Catching Features



Sweden mansen

Country:Sweden
Club:GMOK
Email:you must log in
Ranking:
Races Run:3496
Races Created:1
Upload Limit:6 mb (?)

Recent Races

Race Title Rerun # Time Place
Joutsenenpesä night 35:089 / 144  
Middle Earth Cup, Bonus Sprint 3 18:2110 / 204  
Middle Earth Cup 5, middle 33:241 / 196  
Hailuoto middle 27:0610 / 190  
MIddle Earth Cup 5, long 59:2216 / 131  
Middle Earth Cup 5, training 15:553 / 190  
Middle Earth Cup 4, long 51:215 / 120  
Joutsenenpesä middle 36:186 / 162  
Kungälv 1 Short 17:144 / 196  
Saarijärvi 3 night 37:225 / 138  
Middle Earth Cup 4, middle dnf  
 2dnf  
Middle Earth Cup 4, training 11:588 / 153  
Saarijärvi 2 night 37:237 / 106  
Saarijärvi night 29:202 / 128  
Platte, Middle 2 24:081 / 140  
Platte Middle 1 23:004 / 159  
Saarijärvi middle 2 36:011 / 131  
Platte, Training 8:577 / 174  
Saarijärvi middle 3 33:231 / 142  
Middle Earth Cup 3, long 57:336 / 107  
Halland Night Middle 18:021 / 139  
Halland Long 33:365 / 160  
Middle Earth Cup, Bonus Sprint 2 18:263 / 177  
Fantasy Cup, Stage 10 dnf  
 232:307 / 177  
Laikko 3 night 43:267 / 91  
Middle Earth cup 3, middle 31:125 / 145  
Laikko v2 night 40:524 / 109  
Laikko v2 middle 41:193 / 152  
Middle Earth Cup 3, training 16:566 / 170  
Middle Earth Cup 2, middle 30:257 / 152  
Köttkulla Night Long 35:061 / 112  
Köttkulla Long 39:493 / 161  
Long 38:315 / 150  
Night Middle 20:4812 / 148  
Prologue 9:474 / 194  
Fantasy Cup, Stage 9 53:477 / 100  
Middle Earth Cup 2, long 52:023 / 111  
Fantasy Cup, Stage 8 31:424 / 124  
Middle Earth Cup, Bonus Sprint 1 16:3411 / 162  
Laikko middle 46:3317 / 138  
Middle Earth Cup 2, training 17:111 / 164  
Fantasy Cup, Stage 7 48:284 / 100  
Kairobadet Middle 2 42:1129 / 139  
Middle Earth Cup 1, long 57:094 / 123  
Fantasy Cup, Stage 6 31:143 / 126  
Langeland Day 2 for real! 21:451 / 154  
Kairobadet long 50:121 / 115  
Technical Challange, Final 14:361 / 139  
Fantasy Cup, Stage 5 37:141 / 116  
Opening Night dnf  
Sardanga Sprint 17:535 / 153  
Langeland day 2 26:341 / 153  
Middle Earth cup 1, middle 33:284 / 142  
Technical Challange, Q3 10:281 / 125  
Technical Challange, Q2 12:5425 / 135  
Technical Challange, Q1 11:201 / 179  
Middle Earth cup 1, training 19:141 / 145  
Fantasy Cup, Stage 4 55:013 / 115  
Middle Earth Cup intro, LakeTown 18:253 / 158  
Fantasy-Cup, Stage 3 51:134 / 121  
Fantasy Cup, Stage 2 35:431 / 138  
Fantasy Cup, Stage 1 34:392 / 159  
Hemfjallstangen SO, middle 28:417 / 165  
Hemfjallstangen SO, long middle dnf  
Mantscha, Contour-O 37:4919 / 130  
Kalkleiten-Buch, Short 22:213 / 186  
Hemfjallstangen SO, short 22:4119 / 185  
r.old.m-E4 33:387 / 158  
Langeland Day 1 27:194 / 137  
Jerash Day 1 19:404 / 120  
Mawbray, control picking 24:362 / 123  
Kairobadet middle 33:392 / 114  
Teisko 1 night  31:499 / 92  
Øyberget Middle 28:355 / 126  
Fremo CP 25:197 / 130  
Teisko 1 short 21:347 / 152  
r.old.m-E3 33:5220 / 128  
Teisko 1 middle 36:166 / 139  
Carwell's Labyrinth S, long 61:431 / 98  
Carwell's Labyrinth S, short 19:442 / 160  
Carwell's Labyrinth S, middle 33:058 / 135  
r.old.m-E2 38:163 / 157  
Kairobadet Short 17:388 / 204  
r.old.m-E1 39:241 / 131  
Carwell's Labyrinth long 62:242 / 105  
WOC2021-Are you ready? 34:181 / 188  
Carwell's Labyrinth short middle 28:445 / 139  
Portugal O' Summer 2 51:591 / 120  
Carwell's Labyrinth middle 35:222 / 129  
Forest Umbra, Long dnf  
Forest Umbra, Middle 36:591 / 147  
Portugal O' Summer 28:241 / 155  
Osso da Baleia (Multitechnics) 39:4118 / 147  
Hawse End middle 33:434 / 144  
Kaleva Church sprint 2 13:386 / 130  
Kaleva Church sprint 15:145 / 155  
Hawse End short 21:426 / 148  
Riddarhyttan 4 46:031 / 120  
Riddarhyttan 2 18:041 / 138  
WOC-Training-E5 21:428 / 171  
Riddarhyttan 1 30:532 / 149  
Muncaster W, middle 2 26:402 / 147  
Muncaster W, long 54:323 / 109  
Second race, Stora ålsjön  dnf  
WOC2021-Training-E4 30:3410 / 156  
Open orienteering Mapper test 11:372 / 154  
Muncaster middle, guest planner 21:132 / 148  
WOC2021-Training-E3 24:553 / 151  
Muncaster W, easy intro 17:543 / 150  
WOC2021-Training-E2 19:119 / 177  
GRAZ City Tour IMPOTANT INFO dnf  
GRAZ City Tour - Race 1 16:251 / 130  
Metsäkylä 1 night 41:4530 / 109  
WOC2021-Training-E1 22:223 / 225  
GRAZ, Main Square, Training 2 8:409 / 129  
Metsäkylä 1 middle 38:132 / 171  
GRAZ - Main Square, Training 1 10:3130 / 144  
Africa - Eco Disaster 47:534 / 111  
Isengard sprint 19:2031 / 173  
Threlkeld day 51:1618 / 141  
Threlkeld downhill challenge 6:571 / 156  
Africa - Entire Continent 36:543 / 146  
Threlkeld night 29:413 / 135  
Night course at an logging area dnf  
Kauppi 1 long 62:294 / 127  
Africa - North and Sahara 32:233 / 109  
Kauppi 1 night 41:4413 / 110  
Tuckland (tech) middle 2 38:579 / 152  
Costa de Lavos (2) 30:4814 / 168  
Schöckl N, Middle 20:392 / 169  
Schöckl E, Middle 19:443 / 167  
Schöckl S, Downhill challange 2:551 / 157  
Schöckl S, Middle 24:392 / 169  
Tuckland long part 2 49:067 / 131  
Hilmteich, Sprint 18:0216 / 211  
An Ras 2021: Stage 6 31:0512 / 143  
Africa - Night Event 25:004 / 95  
Tuckland easy course 18:075 / 186  
Pedrogao (2) 34:287 / 158  
Tuckland middle 1 33:063 / 165  
Kauppi 1 middle 2 38:267 / 143  
An Ras 2021: Stage 5 24:044 / 165  
Tuckland long part 1 48:424 / 140  
Kauppi 1 middle 32:514 / 179  
Not another Australian map! 21:302 / 191  
Oversee, Sprint 2 14:1314 / 184  
Oversee, Sprint 1 16:4650 / 217  
Våttåsen Long 46:261 / 145  
Dalegarth long middle 39:532 / 143  
Saarijärvi 3 middle 36:512 / 149  
Dalegarth moderate 17:271 / 172  
An Ras 2021: Stage 4 71:546 / 125  
Resafjellet 33:091 / 182  
Africa - City Tour dnf  
Dalegarth short 24:3326 / 174  
Short one 16:2311 / 140  
Saarijärvi 2 middle 35:294 / 148  
Kårsta, short night 23:0912 / 125  
Kårsta, middle 2 33:4116 / 155  
Borrowdale 4 dnf  
 233:291 / 173  
An Ras 2021: Stage 3 18:176 / 172  
Borrowdale middle 2 35:066 / 128  
Saarijärvi middle 2 32:556 / 124  
ColesBay 47:242 / 130  
Kårsta, middle 32:446 / 153  
Kauppi 3.5 middle 33:062 / 120  
Kårsta, short 19:4932 / 202  
Kauppi 3.4 middle 36:243 / 125  
Malaysian shortie 23:0313 / 181  
Borrowdale middle 1 32:437 / 158  
Kauppi 3.3 middle 2 39:556 / 137  
Kauppi 3.2 middle 2 40:3712 / 146  
Return of Holly Hell - Sprint 1 22:1914 / 192  
An Ras 2021: Stage 2 28:424 / 204  
Saarijärvi middle 39:006 / 158  
Night Middle, forest sprint  dnf  
NJROTC Area13 challenge 21 day2 16:534 / 188  
[WOC2021 Course Setter]Supi hora 64:5914 / 132  
NJROTC Area13 challenge 21 day1 19:231 / 222  
[WOC2021 Course Setter]Supi hora 46:556 / 162  
An Ras 2021: Stage 1 51:1012 / 164  
[WOC2021 Course Setter]Supi hora 33:4720 / 235  
THe Final dnf  
Melville Caves 39:163 / 179  
Kauppi 3.5 long 55:1313 / 124  
Return of Holly Hell - Night 2 45:4610 / 109  
MidEarth 9, Mordor without tears 19:187 / 175  
Middle Earth 8, grand final 39:335 / 158  
Swedish middle 28:0542 / 197  
Middle Earth 7, Long 66:0219 / 105  
Middle Earth 6, long training 18:117 / 150  
Korong Spur Long 2 51:192 / 122  
Kauppi 3.1 night 33:0212 / 104  
Portugal by night 31:594 / 135  
Middle Earth 5, Mirkwood by day 32:5535 / 150  
Kauppi 3.1 middle 2 32:598 / 149  
Kitluv Revir 2/2 16:273 / 166  
Korong Spur Middle 2 32:305 / 167  
Middle Earth 4, Night 40:402 / 100  
Kitluv Revir 1/2 13:3715 / 187  
Kauppi 3.4 long 59:393 / 113  
[re-play]CFWOC2021 Relay Finals 23:246 / 202  
Middle Earth 3, middle distance 33:2313 / 169  
Middle Earth 2, middle training 14:102 / 219  
Korong Spur Night 21:124 / 140  
Middle Earth 1 - Intro 28:474 / 203  
Korong Spur Long 63:488 / 142  
Korong Spur Middle 26:315 / 224  
Pedrogao (1) 30:328 / 174  
Korong Spur Intro 11:1418 / 260  
gsdivoc21 (8) dnf  
 242:549 / 181  
Return of Holly Hell - Night 41:0314 / 141  
Costa de Lavos (1) 27:495 / 162  
Kauppi 3.3 35:3111 / 145  
Kauppi 3.2 middle 32:001 / 196  
Fantasy Cup, Stage 15 28:535 / 197  
[CFWOC21]-Relay Leg3 22:423 / 215  
Askham 1 31:545 / 157  
Osso da Baleia 1 25:403 / 193  
[CFWOC21]-Relay Leg2 26:2731 / 236  
 223:313 / 347  
[CFWOC21]-Relay Leg1 24:2726 / 265  
 221:393 / 385  
Waterfall 44:0611 / 151  
[CFWOC21]-Sprint 15:025 / 301  
Fantasy Cup, Stage 14 16:3824 / 193  
 216:0412 / 247  
[CFWOC21]-Night 43:3431 / 205  
Kauppi 3.1 41:171 / 154  
Brügg Sprint 20:368 / 185  
Soria Sprint Training dnf  
 214:5418 / 253  
[CFWOC21]-Long 75:424 / 252  
Fantasy Cup, Stage 13 57:371 / 159  
Brügg Prolog 12:414 / 171  
Wubba lubba dub dub 1 24:125 / 209  
[CFWOC21]-Middle 35:534 / 341  
 233:114 / 582  
High Rigg 4, long 75:382 / 135  
Svata Anna, Middle 32:427 / 180  
Bran, Short 16:418 / 215  
Svata Anna, Short 9:4910 / 238  
gsdivoc21 (7) 39:1221 / 151  
[CFWOC2021]-Training2 18:114 / 346  
 217:4673 / 698  
 317:1959 / 698  
gsdivoc21 (6) 38:422 / 122  
gsdivoc (5) 24:235 / 180  
Fantasy Cup, Stage 12 28:034 / 178  
gsdivoc (4) 50:559 / 134  
Fantasy Cup, Stage 11 45:1830 / 188  
Darnaway - Wrap up warm 40:0114 / 158  
[CFWOC21]-Training1 12:185 / 384  
 211:16319 / 1385  
 311:11303 / 1385  
 411:23331 / 1385  
High Rigg 3 19:2711 / 233  
capanne small81 38:556 / 165  
Fantasy Cup, Stage 10 17:5724 / 218  
gsdivoc (3) 36:395 / 141  
gsdivoc(2) 52:406 / 126  
High Rigg 50:542 / 174  
Darnaway - Half Eleven 32:469 / 217  
Fantasy Cup, Bonus 16:141 / 209  
Fantasy Cup, Stage 9 37:371 / 188  
gsdivoc21(1) 63:2012 / 149  
Vähäjärvi 2, middle 48:373 / 177  
Vähäjärvi 1, middle 2 39:1123 / 221  
Fantasy Cup, Stage 8 47:1820 / 174  
Fantasy Cup, Stage 7 21:064 / 218  
Setmurthy 3 34:457 / 185  
Fantasy Cup, Stage 6 14:4717 / 205  
 213:284 / 285  
Whinlatter 3 64:391 / 137  
Fantasy Cup, Bonus 17:0616 / 201  
Circle city Gregorian Christmas  24:0121 / 170  
Whinlatter 2 20:042 / 179  
Fantasy Cup, Stage 5 49:266 / 172  
Isojärvi 1 middle 4 39:037 / 199  
Fantasy Cup, Stage 4 23:595 / 200  
Whinlatter 22:211 / 224  
Fantasy Cup, Stage 3 14:504 / 197  
Fantasy Cup, Training B 6:398 / 194  
Fantasy Cup, Stage 2 46:195 / 169  
Fantasy Cup, Stage 1 26:341 / 194  
Fantasy Cup, Training A 7:543 / 203  
Setmurthy 2 33:162 / 195  
OUnlocked Bestof2020 Sprint Easy 7:4114 / 130  
OUnlocked Bestof2020 Sprint Hard 24:5312 / 181  
OUnlocked Bestof2020 World Easy 15:1111 / 148  
OUnlocked Bestof2020 WorldMedium 25:071 / 148  
OUnlocked Bestof2020 World Hard 50:101 / 188  
OUnlocked Bestof2020 JK1971 Hard dnf  
Österrödjeberget night 29:5513 / 142  
 231:0126 / 208  
Buchwald, Bonus 18:025 / 157  
Buchwald, Night 20:486 / 133  
Buchwald, Middle 22:062 / 203  
Buchwald, Training 6:5211 / 205  
Dalegarth 2 48:341 / 144  
Dalegarth, West Cumberland 60:294 / 138  
A-mazing Grazing 27:2212 / 147  
Ardnaskie 5 80:411 / 110  
Maria Trost, Short 15:388 / 190  
Ardnaskie 4 24:431 / 126  
Ardnaskie 3 73:1013 / 115  
Ardnaskie 2 36:191 / 137  
Manesty, West Cumberland 32:2038 / 144  
Ardnaskie 1 44:4323 / 155  
Joutsenenpesä middle 4 33:166 / 131  
Nr. 400 - The Map 17:303 / 198  
Babylon, Middle 26:191 / 186  
Joutsenenpesä night 34:167 / 124  
Joutsenenpesä middle 3 35:081 / 154  
Chaud Clapier - Middle 25:419 / 212  
Österrödjeberget middle 26:299 / 186  
West Cumberland 38:284 / 163  
Vähäjärvi 1 middle 2 34:504 / 178  
Växjö OK middle 30:135 / 176  
Vähäjärvi 2 night 42:0513 / 128  
White Sands NP Middle 1 40:313 / 159  
Vähäjärvi nigh 36:129 / 139  
[CoronaBlues]-E19 22:381 / 214  
Darnaway Half Nine 50:102 / 146  
Vähäjärvi 2 long 65:1610 / 155  
Vähäjärvi middle 1 34:571 / 196  
[CoronaBlues]-E18 33:194 / 224  
Erskine 2 12:0219 / 157  
Erskine 1 14:5423 / 208  
Darnaway 10 o'Clock dnf  
Knock-Out Sprint, Final 21:2911 / 171  
Knock-Out Sprint, Heat C 7:0820 / 161  
Knock-Out Sprint, Heat B 5:459 / 164  
Knock-Out Sprint, Heat A 6:546 / 192  
Kalkleiten, Sprint 11:0524 / 183  
Kalkleiten, Long 45:312 / 135  
Hansta West, long 80:185 / 123  
Hansta West, middle 2 36:4127 / 185  
Hofwald, Long 41:205 / 154  
Hofwald, Short 6:362 / 223  
OUnlocked- WOC99 -Men Classic P3 16:181 / 152  
OUnlocked- WOC99 -Men Classic P2 46:591 / 169  
OUnlocked- WOC99 -Men Classic P1 50:145 / 213  
OUnlocked- WOC99- Short Beginner 9:033 / 163  
OUnlocked- WOC99 -Women's Short 26:579 / 264  
Hansta West, Night 44:5624 / 112  
Ghosttown V2 Ghostrace 20:5434 / 132  
Ghosttown V2 16:2029 / 131  
Col de la Chau - Middle (3?) 37:3921 / 191  
SCFL S2 R5 39:3225 / 154  
Ghosttown 17:5325 / 166  
Kalkleiten, Middle 4 23:2321 / 165  
Kalkleiten Middle 3 19:3110 / 168  
Kalkleiten, Middle 2 22:0011 / 172  
[NEW] Kalkleiten, Middle 24:222 / 180  
Upie - Short sprint dnf  
SCFL S2 R4 29:464 / 189  
Forest Umbra, Middle 31:5713 / 192  
Holdhusfjell - Middle 3 29:027 / 164  
Hansta West, middle 29:367 / 158  
[CoronaBlues]-E17 33:437 / 177  
Björköby middle 31:565 / 151  
SCFL S2 R3 dnf  
[CoronaBlues]-E16 35:391 / 157  
Hailuoto night 30:105 / 121  
Hansta West, Short 22:098 / 180  
Nya Varvet, Middle 24:213 / 157  
Hamrångefjärden Middle 20:502 / 156  
[CoronaBlues]-E15 24:336 / 195  
Larsmo long 52:438 / 116  
Söder Getaren Middle 220:551 / 265  
CFEB 2020-11-01 dnf  
Kyrkoberget middle233:036 / 205  
Graz - Waltendorf, Sprint 15:308 / 194  
Peruspohjanvuori long night262:246 / 120  
Peruspohjanvuori long / middle252:365 / 178  
Hailuoto middle 2227:483 / 259  
Hollola night 2239:5321 / 167  
Hollola middle 2 dnf  
GSDIVOC5 dnf  
Tähtiniemi 1 middle dnf  
Tähtiniemi 3 real night 41:351 / 76  
Tähtiniemi 3 night 43:581 / 98  
GSDIVOC2 dnf  
Tähtiniemi 3 middle 34:114 / 172  
GSVIDOC dnf  
GSVIDOC1 22:545 / 204  
Hansta East, Long 42:3613 / 155  
Mount Dufferin 6 24:217 / 179  
Hansta East, Middle 27:5110 / 165  
Jarosas Norte 31:494 / 125  
M3 Hofwald 30:588 / 121  
Hansta, Short 11:274 / 174  
Cheire de come - Middle 2 29:379 / 132  
Mount Dufferin 2 18:171 / 128  
Mount Dufferin 1 32:5313 / 176  
Tähtiniemi 2 middle 41:0010 / 157  
Banat dnf  
Conique dnf  
Lockdown-O British Open Sprint A 20:203 / 276  
Holdhusfjell - Middle 2 27:486 / 236  
Lockdown-O British Open Long A 63:254 / 243  
Lockdown-O British Open Middle A 43:1423 / 326  
Holdhusfjell - Middle 30:298 / 288  
Pizzorne 53:513 / 151  
San Giovanni 4 34:3417 / 172  
[LOTR-SC] Bree 13:5616 / 255  
Picking shrubbery and cliffs 24:345 / 204  
San Giovanni 3 33:1410 / 187  
[CFWC2020]Final-E20 72:4217 / 231  
[CFWC2020]-E19 31:5113 / 289  
 230:025 / 394  
[CFWC2020]Round10-Training 17:0044 / 328  
 214:5623 / 501  
The night of spiders 2 30:105 / 163  
San Giovanni 2 38:575 / 157  
Teesside University 2 19:4614 / 180  
Konkalampi 2 night 37:0118 / 142  
Teesside University 1 15:5216 / 231  
Ankh-Morpok-the Shades middle dnf  
Ankh-Morpok - the shades (Sprint 11:4636 / 251  
San Giovanni 1 28:3215 / 230  
Sheffield Botanical Gardens dnf  
[CFWC2020]-E18 55:2514 / 248  
[CFWC2020]-E17 30:079 / 312  
[CFWC2020]Round9-Training 20:3579 / 349  
 216:1813 / 530  
Lockdown-O June Weekend Forest A 41:1223 / 349  
Lockdown-O June Weekend - Park A 16:0336 / 418  
Sarkalahti night 2 37:3616 / 148  
Oldie but NOT goldie.  19:4523 / 214  
Vilchetes Middle 11:035 / 158  
10mila202x-training 20:5919 / 288  
[MV2020] GRAND SLAM 32:1635 / 260  
[LOTR-SC] Helms Deep 10:107 / 284  
Chaud Clapier - Night 27:4311 / 203  
[CFWC2020]-E16 65:2816 / 278  
[CFWC2020]-E15 30:5832 / 359  
[CFWC2020]Round8-Training 12:146 / 375  
[MV2020] Gara9 32:546 / 213  
Konkalampi 2 44:5410 / 174  
Sarkalahti middle 3 38:507 / 236  
[CFWC2020]-E14 67:239 / 282  
[CFWC2020]-E13 36:283 / 344  
[CFWC2020]Round7-Training 18:5019 / 373  
 218:3123 / 521  
Contour-O, Hofwald 2 19:412 / 206  
Contour-O, Hofwald 1 24:0825 / 177  
[MV2020] Gara7 26:1535 / 244  
Fresnedilla Suroeste-1 24:3821 / 226  
Col de la Chau - Middle 32:0723 / 254  
Lockdown-O - Team Weekend 49:104 / 321  
Holly Hell - Long 1 56:098 / 155  
Cursa Oberta - Santa Fe 58:0241 / 184  
2a Copa Catalana de e-Orientacio 21:1911 / 331  
Konkalampi 3 middle 37:412 / 188  
[MV2020] Gara6 Sprint Tiriolo 35:2038 / 232  
Upie - Sprint 1 13:4732 / 205  
Holly hell - Middle 1 42:0313 / 186  
[Svindal] Middle 31:3233 / 308  
[LOTR-SC] Minas Tirith242:1718 / 241  
[MV2020] Gara5 34:1328 / 249  
Holly hell - Intro 1 21:0871 / 224  
[Svindal] Short Middledistance 16:588 / 239  
Trail-O Goente Elite 73:33112 / 181  
[CFWC2020]-E12 69:2210 / 289  
[CFWC2020]-E11 28:4713 / 375  
[CFWC2020]Round6-Training 11:364 / 406  
Holly hell - Intro 0 11:463 / 314  
SandroneCup-Marzabrutto- Picking 22:2725 / 197  
Col de la Chau - Middle 28:0624 / 212  
Konkalampi night 43:3442 / 140  
Monte Xalo dnf  
[Grindsted] Prologue 5:2955 / 246  
Chabeuil - Sprint 2 12:397 / 271  
Col de la Chau - Short 23:4664 / 273  
[MV2020] Gara4 26:0866 / 306  
Fresnedilla Norte-1 29:128 / 276  
CF COMA El Chorro Sur 35:232 / 250  
Lockdown-O - World O Day 41:1422 / 536  
Tour de France Part 4 (Middle) 38:2540 / 232  
Chabeuil Sprint 10:306 / 301  
CF COMA El Chorro Media 36:197 / 234  
Konkalampi middle 36:402 / 251  
Minas Tirith - Sprint 2 17:555 / 237  
Minas Tirith - Sprint 1 14:1011 / 341  
Minas Tirith - Intro 4:3451 / 418  
Tour de France Part 3 23:0614 / 246  
[MV2020] Gara3 16:5730 / 279  
State Park dnf  
Pekonkangas | middle 31:1554 / 326  
Island of Many Island Intro 16:291 / 183  
[WOC2014] Sprint Relay 21:0412 / 302  
[CFWC2020]-E10 64:579 / 344  
[CFWC2020]-E9 39:3628 / 449  
[CFWC2020]Round5-Training 13:5628 / 502  
Sierra de las Villas Open 34:4828 / 312  
[MV2020] Gara2 - The Real One 20:5135 / 290  
FEGADO Sprint [E1] 23:163 / 239  
[MV2020] Gara2 - Feltre - sprint 23:0649 / 255  
[MV2020]Gara2-Feltre - sprint 20:0622 / 235  
Härkävuori - Middle 27:1810 / 325  
Tour de France Part 2 28:0819 / 315  
Cursa Oberta - I Copa Catalana 26:4792 / 385  
Lockdown-O - Classic - Long B 51:262 / 116  
Lockdown-O - Classic - Long A 71:184 / 356  
Lockdown-O Classic - Middle B 19:421 / 199  
Lockdown-O Classic - Middle A 35:5314 / 425  
Lockdown-O - Classic - Short C 7:5727 / 241  
Lockdown-O - Classic Short B 21:384 / 253  
Lockdown-O - Classic - Short A 30:1833 / 531  
 227:421 / 664  
Orrdals klint 2 middle 26:5732 / 265  
[MARS] Victoria Crater 25:4145 / 356  
Jyvaskyla - Long 46:022 / 222  
Tour de France Part 1 (short) 17:576 / 382  
Orrdals klint middle 2 28:1936 / 293  
SandroneCup-Cumeglio-long? 45:333 / 200  
[MV2020] Gara1 17:1935 / 438  
morkvedmarka sprint 21:4717 / 317  
Sprint-Cup E8 16:1626 / 325  
Mines du Roi Salomon, Sprint 2 14:4621 / 226  
Mines du Roi Salomon, Sprint 1 13:1424 / 338  
Les mines du Roi Salomon - Intro 3:1551 / 414  
Boatorp Middle dnf  
[Profi] Blumau, Middle 2 26:1417 / 236  
[Rookie] BLumau, Short 4 18:401 / 221  
[Rookie] Blumau, Short 3 17:055 / 304  
1a Copa Catalana- Classificatori 14:395 / 265  
[CFWC2020]-E8 72:2524 / 358  
[CFWC2020]-E7 35:5236 / 450  
 2dnf  
[CFWC2020]Round4-Training 21:1514 / 484  
Polish Sprint Championships dnf  
[Profi] Blumau, Middle 1 27:4012 / 268  
[Rookie] Blumau, Short 2 15:485 / 255  
[Rookie] Blumau, Short 1 17:4613 / 325  
Sprint-Cup E7 15:1051 / 318  
Sprint-Cup E6 12:2919 / 361  
Sprint-Cup E5 13:1110 / 393  
SandroneCup-MonteSandrone-Short dnf  
Orrdals klint night, short 23:0720 / 238  
Haukkavuori cliffs 36:2113 / 271  
[CFWC2020]-E6 64:1543 / 453  
[CFWC2020]-E5 36:1168 / 541  
 233:4430 / 653  
[CFWC2020]Round3-Training 20:3514 / 601  
WoO-Route to O-Season Day 42 15:0922 / 327  
 216:2270 / 391  
[RCC]-E3 27:2123 / 157  
[RCC]-E2 23:4311 / 186  
Lockdown-O - Round 2 - Course B 5:369 / 187  
Lockdown-O - Round 2 - Course A 24:1117 / 396  
Lockdown-O - Round 1 - Course B 4:3151 / 246  
Lockdown-O - Round 1 - Course A 22:2215 / 483  
Somewhere middle 4 34:469 / 219  
forest long 57:505 / 130  
[RCC]-E1 15:4933 / 219  
short forest 20:1212 / 274  
Mynttila - Long 55:0113 / 258  
 253:587 / 295  
Mynttila - Intro 7:3339 / 415  
First CF Trail-O (WT = 3min) 9:2427 / 218  
Platabek dnf  
Reposärkät 38:0210 / 215  
Västersjön, middle 21:026 / 309  
[CFWC2020]-E4 56:4122 / 468  
[CFWC2020]-E3 27:3534 / 570  
[CFWC2020] Round 2 - Training 17:0713 / 569  
Lammhult, easy sprint 11:1381 / 396  
Sätila - middle 32:528 / 313  
Fusine Extreme Controlpicking dnf  
Sprint-Cup E4 17:3549 / 379  
Hakarp - middle 26:229 / 279  
Fusine 2 36:572 / 269  
CFEB 2020-05-01 49:049 / 147  
Fusine refurbished <10min 11:3120 / 346  
Korvatunturi middle 2 32:224 / 249  
Kvänsås 35:524 / 175  
Sprint-Cup E3 14:1514 / 396  
Sprint-Cup E2 dnf  
Oronmylly West Long 52:3119 / 193  
Sprint-Cup E1 16:5940 / 475  
High Chaparral forest - Middle 41:2013 / 210  
Old Summer Palace [Test] 12:186 / 327  
Etang de Lers - Night (2) 32:4724 / 215  
Lewes Lake, Middle 42:1914 / 312  
Mäntänvuori | Middle dnf  
Suololuopal middle 3 33:3116 / 257  
Etang de Lers - Night 27:1811 / 322  
city sprint 30:0534 / 301  
Eisteichiedlung, Sprint 2 12:3767 / 369  
Eisteichsiedlung, Sprint 1 11:5121 / 461  
[CFWC2020]-E2 72:3129 / 525  
[CFWC2020]-E1 29:4928 / 614  
[CFWC2020]-Training 13:303 / 660  
[CoronaBlues]-E14 32:3328 / 360  
Lockdown-O - Day 1 - Course B 5:1715 / 414  
Lockdown-O - Day 1 - Course A 21:5530 / 572  
Josephgrund Sprint Challange C 21:5615 / 289  
Josephgrund Sprint Challange B 22:2440 / 336  
Josephgrund Sprint Challange A 20:3628 / 493  
Bran, Middle 4 22:5715 / 305  
Bran, Middle 3 dnf  
 222:3210 / 383  
[CoronaBlues]-E13 30:3743 / 398  
Forbergåsen|Middle 28:3512 / 378  
Bran, Middle 2 28:0918 / 300  
Bran, Miidle 1 24:5010 / 432  
Test2 NJ2D Lang dnf  
[CoronaBlues]-E12 19:3892 / 444  
Koantakanen middle 4 35:466 / 224  
[CoronaBlues]-E11 50:5029 / 333  
GS030420m 21:4341 / 273  
Mäntänvuori | Short dnf  
 2dnf  
 3dnf  
Koantakanen middle 3 36:1119 / 277  
Akenstaka - Long 50:5621 / 255  
Bordasee, Controlpicking 2 33:1011 / 199  
Kalajoki middle 3 33:3311 / 224  
Bordasee, Controlpicking 31:3517 / 283  
Peguerinos Middle230:3616 / 361  
Sprinttraining 1217:4022 / 371  
Mount Kooyoora, test26:025 / 311  
Bordasee, short 2 17:4949 / 309  
Akenstaka - Short 18:3050 / 334  
Huuhkainvuori middle 3 36:3314 / 267  
CFEB 2020-04-15 46:312 / 182  
[CoronaBlues]-E9 45:4149 / 340  
Bordasee, short 22:5119 / 346  
Bordasee, middle 32:5220 / 291  
[CoronaBlues]-E8 20:0231 / 385  
GS280320M228:3536 / 254  
GS270320m222:0530 / 248  
Kvarn | Middle 37:2625 / 275  
[CoronaBlues]-E7 17:1235 / 369  
GS260320240:3214 / 169  
Larsmo night241:317 / 145  
Isojärvi middle 3232:3419 / 206  
 3dnf  
[CoronaBlues]-E6231:1816 / 386  
San Giovanni - contour2dnf  
GS240320a236:2325 / 184  
[CoronaBlues]-E5226:1316 / 371  
GS220320g244:087 / 127  
GS220320f217:1121 / 205  
GS220320e230:0923 / 143  
GS220320d2dnf  
 325:4410 / 165  
GS220320c224:0864 / 245  
GS220320b233:495 / 233  
WOC 20032dnf  
GS210320b223:5722 / 224  
[CoronaBlues]-E4243:1225 / 309  
GS210320a244:2114 / 164  
Nava del Pinar Middle2dnf  
Cheire de come - Night2dnf  
[CoronaBlues]-E3233:376 / 374  
Short Middle224:336 / 266  
[CoronaBlues]-E2226:3116 / 362  
ValleIruelas night2dnf  
 325:039 / 199  
ValleIruelas II227:5612 / 303  
Cheire de come - Middle228:5419 / 273  
[CoronaBlues]-E1236:4122 / 363  
Random-Map-E1238:495 / 189  
Valle Iruelas225:5841 / 420  
Luoto middle 5233:0025 / 194  
[reused]-Middle238:1925 / 269  
Nybo South - Middle230:0414 / 217  
Rovigo Sprint 2214:1757 / 363  
[OCAD]Six Mile Lake Sprint 13:325 / 179  
St. Leonhard Contours 2 23:591 / 128  
CF-WOC'17-Middle 37:399 / 156  
Babylon 2, Middle 31:5716 / 126  
Babylon, Middle 2 25:0618 / 120  
Babylon, Middle 23:1714 / 145  
Grönklitt - Night 30:1510 / 109  
Grönklitt - Middle 25:2019 / 173  
Random 3 - Middle 23:267 / 125  
CF-League |Couto da Arnela Night 23:564 / 112  
St. Leonhard, Contour-O 34:2216 / 110  
Random 2 - Night Controlpicking 12:2110 / 118  
Random 2 - Middle 30:467 / 96  
Iivaara 2 middle 39:305 / 94  
CF-League | Couto da Arnela Long 50:2718 / 120  
Mount Kooyoora, Middle 29:3713 / 120  
Slater Road 5-days | E2 - Middle 40:2714 / 115  
Random - Middle 3 30:503 / 106  
Foppa | CF WOC'17 announcement 24:5933 / 159  
Tonsow, Short 25:369 / 127  
Slater Road 5-days | E1 - Sprint 19:3720 / 153  
Iivaara 1, middle 40:011 / 107  
Tonsow, Middle 2 37:3712 / 92  
Tonsow, Middle 41:084 / 115  
Random - Middle 2 25:213 / 107  
Random - Middle 21:3612 / 132  
Random - Night 16:416 / 116  
St. Leonhard 3, Middle 22:407 / 130  
CF-League | Couto da Arnela M 32:2915 / 139  
Brainfartland short 2 35:2111 / 127  
St. Leonhard 2, Middle 2 29:063 / 131  
St. Leonhard 2, Middle 23:484 / 139  
CF-League | Skatås Night 23:394 / 146  
La Totale, Controlpicking 15:355 / 160  
Forest Umbra, Middle 21:595 / 149  
The night of non-hiting spiders dnf  
WoO Route to Christmas #2 8:2025 / 175  
Bauerskogen Long 41:023 / 119  
St. Leonhard, Middle 26:587 / 146  
Bauerskogen Short Middle 20:271 / 165  
Cavedine Night 24:044 / 104  
Shrinked runners 2 middle 33:287 / 95  
Söderskogen 2 middle 33:312 / 140  
Gullåsaberget Middle 20:182 / 149  
Shrinked runners short 26:499 / 131  
Cavedine Short 2 21:191 / 126  
Cavedine short 19:4321 / 149  
Nipfjället - Sprint dnf  
Forbergåsen - Middle 28:518 / 134  
La Totale, Middle Night 22:251 / 99  
CF-League | Rudan Long 46:2713 / 140  
Söderskogen 2 short 26:428 / 127  
Walking on the Moon 13:416 / 120  
Dense Forest ;) 5:307 / 119  
CF-League | Sotkamo Short 27:093 / 151  
Mount Kooyoora, Middle 29:371 / 115  
Mount Kooyoora, Short 23:3113 / 137  
CF-League | Hidden meadow Short 17:563 / 165  
Houtu Finale - Night 21:262 / 90  
Houtu Classic Distance 36:3725 / 96  
Houtu Middle Distance 2 24:423 / 115  
Houtu Middle Distance 24:381 / 133  
CF-League | MelvilleCaves Long 46:223 / 119  
Mount Kooyoora, Middle 31:425 / 102  
Brainfartland short 22:4717 / 125  
La Totale, Middle 19:071 / 153  
Mount Kooyoora,MindblowingMiddle 50:493 / 95  
CF-League | Skatås Long 46:2012 / 110  
Mount Kooyoora, Controlpicking 19:354 / 129  
MK Middle 1 23:2513 / 115  
CF-League | Hidden meadow Long 52:307 / 119  
Söderskogen middle 25:542 / 133  
Plaine du Rosoir - Middle 24:062 / 115  
Söderskogen 18:323 / 144  
Reposärkät short/middle 32:172 / 120  
Rautajärvi short 21:152 / 158  
Livastinmäki short 26:456 / 131  
Konkalampi 2, short 30:162 / 136  
[World Cup 2016]-E9 Vargatsjärns238:4313 / 276  
Siitama South-West middle 32:264 / 123  
Siitama South-West sprint 19:184 / 146  
CF WOC Sprint Spectator | Sprint 16:021 / 136  
Teisko n2 middle 32:243 / 111  
CF WOC Long Spectator | Long 59:516 / 99  
Rautajärvi sprint 20:011 / 150  
CF WOC Middle Spectator | Long 44:422 / 117  
Teisko n1 night 24:393 / 98  
Teisko n2 sprint 18:2223 / 152  
CF WOC Sprint Spectator | Sprint 19:2315 / 177  
Teisko long 46:313 / 104  
CF WOC Long Spectator | Middle 47:0112 / 137  
Halseboda|Long Night 55:091 / 105  
Pikku-Ahvenisto night 34:588 / 116  
CF WOC Night Spectator | Short 11:487 / 146  
CF WOC Middle Spectator | Short 23:285 / 183  
CF WOC Night Spectator | Middle 20:013 / 154  
Teisko east night 31:461 / 120  
Halseboda|Middle 31:023 / 161  
Teisko n+1 sprint 17:544 / 171  
CF WOC16 Sprint 19:183 / 171  
Halseboda|Intro 16:431 / 197  
Romevaara 46:361 / 109  
Pikku-Ahvenisto sprint 15:491 / 138  
WOC 2005 Reskin 57:452 / 131  
CF WOC16 Night 42:322 / 114  
Kauppi east middle 29:017 / 136  
Kaukas #2 35:189 / 106  
Kaukas #1 27:093 / 135  
Siitama middle 27:331 / 145  
Kauppi east sprint 16:114 / 168  
CF WOC16 Long Distance 105:276 / 143  
Joutsenenpesä (n+1) sprint 15:5711 / 170  
Joutsenenpesä night 2 24:365 / 115  
CF WOC16 Middle Distance 40:446 / 173  
Tumba umba  22:1531 / 146  
Tähtiniemi middle 27:431 / 134  
Tobelbad Middle 3 21:3823 / 145  
Siitama sprint 15:292 / 163  
Lethola - CF WOC16 Reminder 33:241 / 158  
Joutsenenpesä sprint 16:4413 / 190  
[Standard] Smistad 2 58:142 / 128  
Joutsenenpesä night 32:2020 / 122  
[Standard] Smistad 29:442 / 147  
Tobelbad Middle 2 25:041 / 134  
Tobelbad, Middle 24:343 / 153  
Lehtola CF1 29:0931 / 174  
Joutsenenpesä, middle 29:516 / 163  
Merry Christmas! 44:328 / 119  
Kuivuri, middle 2 26:322 / 116  
Kuivuri, night 33:021 / 86  
OCADconvert Standard 2 8:224 / 136  
Hamina Christmas Night sprint 21:274 / 94  
Kalkleiten 3, Standard 26:476 / 117  
Kalkleiten 2 - Standard 17:4420 / 133  
Kalkleiten - Standard 14:321 / 164  
OCADconvert Standard dnf  
Hamina 2 sprint 18:546 / 151  
Ragnitz 4, Middle 32:183 / 110  
Ragnitz, One Leg Wonder 7:342 / 153  
[New] Ragnitz 2, Middle 22:173 / 119  
[New] Ragnitz, Middle 31:144 / 129  
Kuivuri, Long 45:533 / 115  
Kuivuri, middle 24:231 / 164  
[Ski-O] Waltendorf 30:4914 / 163  
Schönbrunn sprint 2 dnf  
 219:497 / 190  
Middle Series 37:1811 / 142  
Forest Umbra Championship, Final 34:356 / 116  
Forest Umbra Championship, Q2 15:042 / 105  
Forest Umbra Championship, Q1  15:4310 / 122  
Forest Umbra Championship, Tr. 7:189 / 105  
[World Cup 2015] Stage #8 Final 75:1511 / 115  
Middle Series 32:481 / 127  
[World Cup 2015] Stage #8 Race 3 37:5118 / 105  
Schönbrunn sprint 15:077 / 132  
[World Cup 2015] Stage #8 Race 2 35:516 / 144  
upload 300th and CF WOC16 info 32:293 / 138  
Tekapo Middle 3 27:1011 / 87  
Tekapo Middle 2 26:068 / 101  
Middle Series 35:361 / 113  
Tekapo Middle 27:504 / 122  
Lost in Forest Umbra 2 dnf  
Lost in Forest Umbra 1 dnf  
[World Cup 2015] Stage 8 59:042 / 125  
Middle Series 48:507 / 101  
[World Cup 2015] Stage #7 Race 4 70:131 / 99  
Hamina sprint 2 18:116 / 105  
Tekapo Intro 12:0710 / 125  
Middle Series 38:396 / 119  
[World Cup 2015] Stage #7 Race 3 46:0711 / 98  
Pavia O_O 14:253 / 115  
El sprinto 17:1239 / 116  
Middle Series 33:466 / 116  
Trolla Middle 23:383 / 142  
Hamina sprint 15:1218 / 126  
Styrian Sprint Series 4 16:2314 / 89  
[World Cup 2015] Stage #7 Race 2 34:592 / 147  
Styrian Sprint Series 15:546 / 77  
Canada Israel short night 16:411 / 87  
Canada Israel Short dnf  
Styrian Sprint Series 2 17:1314 / 90  
Styrian Sprint Series dnf  
[World Cup 2015] Stage #7 41:066 / 142  
[KING OF BOXHOLM] - Long Night 60:141 / 87  
Sprint 1 dnf  
Contour O 7 33:482 / 72  
Styria Cup 15 30:262 / 81  
Contour O 6 58:512 / 62  
Aborrtjärn Short 9:244 / 136  
Contour O 5 5:302 / 91  
Contour O 4 9:482 / 102  
Contour O 3 20:5110 / 115  
Contour O 2 60:053 / 80  
Contour O 28:592 / 108  
[World Cup 2015] Stage #6 Race 4 58:1811 / 118  
Styria Cup 14 55:092 / 74  
Styria Cup 13 31:533 / 111  
Styrian Short Track 12 25:433 / 108  
Iladalen short night 10:554 / 137  
[World Cup 2015] Stage #6 Race 3 34:461 / 122  
Paper mill sprint 4 27:391 / 103  
[World Cup 2015] Stage #6 Race 2 44:325 / 131  
[KING OF BOXHOLM] - Middle 40:022 / 147  
[World Cup 2015] Stage #6 48:096 / 142  
Paper mill sprint 3 27:038 / 102  
[KING OF BOXHOLM] - Long 78:5131 / 110  
Iladalen Middle 2 23:435 / 131  
[KING OF BOXHOLM] - Intro 16:2614 / 160  
[World Cup 2015] Stage #5 Race 3 dnf  
 221:4516 / 154  
Paper mill sprint 2 dnf  
 225:563 / 121  
Styrian Short Track 11 27:306 / 69  
ÖstgötaLeague|Kvarntorp|E18 45:024 / 94  
Iladalen Middle 22:2612 / 129  
Styrian Short Track 10 20:102 / 93  
[World Cup 2015] Stage #5 Race 2 22:3117 / 120  
Styrian Short Track 9 27:071 / 86  
Bosmalm #02 38:062 / 85  
Bosmalm #01 22:402 / 118  
ÖstgötaLeague|Kvarntorp|E17 31:483 / 110  
Paper mill sprint 25:136 / 95  
[World Cup 2015] Stage #5 16:3214 / 141  
Styrian Short Track 8 20:341 / 80  
ÖstgötaLeague|Kvarntorp|E16 56:551 / 97  
Styrian Short Track 7 night 15:573 / 73  
Styrian Short Track 6 30:563 / 64  
Styrian Short Track 5 21:4210 / 84  
Kivijärvi 3 sprint 22:5223 / 105  
 218:301 / 133  
Styrian Short Track 4 23:3610 / 84  
Styrian Short Track 3 14:2014 / 98  
ÖstgötaLeague|Kvarntorp|E15 18:1310 / 146  
Styrian Short Track 2 19:005 / 103  
Styrian Short Track 12:592 / 138  
[World Cup 2015] Stage #4 Race 4 66:094 / 114  
Teisko 2 middle 34:002 / 118  
Kivijärvi Sprint 2 15:4115 / 106  
[OCAD]Zheleznica | Long 44:026 / 120  
Kivijärvi 2 Sprint 16:4016 / 134  
Kivijärvi Sprint 19:0016 / 163  
[World Cup 2015] Stage #4 Race 3 50:293 / 112  
KRIM.NASH! race3! 28:137 / 107  
[World Cup 2015] Stage #4 Race2  36:023 / 148  
KRIM.NASH!race2! 9:385 / 148  
KRIM.NASH! 12:4418 / 183  
[World Cup 2015] Stage #4 62:3612 / 148  
 261:478 / 186  
Teisko 2 17:263 / 147  
Kangaskylä Sprint 3 dnf  
 215:186 / 178  
Teisko Night 20:3821 / 113  
Teisko Short 14:551 / 166  
Kangaskylä Sprint 2 13:111 / 146  
Kangaskylä Sprint 14:414 / 129  
[CF Beginner] finnish map race3 22:502 / 155  
[World Cup 2015] Stage #3 Race 3 44:4914 / 113  
[OCAD] Zheleznica | Forestsprint 14:4712 / 190  
[World Cup 2015] Stage #3 Race 2 57:534 / 127  
 255:321 / 169  
Kalce | Night-picking 29:2520 / 108  
 226:251 / 131  
[OCAD]Zheleznica|Middle 2 28:463 / 141  
Kalce | Middle 32:2249 / 149  
[World Cup 2015] Stage #3 36:0510 / 159  
Citad Svizra [Sprintcup] E8 20:178 / 127  
[OCAD]Zheleznica|Middle 18:137 / 201  
Trondheim sprint 3 14:163 / 153  
Fast and furious!! 13:207 / 141  
 212:401 / 189  
[World Cup 2015] Stage #2 Race 4 49:124 / 108  
Kalce|Night 16:237 / 128  
Citad Svizra [Sprintcup] E7 13:247 / 145  
[World Cup 2015] Stage #2 Race 3 61:353 / 97  
[CF Beginner] finnish map#2 25:1014 / 153  
[World Cup 2015] Stage #2 Race 2 70:3215 / 121  
[CF Beginner] finish map 23:069 / 139  
[World Cup 2015] Stage #2 34:345 / 166  
Vaffelhaugen Sprintcup 2 29:3613 / 95  
Trondheim Sprint 2 15:097 / 101  
[Beginner] Ulfsbakk South 21:188 / 144  
[World Cup 2015] Stage #1 Race 3 39:492 / 115  
Citad Svizra [Sprintcup] E6 18:2414 / 119  
Trondheim Sprint 14:189 / 134  
[World Cup 2015] Stage #1 Race 2 44:027 / 130  
Dingwall - Sprint E1 24:5511 / 134  
[World Cup 2015] Stage #1 44:356 / 141  
Torebrate South Middle3 27:406 / 150  
Citad Svizra [Sprintcup] E5 19:238 / 120  
Torebrate South Night 36:161 / 105  
Austria Cup 2, Sprint 20:4221 / 142  
Jukola 2015, short 2 23:466 / 132  
Citad Svizra [Sprintcup] E4 17:012 / 114  
Jukola 2015, short 15:424 / 157  
Citad Svizra [Sprintcup] E3 20:3316 / 131  
Torebrate South Long 51:012 / 105  
Castle Made Of Sand, Sprint 16:3714 / 148  
City Sprint 2 13:598 / 116  
Torebrate South Middle2 36:5013 / 137  
City Sprint 17:0121 / 138  
Roskilde West [Sprintcup] E2 15:0228 / 148  
Roskilde West [Sprintcup] E1 dnf  
Austria Cup 1, Sprint 15:436 / 139  
[OCAD] Torebrate South Middle 36:2911 / 123  
Torebrate West Night 20:034 / 95  
Comp - 200 - Long Distance 47:006 / 93  
Buchwald, Middle - Night 28:467 / 77  
Buchwald, Middle 24:006 / 131  
Maria Trost, Middle - Night 27:5210 / 89  
Torebrate West Middle2 31:066 / 130  
Torebrate West Middle 30:3331 / 168  
HastilyCup#4 17:286 / 117  
 216:431 / 151  
Maria Trost, Short 11:434 / 161  
HasitlyCup 22:285 / 100  
HastilyCup.controlpicking 11:1425 / 120  
HastilyCup 25:342 / 74  
ÖstgötaLeague|Kvarn|E14 36:5012 / 160  
Höga Kusten Orientering dnf  
[OCAD]Middle Earth - Night 19:4310 / 88  
[OCAD]Middle Earth - Long 58:321 / 81  
[OCAD]Middle Earth - Middle 2 26:4019 / 131  
[OCAD]Middle Earth - Middle  24:2516 / 138  
Guess the Country #1 22:141 / 136  
ÖstgötaLeague|Kvarn|E13 15:164 / 158  
ÖstgötaLeague|Kvarn|E12 68:166 / 64  
Sommarserien E9 RyaAsar(Oringen) 39:2816 / 122  
Sommarserien E8 Hindas (Oringen) 66:095 / 76  
ÖstgötaLeague|Kvarn|E11 33:451 / 103  
Sommarserien E7 RyaAsar(Oringen) 48:432 / 92  
Sommarserien E6 Hindas (Oringen) 35:126 / 134  
Lost in Maria Trost 4 1:571 / 80  
Lost in Maria Trost 3 2:117 / 91  
Lost in Maria Trost 2 2:037 / 99  
Lost in Maria Trost-DESCRIPTION! 3:0615 / 119  
Sommarserien E5 Hindas (Oringen) 52:294 / 115  
ÖstgötaLeague|Kvarn|E10 44:466 / 86  
ÖstgötaLeague|Kvarn|E9 22:408 / 102  
Maria Trost, Short 2 15:323 / 102  
CF-Sommarserien E4 Kjölen 44:274 / 97  
Maria Trost, Short 12:5414 / 139  
Buttes Pass day 1 30:3526 / 107  
Sommarserien E3 Ulfsbakk 44:284 / 102  
Maria Trost, Middle 2 27:0110 / 96  
Maria Trost, Middle 28:0027 / 155  
CF-Sommarserien E2 10milaBonus 43:099 / 120  
CF-Sommarserien E1 Björsberg 36:3310 / 165  
10mila 2011 Bonus race 37:053 / 129  
Björsberg Middle 31:221 / 168  
ÖstgötaLeague|Kvarn|E8 80:367 / 92  
Pre-Jukola 2015 Leg7 74:434 / 73  
Pre-Jukola 2015 Leg6 44:394 / 87  
ÖstgötaLeague|Kvarn|E7 37:549 / 104  
ÖstgötaLeague|Kronfallet|E6 19:512 / 136  
Pre-Jukola 2015 Leg5 33:311 / 105  
Kalkleiten 2 23:141 / 117  
Pre-Jukola 2015 Leg4 33:302 / 85  
Pre-Jukola 2015 Leg3 57:264 / 73  
Kalkleiten 1 7:528 / 132  
Pre-Jukola Leg2 40:084 / 95  
Pre-Jukola Leg1 45:142 / 132  
ÖstgötaLeague|Kronfallet|E5 40:293 / 92  
Kleven #2 Middle 22:321 / 96  
Kleven #1 Sprint 12:0512 / 128  
Bordasee, Short 16:2714 / 145  
ÖstgötaLeague|Kronfallet|E4 30:468 / 133  
Bordasee, Middle 2 34:011 / 103  
Bordasee, Middle 45:371 / 118  
Styrian Relay Champs - 4 15:572 / 95  
Styrian Relay Champs - 3 21:311 / 80  
Styrian Relay Champs - 2 19:219 / 106  
Styrian Relay Champs - 1 17:1314 / 129  
Schöckl, Intro 5:3229 / 159  
Fanö #3|ULTRALONG dnf  
[Giro de Farmers]E13|Middle 30:005 / 171  
Retro-mila 2011 Leg10 65:301 / 77  
[OTourBigFinal2015]E28|Ultra 115:547 / 73  
Retro-mila 2011 Leg9 54:312 / 72  
Retro-mila 2011 Leg8 35:1010 / 100  
ÖstgötaLeague|Kronfallet|E3 20:071 / 150  
Retro-mila 2011 Leg7 31:223 / 103  
[Giro de Farmers]E12|Middle 20:568 / 160  
Fanö #2|Middledistance 31:0610 / 120  
Retro-mila 2011 Leg6 38:259 / 73  
Fanö #1|Longdistance 45:464 / 83  
Retro-mila 2011 Leg5 45:174 / 71  
Retro-mila 2011 Leg4 60:095 / 67  
Retro-mila 2011 Leg3 45:1214 / 79  
Kjölen E1 34:192 / 135  
|SMHGU-Ocup|+Kangaroo Monday #10 44:4829 / 86  
Retro-mila 2011 Leg2 29:023 / 103  
Retro-mila 2011 Leg1 26:402 / 155  
ÖstgötaLeague|Kronfallet|E2 50:593 / 85  
Utsnitt av Ulfsbakk 7 28:333 / 69  
Utsnitt av Ulfsbakk 6 27:194 / 94  
|SMHGU-Ocup|+Kangaroo Monday #9 32:4911 / 82  
Utsnitt av Ulfsbakk 5 28:155 / 94  
Siitama west 1 sprint 16:191 / 170  
[Giro de Farmers]E11|Middle 30:575 / 85  
[Giro de Farmers]E10|Sprint 15:229 / 148  
Utsnitt av Ulfsbakk 4 22:214 / 122  
[Giro de Farmers]E9|Middle 27:294 / 97  
Utsnitt av Ulfsbakk 3 31:012 / 85  
Utsnitt av Ulfsbakk 2 30:064 / 117  
Utsnitt av Ulfsbakk 33:1210 / 108  
ÖstgötaLeague|Kronfallet|E1  25:414 / 176  
Kauppi Nort-East night 41:1420 / 72  
|SMHGU-Ocup|+Kangaroo Monday #8 68:5013 / 93  
Kauppi north-easr middle 32:223 / 113  
[OTourFinals2015]E27|Night 62:527 / 65  
[Giro de Farmers]E8|Nightsprint 19:145 / 110  
|SMGHU-Ocup|-BlommenSE2 23:463 / 132  
[OTourFinals2015]E26|Sprint 19:365 / 165  
Kleven short middle 18:183 / 100  
|SMHGU-Ocup|+Kangaroo Monday #7 31:1025 / 130  
[OTourFinals2015]E25|Middle 35:0311 / 113  
|SMHGU-Ocup|-Tiirismaa 45:1314 / 111  
Kaleva church sprint 14:564 / 140  
[Giro de Farmers]E7|Night 25:509 / 99  
[OTourFinals2015]E24|Long 74:1114 / 94  
|SMHGU-Ocup|-BlommenSE 45:478 / 106  
[Giro de Farmers]E6|Middle 28:0611 / 116  
|SMHGU-Ocup|+Kangaroo Monday #6 46:2120 / 113  
[Giro de Farmers]E5|Forestsprint 18:4615 / 163  
CFWOC'15-spectator-race 4 33:0811 / 132  
Komenskeho sady sprint 3 22:083 / 129  
Kauppi north-east - sprint 16:5412 / 167  
[Giro de Farmers]E4|Long 55:412 / 106  
2nd 10 years old course 17:321 / 130  
Kangaroo Monday #5 59:422 / 96  
[Giro de Farmers] E3|Middle 15:297 / 199  
CFWOC'15-spectator-race 3 19:5912 / 199  
Harjulinna 3, sprint 17:422 / 122  
Harjulinna 2, sprint 19:457 / 126  
[OTour2015]E23 - Middle 21:4312 / 144  
[Giro de Farmers] E2|Middle 28:2114 / 157  
[Giro de Farmers]E1-Prologue 18:0914 / 180  
[OTour2015]E22 - Long Night 51:185 / 74  
Kangaroo Monday #2 31:3314 / 127  
[CFMAPCOMP-14] Hoyo 27:222 / 153  
[CFMAPCOMP-14]Cruz De La Piedra 80:1412 / 113  
Autumn Cup 2014 - E1, Long 42:244 / 132  
Hemossen - middle 25:0112 / 189  
Loipersdorf Sprint 2 17:4222 / 151  
Loipersdorf Sprint 16:3926 / 174  
[wcup-map#17-reused]-bonus2 37:4311 / 133  
[wcup-map#17-reused]-bonus 32:0426 / 158  
ICFOF-WCUP-25 42:3823 / 158  
[wcup-map#17-reused]-night 29:416 / 118  
[wcup-map#17-reused]-long 86:1010 / 114  
[wcup-map#17-reused]-middle 28:508 / 161  
[wcup-map#17-reused]-sprint 18:5234 / 194  
[wcup-map#16-reused]-bonus2 37:5414 / 124  
[wcup-map#16-reused]-bonus1 48:0930 / 127  
Sprint Praspekt Shmidta 18:5051 / 158  
[wcup-map#16-reused]-middle 34:0638 / 192  
[wcup-map#16-reused]-sprint 18:2351 / 212  
Loipersdorf Sprint 2 22:0312 / 152  
[wcup-24-reused-2] dnf  
ZS q1 Cheremyshki middle2 21:463 / 128  
Z.S.Mg.~1 middle 29:004 / 126  
Loipersdorf Sprint 17:0115 / 171  
Loipersdorf Intro 9:474 / 126  
[wcup-24-reused-1] 20:4448 / 159  
Bran Middle 4 22:509 / 136  
Bran Middle 3 16:413 / 131  
Bran, Middle 2 34:4141 / 123  
Bran Middle 16:211 / 128  
Bran Intro 7:2411 / 114  
[OCAD] Mazayes Night 28:5444 / 119  
[OCAD]Storklinten-reuse 39:436 / 155  
[OCAD] Mazayes Sprint 16:375 / 181  
[OCAD] Mazayes Long 39:296 / 102  
[OCAD] Mazayes Middle 27:1415 / 159  
Forest Umbra, Long 63:091 / 131  
Konkalampi 3 OCAD 27:432 / 144  
Konkalampi 1 OCAD 20:405 / 179  
[OCAD] Pizzorne 46:354 / 148  
JWSOC Spint Estonia M-20224:4731 / 268  
Schöckl, Short2dnf  
ICFOF-WCUP-24 - lorrieq 100th 34:1724 / 190  
[OCAD] Barricata, long 37:4213 / 174  
[wcup-map#13-reused]-night 33:2214 / 109  
Forest Umbra, Middle 30:564 / 139  
Schöckl, Short dnf  
 215:452 / 242  
[OCAD] Barricata, middle 27:4828 / 169  
[wcup-map#13-reused]-long 50:538 / 110  
[wcup-map#13-reused]-sprint 18:226 / 175  
[wcup-map#13-reused]-middle 26:065 / 157  
ICFOF-wcup-stage23 62:149 / 129  
Livastinmäki 2 day 1 OCAD 21:547 / 78  
Livastinmäki 2 (OCAD) 14:2614 / 160  
July 3 (livastinmäki) OCAD 26:528 / 119  
Konkalampi 3 intro OCAD 17:0713 / 122  
July 2 (Tähtiniemi 2) OCAD dnf  
July 1 (Tähtiniemi 1) (OCAD) 24:546 / 142  
WOC2014-Longdistance12104:1416 / 170  
[wcup-map#11-reused]-long269:211 / 123  
Livastimäki intro (OCAD)214:267 / 163  
[wcup-map#11-reused]-middle225:365 / 183  
Arborfield Sprint27:1120 / 158  
June 4 (Konkalampi) 25:0820 / 148  
[OCAD]Östansjö E2 middle 221:104 / 224  
[wcup-map#11-reused]-sprint219:5030 / 205  
June 3 (Kauppi 3) OCAD220:478 / 247  
[O-ringen 2013]Storklinten E5231:5249 / 204  
[wcup-map#9-reused]217:5328 / 128  
[O-ringen 2013]Storklinten E4243:219 / 183  
[wcup-map#9-reused]220:1432 / 152  
Tähtinimi intro (OCAD)215:5016 / 161  
[O-ringen 2013]Rödberget E3235:2248 / 195  
ICFOF-wcup-stage19250:4431 / 163  
ski o middle traning! 31:5913 / 108  
ski o sprint! 21:1831 / 152  
[ULLA_HAU]E4,contourO,long 26:556 / 108  
[ULLA_HAU]E3,middle 23:5628 / 143  
Training-ICFOF-wcup-stage2 10:2022 / 195  
[ULLA_HAU]E2,Controllpicking 11:379 / 160  
[ULLA_HAU]E1,middle 21:2624 / 174  
[ULLA_HAU]Prologue,sprint 9:338 / 198  
[OCAD] Avelengo Hafling, middle 20:118 / 189  
Lavis Buona 15:0314 / 178  
[Long]Santavaara 24:318 / 179  
AldenoCentre 26:372 / 163  
Ravai Middle dnf  
 223:5213 / 172  
Ravai 11:341 / 201  
ICFOF-wcup-stage1 43:439 / 195  
Training-ICFOF-wcup-stage1 dnf  
remade-czech2 25:2620 / 201  
tuefelskeller-E3 31:536 / 145  
tuefelskeller-E2 28:093 / 134  
tuefelskeller 22:322 / 190  
remade-swedishmap 29:3611 / 159  
Centro Storico[Re-do] 9:4811 / 150  
[OCAD] Halloween! dnf  
Night "sprint" 13:293 / 145  
remade-czech 20:288 / 166  
Everetthamb (night) 30:453 / 108  
remade SOW-E1 15:308 / 176  
Noname reupload 19:294 / 169  
[OCAD] Art, forest sprint 11:252 / 188  
easy dnf  
"Shortdistance" 13:003 / 189  
Fazenda RM-DF-BRA 32:293 / 89  
Ski-O Kazahstan 16:2620 / 206  
Vezzano Naran Night 19:104 / 115  
Vezzano Naran 12:182 / 204  
[OCAD] Facho, long 2 33:104 / 129  
Plitvice 28:5519 / 172  
[OCAD] Facho, long 1 36:554 / 126  
[OCAD] Facho, middle 18:114 / 222  
paattinen-E3 45:167 / 133  
paattinen-E2 17:326 / 182  
paattinen-E1 23:4710 / 187  
saauraai-5 24:4737 / 168  
sauraai-jwoc2015-4 16:172 / 225  
quicky 17:206 / 104  
sauraai-jwoc2015-3 48:4912 / 98  
sauraai-jwoc2015-2 23:563 / 136  
[OCAD]Noname final 19:3616 / 119  
sauraai-jwoc2015 23:325 / 148  
[OCAD]Noname contour-o part2 17:1717 / 100  
[OCAD]Starkebo - ForestSprint 13:143 / 136  
[OCAD] Krajna - Middle 2 23:421 / 104  
[OCAD] Krajna - Middle 1 23:168 / 142  
[OCAD]Noname contour-o 10:597 / 136  
Skidstugan[Short] 16:2310 / 164  
Skidstugan[Middle] 19:435 / 157  
[OCAD]Noname controllpicking 14:3031 / 175  
[OCAD]Starkebo - Middle 19:431 / 152  
[ocad]Noname 11:264 / 212  
[OCAD] Vilhosc 38:493 / 177  
[OCAD]Starkebo - Long 25:551 / 185  
karta 27:292 / 96  
Alol' race. beta 0.2 24:572 / 115  
[OCAD] Amatjarn, sprint 18:377 / 228  
[OCAD]Flemma - Middle 18:3610 / 234  
test 26:118 / 107  
[Idre]Nipfjället - Final 32:553 / 147  
Kålgårn dnf  
 2dnf  
[Idre]Nipfjället - Contour-O 34:076 / 149  
[Idre]Nipfjället - Forest Sprint 11:4939 / 233  
Canada night middle 16:543 / 125  
[Idre]Nipfjället - Middle 18:043 / 204  
Canada 15:123 / 123  
Siluva middle 25:253 / 102  
Hugset S 28:3811 / 81  
Colomba middle 1 19:559 / 155  
Colomba short 2 13:282 / 180  
remake Nort-Skadalen 34:377 / 147  
Foppa remade 28:297 / 140  
Hugset S 19:137 / 122  
Tangier 19:3119 / 189  
Crazyisland reremade 15:338 / 171  
[Idre]Nipfjället - Long 35:103 / 125  
[Idre]Nipfjället - Middle 18:442 / 168  
GrandForet 26:455 / 154  
[Idre]Nipfjället - Middle Night 22:133 / 110  
GrandForet 25:017 / 150  
Siluva - short. 17:047 / 131  
[Idre]Nipfjället - Forest Sprint 15:591 / 170  
[2nd]Falu Lasarett 15:1812 / 143  
[2nd]Gruvriset 15:234 / 153  
Forest Sprint 11:445 / 161  
[Idre]Nipfjället - Middle Night 20:028 / 144  
[Idre]Nipfjället - Long 32:5224 / 160  
Gruvriset 13:519 / 181  
Falu Lasarett 21:167 / 143  
Bonners Cliff E5 Short 13:087 / 134  
Barres-Artiugese-quillena day3 23:102 / 155  
Barres-Artiuges-quillane day 2 16:163 / 173  
Falu Gruva 9:387 / 196  
Bonners Cliff E4 Middle Night 19:251 / 117  
Barres-Artiuges-quillane 18:584 / 175  
Bonners Cliff E3 Long 29:501 / 137  
[Idre]Nipfjället - ForestSprint 15:306 / 233  
Arco 17:2918 / 185  
[OCAD]Ljungvallen - Middle 21:039 / 182  
[OCAD] Fantasy map Sprint 7:154 / 217  
[SummerCup] E5 - Forest Sprint 15:087 / 212  
[SummerCup] E4 - Long Distance 47:398 / 155  
[SummerCup] E3 - Middle Distance 19:003 / 224  
[SummerCup] E2 - Long Distance 37:584 / 167  
[SummerCup] E1 - Long Distance 39:163 / 207  
[OCAD] Guilhaumard Ouest, middle 26:5112 / 225  
[OCAD] Guilhaumard Ouest, Sprint 15:4435 / 257  
JWOC 2013 Sprint M21 21:245 / 213  
Castle Sprint 12:337 / 168  
O-Ringen 2003: Uddevallaetappen2 34:011 / 190  
O-Ringen 2003: Uddevallaetappen 15:2322 / 193  
Parco di Gocciadoro 19:0315 / 203  
Canada(Israel) middle. 19:4423 / 203  
[WOC2013] Training 7 19:4319 / 170  
 216:502 / 264  
[WOC2013] Training 6 20:232 / 169  
Citta di Ala 19:4413 / 200  
[WOC2013] Training 5 28:341 / 171  
[WOC2013] Training 4 16:216 / 191  
[WOC2013] Training 3 13:301 / 207  
[WOC2013] Training 2 18:049 / 195  
[WOC2013] Training 1 19:152 / 271  
Aldeno dnf  
 2dnf  
[SpringCup]Final - Long Distance dnf  
 244:3728 / 206  
Lewes Lake 5-days E5 21:054 / 158  
Lewes Lake 5-days E4 13:221 / 183  
Lewes Lake 5-days E3 25:025 / 138  
Lewes Lake 5-days E2 34:369 / 160  
Lewes Lake 5-days E1 9:334 / 234  
Wellington College 17:5625 / 246  
 2dnf  
 315:2112 / 406  
Siluva dnf  
[OLBerget] Night Middle 21:412 / 117  
Jukola2011 - Middle 25:294 / 141  
Jukola2011 - Middle Night 23:162 / 100  
Jukola2011 - Middle 16:506 / 154  
Jukola2011 - Middle Night 25:273 / 102  
Bonners Cliff E2 Middle 22:579 / 123  
Jukola2011 - Middle 22:043 / 145  
Jukola2011 - Sprint 16:3218 / 187  
Bonners Cliff E1 Middle 24:179 / 126  
Jukola2011 - Sprint 12:141 / 172  
Jukola2011 - Long 36:395 / 131  
Jukola2011 - Sprint 17:4245 / 184  
Jukola2011 - Long Night 34:524 / 105  
[OLBerget] Middle 26:389 / 164  
[SpringCup] E13 - Long Distance 54:121 / 115  
Jukola2011 - Long 37:576 / 123  
[SpringCup]E12 - Middle Distance 21:4413 / 141  
[SpringCup] E11 - Forest Sprint 18:2318 / 176  
Jukola2011 - Middle 23:099 / 170  
Jukola2011 - Middle Night 24:375 / 102  
[OCAD]Jungfruberget Long 25:003 / 116  
Jukola2011 - Long 42:487 / 123  
Jukola2011 - Middle Night 21:299 / 117  
[OCAD]Jungfruberget Middle 18:089 / 154  
Jukola2011 - Long Night 41:2013 / 99  
Jukola2011 - Middle 20:262 / 164  
Jukola2011 Sprint 17:3614 / 199  
Jukola2011 Middle 23:039 / 192  
[OCAD]Technical Map sprint [E2] 11:1417 / 123  
[OCAD]Technical Map sprint [E1] 10:341 / 152  
[10Mila 2013]Leg 4251:409 / 123  
[OCAD]Slätta final214:398 / 133  
[10Mila 2013]Leg 3231:0632 / 162  
[OCAD]Costa Mediterranea[Final] 17:0312 / 168  
[OCAD]Slätta middle 19:186 / 156  
PasturCity219:1217 / 177  
[OCAD]Slätta short 13:207 / 179  
[OCAD]Slätta prologue25:112 / 214  
[OCAD]Costa Mediterranea[E4]216:3711 / 163  
[OCAD]Costa Mediterranea[E3]221:2922 / 205  
[SpringCup] E10 - Long Night255:5816 / 137  
[OCAD]Chaud Clapier sprint26:503 / 240  
Babylon, Prolog28:052 / 181  
[SpringCup] E9 - Night219:5924 / 171  
[SpringCup] E8 - Long Distance252:344 / 186  
10Mila 2013 Leg 2 Short Night219:449 / 149  
[OCAD]Costa Mediterranea[E2]223:047 / 174  
[SpringCup] E7 - Forest Sprint221:5242 / 261  
[SpringCup] E6 - Middle Distance221:247 / 227  
[10Mila2013]Leg 1242:1321 / 178  
[OCAD] SlopeStyle Sprints [E7]225:3022 / 143  
[OCAD] SlopeStyle Sprints [E6]2dnf  
Salomons mines day 2 - Sprint218:3215 / 139  
[SpringCup] E5 - Forest Sprint215:0139 / 247  
[OCAD] SlopeStyle Sprints [E5]212:3636 / 193  
[SpringCup] E4 - Long Distance238:155 / 176  
[SpringCup] E3 - Middle Distance227:117 / 223  
[OCAD]Test29:115 / 182  
[OCAD]Costa Mediterranea[E1]213:421 / 178  
[SpringCup] E2 - Middle Distance226:438 / 227  
[OCAD]Laghetto di Andalo(Short)212:3930 / 190  
[OCAD] SlopeStyle Sprint [E4]223:0326 / 168  
[OCAD] SlopeStyle Sprints [E3]217:1813 / 165  
[OCAD] SlopeStyle Sprints [E2]219:4453 / 186  
[OCAD] SlopeStyle Sprints [E1]215:5324 / 241  
[OCAD]Jurock Park221:192 / 152  
GrandForet Part3232:2617 / 176  
[OCAD]Herbouilly night215:4832 / 133  
Miskiniskes NC217:4711 / 162  
[OCAD]Lot of Rocks213:1225 / 158  
GrandForet229:5943 / 191  
[OCAD] Mount Ali - Long244:178 / 123  
[OCAD] Mount Ali - NightSprint211:4730 / 144  
[OCAD] Mount Ali - Sprint215:2452 / 266  
[OCAD]Moutnain legend Sprint 2216:402 / 141  
[OCAD]Moutnain Legend Sprint212:3210 / 204  
[OCAD] Mount Ali - Middle229:2029 / 215  
Dayneetown dnf  
[OCAD] Scolty, Short 16:0026 / 198  
[OCAD] Scolty, middle 34:1829 / 201  
[OCAD] Montagne de Bange, long 64:1213 / 158  
[OCAD] Montagne de Bange, sprint 9:394 / 245  
1ºChicken without head Trophy dnf  
[OCAD] Montagne de Bange, middle 19:361 / 232  
(OCAD Høiås North sprint - Night 12:415 / 158  
[OCAD] Le Creux Froid, sprint 15:017 / 207  
[OCAD] Lachat, long 54:0819 / 140  
[OCAD] Lachat, sprint 11:477 / 217  
[OCAD] Lachat Conour'O, night 2 16:268 / 123  
[OCAD] Lachat Contour'O, night 16:116 / 110  
[OCAD] Lachat Contour'O, long 41:259 / 120  
[OCAD] Lachat Contour'O, sprint 10:5412 / 199  
[OCAD] Lachat Contour'O, middle 20:5110 / 172  
[OCAD]Foret de Charvette, middle 26:013 / 188  
[OCAD] Le Creux Froid, long 41:484 / 137  
[OCAD] Le Creux Froid, middle 20:504 / 215  
[ocad] Finnish Sprints E3 13:376 / 162  
[ocad] Finnish Sprints E2 13:101 / 166  
[ocad] Finnish Sprints E1 16:4021 / 202  
2ª copa SR U 19:402 / 85  
1ª copa Sr U 18:112 / 92  
Swedish-Middle 27:366 / 200  
[OCAD] Siitama 2 18:531 / 163  
Easy Sprint 7:423 / 151  
Hofwald Sprint 28:1728 / 135  
[OCAD] Siitama 19:101 / 198  
A run229:585 / 132  
Sekotsuji 21:1325 / 161  
Filler 24:221 / 164  
Sprint 3214:162 / 185  
Sprint-cup E 2 3:241 / 156  
Sprint-cup E 1 11:0822 / 175  
Old OCAD map comp 15:121 / 141  
[OCAD] Foresta Umbra, middle 2 18:241 / 240  
[OCAD] Idre Fjäll E7, middle222:133 / 219  
[OCAD] Idre-fjäll E6, sprint 20:3516 / 204  
Blåbærmåsan by night239:551 / 169  
[OCAD] Foresta Umbra, middle 22:5411 / 228  
[Rnd] Sprint 13:102 / 190  
[Rnd] Middle 29:542 / 147  
Pinar de Valladolid 17:1816 / 160  
[OCAD] Fantasy 15:332 / 205  
(ocad) Vieil Annecy 3 14:2824 / 195  
[OCAD] Chateau de Montlosier E26 25:013 / 153  
[OCAD] Schöckel-Cup E12, Short 12:415 / 204  
[OCAD] Schöckel-Cup E11, Middle 19:5138 / 194  
[OCAD] Schöckel-Cup E13, Middle 19:314 / 145  
[OCAD] Schöckel-Cup E10, Long 32:335 / 166  
[OCAD] Chateau de Montlosier E25 16:3116 / 210  
[OCAD] Scolty, Long-night 42:142 / 110  
[OCAD] CF-Training 2 10:058 / 204  
[OCAD] CF-Training 1 8:369 / 237  
[OCAD] Velo d'Astico, Long 45:509 / 156  
[OCAD] Velo d'Astico 23:243 / 239  
[OCAD] Chateau de Montlosier E24 18:031 / 199  
[OCAD] Komsomolsky 31:372 / 180  
[OCAD] Schöckel-Cup E9, Short-N 11:432 / 199  
[OCAD] Schöckel-Cup E8, Middle 18:572 / 213  
(ocad) Vieil Annecy 2 8:128 / 240  
 26:413 / 384  
[OCAD] Chateau de Montlosier E23 22:524 / 215  
[OCAD] Chateau de Montlosier E22 73:544 / 138  
[E3] Vercors Cup 25:308 / 200  
[OCAD] Schöckel-Cup E7, Night 26:214 / 122  
[OCAD] S.-Cup E6, Downhillsprint 10:384 / 204  
[OCAD] Schöckel-Cup E4, Middle 20:267 / 172  
[OCAD] Schöckel-Cup E4, Long 34:314 / 145  
[OCAD] Schöckel-Cup E3, Short 14:5715 / 209  
[OCAD] Schöckel-Cup E2, Middle 22:156 / 178  
[OCAD] Schöckl-Cup E1, Middle 18:595 / 206  
[E2] Vercors Cup 14:403 / 202  
[OCAD] Schöckel Top, Prolog 10:317 / 241  
[OCAD] Vuelta Alicante E12 16:383 / 218  
Camp Ripley: Frazen Long 39:251 / 183  
TRES DE MAIO 16:236 / 125  
[E1]Vercors Cup Sprint 8:4011 / 199  
[ocad] Vieil Annecy 7:189 / 243  
 25:294 / 414  
SLAVIERO 31:585 / 122  
STIBE SPRINT 2 14:469 / 138  
[OCAD] Bordasee, Middle 2 24:167 / 169  
stibe sprint 1 15:156 / 204  
[OCAD] Bordasee, Middle 21:4110 / 198  
[Ski-O]Seewen custom course 15:031 / 169  
[SpringCup] E24 - Long Final 65:076 / 148  
[OCAD] La Stele E21 36:044 / 156  
[OCAD] La Stele E20 12:1313 / 223  
[OCAD] La Stele E19 14:0723 / 161  
[OCAD] La Stele E18 20:524 / 167  
[OCAD] Rönnberget, Night Sprint 20:0419 / 117  
[OCAD] Rönnberget 2 22:382 / 137  
[OCAD] Rönnberget 26:0712 / 173  
[OCAD] Fantasy, Sprint 11:352 / 185  
[OCAD] Hamptjärnsstugan 2, NIGHT 16:554 / 126  
One Leg Wonder Montefallonio 16:394 / 148  
[SpringCup] E23 - Sprint 12:525 / 189  
[SpringCup] E22 - Night 26:203 / 106  
[SpringCup] E21 - Middle 21:4223 / 171  
[SpringCup] E20 - Sprint 8:043 / 202  
[SpringCup] E18 - Night 23:042 / 109  
[OCAD] Hamptjärnsstugan, NIGHT 22:5214 / 150  
[SpringCup] E19 - Middle 21:3810 / 173  
[SpringCup] E16 - Long 50:5910 / 129  
[SpringCup] E14 - Sprint 13:3329 / 207  
[SpringCup] E17 - Sprint 11:321 / 207  
[SpringCup] E15 - Middle 20:356 / 166  
[SpringCup] E13 - Night 18:106 / 110  
[SpringCup] E12 - Middle 21:0713 / 189  
[SpringCup] E11 - Long 46:312 / 129  
[SpringCup] E10 - Sprint 11:4811 / 222  
[SpringCup] E9 - Middle 20:211 / 179  
[SpringCup] E8 - Night 18:256 / 129  
[SpringCup] E7 - Middle 19:1129 / 208  
[SpringCup] E6 - Long 63:575 / 145  
[SpringCup] E5 - Sprint 11:284 / 272  
[SpringCup] E4 - Middle 27:153 / 229  
[SpringCup] E3 - Night 21:2734 / 183  
[OCAD] Hofwald 21:4616 / 167  
[OCAD] Lunsen by NIGHT 15:302 / 176  
[OCAD] Bullisland South, Night 18:1815 / 126  
[OCAD] Elsaich dnf  
[OCAD] Idre Fjäll, E6 11:182 / 205  
[OCAD] Bullisland South, Long 36:074 / 143  
[OCAD] Aydat E17 30:096 / 188  
[RndTemp] Series #3 Middle 16:171 / 168  
[RndTemp] Series #2 Sprint 12:003 / 216  
[RndTemp] Series #1 Long 50:451 / 124  
[OCAD] Long Distance 37:342 / 154  
[OCAD] Bullisland South, sprint 17:2935 / 223  
Pagrenda south 35:321 / 57  
(OCAD) Høiås north-east 26:034 / 200  
[OCAD] Short Long 26:463 / 185  
[OCAD] Aydat E16 18:362 / 189  
[RndTemp] Shortdist night 11:414 / 147  
[OCAD] Idre-fjäll, Intro 2 11:0628 / 178  
(CC2012)Arcinazzo 36:3214 / 164  
[OCAD] Mt. Laurie - Middle 15:186 / 203  
[OCAD] Mt. Laurie dnf  
 211:504 / 337  
200th COMPETITION dnf  
Sprint 17:168 / 137  
(OCAD) Laghi de lama E2 17:091 / 136  
Middle 16 23:137 / 95  
Middle 15 38:1116 / 86  
Middle 14 23:095 / 124  
Middle 13 26:063 / 106  
[OCAD] Vuelta Alicante - E11 14:205 / 188  
[OCAD] Vuelta Alicante - E10 19:2811 / 195  
[OCAD] Idre Fjäll, E5 22:032 / 94  
[OCAD] Idre fjäll, E4 32:223 / 99  
[OCAD] Idre Fjäll, E3 17:203 / 117  
[OCAD] Idre Fjäll, E2 21:102 / 139  
[OCAD] Idre Fjäll, E1 17:4512 / 172  
Arcinazzo 40:172 / 128  
[OCAD] Idre fjäll, Intro 10:158 / 259  
(OCAD) Laghi de lama - Test 9:052 / 191  
Brignoles - Urban sprint 22:099 / 198  
Middle 11 35:019 / 115  
[CC2012] Altipiani di Arcinazzo 28:562 / 159  
[RndTemp] Shortdist 13:1522 / 163  
Middle 10 34:022 / 88  
Middle 9 39:582 / 123  
Middle 8 28:081 / 151  
Port el Cuero [Sprint] 13:132 / 222  
[OCAD] Vuelta Alicante - E9 19:5915 / 235  
Middle 7 16:401 / 105  
Middle 6 18:401 / 115  
Middle 5 40:552 / 112  
Middle Comp, night 20:481 / 81  
Middle 4 32:022 / 111  
Middle 3 17:541 / 164  
Middle 2 23:317 / 141  
Middle 1 28:565 / 181  
Vezzena 24:042 / 163  
[OCAD] Bråt reunion 31:492 / 182  
(CC2012) Altipiani de arcinazzo 33:074 / 149  
[OCAD] Vuelta Alicante - E8 25:201 / 153  
Rokke korestfjella - 2 10:3715 / 153  
[OCAD] Fantasy, night 12:004 / 120  
[OCAD] Fantasy, sprint 10:312 / 211  
La Verne - Old fantasy map 26:449 / 207  
Rokke korsetfjella - Middle 1 25:185 / 161  
[OCAD] Fylleryd, sprint 15:232 / 208  
(OCAD) Shortdistance N 21:0912 / 151  
[OCAD] Tonsow E2, Middle 22:253 / 165  
[OCAD] Tonsow, Sprint214:383 / 230  
WOC2012 (jorat-long) 43:525 / 197  
Raven`s Cleavage 35:093 / 113  
[OCAD] Vuelta Alicante - E7 45:1823 / 159  
[OCAD] Vuelta Alicante - E6 17:558 / 197  
February Cup 3 of 3 31:015 / 124  
February Cup 2 of 3 24:461 / 152  
February Cup 1 of 3 29:365 / 186  
Giro d'Italia - Stage 9 45:508 / 71  
Giro d'Italia - Stage 8 19:125 / 173  
Teisko sprint 2 17:183 / 152  
Teisko Sprint 1 7:243 / 178  
[OCAD] Graddy, Short dist. 20:551 / 148  
[OCAD] Vuelta Alicante - E5 15:248 / 209  
[OCAD] Graddy, Middle 2 25:033 / 142  
[OCAD] Sengas, Ski-O Sprint 2 16:4312 / 184  
[OCAD] Sengas, Skio Middle 2 24:186 / 126  
[OCAD] Vuelta Alicante - E4 18:337 / 139  
[OCAD] Vuelta Alicante - E3 35:2233 / 157  
[OCAD] Vuelta Alicante - E2 11:385 / 199  
[OCAD] Vuelta Alicante - E1 22:373 / 212  
[OCAD]Vuelta Alicante - Prologue 13:525 / 235  
(OCAD) Italy-tour - E2 (real) 13:411 / 192  
(OCAD) Italy-tour - E1 21:001 / 208  
Shortdist night #2 10:508 / 140  
Shortdist night 13:186 / 172  
Giro d'Italia - Stage 7 dnf  
Høiås North stage3-middle(night) 23:164 / 139  
Høiås North stage 2 - Sprint 13:324 / 240  
Høiås north stage 1 - Long 36:257 / 182  
[RndTemp] Everetthamb #2 39:065 / 122  
Giro d'Italia - Stage 6 28:203 / 127  
Giro d'Italia - Stage 5 21:4913 / 171  
Giro d'Italia - Stage 4 21:139 / 193  
Giro d'Italia - Stage 3 20:213 / 185  
[OCAD]Gesunda Long 79:271 / 124  
[OCAD]Gesunda Middle 29:092 / 218  
Giro d'Italia - Stage 2 24:4410 / 152  
Giro D'Italia - Stage 1 28:326 / 154  
[OCAD] Bordasee, Middel 2 23:003 / 156  
[OCAD] Graddy, Middle 22:074 / 129  
Remake Steinbruch 22:3710 / 130  
One Leg Wonder Fusine 7:259 / 136  
[RndTemp] Martinb 12:582 / 216  
[OCAD] Middle Distance 19:348 / 240  
[OCAD] Long Distance 54:3712 / 177  
[OCAD] Sengas, Ski-O Middle 22:118 / 145  
[OCAD] Sengas, Ski-O Sprint 14:277 / 195  
[OCAD] Bordasee, Middle 22:549 / 139  
[OCAD] Bordasee, Sprint 11:045 / 186  
Quickmade map-shortened midde 2 16:089 / 165  
(FANTASY) middle E1? 16:431 / 172  
[Fantasy] Unnamed dnf  
Quickmade map - shortened middle 16:131 / 212  
[Fantasy] Contour Night 18:083 / 139  
[RndTemp] Everetthamb 37:312 / 146  
[OCAD] Dell'Argentario, multi'O 26:472 / 172  
[OCAD] Dell'Argentario, middle 4 19:2724 / 223  
[RndTemp] Cambridgeb Night 19:1110 / 148  
Dzikie Weze 30:542 / 145  
[RndTemp] Cambridgeb 18:0211 / 207  
[OCAD] Altopiano, middle 3 16:5513 / 228  
Bradbury's Race Long 38:271 / 136  
Bradbury's Race 21:3133 / 188  
[OCAD] Altopiano Sud, middle 2 19:2725 / 238  
[OCAD] Altopiano Sud, middle 25:306 / 235  
Skollenborg E2 Night 16:311 / 138  
 214:151 / 157  
[OCAD] Contour'O, short middle 15:505 / 188  
(OCAD)Skollenborg E1 Long 37:336 / 150  
Rokke map-part 2 E2 21:124 / 182  
[OCAD]Pregrize E4 20:281 / 177  
[OCAD]San Giovanni Contour-O 40:551 / 104  
[ocad] taiwashrine 6 realnight 30:334 / 87  
[ocad] taiwashrine 5 night 19:4038 / 116  
[ocad] taiwashrine 4 somanyctrls 18:2356 / 178  
[OCAD] Contour'O, long 75:152 / 114  
Christmas Special 40:325 / 178  
Rokke map-part 2 22:483 / 190  
[ocad] taiwashrine 3 long 35:302 / 148  
[ocad] taiwashrine 2 middle 15:1916 / 215  
[ocad] Taiwashrine 1 downhill 7:222 / 251  
[OCAD]Pregrize E3 35:363 / 195  
(ocad) St-Agnan-En-Vercors 25:582 / 172  
[OCAD]Pregrize E2 34:102 / 208  
[OCAD] Pregrize E1 19:572 / 294  
Holt 14:283 / 239  
Kampersvik E2 10:541 / 202  
0ltrebrenta 33:3218 / 144  
Kampersvik sprint 9:2619 / 240  
GMOK advent calendar race2dnf  
Cansiglio by night 10:4925 / 129  
Corridor-Contour-Hardcore-O 46:071 / 101  
contour-o LONG 79:382 / 89  
One-Leg-Wonders 11 dnf  
Relocation @Surebridge 4:5420 / 168  
TEST 5:3750 / 144  
Controlpicking dnf  
Rokke 2 21:487 / 159  
Old modified rocad - 3 19:502 / 184  
Crosetta Sprint sample sprint2dnf  
Rokke 12:101 / 191  
Vorab-Challange 13:303 / 253  
Contour-O 22:342 / 173  
[SKI-0] Carlo Magno2dnf  
Biathlon-O Ultralong 68:4111 / 116  
Hardcore Pointless dnf  
Old rocad modified - 2 21:012 / 177  
Pointless dnf  
 2dnf  
Jerash Sprint 20:454 / 159  
Crni Graben Middle 22:348 / 130  
Crni Graben Sprint 12:493 / 196  
STB Fantasy 35:331 / 163  
Mo middle 16:503 / 145  
Terleckie Ski - O day 1 26:0417 / 181  
[OCAD] Le Semnoz, middle 17:222 / 183  
Random place day 2 middle 22:255 / 137  
OCAD Just a random place -middle 26:5211 / 127  
San Pippo 24:542 / 147  
STB Promo - Sprint (Right) 12:548 / 177  
STB Promo - Long 46:501 / 101  
STB Promo - Sprint (Night) 12:131 / 138  
Old modified Rocad 30:134 / 155  
STB Promo Middle (Night) 19:401 / 94  
STB Promo - Middle 28:431 / 139  
Schiltwald3 18:511 / 127  
Model Event Lumbreras (La Rioja) 8:1121 / 209  
Schiltwald 20:192 / 138  
Brünnelichrüz 26:447 / 156  
quickmademap 17:331 / 190  
[OCAD] Long 1 (bad runnability) 50:024 / 77  
[OCAD] Sprint 1 (Forest) 14:5429 / 229  
Foppa-Challenge 9:414 / 249  
Langelandsfjellet - Day 2 middle 35:4110 / 152  
[OCAD] Middle 4 22:121 / 141  
[OCAD] Middle 3 20:113 / 166  
[OCAD]Highland 3 night 31:116 / 119  
[OCAD] Middle 2 18:352 / 170  
[OCAD] Middle 1 22:242 / 188  
Middle Cansiglio 46:241 / 98  
(ocad) Hjerteråsen night 2 31:151 / 91  
(ocad) Hjerteråsen night 16:031 / 127  
Langelandsfjellet - Middle 27:231 / 174  
[OCAD]Gunnfjaun south night 26:041 / 127  
[OCAD]Nynäs middle 2 22:274 / 157  
[OCAD]Nynäs middle 1 dnf  
 220:332 / 334  
Crimea 20:513 / 117  
Waste of time 1:0435 / 162  
 21:04220 / 558  
 30:5782 / 558  
[OCAD] Farstanäset Ski-o 2011 21:542 / 202  
[OCAD]Gunnfjaun night (right) 20:171 / 119  
[OCAD]Gunnfjaun night 20:093 / 134  
[OCAD]Limanowa Cup 54:091 / 132  
[ocad] EC08 sprint2 7:173 / 180  
[ocad] EC08 sprint1 5:252 / 238  
(rnd) Four seasons 36:542 / 130  
(ocad) Faron Est 26:0113 / 161  
Sandy ground 41:024 / 168  
[ocad] äktatorpet2 21:393 / 218  
[ocad] äktatorpet1 12:398 / 230  
[rocad] Junne 33:272 / 187  
[ocad] Kooyoora Night Middle 24:412 / 171  
(ocad) Faron Nord 32:5412 / 217  
[OCAD]Halloween! 19:2213 / 283  
SOL-Boyz GP ST2 - Billeberget 20:001 / 224  
[OCAD] Fantasy middle 2 14:391 / 216  
[OCAD] Fantasy middle 17:584 / 244  
 2dnf  
SOL-Boyz Grand Prix 20:207 / 201  
[OCAD]Golen Orienteering Cup #8 37:454 / 175  
[OCAD]Golen Orienteering Cup #7 11:341 / 218  
Climb WC 16:043 / 169  
[OCAD]Golen Orienteering Cup #6 28:273 / 195  
[OCAD]Golen Orienteering Cup #5 20:431 / 249  
Rokkeveien 17:284 / 117  
[OCAD]Golen Orienteering Cup #4 35:1913 / 228  
Test 11:102 / 101  
konrads gamle endetarm 3 18:488 / 139  
[OCAD]Golen Orienteering Cup #3 58:2815 / 106  
[OCAD] Schöckl SE, S2 Sprint 14:192 / 177  
[OCAD] Schöckl W, S1 Middle 18:523 / 182  
[OCAD]Golen Orienteering Cup #2 24:282 / 128  
[OCAD]Golen Orienteering Cup #1 15:136 / 206  
[OCAD] Schöckl, Model Event 5:2322 / 162  
An OL4 sneak peak 9:0812 / 154  
konrads gamle endetarm 2 13:327 / 149  
[OCAD] Chateau de Montlosier E15 16:104 / 198  
[OCAD] Haijainen - Long 2 30:369 / 153  
konrads gamle endetarm 24:391 / 108  
Enjoy Day 3 The final 15:5019 / 150  
Enjoy Day 2 15:336 / 167  
Enjoy Day 1 17:5014 / 147  
[OCAD] Surbridge Mountain Long 65:245 / 123  
[OCAD] Haijainen - Long 31:542 / 150  
[OCAD] Lammhult, sprint 14:5310 / 230  
[OCAD] Aydat E14 35:045 / 131  
[OCAD] Aydat E13 39:352 / 106  
[OCAD] Västersjön night middle 21:482 / 122  
[OCAD] Västersjön night sprint 2 15:142 / 123  
[OCAD] Västersjön, night sprint 11:311 / 140  
Test 11:235 / 134  
Tulluan short 11:072 / 189  
city middle 25:075 / 147  
[OCAD] Aydat E12 20:522 / 167  
[OCAD] Aydat Centre E11 10:431 / 185  
[OCAD] Innanbäck - Middle 2 23:332 / 168  
[OCAD] Innanbäck - Night 23:0718 / 128  
[OCAD] Pian Alba E7 12:523 / 132  
[OCAD] Pian Alba E6 12:497 / 151  
[OCAD] Pian Alba E5 16:5926 / 157  
 212:582 / 185  
[OCAD] Pian Alba E4 11:4010 / 158  
 210:112 / 192  
[OCAD] Pian Alba E3 11:532 / 160  
[OCAD] Pian Alba E2 13:152 / 167  
[OCAD] Pian Alba E1 13:203 / 203  
The Lava Wetlands 23:213 / 164  
[OCAD] Altes AKH, Sprint Final 21:3710 / 179  
[OCAD] Altes AKH, Sprint Quali 2 16:5816 / 151  
[OCAD] Altes AKH, Sprint Quali 1 15:432 / 190  
[OCAD] Härkävuori - Night 40:594 / 125  
OL4tour Mörtsjön2 18:024 / 183  
OL4tour Mörtsjön 15:322 / 216  
[OCAD] Innanbäck - Middle 23:491 / 179  
[OCAD] Irbene N Night 28:464 / 128  
[OCAD] Irbene N Long 43:003 / 154  
[OCAD] Irbene N Sprint 11:363 / 197  
[OCAD] Irbene N Night Sprint 12:038 / 168  
[OCAD] Irbene N Middle 25:114 / 201  
[OCAD] Rankås N Long 49:408 / 140  
[OCAD] Rankås Sprint 11:174 / 221  
[OCAD] Rankås N Night 30:214 / 115  
[OCAD] Rankås N Middle 23:217 / 180  
test 9:162 / 166  
[RND] Upordowne Middle 19:125 / 111  
[RND] Bulgur long 27:341 / 96  
[RND] Coscos long 35:281 / 95  
[OCAD] Aydat E10 27:1019 / 128  
Mount Edina 17:0213 / 157  
[OCAD] Aydat E9 22:4528 / 182  
[Ocad] Hard. core. ish. 31:022 / 127  
[OCAD] Aydat E8 11:153 / 217  
(ocad) La Quillane 29:511 / 188  
[ocad] JEC Sprint 3 6:213 / 161  
[ocad] JEC Sprint 2 8:5953 / 187  
[ocad] JEC Sprint 1 9:5159 / 255  
[OCAD] Montagne de Bange, middle 25:3328 / 242  
[rnd] E6 Frankys Alm 19:471 / 140  
[OCAD] Torana, Middle 22:322 / 141  
[rnd] Foxwick-Hills 2 38:221 / 98  
[OCAD] Torana, Sprint 13:531 / 163  
Ingalunda city new course 25:319 / 137  
WOC 2014 Millegrobbe I 30:1522 / 228  
Entenhausen E3 51:341 / 107  
Predgrize Long 47:411 / 116  
Predgrize Model Event 10:1521 / 191  
Castelfiorentino East 28:106 / 158  
Castelfiorentino West 21:4035 / 180  
Hot and Dry 17:372 / 215  
Stonlaita Platabek 59:344 / 161  
city 17:0612 / 205  
[Rnd]The Darkness 42:191 / 72  
[OCAD] Torana middle RIGHT ONE 24:533 / 180  
[rnd] E4 Sullivan 51:0813 / 87  
[OCAD] Herbouilly Sud, long dnf  
 264:5019 / 228  
[OCAD] first one 13:471 / 221  
[rnd] E3 Frankonia 17:061 / 162  
SASP-Course2 36:5616 / 149  
SASP 38:5440 / 177  
(OCAD) Buraunet 23:046 / 177  
Martin Flats sprint 10:3515 / 150  
Sprint Reupload. 15:241 / 190  
(ocad) Foret d'Agre 32:5925 / 196  
[rnd] E2 Foxwick 64:364 / 138  
[rnd] E1 Marshallwood 22:082 / 205  
Qualification sprint "CRA" 9:454 / 107  
Qualification longue "CRA" 50:432 / 51  
muerte 11:181 / 116  
Trail 16:432 / 131  
Sprint. 20:513 / 120  
Sprint 13:481 / 130  
Middle.. 12:276 / 146  
Middle. 13:321 / 149  
Entenhausen E2 22:001 / 138  
Entenhausen E1 dnf  
Test! 9:289 / 127  
Hellz Yeah! dnf  
[OCAD] Aydat E7 22:599 / 211  
[OCAD] Aydat E6 16:571 / 171  
[OCAD] Aydat E5 44:323 / 162  
[OCAD] Chateau de Montlosier E4 19:3918 / 201  
[Rnd] Short/middle 16:582 / 192  
[Rnd] Middle 27:248 / 176  
[Rnd] Long/night 84:231 / 66  
[Rnd] Long/day 95:072 / 130  
[ROcad] Sprint 11:017 / 224  
Sprint 14:115 / 179  
Shortdist ~ 20:341 / 168  
[OCAD] Chateau de Montlosier E3 47:2042 / 162  
 236:001 / 222  
[OCAD] Chateau de Montlosier E2 20:177 / 238  
[rnd] Bousieyas 30:327 / 149  
[OCAD] Chateau de Montlosier 19:264 / 215  
[JWOC2011] Middle Final M20 32:3040 / 255  
 227:122 / 416  
[OCAD] Sega di Ala, Sprint 19:5888 / 234  
 214:3028 / 418  
[OCAD] Mount Kooyoora, middle 18:312 / 252  
Litchfieldton_2 38:127 / 139  
Shortdist 10:3710 / 143  
[OCAD] Portugal Contours E2 25:5710 / 111  
[OCAD] Portugal Contours E1 12:2311 / 210  
[E3]Hageno Kalnas - Middle 19:114 / 147  
[E2]Hageno Kalnas - Night 25:034 / 84  
La Burla 14:1024 / 128  
[OCAD] San Giovanni- Final 23:254 / 157  
[E1]Hageno kalnas - sprint 10:571 / 191  
[OCAD]San Giovanni contour-E2 33:418 / 110  
Litchfieldton_1 38:146 / 146  
[OCAD]San Giovanni - E1 17:101 / 209  
[Rnd] Arling Valley 10:191 / 175  
Takt - Night Sprint 2 13:106 / 139  
Takt - Night Sprint 1 12:476 / 180  
[OCAD]LewesLake Sprint Final 18:0417 / 201  
[OCAD]LewesLake Sprint 14:2525 / 257  
[Rnd] Short/night 10:563 / 120  
[OCAD]Valonsadero, Sprint 2 14:0712 / 202  
[OCAD]Valonsadero, middle 2 19:125 / 176  
[OCAD]Valonsadero, middle 27:074 / 152  
[OCAD]Valonsadero, Sprint 12:4617 / 220  
[OCAD]Revard, middle 2 19:5821 / 172  
[OCAD]Revard, middle 25:304 / 193  
[Rnd] Middledistance 25:521 / 96  
The Hole 20:241 / 172  
Mepha 34:353 / 106  
[OCAD] La Montagne de Bange E4 16:464 / 233  
[Rnd] Lovely Longdistance 77:523 / 84  
[OCAD] La Montagne de Bange E3 38:344 / 137  
[OCAD] La Montagne de Bange E2 47:2624 / 128  
[OCAD] La Montagne de Bange E1 48:044 / 165  
[OCAD] Salpa-Jukola Training 2 21:225 / 201  
[OCAD] Salpa-Jukola Training 1 26:212 / 244  
[Rocad] Training 1 34:301 / 159  
pitiful[Rnd] middle 21:205 / 127  
Joulumae II 31:061 / 157  
Joulumae I 14:081 / 266  
Middle Alpine 34:017 / 184  
[Rnd] Southern Milton 25:439 / 161  
[Rnd] Beaconsham 29:414 / 172  
[Rnd] Fultontowne Hill 54:585 / 125  
Vealos 30:195 / 199  
Sprint (test 6:481 / 181  
Craft cup Skien 2013 24:461 / 198  
Night Sprint 17:131 / 134  
middle 27:1922 / 162  
Mixed middle 34:235 / 130  
Beach Puglia 16:102 / 179  
WOC 2005 area - Course 2011 36:055 / 136  
Roraima Sprint 11:456 / 163  
[Rnd] Safari-o! 29:078 / 146  
[E2] Herbouilly, night 16:1111 / 183  
Pilzwald 3 42:551 / 133  
Pilzwald 2 14:464 / 204  
Herbouilly 24:428 / 242  
Pilzwald 1217:273 / 162  
Sörby final Slump-O 25:5822 / 193  
[Rnd] Hudsonford Lake 14:295 / 160  
Sörby 26 Middle 18:072 / 226  
Sörby 25 Long 35:241 / 162  
[Rnd] Lower Somerboro Heights 26:489 / 149  
Tuscany by night 58:152 / 68  
Sprint-O -Irish Style! 17:415 / 212  
[Rnd] West Washnington <3 82:133 / 90  
Tuscany Beach Sprint 23:426 / 118  
Tuscany Beach Race 46:244 / 99  
[Rnd] Long Distance-Irish Style 48:272 / 103  
[R_t] Bowman National Preserve 18:5020 / 198  
[Rnd] Bowman National Preserve 16:104 / 131  
mysig bana:) 15:345 / 131  
Correncon Tour - Stage 8 22:3330 / 177  
Rnd_temp short/middle 18:303 / 192  
Correncon Tour - Stage 7 32:1613 / 137  
Correncon Tour - Stage 6 18:278 / 192  
Sörby 24 Middle 19:202 / 206  
Summertour E5 -Stormuren- 37:1414 / 125  
Summertour -Ryssberget- 41:433 / 117  
Summertour E3 -Tjakkeli- 40:2319 / 139  
Summertour E2 -Åshöjden- 29:521 / 143  
Summertour E1 -Bosätersvallen- 34:297 / 137  
Raiasd 30:161 / 165  
Rnd_temp 1.4k 15:258 / 195  
Sääkelä 25:531 / 217  
Correncon Tour, Stage 5 18:342 / 149  
justforfuncomp :) 11:036 / 184  
Correncon Tour, Stage 4 27:463 / 124  
Piani Praglia 30:276 / 118  
Rnd_temp - Middledistance #2 32:576 / 154  
Slopeing 16:5713 / 136  
[OCAD] Surebridge Mountain E4 50:102 / 138  
Sörby23 Sprint 9:295 / 208  
Sörby22 Long 31:134 / 152  
Sörby21 Middle 17:5436 / 170  
[OCAD] Surebridge Mountain E3 16:481 / 200  
[OCAD] Surebridge Mountain E2 48:071 / 117  
[OCAD] Surebridge Mountain E1 22:111 / 210  
Correncon Tour, Stage 3 29:186 / 124  
Rnd_temp - Middledistance 27:199 / 151  
Sörby 20 middle 22:147 / 207  
One-leg-Wonder FINAL 16:3951 / 140  
One-leg-wonder 5 14:594 / 122  
One-leg-wonders 4 13:034 / 134  
One-Leg_wonders-3 12:107 / 148  
Correncon Tour - Stage 2 23:0910 / 148  
Correncon Tour - Stage 1 21:315 / 203  
TrentoCity 10:3928 / 165  
Mimizan #1 19:122 / 201  
ATTENTION ONE LEG WONDER BUG 8:2630 / 131  
One-leg-wonders 2 16:192 / 183  
One-leg-wonders-1 19:2033 / 166  
Summertour Trainingrace 2 East 40:243 / 124  
Summertour Trainingrace 1 West dnf  
 228:1410 / 189  
Hard Sprint Tour - Stage 4 19:1511 / 144  
Hard Sprint Tour - S3 Jerash dnf  
 2dnf  
Hard Sprint Tour - S2: Downhill 18:5910 / 166  
Hard Sprint Tour - Stage 1 14:1230 / 186  
Rnd_temp 1.3k dnf  
 214:118 / 260  
Bosbergheia, middle 21:226 / 198  
Sörby 19 Long 34:084 / 158  
Sörby 18 Controlpicking 20:411 / 213  
[OCAD] Correncon, middle 23:012 / 167  
Jervskogen, ultralong 71:444 / 125  
Tropical challange 36:573 / 159  
[OCAD] La glacière, middle 28:0633 / 218  
Dune middle 20:562 / 167  
Island long 36:4021 / 148  
Cavedine 3 32:445 / 143  
[OCAD] La Glacière, Long 33:143 / 157  
[OCAD]La Glacière, Sprint 13:271 / 218  
Happy Birthday Razz. !!!! 42:2812 / 220  
[OCAD] Correncon Sud 19:391 / 134  
Cavedine 2 29:1532 / 142  
Cavedine 25:053 / 192  
Spring Tour Stage 4 41:171 / 191  
Jervskogen, long 2 36:331 / 206  
Ekeby 17 Sprint 11:1514 / 272  
 210:201 / 404  
Ekeby 16 Long 27:181 / 185  
Ekeby 15 Middle 18:591 / 249  
Jervskogen, long 45:162 / 209  
Capanne di Marcarolo 36:2610 / 122  
Ekeby 14 Night Sprint 15:191 / 193  
Spring Tour Stage 3 60:502 / 195  
[LabRun] Sector E r2 9:171 / 216  
Ekeby13 Ultralong 48:396 / 154  
Ekeby12 Middle 14:475 / 263  
Ekeby11 Corridor-O Night 28:3711 / 153  
Controlpicking 18:032 / 132  
Spring Tour Stage 2 29:2718 / 192  
Spring Tour Stage 1 31:256 / 194  
[OCAD] Stora Spånsan 1, Night 38:053 / 123  
[OCAD] Stora Spånsan 1, Middle 14:2815 / 226  
[OCAD] Stora Spånsan 1, Sprint 10:182 / 272  
Hagnesta10 Sprint 12:212 / 248  
Hagnesta9 Longer 37:091 / 192  
[OCAD] Småland, Long Night 29:092 / 149  
[OCAD] Småland, Middle 22:544 / 246  
[OCAD] Småland, Night Sprint 13:283 / 202  
Sprint on the Moon (OK) 13:272 / 210  
(FUN)Walking on the Moon (OK) 12:592 / 193  
[LabRun] Sector E 13:0715 / 253  
 210:31198 / 706  
 37:45148 / 706  
 4dnf  
 57:05103 / 706  
Hagnesta8 Long Night 29:281 / 165  
Hagnesta7 Corridor-O 16:3920 / 180  
Hagnesta6 Middle 20:241 / 198  
Hagnesta5 Middle 21:514 / 214  
(ocad) AABB Night 18:441 / 115  
Worlds Shittiest Competition 20:411 / 165  
Hagnesta 4 Long 31:414 / 172  
[OCAD] WUOC 2010, Contour-O 41:012 / 113  
  15:501 / 195  
Long 45:256 / 122  
crazyisland-remade 24:4410 / 194  
Magnus cup Sprint 16:5812 / 207  
 2dnf  
Magnus cup prologue 28:191 / 150  
Matt Give Me A Ride 31:321 / 138  
SlumpLong 35:1714 / 169  
Slump-WoodhillNight 23:091 / 135  
Middle 34:231 / 155  
Sprint 20:132 / 215  
Fantasycourse 10:131 / 216  
Hagnesta 3 Middle Night 20:482 / 191  
SlumpSprint 14:075 / 237  
SlumpPrologue 16:179 / 223  
Henriksaasen Middle 13:211 / 247  
Henriksaasen supersprint 2:5363 / 257  
[OCAD]Hagnesta Long 29:401 / 249  
[OCAD]Hagnesta Sprint 14:271 / 324  
Train your brain 2 10:2515 / 198  
 27:0852 / 336  
 35:2217 / 336  
Holmvassnatten Night 19:493 / 126  
Holmvassnatten 3 23:521 / 178  
Holmvassnatten 2 24:4614 / 222  
Holmvassnatten - Prologue 14:2211 / 252  
-monteferrato 41:045 / 152  
[OCAD] San Giovanni Finale 36:581 / 176  
[OCAD] Cavedine Long 50:551 / 195  
FIN 5 - 1998 40:0815 / 175  
Tomaattimehu 21:461 / 217  
HHerbernheia 2011 (right one!!!) 21:423 / 278  
Herbernheia 2011 13:072 / 248  
Brignoles 03 15:145 / 293  
Bunketorp Ski-O Middle 31:257 / 243  
Pijnven Noord 27:413 / 193  
Winter Games 2011 [Long] 33:182 / 142  
Winter Games 2011 [Sprint] 10:4810 / 188  
Winter Games [Middle] 21:272 / 213  
Winter Games [Prolog] 7:465 / 204  
[OCAD] San Giovanni Stage 7 46:0811 / 155  
Brignoles 02 22:5325 / 227  
Brignoles 01 19:4516 / 246  
short - nybro 13:1816 / 252  
Spring Cup CF Night BONUS 14:283 / 206  
Swiss O Week - E1 18:3114 / 251  
Spring Cup CF Day 13:285 / 292  
Spring Cup CF Night 12:511 / 228  
Herbernheia Long 30:411 / 210  
Tallberget Ski-O 31:369 / 252  
Herbernheia Cahllange 14:186 / 244  
Trondheimrace 18:122 / 278  
Swiss O Week - E6 13:156 / 234  
Swiss O Week E3 20:321 / 228  
Door 11 - PortU 19:068 / 211  
Dorr 9 - PortU 13:319 / 248  
[OCAD] Sierra del Molino 5 35:581 / 102  
[OCAD] San Giovanni 6 16:5918 / 183  
Door 7 42:1213 / 95  
Door 6 24:2917 / 182  
Middle Fantasy 14:463 / 169  
Ryssberget Winter Tour 40:1023 / 136  
Brignoles - Night urban sprint 8:5547 / 239  
Door 5 22:3115 / 144  
Door 10 - Jaanankallio 2 24:328 / 212  
Door 4 - Jaanankallio 33:441 / 145  
door 8 14:203 / 234  
[OCAD] Sierra del Molino 4 42:498 / 149  
Micro O 13:3913 / 190  
Door 3 - Forvie 24:509 / 175  
Slope run [OCAD] 18:4611 / 188  
Door 2 - Valey 33:001 / 131  
[OCAD] San Giovanni Stage 4 41:2313 / 125  
Rowe Races - 3 of 3 16:573 / 173  
Door 1 - Urtgicla 24:163 / 155  
Smedley - Middle 31:201 / 161  
Rowe Races_Stage 2 of 3 28:082 / 110  
Fugletjernsmyra 2.7 km 20:471 / 130  
The Slump - Middle dnf  
Maraetotara - Sprint 16:2115 / 223  
Maraetotara - Long dnf  
Fantasy course 31:052 / 122  
[OCAD]Nynäs Long 26:302 / 158  
[OCAD] Sierra del Molino 3 38:4112 / 118  
Old Dogtrack Sprint 11:228 / 176  
[OCAD]Sierra del Molino v2 32:041 / 116  
ForRoss 31:134 / 102  
[OL4an tour] Herrestadsfjället 3 20:0614 / 172  
Downhill sprint 13:1427 / 189  
middle 32:562 / 57  
Bodafors 2m Contours dnf  
[OL4an tour]Anza Borrego Night 11:1720 / 131  
[OCAD] San Giovanni Stage 3 11:5816 / 220  
[OL4an tour]Anza Borrego Middle 22:323 / 136  
[OCAD] San Giovanni Stage 2 30:322 / 158  
[OL4an tour] E17 Piskeflöde 19:431 / 190  
[OCAD] San Giovanni Stage 1 25:5211 / 152  
PastCourse 24:185 / 113  
[OL4an tour] Herrestadsfjället 2 31:493 / 160  
[OL4an tour]E15 Flinshult 17:571 / 150  
[OL4an tour]E14 Flinshult 23:073 / 201  
SprintPastu.2 19:359 / 117  
SprintPastu 20:282 / 141  
[OL4an tour] Herrestadsfjället 1 16:564 / 198  
[OCAD] San Giovanni Prologue 5:381 / 255  
Training in Briffaut for Jean dnf  
[OCAD]Amazing! long/night 27:271 / 144  
[OL4an tour] E12 Flinshult 23:212 / 169  
vallinas mountain sprint dnf  
Fantasy Sprint 10:3012 / 206  
[OL4an Tour] Lagga/Östuna 2 14:071 / 155  
[OL4an tour]Good Spring MT Night 16:543 / 137  
[OL4an tour]Rusia 3 Middle 21:515 / 158  
[OL4an tour]Rusia 2 night short 14:5924 / 143  
[Ocad] Venice 25:567 / 173  
OgdensFirstRace 22:074 / 111  
[OL4an tour]Anza Borrego Middle 25:218 / 155  
[OL4an tour]Sälen 28:543 / 180  
[OL4an Tour]E5 - Lagga/Östuna 1 13:0712 / 190  
kikirace6 44:331 / 76  
sweet comp. Night (hard) 18:5416 / 131  
sweet comp. prolog 17:4620 / 194  
[OCAD]Nynäs Middle 15:133 / 194  
Map 14:451 / 167  
[OL4an tour]Rusia 1 Long 36:2410 / 143  
[OL4an tour]Goodspring MT Middle 20:1622 / 182  
[OL4an tour]Anza Borrego SW Nigh 25:4720 / 128  
[OL4an tour]Anza Borrego SW Day 16:1024 / 200  
kikirace sprint2 19:159 / 122  
kikirace sprint 21:441 / 147  
(ocad)- färsk; Prolog 16:0716 / 201  
 214:031 / 277  
[Pure and Fast] - middle 14:391 / 134  
The Gardens Tale Intro2 17:304 / 123  
The Gardens Tale Intro 24:346 / 168  
crazyisland night 20:332 / 100  
sprint... 17:1827 / 169  
LE MEGA SPRINT 1:126 / 172  
race! 19:331 / 160  
crazyisland 17:282 / 221  
blåbærmåsan by night 19:051 / 135  
woc 56:193 / 158  
Forest sprint 2 16:5710 / 186  
blåbærmåsan 28:273 / 184  
Forest sprint 16:3532 / 221  
Map 13:533 / 125  
Hard Challenge 54:563 / 122  
[OCAD] Haukkovuori - Long 30:442 / 231  
Sprintn 13:412 / 160  
[Fantasy] Short Middle 8:3613 / 149  
Sippola 27:246 / 210  
Øya 2 9:4244 / 123  
Longsprint 28:2514 / 114  
[OCAD] LongLake 20:577 / 219  
Halloween Map 6:3015 / 180  
Øya 7:374 / 178  
FOREST/CITY/GARDEN -sprint 14:423 / 200  
Middle 17:588 / 94  
[OCAD] Rehvalahti, middle 22:351 / 170  
Arctic fall middle 28:502 / 155  
SundayCOMP -NIGHT 12:032 / 144  
SaturdayCOMP 13:253 / 203  
FridayCOMP Prologue 10:0323 / 206  
Circles 12:1517 / 178  
Sprint under the glacier 13:303 / 177  
On the roof 7:5010 / 123  
[OCAD] Hardbakkhytta 4:5414 / 183  
[OCAD] Marchrace 13:3811 / 215  
Sprint map 18:2110 / 204  
Oskarshamn Night Short 2 14:332 / 99  
Oskarshamn Night Short 1 10:221 / 138  
[ocad] Homysud4 NIGHT Version 25:469 / 81  
[ocad] Homysud3 20:5119 / 143  
The middle 40:363 / 88  
Sprint 12:3013 / 205  
Lepanmaa Night 43:532 / 123  
Middle distance 26:2130 / 101  
Apartment race 10:423 / 212  
[Fantasy cup] E3 Long 27:571 / 81  
[Fantasy cup] E2 Sprint 14:3331 / 169  
[Fantasy cup] E1 Middle 18:3712 / 118  
BRÅSTORP CONTEST 19:2433 / 101  
Lac Mariet VI 20:587 / 139  
Matiesko fantasy cup E2 22:5413 / 122  
Quick sprint :q 13:172 / 141  
[Ocad] Nynäs middle 16:0120 / 178  
Bo-kartan (ocad) - prologe 17:471 / 159  
[OCAD] Sprinta 9:2415 / 150  
Random sprint 16:129 / 116  
Ojer 2.0 Night 28:052 / 78  
Ojer 2.0 Middle 25:365 / 165  
Gölen- Prologue 12:443 / 140  
Lac Mariet V 24:5614 / 138  
sprint in Autrans to Noé 15:388 / 141  
Random Sprint 2 9:323 / 142  
Ojer Middle 20:253 / 167  
Rassonwood 11:482 / 134  
Random Sprint 6:269 / 165  
Aldeno Sprint dnf  
Ocad Stubbmodalen 32:001 / 125  
Idre Vinter Comp 2 Downhill 16:3434 / 153  
Neaton-Islands day 4 28:092 / 113  
Neaton-Islands day 3 19:403 / 104  
Night! focus 18:4014 / 88  
sprint! focus 16:342 / 121  
[HS-Tour] E8 Skummeslöv - Middle 21:076 / 161  
[HS-Tour] E7 Holmåsa - Long 53:023 / 120  
[HS-Tour] E6 Skummeslöv Night 17:411 / 124  
[HS-Tour] E5 Holmåsa - Middle 21:349 / 174  
[HS-Tour] E4 Skummeslöv - Sprint 12:3413 / 214  
 211:092 / 292  
[HS-Tour] E3 Holmåsa - Night 35:4711 / 117  
[HS-Tour] E2 Skummeslöv - Long 45:4513 / 162  
[HS-Tour] E1 Holmåsa - Sprint 14:091 / 227  
Ocad Stubbmodalen 17:3912 / 142  
Ocad Selbuskogen 19:047 / 148  
middle! focus 27:313 / 125  
[Fantasy] Junne E2 26:012 / 122  
Neaton-Islands day 2 7:4337 / 149  
Idre Vinter Comp 30:0951 / 183  
[Fantasy] Junne E1 34:2711 / 161  
Sprint-OL day 3/3 12:5611 / 160  
Sprint-OL day 2/3 10:4211 / 172  
Sprint-OL Day 1/3 9:168 / 245  
Neaton-Islands day 1 14:281 / 169  
Lac Mariet, night 20:2311 / 110  
Lac Mariet III 17:0213 / 182  
[OCAD] Kjölen 20:362 / 239  
Lac Mariet II 24:544 / 173  
Lac Mariet [ocad] 10:192 / 249  
Butlerwick day 1 12:265 / 125  
[OCAD] Saskatchewan 46:579 / 157  
Lago Santo - E2 27:333 / 129  
Home Run 20:484 / 165  
Col_du_Marchairuz 33:4418 / 161  
Random Long 46:2417 / 87  
[Day] Asaklitt 3,2 km 23:292 / 179  
[Day] Asaklitt 2,2 km 18:483 / 185  
[Day] Asaklitt 1,8 km 11:2910 / 265  
Asaklitt E 3 NIGHT 41:241 / 100  
Alstad - Bodø 25:302 / 144  
Lago Santo - E1 12:4026 / 167  
Asaklitt E 2 NIGHT 23:501 / 135  
[ocd] Homysud 2 29:2553 / 185  
Lago Santo - Prologue 15:521 / 214  
Asaklitt E 1 NIGHT 16:485 / 168  
Hopbyn 2 23:426 / 138  
Orient Show 15:0425 / 197  
 212:433 / 255  
Random Sprint 15:2211 / 200  
Grønholtvang (DEN) 19:023 / 139  
(ITA-TOUR) Stage 9 S.Anna Pelago 32:1022 / 155  
(ITA-TOUR) Stage 8 Mt. Amiata 48:343 / 164  
(ITA-TOUR) Stage 7 Arcinazzo 19:1412 / 233  
(ITA-TOUR) Stage 6 P.d.Catalano dnf  
 232:5429 / 245  
 327:474 / 245  
klurig night 20:175 / 66  
A lovely night 25:432 / 82  
A lovely Sprint 15:5235 / 191  
klurig sprint 15:156 / 112  
Klurig middle 23:439 / 87  
A lovely middle 18:573 / 135  
Uppland Bonus Night 17:063 / 80  
UpplandsOL!! Day2, Middle 15:259 / 149  
UpplandsOL!! Day1 Sprint 11:065 / 171  
Klurig Bonus 16:4845 / 140  
Klurig E5 short Night 22:3228 / 75  
Klurig E4 Night 27:3910 / 67  
Klurig E3 middle 16:0913 / 141  
Klurig E2 Forest sprint 12:3617 / 195  
Klurig E1 22:4821 / 131  
(ITA-TOUR) Stage 5 Bosco Ragabo 26:5710 / 111  
CoastRace -day1 Night 28:124 / 93  
(ITA-TOUR) Stage 4 Firenze 30:211 / 140  
(ITA-TOUR) Stage 3 Lago d. Lame 60:5914 / 154  
[OCAD] Highland night 2 dnf  
 229:285 / 123  
(ITA-TOUR) Stage 2 Barricata 28:541 / 155  
Ice short 10:002 / 168  
Middle 28:101 / 111  
(ITA-TOUR) Stage 1 Venice dnf  
Ice Sprint 8:564 / 143  
(ITA-TOUR) Prolog SGONICO 18:1373 / 258  
Sprint 12:241 / 152  
  11:295 / 157  
[Ultima] Pavia Leste E2 14:4410 / 172  
[OCAD] Highland night 21:2518 / 144  
(Ocad) ~ OlsenSchive #2 15:0313 / 174  
[Ultima] Pavia Leste 6:329 / 176  
[RANDOM] Summer randoms #7 34:1511 / 110  
[RANDOM] Summer randoms #6 33:2714 / 86  
Manual Effort 60:092 / 47  
[OCAD] E5 Lunsen, Night Bonus 22:543 / 107  
Altered random - Long 77:104 / 81  
[OCAD] E4 Lunsen, Middle Final 19:281 / 196  
[OCAD] Lunsen E3, Night [HARD!] 18:184 / 128  
[OCAD] E2 Lunsen, Middle 19:003 / 181  
[OCAD] E1 Lunsen, Prolog 12:262 / 241  
Lovely Area Long 134:543 / 83  
Lovely Area Model 11:275 / 157  
Automatic Puppy 26:0614 / 132  
(OCAD)norr-long 34:0121 / 98  
(OCAD)norr-middle 22:2312 / 156  
My first 14:211 / 116  
(ocad)Lucomagno1 Night 13:142 / 135  
(Ocad) ~ [OlsenSchive] 12:023 / 233  
PasturMiddle dnf  
Pastur 43:3210 / 71  
(OCAD)Chacara do Tome 2010/1 24:492 / 103  
Middle 17:292 / 171  
Shawmutboro 22:544 / 100  
Alstad - Long Sprint dnf  
TUNA CONTEST dnf  
[RANDOM] Summer randoms #5 49:263 / 59  
[OCAD] Night middle 27:346 / 111  
[RANDOM] Summer randoms #4 37:183 / 68  
3-Days Stage 3 Middle 22:241 / 89  
3-Days Stage 2 - Longdistance 41:191 / 72  
3-Days - Middle 24:108 / 107  
[RANDOM] Summer randoms #3 dnf  
East terrain 14:156 / 118  
  30:294 / 92  
[RANDOM] Summer randoms #2 45:037 / 81  
[random] Boylston short/middle 18:093 / 113  
Kahil's Rocks tour 22:207 / 104  
[RANDOM] Summer randoms #1 25:296 / 101  
sprint 20:226 / 139  
[random] Björkbergen short 14:322 / 135  
[random] Bristol Short 14:531 / 137  
Another rnd-Template 11:379 / 146  
[ocad]Homysud 11:334 / 192  
2k Short 13:567 / 186  
Fårup Skov sprint217:249 / 209  
Nygrund 2.0 - Long 39:1213 / 128  
Nygrund 1.0 - Night 17:4933 / 136  
Nygrund 1.0 - Middle 22:094 / 206  
Volzhskie prostory215:5414 / 213  
1.7k Short 11:063 / 188  
Kolmården forest sprint 15:591 / 215  
Lerbæk228:251 / 180  
Easy with that egg Sprint 15:533 / 241  
Pour jean 1 12:161 / 140  
(OCAD) Hole-y Hell dnf  
 2dnf  
(OCAD) Civezzano 2 61:227 / 153  
1.6k Short 11:003 / 233  
SchoolSprint 16:3216 / 190  
NAOC Model 26:384 / 232  
(OCAD) Civezzano 56:165 / 147  
ROFL 30:433 / 138  
Las Tuerces - Long and short 16:1128 / 253  
Night 3k 18:357 / 135  
Bot Fiena 2003 2 18:047 / 190  
Bot Fiena 2003 44:505 / 162  
Ultimate Randoms - E2 20:092 / 174  
äktatorpet 3 lonight dnf  
 235:322 / 148  
Short/middle night 17:371 / 109  
Middle by Night 20:145 / 118  
Gnetteryd Night 23:105 / 160  
[ocad] Rehvalahti, short 19:203 / 136  
[ocad] äktatorpet 2 11:1715 / 213  
[ocad] äktatorpet 15:0830 / 245  
[random] Middle 38:025 / 107  
Hallo 12:4525 / 205  
Las Tuerces/Rock(s) the night 19:0412 / 199  
 215:0126 / 304  
 315:0527 / 304  
 413:5211 / 304  
 5dnf  
 6dnf  
 713:335 / 304  
 8dnf  
Lepanmaa Middle 28:1437 / 254  
 222:204 / 367  
[Minicup] Weekend One - Middle 28:379 / 155  
[OCAD] Mont Pichietto 19:0043 / 231  
[Minicup] Weekend One - Sprint 16:2130 / 221  
Pista Sprint 16:364 / 104  
Sipolappi-Prolog 11:083 / 138  
johajauki 33:576 / 102  
Chiswickville Flats 1 11:399 / 176  
lutherfordborough 58:442 / 106  
Kahils rocks tour 4 joo 16:077 / 180  
IrRem - dune cup 2010 25:4932 / 220  
Sprint, Nonshaugen - Norway 11:271 / 195  
Southern Graftonberg Park 22:386 / 95  
Long 56:481 / 63  
Edina Preserve dnf  
Middle 33:442 / 107  
Omholt Challenge Middle 20:071 / 156  
Sprint.... 16:2627 / 163  
Pastur Long 45:262 / 77  
Pastur 32:494 / 110  
Old Dogtown-West 11:3110 / 160  
Castelo Assombrado 50:491 / 71  
[Minicup] Opening 17:264 / 140  
West Mire 12:2915 / 109  
Mt. High 8:5445 / 138  
Sumas Mountain Middle 32:101 / 176  
[] Sprint 9:313 / 185  
JOK-stugan middle-long 27:353 / 145  
JOK-stugan middle 21:084 / 186  
JOK-stugan night 26:161 / 124  
RobRoy Middle dnf  
JOK-stgan sprint 17:201 / 282  
Rice Lake #2 35:305 / 146  
Even more Kooyora 25:051 / 140  
Night Sprintrace 10:4112 / 130  
Furuboda Long 32:299 / 113  
Furuboda Sprint 19:359 / 136  
Furuboda Middle 18:2210 / 178  
[OCAD] Furuboda - Prologue 8:2714 / 203  
More Kooyora - Night 22:191 / 155  
Rice Lake #1 dnf  
[ocad] Running in circles 24:599 / 98  
[ocad] Just one more 19:165 / 106  
Dark cones of Dzerzhinsk 14:158 / 201  
 213:125 / 273  
Finnbo [ocad] 14:206 / 177  
Minisprint 6:4410 / 235  
 26:271 / 347  
JVM04 (my first comp) 25:357 / 163  
Fun orienteering 60:501 / 111  
eastern wellington 23:229 / 83  
Ruggles 12:372 / 151  
Storåsen 38:312 / 129  
A nice map 35:225 / 66  
EYOC - Sample 1 12:4935 / 190  
 2dnf  
 3dnf  
 410:288 / 226  
 5dnf  
 68:291 / 226  
Long dnf  
 240:202 / 188  
Night 18:098 / 139  
Middle 16:486 / 223  
Prologue short 11:243 / 253  
GP2 16:382 / 84  
Trost Open213:295 / 143  
6:e strackan210:3911 / 158  
tull dnf  
 2dnf  
Granlia 21:0538 / 185  
 2dnf  
[OCAD] Tawnawully - Part 5 13:077 / 188  
[OCAD] Tawnawully - Part 4 16:363 / 210  
[OCAD] Tawnawully - Part 3 21:439 / 238  
[ocad] Las Tuerces II 24:3832 / 230  
 219:402 / 315  
? 13:125 / 150  
[OCAD] Tawnawully - Part 2 14:058 / 227  
 2dnf  
SuperSprint 3 8:1043 / 201  
Night sprint 8:561 / 169  
SuperSprint 2 7:506 / 216  
haukilampi ski o 51:446 / 104  
SuperSprint 9:071 / 251  
Sprint 9:324 / 122  
Is very easy 34:305 / 109  
[OCAD] Stigtomtakavlen Night 15:5220 / 196  
 2dnf  
 3dnf  
 413:462 / 238  
THIS IS NOT EASY! 33:371 / 141  
[OCAD] Tawnawully - Part 1 23:2032 / 225  
[OCAD] Tawnawully - intro 9:052 / 248  
Ultimate Randoms - E1 45:4310 / 89  
[OCAD] Savo II 21:4320 / 224  
(Ende)tarm(stranden) by night 2! 26:0318 / 106  
ACHTUNG DIE KURVE by night 12:408 / 164  
(Ende)Tarm(stranden) by night 17:0813 / 133  
Running on Rooftops dnf  
 213:5813 / 449  
Prueba (LaBrujula) dnf  
Kooyoora 2 Short Night 17:383 / 117  
Kooyoora 2 Middle Day 25:535 / 189  
Kooyoora Night Middle 19:282 / 114  
Kooyoora Night Short 15:264 / 141  
[ocad] Las Tuerces 36:3039 / 213  
 230:4820 / 291  
day2 14:2953 / 96  
The 20day day1 10:4935 / 130  
TinyMap 2 14:4225 / 170  
Tarmåsen by night 22:0121 / 140  
[OCAD] Savo 33:1618 / 179  
Stigtomtakavlen ModelEvent[OCAD] 11:098 / 248  
[Random] Middle 22:2911 / 172  
[OCAD] Piani Di Praglia - short 18:4012 / 206  
Six Days Tyrol 6 63:5213 / 143  
TinyMap 16:5946 / 177  
Osua huvy 30:052 / 61  
Treubaria 50:201 / 64  
Six Days Tyrol Training 5 10:5863 / 174  
Six Days Tyril Training 5 7:254 / 189  
Classic 19:486 / 123  
[ocad]EC2008_sprint2 6:5017 / 250  
[Ultima] Forvie E2 21:5511 / 210  
 220:563 / 276  
UltimateRandoms-Prologue 9:422 / 135  
Six Days Tyrol Training 4 53:2227 / 151  
Kerrara 8:0315 / 223  
The demo random 31:321 / 85  
Six Days Training 3 57:1940 / 164  
Six Days Tyrol Training 2 41:537 / 181  
cool dnf  
 2dnf  
[OCAD] Vilhosc II 21:0828 / 225  
[OCAD] Vilhosc I 23:0917 / 262  
[OCAD] Nice Hill Middle 26:224 / 162  
 2dnf  
[OCAD] Nice Hill Long 30:431 / 160  
nakna tjejen 14:0210 / 149  
pucko 27:2736 / 99  
[OCAD] Nice Hill Prolog 14:4126 / 208  
 214:1819 / 247  
Kaleva Churc righ version 14:5059 / 244  
 212:123 / 320  
[ocad] EC2008_sprint 5:5615 / 256  
Rocky II - E3 Night 29:4229 / 134  
Rocky II - E2 Long 40:1310 / 155  
Rocky II - E1 Middle 20:3311 / 277  
 220:186 / 358  
Six Days Tyrol Training dnf  
 250:5226 / 209  
 332:461 / 209  
Rocky I 22:2245 / 221  
 218:403 / 266  
 3dnf  
[OCAD] Haukkovuori - Jukkis100th 34:3621 / 255  
founddeadinforrest 22:401 / 109  
SOL-Boys Grand Prix Stage 4 27:0123 / 207  
 226:143 / 243  
Binneberg 6 21:4640 / 166  
Binneberg 5 25:3428 / 186  
Binneberg 4 18:1616 / 227  
Ski-o 14:5816 / 197  
[ROCAD]grassy 38:462 / 127  
Creag Mhic 25:045 / 176  
[Random] SVM course 45:203 / 99  
Binneberg 3 24:5013 / 190  
Binneberg 2 25:0552 / 225  
Binneberg 1 23:551 / 247  
Tour de Elx - Skien E3 22:5211 / 286  
Siderocelis 38:052 / 130  
Vidingsjö Night Long 21:503 / 154  
Vidingsjö by Night Prologue 8:3026 / 198  
Suloinen 39:271 / 85  
Binneberg Prologue 16:1942 / 295  
 214:185 / 386  
Kohtelias 82:351 / 69  
fat bird dnf  
Ystävallinen 57:541 / 93  
Kummallinen 26:257 / 130  
RandomCreated ~ Sprint 13:2938 / 283  
random 2,7km 23:586 / 135  
Orionstugan North - Controls 22:466 / 183  
Orionstugan North - Night 27:1812 / 126  
Western Arborburg 66:4910 / 73  
prologue dnf  
6k (Random) 51:174 / 94  
Random Long 37:383 / 87  
Orionstugan South - Night Long 28:3423 / 111  
[OCAD] Mutala West 18:016 / 237  
Orionstugan South - Middle 16:4410 / 231  
2.2k (Random) 18:1210 / 157  
 2dnf  
Miellyttävä 27:5410 / 147  
Orionstugan South - Night Prolog 6:1219 / 163  
SOL-Boys Grand Prix Stage 3 20:407 / 175  
Creag Mhic Preview 6:277 / 228  
[Ultima] Forvie E1 20:196 / 253  
Western Arborburg-Day 2 25:387 / 136  
Western Arbourburg-Day 1 8:1516 / 147  
Downhill-O 11:2326 / 183  
[RANDOM]Sprint 1.6k 13:175 / 195  
Tour de Elx - E2 Long 33:0345 / 284  
Training 11.03 Montiggl 20:1417 / 180  
Steep Random dnf  
[Random] Manchester 36:431 / 94  
Routechoice Völs 28.02.10 16:013 / 167  
SOL-Boys Grand Prix Stage 2 15:249 / 240  
Fast Sprint 3:4550 / 164  
 23:1543 / 355  
South Furlongwood 44:087 / 77  
Milzkalns 34:1835 / 105  
Old Bostonham Purchase 19:1035 / 173  
WOC 2004 - Night Qualifying 44:158 / 64  
  35:268 / 56  
WOC 2004 - Long Qualifying 62:4814 / 90  
Maki A 15:053 / 180  
Sprint (random) 12:236 / 177  
WOC 2004 - Middle Qualifying 26:199 / 183  
WOC 2004 - Sprint Qualifying 12:419 / 194  
Middledistance (random) dnf  
Mezparks 16:283 / 113  
Hartola D 65:224 / 98  
Hartola C 17:4726 / 159  
Kauppi Sprint 10:496 / 129  
Kaleva Church Park O 2 12:525 / 250  
Hartola B 35:559 / 85  
Bardeiras B 26:433 / 94  
Bardeiras A 13:2717 / 171  
Hartola A 26:364 / 156  
[OCAD] Disparalona 34:2112 / 92  
Lakaliini D 29:544 / 105  
Lakaliini C 12:5412 / 172  
kikirace7 28:242 / 67  
Lakaliini B 18:066 / 169  
Lakaliini A 11:154 / 217  
Eon's WOC 5 Middle dnf  
2003 WOC Middle/Long dnf  
[OCAD] Typhloplana dnf  
 229:188 / 123  
Kaleva church Park O 10:5221 / 206  
Världens bästa bana 18:324 / 92  
den roligaste banan 10:005 / 97  
testtävling 11:086 / 116  
rnd'reconverted 13:098 / 139  
Teggs Nose race dnf  
Stavsjø Sprint 13:389 / 260  
English Forest Middle Race 20:485 / 127  
Teggs Nose 21:166 / 85  
San Felice Middle [ocad] dnf  
[OCAD] Surirella dnf  
r'Halifax 27:338 / 128  
San Felice FOLLOW JOHN dnf  
Yatzy 4 NIGHT 23:3917 / 120  
Yatzy 3 20:252 / 179  
Yatzy 2 15:149 / 201  
Yatzy 1 15:058 / 264  
ski-o map 22:3217 / 150  
JEC model-event 40:2639 / 143  
Ardnaskie-Sprint 11:2313 / 164  
[OCAD] Trentepohlia 56:164 / 103  
Old Fenwood 31:199 / 114  
ROCAD 16:5318 / 107  
Kleven 2 15:228 / 185  
[OCAD]Härja east middle 26:369 / 161  
[OCAD]Härja west middle 27:314 / 217  
Kleven 16:0812 / 266  
[OCAD]Härja night prologue 19:0312 / 161  
[SKI-O] Calaita night 20:0217 / 111  
[OCAD] Phryganella 33:074 / 146  
[SKI-O] Calaita Long 61:2918 / 88  
[SKI-O] Calaita 15:514 / 157  
Fantasy Night Sprint 6:1426 / 144  
[OCAD]Dessert or desert? 14:379 / 174  
[OCAD]Dessert or desrt? 12:3921 / 230  
[OCAD] E4 Japan Series (Middle) 26:3421 / 190  
[OCAD] E3 Japan Series (Sprint) 13:1134 / 295  
[OCAD] E2 Japan Series (Middle) 27:2655 / 171  
[OCAD] E1 Japan Series (Prolog) 9:106 / 223  
Pavia Leste Preview25:3567 / 240  
 3dnf  
Trachelomonas 51:183 / 82  
OL4an Tour de Ski E6 dnf  
OL4an Tour de Ski-O E5 dnf  
 232:4111 / 171  
[OCAD]Utvängstorp North 24:2416 / 155  
Utvängstorp South 25:2910 / 200  
OL4an Tour de Ski-O E4 52:2412 / 123  
OL4an Tour de Ski-O E3 25:5820 / 173  
OL4an Tour de Ski-O E2 37:254 / 191  
OL4an Tour de Ski-O E1 19:1256 / 264  
[OCAD] Lophocharis 38:0116 / 143  
Zudoku 3 Night 19:2917 / 140  
Zudoku 2 23:1119 / 201  
Zudoku 1 15:346 / 258  
Palm island 16:0162 / 192  
CuevaDeLosFranceses - extra dnf  
[OCAD] Trichocerca dnf  
kikirace2 10:4221 / 114  
Skien-Oslo Part 3 26:2230 / 207  
kikirace 10:2515 / 154  
[OCAD] Aulophorus 29:0413 / 157  
Indoor-O 10:489 / 184  
[OCAD] Noskunai Long 54:3514 / 166  
[OCAD] Knottingly Night Sprint 11:213 / 224  
[OCAD] Kjölen Middle 19:5710 / 296  
[OCAD] Inishbofin Long 39:3018 / 198  
[OCAD] Gumusdere Long 46:3623 / 208  
[OCAD] Notonecta 24:5711 / 193  
Ultralong Woc_05 83:587 / 116  
[Ocad]Vindsurfingklubben - SW 23:539 / 222  
Leksand Spriddle 26:579 / 203  
Crayz middel 23:1920 / 180  
[OCAD]Kråkerum Night Sprint 18:4219 / 164  
[OCAD] Gnetteryd Night-sprint dnf  
Micro Labyrint dnf  
[Ocad]Vindsurfingklubben - night 26:5560 / 161  
Eriocheir long dnf  
Eriocheir middle dnf  
Crazy Sprit 18:1119 / 196  
[OCAD] Diplogaster 38:383 / 137  
Woc05 map 50:1932 / 180  
Labyrint dnf  
Ocd/LaLora/CuevaDeLosFranceses dnf  
Micro O #2 13:314 / 183  
[OCAD] La Lora - night 11:3816 / 180  
Rominet 58:436 / 103  
[ocad] ARC 1800 Night 18:225 / 172  
Tour de Elx-E1 Sprint Prologe 16:4515 / 182  
[OCAD]REVIEW 1:2413 / 193  
[ocad] ARC 1800 27:4773 / 284  
[OCAD] Trin 24:177 / 142  
Red Spiral dnf  
[OCAD]Sol-Boys Grand Prix 11:5324 / 233  
Fagatazyt 13:125 / 113  
[OCAD]Jura Event II 20:4738 / 156  
[Ocad] Ronneby Brunn Long 43:035 / 96  
[Ocad] Ronneby Brunn Night 24:191 / 80  
[Ocad] Ronneby Brunn 22:2411 / 166  
[OCAD]Waldstadion 24:342 / 130  
Massey University E1 22:4348 / 201  
 218:274 / 249  
Skien-Oslo Part 2 38:5334 / 183  
[Ocad]Vindsurfingklubben 21:104 / 173  
[OCAD]Jura Event 25:4413 / 93  
(OCAD)The Rogga Nilsson comp.2 20:3613 / 81  
(OCAD) The Rogga Nilsson comp.1 19:384 / 106  
Gnetteryd 1,5km 15:3624 / 191  
[OCAD]Hagstugan SE - night 15:272 / 99  
[Ocad] Kråkerum Challenge 4 27:3712 / 114  
[Ocad] Kråkerum Challenge 3 21:368 / 122  
[Ocad] Kråkerum Challenge 2 13:5758 / 180  
[Ocad] Kråkerum Challenge 1 9:0531 / 176  
houses 10:333 / 123  
Night Micro O #2 14:0511 / 96  
Night Micro O #1 14:4610 / 113  
[OCAD]Hagstugan SE - 3,6km 24:2312 / 166  
Skien-Oslo Part 1 38:1918 / 127  
SpringCupCF Day 24:3410 / 248  
[Ocad] Torhamn Night Long 34:144 / 108  
[Ocad] Torharm Night Middle 19:376 / 120  
[Ocad] Torhamn Night Sprint 13:0231 / 169  
[SOK]Tvisten 38:0445 / 164  
(OCAD) Fantasy 14:0912 / 139  
Micro O #1 13:244 / 177  
Bart 14:353 / 129  
[OCAD] Venezia IV 73:278 / 97  
[OCAD] Venezia V 28:4717 / 148  
[OCAD]Desert 21:4638 / 196  
NightRace 24:548 / 129  
[SOK]Tveitan 23:017 / 180  
[OCAD] Fuglemyr 2 19:2615 / 152  
[OCAD] Fuglemyr 1 18:1334 / 190  
Desert Event full of details dnf  
 2dnf  
Long legs 26:097 / 130  
Risinge Running 15:5216 / 145  
Spring City Tour 2010 #5 18:195 / 152  
Spring City Tour 2010 #4 17:061 / 136  
Spring City Tour 2010 #3 14:2213 / 157  
Spring City Tour 2010 #2 19:049 / 138  
Spring City Tour 2010 #1 22:016 / 146  
Götzenbach 21:272 / 91  
SKOG Fribourg CH Memorial dnf  
[OCAD]Hagstugan - SE 16:0617 / 225  
[OCAD] Bodaforskartan 1.5k 13:5733 / 185  
[OCAD] Crni Graben middle 25:4020 / 197  
Figueira II 25:194 / 102  
New Years Old Classic Memorial 2 20:524 / 155  
[OCAD] Canada Cup #2 15:3714 / 150  
[OCAD]Hagstugan NW - middle 14:199 / 209  
[OCAD] Canada Cup #1 dnf  
Grimeton skog 19:028 / 172  
New Years Old Classic Memorial 1 22:179 / 177  
[OCAD] Venezia IV 29:2612 / 174  
La Verne - S 11:1324 / 182  
La Verne - NW 10:0511 / 188  
La Verne - NE 15:3229 / 229  
Dunajska Buzola Sprint 17:5916 / 193  
NSKSOK Opening 24:1613 / 165  
Aantekkin 22:2625 / 168  
Schönhardt 19:3627 / 174  
Riedlepark Friedrichshafen dnf  
Welland-Sixenhof 29:2211 / 142  
[Ultima] Lepanmaa E8 31:0210 / 198  
[SOK]Veafoss 24:5110 / 213  
SpringCupCF Night 19:298 / 185  
[OCAD] Venezia III 33:3519 / 216  
[OCAD] Tour De Santa E4 31:0313 / 177  
[OCAD] Tour De Santa E3 17:0829 / 207  
[OCAD] Tour De Santa E2 34:4430 / 214  
[OCAD] Tour De Santa E1 22:038 / 311  
[OCAD] NOM3 28:2454 / 262  
Jämjö Supersprint 3 - Färskesjön 17:3513 / 146  
Färskesjön Ultralong 47:0516 / 111  
Färskesjön Warm-up 12:176 / 163  
Färskesjön Night Tour 4 12:169 / 121  
Färskesjön Night Tour 3 32:465 / 82  
Färskesjön - Short 14:5416 / 156  
[SOK]Ørnsjtern 25:4426 / 88  
Aisus VI 70:5219 / 110  
[Ultima] Leppanmaa E7 16:596 / 206  
Aisus V 24:3921 / 111  
Aisus IV 12:4533 / 216  
Figueira Oeste 30:3531 / 75  
Färskejön Night Tour 2 20:5821 / 89  
Färskejön Night Tour 12:1241 / 122  
Kashult Middle 20:3025 / 118  
Kashult Night 16:2214 / 88  
Häljarum Middle 12:438 / 105  
Green curves - fast 22:166 / 146  
Åby N - Night short 12:405 / 79  
Åby N - Long 30:006 / 88  
Aisus III 11:158 / 166  
[OCAD] Storbro Night 36:4820 / 126  
[OCAD] Storbro Sprint 12:5512 / 275  
Åby N - Middle 2 21:3530 / 96  
Åby N - Middle 13:2535 / 144  
[OCAD] Storbro Long 42:4814 / 115  
[OCAD] Storbro Middle 26:3813 / 203  
[OCAD] Venezia II 30:3717 / 157  
 2dnf  
Aisus II 32:3943 / 152  
Åby S - Middle 25:268 / 95  
Gnetteryd NW - Middle 18:099 / 152  
Aisus 25:128 / 142  
Gnetteryd2 18:469 / 132  
Paradiso 4 dnf  
Paradiso 3 17:089 / 144  
Paradiso 2 Night 20:2813 / 112  
Paradiso 1 22:3012 / 178  
[SOK] Long 30:149 / 119  
Gnetteryd 3,4km 31:0946 / 172  
Open map =] dnf  
[OCAD]Jämjö Supersprint-2 14:598 / 201  
[OCAD]Häljarum S - Short Night 16:2912 / 145  
[Ocad] Venezia dnf  
[OCAD] NOM 2 24:518 / 143  
[OCAD] NOM 1 27:0112 / 173  
[SOK] Skifjell 17:1414 / 193  
Sprints championship 1 dnf  
Hei 2 32:3616 / 120  
[OCAD]Vidingsjö SE - Long 33:056 / 132  
[OCAD]Vidignsjö SE - Middle 21:3017 / 174  
[OCAD] Långgöl Sprint 11:3519 / 266  
[OCAD] Långgöl Middle 21:0035 / 236  
(OCAD) Vealøs, long 48:037 / 71  
(OCAD) Vealøs 18:1317 / 130  
Utmaning 26:022 / 76  
Labyrintbanan 2:038 / 149  
[Ultima] Lepanmaa E6 25:1911 / 170  
[rocad]Kidaz 29:3312 / 166  
[OCAD]Kråkerum V - Middle short 17:154 / 152  
[OCAD]Supersprint-Jämjö 16:059 / 159  
[OCAD]Kråkerum 14:113 / 143  
[ocad] Kyrpäjooseppi II dnf  
[ocad] Kyrpäjooseppi 24:3418 / 167  
[SOK] Findal by night dnf  
Doubleflags 13:3721 / 190  
[OCAD]KUNGSBERGET WEST 2.0 KM 18:2588 / 249  
[OCAD]KUNGSBERGET WEST 4.0 km 32:3235 / 189  
(modified)[ROCAD] - La Verne 32:0727 / 167  
[SOK] Fast Open 20:336 / 124  
[OCAD] Sennoi2 - middle 21:5623 / 153  
UnPit3 13:3515 / 155  
[OCAD] Sennoi - middle 2 20:135 / 187  
[OCAD] Sennoi - middle (dense) 28:5925 / 170  
[OCAD]Dunajska Buzola Intro 18:0715 / 181  
Islandwood Sprint-O 14:1139 / 164  
[SOK] Sneltvedt 15:4116 / 163  
Sinte Mette 21:3010 / 137  
[Ultima] Lepanmaa E5 27:0721 / 214  
Laberinto circle dnf  
Laberintos shorter 73:2511 / 64  
Green curves dnf  
[ROCAD] Hei 31:3910 / 157  
----->super sprint<---- 13:5819 / 157  
[OCAD] Järvafältet 26:2725 / 211  
[Ultima] Lepanmaa E4 41:4624 / 172  
run this one 14:379 / 144  
[random] Steep 3 32:2031 / 110  
[OCAD] Kooyoora, night 28:2920 / 103  
[OCAD] Kooyoora, day 19:0439 / 206  
[OCAD] Kooyoora test 0:271 / 190  
[ROCAD] min 25:2135 / 176  
Wounderbar 21:0218 / 127  
[TAT]Högbo short 1.6 km 10:514 / 277  
[TAT]Högbo Long 3.3 KM 25:1639 / 191  
Laberinto Rompecabezas dnf  
The klassic Kunming sprint 10:4515 / 135  
Middle 31:465 / 105  
[OCAD] Solberglia 19:036 / 180  
[random] Steep 2 34:2720 / 87  
[ROCAD] New start 31:1012 / 111  
Little York by Night 21:164 / 145  
(OCAD) Teisko SE 20:5623 / 237  
(OCAD) Ingalunda 27:018 / 111  
[RND]Sprint 1 13:072 / 131  
[OCAD] Mont Tendre Middle 25:576 / 141  
[OCAD] Mont Tendre Sprint 16:2934 / 191  
Fanoe Night 2 23:5911 / 146  
Sparresäter Sprint 11:559 / 165  
Purple Land 11:169 / 107  
Green map 21:3214 / 83  
Sprint 10min 11:5618 / 215  
[random] Steep 28:1019 / 101  
Water Desert 13:4343 / 118  
[Ultima] Lepanmaa E3 35:0217 / 136  
Fanoe Night 16:1412 / 116  
Lenco 1 - Night 1 17:496 / 100  
Lenco 1 - Day 2 21:295 / 144  
Lenco 1 - Day 1 15:3719 / 192  
(OCAD) Dogtrack anno 2080 14:5819 / 160  
[RND] Svartasvängen dnf  
 248:3619 / 121  
(OCAD) Docktrack 2030 16:087 / 176  
[TAT] Portugal 30:5921 / 187  
(OCAD) Watertower 22:218 / 151  
The Open Competition 10:2928 / 177  
[ROCAD] c1 39:1716 / 87  
[ROCAD] SR 32:0813 / 97  
[TAT] Kjölen2 17:4734 / 195  
Per Lindman dnf  
[TAT] Kjölen 21:1816 / 215  
[Ultima] Lepanmaa E2 25:0743 / 183  
[TAT] Inishbofin 14:4960 / 217  
[TAT] Balavil 33:1710 / 176  
(OCAD) Vähäjärvi Night dnf  
 2dnf  
(OCAD) Siitama 2 Short 2 19:1320 / 178  
(OCAD) Siitama 2 Short 14:5723 / 189  
Bråt 3 34:0415 / 128  
[OCAD] Portugal O-Training 31:0624 / 217  
(OCAD) Teisko NE Sprint dnf  
 215:577 / 243  
[OCAD]Svampasjön 3days-day3 dnf  
 228:5028 / 169  
[OCAD] Haukkovuori E3 25:0418 / 130  
[OCAD] Haukkovuori E2 35:3431 / 152  
(OCAD) Teisko NE Short 20:523 / 164  
[OCAD] Haukkovuori E1 31:087 / 183  
[OCAD] Djupviken 2 25:5111 / 114  
[OCAD] Djupviken 2,4 km 26:3147 / 183  
(OCAD) Metsäkylä Night 21:5130 / 79  
(OCAD) Teisko NE Short 22:4916 / 123  
Ojersjoe again 3 26:4419 / 103  
Oversjoe again 2 16:4621 / 145  
Ojersjoe again 22:158 / 124  
Ojersjoe 32:4513 / 140  
Ojersjoe 1 31:1315 / 196  
Little York masters 16:1417 / 197  
Niihama N, middle 22:5612 / 124  
(OCAD) Vähäjärvi Short dnf  
 218:0735 / 208  
(OCAD) Siitama SE Short 14:4114 / 175  
[OCAD]Svampasjön 3days-day2 22:2625 / 165  
(OCAD) Siitama SW Short 24:1595 / 168  
[OCAD] Pappila Middle 2,2km dnf  
 216:2913 / 253  
[OCAD] Pappila Middle 2,4km 19:1013 / 229  
(OCAD) Kauppi South Sprint 17:066 / 167  
(OCAD)Niihama Sprint 12:5915 / 149  
[fantasy,OCAD]LITTLE YORK sprint 20:2352 / 171  
Julkujärvi Night 2 20:3915 / 85  
[OCAD]Svampasjön 3days-day1 19:0318 / 203  
Niihama Night 14:5010 / 105  
Metsäkylä Sprint 16:3619 / 158  
Saarijärvi Short 19:2612 / 157  
Siitama Short 17:3833 / 175  
[OCAD] Mylly-Tyry Night2 14:428 / 156  
[OCAD] Mylly-Tyry Night 19:005 / 140  
[RND] Autumn Random dnf  
 2dnf  
Sunflower - Night! 15:1916 / 100  
Eagle's Night (par 25 ?) 20:3713 / 103  
Tesiko 6 Short 17:4412 / 170  
Julkujärvi Night 22:2211 / 86  
Julkujärvi Short 21:056 / 154  
funny CF map - use this 27:1711 / 99  
[OCAD] Maajaa Long 49:1315 / 164  
[ocad] StAgnanEnVercors day2 33:2026 / 135  
New Hill Sprint 17:0913 / 141  
[ocad] StAgnanEnVercors - day1 16:4820 / 218  
New Dogtrack Sprint 13:3818 / 127  
[ocad] mellsta,sprint distace 9:5142 / 189  
Tveten Sprint 15:5811 / 110  
Pike Lake Sprint 10:5510 / 155  
Teisko night sprint 11:287 / 130  
[ocad]StAgnan-en-Vercors/Night 14:5126 / 148  
Teisko 4 dnf  
 210:0729 / 206  
[ocad] Auvergne 22:3418 / 141  
Orientering in Galut 14:136 / 103  
Teisko Short 3 14:1831 / 210  
 213:151 / 262  
[OCAD] Vuelta de Norrsätra E3 14:0838 / 191  
[OCAD] Vuelta de Norrsätra E2 20:1354 / 229  
[OCAD] Vuelta de Norrsätra E1 7:0113 / 291  
Micro Orienteering Cup 10:0567 / 125  
[OCAD] Fantasy Sprint 18:3840 / 221  
Teisko Short 2 dnf  
 213:3250 / 198  
[RANDOM] Suomilainen long 51:238 / 89  
A Real Ocad Sprint 8:269 / 176  
big hill race 10:4612 / 57  
time trial 13:5821 / 58  
smile dnf  
[RANDOM]Eastwood 31:576 / 99  
Teisko Short 15:3990 / 176  
[RANDOM]Boston Sprint 1.6k 15:4727 / 151  
[RANDOM] Quincy long 49:207 / 70  
[Ultima] Lepanmaa E1 12:2315 / 236  
[RANDOM] Chiswicktowne long 95:418 / 68  
[ocad] Äktatorpet Sprint 11:5713 / 228  
666666u66 dnf  
Orienteering in Finland 37:5915 / 93  
[RANDOM] Martinford Sprint 23:157 / 142  
[RANDOM] Quincyland middle 38:5214 / 84  
[RANDOM] Bäverbyskog middle 39:087 / 105  
[OCAD] - Faron E 29:1011 / 141  
[OCAD] Faron N 29:5221 / 159  
[OCAD] Andkärret (Lunsen) 26:5113 / 153  
  24:1315 / 226  
PPCUP - 8 20:0414 / 124  
PPCUP - 7 NIGHT 19:2223 / 107  
PPCUP - 6 NIGHT 23:4112 / 97  
PPCUP - 5 NIGHT 26:0842 / 112  
PPCUP - 4 23:2349 / 153  
PPCUP - 3 23:0714 / 176  
PPCUP - 2 13:576 / 233  
PPCUP - 1 18:587 / 238  
Word championchip by day 30:5210 / 115  
[Ocad] Knottingly 15:3131 / 248  
Medledistans in luckebo 24:1713 / 161  
Just for fun dnf  
[WOC 2005] Route Choices 67:5031 / 137  
portugal dnf  
portugal "o" summer 46:434 / 108  
event 3 13:244 / 33  
  11:221 / 26  
event 2 11:242 / 37  
event 1 8:585 / 48  
course03 7:516 / 53  
course02 7:212 / 52  
course01 7:206 / 69  
[OCAD] Laviamäki Long 37:0821 / 195  
sprint 3 19:192 / 35  
srint 2 12:024 / 33  
spirnt 1 9:041 / 46  
ali event 9:502 / 54  
Hamptontown Woods 30:5112 / 93  
[Rocad]- Ardwane - ShortD 26:0857 / 167  
Ocad - Partillebergen 2.0 Night 18:5017 / 118  
Ocad - Partillebergen 2.0 25:2636 / 187  
Winthroptown Park 30:2729 / 158  
training sprint3 8:464 / 134  
training sprint2 12:5325 / 124  
training sprint1 10:2820 / 153  
[OCAD] Tuna Ting H21 E, part 3 12:2826 / 194  
[OCAD] Tuna Ting, H21E, part 2 13:0150 / 216  
[OCAD] Tuna Ting, H21E, part 1 15:4646 / 285  
Ocad - Partillebergen 1.0 Night 16:5941 / 153  
Ocad - Partillebergen 1.0 15:1614 / 240  
Old Reveretowne Forest 28:1010 / 92  
[OCAD] Space Cowboy! 2,1 km 14:5618 / 149  
[OCAD] Space Cowboy! 2,4 km 19:0241 / 179  
[Ocad] Bråt Night Middle 18:4820 / 160  
[Ocad] Idre 7:4733 / 243  
[Ocad] Bråt long 40:1923 / 157  
10mila v:CF 29:2254 / 153  
[ocad] Äktorpet west 35:2613 / 168  
[OCAD]training map2 13:247 / 93  
[OCAD]training map1 13:277 / 123  
Extreme Speed Orienteering day 2 35:134 / 37  
Ocad - Archattan 1 24:4247 / 146  
Extreme Speed Orienteering 27:3012 / 85  
Ocad - Bjornasberget 2 21:4521 / 136  
Ocad - Bjornasberget 1 23:3370 / 193  
[ocad] Äktorpet East 19:5723 / 217  
H10/H12 12:516 / 89  
Skåne H 12 3:294 / 100  
GoGetThemTiger 24:1652 / 165  
Turnbridge Valley! 42:0711 / 96  
[World Cup] Final Long 80:5512 / 118  
Rocad - State 2 18:5515 / 105  
Rocad - State 1 19:5116 / 159  
[OCAD] Idrefjall 47:2532 / 163  
[World Cup] Final Middle 34:4614 / 159  
Rocad - Tunein 1 13:3012 / 151  
Rocad - Xpress 1 14:4057 / 162  
[World Cup] Final Night 69:4516 / 90  
[OCAD] Svartvatnet middle 15:1933 / 133  
[OCAD] Svartvatnet sprint dnf  
 28:176 / 249  
[World Cup] Final Sprint 19:3949 / 234  
[OCAD] Svartvatnet long(working) 32:185 / 83  
[FIN10] E10 Juhtimaki Long 35:1534 / 157  
[FIN10] E9 Koisjärvi Night 21:4342 / 137  
[FIN10] E8 Laviamäki M1 Middle 21:0168 / 195  
[FIN10] E7 Laviamäki M2 Middle 21:0614 / 190  
[FIN10] E6 Juhtimäki Long 26:2612 / 173  
[Ocad]Cavedine 27:3730 / 170  
Norwood dnf  
[FIN10] E5 Pöylä Middle dnf  
Cup 4 33:1819 / 113  
[FIN10] E4 Laviamäki M1 Middle 27:2768 / 193  
[FIN10] E3 Laviamäki M2 Short 16:0739 / 224  
[FIN10] E2 Koisjärvi Long Night 34:0915 / 125  
[FIN10] E1 Pöylä Short 14:5128 / 248  
[rocad] Juune Long 33:128 / 121  
[rocad] Juune 25:0535 / 177  
[Super Sprint Denmark] 2.Leg 11:405 / 127  
[Super Sprint Denmark] 1.Leg dnf  
 27:331 / 295  
Koitiata Tribute Series 5 30:037 / 125  
[ROCAD] Ardwane (day) 34:0211 / 101  
[OCAD] E4 Tour de Sweden, Sprint 13:1838 / 213  
[OCAD] E3 Tour de Sweden, Middle 17:289 / 165  
[OCAD] E2 Tour de Sweden, Middle 23:4917 / 198  
[OCAD] E1 Tour de Sweden, Sprint 11:0133 / 268  
Rocad - Neager 3 29:4412 / 100  
Rocad - Neager 2 27:1122 / 86  
Rocad - Neager 1 19:0943 / 149  
Rocad - Jeager 3 25:4417 / 97  
Rocad - Jaeger 2 19:4110 / 119  
Rocad - Jaeger 1 16:4416 / 147  
[OCAD] WOC 2007 Middle 44:1412 / 100  
[WC-Training] Saskatchewan dnf  
Cup 3 31:5035 / 124  
[OCAD] WOC 2007 Sprint dnf  
July 28:4213 / 61  
[ocd] City spint 25:1016 / 122  
[ROCAD] Rosthorne Middle 24:4528 / 158  
[ocad] Mt. Laurie Short 21:4633 / 119  
Cup 2 20:3510 / 77  
[ROCAD] Dallapet Night Sprint 13:5819 / 135  
Koitiata Tribute Series 4b 45:4828 / 73  
Cup 1 33:5636 / 86  
Fantasy Sprint 2 14:1929 / 187  
[OCAD] Cyclone 1,8 km NIGHT 19:5438 / 90  
[OCAD] Cyclone 2,5 km 18:3519 / 163  
[OCAD] Cyclone 5,0 km NIGHT 47:2413 / 68  
[ROCAD] Dallapet Short 19:1915 / 154  
[World Cup] Inishbofin 33:0327 / 146  
Fantasy sprint 16:0625 / 214  
Rocad - Blonde 1 19:3152 / 118  
Rocad - Osteabe 1 15:248 / 109  
[OCAD] JWOC 2007 Australia C2 27:3723 / 160  
Koitiata Tribute Series 4 38:1632 / 128  
[OCAD] JWOC 2007 Australia dnf  
[OCAD]Cavedine 15:299 / 185  
[Fantasy] Hawkley Night O 19:1115 / 84  
[Rocad] - Ardwane (Night) 24:168 / 90  
Koitiata Tribute Series 3 (Day) dnf  
Sosh Sprint 3 14:4774 / 183  
Ocad- Forzen Fritz dnf  
[OCAD] Saglia III 23:3713 / 157  
[OCAD] Saglia II 24:2413 / 196  
Koitiata Tribute Series 3 39:1225 / 105  
[OCAD] Fjällen by night 3 24:0125 / 85  
[OCAD] Fjällen by night 2 dnf  
[OCAD] Fjällen by night 19:0763 / 152  
[OCAD]Kilsbergen night 32:5520 / 101  
Kilsbergen lång 40:2025 / 133  
Kolmården long 48:5732 / 173  
[WC-Training] Kjölen2 20:5953 / 239  
Koitiata Tribute Series 41:1221 / 132  
brasil 3 27:3349 / 109  
[OCAD] Saglia 19:5922 / 215  
[Fantasy] Lake Condra Night 25:5828 / 106  
Four Seasons 3 - CORRECTION 19:5915 / 108  
Vista 41:2116 / 111  
Koitiata Tribute Series 1 29:4629 / 169  
[RANDOM] Four seasons 3 20:0917 / 73  
[RANDOM] Four seasons 2 dnf  
brasil 02 15:496 / 51  
[RANDOM] Brignoles, Middle 27:1634 / 135  
Rocad - Dabone 2 31:3159 / 130  
Rocad - Dabone 1 18:0026 / 178  
Tour de AJP 22:1626 / 59  
  dnf  
[OCAD] Hørtekollen 15:4810 / 136  
[OCAD] Svartvatnet dnf  
Tour de AJP 20:4727 / 77  
[World Cup] Parana 19:4948 / 261  
Kinbrae 22:471 / 82  
brasil gel dnf  
BRASIL 27:4735 / 69  
[Fantasy] Sunshine Series 8 44:0429 / 166  
course des grenouilles2 9:338 / 73  
course des grnouilles 10:421 / 96  
[OCAD] sprint 16:486 / 143  
Renard Orange 9:1615 / 97  
Simple Race Day 2 23:5117 / 83  
Simple race 43:3812 / 64  
Lutekollen Nordic 19:4025 / 143  
Tour de AJP 17:1352 / 100  
[OCAD] Sunshine Series 7 20:1011 / 162  
Lutekollen 20:4718 / 120  
Eskor 36:1410 / 81  
Osgiliath 17:0511 / 183  
ocad 30:5213 / 112  
[ocad] Sunshine Series 5 30:3139 / 182  
Healt 18:436 / 124  
Rocks dnf  
Auvergnat 18:0529 / 159  
Random - Citral 2 48:099 / 55  
Random - Citral 1 dnf  
Random - Mitico 1 39:188 / 72  
Random - Lotico 2 dnf  
Random - Lotico 1 21:4317 / 120  
[ocad] Satzbergipfel 12:0418 / 208  
[Random] Holliston Pond Middle 21:482 / 99  
Tour de AJP 7:5613 / 97  
Kempefjell 28:518 / 145  
training 15:4010 / 88  
Comp 1 10:2729 / 171  
SPRINT FOREST 8:159 / 123  
 2dnf  
[WC-Training] Kjölen 24:3864 / 266  
King og Sea 45:275 / 102  
[RANDOM] Four seasons 43:1217 / 124  
Rocad Juice 1 dnf  
 219:0737 / 192  
OKL 6:0021 / 88  
HALAL 10:285 / 83  
Super dreamland 2 10:234 / 92  
super dreamland 20:5010 / 84  
[Fantasy] Alvore West Middle 30:0721 / 152  
Rocad - NiceAxe 21:0226 / 147  
[Fantasy] Alvora Sprint 15:169 / 201  
Rocad - Lasagne 27:1628 / 146  
[ROCAD] Third 38:0955 / 124  
Random - KitKat 1 26:0813 / 84  
Random - Snickers 1 32:5023 / 124  
RANDOM - Mars 1 37:5525 / 89  
[ocad] La Quillane 6 24:2038 / 183  
 224:4251 / 215  
[OCAD] Jukola Training 2009 49:5365 / 226  
Random - Bounty 1 26:4724 / 162  
(ocad)made up map 34:5914 / 82  
O P 6-days day 6 8:376 / 102  
O P 6-days day 5 8:3320 / 94  
 2dnf  
O P 6-days day 4 6:4623 / 112  
O P 6-days day 3 6:5059 / 119  
O P 6-days day 2 5:4617 / 132  
O P 6-days day 1 5:1487 / 178  
Open Sprint Seven Final 15:383 / 86  
Open Sprint 6 15:4519 / 68  
Open Sprint Five 12:112 / 93  
Open sprint Four 14:2918 / 83  
SOUSTONS 7:2118 / 132  
Green Mountain Night (M) 20:459 / 52  
Green Mountain (M) 21:5828 / 82  
Western Suillivanberg State Park 33:1721 / 57  
Æljforest Final 49:356 / 42  
Æljforest Mellom 39:355 / 58  
Æljforest 2 long 54:584 / 53  
Open Sprint Three 12:289 / 101  
Open Sprint Two 11:2439 / 128  
ÆLJFOREST 1 19:1730 / 97  
Easy Sprint3 (M) 5:596 / 123  
Easy Sprint2 (M) 5:4614 / 135  
Easy Sprint1 (M) 5:141 / 166  
Brive la Gaillarde 4:407 / 150  
Open Sprint 13:3667 / 162  
[ocad] Provalo 58:3919 / 125  
wester donytown forest 12:594 / 97  
[Rocad] Juune 2 22:2990 / 199  
woodland national park 6:1723 / 100  
great babcocktowne 11:026 / 97  
braintreeton 7:426 / 86  
brighamham 10:325 / 84  
  7:3513 / 92  
brighamham sprint1,0 7:0112 / 142  
[ROCAD] Second 44:2618 / 142  
[Rocad] Junne dnf  
Sprint 1.4k DAY 3 dnf  
sprint 2.0k DAY 2 dnf  
Sprint 1.1k DAY 1 12:1376 / 218  
[RANDOM] Nyslottsbergsskogen 35:0313 / 100  
[RANDOM] Tremontbyparken dnf  
Hazeloche 40:0958 / 164  
[RANDOM] Se-upp-till-berget 28:1516 / 138  
[ROCAD] Lake Forest 3 23:5034 / 175  
[ROCAD] Lake Forest 2 18:5528 / 156  
[ROACAD] Lake Forest1 21:0539 / 187  
2.3K Open steep remix 23:2220 / 118  
[Fantasy] Tuula 27:2522 / 176  
1227:097 / 64  
Tjo 31:068 / 67  
(OCAD) Skien OK, Trening 34:187 / 61  
[ocad] La Quillane 5 24:0513 / 163  
My region - Dzerzhinsk dnf  
  24:5942 / 140  
[OCAD] Sunshien Series 5 30:0167 / 207  
fgh dnf  
lop dnf  
Walpole Land Sprint 2 17:5412 / 166  
[OCAD] Giro d'OLGY E6 [Night] dnf  
Chestnut Sprint 16:0162 / 159  
[OCAD] Giro d'OLGY E5 [Middle] 42:1744 / 153  
[OCAD] Giro d'OLGY E4 [Sprint] 24:0285 / 208  
[OCAD] Giro d'Olgy [Middle] 28:3074 / 175  
run run 23:0821 / 87  
smålandsfighten 15:2916 / 127  
[Rocad]Desitore: The Final 27:4623 / 119  
[World Cup] Knottingly 42:1353 / 215  
 2dnf  
 340:0039 / 268  
[OCAD] Sunshine Series 4 30:5329 / 128  
star 24:1619 / 72  
[OCAD] Giro d'OLGY E2 [Long] dnf  
[Rocad] Desitore: Among the Owls dnf  
 2dnf  
 3dnf  
[Ocad] Sunshine series 3 22:5468 / 218  
[OCAD]Mount Kooyoora SE day 1 dnf  
[OCAD] Sunshine Series 2 22:28120 / 238  
Giro d'OLGY E1 [Sprint] 16:5769 / 213  
[Rocad] Desitore: Arduus Atrox 45:0727 / 121  
[ocd] La Quillane 4 28:5425 / 129  
 2dnf  
[World Cup] Jerash (public) dnf  
[OCAD] Sunshine Series 1 30:51108 / 207  
[MC2009] Jerash 16:4529 / 180  
wt 25-27 29:5026 / 115  
[World Cup] Kjolen2 42:5555 / 134  
[OCAD]KUNGSBERGET 3.7 KM 37:2383 / 186  
[OCAD]KUNGSBERGET 1.5KM 12:1631 / 278  
Random course dnf  
[Rocad] Desitore: Rockhopper dnf  
 219:2447 / 221  
[Mc09] Cavedine by Elxigo dnf  
 243:5731 / 211  
[Rocad] Desitore: The Flatlands 30:1745 / 167  
[RANDOM] U May Open dnf  
[Rocad] Gorsitarie Sprint 13:5368 / 192  
 213:5690 / 248  
[Rocad] Gorsitarie Long 35:5924 / 141  
 237:1147 / 163  
[RANDOM] U May run dnf  
HALSBETENELSE 13:0145 / 147  
[OCAD] La Quillane 3 31:0044 / 166  
[SprintCup]#4 Grönnåsen 17:06110 / 253  
litlle islands run dnf  
[MC2009] Kjolen1 dnf  
 224:25137 / 330  
 318:4830 / 330  
[Rocad] Desitore: The Pyramid 35:1679 / 214  
Origin 22:5813 / 70  
[Rocad] Gorsitarie Middle 26:5181 / 170  
 224:1122 / 203  
worldchamps dnf  
champs dnf  
CHAMPS 18:3931 / 96  
Fantasy Sprint Race 16:1263 / 169  
 2dnf  
Banastars dnf  
[SprintCup]#3 Sosh N 14:4549 / 242  
[World Cup] Jerash dnf  
 2dnf  
Fantasy Middle Race 32:5842 / 125  
[rocad] Gorsitarie Night Sprint 16:1451 / 151  
 2dnf  
La Quillane 2 31:2230 / 150  
(diagonal cup)sinte mette2dnf  
(diagonal cup) ingalunda city216:108 / 151  
(OCAD)Finish Line21:4514 / 187  
(OCAD) Kiova Park O 20092dnf  
 312:4323 / 200  
 411:547 / 200  
 5dnf  
 611:341 / 200  
(MC2009)Børge sitt Bur2dnf  
 32:5138 / 204  
[World Cup] Berga by (ext) 39:5249 / 244  
[SprintCup] #2 Stover27:4163 / 213  
[SprintCup]#1 Skjerstad214:0230 / 181  
[OCAD] Gyllbergen 2,6 km dnf  
 219:4555 / 310  
[OCAD] La Quillane 1 36:2172 / 182  
[OCAD] Gyllbergen 2,0 km night219:4860 / 138  
[OCAD] Gyllbergen NIGHT223:3622 / 124  
Downhill Carnawaddy210:3439 / 193  
Arbor Park Sprint215:3237 / 198  
[rnd] 20 min2dnf  
[World Cup] Berga by (public)219:0381 / 362  
 3dnf  
[OCAD] Lunsen 2,8 km2dnf  
 3dnf  
[MC2009] Lunsen Night2dnf  
[World Cup] Berga by2dnf  
Mt. Kooyoora 1.5 Middle2dnf  
 314:20111 / 232  
[OCAD] San Giovanni2dnf  
[MC2009] Ponsa2dnf  
[World Cup]Saskatchewan (Public)2dnf  
[OCAD] Ludvika extra216:2325 / 206  
[OCAD] Ludvika 10218:4167 / 225  
[OCAD] Ludvika 92dnf  
 325:4339 / 234  
[World Cup] Ilulissat237:24106 / 243  
[OCAD] Ludvika 8218:4656 / 262  
[OCAD] Ludvika 7221:3741 / 277  
[OCAD] Vintervassmyra218:0525 / 176  
[OCAD] Skimten middle2dnf  
(OCAD) Island Sprint223:44140 / 239  
[OCAD] Skimten downhill26:588 / 183  
Fantasy OCAD212:3432 / 180  
[OCAD] Stykketsprinten2dnf  
[OCAD] Ludvika 5222:33101 / 275  

All races shown. View recent races.