Catching Features



Jamaica Tapman!

Country:Jamaica
Club:NTNUI
Email:you must log in
Ranking:
Races Run:1644
Races Created:0
Upload Limit:6 mb (?)

Recent Races

Race Title Rerun # Time Place
Tuckland long part 2 dnf  
Hilmteich, Sprint 22:3667 / 210  
An Ras 2021: Stage 6 dnf  
Africa - Night Event dnf  
Pedrogao (2) 37:4024 / 158  
Tuckland middle 1 36:4327 / 164  
Kauppi 1 middle 2 39:0711 / 143  
An Ras 2021: Stage 5 28:1442 / 165  
Tuckland long part 1 51:1614 / 140  
Kauppi 1 middle 36:2228 / 179  
Africa - Central Region dnf  
Opaliha 44:043 / 93  
Not another Australian map! 21:596 / 191  
Firenze217:2921 / 161  
Oversee, Sprint 2 14:0210 / 184  
Oversee, Sprint 1 17:3462 / 217  
Africa - Southern Tour 39:5423 / 133  
Våttåsen Long 49:3213 / 145  
Dalegarth long middle 43:1022 / 143  
Saarijärvi 3 middle 41:0123 / 149  
Dalegarth moderate 18:2827 / 172  
An Ras 2021: Stage 4 74:5114 / 125  
Resafjellet 35:0824 / 182  
Africa - City Tour 25:372 / 148  
Dalegarth short 24:1923 / 173  
Short one 17:0724 / 140  
Saarijärvi 2 middle 38:5125 / 148  
Kårsta, short night 25:4629 / 125  
Kårsta, middle 2 35:1520 / 155  
Borrowdale 4 36:2914 / 138  
An Ras 2021: Stage 3 dnf  
Borrowdale middle 2 37:2322 / 127  
Borowdale middle 2 dnf  
Saarijärvi middle 2 36:5733 / 124  
ColesBay 52:2925 / 130  
Kårsta, middle 33:3514 / 153  
Borrowdale easy 16:096 / 158  
Kauppi 3.5 middle 36:0924 / 120  
Kårsta, short 19:0220 / 202  
Kauppi 3.4 middle 41:3435 / 125  
Malaysian shortie 26:2240 / 181  
Borrowdale middle 1 32:437 / 158  
Kauppi 3.3 middle 2 41:4021 / 137  
Kauppi 3.2 middle 2 40:004 / 146  
Return of Holly Hell - Sprint 1 22:3318 / 192  
An Ras 2021: Stage 2 30:1725 / 204  
Saarijärvi middle 40:2717 / 158  
Night Middle, forest sprint  37:2114 / 116  
NJROTC Area13 challenge 21 day2 17:2512 / 188  
[WOC2021 Course Setter]Supi hora 65:1615 / 132  
NJROTC Area13 challenge 21 day1 21:3638 / 222  
[WOC2021 Course Setter]Supi hora 53:1829 / 162  
An Ras 2021: Stage 1 54:2325 / 164  
[WOC2021 Course Setter]Supi hora 35:0636 / 235  
THe Final 55:5612 / 122  
Melville Caves 44:0127 / 179  
Kauppi 3.5 long 55:2715 / 124  
Return of Holly Hell - Night 2 47:3318 / 109  
MidEarth 9, Mordor without tears 19:3514 / 175  
Middle Earth 8, grand final 41:3719 / 158  
Swedish middle 24:3217 / 196  
Middle Earth 7, Long 63:1915 / 105  
Middle Earth 6, long training 18:024 / 150  
Korong Spur Long 2 58:0941 / 122  
Kauppi 3.1 night 34:0320 / 104  
Portugal by night 38:2354 / 135  
Middle Earth 5, Mirkwood by day 30:5521 / 150  
Kauppi 3.1 middle 2 34:0320 / 149  
Kitluv Revir 2/2 18:2517 / 166  
Korong Spur Middle 2 33:2820 / 167  
Middle Earth 4, Night dnf  
Kitluv Revir 1/2 15:3838 / 187  
Kauppi 3.4 long 63:2318 / 113  
[re-play]CFWOC2021 Relay Finals 26:1426 / 202  
Middle Earth 3, middle distance 34:1821 / 169  
Middle Earth 2, middle training 14:5036 / 219  
Korong Spur Night 22:4228 / 140  
Middle Earth 1 - Intro 29:2814 / 203  
Short course 14:0823 / 156  
Korong Spur Long 66:1619 / 142  
Korong Spur Middle 30:1261 / 224  
Pedrogao (1) 32:0017 / 174  
Korong Spur Intro 13:4199 / 259  
gsdivoc21 (8) 46:4326 / 121  
Snow Maze 18:447 / 140  
Return of Holly Hell - Night 44:4937 / 141  
test3 25:2412 / 51  
test2 23:038 / 66  
test1 16:349 / 99  
Costa de Lavos (1) 33:0329 / 162  
Kauppi 3.3 39:2951 / 145  
Kauppi 3.2 middle 34:5626 / 196  
Fantasy Cup, Stage 15 dnf  
[CFWOC21]-Relay Leg3 25:4745 / 215  
Askham 2 - easy course 15:5956 / 206  
Askham 1 32:4211 / 157  
Middle south 27:458 / 110  
Osso da Baleia 1 28:4035 / 193  
[CFWOC21]-Relay Leg2 30:2779 / 236  
[CFWOC21]-Relay Leg1 25:0639 / 265  
Short fast course  5:4463 / 211  
Waterfall 42:113 / 151  
[CFWOC21]-Sprint 17:1251 / 301  
Fantasy Cup, Stage 14 19:3493 / 193  
NIght Middle distans 24:3619 / 124  
[CFWOC21]-Night 47:2153 / 205  
Kauppi 3.1 dnf  
Brügg Sprint dnf  
Soria Sprint Training 14:435 / 178  
Fairbanksford Steeps, Long dnf  
[CFWOC21]-Long 81:4535 / 252  
Fantasy Cup, Stage 13 66:4044 / 159  
Brügg Prolog 18:5138 / 171  
Long 39:4714 / 106  
Wubba lubba dub dub 1 31:4437 / 209  
[CFWOC21]-Middle 44:1175 / 341  
Ingalnga City - Labyrinth Sprint 4:1957 / 150  
Kaakkurinlammi - Middle 33:4563 / 181  
High Rigg 4, long 80:5521 / 135  
Svata Anna, Middle 34:0810 / 180  
North side Easy 16:482 / 169  
Bran, Short 17:5633 / 215  
Svata Anna, Short 11:2349 / 238  
gsdivoc21 (7) 39:0620 / 151  
[CFWOC2021]-Training2 19:2524 / 346  
gsdivoc21 (6) dnf  
gsdivoc (5) 26:0326 / 180  
Fantasy Cup, Stage 12 30:4031 / 178  
gsdivoc (4) 57:1829 / 134  
Fantasy Cup, Stage 11 42:3315 / 188  
Darnaway - Wrap up warm 44:2336 / 158  
San Giovanni 3218:2596 / 139  
San Giovanni216:3227 / 268  
[CFWOC21]-Training1 13:5738 / 384  
 216:49582 / 1385  
High Rigg 3 19:3717 / 233  
capanne small81244:2834 / 215  
Fantasy Cup, Stage 10 18:5643 / 218  
gsdivoc (3)241:5531 / 213  
gsdivoc(2)255:1222 / 160  
High Rigg257:3734 / 210  
Darnaway - Half Eleven233:5137 / 272  
Vähäjärvi 2, middle255:2360 / 221  
Setmurthy 3237:2831 / 230  
Whinlatter 3272:3727 / 185  
Fantasy Cup, Bonus217:2722 / 271  
Circle city Gregorian Christmas 226:0040 / 219  
Whinlatter 2221:2422 / 248  
Fantasy Cup, Stage 5251:2422 / 237  
Isojärvi 1 middle 42dnf  
Fantasy Cup, Stage 4227:1346 / 257  
Whinlatter225:4945 / 309  
Fantasy Cup, Stage 3216:4049 / 270  
Fantasy Cup, Training B27:2146 / 283  
Sinte-Mette-Sprint210:1633 / 255  
Fantasy Cup, Stage 2252:0331 / 233  
Fantasy Cup, Stage 1229:0319 / 255  
Fantasy Cup, Training A28:0316 / 277  
Setmurthy 2234:3112 / 255  
SCFL S2 R1 41:4537 / 171  
SCFL S2 Placement Race 39:0810 / 184  
Not another maze dnf  
GSDIVOC9 dnf  
GSDIVOC8 dnf  
GSDIVOC7 37:5410 / 136  
Tähtiniemi 1 night 39:055 / 96  
GSDIVOC6 30:079 / 126  
GSDIVOC5 29:549 / 165  
Tähtiniemi 1 middle 38:224 / 126  
CFEB 2020-10-01 dnf  
GSDIVOC 24:0523 / 135  
GSDIVOC4 38:4018 / 100  
Tähtiniemi 3 real night 42:042 / 76  
Tähtiniemi 3 night 45:257 / 98  
GSDIVOC3 38:228 / 108  
GSDIVOC2 29:0011 / 125  
Tähtiniemi 3 middle 35:0912 / 172  
GSVIDOC 55:3315 / 142  
GSVIDOC1 25:3735 / 204  
Hexagon Maze 1 dnf  
CFEB 2020-09-15 51:5620 / 95  
Hansta East, Long 44:5021 / 155  
Triangle Maze 1 dnf  
Mount Dufferin 6 24:288 / 179  
Hansta East, Middle 28:5124 / 165  
Jarosas Norte 33:2019 / 125  
Micro-O 18:5418 / 123  
Tähtiniemi 2 night 39:3921 / 88  
Tähiniemi 2 middle 2 44:5417 / 110  
L1 Forest Umbra 67:5020 / 108  
Mount Dufferin 5 88:0013 / 80  
Mount Dufferin 4 27:0029 / 114  
Cheire de come - Night 51:5416 / 82  
Hansta, Middle 27:4510 / 134  
M3 Hofwald 33:0627 / 121  
Mount Dufferin 3 58:2714 / 93  
 2dnf  
Hansta, Short 13:4930 / 174  
Cheire de come - Middle 2 34:2620 / 132  
Mount Dufferin 2 20:2415 / 128  
Mount Dufferin 1 34:2020 / 176  
Tähtiniemi 2 middle 48:0423 / 157  
CFEB 2020-09-01 61:5210 / 72  
Tähtiniemi new night 36:3618 / 108  
XVI Trofeo Acacyr Magina 42:385 / 94  
XVI Trofeo Acacyr-Model Event 25:5019 / 154  
Soria 3 27:0213 / 124  
S3 Oversee 21:4321 / 132  
Soria 2 25:2317 / 135  
S2 Oversee 14:1724 / 148  
Soria 1 29:5922 / 165  
M2 Mantscha 37:0011 / 138  
CFEB 2020-08-15 62:548 / 77  
M1 Forest Umbra224:5828 / 252  
Lagganlia 2020 19:1811 / 140  
Banat 48:5821 / 185  
Conique 29:1014 / 195  
Holdhusfjell - Middle 2 29:4831 / 236  
Lockdown-O British Open Middle B dnf  
Lockdown-O British Open Middle A 45:2630 / 326  
Holdhusfjell - Middle 31:3620 / 288  
starstruck part 1 9:0433 / 88  
Pizzorne 59:0121 / 151  
San Giovanni 4 33:2814 / 172  
Midsummer Sprint 31:2532 / 130  
[LOTR-SC] Bree 15:5233 / 255  
San Anton Night 27:1818 / 136  
Picking shrubbery and cliffs 26:1024 / 204  
San Giovanni 3 34:2920 / 187  
ojo arboles 8:1946 / 152  
[CFWC2020]Final-E20 74:4425 / 231  
[CFWC2020]-E19 42:5158 / 289  
[CFWC2020]Round10-Training dnf  
The night of spiders 2 31:1712 / 163  
San Giovanni 2 41:3523 / 157  
Teesside University 2 21:4535 / 180  
Free club on line dnf  
Konkalampi 2 night 36:5115 / 142  
Teesside University 1 17:5544 / 231  
Iceland Night 29:5315 / 173  
Ankh-Morpok-the Shades middle 32:5638 / 193  
Ankh-Morpok - the shades (Sprint 11:4335 / 251  
San Giovanni 1 30:4535 / 230  
trial by fire 16:2112 / 188  
competition rings 13:075 / 204  
Sheffield Botanical Gardens 14:1924 / 292  
[CFWC2020]-E18 64:0362 / 248  
[CFWC2020]-E17 34:0554 / 312  
[CFWC2020]Round9-Training 20:2276 / 349  
Lockdown-O June Weekend Forest C 10:044 / 184  
Lockdown-O June Weekend Forest B 28:328 / 178  
Lockdown-O June Weekend Forest A 42:4440 / 349  
Lockdown-O June Weekend -Urban B 4:5819 / 196  
Lockdown-O June Weekend -Urban A 23:3452 / 357  
Lockdown-O June Weekend - Park B 4:3310 / 163  
Lockdown-O June Weekend - Park A 16:3942 / 418  
Sarkalahti night 2 40:2631 / 148  
Oldie but NOT goldie.  24:4655 / 214  
M.G. OL-Competition 28:495 / 150  
Vilchetes Middle (right version) 31:5411 / 189  
Vilchetes Middle 10:582 / 158  
Vichetes Easy (Begginers) 10:561 / 198  
10mila202x-training 22:4841 / 288  
 9:4828 / 189  
[MV2020] GRAND SLAM 31:4831 / 260  
[LOTR-SC] Helms Deep 10:4430 / 284  
Chaud Clapier - Night 32:0429 / 203  
[CFWC2020]-E16 71:5757 / 278  
[CFWC2020]-E15 31:3347 / 359  
[CFWC2020]Round8-Training 13:5075 / 375  
[MV2020] Gara9 34:0621 / 213  
Konkalampi 2 46:0727 / 174  
[MV2020] Gara8 Sprint 1/2Corona 19:4816 / 162  
Orientatlon Chile 49:228 / 100  
Desert night race 18:5532 / 209  
Fresnedilla Suroeste-2 29:3221 / 155  
Sarkalahti middle 3 39:2310 / 236  
[CFWC2020]-E14 70:0024 / 282  
[CFWC2020]-E13 43:4853 / 344  
[CFWC2020]Round7-Training 26:53181 / 373  
Contour-O, Hofwald 2 22:0341 / 206  
Contour-O, Hofwald 1 27:3451 / 177  
[MV2020] Gara7 26:2338 / 244  
Fresnedilla Suroeste-1 24:2419 / 226  
Col de la Chau - Middle 33:3934 / 254  
Lockdown-O - Team Weekend 53:5645 / 321  
Holly Hell - Long 1 61:3628 / 155  
Cursa Oberta - Santa Fe 52:4513 / 184  
2a Copa Catalana de e-Orientacio 21:3520 / 331  
Konkalampi 3 middle 40:4628 / 188  
[MV2020] Gara6 Sprint Tiriolo 30:3116 / 232  
Upie - Sprint 1 13:4732 / 205  
Holly hell - Middle 1 43:2020 / 186  
[Svindal] Middle 36:0065 / 308  
[LOTR-SC] Minas Tirith 43:4525 / 180  
[MV2020] Gara5 34:0325 / 249  
Board Mill sprint 32:3124 / 174  
Holly hell - Intro 1 20:2762 / 224  
[Svindal] Short Middledistance 18:1943 / 239  
[CFWC2020]-E12 80:3673 / 289  
[CFWC2020]-E11 34:1864 / 375  
[CFWC2020]Round6-Training 13:4453 / 406  
Holly hell - Intro 0 12:0521 / 314  
SandroneCup-Marzabrutto- Picking 22:2524 / 197  
Col de la Chau - Middle 27:3717 / 212  
Konkalampi night 39:5927 / 140  
Monte Xalo 22:0741 / 212  
[Grindsted] Etape 3 15:5826 / 140  
[Grindsted] Etape 2 14:0544 / 152  
[Grindsted] Etape 1 12:5720 / 208  
[Grindsted] Prologue 5:4170 / 246  
Chabeuil - Sprint 2 14:1133 / 271  
Col de la Chau - Short 25:0976 / 273  
[MV2020] Gara4 24:0934 / 306  
Fresnedilla Norte-1 31:2647 / 276  
CF COMA El Chorro Sur 41:1181 / 250  
Lockdown-O - World O Day 41:0018 / 536  
Tour de France Part 4 (Middle) 34:2120 / 232  
Chabeuil Sprint 11:4932 / 301  
CF COMA El Chorro Media 36:186 / 234  
Konkalampi middle 39:2642 / 251  
Minas Tirith - Sprint 2 20:3734 / 237  
Minas Tirith - Sprint 1 16:3545 / 341  
Minas Tirith - Intro 4:3248 / 418  
Tour de France Part 3 27:3738 / 246  
[MV2020] Gara3 19:1953 / 279  
State Park dnf  
Pekonkangas | middle 31:0752 / 326  
Island of Many Island Intro 16:5517 / 183  
[WOC2014] Sprint Relay 22:3367 / 302  
[CFWC2020]-E10 72:0050 / 344  
[CFWC2020]-E9 38:4623 / 449  
[CFWC2020]Round5-Training 16:3469 / 502  
Sierra de las Villas Open 34:5832 / 312  
[MV2020] Gara2 - The Real One 23:3572 / 290  
[MV2020] Gara2 - Feltre - sprint dnf  
[MV2020]Gara2-Feltre - sprint 21:3637 / 235  
Härkävuori - Middle 31:4161 / 325  
Tour de France Part 2 30:3535 / 315  
Cursa Oberta - I Copa Catalana 24:1845 / 385  
Lockdown-O - Classic - Long C 10:4112 / 151  
Lockdown-O - Classic - Long B dnf  
Lockdown-O - Classic - Long A 82:3856 / 356  
Lockdown-O Classic - Middle C 7:567 / 188  
Lockdown-O Classic - Middle B 21:0718 / 199  
Lockdown-O Classic - Middle A 36:4724 / 425  
Lockdown-O - Classic - Short C 7:4810 / 241  
Lockdown-O - Classic Short B 22:4020 / 253  
Lockdown-O - Classic - Short A 29:2314 / 531  
Orrdals klint 2 middle 26:0822 / 265  
FEGADO [Model Event] 9:2224 / 270  
[MARS] Victoria Crater 26:1454 / 356  
Jyvaskyla - Long 47:5113 / 222  
Tour de France Part 1 (short) 21:2668 / 382  
Orrdals klint middle 2 29:4259 / 293  
SandroneCup-Cumeglio-long? 50:0823 / 200  
Breizh Cup - Quimper - Etape 1 15:0578 / 326  
[MV2020] Gara1 18:1556 / 438  
Final Copa Cat 3_5_2020 24:5331 / 278  
morkvedmarka sprint 24:2362 / 317  
Sprint-Cup E8 16:2128 / 325  
Mines du Roi Salomon, Sprint 2 14:3418 / 226  
Mines du Roi Salomon, Sprint 1 13:0221 / 338  
Les mines du Roi Salomon - Intro 3:2057 / 414  
Boatorp Middle 30:2221 / 280  
HuBei orienteering 30:4514 / 262  
[Profi] Blumau, Middle 2 29:5465 / 236  
[Rookie] BLumau, Short 4 20:1447 / 221  
[Rookie] Blumau, Short 3 17:2818 / 304  
[CFWC2020]-E8 82:1987 / 358  
[CFWC2020]-E7 43:29111 / 450  
[CFWC2020]Round4-Training 25:12107 / 484  
 225:21149 / 670  
[MV2020] Allenamento1 22:3437 / 253  
Polish Championships Middle 23:433 / 291  
Polish Sprint Championships 17:415 / 309  
[Profi] Blumau, Middle 1 27:339 / 268  
[Rookie] Blumau, Short 2 16:3632 / 255  
[Rookie] Blumau, Short 1 18:3138 / 325  
Sprint-Cup E8 23:5055 / 256  
Sprint-Cup E7 16:4682 / 318  
Sprint-Cup E6 12:4733 / 361  
Sprint-Cup E5 16:09115 / 393  
SandroneCup-MonteSandrone-Short 23:4157 / 317  
Orrdals klint night, short dnf  
Haukkavuori cliffs 40:4449 / 271  
Lockdown-O - Round 3 - Course A 14:3129 / 449  
Lockdown-O - Round 3 - Course B 5:3845 / 236  
[CFWC2020]-E6 64:5348 / 453  
[CFWC2020]-E5 34:2337 / 541  
[CFWC2020]Round3-Training 23:32114 / 601  
WoO-Route to O-Season Day 42 18:37120 / 327  
Bedolpian (Trentino) DAY1 33:1321 / 178  
[RCC]-E3 dnf  
[RCC]-E2 25:2832 / 186  
Lockdown-O - Round 2 - Course B 5:4121 / 187  
Lockdown-O - Round 2 - Course A 25:4929 / 396  
Lockdown-O - Round 1 - Course B 4:2429 / 246  
Lockdown-O - Round 1 - Course A 29:1994 / 483  
Somewhere middle 4 35:5220 / 219  
Pomaria Village 15:2150 / 231  
SandroneCup - Vialfré - Middle 42:2311 / 151  
forest long 62:5018 / 130  
[RCC]-E1 15:2817 / 219  
short forest 20:5619 / 274  
Mynttila - Long 58:0339 / 258  
Mynttila - Intro 7:4252 / 415  
bamboo middle 22:0768 / 206  
First CF Trail-O (WT = 3min) dnf  
Platabek 30:2121 / 256  
Reposärkät 41:5349 / 215  
Västersjön, middle 21:3825 / 309  
[CFWC2020]-E4 64:1880 / 468  
[CFWC2020]-E3 29:0964 / 570  
[CFWC2020] Round 2 - Training 18:1271 / 569  
Lammhult, easy sprint 11:2999 / 396  
Sätila - middle 35:5924 / 313  
Fusine Extreme Controlpicking dnf  
Sprint-Cup E4 17:0134 / 379  
Hakarp - middle 26:097 / 279  
Fusine 2 42:5016 / 269  
CFEB 2020-05-01 dnf  
Fusine refurbished <10min 11:5729 / 346  
Korvatunturi middle 2 36:3653 / 249  
Kvänsås 40:2352 / 175  
Sprint-Cup E3 17:1367 / 396  
Sprint-Cup E2 15:5242 / 419  
Oronmylly West Long 53:1623 / 193  
Sprint-Cup E1 18:5690 / 475  
High Chaparral forest - Middle 43:3729 / 210  
Old Summer Palace [Test] 12:3119 / 327  
Etang de Lers - Night (2) 33:2838 / 215  
Slättö sand, middle 31:1020 / 218  
Lewes Lake, Middle dnf  
Mäntänvuori | Middle 38:1115 / 243  
Suololuopal middle 3 42:5290 / 257  
Etang de Lers - Night 29:0684 / 322  
city sprint 30:1535 / 301  
city middle 50:5927 / 175  
City Long 111:5048 / 181  
LockdownO - Day 4 Fix - Course C 15:257 / 144  
LockdownO - Day 4 Fix - Course B dnf  
LockdownO - Day 4 fix - Course A 37:3913 / 386  
Eisteichiedlung, Sprint 2 12:2060 / 369  
Eisteichsiedlung, Sprint 1 14:3695 / 461  
[CFWC2020]-E2 80:0991 / 525  
[CFWC2020]-E1 31:5761 / 614  
Oak Reservior Middle 21:1814 / 189  
[CFWC2020]-Training 15:0871 / 660  
[CoronaBlues]-E14 36:0855 / 360  
Lockdown-O - Day 1 - Course B 5:4381 / 414  
Lockdown-O - Day 1 - Course A 21:4425 / 572  
Josephgrund Sprint Challange C 23:1839 / 289  
Josephgrund Sprint Challange B 24:3983 / 336  
Josephgrund Sprint Challange A 21:1444 / 493  
[NJ2D The Game] Middle - Black 35:4725 / 208  
Bran, Middle 4 26:2256 / 305  
Bran, Middle 3 26:2868 / 332  
[CoronaBlues]-E13 35:3298 / 398  
Forbergåsen|Middle 34:3488 / 378  
Bran, Middle 2 dnf  
Bran, Miidle 1 26:3330 / 432  
Test2 NJ2D Lang 20:3727 / 171  
TestNJ2D B Lang 21:082 / 50  
PL O-TEAM | Sprint Cinte Tesino 18:14154 / 504  
[CoronaBlues]-E12 16:0530 / 444  
Koantakanen middle 4 42:0874 / 224  
Nordjysk 2D Lang H10B 14:125 / 21  
Nordjysk 2D Lang D10B 15:2211 / 47  
Pink Cacti 27:0446 / 279  
[CoronaBlues]-E11 60:07102 / 333  
SpanishCoronaChampionship 35:4550 / 242  
GS030420m 23:0162 / 273  
Test af Kirkemile upload 11:56121 / 201  
Mäntänvuori | Short 23:2158 / 369  
Koantakanen middle 3 40:3766 / 277  
Akenstaka - Long 55:1874 / 255  
Bordasee, Controlpicking 2 36:3354 / 199  
Grasslands by night 28:5236 / 146  
[CoronaBlues]-E10 61:4983 / 312  
Kalajoki middle 3 35:5429 / 224  
Bordasee, Controlpicking 34:5268 / 283  
Peguerinos Middle 39:3565 / 249  
Middle distance Igualada 29:2555 / 190  
Sprinttraining 1 22:1369 / 248  
Mount Kooyoora, test 6:1613 / 242  
Bordasee, short 2 18:4468 / 309  
Nj2dtest d12B 12:2462 / 153  
Nj2d test 8:146 / 122  
Akenstaka - Short 23:59128 / 334  
Huuhkainvuori middle 3 40:5954 / 267  
CFEB 2020-04-15 48:3810 / 182  
Haukkavuori middle 39:0252 / 253  
[CoronaBlues]-E9 45:3348 / 340  
Isojärvi night 60:0828 / 116  
Bordasee, short 25:3788 / 346  
Bordasee, middle 35:2650 / 291  
Isojärvi middle 4 42:4483 / 224  
[CoronaBlues]-E8 27:34102 / 385  
GS280320S 23:2126 / 209  
 2dnf  
GS280320L 52:3933 / 117  
GS280320M 29:1342 / 194  
  37:3378 / 191  
Kangerluarsunnguaq - Middle 27:0240 / 246  
Gronholt Hegn - Middle 2 44:5333 / 124  
Gronholt Hegn - Middle 36:4662 / 205  
GS270320L 44:3531 / 101  
GS270320m 27:4175 / 208  
Kvarn | Middle 42:0955 / 275  
[CoronaBlues]-E7 18:0452 / 369  
GS260320 45:2037 / 140  
Larsmo night 46:0530 / 118  
Isojärvi middle 3 37:4559 / 164  
[CoronaBlues]-E6 39:0236 / 286  
San Giovanni - contour 44:4230 / 197  
GS240320a 41:5465 / 150  
[CoronaBlues]-E5 36:4884 / 274  
GS220320h 40:1420 / 110  
GS220320g 48:0128 / 111  
GS220320f 17:5127 / 166  
GS220320e 31:0728 / 128  
Woc 2005, Middle 54:0057 / 191  
GS220320d 32:5061 / 147  
GS220320c 24:1755 / 200  
GS220320b 38:1438 / 179  
lokura25:4281 / 292  
GS210320covid dnf  
[CoronaBlues]-E4 45:4930 / 231  
GS210320a 48:0237 / 142  
Nava del Pinar Middle 41:2638 / 175  
Cheire de come - Night dnf  
[CoronaBlues]-E3 53:3881 / 254  
El Negral (Middle) 40:21102 / 176  
CFEB 2020-04-01 50:2524 / 131  
[CoronaBlues]-E2 dnf  
Wellington College 17:3617 / 246  
[SpringCup] E11 - Forest Sprint 20:3730 / 176  
PasturSprint 20:3823 / 144  
Jukola2011 Middle 24:3028 / 192  
[10Mila 2013]Leg 4 dnf  
[OCAD]Slätta prologue 5:3327 / 171  
[OCAD]Costa Mediterranea[E4] 20:3956 / 134  
[OCAD]Costa Mediterranea[E3] 24:2738 / 169  
Rudininku poligonas dnf  
Babylon, Prolog 9:0240 / 140  
SR O Meeting 7 23:4119 / 73  
SR O Meeting 6 24:4425 / 84  
[SpringCup] E6 - Middle Distance 31:5842 / 167  
[OCAD] SlopeStyle Sprints [E6] dnf  
[SpringCup] E5 - Forest Sprint 17:2152 / 186  
[OCAD] SlopeStyle Sprints [E5] 18:1956 / 151  
[SpringCup] E4 - Long Distance 53:2645 / 135  
[SpringCup] E3 - Middle Distance 30:2533 / 175  
[Ocad] Les Mines du Roi Salomon dnf  
[OCAD]Näsinge Long 47:3330 / 144  
GS2013 CHARLIE 29:467 / 83  
GSmap2013 BRAVO 30:054 / 88  
GSmap2013 ALFA 15:1826 / 137  
[OCAD]Colomba_S Short 10:286 / 186  
Under 10? 11:5235 / 199  
[OCAD]Sprint 12:2425 / 220  
Venice 47 70:0020 / 106  
[Marathon] 1 dnf  
test dnf  
Nortthern Canobie 37:472 / 99  
(OCADCrazyTown2 37:4914 / 95  
[OCAD] Tiha Dolina dnf  
(OCAD)CrazyTown Sprint 2 13:0525 / 128  
(OCAD)CrazyTown Sprint 15:1742 / 143  
fast Ski-O 2:184 / 154  
ski-o sprint 20:1621 / 155  
Ski-O, track 2, Middle 27:4220 / 128  
(OCAD)KarpCity 42:4414 / 104  
ARC 1800 1 25:2717 / 178  
Portu FUN 1 26:1234 / 157  
Ski-O, track 1, Sprint 14:0011 / 162  
Nasha mesnost /Part 3 and last . 27:4120 / 128  
Ski-o LoNG 36:512 / 126  
[AutumnCup] Cret du Nu, E5 13:3753 / 178  
[AutumnCup] Cret du Nu, E4 21:4024 / 179  
(OCAD) Rengenuma Ski-O 21:301 / 152  
Short Track Cup, Stage 5, Final dnf  
Short Track Cup, Stage 4 13:3223 / 179  
Short Track Cup, Stage 3 12:5745 / 162  
Short Track Cup, Stage 2 14:3219 / 197  
Short Track Cup, Stage 1 14:2264 / 205  
(OCAD) 14min is a good time 14:1110 / 249  
Nasha Mestnost part 2 41:1525 / 135  
°CFEB 12P_2 24:456 / 83  
°CFEB 12P_1 46:505 / 70  
Ski-WOC-05 31:4210 / 153  
CFranky Tour, 5. Middle 32:4931 / 163  
CFranky Tour, 4. Ultralong 112:0626 / 118  
CFranky Tour, 3. Night 47:5930 / 110  
CFranky Tour, 2. Short 18:1742 / 212  
CFranky Tour, 1. Long 60:2448 / 149  
[ocad] parc sprint 19:1225 / 174  
[ocad]ingalunda city sprint 22:0565 / 192  
[ocad]col du marchairuzsprint 37:4517 / 116  
[AutumnCup] Ferme du Retord, E3 20:5519 / 218  
Ski-O middle (Ufa Russia) 28:1031 / 152  
auvergne middle 28:1114 / 152  
colline2middle 20:0836 / 119  
colline2.ocd 5:1317 / 141  
[AutumnCup] Cret du Nu, E2 51:3615 / 144  
[AutomnCup] Cret du Nu, E1 15:0126 / 250  
[OCAD]Stendörren - Long 61:1730 / 154  
[OCAD]Stendörren - Sprint 21:29103 / 278  
(OCAD) Svinesund 25:5159 / 239  
Pick_pick_pick!!! 10:3828 / 206  
nasha mesnost 39:1525 / 165  
SKI-EOC 2012 SPRINT 14:468 / 215  
[OCAD]Idre - Long(Easy) dnf  
[OCAD]Idre - Long(Hard) 57:2114 / 104  
°CFEB 12O_6 31:2314 / 62  
°CFEB 12O_5 dnf  
°CFEB 12O_4 36:247 / 62  
°CFEB 12O_3 dnf  
°CFEB 12O_2 23:115 / 86  
°CFEB 12O_1 (circle) dnf  
Ski-O Sierra-o-tour 14:4516 / 191  
[AutumnCup] Cret du Nu, Prologue dnf  
svenska-long 61:0524 / 148  
[OCAD] Balkello, long 45:4062 / 152  
[OCAD] Balkello, middle 21:0142 / 248  
 2dnf  
[OCAD] Izra, long 39:3021 / 168  
[OCAD] Hofwald, Middle 22:3381 / 198  
Sinte-mette middle 31:0348 / 124  
[OCAD] Forest Umbra, long 2 70:0754 / 122  
Russian bear#3 12:5116 / 138  
Russian Bear #2 15:4219 / 107  
Russian Bear #1 25:1333 / 93  
[OCAD] Buchwald, Short 19:1260 / 214  
[OCAD]Idre - Middle (Hard) 24:1527 / 193  
[OCAD] Forest Umbra, Middle 3 24:5746 / 190  
[OCAD] Blumau, Short 18:2655 / 205  
[OCAD] Forest Umbra, Short 16:3345 / 251  
[OCAD]Idre - Long 51:1336 / 166  
[OCAD]Idre - Downhill Sprint 13:2248 / 258  
[OCAD]Idre, Gränjesåsen - Middle 26:1438 / 232  
[OL4an]Köttkulla Long 44:0218 / 112  
(OCAD) Rokkefjella 11:3216 / 224  
[OCAD] Real Blumau, middle 28:3264 / 170  
[OL4an]Köttkulla Night Sprint 15:5827 / 153  
Middle Two-Days 22:5916 / 80  
  25:2011 / 95  
Ski-O woc2010 sprint 15:1211 / 164  
 214:5010 / 234  
[OCAD] Forest Umbra, night 20:3933 / 132  
[OCAD] Forest Umbra, Long 49:0621 / 126  
[OCAD] Blumau, middle 2 28:0524 / 126  
[OCAD] Blumau, middle 24:0726 / 171  
Catching Features Championships 101:2029 / 128  
 296:0011 / 176  
°CFEB 12N_3 27:328 / 56  
°CFEB 12N_2 dnf  
°CFEB 12N_1 dnf  
[OCAD] The Slump, long dnf  
[OCAD] Gesunda, long dnf  
Catching Features Championship 69:0523 / 133  
Sinte mette sprint 13:1212 / 198  
CZ final dnf  
CZ semifinal 40:3022 / 122  
[JWOC2012] Izra, Middle Women A 23:5035 / 182  
[JWOC2012] Izra, Middle Final A 33:4942 / 189  
[OCAD]Nävekvarn - Corridor-O dnf  
(ocad)Pure? dnf  
[OCAD] Le Creux Froid, middle dnf  
JWOC 2013 n2 34:0316 / 149  
 2dnf  
[OCAD] Les Creusates, long 45:0033 / 141  
[OCAD]Nävekvarn - Middle 3 20:5624 / 163  
[OCAD]Nävekvarn - Middle 2 17:5522 / 176  
[OCAD]Nävekvarn - Middle 1 dnf  
(ocd) Las Tuerces 34:0718 / 144  
(ocd) Vieil Annecy 16:1838 / 204  
JWOC 2013 33:1732 / 204  
[ocad] Lepanmaa E3: Night Middle238:1734 / 153  
[OCAD] Gesunda, night sprint 14:4638 / 168  
[OCAD] Vilhosc, long 37:1411 / 144  
[OCAD] Gesunda, middle 27:5971 / 219  
[RND] - Middle234:5230 / 153  
swe-middle219:5427 / 282  
JWOC 2009_Laghetto Welsperg dnf  
[OCAD] Vilhosc, middle 27:5738 / 184  
NORT-map-Skadalen 32:4134 / 175  
NORT E2 women 18:0636 / 201  
[ocad] Lepanmaa E2:Sprint 20:0434 / 204  
[WOC2013] Vuokatinvaara, middle dnf  
NORT E2 middle 20:2148 / 206  
 217:5925 / 267  
Catching Features Championships 25:4019 / 210  
RND - sprint 18:3915 / 146  
°CFEB 12L_6 24:429 / 43  
°CFEB 12L_1 dnf  
[OCAD] Valonsadero, Middle 19:1326 / 178  
  18:4936 / 210  
[OCAD] Valonsadero, Short 11:4635 / 205  
Catching Features Championships dnf  
Samobor open - night 31:4233 / 99  
[OCAD] Prépoulain, long dnf  
Våxmossen 29:149 / 137  
Dayneetown dnf  
[OCAD] Schöckl, Short 13:5430 / 222  
[OCAD] Scolty, Short dnf  
Forest Sprint 13:4773 / 170  
[OCAD] Scolty, middle 43:3996 / 201  
[OCAD] Montagne de Bange, long dnf  
Test 12:1225 / 175  
[OCAD] Montagne de Bange, sprint 11:1340 / 245  
1ºChicken without head Trophy 13:4830 / 206  
3ª COPA SR 37:0514 / 111  
[OCAD] Montagne de Bange, middle 23:2635 / 232  
(OCAD Høiås North sprint - Night dnf  
[ocad] Finnish Sprints E12dnf  
Long sprint2dnf  
SNOW RUNNING dnf  
KO SPRINT (TYPE: middle) dnf  
[Comps4Beginners] D1- Alewifeham dnf  
[OCAD] Rönnberget, Night Sprint 23:4441 / 117  
[SpringCup] E11 - Long dnf  
[SpringCup] E10 - Sprint dnf  
WOC2012 (jorat-long) dnf  
[OCAD] Tonsow, Ski-O Long237:2830 / 162  
[OCAD] Sengas, Skio Middle 2228:1755 / 149  
[OCAD] Sengas, Skio Long247:1621 / 160  
(FANTASY) middle E1? 19:4529 / 172  
Bradbury's Race Long dnf  
Christmas Special dnf  
[OCAD] Pregrize E1 dnf  
Controlpicking dnf  
Ski-o Ural map !!!! 29:3230 / 147  
 227:263 / 229  
Biathlon-O Ultralong 72:0727 / 116  
Terelckie prudy SKI-O day 2 32:1911 / 133  
 231:555 / 164  
 3dnf  
Crni Graben Middle dnf  
Crni Graben Sprint 15:3043 / 196  
Terleckie Ski - O day 1 26:0417 / 181  
 2dnf  
[OCAD] Le Semnoz, middle 23:3957 / 183  
Random place day 2 middle 24:5126 / 137  
STB Promo - Sprint 20:1724 / 161  
HE Lumbreras (La Rioja) dnf  
Model Event Lumbreras (La Rioja) 8:3749 / 209  
CekyPank Orienteering 30:1536 / 112  
Brünnelichrüz 29:2629 / 156  
quickmademap 23:3463 / 190  
Foppa-Challenge 16:48113 / 249  
[OCAD]Highland 3 night 33:1827 / 119  
[OCAD] Middle 2 dnf  
[OCAD] Middle 1 dnf  
Middle Cansiglio dnf  
(ocad) Hjerteråsen night 2 dnf  
(ocad) Hjerteråsen night dnf  
Langelandsfjellet - Middle 33:4648 / 174  
Glunte dnf  
[OCAD]Gunnfjaun south night 31:4523 / 127  
[OCAD]Nynäs middle 1 31:4031 / 249  
Crimea 27:0937 / 117  
Waste of time 1:0435 / 162  
 20:58100 / 558  
[OCAD] Farstanäset Ski-o 2011 22:1919 / 202  
 221:497 / 313  
[OCAD]Gunnfjaun night (right) 26:2929 / 119  
[OCAD]Gunnfjaun night 21:2930 / 134  
[OCAD]Limanowa Cup 62:5324 / 132  
Kaoz 22:4018 / 97  
norwegian o-holidays dnf  
[ocad] EC08 sprint2 8:1020 / 180  
[ocad] EC08 sprint1 7:1162 / 238  
(rnd) Four seasons dnf  
Forrest Sprint 11:4121 / 178  
Longue cost 59:196 / 84  
(ocad) Faron Est 32:5939 / 161  
Blue-cost 27:1314 / 109  
East-cost 27:4952 / 125  
°Ophryglena dnf  
°Pusillus 37:5915 / 63  
°Chondrocladia lampadiglobus 35:173 / 60  
°Uronema dnf  
°Trichodina 56:2314 / 71  
Sandy ground 43:2325 / 168  
[ocad] äktatorpet2 24:0942 / 218  
[ocad] äktatorpet1 15:4464 / 230  
[rocad] Junne 38:0542 / 187  
[ocad] Kooyoora Night Middle 30:1740 / 171  
(ocad) Faron Nord 37:2250 / 217  
[OCAD]Halloween! 21:3129 / 283  
SOL-Boyz GP ST2 - Billeberget 21:0028 / 224  
°Zoothamnium 53:3015 / 67  
°Epicarchesium 45:112 / 69  
°Pyxidiella 27:276 / 97  
°Opercularia 28:4621 / 111  
°Epistylis dnf  
[OCAD] Fantasy middle 2 dnf  
[OCAD] Fantasy middle dnf  
SOL-Boyz Grand Prix 21:2450 / 201  
[OCAD]Golen Orienteering Cup #8 43:2343 / 175  
[OCAD]Golen Orienteering Cup #7 18:4897 / 218  
Climb WC 19:5034 / 169  
[OCAD]Golen Orienteering Cup #6 31:5235 / 195  
[OCAD]Golen Orienteering Cup #5 24:1350 / 249  
china golden championship sprint 30:345 / 135  
Rokkeveien 18:2717 / 117  
austria 9:364 / 123  
[OCAD]Golen Orienteering Cup #4 42:5658 / 228  
Test Day6 37:018 / 46  
Test Day5 32:1217 / 53  
Test Day4 26:122 / 51  
Test Day3 22:339 / 61  
Test Day2 20:4918 / 74  
Test Day1 12:3913 / 116  
Test 11:173 / 101  
Middle Kenmoretown Steeps dnf  
konrads gamle endetarm 3 22:3031 / 139  
[OCAD]Golen Orienteering Cup #3 dnf  
Test 18:185 / 86  
NOLAN CUP. Day 1 10:103 / 127  
[OCAD] Schöckl SE, S2 Sprint 16:0126 / 177  
[OCAD] Schöckl W, S1 Middle 19:5721 / 182  
[OCAD]Golen Orienteering Cup #2 29:5729 / 128  
[OCAD]Golen Orienteering Cup #1 18:0450 / 206  
An test map 25:5219 / 95  
[OCAD] Schöckl, Model Event 5:5248 / 162  
An OL4 sneak peak 13:0961 / 154  
konrads gamle endetarm 2 14:4826 / 149  
[OCAD] Chateau de Montlosier E15 20:0339 / 198  
[OCAD] Haijainen - Long 2 34:0034 / 153  
konrads gamle endetarm 31:4624 / 108  
Enjoy Day 3 The final 16:2542 / 150  
Enjoy Day 2 18:4866 / 167  
Enjoy Day 1 18:0118 / 147  
[OCAD] Surbridge Mountain Long dnf  
[OCAD] Haijainen - Long 40:1337 / 150  
[OCAD] Lammhult, sprint 15:4239 / 230  
[OCAD] Aydat E14 38:4021 / 131  
[OCAD] Aydat E13 dnf  
yutrur 11:3513 / 83  
[OCAD] Västersjön night middle 25:5628 / 122  
[OCAD] Västersjön night sprint 2 19:1250 / 123  
 2dnf  
[OCAD] Västersjön, night sprint 17:0169 / 140  
Test 12:1839 / 134  
Tulluan short 13:2954 / 189  
city middle 27:2225 / 147  
[OCAD] Aydat E12 28:3339 / 167  
[OCAD] Aydat Centre E11 14:5543 / 185  
sommer ski-o (the better) 30:1724 / 69  
[OCAD] Innanbäck - Night 26:5831 / 128  
[OCAD] Pian Alba E7 18:0333 / 132  
[OCAD] Pian Alba E6 17:0645 / 151  
[OCAD] Pian Alba E5 16:0520 / 157  
[OCAD] Pian Alba E4 13:2121 / 158  
[OCAD] Pian Alba E3 22:3268 / 160  
[OCAD] Pian Alba E2 22:5052 / 167  
[OCAD] Pian Alba E1 dnf  
 216:0330 / 267  
The Lava Wetlands dnf  
[OCAD] Altes AKH, Sprint Final 21:5814 / 179  
 221:4217 / 228  
[OCAD] Altes AKH, Sprint Quali 2 18:4349 / 151  
[OCAD] Altes AKH, Sprint Quali 1 17:4539 / 190  
 216:2411 / 245  
Sommer ski-o 26:175 / 102  
[OCAD] Härkävuori - Night 51:5743 / 125  
OL4tour Mörtsjön2 23:4961 / 183  
OL4tour Mörtsjön 21:4160 / 216  
[OCAD] Innanbäck - Middle dnf  
[OCAD] Irbene N Night 33:2043 / 128  
[OCAD] Irbene N Long 53:2367 / 154  
[OCAD] Irbene N Sprint 12:0742 / 197  
 212:0275 / 293  
[OCAD] Irbene N Night Sprint 12:2020 / 168  
 212:49160 / 401  
[OCAD] Irbene N Middle 30:1481 / 201  
[OCAD] Rankås N Long dnf  
[OCAD] Rankås Sprint 13:1238 / 221  
[OCAD] Rankås N Night dnf  
[OCAD] Rankås N Middle 26:2429 / 180  
test 10:4727 / 166  
Hogasand middle 32:5915 / 82  
[RND] Upordowne Middle 22:0318 / 111  
[RND] Bulgur long 32:2824 / 96  
[RND] Coscos long 45:0622 / 95  
[OCAD] Aydat E10 29:5835 / 128  
Mount Edina 18:3348 / 157  
Sprint different 15:359 / 151  
[OCAD] Aydat E9 25:1350 / 182  
[Ocad] Hard. core. ish. dnf  
a funnie course 2 (not faild) 66:213 / 68  
[OCAD] Aydat E8 16:1958 / 217  
(ocad) La Quillane 38:1797 / 188  
a funnie course dnf  
over ruan 26:2236 / 100  
[ocad] JEC Sprint 3 8:0127 / 161  
[ocad] JEC Sprint 2 8:4742 / 187  
[ocad] JEC Sprint 1 8:3723 / 255  
°Methanothrix dnf  
°Thiospirillum 40:005 / 39  
°Lamprocystia 41:399 / 47  
°Thiopedia dnf  
°Gallionella dnf  
[OCAD] Montagne de Bange, middle 33:4083 / 242  
 2dnf  
[rnd] E6 Frankys Alm 21:4220 / 140  
[OCAD] Torana, Middle 30:2759 / 141  
[rnd] Foxwick-Hills 2 41:3714 / 98  
[OCAD] Torana, Sprint 15:5243 / 163  
Ingalunda city new course 29:1053 / 137  
WOC 2014 Millegrobbe I 33:2745 / 228  
Entenhausen E3 57:2113 / 107  
Predgrize Long dnf  
Predgrize Model Event 12:1546 / 191  
Castelfiorentino East 30:1728 / 158  
Castelfiorentino West 22:2159 / 180  
Hot and Dry dnf  
Stonlaita Platabek dnf  
city 22:4235 / 205  
[Rnd]The Darkness dnf  
[OCAD] Torana middle RIGHT ONE 28:4445 / 180  
[rnd] E4 Sullivan 55:5029 / 87  
[OCAD] Torana middle dnf  
[OCAD] Herbouilly Sud, long dnf  
[OCAD] first one 15:2346 / 221  
[rnd] E3 Frankonia 18:5527 / 162  
SASP-Course2 39:4935 / 149  
SASP dnf  
Neige 50:327 / 80  
(OCAD) Buraunet 26:1651 / 177  
Martin Flats sprint 11:0266 / 150  
Sprint Reupload. 15:396 / 190  
(ocad) Foret d'Agre dnf  
[rnd] E2 Foxwick 72:2140 / 138  
[rnd] E1 Marshallwood 32:12101 / 205  
upload test dnf  
Qualification Midle 'CRA" 34:134 / 54  
Qualification sprint "CRA" 11:4535 / 107  
Qualification longue "CRA" 59:127 / 51  
muerte 12:2532 / 116  
Trail 19:307 / 131  
Sprint. 25:3822 / 120  
Sprint 15:4025 / 130  
Middle.. 12:5123 / 146  
 2dnf  
Middle. 16:0454 / 149  
Entenhausen E2 25:0423 / 138  
Entenhausen E1 41:1123 / 156  
Test! 12:0631 / 127  
Hellz Yeah! 17:2970 / 129  
 212:5149 / 230  
[OCAD] Aydat E7 25:3326 / 211  
[OCAD] Aydat E6 30:2575 / 171  
[OCAD] Aydat E5 57:1539 / 162  
[OCAD] Chateau de Montlosier E4 20:3927 / 201  
[Rnd] Short/middle 20:2253 / 192  
[Rnd] Middle 29:0628 / 176  
[Rnd] Long/night dnf  
[Rnd] Long/day 114:2134 / 130  
[ROcad] Sprint 11:4224 / 224  
Sprint 14:3923 / 179  
Shortdist ~ 23:0753 / 168  
[OCAD] Chateau de Montlosier E3 48:5947 / 162  
[OCAD] Chateau de Montlosier E2 dnf  
[rnd] Bousieyas 36:5351 / 149  
[OCAD] Chateau de Montlosier 26:5644 / 215  
[JWOC2011] Middle Final M20 35:4664 / 255  
[OCAD] Sega di Ala, Sprint 17:3358 / 234  
°Folsomia 44:0315 / 58  
°Chironomus 44:205 / 50  
°Heliscus 35:5114 / 62  
°Chaoborus 38:1020 / 69  
°Micrasterias 40:5413 / 75  
[OCAD] Mount Kooyoora, middle 21:2637 / 252  
Litchfieldton_2 43:0929 / 139  
Shortdist 12:0151 / 143  
[OCAD] Portugal Contours E2 dnf  
[OCAD] Portugal Contours E1 14:1628 / 210  
[E3]Hageno Kalnas - Middle 23:1822 / 147  
[E2]Hageno Kalnas - Night 44:1437 / 84  
La Burla 17:2034 / 128  
 2dnf  
A BORING COURSE...... 15:468 / 134  
[OCAD] San Giovanni- Final 34:1943 / 157  
[E1]Hageno kalnas - sprint 13:4943 / 191  
[OCAD]San Giovanni contour-E2 dnf  
Litchfieldton_1 46:5341 / 146  
[OCAD]San Giovanni - E1 dnf  
[Rnd] Arling Valley 19:2399 / 175  
Takt - Night Sprint 2 15:4743 / 139  
Takt - Night Sprint 1 19:3877 / 180  
[OCAD]LewesLake Sprint Final dnf  
[OCAD]LewesLake Sprint 20:54103 / 257  
°Mallomonas 49:5212 / 40  
°Aphanocapsa 32:2815 / 64  
°Prolohmannella dnf  
°Arremurus 43:5318 / 58  
°Carteria 58:5713 / 61  
[Rnd] Short/night 15:3436 / 120  
[OCAD]Valonsadero, Sprint 2 15:5328 / 202  
[OCAD]Valonsadero, middle 2 27:1552 / 176  
[OCAD]Valonsadero, middle 39:3853 / 152  
[OCAD]Valonsadero, Sprint 13:2327 / 220  
[OCAD]Revard, middle 2 27:5363 / 172  
[OCAD]Revard, middle 47:4076 / 193  
[Rnd] Middledistance 31:0815 / 96  
The Hole 29:3842 / 172  
[OCAD] La Montagne de Bange E4 23:1357 / 233  
[Rnd] Lovely Longdistance dnf  
°Kalyptorhynchia dnf  
[OCAD] La Montagne de Bange E1 89:5163 / 165  
[OCAD] Salpa-Jukola Training 2 30:2173 / 201  
[OCAD] Salpa-Jukola Training 1 42:1791 / 244  
[Rnd] Southern Milton2dnf  
Vealos236:0390 / 255  
Sprint (test210:5365 / 260  
Craft cup Skien 2013232:3262 / 260  
middle2dnf  
Mixed middle240:4044 / 188  
Beach Puglia224:51121 / 221  
WOC 2005 area - Course 2011242:4665 / 156  
Roraima Sprint215:49103 / 218  
°Mesotaenium243:4630 / 70  
°Geocentrophora243:5125 / 82  
[Rnd] Safari-o!242:4036 / 189  
[E2] Herbouilly, night2dnf  
Pilzwald 32dnf  
Pilzwald 2218:0337 / 259  
Herbouilly242:09153 / 343  
Col_du_Marchairuz dnf  
[Day] Asaklitt 1,8 km dnf  
Alstad - Bodø 31:0165 / 144  
Asaklitt E 2 NIGHT 30:0636 / 135  
 2dnf  
afa 12:4829 / 122  
tttt 13:4872 / 122  
mountainous run 18:3413 / 115  
Hopbyn 2 24:5751 / 138  
Swaziland 19:3422 / 154  
Grønholtvang (DEN) 26:2888 / 139  
(ITA-TOUR) Stage 6 P.d.Catalano dnf  
Mt. High dnf  
RobRoy Middle dnf  
Furuboda Long dnf  
[ocad] Running in circles dnf  
Minisprint dnf  
Granlia dnf  
[OCAD] Tawnawully - Part 3 dnf  
Six Days Tyrol Training 5 21:31102 / 174  
[ocad] EC2008_sprint dnf  
 2dnf  
 3dnf  
founddeadinforrest 46:4075 / 109  
 2dnf  
 3dnf  
Ski-o 16:4845 / 197  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Tour de Elx - Skien E3 55:37174 / 286  
 2dnf  
Vidingsjö by Night Prologue dnf  
RandomCreated ~ Sprint dnf  
 226:08254 / 339  
 3dnf  
 4dnf  
Miellyttävä dnf  
[Ultima] Forvie E1 40:59137 / 253  
[RANDOM]Sprint 1.6k2dnf  
[SOK] Findal by night dnf  
Doubleflags dnf  
Laberinto circle dnf  
[OCAD] Solberglia 34:0894 / 180  
(OCAD) Skien OK, Trening dnf  
Walpole Land Sprint 2 dnf  
[OCAD] Giro d'OLGY E2 [Long] dnf  
[OCAD]Mount Kooyoora SE day 1 21:0050 / 191  
[OCAD] Sunshine Series 1 20:1139 / 207  
[World Cup] Kjolen2 dnf  
[RANDOM] U May run 58:5726 / 108  
HALSBETENELSE 12:0330 / 147  
litlle islands run dnf  
Origin 25:1038 / 70  
worldchamps 21:4725 / 75  
Fantasy Sprint Race dnf  
  17:3151 / 136  
Banastars 18:0914 / 108  
[SprintCup]#3 Sosh N 17:0191 / 242  
[World Cup] Jerash 22:0918 / 181  
Fantasy Middle Race 28:2624 / 125  
[rocad] Gorsitarie Night Sprint 20:2680 / 151  
La Quillane 2 dnf  
(OCAD)Finish Line 1:5930 / 130  
 21:5436 / 187  
[World Cup] Berga by (ext) dnf  
[OCAD] Middle Distance Race 24:4736 / 151  
[OCAD] Gyllbergen 2,6 km 19:2438 / 248  
[OCAD] La Quillane 1 32:2739 / 182  
Downhill Carnawaddy 10:2421 / 149  
Carnawaddy, 2.6k 16:0830 / 136  
[MC 2009] Carnawaddy 45:0427 / 96  
Fantasy-O 22:3724 / 117  
[OCAD] Lunsen 2,8 km 23:5361 / 204  
[MC2009] Lunsen Night dnf  
OCAD Muck east part dnf  
[World Cup] Berga by dnf  
Mt. Kooyoora 2.5 Long 21:2922 / 121  
Mt. Kooyoora 1.5 Middle 11:4528 / 195  
[ocd]Trandum Aur dnf  
[SKI-O] Skinnheisetra day 2 dnf  
[OCAD] Middle distance 19:5818 / 152  
[Ski-O] Skinnheisetra Day 1 mid dnf  
{Mt. FOX 4 Day} Sprint dnf  
Open-Cup 4 16:281 / 101  
Open Cup 3 15:1825 / 126  
Open-Cup 2 13:1156 / 180  
[ocd] Control picking Night 17:2843 / 99  
Open-Cup 1 9:5784 / 178  
[OCAD] Kulltorp 3,8 km NIGHT dnf  
[OCAD] Ludvika 3 27:02111 / 220  
[World Cup] Surbridge Mountain dnf  
South Cup day1 14:0210 / 141  
[OCAD]Ogan Ski-O Long dnf  
[OCAD]Ogan Ski-O Middle 17:2414 / 142  
[OCAD]Ogan Ski-O Short 11:4440 / 211  
Serpentinemassacretunting 16:1245 / 138  
[RANDOM] One Leg Race dnf  
ONE LEG WONDERS STAGE 2 6:0620 / 168  
[RANDOM] Longish course 3 dnf  
Micr-O 9:5057 / 182  
-Port el Cuero- Sprint cup [2] dnf  
-Port El Cuero- Sprint cup [1] 14:1147 / 176  
[random] chesterton State park 25:2121 / 94  
[OCAD]Luvebo night epilog dnf  
[OCAD]Luvebo southeast dnf  
[OCAD] Soumi 4,8 km NIGHT 35:4427 / 69  
[OCAD] Ketaranvuori SW 26:2829 / 133  
Sprint easy 2 7:2475 / 157  
[OCAD] San Giovanni NIGHT 1,8km 23:1459 / 141  
[OCAD] Sprint Island 16:1646 / 189  
[OCAD] Ski-O 2,8 km dnf  
[OCAD] Volvic II dnf  
[OCAD] Volvic I 14:2740 / 242  
Sprint easy 5:0735 / 179  
[ROCAD] Fast'n'Easy Middle 26:0140 / 170  
[OCAD] Gullåsaberget Middle 23:0957 / 196  
[Ocad]2.0 km Kalikulatio 19:4036 / 159  
[OCAD] Downhill/MicrO NIGHT 19:1889 / 153  
[OCAD] Stabberget 3,1 km 27:5070 / 187  
[OCAD] Stabberget 2,2 km 16:2752 / 239  
[OCAD]Furutorpskartan H12-Sprint 11:21116 / 209  
Sleivåsen, stage 2 23:1460 / 181  
[OCAD] Gornozavodsk-Dachi 18:4326 / 166  
[Fantasy] Winter-O 18:3642 / 163  
Who find the best way? dnf  
vest day1 13:0535 / 126  
Half real-half fantasy dnf  
Super Quick Sprint 2:014 / 179  
 21:5995 / 484  
 32:08179 / 484  
 42:00111 / 484  
 51:5995 / 484  
 62:02132 / 484  
 72:33233 / 484  
 8dnf  
INn?~..... Night 32:278 / 65  
[O-Ringen 2009] Vittingsberget 30:4349 / 223  
[OCAD]Coca cola town stage 1 dnf  
Grigorchikovo 22:4144 / 154  
Sprint 1,5 km dnf  
[OCAD] Amsberg 25min dnf  
2nd stage 21:3325 / 75  
Quick Sprint dnf  
Sosh sprint 19:2897 / 187  
small bit of mountain map. 15:1535 / 110  
[OCAD] Sörgården2 29:1731 / 145  
[ROCAD] 2,4 km 21:1460 / 164  
[OCAD] Amsberg tryout 16:3437 / 159  
Winchesterfield 1 28:4333 / 86  
You know it but who is the faste 11:079 / 72  
Oslo City Cup Bøler 22:4221 / 162  
...another... 21:2332 / 101  
Zhukovo day1 40:3720 / 91  
[OCAD] O-ringen sprint 34:0571 / 178  
Pink open land 21:1820 / 111  
[OCAD]Sörgården 29:32117 / 188  
Middle 2,0 km 17:1726 / 162  
Winthropergberg Sprint 6:457 / 137  
Middle 1,7 km 15:4759 / 176  
Middle 2,8 km NIGHT dnf  
Mellom Cup løp 1 32:5846 / 113  
[OCAD] Oude Willem 13:2530 / 177  
[O-Ringen 2009] Brånstorp Väst dnf  
New sprint 2 dnf  
New Sprint 11:5722 / 140  
[ROCAD] 3,1 km 25:4730 / 135  
hu dnf  
[Ocad]Balavil dnf  
city sprint dnf  
Middle 2,4 km NIGHT dnf  
[OCAD] Voxna Short 12:4922 / 207  
Middle 1,5 km NIGHT 13:2926 / 118  
Middle 2,6 km NIGHT 20:3815 / 91  
[ocad]Longer middle 37:0840 / 114  
[OCAD]MIddle Ulfsta dnf  
[OCAD]Sprint Ulvsta 13:3014 / 195  
gogo 49:104 / 53  
wsdfgh 23:5817 / 83  
runrun 13:453 / 117  
Bubbly 15:1910 / 124  
[O-Ringen 2009] Branteberg 30:1524 / 200  
Granskauen night 27:1929 / 86  
[OCAD] Maajaa 2008 REAL [N] 18:5633 / 144  
[OCAD] Maajaa 2008 Night 19:3974 / 158  
NO CONTROL COURSE 6 21:036 / 40  
NO CONTROL COURSE 5 22:218 / 38  
NO CONTROL COURSE 4 18:1520 / 44  
NO CONTROL COURSE 3 14:581 / 48  
NO CONTROL COURSE 2 11:285 / 67  
[OCAD] Maajaa 2008 25:2743 / 211  
THE NO CONTROL COURSE dnf  
Mt. Madrasboro river dnf  
Hökensås Semesterbyn 8 dnf  
UpTheHill 22:4951 / 138  
[OCAD] Mödänge 2008 18:4053 / 228  
 2dnf  
[rnd] steep 31:0530 / 133  
Hökensås Semesterbyn 7 30:0737 / 133  
Hökensås Semesterbyn 6 35:0657 / 157  
 2dnf  
Hökensås Semesterbyn 5 dnf  
[OCAD] Crni graben night 19:5760 / 189  
Hökensås Semesterbyn 4 36:0532 / 162  
Whos the fastest runner? 6:2473 / 198  
[OCAD] Skenshyttan stage 5 17:3623 / 204  
[OCAD] Skenshyttan stage 4 dnf  
[O-Ringen 2009] Contour-O dnf  
[OCAD] Skenshyttan stage 3 22:46115 / 214  
Valleys of Stone (sprint) 34:5529 / 95  
[OCAD] Skenshyttan stage 2 dnf  
WaterLands Final 64:408 / 41  
WaterLands Sprint 7:048 / 105  
Hökensås Semesterbyn 3 dnf  
WaterLands Middle 36:017 / 69  
WaterLands Classic dnf  
Nisunperä 20:4170 / 257  
Hökensås Semesterbyn 2 28:3327 / 167  
Hökensås Semesterbyn 1 dnf  
O.7km Sprint 6:2328 / 209  
 26:3262 / 302  
[OCAD] Skenshyttan stage 1 14:1571 / 304  
OCAD Siitama SW 2 20:0142 / 124  
Aktan 5 44:5252 / 98  
[Ocad] Mutala West Middle 35:4846 / 130  
Under the red Line 45:1844 / 104  
OCAD Siitama SW dnf  
[Ocad] Mutala Normal middle 44:5673 / 172  
Vangsåsen 12:1647 / 151  
Ripan 13:4338 / 169  
The Emilsson Map dnf  
OCAD Hills somewhere 13:3835 / 178  
The Oppsal map 10:2813 / 167  
Ocad long sprint 47:5243 / 100  
Atkan 4 [OCAD] 36:5277 / 114  
Aktan 3 [OCAD] 20:2880 / 140  
Aktan Middle 2[OCAD] 22:1134 / 132  
Aktan Middle [OCAD] 23:1355 / 169  
[OCAD] Mutala Corridor-O dnf  
Marlay Park 20:1433 / 129  
super easy 9:3087 / 160  
Routechoise-test by night 22:2423 / 110  
Big Utrish dnf  
 2dnf  
MicrOrienteering 23:0924 / 107  
[untitled] 9:3667 / 178  
Random 91:249 / 65  
Santry Ireland 16:5534 / 144  
Routechoise-test dnf  
 2dnf  
Sprint 19:4636 / 160  
Long Legs 58:0524 / 74  
Mega Race 20:4447 / 129  
Chateau de Montlosier dnf  
Ùûåóêûãòâ 9:144 / 85  
Sekotsuji 30:4620 / 98  
ZA][odi 10:5818 / 85  
Brindisi PWT 13:1334 / 135  
[O-Ringen Stage5] Ludvika 32:0656 / 221  
Middle 39:0948 / 96  
Forest sprint 13:1510 / 216  
JV map Sinte-Mette 20:0835 / 105  
backe 9:5125 / 104  
 2dnf  
SAHAGFF 11:417 / 56  
[OCAD]Small sprint 9:3153 / 160  
Saha007 11:2723 / 69  
[OCAD] Super Bernardia 28:0043 / 122  
[O-Ringen Stage4] Tervavaara 32:4050 / 195  
Square Park - Night Sprint New! 26:0463 / 118  
Square Park - Night Sprint dnf  
[O-Ringen Stage3] Gyllbergen dnf  
(OCAD)Pessebuske 2 23:1535 / 116  
(OCAD)Pessebuske 1 30:0854 / 129  
[OCAD]Bjorke Stage 31 11:0726 / 89  
[O-Ringen Stage2] Sandbakken 69:4553 / 145  
Bones 12:2024 / 120  
[ocd] Ventspils_day-3 dnf  
[ocd] Ventspils_day-2 dnf  
[ocd] Ventspils_day-1 dnf  
[O-Ringen Stage1] Skräddarbacken 43:4735 / 210  
Fantasy city sprint dnf  
CURSA ANDORRA dnf  
 27:1611 / 200  
Short forest sprint 16:1332 / 147  
[ocd] Beloostrov_day-2 25:3579 / 139  
[ocd] Beloostrov_day-1 19:0262 / 195  
[ocad] Borgberget 33:3061 / 150  
 233:0670 / 183  
(OCAD) The Toffee Mould Extended 25:0543 / 112  
[O-Games 2008] - Koisjärvi dnf  
 2dnf  
 339:2574 / 288  
S.t Anna Cup 3 17:5711 / 81  
S:t Anna Cup 2 24:0730 / 100  
S:t Anna Cup 1 17:2076 / 171  
The Toffee Mould 2 22:3529 / 104  
The Toffee Mould 1 dnf  
[OCAD]sankt anna 25:3641 / 158  
Easy 29:0949 / 126  
HC I dnf  
HC model event 8:1854 / 168  
Safari Race 16:2816 / 177  
 215:526 / 203  
 316:0813 / 203  
 417:1542 / 203  
L@uri's Velkeris Cup stage 3 34:2148 / 132  
montlosier 44:5430 / 80  
L@uri's Velkeris Cup stage 2 33:1248 / 141  
L@uri's Velkeris Cup stage 1 31:2750 / 213  
[OCAD]Björke Stage 32 51:0628 / 95  
test: low-density 10:2134 / 139  
 29:4923 / 171  
arhdman.... 54:4028 / 98  
[OCAD]Björke Stage 31 dnf  
Lakken 15:4639 / 94  
Hummelfoten 15:4441 / 124  
[OCAD]Björke Stage 30 33:4147 / 159  
Random 1 18:1112 / 55  
 219:0023 / 61  
Arhimandritskoe 10:398 / 96  
[OCAD] Middle 27:2438 / 98  
(OCAD) Vähäjärvi 4 new 15:5934 / 105  
[OCAD]Mini Sprint 3 18:1231 / 127  
[OCAD]Mini Sprint 2 11:3927 / 173  
[OCAD] Mini Sprint 2 14:0055 / 95  
[OCAD]Mini Sprint 1 11:0370 / 201  
[OCAD]Björke Stage 29 dnf  
[OCAD]Björke Stage 28 dnf  
Sprint/Micro-O 18:3460 / 141  
Rehobothham 4 [FINAL] 20:4253 / 111  
Rehobthham 3 [NIGHT] 8:5226 / 80  
Rehobottham 2 8:1441 / 109  
Rehobothham 1 6:3913 / 150  
[OCAD]Björke Stage 27 30:1454 / 151  
medium 36:4814 / 62  
[OCAD]Björke Stage 26 dnf  
[OCAD]Björke Stage 25 25:2756 / 175  
Hartola III night 41:0941 / 86  
Hartola II 24:0971 / 137  
Hartola I 23:5585 / 192  
Night Cup, 4. and last stage 17:5716 / 58  
Night Cup, stage 3 26:1231 / 62  
Night Cup, stage 2 40:2316 / 58  
Night Cup, stage 1 23:1617 / 84  
[OCAD]Björke Stage 24 29:5035 / 128  
[OCAD]Björke Stage 23 31:0125 / 129  
[OCAD] Ulvsta Day 2 Ultrasprint 10:0921 / 132  
[OCAD]Björke Stage 22 23:0236 / 131  
Pyölinmäki by night 22:4129 / 82  
Super Sprint Tour 9 18:0952 / 121  
Super Sprint Tour 8 18:1383 / 118  
 215:0545 / 139  
Super Sprint Tour 7 15:1826 / 137  
[OCAD] Ulvsta Day 1 Middle 32:4063 / 114  
Russian Short Race 30:0676 / 113  
Pyölinmäki 29:1369 / 127  
Super Sprint Tour 6 27:2654 / 97  
Super Sprint Tour 5 28:5446 / 139  
[OCAD] Super Lago Santo 25:3648 / 141  
Super Sprint Tour 4 48:3446 / 95  
[OCAD]Björke Stage 21 30:4853 / 135  
Hinderbanan 21:3947 / 124  
Aussie Middle 32:5537 / 120  
 231:3933 / 148  
Super Sprint Tour 3 19:1271 / 170  
Super Sprint Tour 2 9:1123 / 189  
 29:0117 / 235  
[fantasy] Forest sprint 28:2968 / 120  
[OCAD] Downhill Run 2 30:3456 / 105  
Super Sprint Tour 1 29:0429 / 170  
[OCAD] Ulvsta Prolog 13:45112 / 171  
[OCAD]Björke Stage 20 29:5967 / 147  
[random]middle 26:115 / 50  
steepish night sprint 22:5912 / 39  
[OCAD]Björke Stage 19 23:0266 / 171  
[OCAD] Downhill run 1 40:0976 / 135  
Middle Fox Valley 10:0518 / 87  
Random - Mt Kenrick dnf  
 231:0320 / 91  
Northern Halifax, Day 6 32:3829 / 64  
Northern Halifax, Day 5 13:5944 / 81  
Northern Halifax, day 4 36:3826 / 57  
Northern Halifax, Day 3 26:0321 / 56  
Northern Halifax, Day 2 34:3515 / 46  
  34:5119 / 70  
 2dnf  
 3dnf  
[OCAD]Björke Stage 18 63:1671 / 120  
HARD, ROCK, ORIENTEERING 31:4146 / 103  
 227:1338 / 124  
[Random] Long 88:1733 / 62  
Northern Halifax, Day1 20:2748 / 87  
 2dnf  
Climbing Test 4:25136 / 168  
 24:23337 / 424  
Lower Luther 27:4111 / 61  
Random Short Middle dnf  
 222:1034 / 102  
[OCAD]Björke Stage 17 dnf  
 235:5776 / 173  
Tibetan Orientshow dnf  
test 19:1643 / 89  
 215:0515 / 103  
 314:4311 / 103  
[random] middle 45:2732 / 77  
[OCAD]Björke Stage 16 41:0384 / 123  
Litchfiwldberg random dnf  
 2dnf  
Steep dnf  
Middle in Sullivantownberg 48:357 / 45  
 2dnf  
Fulton Race 31:1522 / 77  
 2dnf  
 328:078 / 88  
[OCAD]Björke Stage 15 dnf  
[OCAD] Fjelles SuperSprint 6:3895 / 213  
 25:5174 / 284  
Random sprint 17:1340 / 103  
[OCAD]Björke Stage 14 dnf  
[OCAD]Björke Stage 13 38:2385 / 131  
Sealand Short 37:3444 / 107  
[OCAD] Ils Aults Night Sprint dnf  
[OCAD]Björke Stage 12 35:5756 / 125  
[OCAD] Ils Aults Middle 43:0889 / 148  
Sch[Random2] 1.8k dnf  
 225:2258 / 128  
 322:1437 / 128  
O-Quiz 2 15:484 / 148  
 2dnf  
Random Short 2 dnf  
 231:2971 / 120  
[OCAD]WOC 2009 Training 31:42132 / 199  
[OCAD]Björke Stage 11 33:3366 / 145  
O-Training dnf  
Random Short 26:4674 / 137  
Steep Random 67:4327 / 59  
[OCAD]Björke Stage 10 dnf  
Real map short 26:0437 / 115  
[OCAD]Björke Stage 9 25:3990 / 161  
[random] Sprint dnf  
 241:5057 / 153  
Northern Eliotwood Run 15:1631 / 138  
 214:5315 / 159  
(OCAD) Wintervalley Stage 2 dnf  
Beauchamp Sprint 20:3994 / 187  
Mason by night dnf  
SKIO Memory 35:5849 / 145  
 2dnf  
(OCAD)Wintervalley Stage 1 35:2255 / 117  
(OCAD) Skärmfrossan 4 dnf  
 236:1142 / 100  
Ofenpass Sprint 2 [cows fixed] dnf  
(OCAD) Skärmfrossan 3 dnf  
Ofenpass Sprint 31:57138 / 205  
[OCAD]Björke Stage 8 28:2673 / 151  
[OCAD]Björke Stage 7 36:59100 / 156  
(OCAD) Skärmfrossan Stage 2 28:2655 / 152  
Skärmfrossan 4-days Stage 1 14:5579 / 204  
[OCAD]Björke Stage 6 dnf  
 2dnf  
Open land Random.. dnf  
 261:3841 / 113  
Open land Random 28:0989 / 150  
[OCAD]Björke Stage 5 dnf  
 249:0086 / 188  
Sch[Random] 2.1k dnf  
[OCAD]Björke Stage 4 dnf  
Tynne Steep 3days stage 3 dnf  
Pchelka Steep 42:4188 / 156  
 2dnf  
[random] Sprint2dnf  
[OCAD]Björke Stage 3 dnf  
Tynne steep 3days stage 2 31:3061 / 138  
Hawes 3 Day, day 3236:3217 / 84  
Hawes 3 Day, day 2237:4360 / 97  
Hawes 3 Day, Day 1 17:2980 / 138  
 215:1046 / 155  
Fantasy sprint 13:4465 / 204  
 2dnf  
[OCAD]Portugal 2.3 dnf  
[OCAD]Björke Stage 2 29:50115 / 224  
[OCAD]Björke Stage 1 dnf  
Tynne steep 3day stage 1 dnf  
Tynne steep 3days prolog213:1074 / 222  
[OCAD]Le Lac dnf  
[Rocad] middle dnf  
Maajaa - Middle dnf  
Japan Open dnf  
 220:1641 / 123  
 312:0519 / 123  
 4dnf  
 511:1414 / 123  
 69:005 / 123  
woman dnf  
 213:2942 / 104  
Pahkionvuori - Middle dnf  
 240:40106 / 241  
[OCAD] Malmenbadet 22:43106 / 185  
 218:3457 / 229  
[OCAD] Sega Di Ala 16:0654 / 110  
l-100 sprint 1+5 dnf  
l-100 sprint 5 15:0253 / 69  
l-100 sprint 4214:5920 / 81  
l-100 sprint3214:1633 / 93  
l-100 sprint2 11:1756 / 135  
l-100 sprint 1 17:5583 / 146  
[OCAD]Strangleburg 2.5 km dnf  
6 Aveyron Days Training dnf  
Rájec 50:4654 / 139  
[OCAD]Björke Prolog dnf  
 213:5542 / 328  
Short-6 dnf  
 211:4173 / 100  
 39:4823 / 100  
 410:0448 / 100  
Short-5 9:2062 / 98  
Short-4 8:3137 / 88  
 28:2516 / 107  
Short-3 9:5663 / 87  
Short-2 8:5881 / 99  
 27:3012 / 112  
Short-1 6:1663 / 134  
 210:08129 / 179  
 35:3920 / 179  
 dnf  
  66:3714 / 25  
 2dnf  
 3dnf  
 2dnf  
 235:1613 / 36  
  dnf  
  dnf  
Short 6216:4257 / 91  
Short 5 18:4867 / 85  
Short 4 13:3836 / 94  
Short 3 10:4850 / 96  
Short 2 14:5497 / 116  
Short 1 dnf  
Vester Thorup dnf  
 2dnf  
 332:47106 / 288  
BlE3 dnf  
 2dnf  
 319:1015 / 101  
Fast Forest242:1047 / 98  
Manchesterwick dnf  
 220:5124 / 77  
Knifetown 20:17102 / 163  
Chateau de Montlosier 31:5643 / 96  
Franklin 29:4543 / 78  
Sucka dnf  
 2dnf  
 314:268 / 154  
[ROCAD] Solmukorpi2dnf  
Kancák2dnf  
The CF Intro Map dnf  
 2dnf  
 340:19200 / 294  
Vidnava_middle2dnf  
[Ocad] Ofenpass New part230:17187 / 301  
Ingalunda City2dnf  
Eastern Masonborough217:1442 / 124  
[ocd]_Ventspils_Middle dnf  
 2dnf  
[ocd]_Nice middle.243:3771 / 183  
Rocad Sprint 36:1295 / 192  
(OCAD)Ummagumma night 39:0644 / 97  
(OCAD)The Stubborn Winchat 38:3047 / 114  
 240:5755 / 137  
[OCAD]-city middle dnf  
The Golden Sausage Middle dnf  
[OCAD]Stonah sprint 38:46193 / 280  
[OCAD]Stonah middle 2 37:32103 / 183  
[OCAD]Stonah Middle dnf  
Tarcento dnf  
 2dnf  
 3dnf  
Downhill Countour Middle 71:0054 / 108  
Park World Tour 4 dnf  
[OCAD]Stonah Night sprint 2 dnf  
[OCAD]Stonah Night sprint dnf  
Par World Tour 3 21:3072 / 135  
World Park Tour 2 16:51121 / 189  
Park World Tour 1 14:4074 / 178  
SnowSprint 2.4k dnf  
Utfyllnad 13:1858 / 177  
Curve-ol dnf  
[OCAD]Fontainebleau III dnf  
[OCAD]Fontainebleau II dnf  
[OCAD]Fontainebleau I dnf  
arcivescovile 8:4999 / 193  
[OCAD]Sat'AMbrogio 64:00106 / 234  
[OCAD] Kaasen 2.2k 30:58182 / 273  
RUN 29:4564 / 127  
Hard Night dnf  
[ocad]Cavedine N dnf  
Fantasy229:47138 / 234  
Bernadia Sprint2dnf  
 3dnf  
Fusine Sprint Cup 12dnf  
king of the sea final211:1746 / 137  
 310:1022 / 137  
king of the sea223:2258 / 168  
Western Valley241:2864 / 118  
[OCAD]Ultra-Long SM 2oo82dnf  
Fence Mania - Sprint2dnf  
Vester Thorup228:48181 / 421  
[OCAD]Middle2dnf  
Jukola Training - T12dnf  
[OCAD] Zelený mocál /Green Plesh2dnf  
 365:13151 / 294  

All races shown. View recent races.