Catching Features



Sweden Hugginator

Country:Sweden
Club:Biktorsboys OF
Email:you must log in
Ranking:9182
Races Run:875
Races Created:0
Upload Limit:6 mb (?)

Recent Races

Race Title Rerun # Time Place
Standard sprint 17:253 / 37  
 2dnf  
Fantasy sprint 10:517 / 47  
Streif Downhill race 11:441 / 65  
Labyrinth Orienteering 15:3715 / 83  
High Rigg S, long 54:3120 / 80  
Hahnenkamm 2050 Ski O (one leg) 16:2812 / 99  
Valonsadero, Middle 34:137 / 117  
Bigland NE, middle 2 33:4510 / 114 71.1 
Metsola middle 40:459 / 123 101.0 
Bigland NE, middle 31:236 / 129 80.5 
Curzutt Long 51:298 / 121 92.6 
Curzutt Intro 12:4811 / 141 98.1 
Bigland NE, intro. 19:227 / 145 (70.1) 
JUUANVAARA 34:406 / 126 107.4 
TACANDE - LONG DISTANCE 50:3212 / 116 97.1 
B dnf (0.0) 
Threlkeld 39:065 / 127 86.8 
Castle made of Sand, Sprint 22:2129 / 163 (37.9) 
Construckted C3, Middle 42:4512 / 151  
Halla-aho middle 34:048 / 162  
Metsola Intro 32:2611 / 177  
Edoras long 42:0018 / 164  
Medway Hill Mini Long dnf  
Halla-aho intro 28:198 / 208  
Mordor, night middle 32:5740 / 148  
Rappetswil Sprint 14:479 / 189  
sketaas middle 2 34:185 / 113  
Edoras sprint 16:4723 / 194  
Riihonniemi 3.2 middle 40:398 / 147  
Riihonniemi 3.2 Intro 25:217 / 179  
Mordor intro 20:3817 / 194  
Riihonniemi 3.1 Intro 30:5116 / 179  
Perstorp middle 32:2314 / 184  
Tiomila 2024 Training 1 dnf  
Perstorp, short 20:4915 / 223  
Brain tree pond middle 35:139 / 116  
Riihonniemi 2 Intro 44:428 / 162  
Dalegarth E, middle 31:346 / 177  
Punasvaara night 43:0113 / 118  
Kårsta Middle 24:2335 / 203  
Dalegarth E long 53:1711 / 139  
Dalegarth E, short intro 21:3616 / 184  
easy map 11:195 / 114  
chill race 24:249 / 155  
Ullerup 10:1739 / 176  
800th 34:255 / 159  
Riihonniemi intro 40:4828 / 170  
Honister middle 2 34:2512 / 175  
Honister long 56:5417 / 143  
Putsaari 3 night 35:4010 / 138  
Hailuoto middle 3 dnf  
 2dnf  
Tropical dunas middle 30:5627 / 184  
Honister middle 33:4935 / 185  
Generated 1 15:0816 / 126  
Honister intro 17:5117 / 191  
Putsaari 3 intro 32:4031 / 170  
Punasvaara intro 32:1623 / 197  
Vall Civera 600th 42:236 / 158  
Byasjön N 20:188 / 188  
Carwell's Labyrinth NE, long dnf  
Leppävaara long 56:1015 / 121  
Lasserre Nord - Intro dnf  
Byasjön medel 22:0316 / 176  
The Olgas, middle 35:339 / 146  
Vall Civera 19:4515 / 186  
Tuckland long 46:1417 / 126  
Espoon keskuspuisto middle 37:0911 / 157  
Espoo central park Intro 27:5112 / 176  
[Constructed C2] Short 16 27:2921 / 127  
[Constructed C2] Short 15 26:2924 / 124  
[Constructed C1] Short 14 33:5218 / 116  
[Constructed C1] Short 13 28:4120 / 133  
[Constructed B2] Short 12 19:286 / 128  
[Constructed B2] Short 11 20:209 / 132  
Carwell's Labyrinth NE, middle 31:516 / 137  
Carwell's Labyrinth NE, model 19:2127 / 150  
The Olgas, long 58:0311 / 112  
The Olgas, model event 23:0029 / 152  
[Constructed B2] Short 10 22:189 / 133  
L'ILE DU CARLIT FINAL 28:262 / 97  
Tuckland middle 37:2931 / 127  
ISLE DU CARLIT dnf  
[Constructed B1] Short 3 22:127 / 134  
Putsaari 2 night 34:2219 / 120  
[Costructed B1] Short 8 24:0721 / 134  
Tuckland model event 16:5218 / 169  
[Constructed B1] Short 7 19:238 / 134  
[Constructed A2] Short 6 21:3416 / 137  
[Constructed A2] Short 5 21:5815 / 144  
[Constructed A2] Short 4 20:2812 / 154  
[Constructed A1] Short 3 24:3021 / 151  
[Constructed A1] Short 2 24:1339 / 180  
[Constructed] Short 1 18:577 / 210  
Middle race in Sweden 30:012 / 145  
Fantasymix - Middle 34:1616 / 161  
Lodore middle 36:4824 / 181  
Carwell's Labyrinth SW, long 53:5917 / 125  
Langeland Day 2 - Middle 34:2014 / 151  
Mustajärvi | Short 12:5019 / 200  
Musta Suo S | Middle 34:2112 / 154  
Mustajärvi | Middle dnf  
Putsaari 2 Intro 33:0813 / 152  
Carwell's Labyrinth SW, middle 32:2712 / 159  
Putsaari night 31:1010 / 135  
Middle - Langeland 21:0116 / 171  
[CF_WOC24]-Night 44:1814 / 160  
CF library map 2 32:5322 / 153  
[CF_WOC24]-Long 65:0425 / 165  
[CF_WOC24]-Middle 36:2727 / 218  
[CF_WOC24]-Training3 13:5314 / 236  
Forest Umbra, Long 67:5020 / 140  
[CF_WOC24]-Training2 14:5941 / 247  
[CF_WOC24]-Training1 13:4119 / 281  
Map from the CF library dnf  
Putsaari intro 25:4913 / 177  
Forest Umbra, Middle 31:4621 / 157  
Rivendell middle 34:2615 / 163  
MazeRun 1 27:2710 / 103  
Tobelbad, Middle 2 30:0815 / 133  
Kellotapulit Middle dnf  
Skogen - Middle 35:0611 / 122  
Tolsjo - Intro 19:277 / 137  
midle  11:1130 / 108  
Kopparnäs mikro 16:259 / 160  
Rivendell intor 24:3121 / 152  
Tobelbad, Middle dnf  
Hilmteich, Sprint 22:0726 / 178  
Winter is coming. 30:5514 / 152  
Kellonummi middle 2 33:105 / 143  
Kopparnäs night 42:4823 / 110  
Kopparnäs long dnf  
bocha 1 28:0714 / 126  
Harrop S, middle 2 dnf  
Kellonummi control pick 28:484 / 156  
Kellonummi night 32:2615 / 125  
Oronmylly 5 intro 31:5520 / 133  
Kellonummi middle 23:2214 / 152  
Harrop S, middle 29:2421 / 123  
Kopparnäs middle 26:1328 / 133  
Kverninga | Middle 1 dnf  
Kopparnäs intro 29:2921 / 159  
Lepuski middle dnf  
Couto da Arnela | Long 40:519 / 112  
Vaakkoi middle 27:4313 / 133  
Foret Oubliee | Middle dnf  
Couto da Arnela | Middle 27:3112 / 127  
Vaakkoi Intro 21:4818 / 162  
Hirvihauta contour 48:4311 / 141  
Foret Oubliee | Short 15:4259 / 174  
Couto da Arnela | Short 12:046 / 181  
Oronmylly 4 intro 34:299 / 135  
Oronmylly 3 middle 41:354 / 151  
Hemfjallstangen NE, middle 34:3319 / 165  
 2dnf  
Hemfjallstangen NE, long dnf  
Västersjön, short 12:5116 / 170  
Hemfjallstangen NE, intro 15:5827 / 207  
Kumning sprint 10:0713 / 147  
Sekotsuji middle distance 30:0522 / 149  
Oronmylly 2 long 67:3019 / 126  
dIFFICULT BUT VERY FUN 25:5812 / 149  
EOC DAY 1 20:5922 / 166  
woc DAY 1 45:317 / 140  
Oronmylly new middle 43:1431 / 147  
Gowbarrow 2 (night) 35:5015 / 120  
Gowbarrow 1 37:5137 / 154  
Oronmylly new, Intro 37:1016 / 189  
Muncaster E, long 52:4510 / 136  
Muncaster E, middle 31:418 / 145  
Lake Town, Sprint 16:0710 / 150  
Waltendorf, Sprint 14:298 / 143  
Campus Uni Wien, Sprint 16:1819 / 159  
Muncaster E, intro 18:0814 / 145  
Tobelbad, Middle 2 31:5714 / 118  
Tobelbad, Middle 1 34:5719 / 128  
Tobelbad, Intro 8:336 / 154  
3-days of comeback | Long dnf  
3-days of comeback | Middle 17:4514 / 160  
3-days of comeback | Short 12:2315 / 194  
Riddarhyttan W 3 37:4720 / 139  
Riddarhyttan W 2 33:2423 / 145  
Riddarhyttan W, intro 19:4025 / 171  
colors treasure box #8 38:0314 / 120  
colors treasure box #7 dnf  
colors treasure box #6 33:2715 / 119  
colors treasure box #5 dnf  
Harrop N, middle 33:3821 / 125  
oringen oskarshamn day 4 45:2613 / 78  
colors treasure box #4 25:2915 / 138  
colors treasure box #3 27:1915 / 143  
Harrop N intro 23:3116 / 169  
colors treasure box #2 dnf  
colors treasure box dnf  
Särkitievat Middle1 26:3510 / 162  
EYOC 2023 ''trainig'' dnf  
Rohan, middle 36:5526 / 175  
South Franklin Long 50:3111 / 96  
Medwaywickboroville 19:3510 / 122  
Night Randomizer Map Middle 42:193 / 89  
Rohan, long 56:5318 / 164  
Hemflallstangen, middle 2 33:2716 / 178  
CF 2006 2 v2 Middle 2 32:514 / 165  
Hemfjallstangen middle 31:4810 / 175  
Hemfjallstangen intro 16:4311 / 207  
Vätsäri middle 2 33:487 / 152  
Haukilampi middle 41:5114 / 154  
Sarkalahti middle 4 39:1931 / 168  
Fylleryd, middle 15:5019 / 191  
Suitsaari middle 5 40:5934 / 180  
Lammhult, sprint 10:5314 / 170  
Nåsten 39:4414 / 156  
Fantasymap, middle 11:4015 / 157  
Kalax 1.4 middle 40:4524 / 189  
Kalax 1.2.2 night 32:0412 / 130  
Loka, middle (easy) 16:457 / 166  
Kalax 1.2 middle 37:4326 / 156  
Forest Umbra, Middle 33:4317 / 195  
Blumau, middle 30:4332 / 176  
Kalax intro 25:2020 / 202  
Carwells Labyrinth NW, medium 54:2322 / 142  
Hawse End 2 18:1512 / 185  
Hawse End 1 20:1127 / 224  
Riddarhyttan E, long 53:3018 / 142  
Teerivaara long 64:4023 / 133  
Riddarhyttan E, middle 33:5921 / 178  
Teerivaara night 44:0111 / 125  
Teerivaara middle 32:5915 / 190  
Kauhala shortened long 31:3823 / 168  
Riddarhyttan E, intor 26:3310 / 206  
Model 32:4617 / 161  
Kauhala 26:3214 / 237  
Teerivaara intro 27:3128 / 188  
Muncaster W 2 44:4012 / 142  
Jukola model 21:354 / 212  
Suololuoppal 6000.. night 30:5015 / 136  
Muncaster W, middle 27:4811 / 178  
PLEASE JOIN A CF DISCORD 7:5712 / 134  
Valonsadero, Stage XIV 22:1417 / 168  
Fantasy map S, middle 33:1015 / 158  
Fantasy map S, intro 23:2024 / 160  
Suololuoppal 6000 years ago, mid 31:1923 / 170  
Suololuoppal night 35:0116 / 128  
Fantasy map C, middle 32:0715 / 140  
Suololuoppal intro 20:3716 / 172  
Blumau, Middle 2 26:2913 / 145  
Blumau, Night 25:545 / 119  
Blumau, Middle 25:1366 / 192  
Sinte Mette Sprint 18:4412 / 173  
Lake Town, Final 14:0643 / 179  
Aguiar da Beira - Gradiz 5 18:419 / 140  
Aguiar da Beira - Gradiz 4 13:1452 / 160  
Aguiar da Beira - Gradiz 3 15:1935 / 172  
Fantasy map C, long 57:0317 / 125  
Aguiar da Beira - Gradiz 2 13:0617 / 198  
Aguiar da Beira - Gradiz 1 8:5461 / 227  
Fantasy map C, intor 27:0320 / 149  
Lake Town, Heat C 7:472 / 141  
Lake Town, Heat B 9:0735 / 147  
Lake Town Heat A 5:2710 / 167  
Lake Town, Training 8:0811 / 175  
Hevonniemi night 41:5113 / 129  
Circle City Winter Night 2 19:0111 / 129  
Fantasy map N, long 56:5419 / 129  
Fantasy map N, middle 36:0037 / 152  
Fantasy map N, easy intro 24:4911 / 162  
Circle City Winter Night 15:4214 / 166  
Valonsadero, Stage XIII 27:4611 / 150  
[CMR]-E8 dnf  
[CMR]-E7 43:0515 / 169  
Valonsadero, Stage XII 27:097 / 178  
Hofwald - contours 24:3430 / 166  
Waltendorf, Sprint 16:0912 / 182  
Tuckland NE, long 54:1839 / 141  
[CMR]-E5 29:2326 / 181  
[CMR]-E4 41:5328 / 171  
[CMR]-E3 43:1234 / 160  
Borrowdale NE 2 29:2813 / 152  
Honkala Night 26:3417 / 125  
Honkala Middle 31:0324 / 184  
Honkala Intro 8:5921 / 211  
 2dnf  
 38:47200 / 647  
 48:26171 / 647  
 58:23170 / 647  
 68:28173 / 647  
[CMR]-E2 27:5520 / 183  
[CMR] color-maps-reused 57:0739 / 162  
Contour training 42:0032 / 181  
Borrowdale NE 32:1813 / 169  
Hevonniemi middle 41:5326 / 166  
Hevonniemi long 70:4225 / 132  
Keltonfell, short 26:1615 / 190  
White Sands West Middle1 24:009 / 163  
Hevonniemi intro 29:3818 / 185  
siuuuuuuu 37:4426 / 138  
control map 21:1130 / 109  
Keltonfell, middle 37:0746 / 174  
Castle made of Sand, Sprint 17:0411 / 186  
Campus Uni Wien, Sprint 15:2222 / 182  
Dyrehave Middle1 26:397 / 176  
S-chanf, long 59:3020 / 143  
Dyrehave Intro 20:0040 / 183  
 2dnf  
???? middle 33:0716 / 160  
race number 9 dnf  
Run this 1 12:0320 / 91  
follow the lake 44:171 / 53  
run this 12:599 / 106  
Eskild og Emil 14:3511 / 96  
Eskild og emil 12:5611 / 84  
desert run 23:1911 / 109  
Suitsaari night 2 45:0922 / 118  
???? intro 26:3347 / 176  
Reposärkät night dnf  
Askham, short 22:227 / 182  
Reposärkät long 69:1928 / 115  
Reposärkät middle 40:4845 / 160  
Askham, long middle 39:4412 / 147  
Micro-Labyrinth 6:1722 / 156  
Rousavaara middle 3 31:2211 / 155  
Valonsadero, Stage XI 22:2117 / 142  
Valonsadero, Stage X dnf  
Valonsadero, Stage IX 23:3810 / 187  
Suitsaari middle 4 39:0011 / 148  
Orrdals klint night 25:3323 / 139  
Orrdals klint short 2 27:277 / 186  
Back down again 42:3719 / 141  
Climb the rock 31:5519 / 164  
Round the rock 29:1835 / 184  
Tähtiniemi middle 2 dnf  
 241:2622 / 245  
High Rigg S, long 58:3325 / 122  
Valonsadero, Stage VIII-EYOC2010 16:0142 / 185  
Valonsadero, Stage VII 24:4614 / 153  
Valonsadero, Stage VI 18:4217 / 167  
OLdies-10 33:5022 / 168  
Valonsadero, Stage V 39:2520 / 152  
High Rigg S, middle 34:0321 / 177  
High Rigg S, intro 20:5239 / 180  
Kiimasuo Intro 28:237 / 147  
OLdies-9 36:2721 / 144  
OLdies-8 35:4723 / 135  
OLdies-7 36:0218 / 140  
OLdies-6 34:4722 / 143  
Olarinniitty short 23:5560 / 179  
OLdies-5 43:3022 / 137  
OLdies-4 28:2864 / 159  
Haukilampi night 48:2830 / 126  
Whinlatter, intro 19:1322 / 188  
Valonsadero, Intro 7:0921 / 180  
 26:28503 / 1042  
 36:10317 / 1042  
 46:09272 / 1042  
 56:09272 / 1042  
 66:12375 / 1042  
 76:13396 / 1042  
 86:16454 / 1042  
 96:09272 / 1042  
 106:13396 / 1042  
 11dnf  
 126:17461 / 1042  
 136:11355 / 1042  
 146:14425 / 1042  
 156:15442 / 1042  
 166:09272 / 1042  
 176:13396 / 1042  
 186:19476 / 1042  
 196:13396 / 1042  
 206:08231 / 1042  
 216:13396 / 1042  
 226:10317 / 1042  
 23dnf  
 246:08231 / 1042  
 256:08231 / 1042  
 266:15442 / 1042  
 276:18469 / 1042  
 286:20482 / 1042  
 296:08231 / 1042  
 306:07157 / 1042  
 316:07157 / 1042  
 326:09272 / 1042  
 336:22490 / 1042  
 346:13396 / 1042  
 356:10317 / 1042  
 366:06100 / 1042  
 376:13396 / 1042  
 386:13396 / 1042  
 396:11355 / 1042  
 406:11355 / 1042  
 416:12375 / 1042  
 426:12375 / 1042  
 436:09272 / 1042  
 446:09272 / 1042  
 456:15442 / 1042  
 466:06100 / 1042  
 476:14425 / 1042  
 486:06100 / 1042  
 496:14425 / 1042  
 506:06100 / 1042  
 516:14425 / 1042  
 52dnf  
 536:06100 / 1042  
 546:18469 / 1042  
 556:07157 / 1042  
 566:14425 / 1042  
 576:15442 / 1042  
 586:08231 / 1042  
 59dnf  
 60dnf  
 616:07157 / 1042  
CS2022l 42:4321 / 116  
LOST 13! Forest Umbra dnf  
 2dnf  
CS2022k 32:0933 / 134  
Dalegarth E, middle 34:4136 / 151  
CS2022i 39:3843 / 120  
Dalegarth E, intro 23:0716 / 178  
CS2022h 54:3734 / 106  
CS2022a 45:3749 / 120  
CS2022d 41:5312 / 131  
Fantasymap North, Middle 38:5829 / 166  
Oversee Sprint 15:586 / 166  
Tähtiniemi night 43:0943 / 137  
Waschberg, Middle dnf  
Haukilampi middle 2 32:4718 / 165  
 2dnf  
Kellotapulit, contour-o 35:0413 / 171  
holliston flats middle 41:3223 / 101  
Haukilampi middle 35:3826 / 168  
Muncaster E, middle 33:319 / 180  
Winter run dnf  
Haukilampi Intro dnf  
Muncaster E, intro 20:4211 / 198  
Fantasymap, Middle 34:0429 / 157  
 2dnf  
Brugeraholz Sprint dnf  
Riddarhytan W, middle 2 32:2924 / 185  
Isebakketjern Short 21:2724 / 208  
Brugeraholz Middle 24:418 / 180  
 2dnf  
Riddarhyttan W, long 48:1513 / 151  
Brugeraholz Intro 10:5116 / 180  
Suitsaari night 40:1624 / 123  
 2dnf  
Suitsaari green middle 33:3413 / 173  
Suitsaari middle 2 41:1315 / 209  
Vätsäri 2 night 34:1232 / 162  
Riddarhyttan W, short 23:0715 / 225  
Isebakketjern Controlpicking 54:5439 / 167  
Riddarhyttan W, middle dnf  
Fantasymap, Long 45:1422 / 160  
Labyrinth 17:1018 / 188  
Armboth S, middle 32:2821 / 187  
Smörvatnnet N - Shortened Long 29:3420 / 141  
Oversee, Sprint 16:1414 / 200  
Suitsansaari middle 36:4426 / 160  
Isebakketjern Middle 3 34:2029 / 136  
Isebakketjern Middle 2 43:0724 / 131  
Isebakketjern Middle 1 40:0329 / 174  
Brugeraholz Sprint 2 17:2531 / 192  
Smörvattnet N - Intro dnf  
Armboth S, night 21:2937 / 148  
Waltendorf, Sprint 17:5835 / 208  
Ice night dnf  
Suitsansaari intro 24:4364 / 196  
Vainanvuori 36:5639 / 201  
Brugeraholz 14:0178 / 229  
Armboth S, long 54:4812 / 151  
Aguiar da Beira norte - Gradiz 25:2948 / 241  
Armboth long 55:5534 / 155  
Hassel South - Long 54:4037 / 146  
Armboth middle 34:5041 / 161  
Örtjärnsklitten 29:0614 / 201  
Hassel South - Middle 41:4343 / 179  
Hassel South - Short 22:386 / 200  
Isebakketjern Many Controls 18:0127 / 195  
Isebakketjern Middle 4 38:3822 / 166  
Vätsäri 2 intro 21:0420 / 176  
Armboth, short intro 18:2512 / 204  
Smörvattnet - Intro 17:5044 / 218  
Kycklingekulle - Middle 27:3312 / 200  
Vätsäri middle 2 29:0314 / 198  
Aguiar da Beira - Pinheiro dnf  
Urberga - Middle 1 29:2346 / 206  
Urberga - Intro 12:5438 / 220  
Paimio middle 21:0683 / 224  
Vätsäri 1 long 51:2210 / 176  
Chandossel Long 81:5935 / 163  
Vätsäri 1 night 33:5931 / 163  
Chandossel Intro 22:3383 / 256  
Nödinge 2 Long 2 61:4435 / 186  
Hassel - Middle 43:4839 / 181  
Vätsäri middle 2 41:0642 / 196  
Platte South, Middle 2 33:1322 / 192  
Vätsäri 1 middle 33:0830 / 207  
Winter middle 31:3930 / 207  
Platte South, Middle 33:1021 / 224  
Race 700 37:4419 / 195  
Circle City Orthodox Christmas 25:1229 / 189  
Winter long 51:4431 / 157  
Isebakketjern Middle 3 Night 34:3623 / 176  
Final Campionat catalunya de Cat 30:2248 / 146  
Quali Campionat de Catalunya dnf  
CF 2006 4, middle  41:5738 / 97  
Cr^onica 42:2424 / 120  
Venice middle 44:2525 / 126  
Kungälv 2 Short 15:1243 / 186  
Winterleitenseen, Middle 3 35:0117 / 138  
Winterleitenseen Center, Short 2 23:2421 / 156  
CF 2006 3 middle 38:2834 / 147  
Winterleitenseen, Middle 2 29:1322 / 157  
[Austria Cup] Winterleitenseen 19:2218 / 169  
An Ras 2021: Stage 8 35:3514 / 131  
[Training Camp] Winterleitenseen 28:518 / 157  
An Ras 2021: Stage 7 34:5825 / 144  
CF 2006 2 night 39:3020 / 102  
CF 2006 2 v2, middle 39:5920 / 127  
Elsaich, Biathlon Middle 35:4823 / 145  
[Austria Cup #10] Waschberg 50:3236 / 128  
CF 2006 conversion 2, middle 40:3129 / 141  
Rydskogen Challenge #1 15:5613 / 129  
Circle map dnf  
Try to complete in 1 hour < 50:222 / 63  
Isebakketjern Intro 2 FIXED 23:1020 / 147  
Isebakketjern Intro 2 23:3214 / 118  
Elsaich 28:0242 / 173  
Isebakketjern dnf  
sargi 35:1927 / 109  
ñïðèíò òóð1 27:0117 / 82  
ñïðèíò òóð 2 26:5110 / 49  
ñìîëåíñê67 35:4926 / 50  
Venice sprint 1 21:1138 / 154  
CF 2006 map facelift v2 middle 50:2421 / 137  
sargia  12:0032 / 146  
Facelift upon a CF 2006 map 43:1113 / 152  
Western Kinbrae night 23:0926 / 77  
Siitama night 33:4923 / 119  
Kungälv 1 Middle 2 35:5871 / 161  
Sprint Challange dnf  
renom 18 45:2910 / 104  
Reposärkät middle 34:333 / 138  
Reposärkät middle/long night 50:5432 / 118  
Kungälv 1 Middle 1 56:3324 / 144  
Some old place in Italy dnf  
Magdalenaholz Middle 34:5324 / 155  
beno c 16:3438 / 176  
Joutsenenpesä night 36:1627 / 126  
Joutsenenpesä 2.1, middle 36:4141 / 160  
Oversee, Sprint 1 15:2132 / 217  
Dalegarth long middle 43:5729 / 143  
Dalegarth moderate 18:1923 / 172  
Dalegarth short 27:0954 / 175  
Short fast course  6:28109 / 211  
NIght Middle distans 24:1113 / 124  
Brügg Sprint 23:3126 / 185  
Soria Sprint Training 17:2841 / 178  
Fairbanksford Steeps, Long 47:1114 / 98  
Brügg Prolog 16:0028 / 171  
Teeside Sprint Training 11:0936 / 174  
Wubba lubba dub dub 1 dnf  
[CFWOC21]-Middle 46:4099 / 341  
Ingalnga City - Labyrinth Sprint 4:1755 / 150  
Kaakkurinlammi - Middle 31:2327 / 181  
Svata Anna, Middle 41:1145 / 180  
North side Easy 16:533 / 169  
Bran, Short 18:5346 / 215  
Svata Anna, Short 11:2349 / 238  
gsdivoc21 (7) 40:2832 / 151  
Middle Downy Forest dnf  
Chiswickfield National Park  14:3944 / 110  
test1 dnf  
[CFWOC2021]-Training2 22:3571 / 346  
gsdivoc21 (6) 44:0827 / 122  
gsdivoc (5) 29:0152 / 180  
Fantasy Cup, Stage 12 32:2850 / 178  
Darnaway - Wrap up warm 43:1628 / 158  
Chesterwoodham Farm 23:5011 / 98  
San Giovanni Bonus dnf  
Fell Pond Course 3 19:0021 / 110  
San Giovanni 3 8:3929 / 115  
San Giovanni 2 12:5529 / 136  
San Giovanni 19:2248 / 205  
newbury national preserve  dnf  
[CFWOC21]-Training1 16:3790 / 384  
High Rigg 3 20:4548 / 233  
Fantasy Cup, Stage 10 20:0259 / 218  
gsdivoc (3) 41:1926 / 141  
High Rigg 2 - Easy curse 16:4366 / 210  
Darnaway - Half Eleven 34:5848 / 217  
Fantasy Cup, Bonus 18:4856 / 209  
Fantasy Cup, Stage 9 43:5745 / 188  
gsdivoc21(1) 72:0033 / 149  
Vähäjärvi 2, middle 51:3427 / 177  
Fantasy Cup, Stage 8 49:5639 / 174  
Fantasy Cup, Stage 6 16:1339 / 205  
Whinlatter 3 72:2522 / 137  
Fantasy Cup, Bonus 18:5437 / 201  
Circle city Gregorian Christmas  26:2535 / 170  
Fantasy Cup, Stage 5 56:1933 / 172  
Isojärvi 1 middle 4 43:5639 / 199  
Whinlatter 26:4539 / 224  
Fantasy Cup, Stage 3 18:0750 / 197  
Sinte-Mette-Sprint 10:2726 / 162  
Fantasy Cup, Stage 2 54:4133 / 169  
OUnlocked Bestof2020 Sprint Easy 8:3029 / 130  
OUnlocked Bestof2020 Sprint Hard 27:3924 / 181  
OUnlocked Bestof2020 World Easy 15:2820 / 148  
OUnlocked Bestof2020 WorldMedium 27:3627 / 148  
OUnlocked Bestof2020 World Hard 58:5425 / 188  
OUnlocked Bestof2020 JK1971 Easy 17:0636 / 138  
OUnlocked Bestof2020 JK1971 Hard 38:5323 / 209  
Österrödjeberget night 32:1629 / 142  
Buchwald, Bonus 21:4944 / 157  
Buchwald, Night 27:3237 / 133  
Buchwald, Middle 25:3132 / 203  
Buchwald, Training 7:3348 / 205  
Dalegarth 2 56:0737 / 144  
sdasd 13:409 / 123  
UFSM - Ok 14:0925 / 117  
Dalegarth, West Cumberland 65:2138 / 138  
A-mazing Grazing 28:2313 / 147  
Ardnaskie 5 94:4531 / 110  
Maria Trost, Short 18:0141 / 190  
Ardnaskie 4 dnf  
Ardnaskie 3 dnf  
Ardnaskie 2 43:0037 / 137  
Manesty, West Cumberland 32:4840 / 144  
Ardnaskie 1 dnf  
Joutsenenpesä middle 4 39:3437 / 131  
Nr. 400 - The Map 21:3356 / 198  
Babylon, Middle 29:0633 / 186  
Joutsenenpesä night dnf  
Joutsenenpesä middle 3 dnf  
Chaud Clapier - Middle 32:4650 / 212  
Österrödjeberget middle 29:2845 / 186  
West Cumberland 43:2554 / 163  
Vähäjärvi 1 middle 2 39:3250 / 178  
Växjö OK middle 32:1932 / 176  
Vähäjärvi 2 night dnf  
White Sands NP Middle 1 41:4925 / 159  
Vähäjärvi nigh 37:1621 / 139  
[CoronaBlues]-E19 27:2135 / 214  
Darnaway Half Nine 53:5321 / 146  
Vähäjärvi 2 long 71:5737 / 155  
Vähäjärvi middle 1 36:4326 / 197  
[CoronaBlues]-E18 dnf  
Erskine 2 18:0272 / 157  
Erskine 1 18:0840 / 208  
Darnaway 10 o'Clock 70:2914 / 126  
Knock-Out Sprint, Final 23:0930 / 171  
Knock-Out Sprint, Heat C 8:0151 / 161  
Knock-Out Sprint, Heat B 6:1432 / 164  
Knock-Out Sprint, Heat A 7:1732 / 192  
Kalkleiten, Sprint 12:2550 / 183  
Kalkleiten, Long 52:4123 / 135  
Hansta West, long dnf  
Hansta West, middle 2 37:2331 / 185  
Hofwald, Long 44:0920 / 154  
Hofwald, Short 7:0445 / 223  
OUnlocked- WOC99 -Classic Easy3 9:0615 / 101  
OUnlocked- WOC99 -Classic Easy2 9:2327 / 116  
OUnlocked- WOC99 -Classic Easy1 9:336 / 122  
OUnlocked- WOC99 -Men Classic P3 19:2227 / 152  
OUnlocked- WOC99 -Men Classic P2 53:0527 / 169  
OUnlocked- WOC99 -Men Classic P1 60:0036 / 213  
OUnlocked- WOC99- Short Beginner 9:5430 / 163  
OUnlocked- WOC99 -Women's Short 29:3724 / 264  
Hansta West, Night 48:5736 / 112  
Ghosttown V2 Ghostrace 17:2625 / 132  
Ghosttown V2 dnf  
Col de la Chau - Middle (3?) 42:5943 / 191  
SCFL S2 R5 37:1012 / 154  
Ghosttown 18:5533 / 166  
Kalkleiten, Middle 4 23:2623 / 165  
Kalkleiten Middle 3 21:5342 / 168  
Kalkleiten, Middle 2 25:0248 / 172  
[NEW] Kalkleiten, Middle 27:2545 / 180  
Upie - Short sprint dnf  
SCFL S2 R4 38:0238 / 189  
CFEB 2020-11-15 55:4214 / 88  
Forest Umbra, Middle 36:3348 / 192  
Holdhusfjell - Middle 3 33:0336 / 164  
Hansta West, middle 32:2237 / 158  
[CoronaBlues]-E17 36:5623 / 177  
CFEB 2020-11-01 dnf  
Graz - Waltendorf, Sprint 17:1429 / 194  
Peruspohjanvuori long / middle 60:5815 / 128  
Hailuoto middle 2 34:0059 / 182  
Hollola night 2 58:1662 / 135  
Hollola middle 2 40:4548 / 196  
CFEB 2020-10-15 73:1025 / 80  
SCFL S2 R1 42:2543 / 171  
SCFL S2 Placement Race 45:0243 / 184  
GSDIVOC10 dnf  
GSDIVOC9 dnf  
GSDIVOC8 24:5021 / 152  
GSDIVOC7 42:5924 / 136  
GSDIVOC5 dnf  
CFEB 2020-10-01 57:5523 / 107  
San Giovanni 1 40:2698 / 230  
trial by fire 16:3530 / 188  
competition rings 13:2561 / 204  
Sheffield Botanical Gardens 16:3465 / 292  
[LOTR-SC] Helms Deep 14:29119 / 284  
Chaud Clapier - Night 38:2657 / 203  
[CFWC2020]-E16 90:33130 / 278  
[CFWC2020]-E15 38:21131 / 359  
[CFWC2020]Round8-Training 14:37105 / 375  
[CFWC2020]-E14 dnf  
[CFWC2020]-E13 50:04101 / 344  
[CFWC2020]Round7-Training 23:13122 / 373  
Lockdown-O - Team Weekend 64:47108 / 321  
[MV2020] Gara6 Sprint Tiriolo dnf  
[Svindal] Middle 37:0172 / 308  
[MV2020] Gara5 36:3254 / 249  
Trail-O Goente Elite 4:1666 / 181  
Holly hell - Intro 0 13:5199 / 314  
SandroneCup-Marzabrutto- Picking 34:5586 / 197  
Monte Xalo 22:2344 / 212  
[MV2020] Gara4 dnf  
Fresnedilla Norte-1 30:4433 / 276  
CF COMA El Chorro Sur 39:5562 / 250  
Tour de France Part 4 (Middle) dnf  
Chabeuil Sprint 13:1060 / 301  
CF COMA El Chorro Media 39:4552 / 234  
Minas Tirith - Sprint 2 23:4568 / 237  
Minas Tirith - Sprint 1 18:3269 / 341  
Minas Tirith - Intro 5:35100 / 418  
Tour de France Part 3 dnf  
[MV2020] Gara3 24:50101 / 279  
State Park 34:4018 / 170  
Pekonkangas | middle 40:44129 / 326  
Island of Many Island Intro 18:4577 / 183  
[WOC2014] Sprint Relay 23:49101 / 302  
 2dnf  
[CFWC2020]-E10 94:05150 / 344  
[CFWC2020]-E9 56:22146 / 449  
[CFWC2020]Round5-Training 18:45115 / 502  
Sierra de las Villas Open 38:4497 / 312  
[MV2020] Gara2 - The Real One 26:12101 / 290  
FEGADO Sprint [E1] 27:0679 / 239  
[MV2020] Gara2 - Feltre - sprint 24:3967 / 255  
[MV2020]Gara2-Feltre - sprint 21:5839 / 235  
Härkävuori - Middle 34:5291 / 325  
Tour de France Part 2 41:26118 / 315  
Cursa Oberta - I Copa Catalana 28:19118 / 385  
 2dnf  
Lockdown-O - Classic - Long C 10:5629 / 151  
Lockdown-O - Classic - Long B 64:5245 / 116  
Lockdown-O - Classic - Long A 84:2863 / 356  
Lockdown-O Classic - Middle C 9:2567 / 188  
Lockdown-O Classic - Middle B 26:4769 / 199  
Lockdown-O Classic - Middle A 38:3648 / 425  
Lockdown-O - Classic - Short C 9:04129 / 241  
Lockdown-O - Classic Short B 22:5725 / 253  
Lockdown-O - Classic - Short A 32:2581 / 531  
Orrdals klint 2 middle 32:5895 / 265  
FEGADO [Model Event] 10:1961 / 270  
[MARS] Victoria Crater 27:0869 / 356  
Jyvaskyla - Long 65:0086 / 222  
Tour de France Part 1 (short) 22:0984 / 382  
Orrdals klint middle 2 31:2080 / 293  
SandroneCup-Cumeglio-long? 72:2998 / 200  
Breizh Cup - Quimper - Etape 1 13:4135 / 326  
[MV2020] Gara1 18:5070 / 438  
Final Copa Cat 3_5_2020 26:5769 / 278  
morkvedmarka sprint 24:3770 / 317  
Sprint-Cup E8 17:5446 / 325  
Mines du Roi Salomon, Sprint 2 16:0333 / 226  
Mines du Roi Salomon, Sprint 1 15:5367 / 338  
Les mines du Roi Salomon - Intro 3:3880 / 414  
Boatorp Middle 39:40110 / 280  
HuBei orienteering 31:3840 / 262  
[Profi] Blumau, Middle 2 28:3958 / 236  
[Rookie] BLumau, Short 4 19:5738 / 221  
[Rookie] Blumau, Short 3 18:1861 / 304  
[CFWC2020]-E8 90:37132 / 358  
[CFWC2020]-E7 41:5696 / 450  
[CFWC2020]Round4-Training 27:10159 / 484  
[MV2020] Allenamento1 24:0590 / 253  
Polish Championships Middle dnf  
 225:4346 / 354  
Polish Sprint Championships 25:2973 / 309  
[Profi] Blumau, Middle 1 33:4974 / 268  
[Rookie] Blumau, Short 2 19:46141 / 255  
[Rookie] Blumau, Short 1 20:10104 / 325  
Sprint-Cup E8 dnf  
Trail-O Goente Ini_Beginner 3:3569 / 207  
Sprint-Cup E7 18:20108 / 318  
Sprint-Cup E6 16:02108 / 361  
Sprint-Cup E5 16:29130 / 393  
SandroneCup-MonteSandrone-Short 33:32136 / 317  
Orrdals klint night, short 32:29102 / 238  
Haukkavuori cliffs 47:23107 / 271  
Lockdown-O - Round 3 - Course A 28:25190 / 449  
Lockdown-O - Round 3 - Course B 6:4174 / 236  
[CFWC2020]-E6 85:23223 / 453  
[CFWC2020]-E5 39:58153 / 541  
[CFWC2020]Round3-Training 22:5189 / 601  
WoO-Route to O-Season Day 42 20:02145 / 327  
Bedolpian (Trentino) DAY1 34:4542 / 178  
[RCC]-E3 34:2964 / 157  
[RCC]-E2 27:4853 / 186  
Lockdown-O - Round 2 - Course A 31:1578 / 396  
Lockdown-O - Round 1 - Course B 4:4880 / 246  
Lockdown-O - Round 1 - Course A dnf  
 225:0663 / 628  
Pomaria Village 17:0191 / 231  
GoenteModelEvent 0:391 / 151  
 20:4023 / 239  
[RCC]-E1 23:03139 / 219  
 226:08177 / 248  
short forest 24:1871 / 274  
Mynttila - Long 64:0583 / 258  
Mynttila - Intro 8:1491 / 415  
bamboo middle 21:5766 / 206  
First CF Trail-O (WT = 3min) 2:392 / 218  
Västersjön, middle 23:43102 / 309  
[CFWC2020]-E4 68:48115 / 468  
[CFWC2020]-E3 48:03304 / 570  
[CFWC2020] Round 2 - Training 25:27264 / 569  
Lammhult, easy sprint 10:2124 / 396  
Sätila - middle 40:4452 / 313  
Sprint-Cup E4 21:27119 / 379  
Hakarp - middle 35:0673 / 279  
Fusine 2 dnf  
CFEB 2020-05-01 dnf  
Kvänsås 45:1476 / 175  
 281:17137 / 200  
Sprint-Cup E3 18:0086 / 396  
Sprint-Cup E2 18:48129 / 419  
Sprint-Cup E1 23:54164 / 475  
High Chaparral forest - Middle 49:1259 / 210  
Etang de Lers - Night (2) 48:32148 / 215  
Slättö sand, middle 37:2757 / 218  
Lewes Lake, Middle 55:5878 / 312  
Suololuopal middle 3 44:0798 / 257  
Etang de Lers - Night 30:24121 / 322  
Eisteichiedlung, Sprint 2 15:25131 / 369  
Eisteichsiedlung, Sprint 1 19:13219 / 461  
[CFWC2020]-E2 94:30181 / 525  
[CFWC2020]-E1 dnf  
Josephgrund Sprint Challange A 25:31122 / 493  
Bran, Middle 4 28:1179 / 305  
Bran, Middle 3 28:21112 / 332  
[CoronaBlues]-E13 dnf  
Cheire de come - Night dnf  
Night in Lappland 76:1343 / 71  
OneLegWonder #9 23:4247 / 81  
CF-WorldCup2019-[FINAL] 69:0132 / 99  
Return to Schönbrunn labyrinths 37:4227 / 89  
Cheire de come - Sprint 2 28:3449 / 96  
Vorssa 48:5331 / 92  
H/D10 RR course 1 8:1336 / 107  
Kytäjä Sprint 33:4451 / 115  
Kytäjä Long dnf  
Kalle Anka Mästerskapen 35:0121 / 84  
OneLegWonder #7 21:0880 / 126  
Momarka Middle 32:3864 / 126  
French WOC10 training 32:0483 / 136  
OneLegWonder #5 9:5452 / 112  
OneLegWonder #4 10:4550 / 107  
OneLegWonder #3 13:0632 / 114  
CFEB 2019-09-15 71:0725 / 62  
OneLegWonder #2 12:5869 / 121  
 29:4371 / 232  
 39:0930 / 232  
OneLegWonder #1 31:4369 / 134  
CF-WorldCup2019-[E8] 55:2878 / 130  
 2dnf  
 339:3041 / 228  
CFEB 2019-09-01 64:2221 / 63  
CFEB 2019-08-15 dnf  

All races shown. View recent races.