Catching Features



Poland dziobson_runner

Country:Poland
Club:UMKS Kwidzyn
Email:you must log in
Ranking:
Races Run:878
Races Created:0
Upload Limit:6 mb (?)

Recent Races

Race Title Rerun # Time Place
Perstorp, short 22:2338 / 223  
Dalegarth E, middle dnf  
Ullerup 12:4987 / 176  
[Constructed C2] Short 16 dnf  
[Constructed C2] Short 15 dnf  
[Constructed B2] Short 12 dnf  
[Constructed B2] Short 11 25:2046 / 132  
Carwell's Labyrinth NE, middle 43:3259 / 137  
Carwell's Labyrinth NE, model 21:0350 / 150  
Tuckland middle 39:4248 / 127  
ISLE DU CARLIT 28:4035 / 124  
[Costructed B1] Short 8 27:5446 / 134  
Fantasymix, Long 64:2846 / 109  
Tuckland model event dnf  
[Constructed B1] Short 7 23:1044 / 134  
[Constructed A2] Short 6 25:4355 / 137  
[Constructed A2] Short 5 26:2454 / 144  
Putsaari 2 Intro 36:0644 / 152  
Carwell's Labyrinth SW, middle 35:4945 / 159  
Putsaari night 42:3589 / 135  
[CF_WOC24]-Long dnf  
[CF_WOC24]-Middle 41:4761 / 218  
[CF_WOC24]-Training3 20:13102 / 236  
[CF_WOC24]-Training2 dnf  
 216:43144 / 485  
[CF_WOC24]-Training1 16:5788 / 281  
 216:13265 / 733  
 315:19223 / 733  
Forest Umbra, Middle 37:2958 / 157  
Rivendell middle dnf  
 240:5265 / 237  
EOC DAY 1 dnf  
Muncaster E, long 58:5235 / 136  
Muncaster E, middle 38:4645 / 145  
Waltendorf, Sprint dnf  
Campus Uni Wien, Sprint 19:0440 / 159  
Muncaster E, intro 19:5245 / 145  
3-days of comeback | Middle dnf  
3-days of comeback | Short 14:3044 / 194  
Riddarhyttan W 3 43:2944 / 139  
Riddarhyttan W 2 37:3653 / 145  
Riddarhyttan W, intro 21:1460 / 171  
colors treasure box #8 46:2142 / 120  
Harrop N, long 54:3543 / 112  
colors treasure box #7 41:5038 / 138  
colors treasure box #6 42:0948 / 119  
colors treasure box #5 dnf  
colors treasure box #4 29:5245 / 138  
Pawtucket 11:0517 / 102  
colors treasure box #2 35:3862 / 148  
colors treasure box2dnf  
Little Suckaboro Steeps 28:2622 / 65  
Sale 2 66:4341 / 125  
oringen oskarshamn day 3 18:5518 / 94  
Sale 1 35:5042 / 144  
oringen oskarshamn dag2 39:565 / 59  
Oringen oskarshamn 32:4212 / 113  
Saarijärvi 3 short 31:2842 / 134  
Joutsenenpesä 3, night 33:4242 / 113  
Saarijärvi short 1 34:0380 / 157  
Joutsenenpesä 4 short 31:1069 / 166  
Armboth long 53:1837 / 122  
Joutsenenpesä 3, middle 2 26:0648 / 163  
Armboth middle 36:0251 / 168  
Isojärvi 1 middle 4 37:0234 / 153  
Kauppi 3 long 2 67:0928 / 105  
Venice W, sprint 2 22:2042 / 141  
Venice W, sprint 24:5763 / 157  
Chateau de Montlosier night 41:4039 / 132  
Dammekärr South 3 18:0929 / 117  
Dammekärr South 2 25:3259 / 114  
Dammekärr South 1 30:5345 / 149  
High Rigg , middle 38:3728 / 169  
Forest Umbra, Middle 49:3160 / 162  
Eisteichsiedlung, Sprint 3 15:1242 / 130  
Eisteichsiedlung, Sprint 2 16:4873 / 139  
Eisteichsiedlung, Sprint 1 16:3167 / 171  
High Rigg N, intro 23:0844 / 172  
Särkitievat Middle1 28:3526 / 162  
EYOC 2023 ''trainig'' 47:4654 / 195  
Rohan, middle 39:2450 / 175  
Särkitievat Intro 18:0621 / 178  
South Franklin Long dnf  
Medwaywickboroville 19:5227 / 122  
Night Randomizer Map Middle dnf  
Lorien, long 65:5142 / 151  
Lonely Mountain, middle 44:0163 / 192  
Rohan, long 59:5643 / 164  
Hemflallstangen, middle 2 37:1339 / 178  
CF 2006 2 v2 Middle 2 43:2759 / 165  
Hemfjallstangen middle 38:3856 / 175  
Hemfjallstangen intro 27:50115 / 207  
Vätsäri middle 2 36:5046 / 152  
Haukilampi middle 46:2641 / 154  
Sarkalahti middle 4 45:3065 / 168  
Fylleryd, middle 20:0955 / 191  
Suitsaari middle 5 45:0346 / 180  
Hevonniemi long 70:4230 / 132  
Kalax 1.4 middle 49:4670 / 189  
Kalax 1.2 middle 37:4528 / 156  
Forest Umbra, Middle 35:5430 / 195  
Blumau, middle 32:0641 / 176  
try 38:5815 / 89  
Kalax intro 26:1233 / 202  
Carwells Labyrinth NW, middle 38:4950 / 155  
Carwells Labyrinth NW, long 109:4440 / 121  
Hawse End, long middle 48:5331 / 169  
Hawse End 1222:3199 / 338  
Teerivaara 2 ski o long middle 59:0140 / 115  
Teerivaara ski o long/middle 48:0737 / 125  
Teerivaara ski o intro 38:0438 / 170  
Riddarhyttan E, long 68:1463 / 142  
Teerivaara long 66:3931 / 133  
Riddarhyttan E, middle 42:4071 / 178  
Teerivaara night 47:0429 / 125  
Teerivaara middle 47:0493 / 190  
Kauhala shortened long 33:4639 / 168  
Riddarhyttan E, intor 29:1152 / 206  
Model 39:3552 / 161  
Kauhala 29:0943 / 237  
Teerivaara intro 32:2663 / 188  
Muncaster W 2 50:4449 / 142  
Jukola model 24:1838 / 212  
Suololuoppal 6000.. night 31:2022 / 136  
Muncaster W, middle 33:2157 / 178  
Kiimasuo 40:5846 / 158  
Suololuoppal 6000 ... long 56:4039 / 123  
Fantasy map S, long 64:2142 / 117  
PLEASE JOIN A CF DISCORD 8:2754 / 134  
Valonsadero, Stage XIV 25:3045 / 168  
Fantasy map S, middle 38:4959 / 158  
Fantasy map S, intro 25:2051 / 160  
Suololuoppal 6000 years ago, mid 32:4643 / 170  
Suololuoppal night 42:1758 / 128  
Fantasy map C, middle 37:4649 / 140  
Suololuoppal intro 21:2653 / 172  
Blumau, Middle 2 28:4537 / 145  
Blumau, Night 29:2430 / 119  
Blumau, Middle 30:1497 / 192  
 223:2247 / 251  
Sinte Mette Sprint 19:4141 / 173  
Lake Town, Final 21:12113 / 179  
Aguiar da Beira - Gradiz 5 21:5648 / 140  
Aguiar da Beira - Gradiz 4 15:1674 / 160  
 214:0487 / 260  
Aguiar da Beira - Gradiz 3 22:1699 / 172  
 216:0861 / 271  
Fantasy map C, long 69:1657 / 125  
Aguiar da Beira - Gradiz 2 19:16105 / 198  
Aguiar da Beira - Gradiz 1 9:3374 / 227  
Fantasy map C, intor 32:2362 / 149  
Lake Town, Heat C dnf  
Lake Town, Heat B 12:2881 / 147  
Lake Town Heat A 8:4371 / 167  
Lake Town, Training 10:3962 / 175  
Hevonniemi night 45:4640 / 129  
Fantasy map N, long 68:2354 / 129  
Fantasy map N, middle 39:5158 / 152  
Fantasy map N, easy intro 28:2255 / 162  
Circle City Winter Night dnf  
[CMR]-E8 30:2538 / 190  
[CMR]-E7 dnf  
Tuckland NE, middle 33:1552 / 172  
[CMR]-E6 56:0760 / 155  
Hofwald - contours dnf  
Waltendorf, Sprint dnf  
Tuckland NE, long dnf  
[CMR]-E5 40:1465 / 181  
[CMR]-E4 48:1555 / 171  
[CMR]-E3 dnf  
 260:10125 / 271  
Borrowdale NE 2 34:5954 / 152  
Honkala Night 28:4834 / 125  
Honkala Middle 38:0071 / 184  
 234:5267 / 273  
Honkala Intro 10:1075 / 211  
[CMR]-E2 35:4454 / 183  
[CMR] color-maps-reused 66:1756 / 162  
Contour training 49:1353 / 181  
 2dnf  
 3dnf  
Borrowdale NE 37:4150 / 169  
Hevonniemi middle 43:3142 / 166  
Hevonniemi long 79:1660 / 132  
Keltonfell, short 30:5547 / 190  
White Sands West Middle1 24:5353 / 163  
Hevonniemi intro 32:2865 / 185  
control map 21:0228 / 109  
Keltonfell, middle 43:0674 / 174  
Castle made of Sand, Sprint 20:4268 / 186  
Campus Uni Wien, Sprint 19:0082 / 182  
Dyrehave Middle1 29:2856 / 176  
S-chanf, long 62:3933 / 143  
Dyrehave Intro 21:4469 / 183  
???? middle 35:5637 / 160  
Suitsaari night 2 45:4826 / 118  
???? intro 35:1783 / 176  
Orrdals klint short 2 33:2361 / 186  
Tähtiniemi middle 2 46:2749 / 170  
High Rigg S, long 65:2149 / 122  
OLdies-10 42:2755 / 168  
Valonsadero, Stage V dnf  
High Rigg S, middle 39:3965 / 177  
Kiimasuo Intro 35:2862 / 147  
OLdies-8 dnf  
OLdies-2 dnf  
Whinlatter, intro 23:3095 / 188  
CS2022a2 27:2228 / 100  
CS2022p1 18:2320 / 112  
Valonsadero, Stage IV 36:3136 / 137  
Valonsadero, Stage III-EYOC 2010 28:0763 / 166  
CS2022p 43:3934 / 103  
CS2022o 12:5333 / 129  
Valonsadero, Stage II 24:1932 / 140  
Valonsadero, Stage I 26:4046 / 175  
Valonsadero, Intro 8:5087 / 180  
Dalegarth E, middle 2 41:1347 / 153  
Haukilampi long 2 83:0435 / 110  
Dalegarth E, long 61:5746 / 103  
CS2022n 58:4526 / 92  
CS2022m 47:0839 / 107  
CS2022l 40:5631 / 107  
  43:2129 / 116  
CS2022k 31:0121 / 134  
Dalegarth E, middle 37:0651 / 151  
Haukilampi long 89:3947 / 118  
CS2022i 37:4331 / 120  
Dalegarth E, intro 25:0246 / 178  
CS2022h 58:2655 / 106  
CS2022a 46:3353 / 120  
CS2022d 44:5034 / 131  
Fantasymap North, Middle 47:0369 / 166  
Tähtiniemi night 39:1322 / 137  
Tähtiniemi middle 58:2264 / 161  
cs2022b dnf  
 238:1630 / 181  
Setmurthy, night sprint 16:2740 / 141  
Platte South, Middle 38:1248 / 152  
Setmurthy, middle 34:4246 / 152  
Lodore, middle 2 44:3745 / 149  
Valonsadero, Short 25:4355 / 171  
Tähtiniemi middle 2 44:2844 / 135  
Lodore, middle 40:4760 / 168  
Esgaroth, Sprint 36:4337 / 143  
Kungälv 3, Long 1 55:5334 / 112  
Kungälv 3 Middle 2 41:4835 / 155  
Random Long dnf  
Carwell's Labyrinth SW, intro 32:0040 / 138  
Haukilampi 2 middle 38:0138 / 135  
Haukilampi 2 intro 35:4046 / 149  
Kungälv 3 Middle 1 45:4166 / 165  
ME22, Rivendell long 75:3440 / 124  
ME22, Isengard sprint 20:4728 / 176  
ME22, Mirkwood middle 42:3145 / 159  
Routechoice Middle 26:5821 / 117  
ME22, Edoras night 42:0020 / 116  
Test 3, middle 35:3636 / 117  
ME22, Dead Marshes long 56:1431 / 126  
Test 2, middle 31:3850 / 157  
ME22, Edoras sprint 21:2072 / 185  
 217:2040 / 285  
Random test 2 24:2143 / 132  
ME22, Rivendell middle 42:0368 / 173  
Middle Earth 22, intro 32:3956 / 174  
O-cup 2022 | Ultra long 100:4211 / 72  
O-cup 2022 | Long night 56:119 / 71  
O-cup 2022 | Middle 29:3912 / 111  
O-cup 2022 | Intro 16:4410 / 151  
Harrop S, control picking 29:5656 / 178  
IV COPA CATALANA LLIGA PARLEM 45:3962 / 155  
Ramdom map middle 23:1684 / 144  
Randomized - fast middle dnf  
 2dnf  
 327:2839 / 156  
Harrop S, long 60:2539 / 127  
Harrop S, middle 42:2736 / 155  
III Copa Catalana - Lliga Parlem 39:5662 / 179  
Haukilampi 2 night 45:4127 / 118  
Harrop S, intro 19:1350 / 186  
Congrats to Acke Granbarr! 20:3514 / 145  
II Copa Catalana - Lliga Parlem 67:3830 / 130  
Haukilampi 2 middle dnf  
kj 32:396 / 71  
Gowbarrow, middle 36:2144 / 189  
La Copa Catalana 2022 44:0129 / 167  
Hemfjallstangen NE, long 53:2638 / 154  
Hemfjallstangen NE, night 25:4543 / 139  
Flashback #400 21:3757 / 140  
Home sprint 2 26:4143 / 141  
Haukilampi middle 2 37:0547 / 165  
Fantasymap Difficulty I 14:0452 / 172  
Middle Ranking Event dnf  
Home sprint 20:1157 / 192  
Fantasymap Intro (night) dnf  
Muncaster E, long 55:4237 / 134  
Haukilampi night dnf  
Haukilampi middle 41:2345 / 168  
Muncaster E, middle 38:0354 / 180  
Winter run dnf  
Haukilampi Intro 35:1154 / 188  
Muncaster E, intro 23:5281 / 198  
Fantasymap, Middle 39:2061 / 157  
Brugeraholz Sprint 22:0261 / 182  
Riddarhytan W, middle 2 46:5487 / 185  
Isebakketjern Short 29:4488 / 208  
Brugeraholz Middle 30:0356 / 180  
Riddarhyttan W, long 56:5552 / 151  
Brugeraholz Intro 14:3256 / 180  
Suitsaari night dnf  
 245:5536 / 158  
Suitsaari green middle 43:5877 / 173  
Suitsaari middle 2 dnf  
 249:3269 / 294  
Riddarhyttan W, short 27:5474 / 225  
Isebakketjern Controlpicking 70:2683 / 167  
Riddarhyttan W, middle 34:1544 / 221  
Isebakketjern Middle 1 52:0176 / 174  
Brugeraholz Sprint 2 21:30101 / 192  
Little 7:1049 / 95  
HEj 7:348 / 105  
Middel down Forest 25:2916 / 100  
beno c 17:1665 / 176  
Aguiar da Beira - Pinheiro 27:4168 / 211  
Middle Earth Cup, Bonus Sprint 3 dnf  
Middle Earth Cup 5, middle 50:4179 / 196  
Hailuoto middle 33:3466 / 190  
MIddle Earth Cup 5, long 66:3435 / 131  
EGYPT 29:5714 / 97  
Middle Earth Cup 5, training 18:4355 / 190  
Middle Earth Cup 4, long 59:5833 / 120  
Kungälv 1 Short dnf  
 221:2796 / 281  
 3dnf  
Saarijärvi 3 night 51:5465 / 138  
Middle Earth Cup 4, middle 32:2735 / 150  
Middle Earth Cup 4, training 13:1566 / 153  
Saarijärvi night 43:2558 / 128  
Water Features 74:1443 / 98  
Hillside Run 46:4942 / 107  
Platte, Middle 2 31:2666 / 140  
Platte Middle 1 29:5784 / 159  
Saarijärvi middle 2 45:3557 / 131  
Platte, Training 10:1850 / 174  
Saarijärvi middle 3 43:2659 / 142  
Middle Earth Cup 3, long 65:0835 / 107  
Halland Night Middle 31:1481 / 139  
Halland Long 38:5154 / 160  
Middle Earth Cup, Bonus Sprint 2 27:2463 / 177  
Fantasy Cup, Stage 10 42:2165 / 138  
Laikko 3 night 52:0741 / 91  
Middle Earth cup 3, middle 38:4459 / 145  
Laikko v2 night 48:4645 / 109  
Laikko v2 middle 49:3556 / 152  
Middle Earth Cup 3, training 18:3857 / 170  
Manchester 33:085 / 50  
Old Manchester farm 32:594 / 41  
  34:4513 / 80  
Dawn Breaks 33:0526 / 127  
Middle Earth Cup 2, middle 32:5737 / 152  
Köttkulla Night Long 52:2025 / 112  
Köttkulla Long 56:4757 / 161  
Long 55:2350 / 150  
Night Middle 32:1149 / 148  
Prologue dnf  
Fantasy Cup, Stage 9 64:2933 / 100  
Middle Earth Cup 2, long 59:3431 / 111  
Fantasy Cup, Stage 8 40:3351 / 124  
Middle Earth Cup, Bonus Sprint 1 22:0559 / 163  
 220:0467 / 242  
Laikko middle 53:2541 / 138  
Middle Earth Cup 2, training 19:5956 / 164  
Fantasy Cup, Stage 7 61:4146 / 100  
Kairobadet Middle 2 47:0754 / 139  
Middle Earth Cup 1, long 65:0644 / 123  
Fantasy Cup, Stage 6 44:4254 / 126  
Langeland Day 2 for real! 26:5247 / 154  
Kairobadet long 63:1852 / 115  
Technical Challange, Final 18:3839 / 139  
 2dnf  
 329:57137 / 223  
Fantasy Cup, Stage 5 44:5931 / 116  
Opening Night 27:0732 / 127  
Sardanga Sprint dnf  
Langeland day 2 37:3545 / 153  
Middle Earth cup 1, middle 38:2438 / 142  
Technical Challange, Q3 15:5468 / 125  
Technical Challange, Q2 15:0953 / 135  
Technical Challange, Q1 15:2970 / 179  
Middle Earth cup 1, training 24:3677 / 145  
Fantasy Cup, Stage 4 dnf  
 266:1746 / 138  
Middle Earth Cup intro, LakeTown 28:2552 / 158  
Fantasy Cup, Stage 2 48:3252 / 138  
Fantasy Cup, Stage 1 dnf  
Hemfjallstangen SO, middle 34:5846 / 165  
Hemfjallstangen SO, long middle 54:2739 / 138  
Mantscha, Contour-O 41:0729 / 130  
Kalkleiten-Buch, Short 25:1237 / 187  
Hemfjallstangen SO, short 24:1540 / 185  
r.old.m-E4 dnf  
 261:56113 / 264  
Langeland Day 1 36:4242 / 137  
Jerash Day 1 25:4234 / 120  
Mawbray, control picking 27:1841 / 123  
Kairobadet middle 40:3442 / 114  
Teisko 1 night  42:2038 / 92  
Fremo CP 30:4252 / 130  
Teisko 1 short dnf  
 2dnf  
r.old.m-E3 46:4751 / 128  
Teisko 1 middle 50:3553 / 139  
Carwell's Labyrinth S, long 76:3438 / 98  
Manchester Farm dnf  
Carwell's Labyrinth S, short 24:0361 / 160  
Carwell's Labyrinth S, middle 40:1154 / 135  
r.old.m-E2 52:5148 / 157  
Kairobadet Short 23:4870 / 204  
WOC-Training-E5 27:4058 / 171  
Riddarhyttan 1 36:4454 / 149  
Muncaster W, middle 2 32:5249 / 147  
WOC2021-Training-E4 dnf  
WOC2021-Training-E3 32:5061 / 151  
Muncaster W, easy intro 22:3563 / 150  
WOC2021-Training-E2 25:0981 / 177  
WOC2021-Training-E1 32:0676 / 225  
Metsäkylä 1 middle 55:5490 / 171  
GRAZ - Main Square, Training 1 dnf  
Threlkeld day dnf  
Threlkeld downhill challenge 8:2459 / 156  
Schöckl N, Middle 23:3133 / 169  
Schöckl E, Middle 24:1362 / 167  
Schöckl S, Downhill challange 4:3451 / 157  
Schöckl S, Middle 27:0043 / 169  
Hilmteich, Sprint 23:3076 / 211  
An Ras 2021: Stage 5 29:0646 / 165  
Oversee, Sprint 2 19:1771 / 184  
Oversee, Sprint 1 19:4585 / 217  
 216:2678 / 337  
Africa - City Tour dnf  
Short one 17:2636 / 140  
Saarijärvi 2 middle 46:1159 / 148  
Kårsta, middle 2 dnf  
An Ras 2021: Stage 3 dnf  
 227:48106 / 281  
Borrowdale middle 2 41:1342 / 128  
Saarijärvi middle 2 43:2765 / 124  
Kårsta, middle dnf  
Borrowdale easy 17:5039 / 158  
Kauppi 3.5 middle 40:4056 / 120  
Kårsta, short dnf  
Kauppi 3.4 middle 43:1844 / 125  
Malaysian shortie 32:0172 / 181  
Borrowdale middle 1 38:4458 / 158  
Kauppi 3.3 middle 2 46:1344 / 137  
Return of Holly Hell - Sprint 1 26:2052 / 192  
Saarijärvi middle 51:0270 / 158  
Night Middle, forest sprint  43:3633 / 116  
NJROTC Area13 challenge 21 day2 19:3277 / 188  
[WOC2021 Course Setter]Supi hora 63:0353 / 162  
  36:5253 / 235  
Melville Caves 59:3481 / 179  
Kauppi 3.5 long 62:0543 / 124  
MidEarth 9, Mordor without tears 21:2361 / 175  
Swedish middle dnf  
Middle Earth 7, Long dnf  
Middle Earth 6, long training 19:3244 / 150  
Korong Spur Long 2 57:4938 / 122  
Kauppi 3.1 night 40:4447 / 104  
Portugal by night 36:2335 / 135  
Middle Earth 5, Mirkwood by day 34:5350 / 150  
Kauppi 3.1 middle 2 40:2855 / 149  
Kitluv Revir 2/2 24:1158 / 166  
Korong Spur Middle 2 40:2575 / 167  
Middle Earth 4, Night dnf  
Kitluv Revir 1/2 17:4160 / 187  
Kauppi 3.4 long 75:1649 / 113  
[re-play]CFWOC2021 Relay Finals 31:1044 / 202  
Middle Earth 3, middle distance 39:0261 / 169  
Middle Earth 2, middle training 15:3274 / 219  
Korong Spur Night 23:2938 / 140  
Middle Earth 1 - Intro 34:1965 / 204  
Korong Spur Long 70:1842 / 142  
Korong Spur Middle 29:5158 / 224  
Pedrogao (1) 38:2552 / 174  
Korong Spur Intro 13:1693 / 260  
gsdivoc21 (8) dnf  
Costa de Lavos (1) 41:0352 / 162  
Kauppi 3.3 41:5270 / 145  
Kauppi 3.2 middle 39:3277 / 196  
Askham 1 dnf  
Osso da Baleia 1 40:2894 / 193  
[CFWOC21]-Relay Leg2 32:5799 / 236  
[CFWOC21]-Relay Leg1 dnf  
 229:10128 / 385  
Short fast course  5:3437 / 211  
NIght Middle distans 27:1848 / 124  
Soria Sprint Training dnf  
Fairbanksford Steeps, Long 50:3035 / 98  
[CFWOC21]-Long 101:31103 / 252  
Fantasy Cup, Stage 13 72:1562 / 159  
Brügg Prolog 23:4254 / 171  
Teeside Sprint Training 11:4748 / 174  
Wubba lubba dub dub 1 dnf  
[CFWOC21]-Middle 45:5893 / 341  
Kaakkurinlammi - Middle 32:3749 / 181  
Svata Anna, Middle dnf  
North side Easy 17:2216 / 169  
Bran, Short 24:39106 / 215  
Svata Anna, Short 11:2248 / 238  
gsdivoc21 (7) 43:0649 / 151  
Middle Downy Forest 16:3032 / 103  
Chiswickfield National Park  15:1054 / 110  
test1 44:0920 / 89  
[CFWOC2021]-Training2 24:59120 / 346  
 2dnf  
gsdivoc21 (6) dnf  
gsdivoc (5) 32:3176 / 180  
Fantasy Cup, Stage 12 34:2363 / 178  
gsdivoc (4) 68:3557 / 134  
Fantasy Cup, Stage 11 48:2055 / 188  
Darnaway - Wrap up warm 50:0760 / 158  
Chesterwoodham Farm 28:2725 / 98  
test dnf  
Fell Pond Course 3 dnf  
San Giovanni 2 dnf  
San Giovanni dnf  
newbury national preserve  19:2415 / 153  
[CFWOC21]-Training1 17:31105 / 384  
 222:11707 / 1386  
 314:20491 / 1386  
High Rigg 3 22:2681 / 233  
capanne small81 dnf  
Fantasy Cup, Stage 10 21:3081 / 218  
gsdivoc (3) dnf  
gsdivoc(2) 58:3848 / 126  
High Rigg 2 - Easy curse 15:4541 / 210  
High Rigg 69:2172 / 174  
Darnaway - Half Eleven 38:1198 / 217  
Fantasy Cup, Bonus 19:2164 / 209  
Fantasy Cup, Stage 9 47:3267 / 188  
gsdivoc21(1) 77:0945 / 149  
Vähäjärvi 2, middle 63:0577 / 177  
Vähäjärvi 1, middle 2 dnf  
Fantasy Cup, Stage 8 53:1058 / 174  
Fantasy Cup, Stage 7 24:5946 / 218  
Setmurthy 3 42:4958 / 185  
Fantasy Cup, Stage 6 18:3977 / 205  
Whinlatter 3 79:0241 / 137  
Fantasy Cup, Bonus 21:2465 / 201  
Circle city Gregorian Christmas  31:0852 / 170  
Whinlatter 2 26:1459 / 179  
Fantasy Cup, Stage 5 dnf  
Isojärvi 1 middle 4 49:3668 / 199  
Fantasy Cup, Stage 4 32:4875 / 200  
Whinlatter 30:2470 / 224  
Fantasy Cup, Stage 3 20:2175 / 197  
Fantasy Cup, Training B 9:3060 / 194  
Sinte-Mette-Sprint 11:4661 / 162  
Fantasy Cup, Stage 2 62:1753 / 169  
Fantasy Cup, Stage 1 35:2747 / 195  
Fantasy Cup, Training A 11:20116 / 203  
 28:5373 / 277  
Setmurthy 2 41:2556 / 195  
OUnlocked Bestof2020 Sprint Easy 9:5947 / 130  
OUnlocked Bestof2020 World Easy 16:2351 / 148  
Circle city Christmas night 2020 30:0619 / 81  
OUnlocked Bestof2020 JK1971 Easy 17:0234 / 138  
OUnlocked Bestof2020 JK1971 Hard 39:5030 / 209  
Buchwald, Bonus 22:4349 / 157  
Buchwald, Night 36:2263 / 133  
Buchwald, Middle 30:4069 / 203  
Buchwald, Training 8:0577 / 205  
Dalegarth 2 67:4467 / 144  
sdasd 16:2458 / 123  
A-mazing Grazing dnf  
Ardnaskie 2 41:5931 / 137  
Ardnaskie 1 53:3657 / 155  
Joutsenenpesä middle 4 44:2755 / 131  
Nr. 400 - The Map 20:3947 / 198  
Babylon, Middle 32:2257 / 186  
Joutsenenpesä night 45:2462 / 124  
Joutsenenpesä middle 3 48:2677 / 154  
Chaud Clapier - Middle 33:3957 / 212  
Österrödjeberget middle 31:1564 / 186  
West Cumberland 46:1675 / 163  
Vähäjärvi 1 middle 2 40:4966 / 178  
Växjö OK middle 36:4572 / 176  
Vähäjärvi 2 night 47:4935 / 128  
White Sands NP Middle 1 42:0934 / 159  
Vähäjärvi nigh 43:5254 / 139  
[CoronaBlues]-E19 39:0581 / 214  
Darnaway Half Nine 58:3436 / 146  
Vähäjärvi 2 long 76:5162 / 155  
Vähäjärvi middle 1 40:1857 / 197  
[CoronaBlues]-E18 44:0359 / 224  
Erskine 2 15:2753 / 157  
Erskine 1 19:3550 / 208  
Darnaway 10 o'Clock 80:4436 / 126  
Knock-Out Sprint, Final 26:3559 / 171  
Knock-Out Sprint, Heat C 8:2863 / 161  
Knock-Out Sprint, Heat B 6:5564 / 164  
Knock-Out Sprint, Heat A 9:2887 / 192  
 28:1784 / 256  
Kalkleiten, Sprint 13:0465 / 183  
Kalkleiten, Long 55:4436 / 135  
Hansta West, long 96:4445 / 123  
Hansta West, middle 2 51:0995 / 185  
 243:1585 / 256  
Hofwald, Long 48:1044 / 154  
Hofwald, Short 7:3892 / 223  
OUnlocked- WOC99 -Classic Easy3 9:1925 / 101  
OUnlocked- WOC99 -Classic Easy2 9:3735 / 116  
OUnlocked- WOC99 -Classic Easy1 10:1232 / 122  
OUnlocked- WOC99 -Men Classic P3 27:4585 / 152  
OUnlocked- WOC99 -Men Classic P2 56:5438 / 169  
OUnlocked- WOC99 -Men Classic P1 62:3043 / 213  
OUnlocked- WOC99- Short Beginner 10:1136 / 163  
OUnlocked- WOC99 -Women's Short dnf  
Hansta West, Night 46:4027 / 112  
Ghosttown V2 Ghostrace 29:3757 / 132  
Ghosttown V2 25:0054 / 131  
Col de la Chau - Middle (3?) 49:0260 / 191  
SCFL S2 R5 43:3039 / 154  
Ghosttown 21:3057 / 166  
Kalkleiten, Middle 4 dnf  
 226:5364 / 218  
Kalkleiten Middle 3 23:5364 / 168  
Kalkleiten, Middle 2 26:4564 / 172  
[NEW] Kalkleiten, Middle 29:1973 / 180  
Upie - Short sprint 16:5978 / 194  
SCFL S2 R4 dnf  
 2dnf  
CFEB 2020-11-15 77:5228 / 88  
Forest Umbra, Middle 40:3975 / 192  
Holdhusfjell - Middle 3 37:0962 / 164  
Hansta West, middle 35:1859 / 158  
[CoronaBlues]-E17 dnf  
 247:55106 / 253  
 346:4496 / 253  
Björköby middle 44:3862 / 151  
[CoronaBlues]-E16 51:0250 / 157  
Hansta West, Short 25:4752 / 180  
Nya Varvet, Middle 36:5082 / 157  
WOC2020 dnf  
Larsmo long 70:3644 / 116  
Söder Getaren Middle  32:5663 / 189  
CFEB 2020-11-01 67:5222 / 99  
SCFL S2 R2 - Dalkeith CP 56:5927 / 145  
Kyrkoberget middle 60:5695 / 147  
Graz - Waltendorf, Sprint 26:2392 / 194  
Peruspohjanvuori long / middle 73:5141 / 128  
Hailuoto middle 2 35:5471 / 182  
Hollola night 2 44:2931 / 135  
Hollola middle 2 44:3068 / 196  
CFEB 2020-10-15 dnf  
SCFL S2 R1 42:0240 / 171  
SCFL S2 Placement Race 54:0867 / 184  
GSDIVOC8 35:3266 / 152  
GSDIVOC7 48:1940 / 136  
GSDIVOC6 38:1639 / 126  
GSDIVOC5 dnf  
 245:4280 / 223  
Tähtiniemi 1 middle 49:3347 / 126  
CFEB 2020-10-01 58:5724 / 107  
GSDIVOC 26:0239 / 135  
GSDIVOC4 47:2439 / 100  
Tähtiniemi 3 night 61:3046 / 98  
GSDIVOC3 53:3643 / 108  
GSDIVOC2 33:3535 / 125  
Tähtiniemi 3 middle 46:5567 / 172  
GSVIDOC dnf  
GSVIDOC1 31:2382 / 204  
CFEB 2020-09-15 53:5625 / 95  
Hansta East, Long 52:2349 / 155  
Mount Dufferin 6 29:5850 / 179  
Hansta East, Middle 36:2462 / 165  
Micro-O 20:4839 / 123  
Tähiniemi 2 middle 2 52:1233 / 110  
Hansta, Short 18:3478 / 174  
Tähtiniemi 2 middle 60:5847 / 157  
Soria 2 dnf  
Soria 1 44:0364 / 165  
M2 Mantscha dnf  
 2dnf  
Middle 39:3156 / 167  
Cheire de come - Middle 46:5557 / 183  
Osso da Baleia Model Event 18:3970 / 223  
Farum, Denmark 3 17:4147 / 147  
Farum, Denmark 2 30:4071 / 175  
Leudimin Tribute  31:0428 / 113  
Los arboles no son transparentes 30:4053 / 137  
Lagganlia 2020 23:1246 / 140  
Auburnborough - Short 14:1362 / 161  
CFEB 2020-08-01 dnf  
Farum, Denmark 25:4975 / 208  
Cuando chocas contra los arboles 32:0948 / 125  
CFEB 2020-07-15 dnf  
Banat 67:1348 / 185  
Conique 38:4068 / 195  
Lockdown-O British Open Sprint B 12:1547 / 139  
Holdhusfjell - Middle 2 34:1677 / 236  
Lockdown-O British Open Long C 9:4440 / 129  
Lockdown-O British Open Long A 85:2745 / 243  
Lockdown-O British Open Middle C 8:0162 / 154  
Lockdown-O British Open Middle B 40:1348 / 169  
Lockdown-O British Open Middle A 78:31124 / 326  
Holdhusfjell - Middle 37:5981 / 288  
Pizzorne 85:5358 / 151  
San Giovanni 4 45:4042 / 172  
[LOTR-SC] Bree 31:19147 / 255  
San Anton Night 32:4048 / 136  
Picking shrubbery and cliffs 33:0786 / 204  
San Giovanni 3 46:2679 / 187  
ojo arboles 7:0926 / 152  
[CFWC2020]Final-E20 118:46115 / 231  
[CFWC2020]-E19 dnf  
[CFWC2020]Round10-Training 38:00174 / 328  
The night of spiders 2 44:5560 / 163  
San Giovanni 2 50:5755 / 157  
Teesside University 2 30:4688 / 180  
Free club on line 24:5732 / 129  
Teesside University 1 25:07115 / 231  
Iceland Night 33:2735 / 173  
Ankh-Morpok-the Shades middle dnf  
Ankh-Morpok - the shades (Sprint 20:02135 / 251  
San Giovanni 1 49:19127 / 230  
trial by fire 19:0892 / 188  
competition rings 13:3275 / 204  
Sheffield Botanical Gardens 22:11145 / 292  
[CFWC2020]-E18 dnf  
 2dnf  
[CFWC2020]-E17 41:0297 / 312  
[CFWC2020]Round9-Training 24:10118 / 349  
Lockdown-O June Weekend Forest C 11:5474 / 184  
Lockdown-O June Weekend Forest B 34:4955 / 178  
Lockdown-O June Weekend Forest A 47:1085 / 349  
Lockdown-O June Weekend -Urban B 6:56105 / 196  
Lockdown-O June Weekend -Urban A 34:43141 / 357  
Lockdown-O June Weekend - Park B 8:0381 / 163  
Lockdown-O June Weekend - Park A 24:20134 / 418  
Sarkalahti night 2 52:2873 / 148  
Oldie but NOT goldie.  36:0095 / 214  
M.G. OL-Competition 31:2518 / 150  
Vilchetes Middle (right version) 46:0272 / 189  
Vilchetes Middle 12:1259 / 158  
Vichetes Easy (Begginers) 13:4797 / 198  
10mila202x-training 43:10137 / 288  
 10:2849 / 189  
[MV2020] GRAND SLAM 43:25116 / 260  
[LOTR-SC] Helms Deep 17:30169 / 284  
Chaud Clapier - Night 44:2074 / 203  
[CFWC2020]-E16 105:38170 / 278  
[CFWC2020]-E15 41:54166 / 359  
[CFWC2020]Round8-Training 16:45158 / 375  
[MV2020] Gara9 43:26111 / 213  
Konkalampi 2 56:2374 / 174  
Sarkalahti middle 3 50:09111 / 236  
[CFWC2020]-E14 97:08150 / 282  
[CFWC2020]-E13 dnf  
[CFWC2020]Round7-Training 24:47148 / 373  
Contour-O, Hofwald 2 27:2497 / 206  
[MV2020] Gara7 32:22128 / 244  
Col de la Chau - Middle 42:2386 / 254  
Lockdown-O - Team Weekend 60:5789 / 321  
Cursa Oberta - Santa Fe 71:3982 / 184  
2a Copa Catalana de e-Orientacio 22:4377 / 331  
Konkalampi 3 middle 50:5279 / 188  
Holly hell - Middle 1 56:4481 / 186  
[Svindal] Middle 41:5899 / 308  
[MV2020] Gara5 dnf  
Holly hell - Intro 1 27:09122 / 224  
[Svindal] Short Middledistance 25:59144 / 239  
Trail-O Goente Elite 4:3985 / 181  
Holly hell - Intro 0 15:08138 / 314  
SandroneCup-Marzabrutto- Picking 40:28107 / 197  
Col de la Chau - Middle 43:40102 / 212  
Monte Xalo 23:5963 / 212  
Fresnedilla Norte-1 38:38107 / 276  
CF COMA El Chorro Sur 41:5593 / 250  
Lockdown-O - World O Day 64:31204 / 536  
Tour de France Part 4 (Middle) 61:28116 / 232  
CF COMA El Chorro Media 47:05127 / 234  
Konkalampi middle 48:31134 / 251  
Minas Tirith - Intro 10:45271 / 418  
Tour de France Part 3 39:0671 / 246  
State Park 40:3431 / 170  
Pekonkangas | middle 38:54126 / 326  
Island of Many Island Intro 24:24127 / 183  
[CFWC2020]-E10 100:10177 / 344  
[CFWC2020]-E9 64:05185 / 449  
[CFWC2020]Round5-Training 28:34221 / 502  
 219:18189 / 720  
Sierra de las Villas Open 43:59158 / 312  
[MV2020] Gara2 - The Real One 40:23191 / 290  
[MV2020] Gara2 - Feltre - sprint 36:26138 / 255  
Härkävuori - Middle 41:10136 / 325  
Tour de France Part 2 dnf  
Cursa Oberta - I Copa Catalana 32:02151 / 385  
Lockdown-O - Classic - Long A 106:51135 / 356  
Lockdown-O - Classic - Short C 8:2086 / 241  
Lockdown-O - Classic Short B 28:54106 / 253  
Lockdown-O - Classic - Short A 38:51156 / 531  
Orrdals klint 2 middle 37:02125 / 265  
FEGADO [Model Event] 12:08104 / 270  
[MARS] Victoria Crater 35:02163 / 356  
Jyvaskyla - Long 78:31119 / 222  
Tour de France Part 1 (short) 25:34125 / 382  
Orrdals klint middle 2 39:39153 / 293  
SandroneCup-Cumeglio-long? 78:49117 / 200  
Breizh Cup - Quimper - Etape 1 18:05136 / 326  
[MV2020] Gara1 28:05196 / 438  
Final Copa Cat 3_5_2020 32:49127 / 278  
 2dnf  
morkvedmarka sprint 30:50157 / 317  
Les mines du Roi Salomon - Intro 4:55169 / 414  
Boatorp Middle 40:48116 / 280  
Polish Championships Long 75:3348 / 166  
HuBei orienteering 36:36110 / 262  
[Profi] Blumau, Middle 2 44:00152 / 236  
[Rookie] BLumau, Short 4 22:0394 / 221  
[Rookie] Blumau, Short 3 20:11136 / 304  
1a Copa Catalana- Classificatori 25:12104 / 265  
[CFWC2020]-E8 103:49187 / 358  
[CFWC2020]-E7 61:20245 / 450  
[CFWC2020]Round4-Training dnf  
 232:23299 / 670  
[MV2020] Allenamento1 24:0187 / 253  
Polish Championships Middle 34:49135 / 291  
Polish Sprint Championships 32:27120 / 309  
[Profi] Blumau, Middle 1 36:3593 / 268  
[Rookie] Blumau, Short 2 18:31103 / 255  
[Rookie] Blumau, Short 1 19:3381 / 325  
Trail-O Goente Ini_Beginner 3:5896 / 207  
SandroneCup-MonteSandrone-Short 30:29122 / 317  
Orrdals klint night, short 39:36129 / 238  
Haukkavuori cliffs 52:55133 / 271  
Lockdown-O - Round 3 - Course B 9:36125 / 236  
[CFWC2020]-E6 89:16237 / 453  
[CFWC2020]-E5 57:58348 / 541  
[CFWC2020]Round3-Training 40:56351 / 601  
 233:21381 / 841  
 328:19297 / 841  
WoO-Route to O-Season Day 42 16:4563 / 327  
Bedolpian (Trentino) DAY1 39:5596 / 178  
[RCC]-E3 42:0395 / 157  
[RCC]-E2 36:54116 / 186  
Somewhere middle 4 dnf  
Pomaria Village 15:1647 / 231  
Mynttila - Long 88:26154 / 258  
Mynttila - Intro 11:57218 / 415  
 211:23243 / 532  
[CFWC2020]-E4 104:33282 / 468  
[CFWC2020]-E3 38:16204 / 570  
[CFWC2020] Round 2 - Training 25:31266 / 569  
 2dnf  
 324:46364 / 838  
 4dnf  
Sätila - middle 44:0567 / 313  
Sprint-Cup E4 25:58179 / 379  
Hakarp - middle 38:08101 / 279  
Fusine 2 dnf  
CFEB 2020-05-01 83:2457 / 147  
Kvänsås 50:0395 / 175  
Sprint-Cup E3 24:13189 / 396  
Sprint-Cup E2 24:50250 / 419  
 221:10213 / 533  
Sprint-Cup E1 dnf  
High Chaparral forest - Middle 58:4197 / 210  
Slättö sand, middle 43:0782 / 218  
Lewes Lake, Middle 58:2785 / 312  
Mäntänvuori | Middle 81:42126 / 243  
Eisteichiedlung, Sprint 2 24:30262 / 369  
Eisteichsiedlung, Sprint 1 26:51313 / 461  
[CFWC2020]-E2 125:24304 / 525  
[CFWC2020]-E1 45:56253 / 614  
[CFWC2020]-Training 22:31261 / 660  
 223:04435 / 1265  
CFEB 2020-04-15 82:2974 / 182  

All races shown. View recent races.