Catching Features



Spain Joelsu

Country:Spain
Club:COC
Email:you must log in
Ranking:8344
Races Run:607
Races Created:0
Upload Limit:6 mb (?)

Recent Races

Race Title Rerun # Time Place
Quali Campionat de Catalunya 27:5125 / 63  
CF 2006 4, middle  47:2453 / 88 (76.8) 
An Ras 2021: Stage 7 39:5035 / 129 85.9 
CF 2006 2 night 44:3338 / 94 84.5 
CF 2006 2 v2, middle 47:5551 / 112 (74.5) 
Elsaich, Biathlon Middle 39:1837 / 132 (63.0) 
[Austria Cup #10] Waschberg 55:0349 / 114 (77.0) 
[Austrian Championship]Waschberg 36:0828 / 143 88.6 
Waschberg, Training 10:3357 / 154  
Elsaich, Ski-O Middle 38:3643 / 132 (71.8) 
CF 2006 conversion 2, middle 40:3330 / 131 87.6 
Rydskogen Challenge #1 18:4632 / 120 84.5 
Venice, 1 leg challenge 10:5131 / 141  
Circle map 17:4512 / 75 89.8 
Isebakketjern Intro 2 FIXED 26:5246 / 135 80.4 
Isebakketjern Intro 2 23:2413 / 109 90.2 
Elsaich 29:2864 / 157 (73.0) 
 228:5763 / 175  
Sprint 9:4048 / 133  
Isebakketjern 19:1060 / 182 (69.5) 
sargi 35:3429 / 101 77.8 
ñïðèíò òóð1 29:1630 / 79 (76.4) 
ñïðèíò òóð 2 26:469 / 48 84.4 
Venice sprint 1 21:1439 / 143 (73.3) 
Kungälv Long  77:4852 / 111 78.2 
sargia  11:5522 / 137 81.8 
Western Kinbrae night 22:0110 / 76 86.7 
Siitama night 36:2536 / 114 84.9 
Kungälv 1 Middle 2 32:3147 / 152 77.7 
Sprint Challange 50:4041 / 125 79.2 
Reposärkät middle/long night dnf (0.0) 
Kungälv 1 Middle 1 64:4858 / 138 (70.6) 
Some old place in Italy 26:3036 / 172 (71.1) 
Reposärkät long 61:4453 / 129 82.2 
Kungälv 1 Short 2 14:4349 / 192 (74.3) 
Magdalenaholz Middle 37:5552 / 149 77.7 
Joutsenenpesä 3 middle 44:3833 / 143  
High Rigg N, long 74:2557 / 131  
Joutsenenpesä middle 49:1660 / 163  
beni b 24:5643 / 148  
Hailuoto night 37:0348 / 148  
Joutsenenpesä night 55:2669 / 144  
Middle Earth Cup, Bonus Sprint 3 22:0540 / 204  
Middle Earth Cup 5, middle 46:2367 / 196  
Hailuoto middle 35:3279 / 190  
MIddle Earth Cup 5, long 64:2532 / 131  
Middle Earth Cup 5, training 19:0560 / 190  
Middle Earth Cup 4, long 57:5729 / 120  
Joutsenenpesä middle 40:3342 / 162  
Kungälv 1 Short 20:3060 / 196  
Saarijärvi 3 night 45:1943 / 138  
Middle Earth Cup 4, middle 33:5748 / 150  
Middle Earth Cup 4, training 12:4037 / 153  
Saarijärvi 2 night 43:3034 / 106  
Saarijärvi night 37:2644 / 128  
Water Features 68:3431 / 98  
Platte, Middle 2 30:1558 / 140  
Platte Middle 1 25:5545 / 159  
Platte, Training 10:4060 / 174  
Middle Earth Cup 3, long 62:4428 / 107  
Halland Night Middle 23:3555 / 139  
Halland Long 41:5872 / 160  
Middle Earth Cup, Bonus Sprint 2 23:5246 / 177  
Fantasy Cup, Stage 10 36:4042 / 138  
Laikko 3 night 46:4727 / 91  
Middle Earth cup 3, middle 33:3935 / 145  
Laikko v2 night 47:4242 / 109  
Laikko v2 middle 46:1638 / 152  
Middle Earth Cup 3, training 17:3225 / 170  
Manchester dnf  
Old Manchester farm 34:5412 / 41  
  33:405 / 80  
Dawn Breaks 35:1738 / 127  
Middle Earth Cup 2, middle 32:5436 / 152  
Long 53:1246 / 150  
Middle Earth Cup 2, long 57:2422 / 111  
Middle Earth Cup, Bonus Sprint 1 18:1124 / 162  
Laikko middle 48:3922 / 138  
Middle Earth Cup 2, training 18:1625 / 164  
Kairobadet Middle 2 42:4835 / 139  
Middle Earth Cup 1, long 62:1127 / 123  
Fantasy Cup, Stage 6 38:3030 / 126  
Langeland Day 2 for real! 25:3937 / 154  
Kairobadet long 58:4434 / 115  
Technical Challange, Final 17:3327 / 139  
Fantasy Cup, Stage 5 45:5835 / 116  
Opening Night 26:1028 / 127  
Sardanga Sprint 22:4529 / 153  
Langeland day 2 31:4926 / 153  
Middle Earth cup 1, middle 36:1926 / 142  
Technical Challange, Q3 12:0027 / 125  
Technical Challange, Q2 13:4438 / 135  
Technical Challange, Q1 13:3136 / 179  
Middle Earth cup 1, training 21:3736 / 145  
Fantasy Cup, Stage 4 62:1624 / 115  
Middle Earth Cup intro, LakeTown 23:1032 / 158  
Fantasy-Cup, Stage 3 59:0034 / 121  
Fantasy Cup, Stage 2 43:2227 / 138  
Fantasy Cup, Stage 1 39:3631 / 159  
Hemfjallstangen SO, middle 32:4334 / 165  
Hemfjallstangen SO, long middle 49:2324 / 138  
Mantscha, Contour-O 43:3633 / 130  
Krikan dnf  
Kalkleiten-Buch, Short 25:0536 / 186  
Hemfjallstangen SO, short 24:3946 / 185  
r.old.m-E4 42:5231 / 158  
Langeland Day 1 32:2228 / 137  
Jerash Day 1 22:0415 / 120  
Mawbray, control picking 26:0728 / 123  
Kairobadet middle 36:3524 / 114  
Teisko 1 night  39:0531 / 92  
Øyberget Middle 31:5134 / 126  
Fremo CP 32:5159 / 130  
Teisko 1 short 26:5541 / 152  
r.old.m-E3 36:2531 / 128  
Teisko 1 middle 44:4137 / 139  
Carwell's Labyrinth S, long dnf  
Manchester Farm 27:1218 / 120  
Carwell's Labyrinth S, short 21:5234 / 160  
Carwell's Labyrinth S, middle 36:3935 / 135  
r.old.m-E2 49:5140 / 157  
Kairobadet Short 22:2865 / 204  
r.old.m-E1 47:1238 / 131  
Carwell's Labyrinth long 76:0329 / 105  
WOC2021-Are you ready? 41:1947 / 188  
Carwell's Labyrinth short middle 30:4825 / 139  
Portugal O' Summer 2 61:3834 / 120  
Carwell's Labyrinth middle 42:0132 / 129  
Forest Umbra, Long 107:1724 / 95  
Forest Umbra, Middle 42:4025 / 147  
Portugal O' Summer 32:5033 / 155  
Osso da Baleia (Multitechnics) 41:1922 / 147  
Hawse End middle 35:3428 / 144  
Kaleva Church sprint 2 14:1835 / 130  
Kaleva Church sprint 17:3339 / 155  
Hawse End short 26:4655 / 148  
Riddarhyttan 4 64:5151 / 120  
Riddarhyttan 3 10:3147 / 137  
Riddarhyttan 2 19:3732 / 138  
WOC-Training-E5 27:5863 / 171  
Riddarhyttan 1 34:5642 / 149  
Muncaster W, middle 2 31:3939 / 147  
Muncaster W, long 60:2323 / 109  
Race 3, Stora ålsjön 42:0444 / 104  
Second race, Stora ålsjön  33:2225 / 111  
Day one, Stora ålsjön 41:0919 / 116  
Day 1, Stora ålsjön 40:2416 / 82  
The final, Stora ålsjön 50:4718 / 84  
WOC2021-Training-E4 36:3538 / 156  
Open orienteering Mapper test 13:3251 / 154  
Muncaster middle, guest planner 22:3924 / 148  
WOC2021-Training-E3 31:1655 / 151  
Muncaster W, easy intro 21:1952 / 150  
WOC2021-Training-E2 21:1245 / 177  
GRAZ City Tour IMPOTANT INFO 8:3624 / 112  
GRAZ City Tour - Race 1 22:1940 / 130  
Metsäkylä 1 night 46:0044 / 109  
WOC2021-Training-E1 26:5642 / 225  
GRAZ, Main Square, Training 2 8:5718 / 129  
Metsäkylä 1 middle 46:1744 / 171  
GRAZ - Main Square, Training 1 10:4232 / 144  
Africa - Eco Disaster 53:5832 / 111  
Isengard sprint dnf  
Threlkeld day 53:5429 / 141  
Threlkeld downhill challenge 7:5426 / 156  
Threlkeld night 32:3827 / 135  
Night course at an logging area dnf  
Kauppi 1 long 74:5130 / 127  
Kauppi 1 night 44:1921 / 110  
Tuckland (tech) middle 2 43:3433 / 152  
Costa de Lavos (2) 33:0833 / 168  
Schöckl N, Middle 23:3735 / 169  
Schöckl E, Middle 23:3355 / 167  
Schöckl S, Downhill challange 4:0031 / 157  
Schöckl S, Middle 27:2150 / 169  
Tuckland long part 2 53:2330 / 131  
Hilmteich, Sprint 19:5634 / 211  
An Ras 2021: Stage 6 36:2832 / 143  
Tuckland easy course 19:4953 / 186  
Tuckland middle 1 37:0631 / 165  
Kauppi 1 middle 2 47:1753 / 143  
Kauppi 1 middle 44:1155 / 179  
Africa - Central Region dnf  
Opaliha 60:0521 / 93  
Firenze 18:0818 / 107  
Oversee, Sprint 2 15:5337 / 184  
Oversee, Sprint 1 15:5640 / 217  
Africa - Southern Tour 40:4228 / 133  
Våttåsen Long 53:2430 / 145  
Dalegarth long middle 53:4875 / 143  
Saarijärvi 3 middle 45:5641 / 149  
Dalegarth moderate 20:3172 / 172  
An Ras 2021: Stage 4 91:5943 / 125  
Resafjellet 40:2462 / 182  
Africa - City Tour dnf  
Dalegarth short 26:4952 / 174  
Short one 17:2737 / 140  
Saarijärvi 2 middle 41:5640 / 148  
Kårsta, short night dnf  
Kårsta, middle 2 39:3740 / 155  
Borrowdale 4 41:5242 / 138  
Borrowdale middle 2 40:4138 / 128  
Borowdale middle 2 41:1517 / 79  
Saarijärvi middle 2 36:5733 / 124  
ColesBay 58:1443 / 130  
Kårsta, middle 38:0933 / 153  
Borrowdale easy 19:2867 / 158  
Kauppi 3.5 middle 40:3355 / 120  
Kårsta, short 21:1547 / 202  
Kauppi 3.4 middle 41:4137 / 125  
Malaysian shortie dnf  
Borrowdale middle 1 36:3543 / 158  
Kauppi 3.3 middle 2 48:3458 / 137  
Kauppi 3.2 middle 2 45:2947 / 146  
Return of Holly Hell - Sprint 1 25:3242 / 192  
An Ras 2021: Stage 2 32:2448 / 204  
Saarijärvi middle 46:4559 / 158  
Night Middle, forest sprint  40:3524 / 116  
NJROTC Area13 challenge 21 day2 18:1339 / 188  
[WOC2021 Course Setter]Supi hora 74:1749 / 132  
NJROTC Area13 challenge 21 day1 22:4152 / 222  
[WOC2021 Course Setter]Supi hora 58:0842 / 162  
An Ras 2021: Stage 1 61:4746 / 164  
[WOC2021 Course Setter]Supi hora 37:4067 / 235  
THe Final 60:1336 / 122  
Melville Caves 52:2456 / 179  
Kauppi 3.5 long 59:0931 / 124  
Return of Holly Hell - Night 2 54:5928 / 109  
MidEarth 9, Mordor without tears 20:3740 / 175  
Middle Earth 8, grand final 43:4832 / 158  
Swedish middle 29:5755 / 197  
Middle Earth 7, Long 70:4836 / 105  
Middle Earth 6, long training 20:2269 / 150  
Korong Spur Long 2 60:3352 / 122  
Kauppi 3.1 night 38:4439 / 104  
Portugal by night 36:5040 / 135  
Middle Earth 5, Mirkwood by day 36:2061 / 150  
Kauppi 3.1 middle 2 41:5263 / 149  
Kitluv Revir 2/2 dnf  
Korong Spur Middle 2 41:2080 / 167  
Middle Earth 4, Night 57:0141 / 100  
Kitluv Revir 1/2 16:5150 / 187  
Kauppi 3.4 long dnf  
[re-play]CFWOC2021 Relay Finals 33:5960 / 202  
Middle Earth 3, middle distance 36:1535 / 169  
Middle Earth 2, middle training 15:0649 / 219  
Korong Spur Night dnf  
Middle Earth 1 - Intro 31:3939 / 203  
Short course 14:1425 / 156  
Korong Spur Long 71:3048 / 142  
Korong Spur Middle 30:1964 / 224  
Pedrogao (1) 41:3061 / 174  
Korong Spur Intro 12:4073 / 260  
gsdivoc21 (8) 50:1642 / 121  
Snow Maze 24:2225 / 140  
Return of Holly Hell - Night 56:0865 / 141  
test3 31:4032 / 51  
test2 26:4819 / 66  
test1 19:3124 / 99  
Costa de Lavos (1) 34:2736 / 162  
Kauppi 3.3 39:2550 / 145  
Kauppi 3.2 middle 37:2350 / 196  
Fantasy Cup, Stage 15 33:2156 / 197  
[CFWOC21]-Relay Leg3 dnf  
Askham 2 - easy course 16:2366 / 207  
Askham 1 40:1460 / 157  
Middle south 30:5535 / 110  
Osso da Baleia 1 33:2264 / 193  
[CFWOC21]-Relay Leg2 dnf  
[CFWOC21]-Relay Leg1 dnf  
Short fast course  5:2720 / 211  
Waterfall 45:4422 / 151  
[CFWOC21]-Sprint 19:3483 / 301  
Fantasy Cup, Stage 14 17:4055 / 193  
NIght Middle distans 25:5435 / 124  
[CFWOC21]-Night 49:2572 / 205  
Kauppi 3.1 46:4747 / 154  
Brügg Sprint 24:4231 / 185  
Soria Sprint Training dnf  
Fairbanksford Steeps, Long 48:3524 / 98  
[CFWOC21]-Long 97:3289 / 252  
Fantasy Cup, Stage 13 68:2748 / 159  
Brügg Prolog 17:2232 / 171  
Teeside Sprint Training 13:2472 / 174  
Long 41:5838 / 106  
Wubba lubba dub dub 1 32:5345 / 209  
[CFWOC21]-Middle 54:13157 / 341  
Ingalnga City - Labyrinth Sprint 3:3427 / 150  
Kaakkurinlammi - Middle 35:1774 / 181  
High Rigg 4, long 85:1636 / 135  
Svata Anna, Middle 40:5342 / 180  
North side Easy 18:5856 / 169  
Bran, Short 19:4051 / 215  
Svata Anna, Short 11:2751 / 238  
gsdivoc21 (7) 45:0259 / 151  
Middle Downy Forest 14:4124 / 103  
Chiswickfield National Park  14:0528 / 110  
test1 44:3722 / 89  
[CFWOC2021]-Training2 23:1481 / 346  
gsdivoc21 (6) 48:4145 / 122  
gsdivoc (5) 31:5871 / 180  
Fantasy Cup, Stage 12 33:4157 / 178  
gsdivoc (4) 66:1552 / 134  
Fantasy Cup, Stage 11 47:5452 / 188  
Darnaway - Wrap up warm 47:3050 / 158  
Chesterwoodham Farm 27:4722 / 98  
test 61:3238 / 99  
San Giovanni Bonus 62:588 / 72  
Fell Pond Course 3 19:4428 / 110  
San Giovanni 3 9:1037 / 115  
San Giovanni 2 13:3836 / 136  
San Giovanni 20:1756 / 205  
newbury national preserve  19:3219 / 153  
[CFWOC21]-Training1 14:5155 / 384  
High Rigg 3 25:12120 / 233  
Fantasy Cup, Stage 10 20:4469 / 218  
gsdivoc (3) 46:1933 / 141  
gsdivoc(2) 56:0327 / 126  
High Rigg 2 - Easy curse 16:2257 / 210  
High Rigg 65:0563 / 174  
Darnaway - Half Eleven 39:12105 / 217  
Fantasy Cup, Bonus 19:3570 / 209  
Fantasy Cup, Stage 9 54:0094 / 188  
gsdivoc21(1) 84:0458 / 149  
Vähäjärvi 2, middle 54:3039 / 177  
Vähäjärvi 1, middle 2 41:1741 / 221  
Fantasy Cup, Stage 8 51:2046 / 174  
Fantasy Cup, Stage 7 25:3253 / 218  
Setmurthy 3 39:1739 / 185  
Fantasy Cup, Stage 6 18:5578 / 205  
Whinlatter 3 77:3634 / 137  
Fantasy Cup, Bonus 20:2654 / 201  
Circle city Gregorian Christmas  24:5025 / 170  
Whinlatter 2 25:0447 / 179  
Fantasy Cup, Stage 5 57:2740 / 172  
Isojärvi 1 middle 4 43:5036 / 199  
Fantasy Cup, Stage 4 dnf  
Whinlatter 29:0357 / 224  
Fantasy Cup, Stage 3 18:5158 / 197  
Fantasy Cup, Training B 9:0851 / 194  
Sinte-Mette-Sprint 10:3331 / 162  
Fantasy Cup, Stage 2 53:0028 / 169  
Setmurthy 2 38:4039 / 195  
UFSM - Ok 13:3912 / 117  
Manesty, West Cumberland 31:4635 / 144  
Ardnaskie 1 44:2819 / 155  
Joutsenenpesä middle 4 39:5238 / 131  
Nr. 400 - The Map220:3551 / 256  
Babylon, Middle 29:3937 / 186  
Joutsenenpesä night 40:0549 / 124  
Joutsenenpesä middle 3 41:1546 / 154  
Chaud Clapier - Middle 30:2229 / 212  
Vähäjärvi 1 middle 2 40:2460 / 178  
Vähäjärvi 2 night 47:1233 / 128  
White Sands NP Middle 1 41:2216 / 159  
Vähäjärvi nigh 38:4630 / 139  
[CoronaBlues]-E19 38:1177 / 214  
Darnaway Half Nine 69:2157 / 146  
Vähäjärvi 2 long 74:3551 / 155  
Vähäjärvi middle 1 40:1958 / 196  
[CoronaBlues]-E18 dnf  
Erskine 2 14:3642 / 157  
Erskine 1 dnf  
Darnaway 10 o'Clock 77:0427 / 126  
Kalkleiten, Sprint 11:5039 / 183  
Kalkleiten, Long 55:3334 / 135  
Hansta West, long 92:0539 / 123  
Hansta West, middle 2 38:5140 / 185  
Hofwald, Long 46:5336 / 154  
Hofwald, Short 7:1461 / 223  
OUnlocked- WOC99 -Men Classic P3 19:3530 / 152  
OUnlocked- WOC99 -Men Classic P2 56:0834 / 169  
OUnlocked- WOC99 -Men Classic P1 62:0341 / 213  
OUnlocked- WOC99 -Women's Short 37:5049 / 264  
Hansta West, Night 47:1330 / 112  
Ghosttown V2 Ghostrace dnf  
Ghosttown V2 16:0228 / 131  
Col de la Chau - Middle (3?) 45:5153 / 191  
SCFL S2 R5 46:5960 / 154  
Ghosttown 20:3242 / 166  
Kalkleiten, Middle 4 25:1635 / 165  
Kalkleiten Middle 3 22:1347 / 168  
Kalkleiten, Middle 2 24:2540 / 172  
[NEW] Kalkleiten, Middle 28:1353 / 180  
SCFL S2 R4 37:5637 / 189  
CFEB 2020-11-15 55:4515 / 88  
[CoronaBlues]-E17 41:5147 / 177  
Björköby middle 38:0437 / 151  
[CoronaBlues]-E16 dnf  
Hansta West, Short 25:4349 / 180  
Nya Varvet, Middle 32:1562 / 157  
Peruspohjanvuori long / middle 69:1131 / 128  
Hailuoto middle 2 30:4530 / 182  
Hollola night 2 40:3218 / 135  
Hollola middle 2 41:2252 / 196  
SCFL S2 R1 41:3835 / 171  
SCFL S2 Placement Race 44:3640 / 184  
Not another maze dnf  
GSDIVOC10 69:4832 / 81  
GSDIVOC9 49:4922 / 90  
GSDIVOC8 26:1030 / 152  
GSDIVOC7 dnf  
Tähtiniemi 1 night dnf  
GSDIVOC6 37:3937 / 126  
GSDIVOC5 35:5034 / 165  
Tähtiniemi 1 middle 45:0831 / 126  
CFEB 2020-10-01 56:2220 / 107  
GSDIVOC dnf  
GSDIVOC4 45:5437 / 100  
Tähtiniemi 3 real night 53:2427 / 76  
Tähtiniemi 3 night 49:5322 / 98  
GSDIVOC3 43:1928 / 108  
GSDIVOC2 29:3917 / 125  
Tähtiniemi 3 middle 38:0526 / 172  
GSVIDOC 59:3825 / 142  
GSVIDOC1 29:2968 / 204  
Hexagon Maze 1 52:216 / 91  
CFEB 2020-09-15 48:117 / 95  
Hansta East, Long 51:4948 / 155  
Mount Dufferin 6 26:3020 / 179  
Hansta East, Middle 32:3344 / 165  
Tähtiniemi 2 night2dnf  
CFEB 2020-09-01 76:3116 / 72  
Tähtiniemi new night238:4733 / 141  
XVI Trofeo Acacyr Magina246:2324 / 138  
XVI Trofeo Acacyr-Model Event 27:5430 / 154  
Soria 3 31:1226 / 124  
S3 Oversee222:1334 / 174  
S2 Oversee 17:0544 / 148  
Lockdown-O - Junior - Forest B 33:2118 / 114  
Lockdown-O - Junior - Forest A 60:0120 / 212  
Cemetery Road - Sprint 18:0149 / 181  
Redmires - Middle 33:5121 / 157  
middle 42:5813 / 101  
Koirarata night 25:5247 / 171  
Race 600 29:4459 / 208  
Cuando chocas contra los arboles 25:3620 / 125  
Middel 23:4242 / 149  
Banat Long 94:5334 / 135  
CFEB 2020-07-15 66:4716 / 118  
Banat dnf  
CFEB 2020-07-01 75:5636 / 133  
Holdhusfjell - Middle 33:4533 / 288  
San Anton Night 29:3535 / 136  
Picking shrubbery and cliffs 28:5844 / 204  
San Giovanni 3 40:5854 / 187  
[CFWC2020]-E19 dnf  
[CFWC2020]Round10-Training 24:25109 / 328  
The night of spiders 2 35:3234 / 163  
Konkalampi 2 night 40:1130 / 142  
Lockdown-O - Team Weekend 59:2181 / 321  
Cursa Oberta - Santa Fe 56:2435 / 184  
2a Copa Catalana de e-Orientacio 22:0342 / 331  
[MV2020] Gara6 Sprint Tiriolo 39:3654 / 232  
[Svindal] Middle 35:5163 / 308  
[MV2020] Gara5 38:1568 / 249  
SandroneCup-Marzabrutto- Picking 26:1152 / 197  
Monte Xalo 23:4558 / 212  
[MV2020] Gara4 27:5780 / 306  
Fresnedilla Norte-1 31:5249 / 276  
CF COMA El Chorro Sur 42:2498 / 250  
Tour de France Part 4 (Middle) 49:1477 / 232  
Chabeuil Sprint 14:4283 / 301  
CF COMA El Chorro Media 39:1540 / 234  
Minas Tirith - Sprint 2 23:2664 / 237  
Minas Tirith - Sprint 1 18:3371 / 341  
Minas Tirith - Intro 5:0073 / 418  
Tour de France Part 3 dnf  
[MV2020] Gara3 23:1288 / 279  
State Park 45:4645 / 169  
Pekonkangas | middle 45:51154 / 326  
Island of Many Island Intro 17:1931 / 183  
[WOC2014] Sprint Relay dnf  
[CFWC2020]-E10 80:0192 / 344  
[CFWC2020]-E9 48:4690 / 449  
[CFWC2020]Round5-Training 21:10155 / 502  
 218:11152 / 720  
Sierra de las Villas Open 36:4466 / 312  
[MV2020] Gara2 - The Real One 27:58118 / 290  
FEGADO Sprint [E1] 26:5275 / 239  
[MV2020] Gara2 - Feltre - sprint 28:3095 / 255  
[MV2020]Gara2-Feltre - sprint dnf  
Härkävuori - Middle 31:4161 / 325  
Tour de France Part 2 37:0591 / 315  
Cursa Oberta - I Copa Catalana 25:0257 / 385  
Lockdown-O - Classic - Long C 11:0746 / 151  
Lockdown-O - Classic - Long B 61:0639 / 116  
Lockdown-O - Classic - Long A 83:5059 / 356  
Lockdown-O Classic - Middle C 9:1363 / 188  
Lockdown-O Classic - Middle B 23:5947 / 199  
Lockdown-O Classic - Middle A 45:58120 / 425  
Lockdown-O - Classic - Short C 7:5114 / 241  
Lockdown-O - Classic Short B 24:1357 / 253  
Lockdown-O - Classic - Short A 36:17135 / 531  
Orrdals klint 2 middle 31:5588 / 265  
FEGADO [Model Event] 11:2085 / 270  
[MARS] Victoria Crater 28:3695 / 356  
Jyvaskyla - Long 59:0265 / 222  
Tour de France Part 1 (short) 24:29118 / 382  
Orrdals klint middle 2 33:22108 / 293  
SandroneCup-Cumeglio-long? 60:5668 / 200  
Breizh Cup - Quimper - Etape 1 16:12101 / 326  
[MV2020] Gara1 21:00103 / 438  
Final Copa Cat 3_5_2020 27:5581 / 278  
morkvedmarka sprint dnf  
Sprint-Cup E8 dnf  
Mines du Roi Salomon, Sprint 2 24:42107 / 226  
Mines du Roi Salomon, Sprint 1 16:4477 / 338  
Les mines du Roi Salomon - Intro 4:13122 / 414  
 2dnf  
Boatorp Middle 37:3694 / 280  
Polish Championships Long 66:5433 / 166  
HuBei orienteering 31:1727 / 262  
[Profi] Blumau, Middle 2 39:36136 / 236  
[Rookie] BLumau, Short 4 dnf  
[Rookie] Blumau, Short 3 21:46175 / 304  
1a Copa Catalana- Classificatori 20:4868 / 265  
[CFWC2020]-E8 86:17113 / 358  
[CFWC2020]-E7 50:18169 / 450  
[CFWC2020]Round4-Training 36:58277 / 484  
[MV2020] Allenamento1 23:5684 / 253  
Polish Championships Middle 27:3370 / 291  
Polish Sprint Championships 23:5262 / 309  
 2dnf  
 3dnf  
[Profi] Blumau, Middle 1 37:58106 / 268  
[Rookie] Blumau, Short 2 17:1960 / 255  
[Rookie] Blumau, Short 1 19:4484 / 325  
Sprint-Cup E8 22:5549 / 256  
Sprint-Cup E7 17:1290 / 318  
Sprint-Cup E6 19:02158 / 361  
Sprint-Cup E5 15:52109 / 393  
SandroneCup-MonteSandrone-Short 25:1372 / 317  
Orrdals klint night, short 32:18100 / 238  
Haukkavuori cliffs 41:1655 / 271  
Lockdown-O - Round 3 - Course A 16:3456 / 449  
[CFWC2020]-E6 dnf  
 2dnf  
[CFWC2020]-E5 44:03223 / 541  
[CFWC2020]Round3-Training 23:34117 / 601  
WoO-Route to O-Season Day 42 22:05177 / 327  
Bedolpian (Trentino) DAY1 34:0037 / 178  
[RCC]-E3 29:3139 / 157  
[RCC]-E2 25:4437 / 186  
Somewhere middle 4 49:06108 / 219  
SandroneCup - Vialfré - Middle 49:2855 / 151  
forest long 67:3229 / 130  
[RCC]-E1 18:0275 / 219  
short forest 25:5991 / 274  
Mynttila - Long 62:5277 / 258  
Mynttila - Intro 9:53165 / 415  
Platabek dnf  
Reposärkät 51:44110 / 215  
Västersjön, middle 24:40127 / 309  
[CFWC2020]-E4 71:13133 / 468  
[CFWC2020]-E3 32:38133 / 570  
[CFWC2020] Round 2 - Training 19:20123 / 569  
Sätila - middle 40:0750 / 313  
Fusine Extreme Controlpicking dnf  
Sprint-Cup E4 21:04117 / 379  
Hakarp - middle 32:2257 / 279  
Fusine 2 74:2562 / 269  
CFEB 2020-05-01 59:3732 / 147  
Fusine refurbished <10min 22:38129 / 346  
Korvatunturi middle 2 dnf  
Sprint-Cup E3 17:5880 / 396  
Sprint-Cup E2 16:5888 / 419  
Oronmylly West Long 64:3380 / 193  
Sprint-Cup E1 21:15127 / 475  
High Chaparral forest - Middle 55:1988 / 210  
Old Summer Palace [Test] 16:47172 / 327  
Etang de Lers - Night (2) 36:0479 / 215  
Lewes Lake, Middle dnf  
Mäntänvuori | Middle 61:59105 / 243  
Suololuopal middle 3 39:0265 / 257  
Etang de Lers - Night 28:5577 / 322  
city sprint dnf  
city middle 58:5053 / 175  
Eisteichiedlung, Sprint 2 18:54205 / 369  
Eisteichsiedlung, Sprint 1 17:56187 / 461  
[CFWC2020]-E2 85:21117 / 525  
[CFWC2020]-E1 38:32163 / 614  
[CFWC2020]-Training 23:19278 / 660  
[CoronaBlues]-E14 48:45134 / 360  
Lockdown-O - Day 1 - Course A 29:08160 / 572  
Josephgrund Sprint Challange B dnf  
Josephgrund Sprint Challange A 24:54108 / 493  
[NJ2D The Game] Long - Green 13:29146 / 270  
[NJ2D The Game] Long - White 21:57108 / 194  
[NJ2D The Game] Long - Yellow 35:2799 / 169  
[NJ2D The Game] Long - Black 49:1761 / 178  
[NJ2D The Game] Middle - Green 12:53111 / 187  
[NJ2D The Game] Middle - White 14:3745 / 167  
[NJ2D The Game] Middle - Yellow 24:1543 / 177  
[NJ2D The Game] Middle - Black dnf  
[CoronaBlues]-E13 34:5192 / 398  
Forbergåsen|Middle 41:12148 / 378  
Bran, Middle 2 dnf  
Bran, Miidle 1 38:08169 / 432  
PL O-TEAM | Sprint Cinte Tesino 17:26138 / 504  
[CoronaBlues]-E12 20:34113 / 444  
[CoronaBlues]-E11 73:49171 / 333  
Akenstaka - Short 21:19100 / 334  
Bordasee, short 29:14159 / 346  
Bordasee, middle 43:52150 / 291  
[CoronaBlues]-E8 36:51192 / 385  
CFEB 2020-04-01 72:3670 / 131  

All races shown. View recent races.