Catching Features



Sweden Cap

Country:Sweden
Club:Biktorsboys OF
Email:you must log in
Ranking:9694
Races Run:1354
Races Created:6
Upload Limit:6 mb (?)

Recent Races

Race Title Rerun # Time Place
Kungälv 2 Middle 1 dnf  
Winterleitenseen, Short 3 13:023 / 74  
CF 2006 4, middle  dnf (0.0) 
Kungälv 2 Short 13:5813 / 86  
Winterleitenseen Center, Short 2 21:506 / 80  
Winterleitenseen, Middle 2 26:411 / 78  
Winterleitenseen NE, Training 9:452 / 140  
CF 2006 2 v2, middle 36:202 / 113 98.3 
Elsaich, Biathlon Middle 34:0310 / 132 (72.7) 
[Austria Cup #10] Waschberg dnf (0.0) 
[Austrian Championship]Waschberg 33:024 / 143 96.9 
Waschberg, Training 9:356 / 154  
CF 2006 conversion 2, middle 35:484 / 131 99.2 
Rydskogen Challenge #1 13:101 / 120 120.5 
Circle map dnf (0.0) 
Try to complete in 1 hour < dnf (0.0) 
Isebakketjern Intro 2 FIXED 19:572 / 135 108.3 
Isebakketjern Intro 2 dnf (0.0) 
 222:3811 / 132  
Elsaich 26:0613 / 158 (82.4) 
Isebakketjern 13:302 / 183 98.7 
ñïðèíò òóð1 26:114 / 79 85.3 
Kungälv Long  66:2913 / 111 91.5 
sargia  12:2259 / 137 (78.8) 
 214:06120 / 178  
 312:1270 / 178  
Facelift upon a CF 2006 map 43:0312 / 141 93.9 
Kungälv 1 Middle 2 27:492 / 154 90.8 
Reposärkät middle dnf (0.0) 
 2dnf  
Reposärkät middle/long night 41:554 / 115 107.3 
Kungälv 1 Middle 1 51:048 / 138 89.6 
Some old place in Italy dnf (0.0) 
Reposärkät long 51:594 / 129 97.6 
 2dnf  
Kungälv 1 Short 2 13:5817 / 192 (78.3) 
 2dnf  
Magdalenaholz Middle 32:204 / 149 91.1 
Magdalenaholz Intro 20:4923 / 179 (79.0) 
Joutsenenpesä 3 night 34:203 / 124 100.5 
Nya Varvet, Short 19:571 / 176 93.3 
Siitama middle 31:0118 / 178 85.2 
Aguiar da Beira - Pinheiro 23:1635 / 211  
Joutsenenpesä middle 37:352 / 163  
JohnT 21:5411 / 170  
beni b dnf  
Aguiar da Beira 1 6:507 / 213  
 26:219 / 413  
 36:133 / 413  
 46:102 / 413  
High Rigg N, easy 23:4011 / 178  
beni 1 a 35:134 / 133  
Mount Halifaxham Gorge, long. 81:494 / 87  
Joutsenenpesä night 32:214 / 126  
Joutsenenpesä 2.1, middle 32:028 / 160  
Joutsenenpesä 2 middle 26:373 / 189  
High Rigg N, middle 31:323 / 211  
Hailuoto night 28:4013 / 148  
Joutsenenpesä night 37:2622 / 144  
Middle Earth Cup, Bonus Sprint 3 19:3525 / 204  
 2dnf  
Middle Earth Cup 5, middle dnf  
Middle Earth Cup 5, training 16:098 / 190  
Joutsenenpesä middle 35:524 / 162  
Kungälv 1 Short 17:207 / 196  
Saarijärvi 3 night 38:2613 / 138  
Water Features 62:423 / 98  
Platte, Training 9:029 / 174  
Halland Long 34:4216 / 160  
Middle Earth cup 3, middle 31:5713 / 145  
Dawn Breaks dnf  
Köttkulla Long dnf  
Long 40:0810 / 150  
Night Middle 20:3711 / 148  
Prologue 9:332 / 194  
Laikko middle 44:287 / 138  
Middle Earth Cup 2, training 17:3911 / 164  
Fantasy Cup, Stage 6 31:586 / 126  
Loka, easy middle 15:282 / 97  
Fantasy Cup, Stage 1 35:063 / 159  
Hemfjallstangen SO, middle 28:056 / 165  
Hemfjallstangen SO, long middle 44:073 / 138  
Mantscha, Contour-O dnf  
Kalkleiten-Buch, Short 22:546 / 186  
Hemfjallstangen SO, short 21:547 / 185  
r.old.m-E4 34:2712 / 158  
Langeland Day 1 dnf  
Kairobadet middle 34:4512 / 114  
Øyberget Middle 29:289 / 126  
Fremo CP 25:197 / 130  
Teisko 1 short 22:4318 / 152  
r.old.m-E3 31:437 / 128  
Manchester Farm dnf  
Carwell's Labyrinth S, short 20:015 / 160  
Carwell's Labyrinth S, middle 35:1023 / 135  
r.old.m-E2 40:2110 / 157  
Forest Umbra, Long 94:584 / 95  
Forest Umbra, Middle 38:106 / 147  
Portugal O' Summer 30:2212 / 155  
Osso da Baleia (Multitechnics) 37:2112 / 147  
Hawse End middle 34:1511 / 144  
Hawse End short dnf  
Riddarhyttan 4 48:036 / 120  
Riddarhyttan 3 10:145 / 137  
WOC2021-Training-E1 25:1829 / 225  
GRAZ, Main Square, Training 2 9:2428 / 129  
Threlkeld downhill challenge 7:5426 / 156  
Africa - Entire Continent 39:489 / 146  
Night course at an logging area 16:5312 / 97  
Africa - North and Sahara 33:417 / 109  
Tuckland (tech) middle 2 40:3115 / 152  
Costa de Lavos (2) 29:453 / 168  
Schöckl S, Middle 25:2814 / 169  
 2dnf  
Tuckland easy course 18:2312 / 186  
Not another Australian map! 22:4520 / 191  
Resafjellet 35:2126 / 182  
Borrowdale middle 2 35:278 / 128  
Saarijärvi middle 2 35:1024 / 124  
Kårsta, middle 32:375 / 153  
Kårsta, short 18:367 / 202  
Malaysian shortie 22:225 / 181  
Borrowdale middle 1 dnf  
An Ras 2021: Stage 2 29:2413 / 204  
Saarijärvi middle 38:394 / 158  
Night Middle, forest sprint  dnf  
NJROTC Area13 challenge 21 day2 16:523 / 188  
NJROTC Area13 challenge 21 day1 19:568 / 222  
[WOC2021 Course Setter]Supi hora dnf  
An Ras 2021: Stage 1 dnf  
[WOC2021 Course Setter]Supi hora 33:0110 / 235  
Melville Caves 42:1419 / 179  
Kauppi 3.5 long 54:319 / 124  
Return of Holly Hell - Night 2 46:1512 / 109  
MidEarth 9, Mordor without tears 19:034 / 175  
Middle Earth 8, grand final 40:008 / 158  
Swedish middle 23:165 / 197  
Middle Earth 7, Long 59:463 / 105  
Middle Earth 6, long training 17:582 / 150  
Korong Spur Long 2 52:469 / 122  
Kauppi 3.1 night 32:084 / 104  
Portugal by night dnf  
Middle Earth 5, Mirkwood by day dnf  
Kauppi 3.1 middle 2 32:303 / 149  
Korong Spur Middle 2 33:4023 / 167  
Middle Earth 4, Night 41:166 / 100  
Kitluv Revir 1/2 dnf  
Kauppi 3.4 long 61:3711 / 113  
[re-play]CFWOC2021 Relay Finals 25:5524 / 202  
Middle Earth 3, middle distance 32:558 / 169  
Middle Earth 2, middle training 14:196 / 219  
Korong Spur Night 21:2310 / 140  
Middle Earth 1 - Intro 29:117 / 203  
Short course 14:5639 / 156  
Korong Spur Long 67:0124 / 142  
Korong Spur Middle 25:581 / 224  
Pedrogao (1) 30:4310 / 174  
Korong Spur Intro 11:0410 / 260  
 210:5097 / 551  
 310:3778 / 551  
 410:3162 / 551  
 510:3881 / 551  
 610:2953 / 551  
 710:2953 / 551  
 810:2745 / 551  
 910:3265 / 551  
 10dnf  
 1110:2636 / 551  
 1210:2953 / 551  
 1310:2636 / 551  
 14dnf  
 1510:2531 / 551  
 1610:2636 / 551  
 17dnf  
 1810:2317 / 551  
 1910:2424 / 551  
 2010:2531 / 551  
 21dnf  
 2210:2953 / 551  
 23dnf  
 24dnf  
 2510:2424 / 551  
 2610:2424 / 551  
 27dnf  
 2810:2424 / 551  
 29dnf  
 30dnf  
 3110:2317 / 551  
gsdivoc21 (8) 42:536 / 121  
Snow Maze dnf  
Return of Holly Hell - Night 41:5519 / 141  
test3 25:1311 / 51  
test2 19:181 / 66  
test1 15:297 / 99  
Costa de Lavos (1) 27:495 / 162  
Kauppi 3.3 37:2429 / 145  
Kauppi 3.2 middle 34:4524 / 196  
Fantasy Cup, Stage 15 29:4011 / 197  
[CFWOC21]-Relay Leg3 24:4729 / 215  
Askham 2 - easy course 14:064 / 207  
Askham 1 31:373 / 157  
Middle south 28:1211 / 110  
Osso da Baleia 1 29:1837 / 193  
[CFWOC21]-Relay Leg2 25:3722 / 236  
 224:109 / 347  
[CFWOC21]-Relay Leg1 23:106 / 265  
 222:2513 / 385  
Short fast course  5:2310 / 211  
Waterfall dnf  
 2dnf  
 3dnf  
[CFWOC21]-Sprint 18:2271 / 301  
Fantasy Cup, Stage 14 16:3320 / 193  
[CFWOC21]-Night 41:267 / 205  
Soria Sprint Training 18:0852 / 178  
Fairbanksford Steeps, Long2dnf  
[CFWOC21]-Long 75:527 / 252  
Fantasy Cup, Stage 13 59:447 / 159  
Brügg Prolog 14:0316 / 171  
Teeside Sprint Training210:0050 / 262  
Long dnf  
Wubba lubba dub dub 1 24:103 / 209  
[CFWOC21]-Middle 36:489 / 341  
Ingalnga City - Labyrinth Sprint 2:595 / 150  
 22:3823 / 412  
 3dnf  
 42:4787 / 412  
Kaakkurinlammi - Middle 30:228 / 181  
xy2dnf  
Svata Anna, Middle dnf  
North side Easy 17:2621 / 169  
Bran, Short 17:1821 / 215  
 217:0526 / 274  
Svata Anna, Short 11:0039 / 238  
gsdivoc21 (7) dnf  
Middle Downy Forest 14:0611 / 103  
Chiswickfield National Park  13:3411 / 110  
test1 33:162 / 89  
[CFWOC2021]-Training2 20:5245 / 346  
 218:3195 / 698  
 3dnf  
 4dnf  
 518:2692 / 698  
gsdivoc21 (6) 39:488 / 122  
gsdivoc (5) 25:2216 / 180  
Fantasy Cup, Stage 12 29:3418 / 178  
gsdivoc (4) 51:4713 / 134  
Fantasy Cup, Stage 11 42:4620 / 188  
Darnaway - Wrap up warm 39:299 / 158  
Chesterwoodham Farm 22:122 / 98  
test 40:203 / 99  
San Giovanni Bonus dnf  
Fell Pond Course 3 18:0512 / 110  
San Giovanni 3 dnf  
San Giovanni 2 10:354 / 136  
San Giovanni 16:0019 / 205  
newbury national preserve  dnf  
[CFWOC21]-Training1 14:0139 / 384  
 212:45417 / 1385  
 311:24334 / 1385  
 411:08292 / 1385  
 510:52217 / 1385  
 6dnf  
 710:47179 / 1385  
 8dnf  
 910:43145 / 1385  
 10dnf  
 11dnf  
 1210:40114 / 1385  
 13dnf  
 1410:41126 / 1385  
 15dnf  
 1610:41126 / 1385  
 1710:38102 / 1385  
 1810:42136 / 1385  
 19dnf  
 20dnf  
 21dnf  
 22dnf  
 23dnf  
 24dnf  
 2510:3793 / 1385  
High Rigg 3 dnf  
Fantasy Cup, Stage 10 17:5218 / 218  
 222:10113 / 281  
gsdivoc (3) dnf  
gsdivoc(2) 52:363 / 126  
High Rigg 2 - Easy curse 15:0016 / 210  
High Rigg dnf  
Darnaway - Half Eleven 32:5714 / 217  
Fantasy Cup, Bonus 16:5412 / 209  
Fantasy Cup, Stage 9 39:5618 / 188  
 2dnf  
gsdivoc21(1) 63:5213 / 149  
Vähäjärvi 2, middle 49:148 / 177  
Vähäjärvi 1, middle 2 37:372 / 221  
 257:55160 / 281  
Fantasy Cup, Stage 8 44:585 / 174  
Setmurthy 3234:142 / 230  
Fantasy Cup, Bonus 17:0415 / 201  
Isojärvi 1 middle 4 39:3610 / 199  
Fantasy Cup, Stage 4 25:0014 / 200  
Whinlatter 22:554 / 224  
Fantasy Cup, Training B 7:1221 / 194  
Fantasy Cup, Stage 1 29:1313 / 194  
Fantasy Cup, Training A 8:1417 / 203  
Setmurthy 2 33:294 / 195  
OUnlocked Bestof2020 World Easy 14:542 / 148  
OUnlocked Bestof2020 WorldMedium dnf  
OUnlocked Bestof2020 JK1971 Easy 15:361 / 138  
OUnlocked Bestof2020 JK1971 Hard 38:0312 / 209  
Österrödjeberget night 30:3717 / 142  
Buchwald, Bonus 19:5126 / 157  
Buchwald, Night dnf  
Buchwald, Middle 22:355 / 203  
Buchwald, Training 6:361 / 205  
Dalegarth 2 50:177 / 144  
sdasd 13:211 / 123  
Dalegarth, West Cumberland 61:178 / 138  
A-mazing Grazing dnf  
Maria Trost, Short 15:409 / 190  
Ardnaskie 2 37:4610 / 137  
Manesty, West Cumberland 28:583 / 144  
Ardnaskie 1 43:4716 / 155  
Joutsenenpesä middle 4 33:094 / 131  
Nr. 400 - The Map 18:5221 / 198  
Babylon, Middle 27:1612 / 186  
Joutsenenpesä night 35:0715 / 124  
Joutsenenpesä middle 3 35:435 / 154  
Chaud Clapier - Middle dnf  
Österrödjeberget middle 26:103 / 186  
 231:2284 / 251  
West Cumberland 38:519 / 163  
Vähäjärvi 1 middle 2 35:108 / 178  
Växjö OK middle 30:4710 / 176  
Vähäjärvi 2 night 41:5411 / 128  
White Sands NP Middle 1 40:5210 / 159  
Vähäjärvi nigh 35:588 / 139  
[CoronaBlues]-E19 23:3410 / 214  
Darnaway Half Nine 55:2026 / 146  
Vähäjärvi 2 long 66:3417 / 155  
Vähäjärvi middle 1 35:105 / 196  
[CoronaBlues]-E18 33:083 / 224  
Erskine 2 11:4811 / 157  
Erskine 1 14:4519 / 208  
Darnaway 10 o'Clock 67:584 / 126  
Knock-Out Sprint, Final 21:267 / 171  
Knock-Out Sprint, Heat C 6:487 / 161  
Knock-Out Sprint, Heat B 5:411 / 164  
Knock-Out Sprint, Heat A 7:1321 / 192  
Kalkleiten, Sprint 11:1830 / 183  
Hansta West, long 81:3711 / 123  
Hansta West, middle 2 dnf  
Hofwald, Long 43:2114 / 154  
Hofwald, Short 6:4510 / 223  
OUnlocked- WOC99 -Classic Easy3 9:0716 / 101  
OUnlocked- WOC99 -Classic Easy2 9:0012 / 116  
OUnlocked- WOC99 -Classic Easy1 9:282 / 122  
OUnlocked- WOC99 -Men Classic P3 16:386 / 152  
OUnlocked- WOC99 -Men Classic P2 50:5317 / 169  
OUnlocked- WOC99 -Men Classic P1 51:0910 / 213  
OUnlocked- WOC99- Short Beginner 9:068 / 163  
OUnlocked- WOC99 -Women's Short 26:083 / 264  
Ghosttown V2 Ghostrace dnf  
Col de la Chau - Middle (3?) 36:5617 / 191  
SCFL S2 R5 37:4214 / 154  
Kalkleiten, Middle 4 dnf  
Kalkleiten Middle 3 20:4628 / 168  
Kalkleiten, Middle 2 21:275 / 172  
[NEW] Kalkleiten, Middle 24:569 / 180  
SCFL S2 R4 31:4214 / 189  
Forest Umbra, Middle 31:3011 / 192  
A run on the beach  19:2310 / 112  
Holdhusfjell - Middle 3 29:1911 / 164  
Hansta West, middle 30:0315 / 158  
[CoronaBlues]-E17 35:3316 / 177  
The real night2dnf  
Björköby middle 33:0312 / 151  
[CoronaBlues]-E16 38:3911 / 157  
Hailuoto night 32:1218 / 121  
Hansta West, Short 21:534 / 180  
Nya Varvet, Middle 26:3419 / 157  
Hamrångefjärden Middle 21:299 / 156  
WOC2020 47:319 / 93  
[CoronaBlues]-E15 24:205 / 195  
Larsmo long 51:165 / 116  
Söder Getaren Middle  23:5418 / 189  
SCFL S2 R2 - Dalkeith CP dnf  
Kyrkoberget middle 34:5617 / 147  
Peruspohjanvuori long night 69:3811 / 93  
Peruspohjanvuori long / middle 54:468 / 128  
Hailuoto middle 2 29:1915 / 182  
Hollola night 2 38:5413 / 135  
Hollola middle 2 36:4410 / 196  
SCFL S2 R1 35:523 / 171  
SCFL S2 Placement Race 39:1911 / 184  
GSDIVOC10 53:375 / 81  
GSDIVOC9 45:3112 / 90  
GSDIVOC8 23:3013 / 152  
GSDIVOC7 40:2216 / 136  
 2dnf  
GSDIVOC6 31:4714 / 126  
GSDIVOC5 30:4014 / 165  
CFEB 2020-10-01 49:4811 / 107  
GSDIVOC 21:5511 / 135  
Tähtiniemi 3 middle 35:2815 / 172  
GSVIDOC 48:044 / 142  
GSVIDOC1 25:0830 / 204  
Hansta East, Long dnf  
 2dnf  
Mount Dufferin 6 27:1828 / 179  
 230:1982 / 268  
Tähtiniemi 2 middle dnf  
Tähtiniemi new night 35:0516 / 108  
Night middle 28:4010 / 74  
M2 Mantscha 35:207 / 138  
Tähtiniemi new middle 30:206 / 141  
M1 Forest Umbra 23:393 / 170  
Middle 28:255 / 167  
Cheire de come - Middle dnf  
Osso da Baleia Model Event 15:4516 / 223  
Leudimin Tribute  19:123 / 113  
Los arboles no son transparentes 25:557 / 137  
Lagganlia 2020 22:2639 / 140  
Auburnborough - Short 12:5329 / 161  
Redmires - Middle 33:4920 / 157  
Farum, Denmark 17:336 / 208  
middle 36:253 / 101  
Koirarata night 23:3629 / 171  
Banat Long 72:428 / 135  
CFEB 2020-07-15 dnf  
Banat 43:399 / 185  
Conique 28:169 / 195  
Lockdown-O British Open Middle A 43:0522 / 326  
Holdhusfjell - Middle 35:1153 / 288  
 2dnf  
Pizzorne 58:3118 / 151  
San Giovanni 4 dnf  
San Anton Night 27:3222 / 136  
Picking shrubbery and cliffs 25:3818 / 204  
San Giovanni 3 36:3634 / 187  
ojo arboles 6:375 / 152  
[CFWC2020]-E19 33:1421 / 289  
[CFWC2020]Round10-Training 15:2522 / 328  
 2dnf  
 3dnf  
The night of spiders 2 31:4518 / 163  
San Giovanni 2 40:2812 / 157  
Konkalampi 2 night 39:0229 / 142  
[CFWC2020]-E18 56:4924 / 248  
[CFWC2020]-E17 33:5551 / 312  
[CFWC2020]Round9-Training 21:59100 / 349  
 216:5428 / 530  
Sarkalahti night 2 38:4320 / 148  
Oldie but NOT goldie.  19:0714 / 214  
10mila202x-training 21:3626 / 288  
 9:1913 / 189  
[MV2020] GRAND SLAM 30:5019 / 260  
[CFWC2020]-E16 68:0631 / 278  
[CFWC2020]-E15 31:2742 / 359  
[CFWC2020]Round8-Training 13:3766 / 375  
[CFWC2020]-E14 73:2850 / 282  
[CFWC2020]-E13 45:0464 / 344  
[CFWC2020]Round7-Training 18:5019 / 373  
Contour-O, Hofwald 1 21:467 / 177  
[MV2020] Gara7 25:2918 / 244  
Holly hell - Intro 1 dnf  
[Svindal] Short Middledistance 17:3023 / 239  
[CFWC2020]-E12 73:2833 / 289  
[CFWC2020]-E11 dnf  
[CFWC2020]Round6-Training 13:2039 / 406  
Holly hell - Intro 0 12:0218 / 314  
SandroneCup-Marzabrutto- Picking dnf  
Col de la Chau - Middle 28:4729 / 212  
Col de la Chau - Short 18:179 / 273  
[MV2020] Gara4 dnf  
Fresnedilla Norte-1 31:0641 / 276  
CF COMA El Chorro Sur 36:4513 / 250  
Lockdown-O - World O Day 41:3227 / 536  
Tour de France Part 4 (Middle) 33:1612 / 232  
CF COMA El Chorro Media 40:0356 / 234  
Konkalampi middle 40:1751 / 251  
Minas Tirith - Intro dnf  
[CFWC2020]-E10 70:1041 / 344  
[CFWC2020]-E9 41:3040 / 449  
[CFWC2020]Round5-Training 21:27158 / 502  
Sierra de las Villas Open 34:3220 / 312  
[MV2020] Gara2 - The Real One 19:4722 / 290  
Härkävuori - Middle 29:2937 / 325  
Tour de France Part 2 27:1112 / 315  
Cursa Oberta - I Copa Catalana 23:4132 / 385  
Lockdown-O - Classic - Long A 80:4345 / 356  
Lockdown-O Classic - Middle A 36:2119 / 425  
Lockdown-O - Classic - Short A 31:0654 / 531  
Orrdals klint 2 middle 27:1435 / 265  
FEGADO [Model Event] 8:5611 / 270  
[MARS] Victoria Crater 26:1957 / 356  
Tour de France Part 1 (short) 18:5222 / 382  
Orrdals klint middle 2 27:0011 / 293  
SandroneCup-Cumeglio-long? 46:125 / 200  
Breizh Cup - Quimper - Etape 1 12:557 / 326  
[MV2020] Gara1 18:1354 / 438  
Final Copa Cat 3_5_2020 25:5358 / 278  
morkvedmarka sprint 21:5524 / 317  
Sprint-Cup E8 15:5618 / 325  
Mines du Roi Salomon, Sprint 2 14:0514 / 226  
Mines du Roi Salomon, Sprint 1 dnf  
 2dnf  
Les mines du Roi Salomon - Intro 3:1242 / 414  
Boatorp Middle 29:3512 / 280  
Polish Championships Long 58:598 / 166  
HuBei orienteering 31:1225 / 262  
[Profi] Blumau, Middle 2 dnf  
[Rookie] BLumau, Short 4 19:4933 / 221  
[Rookie] Blumau, Short 3 17:3121 / 304  
1a Copa Catalana- Classificatori 16:3025 / 265  
[CFWC2020]-E8 71:2416 / 358  
[CFWC2020]-E7 36:2340 / 450  
[CFWC2020]Round4-Training 22:2944 / 484  
[MV2020] Allenamento1 21:547 / 253  
Polish Championships Middle 23:362 / 291  
Polish Sprint Championships 21:2036 / 309  
[Profi] Blumau, Middle 1 30:3044 / 268  
[Rookie] Blumau, Short 2 16:1820 / 255  
[Rookie] Blumau, Short 1 18:2031 / 325  
Sprint-Cup E8 21:5540 / 256  
Trail-O Goente Ini_Beginner 3:2317 / 207  
Sprint-Cup E7 14:2830 / 318  
Sprint-Cup E6 13:3851 / 361  
Sprint-Cup E5 13:5844 / 393  
SandroneCup-MonteSandrone-Short 21:3426 / 317  
Orrdals klint night, short dnf  
Haukkavuori cliffs 39:0435 / 271  
Lockdown-O - Round 3 - Course A 15:3844 / 449  
[CFWC2020]-E6 65:0650 / 453  
[CFWC2020]-E5 33:2517 / 541  
[CFWC2020]Round3-Training 21:5661 / 601  
WoO-Route to O-Season Day 42 14:468 / 327  
Bedolpian (Trentino) DAY1 33:2927 / 178  
[RCC]-E3 27:1221 / 157  
[RCC]-E2 23:327 / 186  
Lockdown-O - Round 2 - Course A 28:0348 / 396  
Lockdown-O - Round 1 - Course A 24:2537 / 483  
[RCC]-E1 16:4758 / 219  
short forest 23:2160 / 274  
Mynttila - Long 55:4821 / 258  
Mynttila - Intro 7:2531 / 415  
 216:25332 / 532  
 314:33302 / 532  
bamboo middle2dnf  
yixing banboo dnf  
First CF Trail-O (WT = 3min) 2:566 / 218  
Platabek 33:1747 / 256  
Reposärkät 39:1423 / 215  
Västersjön, middle 21:098 / 309  
[CFWC2020]-E4 56:1116 / 468  
[CFWC2020]-E3 27:5341 / 570  
[CFWC2020] Round 2 - Training 17:3738 / 569  
 217:2041 / 838  
Lammhult, easy sprint 10:1116 / 396  
Sätila - middle 39:3547 / 313  
 233:5916 / 385  
Fusine Extreme Controlpicking dnf  
Sprint-Cup E4 15:5818 / 379  
Hakarp - middle 27:0313 / 279  
Fusine 2 dnf  
Fusine refurbished <10min dnf  
Korvatunturi middle 2 32:579 / 249  
Kvänsås dnf  
Sprint-Cup E3 15:4132 / 396  
Sprint-Cup E2 16:0550 / 419  
Oronmylly West Long 55:1236 / 193  
Sprint-Cup E1 dnf  
High Chaparral forest - Middle 41:3716 / 210  
Old Summer Palace [Test] 12:197 / 327  
Etang de Lers - Night (2) 34:4161 / 215  
Slättö sand, middle 29:1411 / 218  
Lewes Lake, Middle 44:5527 / 312  
Mäntänvuori | Middle 37:5914 / 243  
Suololuopal middle 3 35:2030 / 257  
Etang de Lers - Night 29:2396 / 322  
city sprint 29:2928 / 301  
city middle 52:0032 / 175  
City Long 99:0124 / 181  
LockdownO - Day 4 fix - Course A 39:0034 / 386  
Eisteichiedlung, Sprint 2 12:0549 / 369  
Eisteichsiedlung, Sprint 1 12:3141 / 461  
[CFWC2020]-E2 77:3866 / 525  
[CFWC2020]-E1 30:3237 / 614  
Oak Reservior Middle 21:2417 / 189  
[CFWC2020]-Training 14:5562 / 660  
 213:3120 / 1265  
[CoronaBlues]-E14 dnf  
Lockdown-O - Day 1 - Course B 5:2942 / 414  
Lockdown-O - Day 1 - Course A 23:5272 / 572  
Josephgrund Sprint Challange C 22:0718 / 289  
Josephgrund Sprint Challange B 23:0553 / 336  
Josephgrund Sprint Challange A 20:5034 / 493  
[NJ2D The Game] Long - Green 13:1324 / 270  
[NJ2D The Game] Long - White 20:5929 / 194  
[NJ2D The Game] Long - Yellow 29:1615 / 169  
[NJ2D The Game] Long - Black 44:3419 / 178  
[NJ2D The Game] Middle - Green 12:115 / 187  
[NJ2D The Game] Middle - White 14:4153 / 167  
[NJ2D The Game] Middle - Yellow 23:3413 / 177  
[NJ2D The Game] Middle - Black 33:522 / 208  
Bran, Middle 4 23:4924 / 305  
Bran, Middle 3 24:2737 / 332  
[CoronaBlues]-E13 32:2466 / 398  
Forbergåsen|Middle 30:5541 / 378  
 230:5546 / 445  
 3dnf  
Bran, Middle 2 27:5415 / 300  
Bran, Miidle 1 25:3318 / 432  
Test2 NJ2D Lang 20:231 / 171  
TestNJ2D B Lang 21:094 / 50  
Nordjysk 2D Mellem D10B 13:094 / 20  
PL O-TEAM | Sprint Cinte Tesino 9:203 / 504  
[CoronaBlues]-E12 16:5140 / 444  
Koantakanen middle 4 39:3745 / 224  
Nordjysk 2D 2020 D10A 13:262 / 7  
Nordjysk 2D Lang H10A 14:086 / 12  
  14:263 / 9  
Pink Cacti 26:5945 / 279  
 224:5715 / 337  
[CoronaBlues]-E11 52:1239 / 333  
SpanishCoronaChampionship 29:0123 / 242  
GS030420m 20:4022 / 273  
Test af Kirkemile upload 8:5617 / 201  
Mäntänvuori | Short 21:5035 / 369  
Koantakanen middle 3 38:4646 / 277  
Akenstaka - Long 52:1943 / 255  
Bordasee, Controlpicking 2 33:4714 / 199  
Grasslands by night 28:5236 / 146  
[CoronaBlues]-E10 53:1127 / 312  
Kalajoki middle 3 36:1132 / 224  
Bordasee, Controlpicking 32:3831 / 283  
 231:0712 / 335  
Peguerinos Middle 30:4415 / 249  
Middle distance Igualada 25:3425 / 190  
Sprinttraining 1 19:1636 / 248  
Mount Kooyoora, test 6:5043 / 242  
Bordasee, short 2 18:3162 / 309  
Nj2dtest d12B 12:4186 / 153  
Nj2d test 8:1724 / 122  
Akenstaka - Short 18:0740 / 334  
Huuhkainvuori middle 3 dnf  
CFEB 2020-04-15 52:5323 / 182  
Haukkavuori middle dnf  
[CoronaBlues]-E9 45:4450 / 340  
Prueba2 dnf  
Prueba dnf  
Isojärvi night 55:2514 / 116  
Bordasee, short 22:5723 / 346  
Bordasee, middle 33:5233 / 291  
Isojärvi middle 4 38:1937 / 224  
[CoronaBlues]-E8 dnf  
GS280320S dnf  
GS280320L 48:4716 / 117  
GS280320M 27:1020 / 194  
  28:1528 / 191  
Kangerluarsunnguaq - Middle 26:3432 / 246  
Gronholt Hegn - Middle 2 44:0330 / 124  
Gronholt Hegn - Middle 33:4641 / 205  
GS270320L dnf  
GS270320m 21:2019 / 208  
Kvarn | Middle 38:4832 / 275  
[CoronaBlues]-E7 17:1536 / 369  
GS260320 42:2821 / 140  
Isojärvi middle 3 34:5339 / 164  
[CoronaBlues]-E6 41:4146 / 286  
San Giovanni - contour dnf  
GS240320a 35:4817 / 150  
[CoronaBlues]-E5 26:2010 / 274  
GS220320h dnf  
GS220320g 45:5215 / 111  
GS220320f 17:5328 / 166  
GS220320e 28:528 / 128  
Woc 2005, Middle dnf  
GS220320d 28:5435 / 147  
GS220320c dnf  
GS220320b 35:5722 / 179  
lokura 5:4029 / 186  
GS210320covid dnf  
GS210320b 24:1221 / 164  
[CoronaBlues]-E4 47:2942 / 231  
GS210320a 44:109 / 142  
[CoronaBlues]-E3 dnf  
El Negral (Middle) 27:3533 / 176  
CFEB 2020-04-01 55:0136 / 131  
Short Middle 25:2129 / 205  
[CoronaBlues]-E2 dnf  
ValleIruelas night 28:3033 / 162  
ValleIruelas II 29:2930 / 229  
Valle Iruelas 24:5011 / 272  
[reused]-Middle 39:3024 / 185  
Rovigo Sprint 2 13:5524 / 190  
GS130220S dnf  
MEDIO 1 dnf  
[reused]-E1 31:2817 / 114  
Loka,middle 23:5826 / 97  
? 40:2017 / 94  
SANTA ROSA 3 45:4123 / 87  
Idre, intro 10:4913 / 122  
Jyvaskyla - Long dnf  
Rovigo Sprint 18:1430 / 136  
Beach Middle 24:089 / 107  
[CF-WOC2020]-Long 111:2723 / 91  
Circle City Christmas night dnf  
Christmas calendar#24-[FINAL] 22:1117 / 120  
Christmas calendar#23 41:4613 / 93  
Christmas calendar#22 86:5716 / 84  
Christmas calendar#21 14:2023 / 120  
Christmas calendar#20 21:0130 / 109  
Christmas calendar#19 24:4420 / 95  
Adigeya (reused) short dnf  
Christmas calendar#18 53:1214 / 75  
Christmas calendar#17 32:0718 / 90  
Compensation day 15 5:0113 / 105  
Christmas calendar#16 36:5614 / 85  
Christmas calendar#15 43:0017 / 81  
Christmas calendar#14 19:5313 / 107  
Herbouilly - Middle 29:2310 / 92  
Christmas calendar#13 43:1122 / 86  
Järvafältet sprint 22:3019 / 91  
Herbouilly - Short 22:5714 / 95  
Long-sprint Siente-Mette 27:519 / 67  
Long sprint Siente-Mette 28:5314 / 90  
Night-sprint Sinte-Mette 17:2317 / 86  
Christmas calendar#12 49:0728 / 90  
Christmas calendar#11 19:5318 / 97  
Christmas calendar#10 44:2116 / 92  
Christmas calendar#9 37:3410 / 93  
Christmas calendar#8 30:4515 / 96  
Christmas calendar#7 33:2615 / 97  
Christmas calendar#6 14:1234 / 113  
Christmas calendar#5 39:1016 / 93  
Christmas calendar#4 25:4521 / 115  
Christmas calendar#3 46:0123 / 97  
Christmas calendar#2 27:3617 / 105  
Christmas calendar#1 32:3713 / 113  
Huhus III dnf  
RyaAsar-short 32:0038 / 124  
Vulcania - Middle dnf  
Utsjoki Night II 44:5220 / 72  
Dunas de Maspalomas (reused)  27:5420 / 98  
Dogtrack in the year 2080 short 16:5218 / 93  
Kaleva Church (reused) sprint 13:228 / 95  
Night in Lappland 43:0016 / 71  
OneLegWonder #9 18:5719 / 81  
CF-WorldCup2019-[FINAL] dnf  
Suomi7 36:3720 / 90  
Loka, night middle 22:2016 / 78  
Alcubierre 37:485 / 78  
Loka, short 21:0735 / 97  
Kytäjä Middle 2 30:5424 / 95  
Return to Schönbrunn labyrinths 26:5113 / 89  
Downhill Ski O 2 14:3720 / 86  
Downhill Ski O 16:3924 / 94  
Laikko middle  40:0214 / 82  
athletics 800mts. 3:3443 / 100  
Cheire de come - Sprint 2 dnf  
Vorssa 41:1518 / 92  
Cheire de come - Sprint 15:2713 / 116  
H/D10RR course 2 13:1132 / 98  
Playa 38:019 / 97  
Kytäjä Middle 36:5017 / 87  
H/D10 RR course 1 7:5622 / 107  
CF-WorldCup2019-[E10] 39:5123 / 117  
Kytäjä Long 2 dnf  
Kytäjä Sprint 20:4323 / 115  
Riiainen 32:5828 / 110  
OSkarshamn Long Night 55:5916 / 63  
Oskarshamn Middle 2 21:2135 / 114  
Oskarshamn Night Sprint 2 dnf  
Urkiola dnf  
Oskarshamn Night Long dnf  
Kalle Anka Mästerskapen 34:3119 / 84  
OneLegWonder #6 12:1759 / 112  
Momarka Middle 27:2431 / 126  
French WOC10 training 23:0138 / 136  
OneLegWonder #5 8:5538 / 112  
OneLegWonder #4 8:3820 / 107  
OneLegWonder #3 12:4223 / 114  
CFEB 2019-09-15 65:5317 / 62  
OneLegWonder #2 9:1515 / 121  
 29:2062 / 232  
OneLegWonder #1 15:4816 / 134  
CF-WorldCup2019-[E8] 39:0917 / 130  
CFEB 2019-09-01 65:1824 / 63  
CF-WorldCup2019-[E7] 55:1528 / 114  
SummerCup'19 E12-Final 40:4517 / 124  
SummerCup'19 E11-Long 86:3726 / 96  
Litchfield Randomized 44:5412 / 80  
SummerCup'19 E10-NightSprint dnf  
CFEB 2019-08-15 dnf  
 2dnf  
Gränjesåsvallen | Middle225:1352 / 213  
 323:3736 / 213  
Confusing Cup - Final 19:5912 / 84  
CF-WorldCup2019-[E1] dnf  
Saarijärvi middle 2 42:2635 / 105  
Confusing Cup - Day 4 38:5311 / 60  
Confusing Cup - Day 3 22:1211 / 76  
Cofusing Cup - Day 2 32:5623 / 78  
Confusing Cup - Day 1 23:0524 / 105  
[CF SpringCup'19]E7-Final 31:2924 / 119  
Gäddhult Night dnf  
Gäddhult Middle dnf  
Oldie but goldie 5 6:5826 / 118  
Oldie but goldie 4 24:4113 / 101  
Oldie but goldie 3 22:4028 / 74  
Oldie but goldie 2 22:3133 / 100  
 2dnf  
Oittaa again 27:4525 / 83  
Relay training dnf  
Gjenvollhytta rerun 2 17:3121 / 92  
Gjenvollhytta rerun dnf  
Oittaa forestsprint 10:5828 / 91  
Pinheiro 17:2730 / 130  
Haijainen | Middle 34:4335 / 117  
Utsjoki Sunday-O II dnf  
Shrink 13:3629 / 113  
South Finland Sunday Easy-O 29:3016 / 108  
Dutchman Flats | Sprint 19:5127 / 130  
Suololuoppal middle 2 44:2313 / 93  
Gjenvollhytta Sprint 15:0943 / 107  
Suololuoppal middle 32:0517 / 112  
Gjenvollhytta Middle 2 31:5114 / 107  
|ReusedSprintMaps|-E4 16:5617 / 95  
|ReusedSprintMaps|-E3 dnf  
|ReusedSprintMaps|-E2 24:1217 / 98  
|ReusedSprintMaps|-E1 19:3624 / 129  
Perahikia Norht Karelia dnf  
Gjenvollhytta Night 53:0720 / 67  
Lappörarna night 37:1123 / 76  
Kronfallet | Middle 36:2618 / 118  
Gjenvollhytta Middle 43:1719 / 113  
Lappörarna middle 3  45:2427 / 106  
[OldButGold] Art, short night 16:3226 / 115  
[OldButGold] Gribskov, short 14:0135 / 137  
Lappörarna middle 2 dnf  
Gribskov Midt - Prologue 16:4726 / 125  
CFEB 2019-03-01x 57:4618 / 80  
Tahkis 39:1114 / 122  
Gjenvollhytta short 28:3524 / 117  
Gjenvollhytta dnf  
dyynimasto 40:1122 / 106  
Lappörarna middle 30:0345 / 138  
Terrain B 77:4113 / 104  
Super short series 2 5:0265 / 102  
Super short series 1 3:3117 / 111  
dunas 45:0818 / 91  
CFEB 2019-02-15 64:0614 / 73  
[CF WOC 2019] Night 57:4818 / 101  
[CF WOC 2019] Relay Leg3 42:5636 / 130  
Backsjö middle 1 23:4024 / 139  
[CF WOC 2019] Relay Leg2 53:3736 / 123  
Tour de la IKHP #4 18:1814 / 106  
[CF WOC 2019] Relay Leg1 41:4634 / 136  
Poble de Lillet Nocturna 43:4815 / 99  
CFEB 2019-02-01 50:2912 / 77  
Isojärvi 3 middle 40:1341 / 125  
[CF WOC 2019] Long 79:2521 / 108  
Isojärvi 2 middle 35:4838 / 127  
Horner Hütte213:1417 / 195  
 313:2421 / 195  
Desert du Carlit day 1 dnf  
[CF WOC 2019] Middle 53:5952 / 150  
island of carlit 227:0229 / 196  
[WorldCup2018]-Final2dnf  
Isojärvi middle 38:0622 / 103  
[REUSE]Storklinten - Middle 37:2632 / 130  
Ski-o Tomsk Sprint 23:4224 / 100  
Larsmo (Luoto) middle 4 35:4831 / 108  
Edited Random 25:4411 / 90  
CFEB 2018-12-01 64:5214 / 59  
Tour de la IKHP #1 35:5813 / 88  
Central Pembrokeville Night2dnf  
Greycliffordwood 39:1112 / 58  
Nipfjället|Middle dnf  
Larsmo middle 2 27:0226 / 104  
[WorldCup2018]-E3 dnf  
Orrdals klint short 25:4448 / 123  
Lewes Lake dnf  
Kiutvaara middle 2 40:2731 / 97  
CFEB 2018-10-01 62:1413 / 59  
Somewhere forest night 39:2537 / 82  
Somewhere forest middle 2 43:2937 / 110  
Western Wollasland - Middle 24:1613 / 95  
Sprint Italian Championship 31:1023 / 124  
Kyrkoberget middle 5 31:3933 / 105  
Dutchman Flats 41:0835 / 108  
CFEB 2018-09-15 57:5511 / 61  
sprint2night 23:036 / 79  
Sikovuori II 22:4631 / 106  
Sikovuori 21:0214 / 109  
Kalajoki middle 2 34:3419 / 92  
race9 46:4811 / 56  
Nice fast run 37:486 / 64  
short but hard 30:514 / 69  
CFEB 2018-09-01 65:2511 / 58  
Kyrkoberget night 2 33:3014 / 68  
Björköby middle 4 35:4017 / 93  
Kyrkoberget middle 4 29:1227 / 100  
Hailuoto night 33:2725 / 72  
Hailuoto short 21:3529 / 114  
 2dnf  
 3dnf  
 420:5931 / 172  
Col du Marchairuz 24:392 / 72  
Esten boylstonborough 67:225 / 62  
WinterCup - Day 1233:1627 / 142  
CFEB 2018-05-15 dnf  
Levico Terme 14:3434 / 96  
 217:0866 / 139  
 310:4919 / 139  
 410:017 / 139  
Tropical night2dnf  
Hailuoto in the year 2099 middle2dnf  
Metsäkylä middle32dnf  
Woman 11:5921 / 76  
Sekotsuji 35:0514 / 79  
Aatsajoki dnf  
Gelendjik 25:267 / 83  
mapWOC03sprint 19:3015 / 96  
Pakkala middle 2 29:1831 / 123  
Race 500 30:1922 / 123  
Rousvaara Middle 32:1026 / 102  
Easter middle distance 22:5519 / 102  
Reposärkät middle 2 35:1641 / 112  
1 31:3918 / 66  
[color treasures]-E3 61:1749 / 111  
[color treasures]-E2 38:2845 / 101  
Konkalampi 2 short 19:2738 / 87  
Spring Cup E2 Middle 33:3428 / 96  
Spring Cup E1 Sprint 15:3737 / 106  
Spring Cup Prologue 20:0245 / 104  
Livastinmäki middle 2 37:0425 / 83  
CFEB 2018-03-15 dnf  
Livastinmäki middle 31:0526 / 119  
[color treasures]-E1 38:5629 / 110  
Paradiset Series E3 - Long dnf  
Tähtiniemi middle 36:4433 / 105  
Koitsanlahden kangas middle 31:0324 / 107  
Selbumesterskap 15:4437 / 84  
Pulesjärvi middle 30:5147 / 138  
[CF-WOC'18]-Long dnf  
Vrån SV short middle 24:5333 / 122  
Easy short 9:5116 / 97  
[CF-WOC'18]-Middel 62:2534 / 124  
Storskatan middle 2 41:0029 / 102  
CFEB 2018-01-15 52:5724 / 76  
Vrån short middle dnf  
Storskatan middle 43:3957 / 123  
A hill 20:0541 / 124  
[CF WorldCup2017]-Race1 81:1230 / 103  
WySoZa - Shorty Nighty 3 20:5415 / 92  
Downhill ski O 15:1854 / 103  
Platte, dense one, Middle dnf  
go 24:3844 / 97  
Metsäkylä night 2 49:0541 / 81  
Metsäkylä middle 2 63:0623 / 77  
Babylon, Middle 33:3529 / 111  
CFEB 2017-11-01 45:5614 / 70  
The cup 10 51:5928 / 102  
EXTREME MOUNTAIN OL 2017 61:5721 / 66  
The cup 9 77:2549 / 83  
Dalen Middledistance 30:0820 / 88  
Dalen - Longdistance 52:1220 / 72  
The cup 8 24:4819 / 108  
Lago Santo Middle 2 33:3229 / 99  
Kivijärvi night 31:0223 / 76  
Lago Santo - Middle 37:5937 / 106  
Kivijärvi short 31:4923 / 106  
The cup 7 dnf  
Kynäsberget - Middle 24:3531 / 127  
The 4 marshes 14:1640 / 114  
Micro RouteRace  18:5022 / 81  
Micro-OL 2017/9/11 11:1323 / 86  
CFEB 2017-10-01 dnf  
CFEB 2017-09-25 52:1425 / 70  
Schöckl D 23:0445 / 96  
Schöckl C 26:2732 / 96  
Schöckl B 22:3430 / 102  
Schöckl A 18:5736 / 132  
East Coast Open Day 1 64:428 / 54  
Jaanankallio II 24:1429 / 119  
Somewhere short 29:0565 / 132  
Höstrusket 2017 dnf  
Jaanankallio 28:5417 / 113  
Sunning Field - Sprint 9:0436 / 98  
CFEB 2017-09-12 53:0626 / 95  
Pomirawick Open 2017 53:4418 / 50  
Tillmanberg Bluff2dnf  
 313:4425 / 101  
 413:0814 / 101  
western brooklinetontown 28:5516 / 75  
Flag Sprint 25:5260 / 90  
Rockland - Sprint 12:1034 / 90  
Bermuda O-Meeting Day 3 58:0916 / 58  
Island-OL 53:418 / 66  
Sälen 3+3 99:0516 / 87  
WOC Longdistance dnf  
Bermuda O-Meeting Day 2 35:5635 / 67  
Bermuda O-Meeting Day 1 22:1712 / 83  
Easy Long 32:5627 / 79  
Hamina sprint 2 22:5028 / 108  
Fredrikshamn sprint 24:0920 / 116  
Red Hill - Day 3 dnf  
CFEB 2018-08-08 dnf  
 263:2231 / 98  
Martin s.6k dnf  
Red Hill - Day 1 23:3322 / 114  
Micro E2 - Short  12:5545 / 94  
Micro - Night 9:3746 / 85  
Upper Sherman - Short 15:4249 / 114  
RusCup E22dnf  
  56:2225 / 74  
RusCup E1 16:2930 / 85  
RozhCUP 1 29:4037 / 88  
RusCup E1 20:0125 / 90  
Summer 2017-E5 51:3441 / 119  
Simpele sprint237:4463 / 190  
CFEB 2017-05-18 48:5321 / 82  
Oronmylly NW short 28:1928 / 139  
Loire_sud229:1348 / 119  
Rautajärvi night 51:3840 / 85  
10 mila relevant - Skatås2dnf  
CFEB 2017 mar E1 dnf  
Les 3 Mares - Middle 36:0630 / 103  
Babylon 2, Middle 2 37:1556 / 103  
Babylon 2, Middle 38:4860 / 126  
Random 2 - Night Controlpicking dnf  
Maze Runner | CF-Edition dnf  
Foppa | CF WOC'17 announcement dnf  
Slater Road 5-days | E1 - Sprint dnf  
Random - Middle dnf  
Random - Night dnf  
St. Leonhard 3, Middle 27:0854 / 130  
CF-League | Couto da Arnela M 41:5863 / 139  
Brainfartland short 2 dnf  
St. Leonhard 2, Middle 2 33:2638 / 131  
St. Leonhard 2, Middle 28:5060 / 139  
CF-League | Skatås Night 42:5190 / 146  
La Totale, Controlpicking 22:1690 / 160  
Forest Umbra, Middle 29:3565 / 149  
WoO Route to Christmas #2 10:35112 / 175  
 2dnf  
Bauerskogen Long 52:2245 / 119  
St. Leonhard, Middle 31:2345 / 146  
Bauerskogen Short Middle 30:2494 / 165  
Söderskogen 2 middle 47:4480 / 140  
Gullåsaberget Middle 26:0988 / 149  
Shrinked runners short 35:0575 / 131  
Cavedine Short 2 34:4472 / 126  
Cavedine short dnf  
Nipfjället - Sprint dnf  
Forbergåsen - Middle 40:5177 / 134  
CF-League | Rudan Long 70:4372 / 140  
Dense Forest ;) 7:0664 / 119  
Mount Kooyoora, Short 33:2099 / 137  
CF-League | Hidden meadow Short 26:14105 / 165  
Houtu Middle Distance 2 35:0170 / 115  
Houtu Middle Distance 45:0490 / 133  
La Totale, Middle 22:0640 / 153  
Mount Kooyoora, Controlpicking 31:4883 / 129  
MK Middle 1 38:0962 / 115  
Halloween - Special :D dnf  
 218:3443 / 156  
CF-League | Skatås Middle dnf  
 242:2299 / 213  
Mount Kooyoora, Intro 20:1589 / 151  
CF-League | ForÊt oubliée Short 19:0060 / 169  
Skatås Middle dnf  
Babaylon Middle 31:2861 / 116  
Babaylon, Short Intro 19:3576 / 141  
Pre Halloween - 300 Special dnf  
CF-League | Resafjellet Middle 1 58:0275 / 151  
Hikuwai Finale 24:4228 / 111  
yo 18:1542 / 104  
CF-League | ForÊt oubliée Short 43:1660 / 161  
CF-League | Munkedal Middle 57:5274 / 161  
Middledistance 25:1575 / 166  
Blumau - fast one 4 27:2962 / 156  
CF-league | JWOC-Middle M20 40:5197 / 199  
 241:57157 / 323  
Hikuwai Middle 37:0627 / 129  
[World Cup 2016]-E1§ Vargatsjarn 46:2088 / 191  
Somewhereforest 2b middle 58:0460 / 126  
Somewhereforest 2b night 62:0649 / 97  
Blumau - fast one 3 29:0256 / 126  
Blumau - fast one 2 33:4770 / 132  
Blumau - fast one 22:1956 / 160  
Somewhereforest 2 22:2991 / 161  
Blumau, Middle 2 31:5039 / 133  
Blumau Middle 37:3463 / 149  
[World Cup 2016]-E17 Tildremyr 104:4041 / 137  
Lammhult, sprint 17:5877 / 164  
 216:2769 / 250  
Trout 15:0525 / 104  
Art, short dnf  
Fylleryd, middle 22:1758 / 154  
Olberget | C-pick 60:1555 / 160  
Olberget | Middle 60:2251 / 170  
oocup dnf  
  dnf  
1,8 KM 11:2356 / 106  
East Selma Lake Middle 34:2132 / 104  
Maze Event 26:2228 / 109  
[World Cup 2016]-E15 Vargatsjärn dnf  
Teisko middle 51:2569 / 153  
Boaze de agost 2016273:0770 / 138  
[World Cup 2016]-E14 P.d.Fuorn 85:3961 / 145  
Sprint Cup 9 19:0468 / 138  
Sprint Cup 8 19:1454 / 164  
[World Cup 2016]-E13 Vargatsjärn dnf  
Southern Boston Preserve 12:0333 / 84  
Reposärkät short/middle dnf  
Upper Atkinson National Preserve 8:198 / 112  
Rautajärvi short 37:39101 / 158  
Livastinmäki short 36:2749 / 131  
Sprint Cup 7 20:4527 / 126  
Konkalampi 2, short 56:1266 / 136  
Sprint Cup 6 19:3316 / 106  
Sprint Cup 5 22:0453 / 119  
 2dnf  
Sprint Cup 4 22:4636 / 110  
Sprint Cup 3 dnf  
Sprint Cup 2 27:2658 / 139  
Philochillo's Sprint Cup 22:4341 / 151  
 222:2163 / 213  
[ROCAD] O-ringen 2016 style 46:3586 / 157  
 2dnf  
 333:4188 / 251  
[World Cup 2016]-E12 JWOC Long 79:4471 / 123  
[World Cup 2016]-E11 JWOC Long2dnf  
Konkalampi 3 short230:1768 / 186  
 3dnf  
Hh29:3539 / 134  
 310:1551 / 134  
Kaltrimdas2dnf  
[World Cup 2016]-E9 Vargatsjärns265:27110 / 276  
Quip 21:3615 / 89  
Vaaksinjärvi #01 dnf  
summer competition Day 2 Night227:5639 / 86  
Summer Competition Day 1215:5948 / 108  
Kalngale+ short  dnf  
June No 3 49:2756 / 100  
June No 2 36:3266 / 127  
[World Cup 2016]-E7 Konsonvuori 80:5684 / 136  
Buchwald, Middle dnf  
Philochillo Cup 1 - D 3:2553 / 113  
Philochillo Cup 1 - C dnf  
Philochillo Cup 1 - B 4:57100 / 132  
Philochillo Cup 1 - A 7:0282 / 150  
Trimdas long (middle) 74:3960 / 99  
Sprint training 2 22:5076 / 145  
Schönbrunn Irrgarten sprint dnf  
 222:3618 / 180  
Trimdas short 22:4674 / 158  
Somewhereforrest 2 short 51:0395 / 138  
Summercamp Day 3 28:1934 / 92  
Summercamp Day 1 dnf  
 245:3689 / 152  
[World Cup 2016]-E5 Holtalsasen dnf  
Somewhereforrest short 45:50107 / 168  
Porkkala long 85:5975 / 106  
Porkkala short 28:4195 / 172  
Metsätalonkulma 2 40:2297 / 132  
Metsätalonkulma 32:56114 / 170  
Hamina sprint dnf  
Romevaara 2 dnf  
East Rugglesburg 16:5582 / 135  
Kalngale middle 62:3591 / 153  
Madrasham 37:4953 / 81  
color maps recycled - E29 29:0353 / 159  
Irbene middle 69:1773 / 143  
Reposärkät 2 short 28:2074 / 152  
Kalngale 28:1973 / 150  
Garciems Middle 32:5053 / 120  
Garciems Short 20:1639 / 149  
North Irbene Middle 38:0549 / 110  
Peruspohjanvuori middle 52:2951 / 109  
North Irbene short dnf  
Kalngale dnf  
color maps recycled - E15 dnf  
color maps recycled - E3 60:0874 / 135  
[Ski-O] Waltendorf dnf  
Middle Series 43:4264 / 142  
Schönbrunn sprint dnf  
Tekapo Middle 2 54:2671 / 101  
Lost in Forest Umbra 2 dnf  
 2dnf  
 3dnf  
 42:513 / 156  
Lost in Forest Umbra 1 dnf  
[Ocad] Federbach 39:3358 / 107  
Tekapo Intro dnf  
El sprinto 19:4449 / 116  
Trolla Middle dnf  
o-ints 4 10:4041 / 73  
o-ints 3 dnf  
o-ints 2 9:3824 / 77  
o-ints 1 11:1835 / 104  
Styrian Sprint Series 4 dnf  
Styrian Sprint Series dnf  
[World Cup 2015] Stage #7 dnf  
[World Cup 2015] Stage #6 Race 4 dnf  
The maze runner dnf  
[KING OF BOXHOLM] - Middle dnf  
Iladalen Middle 2 dnf  
[KING OF BOXHOLM] - Intro 36:17110 / 160  
[World Cup 2015] Stage #5 Race 3 dnf  
Bosmalm #02 dnf  
Styrian Short Track 30:0288 / 138  
dude sprint 19:5938 / 61  
Roskilde West [Sprintcup] E2 dnf  
Fell Heights 8:1053 / 73  
Boob to nose dnf  
Austria Cup 1, Sprint 27:5173 / 139  
middle 6:3460 / 89  
Vaffelhaugen Sprintcup 2 37:2237 / 74  
Vaffelhaugen Sprintcup 1 dnf  
Sprint Y 34:3318 / 39  
Sprint x237:3514 / 43  
Boylstonberg Hill 26:4028 / 55  
 222:4014 / 65  
Torebrate West Night dnf  
Comp - 200 - Long Distance 93:1946 / 93  
Buchwald, Middle 45:0175 / 131  
Greenlover dnf  
The Farm middle224:1335 / 56  
Kommpasskurs heile vein dnf  
beaconswick dnf  
The Farm217:4064 / 100  
 313:4721 / 100  
Upper Atkinson National Preserve 21:2839 / 54  
Trout 18:0628 / 50  
Madisonburg223:1326 / 43  
 3dnf  
 421:1320 / 43  
vanskligste løypa noen sinne R 32:4212 / 50  
qreq 3:3329 / 52  
 22:2422 / 68  
Torebrate West Middle dnf  
Villsvinet er hardcore 34:5210 / 47  
HastilyCup#4 34:5771 / 117  
Sprint jwoc 15:0148 / 76  
Middle competition dnf  
Hollistonwood 17:1260 / 81  
 214:2940 / 91  
old fox hill dnf  
 219:1050 / 69  
Omholt long distance 93:1927 / 41  
Maria Trost, Short dnf  
HasitlyCup 36:3351 / 100  
HastilyCup.controlpicking dnf  
 2dnf  
HastilyCup dnf  
Brindisi sprint dnf  
sprint dnf  
sprint woc  13:1332 / 83  
FOX SWE 105:2217 / 52  
 2dnf  
STAFETT LONG 1 47:3751 / 63  
middle sKOTTLAND 17:0563 / 88  
Tomtatjärn Middle dnf  
sprint dm 21:4840 / 74  
wmoc 2015 e1 dnf  
DAY START 17:5764 / 84  
SPRINT BY DAY215:1574 / 125  
 312:5260 / 125  
Sprint 14:2559 / 95  
MIDDLE 38:0459 / 83  
[OCAD]Middle Earth - Middle 2 dnf  
[OCAD]Middle Earth - Middle  dnf  
 2dnf  
Sommarserien E9 RyaAsar(Oringen) dnf  
Sommarserien E7 RyaAsar(Oringen) dnf  
 2dnf  
 3dnf  
Sommarserien E6 Hindas (Oringen) 88:0585 / 134  
 2dnf  
 3dnf  
Lost in Maria Trost-DESCRIPTION!26:3356 / 154  
ÖstgötaLeague|Kvarn|E92dnf  
CFEB 2015 july E62dnf  
 359:4448 / 75  
Windsor castle middle dnf  
 2dnf  
 3102:3524 / 105  
 4dnf  
 5dnf  
Ungdomsserien 28:5249 / 87  
dwioencw9m8983cen89y224:5062 / 88  
Albatrrosiggis.GOOOOOD!212:5460 / 95  
OLLE KALLUE dnf  
middle sekotsuji dnf  
Pre-Jukola 2015 Leg7 dnf  
Bordasee, Short 33:22100 / 145  
 2dnf  
ÖstgötaLeague|Kronfallet|E4 dnf  
Long night2dnf  
Find your way on Øyro 7:1832 / 69  
 26:4232 / 103  
 36:3519 / 103  
 46:4437 / 103  
Siitama west 1 sprint 41:40121 / 170  
Utsnitt av Ulfsbakk 2 dnf  
|SMHGU-Ocup|+Kangaroo Monday #8 209:2657 / 93  
Komenskeho sady sprint 3 32:1582 / 129  
10 years old CF sprint 15:20100 / 140  
Night-O Rengsjö dnf  
[OCAD]Craigmore Sprint dnf  
kayak-o 10:0366 / 94  
 27:5459 / 125  
 37:4551 / 125  
 47:3336 / 125  
 5dnf  
Dalethorpe Sprints 2  dnf  
DEC 2014 2 (OCAD) - sprint dnf  
Dalethorpe Sprints 1 45:5080 / 100  
DEC 2014 1 sprint (OCAD) 30:24102 / 124  
[loading-test]-sandsjöbacka dnf  
[wcup-map#22-reused]-sprint 60:20130 / 174  
[ROCAD] Vargadalen Sprint dnf  
Paattinen - sprint dnf  
Maze-O dnf  
[OCAD]Zhelezina - sprint 1 dnf  
 2dnf  
[SanGiovanniReused] 5-NghtSprint dnf  
Brindisi Sprint Cup E1 dnf  
Long Sprint 55:3271 / 99  
 244:0473 / 120  
 341:1161 / 120  
Autumn Cup 2014 - E5, Night dnf  
Autumn Cup 2014 - E4, Sprint dnf  
The Land Of Stairs dnf  
 2dnf  
 3dnf  
[OCAD] Moulet-Marcenat, sprint dnf  
[SM-Medel]-Upplandsberget dnf  
Bran Intro dnf  
långa natten2dnf  
Konkalampi 1 OCAD dnf  
JWSOC Spint Estonia M-20 dnf  
 240:08113 / 268  
Schöckl, Short 44:27115 / 172  
ICFOF-WCUP-24 - lorrieq 100th dnf  
[OCAD] Barricata, long dnf  
Schöckl, Short235:27150 / 242  
[wcup-map#13-reused]-sprint2dnf  
CFEB 2014 jul E12dnf  

All races shown. View recent races.