRÅSTORP CONTEST 19:5241 / 101  
Lac Mariet VI 27:2336 / 139  
Matiesko fantasy cup E2 23:2221 / 122  
Quick sprint :q 15:1622 / 141  
Matiesko fantasy cup E1 dnf  
[Ocad] Nynäs middle 16:2229 / 178  
Nordic middle distance dnf  
Bo-kartan (ocad) - prologe 22:1429 / 159  
Short sprint dnf  
[OCAD] Sprinta 9:2517 / 150  
A middle race 32:3414 / 66  
New random map 39:3215 / 71  
Random sprint 16:2225 / 116  
long random to the VSO 43:008 / 74  
Ojer 2.0 Night 33:4518 / 78  
Ojer 2.0 Middle 28:1119 / 165  
VSO (the real) 26:315 / 72  
VSO dnf  
 214:521 / 110  
Gölen- Prologue 18:3545 / 140  
 215:5335 / 175  
course nono technique spéciale 29:426 / 65  
con. 42:011 / 60  
Sajaia 37:0216 / 111  
Ocad bute echelle courte dnf  
Lac Mariet V 26:3822 / 138  
sprint in Autrans to Noé 15:022 / 87  
  15:346 / 141  
Random Sprint 2 9:4115 / 142  
Ojer Middle 28:0773 / 167  
Husvad 26:3913 / 97  
Sprint 7:4116 / 128  
Rassonwood dnf  
1er essais OCAD pour VSO 12:142 / 118  
Random Sprint 6:269 / 165  
uyuukaka 13:2518 / 112  
Aldeno Sprint dnf  
course sur chemin pour jean 26:111 / 85  
Ocad Stubbmodalen dnf  
VSO 5:382 / 101  
Idre Vinter Comp 2 Downhill 11:3810 / 153  
Weekend-Sprint dnf  
Neaton-Islands day 4 30:1922 / 113  
Neaton-Islands day 3 21:1316 / 104  
Night! focus 18:4515 / 88  
sprint! focus 17:257 / 121  
[HS-Tour] E8 Skummeslöv - Middle 32:1237 / 161  
[HS-Tour] E7 Holmåsa - Long 57:0018 / 120  
 252:375 / 156  
 351:233 / 156  
[HS-Tour] E6 Skummeslöv Night 27:0635 / 124  
 2dnf  
 319:0213 / 163  
[HS-Tour] E5 Holmåsa - Middle 23:1520 / 174  
 223:0522 / 234  
 321:144 / 234  
[HS-Tour] E4 Skummeslöv - Sprint 18:2664 / 214  
 213:0430 / 292  
[HS-Tour] E3 Holmåsa - Night dnf  
 232:587 / 153  
[HS-Tour] E2 Skummeslöv - Long 51:5329 / 162  
[HS-Tour] E1 Holmåsa - Sprint 18:1648 / 227  
 215:2618 / 307  
Ocad Stubbmodalen dnf  
Ocad Selbuskogen 19:3415 / 148  
middle! focus 29:0712 / 125  
[Fantasy] Junne E2 33:1138 / 122  
Neaton-Islands day 2 7:2929 / 149  
Idre Vinter Comp dnf  
[Fantasy] Junne E1 36:1228 / 161  
Aldeno dnf  
Sprint-OL day 3/3 13:4021 / 160  
Sprint-OL day 2/3 11:5538 / 172  
Sprint-OL Day 1/3 10:5440 / 245  
Neaton-Islands day 1 18:0259 / 169  
 216:1133 / 199  
Oshow 12:138 / 128  
Valtjønn 1 17:251 / 44  
Sekotsuji 27:4422 / 133  
Butlerwick day 3 18:103 / 113  
Butlerwick day 2 22:5841 / 104  
Lac Mariet, night 20:3412 / 110  
 221:0820 / 144  
Lac Mariet III 16:548 / 182  
 218:4635 / 243  
[OCAD] Kjölen 22:4319 / 239  
Lac Mariet II 27:2729 / 173  
Lac Mariet [ocad] 11:1717 / 249  
Butlerwick day 1 13:1133 / 125  
[OCAD] Saskatchewan dnf  
Cronwoodhills 28:5411 / 139  
Race! dnf  
Middle night 22:554 / 113  
West Holliston 33:511 / 99  
Lago Santo - E2 32:5120 / 129  
pour le vso 42:292 / 102  
Northern Miltonwoods 22:163 / 140  
Pour Oeil de Lynx 41:172 / 98  
Central Fenwoodtowne 25:491 / 115  
pour bubu 14:5814 / 145  
Hamp 22:4516 / 142  
Pour le vso 25:302 / 104  
-- 38:154 / 63  
Home Run 21:3111 / 165  
no name 7:0028 / 123  
Hydrozetes 23:552 / 57  
Bothrioplana 24:191 / 60  
Polyphemus dnf  
Opistomum 28:152 / 75  
Platycola dnf  
W Summit 17:082 / 98  
[no name] 19:563 / 81  
4.9 km... 22:401 / 73  
r 24:301 / 73  
p_L 20:591 / 72  
oshow dnf  
Aktatorpet 39:4431 / 79  
Col_du_Marchairuz 34:5335 / 161  
my garden 19:4235 / 99  
oooo 7:2421 / 119  
hhh 10:022 / 78  
jkfuk 10:244 / 92  
Random Long 41:477 / 87  
Labyrinth 19:086 / 112  
 2dnf  
 3dnf  
[Day] Asaklitt 3,2 km 25:0920 / 179  
[Day] Asaklitt 2,2 km 20:4937 / 185  
[Day] Asaklitt 1,8 km 11:5837 / 265  
WOC_03 Middle dnf  
Asaklitt E 3 NIGHT 42:366 / 100  
Alstad - Bodø dnf  
Lago Santo - E1 14:0656 / 167  
Asaklitt E 2 NIGHT 27:0723 / 135  
[ocd] Homysud 2 23:5821 / 185  
Lago Santo - Prologue 17:0721 / 214  
Asaklitt E 1 NIGHT 17:4535 / 168  
afa 12:236 / 122  
tttt 12:2548 / 122  
for fun. 12:2421 / 140  
Lutherfield 8:3647 / 143  
mountainous run 17:081 / 115  
Hopbyn 2 24:1422 / 138  
Orient Show 14:5422 / 197  
Swaziland 18:569 / 154  
Random Sprint dnf  
Reykjavik dnf  
Grønholtvang (DEN) 19:034 / 139  
(ITA-TOUR) Stage 9 S.Anna Pelago 32:0019 / 155  
nice 19:046 / 99  
(ITA-TOUR) Stage 8 Mt. Amiata 60:4658 / 164  
(ITA-TOUR) Stage 7 Arcinazzo 21:3234 / 233  
(ITA-TOUR) Stage 6 P.d.Catalano 32:0016 / 187  
Hopbyn 20:072 / 91  
Liponeura 6:185 / 93  
Dreissena 17:2232 / 82  
Gyraulus 14:114 / 90  
Omphiscola 28:204 / 70  
Gyrobifastidium dnf  
Random Short 24:0110 / 123  
A lovely night 29:5812 / 82  
A lovely Sprint 14:1013 / 191  
Klurig middle 26:1413 / 87  
A lovely middle 21:0725 / 135  
UpplandsOL!! Day2, Middle 16:4220 / 149  
UpplandsOL!! Day1 Sprint 12:5434 / 171  
UpplandsOL 2-days Day1 Sprint 16:3712 / 108  
fast and green Sprint 17:4714 / 98  
Fast and green middle 24:1919 / 93  
Klurig Bonus 14:5717 / 140  
Klurig E5 short Night 21:3721 / 75  
Klurig E4 Night 26:021 / 67  
Klurig E3 middle dnf  
Klurig E2 Forest sprint 15:0877 / 195  
Klurig E1 dnf  
go hard or go home! 20:258 / 109  
(ITA-TOUR) Stage 5 Bosco Ragabo dnf  
CoastRace -day2 Sprint 14:5420 / 139  
CoastRace -day1 Night 28:145 / 93  
(ITA-TOUR) Stage 4 Firenze 31:007 / 140  
Sprint cup final 17:041 / 109  
Sprint cup 2 11:2721 / 132  
Sprint cup 1 14:063 / 150  
(ITA-TOUR) Stage 3 Lago d. Lame 66:0130 / 154  
 2dnf  
 358:2511 / 206  
[OCAD] Highland night 2 dnf  
(ITA-TOUR) Stage 2 Barricata 32:1825 / 155  
Ice short 10:013 / 168  
Middle 29:007 / 111  
(ITA-TOUR) Stage 1 Venice 54:5412 / 192  
Ice Sprint 10:3435 / 143  
(ITA-TOUR) Prolog SGONICO 16:1028 / 258  
Sprint dnf  
  11:4112 / 157  
[Ultima] Pavia Leste E2 17:4532 / 172  
4,6k 46:389 / 50  
Sprint 19:354 / 74  
Middle distance dnf  
Middle 39:391 / 59  
[OCAD] Highland night 24:2458 / 144  
CANDYWOOD SkiO dnf  
(Ocad) ~ OlsenSchive #2 18:3664 / 174  
[Ultima] Pavia Leste 7:1319 / 176  
[RANDOM] Summer randoms #7 34:0110 / 110  
[RANDOM] Summer randoms #6 35:0121 / 86  
Manual Effort 62:216 / 47  
easy middle 27:4531 / 93  
[OCAD] E5 Lunsen, Night Bonus 38:3130 / 107  
sprint departage courreurs 6:4729 / 125  
tournois vso 4 25:262 / 61  
tournois vso 3 29:236 / 63  
serie longue 2 tournois vso 17:288 / 96  
serie longue tournois VSO 17:062 / 93  
Altered random - Long 81:2511 / 81  
 2dnf  
[OCAD] E4 Lunsen, Middle Final 21:296 / 196  
Sprint from 2-days dnf  
[OCAD] Lunsen E3, Night [HARD!] 22:5421 / 128  
[OCAD] E2 Lunsen, Middle 22:5347 / 181  
 222:3665 / 258  
[OCAD] E1 Lunsen, Prolog 13:5335 / 241  
(Ocad)2-days Night 34:154 / 53  
(OCAD)2-days Middle 36:4815 / 113  
super course pour le vso 27:132 / 88  
(ocad)norr shortlong 24:235 / 83  
(OCAD)lillanorr middle 27:315 / 83  
Lovely Area Long 153:3514 / 83  
Lovely Area Model 12:1617 / 157  
bedrich cup last stage dnf  
bedrich cup no2 dnf  
Automatic Puppy 25:468 / 132  
bedrich cup 16:287 / 87  
pour le vso de merl 10:065 / 153  
(OCAD)norr-long 32:534 / 96  
  34:3025 / 98  
(OCAD)norr-middle 23:2045 / 156  
4-stage Japan Stage.4 37:541 / 94  
4-stage Japan Stage.3 20:3129 / 107  
4-stage Japan Stage.2 dnf  
4-stage Japan Stage.1 Middle dnf  
My first 14:313 / 116  
(ocad)Lucomagno1 Night 16:0831 / 135  
PastuStaRosa_Night 22:474 / 67  
PastuStaRosa_Long 49:344 / 66  
(OCAD) Embrapa RJ - 2010/1 25:4512 / 120  
PastuStaRosa_Middle 22:084 / 113  
PasturSprint 13:443 / 150  
(Ocad) ~ [OlsenSchive] 13:3228 / 233  
 214:1261 / 293  
PasturNight 27:078 / 54  
PasturMiddle 27:353 / 92  
Pastur 43:168 / 71  
(OCAD)Chacara do Tome 2010/1 29:3347 / 103  
Middle 18:4422 / 171  
Shawmutboro 23:085 / 100  
Alstad - Long Sprint 26:189 / 129  
TUNA CONTEST 32:3417 / 97  
[RANDOM] Summer randoms #5 51:418 / 59  
[OCAD] Night middle 26:294 / 111  
[RANDOM] Summer randoms #4 38:397 / 68  
3-Days Stage 3 Middle 23:239 / 89  
3-Days Stage 2 - Longdistance 41:503 / 72  
3-Days - Middle 25:3819 / 107  
[RANDOM] Summer randoms #3 22:4618 / 97  
East terrain 14:4812 / 118  
  32:3110 / 92  
[RANDOM] Summer randoms #2 47:3411 / 81  
[random] Boylston short/middle 21:2117 / 113  
Kahil's Rocks tour 26:0154 / 104  
[RANDOM] Summer randoms #1 28:5632 / 101  
sprint 21:1014 / 139  
[random] Björkbergen short 15:067 / 135  
[random] Bristol Short dnf  
Another rnd-Template 11:5819 / 146  
Blackwood North 25:0425 / 115  
[ocad]Homysud 16:0242 / 192  
2k Short 14:4126 / 186  
Fårup Skov sprint 17:308 / 166  
Nygrund 2.0 - Long dnf  
 239:2014 / 162  
Nygrund 1.0 - Night 17:2618 / 136  
Nygrund 1.0 - Middle 23:1435 / 206  
Volzhskie prostory 15:124 / 158  
1.7k Short 12:0223 / 188  
Kolmården forest sprint 17:4226 / 215  
Dexiotrichides dnf  
Lembadion 25:081 / 66  
Dicranaphorus 26:2413 / 97  
Asplanchna 31:303 / 72  
Fragilaria 24:064 / 108  
Lerbæk 30:2217 / 145  
Easy with that egg Sprint 17:0519 / 241  
Pour le VSO 19:301 / 79  
Pour Oeil de lynx 20:1510 / 97  
Pour Bu² 15:457 / 117  
Pour jean 1 12:293 / 140  
(OCAD) Hole-y Hell 28:3328 / 180  
HAHAHA 0:031 / 112  
(OCAD) Civezzano 2 68:2127 / 153  
 259:064 / 200  
1.6k Short 11:3821 / 233  
SchoolSprint 18:1369 / 190  
NAOC Model 28:4843 / 232  
 2dnf  
 329:5190 / 315  
desert desert 2 21:0649 / 163  
(OCAD) Civezzano 62:1210 / 147  
ROFL 30:554 / 138  
hahahahah 4:3956 / 183  
Las Tuerces - Long and short 18:4980 / 253  
Night 3k 20:3445 / 135  
Bot Fiena 2003 2 18:4920 / 190  
Bot Fiena 2003 56:1755 / 162  
 245:5110 / 199  
Ophrydium 43:489 / 66  
Holopedium 25:243 / 76  
Plagiostomum 36:415 / 63  
Pleurotaenium 23:131 / 88  
Closterium 32:3215 / 121  
Ultimate Randoms - E2 22:0321 / 174  
äktatorpet 3 lonight dnf  
 238:5214 / 148  
Short/middle night 19:015 / 109  
Middle by Night 20:5519 / 118  
Gnetteryd Night 30:0632 / 160  
[ocad] Rehvalahti, short 21:5122 / 136  
[ocad] äktatorpet 2 12:0342 / 213  
[ocad] äktatorpet 14:4624 / 245  
[random] Middle 38:004 / 107  
Hallo 12:4023 / 205  
Omholt 34:018 / 138  
Las Tuerces/Rock(s) the night 23:1842 / 199  
Lepanmaa Middle 25:5323 / 254  
[Minicup] Weekend One - Middle 32:4045 / 155  
 227:304 / 195  
 327:347 / 195  
[OCAD] Mont Pichietto 19:1855 / 231  
[Minicup] Weekend One - Sprint 15:5316 / 221  
 217:0980 / 317  
Pista Sprint 19:1839 / 104  
Desert Desert 19:2319 / 165  
Chiswickville Flats 2 11:4541 / 183  
Sipolappi-Prolog 13:2751 / 138  
johajauki 35:1214 / 102  
Everettwood - 10:5611 / 130  
Chiswickville Flats 1 12:4658 / 176  
lutherfordborough 60:265 / 106  
Kahils rocks tour 4 joo 16:5921 / 180  
IrRem - dune cup 2010 25:0822 / 220  
Long, Nonshaugen - Norway dnf  
Sprint, Nonshaugen - Norway 11:438 / 195  
Southern Graftonberg Park 24:4828 / 95  
Long 60:018 / 63  
Edina Preserve 29:0414 / 102  
Middle 34:114 / 107  
Omholt Challenge Middle 24:3518 / 156  
Sprint.... 16:5641 / 163  
Pastur Long 47:308 / 77  
Pastur 33:116 / 110  
Old Dogtown-West 11:3914 / 160  
Castelo Assombrado dnf  
[Minicup] Opening 18:3111 / 140  
West Mire 12:146 / 109  
Mt. High 9:1272 / 138  
Sumas Mountain Middle 36:1523 / 176  
[] Sprint 11:5848 / 185  
JOK-stugan middle-long 30:4923 / 145  
JOK-stugan middle dnf  
 222:4926 / 254  
 325:1770 / 254  
JOK-stugan night 30:1923 / 124  
RobRoy Middle 30:505 / 101  
JOK-stgan sprint 18:4217 / 282  
 219:1934 / 377  
Rice Lake #2 36:5611 / 146  
Even more Kooyora 31:3634 / 140  
Night Sprintrace 10:026 / 130  
Furuboda Long 38:2726 / 113  
Furuboda Sprint 29:0357 / 136  
Furuboda Middle 19:1315 / 178  
[OCAD] Furuboda - Prologue 9:1424 / 203  
More Kooyora - Night 24:3616 / 155  
 225:1327 / 188  
Rice Lake #1 32:4715 / 79  
kikirace3 24:0813 / 80  
kikirac2 21:303 / 61  
kikirace 1 16:5812 / 107  
[ocad] Running in circles 26:2624 / 98  
[ocad] Just one more 18:392 / 106  
Dark cones of Dzerzhinsk 22:44113 / 201  
Finnbo [ocad] 14:5715 / 177  
 214:4919 / 247  
Minisprint 7:0982 / 235  
Pinnularia 45:085 / 63  
Ophiocytium 18:464 / 92  
Rhabdomonas 28:044 / 78  
Aulacoseira 25:1235 / 91  
Euglena gracilis 22:267 / 101  
JVM04 (my first comp) 31:3369 / 163  
 226:5830 / 195  
Fun orienteering 66:3815 / 111  
eastern wellington 22:552 / 83  
Ruggles 13:4224 / 151  
Storåsen 45:1733 / 129  
A nice map 35:002 / 66  
EYOC - Sample 1 11:2213 / 190  
Long 42:3515 / 147  
Night 18:5925 / 139  
Middle 20:5484 / 223  
 217:0715 / 288  
Sprint 24:5157 / 104  
Prologue short 11:5522 / 253  
 211:4020 / 339  
Kaakkurilammi 23:398 / 102  
GP2 17:1013 / 84  
Trost Open dnf  
Konnerud 14:1410 / 111  
6:e strackan 11:0627 / 131  
tull2 6:3070 / 103  
GP 21:4028 / 98  
tull 1:3117 / 121  
Granlia 21:3242 / 185  
[OCAD] Tawnawully - Part 5 13:3627 / 188  
[OCAD] Tawnawully - Part 4 17:2819 / 210  
[OCAD] Tawnawully - Part 3 23:0259 / 238  
 221:5519 / 291  
[ocad] Las Tuerces II 28:3281 / 230  
? 13:389 / 150  
[OCAD] Tawnawully - Part 2 14:4021 / 227  
SuperSprint 3 8:2446 / 201  
Night sprint 10:0822 / 169  
SuperSprint 2 8:3134 / 216  
haukilampi ski o 50:374 / 104  
SuperSprint 11:4077 / 251  
Sprint 13:3820 / 122  
Is very easy 35:5720 / 109  
cfocad day 1 13:346 / 137  
[OCAD] Stigtomtakavlen Night dnf  
THIS IS NOT EASY! dnf  
 2dnf  
[OCAD] Tawnawully - Part 1 23:1218 / 225  
[OCAD] Tawnawully - intro 9:5490 / 248  
Ultimate Randoms - E1 48:4016 / 89  
[OCAD] Savo II 21:5527 / 224  
(Ende)tarm(stranden) by night 2! 25:2915 / 106  
ACHTUNG DIE KURVE by night dnf  
(Ende)Tarm(stranden) by night 16:317 / 133  
Running on Rooftops 15:4217 / 228  
 2dnf  
Prueba (LaBrujula) 44:391 / 66  
Kooyoora 2 Short Night 21:0832 / 117  
Kooyoora 2 Middle Day dnf  
Kooyoora Night Middle 24:2834 / 114  
Kooyoora Night Short 18:2742 / 141  
[ocad] Las Tuerces 39:0752 / 213  
 2dnf  
day19 12:218 / 46  
day18 dnf  
day15 14:353 / 56  
day7 dnf  
day5 dnf  
day4 15:1726 / 65  
day2 13:4517 / 96  
The 20day day1 10:388 / 130  
TinyMap 2 15:2940 / 170  
Tarmåsen by night 21:0310 / 140  
[OCAD] Savo 33:3021 / 179  
Stigtomtakavlen ModelEvent[OCAD] 14:2887 / 248  
[Random] Middle 25:1931 / 172  
[OCAD] Piani Di Praglia - short 25:57121 / 206  
Six Days Tyrol 6 69:5530 / 143  
TinyMap 15:1423 / 177  
Osua huvy 30:404 / 61  
Kaunis huvy dnf  
Six Days Tyrol Training 5 8:5330 / 174  
Six Days Tyril Training 5 10:3830 / 189  
Classic 19:518 / 123  
[ocad]EC2008_sprint2 7:0021 / 250  
[Ultima] Forvie E2 25:3953 / 210  
UltimateRandoms-Prologue 11:5026 / 135  
Six Days Tyrol Training 4 48:4013 / 151  
Kerrara 11:1790 / 223  
The demo random 33:4815 / 85  
Six Days Training 3 50:3222 / 164  
Six Days Tyrol Training 2 60:3843 / 181  
cool 42:3519 / 87  
[OCAD] Vilhosc II 24:3989 / 225  
 220:5728 / 273  
[OCAD] Vilhosc I 24:4238 / 262  
 222:148 / 333  
[OCAD] Nice Hill Middle 31:4354 / 162  
[OCAD] Nice Hill Long 32:2317 / 160  
nakna tjejen 14:2123 / 149  
pucko 26:005 / 99  
[OCAD] Nice Hill Prolog 17:2282 / 208  
Kaleva Churc righ version 13:4130 / 244  
Kaleva Church New dnf  
[ocad] EC2008_sprint 6:0219 / 256  
Rocky II - E3 Night 35:4543 / 134  
Rocky II - E2 Long 45:0231 / 155  
Rocky II - E1 Middle 26:3475 / 277  
Six Days Tyrol Training 58:2322 / 147  
sprint10 14:371 / 92  
sprint9 28:0310 / 66  
sprint7 22:246 / 74  
sprint6 10:4512 / 107  
sprint5 12:332 / 132  
sprint3 15:221 / 97  
sprint2 dnf  
sprint1 13:395 / 154  
Rocky I 20:0817 / 221  
[OCAD] Haukkovuori - Jukkis100th 38:2054 / 255  
founddeadinforrest 23:123 / 109  
SOL-Boys Grand Prix Stage 4 27:0021 / 207  
Binneberg 6 21:3335 / 166  
Binneberg 5 32:17108 / 186  
Binneberg 4 19:3055 / 227  
Ski-o 15:1524 / 197  
[ROCAD]grassy 46:1735 / 127  
Creag Mhic 30:4765 / 176  
[Random] SVM course 47:2314 / 99  
Binneberg 3 27:3651 / 190  
Binneberg 2 25:0151 / 225  
Binneberg 1 27:2976 / 247  
Tour de Elx - Skien E3 26:5956 / 286  
Siderocelis 41:1029 / 130  
Vidingsjö Night Long 24:1017 / 154  
Vidingsjö by Night Prologue 11:1182 / 198  
Suloinen 43:4312 / 85  
Binneberg Prologue 20:12122 / 295  
RandomCreated ~ Sprint 14:23106 / 283  
random 2,7km 25:0514 / 135  
Orionstugan North - Controls 28:3068 / 183  
Orionstugan North - Night 32:2636 / 126  
Western Arborburg dnf  
night middle 36:055 / 28  
sprint dnf  
prologue 15:175 / 113  
6k (Random) 58:4830 / 94  
Random Long 42:4918 / 87  
Orionstugan South - Night Long 28:3724 / 111  
[OCAD] Mutala West 20:2350 / 237  
Orionstugan South - Middle 18:2031 / 231  
2.2k (Random) 21:0555 / 157  
Orionstugan South - Night Prolog 5:5811 / 163  
SOL-Boys Grand Prix Stage 3 21:5116 / 175  
Creag Mhic Preview 7:2570 / 228  
[Ultima] Forvie E1 22:5933 / 253  
Western Arborburg-Day 2 30:5962 / 136  
Western Arbourburg-Day 1 8:2729 / 147  
Downhill-O 13:3272 / 183  
[RANDOM]Sprint 1.6k 15:2763 / 195  
Tour de Elx - E2 Long 35:2562 / 284  
Training 11.03 Montiggl 20:3622 / 180  
Routechoice Völs 28.02.10 16:3511 / 167  
SOL-Boys Grand Prix Stage 2 16:2934 / 240  
Old Bostonham Purchase 18:4428 / 173  
WOC 2004 - Middle Qualifying 30:3757 / 183  
[OCAD] Balladyna 35:3018 / 84  
Hartola D270:2113 / 127  
Kaleva Church Park O 2 15:5294 / 250  
Stavsjø Sprint213:284 / 327  
Yatzy 1216:1446 / 336  
[OCAD]Härja west middle 32:0652 / 217  
[OCAD]Dessert or desrt? 13:1034 / 230  
[OCAD] E3 Japan Series (Sprint) dnf  
[OCAD] Trichocerca dnf  
Skien-Oslo Part 3 26:3534 / 207  
[OCAD] Knottingly Night Sprint 13:1245 / 224  
[OCAD] Kjölen Middle 23:2973 / 296  
[OCAD] Inishbofin Long 41:3337 / 198  
[OCAD] Gumusdere Long 50:0953 / 208  
[OCAD] Notonecta 27:4739 / 193  
Ultralong Woc_05 83:476 / 116  
[Ocad]Vindsurfingklubben - SW 25:0932 / 222  
Leksand Spriddle 28:0021 / 203  
Crayz middel 26:3334 / 180  
[OCAD]Kråkerum Night Sprint 19:0120 / 164  
[OCAD] Gnetteryd Night-sprint dnf  
Micro Labyrint 21:0858 / 157  
[Ocad]Vindsurfingklubben - night dnf  
Eriocheir middle 35:314 / 100  
Crazy Sprit 24:26113 / 196  
[OCAD] Diplogaster 45:1331 / 137  
Woc05 map 47:1010 / 180  
Labyrint 3:3830 / 148  
 21:2622 / 267  
Ocd/LaLora/CuevaDeLosFranceses 29:0065 / 207  
Micro O #2 13:5735 / 183  
[OCAD] La Lora - night 12:3636 / 180  
Rominet 59:3210 / 103  
[ocad] ARC 1800 Night 20:0722 / 172  
Tour de Elx-E1 Sprint Prologe 16:5817 / 182  
[OCAD]REVIEW 1:3266 / 193  
[ocad] ARC 1800 24:0430 / 284  
Blue Spiral 38:0011 / 90  
[OCAD] Trin 24:4111 / 142  
Red Spiral dnf  
[OCAD]Sol-Boys Grand Prix dnf  
Fagatazyt 19:0359 / 113  
[OCAD]Jura Event II 19:3613 / 156  
[Ocad] Ronneby Brunn Long 48:0330 / 96  
[Ocad] Ronneby Brunn 23:3629 / 166  
[OCAD]Waldstadion 25:297 / 130  
Massey University E1 20:1421 / 201  
Skien-Oslo Part 2 37:2425 / 183  
[Ocad]Vindsurfingklubben 22:5841 / 173  
[OCAD]Jura Event 25:209 / 93  
(OCAD)The Rogga Nilsson comp.2 20:3311 / 81  
(OCAD) The Rogga Nilsson comp.1 22:4447 / 106  
Gnetteryd 1,5km 15:5428 / 191  
[OCAD]Hagstugan SE - night 17:0924 / 99  
[Ocad] Kråkerum Challenge 2 13:3447 / 180  
[OCAD]Hagstugan SE - 3,6km dnf  
Skien-Oslo Part 1 39:4824 / 127  
SpringCupCF Day dnf  
[SOK]Tvisten 34:3829 / 164  
Micro O #1214:1349 / 211  
[OCAD] Venezia IV 80:0122 / 97  
[OCAD] Venezia V228:4718 / 202  
[SOK]Tveitan 24:3924 / 180  
[OCAD] Fuglemyr 2 22:2048 / 152  
[OCAD] Fuglemyr 1 18:4043 / 190  
Desert Event full of details dnf  
Long legs 28:3838 / 130  
Risinge Running dnf  
Spring City Tour 2010 #5 19:1217 / 152  
Spring City Tour 2010 #4218:0229 / 174  
Spring City Tour 2010 #3215:2450 / 209  
Spring City Tour 2010 #2 19:1918 / 138  
Spring City Tour 2010 #1 25:3142 / 146  
Götzenbach 23:2716 / 91  
SKOG Fribourg CH Memorial 51:384 / 82  
[OCAD]Hagstugan - SE 18:2873 / 225  
[OCAD] Bodaforskartan 1.5k 13:2017 / 185  
[OCAD] Crni Graben middle 29:3845 / 197  
Figueira II 26:3918 / 102  
New Years Old Classic Memorial 2 21:3210 / 155  
[OCAD] Canada Cup #2 15:0411 / 150  
[OCAD]Hagstugan NW - middle 15:2033 / 209  
[OCAD] Canada Cup #1 15:175 / 200  
Grimeton skog 21:1868 / 172  
 219:4028 / 205  
New Years Old Classic Memorial 1 24:5975 / 177  
cxhgfhgjhhjhhghhh 31:359 / 87  
 2dnf  
 324:041 / 115  
[OCAD] Venezia IV 33:3832 / 174  
La Verne - S 14:1268 / 182  
La Verne - NW 13:5957 / 188  
La Verne - NE 15:2126 / 229  
Dunajska Buzola Sprint 23:1062 / 193  
NSKSOK Opening 24:5722 / 165  
Aantekkin 19:257 / 168  
 2dnf  
Schönhardt 19:3326 / 174  
Riedlepark Friedrichshafen 13:4933 / 197  
Welland-Sixenhof 30:0122 / 142  
[Ultima] Lepanmaa E8 31:5218 / 198  
[SOK]Veafoss 25:5319 / 213  
 225:1516 / 257  
SpringCupCF Night 21:4120 / 185  
[OCAD] Venezia III 33:2217 / 216  
 228:5815 / 297  
[OCAD] Tour De Santa E4 32:3626 / 177  
[OCAD] Tour De Santa E3 19:2557 / 207  
[OCAD] Tour De Santa E2 39:1258 / 214  
[OCAD] Tour De Santa E1 27:4965 / 311  
[OCAD] NOM3 31:52101 / 262  
 225:0613 / 355  
 324:235 / 355  
 423:292 / 355  
Färskesjön Ultralong247:2021 / 141  
Färskesjön Warm-up dnf  
Färskesjön - Short217:3057 / 201  
Aisus VI271:2423 / 145  
[Ultima] Leppanmaa E7 19:2529 / 206  
Aisus IV 14:0860 / 216  
Green curves - fast dnf  
 2dnf  
[OCAD] Storbro Night 35:3411 / 126  
[OCAD] Storbro Sprint dnf  
 213:1022 / 387  
[OCAD] Storbro Long 53:3441 / 115  
[OCAD] Storbro Middle 30:0527 / 203  
Aisus II 32:4945 / 152  
Paradiso 3 dnf  
Paradiso 1 24:4239 / 178  
[SOK] Long233:4841 / 142  
Gnetteryd 3,4km 29:1830 / 172  
[OCAD]Jämjö Supersprint-2 16:2424 / 201  
[OCAD] NOM 1 34:4779 / 173  
[SOK] Skifjell 19:5573 / 193  
Hei 2 39:5846 / 120  
[OCAD]Vidingsjö SE - Long 36:5932 / 132  
[OCAD]Vidignsjö SE - Middle 23:0534 / 174  
[OCAD] Långgöl Sprint 13:5473 / 266  
[OCAD] Långgöl Middle 22:1650 / 236  
[Ultima] Lepanmaa E6 29:4553 / 170  
[rocad]Kidaz 34:1330 / 166  
[OCAD]Kråkerum dnf  
[ocad] Kyrpäjooseppi II dnf  
[ocad] Kyrpäjooseppi 28:2551 / 167  
Doubleflags 14:3345 / 190  
Middle race Omholt 24:3921 / 132  
[OCAD]KUNGSBERGET WEST 2.0 KM 17:4275 / 249  
 216:2643 / 321  
[OCAD]KUNGSBERGET WEST 4.0 km 33:4348 / 189  
(modified)[ROCAD] - La Verne 39:0862 / 167  
[SOK] Fast Open 21:0513 / 124  
[OCAD] Sennoi2 - middle 22:5229 / 153  
UnPit3 14:4049 / 155  
[OCAD] Sennoi - middle 2 21:4934 / 187  
[OCAD] Sennoi - middle (dense) 31:2048 / 170  
[OCAD]Dunajska Buzola Intro 26:0578 / 181  
[SOK] Sneltvedt 15:3015 / 163  
Sinte Mette dnf  
[Ultima] Lepanmaa E5 28:5050 / 214  
 227:1529 / 293  
Braintreeberg Reservior 18:421 / 113  
Laberinto circle dnf  
Green curves dnf  
[ROCAD] Hei 33:1326 / 157  
Wocmap, middle dnf  
----->super sprint<---- dnf  
[OCAD] Järvafältet 27:5749 / 211  
[Ultima] Lepanmaa E4 45:1450 / 172  
run this one 14:164 / 144  
[random] Steep 3 31:4227 / 110  
[OCAD] Kooyoora, night 36:2233 / 103  
[OCAD] Kooyoora, day 18:0333 / 206  
[OCAD] Kooyoora test 0:2867 / 190  
[ROCAD] min 25:0532 / 176  
Wounderbar 21:3525 / 127  
[TAT]Högbo short 1.6 km 12:2553 / 277  
[TAT]Högbo Long 3.3 KM dnf  
Middle 33:3727 / 105  
[OCAD] Solberglia 27:2157 / 180  
[random] Steep 2 dnf  
[ROCAD] New start 34:5726 / 111  
Little York by Night 21:5110 / 145  
(OCAD) Teisko SE 21:3841 / 237  
(OCAD) Ingalunda 29:5840 / 111  
[OCAD] Mont Tendre Middle 30:0333 / 141  
[OCAD] Mont Tendre Sprint 15:5327 / 191  
Fanoe Night 2 24:2223 / 146  
Green map 20:549 / 83  
Sprint 10min 14:0952 / 215  
[random] Steep 28:3623 / 101  
Water Desert 13:3529 / 118  
[Ultima] Lepanmaa E3 44:1348 / 136  
Fast Runner 12:4717 / 154  
Zaccros Cup 2 8:0027 / 108  
Zaccros Cup 1 10:3584 / 155  
Fanoe Night 16:2016 / 116  
Lenco 1 - Night 1 22:4544 / 100  
Lenco 1 - Day 2 23:3017 / 144  
Lenco 1 - Day 1 26:1796 / 192  
(OCAD) Dogtrack anno 2080 15:0924 / 160  
[RND] Svartasvängen 55:0324 / 99  
Short burst 10:547 / 118  
(OCAD) Docktrack 2030 19:1861 / 176  
[TAT] Portugal 36:4165 / 187  
(OCAD) Watertower 22:389 / 151  
The Final Open Competition 8 dnf  
The Open Competetion 7 5:109 / 126  
The Open Competition 6 9:2253 / 119  
The Open Competition 5 10:1842 / 119  
The Open Competition 4 16:3319 / 107  
The Open Competition 3 22:3111 / 94  
The Open Competition 2 dnf  
The Open Competition 11:1793 / 177  
[ROCAD] c1 42:2836 / 87  
[ROCAD] SR 37:5929 / 97  
[TAT] Kjölen2 18:1144 / 195  
 2dnf  
Per Lindman 29:5740 / 114  
[TAT] Kjölen 22:5237 / 215  
[Ultima] Lepanmaa E2 24:4239 / 183  
Runt Runt 22:4515 / 102  
 2dnf  
 319:293 / 128  
Runt Runt Intro 5:4563 / 130  
para brasil 22:3022 / 107  
[TAT] Inishbofin 14:0239 / 217  
[TAT] Balavil 42:3275 / 176  
(OCAD) Vähäjärvi Night dnf  
(OCAD) Siitama 2 Short 2 20:1138 / 178  
(OCAD) Siitama 2 Short 16:3765 / 189  
Bråt 3 35:5333 / 128  
[OCAD] Portugal O-Training 44:58115 / 217  
(OCAD) Teisko NE Sprint 20:1855 / 187  
[OCAD]Svampasjön 3days-day3 30:3539 / 143  
[OCAD] Haukkovuori E3 26:2728 / 130  
[OCAD] Haukkovuori E2 35:4033 / 152  
(OCAD) Teisko NE Short 23:4841 / 164  
[OCAD] Haukkovuori E1 36:5946 / 183  
[OCAD] Djupviken 2 26:0613 / 114  
[OCAD] Djupviken 2,4 km 25:0727 / 183  
(OCAD) Metsäkylä Night 20:0823 / 79  
(OCAD) Teisko NE Short 25:3943 / 123  
øpen dnf  
 26:232 / 112  
Ojersjoe again 3 26:4822 / 103  
Oversjoe again 2 dnf  
 215:4911 / 166  
Ojersjoe again 27:3332 / 124  
Ojersjoe 35:4136 / 140  
Ojersjoe 1 32:1418 / 196  
Little York masters 18:0964 / 197  
[WOC] Middle [OCAD] 33:3210 / 97  
[WOC]03 Middle [OCAD] 33:1116 / 146  
Niihama N, middle 24:5235 / 124  
(OCAD) Vähäjärvi Short 20:1960 / 171  
(OCAD) Siitama SE Short 16:3963 / 175  
[OCAD]Svampasjön 3days-day2 23:0632 / 165  
(OCAD) Siitama SW Short 20:5638 / 168  
[OCAD] Pappila Middle 2,2km 18:0732 / 203  
[OCAD] Pappila Middle 2,4km 24:0681 / 229  
(OCAD) Kauppi South Sprint 17:5719 / 167  
(OCAD)Niihama Sprint 13:4028 / 149  
[fantasy,OCAD]LITTLE YORK sprint 19:4016 / 171  
vips 34:2121 / 64  
Julkujärvi Night 2 22:3722 / 85  
[OCAD]Svampasjön 3days-day1 20:4348 / 203  
Niihama Night 16:0630 / 105  
Metsäkylä Sprint 17:1231 / 158  
CHFGH dnf  
Saarijärvi Short 23:3972 / 157  
Siitama Short 17:4738 / 175  
[OCAD] Mylly-Tyry Night2 15:1415 / 156  
[OCAD] Mylly-Tyry Night 24:1746 / 140  
[RND] Autumn Random 45:3121 / 105  
Sunflower - Night! 14:133 / 125  
  15:0713 / 100  
Eagle's Night (par 25 ?) 21:0424 / 103  
Tesiko 6 Short 20:2663 / 170  
Julkujärvi Night 22:4014 / 86  
Julkujärvi Short 23:5247 / 154  
Made in school 15:5916 / 130  
funny CF map - use this 27:1711 / 99  
funny catching features map dnf  
[OCAD] Maajaa Long 50:5619 / 164  
[ocad] StAgnanEnVercors day2 32:0521 / 135  
New Hill Sprint 17:3824 / 141  
[ocad] StAgnanEnVercors - day1 18:4540 / 218  
New Dogtrack Sprint 16:0657 / 127  
 216:2472 / 153  
 313:0316 / 153  
[ocad] mellsta,sprint distace 9:2518 / 189  
Tveten Sprint 17:0122 / 110  
 216:5931 / 134  
Pike Lake Sprint 11:3731 / 155  
 211:1024 / 190  
Teisko night sprint 14:1457 / 130  
[ocad]StAgnan-en-Vercors/Night 14:4525 / 148  
Teisko 4 10:4542 / 165  
[ocad] Auvergne 26:5840 / 141  
Orientering in Galut 16:0631 / 103  
 214:069 / 123  
lake 8:516 / 59  
night event5 14:336 / 39  
  8:321 / 40  
night event4 16:286 / 34  
 2dnf  
night event3 6:227 / 51  
  33:569 / 30  
  dnf  
night event2 13:448 / 47  
night event1 11:1511 / 70  
Teisko Short 3 13:5827 / 210  
[OCAD] Vuelta de Norrsätra E3 14:0635 / 191  
 212:5422 / 226  
[OCAD] Vuelta de Norrsätra E2 21:4687 / 229  
 216:3310 / 285  
[OCAD] Vuelta de Norrsätra E1 7:3444 / 291  
 2dnf  
Micro Orienteering Cup 9:5132 / 125  
[OCAD] Fantasy Sprint 18:2133 / 221  
 217:3924 / 292  
 316:5812 / 292  
 417:2219 / 292  
Teisko Short 2 13:5147 / 162  
 2dnf  
[RANDOM] Suomilainen long dnf  
A Real Ocad Sprint 10:3069 / 176  
 28:0713 / 227  
very big hill 27:096 / 32  
big hill race 10:447 / 57  
lyme park 12:387 / 42  
hedley sprint 14:252 / 44  
house race 15:267 / 58  
macc race 23:2714 / 34  
volcano maze 44:548 / 39  
time trial 13:427 / 58  
heaton park 31:028 / 44  
[RANDOM]Eastwood dnf  
 2dnf  
Teisko Short 14:3666 / 176  
 213:1145 / 217  
[RANDOM]Boston Sprint 1.6k 15:4626 / 151  
 2dnf  
[RANDOM] Quincy long dnf  
 253:2118 / 82  
[Ultima] Lepanmaa E1 13:2342 / 236  
 213:2868 / 345  
 312:4844 / 345  
 4dnf  
 512:3432 / 345  
[RANDOM] Chiswicktowne long 109:4513 / 68  
sprint 3 dnf  
sprint 2 30:3611 / 22  
sprint 1 14:292 / 34  
[ocad] Äktatorpet Sprint 12:5056 / 228  
 212:1847 / 292  
 311:5116 / 292  
666666u66 23:348 / 36  
  20:187 / 63  
Orienteering in Finland 38:5726 / 93  
 2dnf  
 336:034 / 119  
[RANDOM] Martinford Sprint 27:0933 / 142  
[RANDOM] Quincyland middle 45:3737 / 84  
[RANDOM] Bäverbyskog middle dnf  
 241:0617 / 123  
[OCAD] - Faron E dnf  
 225:0223 / 202  
 322:1310 / 202  
 420:585 / 202  
 520:442 / 202  
[OCAD] Faron N 34:0552 / 159  
 2dnf  
[OCAD] Andkärret (Lunsen) 37:1052 / 153  
  38:2290 / 226  
 2dnf  
 324:4926 / 282  
 429:1764 / 282  
yellow 10:292 / 17  
white 6:111 / 25  
PPCUP - 8 21:5337 / 124  
PPCUP - 7 NIGHT 23:0250 / 107  
PPCUP - 6 NIGHT 27:1929 / 97  
PPCUP - 5 NIGHT 31:3761 / 112  
PPCUP - 4 22:5138 / 153  
PPCUP - 3 27:3760 / 176  
PPCUP - 2 19:0395 / 233  
 2dnf  
PPCUP - 1 20:5544 / 238  
 2dnf  
Word championchip by day 33:5219 / 115  
heaton park 31:4016 / 38  
Time trial 13:363 / 60  
sprint1 15:107 / 49  
the big big event 10:0813 / 46  
[Ocad] Knottingly 17:4680 / 248  
 215:5459 / 315  
LAKE race 9:598 / 31  
Medledistans in luckebo 28:3848 / 161  
 225:0719 / 195  
Just for fun 47:3216 / 86  
time trial