Catching Features



Sweden SimonM

Country:Sweden
Club:Attunda OK
Email:you must log in
Ranking:9429
Races Run:979
Races Created:30
Upload Limit:10 mb (?)

Recent Races

Race Title Rerun # Time Place
Setmurthy, long 47:5017 / 50  
Tähtiniemi middle 44:4818 / 81  
 2dnf  
cs2022b 38:5227 / 84  
Setmurthy, night sprint 17:2341 / 89  
Platte South, Middle 30:316 / 125  
Setmurthy, middle 31:205 / 116  
Lodore, middle 2 40:4621 / 128 (62.1) 
Sprint 28:0615 / 97 (73.2) 
Valonsadero, Short 20:4614 / 147 (80.6) 
Tähtiniemi middle 2 40:0215 / 118 91.0 
Lodore, middle 32:2715 / 150 83.4 
Esgaroth, Sprint 24:3910 / 132 104.4 
Carwell's Labyrinth SW, middle 36:3324 / 115 88.3 
Kungälv 3, Long 12dnf  
Thanks Billo :-) 35:309 / 111 111.1 
Carwell's Labyrinth SW, long 61:3716 / 89 97.4 
Tähtiniemi 2020 middle 2 43:1713 / 109 98.0 
Kungälv 3 Middle 22dnf  
Random Northern Fairbanks Forest dnf  
Random Long 33:563 / 84 86.2 
Carwell's Labyrinth SW, intro 28:176 / 136 89.0 
Haukilampi 2 middle 33:0115 / 134 (80.7) 
Haukilampi 2 intro 32:1517 / 149  
Kungälv 3 Middle 12dnf  
 3dnf  
ME22, Rivendell long 63:108 / 124  
Randomized map | Very very steep dnf  
ME22, Isengard sprint 18:3410 / 176  
ME22, Mirkwood middle 37:4424 / 159  
 2dnf  
Routechoice Middle 23:195 / 117  
ME22, Edoras night 40:4215 / 115  
Test 3, middle 33:2813 / 117  
 2dnf  
ME22, Dead Marshes long 50:4410 / 126  
Test 2, middle 28:3817 / 157  
ME22, Edoras sprint 17:4829 / 184  
 2dnf  
Random test 2 21:3512 / 132  
ME22, Rivendell middle 33:3810 / 172  
Middle Earth 22, intro 28:1421 / 174  
O-cup 2022 | Ultra long 92:255 / 71  
O-cup 2022 | Long night 56:058 / 71  
O-cup 2022 | Middle 37:0722 / 111  
O-cup 2022 | Intro 17:0614 / 151  
Harrop S, control picking 26:5019 / 178  
IV COPA CATALANA LLIGA PARLEM 34:079 / 155  
Ramdom map middle 18:3024 / 144  
Randomized - fast middle 22:291 / 112  
Harrop S, long 54:0113 / 127  
SwimO Intro 12:021 / 95  
Harrop S, middle 39:4621 / 155  
III Copa Catalana - Lliga Parlem 32:5513 / 179  
Haukilampi 2 night 39:368 / 118  
Harrop S, intro 17:5926 / 186  
Congrats to Acke Granbarr! 22:1945 / 145  
Gowbarrow route choices 49:3411 / 132  
II Copa Catalana - Lliga Parlem 61:4711 / 130  
Haukilampi 2 middle 39:1716 / 155  
kj 31:402 / 71  
Gowbarrow, middle 33:1721 / 189  
 233:3530 / 283  
La Copa Catalana 2022 40:3713 / 166  
 2dnf  
dfb 18:4511 / 77  
Hemfjallstangen NE, long 47:2323 / 154  
3 control intervall training 44:0913 / 104  
Hemfjallstangen NE, night 29:4257 / 139  
LIVE #500 22:5224 / 146  
Flashback #400 18:0911 / 140  
Hemfjallstangen NE, middle dnf  
Flashback #300 13:3625 / 128  
Yellowlakes, Middle distance 28:1313 / 93  
Flashback #200 46:4118 / 118  
Flashback #100 11:2520 / 169  
Flashback #1 14:1615 / 169  
Wildlakes Long Distance (night) dnf  
Wildlakes Middle Distance 25:417 / 96  
Wildlakes Intro 12:4413 / 133  
Rock climber middle 26:347 / 95  
Waschberg, Middle 35:1416 / 182  
Home sprint 2 dnf  
Haukilampi middle 2 32:4116 / 164  
Kellotapulit, contour-o 38:2127 / 171  
 2dnf  
Fantasymap Difficulty IV 2 18:2617 / 65  
Fantasymap Difficulty III 15:2221 / 71  
Fantasymap Difficulty II 2 12:1323 / 74  
Fantasymap Difficulty IV 20:2021 / 75  
Fantasymap Difficulty II 14:3111 / 98  
Fantasymap Difficulty I 10:2131 / 172  
Middle Ranking Event dnf  
NIght Race 27:447 / 83  
Home sprint 22:5073 / 192  
Fantasymap Intro (night) 19:487 / 132  
Muncaster E, long 53:4318 / 134  
holliston flats middle 40:4615 / 101  
Haukilampi night 38:0816 / 130  
Haukilampi middle 33:398 / 168  
Muncaster E, middle 33:5115 / 180  
Winter run 31:2031 / 159  
Haukilampi Intro 31:1834 / 188  
Muncaster E, intro 20:4616 / 198  
 2dnf  
Fantasymap, Middle 31:4313 / 157  
Brugeraholz Sprint 20:2943 / 181  
Riddarhytan W, middle 2 31:4518 / 185  
Isebakketjern Short 21:3125 / 208  
 220:2619 / 301  
Brugeraholz Middle 25:3017 / 180  
Riddarhyttan W, long 48:3416 / 151  
Brugeraholz Intro 11:1323 / 180  
Suitsaari night 40:2726 / 123  
Suitsaari green middle 33:1310 / 173  
 234:3822 / 230  
Suitsaari middle 2 46:3146 / 209  
 2dnf  
Vätsäri 2 night 31:538 / 162  
Riddarhyttan W, short 22:255 / 225  
Isebakketjern Controlpicking 56:0846 / 167  
Riddarhyttan W, middle 30:0514 / 221  
 2dnf  
Fantasymap, Long 47:4037 / 160  
Labyrinth 18:5429 / 188  
Armboth S, middle 31:367 / 187  
Smörvatnnet N - Shortened Long 29:5122 / 141  
Oversee, Sprint 19:1343 / 200  
Suitsansaari middle 39:4237 / 160  
Isebakketjern Middle 3 30:5214 / 136  
 2dnf  
Isebakketjern Middle 2 41:2316 / 131  
Isebakketjern Middle 1 39:5227 / 174  
Brugeraholz Sprint 2 16:367 / 192  
Smörvattnet N - Intro 21:5051 / 180  
 2dnf  
Armboth S, night 20:4116 / 148  
Waltendorf, Sprint 16:3114 / 208  
Ice night 42:3918 / 139  
Suitsansaari intro 21:3517 / 195  
Vainanvuori 36:4738 / 201  
Brugeraholz 11:4723 / 228  
Armboth S, long 57:1030 / 151  
Aguiar da Beira norte - Gradiz 24:3529 / 241  
 223:5321 / 379  
Armboth long 54:4822 / 155  
Hassel South - Long 51:1424 / 146  
Armboth middle 33:5732 / 161  
Örtjärnsklitten 31:2521 / 201  
Hassel South - Middle 43:5357 / 179  
Hassel South - Short 23:3220 / 200  
Isebakketjern Many Controls 17:1414 / 195  
Isebakketjern Middle 4 37:1314 / 166  
Vätsäri 2 intro 21:2429 / 176  
Armboth, short intro 19:4050 / 204  
Smörvattnet - Intro 17:0425 / 218  
Kycklingekulle - Middle 28:2620 / 200  
Vätsäri middle 2 29:0616 / 198  
Aguiar da Beira - Pinheiro 28:1643 / 241  
Urberga - Middle 1 23:568 / 206  
Urberga - Intro 12:4735 / 220  
Paimio middle 19:1312 / 224  
Vätsäri 1 long 53:1939 / 176  
Chandossel Long 73:3216 / 163  
Vätsäri 1 night 33:3520 / 163  
Chandossel Intro2dnf  
  19:1543 / 256  
Nödinge 2 Long 22dnf  
Hassel - Middle 39:2517 / 181  
Vätsäri middle 2 39:1120 / 196  
Platte South, Middle 2 32:2316 / 192  
Vätsäri 1 middle 32:5217 / 207  
portrait 7:3435 / 218  
Winter middle 31:1524 / 207  
Platte South, Middle 32:3318 / 223  
Late Christmas Race 22:427 / 124  
It's a joke 32:1049 / 145  
Race 700 36:5212 / 195  
Circle City Orthodox Christmas 23:4912 / 189  
Winter long 48:1713 / 157  
Isebakketjern Middle 3 Night 34:5225 / 176  
Winter night 19:1242 / 195  
Platte Center, Middle 2 35:1731 / 184  
Platte Center, Middle 32:0122 / 213  
Christmas Challenge - Middle 2 29:4613 / 121  
Dalegarth W, middle 2 33:4614 / 189  
Christmas Challenge - Sprint 18:4718 / 156  
Hassel Long 1 55:4815 / 134  
Christmas Challenge - Middle 23:038 / 158  
Circle City Christmas night 29:2919 / 183  
Christmas Challenge - Intro 6:5320 / 167  
Dalegarth W, long 54:0414 / 149  
Isebakketjern Middle 2 33:5218 / 162  
Nödinge middle 22dnf  
 3dnf  
Final Campionat catalunya de Cat 27:381 / 146  
Isebakketjern Middle 1 33:4312 / 206  
Hassel Middle 3 32:3624 / 147  
Kungälv 2/Nödinge Long 12dnf  
Hassel - Middle 2 35:0010 / 118  
Dalegarth W, middle 33:5836 / 160  
Hassel - Middel 33:0929 / 162  
An Ras 2021: Stage 9 14:0316 / 175  
Isebakketjern Intro 3 15:5717 / 167  
Kyrkoberget middle 36:4632 / 143  
Ski-O, Middle 30:0446 / 155  
Dalegarth W intro 17:2620 / 195  
CF 2006 4 night 32:1012 / 117  
CF 2006 4, long 58:0515 / 126  
Quali Campionat de Catalunya 24:0316 / 177  
University of Vienna, Sprint 22:2826 / 185  
Kungälv 2 Middle 12dnf  
Winterleitenseen, Short 3 14:3637 / 156  
Winterleitenseen Middle 6 29:5619 / 131  
Winterleitenseen S, Middle 5 28:3013 / 127  
CF 2006 3 night 32:4313 / 111  
CF 2006 4, middle  38:516 / 97  
Cr^onica 41:3110 / 120  
Venice middle 46:5236 / 126  
Winterleitenseen, Middle 4 34:529 / 137  
Kungälv 2 Short2dnf  
Winterleitenseen, Middle 3 35:4621 / 138  
Winterleitenseen Center, Short 2 22:5615 / 156  
CF 2006 3 middle 37:0819 / 147  
Winterleitenseen, Middle 2 30:1130 / 157  
Winterleitenseen, Long 1 58:1014 / 116  
[Austria Cup] Winterleitenseen 19:3620 / 169  
An Ras 2021: Stage 8 33:503 / 131  
Venice, sprint 2 18:2129 / 136  
[Training Camp] Winterleitenseen 32:4541 / 157  
Winterleitenseen NE, Training 11:2352 / 156  
An Ras 2021: Stage 7 35:1526 / 144  
CF 2006 2 night 39:2418 / 102  
CF 2006 2 v2, middle 39:1315 / 127  
Elsaich, Biathlon Middle 35:4120 / 145  
[Austria Cup #10] Waschberg 47:2922 / 128  
[Austrian Championship]Waschberg 34:5821 / 159  
Waschberg, Training 9:5222 / 165  
Elsaich, Ski-O Middle 38:2142 / 148  
CF 2006 conversion 2, middle 43:3337 / 141  
Rydskogen Challenge #1 16:0915 / 129  
Venice, 1 leg challenge 10:5131 / 156  
Isebakketjern Intro 2 FIXED 22:0816 / 147  
Elsaich 26:3020 / 173  
Sprint 9:0112 / 142  
Isebakketjern 15:1717 / 199  
sargi 34:4018 / 109  
Venice sprint 1 22:4043 / 154  
Kungälv Long 2dnf  
 3dnf  
CF 2006 map facelift v2 middle 50:5823 / 137  
sargia  12:0539 / 146  
Facelift upon a CF 2006 map 44:4422 / 152  
Western Kinbrae night 21:233 / 77  
Siitama night 32:099 / 119  
Kungälv 1 Middle 22dnf  
Sprint Challange 44:4017 / 130  
renom 18 45:4611 / 104  
Reposärkät middle 35:546 / 138  
Reposärkät middle/long night 44:0816 / 118  
Kungälv 1 Middle 12dnf  
 3dnf  
Some old place in Italy 23:3021 / 178  
Reposärkät long 54:1418 / 131  
Kungälv 1 Short 2213:4216 / 263  
Magdalenaholz Middle 33:1614 / 155  
Magdalenaholz Intro 20:0812 / 184  
Joutsenenpesä 3 night 36:5316 / 126  
Nya Varvet, Short 20:084 / 181  
Siitama middle 30:5214 / 180  
beno c 16:1115 / 176  
Aguiar da Beira - Pinheiro night 21:245 / 130  
Joutsenenpesä 3 middle 43:0523 / 143  
Aguiar da Beira - Pinheiro 23:5040 / 211  
High Rigg N, long 59:5420 / 132  
Joutsenenpesä middle 40:4917 / 163  
JohnT 21:5110 / 170  
beni b 24:2732 / 148  
Aguiar da Beira 1 7:0612 / 213  
High Rigg N, easy 24:3523 / 178  
beni 1 a 35:216 / 133  
Mount Halifaxham Gorge, long. dnf  
Joutsenenpesä night 33:4016 / 126  
Joutsenenpesä 2.1, middle 33:3419 / 160  
Joutsenenpesä 2 middle 27:4218 / 189  
High Rigg N, middle 34:1824 / 214  
Hailuoto night 29:3214 / 148  
Joutsenenpesä night 36:0616 / 144  
Middle Earth Cup, Bonus Sprint 3 18:045 / 205  
Middle Earth Cup 5, middle 37:4032 / 196  
Hailuoto middle 26:516 / 190  
MIddle Earth Cup 5, long 60:1919 / 131  
EGYPT 28:332 / 97  
Middle Earth Cup 5, training 17:0631 / 190  
Middle Earth Cup 4, long 55:4623 / 120  
Joutsenenpesä middle 37:3316 / 162  
Kungälv 1 Short2dnf  
Saarijärvi 3 night 39:2620 / 138  
Middle Earth Cup 4, middle 31:0220 / 150  
Middle Earth Cup 4, training 12:2323 / 153  
Saarijärvi 2 night 39:5121 / 106  
Saarijärvi night 33:1724 / 128  
Water Features 64:2611 / 98  
Hillside Run 42:039 / 107  
Platte, Middle 2 24:329 / 140  
Platte Middle 1 23:087 / 159  
Saarijärvi middle 2 37:4111 / 131  
Platte, Training 8:554 / 174  
Saarijärvi middle 3 35:0810 / 142  
Middle Earth Cup 3, long 61:5025 / 107  
Halland Night Middle 27:5571 / 139  
Halland Long 35:0620 / 160  
Middle Earth Cup, Bonus Sprint 2 20:2017 / 177  
Fantasy Cup, Stage 10 34:2123 / 138  
Laikko 3 night 45:2717 / 91  
Middle Earth cup 3, middle 32:4022 / 145  
Laikko v2 night 41:389 / 109  
Laikko v2 middle 43:5723 / 152  
Middle Earth Cup 3, training 18:0845 / 170  
Old Manchester farm 35:1116 / 80  
Dawn Breaks 30:5211 / 127  
Middle Earth Cup 2, middle 31:2719 / 152  
Köttkulla Night Long 47:2920 / 112  
Köttkulla Long 45:2525 / 161  
Long 41:3616 / 150  
Night Middle 29:1741 / 148  
Prologue 12:1750 / 194  
 210:4836 / 313  
Fantasy Cup, Stage 9 58:2017 / 100  
Middle Earth Cup 2, long 54:2712 / 111  
Fantasy Cup, Stage 8 32:5112 / 124  
Middle Earth Cup, Bonus Sprint 1 20:5651 / 163  
Laikko middle 45:3210 / 138  
Middle Earth Cup 2, training 17:367 / 164  
Fantasy Cup, Stage 7 51:0215 / 100  
Kairobadet Middle 22dnf  
 3dnf  
Middle Earth Cup 1, long 58:5814 / 123  
Fantasy Cup, Stage 6 34:1716 / 126  
Langeland Day 2 for real! 23:1612 / 154  
Kairobadet long2dnf  
Technical Challange, Final 15:087 / 139  
Fantasy Cup, Stage 5 40:1510 / 116  
Opening Night 23:419 / 127  
Sardanga Sprint dnf  
Langeland day 2 30:4218 / 153  
Middle Earth cup 1, middle 35:0412 / 142  
Technical Challange, Q3 12:4840 / 125  
 211:1921 / 179  
Technical Challange, Q2 11:255 / 135  
Technical Challange, Q1 12:4820 / 179  
Middle Earth cup 1, training 20:017 / 145  
Fantasy Cup, Stage 4 57:238 / 115  
Middle Earth Cup intro, LakeTown 19:4010 / 158  
Fantasy-Cup, Stage 3 55:0121 / 121  
Loka, easy middle215:3812 / 184  
Fantasy Cup, Stage 2 39:139 / 138  
Fantasy Cup, Stage 1 40:3337 / 159  
Hemfjallstangen SO, middle dnf  
Hemfjallstangen SO, long middle 46:4011 / 138  
Mantscha, Contour-O 34:3610 / 130  
Krikan 25:502 / 70  
Kalkleiten-Buch, Short 22:495 / 187  
Hemfjallstangen SO, short 23:5438 / 185  
r.old.m-E4 38:5922 / 158  
Langeland Day 1 30:0315 / 137  
Jerash Day 1 22:3820 / 120  
Mawbray, control picking 25:3719 / 123  
Kairobadet middle2dnf  
Teisko 1 night  32:1913 / 92  
Øyberget Middle 30:0417 / 126  
Fremo CP 25:5915 / 130  
Teisko 1 short 21:5711 / 152  
r.old.m-E3 35:2827 / 128  
Teisko 1 middle 37:0611 / 139  
Carwell's Labyrinth S, long 70:3620 / 98  
Manchester Farm 25:192 / 121  
Carwell's Labyrinth S, short 21:3932 / 160  
Carwell's Labyrinth S, middle 34:5819 / 135  
r.old.m-E2 44:3425 / 157  
Kairobadet Short2dnf  
r.old.m-E1 44:0618 / 131  
Carwell's Labyrinth long dnf  
WOC2021-Are you ready? 34:475 / 188  
Carwell's Labyrinth short middle 30:1824 / 139  
Portugal O' Summer 2 54:2110 / 120  
Carwell's Labyrinth middle dnf  
Forest Umbra, Long 106:2721 / 95  
Forest Umbra, Middle 41:3920 / 148  
Portugal O' Summer 31:3725 / 155  
Osso da Baleia (Multitechnics) 45:4833 / 147  
Hawse End middle 35:2323 / 144  
Kaleva Church sprint 2 13:355 / 130  
Kaleva Church sprint 15:4011 / 155  
Hawse End short 25:0241 / 148  
Riddarhyttan 4 49:0812 / 120  
Riddarhyttan 3 10:132 / 137  
Riddarhyttan 2 18:3510 / 138  
WOC-Training-E5 23:4425 / 171  
Riddarhyttan 1 32:3218 / 149  
Muncaster W, middle 2 31:3638 / 147  
Muncaster W, long 58:2614 / 109  
Race 3, Stora ålsjön 38:5837 / 104  
Second race, Stora ålsjön  31:359 / 112  
Day one, Stora ålsjön 40:4216 / 116  
The final, Stora ålsjön247:546 / 99  
WOC2021-Training-E4 39:3248 / 156  
Open orienteering Mapper test 12:0315 / 154  
Muncaster middle, guest planner 22:5027 / 148  
WOC2021-Training-E3 27:5627 / 151  
Muncaster W, easy intro 20:1133 / 150  
WOC2021-Training-E2 19:3623 / 177  
GRAZ City Tour IMPOTANT INFO 8:2821 / 112  
GRAZ City Tour - Race 1 18:339 / 130  
Metsäkylä 1 night 36:3414 / 109  
WOC2021-Training-E1 22:436 / 225  
GRAZ, Main Square, Training 2 8:5819 / 129  
Metsäkylä 1 middle 42:4226 / 171  
GRAZ - Main Square, Training 1 10:2727 / 144  
Africa - Eco Disaster 49:2114 / 111  
Isengard sprint dnf  
Threlkeld day 59:5447 / 141  
Threlkeld downhill challenge 7:4624 / 156  
Africa - Entire Continent 38:064 / 146  
Threlkeld night 31:3717 / 135  
Night course at an logging area 17:0514 / 97  
Kauppi 1 long 68:4320 / 127  
Africa - North and Sahara 33:346 / 109  
Kauppi 1 night 41:5715 / 110  
Tuckland (tech) middle 2 44:2539 / 152  
Costa de Lavos (2) 30:4512 / 168  
Schöckl N, Middle 22:3821 / 169  
Schöckl E, Middle 20:2411 / 167  
Schöckl S, Downhill challange 3:3622 / 157  
Schöckl S, Middle 25:5727 / 169  
Tuckland long part 2 53:0327 / 131  
Hilmteich, Sprint dnf  
An Ras 2021: Stage 6 31:4015 / 143  
Africa - Night Event 26:3512 / 95  
Tuckland easy course 19:1642 / 186  
Pedrogao (2) 35:5416 / 158  
Tuckland middle 1 34:3315 / 166  
Kauppi 1 middle 2 39:5116 / 143  
An Ras 2021: Stage 5 24:076 / 165  
Tuckland long part 1 55:3136 / 140  
Kauppi 1 middle 36:2329 / 179  
Africa - Central Region dnf  
Opaliha 44:043 / 93  
Not another Australian map! 23:4234 / 191  
Firenze 18:1119 / 107  
Oversee, Sprint 2 16:3546 / 184  
Oversee, Sprint 1 14:1320 / 217  
Africa - Southern Tour 38:4812 / 133  
Våttåsen Long 51:3924 / 145  
Dalegarth long middle 44:0031 / 143  
Saarijärvi 3 middle 38:2412 / 149  
Dalegarth moderate 18:1621 / 172  
An Ras 2021: Stage 4 82:1128 / 125  
Resafjellet 33:364 / 182  
Africa - City Tour 25:563 / 148  
Dalegarth short 25:1334 / 175  
Short one 16:2713 / 140  
Saarijärvi 2 middle 38:2623 / 148  
Kårsta, short night2dnf  
Kårsta, middle 22dnf  
Borrowdale 4 37:0519 / 138  
An Ras 2021: Stage 3 22:3739 / 172  
Borrowdale middle 2 36:2214 / 128  
Borowdale middle 2236:003 / 107  
Saarijärvi middle 2 33:4015 / 124  
ColesBay 50:2612 / 130  
Kårsta, middle2dnf  
Borrowdale easy 17:0022 / 158  
Kauppi 3.5 middle 34:4815 / 120  
Kårsta, short2dnf  
 3dnf  
Kauppi 3.4 middle 38:2921 / 125  
Malaysian shortie 25:2032 / 181  
Borrowdale middle 1 32:559 / 158  
Kauppi 3.3 middle 2 42:3327 / 137  
Kauppi 3.2 middle 2 40:088 / 146  
Return of Holly Hell - Sprint 1 24:2035 / 192  
An Ras 2021: Stage 2 30:0320 / 204  
Saarijärvi middle 41:0123 / 158  
Night Middle, forest sprint  36:4612 / 116  
NJROTC Area13 challenge 21 day2 17:5828 / 188  
[WOC2021 Course Setter]Supi hora 68:0726 / 132  
NJROTC Area13 challenge 21 day1 21:1331 / 222  
[WOC2021 Course Setter]Supi hora 49:0916 / 162  
An Ras 2021: Stage 1 51:1113 / 164  
[WOC2021 Course Setter]Supi hora 34:2224 / 235  
THe Final 55:117 / 122  
Melville Caves 44:0127 / 179  
Kauppi 3.5 long 55:0512 / 124  
Return of Holly Hell - Night 2 51:3925 / 109  
MidEarth 9, Mordor without tears 19:209 / 175  
Middle Earth 8, grand final 43:2527 / 158  
Swedish middle 30:4758 / 197  
Middle Earth 7, Long 64:3617 / 105  
Middle Earth 6, long training 18:2915 / 150  
Korong Spur Long 2 53:4617 / 122  
Kauppi 3.1 night 34:3524 / 104  
Portugal by night 34:2925 / 135  
Middle Earth 5, Mirkwood by day 32:0329 / 150  
Kauppi 3.1 middle 2 35:1323 / 149  
Kitluv Revir 2/2 18:4521 / 166  
Korong Spur Middle 2 34:0326 / 167  
Middle Earth 4, Night 48:3019 / 100  
Kitluv Revir 1/2 16:2346 / 187  
Kauppi 3.4 long 62:1714 / 113  
[re-play]CFWOC2021 Relay Finals 24:4315 / 202  
Middle Earth 3, middle distance 33:4917 / 169  
Middle Earth 2, middle training 14:2814 / 219  
Korong Spur Night 23:2035 / 140  
Middle Earth 1 - Intro 37:0581 / 203  
Korong Spur Long 64:5613 / 142  
Korong Spur Middle 27:2619 / 224  
Pedrogao (1) 31:5816 / 174  
Korong Spur Intro 11:0914 / 260  
gsdivoc21 (8) 43:3111 / 121  
Snow Maze 20:0116 / 140  
Return of Holly Hell - Night 42:4924 / 141  
test3 24:024 / 51  
test2 25:4815 / 66  
test1 17:3217 / 99  
Costa de Lavos (1) 30:2721 / 162  
Kauppi 3.3 37:0427 / 145  
Kauppi 3.2 middle 34:4925 / 196  
Fantasy Cup, Stage 15 30:3118 / 197  
[CFWOC21]-Relay Leg3 25:0338 / 215  
Askham 2 - easy course 14:4525 / 207  
Askham 1 33:0820 / 157  
Middle south 27:427 / 110  
Osso da Baleia 1 27:2221 / 193  
[CFWOC21]-Relay Leg2 26:5534 / 236  
[CFWOC21]-Relay Leg1 24:4532 / 265  
Short fast course  5:3024 / 211  
Waterfall 45:0317 / 151  
[CFWOC21]-Sprint 16:2139 / 301  
 215:1569 / 535  
Fantasy Cup, Stage 14 17:1844 / 193  
NIght Middle distans 24:0611 / 124  
[CFWOC21]-Night 43:5835 / 205  
Kauppi 3.1 43:1915 / 154  
Brügg Sprint 21:5917 / 185  
Soria Sprint Training 15:1714 / 178  
[CFWOC21]-Long 85:1751 / 252  
Fantasy Cup, Stage 13 63:3829 / 159  
Brügg Prolog 16:5331 / 171  
Teeside Sprint Training 9:5417 / 174  
Long dnf  
Wubba lubba dub dub 1 26:1214 / 209  
[CFWOC21]-Middle 42:4163 / 341  
High Rigg 4, long 79:1616 / 135  
Svata Anna, Middle 34:2513 / 180  
Bran, Short 16:4510 / 215  
Svata Anna, Short 10:3129 / 238  
gsdivoc21 (7) 39:3524 / 151  
test1 dnf  
[CFWOC2021]-Training2 20:1437 / 346  
 220:41172 / 698  
 319:23132 / 698  
gsdivoc21 (6) 41:1415 / 122  
gsdivoc (5) 27:3137 / 180  
Fantasy Cup, Stage 12 30:1325 / 178  
gsdivoc (4) 51:4011 / 134  
Fantasy Cup, Stage 11 43:3126 / 188  
Darnaway - Wrap up warm 42:0726 / 158  
test dnf  
San Giovanni 17:5035 / 205  
[CFWOC21]-Training1 14:1045 / 384  
 213:17447 / 1386  
 313:28454 / 1386  
High Rigg 3 20:2740 / 233  
capanne small81 dnf  
Fantasy Cup, Stage 10 18:0526 / 218  
gsdivoc (3) 41:1225 / 141  
gsdivoc(2) 57:1337 / 126  
High Rigg 2 - Easy curse 14:466 / 210  
High Rigg 53:5618 / 174  
Darnaway - Half Eleven 33:3225 / 217  
Fantasy Cup, Bonus 16:5614 / 209  
Fantasy Cup, Stage 9 42:2430 / 188  
gsdivoc21(1) 68:5926 / 149  
Vähäjärvi 2, middle 51:1124 / 177  
Vähäjärvi 1, middle 2 38:2012 / 221  
Fantasy Cup, Stage 8 53:0455 / 174  
Fantasy Cup, Stage 7 22:2823 / 218  
Setmurthy 3 37:5629 / 185  
Fantasy Cup, Stage 6 14:4214 / 205  
Whinlatter 3 70:1114 / 137  
Fantasy Cup, Bonus 18:5538 / 201  
Circle city Gregorian Christmas  23:0214 / 170  
Whinlatter 2 21:0215 / 179  
Fantasy Cup, Stage 5 50:5314 / 172  
Isojärvi 1 middle 4 41:2122 / 199  
Fantasy Cup, Stage 4 24:4011 / 200  
Whinlatter 26:3437 / 224  
Fantasy Cup, Stage 3 15:2718 / 197  
Fantasy Cup, Training B 6:5918 / 194  
Sinte-Mette-Sprint dnf  
Fantasy Cup, Stage 2 48:4715 / 169  
Fantasy Cup, Stage 1 28:5512 / 195  
Fantasy Cup, Training A 8:1919 / 203  
Setmurthy 2 36:3525 / 195  
OUnlocked Bestof2020 Sprint Easy 8:2928 / 130  
OUnlocked Bestof2020 Sprint Hard 25:2119 / 181  
OUnlocked Bestof2020 World Easy 15:3022 / 148  
OUnlocked Bestof2020 WorldMedium 26:1414 / 148  
OUnlocked Bestof2020 World Hard 54:0515 / 188  
OUnlocked Bestof2020 JK1971 Easy 16:1715 / 138  
OUnlocked Bestof2020 JK1971 Hard 38:0915 / 209  
Österrödjeberget night 32:1831 / 142  
Buchwald, Bonus 19:2719 / 157  
Buchwald, Night 23:4823 / 133  
Buchwald, Middle 23:169 / 203  
Buchwald, Training 7:3246 / 205  
Dalegarth 2 52:4419 / 144  
sdasd dnf  
UFSM - Ok 13:4514 / 117  
Dalegarth, West Cumberland 61:4413 / 138  
A-mazing Grazing dnf  
Ardnaskie 5 90:1720 / 110  
Maria Trost, Short 21:2986 / 190  
Ardnaskie 4 26:1216 / 126  
Ardnaskie 3 70:584 / 115  
Ardnaskie 2 38:0911 / 137  
Manesty, West Cumberland 29:4814 / 144  
Ardnaskie 1 42:347 / 155  
Joutsenenpesä middle 4 34:1617 / 131  
Nr. 400 - The Map 18:0815 / 198  
Babylon, Middle 26:438 / 186  
Joutsenenpesä night 34:5214 / 124  
Joutsenenpesä middle 3 37:0520 / 154  
Chaud Clapier - Middle 30:4335 / 212  
Österrödjeberget middle 27:3623 / 186  
West Cumberland 39:2917 / 163  
Vähäjärvi 1 middle 2 35:2910 / 178  
Växjö OK middle 31:3421 / 176  
Vähäjärvi 2 night 45:4123 / 128  
White Sands NP Middle 1 40:487 / 159  
Vähäjärvi nigh 36:4317 / 139  
[CoronaBlues]-E19 25:5526 / 214  
Darnaway Half Nine 52:4316 / 146  
Vähäjärvi 2 long 66:0614 / 155  
Vähäjärvi middle 1 36:3323 / 197  
[CoronaBlues]-E18 37:2229 / 224  
Erskine 2 11:5312 / 157  
Erskine 1 14:1813 / 208  
Darnaway 10 o'Clock 70:0812 / 126  
Knock-Out Sprint, Final 25:2051 / 171  
Knock-Out Sprint, Heat C 7:0718 / 161  
Knock-Out Sprint, Heat B 6:0927 / 164  
Knock-Out Sprint, Heat A 7:5854 / 192  
Kalkleiten, Sprint 10:318 / 183  
Kalkleiten, Long 46:3910 / 135  
Hansta West, long2dnf  
Hansta West, middle 22dnf  
Hofwald, Long 44:2024 / 154  
Hofwald, Short 6:5224 / 223  
OUnlocked- WOC99 -Classic Easy3 8:537 / 101  
OUnlocked- WOC99 -Classic Easy2 8:5710 / 116  
OUnlocked- WOC99 -Classic Easy1 9:3812 / 122  
OUnlocked- WOC99 -Men Classic P3 18:1516 / 152  
OUnlocked- WOC99 -Men Classic P2 52:2023 / 169  
OUnlocked- WOC99 -Men Classic P1 51:068 / 213  
OUnlocked- WOC99- Short Beginner 9:1714 / 163  
OUnlocked- WOC99 -Women's Short 29:4125 / 264  
Hansta West, Night2dnf  
Ghosttown V2 Ghostrace 13:144 / 132  
Ghosttown V2 14:3512 / 131  
Col de la Chau - Middle (3?) 34:426 / 191  
SCFL S2 R5 38:0215 / 154  
Ghosttown 15:546 / 166  
Kalkleiten, Middle 4 dnf  
 223:0222 / 218  
Kalkleiten Middle 3 20:0817 / 168  
Kalkleiten, Middle 2 23:2626 / 172  
[NEW] Kalkleiten, Middle 24:5910 / 180  
Upie - Short sprint 9:4321 / 194  
SCFL S2 R4 31:4214 / 189  
CFEB 2020-11-15 47:554 / 88  
Forest Umbra, Middle 31:137 / 192  
A run on the beach  19:5618 / 112  
3.4k 11c 32:382 / 62  
Holdhusfjell - Middle 3 30:0014 / 164  
Hansta West, middle2dnf  
[CoronaBlues]-E17 35:5119 / 177  
The real night 19:473 / 80  
Björköby middle 36:0826 / 151  
SCFL S2 R3 43:4216 / 165  
[CoronaBlues]-E16 43:4929 / 157  
 238:0816 / 229  
Hailuoto night 31:0813 / 121  
Hansta West, Short2dnf  
Nya Varvet, Middle 25:109 / 157  
Hamrångefjärden Middle dnf  
WOC2020 dnf  
[CoronaBlues]-E15 31:0651 / 195  
 224:4915 / 282  
Larsmo long 52:459 / 116  
Söder Getaren Middle  23:2915 / 189  
CFEB 2020-11-01 58:2316 / 99  
SCFL S2 R2 - Dalkeith CP 44:276 / 145  
Kyrkoberget middle 34:3315 / 147  
Graz - Waltendorf, Sprint 17:4534 / 194  
Peruspohjanvuori long night 63:286 / 93  
Peruspohjanvuori long / middle 53:125 / 128  
Hailuoto middle 2 28:338 / 182  
Hollola night 2 37:589 / 135  
Hollola middle 2 40:2541 / 196  
 236:5818 / 268  
CFEB 2020-10-15 50:482 / 80  
SCFL S2 R1 42:5247 / 171  
SCFL S2 Placement Race 40:1517 / 184  
Not another maze 13:3912 / 116  
GSDIVOC10 54:3210 / 81  
GSDIVOC9 45:2311 / 90  
GSDIVOC8 22:117 / 152  
GSDIVOC7 41:5822 / 136  
Tähtiniemi 1 night 39:339 / 96  
GSDIVOC6 32:2615 / 126  
GSDIVOC5 31:0316 / 165  
Tähtiniemi 1 middle 39:5613 / 126  
 238:346 / 182  
CFEB 2020-10-01 dnf  
GSDIVOC 25:5038 / 135  
GSDIVOC4 34:196 / 100  
Tähtiniemi 3 real night 44:298 / 76  
Tähtiniemi 3 night 48:0918 / 98  
GSDIVOC3 38:167 / 108  
GSDIVOC2 27:507 / 125  
Tähtiniemi 3 middle 35:4816 / 172  
GSVIDOC 63:5229 / 142  
GSVIDOC1 24:0722 / 204  
 222:352 / 309  
 3dnf  
Hexagon Maze 1 53:397 / 91  
CFEB 2020-09-15 46:503 / 95  
Hansta East, Long2dnf  
 340:041 / 221  
Triangle Maze 1 30:3112 / 107  
Mount Dufferin 6 25:0812 / 179  
 225:2733 / 268  
Hansta East, Middle2dnf  
Jarosas Norte 34:0123 / 125  
Micro-O 18:5316 / 123  
Tähtiniemi 2 night 36:1011 / 88  
Tähiniemi 2 middle 2 46:0519 / 110  
L1 Forest Umbra 65:1013 / 108  
Mount Dufferin 5 102:1532 / 80  
Mount Dufferin 4 23:2214 / 114  
Cheire de come - Night 59:5723 / 82  
Hansta, Middle226:403 / 177  
M3 Hofwald 32:3522 / 121  
Mount Dufferin 3 56:599 / 93  
Hansta, Short2dnf  
Cheire de come - Middle 2 33:5419 / 132  
Mount Dufferin 2 19:155 / 128  
Mount Dufferin 1 34:4624 / 176  
Tähtiniemi 2 middle 54:4939 / 157  
CFEB 2020-09-01 69:3613 / 72  
Tähtiniemi new night 32:505 / 108  
Night middle 28:057 / 74  
Night sprint in forest 16:239 / 93  
XVI Trofeo Acacyr-Model Event 26:4223 / 154  
Soria 3 31:3829 / 124  
S3 Oversee 20:2816 / 132  
Soria 2 dnf  
S2 Oversee 12:527 / 148  
Soria 1 31:1728 / 165  
M2 Mantscha 33:415 / 138  
 233:329 / 185  
CFEB 2020-08-15 63:399 / 77  
Tähtiniemi new middle 32:3212 / 141  
M1 Forest Umbra 23:464 / 170  
S1 Campus University of Vienna 16:0529 / 163  
Middle 29:229 / 167  
 232:0833 / 234  
 3dnf  
Sweet Short CP 22:3722 / 172  
Cheire de come - Middle 32:5818 / 183  
Osso da Baleia Model Event 16:4337 / 223  
 215:5331 / 313  
Farum, Denmark 3 dnf  
Farum, Denmark 2 20:1918 / 175  
Leudimin Tribute  dnf  
Los arboles no son transparentes 26:4716 / 137  
Lagganlia 2020 20:0619 / 140  
Lockdown-O - Junior - Forest C 9:2714 / 111  
Lockdown-O - Junior - Forest B 29:507 / 114  
Lockdown-O - Junior - Forest A 58:1415 / 212  
Lockdown-O - Junior - Sprint B211:3324 / 153  
Lockdown-O - Junior - Sprint A dnf  
Cemetery Road - Sprint 15:1723 / 181  
Packard River - Middle 15:404 / 120  
Auburnborough - Short 12:5228 / 161  
 212:2815 / 191  
CFEB 2020-08-01 54:309 / 102  
Redmires - Middle 33:4718 / 157  
Farum, Denmark dnf  
 217:5232 / 303  
Koirarata night 22:2619 / 171  
Race 600 26:0624 / 208  
 225:1621 / 261  
Cuando chocas contra los arboles 23:157 / 125  
Middel 21:2216 / 149  
Banat Long 76:5912 / 135  
Teesside University 3 20:1621 / 202  
CFEB 2020-07-15 55:007 / 118  
Banat dnf  
CFEB 2020-07-01 54:058 / 133  
Conique 27:348 / 195  
 227:4811 / 249  
Lockdown-O British Open Sprint B29:0438 / 236  
Lockdown-O British Open Sprint A2dnf  
Holdhusfjell - Middle 2 29:0220 / 236  
 228:2118 / 322  
Lockdown-O British Open Long C27:3513 / 183  
Lockdown-O British Open Long B2dnf  
Lockdown-O British Open Long A268:3521 / 309  
Lockdown-O British Open Middle C27:0311 / 189  
Lockdown-O British Open Middle B227:4712 / 240  
Lockdown-O British Open Middle A250:1659 / 435  
Holdhusfjell - Middle 32:3026 / 288  
Pizzorne 60:5023 / 151  
San Giovanni 4 dnf  
[LOTR-SC] Bree 14:4023 / 255  
San Anton Night 27:1617 / 136  
Picking shrubbery and cliffs 25:5820 / 204  
San Giovanni 3 35:2425 / 187  
[CFWC2020]Final-E20 88:4158 / 231  
[CFWC2020]-E19 dnf  
 2dnf  
[CFWC2020]Round10-Training 18:3758 / 328  
 218:0186 / 501  
The night of spiders 2 dnf  
San Giovanni 2 41:1120 / 157  
Teesside University 2 23:4248 / 180  
Konkalampi 2 night 36:5616 / 142  
Teesside University 1 16:4733 / 231  
Iceland Night 31:5026 / 173  
Ankh-Morpok-the Shades middle 30:5932 / 193  
Ankh-Morpok - the shades (Sprint dnf  
San Giovanni 1 29:1721 / 230  
 230:0834 / 279  
Sheffield Botanical Gardens 14:0513 / 292  
[CFWC2020]-E18 67:3675 / 248  
[CFWC2020]-E17 32:5942 / 312  
[CFWC2020]Round9-Training 18:2247 / 349  
Lockdown-O June Weekend Forest C 10:109 / 184  
Lockdown-O June Weekend Forest B 28:359 / 178  
Lockdown-O June Weekend Forest A 42:3739 / 349  
Lockdown-O June Weekend -Urban B 5:1848 / 196  
Lockdown-O June Weekend -Urban A 22:4943 / 357  
Lockdown-O June Weekend - Park B 5:3738 / 163  
Lockdown-O June Weekend - Park A 19:1480 / 418  
Sarkalahti night 2 39:2325 / 148  
Oldie but NOT goldie.  22:4640 / 214  
M.G. OL-Competition dnf  
Vilchetes Middle (right version) 37:2545 / 189  
Vilchetes Middle 11:3941 / 158  
Vichetes Easy (Begginers) 11:1618 / 198  
10mila202x-training 22:4340 / 288  
[MV2020] GRAND SLAM232:2640 / 311  
[LOTR-SC] Helms Deep 10:2620 / 284  
Chaud Clapier - Night238:2458 / 238  
[CFWC2020]-E16 66:3319 / 278  
 2dnf  
[CFWC2020]-E15 31:4552 / 359  
 235:26117 / 448  
[CFWC2020]Round8-Training 13:2554 / 375  
Konkalampi 2 45:4425 / 174  
Fresnedilla Suroeste-2 32:3543 / 155  
Sarkalahti middle 3 40:0723 / 236  
[CFWC2020]-E14274:4465 / 317  
[CFWC2020]-E13 41:0132 / 344  
[CFWC2020]Round7-Training 22:40110 / 373  
Fresnedilla Suroeste-1 25:1429 / 226  
Col de la Chau - Middle234:3545 / 309  
Upie - Sprint 1 14:2246 / 205  
[LOTR-SC] Minas Tirith 50:1255 / 181  
Board Mill sprint 32:3225 / 174  
[Svindal] Short Middledistance 18:2748 / 239  
[CFWC2020]-E11 33:5162 / 375  
[CFWC2020]Round6-Training 14:1573 / 406  
Col de la Chau - Middle 34:2861 / 212  
[CFWC2020]Round5-Training2dnf  
[CFWC2020] Round 2 - Training217:5685 / 838  
Dogtrack in the year 2080 short 16:1915 / 93  
Kaleva Church (reused) sprint 13:2410 / 95  
OneLegWonder #9 18:1513 / 81  
CF-WorldCup2019-[FINAL] 52:019 / 99  
Suomi7 34:0713 / 90  
Loka, short 18:5114 / 97  
Return to Schönbrunn labyrinths 27:2415 / 89  
Downhill Ski O 2 14:2511 / 86  
Downhill Ski O 16:3419 / 94  
Laikko middle  40:3618 / 82  
athletics 800mts. 3:286 / 100  
Cheire de come - Sprint 2 15:3712 / 96  
Vorssa 39:3812 / 92  
Cheire de come - Sprint dnf  
H/D10RR course 2 12:116 / 98  
Kytäjä Middle 31:349 / 87  
H/D10 RR course 1 7:5315 / 107  
CF-WorldCup2019-[E10] 39:2622 / 117  
Kytäjä Long 2 81:388 / 63  
Kytäjä Sprint 19:4720 / 115  
Riiainen 32:1019 / 110  
 230:577 / 163  
OSkarshamn Long Night 52:2510 / 63  
CFEB 2019-10-15 dnf  
vp 39:2412 / 92  
Kytäjä Long 70:4325 / 93  
Laikko night 49:2810 / 74  
Oskarshamn Middle 2 19:4117 / 114  
 219:1118 / 165  
Nordmarka Middle 32:5314 / 102  
OneLegWonder #8 16:2732 / 105  
Playa del Ingles 58:5618 / 94  
CF-WorldCup2019-[E9] 37:2125 / 117  
Oskarshamn Night Sprint 2 15:5917 / 99  
Oskarshamn Night Sprint 1 19:0834 / 116  
Urkiola 48:4133 / 103  
Laikko middle 29:2623 / 104  
 230:2344 / 156  
Oskarshamn Middle 29:5918 / 106  
Tahkovaara 26:1431 / 125  
Oskarshamn Night Long dnf  
CFEB 2019-10-01 dnf  
Kalle Anka Mästerskapen234:0726 / 123  
OneLegWonder #7 13:1237 / 126  
OneLegWonder #6210:51101 / 219  
Momarka Middle226:1136 / 182  
French WOC10 training221:5835 / 200  
 322:0237 / 200  
OneLegWonder #528:0027 / 164  
OneLegWonder #42dnf  
OneLegWonder #3213:2154 / 156  
CFEB 2019-09-15 62:1511 / 62  
OneLegWonder #229:1137 / 232  
OneLegWonder #12dnf  
CF-WorldCup2019-[E8]239:1436 / 228  
CFEB 2019-09-012dnf  
Kukuljärvi III 66:4220 / 71  
Kukuljärvi II 32:1316 / 74  
Kukuljärvi dnf  
Ski o dnf  
ski o 20:3319 / 84  
Käringsund middle 30:5414 / 80  
[WorldCup2018]-E6 63:4726 / 88  
[WorldCup2018]-E5 47:5319 / 96  
[WorldCup2018]-E4 37:0914 / 107  
Nipfjället|Middle 32:0611 / 104  
Larsmo middle 2 24:1012 / 104  
[WorldCup2018]-E3 50:5115 / 95  
[WorldCup2018]-E2 50:3830 / 103  
Larsmo middle 34:4439 / 110  
[WorldCup2018]-E1 47:3619 / 127  
CFEB 2018-11-01 dnf  
Orrdals klint v2 short 24:2620 / 102  
Wheal Florence dnf  
Orrdals klint 3 short 18:3111 / 115  
Orrdals klint 2 short 17:349 / 119  
Venice race sprint 42:3612 / 70  
Kiutvaara middle 3 34:0013 / 88  
 232:5716 / 143  
Lewes Lake 17:4010 / 143  
Kiutvaara middle 2 38:1518 / 97  
CFEB 2018-10-01 dnf  
Somewhere forest night 31:1713 / 82  
Somewhere forest middle 2 38:5826 / 110  
Kyrkoberget middle 5230:1832 / 171  
Dutchman Flats232:3818 / 221  
CFEB 2018-09-152dnf  
Sikovuori II220:2922 / 178  
Sikovuori220:3015 / 184  
Kalajoki middle 2234:5128 / 140  

All races shown. View recent races.