Catching Features



Sweden Appdreas

Country:Sweden
Club:Tullinge SK
Email:you must log in
Ranking:8333
Races Run:1298
Races Created:1
Upload Limit:6 mb (?)

Recent Races

Race Title Rerun # Time Place
Venice middle 45:5020 / 67  
[Austria Cup] Winterleitenseen dnf  
An Ras 2021: Stage 8 dnf  
Venice, sprint 2 17:5520 / 107  
[Training Camp] Winterleitenseen 33:1342 / 127  
Winterleitenseen NE, Training 10:3631 / 142  
Waschberg, Training 9:4819 / 155  
Elsaich, Ski-O Middle 33:416 / 133 82.3 
Venice, 1 leg challenge 12:2958 / 141  
Isebakketjern Intro 2 FIXED 23:1923 / 135 92.6 
Isebakketjern Intro 2 26:1833 / 110 80.3 
Elsaich 27:5439 / 159 77.1 
Sprint dnf  
Isebakketjern 18:3454 / 183 (71.7) 
sargi 32:485 / 102 84.3 
Swedish middle dnf  
newbury national preserve  19:077 / 153  
capanne small81 dnf  
High Rigg 2 - Easy curse 14:384 / 210  
Fantasy Cup, Bonus 17:5433 / 209  
gsdivoc21(1) 63:1110 / 149  
Vähäjärvi 2, middle 50:4117 / 177  
Vähäjärvi 1, middle 2 39:1123 / 221  
Fantasy Cup, Stage 8 47:4526 / 174  
Fantasy Cup, Stage 7 22:1221 / 218  
Setmurthy 3 35:1010 / 185  
Fantasy Cup, Stage 6 15:1926 / 205  
Whinlatter 3 68:4111 / 137  
Fantasy Cup, Bonus 17:4422 / 201  
Circle city Gregorian Christmas  21:586 / 170  
Whinlatter 2 23:2034 / 179  
Fantasy Cup, Stage 5 52:3119 / 172  
Isojärvi 1 middle 4 40:5617 / 199  
Fantasy Cup, Stage 4 25:1519 / 200  
Whinlatter 23:3313 / 224  
Fantasy Cup, Stage 3 15:029 / 197  
Fantasy Cup, Training B 6:5615 / 194  
Sinte-Mette-Sprint 9:431 / 162  
Fantasy Cup, Stage 2 48:3014 / 169  
Fantasy Cup, Stage 1 30:4122 / 194  
Fantasy Cup, Training A 9:0756 / 203  
Setmurthy 2 36:0422 / 195  
OUnlocked Bestof2020 Sprint Easy 7:5019 / 130  
OUnlocked Bestof2020 Sprint Hard 25:1015 / 181  
OUnlocked Bestof2020 World Easy 15:1714 / 148  
OUnlocked Bestof2020 WorldMedium 26:3119 / 148  
OUnlocked Bestof2020 World Hard dnf  
Circle city Christmas night 2020 24:228 / 81  
OUnlocked Bestof2020 JK1971 Easy 16:108 / 138  
OUnlocked Bestof2020 JK1971 Hard 38:1616 / 209  
Österrödjeberget night 29:3812 / 142  
Buchwald, Bonus 20:0529 / 157  
Buchwald, Night dnf  
 2dnf  
Buchwald, Middle 24:0921 / 203  
Buchwald, Training 7:1329 / 205  
Dalegarth 2 52:2017 / 144  
sdasd 13:5820 / 123  
UFSM - Ok 13:3711 / 117  
Dalegarth, West Cumberland 63:4926 / 138  
A-mazing Grazing dnf  
 233:4432 / 195  
Ardnaskie 5 92:5225 / 110  
Maria Trost, Short 17:2936 / 190  
Ardnaskie 4 26:3519 / 126  
Ardnaskie 3 76:0922 / 115  
Ardnaskie 2 38:4814 / 137  
Manesty, West Cumberland 29:5419 / 144  
Ardnaskie 1 44:5624 / 155  
Joutsenenpesä middle 4 36:3827 / 131  
Nr. 400 - The Map 17:375 / 198  
Babylon, Middle 27:5217 / 186  
Joutsenenpesä night 35:5322 / 124  
Joutsenenpesä middle 3 37:4125 / 154  
Chaud Clapier - Middle 26:2612 / 212  
Österrödjeberget middle 28:3335 / 186  
 227:4727 / 251  
West Cumberland 39:5122 / 163  
Vähäjärvi 1 middle 2 35:5714 / 178  
Växjö OK middle 31:5526 / 176  
Vähäjärvi 2 night 43:0317 / 128  
 243:2320 / 169  
White Sands NP Middle 1 42:5053 / 159  
Vähäjärvi nigh 36:4918 / 139  
[CoronaBlues]-E19 25:3221 / 214  
Darnaway Half Nine 52:1214 / 146  
Vähäjärvi 2 long 67:4621 / 155  
Vähäjärvi middle 1 36:2421 / 196  
[CoronaBlues]-E18 36:3427 / 224  
Erskine 2 11:387 / 157  
Erskine 1 14:3217 / 208  
Darnaway 10 o'Clock dnf  
Knock-Out Sprint, Final 21:279 / 171  
 220:043 / 235  
Knock-Out Sprint, Heat C 7:2931 / 161  
 2dnf  
 3dnf  
Knock-Out Sprint, Heat B 5:5716 / 164  
 25:392 / 214  
Knock-Out Sprint, Heat A 7:0718 / 192  
 26:404 / 256  
 36:331 / 256  
Kalkleiten, Sprint 10:5522 / 183  
Kalkleiten, Long 55:0430 / 135  
Hansta West, long 85:2225 / 123  
Hansta West, middle 2 37:2331 / 185  
 235:5017 / 256  
Hofwald, Long 44:4527 / 154  
Hofwald, Short dnf  
 26:4513 / 310  
OUnlocked- WOC99 -Classic Easy3 9:0917 / 101  
OUnlocked- WOC99 -Classic Easy2 8:557 / 116  
OUnlocked- WOC99 -Classic Easy1 9:3812 / 122  
OUnlocked- WOC99 -Men Classic P3 19:2728 / 152  
OUnlocked- WOC99 -Men Classic P2 52:1621 / 169  
OUnlocked- WOC99 -Men Classic P1 54:1422 / 213  
OUnlocked- WOC99- Short Beginner 9:4225 / 163  
OUnlocked- WOC99 -Women's Short 28:1014 / 264  
Hansta West, Night dnf  
Ghosttown V2 Ghostrace 20:4232 / 132  
Ghosttown V2 15:3621 / 131  
Col de la Chau - Middle (3?) dnf  
 237:1723 / 273  
SCFL S2 R5 40:3130 / 154  
Ghosttown 18:1429 / 166  
 215:217 / 205  
Kalkleiten, Middle 4 dnf  
 2dnf  
Kalkleiten Middle 3 20:5932 / 168  
Kalkleiten, Middle 2 23:2324 / 172  
 2dnf  
[NEW] Kalkleiten, Middle 27:2646 / 180  
Upie - Short sprint 10:0322 / 194  
SCFL S2 R4 35:1228 / 189  
 231:4722 / 254  
CFEB 2020-11-15 dnf  
Forest Umbra, Middle 34:0733 / 192  
 2dnf  
A run on the beach  19:4915 / 112  
3.4k 11c2dnf  
Holdhusfjell - Middle 3 32:0630 / 164  
Hansta West, middle 31:5934 / 158  
[CoronaBlues]-E17 36:5122 / 177  
The real night dnf  
Björköby middle 37:3436 / 151  
SCFL S2 R3 46:3025 / 165  
[CoronaBlues]-E16 49:0346 / 157  
 2dnf  
Hailuoto night 34:1526 / 121  
Hansta West, Short 23:4924 / 180  
 230:58115 / 238  
Nya Varvet, Middle 27:1426 / 157  
Hamrångefjärden Middle 22:5017 / 156  
 2dnf  
[CoronaBlues]-E15 29:3041 / 195  
 2dnf  
 3dnf  
Larsmo long 60:5725 / 116  
Söder Getaren Middle  24:0920 / 189  
 224:0229 / 265  
 322:2314 / 265  
CFEB 2020-11-01 dnf  
SCFL S2 R2 - Dalkeith CP2dnf  
Kyrkoberget middle 36:1322 / 147  
Graz - Waltendorf, Sprint 17:4835 / 194  
 2dnf  
 315:3430 / 296  
Peruspohjanvuori long night2dnf  
Peruspohjanvuori long / middle2dnf  
Hailuoto middle 2231:1947 / 259  
Hollola night 22dnf  
 341:1125 / 167  
Hollola middle 2241:0463 / 268  
CFEB 2020-10-152dnf  
SCFL S2 R12dnf  
SCFL S2 Placement Race243:0649 / 247  
GSDIVOC10254:5514 / 128  
GSDIVOC92dnf  
GSDIVOC8223:0414 / 232  
GSDIVOC72dnf  
Tähtiniemi 1 night242:5419 / 132  
GSDIVOC62dnf  
GSDIVOC5234:0737 / 223  
CFEB 2020-10-012dnf  
Iladalen short night 11:5617 / 137  
[90-min-challenge]Tipspromenad dnf  
[90-Min-Challenge]Brizky 23:3342 / 140  
Hemossen - middle 28:1239 / 189  
Loipersdorf Intro 10:1316 / 126  
Bran Middle 3 21:1843 / 131  
JWSOC Spint Estonia M-20 dnf  
Schöckl, Short dnf  
Joutsenenpesä v1 intro (OCAD) 17:1342 / 159  
Siitama intro/OCAD/2.5m contours 13:1713 / 143  
Stenatjärnarna 2 34:0614 / 110  
Saarijärvi day 1 (OCAD) dnf  
[wcup-map#6-reused]-sprint 18:4657 / 213  
Cow lake, day 2 34:4650 / 146  
Training-ICFOF-wcup-stage13 13:2562 / 226  
STRANGNAS MALMBY OL-E4 46:4421 / 98  
Falu Gruva 12:2373 / 196  
Bonners Cliff E3 Long 32:2230 / 137  
[Idre]Nipfjället - ForestSprint 17:5041 / 233  
Atlantis 21:0469 / 168  
Arco 19:0948 / 185  
[OCAD]Ljungvallen - Middle 23:5451 / 182  
[OCAD] Fantasy map Sprint 7:4954 / 217  
[SummerCup] E5 - Forest Sprint 23:1992 / 212  
[SummerCup] E4 - Long Distance 55:0029 / 155  
[SummerCup] E3 - Middle Distance 22:0046 / 224  
[SummerCup] E2 - Long Distance 44:4945 / 167  
[SummerCup] E1 - Long Distance 49:0847 / 207  
[OCAD] Guilhaumard Ouest, middle 32:3136 / 225  
[OCAD] Guilhaumard Ouest, Sprint 17:1954 / 257  
JWOC 2013 Sprint M21 27:2657 / 213  
Castle Sprint 15:1932 / 168  
O-Ringen 2003: Uddevallaetappen2 38:0137 / 190  
SKI-EOC 2012 SPRINT 15:0715 / 215  
Ski-O Sierra-o-tour 15:2131 / 191  
JWOC 2009_Laghetto Welsperg 29:1523 / 163  
Våxmossen Middle #4 31:1221 / 123  
[ocad] Lepanmaa E2:Sprint 23:0860 / 204  
[ocad]Hemsjön nightsprint #2 21:2113 / 111  
[ocad]Hemsjön Sprint #1 16:1817 / 176  
[WOC2013] Vuokatinvaara, middle dnf  
NORT E2 middle 20:3453 / 206  
[ocad]Flemma Middle 22:539 / 159  
Across the maze 13:0836 / 152  
czech middle 25:0032 / 212  
Catching Features Championships 31:4869 / 210  
Leppanmaa (again) 33:5827 / 172  
RND - sprint dnf  
[OCAD] Valonsadero, Long 63:1425 / 120  
[OCAD] Schöckel, Long 2 46:4718 / 126  
[OCAD] Schöckel, Long 46:4241 / 127  
[OCAD] Valonsadero, Middle 19:4038 / 178  
  19:4656 / 210  
[OCAD] Valonsadero, Short 14:3484 / 205  
Catching Features Championships 92:4933 / 191  
Samobor open - night2 26:1618 / 106  
[OCAD]Montagne de Bange, sprint2 21:3224 / 165  
[OCAD]Montagne de Bange, sprint1 24:0056 / 234  
[OCAD] Prépoulain, long 55:3139 / 147  
[OCAD] Montagne de Bange, long 2 48:4125 / 158  
Dayneetown 82:4416 / 146  
[OCAD] Schöckl, Short dnf  
[OCAD] Scolty, Short 15:5925 / 198  
[OCAD] Montagne de Bange, night 79:0531 / 98  
[OCAD] Montagne de Bange, long 72:0641 / 158  
[OCAD] Montagne de Bange, sprint 11:1442 / 245  
Brindisi Sprint dnf  
 2dnf  
Sinte-Mette Sprint223:245 / 164  
(OCAD Høiås North sprint - Night 13:5420 / 158  
Swedish-Middle 30:4020 / 200  
[OCAD] Siitama 25:3273 / 198  
A run in the sun E 1 23:4415 / 151  
Sprint-cup E 5 dnf  
Sprint-cup E 4 9:151 / 136  
Sprint-cup E 3 12:0755 / 139  
Sprint-cup E 2 3:436 / 156  
Sprint-cup E 1 11:2336 / 175  
[OCAD] Idre Fjäll E7, middle229:2936 / 219  
[OCAD] Idre-fjäll E6, sprint221:4426 / 272  
[OCAD] Foresta Umbra, middle226:2162 / 324  
[OCAD] Idre fjäll, Intro dnf  
Quickmade map-shortened midde 2 16:4117 / 165  
[OCAD] Altopiano, middle 3 18:1944 / 228  
Rokke map-part 2 26:4438 / 190  
[ocad] Taiwashrine 1 downhill 9:2450 / 251  
Holt 16:5853 / 239  
Kampersvik sprint 10:3954 / 240  
GMOK advent calendar race 38:1168 / 199  
Controlpicking dnf  
Contour-O dnf  
Ski-o Ural map !!!!227:4810 / 229  
Jerash Sprint dnf  
Terelckie prudy SKI-O day 2 33:3025 / 133  
Crni Graben Middle 23:0310 / 130  
Crni Graben Sprint 15:5548 / 196  
Mo middle 18:5614 / 145  
Terleckie Ski - O day 1 25:4911 / 181  
Random place day 2 middle 24:5527 / 137  
San Pippo 2 26:0613 / 110  
OCAD Just a random place -middle 27:4416 / 127  
San Pippo 27:0223 / 147  
Monteret Easy Sprint 10:3031 / 170  
STB Promo - Sprint (Right) dnf  
STB Promo - Long 54:0514 / 101  
STB Promo - Sprint 18:549 / 161  
Model Event Lumbreras (La Rioja) 8:1324 / 209  
Brünnelichrüz 28:0620 / 156  
quickmademap 22:0851 / 190  
[OCAD] Sprint 1 (Forest) 15:1131 / 229  
Foppa-Challenge 10:1712 / 249  
[OCAD]Highland 3 night 31:127 / 119  
[OCAD] Middle 1 27:4036 / 188  
Middle Cansiglio 50:409 / 98  
(ocad) Hjerteråsen night 2 dnf  
(ocad) Hjerteråsen night 19:3127 / 127  
[OCAD]Nynäs middle 2 32:4133 / 157  
[OCAD]Nynäs middle 1 33:4040 / 249  
Waste of time 1:37136 / 162  
 21:01164 / 558  
 3dnf  
 4dnf  
 51:05256 / 558  
 60:59122 / 558  
 71:00145 / 558  
 80:5415 / 558  
 90:533 / 558  
 100:5659 / 558  
[OCAD] Farstanäset Ski-o 2011 22:0810 / 202  
[OCAD]Gunnfjaun night (right) 20:513 / 119  
[OCAD]Gunnfjaun night dnf  
Kaoz 22:3716 / 97  
norwegian o-holidays dnf  
[ocad] EC08 sprint2 7:407 / 180  
[ocad] EC08 sprint1 5:325 / 238  
(rnd) Four seasons 41:1215 / 130  
Forrest Sprint 11:5130 / 178  
[ocad] äktatorpet2 22:2112 / 218  
[ocad] äktatorpet1213:2837 / 320  
[rocad] Junne 35:1914 / 187  
[ocad] Kooyoora Night Middle 29:4033 / 171  
(ocad) Faron Nord 37:3253 / 217  
[OCAD]Halloween! 19:3316 / 283  
SOL-Boyz GP ST2 - Billeberget 21:2345 / 224  
[OCAD] Fantasy middle dnf  
SOL-Boyz Grand Prix 22:1879 / 201  
[OCAD]Golen Orienteering Cup #7 13:4328 / 218  
Climb WC 16:084 / 169  
[OCAD]Golen Orienteering Cup #6 30:4726 / 195  
[OCAD]Golen Orienteering Cup #5 22:0223 / 249  
china golden championship sprint dnf  
Rokkeveien 18:4120 / 117  
austria 9:409 / 123  
[OCAD]Golen Orienteering Cup #4 37:5731 / 228  
Test 13:2244 / 101  
konrads gamle endetarm 3 19:1112 / 139  
[OCAD]Golen Orienteering Cup #3 dnf  
NOLAN CUP. Day 1 10:3054 / 127  
[OCAD] Schöckl SE, S2 Sprint dnf  
[OCAD]Golen Orienteering Cup #1 15:4719 / 206  
[OCAD] Schöckl, Model Event 7:51109 / 162  
An OL4 sneak peak 13:2066 / 154  
konrads gamle endetarm 2 13:339 / 149  
konrads gamle endetarm 33:0828 / 108  
Enjoy Day 3 The final 15:287 / 150  
[OCAD] Surbridge Mountain Long 73:2924 / 123  
[OCAD] Haijainen - Long 45:4456 / 150  
[OCAD] Lammhult, sprint 15:3129 / 230  
[OCAD] Aydat E14 53:3156 / 131  
[OCAD] Aydat E13 50:1618 / 106  
yutrur 11:4816 / 83  
[OCAD] Västersjön night middle 24:1018 / 122  
[OCAD] Västersjön night sprint 2 18:1542 / 123  
[OCAD] Västersjön, night sprint 15:3457 / 140  
Test 12:3147 / 134  
Tulluan short 15:0085 / 189  
city middle 24:593 / 147  
 224:566 / 210  
[OCAD] Aydat E12 23:3418 / 167  
[OCAD] Aydat Centre E11 17:0852 / 185  
sommer ski-o (the better)2dnf  
[OCAD] Innanbäck - Middle 2 29:0831 / 168  
[OCAD] Pian Alba E7 17:2030 / 132  
[OCAD] Pian Alba E6 35:0591 / 151  
[OCAD] Pian Alba E5 dnf  
[OCAD] Pian Alba E4 13:1820 / 158  
[OCAD] Pian Alba E3 15:4438 / 160  
[OCAD] Pian Alba E2 22:4851 / 167  
[OCAD] Pian Alba E1 17:3725 / 203  
The Lava Wetlands 30:5037 / 164  
[OCAD] Altes AKH, Sprint Final 21:5916 / 179  
[OCAD] Altes AKH, Sprint Quali 2219:2197 / 216  
[OCAD] Altes AKH, Sprint Quali 1216:4025 / 245  
[OCAD] Härkävuori - Night 49:5440 / 125  
OL4tour Mörtsjön2 22:2048 / 183  
OL4tour Mörtsjön 20:5755 / 216  
[OCAD] Innanbäck - Middle 30:1241 / 179  
[OCAD] Irbene N Sprint 11:5624 / 197  
[OCAD] Irbene N Night Sprint 12:3028 / 168  
[OCAD] Irbene N Middle 26:1928 / 201  
[OCAD] Rankås N Long 55:5435 / 140  
[OCAD] Rankås Sprint 14:2754 / 221  
[OCAD] Rankås N Night 49:1652 / 115  
[OCAD] Rankås N Middle 30:3555 / 180  
Ingalunda city new course224:4014 / 203  
Sprint (test 10:2034 / 181  
Beach Puglia 21:1663 / 179  
Pilzwald 3 49:3128 / 133  
Pilzwald 2 dnf  
Herbouilly 30:2961 / 242  
Ekeby 17 Sprint 12:2458 / 272  
Ekeby 16 Long 30:4140 / 185  
Capanne di Marcarolo242:3246 / 164  
Ekeby 14 Night Sprint 30:22113 / 193  
Kahil's Rocks n7 11:4949 / 232  
Forest Sprint 16:1613 / 152  
[LabRun] Sector E r2 17:2941 / 216  
Ekeby13 Ultralong 55:3439 / 154  
Ekeby12 Middle 17:2241 / 263  
Ekeby11 Corridor-O Night 33:0729 / 153  
Controlpicking2dnf  
Spring Tour Stage 2 31:2830 / 192  
Spring Tour Stage 1 40:3844 / 194  
[OCAD] Stora Spånsan 1, Night 46:3027 / 123  
[OCAD] Stora Spånsan 1, Middle 15:1839 / 226  
[OCAD] Stora Spånsan 1, Sprint 11:3950 / 272  
 211:3968 / 368  
Hagnesta10 Sprint 14:4757 / 248  
Hagnesta9 Longer 43:2549 / 192  
[OCAD] Småland, Long Night 33:2830 / 149  
[OCAD] Småland, Middle dnf  
[OCAD] Småland, Night Sprint 19:0577 / 202  
Sprint on the Moon (OK) 15:0929 / 210  
(FUN)Walking on the Moon (OK) 13:1922 / 193  
°Draparnaldia 30:3016 / 59  
 2dnf  
°Coleochaete 28:2515 / 74  
Different 40:5619 / 94  
[LabRun] Sector E 17:1950 / 253  
 213:44249 / 706  
Hagnesta8 Long Night dnf  
Hagnesta7 Corridor-O dnf  
Hagnesta6 Middle 23:0831 / 198  
Yoga Shmoga dnf  
Christchurch CF Racers 37:0640 / 214  
Hagnesta5 Middle 29:1575 / 214  
(ocad) AABB Night 20:5318 / 115  
(ocad) Sprint AABB 17:4388 / 187  
Hagnesta 4 Long 38:5960 / 172  
[OCAD] WUOC 2010, Contour-O dnf  
  18:1524 / 195  
Magnus cup Sprint 19:2975 / 207  
SlumpLong 43:4844 / 169  
Middle 38:4913 / 155  
Sprint 25:5233 / 215  
Martins løype2dnf  
Fantasycourse 11:0765 / 216  
SlumpSprint215:1847 / 326  
[OCAD]Hagnesta Sprint231:26282 / 472  
Marvins løybe247:12224 / 279  
Brignoles 03 18:4328 / 293  
Bunketorp Ski-O Middle 31:4318 / 243  
Bunketorp Ski-O Long dnf  
Long sprint 31:1328 / 159  
Winter Games 2011 [Long] 39:0746 / 142  
Winter Games 2011 [Sprint] 10:447 / 188  
Winter Games [Middle] 22:3528 / 213  
Winter Games 2011 [Prolog] 7:5120 / 159  
Winter Games [Prolog] 7:5721 / 204  
INGALUNDA CITY SPRINT 18:404 / 163  
essai dnf  
Brignoles 01 dnf  
x/z 27:4722 / 124  
short - nybro 13:4220 / 252  
Swiss O Week - E1 22:0946 / 251  
Cylindrocystis 34:0524 / 106  
Spring Cup CF Night 14:5952 / 228  
Herbernheia Long 35:5238 / 210  
Tallberget Ski-O 35:0865 / 252  
 232:0823 / 418  
Herbernheia Cahllange dnf  
Trondheimrace 24:3999 / 278  
Swiss O Week - E6 17:0168 / 234  
Swiss O Week E3 21:2049 / 228  
Neoprenhåssååå dnf  
Door 11 - PortU 25:4764 / 211  
Dorr 9 - PortU 15:2748 / 248  
[OCAD] San Giovanni 6 19:5546 / 183  
Door 6 30:3454 / 182  
Brignoles - Night urban sprint 8:1335 / 239  
door 8 18:4944 / 234  
[OCAD]Nynäs Long 28:2912 / 158  
Old Dogtrack Sprint 11:4927 / 176  
Downhill sprint 12:3021 / 189  
[OL4an tour] E17 Piskeflöde 25:1751 / 190  
[OCAD] San Giovanni Stage 1 31:3838 / 152  
[OL4an tour]E15 Flinshult dnf  
[OL4an tour]E14 Flinshult 25:0923 / 201  
SprintPastu.2 20:5518 / 117  
SprintPastu 24:5423 / 141  
[OL4an tour] Herrestadsfjället 1 19:4729 / 198  
[OCAD] San Giovanni Prologue dnf  
Training in Briffaut for Jean dnf  
[OCAD]Amazing! long/night dnf  
 2dnf  
[OL4an tour] E12 Flinshult 28:2542 / 169  
Fantasy Sprint 11:4526 / 206  
[OCAD] LongLake 26:4054 / 219  
the cool map dnf  
Arctic fall middle 32:2925 / 155  
Sprint map 19:2645 / 204  
[Fantasy cup] E2 Sprint 14:2527 / 169  
Matiesko fantasy cup E1 dnf  
Idre Vinter Comp 2 Downhill2dnf  
[HS-Tour] E4 Skummeslöv - Sprint dnf  
[HS-Tour] E1 Holmåsa - Sprint dnf  
Sekotsuji 28:0725 / 133  
Butlerwick day 3 19:2554 / 113  
Lac Mariet, night 23:0923 / 110  
Lac Mariet III 27:2983 / 182  
Lac Mariet II 28:4645 / 173  
Lac Mariet [ocad] 13:0376 / 249  
Middle night 24:2013 / 113  
West Holliston dnf  
Lago Santo - E2 dnf  
Northern Miltonwoods dnf  
Pour Oeil de Lynx dnf  
pour bubu 15:1235 / 145  
Hamp 22:2010 / 142  
Pour le vso dnf  
Home Run 22:0321 / 165  
Opistomum 30:4516 / 75  
Asaklitt E 3 NIGHT 52:3531 / 100  
Lago Santo - E1 12:4529 / 167  
[ocd] Homysud 2 25:0129 / 185  
[OCAD] E1 Lunsen, Prolog 19:08109 / 241  
Rocky I 22:4547 / 221  
SOL-Boys Grand Prix Stage 4 28:0546 / 207  
Binneberg 6 21:0623 / 166  
Binneberg 5 28:3980 / 186  
Binneberg 4 19:0340 / 227  
Ski-o 15:4330 / 197  
[ROCAD]grassy 45:4229 / 127  
Creag Mhic 27:3738 / 176  
[Random] SVM course dnf  
Binneberg 3 26:4941 / 190  
Binneberg 2 24:5849 / 225  
Binneberg 1 31:06121 / 247  
Tour de Elx - Skien E3 26:4549 / 286  
Siderocelis 41:5339 / 130  
Vidingsjö Night Long 29:0853 / 154  
Vidingsjö by Night Prologue 7:5715 / 198  
Binneberg Prologue 15:5030 / 295  
fat bird dnf  
RandomCreated ~ Sprint 13:5274 / 283  
Random Long 48:4030 / 87  
Orionstugan South - Night Long 27:0020 / 111  
[OCAD] Mutala West 29:08142 / 237  
 2dnf  
Orionstugan South - Middle 17:0615 / 231  
Orionstugan South - Night Prolog 5:537 / 163  
 2dnf  
 35:346 / 205  
 4dnf  
SOL-Boys Grand Prix Stage 3 24:1740 / 175  
Creag Mhic Preview 7:0449 / 228  
[Ultima] Forvie E1 24:3345 / 253  
Western Arborburg-Day 2 27:1719 / 136  
Western Arbourburg-Day 1 8:3635 / 147  
 27:535 / 187  
Downhill-O 11:1925 / 183  
[RANDOM]Sprint 1.6k 16:0273 / 195  
Tour de Elx - E2 Long 34:0953 / 284  
Training 11.03 Montiggl 23:4279 / 180  
 219:313 / 215  
SOL-Boys Grand Prix Stage 2 22:25118 / 240  
Fast Sprint 3:3131 / 164  
Milzkalns 33:5528 / 105  
Old Bostonham Purchase 18:4226 / 173  
Sprint (random) 14:1865 / 177  
WOC 2004 - Sprint Qualifying dnf  
Middledistance (random) dnf  
Kaleva Church Park O 2 14:4361 / 250  
Hartola A dnf  
ski-o map221:568 / 196  
[OCAD] E4 Japan Series (Middle) dnf  
[OCAD] E3 Japan Series (Sprint) 13:1739 / 295  
Woc05 map 49:1323 / 180  
Labyrint dnf  
 21:5554 / 267  
Rominet 64:3423 / 103  
Tour de Elx-E1 Sprint Prologe 20:1231 / 182  
[OCAD]REVIEW 1:237 / 193  
[OCAD]Sol-Boys Grand Prix 11:1914 / 233  
[OCAD]Jura Event II 20:1326 / 156  
[Ocad] Ronneby Brunn Long 43:066 / 96  
[Ocad] Ronneby Brunn Night 29:4322 / 80  
[Ocad] Ronneby Brunn 23:2425 / 166  
[OCAD]Waldstadion 26:0414 / 130  
Massey University E1 21:2638 / 201  
Skien-Oslo Part 2 36:3016 / 183  
[Ocad]Vindsurfingklubben 21:4716 / 173  
Gnetteryd 1,5km 13:486 / 191  
[OCAD]Hagstugan SE - night 16:3318 / 99  
[Ocad] Kråkerum Challenge 4 28:4928 / 114  
[Ocad] Kråkerum Challenge 3 22:4518 / 122  
[Ocad] Kråkerum Challenge 2 14:2168 / 180  
[Ocad] Kråkerum Challenge 1 10:5469 / 176  
houses dnf  
[OCAD]Hagstugan SE - 3,6km 25:5330 / 166  
Skien-Oslo Part 1 dnf  
SpringCupCF Day 28:1944 / 248  
[Ocad] Torharm Night Middle 22:1629 / 120  
[Ocad] Torhamn Night Sprint 16:5267 / 169  
[SOK]Tvisten 34:1727 / 164  
(OCAD) Fantasy 14:0110 / 139  
Fantasy #1 24:4634 / 102  
Micro O #1 13:3619 / 177  
Bart 16:1017 / 129  
[OCAD] Venezia IV 76:0614 / 97  
[OCAD] Venezia V 28:0112 / 148  
[OCAD]Desert 20:2420 / 196  
NightRace 25:5313 / 129  
[SOK]Tveitan 23:3414 / 180  
[OCAD] Fuglemyr 2 22:2048 / 152  
[OCAD] Fuglemyr 1 17:1315 / 190  
Desert Event III dnf  
Desert Event II dnf  
Desert Event full of details dnf  
Long legs 26:076 / 130  
Risinge Running 15:5013 / 145  
Spring City Tour 2010 #5 20:1630 / 152  
Spring City Tour 2010 #4 17:102 / 136  
Spring City Tour 2010 #3 14:1710 / 157  
Spring City Tour 2010 #2 19:5731 / 138  
Spring City Tour 2010 #1 23:0112 / 146  
Götzenbach 21:585 / 91  
SKOG Fribourg CH Memorial dnf  
[OCAD]Hagstugan - SE 17:3552 / 225  
[OCAD] Bodaforskartan 1.5k 15:1466 / 185  
[OCAD] Crni Graben middle 28:1434 / 197  
Figueira II 29:1037 / 102  
New Years Old Classic Memorial 2 22:4034 / 155  
[OCAD] Canada Cup #2 14:295 / 150  
[OCAD]Hagstugan NW - middle 15:0125 / 209  
[OCAD] Canada Cup #1 20:3449 / 200  
Grimeton skog 19:4018 / 172  
New Years Old Classic Memorial 1 22:5024 / 177  
cxhgfhgjhhjhhghhh dnf  
[OCAD] Venezia IV dnf  
La Verne - S 14:2271 / 182  
La Verne - NW 10:4018 / 188  
La Verne - NE 18:1376 / 229  
Dunajska Buzola Sprint 18:4922 / 193  
NSKSOK Opening 28:2954 / 165  
Aantekkin 21:2421 / 168  
 217:232 / 211  
Schönhardt 18:569 / 174  
Riedlepark Friedrichshafen 11:2211 / 197  
Welland-Sixenhof 29:5421 / 142  
[Ultima] Lepanmaa E8 34:5133 / 198  
[SOK]Veafoss 25:2915 / 213  
SpringCupCF Night 20:1714 / 185  
[OCAD] Venezia III 39:5042 / 216  
[OCAD] Tour De Santa E4 35:3556 / 177  
[OCAD] Tour De Santa E3 16:3620 / 207  
[OCAD] Tour De Santa E2 35:2535 / 214  
[OCAD] Tour De Santa E1 38:26128 / 311  
[OCAD] NOM3 28:1851 / 262  
Jämjö Supersprint 3 - Färskesjön 17:2110 / 146  
Färskesjön Ultralong 45:3215 / 111  
Färskesjön Warm-up 13:2114 / 163  
Färskesjön Night Tour 4 16:4849 / 121  
Färskesjön Night Tour 3 46:3224 / 82  
Färskesjön - Short 15:2520 / 156  
Fast Track dnf  
[SOK]Ørnsjtern 23:2216 / 88  
Aisus VI 78:4232 / 110  
[Ultima] Leppanmaa E7 20:2044 / 206  
Aisus V 27:2834 / 111  
Aisus IV 15:3883 / 216  
gfds2dnf  
Färskejön Night Tour 2 25:0029 / 89  
Färskejön Night Tour 12:4548 / 122  
villasel urban dnf  
Kashult Middle222:0850 / 159  
Häljarum Middle213:1128 / 152  
Green curves - fast 34:2035 / 146  
Åby N - Long236:2731 / 105  
Aisus III212:0539 / 229  
[OCAD] Storbro Night 38:0028 / 126  
[OCAD] Storbro Sprint 14:5647 / 275  
Åby N - Middle 2222:1438 / 116  
Åby N - Middle2dnf  
[OCAD] Storbro Long 49:5030 / 115  
[OCAD] Storbro Middle dnf  
Aisus II232:0546 / 193  
Aisus226:4032 / 179  
Paradiso 4 23:2242 / 100  
Paradiso 3 dnf  
Paradiso 2 Night 21:3917 / 112  
Paradiso 1 25:0743 / 178  
[SOK] Long 32:3228 / 119  
boro mountain2dnf  
Vetlanda long dnf  
[OCAD]Jämjö Supersprint-22dnf  
[Ocad] Venezia2dnf  
[OCAD] NOM 2226:3334 / 169  
[OCAD] NOM 1228:1426 / 226  
[SOK] Skifjell217:1620 / 240  
Sprints championship 12dnf  
[OCAD]Vidingsjö SE - Long235:5929 / 162  
(OCAD) Vealøs, long251:3717 / 79  
Utmaning226:586 / 92  
Labyrintbanan22:0953 / 256  
[Ultima] Lepanmaa E6230:2363 / 211  
[OCAD]Supersprint-Jämjö2dnf  
[OCAD]KUNGSBERGET WEST 4.0 km232:3640 / 228  
Islandwood Sprint-O2dnf  
[SOK] Sneltvedt2dnf  
[Ultima] Lepanmaa E5234:38123 / 293  
Laberinto circle2dnf  
 3dnf  
Sparresäter Sprint 13:0958 / 165  
[OCAD] Andkärret (Lunsen) 32:5774 / 226  
Word championchip by day dnf  
sprint 125:1022 / 68  
[OCAD] Tuna Ting, H21E, part 1 13:347 / 285  
[OCAD] Space Cowboy! 2,4 km 17:3114 / 179  
[Ocad] Idre 8:0559 / 243  
10mila v:CF 23:0025 / 153  
[ocad] Äktorpet west dnf  
 236:4627 / 213  
[OCAD]training map2 14:1740 / 93  
[OCAD]training map1 13:3311 / 123  
Extreme Speed Orienteering day 2 40:1213 / 38  
Extreme Speed Orienteering 28:3217 / 85  
Ocad - Bjornasberget 2 21:1211 / 136  
Ocad - Bjornasberget 1 17:4121 / 193  
[ocad] Äktorpet East 20:4234 / 217  
H10/H12212:5934 / 143  
Skåne H 1223:3034 / 222  
GoGetThemTiger dnf  
Turnbridge Valley! 42:3412 / 96  
[World Cup] Final Long 91:0027 / 118  
Rocad - State 2 18:3514 / 105  
Rocad - State 1 21:4249 / 159  
[OCAD] Idrefjall 51:1347 / 163  
[World Cup] Final Middle dnf  
Rocad - Tunein 1 14:1025 / 151  
Rocad - Xpress 1 14:2454 / 162  
[World Cup] Final Night dnf  
[OCAD] Svartvatnet middle 14:1816 / 133  
[OCAD] Svartvatnet sprint 9:1631 / 186  
[World Cup] Final Sprint dnf  
 216:1516 / 343  
[OCAD] Svartvatnet long(working) 34:4213 / 83  
[OCAD] Svartvatnet long dnf  
[FIN10] E10 Juhtimaki Long 32:4122 / 157  
[FIN10] E9 Koisjärvi Night 22:0246 / 137  
 221:2145 / 160  
[FIN10] E8 Laviamäki M1 Middle 17:1125 / 195  
[FIN10] E7 Laviamäki M2 Middle 23:1842 / 190  
[FIN10] E6 Juhtimäki Long dnf  
 227:5931 / 224  
[Ocad]Cavedine 30:2943 / 170  
Norwood 12:4324 / 141  
[FIN10] E5 Pöylä Middle 24:5543 / 181  
Cup 4 30:3211 / 113  
[FIN10] E4 Laviamäki M1 Middle 24:0937 / 193  
[FIN10] E3 Laviamäki M2 Short 15:1423 / 224  
[FIN10] E2 Koisjärvi Long Night 45:1258 / 125  
[FIN10] E1 Pöylä Short 18:1983 / 248  
[rocad] Juune Long 44:2043 / 121  
[rocad] Juune 24:3231 / 177  
[Super Sprint Denmark] 2.Leg 11:5714 / 127  
[Super Sprint Denmark] 1.Leg 11:00105 / 188  
Koitiata Tribute Series 5 30:5011 / 125  
[ROCAD] Ardwane (day) 38:5817 / 101  
[OCAD] E4 Tour de Sweden, Sprint 12:3022 / 213  
[OCAD] E3 Tour de Sweden, Middle 28:0897 / 165  
[OCAD] E2 Tour de Sweden, Middle 24:1322 / 198  
[OCAD] E1 Tour de Sweden, Sprint 17:11130 / 268  
Rocad - Neager 3 32:3630 / 100  
Rocad - Neager 2 25:4918 / 86  
Rocad - Neager 1 17:3431 / 149  
Rocad - Jeager 3 34:5965 / 97  
Rocad - Jaeger 2 23:3036 / 119  
Rocad - Jaeger 1 17:2628 / 147  
[OCAD] WOC 2007 Middle 46:4317 / 100  
[WC-Training] Saskatchewan 70:0024 / 118  
Cup 3 30:5431 / 124  
[OCAD] WOC 2007 Sprint 30:0735 / 137  
July 31:3227 / 61  
[ocd] City spint 23:308 / 122  
[ROCAD] Rosthorne Middle 27:1049 / 158  
[ocad] Mt. Laurie Short 16:5023 / 119  
Cup 2 22:0616 / 77  
[ROCAD] Dallapet Night Sprint 13:1712 / 135  
Koitiata Tribute Series 4b 39:2918 / 73  
Cup 1 32:2131 / 86  
Fantasy Sprint 2 14:1527 / 187  
[OCAD] Cyclone 1,8 km NIGHT 14:1416 / 90  
[OCAD] Cyclone 2,5 km 23:2945 / 163  
[OCAD] Cyclone 5,0 km NIGHT 76:2230 / 68  
[ROCAD] Dallapet Short 25:1848 / 154  
[World Cup] Inishbofin 35:2740 / 146  
Fantasy sprint 15:2514 / 214  
Rocad - Blonde 1 14:5920 / 118  
Rocad - Osteabe 1 18:0837 / 109  
[OCAD] JWOC 2007 Australia C2 34:1142 / 160  
Koitiata Tribute Series 4 43:3253 / 128  
[OCAD] JWOC 2007 Australia 46:06100 / 213  
[OCAD]Cavedine 15:5015 / 185  
[Fantasy] Hawkley Night O 21:2025 / 84  
[Rocad] - Ardwane (Night) 36:3240 / 90  
Koitiata Tribute Series 3 (Day) 32:5132 / 117  
Sosh Sprint 3 13:5655 / 183  
Ocad- Forzen Fritz dnf  
 2dnf  
[OCAD] Saglia III 24:3123 / 157  
[OCAD] Saglia II 28:0844 / 196  
Koitiata Tribute Series 3 36:1421 / 105  
[OCAD] Fjällen by night 3 29:1340 / 85  
[OCAD] Fjällen by night 2 16:1327 / 98  
[OCAD] Fjällen by night 13:5636 / 152  
[OCAD]Kilsbergen night 33:5227 / 101  
Kilsbergen lång 44:1945 / 133  
Kolmården long 49:3234 / 173  
[WC-Training] Kjölen2 26:05108 / 239  
Koitiata Tribute Series 62:1264 / 132  
 2dnf  
brasil 3 26:4234 / 109  
[OCAD] Saglia 25:0383 / 215  
 221:0644 / 272  
[Fantasy] Lake Condra Night 34:5158 / 106  
Four Seasons 3 - CORRECTION 25:2841 / 108  
Vista 44:0326 / 111  
Koitiata Tribute Series 1 32:4763 / 169  
[RANDOM] Four seasons 3 dnf  
[RANDOM] Four seasons 2 28:1052 / 132  
brasil 02 16:0814 / 51  
[RANDOM] Brignoles, Middle 26:0429 / 135  
Rocad - Dabone 2 27:2039 / 130  
Rocad - Dabone 1 18:3735 / 178  
[OCAD] Hørtekollen 18:4342 / 136  
[OCAD] Svartvatnet 14:5669 / 229  
Tour de AJP dnf  
[World Cup] Parana 21:0680 / 261  
Kinbrae dnf  
brasil gel 27:5427 / 60  
[Fantasy] Sunshine Series 8 46:4845 / 166  
course des grenouilles2 9:4214 / 73  
course des grnouilles 11:3629 / 96  
 211:2727 / 112  
[OCAD] sprint 19:3527 / 143  
[OCAD] Sunshine Series 7 25:4373 / 162  
Lutekollen222:0042 / 139  
Eskor 53:5752 / 81  
Osgiliath 22:1882 / 183  
[ocad] Sunshine Series 5 33:1159 / 182  
Healt218:4410 / 152  
King og Sea2dnf  
super dreamland2dnf  
[Fantasy] Alvora Sprint227:49135 / 240  
O P 6-days day 125:0779 / 239  
Open Sprint211:1918 / 184  
sprint 2.0k DAY 22dnf  
 318:5716 / 182  
Sprint 1.1k DAY 128:3023 / 287  
 37:588 / 287  
[OCAD] Middle Distance Race 26:5556 / 151  
Downhill Carnawaddy 11:5251 / 149  
Carnawaddy, 2.6k dnf  
Arbor Park Sprint 15:1826 / 158  
[MC 2009] Carnawaddy dnf  
Fantasy-O 25:1736 / 117  
alio dnf  
ali's event day 1 12:2151 / 106  
[rnd] 20 min 21:3717 / 149  
[OCAD] Lunsen 1,8 km Night 21:0573 / 152  
Castle 22:2571 / 162  
[MC2009] Lunsen Night 32:1940 / 141  
[World Cup] Berga by 42:2159 / 207  
Mt. Kooyoora 2.5 Long 24:5846 / 121  
Mt. Kooyoora 1.5 Middle 16:32114 / 195  
Carrera 5 24:4760 / 105  
[OCAD] San Giovanni 43:2061 / 181  
Carrera 2.1 12:5855 / 92  
[MC2009] Ponsa 29:4753 / 202  
[World Cup] Saskatchewan dnf  
Carrera 4 1:5059 / 102  
[World Cup]Saskatchewan (Public) 30:1970 / 182  
[OCAD] Ludvika extra 21:3469 / 172  
Furlowfield township 30:1046 / 74  
Vildmarken 32:0494 / 163  
[OCAD] Ludvika 10 19:1966 / 178  
[OCAD] Ludvika 9 30:5878 / 194  
[World Cup] Ilulissat 35:2167 / 196  
[OCAD] Ludvika 8 21:2692 / 222  
3.5 fast 37:3729 / 88  
[OCAD] Ludvika 7231:00137 / 277  
[OCAD] Middle 1,6 km NIGHT 55:4659 / 140  
[OCAD] Vintervassmyra 21:1954 / 144  
[OCAD] Skimten middle 27:2835 / 100  
[OCAD] Skimten Night dnf  
 236:2933 / 92  
(OCAD) Island Sprint 21:27101 / 197  
[OCAD] Skimten downhill 9:1749 / 153  
Fantasy OCAD 13:5862 / 157  
[OCAD] Stykketsprinten 16:5624 / 161  
[OCAD] Ludvika 6 23:4759 / 179  
Mt Takaoka Sprint 30:1659 / 170  
Open-Cup 7 33:0828 / 88  
Open-Cup 6 21:4535 / 102  
Open-Cup 5 29:0774 / 106  
[OCAD]KUNGSBERGET EAST 2.0 km dnf  
RoR-Cup Erma Bluffs dnf  
[OCAD]Garp 29:38117 / 236  
Cupa CRONOS Barlad 1 25:4353 / 129  
[OCAD] Liersprinten 15:48116 / 229  
[OCAD] Tour De Santa dnf  
Short Winter Contour-O [1.4k] dnf  
S:t Anna Cup 1 17:5584 / 171  
Hartola II 23:1565 / 137  
Hartola I 23:4883 / 192  
[OCAD]Björke Stage 23 dnf  
[OCAD] Downhill run 1 32:3562 / 135  
Northern Halifax, Day 2 33:332 / 46  
  35:3227 / 70  
 2dnf  
Northern Halifax, Day1 dnf  
Lower Luther 29:1614 / 61  
test 15:4420 / 89  
Litchfiwldberg random 36:263 / 38  
Steep dnf  
Middle in Sullivantownberg 48:326 / 45  
Fulton Race 30:2918 / 77  
[OCAD] Fjelles SuperSprint 5:4949 / 213  
 2dnf  
 3dnf  
Random sprint 15:0223 / 103  
Sealand Short 26:5920 / 107  
[OCAD] Ils Aults Night Sprint 19:3676 / 147  
[OCAD] Ils Aults Middle 42:2787 / 148  
Sch[Random2] 1.8k 23:3548 / 121  
O-Quiz 2 33:3174 / 148  
Random Short 2 27:2032 / 106  
[OCAD]WOC 2009 Training 24:1049 / 199  
[OCAD]Björke Stage 11 32:1260 / 145  
O-Training 74:2032 / 91  
Random Short 23:2747 / 137  
Steep Random 63:0623 / 59  
[OCAD]Björke Stage 10 42:5094 / 163  
Real map short 21:2821 / 115  
[OCAD]Björke Stage 9 21:1445 / 161  
[random] Sprint 35:4443 / 133  
Northern Eliotwood Run 15:3147 / 138  
(OCAD) Wintervalley Stage 2 39:1338 / 105  
Beauchamp Sprint 20:3994 / 187  
Mason by night 37:0134 / 79  
SKIO Memory 37:0751 / 145  
(OCAD)Wintervalley Stage 1 31:3136 / 117  
(OCAD) Skärmfrossan 4 41:3245 / 88  
Ofenpass Sprint 2 [cows fixed] 23:2464 / 171  
(OCAD) Skärmfrossan 3 32:4567 / 116  
Ofenpass Sprint 21:3831 / 205  
[OCAD]Björke Stage 8 26:5867 / 151  
[OCAD]Björke Stage 7 32:2381 / 156  
(OCAD) Skärmfrossan Stage 2 34:4570 / 152  
Skärmfrossan 4-days Stage 1 18:27116 / 204  
[OCAD]Björke Stage 6 51:0378 / 145  
Open land Random.. 56:1319 / 95  
Open land Random 25:4754 / 150  
[OCAD]Björke Stage 5 49:4483 / 159  
Sch[Random] 2.1k 28:2240 / 147  
[OCAD]Björke Stage 4 51:0777 / 160  
Tynne Steep 3days stage 3 dnf  
Pchelka Steep 32:5945 / 156  
[random] Sprint 20:4546 / 149  
[OCAD]Björke Stage 3 58:3486 / 168  
Tynne steep 3days stage 2 dnf  
Hawes 3 Day, day 3 38:1027 / 72  
Hawes 3 Day, day 2 30:2132 / 90  
Hawes 3 Day, Day 1 15:3154 / 138  
Fantasy sprint 14:1571 / 204  
[OCAD]Portugal 2.3 26:59114 / 219  
[OCAD]Björke Stage 2 26:0382 / 224  
[OCAD]Björke Stage 1 41:5265 / 205  
Tynne steep 3day stage 1 dnf  
Tynne steep 3days prolog dnf  
 2dnf  
[OCAD]Le Lac 27:4937 / 208  
[Rocad] middle 36:2354 / 130  
Maajaa - Middle 40:5655 / 208  
Japan Open dnf  
woman 10:563 / 92  
Pahkionvuori - Middle 43:08102 / 188  
[OCAD] Malmenbadet 18:2543 / 185  
l-100 sprint 1+5 16:4232 / 64  
l-100 sprint 5 8:316 / 69  
l-100 sprint 4 14:3116 / 79  
l-100 sprint3 16:1449 / 86  
l-100 sprint2 11:3863 / 135  
l-100 sprint 1213:0034 / 172  
[OCAD]Strangleburg 2.5 km 26:3184 / 178  
Rájec 51:0756 / 139  
[OCAD]Björke Prolog 16:0362 / 255  
Short-6 10:0445 / 87  
Short-5 8:5316 / 98  
Short-4 dnf  
Short-3 9:2339 / 87  
Short-2 7:3320 / 99  
Short-1 6:2064 / 134  
 35:2213 / 35  
  35:3633 / 45  
  26:2232 / 75  
Short 6 14:579 / 86  
Short 5 16:0215 / 85  
Short 4 13:2630 / 94  
Short 3 10:1519 / 96  
Short 2 9:0920 / 116  
Short 1 8:1527 / 186  
Vester Thorup 30:3558 / 229  
[ocd]_Voronez_Middle-2237:5046 / 149  
[ocd]_Voronez_Middle-1 34:5448 / 200  
[OCAD]-city middle248:2041 / 239  
The Golden Sausage Middle237:0381 / 196  
[OCAD]Fontainebleau I232:02141 / 368  
Short Race 26:0834 / 103  
Night Sprint Cup 2 10:232 / 94  
Night Sprint Cup 1 14:3735 / 103  
Random 42:2441 / 99  
Fusine Sprint Cup Final 75:3151 / 114  
Fusine Sprint Cup 7 21:1566 / 138  
Fusine Sprint Cup 6 22:4880 / 153  
Fusine Sprint Cup 5 12:1530 / 187  
Fusine Sprint Cup 4 26:0242 / 139  
Fusine Sprint Cup 3 17:1150 / 182  
Fusine Sprint Cup 2 18:5455 / 195  
Fusine Sprint Cup 1 20:5058 / 260  
King of the sea night 21:1718 / 78  
king of the sea 24:2457 / 124  
Western Valley 40:1745 / 93  
[OCAD]Ultra-Long SM 2oo8 27:4271 / 206  
Random 38:4435 / 106  
JUKOLA-training 77:0651 / 155  
Natt Trening dnf  
 232:5044 / 179  
Chateau de Montlosier Sprint dnf  
Fence Mania - Sprint 16:5721 / 172  
Only contours 40:3845 / 166  
slower-backwards 6:425 / 170  
Vester Thorup 30:36149 / 295  
Random Middle 4K 62:4619 / 109  
rOCAD 20min 34:41106 / 217  
Kaakkurilammi Night Sprint 33:1886 / 160  
[ROCAD] Forest 20 min 26:5878 / 220  
[OCAD]Middle 41:1739 / 127  
Jukola Training - T2 28:3988 / 272  
Jukola Training - T1 64:1192 / 241  
[OCAD] Suncoast Classic Sprint 18:4564 / 191  
[OCAD] Zelený mocál /Green Plesh 42:4969 / 221  
Hooksettville V2 53:5734 / 77  
Hooksettville V1 69:5940 / 104  
Col du Marchairuz - middle 48:3251 / 132  
[OCAD] Usovo 2 39:08110 / 206  
[ocd] Lielstraupe_Middle-3 29:4964 / 187  
[ocd] Lielstraupe_Middle-2 40:18109 / 199  
[ocd] Lielstraupe_Middle-1 32:35109 / 208  
[ocd] Piejuras Park_Sprint-2 25:0452 / 194  
[ocd] Piejuras Park_Sprint-1 18:52102 / 280  
Bach dnf  
[Word-O] "Åsen" dnf  
[OCAD] Forest 17 min 23:01104 / 256  
Middle distance, Quincyburg 28:0645 / 153  
[RANDOM] Middle dnf  
Vienna Park Series 2008 - Day1 5:381 / 280  
[RANDOM] Long Middle dnf  
[Ocad Cavedine S] 35:07153 / 257  
Shawmut Forest 3.2k 49:2077 / 174  
Slovenian cup dnf  
skraastad dnf  
Middle dist 57:2147 / 142  
[Word-O] WOC Final 2007 35:4858 / 240  
Horna Fure Vestra 34:28111 / 219  
7 Days of Southtyrol Final 69:2878 / 148  
[OCAD] Gamlegrendasen dnf  
[OCAD] Fantasy - City Sprint 20:5181 / 233  
warrenfieldtown sprint 5:571 / 137  
[OCAD] Aamot 13:2975 / 279  
[OCAD] Overnmarka long distance dnf  
[OCAD] Melumbakken 33:25121 / 248  
[OCAD] Chateau de Montlosier dnf  
smstafet 16:4456 / 210  
Yeah bad course 4:051 / 129  
[Ocad] Bad Course Done dnf  
[OCAD} Sardanga City day 2 FIXED dnf  
women2 10:411 / 103  
[OCAD] Sardanga City day 2 dnf  
[Ocad] Bad Course dnf  
sprint 20:4142 / 124  
[OCAD] Miass lake - 19 min 34:28107 / 187  
Rus-Svetlogorsk 40:5544 / 110  
[ROCAD] Long/middle 55:3383 / 140  
[Random] Chelsea Champ dnf  
[Random] Chealsea dnf  
rCaHnAdMoPmS-Day 1 26:0336 / 98  
rCaHnAdMoPmS-INTRO 19:1561 / 117  
Fenwood East dnf  
[OCAD] Sardanga City - SPRINT 25:5054 / 193  
Norwood dnf  
HC2008-Final dnf  
Tvisten Long 48:2136 / 52  
Tvisten Middle 27:2049 / 76  
Tvisten Short 15:2358 / 139  
Tveitan Final 25:4145 / 71  
Tveitan Middle 34:0245 / 86  
Tveitan Sprint 16:2072 / 155  
FREDRIK GP! 24:0644 / 81  
FREDRIK GP 15:5731 / 85  
  dnf  
  5:1425 / 97  
Fredrik GP M10,W10 4:1649 / 116  
[OCAD] Predgrize Night 28:1993 / 164  
[OCAD] Forest 27 min 42:1595 / 181  
simple Tour 2008 2 8:1837 / 103  
7 Days of Southtyrol Stage 6 45:2246 / 114  
Simple tour 2008 1 6:3624 / 134  
Forest Short/middle 25:3257 / 127  
City sprint! dnf  
7 Days of Southtyrol Stage 5 83:3056 / 113  
7 Days of Southtyrol Stage 4b dnf  
7 Days of Southtyrol Stage 4a 19:3256 / 197  
7 Days of Southtyol Stage 3 30:5478 / 158  
7 Days of Southtyrol Stage 2 55:3156 / 131  
7 Days of Southtyrol Stage 1 66:5649 / 110  
7 Days of Southyrol Model Event 10:0548 / 217  
Forest long 40:4535 / 70  
Forest Middle dnf  
HC2008 16:3168 / 146  
HC2008-Middle 45:2438 / 125  
HC2008-Intro 17:02139 / 208  
[ROCAD] Highlands Middle 2 55:0295 / 153  
Sprint . 16:4233 / 117  
San Giovanni Final dnf  
[OCAD] Skraastad/Havsåsen 44:2898 / 161  
Schule Meisterschaft 37:5549 / 96  
[ocad]middle 24:01100 / 176  
OCAS Havsåsen 39:04131 / 210  
Forest sprint 9:51104 / 196  
Sprint 29:4723 / 111  
Svalerød West 21:1670 / 152  
middle Tobi 52:1870 / 163  
S.Tyrol Champs M16 13:3039 / 195  
San Giovanni Middle 48:2264 / 130  
TÜ Srint1 dnf  
Night cup III 63:5732 / 84  
san Giovanni short 50:0091 / 166  
Night cup II dnf  
Night cup I dnf  
San Giovanni Long 111:3156 / 89  
san Giovanni Sprint 21:4794 / 246  
Ocad San Giovanni dnf  
Sprint dnf  
Nice 38:0467 / 124  
City map Course22dnf  
City map day2 course1 dnf  
city map course1 26:4452 / 112  
Homer dnf  
Hvetbo Bakker - Bane 1. dnf  
Klitløb 32:0738 / 104  
Fantasy middle dnf  
Fantasy Desert day2 10:2895 / 136  
Fantasy City 14:3162 / 190  
Sprint 12dnf  
Random Test2dnf  
[OCAD] Sprint, Växjö217:57155 / 430  
Sprint2dnf  
sprint Champ FINAL!!!215:12150 / 336  
Sprint Champ. semifinal!2dnf  
Völser Weiher 41:0066 / 102  
Gatineau(sprint) 23:47129 / 216  
Open Land 1 18:5384 / 127  
Mountain 21:5133 / 82  
3,5km - long dnf  
2,3km dnf  
1.3km dnf  
Fantasy City-Sprint 25:5191 / 211  
10-Mila 10 47:39152 / 247  
Ski-O 48:2753 / 121  
OCAD test sprint 12:56121 / 183  
Really difficult ROCAD dnf  
SPANISH TERRAIN_1 41:2586 / 138  
The airfield forest (sprint) 23:2439 / 115  
Forest 24 min night... 43:4246 / 87  
Upper Selma National Preserve dnf  
  20:0973 / 140  
22 min forest night 43:1354 / 88  
a race 26:4454 / 70  
Foxtrot forest sprint 22:10116 / 177  
Forest-15 min 31:04110 / 175  
Rocad long dnf  
[OCAD] Lauhtu 25:42141 / 245  
fast and open sprint 11:0384 / 136  
Trespass forest sprint 19:09109 / 137  
Maroltinger Schulmeisterschaft 1 dnf  
(3 Days of simpsons)Stage 3 11:1743 / 69  
(3 Days of Simpsons)Day 2 dnf  
(3 days of Simpsons) Stage 1 19:4781 / 125  
Log off 11:2437 / 115  
ROCAD map dnf  
fast sprint dnf  
FROGNERSPRINTEN dnf  
JO A KULT DETTE OGSÅ 1,5 KM dnf  
MELLOMDISTANSE 4 KM 48:1230 / 80  
City sprint 20:0923 / 90  
town sprint 22:0644 / 109  
[ocad] 30 cntrlp dnf  
Very difficult and routechoices dnf  
[ocd] Alit Ski-o Day3 dnf  
[ocd] Alit Ski-o Day2 dnf  
[ocd] Alit Ski-O dnf  
[ocad] Adigeya 2 dnf  
[ocad] Adigeya dnf  
Kaakkurilammiv dnf  
Park-OL dnf  
Curve-OL dnf  
Nowhere .a. middledistans . dnf  
Langtvekkistan . middle dnf  
Mt Richmond sprint 13:2986 / 187  
. sprint . dnf  
[rnd] night 2.8k dnf  
 242:3132 / 84  
Hill map dnf  
(OCAD) Metsäkylä Ski O 2007 41:1972 / 139  
Skid-o 22:5926 / 116  
(OCAD) Kauppi North Sprint 2 34:28113 / 164  
Ski-O testing 23:3164 / 146  
[ROCAD] Ahinko short (night) 26:36101 / 135  
Ökenplågan 10:2076 / 149  
[ocad] One Man Relay in Alol' dnf  
open,fast and difficult course dnf  
One long and difficult leg! dnf  
rggljkgjsfr dnf  
[rnd] Cambridgewick 2.5k dnf  
[Rocad] Forest 17 min 31:39138 / 192  
Labyrintutmaningen 35:0581 / 123  
[focad] Micro-O 2 42:1654 / 95  
[focad] Micro-O 1 26:1548 / 159  
(OCAD) Dogtrack Sprint 3 20:03130 / 169  
 217:28119 / 187  
High speed mountain course! dnf  
(OCAD) Kauppi North Sprint 24:16126 / 212  
(OCAD) Hill Sprint 3 dnf  
Ruuhikorpi D2 38:14118 / 155  
Ruuhikorpi D1 24:45184 / 238  
Sprint/Middle Nice forest 18:5878 / 128  
[Rocad] Forest 15 min 22:54141 / 283  
[Rocad] Forest 22 48:24156 / 232  
Dumbomsslitet 5:3385 / 217  
Teckna själv 1 dnf  
swim test!! dnf  
Rocad 3-days Night dnf  
Rocad 3-days Middle 42:3983 / 135  
Random Cup III dnf  
Random Cup I dnf  
rnD']] 10-11mins Sprint ! dnf  
Rocad *Middle* 40:5198 / 127  
Fantacy Sprint dnf  
Tammimäki dnf  
Heinälaakso C1 dnf  
Fantasy map2dnf  
[ROCAD] 3,9 km2dnf  
sprint220:3740 / 90  
o dnf  
hjhjhjhjhjhjhjhjjjjj 14:1818 / 29  
jkfjjjjkjkjkjfkjfkjfkjfkjkjk 3:5730 / 36  
BLÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ 13:476 / 27  
blabla loser 3:284 / 32  
Labyrint 41:0038 / 78  
Night OL 42:1615 / 36  
Arbor [Random Examplemap] 26:2754 / 83  
What about this? dnf  
New intro record 3:1639 / 88  
Fairbankston dnf  
[ocad] LE CARTE OF FRANCE 2 56:1397 / 138  
[OCAD] Stonah middle 4 68:0961 / 96  
sprint dnf  
[OCAD] Stonah middle 3 dnf  
Mackanfejden V21 4:455 / 124  
Easy forest-sprint 20:2358 / 80  
hahahaha dnf  
5-Days Sprint Tour Day 2 dnf  
5-days Sprint Tour Prolouge dnf  
[RANDOM] 3 days - Short/Sprint dnf  
[OCAD] Stonah sprint 36:06118 / 203  
5-Days-Germany/Day5 7:4739 / 77  
5-Days-Germany/Day4 4:5667 / 80  
5-Days-Germany/Day3 16:4758 / 85  
5-Days-Germany/Day2 6:1482 / 104  
5-Days-Germany/Day1 10:1778 / 112  
OCAD Sprint dnf  
Eriks Race 2 27:0960 / 90  
Eriks Race dnf  
Control Sprint 26:2181 / 125  

All races shown. View recent races.